.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 30/05 EN ZONDAG 31/05 - MTB WEDSTRIJDEN TE MOERBEKE !!!
    MTB Moerbeke 2015.jpg


    Bron: Liliane De Staebel

    Voorzitter commissie MTB-Trial O-VL

    22-05-2015 om 10:06 geschreven door kenny


    21-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 20/05/2015
    ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 102,5 km  43,22 km/h

    Aantal deelnemers: 78

    1 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 STALLAERT Joeri CIBEL

    9 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    17 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    23 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    24 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    27 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    56 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Woensdag 20/05/2015 - SAINT-LEGER – Elite z.c./U23 – 115,38 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 53

    1 FRANQUET ANTHONY ROUE LIBRE VTT FRAIRE

    2 DIEPENDAELE TIMMY ATOM 6 TOPS - ANTIEK CT

    3 STENUIT ROBIN VERANCLASSIC - EKOI

    4 MAES JO S M VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 FINDERS DIRK GER VERANCLASSIC EKOI

    6 DESMECHT DAVID VERANCLASSIC - EKOI

    7 HEYTENS KESS WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 EECKHOUT NIKO INDIVIDUEL

    9 VANMEENEN JORDY GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 SMET GUY CIBEL

    21-05-2015 om 09:59 geschreven door kenny


    20-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 20/05/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van William Despeels en Pieter Covents vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na de regen deze morgend uiteindelijk opklaringen bij 13°C en zeer veel wind, dus kon de midweek duurtraining van start gaan. Vooraan wisselden we elkaar goed af zodat iedereen zijn steentje kon bijdragen om tegen de wind in te boksen. Het was dus een zeer geslaagde duurtraining met zo'n kleine groep !!! De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 33,6 km/h.

     

    Reden mee vandaag : William Despeels , Pieter Covents , Dirk Cleys , Jurgen Maes , Marc De Smedt , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Kristoff Heyns , Sander De Pestel , Walter Verhelst , Rudy Thysman , Rudi Franssens , Maarten Van Raemdonck , ?? en Kenny Janssens.

    20-05-2015 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 19/05/2015
    BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,6 km/h
    Aantal deelnemers: 96

    1 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    2 COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 KUYPERS Kris RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    5 FEYTENS Gerrit INDIVIDUEEL

    6 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    10 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    48 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    51 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    65 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    20-05-2015 om 13:38 geschreven door kenny


    19-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/05/2015
    vwf.JPG








    Maandag 18 Mei - GRIMBERGEN (1850)

    A/B-reeks - 62,5 km
    1. Timmy WEECKERS

    2.
    Jarno VERHOFSTADT (1B)

    3. Jeroen Van Geyte
    4. Klaas Stynen
    5.
    Pascal Heyvaert
    6. Vincent Chevalier
    7. Davy De Smedt
    8. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    9. Bjorn Lison
    10.
    Tom Verhoeven
    11. Nico Meysman
    12. Rob Lanin
    13. Daan Herbots
    14. Koen Van Kerckhoven
    15. Kenny Van Lent (Bornem)
    16. Dieter Fleurackers
    17. Sven Driesen
    18. Rocky Slagmulders

    C/D-reeks - 40 km
    1.
    Michel HEYDENS
    2.
    Patrick Eulaerts
    3. Kris De Block
    4. Alain Bucovaz
    5. Bruno BRUYERE (1D)
    6. Bart Heyvaert
    7. Michael Naessens
    8. Ronald Rents
    9. Andy Roskam (Bornem)
    10. Danny Borremans

    11.
    Yves Loncke
    12.
    Patrick Van Ransbeeck
    13. Ivan Daelemans
    14. Sven Van Esbroeck
    15. Hugo Van Linden
    16. Luc Podevin
    17. Geert Wille
    18. Bart Lauwers

    19-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    18-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 17/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 17/05/2015     


    Zondag 17/05/2015 LONDERZEEL-SINT-JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,3 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 KALLENFELS Jerry NED

    4 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    5 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    17 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    19 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    41 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    49 VERTENTEN Jens WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    59 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    68 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    80 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    94 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    95 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    96 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    98 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    17-5-2015-londerzeel 661.JPG 17-5-2015-londerzeel 651.JPG
       Winnaar Jochen Deweer met de bloemen.                            Winnaar Jochen Deweer en de 2de Lars Haverals.
    17-5-2015-londerzeel 648.JPG
                              Winnaar Jochen Deweer en Lars Haverals.
    17-5-2015-londerzeel 644.JPG
    De 2de Lars Haverals met de Burgemeester en de trofee voor de 1ste plaatselijke renner.
    17-5-2015-londerzeel 569.JPG                                        
    Aankomst van winnaar Jochen Deweer voor Lars Haverals en Jerry Kallenfels.
    17-5-2015-londerzeel 571.JPG
                                  Aankomst van Lars Haverals die 2de werd.
    17-5-2015-londerzeel 578.JPG
                                                  De spurt van het peloton.
    17-5-2015-londerzeel 111.JPG
    17-5-2015-londerzeel 144.JPG
    17-5-2015-londerzeel 163.JPG
                                Vooraan Guy Van Broekhoven die 9de werd.
    17-5-2015-londerzeel 516.JPG
    17-5-2015-londerzeel 515.JPG
    17-5-2015-londerzeel 416.JPG
                                         Vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    17-5-2015-londerzeel 362.JPG
                                            Links Danny Peeters uit Temse.
    17-5-2015-londerzeel 278.JPG
    17-5-2015-londerzeel 168.JPG
    17-5-2015-londerzeel 087.JPG
    17-5-2015-londerzeel 085.JPG
    17-5-2015-londerzeel 068.JPG
    17-5-2015-londerzeel 048.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Londerzeel met 120 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-05-2015 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1STE ZEGE VAN LUCA VAN DER VEKEN BIJ DE MINIEMEN

    Proficiat aan LUCA VAN DER VEKEN met zijn Zege bij de Miniemen 9 jaar !!!

    Luca 5.jpg 

                                  Luca Van Der Veken zoontje van Bart.


    Zondag 17/05/2015 – BRECHT (A) - Miniemen

    9 jaar Weg - deelnemers: 13 -  6 km

    1 LUCA VAN DER VEKEN NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    2 DE WINTER Milan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VANDERWEYEN Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 UIJTDEWILLIGEN Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 HERMANS Stef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 MERTENS Anton W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 SERRU Kiandro CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 JESPERS Berre W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VANNUTEN Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 JANSSENS Lars DCM CYCLING TEAM
    Luca 4.jpg
    Luca 3.jpg
    Luca 2.jpg
    Luca 1.jpg

    18-05-2015 om 09:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Guy Smet 2015.jpg 

              Guy Smet


    Zondag 17/05/2015 MATEXI PROFRONDE DERNY MAZENZELE-OPWIJK (B) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium - 30 km

    FINALE - deelnemers: 14 – 30 km – 42,42 km/h

    1 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 HOWARD Leigh AUS ORICA GreenEDGE

    3 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    4 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 SEELDRAEYERS Kevin TORKU SEKERSPOR

    7 CORNU Dominique VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 LUYCKX Brent LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    10 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE


    Reeks 1 - deelnemers: 14 - 25 km - 41,61 km/h

    1 DOMINIQUE CORNU uit Beveren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    6 HOWARD Leigh AUS ORICA GreenEDGE

    7 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    8 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 SEELDRAEYERS Kevin TORKU - SEKERSPOR

    10 DE VOS Gertjan TEAM 3M


    Reeks 2 - deelnemers: 14 - 25 km - 42,37 km/h

    1 KEVIN SEELDRAEYERS uit Boom TORKU - SEKERSPOR

    2 LUYCKX Brent LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    3 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    4 HOWARD Leigh AUS ORICA GreenEDGE

    5 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    6 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 DE VOS Gert BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    8 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 CORNU Dominique VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 BOUTERSEM (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,68 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    2 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    3 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 WALSH Edward CAN RACER SPORTIF

    5 SIEGBERT Roland GER RSV DUREN

    6 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 HENDRIKX Max NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 KUYPERS Kris RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 STIJNS Wayne NED TWC DE MAASLANDSTER

    10 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 MARIAKERKE-KOLEGEM (O) - Elite z.c./U23 – 116 km - 52,02 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 VERMEIRE Matthias FCP - GLASCENTRA CT

    4 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 BALCAEN Manolito KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    36 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    61 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 WETTEREN (WESTREM) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,5 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 GUY SMET Guy Kruibeke CIBEL

    2 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    6 SONCK Siem BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    7 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    10 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 NAESEN Lawrence CIBEL

    20 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    32 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    45 SCHEIRE Ruben HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM

    Guy Smet Zege 1.jpg 

    17/05/2015 LONDERZEEL-SINT-JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,3 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 KALLENFELS Jerry NED

    4 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    5 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    17 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    19 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    41 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    49 VERTENTEN Jens WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    59 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    68 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    80 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    94 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    95 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    96 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    98 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 SINT-MARTENS-LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 117

    1 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    2 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    3 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    7 RASSCHAERT Kevin XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    9 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 CLAEYS Stef CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    12 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    14 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    18 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    26 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    33 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    37 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    57 DE JONGHE Kevin CIBEL

    77 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    18-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    17-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoesnzege bij de Juniores en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Sasha Weemaes.jpg 

       Sasha Weemaes

    Zondag 17/05/2015 GALMAARDEN (B) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DIELEMAN Stan TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    8 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN SCHELVERGEM Mattias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

     

    17/05/2015 OOSTERZELE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 111 km - 42,56 km/h

    Aantal deelnemers: 163

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    15 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    17 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    21 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    29 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    36 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    53 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    60 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    63 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    69 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    72 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    73 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    76 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    80 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    86 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 ROESELARE - BEVEREN (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 122,4 km - 42,07 km/h

    Aantal deelnemers: 134

    1 GOEBEERT Pierre ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    9 BISSCHOP Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    17/05/2015 KERKOM (ST. TRUIDEN) (LB) - Juniores - 81,9 km - 41,26 km/h

    Aantal deelnemers: 108

    1 BLEVINS Christopher USA

    2 RUTSCH Jonas GER TV DORF-ERBACH

    3 BAUER Dominik GER VFR BüTTGEN 1912

    4 MCNULTY Brandon USA LUX DEVELOPMENT

    5 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    8 MULHOLLAND Declan IRL DCM CYCLING TEAM

    9 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    10 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    18 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS

    2 VAN WILDER Ilan NOORD WEST BRABANT

    3 OREEL Lars NED VAN MOER

    4 VERMEERSCH Florian LARES DOLCINI

    5 VAN HOUTE Gerben PAPILLON

    6 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE

    7 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY

    8 COLLIE Lars PATRICK DEVELOPMENT

    9 COVELIERS Seppe STEEDS VOORAAN

    10 KUYL Sietze DIJLESPURTERS

    11 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER

    12 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER

    13 SMET Jonas BKCP

    20 FRANSSENS Yannick VAN MOER

    21 SLOCK Liam VAN MOER

    23 DE BOCK Stijn PAPILLON

    24 VERMEULEN Steven VAN MOER

    36 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON

    39 APERS Indy NED VAN MOER

    41 WARRENS Anthony VAN MOER

     

    17/05/2015 VLIERMAAL (LB) - Nieuwelingen - 61 km - 38,54 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    2 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    6 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 FREHEN Jeremy UC SERAING - VOO

    8 VANHEES Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN LAER Jan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    17/05/2015 WILSELE (B) - Nieuwelingen – 63,7 km - 39 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN DIJCK Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    9 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VRANCKX Mark WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17-05-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Geert Van Speybroeck 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zondag 17 mei 2015 - EKSAARDE (9160)

    Catg.A – 72 km – 68 deelnemers

    1-Caethoven Steven (Assenede)

    2-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    3-Nys Mattias (Oostende)

    4-Laureys Simon (Lokeren)

    5-Verbeke Stijn (Belsele)

    6-Bergmans Wim

    7-Van Waeyenbergh Grégory

    8-Cap Bryan (Rupelmonde)

    9-Peirsman Davy (Beveren)

    10-Le Blon Michel

    11-Smet Gert (Bazel)

    12-Leus Jelle (Lokeren)

    20-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    22-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    25-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    29-De Weerdt Milan (Lokeren)

    31-Bleyaert Nicolas (Lokeren)

    34-Heirman Steven (Hamme)

    38-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

    41-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    42-Bauwens Tijs (Eksaarde)

    43-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    46-Van Laere Jan (Lokeren)

    48-Suykerbuyk Ben (Essen)

    53-Weemaes Robby (Stekene)

    55-Van Broeck Gino (Temse)

    57-Covents Pieter (Kieldrecht)

    58-Willems Pieter (Wachtebeke)

    59-Mannens Steven (Stekene)

    64-Bogaert Sammy (Essen)

     

    Catg.B – 60 km – 38 deelnemers

    1-Op de Beeck Tom (Walem)

    2-Primo Gino (Gent)

    3-De Vlieger Sven (Lochristi)

    4-De Maere Peter (Eksaarde)

    5-Lampaert Philip

    6-de Koning Michel

    7-Rombaut Wim (Stekene)

    8-Thomas Kris

    9-Luyseele Franky

    10-Weemaes Franky (Melsele)

    12-Van Drom Giovanni (Bazel)

    13-Goossens Alex (Vrasene)

    15-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    16-Calle Alain (Mariakerke)

    18-Baert Giovanni (Moerbeke)

    23-Hoes Andy (Lochristi)

    27-Bultynck Geert (Beveren)

     

    Catg.C – 54 km – 40 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Hoornaert Glenn

    3-De Lannoy Didier op 30”

    4-Van Camp Freddy (Stekene) op 35”

    5-Van Oyen Franky (Zulte – Peletonspurt op 40”)

    6-Goossens Marc (Mariakerke)

    7-Couckuyt Marc (Nevele)

    8-Claus Etienne (Waasmunster)

    9-Leuntjens Kurt

    10-Janssens Kenny (Melsele)

    16-Braeckman Geert (Kalken)

    28-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    31-Bath Mick GB

     

    Catg.D – 48 km – 28 deelnemers

    1-Baudonck Tony (Eeklo)

    2-Van Overmeir Marc (Beveren)

    3-Snoeck Jan

    4-De Vos Rony

    5-Lap Hans

    6-Steeman Juan

    7-Van Pottelberg Eric (Belsele)

    8-Convents Patrick

    9-Tas Helmuth

    10-De Naeghel Jozef

    17-Coppers François (Lokeren)

    19-Tummeleer Dirck (Hever)

    21-Ten Hartog Patrick (Sinaai)

    22-Govaert William (Waasmunster)

     

    Dames – 48 km – 3 deelnemers

    1-James Kirstie (Aalst)

    2-Crollet Lieve

    3-Haers Carolien

     

    Catg.E – 48 km – 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    5-Vyvey Julien

    6-Pieters Roland

    7-Depraetere Remi

    8-Laeremans Frank-Paul

    9-Van Loon Adri

    10-Vergult Jos

    11-De Wilde Eric (Lochristi)

    12-De Roos Willy (Vrasene)

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Tolhoek Ko

    3-Mols Armand

    4-Devreese José

    5-Brouwers François

    6-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    7-Ryalls Peter

     

    Toeristen – 60 km – 54 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2-Kesteleyn Bram (Zele)

    3-D'Hauwe Andy

    4-Maes Nico

    5-De Baere Benjamin (Melsele)

    6-Smet Kris (St.Niklaas)

    7-Maes Dimitri (Waasmunster)

    8-Van Bever Nico

    9-Van Heule Ives

    10-Vanslembrouck Elie

    15-Van de Mergel Jelle (Hamme)

    20-Rizzo Claudio (Zelzate)

    23-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    27-De Roos Marnix (Moerbeke)

    28-Van Belleghem Benjy (St.Niklaas)

    30-De Doncker Tim (Zele)

    33-De Beule Sam (Nieuwkerken)

    40-De Beule Patrick Nieuwkerken)

    41-Van Havermaet Koen (Waasmunster)

    44-De Plucker Stephan (Belsele)

    45-Vermeulen Daan (Temse)

    47-Bürgü Ramazan (Kruibeke)

    17-05-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015
    vwf.JPG









    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 14°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zondag 17 Mei - ZOTTEGEM (9620) - 5de rit VWF Geditrofee 
     

    A-reeks - 77,6 km - 1h53 
    1.
    Koen VAN GEYT 
    2. Jeroen Van Geyte 
    3. Kristof Van Wijmeersch 
    4. Tom Carmeliet 
    5. Gwen Van De Velde 
    6. Gillian Van Rijmenant 
    7. Kim Van Oost
    8. Bart De Baere 
    9. Kevin Van De Keer 
    10. Tom Vanopdenbosch 

    B-reeks - 77,6 km - 1h53 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Bart Vanden Wijngaerd 
    3. Gregory Schelfhout 
    4. Davy De Smedt 
    5. Krijn Verschraeghe 
    6. Steven Goosssens (Belsele)
    7. Michael Braeckmans 
    8. Nico Meysman 
    9. Pieter Vande Kerckhove 
    10. Mirko D'Annibale 

    C-reeks - 67,9 km - 1h43 
    1. Willem VAN DER HEYDEN 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Peter Vermassen 
    4. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)
    5. Marc Tabourdon 
    6. Andy Roskam (Ruisbroek)
    7. Jerry De Reuse 
    8. Stefaan Lintermans 
    9. Danny Saelens 
    10. Andy Van Eesbeek 

    Dames - 58,2 km - 1h30
    1. Claire THOMAS 

    D-reeks - 67,9 km - 1h46
    1. Patrick VAN RANSBEECK 
    2. Peter Huyghe 
    3. Ronald Rents 
    4. Patrick Jacobs 
    5. Guy De Coster 
    6. Arie De Moor 
    7. Bruno Albrecht 
    8. Jan De Mulder 
    9. Frank Van der Perre 
    10. Bart De Winter 

    E-reeks - 58,2 km - 1h30
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Danny De Backer 
    3. Martin Durant en Rene De Brucker 
    5. Francis De Ridder 
    6. Jan Van Den Brande 
    7. Paul Casteleyn 
    8. Peter Schoepen 
    9. Yvan Camphijn 
    10. Rudy Thomas 

    F-reeks - 58,2 km - 1h34 
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Johny Van Holen 
    3. Jan Van Hove 
    4. Jos Vandermeulen 
    5. Ludo De Bakker 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Eddy Vandermeeren 
    8. Roger Wauters 
    9. Etienne Van Der Helst 
    10. Felix Luyten 

    F+ -reeks - 58,2 km - 1h34 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Theo Coudyzer 
    5. Herman Van Den Borre 
    6. William De Cremer 
    7. Luc Snels 
    8. Ad Montforts 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Hubert D'Hondt 

    17-05-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    17/05/2015 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar (2003) - deelnemers: 25 – 18 km

    1 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VERCRUYSSE Tjorven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar (2002) - deelnemers: 35 – 22,5 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar (2001) - deelnemers: 48 – 31,5 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    17-05-2015 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN A.C.H. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Amicale.jpg
    Zaterdag 16/05/2015 – MONT SAINT AUBERT – Amicale Cycliste du Hainaut 2000

    Categorie A – 46 deelnemers

    1-Lejeune Michaël

    2-Wielfaert Kristof (Lokeren)

    3-Moncomble Nicoals

    4-Wins Stéphane 

    5-Pinna Pierre

    6-Desmet Sébastien

    7-Meurisse Dominiek

    8-Lounas Ahmed

    9-Adriansens Bob

    10-Vermotte Grégoire

     

    Categorie B - 42 deelnemers

    1-Bollen Erwin

    2-Heyden Michel

    3-Vandamme Peter

    4-Lefèvre Barry

    5-Nicodeme Joël

    6-Choteau Pascal

    7-Rousseau Didier

    8-Christieans Hans

    9-Wattiez Grégory

    10-Van Roy David

     

    Categorie D - 28 deelnemers

    1-Pieters Joost

    2-Willems Michel

    3-De Ridder Francis

    4-Grymonprez Stefaan

    5-Beirnaert Eddy

    6-La Marca Santo

    7-Hustin Jean-Pierre

    8-Stockman Rudy

    9-Rudy Jacquy

    10-Depuydt Dominique

    17-05-2015 om 10:13 geschreven door kenny


    16-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015     


    Zaterdag 16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    16-5-2015-aartrijke 620.JPG
          Winnaar te Aartrijke Kevin Maene met de bloemen en de supporters.
    16-5-2015-aartrijke 618.JPG                                
                                    Winnaar Kevin Maene krijgt de bloemen.
    16-5-2015-aartrijke 627.JPG
                                            Winnaar Kevin Maene.
                                            
    16-5-2015-aartrijke 583.JPG
                                    Aankomst van winnaar Kevin Maene.
    16-5-2015-aartrijke 589.JPG
       De spurt voor de 2de plaats met Kristof Dhollander voor Lorenzo Blomme.
    16-5-2015-aartrijke 471.JPG
    16-5-2015-aartrijke 287.JPG
                                       Kristof Dhollander in de aanval.
    16-5-2015-aartrijke 250.JPG
    16-5-2015-aartrijke 230.JPG
    16-5-2015-aartrijke 171.JPG
    16-5-2015-aartrijke 164.JPG
    16-5-2015-aartrijke 139.JPG
    16-5-2015-aartrijke 137.JPG
    16-5-2015-aartrijke 102.JPG
                                         In 2de positie Kristof Dhollander.
    16-5-2015-aartrijke 080.JPG
                                    Vooraan Renaat Demeter uit Lochristi.
    16-5-2015-aartrijke 067.JPG
    16-5-2015-aartrijke 040.JPG
    16-5-2015-aartrijke 023.JPG
    16-5-2015-aartrijke 006.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartrijke met 113 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-05-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 47,36 km/h

    Aantal deelnemers: 127

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 WOLSINK Jelle NED METEC TKH CYCLING TEAM

    3 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    4 VERRAES Benjamin CIBEL

    5 ROTTY Glenn CIBEL

    6 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC TKH CYCLING TEAM

    10 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    71 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM
     

    16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HOELEDEN PK AMATEURS EN MASTERS (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95 km - 40,37 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 WALSH Edward CAN RACER SPORTIF

    2 MARCELIS Tom NED CICLI BASSO

    3 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 JACQUEMIN Jason ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    5 STEEGMANS Senne ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERHEYDEN Joris WTC NIEUWRODE

    8 MERCKX Niels CECEMELCYCLINGTEAM

    9 PARMENTIER Thibault VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 STEEGMANS Tristan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    16/05/2015 TROFEE MAARTEN WYNANTS HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Women Elite UCI - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    3 MUSTONEN Sara SWE MIXTE1 CRESENT DARE - LIV PLANTUR

    4 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    5 MARTIN Lucy GBR MIX4 MATRIX

    6 POLSPOEL Maaike BELGIUM NATIONAL Team

    7 VAN DE REE Monique DE JONGE RENNER

    8 ENSING Janneke NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 PENTON Sara DE JONGE RENNER

    10 MARKUS Kelly NED MIXTE2 JAN VAN ARCKEL - RYTGER

    12 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    16 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    46 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    75 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO


    16/05/2015 ZICHEN (RIEMST) (O) - Juniores - 99 km - 37,15 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    5 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

     

    16/05/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    4 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HAKENDOVER (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    2 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    3 VERELST Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 FONTAINE Emerson SPRINTS.COM

    5 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 T´SEYEN Wout DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 SWENNEN Hoang DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    16/05/2015 MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,28 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MEERSCHAERT Leonardo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    7 SEGAERT Victor VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    10 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    53 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16/05/2015 PEPINGEN (B) - Nieuwelingen - 72 km - 37,14 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    6 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    7 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    20 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015

    waod_3.jpg
    Zaterdag 16 mei 2015 - OETINGEN (1755)


    Catg.A – 63 km – 14 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Tribout Bart

    3-De Nauw Sigfried

    4-De Doncker Balder

    5-Cop Jurgen

    6-Vogeleer Hans

    7-Nevejans Dennis

    8-Nevejans Kenny

    9-Maenhout Kenny

    10-De Neef Stijn

    13-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    14-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 56 km – 10 deelnemers

    1-Annendyck Andy (Sint-Pieters-Kapelle)

    2-Van Der Heyden Willem

    3-De Weirdt Gino

    4-Van Eesbeek Andy

    5-Rombaut Wim (Stekene)

    6-Heymans Michael

    7-De Smet Tom

    8-Dierickx Luc

    9-François Koen

    10-Quintelier Gunther (Puurs)

     

    Catg.C – 56 km – 9 deelnemers

    1-Thomas Rudy (Nieuwenrode)

    2-Jacobs Patrick

    3-Van Der Steen Eddy

    4-Harms Ko

    5-Braeckman Geert (Kalken)

    6-Nevejans Idesbald

    7-De Veylder Johan

    8-Lootens Franky

    9-De Bie Dirk

     

    Catg.D – 49 km – 17 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Van Vaerenbergh Piet

    3-Thelis Jean-Claude

    4-Bultinck Andre

    5-Vaneberg Mike

    6-Van Holen Johny

    7-Deneef Jozef

    8-Claeys Jean-Pierre

    9-Maldrie Robert

    10-Devadder Andre

    11-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 49 km – 2 deelnemers

    1-James Kirstie (Aalst)

    2-Broosus Bianca

    Catg.E – 49 km – 8 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Thyssen Leo

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Vandermeulen Jos

    5-Teirlinck Willy

    6-Corthier Willy

    7-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

     

    Toeristen – 63 km – 17 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Van Neck Bram

    3-Declercq Brecht

    4-Rosseels Joram

    5-Hacour Joris

    6-Buyl Glenn

    7-Verbeiren Bartje

    8-Van Overmeiren Gerry

    9-Smetryns Daan

    10-Wante Nick

    16-05-2015 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Donderdag 14/05 – WODECQ - GP DANY RASSON – Elite z.c./U23 – 122 km – 42,9 km/h – 02h50’49”

    Aantal deelnemers:

    1 BAEYENS TOMMY VAN EYCK SPORT

    2 VAN DORSSELAER NIELS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 GREMELPONT AXEL T-PALM POLE CONTINENTALE WALLON

    4 DECORTE AXEL CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS

    5 DEPREZ TUUR KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 MARCHAND GIANNI KSV DEERLIJK GAVERZICHT

    7 RELAES JACOB EFC ETIX

    8 VAN IMPE KEVIN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 DESMECHT DAVID VERANCLASSIC - EKOI op 56”

    10 LAVA KEVIN SMARTPHOTO CYCLING TEAM op 59”

    18 WIELFAERT KRISTOF ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW op 1’31”

    32 ONGHENA MATTHIAS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan MICHEL THIERENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ANNICK VAN LEUVEN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Bryan Cap 2015.jpg   Michel Thierens 2015.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg   Annick Van Leuven 2015.jpg   Eddy Van Bogaert 2015.jpg                                     

           Bryan Cap            Michel Thierens     Geert Van Speybroeck   Annick Van Leuven    Eddy Van Bogaert

     

    Vrijdag 15 mei 2015 - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 69,6 km – 64 deelnemers

    1-BRYAN CAP (Rupelmonde)

    2-Nys Mattias (Oostende)

    3-Verbeke Stijn (Belsele)

    4-Mertens Nick (Berlare)

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Maes Bryan (Stekene)

    7-Bogaert Sammy (Essen)

    8-Trenson Jan

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Le Blon Michel

    16-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    20-Heirman Steven (Hamme)

    24-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    25-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    27-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    28-Maes Vincent (Beveren)

    31-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    35-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    38-Covents Pieter (Kieldrecht)

    40-Weemaes Robby (Stekene)

    41-Peeters Danny (Temse)

    42-Mannens Steven (Stekene)

    44-Peirsman Jan (Beveren)

    45-Bleyaert Nicolas (Lokeren)

    46-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    50-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    52-Van Wiele Yannick (St.Niklaas))

    53-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    56-Weemaes Filip (Verrebroek)
    15-5-2015- beveren waod 1038.JPG
                     Winnaar Catg.A te Beveren Bryan Cap uit Rupelmonde.
    15-5-2015- beveren waod 1041.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Bryan Cap.
    15-5-2015- beveren waod 995.JPG
                           Aankomst van winnaar Bryan Cap voor Mattias Nys.

    15-5-2015- beveren waod 615.JPG
                                         Start van de Catg.A te Beveren.
     

    Catg.B – 63,8 km – 37 deelnemers

    1-MICHEL THIERENS (Tielrode)

    2-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    3-Op de Beeck Tom

    4-Maes Peter (Bornem)

    5-Smet Gert (Beveren)

    6-Victor Kurt

    7-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    8-De Weirdt Gino

    9-De Bruycker Jan

    10-Calle Alain (Mariakerke)

    12-De Vlieger Sven (Lochristi)

    13-Rabout Rudi (Erembodegem)

    15-Weemaes Franky (Melsele)

    17-Van Laere Koen (Beveren)

    18-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    20-Van Drom Giovanni (Bazel)

    25-Vercauter Dieter (Bassevelde)

    27-Bultynck Geert (Beveren)

    29-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

    31-Baeyens Jean-Paul (Berlare)

    32-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    33-Hoes Andy (Lochristi)

    34-Verschelden Steven (Hamme)

    35-De Maere Peter (Eksaarde)

    36-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    37-Goossens Alex (Vrasene)
    15-5-2015- beveren waod 583.JPG
      Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Michel Thierens.

    15-5-2015- beveren waod 553.JPG
                        Aankomst van winnaar Catg.B met Michel Thierens.
     

    Catg.C – 58 km – 41 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Van Oyen Franky (Zulte)

    3-Van Buynder Benny (Bornem)

    4-Suys Frank (Bornem)

    5-Goossens Marc (Mariakerke)

    6-Bobelijn Patrick

    7-Hereijgers Piet

    8-Janssens Kenny (Melsele)

    9-Valckx Didier

    10-Mol Peter

    11-De Lannoy Didier

    12-Havermans Ruud

    13-De Wever Serge op >3min

    16-Staels Guido (Blankenberge)

    17-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    18-Couckuyt Marc (Nevele)

    23-Braeckman Geert (Kalken)

    24-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    25-Claus Etienne (Waasmunster)

    29-Meyvis Serge (Burcht)

    31-De Coninck Wim (Grammene)

    33-De Cleen Wim (Kruibeke)

    36-Smet Geert (St.Niklaas)

    37-De Pauw Dirk (Beveren)

    39-Macharis William (Rupelmonde)
    15-5-2015- beveren waod 550.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.C met Geert Van Speybroeck voor Franky Van Oyen.

    15-5-2015- beveren waod 199.JPG
                                          Start van de Catg.C te Beveren.
    15-5-2015- beveren waod 225.JPG
                                                Vooraan Kenny Janssens.
     

    Catg.D – 46,4 km – 29 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Heye Hilair

    3-Tas Helmuth

    4-De Vos Rony

    5-den Braber Twan

    6-Lap Hans

    7-De Naeghel Jozef

    8-Baudonck Tony

    9-Steeman Juan

    10-De Bakker Ludo

    15-Van Overmeir Marc (Beveren)

    17-Coppers François (Lokeren)

    21-Tummeleer Dirck (Hever)

    28-Van Pottelberg Eric (Belsele)
    15-5-2015- beveren waod 176.JPG
    Winnaar Catg.E +65 jaar met Marc Vervondel en winnaar Catg.D Eddy Vanopstal.

    15-5-2015- beveren waod 146.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.D met Eddy Vanopstal.
     

    Dames – 46,4 km – 5 deelnemers

    1-ANNICK VAN LEUVEN (Schoten)

    2-De Wever Ann

    3-Schraver Rozan

    4-Vervoort Wendy

    5-Broosus Bianca

    15-5-2015- beveren waod 184.JPG
             Winnaar Dames Annick Van Leuven.

    Catg.E – 46,4 km – 29 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Demeyere José

    4-Vandermeulen Jos

    5-Mous Willy

    6-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    7-Snels Luc

    8-Hoof Roger (St.Niklaas)

    9-Vyvey Julien-

    10-Thyssen Leo-

    12-De Wilde Eric (Lochristi)

    15-De Roos Willy-

    15-5-2015- beveren waod 143.JPG 15-5-2015- beveren waod 122.JPG
         Winnaar Catg.E +65 jaar Marc Vervondel.

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Tolhoek Ko

    5-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    6-Mols Armand

    7-Devreese José

    8-Brouwers François

     

    Toeristen – 58 km – 43 deelnemers

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Rogge Cedric (Temse)

    3-Arena Lorenzo

    4-Van Bever Nico

    5-Maes Nico

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-Kesteleyn Bram (Zele)

    8-Smetryns Daan

    9-Timmerman Jochen

    10-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    15-Heirbaut Evert (Nieuwkerken)

    16-Rizzo Claudio (Zelzate)

    17-Vanderveken Wim (Kieldrecht)

    18-Maes Dimitri (Waasmunster)

    19-Smet Kris (St.Niklaas)

    23-Beck Pieter (De Klinge)

    24-De Plucker Stephan (Belsele)

    26-Smet Gino (Nieuwkerken)

    27-De Doncker Tim (Zele)

    28-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    35-De Beule Patrick (Nieuwkerken)

    37-Van Osselaer Tom (Vrasene)

    39-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)

    40-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)
    15-5-2015- beveren waod 959.JPG
    Winnaar Toeristen Eddy Van Bogaert met ploegmaten Filip en Peter Van Goethem.
    15-5-2015- beveren waod 677.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2015 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 15/05/2015
    MOERBEKE (GERAARDSBERGEN) (O) - Elite z.c./U23 - 102,7 km - 41,05 km/h
    Aantal deelnemers: 98

    1 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    3 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 BRACEGIRDLE Tom GBR TEAM HANDI-NESS

    7 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    10 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    13 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    17 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    19 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    22 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    40 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    15/05/2015 EREPRIJS CRELAN-CENTEA BEGIJNENDIJK (B) - Dames Elite - 98 km - 37,78 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNER

    2 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    3 LUST Blanca NED TEAM ULYSSES

    4 VAN MALDEGHEM Nele NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 ORTMULLER Madeleine GER RSG BUCHENAU

    6 STOCK Gudrun GER RSC TURBINE ERFURT

    7 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    8 GASS Daniela GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10 RIJKERS Sabine NED TWC HET SNELLE WIEL

    14 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16-05-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTE-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!