.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met de EINDZEGE in de Ster Der Vlaamse Ardennen !!!

    Sander De Pestel.jpg 

     Sander De Pestel


    Zondag 24/05/2015
    STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Rit - Interclub Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1 RIETJENS Sander ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 SAGNIER Theo FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    7 VEROUGSTRAETE Nicolas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    29 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    49 MATTHYS Jonas MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    50 GAREZ Raphael FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    58 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    61 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    96 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    114 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    117 CORNU Maxime MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    118 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    120 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Individueel klassement 
    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 LOENDERS Glenn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 VAN WIJK Oscar NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    7 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 BOUCKAERT Thierry NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    9 VOOGT Danny NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    10 DE VRIES Rick NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

     

    24/05/2015 MALDEREN (B) - Dames Juniores - Provinciaal Kampioenschap – 56 km - 35 km/h

    Aantal deelnemers: 21

    1 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2 VANHOUTTE Fenna VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 KANTI Dorottya HUN WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    5 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 VERLINDEN Jessica VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM

    7 GOESSENS Brenda ISOREX CYCLING TEAM

    8 BOONS Yenthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    18 ROTTIERS Maureen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    24/05/2015 MALDEREN (B) - Dames Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 56 km - 34,99 km/h

    Aantal deelnemers: 18

    1 NOËL Jara AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM

    2 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    5 PEETERS Jinse KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 MALFAIT Ines VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 HOEFKENS Erin KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 DHONT Glacia ISOREX CYCLING TEAM

    9 VERMET Saryn TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DELESTRAIT Camille ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    14 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    24/05/2015 HOOGLEDE ST JOZEF (W) - Nieuwelingen - 60 km - 39,49 kmh

    Aantal deelnemers: 42

    1 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VANDENDRIESSCHE Stef VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    4 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    8 GAUSSIN Anthony YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    24/05/2015 MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 65 km - 40,92 km/h

    Aantal deelnemers: 27

    1 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    4 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN ALPHEN Damian NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 REYSERHOVE Seppe APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8 SITTERS Bart NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9 DHONT Arnoud VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 KERCKHAERT Jochem NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    24/05/2015 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Nieuwelingen - 62 km - 39,3 km/h

    Aantal deelnemers: 42

    1 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    2 DALEMANS Geoffrey WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VANDERGRAESEN Davy WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 MOYSON Rob WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

     

    24/05/2015 WANZELE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km - 39,12 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW

    3 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 TORDEUR Niels WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    10 STICKENS Robin DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    19 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    29 VERCAUTEREN Anthony PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN INTERNATIONALE JUNIOREN DRIEDAAGSE VAN AXEL 2015

    3-DAAGSE JUNIORES.jpg
    INTERNATIONALE JUNIOREN DRIEDAAGSE VAN AXEL 2015

    Vrijdag 22/05 SLUISKIL - SLUISKIL
    (Nl) - Men Juniors UCI – 108,1 km - 02h29'04" - 43,51 km/h

    Aantal deelnemers: 186

    1 Lauk Karl Patrick  Fincycling Team

    2 Kanter Max  Duitsland

    3 McNulty Brandon  U.S.A.

    4 Kooistra Marten Combi District Midden

    5 Bostock Matthew  Groot Brittannië

    6 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    7 van Bokhoven Ramon TWC Pijnenburg

    8 Domnick Julius Nordrhein Westfalen

    9 Braybrooke Alex  JLT Condor C.T.

    10 Flicke Bastian Duitsland  

    37 Muys Ayton APT SPIE Douterloigne CT

    40 Verhofstadt Thibeau Isorex Cycling Team

    80 Beck Cedric Isorex Cycling Team

    86 Apers Ruben Isorex Cycling Team

    118 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC

     

    Zaterdag 23/05 AXEL - AXEL (Nl) - Men Juniors UCI – Tijdrit 7,8 km

    Aantal deelnemers: 165

    1  McNulty Brandon  USA  9’38”74    48,519 km/h

    2  Mäder Gino   SUI   9’41”36       

    3  Storer Michael  APT  9’43”73       

    4  Beullens Cedric  BAL  9’47”32       

    5  Stork Florian  NRW   9’52”65      

    6  Vereecken Thomas  AVIA  9’54”83      

    7  Loscher Damian SUI   9’55”23      

    8  Kooistra Marten MIDDEN    9’56”14      

    9  Groß Felix  GER      9’57”77      

    10  Banusch Richard  GER    9’59”47      

    65  Apers Ruben  ISOREX   10’24”54      

    73  Beck Cedric  ISOREX   10’28”80      

    79  Muys Ayton  APT   10’30”46      

    133  Verhofstadt Thibeau  ISOREX   10’53”69    

    136  Janssens Jarrid  BAL  10’55”67    

     

    Zaterdag 23/05 AXEL - AXEL (Nl) - Men Juniors UCI – 99,6 km - 02h22'31" - 41,93 km/h

    Aantal deelnemers: 165

    1 Welten Bram  TWC Pijnenburg

    2 Ottevanger Bas  Willebrord Wil Vooruit

    3 Kanter Max  Duitsland

    4 Härtig Jonas  Nordrhein Westfalen

    5 Spengler Mario  Zwitserland

    6 Verhofstadt Thibeau  Isorex Cycling Team

    7 Bostock Matthew  Groot Brittannië

    8 van Bokhoven Ramon  TWC Pijnenburg

    9 Braybrooke Alex  JLT Condor C.T.

    10 Clicteur Arne  Zannata Lotto C.T. op 51”

    41 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    58 Beck Cedric  Isorex Cycling Team

    83 Apers Ruben Isorex Cycling Team op 1’47”

    90  Muys Ayton  APT SPIE Douterloigne CT op 3’06”

    128 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC op 6’24”


    Zondag 24/05 VELZEKE – VELZEKE (B)
    - Men Juniors UCI – 93,2 km - 39,20 km/h - 02h22'57"

    Aantal deelnemers: 192

    1 Lambrecht Bjorg  AVIA W CUP Cycling Team

    2 Olieslagers Bob  TWC Pijnenburg

    3 Draper Nathan  Groot Brittannië

    4 Mobach Jarno  Willebrord Wil Vooruit

    5 Meeus Jordi  Koninklijke Balen BC op 26”

    6 Spengler Mario  Zwitserland

    7 Aalrust Hakon Lunder  Noorwegen

    8 Ottevanger Bas Willebrord Wil Vooruit

    9 Henn Luca  MLP-CT Rheinland Neckar

    10 Kanter Max  Duitsland

    16 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    24 Beck Cedric  Isorex Cycling Team

    40 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC

    42 Muys Ayton  APT SPIE Douterloigne CT

    61 Apers Ruben Isorex Cycling Team op 6’20”

    63 Verhofstadt Thibeau Isorex Cycling Team op 6’51”

    24-05-2015 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/05/2015
    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 15°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zondag 24 Mei - AFFLIGEM (1790)
     

    A-reeks – 73 km - 1h49 
    1. Koen VAN GEYTE 
    2. Kevin Van Den Cruijce 
    3. Jeroen Van Geyte 
    4. Tom Carmeliet 
    5. Michael Goossen 
    6. Bjorn Lison 
    7. Yorick Lison 
    8. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    9. Gwen Van De Velde 
    10. Kevin Van De Keer 

    B-reeks – 73 km - 1h50 
    1. Jarno VERHOFSTADT 
    2. Wim Van Uffel 
    3. Rik De Vree 
    4. Filip Lampaert 
    5. Kris Jonckers 
    6. Peter Van Damme 
    7. Andy De Backer 
    8. Jimmy De Doncker 
    9. Hans Vogeleer 
    10. Mario Botterberg 

    C-reeks – 57 km - 1h27 
    1. Michel HEYDENS 
    2. Johan Heymans 
    3. Andy Van Eesbeek 
    4. Frank Geets 
    5. Danny Borremans 
    6. Peter Aerts 
    7. Andy Roskam (Ruisbroek)
    8. Luc Van Clapdorp (St.Niklaas)
    9. Willem Van Der Heyden 
    10. Pascal Kestemont 

    Dames - 40,8 km - 1h07
    1. Ann DE WEVER 

    D-reeks – 57 km - 1h29 
    1. Ronald RENTS 
    2. Guy De Coster 
    3. Daniel Villers 
    4. Jan Van De Velde 
    5. Johan Driessen 
    6. Patrick Jacobs 
    7. Johny Van Holen 
    8. Eddy Van Looy 
    9. Ronny Coppens 
    10. John De Croock 

    E-reeks – 49 km - 1h16
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke) 
    2. Francis De Ridder 
    3. Danny De Backer 
    4. Jan Van Den Brande 
    5. Rene De Brucker 
    6. Dominique Turcksin 
    7. Dirk Van Hove 
    8. Rudy Thomas 
    9. Bert Costermans 
    10. Joost Pieters 

    F-reeks - 49,8 km - 1h07 
    1. Jef SCHEIRLINCKX 
    2. Eddy Cobbaut 
    3. Luc D'Haeseleer 
    4. Andre Bultinck 
    5. Paul Hunninck 
    6. Noël Burggraeve 
    7. Eddy Vanopstal 
    8. Jozef Deneef 
    9. Walter Gori 
    10. Jean Pierre Broothaerts 

    F+ -reeks - 48,8km - 1h07 
    1. Etienne VANDENHOUWE 
    2. Ad Montforts 
    3. Theo Coudyzer 
    4. Roger Hoof (St.Niklaas)
    5. Freddy Vandenberghen 
    6. Albert Van Den Eede 
    7. Herman Van Den Borre 
    8. William De Cremer 
    9. Willi Kohlhaas 
    10. Hubert D'Hondt

    24-05-2015 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Clapdorp Luc KOP 2013 1.jpg 

        Luc Van Clapdorp


    Zaterdag 23/05 - LICHTERVELDE - LWU

    Categorie A
    1.Davy Dury

    2.Dominique Feys (DV)

    3.Pieterjan Roeygens (DV)

    4.Robbe Vangheluwe (DV)

    5.Tom Vandenbussche (DV)

    6.Tom Decaesstecker (DV)

    7.Ward Leyn

    8.Nicholas Braet

    9.Giovanni Debaere

    10.Mathias Vanbelle (DV)


    Categorie B
    1.Tom Saeys

    2.Steven Van Rijckeghem (DV)

    3.Nico Lefever

    4.Pedro Michels

    5.Pieter Callemein

    6.Jeffrey Vandendorpe

    7.Bart De Neve (DV)

    8.Steven Grymonpré

    9.Kristof Himpens

    10.Kristof Desimpelaere (DV)


    Categorie C
    1.LUC VAN CLAPDORP (St.Niklaas)

    2.Patrick Raes

    3.Mario Lammens

    4.Hans Christiaens

    5.Danny De Bruyne

    6.Dirk Verleyen (DV)

    7.Philiep Vanclooster (DV)

    8.Geert De Moyer

    9.Christ Destatsbader (DV)

    10.Mario De Smeyter


    Categorie D
    1.Tony Reniers

    2.Rudy Bloemmen

    3.Freddy Vlerick

    4.Patrick Watteny

    5.Danny Depreitere

    6.Jacky Robaert (DV)

    7.Herman Van Den Borr

    24-05-2015 om 11:31 geschreven door kenny


    23-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015

    FOTO'S JUNIORES TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015     


    Zaterdag 23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Juniores - 95,2 km - 42,01 km/h
    Aantal deelnemers: 60
    1 RUBEN DILLEN uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    4 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VELT Marijn NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    6 VAN DEN BORNE Karl DCM CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VANKEIRSBULCK Jorden CT SPIDER KING IEPER

    11 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    25 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    43 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 ZUIDWEG Jarno NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 VERCAUTEREN Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    54 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23-5-2015-de ruiter n+j 720.JPG
       Winnaar te Waasmunster Ruben Dillen met de bloemen en de supporters.
    23-5-2015-de ruiter n+j 712.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 662.JPG
                                      Aankomst van winnaar Ruben Dillen.
    23-5-2015-de ruiter n+j 645.JPG
                           Ruben Dillen solo naar de zege te Waasmunster.
    23-5-2015-de ruiter n+j 677.JPG
                                   De spurt van het peleton te Waasmunster.
    23-5-2015-de ruiter n+j 526.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 299.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 443.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 402.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 469.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 388.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 379.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 368.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 355.JPG
                                        Sven De Witte uit Hamme.
    23-5-2015-de ruiter n+j 323.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 303.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 288.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 285.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 257.JPG
               Start van de Juniores te Waasmunster met 60 deelnemers.



                                        
    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-05-2015 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 23/05/2015     


    Zaterdag 23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Nieuwelingen - 62 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    2 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 PATTYN Steven ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BORNE Willem DCM CYCLING TEAM

    10 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    16 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    24 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23-5-2015-de ruiter n+j 217.JPG 
         Winnaar te Waasmunster Danny Maas met de bloemen en de supporters.
    23-5-2015-de ruiter n+j 222.JPG
                                     Een woordje uitleg van de winnaar.
    23-5-2015-de ruiter n+j 205.JPG
     Aankomst van winnaar Danny Maas voor Maxim Pauwels en Jelle De Geyter.
    23-5-2015-de ruiter n+j 201.JPG
                         De peletonspurt van de Nieuwelingen te Waasmunster.
    23-5-2015-de ruiter n+j 170.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 123.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 117.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 114.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 059.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 043.JPG
    23-5-2015-de ruiter n+j 038.JPG
               Start van de Nieuwelingen te Waasmunster met 30 deelnemers.



                                        

    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-05-2015 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 23/05/2015
    WORLD PORTS CLASSIC (A) - Men Elite UCI - 195 km - 04h03'11"
    Aantal deelnemers:    Rit 1: ROTTERDAM - ANTWERPEN

    1.Andrea Guardini (Ita)

    2.Jevgeni Goetarovitsj (WRu)

    3.Kris Boeckmans

    4.Barry Markus (Ned)

    5.Dylan Groenewegen (Ned)

    6.Rudy Barbier (Fra)

    7.Edward Theuns

    8.Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf)

    9.Roy Jans

    10.Sam Bennett (Ier)

     

    23/05/2015 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,76 km/h

    Aantal deelnemers: 81

    1 SYDLIK Benjamin GER TWC TEMPO VELDHOVEN

    2 DERUETTE Thomas TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    3 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    4 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    5 VROLIJKX Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    6 COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 RAAS Eloy NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    9 GEERAERTS Joni ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    10 SMET Guy CIBEL

    16 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    24 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    38 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    64 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,34 km/h

    Aantal deelnemers: 108

    1 VERWAEST Kevin ASFRA RACING TEAM

    2 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    3 REYNVOET Niels PROFEL - UNITED C.T.

    4 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    5 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    6 DULT Laurens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO

    9 VAN DAMME Davy BESTBIKES - MATHSALDEN CYCLING TEAM

    10 PIETERS Laurent VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    27 VEREECKEN Michel PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    46 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    59 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    61 MIDDELKAMP Tom ARROW CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 OVERIJSE - MALEIZEN (B) - Elite z.c./U23 - 115 km - 40,31 km/h

    Aantal deelnemers: 83

    1 STENUIT Robin VERANCLASSIC-EKOI

    2 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    3 VAN ENGELEN Adne NED NOORD HOLLAND

    4 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    5 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    6 GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO

    7 DE VOS Gertjan TEAM 3M

    8 DEKKER Sjors NED NOORD HOLLAND

    9 VAN IMPE Kevin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO

    15 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    18 DE JONGHE Kevin CIBEL

     

    23/05/2015 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,78 km/h

    Aantal deelnemers: 126

    1 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    3 BLOMME Lorenzo CT 2020

    4 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    7 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8 CLAERHOUT Sven CT TOMACC

    9 WHITE Jacob USA TEAM ARAPAHOE RESOURCES

    10 GELDHOF David S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    23-05-2015 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Sander De Pestel.jpg 

      Sander De Pestel

     

    Zaterdag 23/05/2015 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Interclub Juniores - 115 km

    Aantal deelnemers: 182

    1 SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 VANHOUCKE Harm MIX1 CT VANASSCHE-YOUNG CYCLING TEAM

    3 BARBIER Pierre FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    4 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    5 NEVENS Tibo WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    6 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE HAES Jorden DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 SAGNIER Theo FRA MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    10 HAELTERMAN Glen MIX2 BEST BIKES / KEUKENS REDANT

    16 COPPIETERS Jeroen MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    26 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    31 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    46 CORNU Maxime MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    50 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    53 MATTHYS Jonas MIX3 RUDYCO / SAINT QUENTIN

    62 OVERMEIRE Louis LARES-DOLTCINI CT

    63 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    68 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    77 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    118 VERSCHAEVE Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    122 DE BEN Robin WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    127 WEEMAES Sasha VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    137 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    165 VERBERCKMOES Timo MIX1 CT VANASSCHE-YOUNG CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 TERNAT (B) - Juniores - 86 km - 37,94 km/h

    Aantal deelnemers: 94

    1 PIRARD Maxim APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 COURTENS Igor KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 HUYS Laurens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 DEHERDER Stijn CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 VENINGA Benjamin NED

    34 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Zaterdag 23/05/2015
    OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 38,74 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 PESSEMIER Tom KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 VAN BOVEN Luca BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 BRYNAERT Andreas KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    9 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN DE VELDE Nico ISOREX CYCLING TEAM

    16 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

     

    23/05/2015 LUMMEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - 38,54 km/h

    Aantal deelnemers: 52

    1 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    2 BURGMANS Rick NED

    3 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDEBEEK Bjorn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    7 VERHOEFF Stefan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    8 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    10 VAN DINTHER Bas NED TWC TEMPO VELDHOVEN

     

    23/05/2015 NIEUWRODE (B) - Nieuwelingen - 63 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    4 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VREESWIJK Luca NED

    10 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    23-05-2015 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUBEN DILLEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Ruben Dillen.jpg 

          Ruben Dillen


    Zaterdag 23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Juniores - 95,2 km - 42,01 km/h
    Aantal deelnemers: 60
    1 RUBEN DILLEN uit Melsele VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 BAILLIEU Donovan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    3 LIESSENS Jarno ENERTHERM-BKCP

    4 VAN DEN ABBEELE Stijn WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 VELT Marijn NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    6 VAN DEN BORNE Karl DCM CYCLING TEAM

    7 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 CALLENS Martijn VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 VANKEIRSBULCK Jorden CT SPIDER KING IEPER

    11 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    25 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 COLMAN Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    41 D´HOOGE Thomas KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    43 DECLEYRE Jens VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    47 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    49 DE BEELDE Rein PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    52 ZUIDWEG Jarno NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    53 VERCAUTEREN Toon W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    54 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    23/05/2015 KIELDRECHT (O) - Nieuwelingen - 57 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 VAN DER EYCKEN Brent DCM CYCLING TEAM

    2 MARKUS Bob NED UWTC DE VOLHARDING

    3 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 MERTENS Dennis NED WVBREDA

    5 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VERBOOM Minne NED UWTC DE VOLHARDING

    7 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 BRINKMAN Herman NED AHOY

    9 BIERKENS Tim NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    15 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    23 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 APERS Indy NED VAN MOER

    36 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    39 JORIS Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 WAASMUNSTER, RUITER (O) - Nieuwelingen - 62 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    2 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 PATTYN Steven ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BORNE Willem DCM CYCLING TEAM

    10 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    13 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    15 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    16 STUER Kwinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN GOETHEM Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    24 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    23/05/2015 LAUWE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 36,99 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    4 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 BLOUWE Loius VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 SAVER Kasper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    7 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    8 VANDENABEELE Henri VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    9 NOPPE Matthias VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    10 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    23-05-2015 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Proficiat aan CEDRIC VAN RAEMDONCK met zijn Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!

    Thomas De Pestel.jpg     Cedric Van Raemdonck.jpg
      Thomas De Pestel    
    Cedric Van Raemdonck


    Zaterdag 23/05/2015 OOSTNIEUWKERKE (W) - Nieuwelingen - 61,5 km - 38,61 km/h

    Aantal deelnemers: 27
    1 FORRET Robbe PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER

    4 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 CHEETHEM Luke GBR

    6 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 WOODS Halley GBR

    8 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER
     
    23/05/2015 ELSEGEM (O) - Aspiranten

    12 jaar jongens - deelnemers: 24 - 18,9 km

    1 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 SCHEERLINCK Kièro KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DEKEERLE Mathieu CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 HENDRIJCKX Jens WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    12 VAN ACKER Gilles VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    22 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 jaar jongens reeks B - deelnemers: 21

    1 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE - DESCHUYTTER

    2 JORIS Robbe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 RODRIGUEZ DA SILVA Mathéo ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    4 BLIECK Fenne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 VINCKIER Maxime CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    13 jaar jongens - deelnemers: 36 – 22,4 km

    1 THORE Rune CT SPIDER KING IEPER

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 TEERLINCK Alexander WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    19 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    14 jaar jongens - deelnemers: 63 - 33,6 km

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    5 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    7 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 DE CLEEN Wouter VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    35 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    38 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VANHOVE Marith WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4 LAMBRECHT Justine ASFRA RACING TEAM

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 6

    1 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    3 LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4

    1 GIELKENS Esmée SPORT EN MOEDIG GENK

    2 KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 GOVAERT Jana HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    23-05-2015 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE SLUISKIL VAN VRIJDAG 22/05/2015

    FOTO'S JUNIORES TE SLUISKIL VAN VRIJDAG 22/05/2015     

    Vrijdag 22/05 SLUISKIL - SLUISKIL (Nl) - Men Juniors UCI – 108,1 km - 02h29'04" - 43,51 km/h

    Aantal deelnemers: 186

    1 Lauk Karl Patrick  Fincycling Team

    2 Kanter Max  Duitsland

    3 McNulty Brandon  U.S.A.

    4 Kooistra Marten Combi District Midden

    5 Bostock Matthew  Groot Brittannië

    6 Vereecken Thomas  AVIA W CUP Cycling Team

    7 van Bokhoven Ramon TWC Pijnenburg

    8 Domnick Julius Nordrhein Westfalen

    9 Braybrooke Alex  JLT Condor C.T.

    10 Flicke Bastian Duitsland  

    37 Muys Ayton APT SPIE Douterloigne CT

    40 Verhofstadt Thibeau Isorex Cycling Team

    80 Beck Cedric Isorex Cycling Team

    86 Apers Ruben Isorex Cycling Team

    118 Janssens Jarrid  Koninklijke Balen BC
    22-5-20105--axel 3 daagse 568.JPG
    Het podium met winnaar Patrick Karl Lauk, Max Kanter en Brandon McNulty.
    22-5-20105--axel 3 daagse 606.JPG
                            Links Thomas Vereecken met de blauwe puntentrui.

    22-5-20105--axel 3 daagse 600.JPG 22-5-20105--axel 3 daagse 617.JPG 
                                                                                                            Thomas Vereecken met de ploeg van Avia.
    22-5-20105--axel 3 daagse 476.JPG
    Aankomst van winnaar Patrick Karl Lauk voor Max Kanter en Brandon McNulty.
    22-5-20105--axel 3 daagse 494.JPG
                                                    De peletonspurt.
    22-5-20105--axel 3 daagse 406.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 320.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 286.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 209.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 187.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 110.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 108.JPG
    22-5-20105--axel 3 daagse 077.JPG
                      Start van de Juniores te Sluiskil met 190 deelnemers.
    22-5-20105--axel 3 daagse 549.JPG
                                                        Ruben Apers

    22-5-20105--axel 3 daagse 548.JPG
                                                           Cedric Beck
                                        




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    23-05-2015 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/05/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Franky Van Oyen KOP 2013.png 

        Franky Van Oyen

    Zaterdag 23 mei 2015 - KORTEMARK (8610)


    Catg.A – 74,8 km – 44 deelnemers

    1-Pysson Shane (Pollinkhove)

    2-Gryson Kristof

    3-Schotte Tom

    4-Nys Mattias (Oostende)

    5-Seghers Thomas

    6-Derynck Peter

    7-De Smet Dries

    8-Verwee Nico

    9-Bolsens Kris (Kruibeke)

    18-Smet Gert (Bazel)

    26-Van Broeck Gino (Temse)

    32-Laureys Simon (Lokeren)

     

    Catg.B – 68 km – 34 deelnemers

    1-Luyssen Geoffrey (Izenberge)

    2-David Stefaan

    3-De Weirdt Gino

    4-Luyseele Franky

    5-Van Drom Giovanni (Bazel)

    6-Seynaeve Gino

    7-Calle Alain (Mariakerke)

    8-De Paepe Jimmy

    9-Thursfield Paul

    10-onleesbaar nummer

    18-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    23-Rabout Rudi (Erembodegem)

     

    Catg.C – 68 km – 24 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Van Speybroeck Geert (Nevele)

    3-Goossens Marc (Mariakerke)

    4-Cosijn Ronny (Destelbergen)

    5-Staels Guido (Blankenberge)

    6-Harms Ko

    7-De Coninck Wim (Grammene)

    8-De Muynck Luc

    9-Catteeuw Hedwig

    10-Roobroeck Dirk

     

    Catg.D – 44,2 km – 13 deelnemers

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Durant Martin

    3-De Vos Rony

    4-Standaert Robert

    5-De Sutter Willy

    6-Baudonck Tony

    7-Vanpoucke Rik

    8-Maldrie Robert

    9-Coppers François (Lokeren)

    10-De Naeghel Jozef

     

    Catg.E – 44,2 km – 12 deelnemers

    +65 jaar

    1-Boulard Roland (Drongen)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Thyssen Leo

    4-Depreitere Eddy

    5-Corthier Willy

    6-Lockefeir Marinus

    7-Hermans Luc

    8-Vandenheuvel Gilbert

    9-Orford David

     

    +70 jaar

    1-D'Hont Joseph (St.Amandsberg)

    2-Mercken Mathieu

    3-Devreese José

    23-05-2015 om 21:15 geschreven door kenny


    22-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 24 MEI - GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS !!!

    Grote Prijs van de Wase Polders viert vijfjarig bestaan !!!

    Verrebroek 2015.jpg 

           “We willen het deelnemersrecord verbeteren”

     

    Op Pinksterzondag 24 mei viert de Grote Prijs van de Wase Polders haar vijfjarig bestaan. Op deze korte tijd heeft deze wielerwedstrijd voor beroepsrenners al een bijzonder stevige reputatie opgebouwd. De organisatoren van vzw Het Vliegend Wiel gaan ook in 2015 op deze weg verder. We hebben de voorbije jaren al heel wat grote renners aan de start en op onze erelijst gehad. Thomas De Gendt, Greg Van Avermaet, Kevin Hulsmans, Björn Leukemans en Niko Eeckhout waren er in 2011 al bij toen de wedstrijd voor het eerst werd georganiseerd. Later stonden ook Nick Nuyens, Iljo Keisse, Kenny De Ketele, de betreurde Kristof Goddaert, Johan Vansummeren, Aidis Kruopis en topper Sep Vanmarcke aan de start. Het was Vanmarcke (toen nog bij Belkin) die in 2013 ook won. Vorig jaar was de Luxemburger Frank Schleck de absolute vedette. Hij kwam in Verrebroek zijn voorbereiding op de Ronde van Frankrijk beginnen. Schleck reed de wedstrijd in het peloton uit. De zege was uiteindelijk voor Jerome Baugnies.


    Editie 2015

    ‘Voor de editie van dit jaar moesten we noodgedwongen een andere datum kiezen. Daardoor vallen we nu samen met een hele reeks wedstrijden. De ronde van Italië, de ronde van Noorwegen en de WorldPort Classic zorgen er voor dat heel wat profploegen internationale verplichtingen hebben. In totaal staan er op 24 mei liefst 7 internationale wielerwedstrijden op het programma. De concurrentie was nooit zo groot,’ weet voorzitter Erik Van Goethem.

    ‘Maar toch maak ik me sterk dat we weer een stevige affiche hebben. Sven Nys mogen we stilaan al een vaste gast noemen in Verrebroek. Hij komt hier voor de laatste keer aan de start en wie Sven kent weet dat hij dat niet onopgemerkt zal willen doen. ‘Topsport Vlaanderen – Baloise brengt 8 renners mee rond streekrenner Moreno De Pauw, wereldkampioen veldrijden Mathieu Van der Poel komt zich met de BKCP ploeg hier voorbereiden op de ronde van België, Belgische kampioen veldrijden Klaas

    Vantornout, Wout Van Aert, Kevin Pauwels en uiteraard alle regionale ploegen komen weer aan de start. We kijken ook met belangstelling uit naar Nicolas Vereecken die dit jaar in goeden doen is en hopelijk voor eigen volk kan scoren,’ aldus de voorzitter die hoopt de kaap van de 150 deelnemers te halen. ‘Toen we in 2011 begonnen hadden we 150 deelnemers. De kans is heel groot dat we dit jaar die grens kunnen overschrijden.’

    Toekomst Het Vliegend Wiel wil de Grote Prijs van de Wase Polders ook de volgende jaren in alle eer en glorie laten doorgaan. ‘We willen Verrebroek verder op de wielerkaart zetten. We mogen dan één van de kleine polderdorpjes van het Waasland zijn, we willen dat niet laten blijken in onze wedstrijd. Die moet tot ver buiten het Waasland bekend worden. Daarvoor kunnen we gelukkig rekenen op het gemeentebestuur van Beveren maar ook op heel wat sponsors en mensen die ons financieel en materiaal steunen en die we ontzettend dankbaar zijn,’ besloot de voorzitter.

     

    Historiek vzw Het Vliegend Wiel
    De naam “Vliegend Wiel” kwam een eerste keer ter sprake tussen pot en pint in café

    “De Veehandel” bij Gerarda. In 1951 werd besloten om een wielerclub op te richten. Stichters waren Rafaël Van Puyvelde, Rafaël Batens, Omer van Daele, Roger Zegers en Ferdinand Tilleman. Aanvankelijk vergadert de club in café “Kieldrecht” bij Arthur De Kegelaer. Sinds 1960 is café “Terminus” het vast clublokaal. In september 1960, de club had toen 45 leden, werd het bestuur vernieuwd. Rafaël Van Puyvelde bleef wel voorzitter. Na diens overlijden in 1980 nam Rafaël Batens het stuurwiel over tot in 1987. Batens werd toen erevoorzitter en Marcel Weyenberg volgde hem als voorzitter op. Verder bestond het bestuur uit Richard Van Puyvelde, Marcel De Smit, Maurits De Kegelaer, Hubert Batens, Guido Moorthamers, Erik Van Goethem en Ronny Thieleman. Het huidige bestuur wordt voorgezeten door voorzitter Erik Van Goethem samen met Richard van Puyvelde, Guido Moorthamers, Chris Huysveld, Marcel De Smit, Geert Franssens, Rudi Van Dorsselaer en Kristof Cleys.

     

    Erelijst Grote Prijs De Wase Polders

    2011: Gediminas Bagdonas (150 dlrs)
    2012: Aidis Kruopis (128 dlrs)
    2013: Sep Vanmarcke (98 drs)
    2014: Jerome Baugnies (141 dlrs)

     

    Technische informatie 2015

    Datum: zondag 24 mei.

    Start: 13u30.

    Afstand: 168 kilometer (10 ronden).

    Start en aankomst: Verheyenplein.

    Toegang: gratis.

    Voornaamste deelnemers: Crelan-AA Drink (Sven Nys, Sven Vanthourenhout), Topsport Vlaanderen –Baloise (De Pauw, Campenaerts, De Ketele), BKCP – Powerplus (Mathieu Van der Poel), Vastgoedservice-Golden Palace (Wout Van Aert), Telenet-Fidea (Tom Meeusen), Sunweb – Napoleon Games (Klaas Vantournaut, Kevin Pauwels), team Cibel (Glenn Rotty), Corendon-Kwadro, Team Champion System, Colba – Superano, Veranclassic – Ekoi, Smartphoto Cycling team, Arrow Cycling.


    Tekst: Ivan Elegeert

    22-05-2015 om 10:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 30/05 EN ZONDAG 31/05 - MTB WEDSTRIJDEN TE MOERBEKE !!!
    MTB Moerbeke 2015.jpg


    Bron: Liliane De Staebel

    Voorzitter commissie MTB-Trial O-VL

    22-05-2015 om 10:06 geschreven door kenny


    21-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 20/05/2015
    ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 102,5 km  43,22 km/h

    Aantal deelnemers: 78

    1 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    2 DELTOMBE Kevin LOTTO SOUDAL

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 VAN HOLDERBEKE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    6 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 STALLAERT Joeri CIBEL

    9 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    17 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    23 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM

    24 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    27 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    56 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Woensdag 20/05/2015 - SAINT-LEGER – Elite z.c./U23 – 115,38 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 53

    1 FRANQUET ANTHONY ROUE LIBRE VTT FRAIRE

    2 DIEPENDAELE TIMMY ATOM 6 TOPS - ANTIEK CT

    3 STENUIT ROBIN VERANCLASSIC - EKOI

    4 MAES JO S M VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 FINDERS DIRK GER VERANCLASSIC EKOI

    6 DESMECHT DAVID VERANCLASSIC - EKOI

    7 HEYTENS KESS WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    8 EECKHOUT NIKO INDIVIDUEL

    9 VANMEENEN JORDY GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    10 SMET GUY CIBEL

    21-05-2015 om 09:59 geschreven door kenny


    20-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 20/05/2015

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van William Despeels en Pieter Covents vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na de regen deze morgend uiteindelijk opklaringen bij 13°C en zeer veel wind, dus kon de midweek duurtraining van start gaan. Vooraan wisselden we elkaar goed af zodat iedereen zijn steentje kon bijdragen om tegen de wind in te boksen. Het was dus een zeer geslaagde duurtraining met zo'n kleine groep !!! De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 33,6 km/h.

     

    Reden mee vandaag : William Despeels , Pieter Covents , Dirk Cleys , Jurgen Maes , Marc De Smedt , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Kristoff Heyns , Sander De Pestel , Walter Verhelst , Rudy Thysman , Rudi Franssens , Maarten Van Raemdonck , ?? en Kenny Janssens.

    20-05-2015 om 18:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/05/2015

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 19/05/2015
    BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 42,6 km/h
    Aantal deelnemers: 96

    1 SUAREZ MARTINEZ Kevin COLBA SUPERANO HAM

    2 COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    3 LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 KUYPERS Kris RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    5 FEYTENS Gerrit INDIVIDUEEL

    6 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 THYS Nico RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    9 SEGERS Joren PROFEL - UNITED C.T.

    10 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    48 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    51 VAN LOMMEL Cedric ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    65 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    20-05-2015 om 13:38 geschreven door kenny


    19-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/05/2015
    vwf.JPG








    Maandag 18 Mei - GRIMBERGEN (1850)

    A/B-reeks - 62,5 km
    1. Timmy WEECKERS

    2.
    Jarno VERHOFSTADT (1B)

    3. Jeroen Van Geyte
    4. Klaas Stynen
    5.
    Pascal Heyvaert
    6. Vincent Chevalier
    7. Davy De Smedt
    8. Bjorn Coomans (Ruisbroek)
    9. Bjorn Lison
    10.
    Tom Verhoeven
    11. Nico Meysman
    12. Rob Lanin
    13. Daan Herbots
    14. Koen Van Kerckhoven
    15. Kenny Van Lent (Bornem)
    16. Dieter Fleurackers
    17. Sven Driesen
    18. Rocky Slagmulders

    C/D-reeks - 40 km
    1.
    Michel HEYDENS
    2.
    Patrick Eulaerts
    3. Kris De Block
    4. Alain Bucovaz
    5. Bruno BRUYERE (1D)
    6. Bart Heyvaert
    7. Michael Naessens
    8. Ronald Rents
    9. Andy Roskam (Bornem)
    10. Danny Borremans

    11.
    Yves Loncke
    12.
    Patrick Van Ransbeeck
    13. Ivan Daelemans
    14. Sven Van Esbroeck
    15. Hugo Van Linden
    16. Luc Podevin
    17. Geert Wille
    18. Bart Lauwers

    19-05-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    18-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 17/05/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZONDAG 17/05/2015     


    Zondag 17/05/2015 LONDERZEEL-SINT-JOZEF (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,3 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 DEWEER Jochen KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    2 HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    3 KALLENFELS Jerry NED

    4 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    5 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 NOELS Sven PROFEL - UNITED C.T.

    8 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    10 ROELS Sam DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    17 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    19 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 VAN BUGGENHOUT Joeri KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    41 PEETERS Danny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 DE OST Jarne WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    49 VERTENTEN Jens WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    59 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    68 DE BLOCK Nick KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    80 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM

    94 COOMANS Bjorn WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    95 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    96 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    98 WIELANDT Sven ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    17-5-2015-londerzeel 661.JPG 17-5-2015-londerzeel 651.JPG
       Winnaar Jochen Deweer met de bloemen.                            Winnaar Jochen Deweer en de 2de Lars Haverals.
    17-5-2015-londerzeel 648.JPG
                              Winnaar Jochen Deweer en Lars Haverals.
    17-5-2015-londerzeel 644.JPG
    De 2de Lars Haverals met de Burgemeester en de trofee voor de 1ste plaatselijke renner.
    17-5-2015-londerzeel 569.JPG                                        
    Aankomst van winnaar Jochen Deweer voor Lars Haverals en Jerry Kallenfels.
    17-5-2015-londerzeel 571.JPG
                                  Aankomst van Lars Haverals die 2de werd.
    17-5-2015-londerzeel 578.JPG
                                                  De spurt van het peloton.
    17-5-2015-londerzeel 111.JPG
    17-5-2015-londerzeel 144.JPG
    17-5-2015-londerzeel 163.JPG
                                Vooraan Guy Van Broekhoven die 9de werd.
    17-5-2015-londerzeel 516.JPG
    17-5-2015-londerzeel 515.JPG
    17-5-2015-londerzeel 416.JPG
                                         Vooraan Patrick Van Roosbroeck.
    17-5-2015-londerzeel 362.JPG
                                            Links Danny Peeters uit Temse.
    17-5-2015-londerzeel 278.JPG
    17-5-2015-londerzeel 168.JPG
    17-5-2015-londerzeel 087.JPG
    17-5-2015-londerzeel 085.JPG
    17-5-2015-londerzeel 068.JPG
    17-5-2015-londerzeel 048.JPG
               Start van de Elite z.c. & Beloften te Londerzeel met 120 deelnemers.



                                        


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-05-2015 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1STE ZEGE VAN LUCA VAN DER VEKEN BIJ DE MINIEMEN

    Proficiat aan LUCA VAN DER VEKEN met zijn Zege bij de Miniemen 9 jaar !!!

    Luca 5.jpg 

                                  Luca Van Der Veken zoontje van Bart.


    Zondag 17/05/2015 – BRECHT (A) - Miniemen

    9 jaar Weg - deelnemers: 13 -  6 km

    1 LUCA VAN DER VEKEN NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    2 DE WINTER Milan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VANDERWEYEN Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 UIJTDEWILLIGEN Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 HERMANS Stef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 MERTENS Anton W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 SERRU Kiandro CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 JESPERS Berre W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VANNUTEN Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 JANSSENS Lars DCM CYCLING TEAM
    Luca 4.jpg
    Luca 3.jpg
    Luca 2.jpg
    Luca 1.jpg

    18-05-2015 om 09:40 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!