.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2015

    KBWB Banner 2013.jpg
    Zondag 12/07/2015
    PLOEGENTIJDRIT - TOPCOMPETITIE BORLO (LB) - Ploegentijdrit

    Nieuwelingen Beker van België - 18,8 km
    1 KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 WIELERCLUB ONDER ONS – PARIKE VZW

    5 CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DCM CYCLING TEAM

    7 LOTTO-VC ARDENNES

    8 LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13 ISOREX CYCLING TEAM

    14 VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Juniores Beker van België - 38,6 km
    1 KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 ISOREX CYCLING TEAM

    6 AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES – CC CHEVIGNY

    8 LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    29 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    Elite z.c./U23 Beker van Belgiê - 38,6 km
    1 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 WSC HAND IN HAND BAAL

    5 SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES – CC CHEVIGNY

    7 XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 ZANNATA CYCLING TEAM

    13 ARROW CYCLING TEAM

    14 KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    15 SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    16 VAN EYCK SPORT

    18 CECEMELCYCLINGTEAM

    Elite Topcompetitie U27 - 57 km
    1 VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 LOTTO SOUDAL

    3 VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    4 TEAM 3M

    5 EFC-ETIXX

    6 COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    7 PRORACE CYCLING TEAM

    8 VL TECHNICS - EXPERZA – ABUTRIEK C.T.

    9 T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10 PROFEL - UNITED C.T.

    12-07-2015 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2015

    waod_3.jpg
    Zondag 12 juli 2015 - SINAAI-WAAS (9112)

    Catg.A – 72 km – 55 deelnemers

    1-Cop Jurgen (Kalmthout)

    2-Debboudt Kristof

    3-De Boeck Jef

    4-Trenson Jan

    5-Smet Jochem (St.Niklaas)

    6-Vandendriessche Ibe

    7-Goossens Steven (Belsele)

    8-Maes Bryan (Stekene)

    9-De Weerdt Milan (Lokeren)

    10-Van Gansen Sam

    11-Cap Bryan (Rupelmonde)

    14-De Ridder Glenn (Stekene)

    15-Vercauteren Tim (Belsele)

    16-Coppens Carrera (Temse)

    20-Mannens Steven (Stekene)

    21-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    24-Baert Giovanni (Moerbeke)

    27-Heirman Steven (Hamme)

    28-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    29-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    30-Verschelden Steven (Hamme)

    32-Cant Bart (Temse)

    33-Verhulst Tom (Haasdonk)

    34-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    36-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    38-Van Damme Patriek (Lokeren)

    42-Vercauteren Stef (Sinaai)

    44-Van Reeth Ken (Mariekerke)

    45-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

    48-Leeman Emmanuel (St.Pauwels)

     

    Toeristen – 48 km – 63 deelnemers

    1-Goossens Maarten (Lille)

    2-Koppen Cedric (Temse)

    3-Gerlo Tom (Waasmunster)

    4-Tytgadt Stephan

    5-Claus Etienne (Waasmunster)

    6-Smet Kris (St.Niklaas)

    7-Segers Jimmy (Nieuwkerken)

    8-D'Hauwe Andy

    9-Buyl Glenn

    10-Declerck Kristof

    11-Van Camp Freddy (Stekene)

    12-Van Der Veken Bart (St.Jansteen)

    16-Kesteleyn Bram (Zele)

    17-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    18-De Bruyne Kenneth (Hamme)

    23-Bryssinckx Dirk (Melsele)

    24-Hoskens Peter (Nieuwkerken)

    25-Rizzo Claudio (Zelzate)

    26-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    29-De Beule Sam (Nieuwkerken)

    32-Dierks Peter (Bornem)

    36-De Doncker Tim (Zele)

    38-Colman Gunter (Belsele)

    42-De Cleen Wim (Kruibeke)

    44-Van Havermaet Koen (Waasmunster)

    46-Lauwaert Nico (Beveren)

    48-Van Raemdonck Robby (Kieldrecht)

    50-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)

    12-07-2015 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Zaterdag 11/07/2015 – WELKENRAEDT – Elite z.c./U23/Amateurs/Masters A – 83,6 km – 02h05’04”

    Aantal deelnemers: 72

    1.LOOZEN Luc (NL)

    2.WOUTERS Rutger

    3.WIELFAERT Kristof (Lokeren)

    4.PANIS Maxime

    5.CLAES Frans

    6.JAME Stefan op 6''

    7.BERTLING Matthias (D) op 11''

    8.NOELS Sven op 26''

    9.MULLER Phillip (D) op 35''

    10.CANDEL Yannic (NL) op 4'13''

    45.WAELKENS Dave op 6’20”
    Kristof Wielfaert.jpg
            Aankomst van Luc Loozen voor Rutger Wouters en Kristof Wielfaert.

    12-07-2015 om 15:54 geschreven door kenny


    11-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 11/07/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 11/07/2015     


    Zaterdag 11/07/2015 SINAAI (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 154 km - 44,9 km/h
    Aantal deelnemers: 106

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 STALLAERT Joeri CIBEL

    3 KAUPAS Gediminas LTU TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    4 ZENOVICH Mathew NZL CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    5 FERRARI Sergio ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    7 BOVENHUIS Jasper NED SEG RACING

    8 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA SUPERANO HAM

    9 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    10 SMET Guy CIBEL

    12 GEERINCK Jens CIBEL

    13 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    19 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    26 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    28 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    34 VERRAES Benjamin CIBEL

    37 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    46 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    47 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    52 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    53 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    11-7-2015-profs sinaai 776.JPG
    Podium te Sinaai met winnaar Dries De Bondt, Joeri Stallaert en Gediminas Kaupas.
    11-7-2015-profs sinaai 770.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 783.JPG
                               Winnaar Dries De Bondt met de bloemen.
    11-7-2015-profs sinaai 748.JPG                                
        Een woordje uitleg van winnaar Dries De Bondt aan speaker Ivan Elegeert.
    11-7-2015-profs sinaai 690.JPG
                                   Aankomst van winnaar Dries De Bondt.
    11-7-2015-profs sinaai 686.JPG
    Aankomst van winnaar Dries De Bondt voor Joeri Stallaert, Gediminas Kaupas
    en Mathew Zenovich.
    11-7-2015-profs sinaai 694.JPG
    De spurt om de 2de plaats met Joeri Stallaert voor Gediminas Kaupas en Mathew Zenovich.
    11-7-2015-profs sinaai 600.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 653.JPG
                                Kevin Callebaut werd mooi 6de te Sinaai.
    11-7-2015-profs sinaai 402.JPG
            Guy Smet voert het commando in de kopgroep en werd knap 10de.
    11-7-2015-profs sinaai 587.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 631.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 667.JPG
                                                Op kop Preben Van Hecke.
    11-7-2015-profs sinaai 327.JPG
                                       Tony Heirbaut en Kris Bolsens.
    11-7-2015-profs sinaai 230.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 161.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 272.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 320.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 459.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 533.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 563.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 585.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 153.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 116.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 085.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 083.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 077.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 073.JPG
    11-7-2015-profs sinaai 046.JPG
      Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Sinaai met 106 deelnemers.

    11-7-2015-profs sinaai 030.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VLIERZELE VAN VRIJDAG 10/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VLIERZELE VAN VRIJDAG 10/07/2015     


    Vrijdag 10/07/2015 VLIERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,1 km/h
    Aantal deelnemers: 144
    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 RYAN Marc NZL WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 MUDGWAY Luke NZL CYCLING CHB

    6 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    14 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    31 NAESEN Lawrence CIBEL

    34 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    43 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    107 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10-7-2015-vlierzele 795.JPG
    Podium te Vlierzele met winnaar Kenny Willems, Axel De Corte en Frederik Van Boven.
    10-7-2015-vlierzele 792.JPG
    10-7-2015-vlierzele 808.JPG  10-7-2015-vlierzele 782.JPG
                     Winnaar Kenny Willems.                                                                 De 2de Axel De Corte.
    10-7-2015-vlierzele 805.JPG
                          Een woordje uitleg van de 3de Frederik Van Boven.
    10-7-2015-vlierzele 677.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Willems voor Axel De Corte en Frederik Van Boven.
    10-7-2015-vlierzele 651.JPG
    10-7-2015-vlierzele 658.JPG
    10-7-2015-vlierzele 366.JPG
    10-7-2015-vlierzele 369.JPG
    10-7-2015-vlierzele 419.JPG
    10-7-2015-vlierzele 449.JPG
    10-7-2015-vlierzele 523.JPG
    10-7-2015-vlierzele 593.JPG
    10-7-2015-vlierzele 596.JPG
    10-7-2015-vlierzele 617.JPG
    10-7-2015-vlierzele 173.JPG
    10-7-2015-vlierzele 103.JPG
    10-7-2015-vlierzele 101.JPG
    10-7-2015-vlierzele 093.JPG
    10-7-2015-vlierzele 083.JPG
    10-7-2015-vlierzele 074.JPG
    10-7-2015-vlierzele 064.JPG
    10-7-2015-vlierzele 051.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Vlierzele met 144 deelnemers.

    10-7-2015-vlierzele 036.JPG
    10-7-2015-vlierzele 029.JPG

                                        



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2015

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 11/07 KEERBERGEN (3140)

    Cat.A - 88,2 km

    1.Gert Delcroix

    2.Marnix Michiels

    3.Laurence Hofmans

    4.Sven Vercammen

    5.Felix De Groef

    6.Ken De Feyter

    7.Jesse De Haan

    8.Nick Vermunich

    9.Geoffrey Geysels

    10.Pieter Molenberghs

     

    Cat.B - 88,2 km

    1.Edwin Thys

    2.Hervé Van Rompay

    3.Pieter Wijckmans

    4.Cedric Van Lommel (Heist o/d Berg)

    5.Christophe Wijckmans

    6.Yves Boenders

    7.Koen Van Kerckhoven

    8.Kevin Vanaenrode

    9.Sven Cuppens

    10.Peter Bocken

     

    Cat.C - 63 km

    1.Rudy Lahou

    2.Eddy Buts

    3.Peter Aerts

    4.Ivan Verschueren

    5.Davy Baptist

    6.Tom Op De Beeck

    7.Marc Minnen

    8.Gino Heremans

    9.Vital Pauwels

    10.Hans Van Bael

     

    Cat.D - 63 km

    1.Freddy Vangenechten

    2.Bruno Brabants

    3.Hans Wuyts

    4.Jan Van Den Brande

    5.Paul Fierens

    6.Luc Van Roy

    7.Benny Van der Auwera

    8.Wim Van Thielen

    9.Danny Van Hoof

    10.Raf Vercammen

     

    Cat.E - 63 km

    1.André Volkaerts

    2.Ludo De Bakker

    3.Rene Van Gils

    4.Tinne Verdeyen

    11-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Geert Van Speybroeck 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zaterdag 11 juli 2015 - VOGELWAARDE (4581 AB - NL)
     

    Catg.A – 115 km – 106 deelnemers

    1-De Leeuw David (Rhoon NL)

    2-Bultynck Isaak

    3-Demeter Renaat (Lochristi)

    4-Van Der Sickel Mario

    5-Verwee Nico

    6-De Grauw Guus

    7-Vleugel Ramon

    8-Stroosnijder Michel

    9-de Bruyn Jimmy

    10-Vereecken Eric

    11-Coomans Bjorn (Ruisbroek)

    12-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    18-De Weerdt Milan (Lokeren)

    19-Weemaes Robby (Stekene)

    22-Maes Vincent (Beveren)

    28-Middelkamp Tom (Antwerpen)

    34-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    44-Peeters Danny (Temse)

    46-Verschelden Steven (Hamme)

    47-Cap Bryan (Rupelmonde)

    50-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

     

    Catg.B – 57,5 km – 30 deelnemers

    1-de Koning Michel (Walsoorden NL)

    2-De Weirdt Gino

    3-De Ridder Richard

    4-Havermans Ruud

    5-Ryckaert Nico

    6-De Vlieger Sven (Lochristi)

    7-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    8-Janssens Bert

    9-Weemaes Franky (Melsele)

    10-Neels Peter (Kruibeke)

    12-Hoes Andy (Lochrisit)

    14-Calle Alain (Mariakerke)

    19-Goossens Alex (Vrasene)

    20-Rabout Rudi (Erembodegem)

    25-Van De Perre Lieven (De Klinge)

     

    Catg.C – 57,5 km – 27 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Hereijgers Piet (Wortel)

    4-Proost Herman (Turnhout)

    5-Watteny Patrick

    6-De Wever Serge

    7-Goolaerts Dirk

    8-Gommers Frank

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-Harms Ko

    13-Braeckman Geert (Kalken)

    14-Claus Etienne (Waasmunster)

    20-Smet Geert (St.Niklaas)

    22-Joos Luc (Stekene)

     

    Catg.D – 46 km – 19 deelnemers

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Lap Hans

    3-Heye Hilair

    4-Geerts Christiaan

    5-De Naeghel Jozef

    6-Lacquet Philippe

    7-Coppers François (Lokeren)

    8-Baudonck Tony

    9-De Clercq Eddy

    10-Maldrie Robert

    13-Van Overmeir Marc (Beveren)

    19-Geldhof Anja (Ertvelde)

     

    Dames – 46 km – 4 deelnemers

    1-Matthysse Mathilde (Goes NL)

    2-Geluk Yva

    3-Van Nespen Annemie (Vrasene)

    4-Geldhof Anja (Ertvelde)

     

    Catg.E – 46 km – 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Van Hove Jan

    4-Vervondel Marc

    5-Vandermeulen Jos

    6-Snels Luc

    7-Luyten Felix

    8-Hoof Roger (St.Niklaas)

    9-Coudyzer Theo

    10-Vyvey Julien

    13-De Wilde Eric (Lochristi)

     

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Rhodes Ray

    3-D'Hont Joseph

    4-Robijns Robert

    5-Brouwers François

    6-Cornu Daniel (Stekene)

    11-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan YARNE VAN GIJSEGEM met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan JARI CLAUWAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Yarne Van Gijsegem.jpg   Jari Clauwaert.jpg 

    Yarne Van Gijsegem    Jari Clauwaert

    Zaterdag 11/07/2015 SINAAI (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 154 km - 44,9 km/h
    Aantal deelnemers: 106

    1 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 STALLAERT Joeri CIBEL

    3 KAUPAS Gediminas LTU TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    4 ZENOVICH Mathew NZL CCT p/b CHAMPION SYSTEM

    5 FERRARI Sergio ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    7 BOVENHUIS Jasper NED SEG RACING

    8 JUODVALKIS Egidijus LTU COLBA SUPERANO HAM

    9 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    10 SMET Guy CIBEL

    12 GEERINCK Jens CIBEL

    13 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    19 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    26 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    28 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    34 VERRAES Benjamin CIBEL

    37 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    46 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    47 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    52 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    53 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM


    11/07/2015
    PITTEM (W) - U23 - 120 km - 38,88 km/h 

    Aantal deelnemers: 65

    1 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    2 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    3 PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX

    4 TOUQUET Joren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    5 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    7 KULSET Kristian NOR RINGERIKE SK

    8 ENGBERG Soren DEN MORGAN BLUE CT

    9 LELEU Antoine VERANCLASSIC-EKOI

    10 MUYLLE Jeroen DOVY KEUKENS - FCC

    28 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO


    11/07/2015
    MENEN (W) - Amateurs/Master/Elite z.c./U23 - 72 km - 43,37 km/h 

    Aantal deelnemers: 93

    1 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    2 HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    4 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    5 DELIE Bram CT SPIDER KING IEPER

    6 BOUTTÉ Jordy DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 MC PHEE Scott AUS CT TOMACC

    8 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 HAYNES Hamish GBR CT TOMACC

    10 VERMET Joran CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    21 VERHOFSTADT Peter CT PROFALUX

    59 COOMAN Mauro

    78 MARTENS Valentijn ARROW CYCLING TEAM

     

    11/07/2015 MENEN-KEMMEL (W) - Men Juniors UCI - 124,3 km - km/h 

    Aantal deelnemers:

    1 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    3 WELTEN Bram NED TWC PIJNENBURG

    4 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN WIJK Oscar NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    6 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 BOUWMANS Bryan NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    9 SINSCHEK Nils NED WIELERFEDERATIE LIMBURG

    10 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    32 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    38 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    44 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    63 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM


    11/07/2015
    AFFLIGEM + AALST (B) - Juniores - 81 km - 33,74 km/h 

    Aantal deelnemers: 24

    1 YARNE VAN GIJSEGEM uit Denderhoutem VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 DE GROODT Jordy KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 MIZUTANI Kakeru JPN SHIMANI RACING TEAM

    8 MOOK Marco NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 VANDENBOSCH Sybren ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    11/07/2015 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km - 41,2 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 JARI CLAUWAERT uit Wetteren VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 TREVE Giovanni CT SPIDER KING IEPER

    3 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 GONDRY Dylan ISOREX CYCLING TEAM

    5 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    6 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    8 DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    9 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DEVOLDER Pieter CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    14 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    36 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    39 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 11/07/2015 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96 km - 38,28 km/h
    Aantal deelnemers: 55

    1 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    2 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    3 BAUER Dominik GER VFR BüTTGEN 1912

    4 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 SCHEEPERS Jeroen YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    7 VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 CARTER Thomas NZL DIJLESPURTERS MECHELEN

    9 BEAR Ido ISR CC CHEVIGNY

    10 SCHULZ Robert GER RC TITAN LEVERKUSEN

     

    11/07/2015 HERZELE-BORSBEKE (O) - Juniores - 92,4 km - 35,68 km/h 

    Aantal deelnemers: 41

    1 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 NOËL Jordy WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 DE PLUS Jasper VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BRAYAN-LUND Thomas DEN YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 ROOSENS Robin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 MAES Frederik WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 DOISON Rodolphe U19 CYCLING ACADEMY

     

    11/07/2015 HERZELE-BORSBEKE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km - 35,95 km/h 

    Aantal deelnemers: 48

    1 HART Riley AUS BRUNSWICK CYCLING CLUB INC

    2 WRIGHT Mitchell AUS ILLAWARRA CC

    3 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    6 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 PRIEELS Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 VAN DEN HAUTE Bram KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 GOOSSENS Rob VZW DE DEMERSPURTERS

      

    11/07/2015 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) - Nieuwelingen - 63 km - 36,61 km/h 

    Aantal deelnemers: 52

    1 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 BRAET Axel CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    7 DECLERCK Jules CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 SABBE Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    41 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    11/07/2015 BERLAAR-HEIKANT (A) - Nieuwelingen - 61,6 km - 36,1 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    3 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    4 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    5 STERCKX Domien VZW DE DEMERSPURTERS

    6 VAN ALPHEN Damian NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    9 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    10 SCHEERS Lander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    30 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 11/07/2015 WAREGEM (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    12 jaar - deelnemers: 48 - 19,6 km

    1 HARTEEL Jelle ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 CRISTOFANO Iyen FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    4 DEKEERLE Mathieu CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN GOOL Milan INDIVIDUEEL


    13 jaar - deelnemers: 46 - 24,5 km

    1 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DEWULF Gust CT SPIDER KING IEPER

    3 GALLE Marlo CT SPIDER KING IEPER

    4 VAN MECHELEN Gloria

    5 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    14 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 jaar - deelnemers: 51 - 34,3 km

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BARBRY Giel PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    3 CAPPELLE Lucca VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 PAUWELS Käi PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 jaar meisjes - deelnemers: 3

    1 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

    13 jaar meisjes - deelnemers: 6

    1 VAN MECHELEN Gloria

    2 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    14 jaar meisjes - deelnemers: 7

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 LENAERS Jade WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 WINDELS Lindsay CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VANWALLEGHEM Kyenta VZW TIELTSE RENNERSCLUB



    11-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    10-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Jessy Druyts KOP 2015.jpg 

            Jessy Druyts

    Vrijdag 10/07/2015 VLIERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,1 km/h
    Aantal deelnemers: 144
    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 RYAN Marc NZL WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 MUDGWAY Luke NZL CYCLING CHB

    6 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    14 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    31 NAESEN Lawrence CIBEL

    34 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    43 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    107 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    10/07/2015 BORSBEKE (HERZELE) (O) - Dames Elite - 72,8 km - 35,52 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    3 DE VUYST Sofie LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    4 KOREVAAR Jeanne NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    8 JANKUTE Gabrielè LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 STEGINK Ymke NED WV DE JONGE RENNER

    10 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    23 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    26 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

     

    10/07/2015 SINAAI-WAAS (O) - Nieuwelingen - 64 km - 37,87 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    5 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 STICKENS Robin DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 MATTON Gianni WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    9 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    15 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    26 VAN DE VELDE Dean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10-07-2015 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS VEREECKEN EN SASHA WEEMAES OP STAGE MET DE NATIONALE PLOEG !!!

    THOMAS VEREECKEN EN SASHA WEEMAES OP STAGE MET DE NATIONALE PLOEG !!!

     

    De stage van de nationale ploeg voor Junioren ging door in Walshoutem als voorbereiding op het EK in Estland begin Augustus. Thomas Vereecken uit Grembergen en Sasha Weemaes uit Melsele waren beiden geselecteerd. Coach Dirk Onghena uit Kieldrecht was natuurlijk van de partij !!!

    Dirk 1.jpg Dirk 2.jpg

    Thomas Vereecken (Grembergen) en Sascha Weemaes (Melsele).        Beide renners met coach Dirk Onghena.
    Dirk 3.jpg
                                  Thomas Vereecken



    Foto's: Bertho Aerts

    10-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN DONDERDAG 09/07/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN DONDERDAG 09/07/2015     


    Donderdag 09/07/2015 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km - 44,83 km/h
    Aantal deelnemers: 125

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    3 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 MEURISSE Xandro AN POST - CHAINREACTION

    6 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    7 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    8 MULHERN Mitchell AUS TEAM BUDGET FORKLIFTS

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 TOUPALIK Adam CZE BKCP-POWERPLUS

    12 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    14 STALLAERT Joeri CIBEL

    16 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    32 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    37 VERRAES Benjamin CIBEL

    54 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    64 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    69 NAESEN Lawrence CIBEL

    75 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9-7-2015-melle 798.JPG
            Winnaar te Melle Robin Stenuit met de bloemen en de supporters.
    9-7-2015-melle 790.JPG
                                             Winnaar Robin Stenuit.
    9-7-2015-melle 810.JPG
                                               Winnaar Robin Stenuit.
    9-7-2015-melle 807.JPG                                        
    9-7-2015-melle 780.JPG
                                           Daan Hoeyberghs werd 2de.
    9-7-2015-melle 782.JPG
                                             Winnaar Robin Stenuit.
    9-7-2015-melle 720.JPG
    Aankomst van winnaar Robin Stenuit voor Daan Hoeyberghs en Dries De Bondt.
    9-7-2015-melle 728.JPG
                                             Ruben Geerinckx werd 12de.
    9-7-2015-melle 730.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    9-7-2015-melle 263.JPG
    9-7-2015-melle 271.JPG
    9-7-2015-melle 314.JPG
    9-7-2015-melle 274.JPG
    9-7-2015-melle 575.JPG

    9-7-2015-melle 538.JPG
    9-7-2015-melle 490.JPG
    9-7-2015-melle 477.JPG
    9-7-2015-melle 472.JPG
    9-7-2015-melle 464.JPG
    9-7-2015-melle 462.JPG
    9-7-2015-melle 335.JPG
    9-7-2015-melle 124.JPG
    9-7-2015-melle 110.JPG
    9-7-2015-melle 107.JPG
    9-7-2015-melle 092.JPG
    9-7-2015-melle 072.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Melle met 125 deelnemers.

    9-7-2015-melle 069.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-07-2015 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 13°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Lotte Rotman KOP 2015.jpg

          Lotte Rotman


    Donderdag 09/07/2015 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km - 44,83 km/h
    Aantal deelnemers: 125

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    3 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 MEURISSE Xandro AN POST - CHAINREACTION

    6 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    7 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    8 MULHERN Mitchell AUS TEAM BUDGET FORKLIFTS

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 TOUPALIK Adam CZE BKCP-POWERPLUS

    12 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    14 STALLAERT Joeri CIBEL

    16 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    32 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    37 VERRAES Benjamin CIBEL

    54 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    64 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    69 NAESEN Lawrence CIBEL

    75 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    09/07/2015 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 69,2 km - 42,11 km/h 

    Aantal deelnemers: 50

    1 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    2 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    7 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    40 SMET Guy CIBEL

     

    09/07/2015 POPERINGE (W) - Dames Jeugd - 39,8 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 25 - 33,32 km/h

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    6 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

     

    Dames Juniores - deelnemers: 15 - 33,56 km/h

    1 AUZBIKAVICIUTE Milda LTU

    2 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    3 STRAINYTE Ernesta LTU

    4 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    6 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    8 DELANOTE Bonnie CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DE JONGHE Maxime NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 VERSTRAETE Lore CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    09-07-2015 om 21:25 geschreven door kenny


    08-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 08/07/2015 BRAKEL (O) - Juniores - 90 km - 38,07 km/h
    Aantal deelnemers: 105

    1 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    21 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    37 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    44 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    08/07/2015 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 39,41 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 SMITH Luke IRL SKYWAY INTERNATIONAL

    2 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 BARNES Harvey IRL EAST TYRONE CYCLING CLUB

    4 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    6 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    32 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    08-07-2015 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BUGGENHOUT-OPDORP VAN DINSDAG 07/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BUGGENHOUT-OPDORP VAN DINSDAG 07/07/2015     


    Dinsdag 07/07/2015 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 77

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEA

    3 SORIANO CELMA Genis ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    4 SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE

    5 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 AGUERO RUIZ Juanjo ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    7 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    9 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    10 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - IN

    23 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    33 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    34 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDER

    36 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    46 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    49 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    54 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL


         
    Podium te Buggenhout-Opdorp met winnaar Jeroen Van Den Berghe, Jeroen Das en Genis Celma Soriano.


                                     
                                Een woordje uitleg van winnaar Jeroen Van Den Berghe .


                                           
                                     Winnaar Jeroen Van Den Berghe met de supporters.


                                            

                                  
                                       Aankomst van winnaar Jeroen Van Den Berghe.





                Aankomst van de 2de Jeroen Das voor Genis Celma Soriano en Stef Swinnen.



                                                          De spurt van het peloton.



                                                       Jeroen Das op kop.



























                                                     Links Bryan Cap uit Rupelmonde.




              
                   Start van de Elite z.c. & Beloften te Buggenhout-Opdorp met 77 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-07-2015 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 07/07/2015 TOUR DE FRANCE 2015 (SERAING-CAMBRAI) (LG) - 223,5 km - 05h28'58"
    Aantal deelnemers: 191

    1-DUI-Tony Martin-EQS

    2-DUI-John Degenkolb-TGA op3"

    3-SLW-Peter Sagan-TCS

    4-BEL-Greg Van Avermaet uit Hamme-BMC

    5-NOO-Edvald Boasson Hagen-MTN

    6-FRA-Nacer Bouhanni-COF

    7-ITA-Jacopo Guarnieri-KAT

    8-FRA-Tony Gallopin-LTS

    9-TSJ-Zdenek Štybar-EQS

    10-FRA-Bryan Coquard-EUC

    164-BEL-Thomas De Gendt uit Beveren-LTS-+16'53"


    07/07/2015
    BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 77

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEA

    3 SORIANO CELMA Genis ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    4 SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE

    5 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 AGUERO RUIZ Juanjo ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    7 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    9 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    10 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - IN

    23 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    33 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    34 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDER

    36 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    46 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    49 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    54 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL

     

    07/07/2015 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 106 km - 40,96 km/h

    Aantal deelnemers: 105

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    4 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE SCHUYTER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VANDERBEKEN Bjarne CT 2020

    64 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    08-07-2015 om 13:13 geschreven door kenny


    07-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    Banner TMZ.jpg
    Maandag 6 juli 2015 - KLOOSTERZANDE (4574 RD - NL)

    Amateurs -40 jaar – 60 km - 43,5 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1-Isaak Bultynck (Oostkamp)

    2-Gunter Sterck (Stekene)

    3-Anton Wouters

    4-Rik de Vree

    5-Eric Vereecken

    6-Marcel Schroevers

    7-Peter de Winter

    8-Michel Leblon

    9-Brian Maes (Stekene)

    10-Tim van Dijke

    29-Giovanni Baert (Moerbeke)

     

    Amateurs +40 jaar – 50 km - 41,94 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1-Nicky Deijkers (Sint Willebrord)

    2-Rinie van Zundert (Sint Willebrord)

    3-Franky Weemaes (Melsele)

    4-Ad Valentijn

    5-Ruud Havermans

    6-Dennis vd Ouden

    7-Kurt van Raemdonck (Beveren) op 15”

    8-Gino de Weirdt op 20”

    9-Johan Pemen op 25”

    10-Edwin Kas

    11-Kenny Janssens (Melsele)

    15-Ko Harms

    19-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    20-Rudi Rabout (Erembodegem)

    28-Peter van Bosbeke (St Niklaas)

    07-07-2015 om 12:40 geschreven door kenny


    06-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 06/07/2015 - SCHAAL SCHOETERS

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 06/07/2015 - SCHAAL SCHOETERS


    Maandag 06/07/2015 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 154,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    4 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    7 BUGTER Jasper NED WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    8 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 VERRAES Benjamin CIBEL

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    16 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    38 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    45 ROTTY Glenn CIBEL

    47 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    49 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    51 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 COLMAN Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 DE JONGHE Kevin CIBEL

    85 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    89 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    100 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    101 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    108 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 SMET Guy CIBEL

    118 ONGENA Matthias CIBEL

    119 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    120 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    121 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    124 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    127 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    131 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    133 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    140 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    147 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    148 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    155 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    6-7-2015-schoeters 796.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Tim Merlier, Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.

    6-7-2015-schoeters 804.JPG
                 Winnaar Tim Merlier, Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.
    6-7-2015-schoeters 809.JPG
               Winnaar Tim Merlier met de sponsors Cibel en de Burgemeester.
    6-7-2015-schoeters 825.JPG 6-7-2015-schoeters 806.JPG
    6-7-2015-schoeters 812.JPG                                
                         Een woordje uitleg van de 2de Timothy Stevens.
    6-7-2015-schoeters 817.JPG
                         Jelle Mannaerts werd 3de in de Schaal Schoeters.
    6-7-2015-schoeters 764.JPG
    6-7-2015-schoeters 668.JPG
          Aankomst van winnaar Tim Merlier voor ploegmaat Timothy Stevens.
    6-7-2015-schoeters 666.JPG
     Aankomst van winnaar Tim Merlier voor Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.
    6-7-2015-schoeters 672.JPG
    6-7-2015-schoeters 678.JPG
                                 Aankomst van het peloton te Beveren.                        
    6-7-2015-schoeters 522.JPG
    6-7-2015-schoeters 492.JPG
    6-7-2015-schoeters 591.JPG
    6-7-2015-schoeters 611.JPG
    6-7-2015-schoeters 537.JPG
    6-7-2015-schoeters 569.JPG
    6-7-2015-schoeters 325.JPG
    6-7-2015-schoeters 331.JPG
    6-7-2015-schoeters 342.JPG
    6-7-2015-schoeters 392.JPG
    6-7-2015-schoeters 202.JPG
    6-7-2015-schoeters 198.JPG
    6-7-2015-schoeters 172.JPG
    6-7-2015-schoeters 111.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Beveren met +/-180 deelnemers.
    6-7-2015-schoeters 096.JPG
    6-7-2015-schoeters 098.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-07-2015 om 23:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met het winnen van het Puntenklassement !!!

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met het winnen van het Jongerenklassement !!!

    Proficiat aan JENS DECLEYRE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sasha Weemaes.jpg  Sander De Pestel.jpg  Jens Decleyre.jpg

        Sasha Weemaes        Sander De Pestel          Jens Decleyre


    Maandag 06/07/2015 TOUR DE FRANCE 2015 (ANTWERPEN - HUY) (A) - 159,5 km - 03h26'54"
    Aantal deelnemers:

    1-SPA-Joaquim Rodríguez-KAT

    2-GBR-Chris Froome-SKY

    3-FRA-Alexis Vuillermoz-ALM op 4"

    4-IER-Daniel Martin-TCG op 5"

    5-FRA-Tony Gallopin-LTS op 8"

    6-VS-Tejay van Garderen-BMC op 11"

    7-ITA-Vincenzo Nibali-AST

    8-GBR-Simon Yates-OGE

    9-COL-Nairo Quintana-MOV

    10-NED-Bauke Mollema-TFR

    15-BEL-Greg Van Avermaet-BMC op 22"

     

    06/07/2015 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 154,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    4 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    7 BUGTER Jasper NED WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    8 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 VERRAES Benjamin CIBEL

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    16 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    38 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    45 ROTTY Glenn CIBEL

    47 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    49 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    51 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 COLMAN Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 DE JONGHE Kevin CIBEL

    85 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    89 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    100 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    101 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    108 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 SMET Guy CIBEL

    118 ONGENA Matthias CIBEL

    119 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    120 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    121 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    124 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    127 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    131 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    133 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    140 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    147 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    148 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    155 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    06/07/2015
    DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113,1 km - 43,48 km/h 

    Aantal deelnemers: 83

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 ZAKHAROV Artyom KAZ TRACK TEAM ASTANA

    11 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    36 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    50 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    06/07/2015 WATERVLIET (O) - Dames Elite - 93 km - 38,48 km/h 

    Aantal deelnemers: 44

    1 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 DE CRESCENZO Lauren USA DNA CYCLING

    9 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN TEAM RYTGER

    29 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    42 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    06/07/2015 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 125,1 km

    Aantal deelnemers: 123
    1 RIJSDIJK Tristan NED
    UCM CYCLING TEAM

    2 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    3 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    8 CHRISTODOULOS Michael CYP CYPRUS NATIONAL TEAM

    9 SIMON Quentin FRA BOURGOGNE FRANCHE COMTE

    10 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    36 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    69 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    117 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Individueel klassement 
    1 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    6 TULNER Rens NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    7 LINDQUIST Christian Ingeman DEN TEAM CYCLING ELITE COPENHAGEN

    8 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    9 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VAN DEEST Martijn NED WSV EMMEN

     

    Puntenklassement 
    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    5 RIJSDIJK Tristan NED UCM CYCLING TEAM

    6 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    7 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    10 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    Jongerenklassement 
    1 SANDER DE PESTEL uit St.niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 TULNER Rens NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    3 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    4 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN DEEST Martijn NED WSV EMMEN

    6 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    8 WILLET Daniel USA TEAM ROKFORM JUNIOR DEVELOPMENT

    9 GOSINK Stan NED WSV EMMEN

    10 MOOK Marco NED UCM CYCLING TEAM

     

    06/07/2015 WATERVLIET (O) - Juniores - 93 km - 41,45 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 JENS DECLEYRE uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    5 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    7 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    9 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    10 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    11 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    15 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    06-07-2015 om 23:12 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!