.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014

    Amicale.jpg

    Zaterdag 17-05-2014 - Mont-Saint-Aubert – Amicale Cycliste du Hainaut 2000

     

    CATEGORIE A – 66 deelnemers

    1-Wins Stéphane

    2-Wielfaert Kristof (Lokeren)

    3-Deurbroeck Bart

    4-Vermotte Grégoire

    5-Michels Geoffrey

    6-Cosyn Joris

    7-Di Stefano Jonathan

    8-Steurbaut Pierre

    9-Pinna Pierre

    10-Feys Wim

     

    CATEGORIE B – 52 deelnemers

    1-Ferat Fabrice

    2-Michiels Pedro

    3-Choteau Pascal

    4-Deno Gert

    5-Beudin Frédéric

    6-Nicodeme Joël

    7-Christians Hans

    8-Bourgeois Sylvain

    9-Blancke Johan

    10-Zaccagnino Toni

     

    CATEGORIE D – 42 deelnemers

    1-Paridaens Ronny

    2-Pieters Joost

    3-Willems Michel

    4-Suys Frank (Hingene)

    5-Hustin Jean-Pierre

    6-Van Der Steen Eddy

    7-Jeannes Patrick

    8-Defontaine Gille

    9-Somers Chris

    10-Thelis Jean-Claude

    18-05-2014 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Druyts Kelly.JPG 

              Kelly Druyts


    Zondag 18/05/2014 VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers: 141

    1.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT-

    2.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    3.MEISEN Marcel-KWADRO STANNAH-

    4.LAMPAERT Yves-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    5.MOL Wouter-HOORNSE REN EN TOERCLUB-

    6.VANTHOURENHOUT Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    7.KOS Patrick-AIRGAS CYCLING-

    8.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    9.VANDEWIELE Frederik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    10.DE VREESE Laurens-WANTY-GROUPE GOBERT-

    20.SMET Guy-CIBEL-

    21.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    28.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    29.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    37.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    43.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    45.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    47.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    56.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    60.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    63.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    76.MARTYNAS Maniusis-CIBEL-

    77.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    80.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    81.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    86.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    87.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    89.CORNU Dominique-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    90.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    94.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    96.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    97.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    98.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    101.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-

     

    18/05/2014 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.DECLERCQ Benjamin-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    6.LELEU Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    9.GHYLLEBERT Pieter-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.LAMBRECHT Martijn-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    11.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    18/05/2014 BOUTERSEM (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 150

    1.VLIEGEN Loïc-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.WERST Raymond-CT QUANTEC INDELAND-

    3.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.PONS Gaëtan-COLOR CODE - BIOWANZE-

    5.VERMEULEN Alexey-BMC DEVELOPEMENT TEAM-

    6.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.HUBERT Romain-COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.VAN AKEN Matthias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

     

    18/05/2014 OVERIJSE - MALEIZEN (VB) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.DANIELS Wouter -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.TOOTH Niels-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-

    4.TOLHOEK Antwan-WV DE JONGE RENNER-

    5.VESSEY Tom-T.PALM PCW-

    6.LHOTELLERIE Clezment-TEAM PELTRAX-

    7.SMITS Florian-ARC ULYSSES-

    8.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    9.VAN BROEKHOVEN Bram-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VAN GESTEL Dries-LOTTO BELISOL U23-

    13.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    23.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-

    42.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    51.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    18/05/2014 SINT MARTENS LIERDE (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km

    Aantal deelnemers: 161

    1.MOTTE David -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    4.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.SMISMANS Jef -VAN EYCK SPORT-

    9.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    10.DE TROCH Thomas-VERANDAS WILLEMS-

    21.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    24.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    30.ONGENA Matthias-CIBEL-

    34.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    57.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    82.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    93.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    96.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    97.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    100.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

     

    18/05/2014 VLISSEGEM (W) - U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 32

    1.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    2.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    3.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    5.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    6.DEMASURE Enzo-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DECOSTER Merlijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VAN RUYMBEKE Thieme-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    9.TRIO Niels-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.DEVRIENDT Damon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    29.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    18/05/2014 HILLEGEM (HERZELE) (O) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DELZENNE Elise-PRO DIALO-

    4.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.SAN SEBASTIAN LASA Irene-BIZKAIA - DURANGO-

    6.VAN DER STAR Simone-WV AVANTI-

    7.GASS Daniela-SQUADRA SCAPPATELLA-

    8.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    10.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    25.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    47.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    18-05-2014 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

     

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen 1°jaars !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Proficiat aan ANGELO VAN DEN BOSSCHE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores en de Titel van Provinciaal Kampioen 2°jaars !!!

    Thomas Vereecken KOP 2014.jpg   lenny Druyts.JPG   Angelo Van Den Bossche KOP 2014.jpg
      Thomas Vereecken               Lenny Druyts           Angelo Van Den Bossche

     

    Zondag 18/05/2014 MERELBEKE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 105,3 km
    1° jaars : 105,3 km - Aantal deelnemers: 74

    1.THOMAS VEREECKEN uit-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.STEVENS Maarten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.NOËL Jordy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    6.RYCKAERT Thomas-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    7.DE WILDE Arno-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.ROOSENS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    20.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    27.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    32.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    2° jaars : 117 km - Aantal deelnemers: 86

    1.ANGELO VAN DEN BOSSCHE uit Hamme-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.DE LANGE Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.BOUSSAER Bryan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.TASSENON Cedric-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    8.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.NERINCKX Tim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    11.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    13.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    33.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    57.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    18/05/2014 DEERLIJK ST LODEWIJK (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 119 km

    Aantal deelnemers: 154

    1.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DEWULF Stan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DE POORTER Maxime -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VANGHELUWE Seppe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    9.ISERBYT Eli-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    18/05/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 106,8 km

    Aantal deelnemers: 129

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

     

    18/05/2014 NIEUWRODE (VB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 117 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.WILLEMS Thimo-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.ANDRIES Jordi-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.PHILIPS Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.ARIMONT Charlie-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VERBIST Gilles-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    10.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    18/05/2014 VOORSHOVEN-NEEROETEREN (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 108 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.REYNAERTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DOPS Dries-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    4.SCHEEPERS Jeroen-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    6.PANIS Thibaut-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.HOULMONT Matthias-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.VERSTREYDEN Sam-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.WILLEMEN Kristof-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-


    18/05/2014- BRUSTEM - SINT-TRUIDEN (LB) - Dames Jeugd – 58,3 km

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 16

    1.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    4.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PIRARD Audrey-INDIVIDUEEL-

    6.GOOSSENAERTS Chloe-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    7.MARIEN Lynn-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    8.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VRANKEN Chayenne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.THEUNIS Tatjana-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

     

    Dames Juniores

    Aantal deelnemers: 26

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-

    2.VANDEWALLE Isabel-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.TEIRLINCK Jana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.GOEMAES Lieze-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BOONS Yenthe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DE PAUW Ina-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.CORYN Louise-ARDILLES SPORTS TEAM-

    10.LOIX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    24.DE BRUYNE Meg-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    18/05/2014 IMDE-WOLVERTEM (VB) - Nieuwelingen – Interclub Beker van België - 73 km - 01h46'05"

    Aantal deelnemers:

    1.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK

    2.HUYS Laurens -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’02"

    4.THIJSSEN Gerben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DEMOLDER Stijn -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN ENDE Wouter -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.FIVÉ Trystan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.DEBUYCK Robbe -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.BASTIAEN Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.KONINGS Frits -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    23.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.MOREELS Ruben -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.CORNU Maxime -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    43.MILLIAU Vince -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    67.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    79.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    83.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    98.DE BOCK Stijn -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    108.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    110.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    113.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’26

    114.VAN HOOSTE Timon -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-:01’34"


    18/05/2014 SCHAFFEN-DIEST (VB) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.MEYERS Vincent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.MEEUSEN Freek-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    9.VAN HOVE Jordy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    12.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    22.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.MAES Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    18/05/2014 VLIERMAAL (LB) - Nieuwelingen - 61 km
    Aantal deelnemers: 24

    1.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    2.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.NIELS Gort-WC MIDDEN LIMBURG-

    4.SINSCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

    5.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.BONGERS Art-WC MIDDEN LIMBURG-

    8.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.MARIS Elias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.MERTENS Neel-DCM CYCLING TEAM-

    18-05-2014 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar zege bij de Meisjes 12 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg 

        Gemke De Rocker


    Zondag 18/05/2014 BAAIGEM (O) - Aspiranten

    Jongens 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 33

    1.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.GHEYSENS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.MOENS Milo-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN LIERDE Yente-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.COLMAN Thibeau-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    24.VAN WIELE Michiel-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    26.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.MAES Alec-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    30.LEFEBRE Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 32

    1.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.BEKAERT Joost-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.ONDERBEKE Niels-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    12.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.SMET Jorre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Meisjes 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DUYM Farah-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    Jongens 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 38

    1.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VINCENT Johan-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    4.LIEVENS Lars-INDIVIDUEEL-

    5.SENRAME Arthur-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    12.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.APERS Indy-WIELERTEAM WAASLAND-

    27.GEENS Pedro-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 1

    1.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    18-05-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI 2014 - DE WASE POLDERS TE VERREBROEK !!!
    De Wase polders.JPG

    Grote Prijs Wase Polders in Verrebroek

    HetVliegendWiel.jpg 

    Wij kunnen nu reeds melden dat Sep Vanmarcke, de winnaar van vorig jaar én veruit de beste Vlaamse renner van het voorbije voorjaar, ook dit jaar weer aan de start zal staan. Hij zal het ondermeer opnemen tegen een hele reeks toppers uit het veld die in Verrebroek vrijwel allemaal aan de start staan: Sven Nys, Sven Vanthourenhout, Niels Albert, Wietse Bosmans, Mathieu en David Van der Poel, Kevin Pauwels, Klaas Vantornout, de broers Sweeck, Julien Taramarcaz en Radomir Simunek. Daarnaast komen er ook de teams van Wanty-GroupeGobert (De Greef, De Vreese, Baugnies), Veranclassic-Dolticini (Stallaert, Flahaut, Gardeyn), Josan-To Win (Sys, De Bondt), team 3M (Franckaert), team Cibel (Guy Smet, Van Holderbeke) en de streekrenners Nicolas Vereecken (Kieldrecht) en Sander Cordeel (Stekene) zeker aan de start. Ook werden 50 wildcards (met een ruime delegatie van Rupelspurters onder aanvoering van Kristof Dhollander en Smartphoto CT onder aanvoering van Davy Commeyne en Willem De Greyt)  uitgereikt zodat er al 130 renners vooraf werden ingeschreven. De dag zelf komen daar uiteraard nog een pak renners bij die ter plaatse kunnen inschrijven.

    Ook op de website is nog meer info terug te vinden: https://sites.google.com/site/dewasepolders/

     

     

    Bron: Ivan Elegeert

    18-05-2014 om 10:03 geschreven door kenny


    17-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 17/05/2014 GP C. Criquielion - Beloften UCI Topcompetitie - 170,6 km - 03h59'03"
    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Kevin -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    2.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DELTOMBE Kevin -LOTTO BELISOL U23-

    4.REYNVOET Niels -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    5.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    7.MANNAERTS Jelle -VERANDAS WILLEMS-

    8.VAN ROOY Kenneth -LOTTO BELISOL U23-

    9.STALLAERT Joeri -VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    10.YDENS Andrew -T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    14.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    19.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    38.OERLEMANS Tom -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    48.NAESEN Oliver -CIBEL-

    52.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    58.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    66.ONGENA Thomas -CIBEL-

    70.CALLEBAUT Kevin -CIBEL-

    72.VAN DEN BERGHE Anthony -COLBA SUPERANO HAM-

    76.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    87.SEELDRAEYERS Kevin -WANTY - GROUPE GOBERT-

    95.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-:00’28"

    118.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    137.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-:02’02"


    17/05/2014 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23

    Aantal deelnemers: 118

    1.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    2.DE BIE Sean-LOTTO-BELISOL-

    3.LENNERTZ Sam-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    4.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.GMELICH Jarno-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.HAVIK Piotr-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.JANS Roy-WANTY-GROUPE GOBERT-

    8.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    10.HOLLANDERS Dries-METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    99.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    17/05/2014 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 72

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.OTTEMA Rick-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    3.VANGHELUWE Robbe-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.BULTYNCK Isaak-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.DZERVUS Darijus-VERANCLASSIC DOLTCINI-

    7.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    8.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.GOETHALS Brent-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    13.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    17/05/2014 ROESELARE WIJK DE RUITER (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 128

    1.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VANHAECKE Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.GARDEYN Gorik-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.ONGENA Matthias-CIBEL-

    8.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    10.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    15.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    80.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2014 VILVOORDE (VB) - Elite z.c./U23 - km

    Aantal deelnemers: 103

    1.MOERLAND Paul-WILLEBORD WIL VOORUIT-

    2.MARGUET Tristan-RC OLYMPIA BIEL-

    3.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    4.MOELEKER Ivan-VL TECHNIEKS ABUTRIEK-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Niels -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.POLAZZI Michael-INDIVIDUEEL-

    7.DE VRIES Roel-RTV OLDENZAALSE WCL-

    8.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.MCCULLOCH Jack-ILLI BIKES-

    10.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    19.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    26.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    41.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    45.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    61.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    71.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    74.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    80.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2014 TROFEE MAARTEN WYNANTS HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Women Elite UCI - km - 02h45'30"
    Aantal deelnemers:

    1.POLSPOEL Maaike -BELGIUM NATIONAL TEAM

    2.CURE Amy -LOTTO BELISOL LADIES-:00’01"

    3.DE VOCHT Liesbet -LOTTO BELISOL LADIES-:00’03"

    4.LEPISTÖ Lotta -BIGLA CYCLING TEAM-

    5.GASS Daniela -AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    6.ZWICK Martina -BIGLA CYCLING TEAM-

    7.WALKER Hannah -EPIC CYCLING SCOTT CONTESSA WRT-

    8.HANNES Kaat -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    9.DE VUYST Sofie -FUTURUMSHOP.NL - ZANNATA-

    10.DAAMS Jessie -BELGIUM NATIONAL TEAM-

    14.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    26.NIJNS Nathalie -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    35.VERSCHELDEN Nathalie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    49.DRUYTS Demmy -TOPSPORT VLAANDEREN - PRO - DUO-

    17-05-2014 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan RUBEN APERS met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Apers Ruben KOP 2014.jpg   De Pestel Sander KOP 2014.jpg

             Ruben Apers                Sander De Pestel


    Zaterdag 17/05/2014 AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.TULETT Daniel-HARGROVES CYCLES RT-SPECIALIZED-

    2.BULLEY Lewis-LEE VALLEY YOUTH CYCLING TEAM-

    3.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    4.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.HOUCKE Kyllan-CC ARMENTIEROIS-

    6.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    7.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.HUYGHE Gilles -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.SCHÜRM Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.CORUM-HAINES Zak-VC JUBILEE-

    12.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    17/05/2014 DE HAAN-VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - 65,7 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.RUBEN APERS uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DESCHUYTTER Casper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    6.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VERSTRAETE Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.BOGAERT Mathieu-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.LOEYS Jarne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    17/05/2014 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VAN MELLAERT Laurens-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.STEYAERT Michael-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VAN DEN BERGH Tuur-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.PAUWELS Arthur-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.CROMHEECKE Alexander-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.D´HOOGE Aron-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.VAN DE VELDE Dylan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    15.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    38.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2014 TERNAT - WAMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 55,8 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.COPPENS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.MOREELS Louis-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    3.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    4.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.PEMEN Diederik-INDIVIDUEEL-

    9.DE BEULE Jordi-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    10.GODART Bo-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    13.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2014 VOORSHOVEN-NEEROETEREN (LB) - Nieuwelingen - km

    Aantal deelnemers: 12

    1.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VAN HOUT Maarten-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VAN BUN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.STOOPEN Manu-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN ROOIJ Thijs-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.VAN UDEN Mika-WV SCHIJNDEL-

    8.SMITS Geert-TWC TEMPO-

    9.PUT Lars-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.WILLEMEN Maarten-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    17/05/2014 WULMERSUM-HAKENDOVER (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    3.MEEUS Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PITSCHON Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.FROONINCKX Brent-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.SERNEELS Dieter-DCM CYCLING TEAM-

    8.GOOSENS Rob-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    10.GOVAERTS Bjarne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    17-05-2014 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan DIRK MATHYS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Stijn Verbeke KOP 2014.jpg   Dirk Mathys KOP 2014.jpg   Roger Hoof KOP 2014.jpg

            Stijn Verbeke                  Dirk Mathys                       Roger Hoof


    Zaterdag 17 Mei – ASSENEDE (9960) 

    Catg.A – 48 deelnemers – 68 km

    1.STIJN VERBEKE (Belsele)

    2.Nick De Landtsheer

    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    3.Anthony Slabinck

    4.Sammy Bogaert (Essen)

    5.Luc De Duytsche

    6.Steven Goossens (Belsele)

    7.Kenny Maenhout

    8.Stijn Declercq

    9.Lennert Buysse

    10.Christian de Meijer

    20.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    22.Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    24.Steven Mannens (Stekene)

    30.Lieven Soens (St.Niklaas)
    17-5-2014-assenede 1320.JPG 17-5-2014-assenede 1283.JPG
            Winnaar Catg.A Stijn Verbeke.                                  Aankomst van winnaar Catg.A Stijn Verbeke uit Belsele.
    17-5-2014-assenede 1288.JPG
                                                      Stijn Verbeke
    17-5-2014-assenede 663.JPG
                                                Start van de Catg.A
    17-5-2014-assenede 611.JPG
    De nieuwe wieleruitrusting van BRCT met Freddy Van Camp, Kevin Van Raemdonck,
    Dave Van Roeyen en Sammy Bogaert.

     

    Catg.B – 30 deelnemers – 56 km

    1.Nico Savat (Eeklo)

    2.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    3.Danny De Bruyne

    4.Sven De Vlieger (Lochristi)

    5.Danny Saelens

    6.Stefaan David

    7.Franky De Tremerie

    8.Alex Goossens (Vrasene)

    9.Koen Van Laere (Beveren)

    10.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    11.Wim Rombaut (Stekene)

    16.Bart Rombouts (Kallo)
    17-5-2014-assenede 654.JPG  17-5-2014-assenede 626.JPG
                Winnaar Catg.B Nico Savat.                                           Aankomst van winnaar Catg.B Nico Savat.
    17-5-2014-assenede 187.JPG
                                                       Start van de Catg.B

     

    Catg.C – 43 deelnemers – 56 km

    1.DIRK MATHYS (Gentbrugge)

    2.Ko Harms

    3.Freddy Van Camp (Stekene)

    4.Dirk Verresen

    5.Marc Schepers

    6.Marc Couckuyt (Nevele)

    7.Filip De Wannemaeker

    8.Jean-Pierre Van Maldegem

    9.Serge De Wever

    10.Frank Gommers

    12.Geert Smet (St.Niklaas)

    15.Kenny Janssens (Melsele)

    16.Giovanni Baert (Moerbeke)

    20.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    21.Serge Meyvis (Burcht)

    22.Geert Braeckman (Kalken)

    24.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    26.Luc Joos (Stekene)

    27.Valerie Robert (Vrasene)

    28.Marc Goossens (Mariakerke)

    30.Jan Heyrman (Kruibeke)

    33.Paul Van Cleemput (Belsele)
    17-5-2014-assenede 614.JPG
                        Winnaar Catg.C Dirk Mathys en Serge Meyvis uit Burcht.
    17-5-2014-assenede 584.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.C Dirk Mathys voor Ko Harms.
    17-5-2014-assenede 199.JPG
                                                    Start van de Catg.C
    17-5-2014-assenede 190.JPG
                                 Kenny Janssens en links Ko Harms.

     

    Catg.D – 14 deelnemers – 52 km

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Helmuth Tas

    3.André Bultinck

    4.Karel Heirbaut (Belsele)

    5.Jan Snoeck

    6.Staf Lievens

    7.Marc Steenberghe

    8.Robert Maldrie

    9.Marc Van Overmeir (Beveren)

    10.Etienne De Gucht
    17-5-2014-assenede 180.JPG
               Winnaar +65 jaar Roger Hoof en winnaar Catg.D Wim De Waal.
    17-5-2014-assenede 163.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.D Wim De Waal.

     

    Catg.E – 24 deelnemers – 52 km

    +65 jaar

    1.ROGER HOOF (St.Niklaas)

    2.Julien Vyvey

    3.Roland Van Imschoot

    4.André Klep

    5.Leo Thyssen

    6.Willy Corthier

    7.Marinus Lockefeir

    8.Eric De Wilde

    9.Philippe Rizzo

    10.Didier Cornelis

    11.Nancy Wittock (St.Niklaas)
    17-5-2014-assenede 153.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.E +65 jaar Roger Hoof.

     

    +70 jaar

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Ko Tolhoek

    4.Gerard Devleeschauwer

    5.Robert Robijns

    6.Daniel Cornu (Stekene)

    7.José Devreese

    8.Frederik Knoops

    9.Hervé Verstuyft

    10.Georges Michiels
    17-5-2014-assenede 146.JPG
                      Aankomst van winnaar Catg.E +70 jaar Mathieu Mercken.

     

    Toeristen – 48 deelnemers – 68 km – Kampioenschap van Oost-Vlaanderen

    1.Bart De Neve (Bassevelde)

    2.Kurt Victor

    3.Kris Smet (St.Niklaas)

    4.Jeroen Van Der Vurst

    5.Tom Van Raemdonck (Vrasene)

    6.Dieter Vercauter (Bassevelde)

    7.Kevin D'hoe

    8.Tom Brulez (Tielt)

    9.Tom Gerlo (Waasmunster)

    10.Dimitri Maes (Waasmunster)

    15.Tommy Van Osselaer (Stekene)

    23.Marnix De Roos (Moerbeke)

    32.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    34.Maarten Van Raemdonck (Vrasene)
    17-5-2014-assenede 1334.JPG
         Winnaar Toeristen en Kampioen van Oost-Vlaanderen Bart De Neve.
    17-5-2014-assenede 1330.JPG
    Podium Kampioenschap van Oost-Vlaanderen met winnaar Bart De Neve, Kurt Victor
    en Kris Smet uit St.Niklaas.
    17-5-2014-assenede 1224.JPG
                   Aankomst winnaar Toeristen Bart De Neve voor Kurt Victor.
    17-5-2014-assenede 666.JPG
        Start van de Toeristen voor het Kampioenschap van Oost-Vlaanderen.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2014 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan SAM VAN UYTVANGE met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Sam Van Uytvange KOP 2014.jpg 

        Sam Van Uytvange


    Zaterdag 17 Mei – BAASRODE (9200)

    A-reeks - 76,8km - 1h51
    1.SAM VAN UYTVANGE (Hamme)
    2.Renaat Demeter (Lochristi)
    3.Gwylim Hanssens
    4.Mario Van Der Sickel
    5.Kenny Van Lent (Bornem)
    6.Tom Hermans
    7.Bart De Baere
    8.Glenn De Wolf (Zele)
    9.Kevin Van Den Cruijce
    10.Steven De Kempeneer


    C-reeks - 70,4km -1h44
    1.Mario VAN DEN BROECKE
    2.Bruno Bruyere
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Franky Verhulst
    5.Kurt Pauwels
    6.Steven Verschelden
    7.Andy Roskam (Ruisbroek)
    8.Danny Borremans
    9.Dave De Swert
    10.Alain Goolaerts en Axel De Meyer

    D-reeks -64km - 1h36
    1.Herman PROOST
    2.Patrick Jacobs
    3.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4.Rudy Thomas
    5.Ronny Van Der Vurst
    6.Peter Vos
    7.Patrick Van De Wouwer
    8.Benny Van Buynder (Bornem)
    9.Jerry De Reuse
    10.Jean Baeyens

    E-reeks - 64km - 1h37
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Daniel Villers
    3.Rene De Brucker
    4.Danny De Backer
    5.Dominique Turcksin
    6.Frank Van Der Perre
    7.Jos Janssens
    8.Jean Blommaert (Hamme)
    9.Hugo Van Linden
    10.Hans Coignau

    F-reeks - 57,6km - 1h28
    1.Hans LAP
    2.Roger Schoepen
    3.Michel Peleman
    4.Jozef Deneef
    5.Jean Pierre Claeys
    6.Yvan Camphijn
    7.Peter Schoepen
    8.Noël Burggraeve
    9.Edmond Borms
    10.Paul Geudens

    G-reeks - 57,6km - 1h30
    1.Luc SNELS
    2.Marc Vervondel
    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4.Theo Coudyzer
    5.Etienne Vandenhouwe
    6.Jos Vandermeulen
    7.Jef Saerens
    8.Willy Mous
    9.Hugo Tuypens
    10.Hubert D'Hondt

    17-05-2014 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RONDE VAN GOES VAN ZATERDAG 17/05/2014

    Banner GOES.jpg
    Ronde van Goes - 's H Hendrikskinderen

    Aantal deelnemers: 175

    1.

    2.

    3.Hans Dekker

    4.Jordy Leenknecht

    12.Kevin Vleurinck

    15.Jimmy de Bruyn

    En spijtige val van Isman Segers

    17-05-2014 GOES 1.jpg  17-05-2014 GOES 2.jpg

    Hans Dekker leider in de Nederlandse Competitie                                          Podium te Goes.
    wedstrijd te Goes waar Arrow CT meedeed.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2014 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2014
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 17/05 – HERENTHOUT (2270)


    Categorie A - 85 km
    1-Heyns Wim
    2-Bruylandts Dave
    3-Engelen Ruben
    4-Van Rooy Matthias
    5-Sam Van Nuffelen
    6-Delcroix Gert
    7-Van Uytsel Tomas
    8-De Feyter Tom
    9-Vaes Jeff
    10-Van laer Glenn

    Categorie B - 85 km
    1-Van Olmen Jef
    2-Dela Montagne Philippe
    3-Wijckmans Kristof
    4-Rombouts Stijn
    5-Adams Christophe
    6-Wellens Erik
    7-Wijckmans Pieter
    8-Bocken Peter

    9-Van Uffel Wim
    10-Boenders Yves

    Categorie C - 64 km
    1-Heremans Koen
    2-Bogaerts Patric
    3-Jansen Wim
    4-Pauwels Vital
    5-Meir Wim
    6-Witvrouwen Kris
    7-Van de Poel Tom

    8-Verheyden Johan
    9-Van Laer Guy
    10-Peeters Luc

    Categorie D - 64 km
    1-Van Gansen Benny
    2-Verdonck Patrick
    3-Wauters Philippe
    4-Van Looy Wim
    5-Vekemans Marc
    6-Haest Eddy
    7-De Cock Marc
    8-Maes Harry
    9-Hermans henri
    10-Van Loy Eddy

    Categorie E - 64 km
    1-De Bakker Ludo
    2-Thienpont Walter
    3-Bogers Tonny

    17-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    16-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    vereecken-nicolas.jpg 

    Kieldrechtse prof start zondag voor eigen deur

    Nicolas Vereecken: “Dit is een buitenkans”

     

    Kieldrecht / Verrebroek- Samen met zijn Kieldrechtse “buurjongen” Matthias Onghena is Nicolas Vereecken (Verandas Willems) zondag de man die voor eigen volk mag aantreden in de grote prijs van de Wase Polders.

     “Dit is inderdaad een buitenkans voor mij,” blikte Vereecken vooruit. “Met de ploeg rijden we sowieso al weinig wedstrijden in Vlaanderen en al zeker niet in de streek. Misschien staat in Juli ook nog de kermiskoers in Sint-Niklaas op het programma maar meer dan dat allicht niet. Daarom ben ik bijzonder blij dat ik in Verrebroek eindelijk aan de mensen uit het dorp en aan mijn Wase supporters mijn truitje eens kan tonen.” Vereecken liet in het vooruitzicht van het komende weekeinde zelfs de profwedstrijd in Puivelde links liggen. “Omdat ik niet alleen zondag in Kieldrecht maar ook zaterdag al de wedstrijd voor de topcompetitie in Deux-Acres moet rijden. Ik wil dit weekeinde eigenlijk liefst twee keer heel goed voor de dag komen. De topcompetitie won ik vorig jaar, ik heb daar dus wat te verdedigen. In Verrebroek wil ik ook niet anoniem meerijden. Dan durf ik me daar nadien niet meer vertonen. De deelnemerslijst oogt ook heel knap. Het is me niet elke dag gegund om tegen toppers als Vanmarcke, Vandewalle of Nys te koersen.” Vereecken kon zich dit jaar nog niet echt naar waarde tonen. “In het begin van het seizoen sukkelde ik met de positie op de fiets. Dat leidde zelfs tot een spierontsteking. Dat probleem is van de baan. In de ronde van Normandië kon ik nadien enkele keren top tien rijden. Maar door een gat in ons programma bleven we nadien bijna 4 weken zonder competitie. Ik trok voor een tiental dagen naar Gran Canaria om er in het ritme te blijven. Dat heeft me goed gedaan. Ik sta dan ook te popelen om de volgende opdrachten aan te pakken. Na Deux-Acres en Verrebroek volgt de Ardense Triptiek en dan gaat het in één ruk door tot aan het BK in Wielsbeke. Dat kampioenschap loopt over vlakke wegen, iets wat me in principe dus moet liggen. Maar de afstand van 250 kilometer hebben wij in de ploeg niet in de benen. Er blijven nog 6 weken om voldoende kilometers te malen om tegen dan toch goed te zijn. Maar voorlopig denk ik daar nog niet echt aan. Een uitschieter pakken in de loop van de volgende wedstrijden houdt me meer bezig. Waarom niet nu zondag al voor eigen volk. Ik zal er in elk geval alles aan doen,” besloot Nicolas.

    Andere streekrenners die zondag zeker aan de start staan:
    - gewezen Beverenaar Dominique Cornu (Sunweb Napelon Games): zijn 2de koers bij de profs na zijn heroptreden begin april
    - Stekenaar Sander Cordeel (Vastgoedservice - Golden Palace): liet Puivelde links liggen om zeker in Verrebroek goed te zijn
    - Matthias Onghena (Baguet - Miba Poorten): was de voorbije maanden in Spanje om er te werken aan zijn doctoraatsverhandeling maar wil er in zijn eigen dorp natuurlijk bij zijn.

    Daarnaast schreven nog 140 andere renners zich al vooraf in. Daarbij de gekende toppers als Kristof Vandewalle (drievoudig Belgisch kampioen tijdrijden), Sep Vanmarcke (de beste Belg van het klassieke voorjaar), veldritkoning Sven Nys, nationaal kampioen elite zonder contract Jérome Baugnies, enz....

    Tot zondag in Verrebroek !

    Start: 13u30 in het centrum van Verrebroek. Afstand 168,8 kilometer.

     

    Frank Schleck komt naar Verrebroek

    De organisatoren van de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek, die nu zondag wordt gereden, hebben in extremis nog een grote naam aan hun deelnemerslijst toegevoegd. Niemand minder dan Frank Schleck liet gisteren aan voorzitter Van Goethem weten dat hij zondag naar het Waasland afzakt. Schleck brengt zijn ploegmakker Laurent Didier mee. Beiden bereiden de ronde van Luxemburg en de nakende Ronde van Frankrijk voor. “Zo konden we ondanks de zware concurrentie met de ronde van Picardië, de Giro, de ronde van Californië en een wedstrijd in Berlijn toch een bijzonder sterk deelnemersveld samenstellen. Sep Vanmarcke, die de wedstrijd vorig jaar won en ook zondag aan de start staat, zal het dus niet onder de markt krijgen om zijn zege te hernieuwen,” aldus de voorzitter.

     

    Voornaamste deelnemers: Sep Vanmarcke, Kristof Vandewalle, Frank Schleck, Laurent Didier, Sven Nys en verder selecties van Wanty-GroupeGobert (Baugnies), Leopard Development team (Coenen), Veranclassic-Doltcini (Stallaert), team Cibel, Sunweb-Napoleon Games (Vantornaut, Pauwels), BKCP-Powerplus (Albert, Van der Poel), Kwadro-Stannah (Taramarcaz), Team 3M, An Post-Chain Reaction, Smartphoto CT, Colba Cycling team, Rupelspurters Boom, Josan – To Win en CCN Cycling team.

     


    Bron: Ivan Elegeert

    16-05-2014 om 16:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    ZONDAG 18 MEI : 4de GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS IN VERREBROEK !!!

    vereecken-nicolas.jpg 

    Kieldrechtse prof start zondag voor eigen deur

    Nicolas Vereecken: “Dit is een buitenkans”

     

    Kieldrecht / Verrebroek- Samen met zijn Kieldrechtse “buurjongen” Matthias Onghena is Nicolas Vereecken (Verandas Willems) zondag de man die voor eigen volk mag aantreden in de grote prijs van de Wase Polders.

     “Dit is inderdaad een buitenkans voor mij,” blikte Vereecken vooruit. “Met de ploeg rijden we sowieso al weinig wedstrijden in Vlaanderen en al zeker niet in de streek. Misschien staat in Juli ook nog de kermiskoers in Sint-Niklaas op het programma maar meer dan dat allicht niet. Daarom ben ik bijzonder blij dat ik in Verrebroek eindelijk aan de mensen uit het dorp en aan mijn Wase supporters mijn truitje eens kan tonen.” Vereecken liet in het vooruitzicht van het komende weekeinde zelfs de profwedstrijd in Puivelde links liggen. “Omdat ik niet alleen zondag in Kieldrecht maar ook zaterdag al de wedstrijd voor de topcompetitie in Deux-Acres moet rijden. Ik wil dit weekeinde eigenlijk liefst twee keer heel goed voor de dag komen. De topcompetitie won ik vorig jaar, ik heb daar dus wat te verdedigen. In Verrebroek wil ik ook niet anoniem meerijden. Dan durf ik me daar nadien niet meer vertonen. De deelnemerslijst oogt ook heel knap. Het is me niet elke dag gegund om tegen toppers als Vanmarcke, Vandewalle of Nys te koersen.” Vereecken kon zich dit jaar nog niet echt naar waarde tonen. “In het begin van het seizoen sukkelde ik met de positie op de fiets. Dat leidde zelfs tot een spierontsteking. Dat probleem is van de baan. In de ronde van Normandië kon ik nadien enkele keren top tien rijden. Maar door een gat in ons programma bleven we nadien bijna 4 weken zonder competitie. Ik trok voor een tiental dagen naar Gran Canaria om er in het ritme te blijven. Dat heeft me goed gedaan. Ik sta dan ook te popelen om de volgende opdrachten aan te pakken. Na Deux-Acres en Verrebroek volgt de Ardense Triptiek en dan gaat het in één ruk door tot aan het BK in Wielsbeke. Dat kampioenschap loopt over vlakke wegen, iets wat me in principe dus moet liggen. Maar de afstand van 250 kilometer hebben wij in de ploeg niet in de benen. Er blijven nog 6 weken om voldoende kilometers te malen om tegen dan toch goed te zijn. Maar voorlopig denk ik daar nog niet echt aan. Een uitschieter pakken in de loop van de volgende wedstrijden houdt me meer bezig. Waarom niet nu zondag al voor eigen volk. Ik zal er in elk geval alles aan doen,” besloot Nicolas.

    Andere streekrenners die zondag zeker aan de start staan:
    - gewezen Beverenaar Dominique Cornu (Sunweb Napelon Games): zijn 2de koers bij de profs na zijn heroptreden begin april
    - Stekenaar Sander Cordeel (Vastgoedservice - Golden Palace): liet Puivelde links liggen om zeker in Verrebroek goed te zijn
    - Matthias Onghena (Baguet - Miba Poorten): was de voorbije maanden in Spanje om er te werken aan zijn doctoraatsverhandeling maar wil er in zijn eigen dorp natuurlijk bij zijn.

    Daarnaast schreven nog 140 andere renners zich al vooraf in. Daarbij de gekende toppers als Kristof Vandewalle (drievoudig Belgisch kampioen tijdrijden), Sep Vanmarcke (de beste Belg van het klassieke voorjaar), veldritkoning Sven Nys, nationaal kampioen elite zonder contract Jérome Baugnies, enz....

    Tot zondag in Verrebroek !

    Start: 13u30 in het centrum van Verrebroek. Afstand 168,8 kilometer.

     

    Frank Schleck komt naar Verrebroek

    De organisatoren van de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek, die nu zondag wordt gereden, hebben in extremis nog een grote naam aan hun deelnemerslijst toegevoegd. Niemand minder dan Frank Schleck liet gisteren aan voorzitter Van Goethem weten dat hij zondag naar het Waasland afzakt. Schleck brengt zijn ploegmakker Laurent Didier mee. Beiden bereiden de ronde van Luxemburg en de nakende Ronde van Frankrijk voor. “Zo konden we ondanks de zware concurrentie met de ronde van Picardië, de Giro, de ronde van Californië en een wedstrijd in Berlijn toch een bijzonder sterk deelnemersveld samenstellen. Sep Vanmarcke, die de wedstrijd vorig jaar won en ook zondag aan de start staat, zal het dus niet onder de markt krijgen om zijn zege te hernieuwen,” aldus de voorzitter.

     

    Voornaamste deelnemers: Sep Vanmarcke, Kristof Vandewalle, Frank Schleck, Laurent Didier, Sven Nys en verder selecties van Wanty-GroupeGobert (Baugnies), Leopard Development team (Coenen), Veranclassic-Doltcini (Stallaert), team Cibel, Sunweb-Napoleon Games (Vantornaut, Pauwels), BKCP-Powerplus (Albert, Van der Poel), Kwadro-Stannah (Taramarcaz), Team 3M, An Post-Chain Reaction, Smartphoto CT, Colba Cycling team, Rupelspurters Boom, Josan – To Win en CCN Cycling team.

     

     

     

    Bron: Ivan Elegeert

    16-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 14/05/2014

    FOTO'S ELITE M.C./ELITE Z.C./U23 TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 14/05/2014     
                      

    Woensdag 14/05/2014 PUIVELDE-ST.-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23

    Aantal deelnemers: 185

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.DE GREEF Francis-WANTY-GROUPE GOBERT-

    4.VANTOMME Maxime-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    5.KERKHOF Tim-ETIXX-

    6.VALLEE Boris-LOTTO-BELISOL-

    7.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    8.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    9.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT-

    19.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    29.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    35.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    36.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    41.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    49.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-
    14-5-2014-profs puivelde 1314.JPG
    Op het podium te Puivelde winnaar Oliver Naesen met burgemeester Lieven Dehandschutter.  
    14-5-2014-profs puivelde 1328.JPG
                    De winnaar mag een woordje uitleg geven via de micro.
    14-5-2014-profs puivelde 1347.JPG
    Winnaar Oliver Naesen met de vrouw van de sponser samen met de schepenen
    Gaspard van Peteghem en Christel Geerts van St.Niklaas.
    14-5-2014-profs puivelde 1271.JPG
    De aankomst van winnaar Oliver Naesen voor Kenny De Ketele en Francis De Greef.
    14-5-2014-profs puivelde 1219.JPG
        De 3 koplopers met Oliver Naesen, Kenny De Ketele en Francis De Greef.
    14-5-2014-profs puivelde 1178.JPG
                                         De 3 koplopers te Puivelde.
    14-5-2014-profs puivelde 231.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 260.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 320.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 414.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 568.JPG
                                             In 2de positie Kristof DHollander.
    14-5-2014-profs puivelde 1078.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 847.JPG
                                              Op kop Guy Smet.
    14-5-2014-profs puivelde 832.JPG
                                       Bart Wellens voor Oliver Naesen.
    14-5-2014-profs puivelde 722.JPG
                                         Steven Doms in 2de positie.
    14-5-2014-profs puivelde 634.JPG
                                                   Links Rob Peeters.
    14-5-2014-profs puivelde 624.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 592.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 132.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 122.JPG
    14-5-2014-profs puivelde 118.JPG   
         De start van de Profs, Elite z.c. en U23 te Puivelde met 185 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    15-05-2014 om 00:05 geschreven door kenny


    14-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    13-02 Naesen Oliver.jpg 

             Oliver Naesen

    Woensdag 14/05/2014 PUIVELDE-ST.-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23

    Aantal deelnemers: 185

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-CIBEL-

    2.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.DE GREEF Francis-WANTY-GROUPE GOBERT-

    4.VANTOMME Maxime-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    5.KERKHOF Tim-ETIXX-

    6.VALLEE Boris-LOTTO-BELISOL-

    7.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    8.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    9.KERF Jérôme-COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.BAUGNIES Jérôme-WANTY-GROUPE GOBERT-

    19.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    29.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    35.VERMEERSCH Gianni-SUNWEN NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    36.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    41.DE PAUW Moreno-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    49.SEELDRAEYERS Kevin-WANTY-GROUPE GOBERT-

    14-05-2014 om 19:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek 14-05 12.jpg
    Houffalize het mekka van de mountainbike was het decor voor de Vayamundo Cup 2014 !!!

    Donderdag 2 Mei

    Githa Michiels 1°

    Kevin Panhuyzen 2°

    Trek 14-05 1.jpg 

    Vrijdag 3 Mei

    55 nieuwelingen aan de start :

    Stan Dieleman 8° – Seppe Bogaert 10° – Timo Kielich 12° – Wout Roggeman 17° – Owen Valcke (was goed vertrokken, maar wegens een valpartij heeft hij moeten opgeven)

     

    Kenneth Coomans 4° – een podiumplaats zat er ZEKER in, maar wegens een leeglopende band extra tijd verloren.

    Trek 14-05 2.jpg 

    Zondag 4 Mei

    Vanuit Houffalize trok Githa Michiels naar Haiming Oostenrijk om daar een wedstrijd te gaan rijden

    Resultaat : 2°plaats !!!

    Trek 14-05 3.jpg 

    Zondag 11 Mei - 2e manche UEC Junior European Cup te Graz Oostenrijk

    84 junioren aan de start : Kenneth Coomans 3°

    Trek 14-05 4.jpg 

    Zondag 11 Mei - 1e manche KMC mtb Bundesliga te Saalhausen Duitsland

    Kevin Panhuyzen 3°

    Githa Michiels 4°

    Trek 14-05 5.jpg 

    Trek 14-05 6.jpg 

    Zondag 11 Mei - MTB cup te Moerbeke Waas

    Stan Dieleman 2° - Owen Valcke 3°– Seppe Bogaert 4° – Wout Roggeman 9°

    Kris Janssens 3°

    Trek 14-05 7.jpg 

    Zondag 11 Mei - Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen te Moerbeke Waas

    Owen Valcke Provinciaal Kampioen

    Seppe Bogaert 2°

    Kris Janssens 3°

    Trek 14-05 8.jpg 

    Zaterdag 1 Mei - Kidschallenge te Moerbeke Waas

    Daan Depuydt 3° – Kendo De Cock 46°

    Freek Verheyden 12°

    Louis Decoster 2° – Ward Samoy 26° – Djeff Verheyden 31° – Jasper Lauwers 12°

    Bo Depuydt  1° – Camille Decoster 2° - dikke banden race

     

    Zaterdag 10 Mei - Provinciaal kampioenschap Oost-Vlaanderen kids

    Djeff Verheyden 3°

    Trek 14-05 9.jpg 

    Trek 14-05 10.jpg 


    Volgend weekend :

    - Kidschallenge te Overijse

    - Bundesliga te Heubach Duitsland

    - La Roc d’Ardenne La Roche

     

     


    TREK-KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.be
    Trek 14-05 11.jpg

    14-05-2014 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18 MEI KAMPIOENENBAL TE VERREBROEK VOOR DE PROFS !!!

    Zondag 18 mei Belgisch kampioenenbal in Verrebroek, Vandewalle en Vanmarcke tegen Nys en co in de vierde grote prijs van de Wase Polders !!!

     

    VERREBROEK – Zowat alle Belgische toprenners die zondag niet in het buitenland koersen of geen familiale verplichtingen hebben staan aan de start van de 4de Grote Prijs van de Wase Polders in Verrebroek. Drievoudig nationaal kampioen tijdrijden Kristof Vandewalle en Sep Vanmarcke, de beste Vlaamse klassieke renner van het voorjaar, toppen de deelnemerslijst. “We hebben inderdaad toch weer een affiche waar we fier op kunnen zijn in ons kleine polderdorpje,” blikt voorzitter Erik Van Goethem van het organisatiecomité Het Vliegend Wiel Verrebroek vooruit. “Sep Vanmarcke was vorige week op stage in de Vogezen en zet bij ons het tweede deel van zijn seizoen in. De Ronde van Frankrijk wordt zijn volgende grote doel. Van Sep weten we dat hij niet komt om zomaar mee te rijden. Waar hij koerst, rijdt hij om te winnen. Hij is dan ook mijn persoonlijke favoriet,” aldus de voorzitter.

    “In totaal hebben we trouwens 4 Belgische kampioenen aan de start,” vulde secretaris Guido Moorthamers aan. Kristof Vandewalle is kampioen tijdrijden, Sven Nys is nationaal  mountainbike én veldrijden en Jérome Baugnies is de regerende kampioen op de weg bij de elites zonder contract. Ook Stijn Devolder wou komen maar zijn zoontje doet zondag zijn communie. Zoniet waren alle Belgische kampioenen hier geweest.

    Kristof Vandewalle, die begin deze maand voor de derde opeenvolgende keer de nationale titel in het tijdrijden pakte, wordt een geduchte outsider. “De tijdrittitel kwam er wat onverwacht,” bekende Vandewalle. “Nadien nam ik wat rust. Deze week heb ik weer goed kunnen trainen. Ik hoorde dat de omloop in Verrebroek er een is die ideaal is om nog eens vier uur heel diep te gaan. Ik vernam van renners die er vorig jaar waren dat het op de lange rechte stukken razendsnel gaat. Ideaal dus voor een tijdrijder.”

    Naast Vandewalle en Vanmarcke komen ook heel wat streekrenners met een pak ambitie aan de start. Daarnaast wordt Verrebroek ook het eerste grote rendez-vous van de veldrijders. Niels Albert en zijn ploegmakkers waren de voorbije tien dagen op stage. In Verrebroek komen ze voor het eerst in competitie. Idem voor de ploeg van Sunweb-Napoleon Games. Sven Nys en Sven Vanthournhout rijden dan weer maar enkele wegwedstrijden dit seizoen. Wie hen aan het werk wil zien zal zich dus naar Verrebroek moeten reppen.

     

    Overzicht belangrijkste ploegen en deelnemers:

    - Kristof Vandewalle: Belgisch kampioen tijdrijden 2012,2013 en 2014

    - Sep Vanmarcke: in 2014 al 4de in Omloop Het Nieuwsblad, 3de in Kuurne-Brussel-Kuurne, 5de in E3 Harelbeke, 4e in Gent-Wevelgem, 3de in Ronde van Vlaanderen en 4de in Parijs Roubaix

    - Sven Nys: Belgisch kampioen veldrijden en Belgisch kampioen mountainbike

    - Jerome Baugnies: Belgisch kampioen elite zonder contract

    - Niels Albert, Mathieu Van der Poel, Kevin Pauwels, Klaas Vantornout

    - streekrenners Nicolas Vereecken, Sander Cordeel en de heroptredende Domininique Cornu.

    - selecties van Wanty-GroupeGobert, Veranclassic-Doltcini, Josan-To Win, team Cibel, Sunweb- Napoleon Games, CCN Cycling team, BKCP-Powerplus, Kwadro-Stannah, Leopard Development team, Team 3M, An Post-Chain Reaction, Smartphoto Cycling team, Rupelspurters Boom, Arrow Cycling team, DCR Cycling team en Colba Cycling team.

     

    Erelijst

    2011: Gediminas Bagdonas

    2012: Aidis Kruopis

    2013: Sep Vanmarcke

    2104: ??

     

    Techniek

    Afstand 168 km (10 ronden van 16.8 km).

    Permanentie voor de start: VIP tent Verheyenplein Verrebroek van 11h30 tot 13h00

    Parking renners: Bedrijvencentrum De Bock, Kieldrechtse baan 51, 9130 Verrebroek

    Kleedkamers renners: OC De Verre, Pater Vergauwenstraat 6, 9130 Verrebroek

    Douches na de wedstrijd: Sporthal De Carenna, Pastoor Jasparstraat 38, 9130 Verrebroek

    Officiële start: 13u30

    Aankomst voorzien rond 17u15.

     

    Hoe het evenement te bereiken ?

    N49-E34 Antwerpen – Knokke, afrit 10. Dan richting Verrebroek nemen. Na 1 kilometer bent u ter

    plaatse.

    Met het openbaar vervoer: De Lijn, buslijnen 83 en 84 komen in Verrebroek.



    Bron: Ivan Elegeert

    14-05-2014 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/05/2014

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg
    Onder leiding van Erik Vermeulen en Ludwig De Bock vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Uiteindelijk nog eens een droge trainingsdag voor de wekelijkse duurtraining op Woensdag maar met nog steeds een hardnekkige wind van 4 Beaufort. Onze kopmannen van de dag waren Alexander De Keersmaeker en Gary De Cock die pratisch het ganse stuk tegenwind voor hun rekening namen, bijgestaan door de andere kopmannen van dienst. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35 km/h.

     

    Reden mee vandaag : Dirk Cleys , Sam Christiaens , Jurgen Maes , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Marc De Smet , Dr.Frank De Winter , Franky De Witte , Olaf Van Osselaer , Patrick Deyaert , Glenn Van Hautekerke , Maarten Van Raemdonck , Fons Van Raemdonck , Ludwig De Bock , Luc Vermeulen , Werner Van Der Weken , Chris Van De Vijver , Alexander De Keersmaeker , Gary De Cock , Jan Vlegels , Hugo Martens , Tom Monden , ?? en Kenny Janssens.

    14-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    13-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/05/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 13/05/2014 AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105,6 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.MOTTE David - WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO - VDM CT
    2.MARGUET Tristan-RC OLYMPIA BIEL

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
    4.VANHAECKE Thomas-
    WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.BREYNE Jonathan-TO WIN JOSAN CT-
    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER--

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    9.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    10.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
    33.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN TRAWOBO VDM CT
     

    13/05/2014 LOMMEL - LUTLOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.GEUENS Alexander-LOTTO BELISOL U23-

    2.DANIELS Wouter -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    4.MANNAERTS Jelle-VERANDAS WILLEMS-

    5.WERTZ Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.BISSAKER Edward-NIEUWE HOOP TIELEN-

    7.PEELAERS Jeff-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    8.MERTENS Tom-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.HUMBERT Dylan-NIEUWE HOOP TIELEN-

    10.DECOUTTERE Jonas-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    13-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/05/2014

    waod_3.jpg


    Proficiat aan DIDIER COUCHEZ met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Proficiat aan ROBBY VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Didier Couchez.JPG    5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG    Robby Van Raemdonck.JPG

        Didier Couchez           Werner Dullaert        Robby Van Raemdock


    Dinsdag 13 Mei - BEVEREN (9120)

     

    Catg.A – 83 deelnemers – 68 km

    1.Bart Tribout (Ninove)

    2.Timmy Weeckers
    3.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)

    4.Mario Van Den Broecke

    5.Steve Maginet

    6.Nick De Landtsheer

    7.Jimmy De Bruyn

    8.Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    9.Vincent Maes (Stekene)

    10.Bart Baeyens (Overmere)

    11.Kris Bolsens (Kruibeke)
    13.Sammy Bogaert (Essen)
    14.Björn Coomans (Ruisbroek)
    15.Jerry Cooman

    16.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    17.Paul Rooseparck (Overmere)

    18.Tim Vercauteren (Belsele)

    19.Michiel De Rycke (Haasdonk)

    21.Michael Van De Casteele (Bazel)

    25.Tom Verhulst (Beveren)

    27.Jonathan Van Kerchove (Stekene)

    37.Steven Heirman (Hamme)

    38.Jan Peirsman (Beveren)

    41.Danny Peeters (Temse)
    42.Filip Weemaes (Verrebroek)
    13-5-2014-beveren 1602.JPG
                                         Winnaar Catg.A Bart Tribout.

    13-5-2014-beveren 1539.JPG 
                              Aankomst van winnaar Catg.A Bart Tribout.

    Catg.B – 55 deelnemers – 62 km

    1.Erwin Bollen (Diepenbeek)

    2.Bruno Bruyere

    3.Tom De Beer (Hamme)

    4.Johan Verheijden

    5.Eric Vereecken

    6.Ruud Havermans

    7.Franky De Tremerie

    8.Peter Neels (Kruibeke)

    9.Peter Vermassen

    10.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    16.Wim Rombaut (Stekene)

    18.Bart Rombouts (Kallo)

    22.Alex Goossens (Vrasene)

    25.Rudi Rabout (Erembodegem)

    25.Alain Calle (Mariakerke)

    29.Wim Heyndrickx (Vrasene)

    31.Nico De Roeck (St.Niklaas)

    32.Giovanni Van Drom (Bazel)

    38.Etienne Claus (Waasmunster)

    39.Koen Van Laere (Beveren)
    13-5-2014-beveren 906.JPG
                                        Winnaar Catg.B Erwin Bollen.

    13-5-2014-beveren 844.JPG 
                            Aankomst van winnaar Catg.B Erwin Bollen.

    Catg.C – 40 deelnemers – 56 km

    1.DIDIER COUCHEZ (St Amandsberg)

    2.Patrick Verdonck

    3.Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4.Peter Kerckaert

    5.Arie De Moor

    6.Frank Gommers

    7.Marc Goossens (Mariakerke)

    8.Ko Harms

    9.Frank Suys (Hingene)

    10.Danny De Coninck

    13.Jan Heyrman (Kruibeke)

    15.Danny Van Oyen (Deinze)

    16.Giovanni Baert (Belsele)

    18.Geert Braeckman (Evergem)

    20.Serge Meyvis (Burcht)

    24.Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    27.Dirk Vermincksel (Kruibeke)

    30.Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

    31.Franky Boel (Kruibeke)

    33.Dirk De Pauw (Beveren)

    37.Patrick Van Der Vekens (St.Niklaas)

     

    Catg.D – 24 deelnemers – 50 km

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Martin Durant

    3.Rony De Vos

    4.Serge Vandaele

    5.Helmuth Tas

    6.Karel Heirbaut (Belsele)

    7.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    8.Louis Van Den Broeck

    9.Marc Steenberghe

    10.Jozef Scheerlinckx

    17.Marc Van Overmeir (Beveren)
    13-5-2014-beveren 354.JPG
    Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem, winnaar +70 jaar Werner Dullaert en
    winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    13-5-2014-beveren 330.JPG 
    Aankomst van winnaar Catg.D met Patrick Van Renterghem voor Florent De Leersnyder.

    Catg.E – 26 deelnemers – 50 km

    +65 jaar

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Florent De Leersnyder

    3.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    4.José Demeyere

    5.Etienne Vandenhouwe

    6.Roger Hoof (St.Niklaas)

    7.Luc Snels

    8.Theo Coudijzer

    9.Herman Van Den Borre

    10.Willy Mous

    15.Valerie Robert (Vrasene)

    13-5-2014-beveren 319.JPG 
                           Aankomst van winnaar +65 jaar Marc Vervondel.

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Mathieu Mercken

    3.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    4.Daniel Cornu (Stekene)

    5.Willy Voorbraeck

    13-5-2014-beveren 344.JPG 
                         Aankomst van winnaar +70 jaar met Werner Dullaert.

    Toeristen – 56 deelnemers – 56 km

    1.ROBBY VAN RAEMDONCK (Stekene)

    2.Wouter Van Breusegem

    3.Christophe De Grom

    4.Niels D'Hondt (Belsele)

    5.Kurt Victor

    6.Wim Meir

    7.Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    8.Brecht Declercq

    9.Petere Schoepen

    10.Stein Vermeulen (Nieuwkerken)

    12.Tom Van Raemdonck (Vrasene)

    14.Freddy Van Camp (Stekene)

    15.Peter De Cleen (Kruibeke)

    16.Kris Smet (St.Niklaas)

    17.Cedric Koppen (Beveren)

    25.Peter Dierks (Bornem)

    26.Keny Wille (Kieldrecht)

    31.Kurt Thoen

    34.Tom Van Osselaer (Melsele)

    34.Tommy Van Osselaer (

    38.Gino Smet

    40.Marnix De Roos (Moerbeke)
    13-5-2014-beveren 1507.JPG
               Winnaar Toeristen Robby Van Raemdonck met de ploegmaten.

    13-5-2014-beveren 1475.JPG
                       Aankomst van winnaar Toeristen Robby Van Raemdonck.



    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    13-05-2014 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!