.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 14/01/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Jan Vlegels vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Met een temperatuur net boven het vriespunt maar met de zon aanwezig kunnen we spreken van een geslaagde duurtraining. Iedereen probeerde wat kopwerk voor zijn rekening te nemen zodat de trainingsrit voor alle renners aan een aangenaam winters tempo werd afgewerkt. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 113 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Walter Meseure , Yves Delhasse , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Kristof Wilfaert , Tommy Van Osselaer , Jochem Smet , Tom Verhulst , Jan Vlegels (B) , Jan Vlegels (K) , Kenny Franssens , Lieven Van de Perre , Steven Van Houte , Theo De Prekel , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Maarten Van Raemdonck , ????? en Kenny Janssens

    14-01-2018 om 13:51 geschreven door kenny


    13-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 13/01/2018 BK VELDRIJDEN HEREN JUNIORS (W)

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 6

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    4 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    5 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    8 DEWULF Maxim CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    10 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 WYSEURE Joran 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 PEIRENS Yente 15 CLYNHENS Jens 16 JORDENS Jarno 17 DEJAEGHER Jasper 18 BERVOETS Michael 19 DE SMET Nicolas 20 VERVOORT Wout 21 VAN RILLAER Witse 22 QUARTIER Jonas 23 DE VET Sander 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 MEULEMANS Lennert 26 PEMEN Dolf 27 HORNY Clement 28 MALEZSEWSKI Lukas 29 VANDESOMPEL Cedric 30 WILLEMS Robbe 50 DE VOS Wannes

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 1E JAARS (W)

    Nieuwelingen 1°Jaars - deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    3 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 PAUWELS Pieter CALLANT-DOLTCINI CT

    7 DHOOGE Thibau CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DIELS Noa MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 KUYPERS Milan MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VAN GILS Yannick WAC TEAM

    11 DELAERE Brent 12 DEWINTER Gerben 13 GEURS Renzo 14 WUYTS Yannick 15 VAN DEN BROECK Lars 16 SOONTJENS Arthur 17 KEMPINAIRE Théo 18 VANDERLINDEN Lukas 19 EECKHOUT Sander 20 LEMMENS Vic 21 VAN DYCK Jan 22 ROTTEY Victor 23 CEUSTERS Rune 24 HUYGENS Staf 25 VERSTRAELEN Wannes 26 JAENEN Jelle 27 VAN NIEUWENHUYSE Warre 28 MERENS Tuur 29 SZKANDERA Thomas 30 DEPREZ Jorit 47 DE BAERE Rune


    Uitslag Dames U17 - deelnemers: 14 - opgevers: 1

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 MASURE Fien WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 PEETERS Elvia 12 JANSSENS Rosalie 13 HARINCK Tiger-Lil

     

    13/01/2018 BK VELDRIJDEN KOKSIJDE NIEUWELINGEN 2E JAARS (W)

    Nieuwelingen 2°Jaars - deelnemers: 60 - opgevers: 8

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    6 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    7 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 BAERS Arne 13 DE MAERE Alessio 14 OMLOOP Mats 15 DE RIJCK Nando 16 MEEUSEN Ruben 17 VANACKER Emiel 18 VANDERAERDEN Wout 19 WILLEMS Gilles 20 LAURYSSEN Rik 21 VIDTS Obie 22 VAN DE PUTTE Victor 23 CLAUS Benoît 24 DECKMIJN Matisse 25 DE VOS Sander 26 VANDERSTEEN Jarne 27 DE ROECK Mathis 28 VAN LAER Lars 29 CORVERS Milan 30 BEECKMAN Gauthier

    13-01-2018 om 16:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 13/01/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Filip Van Royen en Stefan Van Broeck vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    De duurtraining werd afgewerkt in de wolken die zeer laag hingen over het wegdek. De kopmannen losten elkaar zeer goed af en zorgden voor een zeer aangenaam trainingstempo. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,1 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Alain Verbeke , Luc Goossens , Ruben Dillen , Hank Mees , Frank Suys , Jurgen De Witte , Jurgen Maes , Pieter Covents , Saskia Van Overmere , Kevin Van Goethem , Erik Verleyen , Benny Vercauteren , Sam Van Der AA , Steven Heirman , Kenny Goossens , Bryan Cap , ??????????? en Kenny Janssens.

    13-01-2018 om 16:46 geschreven door kenny


    08-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 11° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2018.jpg     

    Matthias Van de Velde


    Zondag 07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 6
    1 VLIEGEN Pieter-Jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    3 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEMMENS Sander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DRIESEN Jarne MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAM

    8 PEERS Nick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 GOOSEN Wouter  12 CAMPS Jelle  13 MILLBURN Garry AUS 14 LEAERTS Yelle  15 KOYEN Niels  16 VAN BENNEKOM Kevin NED  17 SMITS Rune  18 BRAES Brent  19 HELSOCHT Liam  20 MEELBERGHS Pieter  21 SZÉDELYI Tomas  22 CAREME Grégory  23 THIJS Wim  24 VERBEECK Glenn  25 ARKESTEYN Aron  26 GIELEN Jasper 27 STEURS Ward 28 VANDENKERCKHOVE Stan 29 PEETERS Kyle 30 SCHOL Steven
    7-1-2018-bonheiden 1590.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Pieter-Jan Vliegen, Andreas Goeman en Mathijs Wuyts.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Tess KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 CRABBÉ Kiona PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 MORRIS Fiona AUS MAAP

    8 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    9 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    10 ALLART Oceane FRA SEV V

    11 MEEUSEN Liense 12 ROMBOUTS Tine 13 BOONEN Valerie 14 SCHOON Lisette NED 15 VERDEYEN Tine 16 GENYN Annemieke 17 TAILLIEU Evelien 18 VAN HOOL Lana 19 WOUTERS Kelly
    7-1-2018-bonheiden 589.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Marthe Truyen, Shana Maes en Tess Van Loy.


    Dames Jeugd - deelnemers: 9

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 JANSSENS Rosalie
    7-1-2018-bonheiden 582.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Julie Roelandst, Julie Brouwers en Anoek Kuijpers.

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 3 - 40'

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PEMEN Dolf MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    5 BROUWERS Arno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEUKENS Wout ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    11 NOYENS Jarne 12 JORDENS Jarno 13 MELLAERTS Robbe 14 VAN CUTSEM Senna 15 GROOTJANS Jeno 16 DE VOS Wannes 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN MELDERT Robin 19 ROMBAUTS Daan 20 JACOBS Lennerd 21 LARSSON Zach AUS 22 CLAUWAERT Maarten 23 DE PROOST Mats 24 VAN DEN BROECK Brick 25 LEYSEN Joppe 26 VAN HAL Bram
    7-1-2018-bonheiden 1113.JPG
    Podium Juniores met winnaar Witse Van Rillaer, Jens Clynhens en Dolf Pemen. 

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 46 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    5 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    6 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 OMLOOP Mats MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 WILLEMS Gilles 12 WUYTS Yannick 13 GOOVAERTS Lennert 14 GOYVAERTS Ibo 15 TRIO Victor 16 VAN STAAY Iben 17 GROOTJANS Andries 18 CEUSTERS Rune 19 SOONTJENS Arthur 20 D´HOLLANDER Senne 21 BOECKX Seppe 22 VERSTRAELEN Wannes 23 GEENEN Yarne-Zias 24 KEMPINAIRE Théo 25 HUYBS Lennert 26 DE BIE Brent 27 BASTIAENSEN Jesse 28 CEULEMANS Michiel 29 JORISSEN Senne 30 CROON Joran 41 CLAESSENS Robbe
    7-1-2018-bonheiden 877.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Ward Huybs en Victor Van de Putte.

     

    07/01/2018 BONHEIDEN (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    3 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    7 TIMMERMANS Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYAMA19+

    8 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    11 BERTRAND Jonathan 12 NUYES Wouter 13 HOUBEN Björn 14 WOUTERS Tim 15 PEETERS Karl
    7-1-2018-bonheiden 251.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Glenn Van Ginneken, Matthias
    Van de Velde (winnaar Amateurs) en Kenny Geluykens.

     

    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN STAEYEN Benny

    6 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VETS Jelle

    8 JANSSENS Simon AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 JONGELING Gijs NED TML DOMMELSTREEK

    11 CARPENTIER Dirk 12 VAN LOOY Jos 13 LEARTS Hans
    7-1-2018-bonheiden 097.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Danny Sleeckx en Jef Paeshuyse.


    Masters C - deelnemers: 19

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN Guido

    3 VANDERAERDEN Johan

    4 BALLET Peter

    5 KOCKAERTS Hubert

    6 ABÉ Peter

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel

    8 COOPMAN Ivan

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VANHAEVERBEKE Jean

    11 LAFORGE Eric 12 CLE Benny 13 THIJS Carl 14 COOREMAN Stephan 15 YIP Handson CAN 16 DE MEESTER Jackie 17 VAN DEN BOGAERT Jan 18 MARTENS Herman 19 VAN DER LEEUW Albert NED
    7-1-2018-bonheiden 103.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Guido Verhaegen en Johan Vanderaerden.
     

    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    2 VENTURINI Clément FRA AG2R LA MONDIALE

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 SWEECK Diether 12 BOSMANS Wietse 13 HERMANS Quinten 14 AERTS Thijs 15 HOEYBERGHS Daan 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 DEGROOTE Jonas 18 LOOCKX Lander 19 WOUTERS Sieben NED 20 KIELICH Timo 21 VRACHTEN Arne 22 VANDEBOSCH Victor 23 JUILIANO Andrew USA 24 MÖBIS Maximilian GER 25 VAN AMERONGEN Thijs NED 26 KAISE Julien 27 SMITH Nicholas AUS 28 PROSSER Declan AUS 29 OGER Vincent

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 DE JONG Thalita NED UIC WT EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    3 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    7 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    11 BELLAERT Axelle 12 WITLOX Lizzy NED 13 VAN DER BURG Esther NED 14 PEETERS Jinse 15 MISONOVA Magdalena CZE 16 PETIT Marlene FRA 17 TER BEEK Linda NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ZWAENEPOEL Tessa 20 COOGAN CISEK Corey USA 21 DE BRUYNE Meg 22 DE VRIES Didi NED 23 RIEDEL Stacey AUS 24 DUBAU PREVOT Axelle FRA 25 MICHIELSENS Sara 26 MITCHELL Erin AUS

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 KUYPERS Gerben CALLANT-DOLTCINI CT

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno INDIVIDUEEL

    5 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    6 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    7 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    8 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 VERVOORT Wout 12 HORNY Clement 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 DEJAEGHER Jasper 15 VERCHER Mattéo FRA 16 MEEUSSEN Witse 17 MEULEMANS Lennert 18 MALEZSEWSKI Lukas 19 JARNET Théo FRA 20 VAN DER SMISSEN Lennick 21 BOVEN Lars NED 22 DEL GROSSO Bodi NED 23 VERDONCK Andres 24 COSS Loris FRA 25 JANSE Stef 26 DA COSTA BARROS Raphael FRA 27 COCKX Maxim 28 PEIRENS Yente 29 HERMANS Berre 30 HYON François FRA

     

    07/01/2018 LEUVEN (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HARTEEL Jelle ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BLEYENBERG Jado AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    7 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 PAUWELS Pieter 12 CLARYSSE Elio 13 LECERF William Junior 14 NEFFGEN Tim GER 15 DIELS Noa 16 OOSTERLINCK Joes 17 VANDERAERDEN Wout 18 HUBRECHTS Sander 19 VANDERSTEEN Jarne 20 DEJONGHE Senne 21 VAN DER LOOIJ Simon 22 WAUTERS Seppe 23 DE BOCK Rune 24 SLUYDTS Toon 25 DEMAN Brem 26 DE CLERCQ Seppe 27 DHOOGE Romeo 28 JAENEN Jelle 29 CORVERS Milan 30 VAN DEN BROECK Lars

    08-01-2018 om 13:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 10° Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!! 

    Matthias Van de Velde 2018.jpg  Nick David 2016.jpg   

    Matthias Van de Velde          Nicky David


    Zaterdag 06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 6

    1 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23.C

    2 DL CHEMICALS-RUWOMATELITE

    3 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23.C

    4 VANDEVELDE Ruben TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCTELITE

    5 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAMELITE

    6 LIESSENS Jarno ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BCU23

    7 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREXU23.C

    8 DE SMET Thibaut TARTELETTO - ISOREXU23.C

    9 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    10 HENNAUX Loic TEAM OFF ROAD COLNAGO

    11 ALDERWEIRELD Robin 12 VANDENBROUCKE Niels 13 KAISE Julien 14 DENOLF Ritchie 15 VANDENHEEDE Brecht 16 DE SCHUYTER Tim 17 VAN DEN BOSCH Tom 18 JUILIANO Andrew USA 19 DE BOCK Yoni 20 SMITH Nicholas AUS 21 GOEMAN Jonas 22 MUSEEUW Stefano 23 ARKESTEYN Aron 24 MEELBERGHS Pieter 25 DE BOCK Jelle 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 DECLERCK Mathias 28 LOGIE Aaron 29 DEBOOT Bruce 30 COUCKUYT Jens
    6-1-2018-gullegem 1414.JPG
                  Aankomst van winnaar Elite z.c. met Nick Van de Kerckhove.
    6-1-2018-gullegem 1418.JPG
                                      Aankomst van de 2de Mathieu Willemyns.
    6-1-2018-gullegem 1423.JPG
                                     Aankomst van de 3de Jenko Bonne.

     

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    DAMES - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELLAERT Axelle VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 DUBAU PREVOT Axelle FRA BIZKAIA

    8 MICHELS Laure MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 RIEDEL Stacey AUS ASFRA RACING TEAM

    11 ROMBOUTS Tine 12 VERMEERSCH Eva 13 BLANCHAERT Jo 14 MERCIER Elien 15 VANDENHEEDE Tine 16 FRAEYE Katleen 17 VERRIEST Sandie 18 JACOBS Katleen 19 DE WILDE Julie 20 STORMS Imke
    6-1-2018-gullegem 781.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Ellen Van Loy en Joyce Vanderbeken.

    6-1-2018-gullegem 758.JPG
                 Aankomst van winnares Dames Elite met Jolien Verschueren.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 STORMS Imke AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 
     

    06/01/2017 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. C 

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1- 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERDONCK Andres MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEJAEGHER Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 SANTY Arne 12 DHAEYE Enrico 13 LAEVENS Justin 14 DEMEYER Guillian 15 BUYZE Wannes 16 SALOMEZ Ydris 17 VERMEIREN Yenthe 18 LAVERGE Maxim 19 VAN ACKER Jasper 20 COENE Benjamin
    6-1-2018-gullegem 532.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jelle Vermoote, Joran Wyseure en Jason Van Compernolle.
    6-1-2018-gullegem 515.JPG
                            Aankomst van winnaar Juniores met Jelle Vermoote.


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - opgevers: 1 - 30'

    1 LAURYSSEN Yorben CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DECLERCK Jelle MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE BOCK Rune MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CLAUS Benoît CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 CALLEWAERT Andreas TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 DELAERE Brent 12 DHOOGE Thibau 13 VAN DYCK Jan 14 DE VOS Sander 15 GEURS Renzo 16 DENAEGHEL Brent 17 DECKMIJN Matisse 18 BEECKMAN Gauthier 19 VAN DIJCK Jonas 20 DEWEERDT Tiebe 21 DEWINTER Gerben 22 FIEVEZ Philippe 23 DE GROOTE Vasco 24 EECKHOUT Sander 25 ROTTEY Victor 26 VANDEVYVERE Emiel 27 BLOEM Senne 28 VAN HAVERE Detlev 29 MEERT Noah 30 VAN NIEUWENHUYSE Warre
    6-1-2018-gullegem 376.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Yorben Lauryssen, Emiel Verstrynge en Jelle Declerck.
    6-1-2018-gullegem 382.JPG
                                        Podium 1ste jaars Nieuwelingen.
    6-1-2018-gullegem 346.JPG
                                Aankomst van winnaar Yorben Lauryssen.

    06/01/2018 GULLEGEM (W) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE MEULENAERE Laurein

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CTAMA19+

    5 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    6 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    7 VERMEULEN Jellerich

    8 TACK Spencer

    9 VAN HILLE Xavier ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 HOSTE Simon 13 MERCIER Ward 14 DELAERE Jens 15 DE RUWE Frederiek 16 DIELS Koen 17 SCHEPENS Nils 18 GOUDESEUNE Bart 19 MAES Jo 20 MOERMAN Sam 21 GEVAERT Dempsy 22 VOLCKAERTS Sven 23 LEGRAND Wesley 24 VERGUCHT Rudy 25 GOOSSENS Denis 26 PLASSCHAERT Jonas 27 VERVERKEN Bram 28 DEBEURME Ben 29 VANHOUTTE Jaron 30 DEBEURME Steve
    6-1-2018-gullegem 156.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde Laurein De Meulenaere

    en Jorn Montaigne.

    6-1-2018-gullegem 148.JPG
                              Podium Masters A met winnaar Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 114.JPG
    Aankomst van winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde en winnaar
    Masters A met Nicky David.
    6-1-2018-gullegem 159.JPG
                Winnaar Amateurs Matthias Van de Velde.

     

    Masters B - deelnemers: 15

    1 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BOGAERT Nico

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VERHOOGHE Kris

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 TYTGAT Joeri

    10 DUMONT Jurgen BIKE ADVICE - ITAF CT

    11 MIJNGHEER Erik 12 MYNGHEER Johan 13 VAN GOETHEM Danny 14 BOUDRY Pedro 15 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 17

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 BALLET Peter

    4 DE WAELE Marnic

    5 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 COOPMAN Ivan

    9 LEUTZ Jan GER

    10 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    11 STORMS Marc 12 ROELSTRAETE Philip 13 HEISS Gerald GER 14 DE BIE Dirk 15 GOETHALS Ronny 16 FRANKI Holvoet 17 HURTECANT Roland


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-01-2018 om 13:52 geschreven door kenny


    06-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 07/01/2018 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 07 JANUARI OM 09H00 !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    06-01-2018 om 13:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 06/01/2018 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 06 JANUARI OM 09H00.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 95 km)

    06-01-2018 om 13:05 geschreven door kenny


    01-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK Laurens ERA

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS

    8 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    10 BOSMANS Wietse ERA

    11 SWEECK Diether 12 PEETERS Rob 13 AERNOUTS Jim 14 GODRIE Stan NED 15 BOROS Michael CZE 16 SWEECK Hendrik 17 TIELEN Dario 18 LEAERTS Yelle 19 FORRESTER Alexander GBR

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 TOUPALIK Adam CZE CIRCUS - CORENDON

    3 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    4 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 TURNER Ben GBR CORENDON CIRCUS

    10 FINÉ Eddy FRA CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYCLISME

    11 DERVEAUX Niels 12 DEKKER Jens NED 13 VANDEBOSCH Victor 14 GOEMAN Andreas 15 JACOBS Johan SUI 16 DRIESEN Jarne 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 SMETS Gert 19 CAMPS Jelle 20 DE MEYER Senne 21 LEMMENS Sander 22 LEE Stephen GBR 23 O´DONNELL Trevor CAN 24 PEERS Nick 25 TIBACKX Lawrence 26 CONROY David IRL 27 SMITH Nicholas AUS 28 VANDENBROUCKE Niels 29 VAN DE VELDE Thomas 30 DINIZ Nicholas CAN

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    2 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    5 BRAMMEIER Nikki GBR MEDIIITA CANYON

    6 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    9 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    11 WYMAN Helen GBR 12 HARNDEN Harriet GBR 13 TERPSTRA Anne NED 14 DE JONG Thalita NED 15 VOS Marianne NED 16 VERHESTRAETEN Karen 17 HOEKE Geerte NED 18 VERSCHUEREN Jolien 19 DELHAYE Pauline FRA 20 TRUYEN Marthe 21 BAKKER Manon NED 22 BULLERI Alessia ITA 23 KAY Anna GBR 24 PEETERS Jinse 25 VAS Kata Blanka HUN 26 WITLOX Lizzy NED 27 GOOSSENS Veerle NED 28 ZONTONE Asia ITA 29 ZWAENEPOEL Tessa 30 FRAIEGARI Giorgia ITA

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    5 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    6 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    7 FLYNN Sean GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    8 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    9 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    10 FONTANA Filippo ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    11 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 12 CLARK Tyler CAN 13 JORDENS Jarno 14 VAN RILLAER Witse 15 ARTZ Bart NED 16 BERVOETS Michael 17 DEJONGHE Len 18 VAS Balazs HUN 19 MALEZSEWSKI Lukas 20 PEIRENS Yente 21 VAN DER VEKEN Senne 22 DE VET Sander 23 TAYLOR Matthew GBR 24 KERR Dylan CAN 25 VANDESOMPEL Cedric 26 DE LAET Tomas 27 VAN COMPERNOLLE Jason 28 VERDONCK Andres 29 DEBAELE Jorre 30 MARTIN Conor CAN

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden form. C Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 52 - opgevers: 3

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA CALLANT DOLTCINI

    5 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    6 PIDCOCK Joseph GBR PH MAS PAUL MILNES ERT

    7 OLIVO Bryan ITA DP 66 TRENTINO CROSS GIANT SELLE SMP

    8 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 MASCIARELLI Lorenzo ITA SIMONE MASCIARELLI

    10 CASSOL Daniel ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    11 PAUWELS Pieter 12 LAURYSSEN Yorben 13 DELME Mauro 14 HUBRECHTS Sander 15 ARTZ Huub NED 16 KOPECKY Matyas NED 17 DHOOGE Thibau 18 CORVERS Milan 19 KUYPERS Milan 20 SZKANDERA Thomas 21 MACLEOD Euan GBR 22 GOYVAERTS Ibo 23 VANDERLINDEN Lukas 24 JAENEN Jelle 25 VANDERAERDEN Wout 26 DE BOCK Rune 27 SOONTJENS Arthur 28 WUYTS Yannick 29 KONINGS Roan NED 30 JORISSEN Senne

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 ROUILLER Mélissa SUI VC ECHALLENS - TEAM CANNONDALE SUISSE

    2 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    01-01-2018 om 16:32 geschreven door kenny


    31-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!
    Gelukkig Nieuwjaar 3.jpg
    GELUKKIG NIEUWJAAR
    GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!
    Gelukkig Nieuwjaar 2.jpgGelukkig Nieuwjaar 1.jpg


    31-12-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    30-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Wout van Aert op 55"

    3.Laurens Sweeck  1'41"

    4.Toon Aerts  2'18"

    5.Marcel Meisen (Dui)  2'28"

    6.Kevin Pauwels  2'30"

    7.Tom Meeusen  2'36"

    8.David van der Poel (Ned)  2'51"

    9.Michael Boros (Tsj)  2'55"

    10.Quinten Hermans  3'15"

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONSU23.C

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDONU23

    5 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDONU23

    6 JACOBS Johan SUI PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    7 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    8 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDONU23

    9 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    10 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACINGU23

    11 VAN DER HEIJDEN Maik NED 12 BAKX Kelvin NED 13 DERVEAUX Niels 14 VANDEBOSCH Toon 15 DRIESEN Jarne 16 LIESSENS Jarno 17 WUYTS Mathijs 18 VANDEBOSCH Victor 19 SIEBENS Gianni 20 SMETS Gert 21 ROMBOUTS Seppe 22 VERMEERSCH Florian 23 JELINEK Josef CZE 24 VERHEYEN Thomas 25 VRACHTEN Arne 26 KIELICH Timo 27 MAYER Daniel CZE 28 LEE Stephen GBR 29 SCHUBERT Stepan CZE 30 DECLERCK Mathias

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 5

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 FERRAND PRÉVOT Pauline FRA BAZANCOURT REIMS

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    10 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    11 ARZUFFI Alice Maria ITA 12 NOSKOVA Nikola CZE 13 FERRIER BRUNEAU Christel CAN 14 TERPSTRA Anne NED 15 VAN LOY Ellen 16 VERHESTRAETEN Karen 17 GILBERT Sunny USA 18 KAY Anna GBR 19 VANDERBEKEN Joyce 20 NAGENGAST Fleur NED 21 CRUMPTON Bethany GBR 22 SAFAROVA Adela CZE 23 TRUYEN Marthe 24 BULLERI Alessia ITA 25 DELHAYE Pauline FRA 26 BELLAERT Axelle 27 GOOSSENS Veerle NED 28 MEISTROK Susanne NED 29 JANSSON Ida SWE 30 VALLIERES MILL Magdeleine CAN

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 4

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    3 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 BELLENS Jarno CYCLING TALENT D&D

    6 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    7 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    8 DE VET Sander WAC TEAM

    9 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    10 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VERVOORT Wout 12 CORTJENS Ryan 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 SCHIERL Jakub CZE 15 VAN DEN BROECK Arno 16 VERBURG Luke NED 17 TOUPALIK Jakub CZE 18 FLYNN Sean GBR 19 KLUCKERS Arthur LUX 20 MALEZSEWSKI Lukas 21 PRIES Cédric LUX 22 JEZEK Tomas CZE 23 VREESWIJK Noah NED 24 RIMAN Jakub CZE 25 ARTZ Bart NED 26 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 27 BREL Antoine FRA 28 CUCU Arno 29 KNIGHT Harrison GBR 30 KNIGHT Jacob GBR

    30-12-2017 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Veldritzege bij de Dames !!!


    Kaat Hannes.jpg 

            Kaat Hannes

    Zaterdag 30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 4

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    2 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    3 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    4 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAMELITE

    6 DE CLEYN Dave RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    7 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES TEAMELITE

    8 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANKJUNIOR

    9 HELSOCHT Liam AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23

    11 GOOSEN Wouter 12 ARKESTEYN Aron 13 MEELBERGHS Pieter 14 THIJS Wim 15 DEWITTE Casper 16 VEESTRAETEN Sieën 17 VERMEERSCH Arne 18 GIELEN Jasper 19 VAN DINGENEN Jordi 20 OGER Vincent 21 BROECKX Seppe 22 STEURS Ward 23 PEETERS Kyle 24 STEVENS Timothy


    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 KAAT HANNES uit Lille LENSWORLD - KUOTA

    2 HEYWOOD-MAHE Louise GBR CHARLOTTE HEYWOOD

    3 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    6 HEYWOOD-MAHE Charlotte GBR LES FILLES RT/ QUEEN OF THE MOUNTAIN

    7 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DE KEULENAER Karen INDIVIDUEEL

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 MEEUSEN Liene 12 VERDEYEN Tine 13 SCHOON Lisette NED 14 VRANKEN Chayenne 15 VAN HOOL Lana

     

    Dames jeugd - deelnemers: 7 - opgevers: 2

    1 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 11 - 40'

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    3 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    4 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    7 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    8 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK

    9 PEETERS Cis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 MOLS Berre


    Nieuwelingen - deelnemers: 37 - opgevers: 2 - 30'

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    6 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VAN DER LOOIJ Simon 12 VAN LIEROP Danny NED 13 GOYVAERTS Ibo 14 VANDERAERDEN Wout 15 VAN LAER Lars 16 CORVERS Milan 17 MEERT Noah 18 GEENTJENS Brend 19 DE VOS Yanick NED 20 MÅRD Filip SWE 21 BASTIAENSEN Jesse 22 GROOTJANS Andries 23 HUBRECHTS Sander 24 CEUSTERS Rune 25 LEMMENS Vic 26 JAENEN Jelle 27 MERTENS Jonas 28 TORFS Rik 29 BOECKX Seppe 30 VAN STAEYEN Yorben

     

    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 18 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENKAMA19+

    3 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    4 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    8 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    9 BERTRAND Jonathan DAGPAS

    10 BOSSAERTS Kevin INDIVIDUEELMASTM

    11 HOUBEN Björn 12 NUYES Wouter 13 HUSSON Kobe 14 PEETERS Karl 15 LEFEVER Ward


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 SLEECKX Danny

    4 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VAN STAEYEN Benny

    6 PAESHUYSE Davy

    7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    9 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN HOUTVEN Kris

    11 VAN MEER Edgar NED 12 DEBAELE Jochen

     

    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 BALLET Peter

    5 ANDERSSON Benny SWE BELGIAN CYCLING SELECTION

    6 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel

    8 STORMS Marc

    9 KOCKAERTS Hubert

    10 ABÉ Peter

    11 YOULTON William GBR 12 ERIC Laforge 13 WATTS Brook USA 14 THIJS Carl 15 THIJS Hubert 16 DE MEESTER Jackie 17 MARTENS Herman 18 VAN SINAY Dirk 19 VAN DER LEEUW Albert NED

    30-12-2017 om 17:37 geschreven door kenny


    29-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 10°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David

    Vrijdag 29/12/2017 VILVOORDE (B) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23

    3 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    5 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CTJUNIOR

    8 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    9 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE

    10 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    11 DE MEYER Jarne 12 BRAES Brent 13 DE CLEYN Dave 14 TIBACKX Lander 15 GOEMAN Jonas 16 STUER Kwinten 17 KONINGS Robbe 18 MEELBERGHS Pieter 19 DE GROODT Killian 20 VERBEECK Glenn 21 OGER Vincent 22 KRAWCZYK Benjamin FRA 23 VERDIJCK Lenn 24 VERDIJCK Niels 25 DANCKAERS Jochem
    29+12-2017-vilvoorde 1657.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Gianni Siebens, Nick Van De Kerckhove en Tijl Pauwels.

    29+12-2017-vilvoorde 1589.JPG

     

    29/12/2017 VILVOORDE (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 14 - opgevers: 1 - 40'

    1 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    3 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BAZLEY George GBR BRISTOL CYCLING DEVELOPMENT SQUAD

    5 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 JANSE Stef WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 COCKX Maxim YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 AVONDS Dries 12 LAVERGE Maxim 13 VERDEYEN Tine
    29+12-2017-vilvoorde 1044.JPG
    Podium Juniores met winnaar Floris Van Tricht, Nicolas De Smet en Senne Van Der Veken.
    Winnaar bij de Dames met Tine Verdeyen.

    29+12-2017-vilvoorde 994.JPG
                        Aankomst van winnaar Juniores met Floris Van Tricht.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    6 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DEJONGHE Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    9 OOSTERLINCK Joes LARES-DOLTCINI CT

    10 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    11 VANDERLINDEN Lukas 12 GOYVAERTS Ibo 13 SOONTJENS Arthur 14 DIELS Noa 15 BEECKMAN Gauthier 16 BASTIAENSEN Jesse 17 HEYMANS Aaron 18 DEPREZ Jorit 19 GOOVAERTS Lennert 20 BOECKX Senne 21 WUYTS Yannick 22 VAN DER EECKEN Sander 23 VANHOUT Jelle 24 HUYGENS Staf 25 VAN EESBEECK Lars 26 VAN DEN BULCK Joppe 27 MERENS Tuur
    29+12-2017-vilvoorde 723.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Arne Baers en Victor Van De Putte.

    29+12-2017-vilvoorde 681.JPG
                         Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Thibau Nys.
    29+12-2017-vilvoorde 349.JPG
                                                         Thibau Nys
     

    29/12/2017 VILVOORDE (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 10

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    4 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 MOERMAN Sam Marnic DAGPAS

    7 BOSSAERTS Kevin INDIVIDUEELMASTM

    8 BERTRAND Jonathan DAGPAS

    9 VOLCKAERTS Sven OFFROAD CYCLING TEAM HESTMASTM

    10 TEIRLINCK Steven INDIVIDUEELMASTM

    29+12-2017-vilvoorde 318.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Amateurs Glenn Van Ginneken, 
    winnaar Masters A met Nicky David en de derde Steven Engelen.

    Masters B - deelnemers: 8

    1 DAELMANS Arne

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    6 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 NIKOLOPOULOS Alexander GER TV BAD ORB

    8 VAN LOOY Jos
    29+12-2017-vilvoorde 166.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Stefan Nerinckx en Bert Mellaerts.


    Masters C - deelnemers: 20 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter

    6 KOCKAERTS Hubert

    7 ANDERSSON Benny SWE BELGIAN CYCLING SELECTION

    8 VERTESSEN Johnny

    9 COOPMAN Ivan

    10 VAN SINAY Dirk

    11 GYSELINCK Eddy 12 VAN OOSTERWYCK Daniel 13 STORMS Marc 14 PULMANS Peter 15 VANHAEVERBEKE Jean 16 ERIC Laforge 17 ROBINSON Geoff GBR 18 FRANKI Holvoet 19 DE MEESTER Jackie
    29+12-2017-vilvoorde 159.JPG
    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Dirk Mertens en Wim Van Den Bergh.





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-12-2017 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI  - 60´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 0

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    5 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    6 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    9 ADAMS Joeri KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 PEETERS Rob 12 BOSMANS Wietse 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 JACOBS Johan SUI 16 JOSEPH Thomas 17 DEGROOTE Jonas 18 TOUPALIK Jakub CZE 19 VERMEERSCH Gianni 20 SWEECK Diether 21 DEBEIR Arno 22 VAN COMPERNOLLE Kenneth 23 MILLBURN Garry AUS 24 HUYS Stijn 25 ALDERWEIRELD Robin 26 SWEECK Hendrik 27 SÄGESSER Severin SUI 28 MENUT David FRA 29 JELINEK Josef CZE 30 TULETT Daniel GBR

     

    29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 3

    1 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    2 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 LECHNER Eva ITA CLIF PRO TEAM

    6 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    9 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    10 NAGENGAST Fleur NED TELENET FIDEA LIONS

    11 CRUMPTON Bethany IVB 12 GILBERT Sunny USA 13 MELLOR Amira GBR 14 SAFAROVA Adela CZE 15 VERHOEVEN Suzanne 16 BULLERI Alessia ITA 17 ERNGREN Ida SWE 18 THACKRAY Sophie GBR 19 VANDERBEKEN Joyce 20 MAES Shana 21 VAN ANROOIJ Lindy NED 22 VALLIERES MILL Magdeleine CAN 23 BELLAERT Axelle 24 WADSWORTH Emily GBR 25 DELHAYE Pauline FRA 26 VANícKOVá Tereza CZE 27 BLANCHAERT Jo 28 DE KEULENAER Karen 29 FRAEYE Katleen 30 MITCHELL Erin AUS 36 DE BRUYNE Meg

     

    29/12/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers:


    29/12/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 9 - opgevers: 1 - 40'

    1 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    4 DE VOS Wannes VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 GROOTJANS Jeno WAC TEAM

    6 HEYWOOD-MAHE Louise GBR CHARLOTTE HEYWOOD

    7 DE VOS Nele INDIVIDUEEL

    8 HEYWOOD-MAHE Charlotte GBR LES FILLES RT/ QUEEN OF THE MOUNTAIN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 41 - opgevers: 0 - 30'

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    6 PHILIPPE William FRA AC LEONARDE

    7 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    10 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VANPRAET Ruben 12 FERKET Robin 13 SZKANDERA Thomas 14 SLUYDTS Toon 15 CALLEWAERT Andreas 16 DE VOS Sander 17 JORISSEN Senne 18 DEMAN Brem 19 BLOEM Senne 20 VAN HAVERE Detlev 21 EECKHOUT Sander 22 DENAEGHEL Brent 23 CLAES Jary 24 HUYBS Lennert 25 CROON Joran 26 ROGGE Jarno 27 ROTTIERS Reinoud 28 DE BAERE Rune 29 STEENACKERS Luka 30 VAN DER WILT Jorben 37 FIERENS Ruben 39 STORMS Imke 40 CLAESSENS Robbe


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    4 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 5

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 FONTANA Filippo ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    3 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 MIKSANIK Vladimir CZE ACK STARA VES NAD ONDREJNICI

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 SCHIERL Jakub CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN

    8 RIVET Baptiste FRA UC CONDAT

    9 JEZEK Tomas CZE IVAR CS AUTHOR TEAM

    10 TOUPALIK Jakub CZE CYCLING ACADEMY TEAM

    11 VERDONCK Andres 12 MACLEOD Callum GBR 13 CAMERON Euan GBR 14 YOUNG Jenson GBR 15 PEYROUX Hugo FRA 16 DEJAEGHER Jasper 17 CLARK Tyler CAN 18 RIMAN Jakub CZE 19 BROUWERS Arno 20 TOMASEK Alvin CZE 21 MAINGUENAUD Tom FRA 22 MARTIN Conor CAN 23 HYON François FRA 24 VANDEN BUSSCHE Wannes 25 HLADIK Josef CZE 26 KNIGHT Jacob GBR 27 DUJARDIN Brice FRA 28 WILSON Callum GBR 29 MURAKAMI Koutarou JPN 30 KERR Dylan CAN

     

    29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BARNES Daniel GBR LICHFIELD CCC

    9 MASCIARELLI Lorenzo ITA SIMONE MASCIARELLI

    10 OLIVO Bryan ITA DP 66 TRENTINO CROSS GIANT SELLE SMP

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 12 CASSOL Daniel ITA 13 VADIC Baptiste FRA 14 DE MAERE Alessio 15 FIALA Matyáš CZE 16 KUYPERS Milan 17 DELAERE Brent 18 OMLOOP Mats 19 DE CLERCQ Seppe 20 WHITESIDE Ethan GBR 21 DEWINTER Gerben 22 PICKERING Finlay GBR 23 TRIO Victor 24 VANDEVYVERE Emiel 25 DHOOGE Romeo 26 MÅRD Filip SWE 27 GEURS Renzo 28 FIEVEZ Philippe 29 CLAUS Benoît 30 DEL RIO COLLAZO Zoe ESP

    29-12-2017 om 17:30 geschreven door kenny


    28-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 4
    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    5 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    8 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    10 BOSMANS Wietse ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 SWEECK Laurens 12 BOROS Michael CZE 13 PAUWELS Kevin 14 AERNOUTS Jim 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 ORST LLORET Felipe ESP 17 VAN DER HAAR Lars NED 18 GODRIE Stan NED 19 VAN KESSEL Corne NED 20 PEETERS Rob 21 WEBER Sascha GER 22 HYDE Stephen USA 23 BAESTAENS Vincent 24 SÄGESSER Severin SUI 25 MENUT David FRA 26 ESTEBAN AGUERO Ismael ESP 27 MILLBURN Garry AUS 28 HANSEN Kenneth DEN 29 ERIKSSON Martin SWE 30 PAUWELS Dries

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 3

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    5 KIELICH Timo ERA - CIRCUS

    6 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    7 BAKX Kelvin NED MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM

    8 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VLIEGEN Pieter-Jan 12 BEKAERT Yentl 13 MEIN Thomas GBR 14 JOSEPH Thomas 15 VAN DER STEGEN Roel NED 16 VANDEBOSCH Victor 17 TURNER Ben GBR 18 DERVEAUX Niels 19 VANDEBOSCH Toon 20 DRIESEN Jarne 21 LIESSENS Jarno 22 ROMBOUTS Seppe 23 GOEMAN Andreas 24 VERMEERSCH Florian 25 PAUWELS Tijl 26 DE MEYER Senne 27 ALDERWEIRELD Robin 28 AGTERBERG Kyle NED 29 CRISPIN Mickael FRA 30 TULETT Daniel GBR

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 4

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 LECHNER Eva ITA CLIF PRO TEAM

    5 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    8 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    9 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 VAN LOY Ellen 12 VERHESTRAETEN Karen 13 HAVLIKOVA Pavla CZE 14 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 15 VERSCHUEREN Jolien 16 GONZALEZ BLANCO Lucia ESP 17 FERRIER BRUNEAU Christel CAN 18 FAHRINGER Rebecca USA 19 HOEKE Geerte NED 20 GILBERT Sunny USA 21 HARNDEN Harriet GBR 22 KAY Anna GBR 23 BRANDAU Elisabeth GER 24 CRUMPTON Bethany IVB 25 BULLERI Alessia ITA 26 MENUT Audrey FRA 27 GOOSSENS Veerle NED 28 PEETERS Jinse 29 VALLIERES MILL Magdeleine CAN 30 VAN DER BURG Esther NED 38 DE BRUYNE Meg

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 5

    1 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    2 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    3 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    4 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    5 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    6 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    7 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 FONTANA Filippo ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 FERDINANDE Anton 12 VERBURG Luke NED 13 FLYNN Sean GBR 14 ARTZ Bart NED 15 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 16 ASKEY Lewis GBR 17 DEL GROSSO Bodi NED 18 VAN LOOVEREN Joachim 19 DECOSTER Louis 20 CLARK Tyler CAN 21 BERVOETS Michael 22 MACLEOD Callum GBR 23 DE VET Sander 24 JORDENS Jarno 25 DUJARDIN Brice FRA 26 VAN DER SMISSEN Lennick 27 CAS Stijn 28 UHLIG Henri GER 29 MALEZSEWSKI Lukas 30 DELNOIJE Rémon NED

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen - deelnemers: 68 - opgevers: 8

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    5 BARNES Daniel GBR LICHFIELD CCC

    6 PIDCOCK Joseph GBR PH MAS PAUL MILNES ERT

    7 VADIC Baptiste FRA CREUSE OXYGENE

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 KOPECKY Matyas NED LRTV SWIFT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA SIMONE MASCIARELLI

    11 PAUWELS Pieter 12 DIERKING Felix GER 13 WILLEMS Senne 14 VAN HOFTEN Levi NED 15 BUIJS Quinten NED 16 ARTZ Huub NED 17 MEEUSEN Ruben 18 CALLEWAERT Andreas 19 LAURYSSEN Rik 20 VAN LAER Lars 21 ROMERS Boris NED 22 JORISSEN Senne 23 VAN GILS Yannick 24 OOSTERLINCK Joes 25 DE VOS Yanick NED 26 JAENEN Jelle 27 VAN STAAY Iben 28 SLUYDTS Toon 29 VAN DEN BROECK Lars 30 DEMAN Brem

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 11 - opgevers: 2

    1 WADSWORTH Maddie GBR

    2 SCHREIBER Marie LUX CT ATERDAUL

    3 ROUILLER Mélissa SUI VC ECHALLENS - TEAM CANNONDALE SUISSE

    4 OXLEY-SZILAGYI Ava GBR PH MAS P.MILNES-OLDFIELD

    5 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    6 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 SCHEVENELS Lies´L OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 HINCHLIFFE Chloe GBR HOLM FIRTH CYCLING CLUB

    9 LALLY Roisin GBR DERWENTSIDE CYCLING CLUB

    28-12-2017 om 17:05 geschreven door kenny


    26-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN DINSDAG 26/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN DINSDAG 26/12/2017     


    Dinsdag 26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form.B - 60'
    Aantal deelnemers:
    40 - opgevers: 1

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    4 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    5 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    10 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    11 DECLERCK Mathias 12 VAN DE KERCKHOVE Nick 13 GOOSEN Wouter 14 MUSEEUW Stefano 15 PEERS Nick 16 DE WIT Edwin 17 DENOLF Ritchie 18 VANDENHEEDE Brecht 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANDENBROUCKE Niels 21 LEAERTS Yelle 22 DE BOCK Yoni 23 COLAERT Pascal 24 DESCHEPPER Ward 25 DEWITTE Casper 26 DE BOCK Jelle 27 GOEMAN Jonas 28 STUER Kwinten 29 COUCKUYT Jens 30 MAES Aïden
    26-12-2017-beernem 1715.JPG
       Podium Elite z.c. met winnaar Stijn Huys, Dario Tielen en Hendrik Sweeck.

    26-12-2017-beernem 1725.JPG
     Podium Beloften met winnaar Jenko Bonne, Gianni Siebens en Julien Kaise.

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 TAPIAS Natalie USA JAM / NCC

    5 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 ALLART Oceane FRA SEV V

    7 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    8 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
    26-12-2017-beernem 652.JPG

    Podium Dames met winnares Aurelie Vermeir, Tessa Zwaenepoel en Laure Michels.

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP
    26-12-2017-beernem 643.JPG

    Podium Dames Jeugd met winnares Julie Roelandts, Mirthe Van Den Brande en
    Kiona Dhondt.

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 1 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP ZARAUZTARRA

    8 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 COCKX Maxim YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 DEMEYER Guillian 12 GROOTJANS Jeno 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 GUNST Ruben 15 CLAUWAERT Maarten 16 BAZLEY George GBR 17 VAN MELDERT Robin 18 COLLIE Lars 19 LAVERGE Maxim 20 VAN ACKER Jasper 21 COENE Benjamin
    26-12-2017-beernem 1108.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jelle Vermoote, Jens Clynhens en Joran Wyseure.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 45 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    8 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 DE MAERE Alessio 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 DHOOGE Thibau 15 DECKMIJN Matisse 16 TRIO Victor 17 DENAEGHEL Brent 18 DHOOGE Romeo 19 CLAUS Benoît 20 DE CLERCQ Seppe 21 GROOTJANS Andries 22 DE VOS Sander 23 DEWEERDT Tiebe 24 KEMPINAIRE Théo 25 VAN HAVERE Detlev 26 DEWINTER Gerben 27 EECKHOUT Sander 28 DE GROOTE Vasco 29 SOONTJENS Arthur 30 VANSTEENKISTE Vico 37 D´HOLLANDER Senne 40 CLAESSENS Robbe
    26-12-2017-beernem 932.JPG
    Podium Nieuwelingen 2°jaars met winnaar Dante Coremans, Arne Baers en
    Yorben Lauryssen.

    26-12-2017-beernem 936.JPG
                                       Podium Nieuwelingen 1°jaars.

     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    7 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    8 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    9 VAN DE VELDE Valentijn INDIVIDUEELAMA19+

    10 GOUDESEUNE Bart LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZWMASTM

    11 LEGRAND Wesley 12 MERCIER Ward 13 DE MEYER Michaël 14 VAN HILLE Xavier 15 VOLCKAERTS Sven 16 VERGUCHT Rudy 17 VERNOU Lorenzo 18 DEBEURME Ben 19 DEBOEVER Nick 20 DEBEURME Steve
    26-12-2017-beernem 491.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde, Jorn Montaigne en
    Laudelino Lammens.

    26-12-2017-beernem 499.JPG
                         Podium Masters A met winnaar Bart Goudeseune.


    Masters B - deelnemers: 18

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN STAEYEN Benny

    4 VERHOOGHE Kris

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DUREN

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    8 SCHOONBAERT Kristof TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 TAS Patrick 12 VAN LOOY Jos 13 DUMONT Jurgen 14 MYNGHEER Johan 15 MIJNGHEER Erik 16 VAN GOETHEM Danny 17 DELANCKER Jan 18 LEARTS Hans
    26-12-2017-beernem 231.JPG
    Podium Masters B met winnaar Bjorn Rondelez, Patrick Bassez en Benny Van Staeyen.


    Masters C - deelnemers: 13

    ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 COOPMAN Ivan

    10 GOETHALS Ronny

    11 FRANKI Holvoet 12 DE CNUYDT Adrien 13 HURTECANT Roland
    26-12-2017-beernem 234.JPG

    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Mario Lammens en Tom Dhooge.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-12-2017 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Dinsdag 26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 61

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Beobank – Corendon

    2-Laurens Sweeck (BEL)-Era – Circus  +0:33

    3-Wout Van Aert (BEL)-Crelan - Charles

    4-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions  +1:18

    5-Daan Soete (BEL)-Telenet Fidea Lions  +1:39

    6-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions  +1:54

    7-Tim Merlier (BEL)-Crelan – Charles  +1:55

    8-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions  +1:58

    9-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Napoleon Games  +2:07

    10-Jens Adams (BEL)-Pauwels Sauzen – Vastgoedservice  +2:40

    11-Michael Boros (CZE) 12-Kevin Pauwels (BEL) 13-Stephen Hyde (USA) 14-Tom Meeusen (BEL) 15-Marcel Meisen (GER) 16-Steve Chainel (FRA) 17-Diether Sweeck (BEL) 18-Gianni Vermeersch (BEL) 19-Nicolas Cleppe (BEL) 20-Gioele Bertolini (ITA) 21-Jim Aernouts (BEL) 22-Felipe Orts Lloret (ESP) 23-Stan Godrie (NED) 24-Sascha Weber (GER) 25-Simon Zahner (SUI) 26-Javier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP) 27-Twan Van Den Brand (NED) 28-Matthieu Boulo (FRA) 29-Tomas Paprstka (CZE) 30-David Menut (FRA)

     

    26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 UCI - World Cup - 50´

    Aantal deelnemers: 52

    1-Thomas Pidcock (GBR)-Telenet Fidea Lions

    2-Eli Iserbyt (BEL) Marlux - Napoleon Games-

    3-Joris Nieuwenhuis (NED) 00:23

    4-Adam Toupalik (CZE)-Beobank – Corendon  00:28

    5-Thijs Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions  00:54

    6-Sieben Wouters (NED)-Pauwels Sauzen – Vastgoedservice  00:57

    7-Jakob Dorigoni (ITA)  00:59

    8-Maik Van Der Heijden (NED)  01:08

    9-Joshua Dubau (FRA)-Team Peltrax - Braquet Libre  01:12

    10-Timo Kielich (BEL)

    11-Toon Vandebosch (BEL) 12-Pieter-Jan Vliegen (BEL) 13-Tomas Joseph (BEL) 14-Gage Hecht (USA) 15-Thymen Arensman (NED) 16-Lander Loockx (BEL) 17-Antoine Benoist (FRA) 18-Yannick Peeters (BEL) 19-Daniel Tulett (GBR) 20-Kelvin Bakx (NED) 21-Andreas Goeman (BEL) 22-Roel Van Der Stegen (NED) 23-Yentl Bekaert (BEL) 24-Seppe Rombouts (BEL) 25-Jelle Schuermans (BEL) 26-Ben Turner (GBR) 27-Jens Dekker (NED) 28-Thomas Mein (GBR) 29-Cooper Willsey (USA) 30-Kevin Kuhn (SUI)

     

    26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 61

    1-Sanne Cant (BEL)-Iko – Beobank

    2-Katie Compton (USA)-Trek Cyclocross Collective  00:03

    3-Eva Lechner (ITA)-CLIF PRO TEAM  00:07

    4-Pauline Ferrand Prevot (FRA)  00:16

    5-Marianne Vos (NED)-Wm3 Pro Cycling  00:24

    6-Lucinda Brand (NED)-Sunweb  00:24

    7-Laura Verdonschot (BEL)-Marlux - Napoleon Games  00:24

    8-Ellen Van Loy (BEL)-Telenet Fidea Lions  00:24

    9-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan – Charles  00:26

    10-Jolanda Neff (SUI)  00:36

    11-Nikki Brammeier (GBR) 12-Annemarie Worst (NED) 13-Alice Maria Arzuffi (ITA) 14-Katerina Nash (CZE) 15-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED) 16-Kaitlin Keough (USA) 17-Christel Ferrier-Bruneau (CAN) 18-Emma White (USA) 19-Christine Majerus (LUX) 20-Kim Van De Steene (BEL) 21-Lucia Gonzalez Blanco (ESP) 22-Inge Van Der Heijden (NED) 23-Fleur Nagengast (NED) 24-Elisabeth Brandau (GER) 25-Karen Verhestraeten (BEL) 26-Maghalie Rochette (CAN) 27-Helen Wyman (GBR) 28-Pavla Havlikova (CZE) 29-Jolien Verschueren (BEL) 30-Nadja Heigl (AUT)

     

    26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniores UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 60

    1-Tomas Kopecky (CZE)

    2-Jarno Bellens (BEL)  00:03

    3-Niels Vandeputte (BEL)  00:05

    4-Ben Tulett (GBR)  00:07

    5-Loris Rouiller (SUI)  00:09

    6-Filippo Fontana (ITA)  00:18

    7-Pim Ronhaar (NED)  00:27

    8-Mees Hendrikx (NED)  00:53

    9-Ryan Kamp (NED)  01:02

    10-Anton Ferdinande (BEL)  01:06

    11-Luke Verburg (NED) 12-Witse Meeussen (BEL) 13-Gerben Kuypers (BEL) 14-Len Dejonghe (BEL) 15-Arno Van Den Broeck (BEL) 16-Bart Artz (NED) 17-Lane Maher (USA) 18-Xander Geysels (BEL) 19-Jakub Schierl (CZE) 20-Wout Vervoort (BEL) 21-Gonzalo Inguanzo Macho (ESP) 22-Ryan Cortjens (BEL) 23-Noah Vreeswijk (NED) 24-Arthur Kluckers (LUX) 25-Tomas Jezek (CZE) 26-Vince Van Den Eynde (BEL) 27-Emil Lindgren (SWE) 28-Tyler Clark (CAN) 29-Tommaso Dalla Valle (ITA) 30-Vladimir Miksanik (CZE)

    26-12-2017 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 9°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Dinsdag 26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 1

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    4 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    5 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    10 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    11 DECLERCK Mathias 12 VAN DE KERCKHOVE Nick 13 GOOSEN Wouter 14 MUSEEUW Stefano 15 PEERS Nick 16 DE WIT Edwin 17 DENOLF Ritchie 18 VANDENHEEDE Brecht 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANDENBROUCKE Niels 21 LEAERTS Yelle 22 DE BOCK Yoni 23 COLAERT Pascal 24 DESCHEPPER Ward 25 DEWITTE Casper 26 DE BOCK Jelle 27 GOEMAN Jonas 28 STUER Kwinten 29 COUCKUYT Jens 30 MAES Aïden
     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 TAPIAS Natalie USA JAM / NCC

    5 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 ALLART Oceane FRA SEV V

    7 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    8 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 1 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP ZARAUZTARRA

    8 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 COCKX Maxim YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 DEMEYER Guillian 12 GROOTJANS Jeno 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 GUNST Ruben 15 CLAUWAERT Maarten 16 BAZLEY George GBR 17 VAN MELDERT Robin 18 COLLIE Lars 19 LAVERGE Maxim 20 VAN ACKER Jasper 21 COENE Benjamin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 45 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    8 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 DE MAERE Alessio 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 DHOOGE Thibau 15 DECKMIJN Matisse 16 TRIO Victor 17 DENAEGHEL Brent 18 DHOOGE Romeo 19 CLAUS Benoît 20 DE CLERCQ Seppe 21 GROOTJANS Andries 22 DE VOS Sander 23 DEWEERDT Tiebe 24 KEMPINAIRE Théo 25 VAN HAVERE Detlev 26 DEWINTER Gerben 27 EECKHOUT Sander 28 DE GROOTE Vasco 29 SOONTJENS Arthur 30 VANSTEENKISTE Vico 37 D´HOLLANDER Senne 40 CLAESSENS Robbe

     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    7 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    8 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    9 VAN DE VELDE Valentijn INDIVIDUEELAMA19+

    10 GOUDESEUNE Bart LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZWMASTM

    11 LEGRAND Wesley 12 MERCIER Ward 13 DE MEYER Michaël 14 VAN HILLE Xavier 15 VOLCKAERTS Sven 16 VERGUCHT Rudy 17 VERNOU Lorenzo 18 DEBEURME Ben 19 DEBOEVER Nick 20 DEBEURME Steve


    Masters B - deelnemers: 18

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN STAEYEN Benny

    4 VERHOOGHE Kris

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DUREN

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    8 SCHOONBAERT Kristof TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 TAS Patrick 12 VAN LOOY Jos 13 DUMONT Jurgen 14 MYNGHEER Johan 15 MIJNGHEER Erik 16 VAN GOETHEM Danny 17 DELANCKER Jan 18 LEARTS Hans


    Masters C - deelnemers: 13

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 COOPMAN Ivan

    10 GOETHALS Ronny

    11 FRANKI Holvoet 12 DE CNUYDT Adrien 13 HURTECANT Roland

    26-12-2017 om 20:11 geschreven door kenny


    25-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN MAANDAG 25/12/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky Wielandt vertrokken Maandagmorgen om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 10 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Vandaag wat frisser en nog steeds de wind als tegenstander, meteen miezerige regen bij het vertrek en dat veranderde in regen bij aankomst. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 31,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman, Franky Wielandt , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Alex Goossens , Rudy Thysman, Jonathan Van Kerckhove , ?? en Kenny Janssens

    25-12-2017 om 12:45 geschreven door kenny


    24-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VROLIJK KERSTFEEST AAN IEDEREEN GEWENST !!!




    kerst 02



    Bron: Kenny

    24-12-2017 om 19:13 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!