.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 22/07/2018 G.P. BROTHERS ON BIKES (O) MEN ELITE - 153,6 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 3:26:17 / AFSTAND: 153.6KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT

    2 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    4 DUIJN HUUB TEAM VERANDAS WILLEMS CRELAN NED

    5 PEYSKENS DIMITRI WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    6 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    7 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    8 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    9 PETIT ADRIEN DIRECT ENERGIE FRA

    10 WHITE NICHOLAS BALLARAT SEBASTOPOL CC AUS

    11 RELAES JACOB

     

    22/07/2018 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:36:12 / AFSTAND: 114KM

    1 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    4 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    5 BOSTOEN GIANNI DOVY KEUKENS - FCC

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    8 DELOOF SENNE V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 PRUVOOST SHAYNE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 GRAY JAKE VC TOUCY

     

    22/07/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) ELITE ZC/U23 - 140 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 3:18:30 / AFSTAND: 140KM

    1 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    2 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    3 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 BAUDE ARTHUR ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    5 ESSELAAR REMCO TWC HET SNELLE WIEL NED

    6 VAN ESCH JARNO WV SCHIJNDEL NED

    7 DOPS DRIES SPORT EN MOEDIG GENK

    8 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    9 LEHAEN DRIES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

     

    22/07/2018 LANDSKOUTER (O) ELITE Z.C./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:35:59 / AFSTAND: 111.6KM

    1 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 MINNAERT MICHIEL SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    5 HERREGODTS RUNE LOTTO SOUDAL

    6 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    7 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    9 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    16 CAETHOVEN KENNETH

     

    22/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:35:58 / AFSTAND: 114KM

    1 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    2 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    4 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    5 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 MARQUEZ MARQUEZ MANDEL ARNOLD ASFRA RACING TEAM CHI

    7 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    10 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

     

    22/07/2018 OTTENBURG (VB) ELITE Z.C./U23 – 120 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:52:29 / AFSTAND: 120KM

    1 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    2 SPYSSCHAERT ANTHONY

    3 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 STAS BRECHT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VAN DEN BERGH MATTHIAS BIORACER GRANFONDO TEAM

    10 VAN DEN BERGH TUUR HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    12 DE BOCK YONI 26 WIELFAERT KRISTOF 31 SMET JONAS 34 DE BOCK JELLE

     

    22/07/2018 DILSEN-STOKKEM (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:19:48 / AFSTAND: 109KM

    1 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 VAN GOIDSENHOVEN KURT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ERREN PIM TWC MAASLANDSTER NED

    5 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

    6 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    7 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    8 PORCO FABIO

    9 MOSBEUX CHRISTOPHE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN DEN BROECK MAXIM

    22-07-2018 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

     

    Proficiat aan JARNE VAN GRIEKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Jarne Van Grieken 2018 

     Jarne Van Grieken


    Zondag 22/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE - ZELZATE

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:50:29 / AFSTAND: 112KM

    1 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    2 BALSAMO ELISA VALCAR PBM ITA

    3 D´HOORE JOLIEN NATIONAL TEAM BELGIUM

    4 WHITE EMMA RALLY CYCLING USA

    5 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    6 FOURNIER ROXANE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    7 VOS MARIANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    8 ANDERSEN SUSANNE HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT NOR

    9 VAN ´T GELOOF MARJOLEIN LOTTO SOUDAL LADIES NED

    10 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    33 DRUYTS JESSY 82 VERSCHELDEN NATHALIE 90 CROKET GILKE 116 TEN HARTOG SARAH 119 DRUYTS KELLY

     

    22/07/2018 SINT-MARIA-LIERDE (O) DAMES ELITE - 88,5 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:30:15 / AFSTAND: 88.5KM

    1 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 KUIJSTERMANS DEVON WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    3 VAN DE GUCHTE QUINTY NED

    4 LANE-WRIGHT CRYSTAL GBR

    5 VAN GUCHT HANNEKE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

    6 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    10 DUYCK ANN-SOPHIE CERVELO BIGLA PRO

    32 DENEEF NAÏKA

     

    22/07/2018 TIELT (KANEGEM) (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:59:0 / AFSTAND: 84KM

    1 VERZIJL STEN RWC AHOY NED

    2 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 CAMERON EUAN PAUL MILNES / OLDFIELD ERT GBR

    8 MAY CIANA MOLENSPURTERS IRL

    9 VAN ROY YANNICK ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HABIMANA JEAN ERIC FLY CYCLING-SKOL

    20 DE PESTEL THOMAS 24 SMET MARCO

     

    22/07/2018 LINTER (VB) Interclub JUNIORES - 115,5 km

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 43 / TIJD: 2:40:59 / AFSTAND: 115KM

    1 JARNE VAN GRIEKEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 DEBREYNE RUBEN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 GOSSEYE MILAN WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 VERSTAPPEN TIJS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    15 CAPPAN LENNERT 43 VERBEECK CALVIN 70 GOOSSENS BRECHT 78 PUNNEWAERT ZION 89 FRETIN MILAN 91 PERMENTIER EMANO 101 DE WILDE LUCA

     

    22/07/2018 WESTROZEBEKE (W) NIEUWELINGEN - 61 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:32:54 / AFSTAND: 61KM

    1 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 KONINGS ROAN WV DE JONGE RENNER NED

    3 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    7 MOREAU JIMMY CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DE SUTTER STIJN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 CASTELAIN NATHAN WIELERTEAM IEPER

    10 VANCAUWENBERGHE JENS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    15 JORIS ROBBE 28 DEJONGHE KJELL 37 DE COCK TIBO 40 SPITTAEL JENNE 45 FIERENS RUBEN 49 MAES ALEC

     

    22/07/2018 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) NIEUWELINGEN - 71 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:35:15 / AFSTAND: 62KM

    1 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN RILLAERT DAYAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    4 DE MEESTER MILAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN BUYNDER THIBAUD AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    7 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MATHIEU BÉTHENCOURT CSC FERRIÈROIS FRA

    10 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    12 VAN KERCKHOVE QUINTEN 19 DELAHAYE JENS

     

    22/07/2018 BETEKOM (B) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:46:24 / AFSTAND: 68.4KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    6 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 FIEVEZ PHILIPPE ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    10 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    21 BOEYE RUBEN

    22-07-2018 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Peter Verhofstadt 2017 

       Peter Verhofstadt


    Zondag 22 juli 2018 ZINGEM (9750) –
    Belgisch Kampioenschap WAOD

     

    Cat.A - 84 km – 57 deelnemers

    1-De Potter Kjell (Borsbeke)

    2-Van Geyt Koen

    3-Moerman Jens

    4-Françoys Sven

    5-Van Raemdonck Kevin

    6-Lammertyn Foeke

    7-Van Boven Frederik

    8-Apers Michaël

    9-Vandenbussche Ron

    10-Maes Bram

    11-Bauters Pieter-12-Coppens Carrera-13-Bogaert Sammy-14-Roels Diedrich-15-De Smet Dries-16-Snoeck Mathias-17-Maes Dimitri-18-Neetesonne Thijs-19-Coomans Bjorn-20-Lammens Laudelino-21-Bouquet Kenneth-22-Le Blon Michel-23-Laforce Mike-24-Maenhout Kenny-25-Peeters Nico-26-Verwee Nico-27-Onderbeke Niels-28-Cap Bryan-29-Maenhout Tommy-30-De Sutter Stijn-31-Coussement Jakob-32-De Man Jan-Bart-33-Van Gaeveren Gunter-34-Van Hille Glenn-35-Timbreur Jonas-36-Poppe Stef-37-Van Vlierberghe Bart-38-Vereecke Gilian-39-Dumortier David-40-Van Geyte Jeroen-41-Decabooter Jens-42-Rottiers Cedric-43-Blaton Wim-44-Van den Berghe Anthony-45-Cooman Mauro-46-Van Den Eeckhaut Bart-47-Van Laeken Gert-48-Van Meirhaeghe Karel-49-Opsomer Enzo-50-Cooman Gianni-51-Van Den Noortgaete Ken-52-Maes Jef-53-De Leenheer Tom-54-Spileers Kenny-55-Brijs Gert-56-Gerber Dieter-57-Holvoet Mattijs

     

    Cat.B - 70 km – 49 deelnemers

    1 PETER VERHOFSTADT (Berlare)
    2 Reniers Kristof
    3 Strolé Darius
    4 Van Den Broecke Mario (Melle) BK +43 jaar
    5 Van Holderbeke Frank
    6 Pauwels Vital
    7 Van De Perre Lieven
    8 Verbeken Kurt
    9 Diet Wim
    10 Van Rijckeghem Steven
    11 Cooman Jerry 12 Smet Guy 13 Segers Daniel 14 Weemaes Franky 15 Ghyselen Frederik 16 De Paepe Jimmy 17 Turner Andrew 18 Van Drom Giovanni 19 Verheyden Johan 20 Heymans Kurt 21 Van Hautekerke Glenn 22 Diependaele Jurgen 23 Gyselinck Eddy 24 Geets Franck 25 Lugowski Dominique 26 Meerschaert Kris 27 Goossens Alex 28 Kestemont Pascal 29 De Swert Dave 30 Van Esbroeck Sven 31 Smet Luc 32 Van Himst Patrick 33 De Wannemaeker Filip 34 Gussé Wim 35 Vermote Patrick 36 Denier Ronny 37 Brabants Bruno 38 Maegh Jan 39 Van Raemdonck Robby 40 Verselder Hans Jurgen 41 Keim Luc 42 Heyndrickx Wim 43 Heymans Peter 44 Baert Giovanni 45 Huge Benoit 46 Oliebos Koen 47 Pintens Noël 48 Lecluyse Denis 49 De Ben Mark

     

    Cat.C - 63 km – 50 deelnemers

    1 Jacobs Patrick (Lennik) winnaar +55 jaar
    2 Paridaens Ronny (Denderhoutem) winnaar +60 jaar
    3 Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) BK +55 jaar
    4 De Backer Danny
    5 Hoornaert Glenn (Bredene) BK +60 jaar
    6 Van Eyndt Jozef
    7 De Coninck Danny
    8 De Brucker Rene
    9 Beirnaert Eddy
    10 De Coninck Wim
    11 Van De Velde Rudy 12 Struyf Raoul 13 De Pauw Dirk 14 Somers Chris 15 Watteny Patrick 16 Vanopstal Eddy 17 Pieters Joost 18 Van Linden Hugo 19 Meyvis Serge 20 Stoffels Math 21 D'Hondt Erwin 22 Bracke Wim 23 De Baets Johan 24 Harms Ko 25 Dewulf Xavier 26 Govers Rony 27 Vandenbussche Jean-Marie 28 Moerenhout Dirk 29 Benoot Stanny 30 Serverius Rudi 31 Vanoverberghe Siegfried 32 Bolle Henk 33 Van Den Broeke Patrick 34 Vyncke William 35 Lacquet Philippe 36 Geerts Christiaan 37 De Pelsmaker Frank 38 Maes Jos 39 De Praetere Fritz 40 Van Renterghem Patrick 41 Mathys Dirk 42 Suys Frank 43 Winandy Wim 44 Depouille Eric 45 Vaneberg Mike 46 Polfliet Danny 47 Erauw Luc 48 Burggraeve Noël 49 Cornette Freddy 50 Vandebuerie Mario

     

    Cat.D - 49 km – 40 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem)  BK +65 jaar
    2 Vervondel Marc
    3 D'Haeseleer Luc
    4 Deneef Jozef
    5 Cobbaut Eddy
    6 Teirlinck Willy (Affligem)  BK +70 jaar
    7 Bocklandt Piet
    8 Coudyzer Theo
    9 Snels Luc
    10 Vanpoucke Rik
    11 Pauwels Marcel 12 Casteleyn Ghislain 13 Lugowski Leon 14 Vandermeulen Jos 15 De Vuyst Eddy 16 Tummeleer Dirck 17 Montforts Ad 18 Mertens René 19 Vyvey Julien 20 Cocquyt Luc 21 Hellebaut Roland 22 Corthier Wily 23 Taylor Ruth (DAME) 24 Dams Marc 25 Everaerts Jef 26 De Roos Willy 27 Vandenberghen Freddy 28 Demiddel Ronny 29 Brijs Willy 30 De Leersnyder Florent 31 Genon Michel 32 Vandersteen Erik 33 De Sutter Willy 34 Luypaert Danny 35 Luyten Felix 36 D'Hont Joseph 37 Burggraeve Noël 38 Saerens Jozef 39 Hermans Luc 40 Huon Michel

    22-07-2018 om 18:52 geschreven door kenny


    21-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN ZATERDAG 21/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MERCHTEM VAN ZATERDAG 21/07/2018     


    Zaterdag 21/07/2018 MERCHTEM (VB) ELITE ZC/U23 - 139 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 3:10:28 / AFSTAND: 139KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    4 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    5 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LARSÉN RICHARD RYSKA POSTEN SK- SWE

    7 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 COPPENS YENZO TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    19 PERSOON JOERI 28 DHOLLANDER KRISTOF 37 VAN GOETHEM KEVIN 52 MARIN GLENN 75 DE BLOCK NICK 80 DE OST JARNE

    3W3A0916

                                   Podium te Merchtem met winnaar Joeri Stallaert, Stijn Goolaerts en Yarno Vandenbroeck.

    3W3A0936

                                         Winnaar te Merchtem Joeri Stallaert met de bloemen en de supporters.

    3W3A0867

                                                                   Aankomst van winnaar Joeri Stallaert te Merchtem.

    3W3A0875

                                                      Aankomst van Stijn Goolaerts die knap 2de werd.

    3W3A0475

    3W3A0226

    3W3A0207

                                                   Start van de Elite z.c. & U23 te Merchtem met 90 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY TEN HARTOG met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Guy Ten Hartog 2018 

         Guy Ten Hartog

     

    Zaterdag 21/07/2018 GROTE PRIJS TIM WELLENS SINT-TRUIDEN (LB) MEN ELITE

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 2:56:36 / AFSTAND: 136KM

    1 VERVAEKE LOUIS TEAM SUNWEB

    2 TEUNISSEN MIKE TEAM SUNWEB NED

    3 VANBILSEN KENNETH COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 EEKHOFF NILS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    5 MANNAERTS JELLE TARTELETTO - ISOREX

    6 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    7 WELLENS TIM LOTTO SOUDAL

    8 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    9 SCOTT ROBERT TEAM WIGGINS GBR

    10 REYNAERTS JAN CIBEL-CEBON

    14 REYNAERTS WIM 18 STEVENS TIMOTHY 22 RAYMACKERS CEDRIC 31 COENEN DENNIS

     

    21/07/2018 MERCHTEM (VB) ELITE ZC/U23 - 139 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 3:10:28 / AFSTAND: 139KM

    1 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    2 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    4 GAVARS ERIKS TOMS RIGA LTU

    5 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LARSÉN RICHARD RYSKA POSTEN SK- SWE

    7 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    9 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 COPPENS YENZO TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    19 PERSOON JOERI 28 DHOLLANDER KRISTOF 37 VAN GOETHEM KEVIN 52 MARIN GLENN 75 DE BLOCK NICK 80 DE OST JARNE

     

    21/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 2:25:45 / AFSTAND: 109KM

    1 GUY TEN HARTOG DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    4 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    7 HERREGODTS RUNE LOTTO SOUDAL

    8 BOLLAND DAVID NEON VELO CYCLING TEAM GBR

    9 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 FRANSSENS YANNICK UNITED C.T.

    11 CORDEEL SANDER 19 VAN DAMME BART 20 SMET JONAS 21 JANSSENS JARRID 26 CAETHOVEN KENNETH 29 GOOSSENS KENNY 44 MAES BRYAN

     

    21/07/2018 HULSHOUT (A) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    DEELNEMERS: 127 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:33:46 / AFSTAND: 117KM

    1 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    3 DE WEERDT NICK HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DEMOLDER STIJN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VAN OIRSCHOT PIETER HET SNELLE WIEL NED

    8 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    9 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 OERLEMANS PIETER ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    16 COP JURGEN

     

    21/07/2018 LEBBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:36:14 / AFSTAND: 114KM

    1 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 ESSELENS MICHAEL

    5 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN DER BAUWHEDE MICHIEL MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 CREFFIER LAURENT STAGECO CYCLING TEAM

    9 VOLKAERT JONAD VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 ONGENA MATTHIAS

     

    21/07/2018 LICHTERVELDE (W) ELITE Z.C./U23 - 116 km

    DEELNEMERS: 87 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:39:22 / AFSTAND: 116KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 RYAN LUKE RICHARDSONS-TREK RT GBR

    8 HOWELLS RHYS RAPHA CYCLING CLUB GBR

    9 CHAMON ALEXANDER VIND! CYCLING PROJECT

    10 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

     

    21/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE – SINT-LAUREINS

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:26:4 / AFSTAND: 98KM

    1 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    2 D´HOORE JOLIEN NATIONAL TEAM BELGIUM

    3 WHITE EMMA RALLY CYCLING USA

    4 FOURNIER ROXANE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    5 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    6 VOS MARIANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    7 GARNER LUCY WIGGLE HIGH5 GBR

    8 CAVALLI MARTA VALCAR PBM ITA

    9 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    10 MALLING SIGGAARD CHRISTINA NATIONAL TEAM DENMARK DEN

    19 HANNES KAAT 64 DRUYTS KELLY 71 DRUYTS JESSY 83 VERSCHELDEN NATHALIE 102 CROKET GILKE 113 CLAUS MARJON 134 ACCOE JOYCE 142 TEN HARTOG SARAH 143 VERTENTEN SOETKIN

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 21/07/2018 VELDEGEM (W) JUNIORES - 91,4 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:10:29 / AFSTAND: 91.4KM

    1 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    2 WARD ADAM POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BRAET VITO FORTE U19 CYCLING TEAM

    5 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 HUENS AXEL OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE U19 FRA

    7 GONZALEZ TORRES MATEO CT SOENENS-BOOOM ESP

    8 DOYLE CATHIR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE IRL

    9 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    10 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 LEFEVRE RUBEN 27 GALLE STAF 42 HUYGENS MILAN

     

    21/07/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) JUNIORES - 77 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 1:49:0 / AFSTAND: 77KM

    1 VAN VEENENDAAL HIDDE WV DE JONGE RENNER NED

    2 VAS BALAZS HUNGARIAN NATIONAL TEAM HUN

    3 DUIJVESTEIJN ROY CERVÉLO-GOODZO DEVELOPMENT TEAM NED

    4 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 FRETIN MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 WAEYAERT ARNO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 PAULUS MILAN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

     

    21/07/2018 HULSHOUT (A) NIEUWELINGEN - 51 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:18:0 / AFSTAND: 51KM

    1 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN OORSCHOT ROBIN WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    3 WIJFJE ROWAN UWTC DE VOLHARDING NED

    4 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 RAES RENZO WAC TEAM

    7 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 AHMAD JOYO MOHAMMADF TERENGGANU CYCLING TEAM MAS

    29 OSSELAER FEMKE

     

    21/07/2018 IZEGEM (BOSMOLENS) (W) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:36:10 / AFSTAND: 66KM

    1 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BELOHVOSCIKS KRISTIANS CT SOENENS-BOOM LAT

    3 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    5 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LECLERCQ CLÉMENT TEAM VESNOIS FRA

    7 BOGAERT LOUIS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    23 DE VEIRMAN FABRICE

     

    21/07/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:32:9 / AFSTAND: 63KM

    1 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    5 NEFFGEN TIM RSV DUREN GER

    6 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    7 BASSA JENS NED

    8 WOLFS GERT-JAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 POTTER JAMES W.V. EEMLAND GBR

    10 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    21/07/2018 ALT-HOESELT (LB) NIEUWELINGEN - 61,1 km

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 61.1KM

    1 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN DE WEIJDEVEN TOM TOM VAN DE WEIJDEVEN NED

    3 BERNARD THIBAUT TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4 SIMONS ROB SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 JACQUES LUCAS SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VANDENBROUCKE BENJAMIN LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    8 REYNDERS ROBBE SPORT EN MOEDIG GENK

    9 LEQUET NOA CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 D´HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    21/07/2018 SINT-LAUREINS (O) NIEUWELINGEN - 52 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:32:15 / AFSTAND: 52KM

    1 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    4 DHONDT JARNO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    5 LAUREYNS RIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    8 HEYMAN JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    21 CORNELIS CODY 24 BOEYE RUBEN 26 COLMAN LARS 28 FIERENS RUBEN 30 CAP GILLES 33 VAN MOL CÉDRIC

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2018

    banner vwf 2017

    ZATERDAG 21 JULI HERNE (1540)

     

    VWF 21-7

    21-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    20-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 20/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 20/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE - MERELBEKE

    DEELNEMERS: 159 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:31:48 / AFSTAND: 135KM

    1 VOS MARIANNE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    2 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    3 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA SLO

    4 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    5 BASTIANELLI MARTA ALE CIPOLLINI ITA

    6 D´HOORE JOLIEN NATIONAL TEAM BELGIUM

    7 FOURNIER ROXANE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    8 BALSAMO ELISA VALCAR PBM ITA

    9 ANDERSEN SUSANNE HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT NOR

    10 JEULAND PASCALE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    24 HANNES KAAT 43 DRUYTS JESSY 80 VERSCHELDEN NATHALIE 104 DRUYTS KELLY 117 TEN HARTOG SARAH 129 VANDERHEYDEN LIENA 131 VERTENTEN SOETKIN 134 CROKET GILKE 152 COUDEVILLE ELINE 153 REYNDERS MELANIE 158 ACCOE JOYCE

    20-07-2018 om 20:53 geschreven door kenny


    19-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE NINOVE VAN DONDERDAG 19/07/2018

    FOTO'S MEN ELITE TE NINOVE VAN DONDERDAG 19/07/2018     


    Donderdag 19/07/2018 NINOVE (O) MEN ELITE - 166 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:31:49 / AFSTAND: 166KM

    1 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    2 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 DEHAES KENNY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    4 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    8 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    10 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    17 SINOY FABIO 20 COENEN DENNIS 37 REYNAERTS JAN 38 REYNAERTS WIM

    3W3A0189

                          Podium te Ninove met winnaar Tom Van Asbroeck, Michaël Van Staeyen en Kenny Dehaes.

    3W3A0185

                              Podium te Ninove met winnaar Tom Van Asbroeck, Michaël Van Staeyen en Kenny Dehaes.

    3W3A0108

         Aankomst van winnaar Tom Van Asbroeck voor Michaël Van Staeyen, Kenny Dehaes, Milan Menten en Joeri Stallaert.

    3W3A0102

          Aankomst van winnaar Tom Van Asbroeck voor Michaël Van Staeyen, Kenny Dehaes, Milan Menten en Joeri Stallaert.

    3W3A9848

    3W3A9827

    3W3A9542

    3W3A9285

    3W3A9169

    3W3A9150

                                                          Start van de Men Elite te Ninove met 143 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2018 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 19/07/2018 NINOVE (O) MEN ELITE - 166 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:31:49 / AFSTAND: 166KM

    1 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    2 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 DEHAES KENNY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    4 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    8 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    10 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    17 SINOY FABIO 20 COENEN DENNIS 37 REYNAERTS JAN 38 REYNAERTS WIM

     

    19/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE - OOSTERHOUT - PROLOOG - 3,9 km

    Deelnemers: 161 - 3,9 km - Duurtijd 4'42" - Gemid. 49,7872

    1 GBR ARCHIBALD Katie WIGGLE HIGH5   4’42”367

    2 NED VOS Marianne WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM

    3 DEN MATHIESEN Pernille NATIONAL TEAM DENMARK

    4 BEL D`HOORE Jolien NATIONAL TEAM BELGIUM

    5 GER KLEIN Lisa CANYON // SRAM RACING

    6 GER WORRACK Trixi CANYON // SRAM RACING

    7 BEL KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 SLO BUJAK Eugenia BTC CITY LJUBLJANA

    9 DEN LØNNE Rikke NATIONAL TEAM DENMARK

    10 USA THOMAS Leah UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLIN

    100 BEL DRUYTS Kelly 102 BEL HANNES Kaat 117 BEL VERSCHELDEN Nathalie 125 BEL CLAUS Marjon 127 BEL CROKET Gilke 129 BEL TEN HARTOG Sarah 132 BEL DRUYTS Jessy137 BEL VERTENTEN Soetkin 146 BEL VANDERHEYDEN Liena

    19-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 18/07/2018

    FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 18/07/2018     


    Woensdag 18/07/2018 OPWIJK (VB) JUNIORES - 96,6 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:12:30 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WARD ADAM OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB IRL

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MUHAMMADNURFITRI AMMAR MALEISIE MAS

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MOHDHANIFIAH MUHAMADF AKHRUAZAM MALASIA MAS

    10 FORD JACK

    14 GOOSSENS BRECHT 38 GALLE STAF 39 DE WILDE LUCA 47 JORIS STEF

    3W3A9077

                                                   Winnaar te Opwijk de Ier Adam Ward en de 2de Breandan Flannagan.

    3W3A9084

                                                         Een woordje uitleg van winnaar Adam Ward.

    3W3A9009

                                                    Aankomst van winnaar Adam Ward voor Breandan Flannagan.


    3W3A9007

                                                  Aankomst van winnaar Adam Ward voor Breandan Flannagan.

    3W3A8827

    3W3A8640

    3W3A8626

                                                            Start van de Juniores te Opwijk met 62 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-07-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 18/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:29:18 / AFSTAND: 114KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    3 BULTYNCK ISAAK DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    6 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 PIETERS FREDERIK VETRAPO CYCLING TEAM

    8 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    10 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    36 PERSOON JOERI 55 VAN DAMME BART 60 CAETHOVEN KENNETH 75 DE BOES TIMMY

     

    18/07/2018 WESTROZEBEKE (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:35:10 / AFSTAND: 114KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    4 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    8 MOERMAN THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    9 MCCANN CONOR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE IRL

    10 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    27 VAN DRIESSCHE WARD

     

    18/07/2018 OPWIJK (VB) JUNIORES - 96,6 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:12:30 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WARD ADAM OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB IRL

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MUHAMMADNURFITRI AMMAR MALEISIE MAS

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MOHDHANIFIAH MUHAMADF AKHRUAZAM MALASIA MAS

    10 FORD JACK

    14 GOOSSENS BRECHT 38 GALLE STAF 39 DE WILDE LUCA 47 JORIS STEF

     

    18/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 64 km

    TOTAAL - DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:58:20 / AFSTAND: 64KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:58:20

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE

     

    18/07/2018 MAARKEDAL (O) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:47:6 / AFSTAND: 66KM

    1 BELOHVOSCIKS KRISTIANS BELO CP LAT

    2 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 ERAN GIL TACC ISR

    4 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    5 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    6 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MIROUX ELIAN HESQUIN FRA

    9 DHONDT JARNO SPIE DOUTERLOIGNE CT NED

    10 ONGENA LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    18-07-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 18 juli 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 98 deelnemers

    1 Cooman Mauro (Oordegem)
    2 Cooman Gianni
    3 Van Sante Tristan
    4 Vandenbussche Ron
    5 Renneboog Francis
    6 Le Blon Michel
    7 Rigole Dieter
    8 Spyns Pieterjan
    9 Debaere Giovanni
    10 Hooreweghe Peter
    11 Vispoel Ruben 12 De Groote Steven 13 Spileers Kenny 14 Neetesonne Thijs 15 Ryckoort Brent 16 Van Hyfte Tom 17 Dumortier David 18 Dobbelaere Frederik 19 Smet Jochem 20 Martens Björn 21 De Leeuw Jelle 22 Boel Stijn 23 Van de Voorde Mike 24 Cap Bryan 25 Hutsebaut Jeffrey 26 Martlé Vincent 27 Van Der Jeught Stijn 28 Van de Voorde Nick 29 Delaere Jens 30 Callenaere Aldo 31 Gamble Donald 32 De Tant Wout 33 Heynssens Sven 34 Van Steenkiste Wim 35 Van Renterghem Koen 36 Neirynck Kevin 37 Hosselaer Jan 38 Van Vaerenbergh Tom 39 De Riemacker Frederick 40 Mertens Jelle 41 Dedulle Bart 42 Cathelyn Youri 43 Vanderveken Wim 44 Vanwynsberghe Kristof 45 Degrieck Robby 46 Vandewiele Gregory 47 Bultinck Davy 48 Vervynck Peter 49 Roets Bart 50 Maes Jo 51 Heijens Jeroen 52 Buyse Dieter 53 Vernaet Olivier 54 Van Laeken Gert 55 De Neve Kristof 56 De Baene Wim 57 Stevens Juhani 58 Verberckmoes Arno 59 Van Meirhaeghe Karel 60 Claeys Kurt 61 Devoet Jonas 62 Tack Spencer 63 Depaepe Gregory 64 Velghe Kevin 65 Ruysschaert Tijs 66 Degrieck Joery 67 Lammens Laudelino 68 Poppe Stef 69 Roels Diedrich 70 De Schrijver Sven 71 Vandenbulcke Nesten 72 Matthys Sam 73 De Clercq Robin 74 D'Hoe Davy 75 De Baets Michaël 76 Verzeele Brecht 77 Andries Kevin 78 Goossenaerts Peter 79 Lammertyn Foeke 80 Bauters Pieter 81 Van Laethem Kevin 82 Deboever Nick 83 Rogge Simon 84 Van Lent Kenny 85 Verduyn Jasper 86 De Fauw Wouter 87 Timbreur Jonas 88 Acket Jonas 89 Colmann Angelo 90 Deschuytter Casper 91 De Temmerman Lieven 92 Paridaens Rob 93 Martinez Jesus 94 Buysse Lennert 95 De Baets Kristof 96 Van Der Linden Davy 97 Brijs Gert 98 Van De Velde Valentijn

     

    Cat.B - 74,2 km – 39 deelnemers

    1 Cooman Jerry (Oordegem)
    2 Van Den Broecke Mario
    3 Van Holderbeke Frank
    4 Primo Gino
    5 De Tremerie Franky
    6 Lampaert Philip
    7 Verhofstadt Peter
    8 Heyvaert Bart
    9 Pauwels Kurt
    10 Lugowski Dominique
    11 Van Rijckeghem Steven 12 De Vlieger Sven 13 Reniers Kristof 14 Heyndrickx Wim 15 Dedeckel Olivier 16 Turner Andrew 17 Goossens Alex 18 De Beer Tom 19 Verbeken Kurt 20 Mortier Alain 21 Verselder Hans Jurgen 22 Diet Wim 23 Van Mol Bart 24 Van Clapdorp Luc 25 D'Hauwe Andy 26 Rabout Rudi 27 Baert Giovanni 28 De Wannemaeker Filip 29 Rizzo Claudio 30 Declercq Marnix 31 Van Buggenhout Jurgen 32 De Cuyper Kris 33 Braet Wim 34 Verlez Pascal 35 Lutters Ronny 36 Hebbrecht Geert 37 De Paepe Jimmy 38 Pauwels Nico 39 Ghyselen Frederik

     

    Cat.C - 53,0 km – 35 deelnemers

    1 Pintens Noël (Breendonk)
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 Hoornaert Glenn (Bredene) 60+
    4 Hugelier Jürgen
    5 Watteny Patrick
    6 De Coninck Danny
    7 Van Renterghem Patrick
    8 Mathys Dirk
    9 Van De Velde Rudy
    10 Turcksin Dominique
    11 Vandenbussche Jean-Marie 12 Vanopstal Eddy 13 Van Nieuwenhuyse Gentil 14 D'Hondt Erwin 15 Harms Ko 16 De Pauw Dirk 17 Dewulf Xavier 18 Erauw Luc 19 De Poorter Luc 20 Somers Chris 21 De Baets Johan 22 Van Gampelaere Guy 23 De Coninck Wim 24 Bracke Wim 25 Vyncke William 26 Vansevenant Rudi 27 Bolle Henk 28 Lacquet Philippe 29 Delgouffe Phil 30 Dupont Guido 31 Cornette Freddy 32 Goffard Olivier 33 Reniers Tony 34 Pieters Joost 35 Vanhaeverbeke Jean

     

    Cat.D - 53,0 km – 27 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw)
    2 Remory Pierre
    3 Snels Luc (Minderhout) 70+
    4 Coudyzer Theo
    5 Corthier Wily
    6 Vandersteen Erik
    7 Wauters Jean-Pierre
    8 Teirlinck Willy
    9 Cocquyt Luc
    10 Lugowski Leon
    11 Casteleyn Ghislain 12 Vyvey Julien 13 Tummeleer Dirck 14 Pauwels Marcel 15 D'Hont Joseph 16 Luypaert Danny 17 Brijs Willy 18 Vandenheuvel Gilbert 19 Taylor Ruth (DAME) 20 Genon Michel 21 De Sutter Willy 22 Hermans Luc 23 Demiddel Ronny 24 De Leener François 25 Malengreaux Michel 26 Dierks Jos 27 Brouwers François

    18-07-2018 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 18/07/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zacht zomerweer met een aangename temperatuur om de midweek duurtraining af te werken. De kopmannen losten elkaar vooraan goed af en zorgden voor een zeer strak tempo dat voor iedereen doenbaar was. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    36,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Cornelis Van Der Haeven , Walter Verhelst , Bert De Coster , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Walter Meseure , Dimitri Cleys , Joris De Jonghe , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Rudi Serverius , Eric Vermeulen , Franky Weemaes , Dirk Trogh , Kurt Van Raemdonck , Frank Suys , Tommy Van Osselaer , Saskia Van Overmere , Serge Meyvis , Frank Van Assche , Benny Van Damme , Bruno Verwulgen  , Jurgen De Witte , Hugo Martens , Kristoff Heyns , Geert Bultynck ,  ?????? en Kenny Janssens.

    18-07-2018 om 18:02 geschreven door kenny


    17-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 17/07/2018 WESTKAPELLE (KNOKKE HEIST) (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:37:54 / AFSTAND: 117KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 D´HOORE GIORGIO LAEREMANS EDNINE CT

    4 KRISTERS ANSONS RIGA LAT

    5 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    6 RAAS ELOY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    7 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    8 SPYSSCHAERT ANTHONY

    9 SLATTERY GODFREY MELBOURNE UNIVERCITY AUS

    10 VAN OOST KIM INOFEC CYCLING TEAM

    12 DHOLLANDER KRISTOF 14 VERCAUTEREN TIM 15 HEIRBAUT TONY 32 VAN DAMME BART

     

    17/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) DAMES ELITE - 88 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:28:45 / AFSTAND: 88KM

    1 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    3 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    4 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 VAN GUCHT HANNEKE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

    6 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    8 MURPHY LAUREN MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMNE´S CT GBR

    9 BEEKHUIS TEUNTJE TWC DE KEMPEN NED

    10 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    17-07-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2018

    waod_3.jpg

    Dinsdag 17 juli 2018 CLINGE (NL 4567 AC)

     

    Cat.A - 80 km - deelnemers

    1-Van Ruymbeke Thieme (Aalter)

    2-van Damme Ricco

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Hoefnagels Jos

    5-de Ruijsscher Dante

    6-Bogaert Sammy

    7-Bauters Pieter

    8-Van Gaeveren Gunter

    9-Coomans Bjorn

    10-Nachtegael Danny

    11-Havermans Ruud-12-Meerschaert Kris-13-van Bunder Michel -14-Peelman Stijn-15-Van Drom Giovanni-16-Vader Jarno-17-Vandendriessche Ibe-18-van Damme Arjen-19-de Koning Michel-20-Vanderveken Wim-21-Beens Sebastiaan-22-Teirlinck Vincent-23-Tinel Pieter-24-van Straten Patrick-25-Vermeir Jochem-26-Beck Pieter-27-Segers Jimmy

    3W3A8608

                    Podium te Clinge met winnaar Thieme Van Rumbeke, Ricco Van Damme en Kevin Van Raemdonck.
                    Jos Hoefnagels was de 1ste streekrenner.

    3W3A8585

                      Aankomst van winnaar Thieme Van Rumbeke voor Ricco Van Damme en Kevin Van Raemdonck.

    3W3A8447

    3W3A8332

                                                                     Start Catg.A te Clinge (Nederland)



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    16-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 16/07/2018

    FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 16/07/2018     


    Maandag 16/07/2018 DENTERGEM (W) MEN ELITE - 169,6 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 3:45:30 / AFSTAND: 169.6KM

    1 POZDNYAKOV KIRILL SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE

    2 VAN DER PLOEG NEIL MADISON GENESIS AUS

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    10 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    11 VAN STAEYEN MICHAËL 12 STEVENS TIMOTHY 16 REYNAERTS WIM 28 SINOY FABIO 73 VERHOFSTADT THIBAU

    3W3A8308

                                Podium te Dentergem met winnaar Kirill Pozdnyakov, Neil Van Der Ploeg en Stijn De Bock.

    3W3A8231

                                                                            Aankomst van winnaar Kirill Pozdnyakov.

    3W3A8239

                                         Aankomst van Stijn De Bock voor Edward Planckaert voor plaats 3 en 4.

    3W3A8258

                                 De spurt voor plaats 10 met Rudy Barbier voor Michaël Van Staeyen en Timothy Stevens.

    3W3A8134

    3W3A8094

    3W3A7560

    3W3A7519

                                                          Start van de Men Elite te Dentergem met 110 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-07-2018 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 16/07/2018 DENTERGEM (W) MEN ELITE - 169,6 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 3:45:30 / AFSTAND: 169.6KM

    1 POZDNYAKOV KIRILL SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE

    2 VAN DER PLOEG NEIL MADISON GENESIS AUS

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    10 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    11 VAN STAEYEN MICHAËL 12 STEVENS TIMOTHY 16 REYNAERTS WIM 28 SINOY FABIO 73 VERHOFSTADT THIBAU

     

    16/07/2018 NIEUWERKERKEN (LB) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:32:31 / AFSTAND: 112.5KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DONNAY LAURENT DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    4 FERNANDEZ CLÉMENT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VAN GOIDSENHOVEN KURT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 FRANCEN JOERI PRORACE CYCLING TEAM

    7 PORCO CARLO

    8 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    10 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

     

    16/07/2018 RUMBEKE (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:47:3 / AFSTAND: 117KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 VANDEVYVERE GAUTHIER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    5 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    6 BOSTOEN GIANNI DOVY KEUKENS - FCC

    7 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    8 MOERMAN THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    9 VANDEVELDE RUBEN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 GOUEL VALENTIN ESEG DOUAI FRA

     

    16/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:18:46 / AFSTAND: 88KM

    1 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 INGWERSEN JACOB ASFRA RACING TEAM USA

    3 MELAMED SHAHAR TA CC ISR

    4 WEINBERG ROI TA CC ISR

    5 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 GERON TOMER TA CC ISR

    7 NKURUNZIZA YVES FLY CYCLING-SKOL RWA

    8 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE SMET LOEWIE ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    16-07-2018 om 23:03 geschreven door kenny


    15-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 15/07/2018 KEIEM (DIKSUIDE) (W) ELITE Z.C./U23 - 113,5 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:38:58 / AFSTAND: 113.5KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VAN DRIESSCHE KJELL EFC-L&R-VULSTEKE

    3 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    5 JONCKHEERE MICHAEL TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    6 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    21 VAN GOETHEM KEVIN

     

    15/07/2018 LUBBEEK (VB) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 130 / OPGEVERS: 61 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 114KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BERGH MATTHIAS BIORACER GRANFONDO TEAM

    10 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    32 DE BLOCK NICK 55 WIELANDT SVEN

     

    15/07/2018 BRECHT (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 80 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:48:1 / AFSTAND: 80KM

    1 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 COP JURGEN DCR CYCLING TEAM

    4 BROSENS JENSE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GELUYKENS KENNY EC WALSHOUTEM

    6 HILLEN MICHIEL HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 VAN EERD DAVID ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    8 HAEST TOM

    9 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 MERTENS JORAN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 MARIN GLENN 53 DE BOES TIMMY

     

    15/07/2018 BREENDONK (A) INTERCLUB DAMES ELITE - 100 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:32:14 / AFSTAND: 100KM

    1 SELS LOES WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2 JONGERIUS CLAUDIA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NED

    3 HAERS CAROLIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 YIZHAK HILA ISOREX CYCLING TEAM ISR

    5 TORTOLINA GAIA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    6 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 PILZ ESTEFANIA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM ARG

    8 VAN LOY ELLEN

    9 VERDONCK KAREN

    10 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    11 VERSCHELDEN NATHALIE 18 VAN LEUVEN ANNICK 21 DENEEF NAÏKA 23 CLAUS MARJON 24 VAN GUCHT HANNEKE 28 ACCOE JOYCE 35 DELTOMBE EVELIEN 37 BAELE EVELINE 39 TEN HARTOG SARAH 40 VAN BAKEL SOPHIE 46 WITTOCK NANCY 49 VERTENTEN SOETKIN 52 VANDERHEYDEN LIENA

     

    15/07/2018 BRECHT (A) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:37:3 / AFSTAND: 80KM

    1 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 RAATS SVEN CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    3 MOHDHANIFIAH MUHAMADFAKHRUAZAM JOHOR MAS

    4 PRONK JENS CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    5 GOOSSENS BRECHT AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MEIJDAM SAM UWTC DE VOLHARDING NED

    8 MAAS ALEKSANDR WIELERVERENIGING SCHIJNDEL NED

    9 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    10 RAYES MOHAMED UW & TC DE VOLHARDING SYR

    12 GALLE STAF 20 VAN DEN SCHOOR MATS 26 VAN BOUWEL HANNES 30 DE VOS WANNES 41 JORIS STEF 

     

    15/07/2018 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:12 / AFSTAND: 84KM

    1 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    2 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 AUCAMP LIAN TYGERFONTIJN 7351 RSA

    5 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 GIZARDIN-PRADEAU ANTOINE RICHARD NERO KOM FINANCIAL RACING AUS

    7 VANDERBEKE AIDEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERSTRAETE EWOUT MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    10 ROSSEEUW BIRGER VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 DE GEEST RICK

    15-07-2018 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 15/07/2018 BOEKHOUTE (O) JUNIORES 122 km

    DEELNEMERS: 137 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:47:37 / AFSTAND: 122KM

    1 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SPAPEN MAURO WV DE JONGE RENNER NED

    4 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 KROONEN MAX WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    7 SCHEERS LANDER WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    16 LEFEVRE RUBEN 28 SLOCK LIAM 34 VERCAUTEREN THOMAS 47 BROUWERS EMILE 51 VAN SCHOOR MATTHEW 62 DUYM STEFFEN 65 HUYS BRANKO

     

    15/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:17:27 / AFSTAND: 88KM

    1 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    2 EECKHOUT ARTHUR KTC-CYCLING TEAM

    3 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VANSTOCKSTRAETEN RUTGER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MICHAUX MAXIM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    15/07/2018 VLIERMAAL (LB) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:49:0 / AFSTAND: 80KM

    1 TEN BOSKE KARS TWC HET SNELLE WIEL NED

    2 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 BRESCHER LEON RSC LINDEN GER

    4 KUHN JAN RSC LINDEN GER

    5 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    6 BRAMS TIM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    10 LOX DAMIEN LOTTO-VC ARDENNES

     

    15/07/2018 BRECHT (A) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:29:19 / AFSTAND: 60KM

    1 VAN STRATEN XANDER UWTC. DE VOLHARDING NED

    2 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SWENNE DELANO NED

    5 AVONDTS MATHIS WAC TEAM

    6 JANSSEN LUCAS DRC DE MOL NED

    7 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 VEENHUIS OLE UWTC DE VOLHARDING NED

    10 WISKERKE JORAN ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    23 JORIS ROBBE 39 STERCK JOPPE 43 DE COCK TIBO 46 SZKANDERA THOMAS

     

    15/07/2018 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:37:32 / AFSTAND: 66KM

    1 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DAS JITSE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    4 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    5 FAUCAN AXEL SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BUDENAERS THOMAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    16 TEERLINCK ALEXANDER

     

    15/07/2018 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) NIEUWELINGEN - 61,5 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:30:35 / AFSTAND: 61.5KM

    1 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    2 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VANDEVYVERE EMIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    27 RASSCHAERT LANDER

     

    15/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:46:48 / AFSTAND: 64KM

    1 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    2 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    25 MAES ALEC

    15-07-2018 om 20:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!