Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Stijn De Bock
Zaterdag 09/09/2017 DE KUSTPIJL HEIST (W) - UCI Men Elite - 199,3 km - 45,72 km/h
Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 62
1 NOPPE Christophe SPORT VLAANDEREN - BALOISE
2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX
3 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT
4 GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL
5 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT
6 FORFANG Ole NOR JOKER ICOPAL
7 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
8 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON
9 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT
10 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY - GROUPE GOBERT
11 STEVENS Timothy 12 DUQUENNOY Jimmy 13 STENUIT Robin 14 SKAARSETH Anders NOR 15 GEUENS Alexander 16 NAESEN Lawrence 17 RICKAERT Jonas 18 ALLEGAERT Piet 19 TAMINIAUX Lionel 20 LIEVENS Niels 21 VAHTRA Norman EST 22 GOEBEERT Pierre 23 RUIJGH Rob NED 24 VERWAEST Kevin 25 VAN BAKEL Robbie NED 26 DE LANGE Thijs NED 27 DE WITTE Mathias 28 VERSCHUERE Seppe 29 KOUWENHOVEN Sjoerd NED 30 HAGEN Carl Fredrik NOR
09/09/2017 NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 155 km - 43,98 km/h
Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 22
1 STIJN DE BOCK uit Zele CIBEL - CEBON
2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM
3 JANSSENS Jimmy CIBEL - CEBON
4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM
5 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM
7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
8 DIELEMAN Michiel CIBEL - CEBON
9 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM
10 SINOY Fabio UNITED C.T.
11 VERMEULEN Stef 12 DE MEYERE Jens 13 DEMOLDER Stijn 14 VANDEMEULEBROECKE Steven 15 SCHITTECATTE Niels 16 VAN DYCK Wesley 17 MICHIELSEN Joran 18 DEVOS Han 19 PAGNAER Arthur 20 OLIEBOS Jordy 21 RUIJGROCK Thomas NED 22 DANIELS Simon 23 SCHOEVAERS Ward 24 DE BRUYN Jimmy NED 25 VAN HOOREBEKE Michiel 26 MOREELS Louis 27 DOCKX Kristof 28 SNYERS Jari 29 PEELAERS Jeff 30 VANBESIEN Thomas 31 CLAUS Dieter 33 VAN GOETHEM Kevin 47 COENEN Dennis 56 SMET Guy 69 MEUL Robby 71 COBBAERT Robby 82 WAELKENS Dave 83 VAN UYTVANGE Sam 94 VERBEKE Stijn 95 DE KEERSMAEKER Alexander 96 WIELANDT Sven 99 D´HOOGE Thomas
09/09/2017 HEUVELLAND CLASSIC (W) - Interclub U23 127,6 km - 41,81 km/h
Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 29
1 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE
2 VAN POUCKE Aaron INDIVIDUEEL
3 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW
4 SROKA Robert USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
5 DEPREZ Tuur INDIVIDUEEL
6 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE
7 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
8 AGNUS Fyffe IRL MIXTE 2 MOLENSPURTERS - NW BRABANT
9 CLAUW John-ross INDIVIDUEEL
10 VAN HERCK Glen INDIVIDUEEL
11 HARRISON Jones GBR 12 CAVEY Vincent 13 VEROUGSTRAETE Nicolas 14 DE HAES Jorden 15 USE Laurens 16 VERHULST Lothar 17 PARIDAENS Jasper 18 DONALDSON Gary IRL 19 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 20 DEMEYERE Torsten 21 MOERMAN Thomas 22 VERVAEKE Aäron 23 SUTTON Joseph GBR 24 WYFFELS Jonas 25 DELESIE Berre 26 VANOVERBERGHE Mathias 27 DEBOOT Bruce 28 BIEBAU Aaron 29 DIELEMAN Stan 30 VANHOUCKE Herman
09/09/2017 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 126 km - 46 km/h
Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 10
1 BARUSEVICUS Peter GBR TEAM KTM UK
2 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
3 ALONSO MONTES Pablo ESP JONG WIELERTALENT
4 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT
5 VAN DRIESCCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE
6 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
7 DIERICKX Anthony CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT
8 DOBBS Sam NZL BMC DEVELOPMENT
9 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT
10 ROUNDS Fraser GBR TEAM KTM
11 LAVA Kevin 12 DONIE Birger 13 BUYLE Pieter 14 VAN DAMME Indy 15 VAN DE PERRE Dimitri 16 VERHOFSTADT Thibau 17 BONTINCK Karel 18 KOOLS Jos NED 19 VAN IMPE Kevin 20 DE WITTE Brecht 21 VANDENBERGH Wouter 22 PATTYN Karel 23 TIGRINE Mehdi 24 COBBAERT Florian 25 WIELFAERT Kristof 26 VERSTRAETEN Jari 27 ROTTY Glenn 28 WANTE Nick 29 MOENS Jonas 30 O´CALLAGHAN Mark IRL 37 MARIN Glenn 38 VERHOFSTADT Peter 43 GOOSSENS Kenny
09/09/2017 GEEL (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,48 km/h
Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 8
1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
2 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM
3 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL
4 ROBERT Frederique ACROG - BALEN BC
5 KRAMER Erik NED DRC DE MOL
6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC
7 VAN HELDEN Luuk NED WCL BERGKLIMMMERS
8 BOGERD Marinus NED WV DE IJSSELSTREEK
9 GRUITHUIJZEN Paul NED WV SCHIJNDEL
10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
11 VAN DEN BRANDEN Viktor 12 VANDEWEERDT Lars 13 NOELS Jeroen 14 DOPS Dries 15 VAN LAER Ward 16 LOENDERS Glenn 17 DECHAMBRE Rémy 18 KRAMER Patrick NED 19 MEESEN Giel NED 20 KERKHOFS Bram 21 SERNEELS Dieter 22 VAN DEN BORNE Tom 23 KUITEN Arjan NED 24 HODIAMONT Jeffrey NED 25 ZÖLLER Mark GER 26 VAN SCHIJNDEL Marco NED 27 MOL Henri NED
09/09/2017 WIJNENDALE - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 45,34 km/h
Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3
1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW
2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING
3 BREYE Florent FRA VC AMATEUR ST.QUENTIN
4 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE
5 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
6 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT
7 CADRON Julien ESPIRA CYCLING TEAM
8 SHORT Philip USA NINE LIVES CARBON REPAIR
9 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
10 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
11 OUTRAM Joshua GBR 12 CLAEYS Timothy 13 MCCANN Jez GBR 14 VAN DER BAUWHEDE Michiel 15 HALES Jake O GBR 16 SABBE Enzo 17 VANDAELE Thijs 18 CAVEY Laurens 19 CASIER Arne 20 PAUWELS Nills 21 SCHOTTE Lauwrence 22 VANCOMPERNOLLE Jan 23 CORNELIS Nico 24 MCCANN Conor IRL 25 MUS Aloïs 26 VICO Victor 27 VERMOTE Gianni 28 SLABINCK Anthony 29 LARIVIERE Justin GBR 30 DE JAEGHERE Ruben
09/09/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 24 km
Finale - deelnemers: 14 - opgevers: 0
1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM
2 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
3 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
4 MOORS Oliver GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
6 MICHIELS Killian UNITED C.T.
7 VANDERAERDEN Massimo AN POST CHAIN REACTION SEAN KELLY TEAM
8 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
9 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM
10 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
11 VAN DE MIEROOP Sam 12 SEGERS Joren 13 DAS Jeroen 14 DE VOS Gertjan
Kleine finale - deelnemers: 12 - opgevers: 1
1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC
2 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM
3 VAN MOL Caine T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
4 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
5 VAN RAEPENBUSCH Ruben VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
6 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM
7 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
8 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
9 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM
10 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
11 DE MAEGHT Dorian
09/09/2017 URSEL (O) - Dames Elite - 86 km - 35,3 km/h
Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 2
1 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO
2 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
3 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
4 VAN IMPE Dorien INDIVIDUEEL
5 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
6 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS
7 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW
8 TROCH Tiana WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
9 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
10 OH Nicole GBR LES FILLES QUEEN OF MOUNTAINS
11 MEERTENS Lone 12 HEIJ Sabine NED 13 MCKAY Helen GBR 14 HUYGENS Cynthia FRA 15 DUTRIAUX Fiona FRA 16 TURBLIN Chloë FRA 17 GOESSENS Brenda 18 TORTOLINA Gaia ITA 19 VANDEWALLE Isabel 20 DENEEF Naïka 21 HAERS Carolien 22 GOEMAES Lieze 23 VAN DEN STEEN Kim 24 BRITS Delphine 25 DE RUYSSCHER Myrthe 26 ROES Maxime 27 VANDERHEYDEN Liena 28 RONSSE Ruth 29 WELLENS An 30 SCARNIET Elodie 32 WITTOCK Nancy 37 JACOBS Katleen
|