.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/01/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Men Elite UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK Laurens ERA

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS

    8 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    10 BOSMANS Wietse ERA

    11 SWEECK Diether 12 PEETERS Rob 13 AERNOUTS Jim 14 GODRIE Stan NED 15 BOROS Michael CZE 16 SWEECK Hendrik 17 TIELEN Dario 18 LEAERTS Yelle 19 FORRESTER Alexander GBR

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 TOUPALIK Adam CZE CIRCUS - CORENDON

    3 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    4 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 TURNER Ben GBR CORENDON CIRCUS

    10 FINÉ Eddy FRA CHARVIEU CHAVAGNEUX ISERE CYCLISME

    11 DERVEAUX Niels 12 DEKKER Jens NED 13 VANDEBOSCH Victor 14 GOEMAN Andreas 15 JACOBS Johan SUI 16 DRIESEN Jarne 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 SMETS Gert 19 CAMPS Jelle 20 DE MEYER Senne 21 LEMMENS Sander 22 LEE Stephen GBR 23 O´DONNELL Trevor CAN 24 PEERS Nick 25 TIBACKX Lawrence 26 CONROY David IRL 27 SMITH Nicholas AUS 28 VANDENBROUCKE Niels 29 VAN DE VELDE Thomas 30 DINIZ Nicholas CAN

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    2 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    5 BRAMMEIER Nikki GBR MEDIIITA CANYON

    6 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED CORENDON - CIRCUS

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    9 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    11 WYMAN Helen GBR 12 HARNDEN Harriet GBR 13 TERPSTRA Anne NED 14 DE JONG Thalita NED 15 VOS Marianne NED 16 VERHESTRAETEN Karen 17 HOEKE Geerte NED 18 VERSCHUEREN Jolien 19 DELHAYE Pauline FRA 20 TRUYEN Marthe 21 BAKKER Manon NED 22 BULLERI Alessia ITA 23 KAY Anna GBR 24 PEETERS Jinse 25 VAS Kata Blanka HUN 26 WITLOX Lizzy NED 27 GOOSSENS Veerle NED 28 ZONTONE Asia ITA 29 ZWAENEPOEL Tessa 30 FRAIEGARI Giorgia ITA

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    5 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    6 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    7 FLYNN Sean GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    8 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    9 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    10 FONTANA Filippo ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    11 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 12 CLARK Tyler CAN 13 JORDENS Jarno 14 VAN RILLAER Witse 15 ARTZ Bart NED 16 BERVOETS Michael 17 DEJONGHE Len 18 VAS Balazs HUN 19 MALEZSEWSKI Lukas 20 PEIRENS Yente 21 VAN DER VEKEN Senne 22 DE VET Sander 23 TAYLOR Matthew GBR 24 KERR Dylan CAN 25 VANDESOMPEL Cedric 26 DE LAET Tomas 27 VAN COMPERNOLLE Jason 28 VERDONCK Andres 29 DEBAELE Jorre 30 MARTIN Conor CAN

     

    01/01/2018 BAAL (B) - Veldrijden form. C Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 52 - opgevers: 3

    1 COREMANS Dante CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA CALLANT DOLTCINI

    5 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    6 PIDCOCK Joseph GBR PH MAS PAUL MILNES ERT

    7 OLIVO Bryan ITA DP 66 TRENTINO CROSS GIANT SELLE SMP

    8 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 MASCIARELLI Lorenzo ITA SIMONE MASCIARELLI

    10 CASSOL Daniel ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    11 PAUWELS Pieter 12 LAURYSSEN Yorben 13 DELME Mauro 14 HUBRECHTS Sander 15 ARTZ Huub NED 16 KOPECKY Matyas NED 17 DHOOGE Thibau 18 CORVERS Milan 19 KUYPERS Milan 20 SZKANDERA Thomas 21 MACLEOD Euan GBR 22 GOYVAERTS Ibo 23 VANDERLINDEN Lukas 24 JAENEN Jelle 25 VANDERAERDEN Wout 26 DE BOCK Rune 27 SOONTJENS Arthur 28 WUYTS Yannick 29 KONINGS Roan NED 30 JORISSEN Senne

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 ROUILLER Mélissa SUI VC ECHALLENS - TEAM CANNONDALE SUISSE

    2 SCHEVENELS Lies´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    01-01-2018 om 16:32 geschreven door kenny


    31-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!
    Gelukkig Nieuwjaar 3.jpg
    GELUKKIG NIEUWJAAR
    GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!
    Gelukkig Nieuwjaar 2.jpgGelukkig Nieuwjaar 1.jpg


    31-12-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    30-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Wout van Aert op 55"

    3.Laurens Sweeck  1'41"

    4.Toon Aerts  2'18"

    5.Marcel Meisen (Dui)  2'28"

    6.Kevin Pauwels  2'30"

    7.Tom Meeusen  2'36"

    8.David van der Poel (Ned)  2'51"

    9.Michael Boros (Tsj)  2'55"

    10.Quinten Hermans  3'15"

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONSU23.C

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDONU23

    5 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDONU23

    6 JACOBS Johan SUI PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    7 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23.C

    8 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDONU23

    9 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    10 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACINGU23

    11 VAN DER HEIJDEN Maik NED 12 BAKX Kelvin NED 13 DERVEAUX Niels 14 VANDEBOSCH Toon 15 DRIESEN Jarne 16 LIESSENS Jarno 17 WUYTS Mathijs 18 VANDEBOSCH Victor 19 SIEBENS Gianni 20 SMETS Gert 21 ROMBOUTS Seppe 22 VERMEERSCH Florian 23 JELINEK Josef CZE 24 VERHEYEN Thomas 25 VRACHTEN Arne 26 KIELICH Timo 27 MAYER Daniel CZE 28 LEE Stephen GBR 29 SCHUBERT Stepan CZE 30 DECLERCK Mathias

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 5

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 FERRAND PRÉVOT Pauline FRA BAZANCOURT REIMS

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    10 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    11 ARZUFFI Alice Maria ITA 12 NOSKOVA Nikola CZE 13 FERRIER BRUNEAU Christel CAN 14 TERPSTRA Anne NED 15 VAN LOY Ellen 16 VERHESTRAETEN Karen 17 GILBERT Sunny USA 18 KAY Anna GBR 19 VANDERBEKEN Joyce 20 NAGENGAST Fleur NED 21 CRUMPTON Bethany GBR 22 SAFAROVA Adela CZE 23 TRUYEN Marthe 24 BULLERI Alessia ITA 25 DELHAYE Pauline FRA 26 BELLAERT Axelle 27 GOOSSENS Veerle NED 28 MEISTROK Susanne NED 29 JANSSON Ida SWE 30 VALLIERES MILL Magdeleine CAN

     

    30/12/2017 DIEGEM (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 4

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    3 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 BELLENS Jarno CYCLING TALENT D&D

    6 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    7 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    8 DE VET Sander WAC TEAM

    9 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    10 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VERVOORT Wout 12 CORTJENS Ryan 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 SCHIERL Jakub CZE 15 VAN DEN BROECK Arno 16 VERBURG Luke NED 17 TOUPALIK Jakub CZE 18 FLYNN Sean GBR 19 KLUCKERS Arthur LUX 20 MALEZSEWSKI Lukas 21 PRIES Cédric LUX 22 JEZEK Tomas CZE 23 VREESWIJK Noah NED 24 RIMAN Jakub CZE 25 ARTZ Bart NED 26 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 27 BREL Antoine FRA 28 CUCU Arno 29 KNIGHT Harrison GBR 30 KNIGHT Jacob GBR

    30-12-2017 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Veldritzege bij de Dames !!!


    Kaat Hannes.jpg 

            Kaat Hannes

    Zaterdag 30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 4

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    2 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    3 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    4 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAMELITE

    6 DE CLEYN Dave RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    7 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES TEAMELITE

    8 DE MEYER Jarne IKO-BEOBANKJUNIOR

    9 HELSOCHT Liam AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 VAN STAEYEN Maarten WAC TEAMU23

    11 GOOSEN Wouter 12 ARKESTEYN Aron 13 MEELBERGHS Pieter 14 THIJS Wim 15 DEWITTE Casper 16 VEESTRAETEN Sieën 17 VERMEERSCH Arne 18 GIELEN Jasper 19 VAN DINGENEN Jordi 20 OGER Vincent 21 BROECKX Seppe 22 STEURS Ward 23 PEETERS Kyle 24 STEVENS Timothy


    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 KAAT HANNES uit Lille LENSWORLD - KUOTA

    2 HEYWOOD-MAHE Louise GBR CHARLOTTE HEYWOOD

    3 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    6 HEYWOOD-MAHE Charlotte GBR LES FILLES RT/ QUEEN OF THE MOUNTAIN

    7 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BEECKMANS Sara KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DE KEULENAER Karen INDIVIDUEEL

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 MEEUSEN Liene 12 VERDEYEN Tine 13 SCHOON Lisette NED 14 VRANKEN Chayenne 15 VAN HOOL Lana

     

    Dames jeugd - deelnemers: 7 - opgevers: 2

    1 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 11 - 40'

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    3 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    4 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    7 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    8 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK

    9 PEETERS Cis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 PEREMANS Jochen SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 MOLS Berre


    Nieuwelingen - deelnemers: 37 - opgevers: 2 - 30'

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    6 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 VAN DER LOOIJ Simon 12 VAN LIEROP Danny NED 13 GOYVAERTS Ibo 14 VANDERAERDEN Wout 15 VAN LAER Lars 16 CORVERS Milan 17 MEERT Noah 18 GEENTJENS Brend 19 DE VOS Yanick NED 20 MÅRD Filip SWE 21 BASTIAENSEN Jesse 22 GROOTJANS Andries 23 HUBRECHTS Sander 24 CEUSTERS Rune 25 LEMMENS Vic 26 JAENEN Jelle 27 MERTENS Jonas 28 TORFS Rik 29 BOECKX Seppe 30 VAN STAEYEN Yorben

     

    30/12/2017 KERNIEL - BORGLOON (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 18 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENKAMA19+

    3 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    4 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    8 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    9 BERTRAND Jonathan DAGPAS

    10 BOSSAERTS Kevin INDIVIDUEELMASTM

    11 HOUBEN Björn 12 NUYES Wouter 13 HUSSON Kobe 14 PEETERS Karl 15 LEFEVER Ward


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 SLEECKX Danny

    4 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VAN STAEYEN Benny

    6 PAESHUYSE Davy

    7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    9 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN HOUTVEN Kris

    11 VAN MEER Edgar NED 12 DEBAELE Jochen

     

    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 BALLET Peter

    5 ANDERSSON Benny SWE BELGIAN CYCLING SELECTION

    6 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel

    8 STORMS Marc

    9 KOCKAERTS Hubert

    10 ABÉ Peter

    11 YOULTON William GBR 12 ERIC Laforge 13 WATTS Brook USA 14 THIJS Carl 15 THIJS Hubert 16 DE MEESTER Jackie 17 MARTENS Herman 18 VAN SINAY Dirk 19 VAN DER LEEUW Albert NED

    30-12-2017 om 17:37 geschreven door kenny


    29-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 10°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David

    Vrijdag 29/12/2017 VILVOORDE (B) - Veldrijden form. B

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREXU23

    3 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    5 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CTJUNIOR

    8 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    9 LEAERTS Yelle YOUNG CYCLING TALENT D&DELITE

    10 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    11 DE MEYER Jarne 12 BRAES Brent 13 DE CLEYN Dave 14 TIBACKX Lander 15 GOEMAN Jonas 16 STUER Kwinten 17 KONINGS Robbe 18 MEELBERGHS Pieter 19 DE GROODT Killian 20 VERBEECK Glenn 21 OGER Vincent 22 KRAWCZYK Benjamin FRA 23 VERDIJCK Lenn 24 VERDIJCK Niels 25 DANCKAERS Jochem
    29+12-2017-vilvoorde 1657.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Gianni Siebens, Nick Van De Kerckhove en Tijl Pauwels.

    29+12-2017-vilvoorde 1589.JPG

     

    29/12/2017 VILVOORDE (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 14 - opgevers: 1 - 40'

    1 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    3 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BAZLEY George GBR BRISTOL CYCLING DEVELOPMENT SQUAD

    5 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 JANSE Stef WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 COCKX Maxim YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 AVONDS Dries 12 LAVERGE Maxim 13 VERDEYEN Tine
    29+12-2017-vilvoorde 1044.JPG
    Podium Juniores met winnaar Floris Van Tricht, Nicolas De Smet en Senne Van Der Veken.
    Winnaar bij de Dames met Tine Verdeyen.

    29+12-2017-vilvoorde 994.JPG
                        Aankomst van winnaar Juniores met Floris Van Tricht.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    6 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DEJONGHE Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    9 OOSTERLINCK Joes LARES-DOLTCINI CT

    10 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    11 VANDERLINDEN Lukas 12 GOYVAERTS Ibo 13 SOONTJENS Arthur 14 DIELS Noa 15 BEECKMAN Gauthier 16 BASTIAENSEN Jesse 17 HEYMANS Aaron 18 DEPREZ Jorit 19 GOOVAERTS Lennert 20 BOECKX Senne 21 WUYTS Yannick 22 VAN DER EECKEN Sander 23 VANHOUT Jelle 24 HUYGENS Staf 25 VAN EESBEECK Lars 26 VAN DEN BULCK Joppe 27 MERENS Tuur
    29+12-2017-vilvoorde 723.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Arne Baers en Victor Van De Putte.

    29+12-2017-vilvoorde 681.JPG
                         Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Thibau Nys.
    29+12-2017-vilvoorde 349.JPG
                                                         Thibau Nys
     

    29/12/2017 VILVOORDE (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 10

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    4 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 MOERMAN Sam Marnic DAGPAS

    7 BOSSAERTS Kevin INDIVIDUEELMASTM

    8 BERTRAND Jonathan DAGPAS

    9 VOLCKAERTS Sven OFFROAD CYCLING TEAM HESTMASTM

    10 TEIRLINCK Steven INDIVIDUEELMASTM

    29+12-2017-vilvoorde 318.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Amateurs Glenn Van Ginneken, 
    winnaar Masters A met Nicky David en de derde Steven Engelen.

    Masters B - deelnemers: 8

    1 DAELMANS Arne

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    6 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 NIKOLOPOULOS Alexander GER TV BAD ORB

    8 VAN LOOY Jos
    29+12-2017-vilvoorde 166.JPG
    Podium Masters B met winnaar Arne Daelmans, Stefan Nerinckx en Bert Mellaerts.


    Masters C - deelnemers: 20 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter

    6 KOCKAERTS Hubert

    7 ANDERSSON Benny SWE BELGIAN CYCLING SELECTION

    8 VERTESSEN Johnny

    9 COOPMAN Ivan

    10 VAN SINAY Dirk

    11 GYSELINCK Eddy 12 VAN OOSTERWYCK Daniel 13 STORMS Marc 14 PULMANS Peter 15 VANHAEVERBEKE Jean 16 ERIC Laforge 17 ROBINSON Geoff GBR 18 FRANKI Holvoet 19 DE MEESTER Jackie
    29+12-2017-vilvoorde 159.JPG
    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Dirk Mertens en Wim Van Den Bergh.





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-12-2017 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI  - 60´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 0

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    5 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    6 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    9 ADAMS Joeri KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 PEETERS Rob 12 BOSMANS Wietse 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 JACOBS Johan SUI 16 JOSEPH Thomas 17 DEGROOTE Jonas 18 TOUPALIK Jakub CZE 19 VERMEERSCH Gianni 20 SWEECK Diether 21 DEBEIR Arno 22 VAN COMPERNOLLE Kenneth 23 MILLBURN Garry AUS 24 HUYS Stijn 25 ALDERWEIRELD Robin 26 SWEECK Hendrik 27 SÄGESSER Severin SUI 28 MENUT David FRA 29 JELINEK Josef CZE 30 TULETT Daniel GBR

     

    29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 3

    1 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    2 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 LECHNER Eva ITA CLIF PRO TEAM

    6 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    9 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    10 NAGENGAST Fleur NED TELENET FIDEA LIONS

    11 CRUMPTON Bethany IVB 12 GILBERT Sunny USA 13 MELLOR Amira GBR 14 SAFAROVA Adela CZE 15 VERHOEVEN Suzanne 16 BULLERI Alessia ITA 17 ERNGREN Ida SWE 18 THACKRAY Sophie GBR 19 VANDERBEKEN Joyce 20 MAES Shana 21 VAN ANROOIJ Lindy NED 22 VALLIERES MILL Magdeleine CAN 23 BELLAERT Axelle 24 WADSWORTH Emily GBR 25 DELHAYE Pauline FRA 26 VANícKOVá Tereza CZE 27 BLANCHAERT Jo 28 DE KEULENAER Karen 29 FRAEYE Katleen 30 MITCHELL Erin AUS 36 DE BRUYNE Meg

     

    29/12/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers:


    29/12/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 9 - opgevers: 1 - 40'

    1 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    4 DE VOS Wannes VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 GROOTJANS Jeno WAC TEAM

    6 HEYWOOD-MAHE Louise GBR CHARLOTTE HEYWOOD

    7 DE VOS Nele INDIVIDUEEL

    8 HEYWOOD-MAHE Charlotte GBR LES FILLES RT/ QUEEN OF THE MOUNTAIN

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 41 - opgevers: 0 - 30'

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    6 PHILIPPE William FRA AC LEONARDE

    7 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    10 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VANPRAET Ruben 12 FERKET Robin 13 SZKANDERA Thomas 14 SLUYDTS Toon 15 CALLEWAERT Andreas 16 DE VOS Sander 17 JORISSEN Senne 18 DEMAN Brem 19 BLOEM Senne 20 VAN HAVERE Detlev 21 EECKHOUT Sander 22 DENAEGHEL Brent 23 CLAES Jary 24 HUYBS Lennert 25 CROON Joran 26 ROGGE Jarno 27 ROTTIERS Reinoud 28 DE BAERE Rune 29 STEENACKERS Luka 30 VAN DER WILT Jorben 37 FIERENS Ruben 39 STORMS Imke 40 CLAESSENS Robbe


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    4 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 5

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 FONTANA Filippo ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    3 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 MIKSANIK Vladimir CZE ACK STARA VES NAD ONDREJNICI

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 SCHIERL Jakub CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN

    8 RIVET Baptiste FRA UC CONDAT

    9 JEZEK Tomas CZE IVAR CS AUTHOR TEAM

    10 TOUPALIK Jakub CZE CYCLING ACADEMY TEAM

    11 VERDONCK Andres 12 MACLEOD Callum GBR 13 CAMERON Euan GBR 14 YOUNG Jenson GBR 15 PEYROUX Hugo FRA 16 DEJAEGHER Jasper 17 CLARK Tyler CAN 18 RIMAN Jakub CZE 19 BROUWERS Arno 20 TOMASEK Alvin CZE 21 MAINGUENAUD Tom FRA 22 MARTIN Conor CAN 23 HYON François FRA 24 VANDEN BUSSCHE Wannes 25 HLADIK Josef CZE 26 KNIGHT Jacob GBR 27 DUJARDIN Brice FRA 28 WILSON Callum GBR 29 MURAKAMI Koutarou JPN 30 KERR Dylan CAN

     

    29/12/2017 BREDENE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BARNES Daniel GBR LICHFIELD CCC

    9 MASCIARELLI Lorenzo ITA SIMONE MASCIARELLI

    10 OLIVO Bryan ITA DP 66 TRENTINO CROSS GIANT SELLE SMP

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 12 CASSOL Daniel ITA 13 VADIC Baptiste FRA 14 DE MAERE Alessio 15 FIALA Matyáš CZE 16 KUYPERS Milan 17 DELAERE Brent 18 OMLOOP Mats 19 DE CLERCQ Seppe 20 WHITESIDE Ethan GBR 21 DEWINTER Gerben 22 PICKERING Finlay GBR 23 TRIO Victor 24 VANDEVYVERE Emiel 25 DHOOGE Romeo 26 MÅRD Filip SWE 27 GEURS Renzo 28 FIEVEZ Philippe 29 CLAUS Benoît 30 DEL RIO COLLAZO Zoe ESP

    29-12-2017 om 17:30 geschreven door kenny


    28-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 4
    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    5 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    8 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    10 BOSMANS Wietse ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 SWEECK Laurens 12 BOROS Michael CZE 13 PAUWELS Kevin 14 AERNOUTS Jim 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 ORST LLORET Felipe ESP 17 VAN DER HAAR Lars NED 18 GODRIE Stan NED 19 VAN KESSEL Corne NED 20 PEETERS Rob 21 WEBER Sascha GER 22 HYDE Stephen USA 23 BAESTAENS Vincent 24 SÄGESSER Severin SUI 25 MENUT David FRA 26 ESTEBAN AGUERO Ismael ESP 27 MILLBURN Garry AUS 28 HANSEN Kenneth DEN 29 ERIKSSON Martin SWE 30 PAUWELS Dries

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 3

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    5 KIELICH Timo ERA - CIRCUS

    6 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    7 BAKX Kelvin NED MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM

    8 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VLIEGEN Pieter-Jan 12 BEKAERT Yentl 13 MEIN Thomas GBR 14 JOSEPH Thomas 15 VAN DER STEGEN Roel NED 16 VANDEBOSCH Victor 17 TURNER Ben GBR 18 DERVEAUX Niels 19 VANDEBOSCH Toon 20 DRIESEN Jarne 21 LIESSENS Jarno 22 ROMBOUTS Seppe 23 GOEMAN Andreas 24 VERMEERSCH Florian 25 PAUWELS Tijl 26 DE MEYER Senne 27 ALDERWEIRELD Robin 28 AGTERBERG Kyle NED 29 CRISPIN Mickael FRA 30 TULETT Daniel GBR

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 4

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 LECHNER Eva ITA CLIF PRO TEAM

    5 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    8 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    9 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 VAN LOY Ellen 12 VERHESTRAETEN Karen 13 HAVLIKOVA Pavla CZE 14 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 15 VERSCHUEREN Jolien 16 GONZALEZ BLANCO Lucia ESP 17 FERRIER BRUNEAU Christel CAN 18 FAHRINGER Rebecca USA 19 HOEKE Geerte NED 20 GILBERT Sunny USA 21 HARNDEN Harriet GBR 22 KAY Anna GBR 23 BRANDAU Elisabeth GER 24 CRUMPTON Bethany IVB 25 BULLERI Alessia ITA 26 MENUT Audrey FRA 27 GOOSSENS Veerle NED 28 PEETERS Jinse 29 VALLIERES MILL Magdeleine CAN 30 VAN DER BURG Esther NED 38 DE BRUYNE Meg

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 70 - opgevers: 5

    1 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    2 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    3 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    4 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    5 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    6 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    7 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 FONTANA Filippo ITA TRENTINO CROSS GIANT SMP

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 FERDINANDE Anton 12 VERBURG Luke NED 13 FLYNN Sean GBR 14 ARTZ Bart NED 15 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP 16 ASKEY Lewis GBR 17 DEL GROSSO Bodi NED 18 VAN LOOVEREN Joachim 19 DECOSTER Louis 20 CLARK Tyler CAN 21 BERVOETS Michael 22 MACLEOD Callum GBR 23 DE VET Sander 24 JORDENS Jarno 25 DUJARDIN Brice FRA 26 VAN DER SMISSEN Lennick 27 CAS Stijn 28 UHLIG Henri GER 29 MALEZSEWSKI Lukas 30 DELNOIJE Rémon NED

     

    28/12/2017 LOENHOUT (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    Nieuwelingen - deelnemers: 68 - opgevers: 8

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    5 BARNES Daniel GBR LICHFIELD CCC

    6 PIDCOCK Joseph GBR PH MAS PAUL MILNES ERT

    7 VADIC Baptiste FRA CREUSE OXYGENE

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 KOPECKY Matyas NED LRTV SWIFT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA SIMONE MASCIARELLI

    11 PAUWELS Pieter 12 DIERKING Felix GER 13 WILLEMS Senne 14 VAN HOFTEN Levi NED 15 BUIJS Quinten NED 16 ARTZ Huub NED 17 MEEUSEN Ruben 18 CALLEWAERT Andreas 19 LAURYSSEN Rik 20 VAN LAER Lars 21 ROMERS Boris NED 22 JORISSEN Senne 23 VAN GILS Yannick 24 OOSTERLINCK Joes 25 DE VOS Yanick NED 26 JAENEN Jelle 27 VAN STAAY Iben 28 SLUYDTS Toon 29 VAN DEN BROECK Lars 30 DEMAN Brem

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 11 - opgevers: 2

    1 WADSWORTH Maddie GBR

    2 SCHREIBER Marie LUX CT ATERDAUL

    3 ROUILLER Mélissa SUI VC ECHALLENS - TEAM CANNONDALE SUISSE

    4 OXLEY-SZILAGYI Ava GBR PH MAS P.MILNES-OLDFIELD

    5 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    6 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 SCHEVENELS Lies´L OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 HINCHLIFFE Chloe GBR HOLM FIRTH CYCLING CLUB

    9 LALLY Roisin GBR DERWENTSIDE CYCLING CLUB

    28-12-2017 om 17:05 geschreven door kenny


    26-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN DINSDAG 26/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN DINSDAG 26/12/2017     


    Dinsdag 26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form.B - 60'
    Aantal deelnemers:
    40 - opgevers: 1

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    4 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    5 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    10 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    11 DECLERCK Mathias 12 VAN DE KERCKHOVE Nick 13 GOOSEN Wouter 14 MUSEEUW Stefano 15 PEERS Nick 16 DE WIT Edwin 17 DENOLF Ritchie 18 VANDENHEEDE Brecht 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANDENBROUCKE Niels 21 LEAERTS Yelle 22 DE BOCK Yoni 23 COLAERT Pascal 24 DESCHEPPER Ward 25 DEWITTE Casper 26 DE BOCK Jelle 27 GOEMAN Jonas 28 STUER Kwinten 29 COUCKUYT Jens 30 MAES Aïden
    26-12-2017-beernem 1715.JPG
       Podium Elite z.c. met winnaar Stijn Huys, Dario Tielen en Hendrik Sweeck.

    26-12-2017-beernem 1725.JPG
     Podium Beloften met winnaar Jenko Bonne, Gianni Siebens en Julien Kaise.

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 TAPIAS Natalie USA JAM / NCC

    5 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 ALLART Oceane FRA SEV V

    7 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    8 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
    26-12-2017-beernem 652.JPG

    Podium Dames met winnares Aurelie Vermeir, Tessa Zwaenepoel en Laure Michels.

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP
    26-12-2017-beernem 643.JPG

    Podium Dames Jeugd met winnares Julie Roelandts, Mirthe Van Den Brande en
    Kiona Dhondt.

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 1 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP ZARAUZTARRA

    8 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 COCKX Maxim YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 DEMEYER Guillian 12 GROOTJANS Jeno 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 GUNST Ruben 15 CLAUWAERT Maarten 16 BAZLEY George GBR 17 VAN MELDERT Robin 18 COLLIE Lars 19 LAVERGE Maxim 20 VAN ACKER Jasper 21 COENE Benjamin
    26-12-2017-beernem 1108.JPG
    Podium Juniores met winnaar Jelle Vermoote, Jens Clynhens en Joran Wyseure.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 45 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    8 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 DE MAERE Alessio 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 DHOOGE Thibau 15 DECKMIJN Matisse 16 TRIO Victor 17 DENAEGHEL Brent 18 DHOOGE Romeo 19 CLAUS Benoît 20 DE CLERCQ Seppe 21 GROOTJANS Andries 22 DE VOS Sander 23 DEWEERDT Tiebe 24 KEMPINAIRE Théo 25 VAN HAVERE Detlev 26 DEWINTER Gerben 27 EECKHOUT Sander 28 DE GROOTE Vasco 29 SOONTJENS Arthur 30 VANSTEENKISTE Vico 37 D´HOLLANDER Senne 40 CLAESSENS Robbe
    26-12-2017-beernem 932.JPG
    Podium Nieuwelingen 2°jaars met winnaar Dante Coremans, Arne Baers en
    Yorben Lauryssen.

    26-12-2017-beernem 936.JPG
                                       Podium Nieuwelingen 1°jaars.

     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    7 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    8 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    9 VAN DE VELDE Valentijn INDIVIDUEELAMA19+

    10 GOUDESEUNE Bart LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZWMASTM

    11 LEGRAND Wesley 12 MERCIER Ward 13 DE MEYER Michaël 14 VAN HILLE Xavier 15 VOLCKAERTS Sven 16 VERGUCHT Rudy 17 VERNOU Lorenzo 18 DEBEURME Ben 19 DEBOEVER Nick 20 DEBEURME Steve
    26-12-2017-beernem 491.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde, Jorn Montaigne en
    Laudelino Lammens.

    26-12-2017-beernem 499.JPG
                         Podium Masters A met winnaar Bart Goudeseune.


    Masters B - deelnemers: 18

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN STAEYEN Benny

    4 VERHOOGHE Kris

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DUREN

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    8 SCHOONBAERT Kristof TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 TAS Patrick 12 VAN LOOY Jos 13 DUMONT Jurgen 14 MYNGHEER Johan 15 MIJNGHEER Erik 16 VAN GOETHEM Danny 17 DELANCKER Jan 18 LEARTS Hans
    26-12-2017-beernem 231.JPG
    Podium Masters B met winnaar Bjorn Rondelez, Patrick Bassez en Benny Van Staeyen.


    Masters C - deelnemers: 13

    ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 COOPMAN Ivan

    10 GOETHALS Ronny

    11 FRANKI Holvoet 12 DE CNUYDT Adrien 13 HURTECANT Roland
    26-12-2017-beernem 234.JPG

    Podium Masters C met winnaar Guido Verhaegen, Mario Lammens en Tom Dhooge.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-12-2017 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Dinsdag 26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 61

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Beobank – Corendon

    2-Laurens Sweeck (BEL)-Era – Circus  +0:33

    3-Wout Van Aert (BEL)-Crelan - Charles

    4-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions  +1:18

    5-Daan Soete (BEL)-Telenet Fidea Lions  +1:39

    6-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions  +1:54

    7-Tim Merlier (BEL)-Crelan – Charles  +1:55

    8-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions  +1:58

    9-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Napoleon Games  +2:07

    10-Jens Adams (BEL)-Pauwels Sauzen – Vastgoedservice  +2:40

    11-Michael Boros (CZE) 12-Kevin Pauwels (BEL) 13-Stephen Hyde (USA) 14-Tom Meeusen (BEL) 15-Marcel Meisen (GER) 16-Steve Chainel (FRA) 17-Diether Sweeck (BEL) 18-Gianni Vermeersch (BEL) 19-Nicolas Cleppe (BEL) 20-Gioele Bertolini (ITA) 21-Jim Aernouts (BEL) 22-Felipe Orts Lloret (ESP) 23-Stan Godrie (NED) 24-Sascha Weber (GER) 25-Simon Zahner (SUI) 26-Javier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP) 27-Twan Van Den Brand (NED) 28-Matthieu Boulo (FRA) 29-Tomas Paprstka (CZE) 30-David Menut (FRA)

     

    26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 UCI - World Cup - 50´

    Aantal deelnemers: 52

    1-Thomas Pidcock (GBR)-Telenet Fidea Lions

    2-Eli Iserbyt (BEL) Marlux - Napoleon Games-

    3-Joris Nieuwenhuis (NED) 00:23

    4-Adam Toupalik (CZE)-Beobank – Corendon  00:28

    5-Thijs Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions  00:54

    6-Sieben Wouters (NED)-Pauwels Sauzen – Vastgoedservice  00:57

    7-Jakob Dorigoni (ITA)  00:59

    8-Maik Van Der Heijden (NED)  01:08

    9-Joshua Dubau (FRA)-Team Peltrax - Braquet Libre  01:12

    10-Timo Kielich (BEL)

    11-Toon Vandebosch (BEL) 12-Pieter-Jan Vliegen (BEL) 13-Tomas Joseph (BEL) 14-Gage Hecht (USA) 15-Thymen Arensman (NED) 16-Lander Loockx (BEL) 17-Antoine Benoist (FRA) 18-Yannick Peeters (BEL) 19-Daniel Tulett (GBR) 20-Kelvin Bakx (NED) 21-Andreas Goeman (BEL) 22-Roel Van Der Stegen (NED) 23-Yentl Bekaert (BEL) 24-Seppe Rombouts (BEL) 25-Jelle Schuermans (BEL) 26-Ben Turner (GBR) 27-Jens Dekker (NED) 28-Thomas Mein (GBR) 29-Cooper Willsey (USA) 30-Kevin Kuhn (SUI)

     

    26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 61

    1-Sanne Cant (BEL)-Iko – Beobank

    2-Katie Compton (USA)-Trek Cyclocross Collective  00:03

    3-Eva Lechner (ITA)-CLIF PRO TEAM  00:07

    4-Pauline Ferrand Prevot (FRA)  00:16

    5-Marianne Vos (NED)-Wm3 Pro Cycling  00:24

    6-Lucinda Brand (NED)-Sunweb  00:24

    7-Laura Verdonschot (BEL)-Marlux - Napoleon Games  00:24

    8-Ellen Van Loy (BEL)-Telenet Fidea Lions  00:24

    9-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan – Charles  00:26

    10-Jolanda Neff (SUI)  00:36

    11-Nikki Brammeier (GBR) 12-Annemarie Worst (NED) 13-Alice Maria Arzuffi (ITA) 14-Katerina Nash (CZE) 15-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED) 16-Kaitlin Keough (USA) 17-Christel Ferrier-Bruneau (CAN) 18-Emma White (USA) 19-Christine Majerus (LUX) 20-Kim Van De Steene (BEL) 21-Lucia Gonzalez Blanco (ESP) 22-Inge Van Der Heijden (NED) 23-Fleur Nagengast (NED) 24-Elisabeth Brandau (GER) 25-Karen Verhestraeten (BEL) 26-Maghalie Rochette (CAN) 27-Helen Wyman (GBR) 28-Pavla Havlikova (CZE) 29-Jolien Verschueren (BEL) 30-Nadja Heigl (AUT)

     

    26/12/2017 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniores UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 60

    1-Tomas Kopecky (CZE)

    2-Jarno Bellens (BEL)  00:03

    3-Niels Vandeputte (BEL)  00:05

    4-Ben Tulett (GBR)  00:07

    5-Loris Rouiller (SUI)  00:09

    6-Filippo Fontana (ITA)  00:18

    7-Pim Ronhaar (NED)  00:27

    8-Mees Hendrikx (NED)  00:53

    9-Ryan Kamp (NED)  01:02

    10-Anton Ferdinande (BEL)  01:06

    11-Luke Verburg (NED) 12-Witse Meeussen (BEL) 13-Gerben Kuypers (BEL) 14-Len Dejonghe (BEL) 15-Arno Van Den Broeck (BEL) 16-Bart Artz (NED) 17-Lane Maher (USA) 18-Xander Geysels (BEL) 19-Jakub Schierl (CZE) 20-Wout Vervoort (BEL) 21-Gonzalo Inguanzo Macho (ESP) 22-Ryan Cortjens (BEL) 23-Noah Vreeswijk (NED) 24-Arthur Kluckers (LUX) 25-Tomas Jezek (CZE) 26-Vince Van Den Eynde (BEL) 27-Emil Lindgren (SWE) 28-Tyler Clark (CAN) 29-Tommaso Dalla Valle (ITA) 30-Vladimir Miksanik (CZE)

    26-12-2017 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 9°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Dinsdag 26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 1

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    4 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    5 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    6 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    10 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    11 DECLERCK Mathias 12 VAN DE KERCKHOVE Nick 13 GOOSEN Wouter 14 MUSEEUW Stefano 15 PEERS Nick 16 DE WIT Edwin 17 DENOLF Ritchie 18 VANDENHEEDE Brecht 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANDENBROUCKE Niels 21 LEAERTS Yelle 22 DE BOCK Yoni 23 COLAERT Pascal 24 DESCHEPPER Ward 25 DEWITTE Casper 26 DE BOCK Jelle 27 GOEMAN Jonas 28 STUER Kwinten 29 COUCKUYT Jens 30 MAES Aïden
     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 9

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 TAPIAS Natalie USA JAM / NCC

    5 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 ALLART Oceane FRA SEV V

    7 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    8 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 22 - opgevers: 1 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP ZARAUZTARRA

    8 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 COCKX Maxim YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 DEMEYER Guillian 12 GROOTJANS Jeno 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 GUNST Ruben 15 CLAUWAERT Maarten 16 BAZLEY George GBR 17 VAN MELDERT Robin 18 COLLIE Lars 19 LAVERGE Maxim 20 VAN ACKER Jasper 21 COENE Benjamin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 45 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    8 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 DE MAERE Alessio 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 DHOOGE Thibau 15 DECKMIJN Matisse 16 TRIO Victor 17 DENAEGHEL Brent 18 DHOOGE Romeo 19 CLAUS Benoît 20 DE CLERCQ Seppe 21 GROOTJANS Andries 22 DE VOS Sander 23 DEWEERDT Tiebe 24 KEMPINAIRE Théo 25 VAN HAVERE Detlev 26 DEWINTER Gerben 27 EECKHOUT Sander 28 DE GROOTE Vasco 29 SOONTJENS Arthur 30 VANSTEENKISTE Vico 37 D´HOLLANDER Senne 40 CLAESSENS Robbe

     

    26/12/2017 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    7 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    8 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    9 VAN DE VELDE Valentijn INDIVIDUEELAMA19+

    10 GOUDESEUNE Bart LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZWMASTM

    11 LEGRAND Wesley 12 MERCIER Ward 13 DE MEYER Michaël 14 VAN HILLE Xavier 15 VOLCKAERTS Sven 16 VERGUCHT Rudy 17 VERNOU Lorenzo 18 DEBEURME Ben 19 DEBOEVER Nick 20 DEBEURME Steve


    Masters B - deelnemers: 18

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN STAEYEN Benny

    4 VERHOOGHE Kris

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DUREN

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    8 SCHOONBAERT Kristof TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 TAS Patrick 12 VAN LOOY Jos 13 DUMONT Jurgen 14 MYNGHEER Johan 15 MIJNGHEER Erik 16 VAN GOETHEM Danny 17 DELANCKER Jan 18 LEARTS Hans


    Masters C - deelnemers: 13

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 COOPMAN Ivan

    10 GOETHALS Ronny

    11 FRANKI Holvoet 12 DE CNUYDT Adrien 13 HURTECANT Roland

    26-12-2017 om 20:11 geschreven door kenny


    25-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN MAANDAG 25/12/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky Wielandt vertrokken Maandagmorgen om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 10 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Vandaag wat frisser en nog steeds de wind als tegenstander, meteen miezerige regen bij het vertrek en dat veranderde in regen bij aankomst. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 31,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman, Franky Wielandt , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Alex Goossens , Rudy Thysman, Jonathan Van Kerckhove , ?? en Kenny Janssens

    25-12-2017 om 12:45 geschreven door kenny


    24-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VROLIJK KERSTFEEST AAN IEDEREEN GEWENST !!!




    kerst 02



    Bron: Kenny

    24-12-2017 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 8°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Zondag 24/12/2017 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 5

    1 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    2 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREXU23

    3 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    4 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CTJUNIOR

    5 WUYTS Mathijs ACROG - BALEN BCU23

    6 LIESSENS Jarno ACROG - BALEN BCU23

    7 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    8 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    9 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    10 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    11 VERHEYEN Onno 12 VAN DE VELDE Thomas 13 DE DECKER Steven 14 HENNAUX Loic 15 KAISE Julien 16 DE SCHUYTER Tim 17 MUSEEUW Stefano 18 VANDEVELDE Ruben 19 DECLERCK Mathias 20 DENOLF Ritchie 21 VRACHTEN Arne 22 VANDENHEEDE Brecht 23 DE BOCK Yoni 24 VANDENBROUCKE Niels 25 DE MEYER Jarne 26 GOOSEN Wouter 27 DE BOCK Jelle 28 ARKESTEYN Aron 29 DEBEIR Arno 30 LEAERTS Yelle
    24-12-2017-balegem 1872.JPG
    Winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns en winnaar U23 met Jenko Bonne.
    24-12-2017-balegem 1886.JPG

    24/12/2017 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 37 - opgevers: 1 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    4 BREL Antoine FRA

    5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    8 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    9 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP ZARAUZTARRA

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 NOYENS Jarne 12 MURAKAMI Koutarou JPN  13 SANTY Arne 14 CAS Stijn 15 VANLUCHENE Maxim 16 BERCKMOES Jenno 17 HUCK Léandre FRA  18 DHAEYE Enrico 19 SALOMEZ Ydris 20 BAZLEY George GBR  21 LAEVENS Justin 22 COCKX Maxim 23 DEMEYER Guillian 24 PEETERS Cis 25 VAN CUTSEM Senna 26 MULDERS Yarne 27 VAN MELDERT Robin 28 VAN ACKER Jasper 29 LAVERGE Maxim 30 COENE Benjamin
    24-12-2017-balegem 1240.JPG
    Winnaar Juniores met Jelle Vermote en winnares Dames met Aurelie Vermeir.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 54 - opgevers: 0 - 30'

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    4 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    5 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    7 DELME Mauro AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VANDERAERDEN Wout SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CORVERS Milan SPORT EN MOEDIG GENK

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 ANCHAIN Paul FRA 12 GOYVAERTS Ibo 13 LECERF William Junior 14 DHOOGE Thibau 15 DENAEGHEL Brent 16 BEECKMAN Gauthier 17 VAN DER LOOIJ Simon 18 OOSTERLINCK Joes 19 DE VOS Sander 20 VAN DEN BROECK Lars 21 DHOOGE Romeo 22 DE CLERCQ Seppe 23 GOOVAERTS Lennert 24 TRIOUX Martin FRA 25 SZKANDERA Thomas 26 DEWINTER Gerben 27 KEMPINAIRE Théo 28 DE BOCK Rune 29 DECKMIJN Matisse 30 DE GROOTE Vasco
    24-12-2017-balegem 895.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Ward Huybs en Noa Diels en winnares Dames jeugd
    met Tinne Van Den Heede.

    24/12/2017 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 VENS Quincy ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAMMASTM

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    7 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 MICHIELS Thomas 12 GOUDESEUNE Bart 13 MOERMAN Sam 14 LEGRAND Wesley 15 VOLCKAERTS Sven 16 VERNOU Lorenzo 17 DE MEYER Michaël 18 VERGUCHT Rudy 19 DEBEURME Ben 20 MAES Jo 21 TINEL Pieter 22 DESMET Robbe 23 DEBEURME Steve
    24-12-2017-balegem 538.JPG
    Winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde en winnaar Masters A met Quincy Vens.

     

    Masters B - deelnemers: 17 - opgevers: 1

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 VERHOOGHE Kris

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 PAESHUYSE Davy

    7 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 DUMONT Jurgen 12 VAN LOOY Jos 13 MIJNGHEER Erik 14 VAN GOETHEM Danny 15 DEFEYTER Tonny 16 LEAERTS Hans
    24-12-2017-balegem 240.JPG
    Winnaar Masters B met Bjorn Rondelez en winnaar Masters C met Guido Verhaegen.

     

    Masters C - deelnemers: 18

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 BALLET Peter

    5 DE WAELE Marnic

    6 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    7 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 COOPMAN Ivan

    10 ROELSTRAETE Philip BIKE ADVICE CT

    11 STORMS Marc 12 SWINNEN René 13 DE CLERCQ José 14 ERIC Laforge 15 GOETHALS Ronny 16 WATTS Brook USA 17 FRANKI Holvoet 18 HURTECANT Roland



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    24-12-2017 om 19:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 24/12/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Franky Wielandt vertrokken Zondagmorgen om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer zacht en droog winterweer bij +/- 10°C, dus ideale omstandigheden om een duurtraining af te werken. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 97 km, het gemiddelde was goed voor 32,0 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman, Franky Wielandt , Kenny De Permentier , Jan Vlegels , Eric Vermeulen , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Jochem Smet , Tommy Van Osselaer , Stefan Van Broeck , Filip Van Royen , Pieter Covents , Tom Van Osselaer , ?? en Kenny Janssens

    24-12-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    23-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 23/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 23/12/2017     


    Zaterdag 23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    5 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    6 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 ADAMS Joeri 12 MEEUSEN Tom 13 MERLIER Braam 14 VANDEBOSCH Toon 15 SMETS Gert 16 HECHT Gage USA 17 RUIZ DE LARRINAGA Javier ESP 18 TIELEN Dario 19 JACOBS Johan SUI 20 VAN AMERONGEN Thijs NED 21 VANDEBOSCH Victor 22 VAN LEEUWEN Patrick NED 23 DRIESEN Jarne 24 TRIGO Florian FRA 25 VERMEERSCH Florian 26 ALDERWEIRELD Robin 27 PAUWELS Tijl 28 DE MEYER Senne 29 MEIN Thomas GBR 30 PEERS Nick 36 DE BOCK Yoni 41 STUER Kwinten
    23-12-2017-st niklaas 1514.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Quinten Hermans.
    23-12-2017-st niklaas 1510.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Quinten Hermans.
    23-12-2017-st niklaas 1479.JPG
                     Aankomst van winnaar Wout Van Aert te Sint-Niklaas.
    23-12-2017-st niklaas 1465.JPG

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 1

    1 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    7 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    9 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    11 VAN DE STEENE Kim 12 VANDERBEKEN Joyce 13 ROCHETTE Maghalie CAN 14 ANDERSON Elle USA 15 HOEKE Geerte NED 16 WHITE Emma USA 17 FAHRINGER Rebecca USA 18 VAN DEN HOEK Bianca NED 19 VAN ANROOIJ Lindy NED 20 VERHESTRAETEN Karen 21 HEIGL Nadja AUT 22 BELLAERT Axelle 23 PEETERS Jinse 24 DE HEIJ Maaike NED 25 MAES Shana 26 VERHOEVEN Suzanne 27 KAY Anna GBR 28 WITLOX Lizzy NED 29 GOOSSENS Veerle NED 30 MULDER Mascha NED 41 COMMISSARIS Caren 43 DE BRUYNE Meg
    23-12-2017-st niklaas 1022.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Lucinda Brand, Sanne Cant en Sophie De Boer.
    23-12-2017-st niklaas 1002.JPG
                        Aankomst van winnares Lucinda Brand te Sint-Niklaas.
    23-12-2017-st niklaas 665.JPG
    23-12-2017-st niklaas 1027.JPG

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 1

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 ARTZ Bart NED ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

    7 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    8 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 PEIRENS Yente 12 LINDGREN Emil SWE 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 MALEZSEWSKI Lukas 15 DEJAEGHER Jasper 16 DECOSTER Louis 17 WILLEMS Robbe 18 NOEL Sam USA 19 DALLA VALLE Tommaso ITA 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 GUNSALUS Gregory USA 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 MCNEILL Dillion USA 25 HUEZ Emanuele ITA26 VAN DER VEKEN Senne 27 HERMANS Berre 28 NOYENS Jarne 29 VERHEYDE Leander 30 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 32 VAN CLEEMPUT Bert
    23-12-2017-st niklaas 597.JPG
      Podium Juniores met winnaar Ben Tulett, Mees Hendrickx en Luke Verburg.

    23-12-2017-st niklaas 559.JPG
                           Aankomst van winnaar Ben Tulett te Sint-Niklaas.

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 65 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 AVONDTS Mathis 12 DE ROECK Mathis 13 MICHELS Jente 14 DELME Mauro 15 VANDERLINDEN Lukas 16 VAN DE PUTTE Victor 17 DECLERCK Jelle 18 KOPECKY Matyas NED 19 PAUWELS Pieter 20 DE MAERE Alessio 21 VAN HOFTEN Levi NED 22 ARTZ Huub NED 23 KUYPERS Milan 24 CALLEWAERT Andreas 25 VAN GILS Yannick 26 GEURS Renzo 27 VANDERSTEEN Jarne 28 DELAERE Brent 29 OMLOOP Mats 30 VANPRAET Ruben 35 VAN HAVERE Detlev 40 SZKANDERA Thomas 41 D´HOLLANDER Senne 49 CLAESSENS Robbe 56 DE BAERE Rune 57 ROTTIERS Reinoud 63 STORMS Imke
    23-12-2017-st niklaas 295.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lennert Belmans, Ward Huybs en Yorben Lauryssen.

    23-12-2017-st niklaas 262.JPG
                 Aankomst van winnaar Lennert Belmans voor Ward Huybs.


    Dames jeugd - deelnemers: 8

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 WADSWORTH Maddie GBR

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 WADSWORTH Anna GBR

    7 SCHEVENELS Lies´L OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-12-2017 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    5 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    6 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 ADAMS Joeri 12 MEEUSEN Tom 13 MERLIER Braam 14 VANDEBOSCH Toon 15 SMETS Gert 16 HECHT Gage USA 17 RUIZ DE LARRINAGA Javier ESP 18 TIELEN Dario 19 JACOBS Johan SUI 20 VAN AMERONGEN Thijs NED 21 VANDEBOSCH Victor 22 VAN LEEUWEN Patrick NED 23 DRIESEN Jarne 24 TRIGO Florian FRA 25 VERMEERSCH Florian 26 ALDERWEIRELD Robin 27 PAUWELS Tijl 28 DE MEYER Senne 29 MEIN Thomas GBR 30 PEERS Nick 36 DE BOCK Yoni 41 STUER Kwinten

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 1

    1 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    7 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    9 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    11 VAN DE STEENE Kim 12 VANDERBEKEN Joyce 13 ROCHETTE Maghalie CAN 14 ANDERSON Elle USA 15 HOEKE Geerte NED 16 WHITE Emma USA 17 FAHRINGER Rebecca USA 18 VAN DEN HOEK Bianca NED 19 VAN ANROOIJ Lindy NED 20 VERHESTRAETEN Karen 21 HEIGL Nadja AUT 22 BELLAERT Axelle 23 PEETERS Jinse 24 DE HEIJ Maaike NED 25 MAES Shana 26 VERHOEVEN Suzanne 27 KAY Anna GBR 28 WITLOX Lizzy NED 29 GOOSSENS Veerle NED 30 MULDER Mascha NED 41 COMMISSARIS Caren 43 DE BRUYNE Meg

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 1

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 ARTZ Bart NED ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

    7 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    8 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 PEIRENS Yente 12 LINDGREN Emil SWE 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 MALEZSEWSKI Lukas 15 DEJAEGHER Jasper 16 DECOSTER Louis 17 WILLEMS Robbe 18 NOEL Sam USA 19 DALLA VALLE Tommaso ITA 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 GUNSALUS Gregory USA 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 MCNEILL Dillion USA 25 HUEZ Emanuele ITA26 VAN DER VEKEN Senne 27 HERMANS Berre 28 NOYENS Jarne 29 VERHEYDE Leander 30 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 32 VAN CLEEMPUT Bert

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 65 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 AVONDTS Mathis 12 DE ROECK Mathis 13 MICHELS Jente 14 DELME Mauro 15 VANDERLINDEN Lukas 16 VAN DE PUTTE Victor 17 DECLERCK Jelle 18 KOPECKY Matyas NED 19 PAUWELS Pieter 20 DE MAERE Alessio 21 VAN HOFTEN Levi NED 22 ARTZ Huub NED 23 KUYPERS Milan 24 CALLEWAERT Andreas 25 VAN GILS Yannick 26 GEURS Renzo 27 VANDERSTEEN Jarne 28 DELAERE Brent 29 OMLOOP Mats 30 VANPRAET Ruben 35 VAN HAVERE Detlev 40 SZKANDERA Thomas 41 D´HOLLANDER Senne 49 CLAESSENS Robbe 56 DE BAERE Rune 57 ROTTIERS Reinoud 63 STORMS Imke


    Dames jeugd - deelnemers: 8

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 WADSWORTH Maddie GBR

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 WADSWORTH Anna GBR

    7 SCHEVENELS Lies´L OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23-12-2017 om 17:18 geschreven door kenny


    17-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 17/12/2017 NAMEN (WB) – Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers:

    1-Wout Van Aert (BEL)-Crelan - Charles

    2-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:04

    3-Mathieu van der Poel (NED)-Beobank - Corendon-01:06

    4-Kevin Pauwels (BEL)-Marlux - Napoleon Games-01:01:58

    5-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Napoleon Games-02:08

    6-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-02:24

    7-Marcel Meisen (GER)-Steylaerts - Betfirst-02:37

    8-Laurens Sweeck (BEL)-Era - Circus-02:59

    9-Daan Soete (BEL)-Telenet Fidea Lions-0312

    10-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-03:21

    11-Stephen Hyde (USA)-12-Tim Merlier (BEL)-13-Jens Adams (BEL)-14-Lars Forster (SUI)-15-Steve Chainel (FRA)-16-Diether Sweeck (BEL)-17-Dieter Vanthourenhout (BEL)-18-Marcel Wildhaber (SUI)-19-Lars van der Haar (NED)-20-David van der Poel (NED)

     

    17/12/2017 NAMEN (WB) – Beloften UCI – 50’

    Aantal deelnemers: 44

    1-Thomas Pidcock (GBR)-Telenet Fidea Lions

    2-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Napoleon Games-00:16

    3-Lucas Dubau (FRA)-Team Peltrax - Braquet Libre-00:50

    4-Sieben Wouters (NED)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:55

    5-Jakob Dorigoni (ITA)--00:57

    6-Joshua Dubau (FRA)-Team Peltrax - Braquet Libre-01:10

    7-Timon Rüegg (SUI)--01:17

    8-Timo Kielich (BEL)-Era - Circus-01:22

    9-Adam Toupalik (CZE)-Beobank - Corendon-01:22

    10-Thijs Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:53

    11-Jelle Schuermans (BEL)-12-Antoine Benoist (FRA)-13-Yan Gras (FRA)-14-Yentl Bekaert (BEL)-15-Gage Hecht (USA)-16-Tomas Joseph (BEL)-17-Eddy Fine (FRA)-18-Roel Van Der Stegen (NED)-19-Toon Vandebosch (BEL)-20-Jofre Cullell Estape (ESP)-21-Pieter-Jan Vliegen (BEL)-22-Kevin Kuhn (SUI)-23-Lander Loockx (BEL)-24-Johan Jacobs (SUI)-25-Daniel Tulett (GBR)-26-Kelvin Bakx (NED)-27-Ben Turner (GBR)-28-Yannick Peeters (BEL)-29-Andreas Goeman (BEL)-30-Kyle Agterberg (NED)

     

    17/12/2017 NAMEN (WB) – Dames Elite UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 58

    1-Evie Richards (GBR)

    2-Nikki Brammeier (GBR)-Boels Dolmans-00:15

    3-Eva Lechner (ITA)-CLIF PRO TEAM-00:24

    4-Katie Compton (USA)-Trek Cyclocross Collective-00:34

    5-Pauline Ferrand Prevot (FRA)--01:06

    6-Kaitlin Keough (USA)-Cylance Pro Cycling-01:08

    7-Katerina Nash (CZE)-CLIF PRO TEAM-01:14

    8-Jolanda Neff (SUI)--01:20

    9-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-01:29

    10-Alice Maria Arzuffi (ITA)-Steylaerts - Verona-01:34

    11-Ellen Van Loy (BEL)-12-Sanne Cant (BEL)-13-Sophie De Boer (NED)-14-Christine Majerus (LUX)-15-Helen Wyman (GBR)-16-Annemarie Worst (NED)-17-Caroline Mani (FRA)-18-Maud Kaptheijns (NED)-19-Kim Van De Steene (BEL)-20-Nadja Heigl (AUT)-21-Emma White (USA)-22-Loes Sels (BEL)-23-Inge Van Der Heijden (NED)-24-Marlène Petit (FRA)-25-Ellen Anderson (USA)-26-Christel Ferrier-Bruneau (CAN)-27-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-28-Fleur Nagengast (NED)-29-Ellen Noble (USA)-30-Pavla Havlikova (CZE)

     

    17/12/2017 NAMEN (WB) – Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 56

    1-Loris Rouiller (SUI)

    2-Ryan Kamp (NED)-00:21

    3-Ben Tulett (GBR)-00:30

    4-Ryan Cortjens (BEL)-00:46

    5-Sean Flynn (GBR)-01:01

    6-Mees Hendrikx (NED)-01:17

    7-Tomas Kopecky (CZE)-01:24

    8-Pim Ronhaar (NED)-01:33

    9-Filippo Fontana (ITA)-01:46

    10-Niels Vandeputte (BEL)-02:09

    11-Anton Ferdinande (BEL)-12-Jarno Bellens (BEL)-13-Witse Meeussen (BEL)-14-Tomas Jezek (CZE)-15-Alois Charrin (FRA)-16-Tim Van Dijke (NED)-17-Leonardo Cover (ITA)-18-Arno Van Den Broeck (BEL)-19-Gerben Kuypers (BEL)-20-Davide Toneatti (ITA)-21-Lane Maher (USA)-22-Noah Vreeswijk (NED)-23-Vince Van Den Eynde (BEL)-24-Jakub Riman (CZE)-25-Federico Ceolin (ITA)-26-Thibault Valognes (FRA)-27-Jelle Vermoote (BEL)-28-Arthur Kluckers (LUX)-29-Len Dejonghe (BEL)-30-Sam Noel (USA)

    17-12-2017 om 16:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 16/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 16/12/2017     


    Zaterdag 16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Wout van Aert-op 3" 

    3.Laurens Sweeck-1'06" 

    4.Lars van der Haar -1'10" 

    5.Kevin Pauwels -1'15" 

    6.Toon Aerts -1'22" 

    7.Corné van Kessel (Ned) -1'31" 

    8.Tim Merlier -1'48" 

    9.Jens Adams -2'08" 

    10.Daan Soete -2'17" 
    3W3A8104.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en Laurens Sweeck.
    3W3A8109.JPG
                              Winnaar Mathieu Van Der Poel te Antwerpen.
    3W3A8046.JPG
                           Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    3W3A8051.JPG
                                  Aankomst van Wout Van Aert die 2de werd.
    3W3A7748.JPG
                               Start van de Men Elite te Antwerpen.

      

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    11 ROMBOUTS Seppe 12 VERMEERSCH Florian 13 DEBEIR Arno 14 VRACHTEN Arne 15 LIESSENS Jarno 16 DRIESEN Jarne 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VANDEBOSCH Victor 20 LEMMENS Sander 21 VERHEYEN Thomas 22 DE MEYER Senne 23 DE SMET Thibaut 24 WUYTS Mathijs 25 SIEMONS Julian 26 SMETS Gert 27 BONSERGENT Maxime FRA 28 MUSKENS Mart NED 29 PEERS Nick 37 DE BOCK Yoni 39 STUER Kwinten
    3W3A7238.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Adam Toupalik en Jelle Schuermans.

    3W3A7200.JPG
                                     Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 3

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    3 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    4 NASH Katerina CZE CLIF PRO TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    8 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    9 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    10 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 VERSCHUEREN Jolien 15 DE HEIJ Maaike NED 16 BELLAERT Axelle 17 WITLOX Lizzy NED 18 TRUYEN Marthe 19 PEETERS Jinse 20 GOOSSENS Veerle NED 21 VAN ALPHEN Aniek NED 22 MEISTROK Susanne NED 23 JAMES Ffion GBR 24 MAES Shana 25 DE BRUYNE Meg 26 REDMOND Natalie AUS 27 VAN WUNSEL Lise 28 COOGAN CISEK Corey USA 29 VERMEIR Aurelie 30 VAN DE PUTTE Kim 35 COMMISSARIS Caren
    3W3A7706.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Katherine Compton en Helen Wyman.

    3W3A7661.JPG
                                     Aankomst van winnares Sanne Cant.
    3W3A7301.JPG

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 FLYNN Sean GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    8 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 HLADIK Josef CZE 13 VAN RILLAER Witse 14 DECOSTER Louis 15 CAS Stijn 16 VANDESOMPEL Cedric 17 DE SMET Nicolas 18 HERRYGERS Tieme 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 WILLEMS Robbe 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 LIPPENS Seppe 25 DE LAET Tomas 26 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 27 DELNOIJE Rémon NED 28 TER LAAK Stef NED 29 ARANA CARRERA Aketza ESP 30 VERHEYDE Leander
    3W3A6638.JPG
    Podium Juniores met winnaar Wout Vervoort, Sean Flynn en Jarno Jordens.

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 ZATLOUKAL Jan CZE CYKLO TEAM KOLARNA

    7 STRANSKY Matej CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 12 BLEYENBERG Jado 13 DE HEIJ Joppe NED 14 VAN DE PUTTE Victor 15 MICHELS Jente 16 BLOMMEN Brent 17 KOPECKY Matyas NED 18 ARTZ Huub NED 19 MASCIARELLI Lorenzo ITA 20 VAN LAER Lars 21 DE BOCK Rune 22 DANEK Jakub CZE 23 PAUWELS Pieter 24 DE ROECK Mathis 25 MAURO Delmé 26 VANDERLINDEN Lukas 27 VAN GILS Yannick 28 VIDTS Obie 29 LAURYSSEN Rik 30 AVONDTS Mathis 34 VAN HAVERE Detlev 37 SZKANDERA Thomas 48 VERSCHRAEGEN Wout 49 FIERENS Ruben






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-12-2017 om 15:49 geschreven door kenny


    16-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Wout van Aert-op 3" 

    3.Laurens Sweeck-1'06" 

    4.Lars van der Haar -1'10" 

    5.Kevin Pauwels -1'15" 

    6.Toon Aerts -1'22" 

    7.Corné van Kessel (Ned) -1'31" 

    8.Tim Merlier -1'48" 

    9.Jens Adams -2'08" 

    10.Daan Soete -2'17" 

      

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    11 ROMBOUTS Seppe 12 VERMEERSCH Florian 13 DEBEIR Arno 14 VRACHTEN Arne 15 LIESSENS Jarno 16 DRIESEN Jarne 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VANDEBOSCH Victor 20 LEMMENS Sander 21 VERHEYEN Thomas 22 DE MEYER Senne 23 DE SMET Thibaut 24 WUYTS Mathijs 25 SIEMONS Julian 26 SMETS Gert 27 BONSERGENT Maxime FRA 28 MUSKENS Mart NED 29 PEERS Nick 37 DE BOCK Yoni 39 STUER Kwinten

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 3

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    3 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    4 NASH Katerina CZE CLIF PRO TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    8 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    9 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    10 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 VERSCHUEREN Jolien 15 DE HEIJ Maaike NED 16 BELLAERT Axelle 17 WITLOX Lizzy NED 18 TRUYEN Marthe 19 PEETERS Jinse 20 GOOSSENS Veerle NED 21 VAN ALPHEN Aniek NED 22 MEISTROK Susanne NED 23 JAMES Ffion GBR 24 MAES Shana 25 DE BRUYNE Meg 26 REDMOND Natalie AUS 27 VAN WUNSEL Lise 28 COOGAN CISEK Corey USA 29 VERMEIR Aurelie 30 VAN DE PUTTE Kim 35 COMMISSARIS Caren

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 FLYNN Sean GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    8 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 HLADIK Josef CZE 13 VAN RILLAER Witse 14 DECOSTER Louis 15 CAS Stijn 16 VANDESOMPEL Cedric 17 DE SMET Nicolas 18 HERRYGERS Tieme 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 WILLEMS Robbe 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 LIPPENS Seppe 25 DE LAET Tomas 26 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 27 DELNOIJE Rémon NED 28 TER LAAK Stef NED 29 ARANA CARRERA Aketza ESP 30 VERHEYDE Leander

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 ZATLOUKAL Jan CZE CYKLO TEAM KOLARNA

    7 STRANSKY Matej CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 12 BLEYENBERG Jado 13 DE HEIJ Joppe NED 14 VAN DE PUTTE Victor 15 MICHELS Jente 16 BLOMMEN Brent 17 KOPECKY Matyas NED 18 ARTZ Huub NED 19 MASCIARELLI Lorenzo ITA 20 VAN LAER Lars 21 DE BOCK Rune 22 DANEK Jakub CZE 23 PAUWELS Pieter 24 DE ROECK Mathis 25 MAURO Delmé 26 VANDERLINDEN Lukas 27 VAN GILS Yannick 28 VIDTS Obie 29 LAURYSSEN Rik 30 AVONDTS Mathis 34 VAN HAVERE Detlev 37 SZKANDERA Thomas 48 VERSCHRAEGEN Wout 49 FIERENS Ruben

    16-12-2017 om 16:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 9°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David

    Zaterdag 16/12/2017 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 5

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    2 VANDEVELDE Ruben THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CTELITE

    3 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    6 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CTU23

    7 DEWITTE Pieter ASFRA RACING TEAMELITE

    8 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CTELITE

    9 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    10 MUSEEUW Stefano TARTELETTO - ISOREX

    11 VANDENBROUCKE Niels 12 VANDENHEEDE Brecht 13 DE SCHUYTER Tim 14 COLAERT Pascal 15 VAN DEN BOSCH Tom 16 GOEMAN Jonas 17 DEWITTE Casper 18 VANDERMEIRSCH Aaron 19 VERMEERSCH Arne 20 DE GROODT Killian 21 LOGIE Aaron 22 DEBOOT Bruce 23 OGER Vincent 24 MAES Aïden 25 PEETERS Kyle

     

    16/12/2017 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores deelnemers: 20 – 40’

    1 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 GUNST Ruben TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 LAEVENS Justin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 SALOMEZ Ydris 12 VANDENBORRE Mathias 13 VAN CUTSEM Senna 14 VAN MELDERT Robin 15 LAVERGE Maxim 16 VAN ACKER Jasper 17 COENE Benjamin 18 DOCX Mieke 19 MERCIER Elien 20 FRAEYE Katleen

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 37 - opgevers: 1 – 30’

    1 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 ANANIE Ugo FRA ES ARQUES

    4 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CALLEWAERT Andreas TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    9 DEWEERDT Tiebe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 ANCHAIN Paul FRA ES ARQUES

    11 TRIOUX Martin FRA 12 DENAEGHEL Brent 13 OMLOOP Mats 14 DE CLERCQ Seppe 15 DE VOS Sander 16 DHOOGE Romeo 17 VAN DYCK Jan 18 VANDEVYVERE Emiel 19 DIELS Noa 20 DE MAERE Alessio 21 DEJONGHE Senne 22 DEWINTER Gerben 23 DEPREZ Jorit 24 HEYMANS Aaron 25 ROTTEY Victor 26 EECKHOUT Sander 27 VANSTEENKISTE Vico 28 VAN DER WILT Jorben 29 COOMAN Kjell 30 VERMEERSCH Eva 35 STORMS Imke


    Dames Jeugd - deelnemers: 6

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 COLLAVINI Lily FRA ES ARQUES

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    4 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    16/12/2017 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Masters/Masters A - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 DESMET Robbe BIKE ADVICE CTJUNIOR

    7 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK RACINGMAST A

    10 MERCIER Ward DAGPAS

    11 VANKERSSCHAEVER Klaas 12 GOUDESEUNE Bart 13 LEGRAND Wesley 14 VERGUCHT Rudy 15 DE MEYER Michaël


    Masters B - deelnemers: 15

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 VERHOOGHE Kris

    5 DE NEVE Kristof

    6 ALEXANDER Daniel GBR WWW.ZEPNAT.COM RT

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    9 MYNGHEER Erik

    10 DUMONT Jurgen

    11 MYNGHEER Johan 12 VAN GOETHEM Danny 13 JOIJE Davy 14 BOUDRY Pedro 15 DE GROOTE Rik

     

    Masters C - deelnemers: 13

    1 VERHAEGEN Guido

    2 WILLE Rudi

    3 DE WAELE Marnic

    4 BALLET Peter

    5 LAMMENS Mario

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 COOPMAN Ivan

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 GOETHALS Ronny

    10 HOLVOET Franki

    11 ROBINSON Geoff GBR 12 HANDSON Yip CAN 13 HURTECANT Roland

    16-12-2017 om 16:45 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!