.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 27/01/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Jonathan Van Kerckhove vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 41 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    Zeer zacht en droog weer en dus ideale omstandigheden om de duurtraining af te werken. Vooraan losten de kopmannen elkaar goed af zodat we een mooi egaal tempo konden onderhouden. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,0 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Filip Van Royen , Glenn Marin , Alain Verbeke , Luc Goossens , Ruben Dillen , Hank Mees , Jonathan Van Kerckhove , Tommy Van Osselaer , Edwig De Taey , Pieter Covents , Jimmy Segers , Kevin Van Goethem , William Govaert , Jan Vlegels , Tom heirbaut , Steven Heirman , Kenny Goossens , James Fruytier , Dimitri Maes , Kenny De Permentier , Tom Verhulst , Eric Vermeulen , Eric Van Pottelbergh , ??? en Kenny Janssens.

    27-01-2018 om 13:44 geschreven door kenny


    21-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 21/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Glenn Marin vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Met een temperatuur net onder het vriespunt bij de start was het op bepaalde plaatsen toch opletten voor ijs op het wegdek. Gelukkig was er overal goed gestrooid zodat we weer van een geslaagde duurtraining mogen spreken. De kopmannen losten elkaar goed af wat voor een aangenaam winters tempo zorgde. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 113 km, het gemiddelde was goed voor 31,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Alex Goossens , Glenn Marin , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Yannick Franssens , Tommy Van Osselaer , Franky De Witte , Davy Marin , Hank Mees , Alain Verbeke , Saskia Van Overmere , Kenny De Permentier , Frank Van Campenhout , Dirk De Pauw , Luc Goossens , ????? en Kenny Janssens.

    21-01-2018 om 13:35 geschreven door kenny


    20-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2018

    PLOEGVOORSTELLING

         AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2018

    19-1-2018-rudyco 041.JPG

    19-1-2018-rudyco 035.JPG
    19-1-2018-rudyco 030.JPG
    19-1-2018-rudyco 026.JPG
    19-1-2018-rudyco 021.JPG
    19-1-2018-rudyco 016.JPG
    19-1-2018-rudyco 006.JPG
    19-1-2018-rudyco 001.JPG

                

       

                        

       
    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-01-2018 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan JARNO LIESSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jarno Liessens.jpg 

         Jarno Liessens

    Zaterdag 20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 6

    1 BOSMANS Wietse ERA

    2 SWEECK Diether TRICYCLING

    3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    6 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    7 ADAMS Joeri BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    9 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    11 MERLIER Braam 12 VANTHOURENHOUT Dieter 13 BAESTAENS Vincent 14 ISERBYT Eli 15 SIEBENS Gianni 16 DRIESEN Jarne 17 GOEMAN Andreas 18 SWEECK Hendrik 19 DERVEAUX Niels 20 VANDEVELDE Ruben 21 ALDERWEIRELD Robin 22 GYS Jens 23 VANDEBOSCH Victor 24 ROELANDT Kenny 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 HOEYBERGHS Daan 27 COLAERT Pascal 28 TIELEN Dario 29 WILLEMYNS Mathieu 30 BEKAERT Yentl

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    2 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 HAVLIKOVA Pavla CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N

    6 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    7 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN DEN HOEK Bianca NED TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    10 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 FRANCK Alicia 12 GOOSSENS Veerle NED 13 NOBUS Anja 14 VAN DE PUTTE Kim 15 TER BEEK Linda NED 16 VAN LOY Tess 17 MICHELS Laure 18 DE BRUYNE Meg 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 VERMEERSCH Eva 21 VERMEIR Aurelie 22 VAN WUNSEL Lise 23 RIEDEL Stacey AUS 24 VARDAROS Christine USA 25 MITCHELL Erin AUS

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    5 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VAN DEN EYNDE Vince ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN LOOVEREN Joachim MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 MEULEMANS Lennert 12 WYSEURE Joran 13 CLAUWAERT Maarten 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 SANTY Arne 16 QUARTIER Jonas 17 GUNST Ruben 18 DEMEYER Guillian 19 VANLUCHENE Maxim 20 DE SMET Nicolas 21 WILLIAMS Anakin AUS 22 CONTESSOTTO Arthur FRA 23 VERHEYDE Leander 24 SALOMEZ Ydris 25 LARSSON Zach AUS 26 VAN CUTSEM Senna 27 DELAERE Jordy 28 BUYZE Wannes 29 LAEVENS Justin 30 LAVERGE Maxim

     

    20/01/2018 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen – 30’

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 DHOOGE Thibau 12 ANANIE Ugo FRA 13 DE MAERE Alessio 14 DELAERE Brent 15 CALLEWAERT Andreas 16 DECKMIJN Matisse 17 CLARYSSE Elio 18 DHOOGE Romeo 19 DE CLERCQ Seppe 20 KUYPERS Milan 21 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 22 PAUWELS Pieter 23 TRIO Victor 24 DE VOS Sander 25 DEWEERDT Tiebe 26 VANDEVYVERE Emiel 27 ANCHAIN Paul FRA 28 CLAUS Benoît 29 DEWINTER Gerben

    Zaterdag 20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. B – 50’

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 3

    1 JARNO LIESSENS uit Zwijndrecht ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    4 KAISE Julien DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCOELITE

    5 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    6 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE

    7 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&DU23

    8 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    9 DE MEYER Jarne K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.U23

    10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23

    11 VAN DEN BOSCH Tom 12 MEELBERGHS Pieter 13 VAN ROY Matthias 14 VEESTRAETEN Sieën 15 HELSOCHT Liam 16 STEURS Ward 17 BEKAERT Seppe 18 BROECKX Seppe 19 VANDENKERCKHOVE Stan 20 OGER Vincent

     

    20/01/2018 DIEST (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 20 - opgevers: 2

    1 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    5 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    6 WILLEMS Robbe MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GROOTJANS Jeno WAC TEAM

    10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 COCKX Maxime 12 JANSE Stef 13 CAS Stijn 14 MELLAERTS Robbe 15 VAN CLEEMPUT Bert 16 DE PROOST Mats 17 LEYSEN Joppe 18 VAN HAL Bram


    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    5 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 WAUTERS Seppe WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    11 HUBRECHTS Sander 12 VERSTRAELEN Wannes 13 VAN HAVERE Detlev 14 HEYMANS Aaron 15 D´HOLLANDER Senne 16 BOECKX Senne 17 CEUSTERS Rune 18 VAN DIJCK Jonas 19 BASTIAENSEN Jesse 20 VANPRAET Ruben 21 CORVERS Ward 22 WUYTS Yannick 23 GEENEN Yarne-Zias 24 HUYGENS Staf 25 DE BIE Brent 26 VELTER Ruben NED 27 CEULEMANS Michiel 28 TORFS Rik 29 MERENS Tuur 30 DE MEESTER Matthias

    20-01-2018 om 17:58 geschreven door kenny


    19-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                    EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2018

    18-1-2018-ploeg equano 159.JPG







































    Nancy Wittock , Eveline Baele , Yva Geluk (Nederland) , Sarah Ten Hartog , Evelien Deltombe , Ilse Temmerman , Soetkin Vertenten , Naika Deneef , Elien De Rop , Therese Belfors (Zweden) , Hanneke Van Gucht , Anke Van Rompay.

     

    Niet aanwezig : Gaia Tortolina (Italië) , Terry Fremineur (ziek) ,  Martine Fon (Noorwegen)


    18-1-2018-ploeg equano 164.JPG











































    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-01-2018 om 19:17 geschreven door kenny


    18-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL-CIBON 2018

    PLOEGVOORSTELLING

                               TEAM CIBEL-CIBON 2018


    16-1-2018- cibelploeg 125.jpg

    Bij deze de samenstelling van Team Cibel Cebon voor 2018 (in alfabetische volgorde):

    Bouvry Dieter – Cobbaert Robby – Coenen Dennis – Cools Alexander – De Bock Stijn – De Paepe Johannes – Dieleman Michiel – Jans Roy – Janssens Jimmy – Marchand Gianni – Raymackers Cedric – Reynaerts Jan – Reynaerts Wim – Ruyters Brecht – Stevens Timothy – Teugels Lennert.
    16-1-2018- cibelploeg 144.jpg
                
    Op dinsdag 16 januari vond in sporthal De Klavers in Belsele de druk bijgewoonde ploegvoorstelling plaats van de nieuwe Cibel-Cebon ploeg voor 2018. Vooraf was er een fotosessie voor de pers waarbij de nieuwe uitrusting geshowd werd. Nieuw in 2018 is de samenwerking met BioRacer als kledijsponsor.

     

    Nadien konden de genodigden samen met de talrijk aanwezige familieleden en supporters van onze renners genieten van de voorstelling. In een interview met ploegleider Gaspard Van Peteghem en hoofdsponsor Achiel De Witte werden de ambities van deze ploeg niet onder stoelen of banken gestoken. Samen met de 11 overgebleven renners van het team 2017 is de ploeg met 5 nieuwe renners opnieuw versterkt in de breedte. Dhr. De Witte benadrukte dat nog steeds veel belang gehecht wordt, zoals in zijn eigen bedrijf, aan een goede samenwerking tussen de renners onderling en met de ploegleiding. Daar ligt volgens hem de sleutel tot succes. Dhr. Van Peteghem beaamde dit en verwacht van de renners een ongeëvenaarde werkijver en een gezonde dosis ambitie. De lat werd vorig seizoen met deelname aan wedstrijden van een hoger niveau opnieuw een stukje hoger gelegd met als doel binnen enkele jaren misschien te kunnen deelnemen aan de Ronde Van Vlaanderen. Als dat geen mooi doel is! De resultaten met vorig seizoen 26 overwinningen doen alvast het beste verhopen. Hoogtepunten waren er o.a. in de Triptyque Ardennais (winst met Gianni Marchand); de succesvolle deelname van Jimmy aan de“Tour de Savoie Mont Blanc” met ritwinst in een zware Alpenrit, de Ronde Van Luik met 4 ritoverwinningen, het eindklassement (Jimmy Janssens) en het ploegenklassement. De titel van Stijn De Bock als Belgisch kampioen bij de Eliterenners zonder contract en enkele mooie overwinningen horen daar ook onder thuis.

    Daarna werden de renners in groepjes van 3 geïnterviewd door moderator Niko De Muyter en konden ze hun ambities voor 2018 tonen. Ook die lijken niet min.
    We wensen het team alvast veel succes, nog een prima vervolg van de voorbereiding en een seizoen zonder al te veel tegenslagen!

    Tussendoor gaf Stijn Vermoere (marketing- en communicatiemanager in de “Group A. De Witte”, zeg maar Cibel en Cebon) duiding rond de historiek en werking in het bedrijf van onze hoofdsponsor.

    Tot slot was er een gesmaakt interview met José De Cauwer en die maakte het de renners meteen duidelijk: Je kan “een klein beetje voetballen”, maar “een klein beetje koersen” dat bestaat niet. Hij gaf hen de boodschap er “volle bak” voor te gaan in 2018 en hopelijk in de voetsporen te treden van Oliver Naessen, die ook zijn eerste sporen in het wielrennen verdiende bij Team Cibel Cebon. En daarvoor is het niet nodig te gaan koersen in Oostenrijk…

    16-1-2018- cibelploeg 198.jpg
       Belgisch kampioen Elite z.c. Stijn De Bock. 


                        

       





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-01-2018 om 11:38 geschreven door kenny


    15-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 15/01/2018 OTEGEM (W) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 8

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    11 JACOBS Johan SUI 12 BONNE Jenko 13 BEKAERT Yentl 14 VANDEVELDE Ruben 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 ADAMS Joeri 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 DE SMET Thibaut 19 WILLEMYNS Mathieu 20 PRUVOT Nicolas FRA 21 DEGROOTE Jonas 22 TIELEN Dario 23 DERVEAUX Niels 24 HOEYBERGHS Daan 25 VAN DE KERCKHOVE Nick 26 DECLERCK Mathias 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 SMITH Nicholas AUS 29 GOEMAN Jonas 30 OCKENDEN William AUS 31 DE BOCK Jelle
    15-1-2018-otegem 961.JPG
                              Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    15-1-2018-otegem 969.JPG
                                      Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    15-1-2018-otegem 973.JPG
                                 Aankomst van de 3de Toon Aerts.
    15-1-2018-otegem 977.JPG
                                                           Toon Aerts
    15-1-2018-otegem 432.JPG
                                                  Wout Van Aert
    15-1-2018-otegem 435.JPG
                                               Mathieu Van Der Poel

     

    15/01/2018 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    6 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    7 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    8 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    9 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX

    11 DELHAYE Pauline FRA 12 VANDERBEKEN Joyce 13 VAN DEN HOEK Bianca NED 14 VAN DE PUTTE Kim 15 NOBUS Anja 16 GOOSSENS Veerle NED 17 FRANCK Alicia 18 COOGAN CISEK Corey USA 19 DEROO Mieke 20 RIEDEL Stacey AUS 21 VANDENHEEDE Tine 22 FRAEYE Katleen 23 BLANCHAERT Jo
    15-1-2018-otegem 427.JPG
       Podium Dames met winnares Sanne Cant, Christine Majerus, Ellen Van Loy.
    15-1-2018-otegem 406.JPG
                                   Aankomst van winnares Sanne Cant.
    15-1-2018-otegem 414.JPG
                                  Aankomst van de 2de Christine Majerus.
    15-1-2018-otegem 224.JPG

    15-1-2018-otegem 118.JPG
    15-1-2018-otegem 123.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-01-2018 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S BK VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE HEREN ELITE (W)

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 5

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 SWEECK Laurens ERA-CIRCUS

    3 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    5 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL

    9 BOSMANS Wietse ERA-CIRCUS

    10 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    11 VERMEERSCH Gianni 12 VANTORNOUT Klaas 13 AERNOUTS Jim 14 CLEPPE Nicolas 15 SWEECK Diether

    16 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVENELITE

    17 MERLIER Braam 18 ADAMS Joeri 19 VERHEYEN Onno 20 VAN COMPERNOLLE Kenneth 21 DEGROOTE Jonas 22 VAN TICHELT Yorben 23 DE WIT Edwin 24 SWEECK Hendrik 25 HUYS Stijn 26 HOEYBERGHS Daan 27 ROELANDT Kenny 28 UYTDEWILLIGEN Ingmar 29 TIELEN Dario 30 GYS Jens 40 DE BOCK Jelle
    14-1-2018- bk koksijde 1280.JPG
    Podium BK Mannen Elite met winnaar Wout Van Aert, Laurens Sweeck en Daan Soete.
    14-1-2018- bk koksijde 1229.JPG
                     Aankomst van winnaar BK Heren Elite met Wout Van Aert.
    14-1-2018- bk koksijde 1260.JPG
    Podium BK Heren Elite z.c. met winnaar Vincent Baestaens, Braam Merlier en
    Joeri Adams.
    14-1-2018- bk koksijde 1253.JPG
            Aankomst van winnaar BK Mannen Elite z.c. met Vincent Baestaens.

     

    14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE HEREN U23 (W)

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 7

    1 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    2 VANDEBOSCH Toon CORENDON - CIRCUS

    3 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    5 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    7 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 KIELICH Timo ERA-CIRCUS

    9 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    10 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 JOSEPH Thomas 12 LOOCKX Lander 13 SIEBENS Gianni 14 LIESSENS Jarno 15 DERVEAUX Niels 16 BONNE Jenko 17 SMETS Gert 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 VANDEBOSCH Victor 20 CAMPS Jelle 21 VERHEYEN Thomas 22 PAUWELS Tijl 23 DRIESEN Jarne 24 DE MEYER Senne 25 DE SMET Thibaut 26 PEERS Nick 27 TIBACKX Lawrence 28 ALDERWEIRELD Robin 29 SIEMONS Julian 30 VERMEERSCH Florian 35 VAN DE VELDE Thomas 41 STUER Kwinten 42 DE BOCK Yoni
    14-1-2018- bk koksijde 336.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Toon Vandebosch en Stijn Caluwe.
    14-1-2018- bk koksijde 327.JPG
    Podium BK Beloften met winnaar Thijs Aerts, Toon Vandebosch en Stijn Caluwe.
    14-1-2018- bk koksijde 272.JPG
                             Aankomst van winnaar BK Beloften met Thijs Aerts.

     

    14/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE DAMES ELITE (W)

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne IKO-BEOBANK

    2 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL

    5 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    6 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VERHOEVEN Suzanne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES (BK Beloften)

    8 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    9 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    11 BELLAERT Axelle 12 MAES Shana 13 VAN DE PUTTE Kim 14 PEETERS Jinse 15 ZWAENEPOEL Tessa 16 DE BRUYNE Meg 17 MICHELS Laure 18 DOBBELAERE Jana 19 CRABBÉ Kiona 20 VERMEIREN Tinne 21 NELEN Kristien 22 VAN LOY Tess 23 COMMISSARIS Caren 24 ROMBOUTS Tine 25 DOCX Mieke 26 VERMEERSCH Eva 27 VANDENHEEDE Tine 28 DE KEULENAER Karen 29 DE VOS Nele 30 BLANCHAERT Jo
    14-1-2018- bk koksijde 672.JPG
      Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    14-1-2018- bk koksijde 667.JPG
      Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Van Loy en Loes Sels.
    14-1-2018- bk koksijde 629.JPG
                           Aankomst van winnares BK Dames met Sanne Cant.
    14-1-2018- bk koksijde 661.JPG
    Podium Dames Beloften met winnares Suzanne Verhoeven, Marthe Truyen en
    Axelle Bellaert



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-01-2018 om 10:17 geschreven door kenny


    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 14/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Jan Vlegels vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Met een temperatuur net boven het vriespunt maar met de zon aanwezig kunnen we spreken van een geslaagde duurtraining. Iedereen probeerde wat kopwerk voor zijn rekening te nemen zodat de trainingsrit voor alle renners aan een aangenaam winters tempo werd afgewerkt. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 113 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Walter Meseure , Yves Delhasse , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Kristof Wilfaert , Tommy Van Osselaer , Jochem Smet , Tom Verhulst , Jan Vlegels (B) , Jan Vlegels (K) , Kenny Franssens , Lieven Van de Perre , Steven Van Houte , Theo De Prekel , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Maarten Van Raemdonck , ????? en Kenny Janssens

    14-01-2018 om 13:51 geschreven door kenny


    13-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 13/01/2018 BK VELDRIJDEN HEREN JUNIORS (W)

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 6

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    4 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    5 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    8 DEWULF Maxim CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    10 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 WYSEURE Joran 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 PEIRENS Yente 15 CLYNHENS Jens 16 JORDENS Jarno 17 DEJAEGHER Jasper 18 BERVOETS Michael 19 DE SMET Nicolas 20 VERVOORT Wout 21 VAN RILLAER Witse 22 QUARTIER Jonas 23 DE VET Sander 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 MEULEMANS Lennert 26 PEMEN Dolf 27 HORNY Clement 28 MALEZSEWSKI Lukas 29 VANDESOMPEL Cedric 30 WILLEMS Robbe 50 DE VOS Wannes

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 1E JAARS (W)

    Nieuwelingen 1°Jaars - deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    3 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 PAUWELS Pieter CALLANT-DOLTCINI CT

    7 DHOOGE Thibau CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DIELS Noa MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 KUYPERS Milan MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN GILS Yannick WAC TEAM

    11 DELAERE Brent 12 DEWINTER Gerben 13 GEURS Renzo 14 WUYTS Yannick 15 VAN DEN BROECK Lars 16 SOONTJENS Arthur 17 KEMPINAIRE Théo 18 VANDERLINDEN Lukas 19 EECKHOUT Sander 20 LEMMENS Vic 21 VAN DYCK Jan 22 ROTTEY Victor 23 CEUSTERS Rune 24 HUYGENS Staf 25 VERSTRAELEN Wannes 26 JAENEN Jelle 27 VAN NIEUWENHUYSE Warre 28 MERENS Tuur 29 SZKANDERA Thomas 30 DEPREZ Jorit 47 DE BAERE Rune


    Uitslag Dames U17 - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 MASURE Fien WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 PEETERS Elvia 12 JANSSENS Rosalie 13 HARINCK Tiger-Lil

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 2E JAARS (W)

    Nieuwelingen 2°Jaars - deelnemers: 60 - opgevers: 8

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    6 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    7 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 BAERS Arne 13 DE MAERE Alessio 14 OMLOOP Mats 15 DE RIJCK Nando 16 MEEUSEN Ruben 17 VANACKER Emiel 18 VANDERAERDEN Wout 19 WILLEMS Gilles 20 LAURYSSEN Rik 21 VIDTS Obie 22 VAN DE PUTTE Victor 23 CLAUS Benoît 24 DECKMIJN Matisse 25 DE VOS Sander 26 VANDERSTEEN Jarne 27 DE ROECK Mathis 28 VAN LAER Lars 29 CORVERS Milan 30 BEECKMAN Gauthier

    13-01-2018 om 16:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 13/01/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Filip Van Royen en Stefan Van Broeck vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    De duurtraining werd afgewerkt in de wolken die zeer laag hingen over het wegdek. De kopmannen losten elkaar zeer goed af en zorgden voor een zeer aangenaam trainingstempo. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,1 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Alain Verbeke , Luc Goossens , Ruben Dillen , Hank Mees , Frank Suys , Jurgen De Witte , Jurgen Maes , Pieter Covents , Saskia Van Overmere , Kevin Van Goethem , Erik Verleyen , Benny Vercauteren , Sam Van Der AA , Steven Heirman , Kenny Goossens , Bryan Cap , ??????????? en Kenny Janssens.

    13-01-2018 om 16:46 geschreven door kenny


    08-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 11° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2018.jpg     

    Matthias Van de Velde


    Zondag 07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 6
    1 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    3 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DRIESEN Jarne MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAM

    8 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 GOOSEN Wouter  12 CAMPS Jelle  13 MILLBURN Garry AUS 14 LEAERTS Yelle  15 KOYEN Niels  16 VAN BENNEKOM Kevin NED  17 SMITS Rune  18 BRAES Brent  19 HELSOCHT Liam  20 MEELBERGHS Pieter  21 SZÉDELYI Tomas  22 CAREME Grégory  23 THIJS Wim  24 VERBEECK Glenn  25 ARKESTEYN Aron  26 GIELEN Jasper 27 STEURS Ward 28 VANDENKERCKHOVE Stan 29 PEETERS Kyle 30 SCHOL Steven
    7-1-2018-bonheiden 1590.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Pieter-Jan Vliegen, Andreas Goeman en Mathijs Wuyts.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 CRABBÉ Kiona PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 MORRIS Fiona AUS MAAP

    8 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    9 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    10 ALLART Oceane FRA SEV V

    11 MEEUSEN Liense 12 ROMBOUTS Tine 13 BOONEN Valerie 14 SCHOON Lisette NED 15 VERDEYEN Tine 16 GENYN Annemieke 17 TAILLIEU Evelien 18 VAN HOOL Lana 19 WOUTERS Kelly
    7-1-2018-bonheiden 589.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Marthe Truyen, Shana Maes en Tess Van Loy.


    Dames Jeugd - deelnemers: 9

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 JANSSENS Rosalie
    7-1-2018-bonheiden 582.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Julie Roelandst, Julie Brouwers en Anoek Kuijpers.

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 3 - 40'

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    5 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEUKENS Wout ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 NOYENS Jarne 12 JORDENS Jarno 13 MELLAERTS Robbe 14 VAN CUTSEM Senna 15 GROOTJANS Jeno 16 DE VOS Wannes 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN MELDERT Robin 19 ROMBAUTS Daan 20 JACOBS Lennerd 21 LARSSON Zach AUS 22 CLAUWAERT Maarten 23 DE PROOST Mats 24 VAN DEN BROECK Brick 25 LEYSEN Joppe 26 VAN HAL Bram
    7-1-2018-bonheiden 1113.JPG
    Podium Juniores met winnaar Witse Van Rillaer, Jens Clynhens en Dolf Pemen. 

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 46 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    5 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    6 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 OMLOOP Mats MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 WILLEMS Gilles 12 WUYTS Yannick 13 GOOVAERTS Lennert 14 GOYVAERTS Ibo 15 TRIO Victor 16 VAN STAAY Iben 17 GROOTJANS Andries 18 CEUSTERS Rune 19 SOONTJENS Arthur 20 D´HOLLANDER Senne 21 BOECKX Seppe 22 VERSTRAELEN Wannes 23 GEENEN Yarne-Zias 24 KEMPINAIRE Théo 25 HUYBS Lennert 26 DE BIE Brent 27 BASTIAENSEN Jesse 28 CEULEMANS Michiel 29 JORISSEN Senne 30 CROON Joran 41 CLAESSENS Robbe
    7-1-2018-bonheiden 877.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Ward Huybs en Victor Van de Putte.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    3 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    7 TIMMERMANS Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYAMA19+

    8 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    11 BERTRAND Jonathan 12 NUYES Wouter 13 HOUBEN Björn 14 WOUTERS Tim 15 PEETERS Karl
    7-1-2018-bonheiden 251.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Glenn Van Ginneken, Matthias
    Van de Velde (winnaar Amateurs) en Kenny Geluykens.

     

    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN STAEYEN Benny

    6 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VETS Jelle

    8 JANSSENS Simon AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 JONGELING Gijs NED TML DOMMELSTREEK

    11 CARPENTIER Dirk 12 VAN LOOY Jos 13 LEARTS Hans
    7-1-2018-bonheiden 097.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Danny Sleeckx en Jef Paeshuyse.


    Masters C - deelnemers: 19

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido

    3 VANDERAERDEN Johan

    4 BALLET Peter

    5 KOCKAERTS Hubert

    6 ABÉ Peter

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel

    8 COOPMAN Ivan

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VANHAEVERBEKE Jean

    11 LAFORGE Eric 12 CLE Benny 13 THIJS Carl 14 COOREMAN Stephan 15 YIP Handson CAN 16 DE MEESTER Jackie 17 VAN DEN BOGAERT Jan 18 MARTENS Herman 19 VAN DER LEEUW Albert NED
    7-1-2018-bonheiden 103.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Guido Verhaegen en Johan Vanderaerden.
     

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    2 VENTURINI Clément FRA AG2R LA MONDIALE

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 SWEECK Diether 12 BOSMANS Wietse 13 HERMANS Quinten 14 AERTS Thijs 15 HOEYBERGHS Daan 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 DEGROOTE Jonas 18 LOOCKX Lander 19 WOUTERS Sieben NED 20 KIELICH Timo 21 VRACHTEN Arne 22 VANDEBOSCH Victor 23 JUILIANO Andrew USA 24 MÖBIS Maximilian GER 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 KAISE Julien 27 SMITH Nicholas AUS 28 PROSSER Declan AUS 29 OGER Vincent

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    3 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    7 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    11 BELLAERT Axelle 12 WITLOX Lizzy NED 13 VAN DER BURG Esther NED 14 PEETERS Jinse 15 MISONOVA Magdalena CZE 16 PETIT Marlene FRA 17 TER BEEK Linda NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 COOGAN CISEK Corey USA 21 DE BRUYNE Meg 22 DE VRIES Didi NED 23 RIEDEL Stacey AUS 24 DUBAU PREVOT Axelle FRA 25 MICHIELSENS Sara 26 MITCHELL Erin AUS

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    5 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    8 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 VERVOORT Wout 12 HORNY Clement 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 DEJAEGHER Jasper 15 VERCHER Mattéo FRA 16 MEEUSSEN Witse 17 MEULEMANS Lennert 18 MALEZSEWSKI Lukas 19 JARNET Théo FRA 20 VAN DER SMISSEN Lennick 21 BOVEN Lars NED 22 DEL GROSSO Bodi NED 23 VERDONCK Andres 24 COSS Loris FRA 25 JANSE Stef 26 DA COSTA BARROS Raphael FRA 27 COCKX Maxim 28 PEIRENS Yente 29 HERMANS Berre 30 HYON François FRA

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    7 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 PAUWELS Pieter 12 CLARYSSE Elio 13 LECERF William Junior 14 NEFFGEN Tim GER 15 DIELS Noa 16 OOSTERLINCK Joes 17 VANDERAERDEN Wout 18 HUBRECHTS Sander 19 VANDERSTEEN Jarne 20 DEJONGHE Senne 21 VAN DER LOOIJ Simon 22 WAUTERS Seppe 23 DE BOCK Rune 24 SLUYDTS Toon 25 DEMAN Brem 26 DE CLERCQ Seppe 27 DHOOGE Romeo 28 JAENEN Jelle 29 CORVERS Milan 30 VAN DEN BROECK Lars

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 10° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!! 

    Matthias Van de Velde 2018.jpg  Nick David 2016.jpg   

    Matthias Van de Velde          Nicky David


    Zaterdag 06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 6

    1 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23.C

    2 DL CHEMICALS-RUWOMATELITE

    3 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23.C

    4 VANDEVELDE Ruben TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCTELITE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAMELITE

    6 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    7 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREXU23.C

    8 DE SMET Thibaut TARTELETTO - ISOREXU23.C

    9 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    10 HENNAUX Loic TEAM OFF ROAD COLNAGO

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VANDENBROUCKE Niels 13 KAISE Julien 14 DENOLF Ritchie 15 VANDENHEEDE Brecht 16 DE SCHUYTER Tim 17 VAN DEN BOSCH Tom 18 JUILIANO Andrew USA 19 DE BOCK Yoni 20 SMITH Nicholas AUS 21 GOEMAN Jonas 22 MUSEEUW Stefano 23 ARKESTEYN Aron 24 MEELBERGHS Pieter 25 DE BOCK Jelle 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 DECLERCK Mathias 28 LOGIE Aaron 29 DEBOOT Bruce 30 COUCKUYT Jens
    6-1-2018-gullegem 1414.JPG
                  Aankomst van winnaar Elite z.c. met Nick Van de Kerckhove.
    6-1-2018-gullegem 1418.JPG
                                      Aankomst van de 2de Mathieu Willemyns.
    6-1-2018-gullegem 1423.JPG
                                     Aankomst van de 3de Jenko Bonne.

     

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    DAMES - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELLAERT Axelle VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 DUBAU PREVOT Axelle FRA BIZKAIA

    8 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 RIEDEL Stacey AUS ASFRA RACING TEAM

    11 ROMBOUTS Tine 12 VERMEERSCH Eva 13 BLANCHAERT Jo 14 MERCIER Elien 15 VANDENHEEDE Tine 16 FRAEYE Katleen 17 VERRIEST Sandie 18 JACOBS Katleen 19 DE WILDE Julie 20 STORMS Imke
    6-1-2018-gullegem 781.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Ellen Van Loy en Joyce Vanderbeken.

    6-1-2018-gullegem 758.JPG
                 Aankomst van winnares Dames Elite met Jolien Verschueren.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 
     

    06/01/2017 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. C 

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1- 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERDONCK Andres MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 SANTY Arne 12 DHAEYE Enrico 13 LAEVENS Justin 14 DEMEYER Guillian 15 BUYZE Wannes 16 SALOMEZ Ydris 17 VERMEIREN Yenthe 18 LAVERGE Maxim 19 VAN ACKER Jasper 20 COENE Benjamin
    6-1-2018-gullegem 532.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jelle Vermoote, Joran Wyseure en Jason Van Compernolle.
    6-1-2018-gullegem 515.JPG
                            Aankomst van winnaar Juniores met Jelle Vermoote.


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - opgevers: 1 - 30'

    1 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE BOCK Rune MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CLAUS Benoît CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 CALLEWAERT Andreas TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 DELAERE Brent 12 DHOOGE Thibau 13 VAN DYCK Jan 14 DE VOS Sander 15 GEURS Renzo 16 DENAEGHEL Brent 17 DECKMIJN Matisse 18 BEECKMAN Gauthier 19 VAN DIJCK Jonas 20 DEWEERDT Tiebe 21 DEWINTER Gerben 22 FIEVEZ Philippe 23 DE GROOTE Vasco 24 EECKHOUT Sander 25 ROTTEY Victor 26 VANDEVYVERE Emiel 27 BLOEM Senne 28 VAN HAVERE Detlev 29 MEERT Noah 30 VAN NIEUWENHUYSE Warre
    6-1-2018-gullegem 376.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Yorben Lauryssen, Emiel Verstrynge en Jelle Declerck.
    6-1-2018-gullegem 382.JPG
                                        Podium 1ste jaars Nieuwelingen.
    6-1-2018-gullegem 346.JPG
                                Aankomst van winnaar Yorben Lauryssen.

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE MEULENAERE Laurein

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CTAMA19+

    5 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    6 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    7 VERMEULEN Jellerich

    8 TACK Spencer

    9 VAN HILLE Xavier ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 HOSTE Simon 13 MERCIER Ward 14 DELAERE Jens 15 DE RUWE Frederiek 16 DIELS Koen 17 SCHEPENS Nils 18 GOUDESEUNE Bart 19 MAES Jo 20 MOERMAN Sam 21 GEVAERT Dempsy 22 VOLCKAERTS Sven 23 LEGRAND Wesley 24 VERGUCHT Rudy 25 GOOSSENS Denis 26 PLASSCHAERT Jonas 27 VERVERKEN Bram 28 DEBEURME Ben 29 VANHOUTTE Jaron 30 DEBEURME Steve
    6-1-2018-gullegem 156.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde Laurein De Meulenaere

    en Jorn Montaigne.

    6-1-2018-gullegem 148.JPG
                              Podium Masters A met winnaar Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 114.JPG
    Aankomst van winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde en winnaar
    Masters A met Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 159.JPG
                Winnaar Amateurs Matthias Van de Velde.

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BOGAERT Nico

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VERHOOGHE Kris

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 TYTGAT Joeri

    10 DUMONT Jurgen BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 MIJNGHEER Erik 12 MYNGHEER Johan 13 VAN GOETHEM Danny 14 BOUDRY Pedro 15 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 17

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 BALLET Peter

    4 DE WAELE Marnic

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 COOPMAN Ivan

    9 LEUTZ Jan GER

    10 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    11 STORMS Marc 12 ROELSTRAETE Philip 13 HEISS Gerald GER 14 DE BIE Dirk 15 GOETHALS Ronny 16 FRANKI Holvoet 17 HURTECANT Roland


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:52 geschreven door kenny


    06-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 07/01/2018 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 07 JANUARI OM 09H00 !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    06-01-2018 om 13:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 06/01/2018 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 06 JANUARI OM 09H00.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 95 km)

    06-01-2018 om 13:05 geschreven door kenny


    01-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK Laurens ERA

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS

    8 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    10 BOSMANS Wietse ERA

    11 SWEECK Diether 12 PEETERS Rob 13 AERNOUTS Jim 14 GODRIE Stan NED 15 BOROS Michael CZE 16 SWEECK Hendrik 17 TIELEN Dario 18 LEAERTS Yelle 19 FORRESTER Alexander GBR

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 TOUPALIK Adam CZE CIRCUS - CORENDON

    3 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    4 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 TURNER Ben GBR CORENDON CIRCUS

    10 FINÉ Eddy FRA CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYCLISME

    11 DERVEAUX Niels 12 DEKKER Jens NED 13 VANDEBOSCH Victor 14 GOEMAN Andreas 15 JACOBS Johan SUI 16 DRIESEN Jarne 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 SMETS Gert 19 CAMPS Jelle 20 DE MEYER Senne 21 LEMMENS Sander 22 LEE Stephen GBR 23 O´DONNELL Trevor CAN 24 PEERS Nick 25 TIBACKX Lawrence 26 CONROY David IRL 27 SMITH Nicholas AUS 28 VANDENBROUCKE Niels 29 VAN DE VELDE Thomas 30 DINIZ Nicholas CAN

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    2 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    5 BRAMMEIER Nikki GBR MEDIIITA CANYON

    6 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    9 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    11 WYMAN Helen GBR 12 HARNDEN Harriet GBR 13 TERPSTRA Anne NED 14 DE JONG Thalita NED 15 VOS Marianne NED 16 VERHESTRAETEN Karen 17 HOEKE Geerte NED 18 VERSCHUEREN Jolien 19 DELHAYE Pauline FRA 20 TRUYEN Marthe 21 BAKKER Manon NED 22 BULLERI Alessia ITA 23 KAY Anna GBR 24 PEETERS Jinse 25 VAS Kata Blanka HUN 26 WITLOX Lizzy NED 27 GOOSSENS Veerle NED 28 ZONTONE Asia ITA 29 ZWAENEPOEL Tessa 30 FRAIEGARI Giorgia ITA

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    5 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    6 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    7 FLYNN Sean GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    8 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    9 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    10 FONTANA Filippo ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    11 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 12 CLARK Tyler CAN 13 JORDENS Jarno 14 VAN RILLAER Witse 15 ARTZ Bart NED 16 BERVOETS Michael 17 DEJONGHE Len 18 VAS Balazs HUN 19 MALEZSEWSKI Lukas 20 PEIRENS Yente 21 VAN DER VEKEN Senne 22 DE VET Sander 23 TAYLOR Matthew GBR 24 KERR Dylan CAN 25 VANDESOMPEL Cedric 26 DE LAET Tomas 27 VAN COMPERNOLLE Jason 28 VERDONCK Andres 29 DEBAELE Jorre 30 MARTIN Conor CAN

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden form. C Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 52 - opgevers: 3

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA CALLANT DOLTCINI

    5 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    6 PIDCOCK Joseph GBR PH MAS PAUL MILNES ERT

    7 OLIVO Bryan ITA DP 66 TRENTINO CROSS GIANT SELLE SMP

    8 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 MASCIARELLI Lorenzo ITA SIMONE MASCIARELLI

    10 CASSOL Daniel ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    11 PAUWELS Pieter 12 LAURYSSEN Yorben 13 DELME Mauro 14 HUBRECHTS Sander 15 ARTZ Huub NED 16 KOPECKY Matyas NED 17 DHOOGE Thibau 18 CORVERS Milan 19 KUYPERS Milan 20 SZKANDERA Thomas 21 MACLEOD Euan GBR 22 GOYVAERTS Ibo 23 VANDERLINDEN Lukas 24 JAENEN Jelle 25 VANDERAERDEN Wout 26 DE BOCK Rune 27 SOONTJENS Arthur 28 WUYTS Yannick 29 KONINGS Roan NED 30 JORISSEN Senne

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 ROUILLER Mélissa SUI VC ECHALLENS - TEAM CANNONDALE SUISSE

    2 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    01-01-2018 om 16:32 geschreven door kenny


    31-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!
    Gelukkig Nieuwjaar 3.jpg
    GELUKKIG NIEUWJAAR
    GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!
    Gelukkig Nieuwjaar 2.jpgGelukkig Nieuwjaar 1.jpg


    31-12-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    30-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Wout van Aert op 55"

    3.Laurens Sweeck  1'41"

    4.Toon Aerts  2'18"

    5.Marcel Meisen (Dui)  2'28"

    6.Kevin Pauwels  2'30"

    7.Tom Meeusen  2'36"

    8.David van der Poel (Ned)  2'51"

    9.Michael Boros (Tsj)  2'55"

    10.Quinten Hermans  3'15"

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONSU23.C

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDONU23

    5 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDONU23

    6 JACOBS Johan SUI PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    7 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    8 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDONU23

    9 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    10 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACINGU23

    11 VAN DER HEIJDEN Maik NED 12 BAKX Kelvin NED 13 DERVEAUX Niels 14 VANDEBOSCH Toon 15 DRIESEN Jarne 16 LIESSENS Jarno 17 WUYTS Mathijs 18 VANDEBOSCH Victor 19 SIEBENS Gianni 20 SMETS Gert 21 ROMBOUTS Seppe 22 VERMEERSCH Florian 23 JELINEK Josef CZE 24 VERHEYEN Thomas 25 VRACHTEN Arne 26 KIELICH Timo 27 MAYER Daniel CZE 28 LEE Stephen GBR 29 SCHUBERT Stepan CZE 30 DECLERCK Mathias

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 5

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 FERRAND PRÉVOT Pauline FRA BAZANCOURT REIMS

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    10 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    11 ARZUFFI Alice Maria ITA 12 NOSKOVA Nikola CZE 13 FERRIER BRUNEAU Christel CAN 14 TERPSTRA Anne NED 15 VAN LOY Ellen 16 VERHESTRAETEN Karen 17 GILBERT Sunny USA 18 KAY Anna GBR 19 VANDERBEKEN Joyce 20 NAGENGAST Fleur NED 21 CRUMPTON Bethany GBR 22 SAFAROVA Adela CZE 23 TRUYEN Marthe 24 BULLERI Alessia ITA 25 DELHAYE Pauline FRA 26 BELLAERT Axelle 27 GOOSSENS Veerle NED 28 MEISTROK Susanne NED 29 JANSSON Ida SWE 30 VALLIERES MILL Magdeleine CAN

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 4

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    3 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 BELLENS Jarno CYCLING TALENT D&D

    6 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    7 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    8 DE VET Sander WAC TEAM

    9 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    10 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VERVOORT Wout 12 CORTJENS Ryan 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 SCHIERL Jakub CZE 15 VAN DEN BROECK Arno 16 VERBURG Luke NED 17 TOUPALIK Jakub CZE 18 FLYNN Sean GBR 19 KLUCKERS Arthur LUX 20 MALEZSEWSKI Lukas 21 PRIES Cédric LUX 22 JEZEK Tomas CZE 23 VREESWIJK Noah NED 24 RIMAN Jakub CZE 25 ARTZ Bart NED 26 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 27 BREL Antoine FRA 28 CUCU Arno 29 KNIGHT Harrison GBR 30 KNIGHT Jacob GBR

    30-12-2017 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Veldritzege bij de Dames !!!


    Kaat Hannes.jpg 

            Kaat Hannes

    Zaterdag 30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 4

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    2 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    3 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    4 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAMELITE

    6 DE CLEYN Dave RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    7 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES TEAMELITE

    8 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANKJUNIOR

    9 HELSOCHT Liam AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23

    11 GOOSEN Wouter 12 ARKESTEYN Aron 13 MEELBERGHS Pieter 14 THIJS Wim 15 DEWITTE Casper 16 VEESTRAETEN Sieën 17 VERMEERSCH Arne 18 GIELEN Jasper 19 VAN DINGENEN Jordi 20 OGER Vincent 21 BROECKX Seppe 22 STEURS Ward 23 PEETERS Kyle 24 STEVENS Timothy


    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 KAAT HANNES uit Lille LENSWORLD - KUOTA

    2 HEYWOOD-MAHE Louise GBR CHARLOTTE HEYWOOD

    3 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    6 HEYWOOD-MAHE Charlotte GBR LES FILLES RT/ QUEEN OF THE MOUNTAIN

    7 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DE KEULENAER Karen INDIVIDUEEL

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 MEEUSEN Liene 12 VERDEYEN Tine 13 SCHOON Lisette NED 14 VRANKEN Chayenne 15 VAN HOOL Lana

     

    Dames jeugd - deelnemers: 7 - opgevers: 2

    1 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 11 - 40'

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    3 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    4 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    7 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    8 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK

    9 PEETERS Cis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 MOLS Berre


    Nieuwelingen - deelnemers: 37 - opgevers: 2 - 30'

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    6 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VAN DER LOOIJ Simon 12 VAN LIEROP Danny NED 13 GOYVAERTS Ibo 14 VANDERAERDEN Wout 15 VAN LAER Lars 16 CORVERS Milan 17 MEERT Noah 18 GEENTJENS Brend 19 DE VOS Yanick NED 20 MÅRD Filip SWE 21 BASTIAENSEN Jesse 22 GROOTJANS Andries 23 HUBRECHTS Sander 24 CEUSTERS Rune 25 LEMMENS Vic 26 JAENEN Jelle 27 MERTENS Jonas 28 TORFS Rik 29 BOECKX Seppe 30 VAN STAEYEN Yorben

     

    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 18 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENKAMA19+

    3 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    4 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    8 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    9 BERTRAND Jonathan DAGPAS

    10 BOSSAERTS Kevin INDIVIDUEELMASTM

    11 HOUBEN Björn 12 NUYES Wouter 13 HUSSON Kobe 14 PEETERS Karl 15 LEFEVER Ward


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 SLEECKX Danny

    4 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VAN STAEYEN Benny

    6 PAESHUYSE Davy

    7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    9 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN HOUTVEN Kris

    11 VAN MEER Edgar NED 12 DEBAELE Jochen

     

    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 BALLET Peter

    5 ANDERSSON Benny SWE BELGIAN CYCLING SELECTION

    6 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel

    8 STORMS Marc

    9 KOCKAERTS Hubert

    10 ABÉ Peter

    11 YOULTON William GBR 12 ERIC Laforge 13 WATTS Brook USA 14 THIJS Carl 15 THIJS Hubert 16 DE MEESTER Jackie 17 MARTENS Herman 18 VAN SINAY Dirk 19 VAN DER LEEUW Albert NED

    30-12-2017 om 17:37 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!