.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 13°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

          Frank Suys

     

    Zaterdag 14 juli 2018 VOGELWAARDE (4581 AB) - Nederlands Kampioenschap

     

    Cat.A - 115 km - 38 deelnemers

    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Van Raemdonck Kevin
    3 Laurijssen Stefan (Oud-Gastel) NK
    4 Van den Berghe Anthony
    5 De Smet Peter
    6 Veraart Jelle
    7 Roels Diedrich
    8 Vandenbussche Ron
    9 Van Der Jeught Stijn
    10 Esselers Michaël
    11 De Graauw Guus 12 Coppens Carrera 13 Nachtegael Danny 14 De Roo Johannes 15 Hoefnagels Jos 16 Bogaert Sammy 17 Behiels Peter 18 van Bunder Michel 19 Van Rijckeghem Steven 20 Smet Jochem 21 Van Laere Jan 22 van Noord Wesley 23 Gommers Sven 24 Dophemont Gert-Jan 25 Serverius Jonas 26 de Ruijsscher Dante 27 Poppe Stef 28 Soetens Dylan 29 Staelens Dieter 30 Maenhout Tommy 31 Bergmans Wim 32 Van Bellen Gijs 33 Lammens Laudelino 34 de Braal Peter 35 Spillebeen Jürgen 36 Snoeck Mathias 37 Suykerbuyk Ben 38 Smalheer Jelle

     

    Cat.B - 69 km - 20 deelnemers

    1 Denier Ronny (Kinrooi)
    2 Hereijgers Piet
    3 Pauwels Vital
    4 Segers Daniel
    5 Smet Guy
    6 Roobroeck Dirk
    7 Heyndrickx Wim
    8 Van Clapdorp Luc
    9 Van Drom Giovanni
    10 Heymans Kurt
    11 Goossens Alex 12 Verheyden Johan 13 de Koning Michel (Kampioen van Nederland) 14 van Straten Patrick 15 Schaut Danny 16 Smet Luc 17 Dhooge Tom 18 Baert Giovanni 19 Van Roeyen Dave 20 van der Kooi Johan

     

    Cat.C - 57,5 km - 23 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Temse) 55+
    2 Hus Willem (Voorburg, NL) 60+ Kampioen NL
    3 Goolaerts Dirk
    4 Govers Rony
    5 Bracke Wim
    6 Dupont Guido
    7 D'Hondt Erwin
    8 Van Eyndt Jozef
    9 De Coninck Danny
    10 Gort Ronald (Terneuzen, NL) Kampioen NL 55+
    11 Harms Ko 12 Bultinck Andre 13 Bath Mick 14 De Baets Johan 15 Nevejans Idesbald 16 Buzeijn Rudy 17 Vanhaeverbeke Jean 18 Polfliet Danny 19 Bolle Henk 20 Erauw Luc 21 Soetens Chris 22 Vanoverberghe Siegfried 23 Van Lierde Hans

    Cat.D - 46 km - 17 deelnemers

     1 de Waal Wim (Sint-Jansteen NL) 65+ kampioen
    2 Luyten Felix
    3 Vervondel Marc
    4 Vandermeulen Jos
    5 Pauwels Marcel (Deinze) 70+
    6 Cocquyt Luc
    7 De Vuyst Eddy
    8 Vandenheuvel Gilbert
    9 Dams Marc
    10 Vyvey Julien
    11 Snels Luc 12 Delgouffe Phil 13 Demiddel Ronny 14 Coudyzer Theo 15 Vandersteen Erik 16 Robijns Robert 17 Hermans Luc

    14-07-2018 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 13/07/2018

    FOTO'S DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 13/07/2018     


    Vrijdag 13/07/2018 VRASENE (O) DAMES ELITE - 96 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:26:31 / AFSTAND: 96KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 BRAS MARTINE NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    6 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    10 TURBLIN CHLOE HEALTH MATE CYCLELIVE TEAM FRA

    15 DRUYTS JESSY 27 DENEEF NAÏKA 49 ACCOE JOYCE 50 COUDEVILLE HERLINDE 59 VANDERHEYDEN LIENA 64 COUDEVILLE ELINE 70 VERTENTEN SOETKIN 71 WITTOCK NANCY

    3W3A6115

    Podium te Vrasene dat volledig Nederlands kleurde met winnares Minke Slingerland, Marieke Van Witzenburg en Martine Bras.

    3W3A6110

    Podium te Vrasene dat volledig Nederlands kleurde met winnares Minke Slingerland, Marieke Van Witzenburg en Martine Bras.

    3W3A6097

                                                           Een woordje uitleg van Martine Bras die 3de werd.

    3W3A6037

                                                        Aankomst van winnares Minke Slingerland te Vrasene.

    3W3A6040

                                                        Aankomst van winnares Minke Slingerland te Vrasene.

    3W3A6043

                            Spurt voor de 2de plaats met Marieke Van Witzenburg voor Martine Bras en Ellen Van Loy.

    3W3A6055

                                                                                    De spurt van het peloton.

    3W3A5544

                                                         Start van de Dames Elite te Vrasene met 99 deelneemsters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-07-2018 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan BRAM KESTELEYN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 7°Seizoenszege !!!


    Bram Kesteleyn 2017   Sven De Vlieger 2017  Patrick Bobelijn

        Bram Kesteleyn          Sven De Vlieger          Patrick Bobelijn

    ZATERDAG 14 JULI - APPELS (9200) 

    VWF 14-7-2018

    14-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    13-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 13/07/2018 EVERGEM (O) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 1:40:25 / AFSTAND: 70KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 PAASSCHENS MATHIJS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    4 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 VAN DAMME DAVY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    10 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING


    13/07/2018 GEEL ST-DIMPNA (A) ELITE Z.C./U23 - 96 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:05:0 / AFSTAND: 92.3KM

    1 VERSTREPEN DRIES UNITED C.T.

    2 SEGERS JOREN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERBIEST SENNA HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SNELS ROBBE UNITED C.T.

    7 ERREN PIM WV DE JONGER RENNER NED

    8 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    9 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MONDELAERS JARNO ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    18 DHOLLANDER KRISTOF 40 DILLEN RUBEN

     

    13/07/2018 IZEGEM - EMELGEM (W) ELITE Z.C./U23 - 115,6 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 26 / TIJD: 2:29:3 / AFSTAND: 115.6KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 WILLEMOT BASTIEN K.V.C. DEINZE VZW

    3 PIROTTA DARCY MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT AUS

    3 BASSON GUSTAV VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM RSA

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 USE LAURENS K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE BOES TIMMY HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

     

    13/07/2018 VRASENE (O) DAMES ELITE - 96 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:26:31 / AFSTAND: 96KM

    1 SLINGERLAND MINKE WC DE PEDAALRIDDERS NED

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 BRAS MARTINE NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 GEERIS FEMKE NICHELIVING CCN NED

    6 INGHELBRECHT SARAH DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    7 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    8 VERSTICHELEN FEMKE ASFRA RACING TEAM

    9 VAINIONPÄÄ LAURA HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM FIN

    10 TURBLIN CHLOE HEALTH MATE CYCLELIVE TEAM FRA

    15 DRUYTS JESSY 27 DENEEF NAÏKA 49 ACCOE JOYCE 50 COUDEVILLE HERLINDE 59 VANDERHEYDEN LIENA 64 COUDEVILLE ELINE 70 VERTENTEN SOETKIN 71 WITTOCK NANCY

    13-07-2018 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 12/07/2018 GISTEL (W) ELITE Z.C./U23 - 118 km

    Deelnemers: 65 / Opgevers: 28 / Tijd: 2:37:0 / afstand: 118km

    1 CONSTANT Kenny MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 ALONSO MONTES Pablo MYSENLAN DOUTERLOIGNE SPA

    3 DEFREYNE Cédric DOVY KEUKENS - FCC

    4 VERVAEKE Aäron VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 ANECA Ciske TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VAINIONPää Oskari ASFRA RACING TEAM FIN

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VERFAILLE Arne TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    13-07-2018 om 13:52 geschreven door kenny


    12-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VRASENE VAN WOENSDAG 11/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE VRASENE VAN WOENSDAG 11/07/2018     


    Woensdag 11/07/2018 VRASENE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 97 / Opgevers: 26 / Tijd: 2:35:40 / afstand: 117km

    1 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 ROSSEEL Ricky VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    5 DE BOES Timmy HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 SUTTON Joseph GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    7 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 FRANSSENS Yannick UNITED C.T.

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 APERS Michael 13 PERSOON Joeri 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo 34 MARIN Glenn 35 VERCAUTEREN Tim 39 VAN GOETHEM Kevin 41 GEERINCK Dries 45 STUER Kwinten 48 SINOY Fabio 56 VANUYTVANGE Sam 59 DAS Jeroen 65 DILLEN Ruben 66 DE OST Jarne 67 VAN DRIESSCHE Ward 71 ONGENA Matthias

    3W3A5536

                                                               Winnaar te Vrasene Glen Van Herck met de bloemen.

    3W3A5528

                                         Podium te Vrasene met winnaar Glen Van Herck, Ricky Rosseel en Tom Oerlemans.

    3W3A5431

               Aankomst van winnaar Glen Van Herck voor Ricky Rosseel, Tom Oerlemans, Sven Wielandt en Timmy De Boes.

    3W3A5427

             Aankomst van winnaar Glen Van Herck voor Ricky Rosseel, Tom Oerlemans, Sven Wielandt en Timmy De Boes.

    3W3A5292

    3W3A4903

    3W3A4888

                                                      Start van de Elite z.c. & U23 te Vrasene met 97 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-07-2018 om 15:40 geschreven door kenny


    11-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/07/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Rudy Thysman vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De midweek duurtraining kon starten met bijzonder mooi weer maar toch met een wind die zorgde dat het op de kop bij momenten zwoegen was. Kopman van de dag was 'Maarten Van Raemdonck' die al de tegenwind voor zijn rekening nam bijgestaan door diverse kopmannen. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,2 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Cornelis Van Der Haeven , Walter Verhelst , Chris Van De Vijver , Steven Van Houte , Sybren Van Houte , Walter Meseure , Maarten Van Raemdonck , Hank Mees , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Alain Verbeke , Eric Vermeulen , Rudy Thysman , Bryan Cap , Kurt Van Raemdonck , Patrick Van Der Vekens , Gino De Munck , Saskia Van Overmere , Annemie Van Nespen , Frank Van Assche , Benny Van Damme , Cedric Coppen , Kevin Wulfaert , Kenny De Permentier , Jane Hellewell (GB) ,  ??????? en Kenny Janssens.

    11-07-2018 om 18:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 11/07/2018 VRASENE (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Deelnemers: 97 / Opgevers: 26 / Tijd: 2:35:40 / afstand: 117km

    1 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 ROSSEEL Ricky VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    5 DE BOES Timmy HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 SUTTON Joseph GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM GBR

    7 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 GOOSSENS Kenny GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 FRANSSENS Yannick UNITED C.T.

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 APERS Michael 13 PERSOON Joeri 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo 34 MARIN Glenn 35 VERCAUTEREN Tim 39 VAN GOETHEM Kevin 41 GEERINCK Dries 45 STUER Kwinten 48 SINOY Fabio 56 VANUYTVANGE Sam 59 DAS Jeroen 65 DILLEN Ruben 66 DE OST Jarne 67 VAN DRIESSCHE Ward 71 ONGENA Matthias

     

    11/07/2018 MENEN-KEMMEL-MENEN (W) UCI MEN JUNIORES - 126,9 km

    Deelnemers: 148 / Opgevers: 54 / Tijd: 3:09:3 / afstand: 131.7km

    1 PLUIMERS Rick DISTRICT ZUID OOST NEDERLAND NED

    2 LECHANTRE Bastien OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    3 HOEKS Daan WPG AMSTERDAM JUNIORES NED

    4 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VAN DEN BERGHE Nathan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN DE PAAR Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 HUENS Axel OGS U19 CYCLING TEAM FRA

    8 HERTZ Benjamin ABC JUNIOR DENMARK DEN

    9 KOSTER Adne CT SOENENS-BOOOM NED

    10 ORGIAZZI Thomas VC ROUEN FRA

    14 VERBEECK Calvin 19 LEFEVRE Ruben 20 SLOCK Liam 61 COLLIE Lars

     

    11/07/2018 MENEN (W) NIEUWELINGEN - 63 km

    Deelnemers: 65 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:32:10 / afstand: 65.6km

    1 ORINS Robin ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEBRUYNE Ramses ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDENSTORME Dylan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 BRACKE Théo VC ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    6 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    37 DEJONGHE Kjell 40 REUNIS Rowdy

    11-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/07/2018

    banner vwf 2017

    WOENSDAG 11 JULI DEFTINGE (9570)

     

    VWF 11-7-2018

    11-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 10/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WACHTEBEKE VAN DINSDAG 10/07/2018     


    Dinsdag 10/07/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:40:0 / AFSTAND: 119KM

    1 DRIZNERS JARRAD AUS

    2 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    6 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    8 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 DRUYTS GERRY 20 LIESSENS JARNO 23 VAN GUYSE JARNO 31 VAN DE VOORDE LENNERT 42 DE KEERSMAEKER ALEXANDER

    3W3A4845

    De winnaar te Wachtebeke Jarrad Drizners uit Australië.

    3W3A4414

    3W3A4405

    3W3A4363

    3W3A4274

                                                   De start te Wachtebeke van de Elite z.c. & U23 met 55 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-07-2018 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 10/07/2018 MOSSELKOERS HOUTEM-VILVOORDE (VB) MEN ELITE - 163 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:36:38 / AFSTAND: 163KM

    1 DE ROOZE NIELS TARTELETTO - ISOREX

    2 EWART JESSE TEAM SAPURA AUS

    3 HEIDERSCHEID COLIN DAUNER D_DQ-AKKON PRO CYCLING LUX

    4 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 BARBIER RUDY AG2R LA MONDIALE FRA

    7 VAN STAEYEN MICHAËL COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    8 TAMINIAUX LIONEL ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES

    9 WHITE NICHOLAS OLIVER´S REAL FOOD RACING AUS

    10 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    20 RAYMACKERS CEDRIC 41 MARCHAND GIANNI 42 TEUGELS LENNERT 47 STEVENS TIMOTHY 48 DE PAEPE JOHANNES 58 REYNAERTS WIM 67 REYNAERTS JAN


    10/07/2018 ROESELARE (W) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:42:30 / AFSTAND: 117KM

    1 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 BREYNE JONATHAN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VERVAEKE AÄRON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    6 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    7 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

    10 LEFEVER VALENTIN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    10/07/2018 WACHTEBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:40:0 / AFSTAND: 119KM

    1 DRIZNERS JARRAD AUS

    2 COCQUYT PATRICK JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    6 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    8 DONIE BIRGER GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 MEUL ROBBY DCR CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 DRUYTS GERRY 20 LIESSENS JARNO 23 VAN GUYSE JARNO 31 VAN DE VOORDE LENNERT 42 DE KEERSMAEKER ALEXANDER

    10-07-2018 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2018

    waod_3.jpg

    Zaterdag 7 juli 2018 LAARNE (9270)

     

    Cat.A - 72,6 km – 31 deelnemers

    1-Van Boven Frederik (Sint-Lievens-Houtem)

    2-Van Der Sickel Mario

    3-Françoys Sven

    4-Cooman Mauro

    5-Coppens Carrera

    6-Roels Diedrich

    7-Goossens Sam

    8-Dhondt Gunter

    9-Van Meirhaeghe Karel

    10-Vermeulen Michaël

    11-Wollaert Jan-12-Apers Michaël-13-Van Eeckhout Michaël-14-Maes Dimitri-15-Delaere Jens-16-Lison Bjorn-17-Bouquet Kenneth-18-Maes Jonah-19-Van Ongeval Matthias-20-Vandekerckhove Brecht-21-Weemaes Filip-22-Snoeck Mathias-23-De Duytsche Luc-24-De Maesschalck Johan-25-Degryse Levi-26-Spillebeen Jürgen-27-Brijs Gert-28-Vispoel Bryan

     

    Cat.B - 59,4 km – 42 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Primo Gino

    3-Van De Perre Lieven

    4-De Rechter Gunter

    5-Bobelijn Patrick

    6-Braet Wim

    7-De Bosscher Koen

    8-de Koning Michel

    9-De Vlieger Sven

    10-Van Den Broecke Mario

    11-Calluy Tom-12-Van Hautekerke Glenn-13-Van Rijckeghem Steven-14-Janssens Bert-15-Van Drom Giovanni-16-Roobroeck Dirk-17-Watson John-18-Goossens Alex-19-Borremans Danny-20-Segers Daniel-21-Peelman Norbert-22-Schaut Danny-23-Van Strijdonck Claude-24-Van Raemdonck Robby-25-Savat Fabien-26-Kestemont Pascal-27-Reyniers Sven-28-Stragier Johan-29-De Maesschalck Johan-30-De Cock Joeri-31-Baert Giovanni-32-Kaes Emmanuel

     

    Cat.C - 52,8 km – 53 deelnemers

    1-Winandy Wim (Zottegem)

    2-Jacobs Patrick

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Van Hove Dirk

    5-Vanholsbeke Benny

    6-Pintens Noël

    7-Smet Geert

    8-Suys Frank

    9-Ballet Peter

    10-De Pauw Dirk

    11-Van De Velde Rudy-12-Goolaerts Dirk-13-Somers Chris-14-D'Hondt Erwin-15-Rooze Erik-16-Cosijns Ronny-17-Hoornaert Glenn-18-Van Eyndt Jozef-19-De Coninck Danny-20-Lap Hans-21-Verbeke Johan-22-Harms Ko-23-Geerts Christiaan-24-Meyvis Serge-25-De Poorter Luc-26-Serverius Rudi-27-Watteny Patrick-28-Nevejans Idesbald-29-Bracke Wim-30-Vanoverberghe Siegfried-31-Krols Jef-32-Zwierzchiewski Zdrislaw-33-Broadbent David-34-Pieters Joost-35-Gort Ronald-36-Dewulf Xavier-37-Vandenbussche Jean-Marie-38-Taelman Tony-39-Bolle Henk-40-Struyf Raoul-41-Polfliet Danny-42-Maes Jos-43-Dom André-44-Reniers Tony-45-Vanhaeverbeke Jean-46-Van Lierde Hans-47-De Brucker Rene-48-Grymonprez Stefaan-49-Depouille Eric-50-Cuyt Stefan-51-Goethals Ronny-52-Lacquet Philippe-53-Hickman Kevin

     

    Cat.D - 42,9 km – 37 deelnemers

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Donaldson Andrew

    4-de Waal Wim

    5-Burggraeve Noël

    6-Teirlinck Willy

    7-Cobbaut Eddy

    8-Casteleyn Ghislain

    9-Remory Pierre

    10-Broothaerts Jean Pierre

    11-Baeyens Rudi-12-Vyvey Julien-13-Snels Luc-14-De Vuyst Eddy-15-Wauters Jean-Pierre-16-Mertens René-17-Hellebaut Roland-18-Delgouffe Phil-19-Bocklandt Piet-20-Cocquyt Luc-21-De Roos Willy-22-Tillaert Evy-23-Coudyzer Theo-24-Corthier Wily-25-Deneef Jozef-26-Vandersteen Erik-27-Jansegers Freddy-28-Demiddel Ronny-29-Pauwels Marcel-30-Robijns Robert-31-D'Hont Joseph-32-Vandenheuvel Gilbert-33-Vandenberghen Freddy-34-Hermans Luc-35-Saerens Jozef-36-Brouwers François-37-Elegheer Patrick

    10-07-2018 om 14:15 geschreven door kenny


    09-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 09/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 09/07/2018     


    Maandag 09/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:47:2 / AFSTAND: 115KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 ONGENA MATTHIAS

    5 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    9 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DAS JEROEN 12 VAN GUYSE JARNO 14 LIESSENS JARNO 16 CAETHOVEN KENNETH 19 MAES BRYAN 33 STUER KWINTEN

    9-7-2018-sinaai 432 9-7-2018-sinaai 427

            Winnaar Steven Caethoven                                       Winnaar Steven Caethoven en Laurent Pieters.

    9-7-2018-sinaai 374

                                        Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Laurent Pieters en Guy Ten Hartog.

    9-7-2018-sinaai 049

    9-7-2018-sinaai 108

    9-7-2018-sinaai 256

                                                     Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 46 deelnemers.

     



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2018 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 09/07/2018 GISTEL (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:36:9 / AFSTAND: 70KM

    1 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    3 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    4 JACOBS JOHAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE SUI

    5 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 BREYE FLORENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM FRA

    7 VANDENBERGHE NICK VIND! CYCLING PROJECT

    8 BLOMME LORENZO TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    10 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

      

    09/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:47:2 / AFSTAND: 115KM

    1 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    3 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 ONGENA MATTHIAS

    5 DE BOECK JEF HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    7 VAN RYMENANT GILLIAN VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VERBEKE STIJN DCR CYCLING TEAM

    9 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DAS JEROEN 12 VAN GUYSE JARNO 14 LIESSENS JARNO 16 CAETHOVEN KENNETH 19 MAES BRYAN 33 STUER KWINTEN

     

    09/07/2018 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) UCI MEN JUNIORES - 125,1 km

    DEELNEMERS: 123 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:06:8 / AFSTAND: 129.6KM

    1 HOHMANN LARS WV DE JONGE RENNERS NED

    2 KARPENKO GLEB ESTONIA EST

    3 SCHARRE STEF HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 WACKER LUDVIG ANTON BORKOP CYKLER CARL RAS ROSKILDE DEN

    5 DENS TUUR DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 BRABANDER NICK WESTLAND WIL VOORUIT NED

    7 FRETIN MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 JOLLY MAXIME MIXTE 2

    9 ROST MAGNUS TEAM HECHMANN CYCLING SLAGELSE JUNIOR DEN

    10 BUITENDIJK RUBEN MIXTE 1 NED

    44 HUYS BRANKO 48 SMET JORRE 71 VAN DEN BOSSCHE FABIO (EINDWINNAAR) 74 VAN GRIEKEN JARNE 84 BROUWERS EMILE 94 VERCAUTEREN THOMAS 112 DE CLEEN WOUTER 115 CAPPAN LENNERT 117 VAN DEN SCHOOR MATS

    09-07-2018 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 6°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet

     

    Maandag 9 juli 2018 ADEGEM (9991)

     

    Cat.A - 72,6 km – 31 deelnemers

    1 Lammertyn Foeke (Eeklo)
    2 Van Der Jeught Stijn
    3 Cooman Mauro
    4 Van Coppenolle Lars
    5 Cooman Gianni
    6 Cooman Jerry
    7 De Wispelaere Arno
    8 De Duytsche Luc
    9 Gommers Sven
    10 Van de Voorde Mike
    11 Hooreweghe Peter 12 Holvoet Mattijs 13 Declercq Michaël 14 Spyns Pieterjan 15 Goossens Sam 16 Roels Diedrich 17 Dobbelaere Frederik 18 Smet Jochem 19 Callenaere Aldo 20 Van De Velde Valentijn 21 Dupont Wouter 22 Spillebeen Jürgen 23 De Bruyckere Bram 24 Vervynck Peter 25 Lepoutre Tomàs 26 Slabinck Anthony 27 Van Raemdonck Maarten 28 Serverius Jonas 29 Deboever Nick 30 de Clercq Robin 31 Brijs Gert

     

    Cat.B - 59,4 km – 24 deelnemers

    1 GUY SMET (Kruibeke)
    2 Van Den Broecke Mario
    3 Luyssen Geoffrey
    4 Van Rijckeghem Steven
    5 Cornelis Peter
    6 Cael Wouter
    7 Heyndrickx Wim
    8 De Tremerie Franky
    9 Van Hautekerke Glenn
    10 Verschelden Steven 11 Goossens Alex 12 Diet Wim 13 De Wannemaeker Filip 14 Savat Fabien 15 Van Haverbeek Peter 16 Heymans Peter 17 Van Clapdorp Luc 18 Rabout Rudi 19 Declercq Marnix 20 De Permentier Kenny 21 Hebbrecht Geert 22 Dhooge Tom 23 Bobelijn Patrick 24 Rizzo Claudio

     

    Cat.C - 52,8 km – 29 deelnemers

    1 Deloof Jean-Pierre (Meulebeke) 55+
    2 Winandy Wim
    3 Pintens Noël
    4 Wauters Denis
    5 Harms Ko
    6 De Vos Rony (Beernem) 60+
    7 Watteny Patrick
    8 De Coninck Danny
    9 D'Hondt Erwin
    10 Willems Noël
    11 Dewulf Xavier 12 Smet Geert 13 Serverius Rudi 14 Vanhaeverbeke Jean 15 Bultinck Andre 16 Bauters Ronny 17 De Baets Johan 18 Van Lierde Hans 19 De Coninck Wim 20 Vandenbussche Jean-Marie 21 De Poorter Luc 22 Broadbent David 23 Lepoutre Ronny 24 Vanoverberghe Siegfried 25 Lacquet Philippe 26 Cornette Freddy 27 Hickman Kevin 28 Reubens Hendrick 29 Geerts Christiaan

     

    Cat.D - 46,2 km – 26 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen, NL) 65+
    2 Remory Pierre
    3 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    4 Vanpoucke Rik
    5 Vervondel Marc
    6 De Leersnyder Florent
    7 Casteleyn Ghislain
    8 Cocquyt Luc
    9 D'Haeseleer Luc
    10 Vyvey Julien
    11 De Vuyst Eddy 12 Wauters Jean-Pierre 13 Teirlinck Willy 14 Snels Luc 15 Corthier Wily 16 Pauwels Marcel 17 Demiddel Ronny 18 De Roos Willy 19 Vandermeulen Jos 20 Vandersteen Erik 21 Vandenheuvel Gilbert 22 D'Hont Joseph 23 De Leener François 24 Luypaert Danny 25 Van de Geuchte Mario 26 Hermans Luc

    09-07-2018 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GREG VAN AVERAET PAKT GELE TRUI NA PLOEGENTIJDRIT !!!

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met de winst in de Ploegentijdrit en het behalen van de Gele trui !!!


    Tour De France Ploegentijdrit 2018 2 


                                                                                               Greg Van Avermaet

    Tour De France Ploegentijdrit 2018 1
     

    Maandag 09/07/2018 – CHOLET – CHOLET - Rit 3 TOUR DE FRANCE 2018 – Ploegentijdrit 35,5 km

    Tour De France Ploegentijdrit 2018 3


    Foto's: Sporza

    09-07-2018 om 20:12 geschreven door kenny


    08-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-NIKLAAS VAN ZONDAG 08/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-NIKLAAS VAN ZONDAG 08/07/2018     


    Zondag 08/07/2018 SINT-NIKLAAS (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 160 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 3:40:56 / AFSTAND: 160KM

    1 MICHIEL DIELEMAN CIBEL - CEBON

    2 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL - CEBON

    3 BOUVRY DIETER CIBEL - CEBON

    4 MARCHAND GIANNI CIBEL - CEBON

    5 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    6 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    7 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX

    8 JULIUS JAYDE SOUTH AFRICA RSA

    9 ALONSO MONTES PABLO MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT ESP

    10 VANOVERBERGHE MATHIAS ASFRA RACING TEAM

    12 MAES BRYAN 13 RUYTERS BRECHT 25 CLAUS DIETER 32 PERSOON JOERI

    8-7-2018-sint niklaas 825
     
    Podium te Sint-Niklaas met winnaar Michiel Dieleman, Cedric Raymackers, Dieter Bouvry, Gianni Marchand en Timothy Stevens.

    8-7-2018-sint niklaas 836

                                                              Winnaar Michiel Dieleman met zijn ouders.

    8-7-2018-sint niklaas 793

                                                                    Winnaar Michiel Dieleman met de sponsors.

    8-7-2018-sint niklaas 724-001

                                      Aankomst van winnaar Michiel Dieleman voor Cedric Raymackers en Dieter Bouvry.

    8-7-2018-sint niklaas 390

    8-7-2018-sint niklaas 197

    8-7-2018-sint niklaas 095

    8-7-2018-sint niklaas 063

    8-7-2018-sint niklaas 050

                                               Start van de Elite z.c. & Beloften te Sint-Niklaas met 91 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2018 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Michiel Dieleman 2018 

       Michiel Dieleman

     

    Zondag 08/07/2018 SINT-NIKLAAS (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 160 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 3:40:56 / AFSTAND: 160KM

    1 MICHIEL DIELEMAN CIBEL - CEBON

    2 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL - CEBON

    3 BOUVRY DIETER CIBEL - CEBON

    4 MARCHAND GIANNI CIBEL - CEBON

    5 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    6 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    7 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX

    8 JULIUS JAYDE SOUTH AFRICA RSA

    9 ALONSO MONTES PABLO MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT ESP

    10 VANOVERBERGHE MATHIAS ASFRA RACING TEAM

    12 MAES BRYAN 13 RUYTERS BRECHT 25 CLAUS DIETER 32 PERSOON JOERI

     

    08/07/2018 KONTICH (A) ELITE Z.C./U23 - ACHTER DERNY´S

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:39 / AFSTAND: 19KM

    1 DANIELS TOON WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 BAL MARIJN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BREMS YOLAN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 SCHOUWAERTS YVES KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 BROSENS JENSE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 SCHIETECATTE MATHIAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 TIMMERMANS WARD WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 OP DE BEECK TOM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    08/07/2018 OOSTNIEUWKERKE (W) ELITE Z.C./U23 - 116,6 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:45:30 / AFSTAND: 116.6KM

    1 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 GOUEL VALENTIN TOPSANTIEK FRA

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    9 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    10 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    11 DILLEN RUBEN

     

    08/07/2018 ROZEBEKE (ZWALM) (O) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 104 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:29:35 / AFSTAND: 102KM

    1 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    2 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 BLAMPAIN MAXIME

    7 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN BROEKHOVEN BRAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    10 DU FOUR JENS UNITED C.T.

    26 APERS MICHAEL 50 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    08/07/2018 G.P. SOFIE GOOS BORGERHOUT (A) UCI WOMEN ELITE - 110 km

    DEELNEMERS: 147 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:40:55 / AFSTAND: 110KM

    1 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    2 VAN DER MEER JANINE HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 NGUYEN THI THAT UCI-WORLD CYCLING CENTRE VIE

    4 KUIJPERS EVY JAN VAN ARCKEL NED

    5 GASS DANIEL MAASLANDSTER INT WOMENS CT GER

    6 MARKUS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING NED

    7 DRUYTS JESSY MIXTE 1 EXPERZA - JOS FERON

    8 TORTOLINA GAIA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    9 GRANGIER INDIA MIXTE 3 DN17 NOUVELLE AQUITAINE FRA

    10 CAMPBELL TENIEL UCI-WORLD CYCLING CENTRE TTO

    32 DRUYTS KELLY 43 VERSCHELDEN NATHALIE 57 VAN GUCHT HANNEKE 87 DRUYTS DEMMY

    08/07/2018 VELM (L) AMATEURS/MASTERS – 78 km

    Aantal deelnemers:

     

    08/07/2018 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) UCI MEN JUNIORES

    Tijdrit: 11,2 km

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:14:23 / AFSTAND: 11.2KM

    1 LEVY WILLIAM BLUME BORKOP CYKLER CARL RAS ROSKILDE DEN

    2 HUYS BRANKO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 LAURANCE AXEL MIXTE 2

    6 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNERS NED

    7 HOHMANN LARS WV DE JONGE RENNERS NED

    8 MIRZOJEV ARTJOM ESTONIA EST

    9 LÜHRS LESLIE TEAM AUTO EDER BAYERN

    10 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    24 FRETIN MILAN 29 VAN POPPEL SÉBASTIEN 33 VERCAUTEREN THOMAS 34 CAPPAN LENNERT 41 BROUWERS EMILE 65 DE CLEEN WOUTER 78 SMET JORRE 82 VAN DEN SCHOOR MATS

     

    Rit: 119,5 km

     

    08/07/2018 HERZELE-BORSBEKE (O) JUNIORES - 82,5 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:07:35 / AFSTAND: 82.5KM

    1 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANDEN HEEDE NIELS ISOREX CYCLING TEAM

    3 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 WALLYN TIBO PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 CLAEYS ARNO ISOREX CYCLING TEAM

    8 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    30 PUNNEWAERT ZION

    08-07-2018 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 08/07/2018 MONTENAKEN (LB) JUNIORES - 82,6 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:57:19 / AFSTAND: 82.6KM

    1 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    3 WILLIAMS DAVID CARNERGIE- AUS

    4 SOENEN TOMAC SPORT EN MOEDIG GENK

    5 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 MOLONEY WILLIAM INFORM TM AUS

    7 VIBERG KASPER ABC JUNIOR DEN

    8 HABETS JORDAN MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    9 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    08/07/2018 OOSTKERKE/DAMME (W) JUNIORES - 82 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:53:30 / AFSTAND: 79KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    3 AUCAMP LIAN TYGERFONTIJN 7351 RSA

    4 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    7 DUYM STEFFEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    10 MICHIELS LIEBERT KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    19 GALLE STAF 22 DE GEEST RICKY 27 DE VOS WANNES 31 WARRENS ANTHONY 40 JORIS STEF

     

    08/07/2018 HEULTJE-WESTERLO (A) NIEUWELINGEN - 58 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 1:20:22 / AFSTAND: 58KM

    1 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN LAER LARS WAC TEAM

    5 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CLAES SAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    9 RAES RENZO WAC TEAM

    10 MAES SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    08/07/2018 OOSTKERKE/DAMME (W) NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:39:47 / AFSTAND: 63.2KM

    1 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    3 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    4 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    5 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANDEVYVERE EMIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 DHONDT JARNO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    12 BLANSAER ILJO 19 RASSCHAERT LANDER 27 MAES ALEC 28 DANEEL JEFKE 35 BLOMMAERT SANDER 38 CLAESSENS ROBBE 41 OBRENO ARTHUR

     

    08/07/2018 BRAKEL-PARIKE (O) NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 1:36:10 / AFSTAND: 62KM

    1 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    3 VANDEVANNET SIMON CT SOENENS-BOOOM

    4 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEMARES ACHILLE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    08/07/2018 LEEFDAAL - INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR (VB) DAMES JUNIORES+NIEUWELINGEN - 70 km

    Aantal deelnemers:

    08-07-2018 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 2°Seizoenszege !!!


      Kevin Van Raemdonck 2018    Eddy Van Bogaert 2018

    Kevin Van Raemdonck     Eddy Van Bogaert

     

    Zondag 8 juli 2018 SINAAI-WAAS (9112)

     

    Cat.A - 72,6 km – 41 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Maes Bram

    3-De Bock Stef

    4-Coppens Carrera

    5-Van Gaeveren Gunter

    6-Peelman Stijn

    7-Bogaert Sammy

    8-Van Tuyn Filip

    9-De Duytsche Luc

    10-Andries Kevin

    11-Cap Bryan-12-Dobbelaere Frederik-13-Verschelden Steven-14-Opsomer Enzo-15-Goossens Steven-16-Hereijgers Piet-17-Maes Dimitri-18-Maes Vincent-19-Meelberghs Pieter-20-Van Hoof Danny-21-Dehaemers Nicolas-22-Van Osselaer Tommy-23-Vanwynsberghe Kristof-24-Serverius Jonas-25-Volckaerts Sven-26-Dupont Bert-27-Vercammen Bert-28-Van Vlierberghe Bart-29-De Smet Dries-30-De Leenheer Tom-31-Kramer Guido-32-Bauwens Felix-33-Van Laere Jan-34-Spillebeen Jürgen-35-Nijs Dimitri -36-Creve Stijn-37-Smet Jochem-38-De Maesschalck Johan

     

    Cat.N - 52,8 km - 25 deelnemers

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Dumortier David

    3-Spileers Kenny

    4-Van Craenenbroeck Wim

    5-Thoen Chris

    6-Felix Nick

    7-Tytgadt Stephan

    8-Van Der Vloet Gert

    9-Schaerlaeken Stijn

    10-Van Dieren Stephane

    11-Heymans Peter-12-Van Overloop Bram-13-Smet Geert-14-Dierks  Peter-15-Van Hille Glenn-16-De Schryver Sven-17-Bertier Kurt-18-Vermeulen Jiri-19-De Permentier Kenny-20-Ledegem Dietmar-21-Van Den Broeck Maxim-22-Van Raemdonck Kurt-23-Van Den Bossche Thijs-24-Pauwels Thomas-25-Thoen Bart

    08-07-2018 om 22:08 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!