.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 07/07/2015 TOUR DE FRANCE 2015 (SERAING-CAMBRAI) (LG) - 223,5 km - 05h28'58"
    Aantal deelnemers: 191

    1-DUI-Tony Martin-EQS

    2-DUI-John Degenkolb-TGA op3"

    3-SLW-Peter Sagan-TCS

    4-BEL-Greg Van Avermaet uit Hamme-BMC

    5-NOO-Edvald Boasson Hagen-MTN

    6-FRA-Nacer Bouhanni-COF

    7-ITA-Jacopo Guarnieri-KAT

    8-FRA-Tony Gallopin-LTS

    9-TSJ-Zdenek Štybar-EQS

    10-FRA-Bryan Coquard-EUC

    164-BEL-Thomas De Gendt uit Beveren-LTS-+16'53"


    07/07/2015
    BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 77

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEA

    3 SORIANO CELMA Genis ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    4 SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE

    5 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 AGUERO RUIZ Juanjo ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    7 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    9 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    10 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - IN

    23 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    33 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    34 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDER

    36 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    46 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    49 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    54 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL

     

    07/07/2015 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 106 km - 40,96 km/h

    Aantal deelnemers: 105

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    4 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE SCHUYTER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VANDERBEKEN Bjarne CT 2020

    64 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    08-07-2015 om 13:13 geschreven door kenny


    07-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    Banner TMZ.jpg
    Maandag 6 juli 2015 - KLOOSTERZANDE (4574 RD - NL)

    Amateurs -40 jaar – 60 km - 43,5 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1-Isaak Bultynck (Oostkamp)

    2-Gunter Sterck (Stekene)

    3-Anton Wouters

    4-Rik de Vree

    5-Eric Vereecken

    6-Marcel Schroevers

    7-Peter de Winter

    8-Michel Leblon

    9-Brian Maes (Stekene)

    10-Tim van Dijke

    29-Giovanni Baert (Moerbeke)

     

    Amateurs +40 jaar – 50 km - 41,94 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1-Nicky Deijkers (Sint Willebrord)

    2-Rinie van Zundert (Sint Willebrord)

    3-Franky Weemaes (Melsele)

    4-Ad Valentijn

    5-Ruud Havermans

    6-Dennis vd Ouden

    7-Kurt van Raemdonck (Beveren) op 15”

    8-Gino de Weirdt op 20”

    9-Johan Pemen op 25”

    10-Edwin Kas

    11-Kenny Janssens (Melsele)

    15-Ko Harms

    19-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    20-Rudi Rabout (Erembodegem)

    28-Peter van Bosbeke (St Niklaas)

    07-07-2015 om 12:40 geschreven door kenny


    06-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 06/07/2015 - SCHAAL SCHOETERS

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 06/07/2015 - SCHAAL SCHOETERS


    Maandag 06/07/2015 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 154,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    4 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    7 BUGTER Jasper NED WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    8 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 VERRAES Benjamin CIBEL

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    16 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    38 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    45 ROTTY Glenn CIBEL

    47 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    49 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    51 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 COLMAN Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 DE JONGHE Kevin CIBEL

    85 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    89 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    100 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    101 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    108 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 SMET Guy CIBEL

    118 ONGENA Matthias CIBEL

    119 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    120 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    121 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    124 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    127 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    131 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    133 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    140 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    147 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    148 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    155 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    6-7-2015-schoeters 796.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Tim Merlier, Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.

    6-7-2015-schoeters 804.JPG
                 Winnaar Tim Merlier, Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.
    6-7-2015-schoeters 809.JPG
               Winnaar Tim Merlier met de sponsors Cibel en de Burgemeester.
    6-7-2015-schoeters 825.JPG 6-7-2015-schoeters 806.JPG
    6-7-2015-schoeters 812.JPG                                
                         Een woordje uitleg van de 2de Timothy Stevens.
    6-7-2015-schoeters 817.JPG
                         Jelle Mannaerts werd 3de in de Schaal Schoeters.
    6-7-2015-schoeters 764.JPG
    6-7-2015-schoeters 668.JPG
          Aankomst van winnaar Tim Merlier voor ploegmaat Timothy Stevens.
    6-7-2015-schoeters 666.JPG
     Aankomst van winnaar Tim Merlier voor Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.
    6-7-2015-schoeters 672.JPG
    6-7-2015-schoeters 678.JPG
                                 Aankomst van het peloton te Beveren.                        
    6-7-2015-schoeters 522.JPG
    6-7-2015-schoeters 492.JPG
    6-7-2015-schoeters 591.JPG
    6-7-2015-schoeters 611.JPG
    6-7-2015-schoeters 537.JPG
    6-7-2015-schoeters 569.JPG
    6-7-2015-schoeters 325.JPG
    6-7-2015-schoeters 331.JPG
    6-7-2015-schoeters 342.JPG
    6-7-2015-schoeters 392.JPG
    6-7-2015-schoeters 202.JPG
    6-7-2015-schoeters 198.JPG
    6-7-2015-schoeters 172.JPG
    6-7-2015-schoeters 111.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Beveren met +/-180 deelnemers.
    6-7-2015-schoeters 096.JPG
    6-7-2015-schoeters 098.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-07-2015 om 23:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met het winnen van het Puntenklassement !!!

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met het winnen van het Jongerenklassement !!!

    Proficiat aan JENS DECLEYRE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sasha Weemaes.jpg  Sander De Pestel.jpg  Jens Decleyre.jpg

        Sasha Weemaes        Sander De Pestel          Jens Decleyre


    Maandag 06/07/2015 TOUR DE FRANCE 2015 (ANTWERPEN - HUY) (A) - 159,5 km - 03h26'54"
    Aantal deelnemers:

    1-SPA-Joaquim Rodríguez-KAT

    2-GBR-Chris Froome-SKY

    3-FRA-Alexis Vuillermoz-ALM op 4"

    4-IER-Daniel Martin-TCG op 5"

    5-FRA-Tony Gallopin-LTS op 8"

    6-VS-Tejay van Garderen-BMC op 11"

    7-ITA-Vincenzo Nibali-AST

    8-GBR-Simon Yates-OGE

    9-COL-Nairo Quintana-MOV

    10-NED-Bauke Mollema-TFR

    15-BEL-Greg Van Avermaet-BMC op 22"

     

    06/07/2015 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 154,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    4 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    7 BUGTER Jasper NED WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    8 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 VERRAES Benjamin CIBEL

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    16 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    38 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    45 ROTTY Glenn CIBEL

    47 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    49 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    51 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 COLMAN Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 DE JONGHE Kevin CIBEL

    85 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    89 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    100 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    101 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    108 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 SMET Guy CIBEL

    118 ONGENA Matthias CIBEL

    119 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    120 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    121 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    124 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    127 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    131 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    133 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    140 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    147 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    148 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    155 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    06/07/2015
    DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113,1 km - 43,48 km/h 

    Aantal deelnemers: 83

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 ZAKHAROV Artyom KAZ TRACK TEAM ASTANA

    11 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    36 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    50 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    06/07/2015 WATERVLIET (O) - Dames Elite - 93 km - 38,48 km/h 

    Aantal deelnemers: 44

    1 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 DE CRESCENZO Lauren USA DNA CYCLING

    9 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN TEAM RYTGER

    29 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    42 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    06/07/2015 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 125,1 km

    Aantal deelnemers: 123
    1 RIJSDIJK Tristan NED
    UCM CYCLING TEAM

    2 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    3 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    8 CHRISTODOULOS Michael CYP CYPRUS NATIONAL TEAM

    9 SIMON Quentin FRA BOURGOGNE FRANCHE COMTE

    10 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    36 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    69 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    117 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Individueel klassement 
    1 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    6 TULNER Rens NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    7 LINDQUIST Christian Ingeman DEN TEAM CYCLING ELITE COPENHAGEN

    8 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    9 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VAN DEEST Martijn NED WSV EMMEN

     

    Puntenklassement 
    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    5 RIJSDIJK Tristan NED UCM CYCLING TEAM

    6 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    7 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    10 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    Jongerenklassement 
    1 SANDER DE PESTEL uit St.niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 TULNER Rens NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    3 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    4 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN DEEST Martijn NED WSV EMMEN

    6 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    8 WILLET Daniel USA TEAM ROKFORM JUNIOR DEVELOPMENT

    9 GOSINK Stan NED WSV EMMEN

    10 MOOK Marco NED UCM CYCLING TEAM

     

    06/07/2015 WATERVLIET (O) - Juniores - 93 km - 41,45 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 JENS DECLEYRE uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    5 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    7 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    9 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    10 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    11 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    15 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    06-07-2015 om 23:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN ZATERDAG 04/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN ZATERDAG 04/07/2015     


    Zaterdag 04/07/2015 MELLE (O) - Elite z.c./U23 – 115,5 km – 39,57 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 MATTHIAS ONGHENA uit Kieldrecht BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAMELITE

    2 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAMELITE

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAMELITE

    4 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CTU23

    5 DE SMUL Guust XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAMU23

    6 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    27 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    37 DE MOOR Arie INDIVIDUEEL

    41 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    Matthias 1.jpg Matthias 2.jpg
                                                 Winnaar te Melle Matthias Onghena uit Kieldrecht met de bloemen.
    Matthias 3.jpg
                        Een woordje uitleg van winnaar Matthias Onghena.
    Matthias 4.jpg Matthias 5.jpg
    Matthias 6.jpg
                  Matthias Onghena die meteen zijn 1°Zege laat optekenen.                     
    Matthias 10.jpg
                               Aankomst van winnaar Matthias Onghena.
    Matthias 9.jpg
                          Aankomst van Matthias Onghena voor Jurgen Guns.
    Matthias 8.jpg
    Matthias 7.jpg
                                         De spurt in beeld gebracht te Melle.



    Foto's: Luc Gevaert

    06-07-2015 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CIRCUIT TROIS CANTONS VAN ZATERDAG 04/07/2015

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof 1.JPG 

    Zaterdag 04/07/2015 – CIRCUIT TROIS CANTONS – MARGUT – CARIGNAN (Fra) – Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren - Royal Cureghem Sportief

    2.Bruno Chardon - ASPTT Nancy

    3.Gilles Ringoot - Royal Cureghem Sportief
    Kristof 2.JPG
            Een woordje uitlag van winnaar Kristof Wielfaert uit Lokeren.

    06-07-2015 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19/07/2015 - 4° GROTE PRIJS VAN VRASENE
    Vrasene 2015.jpg

    Bron: Gerry Van Gasse

    06-07-2015 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 05/07/2015

    FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 05/07/2015 

    Zondag 05/07/2015 BEVEREN-WAAS (O) - Dames Elite - 92,3 km - 40,51 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 DE CRESCENZO Lauren USA DNA CYCLING

    3 KUIJPERS Evy NED LENSWORLD.EU - ZANNATA

    4 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    6 JANKUTE Gabriele LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 JOCHEMS Sigrid NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    15 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    44 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN



         
                       Winnares te Beveren Fiona Dutriaux met de bloemen en de supporters.



           Podium te Beveren met winnares Fiona Dutriaux, Lauren De Crescenzo en Evy Kuijpers.


                                            
                                              Podium met de Burgemeester en inrichters van Beveren.

                                            

                               Aankomst van winnares
    Fiona Dutriaux voor Lauren De Crescenzo.



              Aankomst voor de 3de plaats met Evelyn Arys voor Anouk Rijff en Gabriele Jankute.


                                           
                                                                     De spurt van het peloton.



                                         De 2 leiders Fiona Dutriaux en Lauren De Crescenzo.
















              
                                         Start van de Dames Elite te Beveren met 56 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-07-2015 om 12:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    waod_3.jpg
    Proficiat aan GEOFFREY MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JOSEPH D’HONT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Geoffrey Maes.jpg    Geert Van Speybroeck 2015.jpg    D'Hondt Jef kop 2013.png

           Geoffrey Maes           Geert Van Speybroeck          Joseph D’Hont

     

    Zondag 5 juli 2015 - DIKKELVENNE (9890)
     

    Catg.A – 79,2 km – 33 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-Bultynck Isaak

    3-Gryson Kristof

    4-Van Der Sickel Mario

    5-Cooman Gianni (Oordegem)

    6-Van Den Broecke Mario

    7-Goossens Sam

    8-Van Wijmeersch Kristof

    9-De Weerdt Milan (Lokeren)

    10-Peelman Stijn

    13-Weemaes Robby (Stekene)

    14-Stef De Bock (Zele)

     

    Catg.B – 66 km – 37 deelnemers

    1-GEOFFREY MAES (Overmere)

    2-De Weirdt Gino

    3-Demaertelaere Dennis

    4-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    5-Van Holderbeke Frank

    6-Primo Gino (Gent)

    7-Calle Alain (Mariakerke)

    8-Vermassen Peter

    9-Van Eesbeek Andy

    10-Ryckaert Nico

    18-Hoes Andy (Lochristi)

    19-De Vlieger Sven (Lochristi)

    26-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    28-Cooman Jerry (Oordegem)

    31-Baert Giovanni (Moerbeke)

    34-Rabout Rudi (Erembodegem)

     

    Catg.C – 59,4 km – 20 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Huyghe Peter

    3-De Lannoy Didier

    4-Harms Ko

    5-Couchez Didier (st.Amandsberg)

    6-Van Nieuwenhuyse Gentil

    7-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    8-Lust Denis

    9-De Coninck Wim (Grammene)

    10-Willems Noël

    14-Braeckman Geert (Kalken)

    15-De Pauw Dirk (Beveren)

     

    Catg.D – 52,8 km – 24 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Deneef Jozef

    3-Tas Helmuth

    4-Durant Martin

    5-Heye Hilair

    6-Stockman Ruddy

    7-Snoeck Jan

    8-Scheirlinckx Jozef

    9-De Naeghel Jozef

    10-Coopman Ivan

    14-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 52,8 km – 1 deelnemers

    1-Ann De Wever (Denderleeuw)

     

    Catg.E – 46,2 km – 14 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Boulard Roland

    4-Van Den Borre Herman

    5-Vyvey Julien

    6-Vergult Jos

    7-De Roos Willy

    8-Lockefeir Marinus

    9-Hermans Luc

    10-Luypaert Danny

     

    +70 jaar

    1-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Robijns Robert

     

    Toeristen – 59,4 km – 30 deelnemers

    1-Wollaert Jan (Laarne)

    2-D'Hauwe Andy

    3-Van Canegem Bing

    4-Van Bever Nico

    5-De Smet Olivier

    6-Dumortier David

    7-Declercq Brecht

    8-Buyse Dieter

    9-Bombeke Dries

    10-Stadeus Jonas

    11-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    24-Gerlo Tom (Waasmunster)

    28-De Doncker Tim (Zele)

    06-07-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    vwf.JPG








    Maandag 6 juli - HUMBEEK (1851)

    A/B-reeks 
    1. Bert VAN DER TRAPPEN (1A)
    2. Kevin Van Den Cruijce 
    3. Gwen Van De Velde 
    4. Kevin Van De Keer 
    5. Frederik De Jonghe 
    6. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    7. Davy De Smedt (1B) 
    8. Edwin De Wit 
    9. Bjorn Lison 
    10. Koen Van Kerckhoven 
    11. Joris Van De Walle 
    12. Yorick Lison 
    13. Michael Berrevoets 
    14. Pascal Heyvaert 
    15. Filip Scholliers 
    16. Michael Jansegers 
    17. Kevin Selleslagh 
    18. Pascal Kestemont 
    19. Sven Van Esbroeck 
    20. Timmy Weeckers 

     

    C/D -reeks 
    1. Bruno BRUYERE (1D) 
    2. Daniel Villers 
    3. Jimmy De Paepe (1C)
    4. Frank Geets 
    5. Stefan Verhaeghe 
    6. Michael Naessens 
    7. Kris De Block (Mariekerke)
    8. Patrick Van Ransbeeck 
    9. Andy Roskam (Ruisbroek)
    10. Rudy Rey 
    11. Jan De Mulder 
    12. Eric Depouille 
    13. Danny Borremans 
    14. Timo Verbesselt 
    15. Alain De Schepper 
    16. Hugo Van Linden 
    17. Rudi De Bondt 
    18. Ivan Daelemans 
    19. Pascal Raes 
    20. Lucien Van Den Brande

    06-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    05-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/07/2015 BEVEREN-WAAS (O) - Dames Elite - 92,3 km - 40,51 km/h
    Aantal deelnemers: 56

    1 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 DE CRESCENZO Lauren USA DNA CYCLING

    3 KUIJPERS Evy NED LENSWORLD.EU - ZANNATA

    4 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    6 JANKUTE Gabriele LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 JOCHEMS Sigrid NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    15 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    44 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN

     

    05/07/2015 HERDEREN (LB) - Juniores - 79,8 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    2 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    5 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    6 REYNAERTS Jan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZ

    7 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 HEYE Alan UC SERAING - VOO

    10 GREGOIRE Simon VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    05/07/2015 LAPLAIGNE - Nieuwelingen – Beker van België

    Aantal deelnemers: 150

    1 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    2 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    29 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    80 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    103 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MOERZEKE VAN ZATERDAG 04/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MOERZEKE VAN ZATERDAG 04/07/2015

     

    04/07/2015 MOERZEKE (HAMME) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,16 km/h 

    Aantal deelnemers: 30

    1 GUY SMET Guy Kruibeke CIBEL

    2 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Kenny CIBEL

    8 VERMEIRE Matthias FCP - GLASCENTRA CT

    9 VAN BEETHOVEN Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    13 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    17 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    18 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    19 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    24 VAN OSSELAER Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEA
         


                                 Winnaar te Moerzeke Guy Smet met de bloemen en de supporters.



                                                Aankomst van winnaar Guy Smet te Moerzeke.



                             De spurt voor de 2de plaats met Michiel Dieleman voor Stijn Verbeke.



                                     Guy Smet trekt de laatste ronde in de aanval en soleert naar de zege.





                                   Kenny Goossens, Matthias Ongena en Kristof Dhollander.



                                                 Michiel Dieleman uit Hamme voor Guy Smet.



                                               Guy Smet voor Stijn Verbeke en Matthias Ongena.



                                             In 2de positie Bryan Cap uit Rupelmonde.








              
                                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Moerzeke met 30 deelnemers.




                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/07/2015 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km - 43,02 km/h
    Aantal deelnemers: 78

    1 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL

    2 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    3 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RT

    4 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    5 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 KEUKELEIRE Jens ORICA GREENEDGE

    7 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    8 DEHAES Kenny LOTTO - SOUDAL

    9 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN

    10 LEEMANS Rob SEG RACING

    17 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    19 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    05/07/2015 ZWALM (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 39,52 km/h 

    Aantal deelnemers: 84

    1 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    4 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    6 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    9 ARIMONT Charlie COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    15 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    17 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT


    05/07/2015 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 41,9 km/h 

    Aantal deelnemers: 47

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 DELIE Bram CT SPIDER KING IEPER

    6 ROLET Sylvain ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    8 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 SCHIETGAT Pedro GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

     

    05/07/2015 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s
    Gemeenteprijs Kontich - deelnemers: 14

    1 COOLS Brent WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO

    3 DE SCHUTTER Bart WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    7 VAN AERT Tijs DRC DE MOL

    8 VERDIJCK Niels V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DE ROECK Kevin ASFRA RACING TEAM

    10 VERHULST Kenny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    Kristallen Fiets - deelnemers: 14

    1 MORTELMANS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    2 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 VAN MOL Caine TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 DUPONT Bert INDIVIDUEEL

    7 VAN AKEN Matthias CT 2020

    8 GEYSELS Geoffrey V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 ADRIAENSEN Michael KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    10 BERTELS Jef KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4° en 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Sasha Weemaes.jpg 

      Sasha Weemaes

    Zondag 05/07/2015 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI
    Tijdrit : 11,7 km - Aantal deelnemers: 139

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 NORSGAARD JORGENSEN Mathias DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    5 EGHOLM Jakob DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    6 LOUVET Louis FRA BOURGOGNE FRANCHE COMTE

    7 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    8 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MENGOULAS Alex NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    10 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    58 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    71 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Rit : 112,5 km - Aantal deelnemers: 139
    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 NORSGAARD JORGENSEN Mathias DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 LAUK KARI Patrick EST ESTONIA NATIONAL TEAM

    4 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    5 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 BAUDE Arthur  VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 STRAVERS Jarri NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    9 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    10 VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    118 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/07/2015 MERELBEKE - KWENENBOS (O) - Juniores - 88 km - 44,33 km/h 

    Aantal deelnemers: 78

    1 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN DE VELDE Darwin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6 DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    10BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    15 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    18 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    30 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    51 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/07/2015 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Juniores - 90 km - 39,06 km/h 

    Aantal deelnemers: 56

    1 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    7 VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VERBIST Lennert DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VERLINDEN Jordy VZW DE DEMERSPURTERS


    05/07/2015
    VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 40,36 km/h 

    Aantal deelnemers: 79

    1 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 GOEBEERT Pierre ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 VANMEIRHAEGHE Angelo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    22 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    29 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    05/07/2015 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km - 40,42 km/h 

    Aantal deelnemers: 44

    1 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DOBBS Sam NZL ISOREX CYCLING TEAM

    6 JAQUES Arne CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DEBRUYNE Jens KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    16 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    37 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 12°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Lotte Rotman KOP 2015.jpg     
         Lotte Rotman

    Zondag 05/07/2015 ZINGEM - HUISE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 38,07 km/h
    Aantal deelnemers: 94
    1 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    15 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    27 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    53 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    05/07/2015 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 35,08 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 SCHURMANN Jordan UC SERAING - VOO

    4 DELY Thibault TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5 VAN GRIEKEN Jarne DCM CYCLING TEAM

    6 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    7 SHORT Devin RSA VERANDAS WILLEMS

    8 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 DE PELSMAEKER Sam ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 WILLEMS Sandro KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK


    05/07/2015
    GEETBETS (B) - Nieuwelingen - 62 km - 36,01 km/h

    Aantal deelnemers: 41

    1 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    3 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MANS Matjas ZANNATA CYCLING TEAM

    9 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VANBROEKHOVEN Finn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    27 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

     

    05/07/2015 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 24 – 34,25 km/h

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 JONGENELEN Joëlla NED WV BREDA

    7 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    8 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 LOUCHAERT Justine VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

     

    Dames Juniors - deelnemers: 19 – 34,57 km/h

    1 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    2 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    3 STRAINYTE Ernesta LTU SILALES SM DSK

    4 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 AUZBIKAVICIUTE Milda LTU SILALES SM DSK

    6 DE JONGHE Maxime NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 DIRKS Marisa FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/07/2015 TOLLEMBEEK (B) - Aspiranten
    12 jaar - deelnemers: 12 - 20 km

    1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    4 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 JANSEGHERS Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 21 - 24 km

    1 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    2 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    4 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 DE BRAEKELEER Juul JONGE RAKKERS VOLLEZELE

     

    14 jaar - deelnemers: 29 - 30 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE DECKER Tijl WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    13 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar MEISJES - deelnemers: 2 - 20 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    14 jaar MEISJES - deelnemers: 5 - 30 km

    1 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    vwf.JPG









    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 4°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    Kris Deblock 2015.jpg 

           Kris De Block


    Zondag 5 juli – MALDEREN (1840) - PK Brabant 
     

    A-reeks - 74,8 km - 1h41
    1.Gillian VAN RIJMENANT
    2.Kenneth Verhoeven
    3.Bjorn Lison
    4.Tom Vanopdenbosch
    5.Jeroen Van Geyte
    6.Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    7.Steven Tuytschaever
    8.Kevin Van De Keer
    9.Yannick Wampers
    10.Mario Bouchez

    B-reeks
    - 74,8 km - 1h41
    1.Sam VAN NUFFELEN
    2.Steven Verschelden (Hamme)
    3.Michel Vereecken
    4.Glenn Van Hille (St.Niklaas)
    5.Ken Van Reeth (Mariekerke)
    6.Jurgen Stijnen
    7.Davy de Smedt
    8.Bart Van Berlamont
    9.Michael Jansegers
    10.Ivan Daelemans


    C-reeks
    - 61,2 km - 1h25
    1.KRIS DE BLOCK (Mariekerke)
    2.Andy Annendijck
    3.Eddy Buts
    4.Bart Heyvaert
    5.Michael Naessens
    6.Marc Tabourdon
    7.Nico Savat
    8.Michael Heymans
    9.Stefan Verhaeghe
    10.Jimmy De Paepe

     

    D-reeks - 61,2 km - 1h30
    1.Herman PROOST
    2.Bruno Bruyere
    3.Benny Van Buynder (Bornem)
    4.Patrick Jacobs
    5.Marc Schellemans
    6.Roanld Rents
    7.Patrick Van Ransbeeck
    8.Chris Vrijders
    9.Eddy Vermeir
    10.Ronny Coppens

    E-reeks
    - 54,4 km - 1h16
    1.Rudy THOMAS

    2.Dirk Van Hove
    3.Danny De Backer
    4.Yvan Camphijn
    5.Rene De Brucker
    6.Paul De Greef
    7.Jan Van Den Brande
    8.Jos Maes
    9.Luc Witman
    10.Dominique Turcksin

    F-reeks
    - 54,4 km - 1h20
    1.Jan VAN HOVE
    2.Hugo Lismont
    3.Felix Luyten
    4.Christiaans Geerts
    5.Ludo De Bakker
    6.Noel Burggraeve
    7.Marc Dams
    8.Jos Staes
    9.Johny Van Holen
    10.Jos Vandermeulen

    F+ -reeks - 54,4 km - 1h20

    1.Etienne VANDENHOUWE
    2.Gaston Sannen
    3.Ad Montforts
    4.Albert Van Den Eede
    5.Freddy Vandenberghen
    6.William De Cremer
    7.Theo Coudyzer
    8.Jef Everaerts
    9.Jozef Saerens
    10.Gilbert Vandenheuvel

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    04-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 6°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Sander De Pestel.jpg 

     Sander De Pestel

    Zaterdag 04/07/2015 DWARS DOOR ICHTEGEM (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 138 km
    Aantal deelnemers:
    1 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 PLOVIE Wiebren CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    7 VANHOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    9 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 MEERSSCHAERT Kristof VIND! CYCLING PROJECT


    04/07/2015 HERENTHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 43,76 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PIERRE-HUMBERT Dylan AUS WORMAIL CIVIL CCS CYCLING TEAM

    4 VAN ELST Jonathan SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 COPP Jayden AUS GOLD COAST CYCLING CLUB

    6 VAN HOUT Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    7 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    8 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL

    9 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 BERCKMANS Jens PROFEL - UNITED C.T.

    22 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

     

    04/07/2015 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 125,6 km
    Aantal deelnemers: 151

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 HANNINEN Jaakko FIN FINCYCLING TEAM

    4 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    6 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    9 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 LEMBRECHTS Toon WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    44 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    52 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    62 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    78 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    102 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    04/07/2015 TIELRODE (O) - Dames Jeugd - 67 km

    Dames Juniores - deelnemers: 15 – 32,25 km/h

    1 AUZBIKAVICIUTE Milda LTU SILALES SM-DSK KVEDARNA

    2 STORMS Nine NED WCL BERGKLIMMERS

    3 HELLEMONS Daimy NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN BELLINGHEN Emilie ISOREX CYCLING TEAM

    7 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    8 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 PANNECOUCKE Aileen ASFRA RACING TEAM

    10 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 25 – 32,25 km/h

    1 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    2 VRANKEN Chayenne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN WIJNEN Sarah NED PIJNENBURG

    4 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    5 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 KIUPELYTE Gintare LTU SILALES SM-DSK KVEDARNA

    8 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CTDN

    10 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    18 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    04-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/07/2015

    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 4/07 OLEN (Centrum)
     

    Cat.A - 86,4 km

    1.Tom De Feyter

    2.Senna Verbiest

    3.Steven Nijs

    4.Rob De Ceulaer

    5.Jo Vercammen

    6.Kevin Van Looveren

    7.Benjamin De Baere

    8.Sven Vercammen

     

    Cat.B - 86,4 km

    1.Philippe Van Opstal

    2.Pieter Wijckmans

    3.Klaas Stijnen

    4.Bart Vanden Wyngaerd

    5.Wim De Vries

    6.Jef Pashuyse

    7.Kristof Wijckmans

    8.Karel Docker

    9.Chris Forirs

    10.Edwin Thys

     

    Cat.C - 64,8 km

    1.Koen Heremans

    2.Kris Witvrouwen

    3.Rudy Rey

    4.Peter Aerts

    5.Tom Van De Poel

    6.Ivan Verschueren

    7.Gert Heremans

    8.Tom Van Eyck

    9.Luc De Keyzer

    10.Ivan Bauweleers

     

    Cat.D - 64,8 km

    1.Philippe Wauters

    2.Luc Van Roy

    3.Bruno Brabants

    4.Eddy Van Loy

    5.Daniel Van Der Mieren

    6.Hans Wuyts

    7.Wim Van Thielen

    8.Patrick Wouters

    9.Jan Maegh

    10.Eddy Vaes

     

    Cat.E - 64,8 km

    1.Sus Auwers

    04-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGHENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

      
     
     
    Matthias Onghena              Guy Smet


    Zaterdag 04/07/2015 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BELOFTEN (O) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 174,9 km
    Aantal deelnemers:
    1 GERTS Floris NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 CLAEYS Dimitri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VERMEERSCH Gianni SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    5 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    6 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    7 MYNGHEER Daan VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 POUTSMA Stefan NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    9 VANSPEYBROECK Tim TEAM 3M

    10 VAN ROOY Kenneth LOTTO SOUDAL

    15 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    18 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    19 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    24 VERRAES Benjamin CIBEL

    26 STALLAERT Joeri CIBEL

    32 NAESEN Lawrence CIBEL

    40 DE JONGHE Kevin CIBEL

     

    04/07/2015 MOERZEKE (HAMME) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,16 km/h 

    Aantal deelnemers: 30

    1 GUY SMET Guy Kruibeke CIBEL

    2 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Kenny CIBEL

    8 VERMEIRE Matthias FCP - GLASCENTRA CT

    9 VAN BEETHOVEN Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    13 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    17 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    18 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    19 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    24 VAN OSSELAER Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    04/07/2015 MELLE (O) - Elite z.c./U23 – 115,5 km – 39,57 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 MATTHIAS ONGHENA uit Kieldrecht BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAMELITE

    2 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAMELITE

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAMELITE

    4 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CTU23

    5 DE SMUL Guust XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAMU23

    6 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    27 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    37 DE MOOR Arie INDIVIDUEEL

    41 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    04/07/2015 KONTICH (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 82,8 km - 44,36 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 SCHILS Dominic GBR ZANNATA CYCLING TEAM

    2 HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN NUFFELEN Sam DAGPAS

    5 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERCAMMEN Jeroen CECEMELCYCLINGTEAM

    8 TIMMERMANS Tim DAGPAS

    9 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 VANDERBORGHT Laurent WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    04-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!