.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 17/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 17/05/2015     


    Zondag 17/05/2015 LONDERZEEL-SINT-JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,3 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 KALLENFELS Jerry NED

    4 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    5 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    17 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    19 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    41 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    49 VERTENTEN Jens WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    59 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    68 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    80 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    94 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    95 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    96 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    98 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    17-5-2015-londerzeel 661.JPG 17-5-2015-londerzeel 651.JPG
       Winnaar Jochen Deweer met de bloemen.                            Winnaar Jochen Deweer en de 2de Lars Haverals.
    17-5-2015-londerzeel 648.JPG
                              Winnaar Jochen Deweer en Lars Haverals.
    17-5-2015-londerzeel 644.JPG
    De 2de Lars Haverals met de Burgemeester en de trofee voor de 1ste plaatselijke renner.
    17-5-2015-londerzeel 569.JPG                                        
    Aankomst van winnaar Jochen Deweer voor Lars Haverals en Jerry Kallenfels.
    17-5-2015-londerzeel 571.JPG
                                  Aankomst van Lars Haverals die 2de werd.
    17-5-2015-londerzeel 578.JPG
                                                  De spurt van het peloton.
    17-5-2015-londerzeel 111.JPG
    17-5-2015-londerzeel 144.JPG
    17-5-2015-londerzeel 163.JPG
                                Vooraan Guy Van Broekhoven die 9de werd.
    17-5-2015-londerzeel 516.JPG
    17-5-2015-londerzeel 515.JPG
    17-5-2015-londerzeel 416.JPG
                                         Vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    17-5-2015-londerzeel 362.JPG
                                            Links Danny Peeters uit Temse.
    17-5-2015-londerzeel 278.JPG
    17-5-2015-londerzeel 168.JPG
    17-5-2015-londerzeel 087.JPG
    17-5-2015-londerzeel 085.JPG
    17-5-2015-londerzeel 068.JPG
    17-5-2015-londerzeel 048.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Londerzeel met 120 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-05-2015 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1STE ZEGE VAN LUCA VAN DER VEKEN BIJ DE MINIEMEN

    Proficiat aan LUCA VAN DER VEKEN met zijn Zege bij de Miniemen 9 jaar !!!

    Luca 5.jpg 

                                  Luca Van Der Veken zoontje van Bart.


    Zondag 17/05/2015 – BRECHT (A) - Miniemen

    9 jaar Weg - deelnemers: 13 -  6 km

    1 LUCA VAN DER VEKEN NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    2 DE WINTER Milan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VANDERWEYEN Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 UIJTDEWILLIGEN Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 HERMANS Stef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 MERTENS Anton W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 SERRU Kiandro CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 JESPERS Berre W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VANNUTEN Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 JANSSENS Lars DCM CYCLING TEAM
    Luca 4.jpg
    Luca 3.jpg
    Luca 2.jpg
    Luca 1.jpg

    18-05-2015 om 09:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Guy Smet 2015.jpg 

              Guy Smet


    Zondag 17/05/2015 MATEXI PROFRONDE DERNY MAZENZELE-OPWIJK (B) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium - 30 km

    FINALE - deelnemers: 14 – 30 km – 42,42 km/h

    1 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    2 HOWARD Leigh AUS ORICA GreenEDGE

    3 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    4 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 SEELDRAEYERS Kevin TORKU SEKERSPOR

    7 CORNU Dominique VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    8 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 LUYCKX Brent LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    10 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE


    Reeks 1 - deelnemers: 14 - 25 km - 41,61 km/h

    1 DOMINIQUE CORNU uit Beveren VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    3 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    4 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    6 HOWARD Leigh AUS ORICA GreenEDGE

    7 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    8 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    9 SEELDRAEYERS Kevin TORKU - SEKERSPOR

    10 DE VOS Gertjan TEAM 3M


    Reeks 2 - deelnemers: 14 - 25 km - 42,37 km/h

    1 KEVIN SEELDRAEYERS uit Boom TORKU - SEKERSPOR

    2 LUYCKX Brent LEOPARD DEVELOPMENT TEAM

    3 DUPONT Timothy ROUBAIX LILLE METROPOLE

    4 HOWARD Leigh AUS ORICA GreenEDGE

    5 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    6 DECLERCQ Tim TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 DE VOS Gert BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    8 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    11 CORNU Dominique VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 BOUTERSEM (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 41,68 km/h

    Aantal deelnemers: 130

    1 VAN DE MIEROOP Sam RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    2 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    3 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 WALSH Edward CAN RACER SPORTIF

    5 SIEGBERT Roland GER RSV DUREN

    6 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    7 HENDRIKX Max NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 KUYPERS Kris RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 STIJNS Wayne NED TWC DE MAASLANDSTER

    10 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 MARIAKERKE-KOLEGEM (O) - Elite z.c./U23 – 116 km - 52,02 km/h

    Aantal deelnemers: 66

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 VANKEIRSBILCK Berne ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    3 VERMEIRE Matthias FCP - GLASCENTRA CT

    4 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 WYTINCK Gianni CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    9 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    10 BALCAEN Manolito KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    36 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    60 MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    61 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 WETTEREN (WESTREM) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,5 km/h

    Aantal deelnemers: 49

    1 GUY SMET Guy Kruibeke CIBEL

    2 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    6 SONCK Siem BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    7 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    8 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    9 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    10 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 NAESEN Lawrence CIBEL

    20 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    32 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    45 SCHEIRE Ruben HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM

    Guy Smet Zege 1.jpg 

    17/05/2015 LONDERZEEL-SINT-JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,3 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 KALLENFELS Jerry NED

    4 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    5 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    17 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    19 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    41 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    49 VERTENTEN Jens WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    59 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    68 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    80 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    94 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    95 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    96 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    98 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 SINT-MARTENS-LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 42,45 km/h

    Aantal deelnemers: 117

    1 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    2 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    3 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    4 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    5 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    6 SIMON Kenn VAN EYCK SPORT

    7 RASSCHAERT Kevin XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    9 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 CLAEYS Stef CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    12 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    14 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    18 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    26 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    33 BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT

    37 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    57 DE JONGHE Kevin CIBEL

    77 BAEYENS Dennis VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    18-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    17-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 2°Seizoesnzege bij de Juniores en met de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Sasha Weemaes.jpg 

       Sasha Weemaes

    Zondag 17/05/2015 GALMAARDEN (B) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    2 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DIELEMAN Stan TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL

    8 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 VAN SCHELVERGEM Mattias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VANDENBROECK Yarno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

     

    17/05/2015 OOSTERZELE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 111 km - 42,56 km/h

    Aantal deelnemers: 163

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 APERS Ruben ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE WILDE Arno ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    15 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    17 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    21 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 GEERINCK Dries KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    29 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    36 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    53 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    60 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    63 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    69 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    72 LESCOUHIER Bert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    73 MATTHYS Jonas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    76 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    80 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    86 DE ROP Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 ROESELARE - BEVEREN (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 122,4 km - 42,07 km/h

    Aantal deelnemers: 134

    1 GOEBEERT Pierre ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 SEGAERT Loïc AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 VANDERBEKEN Brent VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANDEVYVERE Gauthier CT SPIDER KING IEPER

    9 BISSCHOP Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    17/05/2015 KERKOM (ST. TRUIDEN) (LB) - Juniores - 81,9 km - 41,26 km/h

    Aantal deelnemers: 108

    1 BLEVINS Christopher USA

    2 RUTSCH Jonas GER TV DORF-ERBACH

    3 BAUER Dominik GER VFR BüTTGEN 1912

    4 MCNULTY Brandon USA LUX DEVELOPMENT

    5 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    6 DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    8 MULHOLLAND Declan IRL DCM CYCLING TEAM

    9 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    10 MOONS Olivier VZW DE DEMERSPURTERS

    18 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    17/05/2015 VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS

    2 VAN WILDER Ilan NOORD WEST BRABANT

    3 OREEL Lars NED VAN MOER

    4 VERMEERSCH Florian LARES DOLCINI

    5 VAN HOUTE Gerben PAPILLON

    6 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE

    7 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY

    8 COLLIE Lars PATRICK DEVELOPMENT

    9 COVELIERS Seppe STEEDS VOORAAN

    10 KUYL Sietze DIJLESPURTERS

    11 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER

    12 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER

    13 SMET Jonas BKCP

    20 FRANSSENS Yannick VAN MOER

    21 SLOCK Liam VAN MOER

    23 DE BOCK Stijn PAPILLON

    24 VERMEULEN Steven VAN MOER

    36 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON

    39 APERS Indy NED VAN MOER

    41 WARRENS Anthony VAN MOER

     

    17/05/2015 VLIERMAAL (LB) - Nieuwelingen - 61 km - 38,54 km/h

    Aantal deelnemers: 59

    1 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    2 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 BONNEU Kamiel SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    6 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 FREHEN Jeremy UC SERAING - VOO

    8 VANHEES Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VAN LAER Jan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    17/05/2015 WILSELE (B) - Nieuwelingen – 63,7 km - 39 km/h

    Aantal deelnemers: 80

    1 WERNIMONT Nicolas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 GALICIA Seppe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN DIJCK Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN RILLAER Witse VZW DE DEMERSPURTERS

    9 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 VRANCKX Mark WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17-05-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Geert Van Speybroeck 2015.jpg 

    Geert Van Speybroeck

    Zondag 17 mei 2015 - EKSAARDE (9160)

    Catg.A – 72 km – 68 deelnemers

    1-Caethoven Steven (Assenede)

    2-Van Raemdonck Kevin (Nieuwkerken)

    3-Nys Mattias (Oostende)

    4-Laureys Simon (Lokeren)

    5-Verbeke Stijn (Belsele)

    6-Bergmans Wim

    7-Van Waeyenbergh Grégory

    8-Cap Bryan (Rupelmonde)

    9-Peirsman Davy (Beveren)

    10-Le Blon Michel

    11-Smet Gert (Bazel)

    12-Leus Jelle (Lokeren)

    20-Van Driessche Ward (Zaffelare)

    22-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    25-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    29-De Weerdt Milan (Lokeren)

    31-Bleyaert Nicolas (Lokeren)

    34-Heirman Steven (Hamme)

    38-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

    41-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    42-Bauwens Tijs (Eksaarde)

    43-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    46-Van Laere Jan (Lokeren)

    48-Suykerbuyk Ben (Essen)

    53-Weemaes Robby (Stekene)

    55-Van Broeck Gino (Temse)

    57-Covents Pieter (Kieldrecht)

    58-Willems Pieter (Wachtebeke)

    59-Mannens Steven (Stekene)

    64-Bogaert Sammy (Essen)

     

    Catg.B – 60 km – 38 deelnemers

    1-Op de Beeck Tom (Walem)

    2-Primo Gino (Gent)

    3-De Vlieger Sven (Lochristi)

    4-De Maere Peter (Eksaarde)

    5-Lampaert Philip

    6-de Koning Michel

    7-Rombaut Wim (Stekene)

    8-Thomas Kris

    9-Luyseele Franky

    10-Weemaes Franky (Melsele)

    12-Van Drom Giovanni (Bazel)

    13-Goossens Alex (Vrasene)

    15-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    16-Calle Alain (Mariakerke)

    18-Baert Giovanni (Moerbeke)

    23-Hoes Andy (Lochristi)

    27-Bultynck Geert (Beveren)

     

    Catg.C – 54 km – 40 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Hoornaert Glenn

    3-De Lannoy Didier op 30”

    4-Van Camp Freddy (Stekene) op 35”

    5-Van Oyen Franky (Zulte – Peletonspurt op 40”)

    6-Goossens Marc (Mariakerke)

    7-Couckuyt Marc (Nevele)

    8-Claus Etienne (Waasmunster)

    9-Leuntjens Kurt

    10-Janssens Kenny (Melsele)

    16-Braeckman Geert (Kalken)

    28-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    31-Bath Mick GB

     

    Catg.D – 48 km – 28 deelnemers

    1-Baudonck Tony (Eeklo)

    2-Van Overmeir Marc (Beveren)

    3-Snoeck Jan

    4-De Vos Rony

    5-Lap Hans

    6-Steeman Juan

    7-Van Pottelberg Eric (Belsele)

    8-Convents Patrick

    9-Tas Helmuth

    10-De Naeghel Jozef

    17-Coppers François (Lokeren)

    19-Tummeleer Dirck (Hever)

    21-Ten Hartog Patrick (Sinaai)

    22-Govaert William (Waasmunster)

     

    Dames – 48 km – 3 deelnemers

    1-James Kirstie (Aalst)

    2-Crollet Lieve

    3-Haers Carolien

     

    Catg.E – 48 km – 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Boulard Roland

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    5-Vyvey Julien

    6-Pieters Roland

    7-Depraetere Remi

    8-Laeremans Frank-Paul

    9-Van Loon Adri

    10-Vergult Jos

    11-De Wilde Eric (Lochristi)

    12-De Roos Willy (Vrasene)

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Tolhoek Ko

    3-Mols Armand

    4-Devreese José

    5-Brouwers François

    6-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    7-Ryalls Peter

     

    Toeristen – 60 km – 54 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke)

    2-Kesteleyn Bram (Zele)

    3-D'Hauwe Andy

    4-Maes Nico

    5-De Baere Benjamin (Melsele)

    6-Smet Kris (St.Niklaas)

    7-Maes Dimitri (Waasmunster)

    8-Van Bever Nico

    9-Van Heule Ives

    10-Vanslembrouck Elie

    15-Van de Mergel Jelle (Hamme)

    20-Rizzo Claudio (Zelzate)

    23-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    27-De Roos Marnix (Moerbeke)

    28-Van Belleghem Benjy (St.Niklaas)

    30-De Doncker Tim (Zele)

    33-De Beule Sam (Nieuwkerken)

    40-De Beule Patrick Nieuwkerken)

    41-Van Havermaet Koen (Waasmunster)

    44-De Plucker Stephan (Belsele)

    45-Vermeulen Daan (Temse)

    47-Bürgü Ramazan (Kruibeke)

    17-05-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015
    vwf.JPG









    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 14°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zondag 17 Mei - ZOTTEGEM (9620) - 5de rit VWF Geditrofee 
     

    A-reeks - 77,6 km - 1h53 
    1.
    Koen VAN GEYT 
    2. Jeroen Van Geyte 
    3. Kristof Van Wijmeersch 
    4. Tom Carmeliet 
    5. Gwen Van De Velde 
    6. Gillian Van Rijmenant 
    7. Kim Van Oost
    8. Bart De Baere 
    9. Kevin Van De Keer 
    10. Tom Vanopdenbosch 

    B-reeks - 77,6 km - 1h53 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Bart Vanden Wijngaerd 
    3. Gregory Schelfhout 
    4. Davy De Smedt 
    5. Krijn Verschraeghe 
    6. Steven Goosssens (Belsele)
    7. Michael Braeckmans 
    8. Nico Meysman 
    9. Pieter Vande Kerckhove 
    10. Mirko D'Annibale 

    C-reeks - 67,9 km - 1h43 
    1. Willem VAN DER HEYDEN 
    2. Kris De Block (Mariekerke)
    3. Peter Vermassen 
    4. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)
    5. Marc Tabourdon 
    6. Andy Roskam (Ruisbroek)
    7. Jerry De Reuse 
    8. Stefaan Lintermans 
    9. Danny Saelens 
    10. Andy Van Eesbeek 

    Dames - 58,2 km - 1h30
    1. Claire THOMAS 

    D-reeks - 67,9 km - 1h46
    1. Patrick VAN RANSBEECK 
    2. Peter Huyghe 
    3. Ronald Rents 
    4. Patrick Jacobs 
    5. Guy De Coster 
    6. Arie De Moor 
    7. Bruno Albrecht 
    8. Jan De Mulder 
    9. Frank Van der Perre 
    10. Bart De Winter 

    E-reeks - 58,2 km - 1h30
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Danny De Backer 
    3. Martin Durant en Rene De Brucker 
    5. Francis De Ridder 
    6. Jan Van Den Brande 
    7. Paul Casteleyn 
    8. Peter Schoepen 
    9. Yvan Camphijn 
    10. Rudy Thomas 

    F-reeks - 58,2 km - 1h34 
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Johny Van Holen 
    3. Jan Van Hove 
    4. Jos Vandermeulen 
    5. Ludo De Bakker 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Eddy Vandermeeren 
    8. Roger Wauters 
    9. Etienne Van Der Helst 
    10. Felix Luyten 

    F+ -reeks - 58,2 km - 1h34 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Theo Coudyzer 
    5. Herman Van Den Borre 
    6. William De Cremer 
    7. Luc Snels 
    8. Ad Montforts 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Hubert D'Hondt 

    17-05-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag
    17/05/2015 SINT-KORNELIS-HOREBEKE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar (2003) - deelnemers: 25 – 18 km

    1 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 VERCRUYSSE Tjorven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar (2002) - deelnemers: 35 – 22,5 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAM

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 CASTELAIN Nathan CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DEMUYNCK Victor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar (2001) - deelnemers: 48 – 31,5 km

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE WEERT Robbe K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    32 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 TIEROLF Sophie NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    17-05-2015 om 20:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN A.C.H. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Amicale.jpg
    Zaterdag 16/05/2015 – MONT SAINT AUBERT – Amicale Cycliste du Hainaut 2000

    Categorie A – 46 deelnemers

    1-Lejeune Michaël

    2-Wielfaert Kristof (Lokeren)

    3-Moncomble Nicoals

    4-Wins Stéphane 

    5-Pinna Pierre

    6-Desmet Sébastien

    7-Meurisse Dominiek

    8-Lounas Ahmed

    9-Adriansens Bob

    10-Vermotte Grégoire

     

    Categorie B - 42 deelnemers

    1-Bollen Erwin

    2-Heyden Michel

    3-Vandamme Peter

    4-Lefèvre Barry

    5-Nicodeme Joël

    6-Choteau Pascal

    7-Rousseau Didier

    8-Christieans Hans

    9-Wattiez Grégory

    10-Van Roy David

     

    Categorie D - 28 deelnemers

    1-Pieters Joost

    2-Willems Michel

    3-De Ridder Francis

    4-Grymonprez Stefaan

    5-Beirnaert Eddy

    6-La Marca Santo

    7-Hustin Jean-Pierre

    8-Stockman Rudy

    9-Rudy Jacquy

    10-Depuydt Dominique

    17-05-2015 om 10:13 geschreven door kenny


    16-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015     


    Zaterdag 16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    16-5-2015-aartrijke 620.JPG
          Winnaar te Aartrijke Kevin Maene met de bloemen en de supporters.
    16-5-2015-aartrijke 618.JPG                                
                                    Winnaar Kevin Maene krijgt de bloemen.
    16-5-2015-aartrijke 627.JPG
                                            Winnaar Kevin Maene.
                                            
    16-5-2015-aartrijke 583.JPG
                                    Aankomst van winnaar Kevin Maene.
    16-5-2015-aartrijke 589.JPG
       De spurt voor de 2de plaats met Kristof Dhollander voor Lorenzo Blomme.
    16-5-2015-aartrijke 471.JPG
    16-5-2015-aartrijke 287.JPG
                                       Kristof Dhollander in de aanval.
    16-5-2015-aartrijke 250.JPG
    16-5-2015-aartrijke 230.JPG
    16-5-2015-aartrijke 171.JPG
    16-5-2015-aartrijke 164.JPG
    16-5-2015-aartrijke 139.JPG
    16-5-2015-aartrijke 137.JPG
    16-5-2015-aartrijke 102.JPG
                                         In 2de positie Kristof Dhollander.
    16-5-2015-aartrijke 080.JPG
                                    Vooraan Renaat Demeter uit Lochristi.
    16-5-2015-aartrijke 067.JPG
    16-5-2015-aartrijke 040.JPG
    16-5-2015-aartrijke 023.JPG
    16-5-2015-aartrijke 006.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartrijke met 113 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-05-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 47,36 km/h

    Aantal deelnemers: 127

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 WOLSINK Jelle NED METEC TKH CYCLING TEAM

    3 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    4 VERRAES Benjamin CIBEL

    5 ROTTY Glenn CIBEL

    6 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC TKH CYCLING TEAM

    10 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    71 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM
     

    16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HOELEDEN PK AMATEURS EN MASTERS (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95 km - 40,37 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 WALSH Edward CAN RACER SPORTIF

    2 MARCELIS Tom NED CICLI BASSO

    3 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 JACQUEMIN Jason ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    5 STEEGMANS Senne ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERHEYDEN Joris WTC NIEUWRODE

    8 MERCKX Niels CECEMELCYCLINGTEAM

    9 PARMENTIER Thibault VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 STEEGMANS Tristan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    16/05/2015 TROFEE MAARTEN WYNANTS HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Women Elite UCI - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    3 MUSTONEN Sara SWE MIXTE1 CRESENT DARE - LIV PLANTUR

    4 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    5 MARTIN Lucy GBR MIX4 MATRIX

    6 POLSPOEL Maaike BELGIUM NATIONAL Team

    7 VAN DE REE Monique DE JONGE RENNER

    8 ENSING Janneke NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 PENTON Sara DE JONGE RENNER

    10 MARKUS Kelly NED MIXTE2 JAN VAN ARCKEL - RYTGER

    12 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    16 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    46 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    75 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO


    16/05/2015 ZICHEN (RIEMST) (O) - Juniores - 99 km - 37,15 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    5 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

     

    16/05/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    4 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HAKENDOVER (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    2 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    3 VERELST Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 FONTAINE Emerson SPRINTS.COM

    5 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 T´SEYEN Wout DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 SWENNEN Hoang DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    16/05/2015 MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,28 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MEERSCHAERT Leonardo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    7 SEGAERT Victor VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    10 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    53 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16/05/2015 PEPINGEN (B) - Nieuwelingen - 72 km - 37,14 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    6 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    7 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    20 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015

    waod_3.jpg
    Zaterdag 16 mei 2015 - OETINGEN (1755)


    Catg.A – 63 km – 14 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Tribout Bart

    3-De Nauw Sigfried

    4-De Doncker Balder

    5-Cop Jurgen

    6-Vogeleer Hans

    7-Nevejans Dennis

    8-Nevejans Kenny

    9-Maenhout Kenny

    10-De Neef Stijn

    13-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    14-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 56 km – 10 deelnemers

    1-Annendyck Andy (Sint-Pieters-Kapelle)

    2-Van Der Heyden Willem

    3-De Weirdt Gino

    4-Van Eesbeek Andy

    5-Rombaut Wim (Stekene)

    6-Heymans Michael

    7-De Smet Tom

    8-Dierickx Luc

    9-François Koen

    10-Quintelier Gunther (Puurs)

     

    Catg.C – 56 km – 9 deelnemers

    1-Thomas Rudy (Nieuwenrode)

    2-Jacobs Patrick

    3-Van Der Steen Eddy

    4-Harms Ko

    5-Braeckman Geert (Kalken)

    6-Nevejans Idesbald

    7-De Veylder Johan

    8-Lootens Franky

    9-De Bie Dirk

     

    Catg.D – 49 km – 17 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Van Vaerenbergh Piet

    3-Thelis Jean-Claude

    4-Bultinck Andre

    5-Vaneberg Mike

    6-Van Holen Johny

    7-Deneef Jozef

    8-Claeys Jean-Pierre

    9-Maldrie Robert

    10-Devadder Andre

    11-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 49 km – 2 deelnemers

    1-James Kirstie (Aalst)

    2-Broosus Bianca

    Catg.E – 49 km – 8 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Thyssen Leo

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Vandermeulen Jos

    5-Teirlinck Willy

    6-Corthier Willy

    7-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

     

    Toeristen – 63 km – 17 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Van Neck Bram

    3-Declercq Brecht

    4-Rosseels Joram

    5-Hacour Joris

    6-Buyl Glenn

    7-Verbeiren Bartje

    8-Van Overmeiren Gerry

    9-Smetryns Daan

    10-Wante Nick

    16-05-2015 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Donderdag 14/05 – WODECQ - GP DANY RASSON – Elite z.c./U23 – 122 km – 42,9 km/h – 02h50’49”

    Aantal deelnemers:

    1 BAEYENS TOMMY VAN EYCK SPORT

    2 VAN DORSSELAER NIELS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 GREMELPONT AXEL T-PALM POLE CONTINENTALE WALLON

    4 DECORTE AXEL CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS

    5 DEPREZ TUUR KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 MARCHAND GIANNI KSV DEERLIJK GAVERZICHT

    7 RELAES JACOB EFC ETIX

    8 VAN IMPE KEVIN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 DESMECHT DAVID VERANCLASSIC - EKOI op 56”

    10 LAVA KEVIN SMARTPHOTO CYCLING TEAM op 59”

    18 WIELFAERT KRISTOF ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW op 1’31”

    32 ONGHENA MATTHIAS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan MICHEL THIERENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ANNICK VAN LEUVEN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Bryan Cap 2015.jpg   Michel Thierens 2015.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg   Annick Van Leuven 2015.jpg   Eddy Van Bogaert 2015.jpg                                     

           Bryan Cap            Michel Thierens     Geert Van Speybroeck   Annick Van Leuven    Eddy Van Bogaert

     

    Vrijdag 15 mei 2015 - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 69,6 km – 64 deelnemers

    1-BRYAN CAP (Rupelmonde)

    2-Nys Mattias (Oostende)

    3-Verbeke Stijn (Belsele)

    4-Mertens Nick (Berlare)

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Maes Bryan (Stekene)

    7-Bogaert Sammy (Essen)

    8-Trenson Jan

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Le Blon Michel

    16-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    20-Heirman Steven (Hamme)

    24-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    25-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    27-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    28-Maes Vincent (Beveren)

    31-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    35-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    38-Covents Pieter (Kieldrecht)

    40-Weemaes Robby (Stekene)

    41-Peeters Danny (Temse)

    42-Mannens Steven (Stekene)

    44-Peirsman Jan (Beveren)

    45-Bleyaert Nicolas (Lokeren)

    46-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    50-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    52-Van Wiele Yannick (St.Niklaas))

    53-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    56-Weemaes Filip (Verrebroek)
    15-5-2015- beveren waod 1038.JPG
                     Winnaar Catg.A te Beveren Bryan Cap uit Rupelmonde.
    15-5-2015- beveren waod 1041.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Bryan Cap.
    15-5-2015- beveren waod 995.JPG
                           Aankomst van winnaar Bryan Cap voor Mattias Nys.

    15-5-2015- beveren waod 615.JPG
                                         Start van de Catg.A te Beveren.
     

    Catg.B – 63,8 km – 37 deelnemers

    1-MICHEL THIERENS (Tielrode)

    2-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    3-Op de Beeck Tom

    4-Maes Peter (Bornem)

    5-Smet Gert (Beveren)

    6-Victor Kurt

    7-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    8-De Weirdt Gino

    9-De Bruycker Jan

    10-Calle Alain (Mariakerke)

    12-De Vlieger Sven (Lochristi)

    13-Rabout Rudi (Erembodegem)

    15-Weemaes Franky (Melsele)

    17-Van Laere Koen (Beveren)

    18-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    20-Van Drom Giovanni (Bazel)

    25-Vercauter Dieter (Bassevelde)

    27-Bultynck Geert (Beveren)

    29-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

    31-Baeyens Jean-Paul (Berlare)

    32-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    33-Hoes Andy (Lochristi)

    34-Verschelden Steven (Hamme)

    35-De Maere Peter (Eksaarde)

    36-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    37-Goossens Alex (Vrasene)
    15-5-2015- beveren waod 583.JPG
      Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Michel Thierens.

    15-5-2015- beveren waod 553.JPG
                        Aankomst van winnaar Catg.B met Michel Thierens.
     

    Catg.C – 58 km – 41 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Van Oyen Franky (Zulte)

    3-Van Buynder Benny (Bornem)

    4-Suys Frank (Bornem)

    5-Goossens Marc (Mariakerke)

    6-Bobelijn Patrick

    7-Hereijgers Piet

    8-Janssens Kenny (Melsele)

    9-Valckx Didier

    10-Mol Peter

    11-De Lannoy Didier

    12-Havermans Ruud

    13-De Wever Serge op >3min

    16-Staels Guido (Blankenberge)

    17-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    18-Couckuyt Marc (Nevele)

    23-Braeckman Geert (Kalken)

    24-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    25-Claus Etienne (Waasmunster)

    29-Meyvis Serge (Burcht)

    31-De Coninck Wim (Grammene)

    33-De Cleen Wim (Kruibeke)

    36-Smet Geert (St.Niklaas)

    37-De Pauw Dirk (Beveren)

    39-Macharis William (Rupelmonde)
    15-5-2015- beveren waod 550.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.C met Geert Van Speybroeck voor Franky Van Oyen.

    15-5-2015- beveren waod 199.JPG
                                          Start van de Catg.C te Beveren.
    15-5-2015- beveren waod 225.JPG
                                                Vooraan Kenny Janssens.
     

    Catg.D – 46,4 km – 29 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Heye Hilair

    3-Tas Helmuth

    4-De Vos Rony

    5-den Braber Twan

    6-Lap Hans

    7-De Naeghel Jozef

    8-Baudonck Tony

    9-Steeman Juan

    10-De Bakker Ludo

    15-Van Overmeir Marc (Beveren)

    17-Coppers François (Lokeren)

    21-Tummeleer Dirck (Hever)

    28-Van Pottelberg Eric (Belsele)
    15-5-2015- beveren waod 176.JPG
    Winnaar Catg.E +65 jaar met Marc Vervondel en winnaar Catg.D Eddy Vanopstal.

    15-5-2015- beveren waod 146.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.D met Eddy Vanopstal.
     

    Dames – 46,4 km – 5 deelnemers

    1-ANNICK VAN LEUVEN (Schoten)

    2-De Wever Ann

    3-Schraver Rozan

    4-Vervoort Wendy

    5-Broosus Bianca

    15-5-2015- beveren waod 184.JPG
             Winnaar Dames Annick Van Leuven.

    Catg.E – 46,4 km – 29 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Demeyere José

    4-Vandermeulen Jos

    5-Mous Willy

    6-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    7-Snels Luc

    8-Hoof Roger (St.Niklaas)

    9-Vyvey Julien-

    10-Thyssen Leo-

    12-De Wilde Eric (Lochristi)

    15-De Roos Willy-

    15-5-2015- beveren waod 143.JPG 15-5-2015- beveren waod 122.JPG
         Winnaar Catg.E +65 jaar Marc Vervondel.

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Tolhoek Ko

    5-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    6-Mols Armand

    7-Devreese José

    8-Brouwers François

     

    Toeristen – 58 km – 43 deelnemers

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Rogge Cedric (Temse)

    3-Arena Lorenzo

    4-Van Bever Nico

    5-Maes Nico

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-Kesteleyn Bram (Zele)

    8-Smetryns Daan

    9-Timmerman Jochen

    10-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    15-Heirbaut Evert (Nieuwkerken)

    16-Rizzo Claudio (Zelzate)

    17-Vanderveken Wim (Kieldrecht)

    18-Maes Dimitri (Waasmunster)

    19-Smet Kris (St.Niklaas)

    23-Beck Pieter (De Klinge)

    24-De Plucker Stephan (Belsele)

    26-Smet Gino (Nieuwkerken)

    27-De Doncker Tim (Zele)

    28-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    35-De Beule Patrick (Nieuwkerken)

    37-Van Osselaer Tom (Vrasene)

    39-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)

    40-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)
    15-5-2015- beveren waod 959.JPG
    Winnaar Toeristen Eddy Van Bogaert met ploegmaten Filip en Peter Van Goethem.
    15-5-2015- beveren waod 677.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2015 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 15/05/2015
    MOERBEKE (GERAARDSBERGEN) (O) - Elite z.c./U23 - 102,7 km - 41,05 km/h
    Aantal deelnemers: 98

    1 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    3 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 BRACEGIRDLE Tom GBR TEAM HANDI-NESS

    7 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    10 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    13 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    17 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    19 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    22 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    40 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    15/05/2015 EREPRIJS CRELAN-CENTEA BEGIJNENDIJK (B) - Dames Elite - 98 km - 37,78 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNER

    2 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    3 LUST Blanca NED TEAM ULYSSES

    4 VAN MALDEGHEM Nele NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 ORTMULLER Madeleine GER RSG BUCHENAU

    6 STOCK Gudrun GER RSC TURBINE ERFURT

    7 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    8 GASS Daniela GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10 RIJKERS Sabine NED TWC HET SNELLE WIEL

    14 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16-05-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTE-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015
    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 16/05 HERENTHOUT (2270)


    Cat.A - 85 km

    1.Tom De Feyter

    2.Hans Van Nyen

    3.Geert Delcroix

    4.Maarten Van Der Sanden

    5.Dietmar Ledegen

    6.Maxime Haot

    7.Rob De Ceulaer

    8.Tim Timmermans

    9.Nicholas Robeyn

    10.Karel Dockx

     

    Cat.B - 85 km

    1.Davy Paeshuyse

    2.Herve Van Rompay

    3.Stijn Van Maldeghem

    4.Christophe Haest

    5.David Van Hove

    6.Nico Indekeu

    7.Tom Haest

    8.Jef van Olmen

    9.Andy Dubois

    10.Rik De Vree

     

    Cat.C - 63,75 km

    1.Pauwels Vital

    2.Koen Heremans

    3.Patrick Bogaerts

    4.Kris Witvrouwen

    5.Filip Thijs

    6.Peter Aerts

    7.Frank Geets

    8.Tom Van De Poel

    9.Luc Peeters

    10.Frédéric Wilmet

     

    Cat.D - 63,75 km

    1.Luc Van Roy

    2.Piet Hereijgers

    3.Freddy Vangenechten

    4.Marc De Cock

    5.Hans Wuyts

    6.Bruno Brabants

    7.Paul Fierens

    8.Daniel Van Der Mieren

    9.Robert Vande Kerkhof

    10.Maurice Laruelle

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT WIELERTOERISTEN EN RECREANTEN

    KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT WIELERTOERISTEN EN RECREANTEN

     

    SIMON LAUREYS (LOKEREN) BIJ DE TOERISTEN -40 JAAR


    Voor de 5de keer heeft de “Zwijndrechtse Wielerclub KG” of anders gezegd, de “Kristof Goddaertvrienden”, het Kampioenschap van Zwijndrecht georganiseerd. Met in totaal 98 deelnemers, kon voorzitter Swa Van Leuven tevreden terugkijken op een bijzonder aangename wielernamiddag. Net als de vorige jaren was het een criterium in het centrum van de gemeente, met aankomst in de winkelstraat (Statiestraat). Een goed beveiligd parcours, waarvan de lokale politie (o.l.v. André Utydenhouwen) eigenlijk een erezaak van maakte, liet toe dat de renners plezier beleefden aan hun wedstrijd. 
     

    001 INSCHR WAOD mei 002.jpg
    Aan de inschrijvingstafel: WAOD-voorzitter Rik Van de Putte, ondervoorzitter–
    secretaris Karel Boudrez en sportafgevaardigde Gilbert De Paepe

    Bij de wielertoeristen -40 jaar zaten sterke renners onder de 27 deelnemers. Bij deze toeristen, was Zwijndrecht door slechts twee renners vertegenwoordigd: Jeffrey Cools en Dave Van Roeyen. Om deel te nemen moest men ofwel inwoner zijn van Zwijndrecht, ofwel lid zijn van een Zwijndrechtse club, ofwel werknemer zijn in een Zwijndrechts bedrijf ofwel uitgenodigd zijn als oud-Zwijndrechtenaar. 

    003 START -40j mei 005.jpg
    Bij de – 40 jarigen waren er 27 deelnemers. Er is er eentje bij (in het midden vooraan)
    die nog voor het vertrek eens kijkt of “zijn lijn” al wat verbeterd is…

    De organisatoren hadden gezorgd dat er zo goed als in elke ronde een premie of twee was. Er moest een uur gereden worden en dat draaide uit op 22 ronden. In de eerste ronden viel Ben Suyckerbuyck (Essen) op, door voorop in de groep te werken, net als trouwens ook Francesco De Groote (Gent). Ook Tijs Bauwens (Lokeren) reed even wat voorop maar dat was voor de premiewinst en meer was dat niet.
    Rond half koers kwam er vooraan heel wat snelle beweging en zagen we Jeffrey Cools, Ben Suyckerbuyck, Jan Peirsman, Dave Van Roeyen, Tom Van Raemdonck, Alain Wintermans, Jens Verhooghe en vooral Simon Laureys (Lokeren) meer en meer afstand nemen. De goede vlucht van zeven groeide nog wat aan tot elf manschappen en de zaak was rond.

    Simon Laureys koos dan het goede moment en op twee ronden van het einde demarreerde hij en weg was hij. Bij het ingaan van de laatste ronde had hij 12 sec. Hij won verdiend. Achter hem was het nog een raar spurtje tussen twee ploegmaats die zich broederlijk naast elkaar lieten uitbollen maar zelf niet wisten wie van hen beide tweede was: de aankomstfilm duidde Ben Suyckerbuyck aan, die sneller uitbolde dan Dave Van Roeyen. Maar Kampioen van Zwijndrecht was dus Simon Laureys uit Lokeren.

    005 PODIUM - 40j Suyckerbuyck Laureys V Roeyen mei 016.jpg
    Het erepodium van de -40 jarigen Ben Suyckerbuyck, winnaar Simon Laureys
    en Dave Van Roeyen. Ze staan tussen secretaris Georges Van Limberghen en
    voorzitter Swa Van Leuven van de Goddaertvrienden.

    004 -40j SIMON LAUREYS aankomstmei 006.jpg

    De aankomst van Simon Laureys (Lokeren) die op een paar ronden van het einde
    aan de haal was gegaan. Hij werd de verdiende winnaar.



    EDDY VAN BOGAERT KAMPIOEN BIJ DE +40 JARIGEN


    De Toeristen ouder dan 40 jaar waren met 39 deelnemers. Peter Flach, Rikkie Mathijssens, Lieven Bauwens, Kurt Thoen, Serge Meyvis, Antoine Bryssinck en Dave Van Roeyen die plots ouder dan 40 bleek geworden te zijn en voor de tweede keer aan de start kwam…, verdedigden de Zwijndrechtse kleuren. Opmerkelijk was ook de deelname van Denis Wauters die zeker de van verst komende renner was. Hij was daags voordien al met de camper naar Zwijndrecht gekomen vanuit Durbuy.
     

    007 START + 40 j mei 025.jpg
                           Aan het vertrek: de 39 deelnemers + 40 jarigen.

    008 GILBERT DE PAEPE over de premies voor startmei 026.jpg

    Voor de start gaf Gilbert De Paepe nog wat info over de vele premies die klaar
    stonden voor deze + 40 jarigen.


    Er zat leven in de koers want al na enkele ronden trokken Eddy Van Bogaert en Peter Flach ten aanval. Ze lagen zo aan de basis van de definitieve vlucht want na 9 van de 22 ronden, kregen ze bezoek van het tweetal Peter Dierks (Bornem) en Kurt Van Raemdonck (Beveren). Een ronde later kon ook Kenny Jansens (Melsele) de aansluiting met de vier leiders bewerkstelligen. Het was onmiddellijk duidelijk dat die vijf leiders een stevig groepje vormden. Ze draaiden goed rond en gauw was de voorsprong 20 sec. Dave Van Roeyen had nog eens geprobeerd en daarna ook nog eens Wim Heyndrickx (Vrasene) maar die moest dan al 37 sec. goed maken. Even bleef hij voor het peloton rijden maar werd dan gegrepen. Op 6 ronden van het einde organiseerde Freddy Van Camp (Stekene) nog eens een reactie maar niets baatte, de vijf konden zich opmaken voor de eindspurt.

    Het was de Belselenaar Eddy Van Bogaert die met zijn sterke benen en een paar forse lendenrukken, het pleit won voor Kenny Janssens die dus andermaal dicht bij de zege was. Peter Dierks was derde met een erg miniem verschil met Kenny Janssens.
    014 PODIUM + 40 Kenny Eddy v Bogaert Peter Dierksmei 054.jpg

    Het podium bij de +40: Kenny Janssens 2de, winnaar Eddy Van Bogaert en Peter Dierks 3de.
    Vlnr: René Van Bogaert (Goddaertvrienden), Mon Lesire zaakvoerder van Taverne ’t Vlietje,
    bloemendame Clio Petsicone en rechts Benny Schenck (Goddaertvrienden)

    013 POD +40 felicit bloemendamemei 048.jpg

     Felicitaties voor winnaar Eddy Van Bogaert (Belsele) van bloemendame Clio.

    009 ZW winkelstraat mei 029.jpg
    010 + 40 de eerste aanvallers mei 032.jpg

    De definitieve vlucht krijgt vorm. Nadat Eddy Van Bogaert (hier op kop) met
    Peter Flach (in zwarte trui) enkele ronden met twee rond reden kregen ze bezoek
    van twee renners met name Peter Dierks en Kurt Van Raemdonck.
    En tenslotte sloot ook Kenny Janssens nog een ronde later aan.

    011 DEF VLUCHT met Flach op kop.mei 043.jpg

    Met vijf geraakten ze voorop. Peter Flach brengt er vaart in en Kenny Janssens volgt.


    WANNES HAEGEMAN (KRUIBEKE) KAMPIOEN DE RECREANTEN

     

    Voor de recreanten was het maar het 2de Kampioenschap van Zwijndrecht. Deze categorie bestaat uit renners die niet koersen of sinds lange tijd niet meer hebben deelgenomen aan wedstrijden. Vanaf 17 jaar mocht worden ingeschreven. Er werd gestart met 32 deelnemers waarvan er precies de helft uit Zwijndrecht of Burcht waren. Het knappe van deze categorie is, dat iedereen eigenlijk kan deelnemen en dat kan doen op zijn eigen niveau. We vonden het bijvoorbeeld schitterend dat Thierry Van de Langeryt, die langs het parcours woonde,  het ook probeerde maar al snel uit het peloton verdween. Hij bleef echter fietsen onder luide aanmoedigingen van familie en buren. En wat dan gezegd van Ina Ceulemans, die het aandurfde als enige dame mee te fietsen met al dat mannenvolk?

    Het is dus zeker een knap initiatief van de Goddaertvrienden zo’n koers te organiseren en ook de waarde van de WAOD (de wielerbond) kan hierbij worden onderstreept want  voorzitter Rik Van de Putte en zijn team, ondersteunen organisatorisch deze wedstrijden. Voor Zwijndrecht wordt alles in kannen en kruiken gegoten door Burchtenaar Gilbert De Paepe (WAOD), die al maanden vooraf samen met de Goddaertvrienden, de voorbereiding op punt zet.
    015 RECREANTEN AAN DE START mei 068.jpg
             Er stonden ook 32 recreanten aan de start om 20 ronden te rijden.


    Er moest eveneens een uur worden gekoerst maar de snelheid van de recreanten lag verdorie zo hoog dat er maar 20 ronden moesten gereden worden. Het was de Kruibeekse Turk Ramazan Burgu die in de eerste ronden zich liet opmerken en enkele aanvallen wilde opzetten met o.a. Gert Heiremans (Kapellen) maar het was onbegonnen werk in de snel gereden rondjes. Af en toe was er eens iemand die nog een ontsnappingspoging opzette in de Statiestraat zoals in de 15de ronde, Kristof Van Havenbergh (Antwerpen) of Joeri Van Wolvelaer (Zwijndrecht) in de 16de. Voor de plaatselijke Dirk Van Roeyen was er pech mee gemoeid want hij moest met een lekke achterband de koers verlaten. Het bleef dus een wedstrijd zonder ontsnappingen maar het geven van een massa premies, soms drie per ronde, bracht toch ook wat leven in de brouwerij aan café Het Centrum. In een pracht van een spurt toonde Wannes Haegeman (Kruibeke) zich de snelste vóór de Antwerpenaars Kristof Van Havenbergh en Herman Van Slambroeck. Zij mochten het ereschavot vullen in de regen.

    019 PODIUM RECR kr v havenbergh wannes haegeman her v slambroeckmei 080.jpg

    Het podium bij de recreanten: Kristof Van Havenbergh, Wannes Haegeman en
    Herman Van Slambroeck
     

    018 AANKOMST RECREANTEN mei 071.jpg
    De spurt van de recreanten was een leuk kijkstuk waarin de kleine Kruibekenaar
    Wannes Haegeman links) groot uit kwam. Rechts Kristof Van Havenbergh die tweede werd.
    020 KAMPIOEN HAEGEMAN mei 086.jpg 016 SWA & WIM ZIEN DAT het goed was.mei 034.jpg
      Haegeman koerste ooit nog als nieuweling.  Swa Van Leuven zag dat het goed was, samen met Wim Wauters en de Gilbert.


    Het was een knappe koersnamiddag die nog maar eens bewees dat de Goddaertvrienden met hun jaarlijkse organisatie van het ‘Kampioenschap van Zwijndrecht’, een schot in de roos deden. Zij geven aan velen de kans om een wedstrijd in criteriumvorm te rijden en wat meer is, zij bieden de Zwijndrechtse gemeenschap toch iets extra aan, al was er zeker geen massale belangstelling. Maar dat kan beslist nog groeien.

    002 HULPDIENSTmei 003.jpg 

    Voor de Eerste Hulp werd in Zwijndrecht beroep gedaan op “De  Wase Hulpdienst”.
    Vooraan zit Georges Kessels die reeds van bij het ontstaan, het beste van zichzelf
    geeft om de EHBO op een perfecte manier te organiseren.

    006 JONGSTE WINNAAR met d v roeyen mei 020.jpg

    Dave Van Roeyen had ook de jongste deelnemer aan de hulde bij…
    Jong geleerd is oud gedaan als het gaat om bekers vast te houden.

    012 WIELERBEZOEK UIT NK M Nys & Th mei 027.jpg 

    Wielerbezoek uit Nieuwkerken Thieu en Matthias, supporters van Kris Smet die in koers zat. 

    017 BELANGSTELL AAN aankomstlijn Centrum mei 035.jpg

    De aankomstlijn lag vlak aan café Het Centrum en daar lag ook het belangrijkste
    punt van de namiddag.


    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    15-05-2015 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan SIMON LAUREYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks -40 jaar !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks +40 jaar !!!

    Simon Laureys KOP 2015.jpg   Eddy Van Bogaert 1.jpg

       Simon Laureys       Eddy Van Bogaert

    Donderdag 14 mei 2015 - ZWIJNDRECHT (2070)

    Reeks -40 jaar - 1 uur - 27 deelnemers

    1.SIMON LAUREYS (Lokeren)

    2.Ben Suyckerbuyck (Essen)

    3.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    4-Wintermans Alain

    5-Maes Dimitri (Waasmunster)

    6-Peirsman Jan (Beveren)

    7-Verhooghe Jens

    8-D'hondt Niels (Waasmunster)

    9-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    10-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    11-Covents Pieter 12-Draps Joris 13-Bauwens Tijs 14-Dupont Wouter 15-De Smet Dave 16-Van Havermaet Koen 17-Degroote Francesco 18-Heytens Jonathan 19-Van Osselaer Tom 20-De Plucker Stephan 21-Van Osselaer Tommy 22-Smet Gino 23-De Beule Sam 24-De Caluwé Kristof 25-Van Craenenbroeck Wim 26-Biesmans Ronny 27-Vergauwen Hans

     

    Reeks +41 jaar - 1uur - 39 deelnemers

    1.EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.Peter Dierks (Bornem)

    4-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    5-Flach Peter (Zwijndrecht)

    6-Smet Kris (St.Niklaas) (Peletonspurt op 45")

    7-Mathijssens Rikkie (Zwijndrecht)

    8-Claus Etienne (Waasmunster)

    9-Verbruggen Joeri (Melsele)

    10-Van Hautekerke Glenn (Kruibeke)

    11-Van Havere Jurgen 12-Van Honsté Kris 13-Spanoghe Guido 14-Van Laere Koen 15-Van Havenbergh Philip 16-Rizzo Claudio 17-Van Camp Freddy 18-Hanssen Gunther 19-Heyndrickx Wim 20-Van San Tom 21-Bultynck Geert 22-Bryssinckx Dirk 23-Meyvis Serge 24-Van Roeyen Dave 25-De Schoesitter Steven 26-Bogaert Guy 27-Thones Eddy 28-Thoen Kurt 29-Wauters Denis 30-De Roos Manix 31-Bryssinck Antoin 32-De Beule Patrick 33-Van Goethem Filip 34-De Fijn Franky 35-Verhulst Jurgen 36-Van Goethem Peter 37-De Ben Mark 38-Bauwens Lieven 39-Bogaert Danny

     



    Proficiat aan WANNES HAEGEMAN met zijn Zege bij de Recreanten !!!

    Haegeman Wannes.jpg 

    Wannes Haegeman


    Recreanten - 1 uur - 32 deelnemers

    1.WANNES HAEGEMAN (Kruibeke)

    2-Van Havenbergh Kristof

    3-Van Slambroeck Herman

    4-Blommaert Dirk

    5-Van Damme Vincent

    6-Smet Jan

    7-De Bruyn Pedro

    8-Van Havenbergh Danny

    9-De Coster Herbert

    10-Van den Brande Kurt

    11-Burgu Ramazan 12-Van Havenbergh Tony 13-Verhelst Walter 14-Goos Giovanni 15-Martens Hugo 16-De Roeck Kurt 17-Van Slambroeck Geert 18-Van Wolvelaer Joeri 19-Heiremans Gert 20-Borghgraef Marc 21-Laureys Herman 22-Janssens Marc 23-Van Roeyen Dirk 24-Van Damme Benny 25-Buytaert Maarten 26-Van Havenbergh Jan 27-De Wolf Bjorn 28-Ceulemans Ina 29-Pincket Erwin 30-Van De Langerijt Thierry 31-Koebrugge Hans 32-Bosman Gino

    15-05-2015 om 13:42 geschreven door kenny


    14-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 14/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 14/05/2015     


    Donderdag 14/05/2015 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,12 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    12 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    35 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    36 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    45 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    53 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    60 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    61 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    80 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-5-2015-de'stelbergen 768.JPG 
                 Winnaar te Destelbergen Steven Caethoven met de bloemen.
    14-5-2015-de'stelbergen 776.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 705.JPG
                                
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    14-5-2015-de'stelbergen 554.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 723.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    14-5-2015-de'stelbergen 676.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 580.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 526.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 276.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 220.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 214.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 207.JPG
                                             Vooraan Jeroen Das.
    14-5-2015-de'stelbergen 200.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 177.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 142.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 168.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 153.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 147.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 060.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te Destelbergen met 129 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-05-2015 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 14/05/2015
    DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,12 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    12 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    35 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    36 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    45 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    53 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    60 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    61 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    80 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,76 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    2 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    5 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    6 STIJNS Wayne NED TWC DE MAASLANDSTER

    7 KROONEN Bastien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8 VAN LAER Titte BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    50 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    14/05/2015 KUMTICH (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    8 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    10 PHILIPS Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

     

    14/05/2015 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    8 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    10 HARRIS Joe GBR CT TOMACC

     

    14/05/2015 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43, 64 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    2 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 BECKING Hans NED WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 BROECKAERT Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    18 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    26 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 SMET Guy CIBEL

    42 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    43 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    48 GOOSSENS Sam VAN EYCK SPORT

     

    14/05/2015 WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,01 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    3 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE MAREZ Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 KIM DE BAAT WEDSTRIJD OUDENAARDE (O) - Dames Elite - 99 km - 39,55 km/h

    Aantal deelnemers: 91

    1 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 STOCK Gudrun GER RSC TURBINE ERFURT

    4 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 VAN VEGHEL Sandra NED WV SCHIJNDEL

    6 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    7 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    9 JANKUTE Gabriele LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    14 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    41 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    49 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    53 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    14-05-2015 om 21:50 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!