.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE NINOVE VAN DONDERDAG 19/07/2018

    FOTO'S MEN ELITE TE NINOVE VAN DONDERDAG 19/07/2018     


    Donderdag 19/07/2018 NINOVE (O) MEN ELITE - 166 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:31:49 / AFSTAND: 166KM

    1 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    2 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 DEHAES KENNY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    4 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    8 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    10 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    17 SINOY FABIO 20 COENEN DENNIS 37 REYNAERTS JAN 38 REYNAERTS WIM

    3W3A0189

                          Podium te Ninove met winnaar Tom Van Asbroeck, Michaël Van Staeyen en Kenny Dehaes.

    3W3A0185

                              Podium te Ninove met winnaar Tom Van Asbroeck, Michaël Van Staeyen en Kenny Dehaes.

    3W3A0108

         Aankomst van winnaar Tom Van Asbroeck voor Michaël Van Staeyen, Kenny Dehaes, Milan Menten en Joeri Stallaert.

    3W3A0102

          Aankomst van winnaar Tom Van Asbroeck voor Michaël Van Staeyen, Kenny Dehaes, Milan Menten en Joeri Stallaert.

    3W3A9848

    3W3A9827

    3W3A9542

    3W3A9285

    3W3A9169

    3W3A9150

                                                          Start van de Men Elite te Ninove met 143 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-07-2018 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 19/07/2018 NINOVE (O) MEN ELITE - 166 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:31:49 / AFSTAND: 166KM

    1 VAN ASBROECK TOM EF EDUCATION FIRST DRAPAC CANNONDALE

    2 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 DEHAES KENNY WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    4 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 ZIJLAARD MAIKEL HAGENS BERMAN AXEON NED

    8 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT

    9 STEVENS TIMOTHY CIBEL-CEBON

    10 LEROUX SAMUEL ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    17 SINOY FABIO 20 COENEN DENNIS 37 REYNAERTS JAN 38 REYNAERTS WIM

     

    19/07/2018 BENE LADIES TOUR (O) UCI WOMEN ELITE - OOSTERHOUT - PROLOOG - 3,9 km

    Deelnemers: 161 - 3,9 km - Duurtijd 4'42" - Gemid. 49,7872

    1 GBR ARCHIBALD Katie WIGGLE HIGH5   4’42”367

    2 NED VOS Marianne WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM

    3 DEN MATHIESEN Pernille NATIONAL TEAM DENMARK

    4 BEL D`HOORE Jolien NATIONAL TEAM BELGIUM

    5 GER KLEIN Lisa CANYON // SRAM RACING

    6 GER WORRACK Trixi CANYON // SRAM RACING

    7 BEL KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 SLO BUJAK Eugenia BTC CITY LJUBLJANA

    9 DEN LØNNE Rikke NATIONAL TEAM DENMARK

    10 USA THOMAS Leah UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLIN

    100 BEL DRUYTS Kelly 102 BEL HANNES Kaat 117 BEL VERSCHELDEN Nathalie 125 BEL CLAUS Marjon 127 BEL CROKET Gilke 129 BEL TEN HARTOG Sarah 132 BEL DRUYTS Jessy137 BEL VERTENTEN Soetkin 146 BEL VANDERHEYDEN Liena

    19-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    18-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 18/07/2018

    FOTO'S JUNIORES TE OPWIJK VAN WOENSDAG 18/07/2018     


    Woensdag 18/07/2018 OPWIJK (VB) JUNIORES - 96,6 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:12:30 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WARD ADAM OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB IRL

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MUHAMMADNURFITRI AMMAR MALEISIE MAS

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MOHDHANIFIAH MUHAMADF AKHRUAZAM MALASIA MAS

    10 FORD JACK

    14 GOOSSENS BRECHT 38 GALLE STAF 39 DE WILDE LUCA 47 JORIS STEF

    3W3A9077

                                                   Winnaar te Opwijk de Ier Adam Ward en de 2de Breandan Flannagan.

    3W3A9084

                                                         Een woordje uitleg van winnaar Adam Ward.

    3W3A9009

                                                    Aankomst van winnaar Adam Ward voor Breandan Flannagan.


    3W3A9007

                                                  Aankomst van winnaar Adam Ward voor Breandan Flannagan.

    3W3A8827

    3W3A8640

    3W3A8626

                                                            Start van de Juniores te Opwijk met 62 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-07-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 18/07/2018 DEINZE (O) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:29:18 / AFSTAND: 114KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    3 BULTYNCK ISAAK DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    6 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    7 PIETERS FREDERIK VETRAPO CYCLING TEAM

    8 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    10 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM

    36 PERSOON JOERI 55 VAN DAMME BART 60 CAETHOVEN KENNETH 75 DE BOES TIMMY

     

    18/07/2018 WESTROZEBEKE (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:35:10 / AFSTAND: 114KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    4 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DEFREYNE CÉDRIC DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    8 MOERMAN THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    9 MCCANN CONOR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE IRL

    10 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    27 VAN DRIESSCHE WARD

     

    18/07/2018 OPWIJK (VB) JUNIORES - 96,6 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:12:30 / AFSTAND: 96.6KM

    1 WARD ADAM OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB IRL

    2 FLANNAGAN BREANDAN POWERHOUSE SPORT IRL

    3 MUHAMMADNURFITRI AMMAR MALEISIE MAS

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DAELE ERNEST VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MOHDHANIFIAH MUHAMADF AKHRUAZAM MALASIA MAS

    10 FORD JACK

    14 GOOSSENS BRECHT 38 GALLE STAF 39 DE WILDE LUCA 47 JORIS STEF

     

    18/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) DAMES JUNIORES + NIEUWELINGEN - 64 km

    TOTAAL - DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:58:20 / AFSTAND: 64KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE

     

    DAMES NIEUWELINGEN - DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:58:20

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 KEMPS STEPHANIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 MAES SARA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    12 TIEROLF SOPHIE

     

    18/07/2018 MAARKEDAL (O) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 1:47:6 / AFSTAND: 66KM

    1 BELOHVOSCIKS KRISTIANS BELO CP LAT

    2 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 ERAN GIL TACC ISR

    4 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    5 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    6 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MIROUX ELIAN HESQUIN FRA

    9 DHONDT JARNO SPIE DOUTERLOIGNE CT NED

    10 ONGENA LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    18-07-2018 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/07/2018

    waod_3.jpg

    Woensdag 18 juli 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 98 deelnemers

    1 Cooman Mauro (Oordegem)
    2 Cooman Gianni
    3 Van Sante Tristan
    4 Vandenbussche Ron
    5 Renneboog Francis
    6 Le Blon Michel
    7 Rigole Dieter
    8 Spyns Pieterjan
    9 Debaere Giovanni
    10 Hooreweghe Peter
    11 Vispoel Ruben 12 De Groote Steven 13 Spileers Kenny 14 Neetesonne Thijs 15 Ryckoort Brent 16 Van Hyfte Tom 17 Dumortier David 18 Dobbelaere Frederik 19 Smet Jochem 20 Martens Björn 21 De Leeuw Jelle 22 Boel Stijn 23 Van de Voorde Mike 24 Cap Bryan 25 Hutsebaut Jeffrey 26 Martlé Vincent 27 Van Der Jeught Stijn 28 Van de Voorde Nick 29 Delaere Jens 30 Callenaere Aldo 31 Gamble Donald 32 De Tant Wout 33 Heynssens Sven 34 Van Steenkiste Wim 35 Van Renterghem Koen 36 Neirynck Kevin 37 Hosselaer Jan 38 Van Vaerenbergh Tom 39 De Riemacker Frederick 40 Mertens Jelle 41 Dedulle Bart 42 Cathelyn Youri 43 Vanderveken Wim 44 Vanwynsberghe Kristof 45 Degrieck Robby 46 Vandewiele Gregory 47 Bultinck Davy 48 Vervynck Peter 49 Roets Bart 50 Maes Jo 51 Heijens Jeroen 52 Buyse Dieter 53 Vernaet Olivier 54 Van Laeken Gert 55 De Neve Kristof 56 De Baene Wim 57 Stevens Juhani 58 Verberckmoes Arno 59 Van Meirhaeghe Karel 60 Claeys Kurt 61 Devoet Jonas 62 Tack Spencer 63 Depaepe Gregory 64 Velghe Kevin 65 Ruysschaert Tijs 66 Degrieck Joery 67 Lammens Laudelino 68 Poppe Stef 69 Roels Diedrich 70 De Schrijver Sven 71 Vandenbulcke Nesten 72 Matthys Sam 73 De Clercq Robin 74 D'Hoe Davy 75 De Baets Michaël 76 Verzeele Brecht 77 Andries Kevin 78 Goossenaerts Peter 79 Lammertyn Foeke 80 Bauters Pieter 81 Van Laethem Kevin 82 Deboever Nick 83 Rogge Simon 84 Van Lent Kenny 85 Verduyn Jasper 86 De Fauw Wouter 87 Timbreur Jonas 88 Acket Jonas 89 Colmann Angelo 90 Deschuytter Casper 91 De Temmerman Lieven 92 Paridaens Rob 93 Martinez Jesus 94 Buysse Lennert 95 De Baets Kristof 96 Van Der Linden Davy 97 Brijs Gert 98 Van De Velde Valentijn

     

    Cat.B - 74,2 km – 39 deelnemers

    1 Cooman Jerry (Oordegem)
    2 Van Den Broecke Mario
    3 Van Holderbeke Frank
    4 Primo Gino
    5 De Tremerie Franky
    6 Lampaert Philip
    7 Verhofstadt Peter
    8 Heyvaert Bart
    9 Pauwels Kurt
    10 Lugowski Dominique
    11 Van Rijckeghem Steven 12 De Vlieger Sven 13 Reniers Kristof 14 Heyndrickx Wim 15 Dedeckel Olivier 16 Turner Andrew 17 Goossens Alex 18 De Beer Tom 19 Verbeken Kurt 20 Mortier Alain 21 Verselder Hans Jurgen 22 Diet Wim 23 Van Mol Bart 24 Van Clapdorp Luc 25 D'Hauwe Andy 26 Rabout Rudi 27 Baert Giovanni 28 De Wannemaeker Filip 29 Rizzo Claudio 30 Declercq Marnix 31 Van Buggenhout Jurgen 32 De Cuyper Kris 33 Braet Wim 34 Verlez Pascal 35 Lutters Ronny 36 Hebbrecht Geert 37 De Paepe Jimmy 38 Pauwels Nico 39 Ghyselen Frederik

     

    Cat.C - 53,0 km – 35 deelnemers

    1 Pintens Noël (Breendonk)
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 Hoornaert Glenn (Bredene) 60+
    4 Hugelier Jürgen
    5 Watteny Patrick
    6 De Coninck Danny
    7 Van Renterghem Patrick
    8 Mathys Dirk
    9 Van De Velde Rudy
    10 Turcksin Dominique
    11 Vandenbussche Jean-Marie 12 Vanopstal Eddy 13 Van Nieuwenhuyse Gentil 14 D'Hondt Erwin 15 Harms Ko 16 De Pauw Dirk 17 Dewulf Xavier 18 Erauw Luc 19 De Poorter Luc 20 Somers Chris 21 De Baets Johan 22 Van Gampelaere Guy 23 De Coninck Wim 24 Bracke Wim 25 Vyncke William 26 Vansevenant Rudi 27 Bolle Henk 28 Lacquet Philippe 29 Delgouffe Phil 30 Dupont Guido 31 Cornette Freddy 32 Goffard Olivier 33 Reniers Tony 34 Pieters Joost 35 Vanhaeverbeke Jean

     

    Cat.D - 53,0 km – 27 deelnemers

    1 Deneef Jozef (Denderleeuw)
    2 Remory Pierre
    3 Snels Luc (Minderhout) 70+
    4 Coudyzer Theo
    5 Corthier Wily
    6 Vandersteen Erik
    7 Wauters Jean-Pierre
    8 Teirlinck Willy
    9 Cocquyt Luc
    10 Lugowski Leon
    11 Casteleyn Ghislain 12 Vyvey Julien 13 Tummeleer Dirck 14 Pauwels Marcel 15 D'Hont Joseph 16 Luypaert Danny 17 Brijs Willy 18 Vandenheuvel Gilbert 19 Taylor Ruth (DAME) 20 Genon Michel 21 De Sutter Willy 22 Hermans Luc 23 Demiddel Ronny 24 De Leener François 25 Malengreaux Michel 26 Dierks Jos 27 Brouwers François

    18-07-2018 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 18/07/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Eric Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zacht zomerweer met een aangename temperatuur om de midweek duurtraining af te werken. De kopmannen losten elkaar vooraan goed af en zorgden voor een zeer strak tempo dat voor iedereen doenbaar was. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    36,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Cornelis Van Der Haeven , Walter Verhelst , Bert De Coster , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Walter Meseure , Dimitri Cleys , Joris De Jonghe , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Rudi Serverius , Eric Vermeulen , Franky Weemaes , Dirk Trogh , Kurt Van Raemdonck , Frank Suys , Tommy Van Osselaer , Saskia Van Overmere , Serge Meyvis , Frank Van Assche , Benny Van Damme , Bruno Verwulgen  , Jurgen De Witte , Hugo Martens , Kristoff Heyns , Geert Bultynck ,  ?????? en Kenny Janssens.

    18-07-2018 om 18:02 geschreven door kenny


    17-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 17/07/2018 WESTKAPELLE (KNOKKE HEIST) (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:37:54 / AFSTAND: 117KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 D´HOORE GIORGIO LAEREMANS EDNINE CT

    4 KRISTERS ANSONS RIGA LAT

    5 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    6 RAAS ELOY ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    7 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    8 SPYSSCHAERT ANTHONY

    9 SLATTERY GODFREY MELBOURNE UNIVERCITY AUS

    10 VAN OOST KIM INOFEC CYCLING TEAM

    12 DHOLLANDER KRISTOF 14 VERCAUTEREN TIM 15 HEIRBAUT TONY 32 VAN DAMME BART

     

    17/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) DAMES ELITE - 88 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:28:45 / AFSTAND: 88KM

    1 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    2 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    3 DE VUYST SOFIE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    4 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    5 VAN GUCHT HANNEKE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

    6 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    8 MURPHY LAUREN MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMNE´S CT GBR

    9 BEEKHUIS TEUNTJE TWC DE KEMPEN NED

    10 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    17-07-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 17/07/2018

    waod_3.jpg

    Dinsdag 17 juli 2018 CLINGE (NL 4567 AC)

     

    Cat.A - 80 km - deelnemers

    1-Van Ruymbeke Thieme (Aalter)

    2-van Damme Ricco

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Hoefnagels Jos

    5-de Ruijsscher Dante

    6-Bogaert Sammy

    7-Bauters Pieter

    8-Van Gaeveren Gunter

    9-Coomans Bjorn

    10-Nachtegael Danny

    11-Havermans Ruud-12-Meerschaert Kris-13-van Bunder Michel -14-Peelman Stijn-15-Van Drom Giovanni-16-Vader Jarno-17-Vandendriessche Ibe-18-van Damme Arjen-19-de Koning Michel-20-Vanderveken Wim-21-Beens Sebastiaan-22-Teirlinck Vincent-23-Tinel Pieter-24-van Straten Patrick-25-Vermeir Jochem-26-Beck Pieter-27-Segers Jimmy

    3W3A8608

                    Podium te Clinge met winnaar Thieme Van Rumbeke, Ricco Van Damme en Kevin Van Raemdonck.
                    Jos Hoefnagels was de 1ste streekrenner.

    3W3A8585

                      Aankomst van winnaar Thieme Van Rumbeke voor Ricco Van Damme en Kevin Van Raemdonck.

    3W3A8447

    3W3A8332

                                                                     Start Catg.A te Clinge (Nederland)



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    16-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 16/07/2018

    FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 16/07/2018     


    Maandag 16/07/2018 DENTERGEM (W) MEN ELITE - 169,6 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 3:45:30 / AFSTAND: 169.6KM

    1 POZDNYAKOV KIRILL SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE

    2 VAN DER PLOEG NEIL MADISON GENESIS AUS

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    10 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    11 VAN STAEYEN MICHAËL 12 STEVENS TIMOTHY 16 REYNAERTS WIM 28 SINOY FABIO 73 VERHOFSTADT THIBAU

    3W3A8308

                                Podium te Dentergem met winnaar Kirill Pozdnyakov, Neil Van Der Ploeg en Stijn De Bock.

    3W3A8231

                                                                            Aankomst van winnaar Kirill Pozdnyakov.

    3W3A8239

                                         Aankomst van Stijn De Bock voor Edward Planckaert voor plaats 3 en 4.

    3W3A8258

                                 De spurt voor plaats 10 met Rudy Barbier voor Michaël Van Staeyen en Timothy Stevens.

    3W3A8134

    3W3A8094

    3W3A7560

    3W3A7519

                                                          Start van de Men Elite te Dentergem met 110 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-07-2018 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 16/07/2018 DENTERGEM (W) MEN ELITE - 169,6 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 3:45:30 / AFSTAND: 169.6KM

    1 POZDNYAKOV KIRILL SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE

    2 VAN DER PLOEG NEIL MADISON GENESIS AUS

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    10 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    11 VAN STAEYEN MICHAËL 12 STEVENS TIMOTHY 16 REYNAERTS WIM 28 SINOY FABIO 73 VERHOFSTADT THIBAU

     

    16/07/2018 NIEUWERKERKEN (LB) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:32:31 / AFSTAND: 112.5KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DONNAY LAURENT DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    4 FERNANDEZ CLÉMENT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VAN GOIDSENHOVEN KURT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 FRANCEN JOERI PRORACE CYCLING TEAM

    7 PORCO CARLO

    8 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    10 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

     

    16/07/2018 RUMBEKE (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:47:3 / AFSTAND: 117KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 VANDEVYVERE GAUTHIER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    5 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    6 BOSTOEN GIANNI DOVY KEUKENS - FCC

    7 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    8 MOERMAN THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    9 VANDEVELDE RUBEN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 GOUEL VALENTIN ESEG DOUAI FRA

     

    16/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:18:46 / AFSTAND: 88KM

    1 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 INGWERSEN JACOB ASFRA RACING TEAM USA

    3 MELAMED SHAHAR TA CC ISR

    4 WEINBERG ROI TA CC ISR

    5 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 GERON TOMER TA CC ISR

    7 NKURUNZIZA YVES FLY CYCLING-SKOL RWA

    8 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE SMET LOEWIE ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    16-07-2018 om 23:03 geschreven door kenny


    15-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 15/07/2018 KEIEM (DIKSUIDE) (W) ELITE Z.C./U23 - 113,5 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:38:58 / AFSTAND: 113.5KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VAN DRIESSCHE KJELL EFC-L&R-VULSTEKE

    3 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    5 JONCKHEERE MICHAEL TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    6 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    21 VAN GOETHEM KEVIN

     

    15/07/2018 LUBBEEK (VB) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 130 / OPGEVERS: 61 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 114KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BERGH MATTHIAS BIORACER GRANFONDO TEAM

    10 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    32 DE BLOCK NICK 55 WIELANDT SVEN

     

    15/07/2018 BRECHT (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 80 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:48:1 / AFSTAND: 80KM

    1 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 COP JURGEN DCR CYCLING TEAM

    4 BROSENS JENSE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GELUYKENS KENNY EC WALSHOUTEM

    6 HILLEN MICHIEL HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 VAN EERD DAVID ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    8 HAEST TOM

    9 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 MERTENS JORAN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 MARIN GLENN 53 DE BOES TIMMY

     

    15/07/2018 BREENDONK (A) INTERCLUB DAMES ELITE - 100 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:32:14 / AFSTAND: 100KM

    1 SELS LOES WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2 JONGERIUS CLAUDIA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NED

    3 HAERS CAROLIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 YIZHAK HILA ISOREX CYCLING TEAM ISR

    5 TORTOLINA GAIA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    6 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 PILZ ESTEFANIA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM ARG

    8 VAN LOY ELLEN

    9 VERDONCK KAREN

    10 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    11 VERSCHELDEN NATHALIE 18 VAN LEUVEN ANNICK 21 DENEEF NAÏKA 23 CLAUS MARJON 24 VAN GUCHT HANNEKE 28 ACCOE JOYCE 35 DELTOMBE EVELIEN 37 BAELE EVELINE 39 TEN HARTOG SARAH 40 VAN BAKEL SOPHIE 46 WITTOCK NANCY 49 VERTENTEN SOETKIN 52 VANDERHEYDEN LIENA

     

    15/07/2018 BRECHT (A) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:37:3 / AFSTAND: 80KM

    1 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 RAATS SVEN CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    3 MOHDHANIFIAH MUHAMADFAKHRUAZAM JOHOR MAS

    4 PRONK JENS CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    5 GOOSSENS BRECHT AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MEIJDAM SAM UWTC DE VOLHARDING NED

    8 MAAS ALEKSANDR WIELERVERENIGING SCHIJNDEL NED

    9 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    10 RAYES MOHAMED UW & TC DE VOLHARDING SYR

    12 GALLE STAF 20 VAN DEN SCHOOR MATS 26 VAN BOUWEL HANNES 30 DE VOS WANNES 41 JORIS STEF 

     

    15/07/2018 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:12 / AFSTAND: 84KM

    1 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    2 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 AUCAMP LIAN TYGERFONTIJN 7351 RSA

    5 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 GIZARDIN-PRADEAU ANTOINE RICHARD NERO KOM FINANCIAL RACING AUS

    7 VANDERBEKE AIDEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERSTRAETE EWOUT MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    10 ROSSEEUW BIRGER VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 DE GEEST RICK

    15-07-2018 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 15/07/2018 BOEKHOUTE (O) JUNIORES 122 km

    DEELNEMERS: 137 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:47:37 / AFSTAND: 122KM

    1 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SPAPEN MAURO WV DE JONGE RENNER NED

    4 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 KROONEN MAX WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    7 SCHEERS LANDER WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    16 LEFEVRE RUBEN 28 SLOCK LIAM 34 VERCAUTEREN THOMAS 47 BROUWERS EMILE 51 VAN SCHOOR MATTHEW 62 DUYM STEFFEN 65 HUYS BRANKO

     

    15/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:17:27 / AFSTAND: 88KM

    1 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    2 EECKHOUT ARTHUR KTC-CYCLING TEAM

    3 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VANSTOCKSTRAETEN RUTGER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MICHAUX MAXIM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    15/07/2018 VLIERMAAL (LB) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:49:0 / AFSTAND: 80KM

    1 TEN BOSKE KARS TWC HET SNELLE WIEL NED

    2 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 BRESCHER LEON RSC LINDEN GER

    4 KUHN JAN RSC LINDEN GER

    5 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    6 BRAMS TIM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    10 LOX DAMIEN LOTTO-VC ARDENNES

     

    15/07/2018 BRECHT (A) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:29:19 / AFSTAND: 60KM

    1 VAN STRATEN XANDER UWTC. DE VOLHARDING NED

    2 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SWENNE DELANO NED

    5 AVONDTS MATHIS WAC TEAM

    6 JANSSEN LUCAS DRC DE MOL NED

    7 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 VEENHUIS OLE UWTC DE VOLHARDING NED

    10 WISKERKE JORAN ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    23 JORIS ROBBE 39 STERCK JOPPE 43 DE COCK TIBO 46 SZKANDERA THOMAS

     

    15/07/2018 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:37:32 / AFSTAND: 66KM

    1 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DAS JITSE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    4 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    5 FAUCAN AXEL SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BUDENAERS THOMAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    16 TEERLINCK ALEXANDER

     

    15/07/2018 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) NIEUWELINGEN - 61,5 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:30:35 / AFSTAND: 61.5KM

    1 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    2 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VANDEVYVERE EMIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    27 RASSCHAERT LANDER

     

    15/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:46:48 / AFSTAND: 64KM

    1 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    2 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    25 MAES ALEC

    15-07-2018 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP WAOD TE VRASENE VAN ZONDAG 15/07/2018

    FOTO'S OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP WAOD TE VRASENE VAN ZONDAG 15/07/2018     


    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 7°Seizoenszege en het behalen van de Titel van Belgisch Kampioen Open Reeks 2018 !!!


     Kevin Van Raemdonck 2018 BK
    Kevin Van Raemdonck

     

    Zondag 15 juli 2018 VRASENE (9120) – Open Kampioenschap van België

      

    OPEN Cat.A - 78 km – deelnemers

    1.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2.

    3.Lieven Van De Perre

    3W3A7487

                                Podium Open BK te Vrasene met winnaar Kevin Van Raemdonck en Lieven Van De Perre.

    3W3A7476

                                                          Een woordje uitleg van winnaar Kevin Van Raemdonck.

    3W3A7437

                                                            Aankomst van winnaar Kevin Van Raemdonck te Vrasene.


    3W3A7244

    3W3A7162





    Toeristen - 52 km – deelnemers

    1.Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2.Van Aelst Jelle

    3.Van Bogaert Eddy

    4.Heymans Kurt

    5.Kesteleyn Bart

    6.Dumortier David

    7.Creve Stijn

    8.Spanoghe Guido

    9.Franckaert Gregory

    10.Van Raemdonck Kurt

    3W3A7114

                              Podium Toeristen te Vrasene met winnaar Stephan Tytgadt, Jelle Van Aelst en Eddy Van Bogaert.


    3W3A7066





    Wielertoeristen Club Vrasene - 32,5 km

    3W3A6976




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-07-2018 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 26°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

       Patrick Cocquyt

     

    Zondag 15 juli 2018 MERELBEKE (9820)

     

    Cat.B - 64,8 km – 30 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Bobelijn Patrick
    3 Verhofstadt Peter
    4 Reniers Kristof
    5 Verbeken Kurt
    6 Coveliers Eddy
    7 Diet Wim
    8 Van Den Broecke Mario
    9 De Temmerman Bart
    10 De Vlieger Sven
    11 De Moor Arie 12 Roobroeck Dirk 13 Turner Andrew 14 De Paepe Jimmy 15 Ghyselen Frederik 16 De Schrijver Sven 17 Gussé Wim 18 Van Esbroeck Sven 19 Geldhof Dominique 20 De Backer Jurgen 21 De Maesschalck Johan 22 De Tant Wout 23 De Vos Pascal 24 Buyse Dieter 25 Van Ransbeeck Patrick 26 De Corte Peter 27 Van Clapdorp Luc 28 De Laender Steven 29 Cosijn Ronny 30 De Brauwer Lesley

     

    Cat.C - 57,6 km – 43 deelnemers

    1 Thomas Rudy (Kapelle-op-den-Bos) 55+
    2 De Backer Danny 
    3 Pintens Noël 
    4 Suys Frank 
    5 Vaneberg Mike 
    6 Ballet Peter 
    7 Struyf Raoul 
    8 Hoornaert Glenn (Bredene) 60+
    9 De Coninck Danny 
    10 Van Eyndt Jozef 
    11 Vanopstal Eddy 12 Meyvis Serge 13 De Pauw Dirk 14 Geerts Christiaan 15 Harms Ko 16 Van Lierde Hans 17 Pieters Joost 18 De Brucker Rene 19 Depouille Eric 20 Van Linden Hugo 21 D'Hondt Erwin 22 De Pelsmaker Frank 23 Polfliet Danny 24 Erauw Luc 25 Dom André 26 Nevejans Idesbald 27 Bath Mick 28 Bolle Henk 29 Lacquet Philippe 30 Dewulf Xavier 31 Benoot Stanny 32 Bracke Wim 33 Delgouffe Phil 34 Van de Veken Bruno 35 Van Mol Luc 36 De Poorter Luc 37 Dupont Guido 38 Hugelier Jürgen 39 Maes Jos 40 Vanhaeverbeke Jean 41 Cornette Freddy 42 Mathys Dirk 43 Goethals Ronny

     

    Cat.D - 50,4 km – 31 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem) 65+
    2 Snels Luc (Minderhout) 70+
    3 Bocklandt Piet 
    4 Vanpoucke Rik 
    5 Montforts Ad 
    6 Deneef Jozef 
    7 Burggraeve Noël 
    8 Cobbaut Eddy 
    9 Teirlinck Willy 
    10 Mertens René 
    11 Coudyzer Theo 12 Baeyens Rudi 13 Casteleyn Ghislain 14 Luyten Felix 15 Pauwels Marcel 16 Cocquyt Luc 17 De Vuyst Eddy 18 Tummeleer Dirck 19 Vyvey Julien 20 Vandersteen Erik 21 Everaerts Jef 22 Wauters Jean-Pierre 23 Corthier Wily 24 Devadder Andre 25 Demiddel Ronny 26 Vandenberghen Freddy 27 Tillaert Evy (DAME) 28 Luypaert Danny 29 Brijs Willy 30 Vandermeulen Jos 31 Saerens Jozef

    15-07-2018 om 20:08 geschreven door kenny


    14-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAREGEM VAN ZATERDAG 14/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAREGEM VAN ZATERDAG 14/07/2018     


    Zaterdag 14/07/2018 WAREGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 132 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 2:46:3 / AFSTAND: 114KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    5 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    6 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DELCROIX GERT

    9 JACOBS LEVI HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    35 JANSSENS JARRID 50 MARIN GLENN 51 VAN DRIESSCHE WARD 70 DE BOCK STEF

    3W3A6970

                                    Podium te Waregem met winnaar Laurent Pieters, Steven Caethoven en Thijs Vandaele.

    3W3A6914

                                                   Aankomst van winnaar Laurent Pieters voor Steven Caethoven.

    3W3A6925

    3W3A6744

                                          De 3 koplopers met Laurent Pieters, Steven Caethoven en Thijs Vandaele.

    3W3A6390

    3W3A6216

    3W3A6165

                                                       Start van de Elite z.c. & U23 te Waregem met 132 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-07-2018 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 14/07/2018 SCHUIFERSKAPELLE (W) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:32:57 / AFSTAND: 109KM

    1 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    2 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    3 FRANSSENS YANNICK UNITED C.T.

    4 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANCOMPERNOLLE JAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VAN DER BAUWHEDE MICHIEL MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VANDEVYVERE GAUTHIER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    33 GEERINCK DRIES

     

    14/07/2018 WAREGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 132 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 2:46:3 / AFSTAND: 114KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    5 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    6 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DELCROIX GERT

    9 JACOBS LEVI HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    35 JANSSENS JARRID 50 MARIN GLENN 51 VAN DRIESSCHE WARD 70 DE BOCK STEF

     

    14/07/2018 DENTERGEM (W) JUNIORES - 84,5 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:04:18 / AFSTAND: 84.5KM

    1 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 GONZALEZ TORRES MATEO ESP

    4 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 WEINBERG ROI ASFARA RACING TEAM ISR

    6 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 HAKIZIMANA FELICIEN FLY CYCLING-SKOL RWA

    9 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 CAPPAN LENNERT 19 PUNNEWAERT ZION 42 JORIS STEF

     

    14/07/2018 SCHULEN (LB) JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:17:53 / AFSTAND: 96KM

    1 BRESCHER LEON RSC LINDEN GER  

    2 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    4 SCHEPERS RICKY SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 ROSLI MUHAMMAD JOHOR MAS

    6 KES JIM VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    7 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    9 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    14/07/2018 ZEMST (VB) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:03:45 / AFSTAND: 88KM

    1 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 LAUWERS RUBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    4 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 WESTELINCK JESPER VA CYCLING TEAM ZELE VZW NED

    7 CEURENS ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VAN BOUWEL HANNES

     

    14/07/2018 DENTERGEM (W) NIEUWELINGEN - 58,5 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:25:30 / AFSTAND: 58.5KM

    1 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    2 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROGIERS LUCAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    7 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    9 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 JORIS ROBBE 42 DANEEL JEFKE 47 CORNELIS CODY 51 BOEYE RUBEN

    14-07-2018 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 13°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

          Frank Suys

     

    Zaterdag 14 juli 2018 VOGELWAARDE (4581 AB) - Nederlands Kampioenschap

     

    Cat.A - 115 km - 38 deelnemers

    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Van Raemdonck Kevin
    3 Laurijssen Stefan (Oud-Gastel) NK
    4 Van den Berghe Anthony
    5 De Smet Peter
    6 Veraart Jelle
    7 Roels Diedrich
    8 Vandenbussche Ron
    9 Van Der Jeught Stijn
    10 Esselers Michaël
    11 De Graauw Guus 12 Coppens Carrera 13 Nachtegael Danny 14 De Roo Johannes 15 Hoefnagels Jos 16 Bogaert Sammy 17 Behiels Peter 18 van Bunder Michel 19 Van Rijckeghem Steven 20 Smet Jochem 21 Van Laere Jan 22 van Noord Wesley 23 Gommers Sven 24 Dophemont Gert-Jan 25 Serverius Jonas 26 de Ruijsscher Dante 27 Poppe Stef 28 Soetens Dylan 29 Staelens Dieter 30 Maenhout Tommy 31 Bergmans Wim 32 Van Bellen Gijs 33 Lammens Laudelino 34 de Braal Peter 35 Spillebeen Jürgen 36 Snoeck Mathias 37 Suykerbuyk Ben 38 Smalheer Jelle

     

    Cat.B - 69 km - 20 deelnemers

    1 Denier Ronny (Kinrooi)
    2 Hereijgers Piet
    3 Pauwels Vital
    4 Segers Daniel
    5 Smet Guy
    6 Roobroeck Dirk
    7 Heyndrickx Wim
    8 Van Clapdorp Luc
    9 Van Drom Giovanni
    10 Heymans Kurt
    11 Goossens Alex 12 Verheyden Johan 13 de Koning Michel (Kampioen van Nederland) 14 van Straten Patrick 15 Schaut Danny 16 Smet Luc 17 Dhooge Tom 18 Baert Giovanni 19 Van Roeyen Dave 20 van der Kooi Johan

     

    Cat.C - 57,5 km - 23 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Temse) 55+
    2 Hus Willem (Voorburg, NL) 60+ Kampioen NL
    3 Goolaerts Dirk
    4 Govers Rony
    5 Bracke Wim
    6 Dupont Guido
    7 D'Hondt Erwin
    8 Van Eyndt Jozef
    9 De Coninck Danny
    10 Gort Ronald (Terneuzen, NL) Kampioen NL 55+
    11 Harms Ko 12 Bultinck Andre 13 Bath Mick 14 De Baets Johan 15 Nevejans Idesbald 16 Buzeijn Rudy 17 Vanhaeverbeke Jean 18 Polfliet Danny 19 Bolle Henk 20 Erauw Luc 21 Soetens Chris 22 Vanoverberghe Siegfried 23 Van Lierde Hans

    Cat.D - 46 km - 17 deelnemers

     1 de Waal Wim (Sint-Jansteen NL) 65+ kampioen
    2 Luyten Felix
    3 Vervondel Marc
    4 Vandermeulen Jos
    5 Pauwels Marcel (Deinze) 70+
    6 Cocquyt Luc
    7 De Vuyst Eddy
    8 Vandenheuvel Gilbert
    9 Dams Marc
    10 Vyvey Julien
    11 Snels Luc 12 Delgouffe Phil 13 Demiddel Ronny 14 Coudyzer Theo 15 Vandersteen Erik 16 Robijns Robert 17 Hermans Luc

    14-07-2018 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 13/07/2018

    FOTO'S DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 13/07/2018     


    Vrijdag 13/07/2018 VRASENE (O) DAMES ELITE - 96 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:26:31 / AFSTAND: 96KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 BRAS MARTINE NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    6 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    10 TURBLIN CHLOE HEALTH MATE CYCLELIVE TEAM FRA

    15 DRUYTS JESSY 27 DENEEF NAÏKA 49 ACCOE JOYCE 50 COUDEVILLE HERLINDE 59 VANDERHEYDEN LIENA 64 COUDEVILLE ELINE 70 VERTENTEN SOETKIN 71 WITTOCK NANCY

    3W3A6115

    Podium te Vrasene dat volledig Nederlands kleurde met winnares Minke Slingerland, Marieke Van Witzenburg en Martine Bras.

    3W3A6110

    Podium te Vrasene dat volledig Nederlands kleurde met winnares Minke Slingerland, Marieke Van Witzenburg en Martine Bras.

    3W3A6097

                                                           Een woordje uitleg van Martine Bras die 3de werd.

    3W3A6037

                                                        Aankomst van winnares Minke Slingerland te Vrasene.

    3W3A6040

                                                        Aankomst van winnares Minke Slingerland te Vrasene.

    3W3A6043

                            Spurt voor de 2de plaats met Marieke Van Witzenburg voor Martine Bras en Ellen Van Loy.

    3W3A6055

                                                                                    De spurt van het peloton.

    3W3A5544

                                                         Start van de Dames Elite te Vrasene met 99 deelneemsters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-07-2018 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 7°Seizoenszege !!!


    Bram Kesteleyn 2017   Sven De Vlieger 2017  Patrick Bobelijn

        Bram Kesteleyn          Sven De Vlieger          Patrick Bobelijn

    ZATERDAG 14 JULI - APPELS (9200) 

    VWF 14-7-2018

    14-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    13-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 13/07/2018 EVERGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:40:25 / AFSTAND: 70KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    4 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 VAN DAMME DAVY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING


    13/07/2018 GEEL ST-DIMPNA (A) ELITE Z.C./U23 - 96 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:05:0 / AFSTAND: 92.3KM

    1 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    2 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SNELS ROBBE UNITED C.T.

    7 ERREN PIM WV DE JONGER RENNER NED

    8 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    9 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MONDELAERS JARNO ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 DHOLLANDER KRISTOF 40 DILLEN RUBEN

     

    13/07/2018 IZEGEM - EMELGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 115,6 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:29:3 / AFSTAND: 115.6KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    3 PIROTTA DARCY MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT AUS

    3 BASSON GUSTAV VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM RSA

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 USE LAURENS K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

     

    13/07/2018 VRASENE (O) DAMES ELITE - 96 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:26:31 / AFSTAND: 96KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 BRAS MARTINE NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    6 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    10 TURBLIN CHLOE HEALTH MATE CYCLELIVE TEAM FRA

    15 DRUYTS JESSY 27 DENEEF NAÏKA 49 ACCOE JOYCE 50 COUDEVILLE HERLINDE 59 VANDERHEYDEN LIENA 64 COUDEVILLE ELINE 70 VERTENTEN SOETKIN 71 WITTOCK NANCY

    13-07-2018 om 22:20 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!