WERELDKAMPIOEN PATRICK MEERSSCHAERT NODIGT UIT !!!!
Wereldkampioen Meersschaert nodigt jonge mountainbikers uit !!!!
Omdat hij tot de vaststelling kwam dat het voor jongeren van 10 tot 15 jaar moeilijk is om goede trainingsmogelijkheden te vinden, heeft Patrick Meersschaert, de wereldkampioen MTB Masters uit Sint-Gillis-Waas, zelf een initiatief genomen.
Hij heeft in Boutonville (nabij Chimay) een parkoers uitgewerkt op een privéterrein. Het is de bedoeling om daar in de toekomst stages én wedstrijden te organiseren. De omloop is bijzonder technisch en dat is belangrijk om mountainbiker van niveau te worden.
Patrick organiseert op Vrijdag 23 februarimet enkele jongeren een weekendje trainen en opleiding.
Jongeren van 10 tot 15 jaar die mee willen kunnen contact opnemen met Patrick Meersschaert op 03.770.52.80 of gsm: 0474.36.26.41 of pmeersschaert@hotmail.com
Bron : FLOR VAN DE VELDE
08-02-2007
HOOP OP ZEGEN stelde WIELERPLOEG 2007 voor
Hoop op Zegen stelde zijn wielertroepen voor
Omdat Kafee De Mops sponsor werd van de Beverse Wielerclub Hoop op Zegen, werd de voorstelling in een zusterzaak van De Mops gehouden, het PC Sabot te Melsele. De club van Gustaaf Pieters zal aan het seizoen beginnen met 37 renners waarvan de juniores de grootste groep uitmaken.
Vorige jaren werd HOZ telkens voorgesteld in t Schuurke in de Van Craenenbroeckstraat. Eerder gebeurde dat ook al aan de Schelde in Kruibeke in t Scheldeland, daar waar nu de Potpolder begint, ze waren ooit ook nog in t Zoutvatje in Zwijndrecht en meer dan eenkeer in de kantine Brabo van de militairen van de Kazerne in Burcht, gelegen aan de Schelde.
Maar waar men ook stond om de ploeg voor te stellen, het was telkens een bijzonder gemoedelijk gebeuren. En dat is de grootheid van HOZ: het is één grote familie waar renners zich goed voelen. En Staf Pieters blijft de vader, het stamhoofd van deze sportieve familie.
Dat er al eens een renner is die vindt dat op een ander het gras wat groener is, is normaal want niet iedereen heeft dezelfde ingesteldheid. Maar er zijn er ook die door een transfer, plots bruin gras met zwarte sneeuw op, hebben ontdekt.
Bij HOZ is het zo, dat een jongen of meisje met rennerskwaliteiten op het gepaste ogenblik tóch op de juiste plaats terecht komt.
Dominique Cornu reed ook nog voor HOZ en hij is Wereldkampioen geworden, Kristof Goddaert bolde ook jaren met HOZ-trui over de omlopen en nu behoort hij tot de grote beloften.
Maar het geldt toch voor alle clubs dat olie op de duur boven drijft. Op de voorstelling klonk het dan ook: Jongeren moeten op een aangename manier hun sport kunnen beoefenen. Maar dat neemt niet weg dat ze er niet veel voor moeten doen. Bijzonder veel voor doen en laten. Als daar dan wat aangeboren talent kan aan gekoppeld worden, ligt er een mooie toekomst klaar.
Op het bestuurlijk vlak verdient Staf Pieters weer een gouden kroon. Met hart en ziel blijft hij de club leiden, samen met zijn echtgenote Leona Maes die als secretaris op de bestuurslijst staat maar eigenlijk de animator is van Staf.
Het is dank zij Leona dat Staf de energie blijft vinden om HOZ op dreef te houden.
Ook André Coenen is al zeer veel jaren een steunpilaar in de club. Hij is een minzaam man, die het ene woord nooit harder dan het andere uitspreekt, maar een groot hart heeft voor zijn renners.
Met Karel Bryssinck heeft HOZ iemand die op veel vlakken zijn verdiensten heeft. Karel staat altijd klaar voor om het even welke job. Voor hem is wielersport een wereld waar hij zich al bijzonder lang in beweegt. Eerst koerste zijn zoon Cris en daarna kwam zijn kleinkind Bart in het peloton terecht. Cris is nu ploegleider in het AVIA Wielerteam.
De erevoorzitter blijft ook nu nog Willy Audenaert.
In 2006 ging het beter dan in 2005 als het om overwinningen ging. Er kwamen er vier binnen met Tim Vercauteren, bij de elite z.c., Kristof Dhollander bij de juniores en Laurens Coucke en Joeri Goddaert bij de nieuwelingen.
Dat is het verleden. De toekomst telt. Wanneer het seizoen gedaan was voor de renners, bleef het clubbestuur verder werken. Voor hen was er geen rust want om de renners een toekomst te kunnen geven is er een budget nodig.
Een budget moet ingevuld worden door sponsoring.
Het is elk jaar voor de Staf en zijn medewerkers uitkijken of de mogelijkheden blijven. En sedert HOZ in de wielersport zit, zijn er maar weinig of geen problemen geweest.
Het is een merkwaardig verschijnsel bij deze club: ze hebben altijd renners die zich tonen in het koersgebeuren. Zonder daarom de winnaars te zijn. Neen, jongens die mee strijden, die aanvallen. De blauwe Van Lokerentrui is altijd te zien in de regionale koersen. En dat is goed voor de sponsors.
Ook voor 2007 is de NV Transport Van Lokeren uit Vrasene, de aangever voor de blauwe kleur van de trui.
De sponsors voor dit seizoen zijn verder:
GERARD GELDOF van MILIEU CONSULT: de expert voor agrarisch en milieukundig advies, tevens veiligheidscoördinator.
Aardappelhandel , DE ROP NV uit Sint-Amands, opgericht in 1998.
BUYL SPORT, dé Fietsenzaak uit de streek.
AUTOBANDEN INTERBAND NV JAN VAN OSSELAER uit Lokeren. DRANKENCENTRALE WALTER & NOELLA WATERSCHOOTSTUER van de Haasdonksesteenweg op de Velle.
ZAKENKANTOOR VAN DEN BRANDEN GILBERTuit Sint-Niklaas , SAUNA ACAPULCOuit de Sint-Niklaasstraat 117 te Sint-Gillis en dat is toevallig ook het adres van de gebroeders Coucke , die toevallig ook lid zijn van HOZ
EDDY MOORTHAMER uit Sint-Niklaas met verwarmingstechnieken maar ook sanitair en dakwerken.
Een nieuwe sponsor is KAFEE DE MOPS van Gaverland.
B&B MENSTORE BEVEREN, de herenkledingzaak die is gelegen in het hartje van het grootste winkeldorp van Vlaanderen, Beveren in de Vrasenestraat.
Bakkerij & Patisserie De Boey uit Sint-Gillis
Tenslotte is er als sponsor ook nog VERMARC SPORT.
Het regelmatigheidcriterium blijft ook elk seizoen een stimulans.
In 2007 zijn er premies voor de eerste twintig in de uitslag.
Juniores: wie wint grijpt naar 75 2de = 13 3de= 6,2
Nieuwelingen: 40 voor een zege,2de = 10 , 3de = 7,5
Aspiranten: overwinning = 10 , 2de = 5 , 3de = 2,2 ( enkel eerste 15 in de prijzen)
Veldrijders krijgen 10 voor een overwinning en 5 voor een 2de plaats.
Startvergoeding interclubs: Voor elite z.c. & bel &jun : 15 en voor de nieuwelingen: 10
Wie bij HOZ aansluit wordt ook netjes gekleed.
Als we de kleerkast open trekken en kijken wat er voor 2007 op het bovenste schap ligt zien we:
2 koerstruien met korte mouwen
1 koerstrui met lange mouwen
Voor elk zijn er ook 2 koersbroeken
Er 1 vest technical en 1 pantybroek bretel. Elk lid ook nog 2 petjes, 2 paar sportkousen en een ruime sporttas.
DE RENNERS:
Wat de renners betreft werd gemeld dat twee nieuwelingen van vorig jaar naar een andere club trokken: Nando Pieters en Yannick Van Wiele
Tim Vercauteren besloot er mee op te houden.
We zien ook geen Bart Cant uit Haasdonk meer terug. Op de ledenlijst 2006 stonden ook nog namen die er nu niet meer op te vinden zijn: Davy Van Hoeylandt uit Temse, Kevin Verhaege uit Sinaai,Dimitri De Ridder uit Zemst,
Sammy Coenen Vrasene.
Hoop op Zegen telt voor 2007 momenteel 37 renners.
ASPIRANTEN:
Vier namen die er vorig jaar niet waren:
Bruno Maesuit Sint-Gillis
Xaver Couckeuit Sint-Gillis, broer van Laurens
Gianni BorduiVrasene, zoon van een héél goeie voetballer en familie van JM Pfaff
Chloë Van LandeghemLinkeroever en ook van de familie van de Pfaffs, is
Één van de 2 meisjes van HOZ met Treesje Geldof
NIEUWELINGEN:
De nieuwe nieuwelingen zijn:
Quenell VerhulstZwijndrecht en reeds een carrière als skater achter de
Rug met o.a. winst BK Skeeleren. Toen hij op weg was
Naar de absolute top kreeg hij klierkoorts. Dikke pech.
Thibaut De DeckerSint-Niklaas.
Jens VerleyenStekene
Dorian HeyndrickxSint-Pauwels
Ook vorig jaar reeds bij HOZ:
Jimmy SegersSint-Gillis
Jori Van SteenbergenDe Klinge
Pieter OelbrandtZwijndrecht
JUNIORES:
Nieuw in de club zijn:
Jens Van Landeghembroer van Chloë en kozijn van Gianni Bordui.(komen van Hoboken WAC)
Thomas HeyndrickxSint-Pauwels en broer van Dorian.
Merlijn Van HeijstVrasene
Alexander De Keersmaecker Kruibeke
Wim Van de WieleZele
Lawrence Van de MeerscheDe Klinge
Ook vorig jaar reeds bij HOZ:
Joeri GoddaertStekene
Jochem SmetStekene
Tom VerhulstBeveren
Laurens CouckeSint-Gillis
Jonas De BoeySint-Gillis
Diego De BackerBurcht
Karl VosBeveren
Davy PresentZwijndrecht
Jens VerschaffeltSint-Niklaas
BELOFTEN :
Geen nieuwe gezichten;
Jan VlegelsKieldrecht
Toon Van de VeldeSint-Niklaas
Dries De BockHaasdonk
Kristof D'HollanderStekene
Christophe GoddaertStekene
Kris WautersVrasene
Benjamin ParidaensBornem
MEISJE: Treesje GeldofPuivelde
ELITE:
Roberto VercauterenBeveren
David Van WieleTemse-Eigenlo
Johnny De SchepperSint-Gillis.
VOORBEREIDING.
HOZ laat niets aan het toeval over en elk jaar wordt het seizoen goed voorbereid. Dat gebeurt door de clubtrainingen die vertrekken aan de zaak van Buyl Sport aan de Halfdreef Beveren.
Elke zaterdag en zondag om 9u wordt er de start gegeven aan twee groepen.
Elite, beloften en juniores rijden samen. In de wagen zitten dan Karel Bryssinck en André Coenen, terwijl op de fiets Eric Borghgraef de zaak in het wiel volgt.
De groep der jongsten wordt in de wagen gevolgd door Staf Pieters en diens zoon Gaston, ook al een ex-coureur, begeleidt op de fiets.
Die trainingen zijn begonnen eind januari maar gaan in februari eveneens door.
Maar op zaterdag 24 februari trekken de juniores en nieuwelingen naar Melsen nabij Merelbeke, om er het clubkampioenschap te rijden.
De dag nadien koersen de elites er voor de clubtitel.
Wat de interclubs betreft, zullen de nieuwelingen deelnemen aan de Driedaagse van Oost-Vlaanderen.
De juniores trekken naar Michelbeke op 26 mei, Erwetegem 27 mei en Opbrakel 28 mei voor de Driedaagse van Oost-Vlaanderen.
Voor beloften en elite staat in juli de GP van de Gemeente Beveren Schaal Schoeters genoteerd en daarna in september het Clubkampioenschap der Beide Vlaanderen in Nieuwkerken.
De ploegvoorstelling werd afgesloten door burgemeester Marc Van de Vijver, die aan alle renners een allerbeste seizoen toewenste.
Belsele Sportief heeft het programma bekend gemaakt van de wielerwedstrijden in de gemeente Belsele. De openingswedstrijd komt er traditioneel op Vrijdagavond. Dat is nu op 8 juni om 19u met de 22ste Grote Prijs van het Waasland voor Elite zonder Contract en Beloften.
Zaterdag 9 juni om 14u start het 11de Kampioenschap van het Waasland voor Juniores. Nog diezelfde namiddag om 16.30u komen de Dames-Elite aan de start in de 6deGrote Prijs van het Waasland.
Dinsdag 12 juni wordt om 15.30u de start gegeven voor het 16de Kampioenschap van het Waasland voor Elite zonder Contract en Beloften. Het is de ereprijs Erevoorzitter Gaston De Vijlder.
Om de wielerweek af te sluiten organiseert Belsele Sportief op Zaterdag 16 juni opnieuw de traditionele koers op de wijk De Valk. Elites zonder Contract en Beloften starten er om 15u in de 36ste Grote Prijs Ward en Gilbert Meul.
Bron : FLOR VAN DE VELDE
Foto: Winnaar van de openingswedstrijd 2006: Gunther Sterck met links Mindaugas Goncaras en rechts Luc De Moor.
06-02-2007
WAOD KLAAR VOOR HET NIEUWE SEIZOEN 2007
WAOD KLAAR VOOR HET NIEUWE SEIZOEN
Het bestuur van de WAOD heeft voor het nieuwe wielerseizoen alles in een vaste vorm gezet. Het blijft ook nu het opzet om in het kader van wielersport voor allen jong en oud een kans te geven..
- Cat. A: Liefhebber vanaf 17 tot en met 32 jaar.
- Cat. B: Liefhebber vanaf 33 tot en met 39 jaar.
Beide categorieën rijden steeds samen. Eén wedstrijd met één uitslag. Alleen voor het "regelmatigheidcriterium" en voor de persuitslagen wordt een onderscheid gemaakt.
Afstand 70 tot 80 Km. Voor 250 euro aan prijzen (30)
- Cat. E: Veteraan vanaf 53 jaar of mits toelating van het bestuur.
- Cat. E+: Veteraan mits toelating van het bestuur.
- Cat. F1: Veteraan mits toelating van het bestuur.
- Cat. F2: Veteraan mits toelating van het bestuur.
- Cat. G: Veteraan mits toelating bestuur.
- Cat. G+: Veteraan vanaf 70 jaar.
Alle vergunningen kosten 60 euro - totale prijzenpot 760 euro. Dagvergunningen 8 euro.
Waarborg rugnummer 2 euro.
Categorieën inwoners, recreanten en aparte openbare diensten betalen een dagvergunning van 5 euro. Voor het rugnummer wordt een waarborg gevraagd van 5 euro.
Zoals alle andere wielerbonden ziet WAOD zich genoodzaakt om het inschrijvingsgeld voor deelname aan een wedstrijd op 4 euro te brengen. Iedere AB renner betaalt 5 euro en krijgt na de wedstrijd 1 euro terug bij binnenbrengen van zijn rugnummer.
Het is de bedoeling dat bij de veteranenreeksen vanaf 2007 gestart zal worden met vaste nummers.
Vergunninghouders bekomen een nummer (waarborg 2,50 euro) dat ze het ganse seizoen kunnen behouden. Ze dienen wel het controleblad, op iedere wedstrijd aan de inschrijvingstafel te komen ondertekenen. Misbruiken zullen onmiddellijk en streng bestraft worden.
Ook dit jaar zullen vele koersen worden gereden met meerdere categorieën samen. WAOD doet zijn best om steeds een auto tussen de twee pelotons te laten rijden. Dit is niet altijd gemakkelijk. Zeker wanneer het tweede peloton het eerste gaat inhalen of wanneer het tweede peloton een te grote achterstand oploopt. Het bestuur rekent in 2007 op de medewerking van de renners.
Het Waasland krijgt reeds een eerste WAOD- wielerfeest op zaterdag 10 maart in de Hoogstraat te Bazel , waar ex-prof Ronny Van de Vijver de gastheer is. De inschrijving vindt er plaats in café Trefpunt, Hoogstraat 60.
Cat. ABCDEFG
Inschrijving: Café t Trefpunt. Vertrek G+/G om 13u, F2 om 13u03 voor 45 Km of 7 Ronden
F1 om 14u30, E/E+ om 14u31 voor 50 km of 8 ronden.
CD om 16u en AB om16u02 voor 70 km of 11 ronden.
Prijzen: 760 (CDEFG ) 250 (AB)
Op zaterdag 17 maart rijdt de WAOD in Zeveneken met de eerste start weer om 13u.
De Ronde van het Waasland voor mountaibikers heeft ook de komende maanden een verlengstuk gekregen.De 11de wintereditie , die half januari werd afgesloten kreeg in totaal 22.224 deelnemers. In De Route te Sint-Gillis-Waas werd in aanwezigheid van burgemeester Remi Audenaert en sportschepen Karel Verelst, een schitterende eindhappening gehouden. Maar de week nadien konden de sporters alweer op de mountainbike springen voor een nachtelijke rit in datzelfde Sint-Gillis.
Wat Dirk Cornu en Patrick Meersschaert met hun organiserend team verwezenlijken is in het Waasland nog nooit vertoond. De Ronde van het Waasland kende een snelle groei want de eerste editie bestond uit 3 ritten met maximum 200 deelnemers, nu zijn er al meer dan twintig ritten met dus meer dan 22.000 deelnemers. Alle records werden gebroken.
De organisaties van Waasmunster , Belsele , Sint-Niklaas , Hulst , Bornem , Stekene Polken en de 2 organisaties in Sinaaikregen zelfs meer dan 1.300 deelnemers aan de start. Steeds meer dames en kinderen nemen deel en 6 organisaties werkten een kindvriendelijke tocht uit.
De deelnemers kwamen uit 356 diverse gemeenten, zelfs in Oostende kennen ze nu de bossen van Haasdonk De Ronde is dan ook een grote toeristische promotor voor het Waasland.
Na afloop werden ook dankwoorden uitgesproken. Dirk Cornu: In de eerste plaats wil ik grote dank sturen naar de bikers zelf.Hun deelname is een beloning voor het vele werk dat een organisatie met zich meebrengt.96 % van de deelnemers gingen gedisciplineerd om met de natuur en andere passanten en verbeterden zo het imago van de mountainbikers.En dit is bijzonder belangrijk. Het navolgen van de wegcode en respect voor de recreatieve bikers is een MUST voor het verder bestaan van de Ronde. Verder gaat mijn dank ook naar alle sponsors.
In verband met de 11de uitgave van de Ronde van het Waasland, werdhulde gebracht aande organisatoren van Stekene Polken alsrevelatie van de Ronde. Ze kregen 1.491 deelnemers, hadden een begeleide kidstour , 2 parkeerweiden , pannenkoekenstand , jeneverstop , knappe omloop en benutten honderd procent alle middelen na een maandenlange voorbereiding
De 10.000 ste deelnemer Dauwe Philippe uit Overmere (9de rit Sint-Niklaas) en de 20.000 ste -Filip De Tollenaere uit Ertvelde (18de rit Sinaai) werden bedacht met een mountainbike.
De komende maanden gaat de pret verder want Dirk Cornu heeft de verschillende organisaties nu ook samengebracht zodat die ook kunnen verlopen in dezelfde stijl als de Ronde.
Die organisaties zullen gesteund en gecoacht worden zodat de kwaliteit en de huisstijl van de Ronde gehaald of zelf overtroffen wordt. Het is de enige manier om het mountainbike-imago te verbeteren en een voor de openbare besturen aangenomen manier van organiseren., aldus Cornu.
1° RIT : is voorzien voor zondag 18 februari te Sinaai aan het tankstation Nafta in de Zwaanaardestraat 137. Inschrijven kan van 8u tot 10.30u voor 24, 37, 44 of 49 km.
2° RIT :Zon. 25 maart BELSELE ( 8u 10u30 ) (30 - 50 en 75 km) (start begeleide kidstour 15 km : 10u30). Sporthal De KlaversSt-Andriesstr
3° RIT :Zon. 1 april 2007 Jasmijn-tour (8u - 10u30) (25 35 of 55 km)
TC Jasmijn Jasmijnweg (zijweg Breedstraat)
4° RIT : Zon. 13 mei PUIVELDE - Belsele (8u 10u30) (28 37 of 52 km)
Feesttent Kruisstraat tegenover de kerk tel. 0476/232525
5° RIT :Zon. 10 juni te Bornem(8u30-10u30) (30/60 km)
De organisatie beschikt ook over een prachtige website die door webmaster Myriam Saman op een eigentijdse manier wordt verzorgd:www.rondevanhetwaasland.be Bron : FLOR VAN DE VELDE
04-02-2007
GROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 04/02/2007
Onder leiding van Freddy Van Osselaer en Eric Vermeulen vertrokken Zondagmorgend om 09H00 thv Buyl Sport te Beveren 65 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het WAASLAND. Weerom prachtig trainingsweer en iets frisser dan gisteren maar voor onze hardwerkende kopmannen is dat geen probleem. Mark De Keersmaecker , Davy Peirsman , Wim Heyndrickx , Adrien Maes , Eric Vermeulen , Mister Z , Franky Weemaes , Gino Verhulst enz.... deden alweer kilometers kopwerk , knap werk mannen !!!! De totale afstand tot Buyl Sport bedroeg 100 Km en de eerste groep had een gemiddelde van 35,0 Km/h , de tweede groep onder leiding van Freddy Van Osselaer had een gemiddelde van 34,3 Km/h. (de tweede groep reed 88 Km tot de meet) Van bij het vertrek was medegedeeld dat het vrije stuk terug vanaf het Witte Huis te Verrebroek begon. Ditmaal een zeer grote groep om de finale te rijden en het was Davy Peirsman die de lont aanstak met een eerste uitbraak. (Davy heeft wel een keer of 6 gedemareerd vandaag !!!) Te Kieldrecht ging het voor het eerst echt hard en de tegenwind zorgde af en toe voor benarde situaties , ikzelf kreeg een kwakje van jawel een dame met name Annick Van Leuven (Oostende Noordzee) !!!! Aan het Deurganckdok werd het tempo nog maar eens de hoogte ingejaagd met uitbraken langs alle kanten , Chris Van Cleemput dacht er het zijne over en sprong weg met in zijn wiel Davy Peirsman. Over de schuine overweg een slippertje en Davy Peirsman kwakte tegen het asfalt , het tempo werd onmiddelijk stilgelegd en gelukkig viel alles goed mee voor Davy (enkel schaafwonden op het rechter dijbeen en zijn achterwerk). Nadat Davy Peirsman terug in de kopgroep zat kon het tempo terug omhoog en wie dacht dat we nu resoluut naar een massaspurt gingen had het mis want Thibault Koppen deed nog een ultieme uitvalspoging maar het peloton liet niet begaan en met een schouderklopje van broer Cedric moest Thibault genoegen nemen. Nadat Thibault was ingehaald thv Katoennatie zette Wim De Cleen zich op kop , door zijn toedoen scheidde er zich een groep van 9 renners lichtjes af. Met nog 200 meter te gaan zette Sven Wielandt zich op kop en met een verschroeiend tempo (topsnelheid 60 Km/h) kwam hij als eerste over de meet gevolgd door Davy Peirsman , Gino Verhulst , Cedric Koppen , Kenny Janssens , Franky Weemaes , Peter Van Havere , Adrien Maes en Dirk Bryssinckx.
Wie reden vandaag mee : Eddy Pieters , Annick Van Leuven , Walter Van Ghoeye , Gino Verhulst , Wim De Cleen , Chris Van Cleemput , Davy Peirsman , Mark De Keersmaecker , Dirk Bryssinckx , Peter Van Havere , Mister Z , Eric Vermeulen , Wim Heyndrickx , Dirk De Pauw , Franky Weemaes , Roberto Vercauteren , Tim Caluwaert , Franky Wielandt , Sven Wielandt , Frank Van Geystelen , Tom Van Osselaer , Bart Cant , Koen Heyrman , Kurt Heyrman , Kris Smet , Nikola Lion , Theo De Prekel , Joeri Verbruggen , Stein Vermeulen , Bart Janssens , Jef De Batist , Peter Van Bel , Marc Van Overmeiren , Eric D'Hooghe , Freddy Van Osselaer , Robby Van Raemdonck , Jos Van Raemdonck , Marc Van Puymbroeck , Thibault Koppen , Cedric Koppen , Adrien Maes , Jean-Luc De Maeyer , André Stuer , Stefan Van Broeck , Freddy De Blick , Werner Franssens , John Van Looveren , Werner Van Der Weken , Rudy Franssens , Mister Y , Gunther Persoons , Vriend Gunther , Modest Smet , Luc Apers , Paul Van Cleemput , Alain Verbeke , Ignace Van Ghoeye , Gunther De Cock , ? , ? , ? , ? , ? , ? en Kenny Janssens.
03-02-2007
GROEPSTRAINING MACHUITVRIENDEN VAN ZATERDAG 03/02/2007
Onder leiding van Bert De Coster en Richard Smet vertrokken Zaterdagmorgend om 09H30 aan Café Machuit te Zwijndrecht 18 renners voor een nieuwe toer van 60 Km langs Linkeroever.
Prachtig weer vandaag en dit werd meteen omgezet in een gemiddelde van 32 Km/h.
Koprijders vandaag waren Bert De Coster en Leo Mares (voor het grootste gedeelte), Werner Van Der Weken , Richard Smet en Wim De Gruyter.
Wie reden vandaag mee : Marc Van Puymbroeck , Bart Van Puymbroeck , Mister Y , Saskia Van Overmeire , Eddy Liebaert , Wilfried , Patrick De Koninck , Adhemar Liessens , Gilbert De Paepe , Richard Smet , Leo Mares , Wim De Gruyter , een Fransman (reed met Somec) , Mathyssens , Werner Van Der Weken , ? , ? en Bert De Coster.
P.S. met dank aan onze reporter Bert De Coster.
GROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 03/02/2007
Zaterdagmorgend om 09H00 vertrokken thv 't Ster te St.Niklaas +/- 45 renners voor de winterrit naar Wachtebeke. De totale afstand bedroeg 105 Km en dit aan een gemiddelde van 33,8 Km/h. De sterke mannen voor het kopwerk waren Guy Smet , Wim Heyndrickx , Chris Van Cleemput , Davy Peirsman , Dirk De Pauw , Mattias Nys enz........ Wie reden vandaag zoal mee : Guy Smet , Danny Smet , Ilse Fiers , Natasja Nobels , Dirk Cleys , Gunther Van Driesche , Koen Heyrman , Alex Goossens , Koen Apers , Kristoff Heyns , Tom Stremersch , Franky De Fijn , Peter Van Goethem , Filip Van Goethem , Wim Heyndrickx , Chris Van Cleemput , Davy Peirsman , Dirk De Pauw , Mattias Nys , Dirk Bryssinckx enz.........
02-02-2007
WINTERTRAINING WASE WIELERSCHOOL 2006-2007
De Wase Wielerschool CHW ziet het groots en wil ook de renners uit Klein-Brabant, het Dendermondse en het Antwerpse aantrekken. Renners die belangstelling hebben kunnen mailen naar : wasewielerschool@skynet.be
Voor de wintertraining wordt een inschrijvingsbedrag gevraagd van 50 euro. Er kan nog steeds ingeschreven worden !!!! Het kan ook telefonisch op het nummer van de Wase Wielerschool CHW :03.775.62.05.
NEOPROF GREG VAN AVERMAET BEHAALD ZIJN EERSTE PROFZEGE
Donderdag 01/02/2007 MESAIEED RONDE VAN QATAR
Predictor-Lotto heeft ook zijn ritje meegepikt in Qatar. Eerstejaarsprof Greg Van Avermaet uit Hamme was de snelste van een kopgroep. Quick-Step behoudt wel de gouden trui, want Wilfried Cretskens volgt Tom Boonen op als leider.
Greg Van Avermaet heeft de overstap naar de profs nu al goed verteerd, dat bewees hij vandaag in de Ronde van Qatar. De neoprof van Prediktor-Lotto won er vandaag namelijk de vijfde etappe. Hij was de beste van een kopgroep waar ook Wilfried Cretskens deel van uitmaakte. Marcel Sieberg werd vandaag tweede. Cretskens is als best geklasseerde uit de kopgroep de nieuwe leider in het algemene klassement, waardoor de Ronde van Qatar voorlopig een Belgische aangelegenheid blijft.
De Belgen verdelen de ritten onder elkaar in het Midden-Oosten. Na de overwinningen van Quick-Step (ploegentijdrit) en Tom Boonen (drie ritten), was het vandaag de beurt aan Greg Van Avermaet.
De 21-jarige eerstejaarsprof maakte deel uit van een kopgroep van tien, met daarbij ook Quick-Step-renner Wilfried Cretskens. In de slotkilometer probeerde Maarten Tjallingii (Skil) een sprint te ontlopen, maar hij werd gecounterd door Cretskens, die naast de leiderstrui ook de ritzege wou veroveren.
Maar alles bleef samen en Greg Van Avermaet gaf Marcel Sieberg (Milram) en Stéphane Poulhies (AG2R) het nakijken. Twee minuten na de kopgroep kwam het peloton aan.
Bron : Sporza en Cycling News
DE KEIZERS VAN DEN DIJK - NIEUWE DOCUSERIE 5
GINO VERHULST LEEFTIJD : 36 jaar ADRES : Hubert Verschraegenlaan 1 te Kruibeke WERK : tewerkgesteld bij BASF GEHUWD en 1 Dochtertje 2,5 jaar en 2° kindje op komst (Juni)
Hoeveel wedstrijden heb je gewonnen in je carrière en welke categorieën heb je gereden ? Nieuwelingen : 1 jaar Juniors : 2 jaar + 2 overwinningen Liefhebbers : 5 jaar
Wat was je mooiste overwinning als wielrenner ? Vermits het er maar 2 zijn is dit niet zo moeilijk : Haasdonk in een sprint met twee.
Wat heb je allemaal gedaan na je actieve carrière als wielrenner ? Gestopt bij de Liefhebbers op 23 jarige leeftijd wegens klierkoorts , tijdsgebrek , ....... Wel blijven sporten (voornamelijk wielrennen) : op DEN DIJK !!! Cyclosportieven gereden : Roger De Vlaeminck (21ste) , Fiets Challenge , La Magnifique (16de en 25ste) , Eddy Merckx (13de) , Criquelion (22ste en 55ste) , La Marmotte (247ste op 6000 deelnemers in een tijd van 07H35). Veel ritten gedaan van de VWB , .... Fietsvakanties : Alpen / Pyreneeën / Dolomieten / Vogezen
Wat was volgens u uw beste prestatie dat je ooit hebt geleverd ? Mijn 13de plaats in de Cyclosportieve Eddy Merckx (192 Km) met aankomst op de Muur van Hoei.
Train je momenteel nog en hoeveel ? Zou graag meer tijd willen hebben om te trainen. Fiets voornamelijk naar het werk (+/- 3 keer per week en 1 keer in het weekend telkens 70 Km , afhankelijk van het weer) Zomervakantie meestal gepland in de bergen daar ik graag berop fiets. In de winter train ik dus op de fiets afwisselend met lopen , ik doe dit om in conditie te blijven en omdat ik het graag doe.(verslaving)
Zijn er nog uitdagingen die je nog wel eens zou willen uitproberen of die je gemist hebt ? De Crocodile Trophy te Australië lijkt me een enorme uitdaging maar zal dit waarschijnlijk nooit meemaken !!!!
Wat vind je momenteel van het niveau van onze renners uit het Waasland ? Volg dit niet meer op de voet , maar er zijn momenteel toch weer enkele jongeren Prof geworden bij een grote ploeg. (Dominique Cornu , Greg Van Avermaet , ...)
Hoe zit het op DEN DIJK tegenwoordig en hoe was het vroeger ? In 2004 en 2005 heb ik maar enkele keren meegereden wegens tijdsgebrek. Vanaf Mei 2006 ben ik terug mee beginnen rijden. Toffe sfeer , niets moet en bijna alles mag !!!!! Vind het trouwens goed dat er gekoerst wordt vanaf de terugweg naar Doel. Enkele jaren terug werd er vanaf het begin gekoerst wat een beetje van het goede teveel was. Vanaf wanneer rijdt jij al op DEN DIJK en waren er toen toppers onder jullie ? Ik zelf ben beginnen meerijden vanaf 1994 en dit na mijn stoppen bij de Liefhebbers. Toppers van toen waren Jan Bogaert , Dirk Trogh , Adrien Maes , Etienne Fleury , Chris Heirwegh , Karel Van Osselaer , Jos Vermeulen , ..........
Heb jij weet van het ontstaan van DEN DIJK of ben jij later mee komen trainen ? Ik ken zelf het ontstaan niet. Ben beginnen meerijden toen er nog 2 groepen bestonden met name DEN BUYL en DEN DIJK.
Wie vind jij zelf momenteel de beste renner van DEN DIJK ? Zonder twijfel "DIRK TROGH" (ook wat betreft mentaliteit). Hierna zijn er nog tal van sterke renners zoals Gerrit Van der AA , Franky Weemaes , Adrien Maes , ........
Is er nog opvolging op komst vanuit uw gezin en wat doen zij momenteel ? Mijn dochterje 2,5 jaar is nog te klein om al te sporten en er is een tweede kindje op komst. Mijn echtgenote sport ook regelmatig (wielrennen/lopen) maar nu voorlopig minder.
Als je eens een vraag aan u zelf zou willen stellen en wat is deze dan ? "Wat als ik geboren was met betere sprintersbenen?" Had vermoedelijk meer wedstrijden kunnen winnen , toch zeker in het 2de jaar juniors. Ik behaalde dat seizoen 42 top Tien plaatsen op 53 gereden koersen.
Wat vind je van de evolutie in het wielrennen die jij meegemaakt hebt zowel op materiaal als trainingsmethoden enz... ? Training : Vroeger werd in de winter meer aan conditietraining en krachttraining gedaan. Er werd getraind onder Ronald De Witte in het Vlietbos (sportschool Beveren) , op het Ster en in de sporthal. De fiets werd door de meesten pas na Nieuwjaar van stal gehaald.
Materiaal : De versnellingen achteraan van 6 speed naar 10 speed. De klikpedalen en het schakelen aan de remgrepen.
Hoelang denk je nog mee te rijden op DEN DIJK en in de verscheidene groepstrainingen ? Zolang ik er plezier aan beleef , goede gezondheid en er de tijd voor heb.
Denk je ooit te stoppen of ga door tot het bittere einde ? Denk niet dat ik zal stoppen met sporten , het is een uitlaatklep en ik vind mijn conditie te belangrijk !!!!
CONCURRENTIE WEDSTRIJDEN BURCHT EN TEMSE-VELLE
Winnaar 2006 Ralph Gelens en organisator Velle, Jos Verhulst (Foto Links) Freddy Moras, organisator te Burcht (Foto Rechts)
Wielerkalender brengt concurrentie Burcht en Temse-Velle.
De vraag kan wel gesteld worden of de Provinciale afdelingen van Antwerpen en Oost-Vlaanderen de data van de aangevraagde wedstrijden niet wat nader kunnen bekijken. Op die manier kan een organisator een datum eventueel nog aanpassen. We verduidelijken: op zondag 11 maart 2007 is er zowel in Burcht bij de WSC Willen Is Kunnen als op Temse Velle een wedstrijd voor nieuwelingen. Eigenlijk is dat op een boogscheut van elkaar, maar toch in twee provincies.
Moesten de twee afdelingen even vergelijken alvorens de definitieve kalender wordt opgesteld, dan zou dat aan de organisatoren kunnen gemeld worden. Freddy Moras van Willen Is Kunnen had helemaal geen weet van de koers op de Velle. Ze zitten nu met de concurrentie. Maar gelukkig is het een seizoenbegin en zijn er toch veel deelnemers. Toch vrezen we dat de Antwerpenaars in Burcht zullen blijven hangen!
Vorig jaar waren er op de Velle 113 deelnemers en in Burcht ( op een andere datum) 108.
Bron : FLOR VAN DE VELDE
25/02/2007 - VELDRIT TE VRASENE
Binnenkort is het weer zover, de ondertussen vermaarde veldrit van OKLJ heeft weerom plaats in de Daalstraat in Vrasene.
Voor diegenen die geïnteresseerd zijn om mee te doen, schrijf je gerust in !!!!!
Anderen zijn altijd welkom om te supporteren, om de deelnemers toe te juichen en om de Vrasense fietswereld te ontmoeten.
P.S. we rijden op een bijna volledig hertekend terrein, extra spannend dus !!!!!
31-01-2007
TOM STEELS NA DE VAL TE QATAR
TOM STEELS: "Ik dacht dat ik het allemaal al gehad had"
Woensdag 31/01/2007 - Tom Steels uit Nieuwkerken kan na zijn val in de ronde van Qatar weer beginnen te revalideren. "Je kunt er weinig aan doen, hé."
Tom Steels kan stilaan een boek volpennen met de pech die hem maar blijft achtervolgen (foto).
Maandag brak de sprinter van Predictor-Lotto zijn sleutelbeen in de Ronde van Qatar. Na een gevaarlijke beweging van de Australiër Graeme Brown viel Steels in de spurt. "Het is toch wel ongelofelijk", zei hij op Sporza tv.
"Ik dacht dat ik het na vorig jaar allemaal gehad had, maar dan maait een of andere idioot je van de weg. Je kunt er weinig aan doen, hé.""Ik had vertrouwen en was goed genoeg om mee te sprinten in Qatar. Of ik bang ben om mee te doen? Een beetje wel maar de angst valt weg als de spurt begint."
BRON : SPORZA
GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 31/01/2007
Onder leiding van Kenny Janssens en Mister Z vertrokken Woensdagmiddag om 14H00 aan 't Schuurke te Beveren 45 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het WAASLAND. De wind was terug van de partij als tegenspeler dus was het beuken voor de kopmannen , zowel Davy Peirsman , Wim De Cleen , Chris Van Cleemput , Kenny Janssens ,Mister Z , Adrien Maes , Koen Apers , Franky Weemaes enz... deden wat moest gebeuren namelijk de groep op sleeptouw nemen. De totale afstand bedroeg 70 Km en dit aan een gemiddelde van 34,6 Km/h , voor de extra kilometers via St.Anna-Linkeroever goed voor een totaal van 105 Km bedroeg het gemiddelde 34,9 Km/h. Wie reden vandaag mee : Ralph Schalie , Rudy Franssens , Wim De Cleen , Franky Weemaes , Thibault Koppen , Etienne Fleury , Chris Van Cleemput , Mister Z , Mattias Nys , Davy Peirsman , Sven Wielandt , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Freddy De Blick , Kurt Carpentier , Bert De Coster , Wim Heyndrickx , Roger Van Gasse , Walter Rotthier , Eugéne Bosman , Alex Goossens , Luc Vermeulen , Gunther De Cock , Freddy Van Camp , Koen Apers , Koen Maris , Dirk Bryssinckx , Joris De Jonghe , Kristoff Heyns , Fons Van Raemdonck , Jos Van Raemdonck , Natasja Nobels , Ilse Fiers , Tim Caluwaert , Eddy Coenen , Jean-Luc De Maeyer , ? , ? , ? , ? , ? , ? , ? en Kenny Janssens.
P.S. lekke band voor Joris De Jonghe en ?
29-01-2007
TOM STEELS BREEKT SLEUTELBEEN TE QATAR
Sleutelbeenbreuk voor Tom Steels
Tom Steels (foto) zag zijn kansen in het water vallen toen Graeme Brown hem ten val bracht. Steels kwam met bloedend hoofd over de streep. Brown, die als derde over de streep kwam, werd achteraf gediskwalificeerd.
TomSteels wordt zo snel mogelijk naar België gebracht
Tom Steels heeft aan zijn valpartij in de massasprint een sleutelbeenbreuk overgehouden. Hij heeft ook verschillende snijwonden en wordt zo snel mogelijk naar België overgebracht. "Dokter Toon Claes is in Qatar en heeft Steels direct verzorgd", zegt manager Marc Sergeant. "Het is een open vraag hoe lang Tom inactief zal zijn."
29-01-2007, 16:55
AL WAKRA - Slecht nieuws voor 4-voudig Belgisch Kampioen Tom Steels. Na een onzachte aanraking met het asfalt in de 2de etappe in de Tour of Qatar werd de renner uit de Predictor-Lotto ploeg overgebracht naar het lokaal ziekenhuis en onderzocht: "De diagnose is helaas een gebroken sleutelbeen. Het sleutelbeen zou niet volledig doormidden zijn, maar een operatie is hoe dan ook aan de orde.", aldus Dr. Claes. Steels zal morgen worden gerepatrieerd voor een operatie in Sint-Niklaas. Er wordt gehoopt dat hij zijn heroptreden kan maken in de Ronde van de Algarve.
Bron : Sporza en Cyclingnews
BELOFTEN WERELDKAMPIOEN VELDRIJDEN 2007 LARS BOOM
Een stukje gemaakt over Lars Boom die in 2003 in Verrebroek kwam winnen. Flor Van De Velde heeft toen die wedstrijd gevolgd als cameraman en filmde er een volledig verslag van de koers. Dat is nu voor Flor een document. Maar Flor Van De Velde wist dat deze jongen het ging maken. Hij had alles in zich. Ook bij Jan Bogaert en Tom Steels had hij destijds dat gevoel. Hij was nog geen twaalf jaar toen Flor het reeds wist van Dominique Cornu en verder twijfelt hij momenteel ook niet aan Kristof Goddaert... We zullen zien !!!!
Wereldkampioen Lars Boom kent Verrebroek.
Wie op 1 juni 2003 naar de koers ging in Verrebroek zal zich nog wel de schitterende prestatie herinneren van Lars Boom in de 9de Grote Prijs voor Juniores. Hij reed daar iedereen uit de wielen. Hij stond aan de start in de trui van Quick Step Sweet Paradise en aan de mouwen van zijn shirt hingen toen reeds de regenboogkleuren. In Italië was hij immers al wereldkampioen veldrijden Juniores geworden.
Maar dat hij toen ook al op de weg meer dan een beloftevol jongetje was, bleek ook uit het winnen van een etappe in een rittenkoers in Italië, enkele weken voor de koers van Verrebroek.
Er stonden 24 Juniores aan de start aan café Terminus met uiteraard heel wat Waaslanders met o.a. Christophe en Kristof Goddaert, Johnny DeSchepper, Yannick Borghgraef. Er moesten 14 ronden worden afgelegd.
Er kwamen heel wat aanvallen en Yannick Borghgraef probeerde het zelfs alleen. Toen in de 6de ronde de Nederlander Pascal Verhelst aan de haal ging schoof Lars Boom naar voor en op een kasseistrook overbrugde hij alleen de kloof. Verhelst probeerde in het gezelschap van Lars te blijven maar dat was te veel gevraagd. De wereldkampioen ging dan maar alleen door. Nog 5 ronden moest hij alleen rijden. Na afloop vertelde hij ons toen dat hij van mening was dat hij dichter bij het einde was.
Maar in een grandioos ritme liep hij steeds maar verder uit. Verhelst bleef lang alleen achtervolgen maar daarna kwamen ook Johnny De Schepper, Van der Wangen en de twee Goddaerts in de achtervolging werk leveren. Tevergeefs.
Lars Boom kreeg een dik applaus. Toen de anderen zich aanboden voor de tweede plaats, zat hij reeds achter de afsluiting op een stoeltje en mama Boom wreef met een handdoek zijn zwetend hoofd droog. Wij leerden er een fantastische jongen kennen, vriendelijk en vrolijk lachend maar vooral, toen reeds, iemand die wist wat hij wilde bereiken in de wielersport. We voelden het zo aan dat deze Hollander een grote zou worden.(letterlijk en figuurlijk).
In de uitslag stond Glenn Crabbé uit Borsbeek 2de, Michiel Van der Wangen uit Schoten 3de, Pascal Verhelst 4de, Kristof Sels uit Hemiksem was 5de en eerste Waaslander Christophe Goddaert als 6de voor Kristof Goddaert 7de.
AUTEUR : FLOR VAN DE VELDE
GROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 28/01/2007
Onder leiding van Guy Smet en Mark De Keersmaecker vertrokken Zondagmorgend om 09H00 thv Buyl Sport te Beveren 54 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het WAASLAND.
Er werd gevraagd of het niet mogelijk was om in 2 groepen te rijden vanafVrasene , de snelle jongens en een B-groep om gewoon in tempo te blijven rijden.
En zo werd het dan ook uitgevoerd en dit vanaf de Nieuwe Arenbergh , de rit was aangepast door werkzaamheden op den Pillendijk.
Vanaf volgende week word er terug vroeger gesplitst nu iedereen het nieuwe traject kent !!!!!!
Met dank aan Eric Vermeulen en Guy Smet die een tweede en derde waaier voor hun rekening namen tegen de andere zware kanonnen.
De groep was nog maar net op de nieuwe baan of Guy Smet ontbond zijn duivels al en reed de boel aan flarden op de Engelse Steenweg.
Meteen waren ze met 5 man weg gevolgd door een groepje van 6 renners en dan nog eens een groepje van een 10-tal renners.
De B-groep ( 18 man sterk) reed gewoon verder op tempo en slorpte af en toe een uitgewaaide renner van vooraan op.
De totale afstand van de B-groep bedroeg 84 Km en dit aan een gemiddelde van 35,3 Km/h.
De groep Guy Smet reed tegen +/- 36 Km/h en een afstand van 90 Km tot aan de meet te Kallo.
Guy Smet was de eerste man die de meet overschreed gevolgd door Davy Peirsman , Sven Wielandt , Gino Verhulst , Dirk Trogh , Adrien Maes , Ben Verburgt , ..
P.S. pech nog voor Franky Weemaes in de finale , een leegloper van in Doel was de reden. (Tot op de velg heeft Franky het vol gehouden !!!)
Wie reden mee : Dirk Trogh , Guy Smet , Mark De Keersmaecker , Davy Peirsman , Eddy Pieters , Adrien Maes , Etienne Fleury , Gino Verhulst , Alain Verbeke , Eric Vermeulen , Mister Z , Werner Van Der Weken , Bart Janssens , Freddy De Blick , Werner Franssens , Jimmy Engels , Ben Verburgt , Peter Van Bel , Michel Peeters , Kurt Carpentier , Wim Heyndrickx , Dirk Cleys , John Van Looveren (lek na 1 Km) , Franky Huyghe , Frank Van Geystelen , Koen Heyrman , Kurt Heyrman , Modest Smet , Robby Van Raemdonck , Fons Van Raemdonck , Koen Apers , Luc Apers , Bart Cant , Nikola Lion , Marc Van Overmeiren , Thibault Koppen , Chris Van Cleemput , Ignace Van Ghoeye , Bart Van Hoeyweghen , Franky Weemaes , Marc Smet , Franky Wielandt , Sven Wielandt , Tom Van Osselaer , Eric DHooghe , Jens De Bock , Stein Vermeulen , Wim De Cleen , Kris Smet , ? , ? , ? , ? en Freddy Van Osselaer.
Met dank aan reporter Freddy Van Osselaer
27-01-2007
GROEPTRAINING 'T STER VAN ZATERDAG 27/01/2007
Onder leiding van Guy Smet en Wim Heyndrickx vertrokken Zaterdagmorgend om 09H00 thv 't Ster te St.Niklaas 45 renners voor de wintertrainingsrit naar Wachtebeke. De regen weeral van de partij was geen spelbreker voor onze kopmannen , zowel Guy Smet , Wim Heyndrickx , Chris Van Cleemput , Kenny Janssens , Davy Peirsman , Mark De Keersmaecker , Cedric Koppen , Danny Smet , Ronny D'Hooghe , Michel Thierens , Tommy De Smedt ,Koen Apers , Mattias Nys , Kris Smet , Koen Maris , André Van Geertsom enz... deden wat van hen verwacht werd namelijk het tempo hoog houden. De totale afstand tot de Kerk Van Velle bedroeg 108 Km en dit aan een gemiddelde van 35,4 Km/h. Wie reden vandaag mee : Guy Smet , Kris Smet , Geert Smet , Steven de Caluwé (Veldrijder van Sunweb) , Gunther Van Driessche , Tommy De Smedt , Ronny D'Hooghe , Wim De Rudder , Koen Van De Velde , Chris Van Cleemput , Davy Peirsman , Mark De Keersmaecker , Franky Wielandt , Sven Wielandt , Koen Apers , Peter Van Havere , Dirk Bryssinckx , Danny Smet , Mattias Nys , Franky De Fijn , Peter Van Goethem , Tom Van Osselaer , Dirk De Pauw , Cedric Koppen , Koen Maris , Wim Heyndrickx , André Van Geertsom , Michel Thierens , Natasja Nobels , Ilse Fiers , Wilfried , Jan Metz , Vincent Cantens , Ronny Van Haveren , Karel Leeman , Luc De Moor , Stein Vermeulen , Koen Heyrman , Kris Meerschaert , Pascal Dobbelaer , Nikola Lion , Bart Cant , Kurt Carpentier , Kristoff Heyns en Kenny Janssens.
P.S. IN DE TOEKOMST STOPPEN WE NIET MEER VOOR EEN LEKKE BAND , NORMAAL KENT IEDEREEN DE WEG ZODAT JE LATER ELDERS TERUG KAN AANSLUITEN. ZORG DUS VOOR ENKELE BANDJES EN GEREEDSCHAP !!!!!!!
Vandaag 1 lekke band voor Geert Smet
GROEPSTRAINING MACHUITVRIENDEN VAN ZATERDAG 27/01/2007
Onder leiding van Herbert De Coster en Marc Van Puymbroeck vertrokken Zaterdagmorgend om 09H30 thv Café Machuit te Zwijndrecht 13 renners voor de trainingsrit naar Temse.
Er werd vandaag stevig doorgetraind , wegens werken op den dijk te Temse werd er niet door het industriepark gereden.
De totale afstand bedroeg 58 Km en dit aan een gemiddelde van 31,5 Km/h.
Wie reden zoal mee : Adhemar Liessens , Leo Mares (MTB) , Gilbert De Paepe , Gerry Van Lierop , Jan Ryckbosch , Dirk Vanhee , Fi Van Havenbergh , 2 Nieuwelingen , Marc Van Puymbroeck , ? , ? , Bert De Coster.
P.S. met dank aan onze reporter Bert.
.
.
.
.
.
.
.
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek