.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Jessy Druyts KOP 2015.jpg 

            Jessy Druyts

    Vrijdag 10/07/2015 VLIERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,1 km/h
    Aantal deelnemers: 144
    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 RYAN Marc NZL WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 MUDGWAY Luke NZL CYCLING CHB

    6 VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    8 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    14 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    31 NAESEN Lawrence CIBEL

    34 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    43 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    107 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    10/07/2015 BORSBEKE (HERZELE) (O) - Dames Elite - 72,8 km - 35,52 km/h

    Aantal deelnemers: 65

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    3 DE VUYST Sofie LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    4 KOREVAAR Jeanne NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM

    8 JANKUTE Gabrielè LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 STEGINK Ymke NED WV DE JONGE RENNER

    10 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    23 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    26 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

     

    10/07/2015 SINAAI-WAAS (O) - Nieuwelingen - 64 km - 37,87 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    5 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 STICKENS Robin DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 MATTON Gianni WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    9 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM

    15 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    26 VAN DE VELDE Dean PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10-07-2015 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS VEREECKEN EN SASHA WEEMAES OP STAGE MET DE NATIONALE PLOEG !!!

    THOMAS VEREECKEN EN SASHA WEEMAES OP STAGE MET DE NATIONALE PLOEG !!!

     

    De stage van de nationale ploeg voor Junioren ging door in Walshoutem als voorbereiding op het EK in Estland begin Augustus. Thomas Vereecken uit Grembergen en Sasha Weemaes uit Melsele waren beiden geselecteerd. Coach Dirk Onghena uit Kieldrecht was natuurlijk van de partij !!!

    Dirk 1.jpg Dirk 2.jpg

    Thomas Vereecken (Grembergen) en Sascha Weemaes (Melsele).        Beide renners met coach Dirk Onghena.
    Dirk 3.jpg
                                  Thomas Vereecken



    Foto's: Bertho Aerts

    10-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN DONDERDAG 09/07/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN DONDERDAG 09/07/2015     


    Donderdag 09/07/2015 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km - 44,83 km/h
    Aantal deelnemers: 125

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    3 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 MEURISSE Xandro AN POST - CHAINREACTION

    6 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    7 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    8 MULHERN Mitchell AUS TEAM BUDGET FORKLIFTS

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 TOUPALIK Adam CZE BKCP-POWERPLUS

    12 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    14 STALLAERT Joeri CIBEL

    16 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    32 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    37 VERRAES Benjamin CIBEL

    54 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    64 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    69 NAESEN Lawrence CIBEL

    75 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9-7-2015-melle 798.JPG
            Winnaar te Melle Robin Stenuit met de bloemen en de supporters.
    9-7-2015-melle 790.JPG
                                             Winnaar Robin Stenuit.
    9-7-2015-melle 810.JPG
                                               Winnaar Robin Stenuit.
    9-7-2015-melle 807.JPG                                        
    9-7-2015-melle 780.JPG
                                           Daan Hoeyberghs werd 2de.
    9-7-2015-melle 782.JPG
                                             Winnaar Robin Stenuit.
    9-7-2015-melle 720.JPG
    Aankomst van winnaar Robin Stenuit voor Daan Hoeyberghs en Dries De Bondt.
    9-7-2015-melle 728.JPG
                                             Ruben Geerinckx werd 12de.
    9-7-2015-melle 730.JPG
                                              De spurt van het peloton.
    9-7-2015-melle 263.JPG
    9-7-2015-melle 271.JPG
    9-7-2015-melle 314.JPG
    9-7-2015-melle 274.JPG
    9-7-2015-melle 575.JPG

    9-7-2015-melle 538.JPG
    9-7-2015-melle 490.JPG
    9-7-2015-melle 477.JPG
    9-7-2015-melle 472.JPG
    9-7-2015-melle 464.JPG
    9-7-2015-melle 462.JPG
    9-7-2015-melle 335.JPG
    9-7-2015-melle 124.JPG
    9-7-2015-melle 110.JPG
    9-7-2015-melle 107.JPG
    9-7-2015-melle 092.JPG
    9-7-2015-melle 072.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Melle met 125 deelnemers.

    9-7-2015-melle 069.JPG

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    09-07-2015 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan LOTTE ROTMAN met haar 13°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Lotte Rotman KOP 2015.jpg

          Lotte Rotman


    Donderdag 09/07/2015 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km - 44,83 km/h
    Aantal deelnemers: 125

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    3 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 MEURISSE Xandro AN POST - CHAINREACTION

    6 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    7 VAN DER POEL Mathieu NED BKCP - POWERPLUS

    8 MULHERN Mitchell AUS TEAM BUDGET FORKLIFTS

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 TOUPALIK Adam CZE BKCP-POWERPLUS

    12 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    14 STALLAERT Joeri CIBEL

    16 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    32 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    37 VERRAES Benjamin CIBEL

    54 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    64 GIBBONS Thomas USA TEAM CIBEL/ALIPLAST

    69 NAESEN Lawrence CIBEL

    75 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    09/07/2015 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 69,2 km - 42,11 km/h 

    Aantal deelnemers: 50

    1 FARAZIJN Maxime EFC-ETIXX

    2 PLANCKAERT Edward CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 GOVAERT Kenny HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    7 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    40 SMET Guy CIBEL

     

    09/07/2015 POPERINGE (W) - Dames Jeugd - 39,8 km

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 25 - 33,32 km/h

    1 LOTTE ROTMAN uit Kontich PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    6 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

     

    Dames Juniores - deelnemers: 15 - 33,56 km/h

    1 AUZBIKAVICIUTE Milda LTU

    2 JONGERIEUS Claudia NED BALEN BC

    3 STRAINYTE Ernesta LTU

    4 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 BELLAERT Axelle AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    6 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 GOEMAES Lieze ISOREX CYCLING TEAM

    8 DELANOTE Bonnie CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DE JONGHE Maxime NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 VERSTRAETE Lore CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    09-07-2015 om 21:25 geschreven door kenny


    08-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 08/07/2015 BRAKEL (O) - Juniores - 90 km - 38,07 km/h
    Aantal deelnemers: 105

    1 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 BORRA Gilles AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    21 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    37 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    44 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    08/07/2015 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 39,41 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 SMITH Luke IRL SKYWAY INTERNATIONAL

    2 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 BARNES Harvey IRL EAST TYRONE CYCLING CLUB

    4 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    6 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    32 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    08-07-2015 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BUGGENHOUT-OPDORP VAN DINSDAG 07/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BUGGENHOUT-OPDORP VAN DINSDAG 07/07/2015     


    Dinsdag 07/07/2015 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 77

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEA

    3 SORIANO CELMA Genis ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    4 SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE

    5 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 AGUERO RUIZ Juanjo ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    7 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    9 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    10 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - IN

    23 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    33 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    34 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDER

    36 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    46 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    49 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    54 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL


         
    Podium te Buggenhout-Opdorp met winnaar Jeroen Van Den Berghe, Jeroen Das en Genis Celma Soriano.


                                     
                                Een woordje uitleg van winnaar Jeroen Van Den Berghe .


                                           
                                     Winnaar Jeroen Van Den Berghe met de supporters.


                                            

                                  
                                       Aankomst van winnaar Jeroen Van Den Berghe.





                Aankomst van de 2de Jeroen Das voor Genis Celma Soriano en Stef Swinnen.



                                                          De spurt van het peloton.



                                                       Jeroen Das op kop.



























                                                     Links Bryan Cap uit Rupelmonde.




              
                   Start van de Elite z.c. & Beloften te Buggenhout-Opdorp met 77 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-07-2015 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 07/07/2015 TOUR DE FRANCE 2015 (SERAING-CAMBRAI) (LG) - 223,5 km - 05h28'58"
    Aantal deelnemers: 191

    1-DUI-Tony Martin-EQS

    2-DUI-John Degenkolb-TGA op3"

    3-SLW-Peter Sagan-TCS

    4-BEL-Greg Van Avermaet uit Hamme-BMC

    5-NOO-Edvald Boasson Hagen-MTN

    6-FRA-Nacer Bouhanni-COF

    7-ITA-Jacopo Guarnieri-KAT

    8-FRA-Tony Gallopin-LTS

    9-TSJ-Zdenek Štybar-EQS

    10-FRA-Bryan Coquard-EUC

    164-BEL-Thomas De Gendt uit Beveren-LTS-+16'53"


    07/07/2015
    BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,58 km/h 

    Aantal deelnemers: 77

    1 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEA

    3 SORIANO CELMA Genis ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    4 SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE

    5 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 AGUERO RUIZ Juanjo ESP CAMPO CLARO CLUB CICLISTA

    7 CARDON Germer ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    9 WYNANTS Nick PROFEL - UNITED C.T.

    10 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - IN

    23 VAN REETH Ken TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    33 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    34 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDER

    36 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    46 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO

    49 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    54 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL

     

    07/07/2015 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 106 km - 40,96 km/h

    Aantal deelnemers: 105

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    4 COOLS Michaël CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE SCHUYTER Arne ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    9 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    10 VANDERBEKEN Bjarne CT 2020

    64 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    08-07-2015 om 13:13 geschreven door kenny


    07-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    Banner TMZ.jpg
    Maandag 6 juli 2015 - KLOOSTERZANDE (4574 RD - NL)

    Amateurs -40 jaar – 60 km - 43,5 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1-Isaak Bultynck (Oostkamp)

    2-Gunter Sterck (Stekene)

    3-Anton Wouters

    4-Rik de Vree

    5-Eric Vereecken

    6-Marcel Schroevers

    7-Peter de Winter

    8-Michel Leblon

    9-Brian Maes (Stekene)

    10-Tim van Dijke

    29-Giovanni Baert (Moerbeke)

     

    Amateurs +40 jaar – 50 km - 41,94 km/h

    Aantal deelnemers: 33

    1-Nicky Deijkers (Sint Willebrord)

    2-Rinie van Zundert (Sint Willebrord)

    3-Franky Weemaes (Melsele)

    4-Ad Valentijn

    5-Ruud Havermans

    6-Dennis vd Ouden

    7-Kurt van Raemdonck (Beveren) op 15”

    8-Gino de Weirdt op 20”

    9-Johan Pemen op 25”

    10-Edwin Kas

    11-Kenny Janssens (Melsele)

    15-Ko Harms

    19-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    20-Rudi Rabout (Erembodegem)

    28-Peter van Bosbeke (St Niklaas)

    07-07-2015 om 12:40 geschreven door kenny


    06-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 06/07/2015 - SCHAAL SCHOETERS

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 06/07/2015 - SCHAAL SCHOETERS


    Maandag 06/07/2015 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 154,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    4 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    7 BUGTER Jasper NED WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    8 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 VERRAES Benjamin CIBEL

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    16 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    38 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    45 ROTTY Glenn CIBEL

    47 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    49 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    51 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 COLMAN Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 DE JONGHE Kevin CIBEL

    85 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    89 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    100 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    101 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    108 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 SMET Guy CIBEL

    118 ONGENA Matthias CIBEL

    119 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    120 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    121 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    124 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    127 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    131 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    133 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    140 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    147 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    148 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    155 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    6-7-2015-schoeters 796.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Tim Merlier, Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.

    6-7-2015-schoeters 804.JPG
                 Winnaar Tim Merlier, Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.
    6-7-2015-schoeters 809.JPG
               Winnaar Tim Merlier met de sponsors Cibel en de Burgemeester.
    6-7-2015-schoeters 825.JPG 6-7-2015-schoeters 806.JPG
    6-7-2015-schoeters 812.JPG                                
                         Een woordje uitleg van de 2de Timothy Stevens.
    6-7-2015-schoeters 817.JPG
                         Jelle Mannaerts werd 3de in de Schaal Schoeters.
    6-7-2015-schoeters 764.JPG
    6-7-2015-schoeters 668.JPG
          Aankomst van winnaar Tim Merlier voor ploegmaat Timothy Stevens.
    6-7-2015-schoeters 666.JPG
     Aankomst van winnaar Tim Merlier voor Timothy Stevens en Jelle Mannaerts.
    6-7-2015-schoeters 672.JPG
    6-7-2015-schoeters 678.JPG
                                 Aankomst van het peloton te Beveren.                        
    6-7-2015-schoeters 522.JPG
    6-7-2015-schoeters 492.JPG
    6-7-2015-schoeters 591.JPG
    6-7-2015-schoeters 611.JPG
    6-7-2015-schoeters 537.JPG
    6-7-2015-schoeters 569.JPG
    6-7-2015-schoeters 325.JPG
    6-7-2015-schoeters 331.JPG
    6-7-2015-schoeters 342.JPG
    6-7-2015-schoeters 392.JPG
    6-7-2015-schoeters 202.JPG
    6-7-2015-schoeters 198.JPG
    6-7-2015-schoeters 172.JPG
    6-7-2015-schoeters 111.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Beveren met +/-180 deelnemers.
    6-7-2015-schoeters 096.JPG
    6-7-2015-schoeters 098.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-07-2015 om 23:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met het winnen van het Puntenklassement !!!

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met het winnen van het Jongerenklassement !!!

    Proficiat aan JENS DECLEYRE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sasha Weemaes.jpg  Sander De Pestel.jpg  Jens Decleyre.jpg

        Sasha Weemaes        Sander De Pestel          Jens Decleyre


    Maandag 06/07/2015 TOUR DE FRANCE 2015 (ANTWERPEN - HUY) (A) - 159,5 km - 03h26'54"
    Aantal deelnemers:

    1-SPA-Joaquim Rodríguez-KAT

    2-GBR-Chris Froome-SKY

    3-FRA-Alexis Vuillermoz-ALM op 4"

    4-IER-Daniel Martin-TCG op 5"

    5-FRA-Tony Gallopin-LTS op 8"

    6-VS-Tejay van Garderen-BMC op 11"

    7-ITA-Vincenzo Nibali-AST

    8-GBR-Simon Yates-OGE

    9-COL-Nairo Quintana-MOV

    10-NED-Bauke Mollema-TFR

    15-BEL-Greg Van Avermaet-BMC op 22"

     

    06/07/2015 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 154,8 km

    Aantal deelnemers:

    1 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    3 MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM

    4 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 DEKKERS Hans NED ARROW CYCLING TEAM

    6 DE BRUYN Jimmy NED ARROW CYCLING TEAM

    7 BUGTER Jasper NED WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM

    8 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    10 VERRAES Benjamin CIBEL

    12 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    16 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    18 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    32 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    38 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    45 ROTTY Glenn CIBEL

    47 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    49 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    51 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    71 COLMAN Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    75 DE JONGHE Kevin CIBEL

    85 PEIRSMAN Davy DCR CYCLING TEAM

    89 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    100 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    101 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    108 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 SMET Guy CIBEL

    118 ONGENA Matthias CIBEL

    119 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    120 DE BOCK Robby CECEMELCYCLINGTEAM

    121 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    124 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    127 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    131 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    133 BOLSENS Kris DCR CYCLING TEAM

    140 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    147 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    148 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    155 MANNENS Steven WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    06/07/2015
    DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113,1 km - 43,48 km/h 

    Aantal deelnemers: 83

    1 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    5 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    6 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    8 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 ZAKHAROV Artyom KAZ TRACK TEAM ASTANA

    11 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    36 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    50 OTT Stefan SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    52 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT

     

    06/07/2015 WATERVLIET (O) - Dames Elite - 93 km - 38,48 km/h 

    Aantal deelnemers: 44

    1 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    7 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 DE CRESCENZO Lauren USA DNA CYCLING

    9 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    10 LUDWIG Cecilie Uttrup DEN TEAM RYTGER

    29 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    42 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    06/07/2015 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 125,1 km

    Aantal deelnemers: 123
    1 RIJSDIJK Tristan NED
    UCM CYCLING TEAM

    2 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    3 VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    8 CHRISTODOULOS Michael CYP CYPRUS NATIONAL TEAM

    9 SIMON Quentin FRA BOURGOGNE FRANCHE COMTE

    10 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    36 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    69 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    117 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Individueel klassement 
    1 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    6 TULNER Rens NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    7 LINDQUIST Christian Ingeman DEN TEAM CYCLING ELITE COPENHAGEN

    8 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    9 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 VAN DEEST Martijn NED WSV EMMEN

     

    Puntenklassement 
    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    5 RIJSDIJK Tristan NED UCM CYCLING TEAM

    6 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    7 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    10 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    Jongerenklassement 
    1 SANDER DE PESTEL uit St.niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 TULNER Rens NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    3 SCHELLING Ide NED RESTORE CYCLING

    4 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VAN DEEST Martijn NED WSV EMMEN

    6 DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 OZGUR Batuhan TUR TURKEY NATIONAL TEAM

    8 WILLET Daniel USA TEAM ROKFORM JUNIOR DEVELOPMENT

    9 GOSINK Stan NED WSV EMMEN

    10 MOOK Marco NED UCM CYCLING TEAM

     

    06/07/2015 WATERVLIET (O) - Juniores - 93 km - 41,45 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 JENS DECLEYRE uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    5 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    7 VAN COPPENOLLE Lars KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW

    9 BARNET Mathias GBR SPOKES RACING TEAM

    10 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    11 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    15 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    06-07-2015 om 23:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN ZATERDAG 04/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN ZATERDAG 04/07/2015     


    Zaterdag 04/07/2015 MELLE (O) - Elite z.c./U23 – 115,5 km – 39,57 km/h

    Aantal deelnemers: 70

    1 MATTHIAS ONGHENA uit Kieldrecht BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAMELITE

    2 GUNS Jurgen HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAMELITE

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAMELITE

    4 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CTU23

    5 DE SMUL Guust XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAMU23

    6 DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    9 MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    10 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    27 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    37 DE MOOR Arie INDIVIDUEEL

    41 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    Matthias 1.jpg Matthias 2.jpg
                                                 Winnaar te Melle Matthias Onghena uit Kieldrecht met de bloemen.
    Matthias 3.jpg
                        Een woordje uitleg van winnaar Matthias Onghena.
    Matthias 4.jpg Matthias 5.jpg
    Matthias 6.jpg
                  Matthias Onghena die meteen zijn 1°Zege laat optekenen.                     
    Matthias 10.jpg
                               Aankomst van winnaar Matthias Onghena.
    Matthias 9.jpg
                          Aankomst van Matthias Onghena voor Jurgen Guns.
    Matthias 8.jpg
    Matthias 7.jpg
                                         De spurt in beeld gebracht te Melle.



    Foto's: Luc Gevaert

    06-07-2015 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CIRCUIT TROIS CANTONS VAN ZATERDAG 04/07/2015

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof 1.JPG 

    Zaterdag 04/07/2015 – CIRCUIT TROIS CANTONS – MARGUT – CARIGNAN (Fra) – Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren - Royal Cureghem Sportief

    2.Bruno Chardon - ASPTT Nancy

    3.Gilles Ringoot - Royal Cureghem Sportief
    Kristof 2.JPG
            Een woordje uitlag van winnaar Kristof Wielfaert uit Lokeren.

    06-07-2015 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19/07/2015 - 4° GROTE PRIJS VAN VRASENE
    Vrasene 2015.jpg

    Bron: Gerry Van Gasse

    06-07-2015 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 05/07/2015

    FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 05/07/2015 

    Zondag 05/07/2015 BEVEREN-WAAS (O) - Dames Elite - 92,3 km - 40,51 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 DE CRESCENZO Lauren USA DNA CYCLING

    3 KUIJPERS Evy NED LENSWORLD.EU - ZANNATA

    4 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    6 JANKUTE Gabriele LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 JOCHEMS Sigrid NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    15 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    44 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN



         
                       Winnares te Beveren Fiona Dutriaux met de bloemen en de supporters.



           Podium te Beveren met winnares Fiona Dutriaux, Lauren De Crescenzo en Evy Kuijpers.


                                            
                                              Podium met de Burgemeester en inrichters van Beveren.

                                            

                               Aankomst van winnares
    Fiona Dutriaux voor Lauren De Crescenzo.



              Aankomst voor de 3de plaats met Evelyn Arys voor Anouk Rijff en Gabriele Jankute.


                                           
                                                                     De spurt van het peloton.



                                         De 2 leiders Fiona Dutriaux en Lauren De Crescenzo.
















              
                                         Start van de Dames Elite te Beveren met 56 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    06-07-2015 om 12:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    waod_3.jpg
    Proficiat aan GEOFFREY MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JOSEPH D’HONT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Geoffrey Maes.jpg    Geert Van Speybroeck 2015.jpg    D'Hondt Jef kop 2013.png

           Geoffrey Maes           Geert Van Speybroeck          Joseph D’Hont

     

    Zondag 5 juli 2015 - DIKKELVENNE (9890)
     

    Catg.A – 79,2 km – 33 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-Bultynck Isaak

    3-Gryson Kristof

    4-Van Der Sickel Mario

    5-Cooman Gianni (Oordegem)

    6-Van Den Broecke Mario

    7-Goossens Sam

    8-Van Wijmeersch Kristof

    9-De Weerdt Milan (Lokeren)

    10-Peelman Stijn

    13-Weemaes Robby (Stekene)

    14-Stef De Bock (Zele)

     

    Catg.B – 66 km – 37 deelnemers

    1-GEOFFREY MAES (Overmere)

    2-De Weirdt Gino

    3-Demaertelaere Dennis

    4-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    5-Van Holderbeke Frank

    6-Primo Gino (Gent)

    7-Calle Alain (Mariakerke)

    8-Vermassen Peter

    9-Van Eesbeek Andy

    10-Ryckaert Nico

    18-Hoes Andy (Lochristi)

    19-De Vlieger Sven (Lochristi)

    26-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    28-Cooman Jerry (Oordegem)

    31-Baert Giovanni (Moerbeke)

    34-Rabout Rudi (Erembodegem)

     

    Catg.C – 59,4 km – 20 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Huyghe Peter

    3-De Lannoy Didier

    4-Harms Ko

    5-Couchez Didier (st.Amandsberg)

    6-Van Nieuwenhuyse Gentil

    7-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    8-Lust Denis

    9-De Coninck Wim (Grammene)

    10-Willems Noël

    14-Braeckman Geert (Kalken)

    15-De Pauw Dirk (Beveren)

     

    Catg.D – 52,8 km – 24 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Deneef Jozef

    3-Tas Helmuth

    4-Durant Martin

    5-Heye Hilair

    6-Stockman Ruddy

    7-Snoeck Jan

    8-Scheirlinckx Jozef

    9-De Naeghel Jozef

    10-Coopman Ivan

    14-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 52,8 km – 1 deelnemers

    1-Ann De Wever (Denderleeuw)

     

    Catg.E – 46,2 km – 14 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Boulard Roland

    4-Van Den Borre Herman

    5-Vyvey Julien

    6-Vergult Jos

    7-De Roos Willy

    8-Lockefeir Marinus

    9-Hermans Luc

    10-Luypaert Danny

     

    +70 jaar

    1-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Robijns Robert

     

    Toeristen – 59,4 km – 30 deelnemers

    1-Wollaert Jan (Laarne)

    2-D'Hauwe Andy

    3-Van Canegem Bing

    4-Van Bever Nico

    5-De Smet Olivier

    6-Dumortier David

    7-Declercq Brecht

    8-Buyse Dieter

    9-Bombeke Dries

    10-Stadeus Jonas

    11-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    24-Gerlo Tom (Waasmunster)

    28-De Doncker Tim (Zele)

    06-07-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2015

    vwf.JPG








    Maandag 6 juli - HUMBEEK (1851)

    A/B-reeks 
    1. Bert VAN DER TRAPPEN (1A)
    2. Kevin Van Den Cruijce 
    3. Gwen Van De Velde 
    4. Kevin Van De Keer 
    5. Frederik De Jonghe 
    6. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    7. Davy De Smedt (1B) 
    8. Edwin De Wit 
    9. Bjorn Lison 
    10. Koen Van Kerckhoven 
    11. Joris Van De Walle 
    12. Yorick Lison 
    13. Michael Berrevoets 
    14. Pascal Heyvaert 
    15. Filip Scholliers 
    16. Michael Jansegers 
    17. Kevin Selleslagh 
    18. Pascal Kestemont 
    19. Sven Van Esbroeck 
    20. Timmy Weeckers 

     

    C/D -reeks 
    1. Bruno BRUYERE (1D) 
    2. Daniel Villers 
    3. Jimmy De Paepe (1C)
    4. Frank Geets 
    5. Stefan Verhaeghe 
    6. Michael Naessens 
    7. Kris De Block (Mariekerke)
    8. Patrick Van Ransbeeck 
    9. Andy Roskam (Ruisbroek)
    10. Rudy Rey 
    11. Jan De Mulder 
    12. Eric Depouille 
    13. Danny Borremans 
    14. Timo Verbesselt 
    15. Alain De Schepper 
    16. Hugo Van Linden 
    17. Rudi De Bondt 
    18. Ivan Daelemans 
    19. Pascal Raes 
    20. Lucien Van Den Brande

    06-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    05-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/07/2015 BEVEREN-WAAS (O) - Dames Elite - 92,3 km - 40,51 km/h
    Aantal deelnemers: 56

    1 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    2 DE CRESCENZO Lauren USA DNA CYCLING

    3 KUIJPERS Evy NED LENSWORLD.EU - ZANNATA

    4 ARYS Evelyn TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    6 JANKUTE Gabriele LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    8 JOCHEMS Sigrid NED GRC JAN VAN ARCKEL

    9 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    10 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    15 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    44 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN

     

    05/07/2015 HERDEREN (LB) - Juniores - 79,8 km - 40,18 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    2 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    3 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    4 VAN ROOIJ Thijs SPORT EN MOEDIG GENK

    5 CORNET Olivier UC SERAING - VOO

    6 REYNAERTS Jan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZ

    7 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 CLAES Stef KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 HEYE Alan UC SERAING - VOO

    10 GREGOIRE Simon VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    05/07/2015 LAPLAIGNE - Nieuwelingen – Beker van België

    Aantal deelnemers: 150

    1 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    2 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    5 GRIGNARD Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    29 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    80 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    103 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MOERZEKE VAN ZATERDAG 04/07/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MOERZEKE VAN ZATERDAG 04/07/2015

     

    04/07/2015 MOERZEKE (HAMME) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 41,16 km/h 

    Aantal deelnemers: 30

    1 GUY SMET Guy Kruibeke CIBEL

    2 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    4 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    5 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    6 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Kenny CIBEL

    8 VERMEIRE Matthias FCP - GLASCENTRA CT

    9 VAN BEETHOVEN Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    10 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    13 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    17 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    18 CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    19 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 HEYNS Kristoff TEAM DIAVOLO

    24 VAN OSSELAER Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEA
         


                                 Winnaar te Moerzeke Guy Smet met de bloemen en de supporters.



                                                Aankomst van winnaar Guy Smet te Moerzeke.



                             De spurt voor de 2de plaats met Michiel Dieleman voor Stijn Verbeke.



                                     Guy Smet trekt de laatste ronde in de aanval en soleert naar de zege.





                                   Kenny Goossens, Matthias Ongena en Kristof Dhollander.



                                                 Michiel Dieleman uit Hamme voor Guy Smet.



                                               Guy Smet voor Stijn Verbeke en Matthias Ongena.



                                             In 2de positie Bryan Cap uit Rupelmonde.








              
                                 Start van de Elite z.c. & Beloften te Moerzeke met 30 deelnemers.




                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 05/07/2015 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km - 43,02 km/h
    Aantal deelnemers: 78

    1 ROELANDTS Jurgen LOTTO - SOUDAL

    2 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    3 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RT

    4 VANDENBOGAERDE Jens AN POST - CHAINREACTION

    5 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 KEUKELEIRE Jens ORICA GREENEDGE

    7 HOEYBERGHS Daan BKCP - POWERPLUS

    8 DEHAES Kenny LOTTO - SOUDAL

    9 DE BACKER Bert TEAM GIANT - ALPECIN

    10 LEEMANS Rob SEG RACING

    17 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    19 VAN HECKE Preben TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    05/07/2015 ZWALM (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 39,52 km/h 

    Aantal deelnemers: 84

    1 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    4 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM

    5 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    6 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    7 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    8 SCHOONACKER Jehudi INDIVIDUEEL

    9 ARIMONT Charlie COLOR CODE- AQUALITY PROTECT

    10 DIEPENDAELE Timmy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    15 HOFMAN Joeri MORGAN BLUE C.T. VZW

    17 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT


    05/07/2015 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 41,9 km/h 

    Aantal deelnemers: 47

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VERSICHEL Davy W.T.C. WALTER GODEFROOT

    3 VANTHOURNOUT Brecht DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    4 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 DELIE Bram CT SPIDER KING IEPER

    6 ROLET Sylvain ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    8 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 SCHIETGAT Pedro GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

     

    05/07/2015 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s
    Gemeenteprijs Kontich - deelnemers: 14

    1 COOLS Brent WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO

    3 DE SCHUTTER Bart WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 BREMS Yolan KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    7 VAN AERT Tijs DRC DE MOL

    8 VERDIJCK Niels V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DE ROECK Kevin ASFRA RACING TEAM

    10 VERHULST Kenny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    Kristallen Fiets - deelnemers: 14

    1 MORTELMANS Stijn PRORACE CYCLING TEAM

    2 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    4 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 VAN MOL Caine TEAM VAN DER VURST - HIKO

    6 DUPONT Bert INDIVIDUEEL

    7 VAN AKEN Matthias CT 2020

    8 GEYSELS Geoffrey V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 ADRIAENSEN Michael KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    10 BERTELS Jef KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 4° en 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Sasha Weemaes.jpg 

      Sasha Weemaes

    Zondag 05/07/2015 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI
    Tijdrit : 11,7 km - Aantal deelnemers: 139

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 NORSGAARD JORGENSEN Mathias DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 HONORE Mikkel DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    5 EGHOLM Jakob DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    6 LOUVET Louis FRA BOURGOGNE FRANCHE COMTE

    7 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    8 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MENGOULAS Alex NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    10 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    44 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    58 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    71 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Rit : 112,5 km - Aantal deelnemers: 139
    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 NORSGAARD JORGENSEN Mathias DEN TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR

    3 LAUK KARI Patrick EST ESTONIA NATIONAL TEAM

    4 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    5 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 BAUDE Arthur  VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 STRAVERS Jarri NED COMBINATIE ZUID-HOLLAND

    9 EEKHOF Nils NED WILTON CT & TC DE VOLHARDING

    10 VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    118 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/07/2015 MERELBEKE - KWENENBOS (O) - Juniores - 88 km - 44,33 km/h 

    Aantal deelnemers: 78

    1 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN DE VELDE Darwin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 MOREELS Louis NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6 DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    10BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    15 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    18 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    26 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    30 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    51 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    56 MOESKOPS Jiry VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    05/07/2015 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Juniores - 90 km - 39,06 km/h 

    Aantal deelnemers: 56

    1 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 AKKERMANS Lars NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 JEHIN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL

    7 VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VERBIST Lennert DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 VERLINDEN Jordy VZW DE DEMERSPURTERS


    05/07/2015
    VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 40,36 km/h 

    Aantal deelnemers: 79

    1 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 GOEBEERT Pierre ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 VANMEIRHAEGHE Angelo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    22 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    29 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

     

    05/07/2015 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km - 40,42 km/h 

    Aantal deelnemers: 44

    1 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 DOBBS Sam NZL ISOREX CYCLING TEAM

    6 JAQUES Arne CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 DEBRUYNE Jens KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    16 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    37 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    05-07-2015 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!