Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 5°Seizoenszege bij de Jongens 12 jaar !!!
Sybren Van Houte
Zondag 14/07/2013 NATIONALE PLOEGENTIJDRIT BORLO (LB) - Tijdrit - Ploegentijdrit
Nieuwelingen: 18,7 km
1 SPORT EN MOEDIG GENK.
2 KON. BALEN B.C. V.Z.W..
3 C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK.
4 ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW.
5 SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
Juniores + U23: 37,4 km
1 AVIA CRABBE CYCLING TEAM,
2 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z
3 C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK,
4 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN,
5 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEX
Topcompetitie: 56,1km
1 LOTTO BELISOL U23
2 TOPSPORT VLAANDEREN BALOISE
3 WALLONIE - BRUXELLES
4 COLOR CODE - BIOWANZE
5 EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
Beker Van Belgie Elite en U23 1 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEX
2 ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
3 KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BO
4 BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIEL
5 ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
14/07/2013 ZAFFELARE (O) - Aspiranten Aantal deelnemers:
JONGENS 12 JAAR - A reeks 1 SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
2 PAUWELS Käi WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
3 SANDRIE Brent KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
4 DE BAENE Lance KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5 VERHELST Robbe KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW
18 SMET Jorre WIELERTEAM WAASLAND VZW
25 DE CAUWER Charlotte WIELERTEAM WAASLAND VZW
JONGENS 12 JAAR - B reeks 1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS
2 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
3 SIMOENS Jari C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4 STEVENS Igor RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5 BEKAERT Joost RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
11 SMET Marco WIELERTEAM WAASLAND VZW
14 DE CLEEN Wouter WIELERTEAM WAASLAND VZW
19 VAN DE VEL Stuart WIELERTEAM WAASLAND VZW
JONGENS 13 JAAR - A reeks 1 DE MEESTER Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2 SENRAME Arthur RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
3 VANPARYS Wouter LOTTO OLYMPIA TIENEN
4 CLAUWAERT Maarten RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW
24 VERBRUGGEN David W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
JONGENS 13 JAAR - B reeks 1 DE SMEDT Lennert JONGE RAKKERS VOLLEZELE
2 WERNIMONT Nicolas RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
3 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4 VERHECKEN Gilan CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE
5 PAUWELS Maxim WIELERTEAM WAASLAND VZW
16 SCHELFHOUT Gregory RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
20 DE WILDE Luca RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM
JONGENS 14 JAAR - B reeks
1.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-
3.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-
4.PLETINCKX Yarno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
5.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
7.VAN HOUTE Gerben-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
12.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
14.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
26.DE BOCK Stijn-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
|