.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 11/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN
    VAN MAAN
    DAG 11/09/2017
         


    Maandag 11/09/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 GUY SMET UIT Kruibeke DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    11 AKKERMANS Lars NED 12 DE MERLIER Giovanni 13 WIELANDT Sven 14 GRAHAM Harmish GBR 15 VERMASSEN Jens 16 SUTTON Joseph GBR 17 MEUL Robby 18 WILLEMS Pieter 19 WAELKENS Dave 20 KATSUMATA Koyo JPN
    11-9-2017- nieuwkerken waas 512.JPG
                       Winnaar te Nieuwkerken Guy Smet met de supporters.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 507.JPG
                         Winnaar te Nieuwkerken Guy Smet met de supporters.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 526.JPG
                            Winnaar Guy Smet met Kris Smet en Matthias Nys.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 521.JPG
                  Een woordje uitleg van winnaar Guy Smet te Nieuwkerken.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 492.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 447.JPG
    Aankomst van winnaar Guy Smet voor Hakim Verbeure, Guy Ten Hartog,
    Jarno Van Guyse en Tim Vercauteren.

    11-9-2017- nieuwkerken waas 439.JPG
    Aankomst van winnaar Guy Smet voor Hakim Verbeure, Guy Ten Hartog,
    Jarno Van Guyse en Tim Vercauteren.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 461.JPG
    Aankomst van de 6de met Guy Van Broekhoven voor Matti Helminen, Stijn Verbeke,
    Sam Vanuytvange en Glenn Marin.

    11-9-2017- nieuwkerken waas 485.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 404.JPG
                                             Sven Wielandt werd 13de.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 379.JPG
                                          Stijn Verbeke werd 8ste.
    11-9-2017- nieuwkerken waas 305.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 288.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 281.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 258.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 229.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 202.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 199.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 182.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 177.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 169.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 159.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 155.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 145.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 099.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 075.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 068.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 064.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 055.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 051.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 046.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 042.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 039.JPG
    11-9-2017- nieuwkerken waas 026.JPG
    Start van de Elite z.c./U23/Amateurs/Masters te Nieuwkerken met 33 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2017 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Guy Smet Kop 2017 1.jpg 

              Guy Smet


    Maandag 11/09/2017 ZWEVEGEM (W) - UCI Men Elite - 168 km - 42,89 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 71

    1 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 SKAARSETH Anders NOR JOKER ICOPAL

    3 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    4 OIEN Justin USA USA U23 TEAM

    5 TILLER Rasmus Fossum NOR JOKER ICOPAL

    6 VAN LERBERGHE Bert SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY - GROUPE GOBERT

    8 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 EVENSEN Henrik NOR SEG RACING ACADEMY

    10 PLANCKAERT Edward SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 DIELEMAN Michiel 12 NAESEN Lawrence 13 GARRISON Ian USA 14 BROCKHOFF Jan GER 15 DE ROOZE Niels 16 REKITA Szymon POL 17 VOIGT Eric USA 18 STEELS Stijn 19 PONS Gaëtan LUX 20 BACKAERT Frederik 21 DE KLEIJN Arvid NED 22 HAGEN Carl Fredrik NOR 23 VERHULST Lothar 24 JANSSEN Adriaan NED 25 STASSEN Julien 26 VAN TRIJP Maarten NED 27 VERMEER Tom NED 28 LOVASSY Krisztián HUN 29 FORFANG Ole NOR 30 DE GREEF Robbert NED

     

    11/09/2017 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 13

    1 GUY SMET UIT Kruibeke DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEURE Hakim SHIFTING GEARS

    3 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 MARIN Glenn DCR CYCLING TEAM

    11 AKKERMANS Lars NED 12 DE MERLIER Giovanni 13 WIELANDT Sven 14 GRAHAM Harmish GBR 15 VERMASSEN Jens 16 SUTTON Joseph GBR 17 MEUL Robby 18 WILLEMS Pieter 19 WAELKENS Dave 20 KATSUMATA Koyo JPN

    11-09-2017 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 10/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR 
    VAN ZON
    DAG 10/09/2017
         


    Zondag 10/09/2017 AARTSELAAR (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 24

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    5 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    7 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    8 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 COENEN Dennis CIBEL - CEBON

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DE ROOZE Niels 12 STOCKMAN Abram 13 VENNER Quentin 14 BOUCHER David 15 LEWIS Adam GBR 16 STOCKMAN Michiel 17 GEUENS Alexander 18 WOUTERS Rutger 19 RUYTERS Brecht 20 VANDYCK Niels 21 VAN GENECHTEN Steff 22 CARTER Thomas NZL 23 MAZZONE Leon GBR 24 VERCAMMEN Jeroen 25 DE JONGHE Kevin 26 WILLEMS Kenny 27 BREYNE Jonathan 28 VERWAEST Kevin 29 PIRARD Maxim 30 HOUBBEN Adrien 35 DE PAEPE Johannes 45 VAN GOETHEM Kevin 71 ILEGEMS Ken 83 REYNAERTS Wim 84 DE BLOCK Nick 90 DAS Jeroen
    10-9-2017- aartelaar 1005.JPG
    Podium te Aartselaar met winnaar Benjamin Verraes, Jelle Mannaerts en Timothy Stevens.
    10-9-2017- aartelaar 980.JPG
             Winnaar Benjamin Verraes, Jelle Mannaerts en Timothy Stevens.
    10-9-2017- aartelaar 1026.JPG
                                   Winnaar Benjamin Verraes met de inrichter.
    10-9-2017- aartelaar 1032.JPG
    10-9-2017- aartelaar 846.JPG
    Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Jelle Mannaerts, Timothy Stevens,
    Stijn De Bock, Rune Herregodts, Robin Mertens, Dries Verstrepen, Jordi Van Dingenen,
    Dennis Coenen en Sven Noels.

    10-9-2017- aartelaar 828.JPG
    10-9-2017- aartelaar 803.JPG
    10-9-2017- aartelaar 754.JPG
    10-9-2017- aartelaar 747.JPG
    10-9-2017- aartelaar 705.JPG
    10-9-2017- aartelaar 629.JPG
    10-9-2017- aartelaar 585.JPG
    10-9-2017- aartelaar 550.JPG

    10-9-2017- aartelaar 542.JPG
    10-9-2017- aartelaar 526.JPG
    10-9-2017- aartelaar 496.JPG
    10-9-2017- aartelaar 473.JPG
    10-9-2017- aartelaar 455.JPG
    10-9-2017- aartelaar 435.JPG
    10-9-2017- aartelaar 423.JPG
    10-9-2017- aartelaar 397.JPG
    10-9-2017- aartelaar 375.JPG
    10-9-2017- aartelaar 360.JPG
                                    De kopgroep die voor de overwinning ging.
    10-9-2017- aartelaar 287.JPG
    10-9-2017- aartelaar 279.JPG
    10-9-2017- aartelaar 246.JPG
    10-9-2017- aartelaar 242.JPG
    10-9-2017- aartelaar 215.JPG
    10-9-2017- aartelaar 210.JPG
    10-9-2017- aartelaar 143.JPG
    10-9-2017- aartelaar 111.JPG 
    10-9-2017- aartelaar 103.JPG
    10-9-2017- aartelaar 079.JPG

    10-9-2017- aartelaar 069.JPG
            Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartselaar met 132 deelnemers.
    10-9-2017- aartelaar 075.JPG
                                  Belgisch kampioen Stijn De Bock uit Zele.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2017 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 3°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde

    Zondag 10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden UCI Klasse 2 - 60´

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 8
    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH Gianni TEAM STEYLAERTS

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    9 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 MEISEN Marcel GER 12 HERMANS Quinten 13 AERNOUTS Jim 14 MEEUSEN Tom 15 MERLIER Tim 16 WALSLEBEN Philipp GER 17 SWEECK Diether 18 ADAMS Jens 19 VAN DER POEL David NED 20 GODRIE Stan 21 CLEPPE Nicolas 22 MERLIER Braam 23 ADAMS Joeri 24 AERTS Thijs 25 VANTORNOUT Klaas 26 GOOSSENS Kobe 27 JACOBS Johan SUI 28 CALUWE Stijn 29 JOSEPH Thomas 30 SCHUERMANS Jelle

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    4 DE BOER Sophie NED LFT PARKHOTEL-VALKENBURG CT

    5 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    6 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    7 BRAMMEIER Nikkia GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    8 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    10 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 BETSEMA Denise NED 12 PAULINE DELHAYE FRA 13 VAN DE REE Monique NED 14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 VAN DEN HOEK Bianca NED 16 WORST Annemarie NED 17 VAN ANROOIJ Lindy NED 18 WYMAN Helen GBR 19 PALM Eva Maria 20 BAKKER Manon NED 21 BELLAERT Axelle 22 MAES Shana 23 TRUYEN Marthe 24 VERHOEVEN Suzanne 25 VAN DE PUTTE Kim 26 VAN WITZENBURG Marieke NED 27 DOBBELAERE Jana 28 ZWAENEPOEL Tessa 29 VERMEIR Aurelie 30 VAN DER ZWAAN Laura NED

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 3

    1 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    2 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    8 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    10 ROUILLER Loris SWZ VC ECHALLENS

    11 DEJONGHE Len12 KOPECKY Tomas CZE 13 VERBURG Luke NED 14 VERVOORT Wout 15 CLAUWAERT Maarten 16 VAN DEN BROECK Arno 17 PEIRENS Yente 18 BERVOETS Michael 19 CORTJENS Ryan 20 VAN COMPERNOLLE Jason 21 MEULEMANS Lennert 22 VERDONCK Andres 23 PEMEN Dolf 24 GEYSELS Xander 25 HAZEKAMP Bart NED 26 DE VET Sander 27 THYS Joren 28 VAN LOOVEREN Joachim 29 WESTHOFF David GER 30 VERMOOTE Jelle

     

    10/09/2017 EEKLO (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 0

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VAN DER DRIFT Twan NED 13 DECLERCK Jelle 14 DHOOGE Thibau 15 WILLEMSEN Steijn NED 16 VANDERSTEEN Jarne 17 DELAERE Brent 18 BAERS Arne 19 OOSTERLINCK Joes 20 KOPECKY Matyas NED 21 KUYPERS Milan 22 DE MAERE Alessio 23 WILLEMS Senne 24 CLARYSSE Elio 25 CALLEWAERT Andreas 26 GEURS Renzo 27 SLUYDTS Toon 28 PAUWELS Pieter 29 BUIJS Quinten NED 30 DENAEGHEL Brent 46 VAN HAVERE Detlev 67 STORMS Imke

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 8

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 VANDEBOSCH Toon IKO-BEOBANK

    3 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    6 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    7 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MC CRAE Erno GOEMAN SCOTT CYCLING

    10 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    11 GYS Jens 12 WUYTS Mathijs 13 TEIRLINCK Jens 14 PAUWELS Tijl 15 GOOSEN Wouter 16 DE SCHUYTER Tim 17 VANDERMEULEN Niels 18 DE CLEYN Dave 19 HENNAUX Loic 20 VANREYTEN Joachim 21 HELSOCHT Liam 22 VRACHTEN Arne 23 SMITS Rune 24 LEAERTS Yelle 25 VERHEYEN Thomas 26 VAN ROY Matthias 27 DE SMET Thibaut 28 LEMMENS Sander 29 DE MEYER Jarne 30 BREUGELMANS Michiel 35 STUER Kwinten 45 DE BOCK Jelle 51 DE BOCK Yoni 52 DE ROP Michiel

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST-OP-DEN-BERG) (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers: 18 - opgevers: 1

    1 SWINKELS Sylvie NED WV BREDA

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 JACOBS Lotte NED NSWV MERCURIUS

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 KRANS Laura NED TEAM FIND HYPOTHEKEN

    7 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 SCHOE Aimee NED VER.X TREME

    10 BOONEN Valerie BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 ROMBOUTS Tine 12 VAN LOY Tess 13 VERMEERSCH Eva 14 SCHOON Lisette NED 15 FRAEYE Katleen 16 VAN HOOL Lana 17 WOUTERS Kelly


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 10 - opgevers: 0

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 VERVLOET Sterre DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    7 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 THYS Tiany OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    10 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 31 - opgevers: 2 - 40´

    1 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    7 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    11 COOLS Wannes 12 COCKX Maxime 13 PEREMANS Jochen 14 DE LAET Tomas 15 DE NIJS Maarten NED 16 GROOTJANS Jeno 17 VERMEIREN Yenthe 18 MELLAERTS Robbe 19 QUETS Stijn 20 VAN MEER Erben NED 21 VAN CLEEMPUT Bert 22 MULDERS Yarne 23 RUNHAAR Jochem NED 24 MOLS Berre 25 GEUKENS Wout 26 DEMARQUE Thibault FRA 27 SEMPELS Gill 28 VAN DEN BROECK Brick 29 BILLEN Jasper


    Nieuwelingen - deelnemers: 68 - opgevers: 0 - 30´

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 LECERF William Junior COMITE REGIONAL Luxembourg

    8 GROOTJANS Andries WAC TEAM

    9 OMLOOP Mats ACROG - BALEN BC

    10 PORTERS Zeno OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    11 LAURYSSEN Rik 12 GOYVAERTS Ibo 13 BOECKX Seppe 14 DELMÉ Mauro 15 VAN DEN BULCK Joppe 16 MEEUSEN Ruben 17 MICHELS Jente 18 VAN DE PUTTE Victor 19 VAN VUUREN Daan NED 20 VANDERAERDEN Wout 21 VANDERLINDEN Lukas 22 DIELS Noa 23 JAENEN Jelle 24 VAN LAER Lars 25 DE ROECK Mathis 26 WUYTS Yannick 27 VAN DER LOOIJ Simon 28 JACOBS Tuur 29 JORISSEN Senne 30 BASTIAENSEN Jesse 41 D´HOLLANDER Senne 56 DE BAERE Rune

     

    10/09/2017 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: deelnemers: 49 - opgevers: 4

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 LAMBRECHTS Joeri INDIVIXUEELMAST A

    8 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    11 STEVENS Dimitri 12 KLEINGELD Johnny NED 13 DELAERE Jens 14 VERBERCKMOES Arno 15 ANDRIES Kevin 16 HOSTE Simon 17 SLUYTS Glenn 18 VAN LAETHEM Kevin 19 TACK Spencer 20 VANKERSSCHAEVER Klaas 21 JOOS Arthur 22 ENGELEN Steven 23 NUYES Wouter 24 MAES Kenny 25 DELCROIX Tom 26 THIJS Dennis 27 BOSSAERTS Kevin 28 VAN HILLE Xavier 29 WIELEMANS Kevin 30 VANWESENBEECK Arvid

     

    Masters B: deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    9 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 PENDERS Francis SPORT EN MOEDIG GENK

    11 VERHOOGHE Kris 12 VAN VLASSELAER Jurgen 13 MELLAERTS Bert 14 NAESSENS Michael 15 OOMS Gunter 16 DE BOCK Benny 17 PAESHUYSE Davy 18 REID Gabriel CAN 19 DE VOS Gert 20 VAN MEER Edgar NED 21 JONGELING Gijs NED 22 CUSTERS Tim 23 VAN HOUTVEN Kris 24  JANSSENS Simon 25 LOGIER Christophe 26 VANHONSEBROUCK Franky 27 CARPENTIER Dirk 28 NOOIJ Roland NED 29 AERTS Mario 30 MICHELS Joachim

     

    Masters C: deelnemers: 49 - opgevers: 6

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    11-09-2017 om 19:21 geschreven door kenny


    10-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/09/2017 AARTSELAAR (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - 45,25 km/h

    Aantal deelnemers: 132 - opgevers: 24

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    5 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    7 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    8 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 COENEN Dennis CIBEL - CEBON

    10 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DE ROOZE Niels 12 STOCKMAN Abram 13 VENNER Quentin 14 BOUCHER David 15 LEWIS Adam GBR 16 STOCKMAN Michiel 17 GEUENS Alexander 18 WOUTERS Rutger 19 RUYTERS Brecht 20 VANDYCK Niels 21 VAN GENECHTEN Steff 22 CARTER Thomas NZL 23 MAZZONE Leon GBR 24 VERCAMMEN Jeroen 25 DE JONGHE Kevin 26 WILLEMS Kenny 27 BREYNE Jonathan 28 VERWAEST Kevin 29 PIRARD Maxim 30 HOUBBEN Adrien 35 DE PAEPE Johannes 45 VAN GOETHEM Kevin 71 ILEGEMS Ken 83 REYNAERTS Wim 84 DE BLOCK Nick 90 DAS Jeroen

     

    10/09/2017 EIZER-OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 107 km - 39,18 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 14

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    3 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN BROEKHOVEN Bram ACROG - BALEN BC

    7 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 SNYERS Jari UNITED C.T.

    9 BROES Michiel UNITED C.T.

    10 VANDERAERDEN Massimo AN POST CHAIN REACTION SEAN KELLY TEAM

    11 BECK Cedric 12 MERCKX Niels 13 KØRNER Max Emil Boholm NOR 14 DE HAES Jorden 15 DE VOS Gertjan 16 VAN ROY Simon 17 SINOY Fabio 18 VAN OUDENHOVE Jovany 19 VANDROMME Alessandro 20 PARIDAENS Jasper 21 BUNTINX Auxence 22 VAN GUCHT Sten 23 PETIT Tomas 24 DUBOIS Foeke 25 BAURIN Antoine 26 BERO Sean 27 VAN DEN BRANDEN Viktor 28 VAN HECKE Stijn 29 BLATZ Thorsten GER 30 PHILIPS Jonas

     

    10/09/2017 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 106,5 km - 42,78 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 12

    1 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    7 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    10 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 HALES Jake O GBR 12 BULTYNCK Isaak Floris A 13 MINNE Stijn 14 BRUYNEEL Giel 15 BOSMANS Arne 16 BARUSEVICUS Peter GBR 17 VERMET Joran 18 WALLER Jack GBR 19 DEMUYNCK Koen 20 DE SY Vincent 21 DECEUNINCK Thomas 22 TOORTELBOOM Frederik 23 DEVROYE Kim 24 GRAY Jake IRL 25 DECOTTIGNIES Jason 26 VANDAELE Philip 27 DURY Davy 28 CORNELIS Nico 29 LANNOO Jaromir 30 ACKET Jonas

     

    10/09/2017 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,74 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 11

    1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    7 ROSSEEL Ricky ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    8 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 DECLERCQ Thierry 12 SROKA Robert USA 13 DEMEYER Niels 14 LAVA Kevin 15 HEYTENS Kess 16 MCCANN John USA 17 DEWACHTER Aaron 18 HUYGHE Benny 19 HUYSSER Jeroen 20 WELVAERT Michael FRA 21 VANDAELE Thijs 22 BOSTOEN Gianni 23 DE BACKER Kristof 24 HOUCKE Killyan FRA 25 PAUWELS Nills 26 BAEKELAND Cedric 27 BAILLIEVIER Kilian 28 DECONINCK Laurens 29 SEGHERS Thomas 30 VANDERMEERSCH EMILIEN FRA

     

    10/09/2017 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 43,08 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 6

    1 TRULOCK Dermot IRL LUCAN CYCLING ROAD CLUB

    2 HEYSE Jari BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 AMELINCKX Stef ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    5 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    9 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11 LETEN Wouter 12 RASSCHAERT Kevin 13 HAELTERMAN Glen 14 WOMERSLEY Jake GBR 15 VAN DEN NEST Jeffrey 16 WIELFAERT Kristof 17 DILLEN Ruben 18 PEMEN Diederik 19 DHOLLANDER Kristof 20 MOORE Sean IRL 21 VAN MALDEREN Bjorn 22 CORDEEL Pieter 23 DE PAEPE Pieter 24 RONSSE Gauthier 25 BRAYAN-LUND Thomas DEN 26 VAN DOREN Ward 27 VERHEYEN Jelle 28 IMMING Toon NED 29 DE DONCKER Balder 30 BALLET Mathias 31 VAN PETEGHEM Trifonius 39 VAN VLIERBERGHE Bart 41 HEYNS Kristoff 45 SMET Jochem 47 GOOSSENS Kenny 51 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    10/09/2017 KALLO (O) – Dames Elite - 92 km - 36,5 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 19

    1 HOOGEBOOM Roos NED BIZKAIA - DURANGO

    2 DELTOMBE Evelien EQUANO CYCLING TEAM

    3 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    4 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    6 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    8 MEERTENS Lone WEBECO-Q JOBS-ACTG

    9 GERSTÄCKER Lena-marie GER SPARKASSEN GIRLS TEAM LEIPZIG

    10 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 TORTOLINA Gaia ITA 12 BORREMANS Sarah 13 TURBLIN Chloë FRA 14 BAAS Carleen NED 15 DELBAERE Fien 16 HELLEMONS Daimy NED 17 DENEEF Naïka 18 HERMANS Anka 19 ESSELAAR Gemma NED 20 BECKERS Isabelle 21 BRITS Delphine 22 TEN HARTOG Sarah 23 ROTMAN Lotte 24 TROCH Tiana 25 VAN GEYTE Katie 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 VAN DEN STEEN Kim 28 DEBBOUDT Lensy 29 OH Nicole GBR 30 VANDERHEYDEN Liena

     

    10/09/2017 VLAAMS-BRABANT CLASSIC (B) – Interclub Juniores – 114,8 km - 42,84 km/h

    Aantal deelnemers: 138 - opgevers: 40

    1 VAN DEN BOSSCHE Fabio DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 NABERMAN Tim NED MIXTE 2 IJSSELSTREEK

    5 SNELS Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 KROONEN MAX NED WIELERZONE NED/KWC KAMPEN

    7 LAURENZ Rex LOTTO-VC ARDENNES

    8 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING WILTON CT

    10 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 ANSOMS Kirsters LAT 12 TACK Jan-emiel 13 VAN DE PAAR Jarne 14 ERNST Robin 15 JORGENSON Matteo USA 16 VAN GRIEKEN Jarne 17 VERHEIJEN Geert NED 18 LAUWENS Feddrik 19 VERHEYEN Maarten 20 DAEMEN Stijn NED 21 SOENEN Tomac 22 SCHUNK Conor USA 23 FREHEN Jeremy 24 MARIT Arne 25 DE JONG Timo NED 26 DE MEESTER Luca 27 VAN TRICHT Stan 28 SPAPEN Mauro NED 29 VAN DER EYCKEN Brent 30 VERCAMST Wesley 42 COLEMAN Zak GBR 49 DAVIES Conor GBR 52 BIERKENS Tim NED 68 CAPPAN Lennert 75 SLOCK Liam 85 REUVERS Kevin NED 98 OREEL Lars NED

     

    10/09/2017 HERSELT (A) - Juniores - 89,7 km - 40,41 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 12

    1 VANHOOF Ward ACROG - BALEN BC

    2 HARTLEY Theo GBR TRANSITION

    3 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    4 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    7 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    8 WARNES Bradley AUS WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 MATERNE Rémi WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 BARENDREGT Thijs NED 12 VAN OLMEN Siebe 13 HEYLEN Gilles 14 VAN DEN PUT Ronan 15 VERTONGEN Jens 16 DALEMANS Geoffrey 17 VAN GILS Maxim 18 ZAGERS Stefan NED 19 HENDRICKX Bjarne 20 MERTENS Neel 21 VAN DYCK Ward 22 MEERSMAN Maxim 23 VRANKEN Vince 24 DE KONINCK Pieter 25 GIELEN Jorne 26 VANDENHAUTE Lukas 27 VAN HEMELEN Vincent 28 VAN CAMP Tibo 29 JORIS Stef 30 CANDRIES Ruben 40 WARRENS Anthony

    10-09-2017 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 10/09/2017 POEKE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km - 40,09 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 10

    1 VAN UDEN Casper NED VZW JONG WIELERTALENT

    2 PIDCOCK Joseph GBR

    3 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    5 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 LEFEVRE Ruben VZW JONG WIELERTALENT

    10 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DUYM Steffen 12 VERSEE Younes 13 DERAEDT Victor 14 SANDRIE Brent 15 VAN LANDSCHOOT Ruben 16 DESCHUYFFELEER Bram 17 VERMOOTE Jens 18 Macleod Euan 19 RASSCHAERT Lander 20 VAN PETEGEM Axandre 21 DEMUYNCK Arno 22 MALFAIT Willem 23 DEJONGHE Kjell 24 LAUREYNS Ril 25 VAN DAELE Ernest 26 VAN RYCKEGHEM Lars 27 VILEYN Brecht 28 ROMBAUTS Daan 29 JACKSON Junior GBR 30 DE KINDER Matthias 34 DE ROECK Dante 35 CORNELIS Natan

     

    10/09/2017 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 64,6 km - 38,91 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 0

    1 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    4 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VERLUYTEN Dennis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 GILLES Florent WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 JANSSENS Robbe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BOOSTEN Sam CYCLING VLIJTINGEN

    11 BELMANS Elias 12 BRAMS Andy 13 DEPRE Jeroen 14 BIJL Kinley NED 15 SCHEEN Jérôme 16 KERKHOFS Kobe 17 DE CRAECKER Gianni 18 STEGEN Quinten 19 VERBEECK Dag 20 CHOFFRAY Gauthier 21 POETS Wout 22 SCHULMER Dylan 23 CORVERS Milan 24 DE SMET Connor 25 FELLMANN Martin 26 COX Luuk NED 27 ADRIAANS Bowen NED 28 GOFFART Jordi 29 JANSEN Jesse 30 MATHONET Maxime 31 VAN PUYVELDE Lukas

     

    10/09/2017 LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    10/09/2017 BUDINGEN ZOUTLEEUW (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    10/09/2017 DEERLIJK (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    10/09/2017 WORTEGEM (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    10-09-2017 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 36°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt

    Zondag 10 September 2017 - SEMMERZAKE (9890) 

    Catg.A – 76 km – 42 deelnemers

    1 De Smet Olivier (Semmerzake)
    2 Carmeliet Tom
    3 Van Geyt Koen
    4 Vens Quincy
    5 Apers Michaël
    6 Bolle Jean-Pascal
    7 De Bock Stef
    8 De Clercq Wouter
    9 De Roo Johannes
    10 Vermassen Jens
    11 Maes Olivier 12 Cooman Gianni 13 Lammertyn Foeke 14 Weemaes Robby 15 Nevejans Dennis 16 Van Der Sickel Mario 17 Cooman Mauro 18 De Duytsche Luc 19 Van Meirhaeghe Karel 20 Nevejans Kenny 21 De Smet Dries 22 De Vrieze Bjorn 23 De Stercke Thomas 24 Moerman Jens 25 Aelvoet Matthias 26 Coppejans Jens 27 Everaert Niels 28 Roels Diedrich 29 Spillebeen Jürgen 30 Van Waeyenbergh Grégory 31 Delhove Jonas 32 Buyse Dieter 33 Nevejans Idesbald 34 De Schampheleire Bart 35 Haegeman David 36 De Geyter Benjamin 37 Lowagie Kevin 38 De Leeuw Jelle 39 Bombeke Dries 40 Dumortier David 41 Allemeersch Mike 42 Piens Yorben


    Catg.B – 64 km – 35 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Van De Perre Lieven
    3 Eeckhout Kurt
    4 Maes Peter
    5 De Weirdt Gino
    6 Van Den Broecke Mario
    7 Van Rijckeghem Steven
    8 de Koning Michel
    9 Verbeken Kurt
    10 De Bosscher Koen
    11 Vermassen Peter 12 Smet Gert 13 De Wannemaeker Filip 14 De Vlieger Sven 15 Verschelden Steven 16 Bauwens Aron 17 Heyse Tommy 18 Hoes Andy 19 Goossens Alex 20 Rabout Rudi 21 De Brauwer Lesley 22 Janssens Bert 23 De Swert Dave 24 Mortier Alain 25 Van Obbergen Wim 26 Heynssens Hans 27 Bollen Erwin 28 D'Hauwe Andy 29 De Backer Jurgen 30 Schollaert Carlo 31 De Waele Kris 32 Van Buggenhout Jurgen 33 Van Roeyen Dave 34 David Stefaan 35 Uvijn Jonas

     

    Catg.B+ – 64 km – 19 deelnemers

    1 Primo Gino (Gent)
    2 Bruyere Bruno
    3 Van Speybroeck Geert-Sylvère
    4 Bertier Rudy
    5 De Backer Danny
    6 Cooman Jerry
    7 Suys Frank
    8 Janssens Kenny (Melsele)
    9 De Muynck Luc
    10 Coppens Ronny
    11 Gyselinck Eddy 12 Buyle Dirk 13 Harms Ko 14 Smet Luc 15 De Moor Arie 16 Hebbrecht Geert 17 Vaneberg Francis 18 Nevejans Idesbald 19 Messeeuw Jurgen

     

    Catg.C – 56 km – 31 deelnemers

    1 Van Renterghem Patrick (Bellem)
    2 Paridaens Ronny
    3 de Waal Wim
    4 Vanopstal Eddy
    5 Van Gampelaere Guy
    6 Decaestecker Patrick
    7 De Coninck Wim
    8 Turcksin Dominique
    9 Watteny Patrick
    10 Van Lierde Hans
    11 Van Eyndt Jozef 12 Deuss Leon 13 Willems Noël 14 Heye Hilair 15 Pieters Joost 16 Schouppe Roger 17 Maes Josse 18 Struyf Raoul 19 Bolle Henk 20 De Praetere Fritz 21 Stark Adolf 22 De Regge Willy 23 De Baets Johan 24 Cornette Freddy 25 Cauwelier Bruno 26 Bracke Wim 27 Lacquet Philippe 28 Buyens Patrick 29 D'Hondt Erwin 30 Van Den Abeele Eddy 31 Bath Mick

     

    Catg.D – 56 km – 17 deelnemers (+65 jaar)

    1 Luyten Felix (Zolder)
    2 Deneef Jozef
    3 Vandermeulen Jos
    4 Burggraeve Noël
    5 Remory Pierre
    6 Van Holen Johny
    7 Wauters Jean-Pierre
    8 Scheirlinckx Jozef
    9 Scheirlinckx Hendrik
    10 Moens Louis
    11 Vandersteen Erik 12 Luypaert Danny 13 Pieters Roland 14 Demiddel Ronny 15 Van De Wiele Richard 16 Lockefeir Marinus 17 Mous Willy

    Catg.D+ – 56 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1 Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)
    2 Snels Luc

    3 Vyvey Julien
    4 Hoof Roger
    5 De Roos Willy
    6 Hermans Luc
    7 Brouwers François

    10-09-2017 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MARJON CLAUS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Marjon Claus.jpg 

          Marjon Claus


    Zondag 10/09/2017 MESEN (W) - Juniores - 84 km - 40,06 km/h 

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    4 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    6 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 DECUYPERE Nathan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 WALSHAM Sam GBR BIKE BOX ALAN

    9 CLAEYS Robbe ISOREX CYCLING TEAM

    10 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    11 BEKAERT Yentl 12 CAETHOVEN Kenneth 13 JACQUES Jarne 14 DOCHY Thibaut 15 BOELAERT Matisse 16 BRUYNEEL Tristan 17 DRANSFIELD Brad GBR 18 LUYSSEN Greg 19 WUYTS Sooi 20 VAN DEN BERGHE Nathan 21 DECLEYRE Torsten 22 COLLIE Lars 23 VERSLYPE Theo 24 VYNCKE Seppe 25 GELDHOF Wannes 26 SANTY Arne 27 MEERSCHAERT Leonardo 28 DEBUY Justin 29 DUJARDIN Diederik

     

    10/09/2017 MONTENAKEN (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km - 40,87 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 4

    1 BURCZAK Dawid POL

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 WISZNIEWSKI Kacper POL GKS CARTUSIA

    5 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    7 KUS Adam POL LUDOWY KLUB SPOTOWY WIELUN

    8 KONIECZNY Mikolaj POL

    9 BINDEMANIS Kristofers LAT

    10 ADAM Florian VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 NICOLAES Frédéric 12 TASKINEN Julius FIN 13 PEETERS Siebe 14 NIJS Thibaut 15 DONDERS Joost 16 CLOUX Antoine 17 VERDIN Joris 18 HALLEUX Simon 19 SCHURMANN Jordan 20 SUIJKERBUIJK Raoul NED 21 LAMBEIR Joachim 22 BEEREPOOT Stanley NED 23 LIESENS Dennis 24 CUSTERS Tim 25 COURT Arno

     

    10/09/2017 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km - 38,79 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    7 VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 CLAEYS Arno ISOREX CYCLING TEAM

    9 CORNETTE Lucas VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DE RAEVE Stan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 MAES Laurens 12 VAN SCHOOR Matthew 13 LINTHOUDT Arne 14 DERYCKERE Ruben 15 LITVINOV Dominik 16 DE LANGE Pieter-jan 17 VAN EESBEEK Yelle 18 HANNE Milan 19 CAPPELLE Gilles 20 MICHELS Angelino 21 DOOMS Michiel 22 VAN NESTE Gilles 23 AUTRAN CARRILLO Jose Eduardochi CHI 24 ROSSEEUW Birger 25 VERCRUYSSE Gilles 26 DE FEYTER Jonas 27 HANSSENS Noah 28 TIMPERMAN Jurgen 29 HOUTEKIER Justin 30 VANNESTE Wout

     

    10/09/2017 POPPEL (A) - Juniores - 84 km - 37,59 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    3 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    4 WUYTS Siebe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN ESCH Jarno NED WV SCHIJNDEL

    6 VERHEYEN Thomas DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 MAAS Danny NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    11 VAN BALKOM Max NED 12 RÄKERS Martijn NED 13 STUIJ Thom NED 14 DE GROOT Noah NED 15 HAEST Jeroen NED 16 FRANCK Steven 17 VAN RIJSBERGEN Ties NED 18 VAN DEN BORNE Willem 19 WYNANTS Mitchell 20 BROECKX Seppe 21 VAN ESCH Youri NED 22 KIEPE Jeffrey NED 23 GEBOERS Tim

     

    10/09/2017 HERSELT (A) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 55,2 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    2 DE ROCKER Gemke PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MICHIELSEN-STEVENS Laura INDIVIDUEEL

    4 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    5 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    11 VAN ASSCHE Nele 12 PUNNEWAERT Kirin 13 DE WISPELAERE Fien 14 GIELKENS Esmée 15 TIEROLF Sophie 16 DE WILDE Julie 17 VERBEEK Britt 18 CHARLIER Laura 19 GOOSSENS Lotte 20 VAN DIJKE Demi NED 21 AKKERMANS Lotte NED 22 KEMPS Stephanie 23 VAN LOMMEL Yenthe 24 PEETERS Fleur 25 AERTS Kato 26 VAN DE VELDE Florelien 27 CEULEMANS Lisse


    Dames Juniores - deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 MARJON CLAUS  PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    5 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN SEVEREN Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 BRAGANO Laura ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    8 UYTTENHOVE Aiko AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    10 REEN Anouk NED WV BREDA

    11 VANDEPUTTE Léa 12 VAN STEENWINKEL Ella 13 SLEGERS Reine 14 PARSONS Ashleigh RSA 15 DELESTRAIT Camille

     

    10/09/2017 OPHASSELT (O) – Interclub Nieuwelingen - Beker van België - 79,8 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 18

    1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    3 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DE NEVE Tomas OOST - VLAANDEREN (Prov,selectie)

    6 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BONNET Théo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    9 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 DHAEYE Enrico 12 KAESEMANS Siemen 13 VERSTAPPEN Tijs 14 VERBEECK Calvin 15 BERCKMOES Jenno 16 CEURENS Robbe 17 COSYNS Milan 18 GROOTJANS Jente 19 BEECKMAN Brent 20 MEEUSEN Rik 21 CRAPS Lars 22 SCHYNS Tom 23 VANDENBRANDEN Noah 24 DE GRAEF Noah 25 GROSEMANS Daan 26 LOOTENS Gust 27 DEBREYNE Ruben 28 VAN DYCK Jarne 29 MISEUR Mon 30 PIETERS Bjarne 50 REUNIS Rowdy NED 72 HUYS Branko 73 DE PESTEL Thomas 76 PERMENTIER Emano 79 VERCAUTEREN Thomas

     

    10/09/2017 HERSELT (A) - Nieuwelingen - 69 km - 39,11 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 22

    1 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    3 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 GOOSSENS Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    7 LAERMANS Tommy WAC TEAM

    8 LEJEUNE Anton YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN DER PERREN Ritte DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 VANSTOCKSTRAETEN Rutger LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 VAN LOOVEREN Thijs 12 VAN OLMEN Yevgeny 13 SZÉKELY Nathan 14 DE PRETER Emiel 15 VAN ELSACKER Hans 16 ORINS Robin 17 VERKOEYEN Michiel 18 VAN HOUT Luca 19 VAN BOUWEL Hannes 20 DE RYCK Robbe 21 DE POOTER Dries 22 CLAES Sam 23 VAN DUN Jente 24 DEMUYNCK Victor 25 MARTENS Daan 26 MARTENS Seppe 27 COENEN Thomas 28 DANIËLS Pieter 29 DE LEEUW Ward 30 ARNOUTS Brent 32 TIMMERMANS Tristan NED 38 VAN BUYNDER Thibaud

     

    10/09/2017 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 39,73 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    2 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEKIEN Sander TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    6 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MORTREUX Axel FRA ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY

    10 VANDEN BERGHE Senne WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 STALPAERT Lawrence 12 BEECKMAN Gauthier 13 LEWILLE Ian 14 DELFT Mattice 15 BENOIT Jonas 16 MOLLY Gil 17 DE GEEST Ricky 18 PIETERS Arthur 19 CORNETTE Steve 20 NOREILDE Mathias 21 VANDICKE Seppe 22 VISPOEL Ronin 23 DEBRUYNE Lennert 24 ONGENA Lander 25 CHRISTIAENS Jens 26 DEJONCKHEERE Arthur 27 VERSTEGEN Kenneth 28 LECLUSE Gilles 29 VERROONEN Gilles 30 VERSTRAETE Aaron

    10-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/09/2017

    VWV.jpg
    Zondag 10/09/2017 HEMIKSEM -
    Europees Kampioenschap

     

    Liefhebbers – 91 km

    1-Bruylandts Dave

    2-De Wijngaert Filip

    3-Haest Tom

    4-De Weerdt Nick

    5-Michiels Marnix

    6-De Feyter Tom

    7-Van Olmen Jef

    8-Heymans Jonas

    9-Hanlet Laurent

    10-Galicia Wannes

    11-Verheyden Robin 12-Steegmans Tristan 13-Verheyden Joris 14-Goossens Quentin 15-Verbeke Benny 16-Van Roy Sven 17-Vanden Wijngaerd Bart 18-Coomans Bjorn 19-Docker Karel 20-Leys Sam 21-Ramaekers Jochen 22-Vanderhoydonk Glenn 23-Oudermans Sam 24-Ockers Geraud 25-Delanghe Jelle

     

    C renners – 70 km

    1-Van Goidsenhoven Kurt

    2-Pauwels Vital

    3-Heremans Koen

    4-Bogaerts Patric

    5-De Busser Jean Paul

    6-Mortelmans Fred

    7-Coveliers Eddy

    8-Rijken Peter

    9-Heremans Gert

    10-Heremans Gino

    11-Bruynseels Rudy 12-Witvrouwen Kris 13-Boenders Yves  14-Verschueren Ivan 15-De Vree Rik 16-Van Overmeire Rudi 17-Van Hemelrijck Steve 18-Vervoort Peter 19-Vermote Patrick 20-De Winter Gerit

     

    D renners – 70 km

    1-Van Hove Dirk

    2-Van Roy Luc

    3-Wuyts Hans

    4-Brabants Bruno

    5-Tavourdon Marc

    6-Geets Frank

    7-Vandenwijngaerden Marc

    8-Compere Serge

    9-Van Loy Eddy

    10-Vos Peter

    11-Goolaerts Dirk 12-Goolaerts Ronny 13-Moerman René 14-Van Hoof Danny 15-Maes Harry 16-Vangenechten Freddy 17-Maegh Jan 18-Goris Thomas 19-Yearsley Simon 20-Peeters Jan

     

    E renners – 70 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Vercammen Raf

    4-Dom André

    5-De Bakker Ludo

    10-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    09-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN ZATERDAG 09/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN
    VAN ZATER
    DAG 09/09/2017
         


    Zaterdag 09/09/2017 NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 155 km - 43,98 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 22

    1 STIJN DE BOCK uit Zele CIBEL - CEBON

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 JANSSENS Jimmy CIBEL - CEBON

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DIELEMAN Michiel CIBEL - CEBON

    9 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    10 SINOY Fabio UNITED C.T.

    11 VERMEULEN Stef 12 DE MEYERE Jens 13 DEMOLDER Stijn 14 VANDEMEULEBROECKE Steven 15 SCHITTECATTE Niels 16 VAN DYCK Wesley 17 MICHIELSEN Joran 18 DEVOS Han 19 PAGNAER Arthur 20 OLIEBOS Jordy 21 RUIJGROCK Thomas NED 22 DANIELS Simon 23 SCHOEVAERS Ward 24 DE BRUYN Jimmy NED 25 VAN HOOREBEKE Michiel 26 MOREELS Louis 27 DOCKX Kristof 28 SNYERS Jari 29 PEELAERS Jeff 30 VANBESIEN Thomas 31 CLAUS Dieter 33 VAN GOETHEM Kevin 47 COENEN Dennis 56 SMET Guy 69 MEUL Robby 71 COBBAERT Robby 82 WAELKENS Dave 83 VAN UYTVANGE Sam 94 VERBEKE Stijn 95 DE KEERSMAEKER Alexander 96 WIELANDT Sven 99 D´HOOGE Thomas

    9-9-2017-nieuwkerken 1090.JPG
    Podium te Nieuwkerken met winnaar Stijn De Bock, Ylber Sefa en Jimmy Janssens.

    9-9-2017-nieuwkerken 1097.JPG
                              Winnaar Stijn De Bock en de 3de Jimmy Janssens.
    9-9-2017-nieuwkerken 1104.JPG
                                          De Albanees Ylber Sefa werd 2de.
    9-9-2017-nieuwkerken 1108.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Stijn De Bock.
    9-9-2017-nieuwkerken 971.JPG
        Aankomst van winnaar Stijn De Bock voor Ylber Sefa en Jimmy Janssens.
    9-9-2017-nieuwkerken 980.JPG
                           Aankomst van de 2de Ylber Sefa te Nieuwkerken.
    9-9-2017-nieuwkerken 998.JPG
                            Aankomst van Fabio Sinoy voor de 10de plaats.
    9-9-2017-nieuwkerken 1013.JPG
                                       Aankomst van Guy Smet uit Kruibeke.
    9-9-2017-nieuwkerken 1059.JPG
    Aankomst van Stijn Verbeke, Alexander De Keersmaeker, Sven Wielandt en Thomas D'Hooge.
    9-9-2017-nieuwkerken 896.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 874.JPG
                                          In 2de positie Michiel Dieleman.
    9-9-2017-nieuwkerken 715.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 706.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 698.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 686.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 678.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 671.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 656.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 599.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 595.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 568.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 470.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 452.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 392.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 381.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 353.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 263.JPG
                          Vooraan Alexander De Keersmaeker en Joeri Persoon.
    9-9-2017-nieuwkerken 244.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 219.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 188.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 175.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 129.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 109.JPG
    9-9-2017-nieuwkerken 083.JPG
          Start van de Elite z.c. & Beloften te Nieuwkerken met 122 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-09-2017 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Stijn De Bock 9-9-2017.jpg

            Stijn De Bock


    Zaterdag 09/09/2017 DE KUSTPIJL HEIST (W) - UCI Men Elite - 199,3 km - 45,72 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 62

    1 NOPPE Christophe SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    3 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    4 GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    5 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 FORFANG Ole NOR JOKER ICOPAL

    7 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    8 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    9 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    10 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY - GROUPE GOBERT

    11 STEVENS Timothy 12 DUQUENNOY Jimmy 13 STENUIT Robin 14 SKAARSETH Anders NOR 15 GEUENS Alexander 16 NAESEN Lawrence 17 RICKAERT Jonas 18 ALLEGAERT Piet 19 TAMINIAUX Lionel 20 LIEVENS Niels 21 VAHTRA Norman EST 22 GOEBEERT Pierre 23 RUIJGH Rob NED 24 VERWAEST Kevin 25 VAN BAKEL Robbie NED 26 DE LANGE Thijs NED 27 DE WITTE Mathias 28 VERSCHUERE Seppe 29 KOUWENHOVEN Sjoerd NED 30 HAGEN Carl Fredrik NOR 
     

    09/09/2017 NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 155 km - 43,98 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 22

    1 STIJN DE BOCK uit Zele CIBEL - CEBON

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 JANSSENS Jimmy CIBEL - CEBON

    4 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DIELEMAN Michiel CIBEL - CEBON

    9 SIEMONS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    10 SINOY Fabio UNITED C.T.

    11 VERMEULEN Stef 12 DE MEYERE Jens 13 DEMOLDER Stijn 14 VANDEMEULEBROECKE Steven 15 SCHITTECATTE Niels 16 VAN DYCK Wesley 17 MICHIELSEN Joran 18 DEVOS Han 19 PAGNAER Arthur 20 OLIEBOS Jordy 21 RUIJGROCK Thomas NED 22 DANIELS Simon 23 SCHOEVAERS Ward 24 DE BRUYN Jimmy NED 25 VAN HOOREBEKE Michiel 26 MOREELS Louis 27 DOCKX Kristof 28 SNYERS Jari 29 PEELAERS Jeff 30 VANBESIEN Thomas 31 CLAUS Dieter 33 VAN GOETHEM Kevin 47 COENEN Dennis 56 SMET Guy 69 MEUL Robby 71 COBBAERT Robby 82 WAELKENS Dave 83 VAN UYTVANGE Sam 94 VERBEKE Stijn 95 DE KEERSMAEKER Alexander 96 WIELANDT Sven 99 D´HOOGE Thomas

     

    09/09/2017 HEUVELLAND CLASSIC (W) - Interclub U23 – 127,6 km - 41,81 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 29

    1 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VAN POUCKE Aaron INDIVIDUEEL

    3 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    4 SROKA Robert USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DEPREZ Tuur INDIVIDUEEL

    6 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE

    7 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 AGNUS Fyffe IRL MIXTE 2 MOLENSPURTERS - NW BRABANT

    9 CLAUW John-ross INDIVIDUEEL

    10 VAN HERCK Glen INDIVIDUEEL

    11 HARRISON Jones GBR 12 CAVEY Vincent 13 VEROUGSTRAETE Nicolas 14 DE HAES Jorden 15 USE Laurens 16 VERHULST Lothar 17 PARIDAENS Jasper 18 DONALDSON Gary IRL 19 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 20 DEMEYERE Torsten 21 MOERMAN Thomas 22 VERVAEKE Aäron 23 SUTTON Joseph GBR 24 WYFFELS Jonas 25 DELESIE Berre 26 VANOVERBERGHE Mathias 27 DEBOOT Bruce 28 BIEBAU Aaron 29 DIELEMAN Stan 30 VANHOUCKE Herman

     

    09/09/2017 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 126 km - 46 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 10

    1 BARUSEVICUS Peter GBR TEAM KTM UK

    2 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 ALONSO MONTES Pablo ESP JONG WIELERTALENT

    4 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    5 VAN DRIESCCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE

    6 TEMMERMAN Jasper VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 DIERICKX Anthony CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    8 DOBBS Sam NZL BMC DEVELOPMENT

    9 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    10 ROUNDS Fraser GBR TEAM KTM

    11 LAVA Kevin 12 DONIE Birger 13 BUYLE Pieter 14 VAN DAMME Indy 15 VAN DE PERRE Dimitri 16 VERHOFSTADT Thibau 17 BONTINCK Karel 18 KOOLS Jos NED 19 VAN IMPE Kevin 20 DE WITTE Brecht 21 VANDENBERGH Wouter 22 PATTYN Karel 23 TIGRINE Mehdi 24 COBBAERT Florian 25 WIELFAERT Kristof 26 VERSTRAETEN Jari 27 ROTTY Glenn 28 WANTE Nick 29 MOENS Jonas 30 O´CALLAGHAN Mark IRL 37 MARIN Glenn 38 VERHOFSTADT Peter 43 GOOSSENS Kenny

     

    09/09/2017 GEEL (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,48 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 8

    1 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 KOEMAN Bjorn NED DRC DE MOL

    4 ROBERT Frederique ACROG - BALEN BC

    5 KRAMER Erik NED DRC DE MOL

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 VAN HELDEN Luuk NED WCL BERGKLIMMMERS

    8 BOGERD Marinus NED WV DE IJSSELSTREEK

    9 GRUITHUIJZEN Paul NED WV SCHIJNDEL

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 VAN DEN BRANDEN Viktor 12 VANDEWEERDT Lars 13 NOELS Jeroen 14 DOPS Dries 15 VAN LAER Ward 16 LOENDERS Glenn 17 DECHAMBRE Rémy 18 KRAMER Patrick NED 19 MEESEN Giel NED 20 KERKHOFS Bram 21 SERNEELS Dieter 22 VAN DEN BORNE Tom 23 KUITEN Arjan NED 24 HODIAMONT Jeffrey NED 25 ZÖLLER Mark GER 26 VAN SCHIJNDEL Marco NED 27 MOL Henri NED

     

    09/09/2017 WIJNENDALE - TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 45,34 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    3 BREYE Florent FRA VC AMATEUR ST.QUENTIN

    4 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    5 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    7 CADRON Julien ESPIRA CYCLING TEAM

    8 SHORT Philip USA NINE LIVES CARBON REPAIR

    9 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 OUTRAM Joshua GBR 12 CLAEYS Timothy 13 MCCANN Jez GBR 14 VAN DER BAUWHEDE Michiel 15 HALES Jake O GBR 16 SABBE Enzo 17 VANDAELE Thijs 18 CAVEY Laurens 19 CASIER Arne 20 PAUWELS Nills 21 SCHOTTE Lauwrence 22 VANCOMPERNOLLE Jan 23 CORNELIS Nico 24 MCCANN Conor IRL 25 MUS Aloïs 26 VICO Victor 27 VERMOTE Gianni 28 SLABINCK Anthony 29 LARIVIERE Justin GBR 30 DE JAEGHERE Ruben

     

    09/09/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 24 km

    Finale - deelnemers: 14 - opgevers: 0

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 MOORS Oliver GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    7 VANDERAERDEN Massimo AN POST CHAIN REACTION SEAN KELLY TEAM

    8 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    10 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 VAN DE MIEROOP Sam 12 SEGERS Joren 13 DAS Jeroen 14 DE VOS Gertjan


    Kleine finale - deelnemers: 12 - opgevers: 1

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 VAN MOL Caine T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 VAN RAEPENBUSCH Ruben VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 DE MAEGHT Dorian

     

    09/09/2017 URSEL (O) - Dames Elite - 86 km - 35,3 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 2

    1 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    2 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VAN IMPE Dorien INDIVIDUEEL

    5 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    7 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 TROCH Tiana WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 OH Nicole GBR LES FILLES QUEEN OF MOUNTAINS

    11 MEERTENS Lone 12 HEIJ Sabine NED 13 MCKAY Helen GBR 14 HUYGENS Cynthia FRA 15 DUTRIAUX Fiona FRA 16 TURBLIN Chloë FRA 17 GOESSENS Brenda 18 TORTOLINA Gaia ITA 19 VANDEWALLE Isabel 20 DENEEF Naïka 21 HAERS Carolien 22 GOEMAES Lieze 23 VAN DEN STEEN Kim 24 BRITS Delphine 25 DE RUYSSCHER Myrthe 26 ROES Maxime 27 VANDERHEYDEN Liena 28 RONSSE Ruth 29 WELLENS An 30 SCARNIET Elodie 32 WITTOCK Nancy 37 JACOBS Katleen

    09-09-2017 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/09/2017 DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km - 38,76 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    4 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    5 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DELVART Theo FRA UVC CALAIS

    7 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VANCANNEYT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VERSTRAETE Aaron MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    11 DEBOSSCHERE Seppe 12 DEJONGHE Kjell 13 VAN RYCKEGHEM Lars 14 THORÉ Rune 15 BENOIT Jonas 16 SOENENS Ayton 17 CORNETTE Steve 18 DELFT Mattice 19 VANGHELUWE Warre 20 VAN PETEGEM Axandre 21 CASTELAIN Nathan 22 VANPARIJS Tjorven 23 DEJONCKHEERE Arthur 24 VERROONEN Gilles 25 WYNANT Elias 26 VAN COMPERNOLLE Jamie 27 WALRAVENS Lars 28 NOREILDE Mathias 29 VANDER BEKEN Thibo 30 BILLIET Jelle

     

    09/09/2017 KOERSEL (LB) - Nieuwelingen - 66 km - 40,75 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 11

    1 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    3 SZÉKELY Nathan PEER BMX VZW

    4 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 DION Loïc VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 FASTRES Noah TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    8 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    11 DEDRY Tom 12 SIMONS Rob13 PEETERS Sam 14 THEUWS Bartje 15 POELMANS Sam 16 DE CRAECKER Gianni 17 BORGERS Lars 18 SCHURGERS Stef 19 MISEUR Mon 20 GOFFART Jordi 21 MANFRON Matteo 22 AWOUTERS Lars 23 HABETS Jordan NED 24 MARX Niklas GER 25 OZDERYA Nazim 26 DANIËLS Pieter 27 OZDERYA Elyas 28 LUITEN Niels NED 29 ADRIAANS Bowen NED 30 LEQUET Noa

     

    09/09/2017 KONTICH-WAARLOOS (A) - Nieuwelingen - 65,8 km - 38,98 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 12

    1 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    2 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 GHEYSENS Laurens LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 MAAS Aleksandr NED WIELERVERENIGING SCHIJNDEL

    5 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 FRANCKAERT Maarten KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 DE GROOTE Dries WAC TEAM

    11 DERAEDT Victor 12 GOOS Liam 13 VAN GAELEN Louis 14 VOCHTEN Victor 15 SLOKKERS Yoeri NED 16 RAYMACKERS Pieter-jan 17 MENGERINK Lars NED 18 DE BEER Wannes 19 WACHTERS Jul 20 VERHEYEN Nils 21 DE WEERT Robbe 22 VAN BOUWEL Hannes 23 HUYSSEN Lukas 24 VAN PUYVELDE Lukas 25 DE ROECK Dante 26 JACOBS Yorben 27 BIERKENS Luuk NED

     

    09/09/2017 MERELBEKE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 37,48 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 7

    1 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    3 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    4 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    5 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 PIDCOCK Joseph GBR

    8 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    11 MARIT Senne 12 MUYSHONDT Nils 13 KAES Xedric 14 LAUREYNS Ril 15 MALFAIT Willem 16 DANEEL Jefke 17 MEEUS Sander 18 Macleod Euan 19 DE CLEEN Wouter 20 VAN LANDSCHOOT Ruben 21 DE MEY Remi 22 VAN PARYS Jordy 23 CHRISTIAENS Jens 24 MAEYAERT Baptiste 25 DEMARES Achille 26 VAN DEN ABBEEL Tibo 27 DE GROOTE Vasco 28 PIETERS Lennert 29 DEMAN Brem 30 NEUKERMANS Lance 31 SMET Marco 34 DE PESTEL Thomas 37 CORNELIS Cody

     

    09/09/2017 OTTERGEM (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 16 - opgevers: 0 – 19,5 km

    1 BAERT Basiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 DUFLO Rune ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SCHUYTENEER Steffen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    5 BUYL Roan JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 VAN PETEGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 25 - opgevers: 0 - 24 km

    1 GEUDENS Robbe ACROG - BALEN BC

    2 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE MEIJTS Matis INDIVIDUEEL

    4 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    5 GOOSSENS Nicholas VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 18 - opgevers: 1 – 34,5 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN DER EYCKEN Jarne ACROG - BALEN BC

    3 LAMON Tim ASFRA RACING TEAM

    4 DALLE Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 MEERSSEMAN Arno CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 NIJSKENS Mathias VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 DE GRAVE Britt NED CANNIBAL TEAM

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    5 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT

    6 JOORIS Febe INDIVIDUEEL

    09-09-2017 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/09/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 35°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt


    Zaterdag 9 September 2017 - KALLO (9120)

     

    Catg.A – 70 km – 17 deelnemers

    1-Goeleven Jeroen (Hallaar)

    2-Bolle Jean-Pascal

    3-Coppens Carrera

    4-Van Baelen Ben

    5-Maes Bram

    6-De Cock Bart

    7-Heijens Jeroen

    8-Van Gaeveren Gunter

    9-Van Raemdonck Kevin

    10-Opsomer Enzo

    11-Van Sante Tristan-12-Kesteleyn Bram-13-Le Blon Michel-14-Spillebeen Jürgen-15-Rigole Dieter-16-Suykerbuyk Ben-17-Cambré Anthony

     

    Catg.B – 63 km - 22 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Van Hautekerke Glenn
    3 Van Drom Giovanni
    4 Denier Ronny
    5 Stans Tom
    6 Smet Gert
    7 Segers Daniel
    8 de Koning Michel
    9 De Weirdt Gino
    10 Bult Sjoerd
    11 Vermote Patrick 12 Tsoi Bjorn 13 Smith Lee 14 Tulloch Gary 15 Van Raemdonck Robby 16 Butler Paul 17 Vaerenbergh Bjorn 18 Kramer Guido 19 Van Den Broeck Alain 20 Van Roeyen Dave 21 Van Obbergen Wim 22 Goossens Alex

     

    Catg.B+ – 63 km – 15 deelnemers

    1 Primo Gino (Gent)
    2 Bobelijn Patrick
    3 Hereijgers Piet
    4 Weemaes Franky
    5 Vande Kerkhof Robert
    6 Janssens Kenny (Melsele)
    7 Dhollander Jerry
    8 Vermeiren Bart
    9 Fierens Paul
    10 Harms Ko
    11 Erauw Luc 12 Smet Luc 13 Nevejans Idesbald 14 Heyndrickx Wim 15 Walters Matt

     

    Catg.C – 49 km – 19 deelnemers

    1 de Waal Wim (Axel NL)
    2 Van Den Brande Jan
    3 Van Eyndt Jozef
    4 Goossens Marc
    5 Geerts Christiaan
    6 Boeve José
    7 Buyens Patrick
    8 Van Lierde Hans
    9 Struyf Raoul
    10 Bath Mick
    11 Van den Broeck Louis 12 Baudonck Tony 13 Geudens Paul 14 Bracke Wim 15 Dom André 16 Krols Jef 17 D'Hondt Erwin 18 Bolle Henk 19 Lacquet Philippe

    Catg.D – 49 km – 9 deelnemers (+65 jaar)

    1 Luyten Felix (Zolder)
    2 Deneef Jozef
    3 Thyssen Leo
    4 Vandermeulen Jos
    5 Mous Willy
    6 Lockefeir Marinus
    7 Pauwels Marcel
    8 De Sutter Willy
    9 Demiddel Ronny

    Catg.D+ – 49 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1 Snels Luc (Minderhout)
    2 Vyvey Julien
    3 Hoof Roger
    4 D'Hont Joseph
    5 Vandenheuvel Gilbert

    6 De Roos Willy
    7 Hermans Luc



    Zaterdag 9 September 2017 - MALDEGEM-DONK (9990) - Pastoor De Swaeflaan - Feesttent

     

    TIJDRIT - 13.00 u. - 6 km - 3 ronden

    09-09-2017 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 09/09/2017 DIEGEM (B) - Juniores - 80 km - 37,55 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 20

    1 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 KLUCKERS Arthur LUX VC SCHENGEN

    3 PRIES Cédric LUX VC SCHENGEN

    4 VERTONGEN Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 KOCKELMANN Raphaël LUX CCI DIFFERDANGE

    6 BAETENS Branko CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    8 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 PLATTEEUW Robbe 12 DENS Tuur 13 KAESEMANS Jasper 14 VANDENABEELE Henri 15 GREENHALGH George GBR 16 BRUSSELEERS Kiano 17 HOPPERETS Christophe 18 SITTERS Bart NED 19 RENSON Vincent 20 VERWILT Mauro 21 CONTER Ken LUX 22 VAN BELLINGEN Gerrit 23 MAERTENS Manu 24 VANDEN HEEDE Niels 25 HAEST Jasper NED 26 LAURENT Giovanni 27 COENEGRACHTS Jasper 28 EECKHOUT Arthur 29 LEFEVER Lars

     

    09/09/2017 KOERSEL (LB) - Juniores - 82,5 km - 41,42 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 5

    1 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    2 KUS Adam POL LUDOWY KLUB SPOTOWY WIELUN

    3 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    4 SCHERPENBERGH Tristan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 WISZNIEWSKI Kacper POL GKS CARTUSIA

    6 LOMASZEWSKI Jan POL

    7 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 DE LIE Axel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DE KONINCK Pieter SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 MERTENS Neel SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 VANHEEL Elias 12 BURCZAK Dawid POL 13 KONIECZNY Mikolaj POL 14 WAUTERS Bram 15 BAMS Jarne 16 PINDER Adam GBR 17 DONDERS Joost 18 THONNON Bas 19 HENDRICKX Bjarne 20 VRANKEN Vince 21 PETERS Niels NED 22 MEENS Johan 23 NIJS Thibaut 24 FUCHS Thimo 25 GIELEN Jorne 26 VAN OLMEN Siebe 27 FOLLON Jonas 28 JACOBS Owen

     

    09/09/2017 LOCHRISTI (O) - Juniores - 92 km - 42 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 5

    1 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    4 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    5 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 ROELAND Tycho VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    11 MATERNE Rémi 12 WITMAN Dieter 13 FRANSSENS Yannick 14 VAN EESBEEK Yelle 15 BEYENS Matisse 16 DE RAEVE Stan 17 DAVIES Conor GBR 18 DE VYLDER Robbe 19 GOOSSENS Brecht 20 BRACKE Stan 21 LAUWERYSEN Jarne 22 VAN HOYWEGHEN Jens 23 DE TROYER Lorenz 24 LOUYET Benoît

     

    09/09/2017 MERELBEKE (O) - Juniores - 97,5 km - 40,26 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 2

    1 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 DE SCHRIJVER Dries ISOREX CYCLING TEAM

    3 VAN HOLSBEECK Kyan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 ANSONS Kristers LAT ASFRA RACING TEAM

    5 DRANSFIELD Brad GBR BRITISH CYCLING

    6 FOLEY Michael CAN

    7 JOSE Eduardo CHI SELECCION NACIONAL

    8 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN BOVEN Luca TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 SENRAME Arthur 12 DE LANGE Pieter-jan 13 DE GEYTER Jelle 14 PESSEMIER Tom 15 VAN DORPE Guus 16 VANDENDAELE Vic 17 CLAEYS Arno 18 VOLKAERT Jonas 19 DETHY Matthis 20 BAELE Ben 21 CREYGELMAN Jens 22 WALSHAM Sam GBR 23 TORDEUR Niels 24 BRACKE Tijs 25 DEBOUVER Ruben 26 BINDEMANIS Kristofers LAT 27 VANDEVELDE Yentl 28 DE CLERCQ Aaron 29 GONDRY Quinten 30 OOSTERLINCK Daan

     

    09/09/2017 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km - 39,05 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 2

    1 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    2 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    4 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    5 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 BOUCKAERT Louis 12 ROOSE Matteo 13 VANNESTE Wout 14 HANNE Milan 15 FORRIER Gianni 16 COLLIE Lars 17 VANDAMME Yorben 18 DECUYPERE Nathan 19 JACQUES Jarne 20 BORRA Victor 21 DEGRYSE Nick 22 BEERNAERT David 23 TIMPERMAN Jurgen 24 BRUNEL Cédric 25 VERCRUYSSE Gilles 26 DEVLIEGHERE Tibo 27 STOYANOV Petar BUL 28 PYRA Lorenzo 29 VERMEERSCH Arne

     

    09/09/2017 KONTICH-WAARLOOS (A) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 61,1 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 27 - opgevers: 4

    1 SMULDERS Silke NED TWC PIJNENBURG

    2 SPAPEN Nina NED TWC PIJNENBURG

    3 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 VERBEEK Britt LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    9 SADOINE Perrine VELO CLUB OEUDEGHIEN

    10 VAN DIJKE Demi NED LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 MAES Sara 12 PUNNEWAERT Kirin 13 JONGENELEN Sanne NED 14 BELMANS Fien 15 CHARLIER Laura 16 VERHOEVEN Stephanie NED 17 DE WISPELAERE Fien 18 AKKERMANS Lotte NED 19 GYSSELS Fien 20 VAN DE VELDE Florelien 21 CEULEMANS Lisse 22 AERTS Kato 23 PENNYNCK Charlotte

     

    Dames Juniores - deelnemers: 19 - opgevers: 2

    1 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    4 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    6 BRAGANO Laura ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    7 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN STEENWINKEL Ella AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    11 DHONT Glacia 12 VERHEYDEN Sylke 13 DELESTRAIT Camille 14 LENSECLAES Ditte 15 DENISSE Lauren 16 VANDECAVEYE Fleur 17 PARSONS Ashleigh RSA

    09-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/09/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    ZATERDAG 9 SEPTEMBER - AALST (9300)


    Catg.A/B – 18 deelnemers

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Mauro Cooman

    3 Jurgen Diependaele

    4 Bjorn Lison

    5 Michael Esselens

    6 Pascal De Wolf

    7 Bjorn Cooman

    8 Yorick Lison

    9 Tom De Smet

    10 Steven Van Rijckeghem

    11 Thomas Guilmin 12 Danny Borremans 13 Alexander Frees

     

    Catg.C – 8 deelnemers

    1 Steven DE KERPEL

    2 Bruno Bruyere

    3 Rudi Rabout

    4 Pascal Kestemont

    5 Fabien Hanssens

    6 Devid Schoonjans

     

    Catg.D/E – 13 deelnemers

    1 Eddy VAN LOY

    2 Rudy Van De Velde

    3 Dirk Van Hove

    4 Jan De Mulder

    5 Marc Tabourdon

    6 Luc Witman

    7 Hugo Van Linden

    8 Dirk Goolaerts

    9 Guy Theys

    10 Koen Keyenberg

    11 Guy Vanparrijs

     

    Catg.F – 8 deelnemers

    1 Rene MERTENS

    2 Jean Pierre Wauters

    3 Etienne Vandenhouwe

    4 Willy Teirlinck

    5 Jozef Scheerlinckx

    6 William De Cremer

    7 Roger Wauters

    8 Ludwig De Troyer

    09-09-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    08-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Thomas De Gendt 2017 2.jpg 

        Thomas De Gendt

    Vrijdag 08/09/2017 – PARQUE NATUREL DE REDES – GIJÓN -  Rit 19 Ronde van Spanje – 149 km - 03H35’46”

    Aantal deelnemers: 160

    1-THOMAS DE GENDT uit Beveren -LTS

    2-COL-Jarlinson Pantano-TFS

    3-SPA-Iván García-TBM

    4-POR-Rui Costa-UAD

    5-BEL-Floris De Tier-TLJ

    6-LUX-Bob Jungels-QST

    7-FRA-Romain Bardet-ALM

    8-IER-Nicolas Roche-BMC

    9-SPA-Daniel Navarro-COF

    10-NED-Koen Bouwman-TLJ +45"

    11-AUS-Simon Clarke-CDT 12-DUI-Emanuel Buchmann-BOH 13-SPA-Antonio Pedrero-MOV +49" 14-ITA-Matteo Trentin-QST +2'40" 15-SPA-José Joaquín Rojas-MOV 16-BEL-Laurens De Vreese-AST 17-SLO-Matej Mohoric-UAD 18-NED-Antwan Tolhoek-TLJ 19-SPA-David Arroyo-CJR +2'45" 20-SPA-Juan José Lobato-TLJ +4'48" 21-ITA-Davide Villella-CDT +5'32" 22-COL-Juan Felipe Osorio-MZN +11'06" 23-FRA-Julien Duval-ALM +11'27" 24-SPA-David López-SKY +12'15" 25-ITA-Salvatore Puccio-SKY 26-ITA-Gianni Moscon-SKY 27-NED-Wout Poels-SKY 28-SPA-Mikel Nieve-SKY 29-GBR-Chris Froome-SKY 30-ITA-Vincenzo Nibali-TBM 33-BEL-Edward Theuns-TFS-+12'15" 55-BEL-Bart De Clercq-LTS +13'25" 58-BEL-Sander Armée-LTS 97-BEL-Loïc Vliegen-BMC +19'33" 100-BEL-Jelle Wallays-LTS 108-BEL-Rémy Mertz-LTS 125-BEL-Tim Declercq-QST 126-BEL-Yves Lampaert-QST 144-BELKenneth Vanbilsen-COF 148-BEL-Tom Van Asbroeck-CDT


    08/09/2017 HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 110,4 km - 41,44 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 13

    1 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    2 MERTENS Julian VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    5 ROSS Lamb GBR EAST MIDLANDS

    6 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    8 DEMOLDER Thomas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 LEWIS Adam GBR UNITED C.T.

    10 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    11 MONDELAERS Jarno 12 MORIS Sven 13 OCALLAGHAN Mark IRL 14 MAZZONE Leon GBR 15 LOENDERS Glenn 16 VAN GENECHTEN Steff 17 VAN LAER Titte 18 ANDRIEU Maxim 19 SCOTT Auld GBR 20 HUYGEN Wout 21 MOODY Levi GBR 22 VOIGT Eric USA 23 WOMERSLEY Jake GBR 24 VAN DER ZWET Bram NED 25 PARDON Ward 26 VERNIE Pierre GBR 27 JOYCE Sean NZL

     

    08/09/2017 IZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 40 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    3 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    4 DE RUYSSCHER Dante VETRAPO CYCLING TEAM

    5 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    7 HAMISCH Graham GBR GREEN JERSY RT

    8 DIEPENDAELE Jürgen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    9 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 DE CLERCQ Angelo 12 COOLS Gilles 13 VANTHOURNOUT Brecht 14 DEVOLDERE Niki 15 GELDHOF David 16 GRAY Jake IRL 17 DEMEYER Niels 18 VANHAECKE Thomas 19 ROSSEEL Ricky 20 LEFEVER Valentin 21 MCLAUGHIN Mitchell IRL 22 FEYS Dominique 23 ANECA Seppe

     

    08/09/2017 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - GERAARDSBERGEN UCI Women Elite - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1 KOSTER Anouska NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    2 WINDER Ruth USA USA NATIONAL TEAM

    3 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    4 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    5 GUARNIER Megan USA USA NATIONAL TEAM

    6 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    7 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    8 LIPPERT Liane GER GERMANY NATIONAL TEAM

    9 BUJAK Eugenia POL BTC CITY LJUBLJANA

    10 BATAGELJ Polona SLO BTC CITY LJUBLJANA

    11 BRONZINI Giorgia ITA 12 ANDERSEN Susanne NOR 13 BERTIZZOLO Sofia ITA 14 MARKUS Riejanne NED 15 HEINE Vita NOR 16 RIVERA Coryn USA 17 HALL Katharine USA 18 CROMWELL Tiffany AUS 19 VAN DEN STEEN Kelly 20 VAN DE VELDE Julie 21 GUDERZO Tatiana ITA 22 PARKINSON Abby-Mae GBR 23 PLOSAJ Nikol POL 24 TENNIGLO Moniek NED 25 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP 26 KOREVAAR Jeanne NED 27 TERUEL RIBES Alba ESP 28 VAN TWISK Abigail GBR 29 BORGLI Stine NOR 30 THORVILSON Leah USA 41 HANNES Kaat 51 VERSCHELDEN Nathalie

    08-09-2017 om 21:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF SEPTEMBER 2017 - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 8-9-2017 1.jpg
    Rudyco 8-9-2017 2.jpg
    Rudyco 8-9-2017 3.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    08-09-2017 om 21:23 geschreven door kenny


    07-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 07/09/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS
    VAN DONDER
    DAG 07/09/2017
         


    Donderdag
    07/09/2017 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 22

    1 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ TRACK TEAM ASTANA

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 SINOY Fabio UNITED C.T.

    7 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    8 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 TURAR Assylkhan KAZ TRACK TEAM ASTANA

    11 VAN BROEKHOVEN Guy 12 VERBEKE Stijn 13 SHATOVKIN Sergey KAZ 14 VAN DAMME Bart 15 STOFFERIS Rieno 16 VAN GUYSE Jarno 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 O´CALLAGHAN Mark IRL 19 KOOLS Jos NED 20 SUAREZ MARTINEZ Kevin 21 BRAYAN-LUND Thomas DEN 22 ROELS Sam 23 RONSSE Gauthier 24 MINNAERT Michiel 25 PIETERS Bart 26 PIRON Gunther 27 WIELANDT Sven
    7-9-2017-sint-gillis-waas 448.JPG 7-9-2017-sint-gillis-waas 444.JPG
           Winnaar Sultanmurat Miraliyev.
    7-9-2017-sint-gillis-waas 452.JPG
                     Een woordje uitleg van Winnaar Sultanmurat Miraliyev.
    7-9-2017-sint-gillis-waas 457.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 415.JPG
    Aankomst van winnaar Sultanmurat Miraliyev voor Kristof Dhollander, Jens Moens,
    Sven Noels, Guy Ten Hartog, Fabio Sinoy, Tim Vercauteren en Viktor Van Den Branden.

    7-9-2017-sint-gillis-waas 414.JPG
    Aankomst van winnaar Sultanmurat Miraliyev voor Kristof Dhollander, Jens Moens,
    Sven Noels, Guy Ten Hartog, Fabio Sinoy, Tim Vercauteren en Viktor Van Den Branden.
    7-9-2017-sint-gillis-waas 365.JPG
                                          De kopgroep te St.Gillis-Waas.
    7-9-2017-sint-gillis-waas 359.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 281.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 244.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 227.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 207.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 201.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 196.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 192.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 185.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 183.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 172.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 166.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 147.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 111.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 095.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 075.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 051.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 047.JPG
    7-9-2017-sint-gillis-waas 023.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te St.Gillis-Waas mat 49 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-09-2017 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 07/09/2017 IZEGEM (W) – Men Elite - 164,8 km - 46,42 km/h

    Aantal deelnemers: 147 - opgevers: 24

    1 DHAENE Brecht WANTY GROUP

    2 DEVRIENDT Tom WANTY-GROUPE GOBERT

    3 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PARDINI Olivier WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    5 WARNIER Antoine WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    6 RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM

    7 SOBALLA Carl GER LKT TEAM BRANDENBURG

    8 VAN KEIRSBULCK Guillaume WANTY-GROUPE GOBERT

    9 LAMMERTINK Steven NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 DECLERCQ Benjamin SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 VAN ZUMMEREN Stef 12 VERHELST Louis 13 DUCLTY Bastien FRA 14 LEVASSEUR Jordan FRA 15 VANSPEYBROUCK Pieter 16 MANNAERTS Jelle 17 DEHAES Kenny 18 DUPONT Timothy 19 VAN STAEYEN Michaël 20 KEISSE Iljo 21 RICKAERT Jonas 22 GEUENS Alexander 23 DE BACKER Bert 24 VAN GESTEL Dries 25 TAMINIAUX Lionel 26 MAES Alexander 27 STOCKMAN Abram 28 DONDERS Jelle 29 SALOMEIN Jarl 30 STEVENS Timothy 38 REYNAERTS Wim 44 DE WITTE Mathias 49 VAN HECKE Preben 51 DRUYTS Gerry 87 DE PAEPE Johannes 98 JANSSENS Jimmy 100 STEELS Stijn 105 COBBAERT Robby 106 DE PAUW Moreno 107 RUYTERS Brecht 113 DIELEMAN Michiel

     

    07/09/2017 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 22

    1 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ TRACK TEAM ASTANA

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 SINOY Fabio UNITED C.T.

    7 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    8 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    10 TURAR Assylkhan KAZ TRACK TEAM ASTANA

    11 VAN BROEKHOVEN Guy 12 VERBEKE Stijn 13 SHATOVKIN Sergey KAZ 14 VAN DAMME Bart 15 STOFFERIS Rieno 16 VAN GUYSE Jarno 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 O´CALLAGHAN Mark IRL 19 KOOLS Jos NED 20 SUAREZ MARTINEZ Kevin 21 BRAYAN-LUND Thomas DEN 22 ROELS Sam 23 RONSSE Gauthier 24 MINNAERT Michiel 25 PIETERS Bart 26 PIRON Gunther 27 WIELANDT Sven

     

    07/09/2017 KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,02 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 13

    1 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 FYFFE Angus IRL OMAGH WHEELERS CYCLING CLUB

    7 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 BREYE Florent FRA VC AMATEUR ST.QUENTIN

    9 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    11 WALSH Liam GBR 12 DELOOF Senne 13 CLAERHOUT Sven 14 GRAY Jake IRL 15 HALES Jake O GBR 16 BORRY Kim 17 WALLER Jack GBR 18 CLAUW John-ross 19 CONSTANT Kenny 20 ROUNDS Fraser GBR 21 BOSMANS Arne 22 HEANEY Marc IRL 23 TAYLOR Gavin GBR 24 WOODFIELD Sam GBR 25 CAPPELLE Gauthier 26 TOORTELBOOM Frederik 27 D´HEYGERE Gil 28 DONALDSON Gary IRL 29 DELEU Robbe 30 BEUSELINCK Gilles

     

    07/09/2017 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - HERSELT - UCI Women Elite - 106,8 km - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 115

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    2 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    3 RIVERA Coryn USA USA NATIONAL TEAM

    4 MOBERG Emilie NOR NORWAY NATIONAL TEAM

    5 SPOOR Winanda NED LENSWORLD - KUOTA

    6 BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5

    7 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    8 ANDERSEN Susanne NOR NORWAY NATIONAL TEAM

    9 CROMWELL Tiffany AUS CANYON SRAM RACING

    10 KOSTER Anouska NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    11 STRICKER Anna Zita Maria ITA 12 HEINE Vita NOR 13 TENNIGLO Moniek NED 14 BUJAK Eugenia POL15 LIPPERT Liane GER 16 DELZENNE Elise FRA 17 BERTIZZOLO Sofia ITA 18 GUDERZO Tatiana ITA 19 RADOTIC Mia CRO 20 VAN DEN STEEN Kelly 21 BATAGELJ Polona SLO 22 WINDER Ruth USA 23 GUARISCHI Barbara ITA 24 TERUEL RIBES Alba ESP 25 DRUYTS Jessy 26 PIKULIK Daria POL 27 DRUYTS Kelly 28 SHAW Lucy GBR 29 HANNES Kaat 30 KOREVAAR Jeanne NED 47 VERSCHELDEN Nathalie 80 DRUYTS Demmy 90 MATTHIJSSE Mathilde NED 91 TEMMERMAN Ilse 96 DRUYTS Lenny 109 DELTOMBE Evelien

    07-09-2017 om 19:19 geschreven door kenny


    06-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/09/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Stijn De Bock 2017 1.jpg 

          Stijn De Bock


    Woensdag 06/09/2017 WINGENE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 163,2 km - 45,04 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 74

    1 STIJN DE BOCK Stijn CIBEL - CEBON

    2 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 STOCKMAN Michiel TARTELETTO - ISOREX

    4 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    5 SIX Franklin AGO - AQUA SERVICE

    6 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    8 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10 LOY Antoine AGO - AQUA SERVICE

    11 STALLAERT Joeri 12 DE WITTE Mathias 13 STOCKMAN Abram 14 VANDEWIELE Frederik 15 LAGNEAUX Yoni 16 VANDAELE Angelo 17 JASPERS Ward 18 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 19 REYNAERTS Wim 20 WARLOP Jordi 21 VERSCHUERE Seppe 22 VAN RENTERGHEM Bram 23 PIETERS Laurent 24 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 25 MAZZONE Leon GBR 26 BAUDE Arthur 27 HUYGEN Wout 28 DE NEVE Jeffrey 29 VAHTRA Norman EST 30 JOHNSTONE Taylor GBR

     

    06/09/2017 LOTTO BELGIUM TOUR (O) - NINOVE - UCI Women Elite - 114 km - 39,58 km/h

    Aantal deelnemers: 119

    1 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    2 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    3 RIVERA Coryn USA USA NATIONAL TEAM

    4 BUJAK Eugenia POL BTC CITY LJUBLJANA

    5 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    6 KOSTER Anouska NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    7 WINDER Ruth USA USA NATIONAL TEAM

    8 SCHMIDT Trine DEN LOTTO SOUDAL LADIES

    9 GUARNIER Megan USA USA NATIONAL TEAM

    10 SCHNEIDER Skylar USA USA NATIONAL TEAM

    11 BRONZINI Giorgia ITA 12 KOREVAAR Jeanne NED 13 PARKINSON Abby-Mae GBR 14 PIKULIK Daria POL 15 GUARISCHI Barbara ITA 16 GARNER Lucy GBR 17 ANDERSEN Susanne NOR 18 MARKUS Riejanne NED 19 STRICKER Anna Zita Maria ITA 20 DRUYTS Kelly 21 SKALNIAK Agnieszka POL 22 LIPPERT Liane GER 23 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP 24 FIDANZA Arianna ITA 25 TERUEL RIBES Alba ESP 26 DRUYTS Jessy 27 KOPECKY Lotte 28 LETH Julie DEN 29 BERTIZZOLO Sofia ITA 30 VAN DEN STEEN Kelly 38 VERSCHELDEN Nathalie 71 TEMMERMAN Ilse 77 DRUYTS Demmy 89 MATTHIJSSE Mathilde NED 101 FREMINEUR Terry 114 DRUYTS Lenny 118 DELTOMBE Evelien

    06-09-2017 om 21:53 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!