.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 4°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Zaterdag 16/09/2017 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 4
    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAMJUNIOR

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    3 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAMJUNIOR

    6 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CTJUNIOR

    7 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    8 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CTU23

    9 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    10 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 DEBEIR Arno 12 ALDERWEIRELD Robin 13 DE DECKER Steven 14 VAN DE VELDE Thomas 15 BAEYENS Dennis 16 VAN COMPERNOLLE Kenneth 17 DENOLF Ritchie 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 DE BOCK Yoni 20 VANDENHEEDE Brecht 21 SMET Jonas 22 HENNAUX Loic 23 KAISE Julien 24 COLAERT Pascal 25 LEPOITTEVIN-DUBOST Simon FRA 26 MUSEEUW Stefano 27 VANDENBROUCKE Niels 28 ROELENS Joachim 29 DESCHEPPER Ward 30 VANDEVELDE Ruben

     

    16/09/2017 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    3 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    9 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VANPARIJS Tjorven 12 SANTY Arne 13 ANANIE Léo FRA 14 WYSEURE Joran 15 VANSTEENKISTE Joshua 16 HOUSSIN Bavo 17 DECOSTER Louis 18 DEMEYER Guillian 19 VAN CUTSEM Senna 20 SALOMEZ Ydris 21 DEJAEGHER Jasper 22 GUNST Ruben 23 FAYOLLE Maxime,FRA 24 CONTESSOTTO Arthur FRA 25 VAN DE STEENE Kim 26 VANLUCHENE Maxim 27 BUYZE Wannes 28 LAEVENS Justin 29 VAN ACKER Jasper 30 LAVERGE Maxim

     

    Nieuwelingen: 30´ - deelnemers: 56 - opgevers: 1

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    7 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    8 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    9 ANANIE Ugo FRA ES ARQUES

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DENAEGHEL Brent 12 KUYPERS Milan 13 DIELS Noa 14 DE MAERE Alessio 15 DELAERE Brent 16 PAUWELS Pieter 17 DE BOCK Rune 18 CALLEWAERT Andreas 19 ROGGEMAN Sieben 20 DECKMIJN Matisse 21 VANPRAET Ruben 22 DE VOS Sander 23 DHOOGE Romeo 24 VAN HAVERE Detlev 25 DEWEERDT Tiebe 26 DE CLERCQ Seppe 27 ANCHAIN Paul FRA 28 DEWINTER Gerben 29 TRIOUX Martin FRA 30 VAN NIEUWENHUYSE Warre 47 ROTTIERS Reinoud 49 VERSCHRAEGEN Wout

     

    16/09/2017 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 34 - opgevers: 0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEMASTM

    5 STEVENS Dimitri INDIVIDUEELAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim

    7 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 VAN LAETHEM Kevin 12 HOSTE Simon 13 SCHELLEVIS Remco NED 14 ANDRIES Kevin 15 VISPOEL Bryan 16 BOMERE Diego 17 DELAERE Jens 18 VANKERSSCHAEVER Klaas 19 VAN ASSCHE Nico 20 DE MEYER Michaël 21 MOEYAERT Matthias 22 WAMPERS Yannick 23 ROELENS Matthias 24 LEGRAND Wesley 25 VERCOUELLI Matthias 26 GOUDESEUNE Bart 27 DEBEURME Ben 28 ROGIERS Kurt 29 VERGUCHT Rudy 30 DE MAERE Jelle


    Masters B - deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 DE NEVE Kristof

    11 REID Gabriel CAN 12 DE VOS Gert 13 VANHONSEBROUCK Franky 14 FIEVEZ Benoît 15 DE BACKER Kurt 16 MYNGHEER Johan 17 DUMONT Jurgen 18 DE SCHOESITTER Steven 19 VAN GOETHEM Danny 20 CNUDDE Kurt 21 MYNGHEER Erik 22 PYNAERT Tom 23 DE GROOTE Rik


    Masters - deelnemers: 21 - opgevers: 0

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 RAES Patrick INDIVIDUEEL

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    5 DE WAELE Marnic INDIVIDUEEL

    6 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    10 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    11 DAVID THEO 12 SWINNEN René 13 ROBERTS Andrew GBR 14 ROELSTRAETE Philip 15 VENS Dirk 16 JOOS Luc 17 DE SMET Philippe 18 HANDSON Yip CAN 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HURTECANT Roland

    16-09-2017 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B - 60´ - Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 9

    1 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23

    2 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSELITE

    3 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    4 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    5 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANKJUNIOR

    6 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23

    7 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    9 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANKU23

    10 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    11 VERHEYEN Thomas 12 GOOSEN Wouter 13 DRIESEN Jarne 14 SIEBENS Gianni 15 VLIEGEN Pieter-jan 16 GYS Jens 17 WUYTS Mathijs 18 DE WIT Edwin 19 VAN ROY Matthias 20 ROMBOUTS Seppe 21 LEMMENS Sander 22 VRACHTEN Arne 23 CALUWE Stijn 24 LEAERTS Yelle 25 DE MEYER Jarne 26 JANSSEN Tim NED 27 KOYEN Niels 28 VAN STAEYEN Maarten 29 HELSOCHT Liam 30 PANIS Maxim

     

    16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden Dames

    Dames Elite - deelnemers: 31 - opgevers: 1 - 40´

    1 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    3 ARZUFFI Allegra Maria ITA VALCAR PBM

    4 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    6 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 VAN DER ZWAAN Laura NED 12 DE BRUYNE Meg 13 MICHELS Laure 14 VAN LOY Tess 15 VAN WITZENBURG Marieke NED 16 ZWAENEPOEL Tessa 17 DOBBELAERE Jana 18 BOONEN Valerie 19 ROMBOUTS Tine 20 NOËL Jara 21 VAN DE PUTTE Kim 22 KRANS Laura NED 23 WILLEMS Gertie 24 PALM Eva Maria 25 SCHOON Lisette NED 26 CRABBÉ Kiona 27 SCHOE Aimee NED 28 BEECKMANS Sara 29 VAN HOOL Lana 30 POULISSEN Laura


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 15 - opgevers: 0 - 30´

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 KNAVEN Senne NED WV BREDA

    5 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    6 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    7 VAN OS Indy NED WV BREDA

    8 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    10 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    11 VAN LOMMEL Yenthe 12 DHONT Kiona 13 JANSSENS Rosalie 14 VAN DEN BRANDE Mirthe 15 STORMS Imke

     

    16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores: 40´ - deelnemers: 46 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 DE VET Sander WAC TEAM

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    11 MEEUSSEN Witse 12 VAN DER SMISSEN Lennick 13 VAN DEN PLAS Jasper 14 VERVOORT Wout 15 VANDESOMPEL Cedric 16 CAS Stijn 17 GEYSELS Xander 18 LIPPENS Seppe 19 DE LAET Tomas 20 HERRYGERS Tieme 21 VAN DER VEKEN Senne 22 GEUKENS Wout 23 WILLEMS Robbe 24 DEBAELE Jorre 25 VAN LOOVEREN Joachim 26 GROOTJANS Jeno 27 MELLAERTS Robbe 28 TER LAAK Stef NED 29 COCKX Maxime 30 QUETS Stijn 33 VAN CLEEMPUT Bert

     

    Nieuwelingen: 30´ - deelnemers: 73 - opgevers: 5

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    5 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    7 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DE HEIJ Joppe NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    11 OMLOOP Mats 12 GROOTJANS Andries 13 KOPECKY Matyas NED 14 PORTERS Zeno 15 BLOMMEN Brent 16 VAN DEN BULCK Joppe 17 VANDERSTEEN Jarne 18 MEEUSEN Ruben 19 BLEYENBERG Jado 20 SLUYDTS Toon 21 MICHELS Jente 22 WILLEMSEN Steijn NED 23 VAN HOFTEN Levi NED 24 BUIJS Quinten NED 25 DEJONGHE Senne 26 CLAES Jary 27 GROENENDAAL Bailey NED 28 VAN LAER Lars 29 REINDERINK Pepijn NED 30 D´HOLLANDER Senne 64 DE BAERE Rune

     

    16/09/2017 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    5 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    6 DE BRUIN Bas NED

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    8 LAMBRECHTS Joeri INDIVIDUEELAMA19+

    9 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    10 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    11 ENGELEN Steven 12 MIESSEN Christian NED 13 DE ROO Jacob NED 14 DE VEER Bart NED 15 KOREN Jochem NED 16 JOOS Arthur 17 PEETERS Karl 18 VAN MALDEGHEM Stijn 19 NUYES Wouter 20 BOSSAERTS Kevin 21 METSELAAR Jan NED 22 BLANCHY Michael 23 JANSSENS Jurgen 24 HUSSON Kobe 25 MAES Kenny 26 DELCROIX Tom 27 WIELEMANS Kevin 28 HOUBEN Björn 29 DIELS Dimi 30 MARCHAL Wim


    Masters B - deelnemers: 29 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 SMITS Kris INDIVIDUEEL

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    7 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    8 KUHLMANN Rene NED MTB CLUB DISCOVERY

    9 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    10 JANSSENS Simon

    11 MELLAERTS Bert 12 VAN STAEYEN Benny 13 PENDERS Francis 14 KEULERS John NED 15 VAN HOUTVEN Kris 16 VAN MEER Edgar NED 17 CARPENTIER Dirk 18 VAN DER EECKEN Dirk 19 VAN LOOY Jos 20 MICHELS Joachim 21 NOOIJ Roland NED 22 AERTS Mario 23 Bakker Thierry 24 RIETBERGEN Edward NED 25 WILS Bruno 26 DEBAELE Jochen 27 LANGVER Daniel NED

     

    Masters C - deelnemers: 45 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 GROENENDAAL Michel NED WV SCHIJNDEL

    8 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    10 VERELST Rudy INDIVIDUEEL

    11 SLUYTS Patrick 12 PULMANS Peter 13 MONTULET John NED 14 MAMPAY Michel 15 VERTESSEN Johnny 16 ABE Peter 17 SCHUTTERS Alfons 18 ZWINNEN Patrick 19 VERDEYEN Jos 20 VAN OOSTERWYCK Daniël 21 HAUTERAT Georges 22 MAMPAY Paul 23 BLOEMMEN Rudy 24 VAN SINAY Dirk 25 STORMS Marc 26 VANHAEVERBEKE Jean 27 VAN HONSTÉ Kris 28 ANDERSSON Benny SWE 29 HERIJGERS Adrianus NED 30 THIJS Carl

    16-09-2017 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/09/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 16/09/2017 LAAKDAL
    Liefhebbers – 91,2 km

    1-Michiels Marnix

    2-Van Opstal Philippe

    3-Heymans Jonas

    4-Wijckmans Pieter

    5-De Weerdt Nick

    6-De Schutter John

    7-Verheyden Robin

    8-De Backker Maarten

    9-Verstraete Peter

    10-Ockers Geraud

    11-Mondelaers Jarno 12-Dops Dries 13-Van Rooy Matthias 14-Peeters Kjell 15-Van Gorp Yves 16-Vanderhoydonk Glenn 17-Vanaenrode Kevin 18-Bullens Michaël 19-Muylst Andy 20-Widar Wesley

     

    C renners – 68,4 km

    1-Pauwels Vital

    2-Bogaerts Patric

    2-Witvrouwen Kris

    4-Willems Danny

    5-Serron Danny

    6-Heremans Gino

    7-Budo Nico

    8-Bruynseels Rudy

    9-Blockx David

    10-Boenders Yves

    11-Heremans Koen 12-Van Roosbroeck Patrick 13-De Busser Jean Paul 14-Vermote Patrick 15-Van Laer Guy

     

    D renners – 68,4 km

    1-Van Roy Luc

    2-Vandenwijngaerden Marc

    3-Brabants Bruno

    4-Wuyts Hans

    5-Haest Eddy

    6-Keim Luc

    7-Maes Harry

    8-Govers Rony

    9-Maegh Jan

    10-Minnen Marc

    11-Fierens Paul 12-Godelinveau Rudy 13-Peeters Jan 14-Vangenechten Freddy 15-Goolaerts Ronny

     

    E renners – 68,4 km

    1-Van Gils Rene

    2-Vercammen Raf

    3-De Bakker Ludo

    4-De Geest Roland

    16-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    15-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 15/09/2017 KOOLSKAMP (W) - UCI Men Elite - 192,4 km - 04h20'33" - 44,21 km/h

    Kampioenschap van Vlaanderen – Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 37

    1 GAVIRIA RENDON Fernando COL QUICK - STEP FLOORS

    2 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    3 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    4 JENSEN August NOR TEAM COOP

    5 NÕMMELA Aksel EST LEOPARD PRO CYCLING

    6 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    7 BARBIER Rudy FRA AG2R LA MONDIALE

    8 VERMEULEN Emiel ROUBAIX - LILLE METROPOLE

    9 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 GEßNER Konrad GER RAD-NET ROSE TEAM

    11 RICKAERT Jonas 12 RENSHAW Mark AUS 13 MANNAERTS Jelle 14 LOOIJ Andre NED 15 DUQUENNOY Jimmy 16 JAUREGUI Quentin FRA 17 STEVENS Timothy 18 VAN DALEN Jason NED 19 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG 20 DELTOMBE Kevin 21 KRUOPIS Aidis LTU 22 VAN KEIRSBULCK Guillaume 23 CASTELIJNS Twan NED 24 DE VRIES Berden NED 25 PONS Gaëtan LUX 26 TAMINIAUX Lionel 27 TEUGELS Lennert 28 GIBBONS Thomas 29 NAESEN Oliver 30 WIRTGEN Luc LUX 35 MARCHAND Gianni 48 VEREECKEN Nicolas 66 STEELS Stijn 70 COENEN Dennis 93 DE PAUW Moreno 94 DE BOCK Stijn 104 NAESEN Lawrence

     

    15/09/2017 OEKENE ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km - 44,78 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 0

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    6 COOREVITS Gilles DOVY KEUKENS - FCC

    7 DE RUYSSCHER Dante VETRAPO CYCLING TEAM

    8 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 CLAUW John-ross 12 VANGHELUWE Seppe 13 DE MAREZ Ruben 14 BOUTTÉ Jordy 15 DECOTTIGNIES Jason 16 DEVOLDERE Niki 17 DEGEZELLE Kevin 18 VANDAELE Angelo 19 VANDAELE Philip 20 HEYTENS Kess 21 LAPIERE Ward 22 VANTHOURNOUT Brecht 23 DECOTTIGNIES Glenn 24 HUYSSER Jeroen 25 HANADA Kiyomasa JPN 26 HEANEY Marc IRL 27 PATTYN Jamie 28 COOLS Gilles 29 YOSHIOKA Takuya JPN 30 LANGEDOCK Mathieu

    15-09-2017 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 14/09/2017 OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 9

    1 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE

    2 MONCOMBLE Nicolas FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 VANDROMME Alessandro VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    6 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISMES

    7 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    8 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    10 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    11 NACHTERGAELE Niels 12 VAN DRIESCCHE Kjell 13 SHORT Philip USA 14 BERNARD Quentin FRA 15 DERIAUX Florian FRA 16 DEFREYNE Cédric 17 HEYSE Jari 18 VANHOUCKE Herman 19 SEGAERT Loic 20 CLAUW John-ross 21 CRIPPS Michael GBR 22 SMITH Ryan GBR 23 MOMMENS Timothy

     

    14/09/2017 WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,14 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 8

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    4 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    5 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    9VAINIONPää Oskari FIN ASFRA RACING TEAM

    10 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    11 EAMON Franck USA 12 MAES Jo 13 ZHURKIN Nikolai RUS 14 DE KETELE Angelo 15 DEVOLDERE Niki 16 DELESIE Berre 17 CORNELIS Nico 18 ORBIE Stephen 19 DE VRIESE Stijn 20 FYFFE Angus IRL 21 DE SY Vincent 22 JOHNSTONE Taylor GBR 23 CAVEY Vincent 24 MC CANN Conor IRL 25 VANTHOURNOUT Brecht 26 VANHAECKE Thomas 27 TOORTELBOOM Frederik 28 SANDALL Chris NZL 29 CAPPELLE Gauthier 30 VERFAILLIE Arne

    15-09-2017 om 14:07 geschreven door kenny


    14-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      
    TTC Nieuw 1.jpg 

                                 WinnaarJan Wollaert

                                            
    Zondag 10/09/2017 - NIEUWKERKEN - Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 37

    1-JAN WOLLAERT

    2-FRANKY WEEMAES

    3-WIM FRACKAERT

    4-EVERT HEIRBAUT

    5-BRAM VAN OVERLOOP

    6-JOERI VAEREWYK

    7-GLENN VAN HAUTEKERKE

    8-WIM HEYNDRICKX

    9-STEFAN ADRIAANSEN

    10-FRANK VAN ASSCHE

    11-JURGEN DE WITTE-12-THYS VAN DE BOSSCHE-13-SAM DE BEULE-14-PETER SMEETS-15-GLENN VAN HILLE-16-FILIP VAN STEIRTEGHEM-17-CLAUDIO RIZZO-18-BART VERMEIREN-19-FREDDY VAN CAMP-20-BJORN VAERENBERG-21-TOM VAN OSSELAER-22-TOMMY VAN OSSELAER-23-TOM DE LEENHEER-24-KRIS MEERSCHAERT-25-SIGI FEUCHT-26-GUIDO SPANOGHE-27-DAVID KEVELAERS-28-STIJN CREVE-29-ARNE HEIRBAUT-30-JOHAN NIJS-31-LANDER JACOBS-32-KURT VAN RAEMDONCK-33-TIM VAN CAMP-34-FILIP VAN GOETHEM-35-PATRICK VAN DE WALLE-36-KURT VAN DEN PLAS-37-KURT HEYMANS


     



    TTC Nieuw 2.jpg
                             Winnaar Gunther De Rechter

    Zondag 10/09/2017 - NIEUWKERKEN - Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 40

    1-GUNTER DE RECHTER

    2-VAN HAVENBERGH PHILIP

    3-BENNY DE DOUW

    4-HEYMANS PETER

    5-BOLSSENS MARIO

    6-VAN DUYSE PETER

    7-VERMEULEN KRIS

    8-WULLAERT KEVIN

    9-VERWILST MATHIEU

    10-LODE VERSTAPPEN

    11-MATHIAS D'HOOGE 12-SAMSON JENTE 13-BER VERHASSELT 14-VAN CRAENENBROECK WIM 15-STEPHAN VERMEULEN 16-BOGAERT GUY 17-SILVERANS KENNETH 18-GEERT JACOBS 19-KEVIN VAN HOFSTAETE 20-MICHIEL VAN GASSE 21-LARS THIJS 22-VERHULST KOEN 23-CHRISTOPHE VAN EYCKE 24-DOMINICKE DEWITTE 25-BART VAN OPSTAL 26-DE WILDE PHILIPPE 27-NIELS DE KLERCK 28-DAVY TEMMERMAN 29-BRAM SCHULLAERT 30-ANNEMIE VANESPEN 31-DIERCKX PETER 32-FRANK DE RECHTER 33-DE BEN MARK 34-BENNY VAN DAMME 35-DERRICK SPINNOX 36-JORIS DE BRUYN 37-DE MAESSCHALCK KOEN 38-YANNICK VERTENTEN 39-MARIN DAVY40-MARTENS KOEN

    14-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    13-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 13/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 13/09/2017     


    Woensdag 13/09/2017 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 45,34 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 29

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL

    2 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    7 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 CLAUS Dieter 12 VANOVERSCHELDE Kobe 13 HUYGEN Wout 14 DILLEN Ruben 15 VAN DE MIEROOP Sam 16 MINNE Stijn 17 MUDGWAY Luke NZL 18 VERBEKE Stijn 19 PATTEN Daniel GBR 20 BARUSEVICUS Peter GBR 21 VERSTRAETEN Jari 22 CORDEEL Pieter 23 SMET Guy 24 DOBBS Sam NZL 25 VAN DAMME Indy 26 DHOLLANDER Kristof
    13-9-017- sint pauwels 716.JPG 13-9-017- sint pauwels 702.JPG
                     Winnaar Sander De Pestel.
    13-9-017- sint pauwels 726.JPG
                                  Winnaar Sander De Pestel te Sint-Pauwels.
    13-9-017- sint pauwels 733.JPG
    13-9-017- sint pauwels 695.JPG
                                                Winnaar Sander De Pestel.
    13-9-017- sint pauwels 614.JPG
                          Aankomst van winnaar Sander De Pestel te Sint-Pauwels.
    13-9-017- sint pauwels 628.JPG
    Aankomst van de 2de Mathijs Paasschens voor Niels Vandyck, Jens Moens en
    Gertjan De Sy.

    13-9-017- sint pauwels 526.JPG
    13-9-017- sint pauwels 496.JPG
    13-9-017- sint pauwels 421.JPG
    13-9-017- sint pauwels 410.JPG
    13-9-017- sint pauwels 378.JPG
    13-9-017- sint pauwels 354.JPG
    13-9-017- sint pauwels 349.JPG
    13-9-017- sint pauwels 328.JPG
    13-9-017- sint pauwels 323.JPG
    13-9-017- sint pauwels 305.JPG
    13-9-017- sint pauwels 253.JPG
    13-9-017- sint pauwels 233.JPG
    13-9-017- sint pauwels 225.JPG
    13-9-017- sint pauwels 168.JPG
                                           Guy Smet en Kristoff Heyns.
    13-9-017- sint pauwels 144.JPG
    13-9-017- sint pauwels 136.JPG
    13-9-017- sint pauwels 129.JPG
    13-9-017- sint pauwels 114.JPG
    13-9-017- sint pauwels 100.JPG
    13-9-017- sint pauwels 095.JPG
    13-9-017- sint pauwels 088.JPG
    13-9-017- sint pauwels 073.JPG
    13-9-017- sint pauwels 067.JPG
    13-9-017- sint pauwels 051.JPG
    13-9-017- sint pauwels 042.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Sint-Pauwels met 55 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-09-2017 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sander De Pestel 2017.jpg 

      Sander De Pestel


    Woensdag 13/09/2017 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 45,34 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 29

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas LOTTO SOUDAL

    2 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    7 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 CLAUS Dieter 12 VANOVERSCHELDE Kobe 13 HUYGEN Wout 14 DILLEN Ruben 15 VAN DE MIEROOP Sam 16 MINNE Stijn 17 MUDGWAY Luke NZL 18 VERBEKE Stijn 19 PATTEN Daniel GBR 20 BARUSEVICUS Peter GBR 21 VERSTRAETEN Jari 22 CORDEEL Pieter 23 SMET Guy 24 DOBBS Sam NZL 25 VAN DAMME Indy 26 DHOLLANDER Kristof

     

    13/09/2017 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 128 km - 44,88 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 21

    1 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VANDERAERDEN Massimo AN POST CHAIN REACTION SEAN KELLY TEAM

    7 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    8 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 FRANKEN Marc NED 12 LEWIS Adam GBR 13 MERTENS Robin 14 MEEUS Jordi 15 AULD Scott GBR 16 COOLS Alexander 17 VAN LAER Ward 18 DANIELS Simon 19 MERX Peter NED 20 VERMEULEN Stef 21 BAKKER Bjorn NED 22 CLÉ Brent 23 GLEDHILL Leon GBR 24 ANDRIEU Maxim 25 SEGERS Joren 26 VAN ENDE Wouter 27 HOOIJEN Sjors NED 28 WANTE Jari 29 FRANSEN David 30 VAN DE VOORDE Lennert

     

    13/09/2017 RETIE (A) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap – 70 km - 41,34 km/h


    Amateurs - deelnemers: 12 - opgevers: 1

    1 DIELTJENS Gert

    2 JANSSEN Jochem

    3 DENIS Tom

    4 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DE BACKKER Maarten

    6 HULSELMANS Anton

    7 FAES Ief

    8 GEENS Sander

    9 STEENACKERS Tom

    10 VAN SCHIJNDEL Marco NED

    11 VERMUYTEN Laurens


    Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 5

    1 VAN OPSTAL Philippe

    2 WIJCKMANS Pieter

    3 JACOBS Gody NED MARCO POLO CYCLING CLUB

    4 VREYS Niels

    5 VERBRAEKEN Wim LOTTO SOUDAL

    6 BOECKX Jef

    7 MARIEN Jim

    8 VAN GESTEL Niek

    9 PEERAER Bo

    10 VERDONCK Tim EC WALSHOUTEM

    11 CAUWBERGHS Stan 12 HAEST Christophe 13 RIGO Ramsas 14 JANS Jan 15 NEDERHOF Rik NED 16 VAN GESTEL Robin 17 CRAENEN Rick NED 18 VAN GOOL Dennis 19 PAESHUYSE Jef


    Masters B - deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 MARIEN Christof

    2 WITVROUWEN Kris

    3 BOGAERTS Patric PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    4 VERMOTE Patrick VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 PAESHUYSE Davy

    6 MEURIS Gerry

    7 HELSEN Jo

    8 HARBERS Wilfred NED SPECIAL CYCLING TEAM

    9 WIJCKMANS Kristof

    10 VAN LAER Guy

    11 PEETERS Bjorn 12 MEEUS Bart 13 CLAES Benny 14 THIJS Bart 15 DE WINTER Gerrit 16 WENS Rob 17 VERBINNEN Dirk Theo 18 HOUTHOOFT Patrick NED 19 BOENDERS Yves 20 CUYPERS Peter 21 VANBERGHEN Wim 22 OLMEN Jef 23 VAN HOVE Peter 24 VERSTRAETE Peter 25 DENIER Ronny 26 BRUYNSEELS Rudy 27 COCHET Andy 28 PAUWELS Vital 29 BLOCKX David 30 HAEST Tom


    Masters C - deelnemers: 10 - opgevers: 2

    1 PRIMO Gino

    2 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    3 VAN GILS Rene

    4 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    5 PEETERS Jan

    6 SMOLDERS Frank

    7 VANGENECHTEN Freddy

    8 MINNEN Marc

    13-09-2017 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/09/2017

    waod_3.jpg
    Woensdag 13 September 2017 - URSEL (9910)


    Catg.A – 74,2 km – 46 deelnemers

    1-Vernaet Olivier (Eeklo)

    2-De Baets Kristof

    3-Van Sante Tristan

    4-Buysse Lennert

    5-Françoys Sven

    6-Holvoet Mattijs

    7-De Bock Stef

    8-Roels Diedrich

    9-Moerman Jens

    10-de Meijer Christian

    11-Verwee Nico-12-Nevejans Dennis-13-Van Ryssel Mike-14-Verduyn Jasper-15-Debaere Giovanni-16-Acket Jonas-17-Catteeuw Christof-18-Van Waeyenbergh Grégory-19-Van Hyfte Tom-20-Taveirne Anthony-21-Despiegelaere Kevin-22-Vispoel Ruben-23-Vansieleghem Lander-24-De Baets Michael-25-Neuville Wouter-26-Hoornaert Samuel-27-Scherrens Chris-28-Jonckheere Bart-29-Van Kerchove Jonathan-30-De Cock Joeri-31-De Neve Kristof-32-Vandenberghe Stijn-33-Buyse Dieter-34-Roegiest Mario-35-Nevejans Kenny-36-Moerman Mathieu-37-Deboever Nick-38-Spillebeen Jürgen-39-Vanaudenaerde Jarne-40-De Croock Maarten-41-Claeys Kevin-42-Vanhulle Dieter-43-Opsomer Enzo-44-Pysson Shane-45-Labbe Alexander-46-Dobbelaere Yari

     

    Catg.B – 63,6 km – 31 deelnemers

    1-Verbeken Kurt (Gent)

    2-Reniers Kristof

    3-Van Holderbeke Frank

    4-De Paepe Jimmy

    5-Verselder Hans Jurgen

    6-Van Den Broecke Mario

    7-Maes Peter

    8-David Stefaan

    9-Bauwens Aron

    10-Van Oyen Franky

    11-Smet Gert-12-De Bosscher Koen-13-Van Drom Giovanni-14-Mortier Alain-15-Swinnen Filip-16-Meerschaert Kris-17-Baert Giovanni-18-De Weirdt Gino-19-Hoes Andy-20-Rabout Rudi-21-Heyse Tommy-22-Diet Wim-23-Dhondt Willem-24-De Craim Ulrik-25-De Cock Kris-26-Van Buggenhout Jurgen-27-Crul Sven-28-De Beer Tom-29-Volcke Dominiek-30-Goole Reggie-31-Van Impe Jurgen

     

    Catg.B+ – 63,6 km – 14 deelnemers

    1-Lampaert Philip (Bellem)

    2-Bruyere Bruno

    3-Braet Wim

    4-De Muynck Luc

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Vermeiren Bart

    7-Leuntjens Kurt

    8-Roose Nico

    9-Cosijn Ronny

    10-Strubbe Marnix

    11-De Tremerie Franky-12-Bertier Rudy-13-Harms Ko-14-Heindryckx Andy

     

    Catg.C – 53 km – 23 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Reniers Tony

    3-Hoornaert Glenn

    4-Goossens Marc

    5-Versluys Marc

    6-Watteny Patrick

    7-Van Gampelaere Guy

    8-Boeve José

    9-Willems Noël

    10-D'Hondt Erwin

    11-Vyncke William-12-Van De Veire Luc-13-Bath Mick-14-De Baets Johan-15-De Naeghel Jozef-16-Hugelier Jürgen-17-Baudonck Tony-18-Bolle Henk-19-Delagrange Bart-20-Cornette Freddy-21-Nuyts Johan-22-Van Lierde Hans-23-Bracke Wim

     

    Catg.D – 53 km – 20 deelnemers (+65 jaar)

    1-Deneef Jozef (Denderleeuw)

    2-Casteleyn Ghislain

    3-Vanpoucke Rik

    4-Cocquyt Luc

    5-Van Holen Johny-

    6-Moens Louis-

    7-Remory Pierre-

    8-Thyssen Leo-

    9-Scheirlinckx Jozef-

    10-Martens Johan-

    11-Pauwels Marcel-12-Depreitere Eddy-13-Pieters Roland-14-Scheirlinckx Hendrik-15-Lockefeir Marinus-16-De Sutter Willy-17-Demiddel Ronny-18-Vandermeulen Jos-19-Bourgonjon Els-20-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 53 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Vyvey Julien

    3-D'Hont Joseph

    4-Robijns Robert

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-De Roos Willy

    7-Hermans Luc

    13-09-2017 om 21:35 geschreven door kenny


    12-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 12/09/2017 DESSELGEM (W) - Men Elite - 155 km - 45,36 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 25

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 HAVIK Piotr NED KATUSHA

    3 HAGEN Carl Frederik NOR TEAM JOKER

    4 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL QUICK-STEP

    6 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    7 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    8 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 GOOLAERTS Michael VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    10 JONES Harrison GBR ASFRA

    11 DEWEER Jochen 12 MAES Alexander 13 DEBUSSCHERE Jens 14 WOUTERS Enzo 15 KASPERKIEWIC Przemyslaw POL 16 BIERMANS Jenthe 17 MASSON Christophe FRA 18 GEORGI Etienne GBR 19 DEVOLDER Stijn 20 SKAARSETH Anders NOR 21 DEPREZ Tuur 22 KRUOPIS Aidis LTU 23 DUQUENNOY Jimmy 24 BREYNE Jonathan 25 BAUDE Arthur 26 VAN POUCKE Aaron 27 RICHARDSON Alexandar GBR 28 PATTYN Jeroen 29 VERHOFSTADT Thibau 30 SCOTT Robert GBR 48 VERHOFSTADT Peter

     

    12/09/2017 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 63 km - 42,09 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 6

    1 EAMON Franck USA HAGENS BERMAN CYCLING

    2 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    3 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    4 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    6 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    7 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 BOUTTÉ Kenzie 12 MCCANN John USA 13 VANDAELE Philip 14 GRAY Jake IRL 15 DE DECKER Steven 16 DE RUYSSCHER Dante 17 GOUEL Valentin FRA 18 TOORTELBOOM Frederik 19 DONALDSON Gary IRL 20 DE DONCKER Balder 21 SCHILS Dominic GBR 22 CAPPELLE Gauthier 23 MC CANN Conor IRL 24 VERVERKEN Pieter 25 CLAUW John-ross 26 COMMEYNE Steffen 27 MC LAUGHLIN Mitchell IRL 28 BRIAND Kevin FRA 29 ANECA Seppe

    12-09-2017 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/09/2017

    waod_3.jpg
    Dinsdag 12 September 2017 - NIEUW-NAMEN (NL)


    Cat.Open - 60 km - 32 deenemers

    1-De Baets Kristof (Eeklo)
    2-Guequierre Roy

    3-De Wispelaere Arno

    4-Van De Perre Lieven

    5-de Meijer Christian-

    6-292-de Koning Michel

    7-Van Holderbeke Frank

    8-Weemaes Franky

    9-Van Raemdonck Kevin

    10-Nachtegael Danny

    11-Van Hautekerke Glenn-12-Van Noord Wesley-13-Harms Ko-14-Verwee Nico-15-Wullems Richard-16-Heijens Jeroen-17-Leenknecht Jordy-18-Heirbaut Evert-19-Beck Pieter-20-Meul Tom-21-de Vree Rik-22-Heirbaut Arne-23-Dumortier David-24-Heymans Peter-25-Van Raemdonck Robby-26-D'Hondt Erwin-27-De Beule Sam-28-Suykerbuyk Ben-29-Bath Mick-30-Vanderveken Wim-31-Van Goethem Daniel-32-Vandenbussche Ron
    12-9-2017- nieuw namen 384.JPG 12-9-2017- nieuw namen 385.JPG
                    Winnaar Kristof De Baets.                                            Een woordje uitleg van winnaar Kristof De Baets.
    12-9-2017- nieuw namen 342.JPG
                                    Aankomst van winnaar Kristof De Baets.
    12-9-2017- nieuw namen 242.JPG
    De kopgroep met Kristof De Baets, Roy Guequierre, Arno De Wispelaere en
    Lieven Van De Perre.

    12-9-2017- nieuw namen 192.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 105.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 079.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 048.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 030.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 018.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 016.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 011.JPG
    12-9-2017- nieuw namen 009.JPG
         Start van de Catg.Open WAOD te Nieuw-Namen (NL) met 32 deelnemers.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 11/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN
    VAN MAAN
    DAG 11/09/2017
         


    Maandag 11/09/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 GUY SMET UIT Kruibeke DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    11 AKKERMANS Lars NED 12 DE MERLIER Giovanni 13 WIELANDT Sven 14 GRAHAM Harmish GBR 15 VERMASSEN Jens 16 SUTTON Joseph GBR 17 MEUL Robby 18 WILLEMS Pieter 19 WAELKENS Dave 20 KATSUMATA Koyo JPN
    11-9-2017- nieuwkerken waas 512.JPG
                       Winnaar te Nieuwkerken Guy Smet met de supporters.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 507.JPG
                         Winnaar te Nieuwkerken Guy Smet met de supporters.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 526.JPG
                            Winnaar Guy Smet met Kris Smet en Matthias Nys.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 521.JPG
                  Een woordje uitleg van winnaar Guy Smet te Nieuwkerken.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 492.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 447.JPG
    Aankomst van winnaar Guy Smet voor Hakim Verbeure, Guy Ten Hartog,
    Jarno Van Guyse en Tim Vercauteren.

    11-9-2017- nieuwkerken waas 439.JPG
    Aankomst van winnaar Guy Smet voor Hakim Verbeure, Guy Ten Hartog,
    Jarno Van Guyse en Tim Vercauteren.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 461.JPG
    Aankomst van de 6de met Guy Van Broekhoven voor Matti Helminen, Stijn Verbeke,
    Sam Vanuytvange en Glenn Marin.

    11-9-2017- nieuwkerken waas 485.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 404.JPG
                                             Sven Wielandt werd 13de.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 379.JPG
                                          Stijn Verbeke werd 8ste.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 305.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 288.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 281.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 258.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 229.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 202.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 199.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 182.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 177.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 169.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 159.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 155.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 145.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 099.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 075.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 068.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 064.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 055.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 051.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 046.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 042.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 039.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 026.JPG
    Start van de Elite z.c./U23/Amateurs/Masters te Nieuwkerken met 33 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2017 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Guy Smet Kop 2017 1.jpg 

              Guy Smet


    Maandag 11/09/2017 ZWEVEGEM (W) - UCI Men Elite - 168 km - 42,89 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 71

    1 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 SKAARSETH Anders NOR JOKER ICOPAL

    3 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    4 OIEN Justin USA USA U23 TEAM

    5 TILLER Rasmus Fossum NOR JOKER ICOPAL

    6 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY - GROUPE GOBERT

    8 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 EVENSEN Henrik NOR SEG RACING ACADEMY

    10 PLANCKAERT Edward SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 DIELEMAN Michiel 12 NAESEN Lawrence 13 GARRISON Ian USA 14 BROCKHOFF Jan GER 15 DE ROOZE Niels 16 REKITA Szymon POL 17 VOIGT Eric USA 18 STEELS Stijn 19 PONS Gaëtan LUX 20 BACKAERT Frederik 21 DE KLEIJN Arvid NED 22 HAGEN Carl Fredrik NOR 23 VERHULST Lothar 24 JANSSEN Adriaan NED 25 STASSEN Julien 26 VAN TRIJP Maarten NED 27 VERMEER Tom NED 28 LOVASSY Krisztián HUN 29 FORFANG Ole NOR 30 DE GREEF Robbert NED

     

    11/09/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 GUY SMET UIT Kruibeke DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    11 AKKERMANS Lars NED 12 DE MERLIER Giovanni 13 WIELANDT Sven 14 GRAHAM Harmish GBR 15 VERMASSEN Jens 16 SUTTON Joseph GBR 17 MEUL Robby 18 WILLEMS Pieter 19 WAELKENS Dave 20 KATSUMATA Koyo JPN

    11-09-2017 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 10/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR 
    VAN ZON
    DAG 10/09/2017
         


    Zondag 10/09/2017 AARTSELAAR (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 24

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    5 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    7 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    8 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 COENEN Dennis CIBEL - CEBON

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DE ROOZE Niels 12 STOCKMAN Abram 13 VENNER Quentin 14 BOUCHER David 15 LEWIS Adam GBR 16 STOCKMAN Michiel 17 GEUENS Alexander 18 WOUTERS Rutger 19 RUYTERS Brecht 20 VANDYCK Niels 21 VAN GENECHTEN Steff 22 CARTER Thomas NZL 23 MAZZONE Leon GBR 24 VERCAMMEN Jeroen 25 DE JONGHE Kevin 26 WILLEMS Kenny 27 BREYNE Jonathan 28 VERWAEST Kevin 29 PIRARD Maxim 30 HOUBBEN Adrien 35 DE PAEPE Johannes 45 VAN GOETHEM Kevin 71 ILEGEMS Ken 83 REYNAERTS Wim 84 DE BLOCK Nick 90 DAS Jeroen
    10-9-2017- aartelaar 1005.JPG
    Podium te Aartselaar met winnaar Benjamin Verraes, Jelle Mannaerts en Timothy Stevens.
    10-9-2017- aartelaar 980.JPG
             Winnaar Benjamin Verraes, Jelle Mannaerts en Timothy Stevens.
    10-9-2017- aartelaar 1026.JPG
                                   Winnaar Benjamin Verraes met de inrichter.
    10-9-2017- aartelaar 1032.JPG
    10-9-2017- aartelaar 846.JPG
    Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Jelle Mannaerts, Timothy Stevens,
    Stijn De Bock, Rune Herregodts, Robin Mertens, Dries Verstrepen, Jordi Van Dingenen,
    Dennis Coenen en Sven Noels.

    10-9-2017- aartelaar 828.JPG
    10-9-2017- aartelaar 803.JPG
    10-9-2017- aartelaar 754.JPG
    10-9-2017- aartelaar 747.JPG
    10-9-2017- aartelaar 705.JPG
    10-9-2017- aartelaar 629.JPG
    10-9-2017- aartelaar 585.JPG
    10-9-2017- aartelaar 550.JPG

    10-9-2017- aartelaar 542.JPG
    10-9-2017- aartelaar 526.JPG
    10-9-2017- aartelaar 496.JPG
    10-9-2017- aartelaar 473.JPG
    10-9-2017- aartelaar 455.JPG
    10-9-2017- aartelaar 435.JPG
    10-9-2017- aartelaar 423.JPG
    10-9-2017- aartelaar 397.JPG
    10-9-2017- aartelaar 375.JPG
    10-9-2017- aartelaar 360.JPG
                                    De kopgroep die voor de overwinning ging.
    10-9-2017- aartelaar 287.JPG
    10-9-2017- aartelaar 279.JPG
    10-9-2017- aartelaar 246.JPG
    10-9-2017- aartelaar 242.JPG
    10-9-2017- aartelaar 215.JPG
    10-9-2017- aartelaar 210.JPG
    10-9-2017- aartelaar 143.JPG
    10-9-2017- aartelaar 111.JPG 
    10-9-2017- aartelaar 103.JPG
    10-9-2017- aartelaar 079.JPG

    10-9-2017- aartelaar 069.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartselaar met 132 deelnemers.
    10-9-2017- aartelaar 075.JPG
                                  Belgisch kampioen Stijn De Bock uit Zele.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2017 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 3°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Zondag 10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden UCI Klasse 2 - 60´

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 8
    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Gianni TEAM STEYLAERTS

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    9 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 MEISEN Marcel GER 12 HERMANS Quinten 13 AERNOUTS Jim 14 MEEUSEN Tom 15 MERLIER Tim 16 WALSLEBEN Philipp GER 17 SWEECK Diether 18 ADAMS Jens 19 VAN DER POEL David NED 20 GODRIE Stan 21 CLEPPE Nicolas 22 MERLIER Braam 23 ADAMS Joeri 24 AERTS Thijs 25 VANTORNOUT Klaas 26 GOOSSENS Kobe 27 JACOBS Johan SUI 28 CALUWE Stijn 29 JOSEPH Thomas 30 SCHUERMANS Jelle

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 DE BOER Sophie NED LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT

    5 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    6 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    7 BRAMMEIER Nikkia GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    10 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 BETSEMA Denise NED 12 PAULINE DELHAYE FRA 13 VAN DE REE Monique NED 14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 VAN DEN HOEK Bianca NED 16 WORST Annemarie NED 17 VAN ANROOIJ Lindy NED 18 WYMAN Helen GBR 19 PALM Eva Maria 20 BAKKER Manon NED 21 BELLAERT Axelle 22 MAES Shana 23 TRUYEN Marthe 24 VERHOEVEN Suzanne 25 VAN DE PUTTE Kim 26 VAN WITZENBURG Marieke NED 27 DOBBELAERE Jana 28 ZWAENEPOEL Tessa 29 VERMEIR Aurelie 30 VAN DER ZWAAN Laura NED

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 3

    1 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    2 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    8 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    10 ROUILLER Loris SWZ VC ECHALLENS

    11 DEJONGHE Len12 KOPECKY Tomas CZE 13 VERBURG Luke NED 14 VERVOORT Wout 15 CLAUWAERT Maarten 16 VAN DEN BROECK Arno 17 PEIRENS Yente 18 BERVOETS Michael 19 CORTJENS Ryan 20 VAN COMPERNOLLE Jason 21 MEULEMANS Lennert 22 VERDONCK Andres 23 PEMEN Dolf 24 GEYSELS Xander 25 HAZEKAMP Bart NED 26 DE VET Sander 27 THYS Joren 28 VAN LOOVEREN Joachim 29 WESTHOFF David GER 30 VERMOOTE Jelle

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 0

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VAN DER DRIFT Twan NED 13 DECLERCK Jelle 14 DHOOGE Thibau 15 WILLEMSEN Steijn NED 16 VANDERSTEEN Jarne 17 DELAERE Brent 18 BAERS Arne 19 OOSTERLINCK Joes 20 KOPECKY Matyas NED 21 KUYPERS Milan 22 DE MAERE Alessio 23 WILLEMS Senne 24 CLARYSSE Elio 25 CALLEWAERT Andreas 26 GEURS Renzo 27 SLUYDTS Toon 28 PAUWELS Pieter 29 BUIJS Quinten NED 30 DENAEGHEL Brent 46 VAN HAVERE Detlev 67 STORMS Imke

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 8

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANK

    3 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    6 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MC CRAE Erno GOEMAN SCOTT CYCLING

    10 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    11 GYS Jens 12 WUYTS Mathijs 13 TEIRLINCK Jens 14 PAUWELS Tijl 15 GOOSEN Wouter 16 DE SCHUYTER Tim 17 VANDERMEULEN Niels 18 DE CLEYN Dave 19 HENNAUX Loic 20 VANREYTEN Joachim 21 HELSOCHT Liam 22 VRACHTEN Arne 23 SMITS Rune 24 LEAERTS Yelle 25 VERHEYEN Thomas 26 VAN ROY Matthias 27 DE SMET Thibaut 28 LEMMENS Sander 29 DE MEYER Jarne 30 BREUGELMANS Michiel 35 STUER Kwinten 45 DE BOCK Jelle 51 DE BOCK Yoni 52 DE ROP Michiel

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST-OP-DEN-BERG) (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 SWINKELS Sylvie NED WV BREDA

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 JACOBS Lotte NED NSWV MERCURIUS

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 KRANS Laura NED TEAM FIND HYPOTHEKEN

    7 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 SCHOE Aimee NED VER.X TREME

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 ROMBOUTS Tine 12 VAN LOY Tess 13 VERMEERSCH Eva 14 SCHOON Lisette NED 15 FRAEYE Katleen 16 VAN HOOL Lana 17 WOUTERS Kelly


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 10 - opgevers: 0

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VERVLOET Sterre DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    7 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 THYS Tiany OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    10 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 31 - opgevers: 2 - 40´

    1 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    7 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    11 COOLS Wannes 12 COCKX Maxime 13 PEREMANS Jochen 14 DE LAET Tomas 15 DE NIJS Maarten NED 16 GROOTJANS Jeno 17 VERMEIREN Yenthe 18 MELLAERTS Robbe 19 QUETS Stijn 20 VAN MEER Erben NED 21 VAN CLEEMPUT Bert 22 MULDERS Yarne 23 RUNHAAR Jochem NED 24 MOLS Berre 25 GEUKENS Wout 26 DEMARQUE Thibault FRA 27 SEMPELS Gill 28 VAN DEN BROECK Brick 29 BILLEN Jasper


    Nieuwelingen - deelnemers: 68 - opgevers: 0 - 30´

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    8 GROOTJANS Andries WAC TEAM

    9 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    10 PORTERS Zeno OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    11 LAURYSSEN Rik 12 GOYVAERTS Ibo 13 BOECKX Seppe 14 DELMÉ Mauro 15 VAN DEN BULCK Joppe 16 MEEUSEN Ruben 17 MICHELS Jente 18 VAN DE PUTTE Victor 19 VAN VUUREN Daan NED 20 VANDERAERDEN Wout 21 VANDERLINDEN Lukas 22 DIELS Noa 23 JAENEN Jelle 24 VAN LAER Lars 25 DE ROECK Mathis 26 WUYTS Yannick 27 VAN DER LOOIJ Simon 28 JACOBS Tuur 29 JORISSEN Senne 30 BASTIAENSEN Jesse 41 D´HOLLANDER Senne 56 DE BAERE Rune

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: deelnemers: 49 - opgevers: 4

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 LAMBRECHTS Joeri INDIVIXUEELMAST A

    8 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    11 STEVENS Dimitri 12 KLEINGELD Johnny NED 13 DELAERE Jens 14 VERBERCKMOES Arno 15 ANDRIES Kevin 16 HOSTE Simon 17 SLUYTS Glenn 18 VAN LAETHEM Kevin 19 TACK Spencer 20 VANKERSSCHAEVER Klaas 21 JOOS Arthur 22 ENGELEN Steven 23 NUYES Wouter 24 MAES Kenny 25 DELCROIX Tom 26 THIJS Dennis 27 BOSSAERTS Kevin 28 VAN HILLE Xavier 29 WIELEMANS Kevin 30 VANWESENBEECK Arvid

     

    Masters B: deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    9 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 PENDERS Francis SPORT EN MOEDIG GENK

    11 VERHOOGHE Kris 12 VAN VLASSELAER Jurgen 13 MELLAERTS Bert 14 NAESSENS Michael 15 OOMS Gunter 16 DE BOCK Benny 17 PAESHUYSE Davy 18 REID Gabriel CAN 19 DE VOS Gert 20 VAN MEER Edgar NED 21 JONGELING Gijs NED 22 CUSTERS Tim 23 VAN HOUTVEN Kris 24  JANSSENS Simon 25 LOGIER Christophe 26 VANHONSEBROUCK Franky 27 CARPENTIER Dirk 28 NOOIJ Roland NED 29 AERTS Mario 30 MICHELS Joachim

     

    Masters C: deelnemers: 49 - opgevers: 6

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    11-09-2017 om 19:21 geschreven door kenny


    10-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/09/2017 AARTSELAAR (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 24

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    5 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    7 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    8 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 COENEN Dennis CIBEL - CEBON

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DE ROOZE Niels 12 STOCKMAN Abram 13 VENNER Quentin 14 BOUCHER David 15 LEWIS Adam GBR 16 STOCKMAN Michiel 17 GEUENS Alexander 18 WOUTERS Rutger 19 RUYTERS Brecht 20 VANDYCK Niels 21 VAN GENECHTEN Steff 22 CARTER Thomas NZL 23 MAZZONE Leon GBR 24 VERCAMMEN Jeroen 25 DE JONGHE Kevin 26 WILLEMS Kenny 27 BREYNE Jonathan 28 VERWAEST Kevin 29 PIRARD Maxim 30 HOUBBEN Adrien 35 DE PAEPE Johannes 45 VAN GOETHEM Kevin 71 ILEGEMS Ken 83 REYNAERTS Wim 84 DE BLOCK Nick 90 DAS Jeroen

     

    10/09/2017 EIZER-OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 107 km - 39,18 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 14

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    3 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    7 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 SNYERS Jari UNITED C.T.

    9 BROES Michiel UNITED C.T.

    10 VANDERAERDEN Massimo AN POST CHAIN REACTION SEAN KELLY TEAM

    11 BECK Cedric 12 MERCKX Niels 13 KØRNER Max Emil Boholm NOR 14 DE HAES Jorden 15 DE VOS Gertjan 16 VAN ROY Simon 17 SINOY Fabio 18 VAN OUDENHOVE Jovany 19 VANDROMME Alessandro 20 PARIDAENS Jasper 21 BUNTINX Auxence 22 VAN GUCHT Sten 23 PETIT Tomas 24 DUBOIS Foeke 25 BAURIN Antoine 26 BERO Sean 27 VAN DEN BRANDEN Viktor 28 VAN HECKE Stijn 29 BLATZ Thorsten GER 30 PHILIPS Jonas

     

    10/09/2017 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 106,5 km - 42,78 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 12

    1 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 HALES Jake O GBR 12 BULTYNCK Isaak Floris A 13 MINNE Stijn 14 BRUYNEEL Giel 15 BOSMANS Arne 16 BARUSEVICUS Peter GBR 17 VERMET Joran 18 WALLER Jack GBR 19 DEMUYNCK Koen 20 DE SY Vincent 21 DECEUNINCK Thomas 22 TOORTELBOOM Frederik 23 DEVROYE Kim 24 GRAY Jake IRL 25 DECOTTIGNIES Jason 26 VANDAELE Philip 27 DURY Davy 28 CORNELIS Nico 29 LANNOO Jaromir 30 ACKET Jonas

     

    10/09/2017 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,74 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 11

    1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    7 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 DECLERCQ Thierry 12 SROKA Robert USA 13 DEMEYER Niels 14 LAVA Kevin 15 HEYTENS Kess 16 MCCANN John USA 17 DEWACHTER Aaron 18 HUYGHE Benny 19 HUYSSER Jeroen 20 WELVAERT Michael FRA 21 VANDAELE Thijs 22 BOSTOEN Gianni 23 DE BACKER Kristof 24 HOUCKE Killyan FRA 25 PAUWELS Nills 26 BAEKELAND Cedric 27 BAILLIEVIER Kilian 28 DECONINCK Laurens 29 SEGHERS Thomas 30 VANDERMEERSCH EMILIEN FRA

     

    10/09/2017 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 43,08 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 6

    1 TRULOCK Dermot IRL LUCAN CYCLING ROAD CLUB

    2 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 AMELINCKX Stef ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    5 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 LETEN Wouter 12 RASSCHAERT Kevin 13 HAELTERMAN Glen 14 WOMERSLEY Jake GBR 15 VAN DEN NEST Jeffrey 16 WIELFAERT Kristof 17 DILLEN Ruben 18 PEMEN Diederik 19 DHOLLANDER Kristof 20 MOORE Sean IRL 21 VAN MALDEREN Bjorn 22 CORDEEL Pieter 23 DE PAEPE Pieter 24 RONSSE Gauthier 25 BRAYAN-LUND Thomas DEN 26 VAN DOREN Ward 27 VERHEYEN Jelle 28 IMMING Toon NED 29 DE DONCKER Balder 30 BALLET Mathias 31 VAN PETEGHEM Trifonius 39 VAN VLIERBERGHE Bart 41 HEYNS Kristoff 45 SMET Jochem 47 GOOSSENS Kenny 51 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    10/09/2017 KALLO (O) – Dames Elite - 92 km - 36,5 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 19

    1 HOOGEBOOM Roos NED BIZKAIA - DURANGO

    2 DELTOMBE Evelien EQUANO CYCLING TEAM

    3 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    4 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    6 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    8 MEERTENS Lone WEBECO-Q JOBS-ACTG

    9 GERSTÄCKER Lena-marie GER SPARKASSEN GIRLS TEAM LEIPZIG

    10 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 TORTOLINA Gaia ITA 12 BORREMANS Sarah 13 TURBLIN Chloë FRA 14 BAAS Carleen NED 15 DELBAERE Fien 16 HELLEMONS Daimy NED 17 DENEEF Naïka 18 HERMANS Anka 19 ESSELAAR Gemma NED 20 BECKERS Isabelle 21 BRITS Delphine 22 TEN HARTOG Sarah 23 ROTMAN Lotte 24 TROCH Tiana 25 VAN GEYTE Katie 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 VAN DEN STEEN Kim 28 DEBBOUDT Lensy 29 OH Nicole GBR 30 VANDERHEYDEN Liena

     

    10/09/2017 VLAAMS-BRABANT CLASSIC (B) – Interclub Juniores – 114,8 km - 42,84 km/h

    Aantal deelnemers: 138 - opgevers: 40

    1 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 NABERMAN Tim NED MIXTE 2 IJSSELSTREEK

    5 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 KROONEN MAX NED WIELERZONE NED/KWC KAMPEN

    7 LAURENZ Rex LOTTO-VC ARDENNES

    8 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING WILTON CT

    10 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 ANSOMS Kirsters LAT 12 TACK Jan-emiel 13 VAN DE PAAR Jarne 14 ERNST Robin 15 JORGENSON Matteo USA 16 VAN GRIEKEN Jarne 17 VERHEIJEN Geert NED 18 LAUWENS Feddrik 19 VERHEYEN Maarten 20 DAEMEN Stijn NED 21 SOENEN Tomac 22 SCHUNK Conor USA 23 FREHEN Jeremy 24 MARIT Arne 25 DE JONG Timo NED 26 DE MEESTER Luca 27 VAN TRICHT Stan 28 SPAPEN Mauro NED 29 VAN DER EYCKEN Brent 30 VERCAMST Wesley 42 COLEMAN Zak GBR 49 DAVIES Conor GBR 52 BIERKENS Tim NED 68 CAPPAN Lennert 75 SLOCK Liam 85 REUVERS Kevin NED 98 OREEL Lars NED

     

    10/09/2017 HERSELT (A) - Juniores - 89,7 km - 40,41 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 12

    1 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    2 HARTLEY Theo GBR TRANSITION

    3 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    4 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    7 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    8 WARNES Bradley AUS WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 MATERNE Rémi WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 BARENDREGT Thijs NED 12 VAN OLMEN Siebe 13 HEYLEN Gilles 14 VAN DEN PUT Ronan 15 VERTONGEN Jens 16 DALEMANS Geoffrey 17 VAN GILS Maxim 18 ZAGERS Stefan NED 19 HENDRICKX Bjarne 20 MERTENS Neel 21 VAN DYCK Ward 22 MEERSMAN Maxim 23 VRANKEN Vince 24 DE KONINCK Pieter 25 GIELEN Jorne 26 VANDENHAUTE Lukas 27 VAN HEMELEN Vincent 28 VAN CAMP Tibo 29 JORIS Stef 30 CANDRIES Ruben 40 WARRENS Anthony

    10-09-2017 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/09/2017 POEKE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km - 40,09 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 10

    1 VAN UDEN Casper NED VZW JONG WIELERTALENT

    2 PIDCOCK Joseph GBR

    3 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    5 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 LEFEVRE Ruben VZW JONG WIELERTALENT

    10 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DUYM Steffen 12 VERSEE Younes 13 DERAEDT Victor 14 SANDRIE Brent 15 VAN LANDSCHOOT Ruben 16 DESCHUYFFELEER Bram 17 VERMOOTE Jens 18 Macleod Euan 19 RASSCHAERT Lander 20 VAN PETEGEM Axandre 21 DEMUYNCK Arno 22 MALFAIT Willem 23 DEJONGHE Kjell 24 LAUREYNS Ril 25 VAN DAELE Ernest 26 VAN RYCKEGHEM Lars 27 VILEYN Brecht 28 ROMBAUTS Daan 29 JACKSON Junior GBR 30 DE KINDER Matthias 34 DE ROECK Dante 35 CORNELIS Natan

     

    10/09/2017 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 64,6 km - 38,91 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 0

    1 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    4 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VERLUYTEN Dennis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 GILLES Florent WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 JANSSENS Robbe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BOOSTEN Sam CYCLING VLIJTINGEN

    11 BELMANS Elias 12 BRAMS Andy 13 DEPRE Jeroen 14 BIJL Kinley NED 15 SCHEEN Jérôme 16 KERKHOFS Kobe 17 DE CRAECKER Gianni 18 STEGEN Quinten 19 VERBEECK Dag 20 CHOFFRAY Gauthier 21 POETS Wout 22 SCHULMER Dylan 23 CORVERS Milan 24 DE SMET Connor 25 FELLMANN Martin 26 COX Luuk NED 27 ADRIAANS Bowen NED 28 GOFFART Jordi 29 JANSEN Jesse 30 MATHONET Maxime 31 VAN PUYVELDE Lukas

     

    10/09/2017 LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    10/09/2017 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    10/09/2017 DEERLIJK (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    10/09/2017 WORTEGEM (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    10-09-2017 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 36°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

    Zondag 10 September 2017 - SEMMERZAKE (9890) 

    Catg.A – 76 km – 42 deelnemers

    1 De Smet Olivier (Semmerzake)
    2 Carmeliet Tom
    3 Van Geyt Koen
    4 Vens Quincy
    5 Apers Michaël
    6 Bolle Jean-Pascal
    7 De Bock Stef
    8 De Clercq Wouter
    9 De Roo Johannes
    10 Vermassen Jens
    11 Maes Olivier 12 Cooman Gianni 13 Lammertyn Foeke 14 Weemaes Robby 15 Nevejans Dennis 16 Van Der Sickel Mario 17 Cooman Mauro 18 De Duytsche Luc 19 Van Meirhaeghe Karel 20 Nevejans Kenny 21 De Smet Dries 22 De Vrieze Bjorn 23 De Stercke Thomas 24 Moerman Jens 25 Aelvoet Matthias 26 Coppejans Jens 27 Everaert Niels 28 Roels Diedrich 29 Spillebeen Jürgen 30 Van Waeyenbergh Grégory 31 Delhove Jonas 32 Buyse Dieter 33 Nevejans Idesbald 34 De Schampheleire Bart 35 Haegeman David 36 De Geyter Benjamin 37 Lowagie Kevin 38 De Leeuw Jelle 39 Bombeke Dries 40 Dumortier David 41 Allemeersch Mike 42 Piens Yorben


    Catg.B – 64 km – 35 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Van De Perre Lieven
    3 Eeckhout Kurt
    4 Maes Peter
    5 De Weirdt Gino
    6 Van Den Broecke Mario
    7 Van Rijckeghem Steven
    8 de Koning Michel
    9 Verbeken Kurt
    10 De Bosscher Koen
    11 Vermassen Peter 12 Smet Gert 13 De Wannemaeker Filip 14 De Vlieger Sven 15 Verschelden Steven 16 Bauwens Aron 17 Heyse Tommy 18 Hoes Andy 19 Goossens Alex 20 Rabout Rudi 21 De Brauwer Lesley 22 Janssens Bert 23 De Swert Dave 24 Mortier Alain 25 Van Obbergen Wim 26 Heynssens Hans 27 Bollen Erwin 28 D'Hauwe Andy 29 De Backer Jurgen 30 Schollaert Carlo 31 De Waele Kris 32 Van Buggenhout Jurgen 33 Van Roeyen Dave 34 David Stefaan 35 Uvijn Jonas

     

    Catg.B+ – 64 km – 19 deelnemers

    1 Primo Gino (Gent)
    2 Bruyere Bruno
    3 Van Speybroeck Geert-Sylvère
    4 Bertier Rudy
    5 De Backer Danny
    6 Cooman Jerry
    7 Suys Frank
    8 Janssens Kenny (Melsele)
    9 De Muynck Luc
    10 Coppens Ronny
    11 Gyselinck Eddy 12 Buyle Dirk 13 Harms Ko 14 Smet Luc 15 De Moor Arie 16 Hebbrecht Geert 17 Vaneberg Francis 18 Nevejans Idesbald 19 Messeeuw Jurgen

     

    Catg.C – 56 km – 31 deelnemers

    1 Van Renterghem Patrick (Bellem)
    2 Paridaens Ronny
    3 de Waal Wim
    4 Vanopstal Eddy
    5 Van Gampelaere Guy
    6 Decaestecker Patrick
    7 De Coninck Wim
    8 Turcksin Dominique
    9 Watteny Patrick
    10 Van Lierde Hans
    11 Van Eyndt Jozef 12 Deuss Leon 13 Willems Noël 14 Heye Hilair 15 Pieters Joost 16 Schouppe Roger 17 Maes Josse 18 Struyf Raoul 19 Bolle Henk 20 De Praetere Fritz 21 Stark Adolf 22 De Regge Willy 23 De Baets Johan 24 Cornette Freddy 25 Cauwelier Bruno 26 Bracke Wim 27 Lacquet Philippe 28 Buyens Patrick 29 D'Hondt Erwin 30 Van Den Abeele Eddy 31 Bath Mick

     

    Catg.D – 56 km – 17 deelnemers (+65 jaar)

    1 Luyten Felix (Zolder)
    2 Deneef Jozef
    3 Vandermeulen Jos
    4 Burggraeve Noël
    5 Remory Pierre
    6 Van Holen Johny
    7 Wauters Jean-Pierre
    8 Scheirlinckx Jozef
    9 Scheirlinckx Hendrik
    10 Moens Louis
    11 Vandersteen Erik 12 Luypaert Danny 13 Pieters Roland 14 Demiddel Ronny 15 Van De Wiele Richard 16 Lockefeir Marinus 17 Mous Willy

    Catg.D+ – 56 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1 Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)
    2 Snels Luc

    3 Vyvey Julien
    4 Hoof Roger
    5 De Roos Willy
    6 Hermans Luc
    7 Brouwers François

    10-09-2017 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MARJON CLAUS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Marjon Claus.jpg 

          Marjon Claus


    Zondag 10/09/2017 MESEN (W) - Juniores - 84 km - 40,06 km/h 

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    4 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    6 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 DECUYPERE Nathan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 WALSHAM Sam GBR BIKE BOX ALAN

    9 CLAEYS Robbe ISOREX CYCLING TEAM

    10 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    11 BEKAERT Yentl 12 CAETHOVEN Kenneth 13 JACQUES Jarne 14 DOCHY Thibaut 15 BOELAERT Matisse 16 BRUYNEEL Tristan 17 DRANSFIELD Brad GBR 18 LUYSSEN Greg 19 WUYTS Sooi 20 VAN DEN BERGHE Nathan 21 DECLEYRE Torsten 22 COLLIE Lars 23 VERSLYPE Theo 24 VYNCKE Seppe 25 GELDHOF Wannes 26 SANTY Arne 27 MEERSCHAERT Leonardo 28 DEBUY Justin 29 DUJARDIN Diederik

     

    10/09/2017 MONTENAKEN (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km - 40,87 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 4

    1 BURCZAK Dawid POL

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 WISZNIEWSKI Kacper POL GKS CARTUSIA

    5 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    7 KUS Adam POL LUDOWY KLUB SPOTOWY WIELUN

    8 KONIECZNY Mikolaj POL

    9 BINDEMANIS Kristofers LAT

    10 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 NICOLAES Frédéric 12 TASKINEN Julius FIN 13 PEETERS Siebe 14 NIJS Thibaut 15 DONDERS Joost 16 CLOUX Antoine 17 VERDIN Joris 18 HALLEUX Simon 19 SCHURMANN Jordan 20 SUIJKERBUIJK Raoul NED 21 LAMBEIR Joachim 22 BEEREPOOT Stanley NED 23 LIESENS Dennis 24 CUSTERS Tim 25 COURT Arno

     

    10/09/2017 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km - 38,79 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    7 VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    9 CORNETTE Lucas VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DE RAEVE Stan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 MAES Laurens 12 VAN SCHOOR Matthew 13 LINTHOUDT Arne 14 DERYCKERE Ruben 15 LITVINOV Dominik 16 DE LANGE Pieter-jan 17 VAN EESBEEK Yelle 18 HANNE Milan 19 CAPPELLE Gilles 20 MICHELS Angelino 21 DOOMS Michiel 22 VAN NESTE Gilles 23 AUTRAN CARRILLO Jose Eduardochi CHI 24 ROSSEEUW Birger 25 VERCRUYSSE Gilles 26 DE FEYTER Jonas 27 HANSSENS Noah 28 TIMPERMAN Jurgen 29 HOUTEKIER Justin 30 VANNESTE Wout

     

    10/09/2017 POPPEL (A) - Juniores - 84 km - 37,59 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    4 WUYTS Siebe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN ESCH Jarno NED WV SCHIJNDEL

    6 VERHEYEN Thomas DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 MAAS Danny NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    11 VAN BALKOM Max NED 12 RÄKERS Martijn NED 13 STUIJ Thom NED 14 DE GROOT Noah NED 15 HAEST Jeroen NED 16 FRANCK Steven 17 VAN RIJSBERGEN Ties NED 18 VAN DEN BORNE Willem 19 WYNANTS Mitchell 20 BROECKX Seppe 21 VAN ESCH Youri NED 22 KIEPE Jeffrey NED 23 GEBOERS Tim

     

    10/09/2017 HERSELT (A) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 55,2 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    2 DE ROCKER Gemke PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MICHIELSEN-STEVENS Laura INDIVIDUEEL

    4 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    5 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    11 VAN ASSCHE Nele 12 PUNNEWAERT Kirin 13 DE WISPELAERE Fien 14 GIELKENS Esmée 15 TIEROLF Sophie 16 DE WILDE Julie 17 VERBEEK Britt 18 CHARLIER Laura 19 GOOSSENS Lotte 20 VAN DIJKE Demi NED 21 AKKERMANS Lotte NED 22 KEMPS Stephanie 23 VAN LOMMEL Yenthe 24 PEETERS Fleur 25 AERTS Kato 26 VAN DE VELDE Florelien 27 CEULEMANS Lisse


    Dames Juniores - deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 MARJON CLAUS  PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    5 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN SEVEREN Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 BRAGANO Laura ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    8 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    10 REEN Anouk NED WV BREDA

    11 VANDEPUTTE Léa 12 VAN STEENWINKEL Ella 13 SLEGERS Reine 14 PARSONS Ashleigh RSA 15 DELESTRAIT Camille

     

    10/09/2017 OPHASSELT (O) – Interclub Nieuwelingen - Beker van België - 79,8 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 18

    1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    3 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE NEVE Tomas OOST - VLAANDEREN (Prov,selectie)

    6 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BONNET Théo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    9 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 DHAEYE Enrico 12 KAESEMANS Siemen 13 VERSTAPPEN Tijs 14 VERBEECK Calvin 15 BERCKMOES Jenno 16 CEURENS Robbe 17 COSYNS Milan 18 GROOTJANS Jente 19 BEECKMAN Brent 20 MEEUSEN Rik 21 CRAPS Lars 22 SCHYNS Tom 23 VANDENBRANDEN Noah 24 DE GRAEF Noah 25 GROSEMANS Daan 26 LOOTENS Gust 27 DEBREYNE Ruben 28 VAN DYCK Jarne 29 MISEUR Mon 30 PIETERS Bjarne 50 REUNIS Rowdy NED 72 HUYS Branko 73 DE PESTEL Thomas 76 PERMENTIER Emano 79 VERCAUTEREN Thomas

     

    10/09/2017 HERSELT (A) - Nieuwelingen - 69 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 22

    1 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 GOOSSENS Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    7 LAERMANS Tommy WAC TEAM

    8 LEJEUNE Anton YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN DER PERREN Ritte DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 VANSTOCKSTRAETEN Rutger LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 VAN LOOVEREN Thijs 12 VAN OLMEN Yevgeny 13 SZÉKELY Nathan 14 DE PRETER Emiel 15 VAN ELSACKER Hans 16 ORINS Robin 17 VERKOEYEN Michiel 18 VAN HOUT Luca 19 VAN BOUWEL Hannes 20 DE RYCK Robbe 21 DE POOTER Dries 22 CLAES Sam 23 VAN DUN Jente 24 DEMUYNCK Victor 25 MARTENS Daan 26 MARTENS Seppe 27 COENEN Thomas 28 DANIËLS Pieter 29 DE LEEUW Ward 30 ARNOUTS Brent 32 TIMMERMANS Tristan NED 38 VAN BUYNDER Thibaud

     

    10/09/2017 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 39,73 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    2 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEKIEN Sander TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    6 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MORTREUX Axel FRA ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY

    10 VANDEN BERGHE Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 STALPAERT Lawrence 12 BEECKMAN Gauthier 13 LEWILLE Ian 14 DELFT Mattice 15 BENOIT Jonas 16 MOLLY Gil 17 DE GEEST Ricky 18 PIETERS Arthur 19 CORNETTE Steve 20 NOREILDE Mathias 21 VANDICKE Seppe 22 VISPOEL Ronin 23 DEBRUYNE Lennert 24 ONGENA Lander 25 CHRISTIAENS Jens 26 DEJONCKHEERE Arthur 27 VERSTEGEN Kenneth 28 LECLUSE Gilles 29 VERROONEN Gilles 30 VERSTRAETE Aaron

    10-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    VWV.jpg
    Zondag 10/09/2017 HEMIKSEM -
    Europees Kampioenschap

     

    Liefhebbers – 91 km

    1-Bruylandts Dave

    2-De Wijngaert Filip

    3-Haest Tom

    4-De Weerdt Nick

    5-Michiels Marnix

    6-De Feyter Tom

    7-Van Olmen Jef

    8-Heymans Jonas

    9-Hanlet Laurent

    10-Galicia Wannes

    11-Verheyden Robin 12-Steegmans Tristan 13-Verheyden Joris 14-Goossens Quentin 15-Verbeke Benny 16-Van Roy Sven 17-Vanden Wijngaerd Bart 18-Coomans Bjorn 19-Docker Karel 20-Leys Sam 21-Ramaekers Jochen 22-Vanderhoydonk Glenn 23-Oudermans Sam 24-Ockers Geraud 25-Delanghe Jelle

     

    C renners – 70 km

    1-Van Goidsenhoven Kurt

    2-Pauwels Vital

    3-Heremans Koen

    4-Bogaerts Patric

    5-De Busser Jean Paul

    6-Mortelmans Fred

    7-Coveliers Eddy

    8-Rijken Peter

    9-Heremans Gert

    10-Heremans Gino

    11-Bruynseels Rudy 12-Witvrouwen Kris 13-Boenders Yves  14-Verschueren Ivan 15-De Vree Rik 16-Van Overmeire Rudi 17-Van Hemelrijck Steve 18-Vervoort Peter 19-Vermote Patrick 20-De Winter Gerit

     

    D renners – 70 km

    1-Van Hove Dirk

    2-Van Roy Luc

    3-Wuyts Hans

    4-Brabants Bruno

    5-Tavourdon Marc

    6-Geets Frank

    7-Vandenwijngaerden Marc

    8-Compere Serge

    9-Van Loy Eddy

    10-Vos Peter

    11-Goolaerts Dirk 12-Goolaerts Ronny 13-Moerman René 14-Van Hoof Danny 15-Maes Harry 16-Vangenechten Freddy 17-Maegh Jan 18-Goris Thomas 19-Yearsley Simon 20-Peeters Jan

     

    E renners – 70 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Vercammen Raf

    4-Dom André

    5-De Bakker Ludo

    10-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!