.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 16/07/2018

    FOTO'S MEN ELITE TE DENTERGEM VAN MAANDAG 16/07/2018     


    Maandag 16/07/2018 DENTERGEM (W) MEN ELITE - 169,6 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 3:45:30 / AFSTAND: 169.6KM

    1 POZDNYAKOV KIRILL SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE

    2 VAN DER PLOEG NEIL MADISON GENESIS AUS

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    10 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    11 VAN STAEYEN MICHAËL 12 STEVENS TIMOTHY 16 REYNAERTS WIM 28 SINOY FABIO 73 VERHOFSTADT THIBAU

    3W3A8308

                                Podium te Dentergem met winnaar Kirill Pozdnyakov, Neil Van Der Ploeg en Stijn De Bock.

    3W3A8231

                                                                            Aankomst van winnaar Kirill Pozdnyakov.

    3W3A8239

                                         Aankomst van Stijn De Bock voor Edward Planckaert voor plaats 3 en 4.

    3W3A8258

                                 De spurt voor plaats 10 met Rudy Barbier voor Michaël Van Staeyen en Timothy Stevens.

    3W3A8134

    3W3A8094

    3W3A7560

    3W3A7519

                                                          Start van de Men Elite te Dentergem met 110 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-07-2018 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 16/07/2018 DENTERGEM (W) MEN ELITE - 169,6 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 3:45:30 / AFSTAND: 169.6KM

    1 POZDNYAKOV KIRILL SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE

    2 VAN DER PLOEG NEIL MADISON GENESIS AUS

    3 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    4 PLANCKAERT EDWARD SPORT VLAANDEREN BALOISE

    5 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    6 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN BALOISE

    7 D´HEYGERE GIL VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 VERHELST LOUIS TARTELETTO - ISOREX

    10 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    11 VAN STAEYEN MICHAËL 12 STEVENS TIMOTHY 16 REYNAERTS WIM 28 SINOY FABIO 73 VERHOFSTADT THIBAU

     

    16/07/2018 NIEUWERKERKEN (LB) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:32:31 / AFSTAND: 112.5KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DONNAY LAURENT DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    4 FERNANDEZ CLÉMENT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VAN GOIDSENHOVEN KURT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 FRANCEN JOERI PRORACE CYCLING TEAM

    7 PORCO CARLO

    8 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    10 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

     

    16/07/2018 RUMBEKE (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:47:3 / AFSTAND: 117KM

    1 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 VANDEVYVERE GAUTHIER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 MOONS STEVEN UNITED C.T.

    5 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    6 BOSTOEN GIANNI DOVY KEUKENS - FCC

    7 BORRY KIM DOVY KEUKENS - FCC

    8 MOERMAN THOMAS VIND! CYCLING PROJECT

    9 VANDEVELDE RUBEN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 GOUEL VALENTIN ESEG DOUAI FRA

     

    16/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 2:18:46 / AFSTAND: 88KM

    1 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 INGWERSEN JACOB ASFRA RACING TEAM USA

    3 MELAMED SHAHAR TA CC ISR

    4 WEINBERG ROI TA CC ISR

    5 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 GERON TOMER TA CC ISR

    7 NKURUNZIZA YVES FLY CYCLING-SKOL RWA

    8 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE SMET LOEWIE ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    16-07-2018 om 23:03 geschreven door kenny


    15-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 15/07/2018 KEIEM (DIKSUIDE) (W) ELITE Z.C./U23 - 113,5 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 2:38:58 / AFSTAND: 113.5KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VAN DRIESSCHE KJELL EFC-L&R-VULSTEKE

    3 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    5 JONCKHEERE MICHAEL TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    6 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    7 VAN DUREN BRENT GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 PIETERS BART VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    21 VAN GOETHEM KEVIN

     

    15/07/2018 LUBBEEK (VB) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 130 / OPGEVERS: 61 / TIJD: 2:47:20 / AFSTAND: 114KM

    1 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BERGH MATTHIAS BIORACER GRANFONDO TEAM

    10 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    32 DE BLOCK NICK 55 WIELANDT SVEN

     

    15/07/2018 BRECHT (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 80 km

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:48:1 / AFSTAND: 80KM

    1 VERHULST PAUWEL BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 COP JURGEN DCR CYCLING TEAM

    4 BROSENS JENSE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 GELUYKENS KENNY EC WALSHOUTEM

    6 HILLEN MICHIEL HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 VAN EERD DAVID ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    8 HAEST TOM

    9 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 MERTENS JORAN ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 MARIN GLENN 53 DE BOES TIMMY

     

    15/07/2018 BREENDONK (A) INTERCLUB DAMES ELITE - 100 km

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:32:14 / AFSTAND: 100KM

    1 SELS LOES WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2 JONGERIUS CLAUDIA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NED

    3 HAERS CAROLIEN AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 YIZHAK HILA ISOREX CYCLING TEAM ISR

    5 TORTOLINA GAIA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    6 DEBBOUDT EVELIEN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 PILZ ESTEFANIA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM ARG

    8 VAN LOY ELLEN

    9 VERDONCK KAREN

    10 HANNES KAAT JOS FERON LADY FORCE

    11 VERSCHELDEN NATHALIE 18 VAN LEUVEN ANNICK 21 DENEEF NAÏKA 23 CLAUS MARJON 24 VAN GUCHT HANNEKE 28 ACCOE JOYCE 35 DELTOMBE EVELIEN 37 BAELE EVELINE 39 TEN HARTOG SARAH 40 VAN BAKEL SOPHIE 46 WITTOCK NANCY 49 VERTENTEN SOETKIN 52 VANDERHEYDEN LIENA

     

    15/07/2018 BRECHT (A) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:37:3 / AFSTAND: 80KM

    1 VAN DEN BROECK ARNO FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 RAATS SVEN CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    3 MOHDHANIFIAH MUHAMADFAKHRUAZAM JOHOR MAS

    4 PRONK JENS CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    5 GOOSSENS BRECHT AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MEIJDAM SAM UWTC DE VOLHARDING NED

    8 MAAS ALEKSANDR WIELERVERENIGING SCHIJNDEL NED

    9 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    10 RAYES MOHAMED UW & TC DE VOLHARDING SYR

    12 GALLE STAF 20 VAN DEN SCHOOR MATS 26 VAN BOUWEL HANNES 30 DE VOS WANNES 41 JORIS STEF 

     

    15/07/2018 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:00:12 / AFSTAND: 84KM

    1 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    2 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 AUCAMP LIAN TYGERFONTIJN 7351 RSA

    5 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 GIZARDIN-PRADEAU ANTOINE RICHARD NERO KOM FINANCIAL RACING AUS

    7 VANDERBEKE AIDEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERSTRAETE EWOUT MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    10 ROSSEEUW BIRGER VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 DE GEEST RICK

    15-07-2018 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 15/07/2018 BOEKHOUTE (O) JUNIORES 122 km

    DEELNEMERS: 137 / OPGEVERS: 40 / TIJD: 2:47:37 / AFSTAND: 122KM

    1 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 BOMBOI DAVIDE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SPAPEN MAURO WV DE JONGE RENNER NED

    4 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 KROONEN MAX WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    7 SCHEERS LANDER WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    16 LEFEVRE RUBEN 28 SLOCK LIAM 34 VERCAUTEREN THOMAS 47 BROUWERS EMILE 51 VAN SCHOOR MATTHEW 62 DUYM STEFFEN 65 HUYS BRANKO

     

    15/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:17:27 / AFSTAND: 88KM

    1 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    2 EECKHOUT ARTHUR KTC-CYCLING TEAM

    3 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 WALRAED JESPER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 VANSTOCKSTRAETEN RUTGER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MICHAUX MAXIM ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    15/07/2018 VLIERMAAL (LB) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:49:0 / AFSTAND: 80KM

    1 TEN BOSKE KARS TWC HET SNELLE WIEL NED

    2 JACOBS OWEN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 BRESCHER LEON RSC LINDEN GER

    4 KUHN JAN RSC LINDEN GER

    5 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    6 BRAMS TIM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    10 LOX DAMIEN LOTTO-VC ARDENNES

     

    15/07/2018 BRECHT (A) NIEUWELINGEN - 60 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:29:19 / AFSTAND: 60KM

    1 VAN STRATEN XANDER UWTC. DE VOLHARDING NED

    2 VAN LOOVEREN THIJS WAC TEAM

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SWENNE DELANO NED

    5 AVONDTS MATHIS WAC TEAM

    6 JANSSEN LUCAS DRC DE MOL NED

    7 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 VEENHUIS OLE UWTC DE VOLHARDING NED

    10 WISKERKE JORAN ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    23 JORIS ROBBE 39 STERCK JOPPE 43 DE COCK TIBO 46 SZKANDERA THOMAS

     

    15/07/2018 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:37:32 / AFSTAND: 66KM

    1 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DAS JITSE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    4 POELMANS BOB SPORT EN MOEDIG GENK

    5 FAUCAN AXEL SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BUDENAERS THOMAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DE KINDER AXEL PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE POOTER DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    16 TEERLINCK ALEXANDER

     

    15/07/2018 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) NIEUWELINGEN - 61,5 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:30:35 / AFSTAND: 61.5KM

    1 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    2 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VANDEVYVERE EMIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 DEBOSSCHERE SEPPE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    27 RASSCHAERT LANDER

     

    15/07/2018 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) NIEUWELINGEN - 64 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 1:46:48 / AFSTAND: 64KM

    1 DE TANT ROMY KTC-CYCLING TEAM

    2 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    3 DE BRAEKELEER JUUL ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GHEYSENS LAURENS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STALMANS JASPER PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VERRIEST NOAH JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    25 MAES ALEC

    15-07-2018 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP WAOD TE VRASENE VAN ZONDAG 15/07/2018

    FOTO'S OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP WAOD TE VRASENE VAN ZONDAG 15/07/2018     


    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 7°Seizoenszege en het behalen van de Titel van Belgisch Kampioen Open Reeks 2018 !!!


     Kevin Van Raemdonck 2018 BK
    Kevin Van Raemdonck

     

    Zondag 15 juli 2018 VRASENE (9120) – Open Kampioenschap van België

      

    OPEN Cat.A - 78 km – deelnemers

    1.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2.

    3.Lieven Van De Perre

    3W3A7487

                                Podium Open BK te Vrasene met winnaar Kevin Van Raemdonck en Lieven Van De Perre.

    3W3A7476

                                                          Een woordje uitleg van winnaar Kevin Van Raemdonck.

    3W3A7437

                                                            Aankomst van winnaar Kevin Van Raemdonck te Vrasene.


    3W3A7244

    3W3A7162





    Toeristen - 52 km – deelnemers

    1.Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2.Van Aelst Jelle

    3.Van Bogaert Eddy

    4.Heymans Kurt

    5.Kesteleyn Bart

    6.Dumortier David

    7.Creve Stijn

    8.Spanoghe Guido

    9.Franckaert Gregory

    10.Van Raemdonck Kurt

    3W3A7114

                              Podium Toeristen te Vrasene met winnaar Stephan Tytgadt, Jelle Van Aelst en Eddy Van Bogaert.


    3W3A7066





    Wielertoeristen Club Vrasene - 32,5 km

    3W3A6976




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-07-2018 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 26°Seizoenszege !!!


    Patrick Cocquyt 2018 

       Patrick Cocquyt

     

    Zondag 15 juli 2018 MERELBEKE (9820)

     

    Cat.B - 64,8 km – 30 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Bobelijn Patrick
    3 Verhofstadt Peter
    4 Reniers Kristof
    5 Verbeken Kurt
    6 Coveliers Eddy
    7 Diet Wim
    8 Van Den Broecke Mario
    9 De Temmerman Bart
    10 De Vlieger Sven
    11 De Moor Arie 12 Roobroeck Dirk 13 Turner Andrew 14 De Paepe Jimmy 15 Ghyselen Frederik 16 De Schrijver Sven 17 Gussé Wim 18 Van Esbroeck Sven 19 Geldhof Dominique 20 De Backer Jurgen 21 De Maesschalck Johan 22 De Tant Wout 23 De Vos Pascal 24 Buyse Dieter 25 Van Ransbeeck Patrick 26 De Corte Peter 27 Van Clapdorp Luc 28 De Laender Steven 29 Cosijn Ronny 30 De Brauwer Lesley

     

    Cat.C - 57,6 km – 43 deelnemers

    1 Thomas Rudy (Kapelle-op-den-Bos) 55+
    2 De Backer Danny 
    3 Pintens Noël 
    4 Suys Frank 
    5 Vaneberg Mike 
    6 Ballet Peter 
    7 Struyf Raoul 
    8 Hoornaert Glenn (Bredene) 60+
    9 De Coninck Danny 
    10 Van Eyndt Jozef 
    11 Vanopstal Eddy 12 Meyvis Serge 13 De Pauw Dirk 14 Geerts Christiaan 15 Harms Ko 16 Van Lierde Hans 17 Pieters Joost 18 De Brucker Rene 19 Depouille Eric 20 Van Linden Hugo 21 D'Hondt Erwin 22 De Pelsmaker Frank 23 Polfliet Danny 24 Erauw Luc 25 Dom André 26 Nevejans Idesbald 27 Bath Mick 28 Bolle Henk 29 Lacquet Philippe 30 Dewulf Xavier 31 Benoot Stanny 32 Bracke Wim 33 Delgouffe Phil 34 Van de Veken Bruno 35 Van Mol Luc 36 De Poorter Luc 37 Dupont Guido 38 Hugelier Jürgen 39 Maes Jos 40 Vanhaeverbeke Jean 41 Cornette Freddy 42 Mathys Dirk 43 Goethals Ronny

     

    Cat.D - 50,4 km – 31 deelnemers

    1 Remory Pierre (Ressegem) 65+
    2 Snels Luc (Minderhout) 70+
    3 Bocklandt Piet 
    4 Vanpoucke Rik 
    5 Montforts Ad 
    6 Deneef Jozef 
    7 Burggraeve Noël 
    8 Cobbaut Eddy 
    9 Teirlinck Willy 
    10 Mertens René 
    11 Coudyzer Theo 12 Baeyens Rudi 13 Casteleyn Ghislain 14 Luyten Felix 15 Pauwels Marcel 16 Cocquyt Luc 17 De Vuyst Eddy 18 Tummeleer Dirck 19 Vyvey Julien 20 Vandersteen Erik 21 Everaerts Jef 22 Wauters Jean-Pierre 23 Corthier Wily 24 Devadder Andre 25 Demiddel Ronny 26 Vandenberghen Freddy 27 Tillaert Evy (DAME) 28 Luypaert Danny 29 Brijs Willy 30 Vandermeulen Jos 31 Saerens Jozef

    15-07-2018 om 20:08 geschreven door kenny


    14-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAREGEM VAN ZATERDAG 14/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WAREGEM VAN ZATERDAG 14/07/2018     


    Zaterdag 14/07/2018 WAREGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 132 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 2:46:3 / AFSTAND: 114KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    5 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    6 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DELCROIX GERT

    9 JACOBS LEVI HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    35 JANSSENS JARRID 50 MARIN GLENN 51 VAN DRIESSCHE WARD 70 DE BOCK STEF

    3W3A6970

                                    Podium te Waregem met winnaar Laurent Pieters, Steven Caethoven en Thijs Vandaele.

    3W3A6914

                                                   Aankomst van winnaar Laurent Pieters voor Steven Caethoven.

    3W3A6925

    3W3A6744

                                          De 3 koplopers met Laurent Pieters, Steven Caethoven en Thijs Vandaele.

    3W3A6390

    3W3A6216

    3W3A6165

                                                       Start van de Elite z.c. & U23 te Waregem met 132 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-07-2018 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 14/07/2018 SCHUIFERSKAPELLE (W) ELITE Z.C./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 30 / TIJD: 2:32:57 / AFSTAND: 109KM

    1 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    2 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    3 FRANSSENS YANNICK UNITED C.T.

    4 ROSSEEL RICKY VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANCOMPERNOLLE JAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VAN DER BAUWHEDE MICHIEL MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VANDEVYVERE GAUTHIER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    33 GEERINCK DRIES

     

    14/07/2018 WAREGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 132 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 2:46:3 / AFSTAND: 114KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    5 MOORS OLIVER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    6 FIVÉ TRYSTAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 DELCROIX GERT

    9 JACOBS LEVI HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    35 JANSSENS JARRID 50 MARIN GLENN 51 VAN DRIESSCHE WARD 70 DE BOCK STEF

     

    14/07/2018 DENTERGEM (W) JUNIORES - 84,5 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:04:18 / AFSTAND: 84.5KM

    1 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    2 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 GONZALEZ TORRES MATEO ESP

    4 MARTENS THOMAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 WEINBERG ROI ASFARA RACING TEAM ISR

    6 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 HAKIZIMANA FELICIEN FLY CYCLING-SKOL RWA

    9 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 CAPPAN LENNERT 19 PUNNEWAERT ZION 42 JORIS STEF

     

    14/07/2018 SCHULEN (LB) JUNIORES - 96 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:17:53 / AFSTAND: 96KM

    1 BRESCHER LEON RSC LINDEN GER  

    2 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    4 SCHEPERS RICKY SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 ROSLI MUHAMMAD JOHOR MAS

    6 KES JIM VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN NED

    7 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 FRANCKEN SIBE WAC TEAM

    9 SCHEERS LANDER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 WAUTERS BRAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    14/07/2018 ZEMST (VB) JUNIORES - 88 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:03:45 / AFSTAND: 88KM

    1 DE DECKER TIJL DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 LAUWERS RUBEN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    4 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 VAN PRAET ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 WESTELINCK JESPER VA CYCLING TEAM ZELE VZW NED

    7 CEURENS ROBBE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VANPARIJS WOUTER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 CLAEYS LAURENT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DECOSTER MICHAEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VAN BOUWEL HANNES

     

    14/07/2018 DENTERGEM (W) NIEUWELINGEN - 58,5 km

    DEELNEMERS: 78 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 1:25:30 / AFSTAND: 58.5KM

    1 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    2 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROGIERS LUCAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 CATTEEUW XANDER ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    7 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 DALLE JENS CT SOENENS-BOOOM

    9 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VERGOTE DIEL VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 JORIS ROBBE 42 DANEEL JEFKE 47 CORNELIS CODY 51 BOEYE RUBEN

    14-07-2018 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 13°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

          Frank Suys

     

    Zaterdag 14 juli 2018 VOGELWAARDE (4581 AB) - Nederlands Kampioenschap

     

    Cat.A - 115 km - 38 deelnemers

    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Van Raemdonck Kevin
    3 Laurijssen Stefan (Oud-Gastel) NK
    4 Van den Berghe Anthony
    5 De Smet Peter
    6 Veraart Jelle
    7 Roels Diedrich
    8 Vandenbussche Ron
    9 Van Der Jeught Stijn
    10 Esselers Michaël
    11 De Graauw Guus 12 Coppens Carrera 13 Nachtegael Danny 14 De Roo Johannes 15 Hoefnagels Jos 16 Bogaert Sammy 17 Behiels Peter 18 van Bunder Michel 19 Van Rijckeghem Steven 20 Smet Jochem 21 Van Laere Jan 22 van Noord Wesley 23 Gommers Sven 24 Dophemont Gert-Jan 25 Serverius Jonas 26 de Ruijsscher Dante 27 Poppe Stef 28 Soetens Dylan 29 Staelens Dieter 30 Maenhout Tommy 31 Bergmans Wim 32 Van Bellen Gijs 33 Lammens Laudelino 34 de Braal Peter 35 Spillebeen Jürgen 36 Snoeck Mathias 37 Suykerbuyk Ben 38 Smalheer Jelle

     

    Cat.B - 69 km - 20 deelnemers

    1 Denier Ronny (Kinrooi)
    2 Hereijgers Piet
    3 Pauwels Vital
    4 Segers Daniel
    5 Smet Guy
    6 Roobroeck Dirk
    7 Heyndrickx Wim
    8 Van Clapdorp Luc
    9 Van Drom Giovanni
    10 Heymans Kurt
    11 Goossens Alex 12 Verheyden Johan 13 de Koning Michel (Kampioen van Nederland) 14 van Straten Patrick 15 Schaut Danny 16 Smet Luc 17 Dhooge Tom 18 Baert Giovanni 19 Van Roeyen Dave 20 van der Kooi Johan

     

    Cat.C - 57,5 km - 23 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Temse) 55+
    2 Hus Willem (Voorburg, NL) 60+ Kampioen NL
    3 Goolaerts Dirk
    4 Govers Rony
    5 Bracke Wim
    6 Dupont Guido
    7 D'Hondt Erwin
    8 Van Eyndt Jozef
    9 De Coninck Danny
    10 Gort Ronald (Terneuzen, NL) Kampioen NL 55+
    11 Harms Ko 12 Bultinck Andre 13 Bath Mick 14 De Baets Johan 15 Nevejans Idesbald 16 Buzeijn Rudy 17 Vanhaeverbeke Jean 18 Polfliet Danny 19 Bolle Henk 20 Erauw Luc 21 Soetens Chris 22 Vanoverberghe Siegfried 23 Van Lierde Hans

    Cat.D - 46 km - 17 deelnemers

     1 de Waal Wim (Sint-Jansteen NL) 65+ kampioen
    2 Luyten Felix
    3 Vervondel Marc
    4 Vandermeulen Jos
    5 Pauwels Marcel (Deinze) 70+
    6 Cocquyt Luc
    7 De Vuyst Eddy
    8 Vandenheuvel Gilbert
    9 Dams Marc
    10 Vyvey Julien
    11 Snels Luc 12 Delgouffe Phil 13 Demiddel Ronny 14 Coudyzer Theo 15 Vandersteen Erik 16 Robijns Robert 17 Hermans Luc

    14-07-2018 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 13/07/2018

    FOTO'S DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 13/07/2018     


    Vrijdag 13/07/2018 VRASENE (O) DAMES ELITE - 96 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:26:31 / AFSTAND: 96KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 BRAS MARTINE NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    6 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    10 TURBLIN CHLOE HEALTH MATE CYCLELIVE TEAM FRA

    15 DRUYTS JESSY 27 DENEEF NAÏKA 49 ACCOE JOYCE 50 COUDEVILLE HERLINDE 59 VANDERHEYDEN LIENA 64 COUDEVILLE ELINE 70 VERTENTEN SOETKIN 71 WITTOCK NANCY

    3W3A6115

    Podium te Vrasene dat volledig Nederlands kleurde met winnares Minke Slingerland, Marieke Van Witzenburg en Martine Bras.

    3W3A6110

    Podium te Vrasene dat volledig Nederlands kleurde met winnares Minke Slingerland, Marieke Van Witzenburg en Martine Bras.

    3W3A6097

                                                           Een woordje uitleg van Martine Bras die 3de werd.

    3W3A6037

                                                        Aankomst van winnares Minke Slingerland te Vrasene.

    3W3A6040

                                                        Aankomst van winnares Minke Slingerland te Vrasene.

    3W3A6043

                            Spurt voor de 2de plaats met Marieke Van Witzenburg voor Martine Bras en Ellen Van Loy.

    3W3A6055

                                                                                    De spurt van het peloton.

    3W3A5544

                                                         Start van de Dames Elite te Vrasene met 99 deelneemsters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-07-2018 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 7°Seizoenszege !!!


    Bram Kesteleyn 2017   Sven De Vlieger 2017  Patrick Bobelijn

        Bram Kesteleyn          Sven De Vlieger          Patrick Bobelijn

    ZATERDAG 14 JULI - APPELS (9200) 

    VWF 14-7-2018

    14-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    13-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 13/07/2018 EVERGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:40:25 / AFSTAND: 70KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    4 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 VAN DAMME DAVY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING


    13/07/2018 GEEL ST-DIMPNA (A) ELITE Z.C./U23 - 96 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:05:0 / AFSTAND: 92.3KM

    1 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    2 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SNELS ROBBE UNITED C.T.

    7 ERREN PIM WV DE JONGER RENNER NED

    8 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    9 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MONDELAERS JARNO ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 DHOLLANDER KRISTOF 40 DILLEN RUBEN

     

    13/07/2018 IZEGEM - EMELGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 115,6 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:29:3 / AFSTAND: 115.6KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    3 PIROTTA DARCY MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT AUS

    3 BASSON GUSTAV VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM RSA

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 USE LAURENS K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

     

    13/07/2018 VRASENE (O) DAMES ELITE - 96 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:26:31 / AFSTAND: 96KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 BRAS MARTINE NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    6 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    10 TURBLIN CHLOE HEALTH MATE CYCLELIVE TEAM FRA

    15 DRUYTS JESSY 27 DENEEF NAÏKA 49 ACCOE JOYCE 50 COUDEVILLE HERLINDE 59 VANDERHEYDEN LIENA 64 COUDEVILLE ELINE 70 VERTENTEN SOETKIN 71 WITTOCK NANCY

    13-07-2018 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 12/07/2018 GISTEL (W) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    Deelnemers: 65 / Opgevers: 28 / Tijd: 2:37:0 / afstand: 118km

    1 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 ALONSO MONTES Pablo MYSENLAN DOUTERLOIGNE SPA

    3 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    4 VERVAEKE Aäron VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 ANECA Ciske TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VAINIONPää Oskari ASFRA RACING TEAM FIN

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VERFAILLE Arne TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    13-07-2018 om 13:52 geschreven door kenny


    12-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VRASENE VAN WOENSDAG 11/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VRASENE VAN WOENSDAG 11/07/2018     


    Woensdag 11/07/2018 VRASENE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 97 / Opgevers: 26 / Tijd: 2:35:40 / afstand: 117km

    1 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 ROSSEEL Ricky VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    5 DE BOES Timmy HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 SUTTON Joseph GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    7 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 FRANSSENS Yannick UNITED C.T.

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 APERS Michael 13 PERSOON Joeri 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo 34 MARIN Glenn 35 VERCAUTEREN Tim 39 VAN GOETHEM Kevin 41 GEERINCK Dries 45 STUER Kwinten 48 SINOY Fabio 56 VANUYTVANGE Sam 59 DAS Jeroen 65 DILLEN Ruben 66 DE OST Jarne 67 VAN DRIESSCHE Ward 71 ONGENA Matthias

    3W3A5536

                                                               Winnaar te Vrasene Glen Van Herck met de bloemen.

    3W3A5528

                                         Podium te Vrasene met winnaar Glen Van Herck, Ricky Rosseel en Tom Oerlemans.

    3W3A5431

               Aankomst van winnaar Glen Van Herck voor Ricky Rosseel, Tom Oerlemans, Sven Wielandt en Timmy De Boes.

    3W3A5427

             Aankomst van winnaar Glen Van Herck voor Ricky Rosseel, Tom Oerlemans, Sven Wielandt en Timmy De Boes.

    3W3A5292

    3W3A4903

    3W3A4888

                                                      Start van de Elite z.c. & U23 te Vrasene met 97 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-07-2018 om 15:40 geschreven door kenny


    11-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/07/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Rudy Thysman vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De midweek duurtraining kon starten met bijzonder mooi weer maar toch met een wind die zorgde dat het op de kop bij momenten zwoegen was. Kopman van de dag was 'Maarten Van Raemdonck' die al de tegenwind voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse kopmannen. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,2 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Cornelis Van Der Haeven , Walter Verhelst , Chris Van De Vijver , Steven Van Houte , Sybren Van Houte , Walter Meseure , Maarten Van Raemdonck , Hank Mees , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Alain Verbeke , Eric Vermeulen , Rudy Thysman , Bryan Cap , Kurt Van Raemdonck , Patrick Van Der Vekens , Gino De Munck , Saskia Van Overmere , Annemie Van Nespen , Frank Van Assche , Benny Van Damme , Cedric Coppen , Kevin Wulfaert , Kenny De Permentier , Jane Hellewell (GB) ,  ??????? en Kenny Janssens.

    11-07-2018 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 11/07/2018 VRASENE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 97 / Opgevers: 26 / Tijd: 2:35:40 / afstand: 117km

    1 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 ROSSEEL Ricky VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    5 DE BOES Timmy HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 SUTTON Joseph GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    7 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 FRANSSENS Yannick UNITED C.T.

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 APERS Michael 13 PERSOON Joeri 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo 34 MARIN Glenn 35 VERCAUTEREN Tim 39 VAN GOETHEM Kevin 41 GEERINCK Dries 45 STUER Kwinten 48 SINOY Fabio 56 VANUYTVANGE Sam 59 DAS Jeroen 65 DILLEN Ruben 66 DE OST Jarne 67 VAN DRIESSCHE Ward 71 ONGENA Matthias

     

    11/07/2018 MENEN-KEMMEL-MENEN (W) UCI MEN JUNIORES - 126,9 km

    Deelnemers: 148 / Opgevers: 54 / Tijd: 3:09:3 / afstand: 131.7km

    1 PLUIMERS Rick DISTRICT ZUID OOST NEDERLAND NED

    2 LECHANTRE Bastien OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    3 HOEKS Daan WPG AMSTERDAM JUNIORES NED

    4 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN DE PAAR Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 HUENS Axel OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    8 HERTZ Benjamin ABC JUNIOR DENMARK DEN

    9 KOSTER Adne CT SOENENS-BOOOM NED

    10 ORGIAZZI Thomas VC ROUEN FRA

    14 VERBEECK Calvin 19 LEFEVRE Ruben 20 SLOCK Liam 61 COLLIE Lars

     

    11/07/2018 MENEN (W) NIEUWELINGEN - 63 km

    Deelnemers: 65 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:32:10 / afstand: 65.6km

    1 ORINS Robin ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEBRUYNE Ramses ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDENSTORME Dylan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 BRACKE Théo VC ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    6 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    37 DEJONGHE Kjell 40 REUNIS Rowdy

    11-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/07/2018

    banner vwf 2017

    WOENSDAG 11 JULI DEFTINGE (9570)

     

    VWF 11-7-2018

    11-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 10/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 10/07/2018     


    Dinsdag 10/07/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:40:0 / AFSTAND: 119KM

    1 DRIZNERS JARRAD AUS

    2 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    6 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    8 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 DRUYTS GERRY 20 LIESSENS JARNO 23 VAN GUYSE JARNO 31 VAN DE VOORDE LENNERT 42 DE KEERSMAEKER ALEXANDER

    3W3A4845

    De winnaar te Wachtebeke Jarrad Drizners uit Australië.

    3W3A4414

    3W3A4405

    3W3A4363

    3W3A4274

                                                   De start te Wachtebeke van de Elite z.c. & U23 met 55 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-07-2018 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 10/07/2018 MOSSELKOERS HOUTEM-VILVOORDE (VB) MEN ELITE - 163 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:36:38 / AFSTAND: 163KM

    1 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    2 EWART JESSE TEAM SAPURA AUS

    3 HEIDERSCHEID COLIN DAUNER D_DQ-AKKON PRO CYCLING LUX

    4 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    7 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 TAMINIAUX LIONEL ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    9 WHITE NICHOLAS OLIVER´S REAL FOOD RACING AUS

    10 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    20 RAYMACKERS CEDRIC 41 MARCHAND GIANNI 42 TEUGELS LENNERT 47 STEVENS TIMOTHY 48 DE PAEPE JOHANNES 58 REYNAERTS WIM 67 REYNAERTS JAN


    10/07/2018 ROESELARE (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:42:30 / AFSTAND: 117KM

    1 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VERVAEKE AÄRON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    6 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    7 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

    10 LEFEVER VALENTIN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    10/07/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:40:0 / AFSTAND: 119KM

    1 DRIZNERS JARRAD AUS

    2 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    6 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    8 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 DRUYTS GERRY 20 LIESSENS JARNO 23 VAN GUYSE JARNO 31 VAN DE VOORDE LENNERT 42 DE KEERSMAEKER ALEXANDER

    10-07-2018 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 7 juli 2018 LAARNE (9270)

     

    Cat.A - 72,6 km – 31 deelnemers

    1-Van Boven Frederik (Sint-Lievens-Houtem)

    2-Van Der Sickel Mario

    3-Françoys Sven

    4-Cooman Mauro

    5-Coppens Carrera

    6-Roels Diedrich

    7-Goossens Sam

    8-Dhondt Gunter

    9-Van Meirhaeghe Karel

    10-Vermeulen Michaël

    11-Wollaert Jan-12-Apers Michaël-13-Van Eeckhout Michaël-14-Maes Dimitri-15-Delaere Jens-16-Lison Bjorn-17-Bouquet Kenneth-18-Maes Jonah-19-Van Ongeval Matthias-20-Vandekerckhove Brecht-21-Weemaes Filip-22-Snoeck Mathias-23-De Duytsche Luc-24-De Maesschalck Johan-25-Degryse Levi-26-Spillebeen Jürgen-27-Brijs Gert-28-Vispoel Bryan

     

    Cat.B - 59,4 km – 42 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Primo Gino

    3-Van De Perre Lieven

    4-De Rechter Gunter

    5-Bobelijn Patrick

    6-Braet Wim

    7-De Bosscher Koen

    8-de Koning Michel

    9-De Vlieger Sven

    10-Van Den Broecke Mario

    11-Calluy Tom-12-Van Hautekerke Glenn-13-Van Rijckeghem Steven-14-Janssens Bert-15-Van Drom Giovanni-16-Roobroeck Dirk-17-Watson John-18-Goossens Alex-19-Borremans Danny-20-Segers Daniel-21-Peelman Norbert-22-Schaut Danny-23-Van Strijdonck Claude-24-Van Raemdonck Robby-25-Savat Fabien-26-Kestemont Pascal-27-Reyniers Sven-28-Stragier Johan-29-De Maesschalck Johan-30-De Cock Joeri-31-Baert Giovanni-32-Kaes Emmanuel

     

    Cat.C - 52,8 km – 53 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem)

    2-Jacobs Patrick

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Van Hove Dirk

    5-Vanholsbeke Benny

    6-Pintens Noël

    7-Smet Geert

    8-Suys Frank

    9-Ballet Peter

    10-De Pauw Dirk

    11-Van De Velde Rudy-12-Goolaerts Dirk-13-Somers Chris-14-D'Hondt Erwin-15-Rooze Erik-16-Cosijns Ronny-17-Hoornaert Glenn-18-Van Eyndt Jozef-19-De Coninck Danny-20-Lap Hans-21-Verbeke Johan-22-Harms Ko-23-Geerts Christiaan-24-Meyvis Serge-25-De Poorter Luc-26-Serverius Rudi-27-Watteny Patrick-28-Nevejans Idesbald-29-Bracke Wim-30-Vanoverberghe Siegfried-31-Krols Jef-32-Zwierzchiewski Zdrislaw-33-Broadbent David-34-Pieters Joost-35-Gort Ronald-36-Dewulf Xavier-37-Vandenbussche Jean-Marie-38-Taelman Tony-39-Bolle Henk-40-Struyf Raoul-41-Polfliet Danny-42-Maes Jos-43-Dom André-44-Reniers Tony-45-Vanhaeverbeke Jean-46-Van Lierde Hans-47-De Brucker Rene-48-Grymonprez Stefaan-49-Depouille Eric-50-Cuyt Stefan-51-Goethals Ronny-52-Lacquet Philippe-53-Hickman Kevin

     

    Cat.D - 42,9 km – 37 deelnemers

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Donaldson Andrew

    4-de Waal Wim

    5-Burggraeve Noël

    6-Teirlinck Willy

    7-Cobbaut Eddy

    8-Casteleyn Ghislain

    9-Remory Pierre

    10-Broothaerts Jean Pierre

    11-Baeyens Rudi-12-Vyvey Julien-13-Snels Luc-14-De Vuyst Eddy-15-Wauters Jean-Pierre-16-Mertens René-17-Hellebaut Roland-18-Delgouffe Phil-19-Bocklandt Piet-20-Cocquyt Luc-21-De Roos Willy-22-Tillaert Evy-23-Coudyzer Theo-24-Corthier Wily-25-Deneef Jozef-26-Vandersteen Erik-27-Jansegers Freddy-28-Demiddel Ronny-29-Pauwels Marcel-30-Robijns Robert-31-D'Hont Joseph-32-Vandenheuvel Gilbert-33-Vandenberghen Freddy-34-Hermans Luc-35-Saerens Jozef-36-Brouwers François-37-Elegheer Patrick

    10-07-2018 om 14:15 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!