.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 2018

    PLOEGVOORSTELLING

          VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 2018


    2-2-2018- van moer 653.JPG
    2-2-2018- van moer 641.JPG
    2-2-2018- van moer 629.JPG
    2-2-2018- van moer 619.JPG
    2-2-2018- van moer 610.JPG
    2-2-2018- van moer 607.JPG







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-02-2018 om 18:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING JUST 4 FUN CYCLINGTEAM WAASMUNSTER 2018

    PLOEGVOORSTELLING

    JUST 4 FUN CYCLINGTEAM WAASMUNSTER 2018            

    3-2-2018 Just for fun 2018 2.jpg
    Het team bestaat uit 17 leden: vlnr : Maarten Rombaut, Mathieu Verwilst, Robby Weemaes, Steven Heirman, Wim Vanderveken, Dimitri Maes (Voorzitter), Maarten De Croock, Steven Loeman (Secretaris), Ivo Marin, Dieter de Craene, Giovanni Baert. 

    Inzet: Jonathan Van Kerckhove, Jurgen De Bock, Bart Van De Voorde en Nick De Kimpe.

    Ontbreken: Pieter Rottiers en Wouter Vehent. 
    3-2-2018 Just for fun 2018 1.jpg
    Het team bestaat uit 17 leden: vlnr : Maarten Rombaut, Mathieu Verwilst, Robby Weemaes, Steven Heirman, Wim Vanderveken, Dimitri Maes (Voorzitter), Maarten De Croock, Steven Loeman (Secretaris), Ivo Marin, Dieter de Craene, Giovanni Baert. 

    Inzet: Jonathan Van Kerckhove, Jurgen De Bock, Bart Van De Voorde en Nick De Kimpe.

    Ontbreken: Pieter Rottiers en Wouter Vehent. 


    Het Just4Fun Cycling team uit Waasmunster werd eind januari voorgesteld in het vertrouwde Meirdam Dendermonde,  waar het ook aan een eerste teambulding activiteit waagde. Vorig seizoen sloten ze af met 22 overwinningen en 3 titels (2 x Vlaams Kampioen VWF en WAOD en 1 x Oostvlaams kampioen bij WAOD)!
    Wederom een zeer in de watten gelegd bestuur en sponsors. Ook kon de vriendschapsband van de voorbije jaren weer wat aangedikt worden. Voor 2018 kiest het team voor vriendschap en wil met de huidige kern het niveau opkrikken. Dit wil zeggen dat het niveau van iedere renner dit seizoen zal stijgen. Ook wordt er gezorgd voor een nog sterkere band tussen elkaar, zodat de naam Just4Fun nog meer in de verf gezet kan worden. Dit seizoen werd het team ook volledig in een nieuw jasje gestopt en kozen ze voor een blauw/gouden outfit, gesponsord door volgende bedrijven Rekkenshop Bornem, Modecoupon St.Niklaas, Engels Lokeren, Ivo Marin Elversele, Garage Baele Zelzate, Jozef Maes Belsele en Goossens elektriciteitswerken Waasmunster.  De doelstellingen voor 2018 zijn plezier beleven in de wielersport, zowel op training als op de wedstrijden. We mikken niet op overwinningen, maar mikken op de samenwerking tijdens de wedstrijden. Dit spreekt voor zich met een team onder vrienden. Dit spreekt natuurlijk niet tegen dat ze geen gooi doen naar de kampioenschappen. Zij zullen er ook staan als team om op de grote koersen ons te tonen als hechte groep. Spreekt een fiere voorzitter die haast niet kan wachten tot het begin seizoen 2018.

    03-02-2018 om 18:32 geschreven door kenny


    28-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 13°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 12°Veldritzege bij de Masters A !!! 

    Matthias Van de Velde 2018.jpg  Nick David 2016.jpg   

    Matthias Van de Velde          Nicky David

    Zondag 28/01/2018 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 7

    1 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23.C

    2 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAMELITE

    3 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    6 DEBEIR Arno MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAMU23.C

    7 DE SMET Thibaut TARTELETTO - ISOREXU23.C

    8 HENNAUX Loic TEAM OFF ROAD COLNAGOU 23

    9 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23.C

    10 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 KAISE Julien 12 GOOSEN Wouter 13 COLAERT Pascal 14 DENOLF Ritchie 15 WILLEMYNS Mathieu 16 VANDENBROUCKE Niels 17 DE MEYER Jarne 18 DECLERCK Mathias 19 DE BOCK Yoni 20 VAN STAEYEN Maarten 21 DE BOCK Jelle 22 MEELBERGHS Pieter 23 VAN DEN BOSCH Tom 24 COUCKUYT Jens 25 BEKAERT Seppe 26 LOGIE Aaron 27 OGER Vincent 28 DE GROODT Killian
    28-1-2018-assenede 1975.JPG
                Winnaar Jenko Bonne en de 2de Kenneth Van Compernolle.
    28-1-2018-assenede 1933.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Jenko Bonne.

     

    28/01/2018 ASSENEDE (O) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite & Dames Juniores - deelnemers: 11

    1 BELLAERT Axelle VONDELMOLEN CYCLING TEAMDE

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CTDE

    3 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE - ITAF CTDE

    4 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAMDJ

    5 DE BRUYNE Meg KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICSDE

    6 COOGAN CISEK Corey USA THE FIX STUDIODE.UCI

    7 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZWDE

    8 SCHOE Aimée NED STEVENSDE

    9 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEDJ

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMDE

    11 MERCIER Elien
    28-1-2018-assenede 547.JPG
    Winnares Dames Nieuwelingen met Mirthe Van Den Brande en winnares Dames
    met Axelle Bellaert.
    28-1-2018-assenede 536.JPG
                                Aankomst winnares Dames met Axelle Bellaert.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 5

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
    28-1-2018-assenede 524.JPG
                     Winnares Dames Nieuwelingen met Mirthe Van Den Brande.

     

    28/01/2018 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 30 - opgevers: 3 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DE VET Sander WAC TEAM

    3 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    5 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 SANTY Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 GROOTJANS Jeno 12 VERHEYDE Leander 13 DE WEERT Robbe 14 HERRYGERS Tieme 15 DEMEYER Guillian 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 BUYZE Wannes 18 SALOMEZ Ydris 19 VAN CUTSEM Senna 20 VAN MELDERT Robin 21 VANLUCHENE Maxim 22 DE VOS Wannes 23 COLLIE Lars 24 ROOSE Matteo 25 LAVERGE Maxim 26 VAN ACKER Jasper 27 COENE Benjamin
    28-1-2018-assenede 1297.JPG
                                 Winnaar bij de Juniores Xander Geysels.
    28-1-2018-assenede 1277.JPG
                        Aankomst van winnaar Juniores met Xander Geysels.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 54 - opgevers: 2 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    4 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 DIELS Noa MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 MEEUSEN Ruben 12 COREMANS Dante 13 KUYPERS Milan 14  NEFFGEN Tim GER 15 DHOOGE Thibau 16 VIDTS Obie 17 TRIO Victor 18 GROOTJANS Andries 19 VAN DEN BROECK Lars 20 DE BOCK Rune 21 GEURS Renzo 22 VAN DIJCK Jonas 23 DE VOS Sander 24 DEWINTER Gerben 25 VANPRAET Ruben 26 WUYTS Yannick 27 DEWEERDT Tiebe 28 DECKMIJN Matisse 29 DENAEGHEL Brent 30 VAN HAVERE Detlev 51 VEROUGSTRAETE Jaro
    28-1-2018-assenede 1000.JPG
     Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Ward Huybs en Arne Baers.

    28-1-2018-assenede 974.JPG
                       Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Thibau Nys.

     

    28/01/2018 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMAST

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CTAMA19+

    4 HOSTE Simon BIKE ADVICE - ITAF CTAMA19+

    5 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    6 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMAST

    9 DE MEULENEIRE Laurenz DAGPAS

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN HILLE Xavier 12 MERCIER Ward 13 LEGRAND Wesley 14 VOLCKAERTS Sven 15 GOUDESEUNE Bart 16 VERGUCHT Rudy 17 PLASSCHAERT Jonas 18 DE MEYER Michaël 19 TEIRLINCK Steven
    28-1-2018-assenede 373.JPG
         De 2 winnaars te Assenede met Matthias Van de Velde en Nicky David.
    28-1-2018-assenede 334.JPG
                              Aankomst van winnaar Nicky David bij de Masters A.


    Master B - deelnemers: 12

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    3 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    4 VERHOOGHE Kris

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    8 DUMONT Jurgen BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 MIJNGHEER Erik

    10 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 VELDEMAN Dirk 12 DE GROOTE Rik
    28-1-2018-assenede 175.JPG
    Winnaar Masters B met Patrick Bassez en winnaar Masters C met Mario Lammens.
    28-1-2018-assenede 148.JPG
                           Aankomst van winnaar Masters B met Patrick Bassez.


    Master C - deelnemers: 13

    1 LAMMENS Mario

    2 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter

    5 DE WAELE Marnic

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DAVID Theo

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 COOPMAN Ivan

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 GOETHALS Ronny 12 Holvoet Franki 13 HURTECANT Roland
    28-1-2018-assenede 158.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.


     

    28/01/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 9

    1 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENKAMA19+

    2 TIMMERMANS Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYU23

    3 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    4 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    5 HOUBEN Björn PMC CYCLINGAMA19+

    6 TORMANS Siebe DAGPAS

    7 LEFEVER Ward DAGPAS

    8 WOUTERS Kelly DAGPAS

    9 BERTRAND Jonathan DAGPAS


    Masters B - deelnemers: 12

    1 SLEECKX Danny

    2 VERSTRAETE Peter

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 PAESHUYSE Jef

    5 PAESHUYSE Davy

    6 VAN VLASSELAER Jurgen FUJI BKCONCEPT MTB TEAM BELGIE

    7 DE CNODDER Gert

    8 VAN HOUTVEN Kris

    9 MATUSCHAK Nico GER

    10 VAN LOOY Jos

    11 DEBAELE Jochen 12 DE RIJCK Davy


    Masters C - deelnemers: 13

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERLOO Mark STAGECO CYCLING TEAM

    3 VANDERAERDEN Johan

    4 KOCKAERTS Hubert

    5 VAN OOSTERWYCK Daniel

    6 DIELTJENS Dirk

    7 STORMS Marc

    8 VAN HONSTE Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 LAFORGE Eric

    10 RONALD Van Looy

    11 KACZMERCZYK Brenda 12 DE MEESTER Jackie 13 VAN DER LEEUW Albert NED



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-01-2018 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 28/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Eric Vermeulen en Glenn Marin vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Met een zeer zachte temperatuur maar wel met een nat wegdek was het toch weer een geslaagde duurtraining. De kopmannen losten elkaar zeer goed af en dat was nodig met de strakke tegenwind. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 112 km, het gemiddelde was goed voor 32,7 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Walter Meseure , Yves Delhasse , Glenn Marin , Filip Van Royen , Mario Ysewijn , Tommy Van Osselaer , Jochem Smet , Alain Verbeke , Luc De Moor , Franky Wielandt , Kenny Franssens , Siebren Van Houte , Steven Van Houte , Theo De Prekel , Tom Heirbaut , Eric Vermeulen , Maarten Van Raemdonck , Bart Cant , Edwig De Taey , Jonathan Van Kerckhove , ???? en Kenny Janssens

    28-01-2018 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 12° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2018.jpg     

    Matthias Van de Velde


    Zaterdag 27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 9
    1 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    4 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23.C

    5 SWEECK Hendrik TRICYCLINGELITE

    6 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAMELITE

    7 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREXEL.CZC

    8 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    9 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23.C

    10 SMETS Gert ERAU23.C

    11 VERHEYEN Thomas 12 DE WIT Edwin 13 DE MEYER Senne 14 VERHEYEN Onno 15 VRACHTEN Arne 16 SIEMONS Julian 17 LEAERTS Yelle 18 GOOSEN Wouter 19 MUSEEUW Stefano 20 VERMEERSCH Florian 21 DE SMET Thibaut 22 DE MEYER Jarne 23 THIJS Wim 24 VAN ROY Matthias 25 SMITS Rune 26 VAN STAEYEN Maarten 27 ARKESTEYN Aron 28 BREUGELMANS Michiel 29 SZÉDELYI Tomas 30 TIBACKX Lander
    27-1-2018-meer 1916.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Mathijs Wuyts, Stijn Huys en Pieter-Jan Vliegen.

    27-1-2018-meer 1876.JPG
                        Aankomst van winnaar Mathijs Wuyts voor Stijn Huys.

     

    27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden Dames – 40’

    Dames - deelnemers: 17

    1 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 ZWAENEPOEL Tessa DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 DE BRUYNE Meg KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    9 SCHOE Aimée NED STEVENS

    10 CRABBÉ Kiona PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    11 MORRIS Fiona AUS 12 DE KEULENAER Karen 13 SCHOON Lisette NED 14 BOONEN Valerie 15 VERDEYEN Tine 16 GENYN Annemieke 17 TAILLIEU Evelien
    27-1-2018-meer 600.JPG
    Podium Dames met winnares Shana Maes, Marthe Truyen en Tessa Zwaenepoel.

    27-1-2018-meer 573.JPG
                                     Aankomst van winnares Shana Maes.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM
    27-1-2018-meer 593.JPG
     Podium met winnares Julie Roelandts, Julie Brouwers en Mirthe Van Den Brande.
    27-1-2018-meer 557.JPG

                                      Aankomst van winnares Julie Roelandts. 


    27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 31 - opgevers: 5 - 40'

    1 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN LOOVEREN Joachim MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 PEIRENS Yente CALLANT-DOLTCINI CT

    4 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 LIPPENS Seppe 12 HERRYGERS Tieme 13 DEBAELE Jorre 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 CLAUWAERT Maarten 16 COCKX Maxime 17 DE LAET Tomas 18 GROOTJANS Jeno 19 CLYNHENS Toon 20 NOYENS Jarne 21 PEREMANS Jochen 22 MELLAERTS Robbe 23 MOLS Berre 24 VERMEIREN Yenthe 25 LEYSEN Joppe 26 VAN HAL Bram
    27-1-2018-meer 1260.JPG
    Podium Juniores mer winnaar Michael Bervoets, Joachim Van Looveren en Yente Peirens.

    27-1-2018-meer 1236.JPG
                                    Aankomst van winnaar Michael Bervoets.


    Nieuwelingen - deelnemers: 57 - opgevers: 2 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    4 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    6 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    8 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 BLOMMEN Brent 12 DE MAERE Alessio 13 LAURYSSEN Rik 14 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 15 VAN DEN BULCK Joppe 16 CLARYSSE Elio 17 MEEUSEN Ruben 18 PAUWELS Pieter 19 OMLOOP Mats 20 NEFFGEN Tim GER 21 GROOTJANS Andries 22 DE ROECK Mathis 23 TRIO Victor 24 DECKMIJN Matisse 25 VAN DIJCK Jonas 26 DHOOGE Romeo 27 VAN LAER Lars 28 D´HOLLANDER Senne 29 SOONTJENS Arthur 30 CEULEMANS Michiel 
    27-1-2018-meer 972.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Lennert Belmans en Jetze Van Campenhout.
    27-1-2018-meer 922.JPG
                                       Aankomst van winnaar Thibau Nys.


    27/01/2018 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21 - opgevers: 2

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELMASTM

    3 COP Kristof DAGPAS

    4 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    5 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 TIMMERMANS Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYAMA19+

    8 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    9 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 JANSSENS Jurgen 12 WIELEMANS Kevin 13 HOUBEN Björn 14 BOCKLANDE Cedric 15 VEROU Lorenzo 16 VOLCKAERTS Sven 17 HUSSON Kobe 18 DEBEURME Ben 19 DEBEURME Steve
    27-1-2018-meer 388.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Matthias Van de Velde, Glenn Van

    Ginneken en Kristof Cop.

    27-1-2018-meer 358.JPG
                                   Aankomst van winnaar Matthias Van de Velde.

    Masters B - deelnemers: 18

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    7 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VERHOOGHE Kris

    10 VETS Jelle

    11 DE SMET Andy 12 DE CNODDER Gert 13 SNOECK Marnik 14 NAESSENS Michael 15 VAN HOUTVEN Kris 16 UBLAND Alexander GER 17 LEAERTS Hans 18 LIPPENS Gert
    27-1-2018-meer 169.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Danny Sleeckx en Jef Paeshuyse.
    27-1-2018-meer 140.JPG
                                 Aankomst van winnaar Arne Daelmans.


    Masters C - deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido

    3 VERLOO Mark STAGECO CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 VANDERAERDEN Johan

    7 KOCKAERTS Hubert

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 ABÉ Peter

    11 DE WAELE Marnic 12 NEHER Fergus GER 13 VERTESSEN Johnny 14 HERIJGERS Ad 15 VAN OOSTERWYCK Daniel 16 VANHAEVERBEKE Jean 17 DIELTJENS Dirk 18 STORMS Marc 19 COOPMAN Ivan 20 ROELSTRAETE Philip 21 THIJS Carl 22 DE BIE Dirk 23 COOREMAN Stephan 24 DE MEESTER Jackie 25 FIORETTI Giorgio ITA 26 MARTENS Herman 27 VAN DEN BOGAERT Jan 28 VAN DER LEEUW Albert NED
    27-1-2018-meer 179.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Guido Verhaegen en Mark Verloo.

    27-1-2018-meer 183.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-01-2018 om 18:57 geschreven door kenny


    27-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 27/01/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Jonathan Van Kerckhove vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 41 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    Zeer zacht en droog weer en dus ideale omstandigheden om de duurtraining af te werken. Vooraan losten de kopmannen elkaar goed af zodat we een mooi egaal tempo konden onderhouden. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,0 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Filip Van Royen , Glenn Marin , Alain Verbeke , Luc Goossens , Ruben Dillen , Hank Mees , Jonathan Van Kerckhove , Tommy Van Osselaer , Edwig De Taey , Pieter Covents , Jimmy Segers , Kevin Van Goethem , William Govaert , Jan Vlegels , Tom heirbaut , Steven Heirman , Kenny Goossens , James Fruytier , Dimitri Maes , Kenny De Permentier , Tom Verhulst , Eric Vermeulen , Eric Van Pottelbergh , ??? en Kenny Janssens.

    27-01-2018 om 13:44 geschreven door kenny


    21-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 21/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Glenn Marin vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Met een temperatuur net onder het vriespunt bij de start was het op bepaalde plaatsen toch opletten voor ijs op het wegdek. Gelukkig was er overal goed gestrooid zodat we weer van een geslaagde duurtraining mogen spreken. De kopmannen losten elkaar goed af wat voor een aangenaam winters tempo zorgde. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 113 km, het gemiddelde was goed voor 31,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Alex Goossens , Glenn Marin , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Yannick Franssens , Tommy Van Osselaer , Franky De Witte , Davy Marin , Hank Mees , Alain Verbeke , Saskia Van Overmere , Kenny De Permentier , Frank Van Campenhout , Dirk De Pauw , Luc Goossens , ????? en Kenny Janssens.

    21-01-2018 om 13:35 geschreven door kenny


    20-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2018

    PLOEGVOORSTELLING

         AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2018

    19-1-2018-rudyco 041.JPG

    19-1-2018-rudyco 035.JPG
    19-1-2018-rudyco 030.JPG
    19-1-2018-rudyco 026.JPG
    19-1-2018-rudyco 021.JPG
    19-1-2018-rudyco 016.JPG
    19-1-2018-rudyco 006.JPG
    19-1-2018-rudyco 001.JPG

                

       

                        

       
    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-01-2018 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JARNO LIESSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jarno Liessens.jpg 

         Jarno Liessens

    Zaterdag 20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 6

    1 BOSMANS Wietse ERA

    2 SWEECK Diether TRICYCLING

    3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    6 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    7 ADAMS Joeri BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    9 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    11 MERLIER Braam 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 BAESTAENS Vincent 14 ISERBYT Eli 15 SIEBENS Gianni 16 DRIESEN Jarne 17 GOEMAN Andreas 18 SWEECK Hendrik 19 DERVEAUX Niels 20 VANDEVELDE Ruben 21 ALDERWEIRELD Robin 22 GYS Jens 23 VANDEBOSCH Victor 24 ROELANDT Kenny 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 HOEYBERGHS Daan 27 COLAERT Pascal 28 TIELEN Dario 29 WILLEMYNS Mathieu 30 BEKAERT Yentl

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    2 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N

    6 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    7 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    10 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 FRANCK Alicia 12 GOOSSENS Veerle NED 13 NOBUS Anja 14 VAN DE PUTTE Kim 15 TER BEEK Linda NED 16 VAN LOY Tess 17 MICHELS Laure 18 DE BRUYNE Meg 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 VERMEERSCH Eva 21 VERMEIR Aurelie 22 VAN WUNSEL Lise 23 RIEDEL Stacey AUS 24 VARDAROS Christine USA 25 MITCHELL Erin AUS

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    5 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN LOOVEREN Joachim MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 MEULEMANS Lennert 12 WYSEURE Joran 13 CLAUWAERT Maarten 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 SANTY Arne 16 QUARTIER Jonas 17 GUNST Ruben 18 DEMEYER Guillian 19 VANLUCHENE Maxim 20 DE SMET Nicolas 21 WILLIAMS Anakin AUS 22 CONTESSOTTO Arthur FRA 23 VERHEYDE Leander 24 SALOMEZ Ydris 25 LARSSON Zach AUS 26 VAN CUTSEM Senna 27 DELAERE Jordy 28 BUYZE Wannes 29 LAEVENS Justin 30 LAVERGE Maxim

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen – 30’

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 DHOOGE Thibau 12 ANANIE Ugo FRA 13 DE MAERE Alessio 14 DELAERE Brent 15 CALLEWAERT Andreas 16 DECKMIJN Matisse 17 CLARYSSE Elio 18 DHOOGE Romeo 19 DE CLERCQ Seppe 20 KUYPERS Milan 21 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 22 PAUWELS Pieter 23 TRIO Victor 24 DE VOS Sander 25 DEWEERDT Tiebe 26 VANDEVYVERE Emiel 27 ANCHAIN Paul FRA 28 CLAUS Benoît 29 DEWINTER Gerben

    Zaterdag 20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. B – 50’

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 3

    1 JARNO LIESSENS uit Zwijndrecht ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    4 KAISE Julien DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCOELITE

    5 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    6 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE

    7 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&DU23

    8 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    9 DE MEYER Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.U23

    10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23

    11 VAN DEN BOSCH Tom 12 MEELBERGHS Pieter 13 VAN ROY Matthias 14 VEESTRAETEN Sieën 15 HELSOCHT Liam 16 STEURS Ward 17 BEKAERT Seppe 18 BROECKX Seppe 19 VANDENKERCKHOVE Stan 20 OGER Vincent

     

    20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 2

    1 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    5 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    6 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GROOTJANS Jeno WAC TEAM

    10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 COCKX Maxime 12 JANSE Stef 13 CAS Stijn 14 MELLAERTS Robbe 15 VAN CLEEMPUT Bert 16 DE PROOST Mats 17 LEYSEN Joppe 18 VAN HAL Bram


    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    5 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 WAUTERS Seppe WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    11 HUBRECHTS Sander 12 VERSTRAELEN Wannes 13 VAN HAVERE Detlev 14 HEYMANS Aaron 15 D´HOLLANDER Senne 16 BOECKX Senne 17 CEUSTERS Rune 18 VAN DIJCK Jonas 19 BASTIAENSEN Jesse 20 VANPRAET Ruben 21 CORVERS Ward 22 WUYTS Yannick 23 GEENEN Yarne-Zias 24 HUYGENS Staf 25 DE BIE Brent 26 VELTER Ruben NED 27 CEULEMANS Michiel 28 TORFS Rik 29 MERENS Tuur 30 DE MEESTER Matthias

    20-01-2018 om 17:58 geschreven door kenny


    19-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                    EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2018

    18-1-2018-ploeg equano 159.JPG







































    Nancy Wittock , Eveline Baele , Yva Geluk (Nederland) , Sarah Ten Hartog , Evelien Deltombe , Ilse Temmerman , Soetkin Vertenten , Naika Deneef , Elien De Rop , Therese Belfors (Zweden) , Hanneke Van Gucht , Anke Van Rompay.

     

    Niet aanwezig : Gaia Tortolina (Italië) , Terry Fremineur (ziek) ,  Martine Fon (Noorwegen)


    18-1-2018-ploeg equano 164.JPG











































    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-01-2018 om 19:17 geschreven door kenny


    18-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL-CIBON 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                               TEAM CIBEL-CIBON 2018


    16-1-2018- cibelploeg 125.jpg

    Bij deze de samenstelling van Team Cibel Cebon voor 2018 (in alfabetische volgorde):

    Bouvry Dieter – Cobbaert Robby – Coenen Dennis – Cools Alexander – De Bock Stijn – De Paepe Johannes – Dieleman Michiel – Jans Roy – Janssens Jimmy – Marchand Gianni – Raymackers Cedric – Reynaerts Jan – Reynaerts Wim – Ruyters Brecht – Stevens Timothy – Teugels Lennert.
    16-1-2018- cibelploeg 144.jpg
                
    Op dinsdag 16 januari vond in sporthal De Klavers in Belsele de druk bijgewoonde ploegvoorstelling plaats van de nieuwe Cibel-Cebon ploeg voor 2018. Vooraf was er een fotosessie voor de pers waarbij de nieuwe uitrusting geshowd werd. Nieuw in 2018 is de samenwerking met BioRacer als kledijsponsor.

     

    Nadien konden de genodigden samen met de talrijk aanwezige familieleden en supporters van onze renners genieten van de voorstelling. In een interview met ploegleider Gaspard Van Peteghem en hoofdsponsor Achiel De Witte werden de ambities van deze ploeg niet onder stoelen of banken gestoken. Samen met de 11 overgebleven renners van het team 2017 is de ploeg met 5 nieuwe renners opnieuw versterkt in de breedte. Dhr. De Witte benadrukte dat nog steeds veel belang gehecht wordt, zoals in zijn eigen bedrijf, aan een goede samenwerking tussen de renners onderling en met de ploegleiding. Daar ligt volgens hem de sleutel tot succes. Dhr. Van Peteghem beaamde dit en verwacht van de renners een ongeëvenaarde werkijver en een gezonde dosis ambitie. De lat werd vorig seizoen met deelname aan wedstrijden van een hoger niveau opnieuw een stukje hoger gelegd met als doel binnen enkele jaren misschien te kunnen deelnemen aan de Ronde Van Vlaanderen. Als dat geen mooi doel is! De resultaten met vorig seizoen 26 overwinningen doen alvast het beste verhopen. Hoogtepunten waren er o.a. in de Triptyque Ardennais (winst met Gianni Marchand); de succesvolle deelname van Jimmy aan de“Tour de Savoie Mont Blanc” met ritwinst in een zware Alpenrit, de Ronde Van Luik met 4 ritoverwinningen, het eindklassement (Jimmy Janssens) en het ploegenklassement. De titel van Stijn De Bock als Belgisch kampioen bij de Eliterenners zonder contract en enkele mooie overwinningen horen daar ook onder thuis.

    Daarna werden de renners in groepjes van 3 geïnterviewd door moderator Niko De Muyter en konden ze hun ambities voor 2018 tonen. Ook die lijken niet min.
    We wensen het team alvast veel succes, nog een prima vervolg van de voorbereiding en een seizoen zonder al te veel tegenslagen!

    Tussendoor gaf Stijn Vermoere (marketing- en communicatiemanager in de “Group A. De Witte”, zeg maar Cibel en Cebon) duiding rond de historiek en werking in het bedrijf van onze hoofdsponsor.

    Tot slot was er een gesmaakt interview met José De Cauwer en die maakte het de renners meteen duidelijk: Je kan “een klein beetje voetballen”, maar “een klein beetje koersen” dat bestaat niet. Hij gaf hen de boodschap er “volle bak” voor te gaan in 2018 en hopelijk in de voetsporen te treden van Oliver Naessen, die ook zijn eerste sporen in het wielrennen verdiende bij Team Cibel Cebon. En daarvoor is het niet nodig te gaan koersen in Oostenrijk…

    16-1-2018- cibelploeg 198.jpg
       Belgisch kampioen Elite z.c. Stijn De Bock. 


                        

       





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-01-2018 om 11:38 geschreven door kenny


    15-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 15/01/2018 OTEGEM (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 8

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    11 JACOBS Johan SUI 12 BONNE Jenko 13 BEKAERT Yentl 14 VANDEVELDE Ruben 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 ADAMS Joeri 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 DE SMET Thibaut 19 WILLEMYNS Mathieu 20 PRUVOT Nicolas FRA 21 DEGROOTE Jonas 22 TIELEN Dario 23 DERVEAUX Niels 24 HOEYBERGHS Daan 25 VAN DE KERCKHOVE Nick 26 DECLERCK Mathias 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 SMITH Nicholas AUS 29 GOEMAN Jonas 30 OCKENDEN William AUS 31 DE BOCK Jelle
    15-1-2018-otegem 961.JPG
                              Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    15-1-2018-otegem 969.JPG
                                      Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    15-1-2018-otegem 973.JPG
                                 Aankomst van de 3de Toon Aerts.
    15-1-2018-otegem 977.JPG
                                                           Toon Aerts
    15-1-2018-otegem 432.JPG
                                                  Wout Van Aert
    15-1-2018-otegem 435.JPG
                                               Mathieu Van Der Poel

     

    15/01/2018 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    6 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    7 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    8 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    9 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX

    11 DELHAYE Pauline FRA 12 VANDERBEKEN Joyce 13 VAN DEN HOEK Bianca NED 14 VAN DE PUTTE Kim 15 NOBUS Anja 16 GOOSSENS Veerle NED 17 FRANCK Alicia 18 COOGAN CISEK Corey USA 19 DEROO Mieke 20 RIEDEL Stacey AUS 21 VANDENHEEDE Tine 22 FRAEYE Katleen 23 BLANCHAERT Jo
    15-1-2018-otegem 427.JPG
       Podium Dames met winnares Sanne Cant, Christine Majerus, Ellen Van Loy.
    15-1-2018-otegem 406.JPG
                                   Aankomst van winnares Sanne Cant.
    15-1-2018-otegem 414.JPG
                                  Aankomst van de 2de Christine Majerus.
    15-1-2018-otegem 224.JPG

    15-1-2018-otegem 118.JPG
    15-1-2018-otegem 123.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-01-2018 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S BK VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE HEREN ELITE (W)

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 SWEECK Laurens ERA-CIRCUS

    3 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL

    9 BOSMANS Wietse ERA-CIRCUS

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VANTORNOUT Klaas 13 AERNOUTS Jim 14 CLEPPE Nicolas 15 SWEECK Diether

    16 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVENELITE

    17 MERLIER Braam 18 ADAMS Joeri 19 VERHEYEN Onno 20 VAN COMPERNOLLE Kenneth 21 DEGROOTE Jonas 22 VAN TICHELT Yorben 23 DE WIT Edwin 24 SWEECK Hendrik 25 HUYS Stijn 26 HOEYBERGHS Daan 27 ROELANDT Kenny 28 UYTDEWILLIGEN Ingmar 29 TIELEN Dario 30 GYS Jens 40 DE BOCK Jelle
    14-1-2018- bk koksijde 1280.JPG
    Podium BK Mannen Elite met winnaar Wout Van Aert, Laurens Sweeck en Daan Soete.
    14-1-2018- bk koksijde 1229.JPG
                     Aankomst van winnaar BK Heren Elite met Wout Van Aert.
    14-1-2018- bk koksijde 1260.JPG
    Podium BK Heren Elite z.c. met winnaar Vincent Baestaens, Braam Merlier en
    Joeri Adams.
    14-1-2018- bk koksijde 1253.JPG
            Aankomst van winnaar BK Mannen Elite z.c. met Vincent Baestaens.

     

    14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE HEREN U23 (W)

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 7

    1 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    2 VANDEBOSCH Toon CORENDON - CIRCUS

    3 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    5 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    7 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 KIELICH Timo ERA-CIRCUS

    9 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    10 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 JOSEPH Thomas 12 LOOCKX Lander 13 SIEBENS Gianni 14 LIESSENS Jarno 15 DERVEAUX Niels 16 BONNE Jenko 17 SMETS Gert 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 VANDEBOSCH Victor 20 CAMPS Jelle 21 VERHEYEN Thomas 22 PAUWELS Tijl 23 DRIESEN Jarne 24 DE MEYER Senne 25 DE SMET Thibaut 26 PEERS Nick 27 TIBACKX Lawrence 28 ALDERWEIRELD Robin 29 SIEMONS Julian 30 VERMEERSCH Florian 35 VAN DE VELDE Thomas 41 STUER Kwinten 42 DE BOCK Yoni
    14-1-2018- bk koksijde 336.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Toon Vandebosch en Stijn Caluwe.
    14-1-2018- bk koksijde 327.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Toon Vandebosch en Stijn Caluwe.
    14-1-2018- bk koksijde 272.JPG
                             Aankomst van winnaar BK Beloften met Thijs Aerts.

     

    14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE DAMES ELITE (W)

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne IKO-BEOBANK

    2 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL

    5 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    6 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES (BK Beloften)

    8 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    11 BELLAERT Axelle 12 MAES Shana 13 VAN DE PUTTE Kim 14 PEETERS Jinse 15 ZWAENEPOEL Tessa 16 DE BRUYNE Meg 17 MICHELS Laure 18 DOBBELAERE Jana 19 CRABBÉ Kiona 20 VERMEIREN Tinne 21 NELEN Kristien 22 VAN LOY Tess 23 COMMISSARIS Caren 24 ROMBOUTS Tine 25 DOCX Mieke 26 VERMEERSCH Eva 27 VANDENHEEDE Tine 28 DE KEULENAER Karen 29 DE VOS Nele 30 BLANCHAERT Jo
    14-1-2018- bk koksijde 672.JPG
      Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    14-1-2018- bk koksijde 667.JPG
      Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    14-1-2018- bk koksijde 629.JPG
                           Aankomst van winnares BK Dames met Sanne Cant.
    14-1-2018- bk koksijde 661.JPG
    Podium Dames Beloften met winnares Suzanne Verhoeven, Marthe Truyen en
    Axelle Bellaert



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-01-2018 om 10:17 geschreven door kenny


    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 14/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Jan Vlegels vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Met een temperatuur net boven het vriespunt maar met de zon aanwezig kunnen we spreken van een geslaagde duurtraining. Iedereen probeerde wat kopwerk voor zijn rekening te nemen zodat de trainingsrit voor alle renners aan een aangenaam winters tempo werd afgewerkt. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 113 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Walter Meseure , Yves Delhasse , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Kristof Wilfaert , Tommy Van Osselaer , Jochem Smet , Tom Verhulst , Jan Vlegels (B) , Jan Vlegels (K) , Kenny Franssens , Lieven Van de Perre , Steven Van Houte , Theo De Prekel , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Maarten Van Raemdonck , ????? en Kenny Janssens

    14-01-2018 om 13:51 geschreven door kenny


    13-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 13/01/2018 BK VELDRIJDEN HEREN JUNIORS (W)

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 6

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    4 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    5 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    8 DEWULF Maxim CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    10 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 WYSEURE Joran 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 PEIRENS Yente 15 CLYNHENS Jens 16 JORDENS Jarno 17 DEJAEGHER Jasper 18 BERVOETS Michael 19 DE SMET Nicolas 20 VERVOORT Wout 21 VAN RILLAER Witse 22 QUARTIER Jonas 23 DE VET Sander 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 MEULEMANS Lennert 26 PEMEN Dolf 27 HORNY Clement 28 MALEZSEWSKI Lukas 29 VANDESOMPEL Cedric 30 WILLEMS Robbe 50 DE VOS Wannes

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 1E JAARS (W)

    Nieuwelingen 1°Jaars - deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    3 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 PAUWELS Pieter CALLANT-DOLTCINI CT

    7 DHOOGE Thibau CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DIELS Noa MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 KUYPERS Milan MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN GILS Yannick WAC TEAM

    11 DELAERE Brent 12 DEWINTER Gerben 13 GEURS Renzo 14 WUYTS Yannick 15 VAN DEN BROECK Lars 16 SOONTJENS Arthur 17 KEMPINAIRE Théo 18 VANDERLINDEN Lukas 19 EECKHOUT Sander 20 LEMMENS Vic 21 VAN DYCK Jan 22 ROTTEY Victor 23 CEUSTERS Rune 24 HUYGENS Staf 25 VERSTRAELEN Wannes 26 JAENEN Jelle 27 VAN NIEUWENHUYSE Warre 28 MERENS Tuur 29 SZKANDERA Thomas 30 DEPREZ Jorit 47 DE BAERE Rune


    Uitslag Dames U17 - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 MASURE Fien WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 PEETERS Elvia 12 JANSSENS Rosalie 13 HARINCK Tiger-Lil

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 2E JAARS (W)

    Nieuwelingen 2°Jaars - deelnemers: 60 - opgevers: 8

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    6 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    7 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 BAERS Arne 13 DE MAERE Alessio 14 OMLOOP Mats 15 DE RIJCK Nando 16 MEEUSEN Ruben 17 VANACKER Emiel 18 VANDERAERDEN Wout 19 WILLEMS Gilles 20 LAURYSSEN Rik 21 VIDTS Obie 22 VAN DE PUTTE Victor 23 CLAUS Benoît 24 DECKMIJN Matisse 25 DE VOS Sander 26 VANDERSTEEN Jarne 27 DE ROECK Mathis 28 VAN LAER Lars 29 CORVERS Milan 30 BEECKMAN Gauthier

    13-01-2018 om 16:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 13/01/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Filip Van Royen en Stefan Van Broeck vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    De duurtraining werd afgewerkt in de wolken die zeer laag hingen over het wegdek. De kopmannen losten elkaar zeer goed af en zorgden voor een zeer aangenaam trainingstempo. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,1 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Alain Verbeke , Luc Goossens , Ruben Dillen , Hank Mees , Frank Suys , Jurgen De Witte , Jurgen Maes , Pieter Covents , Saskia Van Overmere , Kevin Van Goethem , Erik Verleyen , Benny Vercauteren , Sam Van Der AA , Steven Heirman , Kenny Goossens , Bryan Cap , ??????????? en Kenny Janssens.

    13-01-2018 om 16:46 geschreven door kenny


    08-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 11° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2018.jpg     

    Matthias Van de Velde


    Zondag 07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 6
    1 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    3 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DRIESEN Jarne MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAM

    8 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 GOOSEN Wouter  12 CAMPS Jelle  13 MILLBURN Garry AUS 14 LEAERTS Yelle  15 KOYEN Niels  16 VAN BENNEKOM Kevin NED  17 SMITS Rune  18 BRAES Brent  19 HELSOCHT Liam  20 MEELBERGHS Pieter  21 SZÉDELYI Tomas  22 CAREME Grégory  23 THIJS Wim  24 VERBEECK Glenn  25 ARKESTEYN Aron  26 GIELEN Jasper 27 STEURS Ward 28 VANDENKERCKHOVE Stan 29 PEETERS Kyle 30 SCHOL Steven
    7-1-2018-bonheiden 1590.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Pieter-Jan Vliegen, Andreas Goeman en Mathijs Wuyts.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 CRABBÉ Kiona PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 MORRIS Fiona AUS MAAP

    8 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    9 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    10 ALLART Oceane FRA SEV V

    11 MEEUSEN Liense 12 ROMBOUTS Tine 13 BOONEN Valerie 14 SCHOON Lisette NED 15 VERDEYEN Tine 16 GENYN Annemieke 17 TAILLIEU Evelien 18 VAN HOOL Lana 19 WOUTERS Kelly
    7-1-2018-bonheiden 589.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Marthe Truyen, Shana Maes en Tess Van Loy.


    Dames Jeugd - deelnemers: 9

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 JANSSENS Rosalie
    7-1-2018-bonheiden 582.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Julie Roelandst, Julie Brouwers en Anoek Kuijpers.

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 3 - 40'

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    5 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEUKENS Wout ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 NOYENS Jarne 12 JORDENS Jarno 13 MELLAERTS Robbe 14 VAN CUTSEM Senna 15 GROOTJANS Jeno 16 DE VOS Wannes 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN MELDERT Robin 19 ROMBAUTS Daan 20 JACOBS Lennerd 21 LARSSON Zach AUS 22 CLAUWAERT Maarten 23 DE PROOST Mats 24 VAN DEN BROECK Brick 25 LEYSEN Joppe 26 VAN HAL Bram
    7-1-2018-bonheiden 1113.JPG
    Podium Juniores met winnaar Witse Van Rillaer, Jens Clynhens en Dolf Pemen. 

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 46 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    5 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    6 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 OMLOOP Mats MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 WILLEMS Gilles 12 WUYTS Yannick 13 GOOVAERTS Lennert 14 GOYVAERTS Ibo 15 TRIO Victor 16 VAN STAAY Iben 17 GROOTJANS Andries 18 CEUSTERS Rune 19 SOONTJENS Arthur 20 D´HOLLANDER Senne 21 BOECKX Seppe 22 VERSTRAELEN Wannes 23 GEENEN Yarne-Zias 24 KEMPINAIRE Théo 25 HUYBS Lennert 26 DE BIE Brent 27 BASTIAENSEN Jesse 28 CEULEMANS Michiel 29 JORISSEN Senne 30 CROON Joran 41 CLAESSENS Robbe
    7-1-2018-bonheiden 877.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Ward Huybs en Victor Van de Putte.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    3 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    7 TIMMERMANS Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYAMA19+

    8 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    11 BERTRAND Jonathan 12 NUYES Wouter 13 HOUBEN Björn 14 WOUTERS Tim 15 PEETERS Karl
    7-1-2018-bonheiden 251.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Glenn Van Ginneken, Matthias
    Van de Velde (winnaar Amateurs) en Kenny Geluykens.

     

    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN STAEYEN Benny

    6 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VETS Jelle

    8 JANSSENS Simon AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 JONGELING Gijs NED TML DOMMELSTREEK

    11 CARPENTIER Dirk 12 VAN LOOY Jos 13 LEARTS Hans
    7-1-2018-bonheiden 097.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Danny Sleeckx en Jef Paeshuyse.


    Masters C - deelnemers: 19

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido

    3 VANDERAERDEN Johan

    4 BALLET Peter

    5 KOCKAERTS Hubert

    6 ABÉ Peter

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel

    8 COOPMAN Ivan

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VANHAEVERBEKE Jean

    11 LAFORGE Eric 12 CLE Benny 13 THIJS Carl 14 COOREMAN Stephan 15 YIP Handson CAN 16 DE MEESTER Jackie 17 VAN DEN BOGAERT Jan 18 MARTENS Herman 19 VAN DER LEEUW Albert NED
    7-1-2018-bonheiden 103.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Guido Verhaegen en Johan Vanderaerden.
     

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    2 VENTURINI Clément FRA AG2R LA MONDIALE

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 SWEECK Diether 12 BOSMANS Wietse 13 HERMANS Quinten 14 AERTS Thijs 15 HOEYBERGHS Daan 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 DEGROOTE Jonas 18 LOOCKX Lander 19 WOUTERS Sieben NED 20 KIELICH Timo 21 VRACHTEN Arne 22 VANDEBOSCH Victor 23 JUILIANO Andrew USA 24 MÖBIS Maximilian GER 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 KAISE Julien 27 SMITH Nicholas AUS 28 PROSSER Declan AUS 29 OGER Vincent

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    3 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    7 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    11 BELLAERT Axelle 12 WITLOX Lizzy NED 13 VAN DER BURG Esther NED 14 PEETERS Jinse 15 MISONOVA Magdalena CZE 16 PETIT Marlene FRA 17 TER BEEK Linda NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 COOGAN CISEK Corey USA 21 DE BRUYNE Meg 22 DE VRIES Didi NED 23 RIEDEL Stacey AUS 24 DUBAU PREVOT Axelle FRA 25 MICHIELSENS Sara 26 MITCHELL Erin AUS

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    5 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    8 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 VERVOORT Wout 12 HORNY Clement 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 DEJAEGHER Jasper 15 VERCHER Mattéo FRA 16 MEEUSSEN Witse 17 MEULEMANS Lennert 18 MALEZSEWSKI Lukas 19 JARNET Théo FRA 20 VAN DER SMISSEN Lennick 21 BOVEN Lars NED 22 DEL GROSSO Bodi NED 23 VERDONCK Andres 24 COSS Loris FRA 25 JANSE Stef 26 DA COSTA BARROS Raphael FRA 27 COCKX Maxim 28 PEIRENS Yente 29 HERMANS Berre 30 HYON François FRA

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    7 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 PAUWELS Pieter 12 CLARYSSE Elio 13 LECERF William Junior 14 NEFFGEN Tim GER 15 DIELS Noa 16 OOSTERLINCK Joes 17 VANDERAERDEN Wout 18 HUBRECHTS Sander 19 VANDERSTEEN Jarne 20 DEJONGHE Senne 21 VAN DER LOOIJ Simon 22 WAUTERS Seppe 23 DE BOCK Rune 24 SLUYDTS Toon 25 DEMAN Brem 26 DE CLERCQ Seppe 27 DHOOGE Romeo 28 JAENEN Jelle 29 CORVERS Milan 30 VAN DEN BROECK Lars

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 10° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!! 

    Matthias Van de Velde 2018.jpg  Nick David 2016.jpg   

    Matthias Van de Velde          Nicky David


    Zaterdag 06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 6

    1 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23.C

    2 DL CHEMICALS-RUWOMATELITE

    3 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23.C

    4 VANDEVELDE Ruben TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCTELITE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAMELITE

    6 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    7 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREXU23.C

    8 DE SMET Thibaut TARTELETTO - ISOREXU23.C

    9 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    10 HENNAUX Loic TEAM OFF ROAD COLNAGO

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VANDENBROUCKE Niels 13 KAISE Julien 14 DENOLF Ritchie 15 VANDENHEEDE Brecht 16 DE SCHUYTER Tim 17 VAN DEN BOSCH Tom 18 JUILIANO Andrew USA 19 DE BOCK Yoni 20 SMITH Nicholas AUS 21 GOEMAN Jonas 22 MUSEEUW Stefano 23 ARKESTEYN Aron 24 MEELBERGHS Pieter 25 DE BOCK Jelle 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 DECLERCK Mathias 28 LOGIE Aaron 29 DEBOOT Bruce 30 COUCKUYT Jens
    6-1-2018-gullegem 1414.JPG
                  Aankomst van winnaar Elite z.c. met Nick Van de Kerckhove.
    6-1-2018-gullegem 1418.JPG
                                      Aankomst van de 2de Mathieu Willemyns.
    6-1-2018-gullegem 1423.JPG
                                     Aankomst van de 3de Jenko Bonne.

     

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    DAMES - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELLAERT Axelle VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 DUBAU PREVOT Axelle FRA BIZKAIA

    8 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 RIEDEL Stacey AUS ASFRA RACING TEAM

    11 ROMBOUTS Tine 12 VERMEERSCH Eva 13 BLANCHAERT Jo 14 MERCIER Elien 15 VANDENHEEDE Tine 16 FRAEYE Katleen 17 VERRIEST Sandie 18 JACOBS Katleen 19 DE WILDE Julie 20 STORMS Imke
    6-1-2018-gullegem 781.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Ellen Van Loy en Joyce Vanderbeken.

    6-1-2018-gullegem 758.JPG
                 Aankomst van winnares Dames Elite met Jolien Verschueren.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 
     

    06/01/2017 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. C 

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1- 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERDONCK Andres MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 SANTY Arne 12 DHAEYE Enrico 13 LAEVENS Justin 14 DEMEYER Guillian 15 BUYZE Wannes 16 SALOMEZ Ydris 17 VERMEIREN Yenthe 18 LAVERGE Maxim 19 VAN ACKER Jasper 20 COENE Benjamin
    6-1-2018-gullegem 532.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jelle Vermoote, Joran Wyseure en Jason Van Compernolle.
    6-1-2018-gullegem 515.JPG
                            Aankomst van winnaar Juniores met Jelle Vermoote.


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - opgevers: 1 - 30'

    1 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE BOCK Rune MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CLAUS Benoît CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 CALLEWAERT Andreas TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 DELAERE Brent 12 DHOOGE Thibau 13 VAN DYCK Jan 14 DE VOS Sander 15 GEURS Renzo 16 DENAEGHEL Brent 17 DECKMIJN Matisse 18 BEECKMAN Gauthier 19 VAN DIJCK Jonas 20 DEWEERDT Tiebe 21 DEWINTER Gerben 22 FIEVEZ Philippe 23 DE GROOTE Vasco 24 EECKHOUT Sander 25 ROTTEY Victor 26 VANDEVYVERE Emiel 27 BLOEM Senne 28 VAN HAVERE Detlev 29 MEERT Noah 30 VAN NIEUWENHUYSE Warre
    6-1-2018-gullegem 376.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Yorben Lauryssen, Emiel Verstrynge en Jelle Declerck.
    6-1-2018-gullegem 382.JPG
                                        Podium 1ste jaars Nieuwelingen.
    6-1-2018-gullegem 346.JPG
                                Aankomst van winnaar Yorben Lauryssen.

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE MEULENAERE Laurein

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CTAMA19+

    5 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    6 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    7 VERMEULEN Jellerich

    8 TACK Spencer

    9 VAN HILLE Xavier ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 HOSTE Simon 13 MERCIER Ward 14 DELAERE Jens 15 DE RUWE Frederiek 16 DIELS Koen 17 SCHEPENS Nils 18 GOUDESEUNE Bart 19 MAES Jo 20 MOERMAN Sam 21 GEVAERT Dempsy 22 VOLCKAERTS Sven 23 LEGRAND Wesley 24 VERGUCHT Rudy 25 GOOSSENS Denis 26 PLASSCHAERT Jonas 27 VERVERKEN Bram 28 DEBEURME Ben 29 VANHOUTTE Jaron 30 DEBEURME Steve
    6-1-2018-gullegem 156.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde Laurein De Meulenaere

    en Jorn Montaigne.

    6-1-2018-gullegem 148.JPG
                              Podium Masters A met winnaar Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 114.JPG
    Aankomst van winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde en winnaar
    Masters A met Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 159.JPG
                Winnaar Amateurs Matthias Van de Velde.

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BOGAERT Nico

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VERHOOGHE Kris

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 TYTGAT Joeri

    10 DUMONT Jurgen BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 MIJNGHEER Erik 12 MYNGHEER Johan 13 VAN GOETHEM Danny 14 BOUDRY Pedro 15 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 17

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 BALLET Peter

    4 DE WAELE Marnic

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 COOPMAN Ivan

    9 LEUTZ Jan GER

    10 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    11 STORMS Marc 12 ROELSTRAETE Philip 13 HEISS Gerald GER 14 DE BIE Dirk 15 GOETHALS Ronny 16 FRANKI Holvoet 17 HURTECANT Roland


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:52 geschreven door kenny


    06-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 07/01/2018 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 07 JANUARI OM 09H00 !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    06-01-2018 om 13:07 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!