.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTRIJKE VAN ZATERDAG 16/05/2015     


    Zaterdag 16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    16-5-2015-aartrijke 620.JPG
          Winnaar te Aartrijke Kevin Maene met de bloemen en de supporters.
    16-5-2015-aartrijke 618.JPG                                
                                    Winnaar Kevin Maene krijgt de bloemen.
    16-5-2015-aartrijke 627.JPG
                                            Winnaar Kevin Maene.
                                            
    16-5-2015-aartrijke 583.JPG
                                    Aankomst van winnaar Kevin Maene.
    16-5-2015-aartrijke 589.JPG
       De spurt voor de 2de plaats met Kristof Dhollander voor Lorenzo Blomme.
    16-5-2015-aartrijke 471.JPG
    16-5-2015-aartrijke 287.JPG
                                       Kristof Dhollander in de aanval.
    16-5-2015-aartrijke 250.JPG
    16-5-2015-aartrijke 230.JPG
    16-5-2015-aartrijke 171.JPG
    16-5-2015-aartrijke 164.JPG
    16-5-2015-aartrijke 139.JPG
    16-5-2015-aartrijke 137.JPG
    16-5-2015-aartrijke 102.JPG
                                         In 2de positie Kristof Dhollander.
    16-5-2015-aartrijke 080.JPG
                                    Vooraan Renaat Demeter uit Lochristi.
    16-5-2015-aartrijke 067.JPG
    16-5-2015-aartrijke 040.JPG
    16-5-2015-aartrijke 023.JPG
    16-5-2015-aartrijke 006.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Aartrijke met 113 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-05-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 47,36 km/h

    Aantal deelnemers: 127

    1 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 WOLSINK Jelle NED METEC TKH CYCLING TEAM

    3 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    4 VERRAES Benjamin CIBEL

    5 ROTTY Glenn CIBEL

    6 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    7 VAN DER POEL David NED BKCP - POWERPLUS

    8 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC TKH CYCLING TEAM

    10 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    71 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM
     

    16/05/2015 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,57 km/h

    Aantal deelnemers: 113

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 LEWIS Adam GBR CYCLING TEAM CT2020

    6 JONCKHEERE Michael DOVY KEUKENS - FCC

    7 GOULBOURNE William GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    8 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    9 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    10 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    17 DE GREYT Willem SMARTPHOTO CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HOELEDEN PK AMATEURS EN MASTERS (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95 km - 40,37 km/h

    Aantal deelnemers: 48

    1 WALSH Edward CAN RACER SPORTIF

    2 MARCELIS Tom NED CICLI BASSO

    3 BELLEN Wesley SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 JACQUEMIN Jason ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    5 STEEGMANS Senne ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERHEYDEN Joris WTC NIEUWRODE

    8 MERCKX Niels CECEMELCYCLINGTEAM

    9 PARMENTIER Thibault VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 STEEGMANS Tristan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    16/05/2015 TROFEE MAARTEN WYNANTS HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Women Elite UCI - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    2 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    3 MUSTONEN Sara SWE MIXTE1 CRESENT DARE - LIV PLANTUR

    4 DE VUYST Sofie LENSWORLD.eu - ZANNATA

    5 MARTIN Lucy GBR MIX4 MATRIX

    6 POLSPOEL Maaike BELGIUM NATIONAL Team

    7 VAN DE REE Monique DE JONGE RENNER

    8 ENSING Janneke NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    9 PENTON Sara DE JONGE RENNER

    10 MARKUS Kelly NED MIXTE2 JAN VAN ARCKEL - RYTGER

    12 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    16 HANNES Kaat TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO

    46 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    75 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO


    16/05/2015 ZICHEN (RIEMST) (O) - Juniores - 99 km - 37,15 km/h

    Aantal deelnemers: 35

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    2 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 GALINSKI Anthony SPORT EN MOEDIG GENK

    5 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VASTMANS Dries ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 REYNDERS Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

     

    16/05/2015 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 38,44 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    4 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 RAECKE Jari VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    16/05/2015 HAKENDOVER (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 36

    1 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    2 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    3 VERELST Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 FONTAINE Emerson SPRINTS.COM

    5 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VANHULST Jens LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 T´SEYEN Wout DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 SWENNEN Hoang DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    16/05/2015 MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,28 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 MEERSCHAERT Leonardo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    7 SEGAERT Victor VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    10 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    53 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16/05/2015 PEPINGEN (B) - Nieuwelingen - 72 km - 37,14 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 PETERS Tom NED PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    6 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    7 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    20 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/05/2015

    waod_3.jpg
    Zaterdag 16 mei 2015 - OETINGEN (1755)


    Catg.A – 63 km – 14 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Tribout Bart

    3-De Nauw Sigfried

    4-De Doncker Balder

    5-Cop Jurgen

    6-Vogeleer Hans

    7-Nevejans Dennis

    8-Nevejans Kenny

    9-Maenhout Kenny

    10-De Neef Stijn

    13-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    14-Van Wiele Yannick (St.Niklaas)

     

    Catg.B – 56 km – 10 deelnemers

    1-Annendyck Andy (Sint-Pieters-Kapelle)

    2-Van Der Heyden Willem

    3-De Weirdt Gino

    4-Van Eesbeek Andy

    5-Rombaut Wim (Stekene)

    6-Heymans Michael

    7-De Smet Tom

    8-Dierickx Luc

    9-François Koen

    10-Quintelier Gunther (Puurs)

     

    Catg.C – 56 km – 9 deelnemers

    1-Thomas Rudy (Nieuwenrode)

    2-Jacobs Patrick

    3-Van Der Steen Eddy

    4-Harms Ko

    5-Braeckman Geert (Kalken)

    6-Nevejans Idesbald

    7-De Veylder Johan

    8-Lootens Franky

    9-De Bie Dirk

     

    Catg.D – 49 km – 17 deelnemers

    1-Helmuth Tas (Sijsele)

    2-Van Vaerenbergh Piet

    3-Thelis Jean-Claude

    4-Bultinck Andre

    5-Vaneberg Mike

    6-Van Holen Johny

    7-Deneef Jozef

    8-Claeys Jean-Pierre

    9-Maldrie Robert

    10-Devadder Andre

    11-Coppers François (Lokeren)

     

    Dames – 49 km – 2 deelnemers

    1-James Kirstie (Aalst)

    2-Broosus Bianca

    Catg.E – 49 km – 8 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Thyssen Leo

    3-Hoof Roger (St.Niklaas)

    4-Vandermeulen Jos

    5-Teirlinck Willy

    6-Corthier Willy

    7-Lockefeir Marinus

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

     

    Toeristen – 63 km – 17 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-Van Neck Bram

    3-Declercq Brecht

    4-Rosseels Joram

    5-Hacour Joris

    6-Buyl Glenn

    7-Verbeiren Bartje

    8-Van Overmeiren Gerry

    9-Smetryns Daan

    10-Wante Nick

    16-05-2015 om 18:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Donderdag 14/05 – WODECQ - GP DANY RASSON – Elite z.c./U23 – 122 km – 42,9 km/h – 02h50’49”

    Aantal deelnemers:

    1 BAEYENS TOMMY VAN EYCK SPORT

    2 VAN DORSSELAER NIELS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    3 GREMELPONT AXEL T-PALM POLE CONTINENTALE WALLON

    4 DECORTE AXEL CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS

    5 DEPREZ TUUR KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 MARCHAND GIANNI KSV DEERLIJK GAVERZICHT

    7 RELAES JACOB EFC ETIX

    8 VAN IMPE KEVIN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 DESMECHT DAVID VERANCLASSIC - EKOI op 56”

    10 LAVA KEVIN SMARTPHOTO CYCLING TEAM op 59”

    18 WIELFAERT KRISTOF ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW op 1’31”

    32 ONGHENA MATTHIAS BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    16-05-2015 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BRYAN CAP met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan MICHEL THIERENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ANNICK VAN LEUVEN met haar 1°Seizoenszege bij de Dames !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Bryan Cap 2015.jpg   Michel Thierens 2015.jpg   Geert Van Speybroeck 2015.jpg   Annick Van Leuven 2015.jpg   Eddy Van Bogaert 2015.jpg                                     

           Bryan Cap            Michel Thierens     Geert Van Speybroeck   Annick Van Leuven    Eddy Van Bogaert

     

    Vrijdag 15 mei 2015 - BEVEREN (9120)

    Catg.A – 69,6 km – 64 deelnemers

    1-BRYAN CAP (Rupelmonde)

    2-Nys Mattias (Oostende)

    3-Verbeke Stijn (Belsele)

    4-Mertens Nick (Berlare)

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Maes Bryan (Stekene)

    7-Bogaert Sammy (Essen)

    8-Trenson Jan

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Le Blon Michel

    16-Van Hille Glenn (St.Niklaas)

    20-Heirman Steven (Hamme)

    24-Perriëns Philippe (St.Niklaas)

    25-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    27-Van Damme Danny (St.Niklaas)

    28-Maes Vincent (Beveren)

    31-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    35-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    38-Covents Pieter (Kieldrecht)

    40-Weemaes Robby (Stekene)

    41-Peeters Danny (Temse)

    42-Mannens Steven (Stekene)

    44-Peirsman Jan (Beveren)

    45-Bleyaert Nicolas (Lokeren)

    46-Gosselin Nicolaï (Sinaai)

    50-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    52-Van Wiele Yannick (St.Niklaas))

    53-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    56-Weemaes Filip (Verrebroek)
    15-5-2015- beveren waod 1038.JPG
                     Winnaar Catg.A te Beveren Bryan Cap uit Rupelmonde.
    15-5-2015- beveren waod 1041.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Bryan Cap.
    15-5-2015- beveren waod 995.JPG
                           Aankomst van winnaar Bryan Cap voor Mattias Nys.

    15-5-2015- beveren waod 615.JPG
                                         Start van de Catg.A te Beveren.
     

    Catg.B – 63,8 km – 37 deelnemers

    1-MICHEL THIERENS (Tielrode)

    2-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    3-Op de Beeck Tom

    4-Maes Peter (Bornem)

    5-Smet Gert (Beveren)

    6-Victor Kurt

    7-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    8-De Weirdt Gino

    9-De Bruycker Jan

    10-Calle Alain (Mariakerke)

    12-De Vlieger Sven (Lochristi)

    13-Rabout Rudi (Erembodegem)

    15-Weemaes Franky (Melsele)

    17-Van Laere Koen (Beveren)

    18-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    20-Van Drom Giovanni (Bazel)

    25-Vercauter Dieter (Bassevelde)

    27-Bultynck Geert (Beveren)

    29-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

    31-Baeyens Jean-Paul (Berlare)

    32-De Roeck Stefan (St.Niklaas)

    33-Hoes Andy (Lochristi)

    34-Verschelden Steven (Hamme)

    35-De Maere Peter (Eksaarde)

    36-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    37-Goossens Alex (Vrasene)
    15-5-2015- beveren waod 583.JPG
      Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck en winnaar Catg.B Michel Thierens.

    15-5-2015- beveren waod 553.JPG
                        Aankomst van winnaar Catg.B met Michel Thierens.
     

    Catg.C – 58 km – 41 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Van Oyen Franky (Zulte)

    3-Van Buynder Benny (Bornem)

    4-Suys Frank (Bornem)

    5-Goossens Marc (Mariakerke)

    6-Bobelijn Patrick

    7-Hereijgers Piet

    8-Janssens Kenny (Melsele)

    9-Valckx Didier

    10-Mol Peter

    11-De Lannoy Didier

    12-Havermans Ruud

    13-De Wever Serge op >3min

    16-Staels Guido (Blankenberge)

    17-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    18-Couckuyt Marc (Nevele)

    23-Braeckman Geert (Kalken)

    24-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    25-Claus Etienne (Waasmunster)

    29-Meyvis Serge (Burcht)

    31-De Coninck Wim (Grammene)

    33-De Cleen Wim (Kruibeke)

    36-Smet Geert (St.Niklaas)

    37-De Pauw Dirk (Beveren)

    39-Macharis William (Rupelmonde)
    15-5-2015- beveren waod 550.JPG
    Aankomst van winnaar Catg.C met Geert Van Speybroeck voor Franky Van Oyen.

    15-5-2015- beveren waod 199.JPG
                                          Start van de Catg.C te Beveren.
    15-5-2015- beveren waod 225.JPG
                                                Vooraan Kenny Janssens.
     

    Catg.D – 46,4 km – 29 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Heye Hilair

    3-Tas Helmuth

    4-De Vos Rony

    5-den Braber Twan

    6-Lap Hans

    7-De Naeghel Jozef

    8-Baudonck Tony

    9-Steeman Juan

    10-De Bakker Ludo

    15-Van Overmeir Marc (Beveren)

    17-Coppers François (Lokeren)

    21-Tummeleer Dirck (Hever)

    28-Van Pottelberg Eric (Belsele)
    15-5-2015- beveren waod 176.JPG
    Winnaar Catg.E +65 jaar met Marc Vervondel en winnaar Catg.D Eddy Vanopstal.

    15-5-2015- beveren waod 146.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.D met Eddy Vanopstal.
     

    Dames – 46,4 km – 5 deelnemers

    1-ANNICK VAN LEUVEN (Schoten)

    2-De Wever Ann

    3-Schraver Rozan

    4-Vervoort Wendy

    5-Broosus Bianca

    15-5-2015- beveren waod 184.JPG
             Winnaar Dames Annick Van Leuven.

    Catg.E – 46,4 km – 29 deelnemers

    +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Luyten Felix

    3-Demeyere José

    4-Vandermeulen Jos

    5-Mous Willy

    6-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    7-Snels Luc

    8-Hoof Roger (St.Niklaas)

    9-Vyvey Julien-

    10-Thyssen Leo-

    12-De Wilde Eric (Lochristi)

    15-De Roos Willy-

    15-5-2015- beveren waod 143.JPG 15-5-2015- beveren waod 122.JPG
         Winnaar Catg.E +65 jaar Marc Vervondel.

    +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Tolhoek Ko

    5-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    6-Mols Armand

    7-Devreese José

    8-Brouwers François

     

    Toeristen – 58 km – 43 deelnemers

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Rogge Cedric (Temse)

    3-Arena Lorenzo

    4-Van Bever Nico

    5-Maes Nico

    6-Van Meirhaeghe Karel

    7-Kesteleyn Bram (Zele)

    8-Smetryns Daan

    9-Timmerman Jochen

    10-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    15-Heirbaut Evert (Nieuwkerken)

    16-Rizzo Claudio (Zelzate)

    17-Vanderveken Wim (Kieldrecht)

    18-Maes Dimitri (Waasmunster)

    19-Smet Kris (St.Niklaas)

    23-Beck Pieter (De Klinge)

    24-De Plucker Stephan (Belsele)

    26-Smet Gino (Nieuwkerken)

    27-De Doncker Tim (Zele)

    28-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    35-De Beule Patrick (Nieuwkerken)

    37-Van Osselaer Tom (Vrasene)

    39-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)

    40-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)
    15-5-2015- beveren waod 959.JPG
    Winnaar Toeristen Eddy Van Bogaert met ploegmaten Filip en Peter Van Goethem.
    15-5-2015- beveren waod 677.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-05-2015 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 15/05/2015
    MOERBEKE (GERAARDSBERGEN) (O) - Elite z.c./U23 - 102,7 km - 41,05 km/h
    Aantal deelnemers: 98

    1 VERBEKEN Cedric VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    3 SOENENS Alessandro CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    4 VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    5 VAN IMPE Lode HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 BRACEGIRDLE Tom GBR TEAM HANDI-NESS

    7 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SMISMANS Jef VAN EYCK SPORT

    10 BOGAERT Steven HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    13 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    17 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    19 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    22 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    40 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    15/05/2015 EREPRIJS CRELAN-CENTEA BEGIJNENDIJK (B) - Dames Elite - 98 km - 37,78 km/h

    Aantal deelnemers: 46

    1 SLINGERLAND Minke NED WV DE JONGE RENNER

    2 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    3 LUST Blanca NED TEAM ULYSSES

    4 VAN MALDEGHEM Nele NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 ORTMULLER Madeleine GER RSG BUCHENAU

    6 STOCK Gudrun GER RSC TURBINE ERFURT

    7 VAN GLABEKE Shana TEAM HITEC PRODUCTS

    8 GASS Daniela GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    10 RIJKERS Sabine NED TWC HET SNELLE WIEL

    14 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    25 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16-05-2015 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTE-RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 16/05/2015
    WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/05/2015
    VWV 2015.jpg
    Zaterdag 16/05 HERENTHOUT (2270)


    Cat.A - 85 km

    1.Tom De Feyter

    2.Hans Van Nyen

    3.Geert Delcroix

    4.Maarten Van Der Sanden

    5.Dietmar Ledegen

    6.Maxime Haot

    7.Rob De Ceulaer

    8.Tim Timmermans

    9.Nicholas Robeyn

    10.Karel Dockx

     

    Cat.B - 85 km

    1.Davy Paeshuyse

    2.Herve Van Rompay

    3.Stijn Van Maldeghem

    4.Christophe Haest

    5.David Van Hove

    6.Nico Indekeu

    7.Tom Haest

    8.Jef van Olmen

    9.Andy Dubois

    10.Rik De Vree

     

    Cat.C - 63,75 km

    1.Pauwels Vital

    2.Koen Heremans

    3.Patrick Bogaerts

    4.Kris Witvrouwen

    5.Filip Thijs

    6.Peter Aerts

    7.Frank Geets

    8.Tom Van De Poel

    9.Luc Peeters

    10.Frédéric Wilmet

     

    Cat.D - 63,75 km

    1.Luc Van Roy

    2.Piet Hereijgers

    3.Freddy Vangenechten

    4.Marc De Cock

    5.Hans Wuyts

    6.Bruno Brabants

    7.Paul Fierens

    8.Daniel Van Der Mieren

    9.Robert Vande Kerkhof

    10.Maurice Laruelle

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT WIELERTOERISTEN EN RECREANTEN

    KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT WIELERTOERISTEN EN RECREANTEN

     

    SIMON LAUREYS (LOKEREN) BIJ DE TOERISTEN -40 JAAR


    Voor de 5de keer heeft de “Zwijndrechtse Wielerclub KG” of anders gezegd, de “Kristof Goddaertvrienden”, het Kampioenschap van Zwijndrecht georganiseerd. Met in totaal 98 deelnemers, kon voorzitter Swa Van Leuven tevreden terugkijken op een bijzonder aangename wielernamiddag. Net als de vorige jaren was het een criterium in het centrum van de gemeente, met aankomst in de winkelstraat (Statiestraat). Een goed beveiligd parcours, waarvan de lokale politie (o.l.v. André Utydenhouwen) eigenlijk een erezaak van maakte, liet toe dat de renners plezier beleefden aan hun wedstrijd. 
     

    001 INSCHR WAOD mei 002.jpg
    Aan de inschrijvingstafel: WAOD-voorzitter Rik Van de Putte, ondervoorzitter–
    secretaris Karel Boudrez en sportafgevaardigde Gilbert De Paepe

    Bij de wielertoeristen -40 jaar zaten sterke renners onder de 27 deelnemers. Bij deze toeristen, was Zwijndrecht door slechts twee renners vertegenwoordigd: Jeffrey Cools en Dave Van Roeyen. Om deel te nemen moest men ofwel inwoner zijn van Zwijndrecht, ofwel lid zijn van een Zwijndrechtse club, ofwel werknemer zijn in een Zwijndrechts bedrijf ofwel uitgenodigd zijn als oud-Zwijndrechtenaar. 

    003 START -40j mei 005.jpg
    Bij de – 40 jarigen waren er 27 deelnemers. Er is er eentje bij (in het midden vooraan)
    die nog voor het vertrek eens kijkt of “zijn lijn” al wat verbeterd is…

    De organisatoren hadden gezorgd dat er zo goed als in elke ronde een premie of twee was. Er moest een uur gereden worden en dat draaide uit op 22 ronden. In de eerste ronden viel Ben Suyckerbuyck (Essen) op, door voorop in de groep te werken, net als trouwens ook Francesco De Groote (Gent). Ook Tijs Bauwens (Lokeren) reed even wat voorop maar dat was voor de premiewinst en meer was dat niet.
    Rond half koers kwam er vooraan heel wat snelle beweging en zagen we Jeffrey Cools, Ben Suyckerbuyck, Jan Peirsman, Dave Van Roeyen, Tom Van Raemdonck, Alain Wintermans, Jens Verhooghe en vooral Simon Laureys (Lokeren) meer en meer afstand nemen. De goede vlucht van zeven groeide nog wat aan tot elf manschappen en de zaak was rond.

    Simon Laureys koos dan het goede moment en op twee ronden van het einde demarreerde hij en weg was hij. Bij het ingaan van de laatste ronde had hij 12 sec. Hij won verdiend. Achter hem was het nog een raar spurtje tussen twee ploegmaats die zich broederlijk naast elkaar lieten uitbollen maar zelf niet wisten wie van hen beide tweede was: de aankomstfilm duidde Ben Suyckerbuyck aan, die sneller uitbolde dan Dave Van Roeyen. Maar Kampioen van Zwijndrecht was dus Simon Laureys uit Lokeren.

    005 PODIUM - 40j Suyckerbuyck Laureys V Roeyen mei 016.jpg
    Het erepodium van de -40 jarigen Ben Suyckerbuyck, winnaar Simon Laureys
    en Dave Van Roeyen. Ze staan tussen secretaris Georges Van Limberghen en
    voorzitter Swa Van Leuven van de Goddaertvrienden.

    004 -40j SIMON LAUREYS aankomstmei 006.jpg

    De aankomst van Simon Laureys (Lokeren) die op een paar ronden van het einde
    aan de haal was gegaan. Hij werd de verdiende winnaar.



    EDDY VAN BOGAERT KAMPIOEN BIJ DE +40 JARIGEN


    De Toeristen ouder dan 40 jaar waren met 39 deelnemers. Peter Flach, Rikkie Mathijssens, Lieven Bauwens, Kurt Thoen, Serge Meyvis, Antoine Bryssinck en Dave Van Roeyen die plots ouder dan 40 bleek geworden te zijn en voor de tweede keer aan de start kwam…, verdedigden de Zwijndrechtse kleuren. Opmerkelijk was ook de deelname van Denis Wauters die zeker de van verst komende renner was. Hij was daags voordien al met de camper naar Zwijndrecht gekomen vanuit Durbuy.
     

    007 START + 40 j mei 025.jpg
                           Aan het vertrek: de 39 deelnemers + 40 jarigen.

    008 GILBERT DE PAEPE over de premies voor startmei 026.jpg

    Voor de start gaf Gilbert De Paepe nog wat info over de vele premies die klaar
    stonden voor deze + 40 jarigen.


    Er zat leven in de koers want al na enkele ronden trokken Eddy Van Bogaert en Peter Flach ten aanval. Ze lagen zo aan de basis van de definitieve vlucht want na 9 van de 22 ronden, kregen ze bezoek van het tweetal Peter Dierks (Bornem) en Kurt Van Raemdonck (Beveren). Een ronde later kon ook Kenny Jansens (Melsele) de aansluiting met de vier leiders bewerkstelligen. Het was onmiddellijk duidelijk dat die vijf leiders een stevig groepje vormden. Ze draaiden goed rond en gauw was de voorsprong 20 sec. Dave Van Roeyen had nog eens geprobeerd en daarna ook nog eens Wim Heyndrickx (Vrasene) maar die moest dan al 37 sec. goed maken. Even bleef hij voor het peloton rijden maar werd dan gegrepen. Op 6 ronden van het einde organiseerde Freddy Van Camp (Stekene) nog eens een reactie maar niets baatte, de vijf konden zich opmaken voor de eindspurt.

    Het was de Belselenaar Eddy Van Bogaert die met zijn sterke benen en een paar forse lendenrukken, het pleit won voor Kenny Janssens die dus andermaal dicht bij de zege was. Peter Dierks was derde met een erg miniem verschil met Kenny Janssens.
    014 PODIUM + 40 Kenny Eddy v Bogaert Peter Dierksmei 054.jpg

    Het podium bij de +40: Kenny Janssens 2de, winnaar Eddy Van Bogaert en Peter Dierks 3de.
    Vlnr: René Van Bogaert (Goddaertvrienden), Mon Lesire zaakvoerder van Taverne ’t Vlietje,
    bloemendame Clio Petsicone en rechts Benny Schenck (Goddaertvrienden)

    013 POD +40 felicit bloemendamemei 048.jpg

     Felicitaties voor winnaar Eddy Van Bogaert (Belsele) van bloemendame Clio.

    009 ZW winkelstraat mei 029.jpg
    010 + 40 de eerste aanvallers mei 032.jpg

    De definitieve vlucht krijgt vorm. Nadat Eddy Van Bogaert (hier op kop) met
    Peter Flach (in zwarte trui) enkele ronden met twee rond reden kregen ze bezoek
    van twee renners met name Peter Dierks en Kurt Van Raemdonck.
    En tenslotte sloot ook Kenny Janssens nog een ronde later aan.

    011 DEF VLUCHT met Flach op kop.mei 043.jpg

    Met vijf geraakten ze voorop. Peter Flach brengt er vaart in en Kenny Janssens volgt.


    WANNES HAEGEMAN (KRUIBEKE) KAMPIOEN DE RECREANTEN

     

    Voor de recreanten was het maar het 2de Kampioenschap van Zwijndrecht. Deze categorie bestaat uit renners die niet koersen of sinds lange tijd niet meer hebben deelgenomen aan wedstrijden. Vanaf 17 jaar mocht worden ingeschreven. Er werd gestart met 32 deelnemers waarvan er precies de helft uit Zwijndrecht of Burcht waren. Het knappe van deze categorie is, dat iedereen eigenlijk kan deelnemen en dat kan doen op zijn eigen niveau. We vonden het bijvoorbeeld schitterend dat Thierry Van de Langeryt, die langs het parcours woonde,  het ook probeerde maar al snel uit het peloton verdween. Hij bleef echter fietsen onder luide aanmoedigingen van familie en buren. En wat dan gezegd van Ina Ceulemans, die het aandurfde als enige dame mee te fietsen met al dat mannenvolk?

    Het is dus zeker een knap initiatief van de Goddaertvrienden zo’n koers te organiseren en ook de waarde van de WAOD (de wielerbond) kan hierbij worden onderstreept want  voorzitter Rik Van de Putte en zijn team, ondersteunen organisatorisch deze wedstrijden. Voor Zwijndrecht wordt alles in kannen en kruiken gegoten door Burchtenaar Gilbert De Paepe (WAOD), die al maanden vooraf samen met de Goddaertvrienden, de voorbereiding op punt zet.
    015 RECREANTEN AAN DE START mei 068.jpg
             Er stonden ook 32 recreanten aan de start om 20 ronden te rijden.


    Er moest eveneens een uur worden gekoerst maar de snelheid van de recreanten lag verdorie zo hoog dat er maar 20 ronden moesten gereden worden. Het was de Kruibeekse Turk Ramazan Burgu die in de eerste ronden zich liet opmerken en enkele aanvallen wilde opzetten met o.a. Gert Heiremans (Kapellen) maar het was onbegonnen werk in de snel gereden rondjes. Af en toe was er eens iemand die nog een ontsnappingspoging opzette in de Statiestraat zoals in de 15de ronde, Kristof Van Havenbergh (Antwerpen) of Joeri Van Wolvelaer (Zwijndrecht) in de 16de. Voor de plaatselijke Dirk Van Roeyen was er pech mee gemoeid want hij moest met een lekke achterband de koers verlaten. Het bleef dus een wedstrijd zonder ontsnappingen maar het geven van een massa premies, soms drie per ronde, bracht toch ook wat leven in de brouwerij aan café Het Centrum. In een pracht van een spurt toonde Wannes Haegeman (Kruibeke) zich de snelste vóór de Antwerpenaars Kristof Van Havenbergh en Herman Van Slambroeck. Zij mochten het ereschavot vullen in de regen.

    019 PODIUM RECR kr v havenbergh wannes haegeman her v slambroeckmei 080.jpg

    Het podium bij de recreanten: Kristof Van Havenbergh, Wannes Haegeman en
    Herman Van Slambroeck
     

    018 AANKOMST RECREANTEN mei 071.jpg
    De spurt van de recreanten was een leuk kijkstuk waarin de kleine Kruibekenaar
    Wannes Haegeman links) groot uit kwam. Rechts Kristof Van Havenbergh die tweede werd.
    020 KAMPIOEN HAEGEMAN mei 086.jpg 016 SWA & WIM ZIEN DAT het goed was.mei 034.jpg
      Haegeman koerste ooit nog als nieuweling.  Swa Van Leuven zag dat het goed was, samen met Wim Wauters en de Gilbert.


    Het was een knappe koersnamiddag die nog maar eens bewees dat de Goddaertvrienden met hun jaarlijkse organisatie van het ‘Kampioenschap van Zwijndrecht’, een schot in de roos deden. Zij geven aan velen de kans om een wedstrijd in criteriumvorm te rijden en wat meer is, zij bieden de Zwijndrechtse gemeenschap toch iets extra aan, al was er zeker geen massale belangstelling. Maar dat kan beslist nog groeien.

    002 HULPDIENSTmei 003.jpg 

    Voor de Eerste Hulp werd in Zwijndrecht beroep gedaan op “De  Wase Hulpdienst”.
    Vooraan zit Georges Kessels die reeds van bij het ontstaan, het beste van zichzelf
    geeft om de EHBO op een perfecte manier te organiseren.

    006 JONGSTE WINNAAR met d v roeyen mei 020.jpg

    Dave Van Roeyen had ook de jongste deelnemer aan de hulde bij…
    Jong geleerd is oud gedaan als het gaat om bekers vast te houden.

    012 WIELERBEZOEK UIT NK M Nys & Th mei 027.jpg 

    Wielerbezoek uit Nieuwkerken Thieu en Matthias, supporters van Kris Smet die in koers zat. 

    017 BELANGSTELL AAN aankomstlijn Centrum mei 035.jpg

    De aankomstlijn lag vlak aan café Het Centrum en daar lag ook het belangrijkste
    punt van de namiddag.


    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    15-05-2015 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan SIMON LAUREYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks -40 jaar !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks +40 jaar !!!

    Simon Laureys KOP 2015.jpg   Eddy Van Bogaert 1.jpg

       Simon Laureys       Eddy Van Bogaert

    Donderdag 14 mei 2015 - ZWIJNDRECHT (2070)

    Reeks -40 jaar - 1 uur - 27 deelnemers

    1.SIMON LAUREYS (Lokeren)

    2.Ben Suyckerbuyck (Essen)

    3.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    4-Wintermans Alain

    5-Maes Dimitri (Waasmunster)

    6-Peirsman Jan (Beveren)

    7-Verhooghe Jens

    8-D'hondt Niels (Waasmunster)

    9-Van Raemdonck Tom (Beveren)

    10-Cools Jeffrey (Zwijndrecht)

    11-Covents Pieter 12-Draps Joris 13-Bauwens Tijs 14-Dupont Wouter 15-De Smet Dave 16-Van Havermaet Koen 17-Degroote Francesco 18-Heytens Jonathan 19-Van Osselaer Tom 20-De Plucker Stephan 21-Van Osselaer Tommy 22-Smet Gino 23-De Beule Sam 24-De Caluwé Kristof 25-Van Craenenbroeck Wim 26-Biesmans Ronny 27-Vergauwen Hans

     

    Reeks +41 jaar - 1uur - 39 deelnemers

    1.EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.Peter Dierks (Bornem)

    4-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    5-Flach Peter (Zwijndrecht)

    6-Smet Kris (St.Niklaas) (Peletonspurt op 45")

    7-Mathijssens Rikkie (Zwijndrecht)

    8-Claus Etienne (Waasmunster)

    9-Verbruggen Joeri (Melsele)

    10-Van Hautekerke Glenn (Kruibeke)

    11-Van Havere Jurgen 12-Van Honsté Kris 13-Spanoghe Guido 14-Van Laere Koen 15-Van Havenbergh Philip 16-Rizzo Claudio 17-Van Camp Freddy 18-Hanssen Gunther 19-Heyndrickx Wim 20-Van San Tom 21-Bultynck Geert 22-Bryssinckx Dirk 23-Meyvis Serge 24-Van Roeyen Dave 25-De Schoesitter Steven 26-Bogaert Guy 27-Thones Eddy 28-Thoen Kurt 29-Wauters Denis 30-De Roos Manix 31-Bryssinck Antoin 32-De Beule Patrick 33-Van Goethem Filip 34-De Fijn Franky 35-Verhulst Jurgen 36-Van Goethem Peter 37-De Ben Mark 38-Bauwens Lieven 39-Bogaert Danny

     



    Proficiat aan WANNES HAEGEMAN met zijn Zege bij de Recreanten !!!

    Haegeman Wannes.jpg 

    Wannes Haegeman


    Recreanten - 1 uur - 32 deelnemers

    1.WANNES HAEGEMAN (Kruibeke)

    2-Van Havenbergh Kristof

    3-Van Slambroeck Herman

    4-Blommaert Dirk

    5-Van Damme Vincent

    6-Smet Jan

    7-De Bruyn Pedro

    8-Van Havenbergh Danny

    9-De Coster Herbert

    10-Van den Brande Kurt

    11-Burgu Ramazan 12-Van Havenbergh Tony 13-Verhelst Walter 14-Goos Giovanni 15-Martens Hugo 16-De Roeck Kurt 17-Van Slambroeck Geert 18-Van Wolvelaer Joeri 19-Heiremans Gert 20-Borghgraef Marc 21-Laureys Herman 22-Janssens Marc 23-Van Roeyen Dirk 24-Van Damme Benny 25-Buytaert Maarten 26-Van Havenbergh Jan 27-De Wolf Bjorn 28-Ceulemans Ina 29-Pincket Erwin 30-Van De Langerijt Thierry 31-Koebrugge Hans 32-Bosman Gino

    15-05-2015 om 13:42 geschreven door kenny


    14-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 14/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DESTELBERGEN VAN DONDERDAG 14/05/2015     


    Donderdag 14/05/2015 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,12 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    12 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    35 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    36 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    45 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    53 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    60 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    61 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    80 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-5-2015-de'stelbergen 768.JPG 
                 Winnaar te Destelbergen Steven Caethoven met de bloemen.
    14-5-2015-de'stelbergen 776.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 705.JPG
                                
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    14-5-2015-de'stelbergen 554.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 723.JPG
                                            De spurt van het peloton.
    14-5-2015-de'stelbergen 676.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 580.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 526.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 276.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 220.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 214.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 207.JPG
                                             Vooraan Jeroen Das.
    14-5-2015-de'stelbergen 200.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 177.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 142.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 168.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 153.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 147.JPG
    14-5-2015-de'stelbergen 060.JPG
           Start van de Elite z.c. & Beloften te Destelbergen met 129 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-05-2015 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 14/05/2015
    DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 44,12 km/h

    Aantal deelnemers: 129

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    2 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    3 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    7 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    9 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    12 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    25 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    35 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    36 MAES Vincent WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    45 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    53 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    60 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    61 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    77 SMET Jochem TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    80 LEUS Jelle PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 42,76 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 VERMEIREN Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    2 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    4 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    5 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    6 STIJNS Wayne NED TWC DE MAASLANDSTER

    7 KROONEN Bastien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8 VAN LAER Titte BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    9 BEYENS Yoeri SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    50 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    14/05/2015 KUMTICH (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 VEKEMAN Maxime T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    5 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 BERTELS Leander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 PANIS Maxim PRORACE CYCLING TEAM

    8 TOELEN Alex WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    10 PHILIPS Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

     

    14/05/2015 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 38

    1 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 TOORTELBOOM Frederik WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    4 GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 DHONT Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    8 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 SMAIL Robert GBR CT TOMACC

    10 HARRIS Joe GBR CT TOMACC

     

    14/05/2015 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43, 64 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-EKOI

    2 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    3 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 GOEMAN Jonas MORGAN BLUE C.T. VZW

    6 BECKING Hans NED WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 COOMAN Gianni DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 TÖPKE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    10 BROECKAERT Ruben KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    18 VAN GOETHEM Robin VAN EYCK SPORT

    26 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    37 SMET Guy CIBEL

    42 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    43 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    48 GOOSSENS Sam VAN EYCK SPORT

     

    14/05/2015 WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,01 km/h

    Aantal deelnemers: 67

    1 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    2 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    3 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO

    5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    6 BREYNE Jonathan DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 VAN SPEYBROEK Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    10 DE MAREZ Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 KIM DE BAAT WEDSTRIJD OUDENAARDE (O) - Dames Elite - 99 km - 39,55 km/h

    Aantal deelnemers: 91

    1 KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    2 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 STOCK Gudrun GER RSC TURBINE ERFURT

    4 DE CRITS Nel TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    5 VAN VEGHEL Sandra NED WV SCHIJNDEL

    6 VAN SEVEREN Celine LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    7 ROZLAPA Dana LAT KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN

    9 JANKUTE Gabriele LTU WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 KÛLLMER Lisa GER RSC COTTBUS

    14 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    41 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    49 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    53 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    14-05-2015 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen en de Titel van Vlaams Kampioen !!!

    Proficiat aan FARAH DUYM met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
    Florian.jpg   farah Duym.jpg

     Florian Vermeersch             Farah Duym


    Donderdag 14/05/2015 LOKEREN (O) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen

    1° jaars Nieuwelingen - deelnemers: 82 – 65 km – 40,36 km/h

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    3 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 COLLIE Lars PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 UALGASI Yoni CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    41 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    60 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    77 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2° jaars Nieuwelingen - deelnemers: 119 – 71,5 km – 42,46 km/h

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 CASSAERT Loran CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    55 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    65 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    71 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14/05/2015 ERPE-MERE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 19 - 19 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 WANDELS Thiebenn KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    5 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 28 - 24 km

    1 ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 HEYNDERICKX Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 SONNEVILLE Fabio VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 37 - 33 km

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE PESTEL Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 BROUWERS Emile KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    9 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 1 - 19 km

    1 HERBOTS Quilla KON. BALEN B.C. V.Z.W.


    13 jaar meisjes - deelnemers: 4 - 24 km

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM

    4 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    14 jaar meisjes - deelnemers: 2 - 33 km

    1 FARAH DUYM VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14/05/2015 HOBOKEN (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24 - 19 km

    1 VERSTAPPEN Dries HAGELAND CYCLING TEAM

    2 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 FEYTONS Milan GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    9 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 39 - 24 km

    1 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 DE PRETER Emiel K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 LEFEBRE Jonas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 45 - 35 km

    1 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN DYCK Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 SYMOENS Brian PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar meisjes - deelnemers: 4 - 19 km

    1 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

    2 HALS Mirthe WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    13jaar meisjes - deelnemers: 3 - 24 km

    1 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    3 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 5 - 35 km

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 MANGELSCHOTS Axelle W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 LEFEBER Aline SPORT EN MOEDIG GENK

    4 DE RIDDER Melanie WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 SIEMONS Maud W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14-05-2015 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    vwf.JPG








    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 13°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Nick Mertens.jpg   Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

            Nick Mertens              Patrick Cocquyt

    Donderdag 14 mei - HERDERSEM (9310)

    A-reeks - 73,2 km - 1h47 
    1. NICK MERTENS (Berlare)
    2. Timmy Weeckers 
    3. Jeroen Van Geyte 
    4. Kevin Van Den Cruijce 
    5. Pascal Heyvaert 
    6. Kevin Van De Keer
    7. Glenn De Wolf (Hamme)
    8. Jelle De Leeuw 
    9. Sven Steenackers 
    10. Bart De Vrees 

    B-reeks - 73,2 km - 1h48 
    1. Mario VAN DER SICKEL 
    2. Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    3. Kristof Gryson 
    4. Jarno Verhofstadt 
    5. Peter Van Damme 
    6. Steven Goossens (Belsele)
    7. Davy De Smedt 
    8. Joris Van De Walle 
    9. Michel Vereecken 
    10. Michael Jansegers 

    C-reeks – 61 km - 1h29 
    1. Willem VAN DER HEYDEN 
    2. Philip Lampaert 
    3. Andy Annendijck 
    4. Raf Van Den Bossche 
    5. Rudy Rey 
    6. Danny Saelens 
    7. Pascal Kestemont 
    8. Jimmy De Paepe 
    9. Gert Muyshondt 
    10. Kris De Block (Mariekerke)

    Dames - 54,9 km - 1h24
    1. Tatjana THEUNIS 
    2. Bianca Broossens 
    3. Lieve Crollet 

    D-reeks – 61 km - 1h31
    1. Patrick VAN BUGGENHOUT 
    2. Herman Proost 
    3. Patrick Jacobs 
    4. Bruno Bruyere 
    5. Ronals Rents 
    6. Geert Van Speybroeck (Nevele)
    7. Benny Van Buynder (Bornem)
    8. Benny Dupont 
    9. Bruno Albrecht 
    10. Wim Van Obbergen 

    E-reeks - 54,9 km - 1h23
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Dirk Van Hove 
    3. Martin Durant 
    4. Rudy Thomas 
    5. Rene De Brucker 
    6. Rudy Berwart 
    7. Dominique Turcksin 
    8. Paul De Greef 
    9. Bert Costermans 
    10. Jan Van Den Brande 

    F-reeks - 54,9 km - 1h24 
    1. Patrick VAN RENTERGHEM 
    2. Helmut Tas 
    3. Marc Vervondel 
    4. Johny Van Holen 
    5. Ludo De Bakker 
    6. Jan Van Hove 
    7. Christiaan Geerts 
    8. Noël Burggraeve 
    9. Jef Scheirlinckx 
    10. Jean Pierre Broothaerts 

    F+ -reeks - 54,9 km - 1h24 
    1. Etienne VANDENHOUWE 
    2. Theo Coudyzer 
    3. Willy Teirlinck 
    4. Ad Montforts 
    5. Freddy Vandenberghen 
    6. Albert Van Den Eede 
    7. Jozef Saerens 
    8. William De Cremer 
    9. Hubert D'Hondt 
    10. Luc Hermans 

    14-05-2015 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    VWV 2015.jpg
    Donderdag 14/05 HEIST-GOOR

    Cat.A - 88 km

    1.Gert Delcroix

    2.Tom de Feyter

    3.Ferre Haveneers

    4.Fret Jens

    5.Tom Op De Beek

    6.Kristof Cop

    7.Bram Vermeulen

    8.Maarten Van Der Sanden

    9.Nick Verwimp

    10.Sam Van Gansen

     

    Cat.B - 88 km

    1.Davy Pashuyse

    2.Ronald Vanelsen

    3.Sven Van Roy

    4.Bart Vanden Wyngaerd

    5.Joris Verheyden

    6.Klaas Stijnen

    7.Christof Wijckmans

    8.David Van Hove

    9.Yves Boenders

    10.Stijn Rombouts

    13.Cedric Van Lommel

     

    Cat.C - 63 km

    1.Patrick Bogaerts

    2.Patrick De boel

    3.Koen Heremans

    4.Kris Witvrouwen

    5.David Rens

    6.Gert Heremans

    7.Gert De Proost

    8.Peter Aerts

    9.Ivan Verschueren

    10.Luc Peeters

     

    Cat.D - 63 km

    1.Fhilippe Wauters

    2.Luc Van Roy

    3.Hans Wuyts

    4.Patrick Verdonck

    5.Benny Van Gansen

    6.Wim Van Looy

    7.Marc De Cock

    8.Freddy Vangenechten

    9.Harry Vertessen

    10.Bruno Brabants

     

    Cat.E - 63 km

    1.Johan Brouwers

    2.Rene Van Gils

    3.Frank Rijpens

    4.Denis Van Tendeloo

    14-05-2015 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 3 TE VERREBROEK - TTC RONDE 2015

    Banner TTC Ronde 2015.jpg
    Woensdag 13/05/2015 – VERREBROEK – Rit 3 TTC RONDE 2015 

    TTC 3 2.JPG
    Aantal deelnemers: 70

    1-Dennis Mijnsbergen

    2-Dave Mertens

    3-Wim Bas

    4-Glenn Buyl

    5-Benjamin De Baere

    6-Kris Smet

    7-Kurt Van Den Plas

    8-Dominiek Porte

    9-Glenn Van Hautekerke

    10-Wim Vandervreken

    11-Niels De Wit 12-Erwin Van Poucke 13-Stefaan Leenaerts 14-Wouter Dupont 15-Yves De Rubbel 16-Wim Meir 17-Maarten De Croock 18-Niels D'hondt 19-Sammy Cappaert 20-Tim Cap 21-Johan Driesen 22-Tom Van Osselaer 23-Andries Van Boxlaer 24-Tom De Bock 25-Pieter Tinel 26-Bram Kesteleyn 27-Peter Dierckx 28-Eddy Vermeiren 29-Wim Van Craenenbroeck 30-Dirk Bryssinckx 31-Niels Van der Aa 32-Mario Bolssens 33-Tijs Hermans 34-Bart Vermeiren 35-Matthias Maes 36-Davy Heylen 37-Mario Roegiest 38-Marnix De Roos 39-Nico Van den Berg 40-Dave Spapen 41-Jim Marien 42-Tim De Doncker 43-Angelo Vandecasteele 44-Patrick De Beule 45-Ruben Vispoel 46-Tommy Van Osselaer 47-Kurt Thoen 48-Robby Van Raemdonck 49-Sam Van der Aa 50-Sven Van Wauwe 51-Peter Van Goethem 52-Gino Smet 53-Kenny Spileers 54-Stephan De Plucker 55-Pieter Rottiers 56-Marc Meuleman 57-Daan Smetryns 58-Lieven De Breucker 59-Daan Terclavers 60-Claudio Rizzo 61-Simon De Vriendt 62-Ken Sorber 63-Jean Paul Baeyens 64-Tom De Leenheer 65-Pieter Beck 66-Gunther Hanssen 67-Bjorn Geysels 68-Kevin Mariman 69-Guido Pruimboom 70-Peter van Huile

    TTC 3 3.JPG 

    TTC 3 4.JPG 

     

    Woensdag 13/05/2015 – VERREBROEK - Recreanten

    TTC 3 1.JPG
    Aantal deelnemers: 53

    1-Valckx Didier

    2-Van Durm Toon

    3-Bogaert Guy

    4-van De Vreken Bjorn

    5-Van Havenbergh Philip

    6-Heirbaut Evert

    7-Van Goethem Daniël

    8-Van de Walle Patrick

    9-Van Mieghem Maarten

    10-Pauwels Thomas

    11-Blommaert Dirk 12-Devos Stijn 13-Burm Tony 14-Pieters Hosea 15-Haegeman Wannes 16-De Cock Stefan 17-Severyns Stijn 18-Silverans Kenneth 19-Moens Patrick 20-Marin Ivo 21-De Beule Sam 22-Mertens Alex 23-Pilaat Jeroen 24-De Wilde Philippe 25-Marin Davy 26-Wagemans Kristof 27-Theunis Davy 28-D'Hooghe Mathias 29-Poelman Tim 30-De Bock Tom 31-Coppens Rudi 32-Van Gasse Michiel 33-De Bruyne Christof 34-Bauwens Nils 35-Duym Manno 36-De Coster Bert 37-Van Mele Sam 38-Heirbaut Arne 39-Frederickx Tom 40-Van de Perre Rudy 41-Felix Nick 42-Van Osselaer Kenny 43-Bogaert Danny 44-Verhelst Walter 45-Van Broeck Bart 46-De Vos Stijn 47-Hauwelaert Jurgen 48-Lambin Wouter 49-Pollet Steven 50-Van Belle Koen 51-Bolssens Dean

    14-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan GUUS VAN DORPE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Sander De Pestel.jpg  Guus Van Dorpe.jpg

     Sander De Pestel       Guus Van Dorpe

    Donderdag 14/05/2015 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km - 40,88 km/h

    Aantal deelnemers: 76

    1 DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 DE GROOTE Arne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW

    5 VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 DEWACHTER Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    37 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    14/05/2015 PEPINGEN (B) - Juniores - 94 km - 40,32 km/h

    Aantal deelnemers: 99

    1 THIJSSEN Gerben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 STORER Michael AUS APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VERHEYEN Nick DCM CYCLING TEAM

    4 EAST Evan USA LUX DEVELOPMENT

    5 SCHOEVAERS Ward CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 MUIS Jesse NED WV BARRHOPOORT

    7 DE CLERCQ Yente NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

     

    14/05/2015 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km - 39,29 km/h

    Aantal deelnemers: 74

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 MOBACH Jarno NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 RIJSDIJK Tristan NED WV BARRHOPOORT

    8 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 VOLKERS Jorn NED WV DE JONGE RENNER

    10 D´HEYGERE Gil APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    13 COPPIETERS Jeroen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - 60 km - 36,21 km/h

    Aantal deelnemers: 32

    1 DE ROOIJ Jesse NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    2 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    3 BRINKMAN Herman NED AHOY

    4 PEETERS Sven NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 MERTENS Glenn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 VAN LAER Jan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 STRUIJS Nick NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 ZAGERS Stefan NED W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 JOOSSENS Mattijs KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    19 HEERWEGH Kjell VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 SINT-MARTENS-BODEGEM (B) - Nieuwelingen - 69,12 km - 37,86 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM BKCP

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 CLAEYS Robbe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 MOL Wesley NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    8 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 DE WAELE Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 39,43 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 GUUS VAN DORPE uit Kalken VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    3 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    5 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 BRYS Ben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 VAN DINTHER Bas NED TWC TEMPO VELDHOVEN

    10 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    26 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14/05/2015 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 62 km - 38,05 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 BRUNEL Cedric KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANDENABEELE Henri VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DE BOEVERE Olaf ISOREX CYCLING TEAM

    6 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    8 VERLEYEN Mauro VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 NELIS Thibault VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    37 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    54 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    13-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 13/05/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 13/05/2015     


    Woensdag 13/05/2015 PUIVELDE KOERSE SINT-NIKLAAS-PUIVELDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 172,9 km - 03h44'13"

    Aantal deelnemers:

    1-Joeri STALLAERT-Cibel

    2-Niki TERPSTRA NED-Etixx - Quick Step

    3-Timothy STEVENS-Vastgoedservice-Golden Palace

    4-Oliver NAESEN-Topsport Vlaanderen-Baloize

    5-Jens VANDENBOGAERDE-An Post-Chainreaction

    6-Charlie ARIMONT-Color Code-Aquality Protect

    7-Justin JULES FRA-Veranclassic-Ekoi

    8-Michael VAN STAEYEN-Cofidis

    9-Sven VANTHOURENHOUT-Crelan - AA-Drink

    10-Nikolas MAES-Etixx - Quick Step

    11-Gerry DRUYTS-Vastgoedservice-Golden Palace

    12-Jens ADAMS-Vastgoedservice-Golden Palace

    13-Aaron GATE NZL-An Post-Chainreaction

    14-Emiel WASTYN-Verandas Willems

    15-Kevin SUAREZ MARTINEZ-Colba-Superano Ham

    16-Angelo DE CLERCQ-Sunweb-Napoleon Games

    17-Jerome KERF-Verandas Willems

    18-Jori VAN STEENBERGHEN-Cibel

    19-NederlandMathieu VAN DER POEL-BKCP-Powerplus

    20-Kevin PEETERS-Vastgoedservice-Golden Palace

    26-BelgiëWillem DE GREYT-WSV Artevelde Gent

    29-Lawrence NAESEN-Cibel

    13-5-2015-prof puivelde 1082.JPG 
    Podium te Puivelde met winnaar Joeri Stallaert, Niki Terpstra en Timothy Stevens.
    13-5-2015-prof puivelde 1079.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 1091.JPG 13-5-2015-prof puivelde 1105.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Joeri Stallaert.                        Winnaar Joeri Stallaert met supporters.                                     
    13-5-2015-prof puivelde 1002.JPG
         Joeri Stallaert jumpt op tijd om Niki Terpstra af te houden van de zege.
    13-5-2015-prof puivelde 1001.JPG
    De massaspurt te Puivelde met Niki Terpstra en Joeri Stallaert die volluit gaan
    voor de zege.
    13-5-2015-prof puivelde 753.JPG
                                        Vooraan Oliver Naesen uit Berlare.
    13-5-2015-prof puivelde 830.JPG
                               In 2de positie Kristof Dhollander uit Stekene.
    13-5-2015-prof puivelde 680.JPG
                       Sven Vanthourenhout en Stijn Verbeke uit Belsele.
    13-5-2015-prof puivelde 622.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 609.JPG
                                Achter Niki Terpstra, Joeri Persoon uit Stekene.
    13-5-2015-prof puivelde 160.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 801.JPG
    13-5-2015-prof puivelde 118.JPG
                     Start van de Elite m.c. & Elite z.c. & Beloften te Puivelde.
    13-5-2015-prof puivelde 153.JPG



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-05-2015 om 21:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 13/05/2015
    PUIVELDE KOERSE SINT-NIKLAAS-PUIVELDE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 172,9 km - 03h44'13"

    Aantal deelnemers:

    1-Joeri STALLAERT-Cibel

    2-Niki TERPSTRA NED-Etixx - Quick Step

    3-Timothy STEVENS-Vastgoedservice-Golden Palace

    4-Oliver NAESEN-Topsport Vlaanderen-Baloize

    5-Jens VANDENBOGAERDE-An Post-Chainreaction

    6-Charlie ARIMONT-Color Code-Aquality Protect

    7-Justin JULES FRA-Veranclassic-Ekoi

    8-Michael VAN STAEYEN-Cofidis

    9-Sven VANTHOURENHOUT-Crelan - AA-Drink

    10-Nikolas MAES-Etixx - Quick Step

    11-Gerry DRUYTS-Vastgoedservice-Golden Palace

    12-Jens ADAMS-Vastgoedservice-Golden Palace

    13-Aaron GATE NZL-An Post-Chainreaction

    14-Emiel WASTYN-Verandas Willems

    15-Kevin SUAREZ MARTINEZ-Colba-Superano Ham

    16-Angelo DE CLERCQ-Sunweb-Napoleon Games

    17-Jerome KERF-Verandas Willems

    18-Jori VAN STEENBERGHEN-Cibel

    19-NederlandMathieu VAN DER POEL-BKCP-Powerplus

    20-Kevin PEETERS-Vastgoedservice-Golden Palace

    26-BelgiëWillem DE GREYT-WSV Artevelde Gent

    29-Lawrence NAESEN-Cibel

    13-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MEI 2015 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco 13-05-15 1.jpg
    Rudyco 13-05-15 2.jpg
    Rudyco 13-05-15 3.jpg
    Rudyco 13-05-15 4.jpg

    Bron: Bestuur Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    13-05-2015 om 18:48 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!