MODDERFOKKERS
Foto

toertochten
  • Mountainbike.be overzicht
  • MTB -You overzicht
  • Inhoud blog
  • Zondag 13 april 2025. Merelbeke, Munte, Gijzenzele, Kwatrecht. 
  • Mario nodigt uit
  • modderfokker en jarig in april
  • modderfokker en jarig in maart
  • modderfokker en jarig in februari
  • zondag 26/1 verslag door Mario
  • modderfokker en jarig in januari
  • modderfokker en jarig in december
  • rit 17 november door Mario
  • modderfokker en jarig in november
    links
  • hokalken
  • mountainbikekalender
  • houffalize
  • uit de oude doos
  • foto's
  • oigo
  • fietsen voor oigo
  • de vrijdagavondfietsers
  • 'hoe mijn leven een ongewenste wending nam'
  • the black sheep kalken
    MODDERVAKANTIES
  • kijk ! modderfokkers op vakantie
  • Foto

            Rudy Rogiers
              voorzitter
    Foto
        Rudy Vergeylen
            secretaris
    Foto
           Dany Fack
       penningmeester
    Foto
         Gerda Van Hulle
             bestuurslid
    Foto
    Annemie Van de Voorde
              bestuurslid
    Foto
          Rudy De Clercq
    Foto
          Geert Schepens
    Foto
             Ann Praet
    Foto
          Patrick Roels
    Foto
           Nancy Van Waes
    Foto
       Tom Vandenberghe
    Foto
           Jurgen Vion
    Foto
          Dany Poelman
    Foto
          Eddy Troch
    Foto
          Pascal Lippens
    Foto
              Luc Krick
    Foto
         Andrè De Clercq
    Foto
             Christine
       De Schoenmaecker
    Foto
         Dirk Hanselaer
    Foto
         Marc Roelandt
    Foto
       Kristien Bruggeman
    Foto
          Filip Buysse
    Foto
            Carla De Cock
    Foto
           Thomas Bisschop
    Foto
           Machteld Turneer
    Foto
       Mario Vaneechoutte
    Foto
         Jonatan Driesen
    Foto
             Steven De Mey
    Foto
         Ariane Coppenholle
    Foto
             Rony Van Hecke
    Foto
               Geert Noë
    Foto
          Johan De Wilde
    Foto
      Nico Van Puyenbroeck
    Foto
            Davy Poelman
    Foto

          Carlo Goossens
    Foto
      ______________

              Jo Roels

    ______________

    Foto

            Johan Poelman

     

    Foto

        Chris Van Poecke
    Foto

      Kenneth De Paepe

    Klik hier voor meer gratis plaatjes is the name, biking is the game Klik hier voor meer gratis plaatjes

    23-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 19/11 door Ivan


    “Wablief, weeral een verslagske”, hoor ik u denken. Joat, maar ’t is van moeten.  Enkele weken geleden heb ik Mario zo zot gekregen om toch maar weer een paar verslagskes te schrijven.  Da zot maken van Mario ,da ging vrij vlot, enige voorwaarde was dat ik ook terug in de pen zou kruipen.  Terwijl Rudy aan het “afzien” is tussen de kangoeroes en de koala’s bij winterse temperaturen van zo’n graad of 25 moeten wij het met een dikke 20° minder stellen.  Geen probleem voor echte venten dus verzamelen wij met de volle 4 man op het kerkplein.  Rudy De Clercq, Axel Troch, Jo Roels en ikzelf.  We kiezen voor een plaatselijk ritje en vertrekken langs de Vaart richting Scheldedijk.  De afslag richting Blauwe steen rij ik bewust voorbij en Axel begint al op te spelen.  Ik kalmeer hem een beetje door te zeggen dat we die in het afkomen gaan meepakken.  Wanneer we het pompstation naderen vraag ik of we links of rechts afslaan, maar er volgt geen reactie.  “Als ’t zo zit rij ik gewoon rechtdoor” dreig ik, maar dat blijkt geen probleem te zijn voor mijn gezellen.  Dan toch maar linksaf richting Schellebelle. We vervolgen richting Schoonaarde en gaan net over de brug linksaf waar we een nieuw wegeltje verkennen.   Aansluitend willen we het houten vlonderpad volgen dat uitkomt aan het kerkhof van Uitbergen, maar als ik de trappen afrij zie ik de plankskes serieus liggen glinsteren.  Voorzichtig tot stilstand komen en op ‘t gemakske rechtsomkeer maken is de boodschap.  Jo was toch al niet zinnens te volgen want hij begint het nu net een beetje gewoon te worden zo zonder plaaster.  We besluiten dan maar richting Gratiebossen te fietsen, maar niet zonder eerst een bezoekske te brengen aan de Konijnenberg in Berlare.  Hier duiken we zoals gewoonlijk de steile afdaling naar beneden en spelen daarna nog een beetje tussen de zandheuvels.  Als afsluiter neem ik mijn gezellen terug mee in omgekeerde richting om dezelfde steile helling naar boven te rijden.  Met een goeie aanloop en het gepaste verzet kom ik netjes boven tot stilstand.  De startsnelheid van Jo was net een beetje te laag, en een metertje van de top moet hij voet aan grond zetten waardoor Rudy, die te kort op het wiel zat, zijn voorbeeld moet volgen.  Als Axel aankomt, merk ik dat ook hij niet rap genoeg gaat en voorspel, dat lukt nooit, dat het nooit zal lukken.  Hij probeert zich nog naar boven te wroeten, en een beetje koppig zoals we Axel kennen weigert hij voet aan grond te zetten met als gevolg den tuimeltrofee van de dag.  Merci Axel voor de nodige inspiratie voor dit verslag.  Zonder verdere problemen rijden we huiswaarts via Zele, Heikant over Lokeren.  Na een kort maar deugddoend ritje komen we weliswaar redelijk vroeg aan in De Beize.  Vroeg genoeg om op ’t gemakske een bitterballetje te nuttigen zonder vleesloze Rudy ( Vergeylen ) in verleiding te moeten brengen.  

     

    Ivan. 

    23-11-2017, 09:13 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    17-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Amy Gillet Foundation met Rudy Rogiers
     

    17-11-2017, 18:08 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    16-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rudy Rogiers- Share the road tour !
    Rudy has found his legs on Day 7, but apparently @kennedylucy_ is looking for hers!😂 
    Amy’s Share The Road Tour is heading into Sydney around 3pm at Observatory Lookout!











    16-11-2017, 00:00 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    15-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verleng je lidmaatschap bij Cycling Vlaanderen en krijg een nieuwe lidkaart
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Wielerbond Vlaanderen wijzigde het afgelopen jaar haar naam naar Cycling Vlaanderen. Ook het logo en de huisstijl zitten in een nieuw kleedje. Een goede reden om jou in 2018 een nieuwe lidkaart te bezorgen!

    Wie vorige jaren lid was krijgt automatisch een mail met alle gegevens. 

    Om je familie-lidmaatschap bij Cycling Vlaanderen te activeren, volstaat het 33 euro over te schrijven op het rekeningnummer van Cycling Vlaanderen: IBAN: BE83393028200215 - BIC: BBRUBEBB met vermelding van je eigen  OGM-nummer: +++ xxx-xxxxx-xxxx +++

    OPGELET!
    Betaal je tussen oktober en de eerste week van december, dan zal je de nieuwe lidkaart in de tweede helft van december toegestuurd krijgen.

    Via de persoonlijke login krijg je een overzicht van je gegevens zoals die bij Cycling Vlaanderen gekend zijn. Je krijgt ook te zien tot wanneer je lidmaatschap nog geldig is en wat je eventueel moet doen om je lidmaatschap te verlengen. Je kan al je persoonlijke gegevens bekijken en eventueel aanpassen.
    Aangezien we een nieuwe kaart opsturen is het belangrijk dat je gegevens correct zijn.

    Vanaf 1 januari 2018 worden ook de mutualiteitsattesten via je persoonlijke login klaargezet om af te halen.

    Je persoonlijke login via volgende link : 

    15-11-2017, 20:18 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ritverslagen weekend 11 november door Axel

    11/11/2017 - Tonneke

    Nu we terug begonnen zijn met verslagen schrijven, kunnen we zowel verder doen.

    Vrijdagavond steekt Jan Willems – ja, die leeft nog – het vuur aan de lont op de facebookpagina van de Modderfokkers. Stefan reageert, ik ook, Gert V volgt en ook Philippe D’homme. Ik stuur ook nog enkele berichtjes naar enkele van mijn zondagse teamgenoten, maar die geven niet thuis.

    Zaterdagmorgen staan we met zeven op het kerkplein: Jan Willems, Stefan Imschoot, Gert en Luc Verhoeven, Philippe D’homme, Jo Roels – na een lange revalidatie door een polsbreuk – en ikzelf.

    Op een rustig tempo naar Wetteren onder begeleiding van een zacht regenbuitje.

    Daar vertrekken we ietske sneller, iedereen doet goed mee tot aan de eerste modderstrook. Een ganse nacht regen heeft mijn planning om nog op zomerbanden te rijden in de war gestuurd. Met schrik om te vallen laat ik de anderen los en besluit om alleen verder te rijden. Een paar kilometer verder zie ik dat Philippe zich laten uitzakken heeft. Blijkbaar ging het voor hem toch te snel en we rijden samen verder, waarbij ik bij elke modderstrook terrein moet prijsgeven. Een beetje later zien we Jo voor ons uit rijden en die doet verwoede pogingen om ons voor te blijven. Wij vinden dat leuk en spelen een beetje JoJo (snapt ge’t?). We besluiten dan toch om hem uit zijn lijden te verlossen en gaan hem gezelschap houden. Verderop, na alweer een zeer glibberige modderstrook stop ik om nog eens extra lucht uit mijn banden te laten om toch een beetje meer grip te hebben. Jo gaat op’t gemak verder rijden, zegt hij. Kilometers verder halen we hem terug in, want hij is gestopt omdat hij niets meer zag door een afzakkende muts. Aan de bevoorrading besluit Jo om alleen zijn weg verder te zetten en die zien we niet meer terug. Philippe en ik amuseren ons en geven er een tamelijke lap op. Terug op het wetterse grondgebied is de ondergrond beter berijdbaar en ’t gaat goed vooruit met in ons wiel een mtb-rijder geholpen door een batterij! De brave man met zijn BMC-truitje neemt niet over en laat ons het zware werk doen. Aangekomen in ’t Tonneke onze gratis Tongerlo genuttigd en nog eentje extra en dan terug naar Kalken. ’T Was leuk! Fiets kuisen iets minder en ook maar direct een bandenwissel doorgevoerd. Kwestie van de affaire mee den ezel en de steen te vermijden.

    12/11/2017 - Plaatselijk ritje

    Afspraak om 8.30u met Stefan op het kerkplein zondagmorgen, zoals gewoonlijk. Weinig gewoon aan, want niemand aanwezig, ook de andere vriendjes niet en ik heb zo’n vermoeden dat de regen hiervoor verantwoordelijk is. Ik besef dat mijn regenvestje te licht is en keer terug naar huis om een betere regenjas te halen. Terug naar het kerkplein om 9u voor een ritje met de B’s dan maar. Daar aangekomen is er enkel Els Cattoir. Nadine F en Rudy V gingen ook nog komen, zegt ze. Enkele minuten laten komt Nadine aangestormd, Rudy heeft een vallingske en we besluiten dan maar met ons drie een plaatselijk tochtje te doen onder gezapige regenval. Els heeft zo haar eigen mening over de Modderfokkers (regen is géén reden om…). Tegenwind vertrekken is altijd een goed idee. Op den dijk richting Wetteren en Melle kunnen we makkelijk naast elkaar rijden. Geen tegenliggers en we kunnen een klapke doen. Eens in Melle is het moeilijker om met drie naast elkaar te blijven en ik positioneer mij dan maar achter de dames. Lekker uit de wind, schoon zicht (is dit nu grensoverschrijdend? – ik wil jullie niet kwetsen, hé dames). Mijn beentjes voelen nogal zwaar aan door de rit gisteren en elke keer er hoogtemeters te rapen zijn, vliegt Nadine vooruit met Els in het wiel. ’T Zal niet waar zijn zeker dat ze mij der gaan afrijden. Ik bijt wat harder op mijn tanden en ga bij elke bergop tussen mijn kader hangen. Geeft meer comfort. Ondertussen kunnen we ons regenvest uitdoen en komt zowaar de zon piepen. De afwezigen hebben weeral ongelijk. Nadine weet van geen ophouden meer en na een bezoekje aan de jaarmarkt van Sint-Lievens-Houtem, die we rechts laten liggen, legt ze er de pees op richting Kalken. Aan het Vaartplein komt Kenneth ons nog vervoegen, die was blijkbaar enkele seconden te laat om bij ons aan te sluiten om 9u en heeft alleen een ritje gereden. We hebben hem dan maar de spurt laten winnen. In de Beize komen Johan P, Rudy V en Danny F ook nog aansluiten. Rudy had dat beter niet gedaan want Koen ging ons bitterballetjes geven, maar omdat Rudy geen vlees meer eet, krijgen we allemaal niets. Allemaal uit compassie en medeleven met Rudy. Ik wist zelfs niet dat er vlees zat in die bitterballetjes bij Koen

    Axel

    15-11-2017, 20:08 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    06-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ritverslag Mario 5 november 2017

    Zondag 5 november 2017. Ja, beste mensen, even schrikken zeker? Met oprechte excuses. Inderdaad, zeer verrassend nog eens een verslag van de Modderfokkers voor ogen te krijgen. Tja, het kriebelde bij Ivan en ik om weer wat te schrijven, maar ik moest wel beginnen, zei Ivan.

    “Die Modderfokkers, rijden die nog rond?”, hoor ik u denken. Jazeker, sinds 1999 al, en nog steeds is er een bende ouwe taaie, van toch tussen de 15 en 20 man (en vrouw), die elke zondagmorgen de wegelkes en het weer trotseren, al valt dat laatste tot nog toe heel erg mee: droog en warm voor de tijd van het jaar. Lang leve de opwarming van de Aarde! Er wordt opgedeeld in twee bendes: A-kes en B-kes. De oudste van allen verjaarde deze week: Johan Poelman, 64 jaar jong. De tweede oudste (?) is kapitein van de B-kes, Rudy Vergeylen, die ondanks een paar serieuze malheuren het voorbije jaar gewoon voortdoet.

    Aangekomen op het marktplein staan de vertrouwde gezichten van de kleine overgebleven kern van de A-kes al te wachten: Ivan Rogiers, Rudy Declerck en Axel Troch. Ikzelf, Rudy Rogiers, Koen Oosterlinck en Stefan Imschoot sluiten aan. Een andere (half)vaste waarde is Danny Fack, maar die is maar halfvast omdat ie soms op zondag dienst moet doen (niet te verwarren met ‘werken’) of op andere keren niet uit zijnen nest geraakt. Wie ook heeft afgehaakt is Luc Krick, witten Kriek genoemd, die met de B-kes rijdt tot hij een nieuwe velo heeft. Hij blijkt gisteren ook overkop te zijn gegaan met zijn afgebroken zadel in zijn … Is zijn zadel afgebroken en ergens ingeschoten zodat hij overkop is gegaan? Is hij overkop gegaan zodat zijn zadel is afgekraakt en ergens is ingeschoten? Heeft hij zijn zadel afgeknepen met zijn achterwerk zodat het er in is geschoten en is hij daardoor overkop gegaan? Ik heb het niet zo goed kunnen verstaan, maar gelijk welke de volgorde van de feiten is, het lijkt me niet echt benijdenswaardig, vooral dat deel dat over ergens inschieten gaat. Maar Luc, geen probleem: dat kan chirurgisch verwijderd worden, hé. Ze doen dat bij sommigen zelfs zonder verdoving. Ivan is het in zijn carrière al 3 keer overkomen (allez, het afbreken van het zadel. Daar bleef het – spijtig genoeg – wel bij). Ik ben altijd blij als ik advies kan geven om mensen te helpen. Ik ben ook altijd blij voor Ivan als ik zie dat Stefan ook meerijdt, zoals vandaag. Dan is Ivan die keer toch al niet de grootste zeveraar.

    Er wordt meestal rekening gehouden met de windrichting om te bepalen welke richting we vertrekken, zodat we in het weerkeren de wind in het gat hebben. Met overwegend NO-wind wordt er besloten door RR, op aangeven van Axel T, om naar Dendermonde te rijden. Schoon ritje, met een aantal technische stukjes in. Ik moet Stefan eens tot de orde roepen, want mijnheer trekt kop aan 36 per uur, windop, op weg naar Dendermonde, en ik moet alles geven wat ik kan om gewoon in het wiel te kunnen blijven. Ik wil nog wat over hebben als het echte morerijden begint en tegen dan niet al al mijn kartoesjen verschoten hebben. We blijken grotendeels tussen de vlagen door te rijden, want alhoewel het overal vers nat en vettig ligt, krijgen we maar één bui van 5 minuten over ons. Ivan, Axel en ik trekken onze ‘basje’ aan, zoals Rudy ze noemt, maar beklagen het ons aldra, want als het niet regent is zo een regenfrak meteen te warm en te klam. Wie enkele kilometers voor den arrivee moet afhaken, nog nooit meegemaakt!, is Rudy DC, tot nog toe de meest onverwoestbare aller modderfokkers. Gelukkig slaagt hij er in om op eigen houtje de Beize te vinden en te halen. Als dat ook al niet moest lukken, dan dient langdurige ziekenhuisopname zeker te worden overwogen.

    De Beize is al weer in doordeweekse outfit, nadat ex-modderfokker Gunter Blanquaert en vrouwtje Annick het café magnifiek prachtig hadden versierd voor Halloween. Twaalf modderfokkers reden een avondritje op 31 oktober, met meer dan aangename verrassing ter hoogte van de Konijnenberg in Berlare alwaar Annemie, Nadine, Nancy en Els, verkleed als heksen (of waren die nu toch niet verkleed??), ons opwachtten met een dots en een klare. Vandaag worden we getrakteerd door de jarigen Johan P. en Guy Roels en nemen voor een paar weken afscheid van Rudy R, die naar Australië trekt, om er rijke wielertoeristen op de fiets te gaan begeleiden. Ja, ge ziet hé dat sommige spreekwoorden toch veel waarheid bevatten: Ge moet niet schoon zijn om sjans te hebben. Mario

    06-11-2017, 00:00 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    01-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. halloweenride
    12 modderfokkers aan de bevoorrading 
    foto's DP





    01-11-2017, 17:56 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    28-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.avondrit modderfokkers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Halloween ride op dinsdag 31 oktober
    Starten aan Kalkenkerk om 19u 
    Daarna fuif in de beize ... 

    28-10-2017, 12:27 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een uurtje langer slapen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    8u30 of 9u aan Kalkenkerk

    28-10-2017, 12:23 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.modderfokker en jarig in oktober
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Kenneth Vanderzypen 2/10

    Kristien Bruggeman: 4/10

    Carla De Cock en Filip Buysse: 5/10

    Nadine Fack: 12/10

    Rudy Vergeylen: 16/10

    Machteld Turneer: 20/10

    Axel Troch: 28/10
    Geert Bracke: 29/10

    Dirk Hanselaer en Guy Roels: 30/10



    01-10-2017, 00:00 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    14-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.spinnen vanaf 22 september

    Vrijdag 22 september : eerste keer spinnen om 19u30 in de Gym te Wetteren
    Allen welkom ! 

    Vrijdag 15 september ( kermis of geen kermis ) buiten fietsen met vertrek bij RV om 19u.
    Daarna optreden van 'the Backseat Boppers' in de Beize !

    14-09-2017, 17:53 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jaarlijkse fietsrit naar zee


    Weer of geen weer, op de laatste woensdag van augustus fietsen we naar zee ( beetje aanmoediging van Els was nodig ) !




     



     



      





    30-08-2017, 22:12 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    03-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Guy nodigt uit ... Chirofeesten !

    Uitnodiging voor de ongetwijfeld beste bbq van Kalken en verre omstreken !

    Voor een spotprijsje kunnen jullie genieten van ribbetjes, worsten, slavinken,satés,kip,spek en vispapillot (à volonté) met een uitgebreid gamma van verse groenten, bereide slaatjes, sauzen,brood,enz... Alles is door ons zelf bereid !!!!

    Vergeet voor één keer jullie 'kookpot' op zondag 20/8 en schuif bij aan tafel ! 

    Jullie kunnen inschrijven tot ten laatste woensdag 16/8 via guyroels@gmail.com of guy@cloet.com of per sms op 0496/535.783 

    Wacht niet langer en ik reserveer een tafel voor gans de bende ! 

    Uiteraard zijn jullie ook welkom op de streekbierenavond op vrijdag 18/8 en reeds de aperitief in te zetten !! en de andere activiteiten op zaterdag en zondag !

    De ideale manier om nog eens allemaal samen te komen al dan niet met of zonder mtb !!

    Bedankt en tot dan !




    03-08-2017, 17:33 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Xander is geboren
    Proficiat aan Sandy en Cedric, Rudy en Nadine met de geboorte van XANDER ! 





    23-07-2017, 17:08 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    02-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's weekend
    Modderfokker weekend te Woumen ( Bloso de Rhille ) van 30 juni tot 2 juli 2017











    02-07-2017, 22:12 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    27-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Johan Van Hulle nodigt de dames uit...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De koers leeft! En daar helpt Het Nieuwsblad graag aan mee.

    Na een fantastische 1ste editie van Het Grootste Vrouwenpeloton in 2016, hebben Flanders Classics,
    Het Nieuwsblad en Proximus
    opnieuw de handen in elkaar geslagen.

    Op zaterdag 9 september zijn alle sportieve dames welkom voor de 2de editie in Gent.

    Schrijf je nu in en neem op 9 september GRATIS deel aan ‘Het Grootste Vrouwenpeloton’ op de Site Volvo Car Gent!

    Rij samen met onder meer Christel Van Dyck de gewenste afstand en geniet van gratis koffie en gebak,

    bike yoga en een lekker glaasje champagne na de rit! Alle praktische info kan je hieronder terugvinden. 


    PRAKTISCH:

    Waar?   Site Volvo Car Gent (John Kennedylaan 25, 9000 Gent)
    Wanneer?   Zaterdag 9 september 2017 om 09u30
    Wat?   Deelname aan ‘Het Grootste Vrouwenpeloton’
    Wie?   Sportieve dames van elke leeftijd!
    Dagindeling:   • Ontvangst met koffie en gebak
    • Vertrek voor 25 km, 45 km, 60km of 90km
    • Lekkere bevoorrading onderweg
    • Een glaasje champagne bij aankomst
    • Een deugddoende massage
    • Bike yoga-sessies met Claudia Van Avermaet (zus van Greg Van Avermaet)




    27-06-2017, 22:27 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    20-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's OIGO












    20-06-2017, 10:37 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    18-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.pijlen wegdoen op zondag
    Volgende week zondag 25/6 grote pijlophaling
    eventueel vooraf gegaan door een stevig OIGO ontbijt (8u) in Skala aan 15 €

    Naam opgeven kan nog tot woensdag  !






    18-06-2017, 16:55 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    11-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze eigen avondrit !
    Vrijdag 23 juni ...




    11-06-2017, 15:09 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    04-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een jarige in de Beize

    De afwezigen hadden (weeral)  ongelijk !
                                                                                                                                                     

            



    04-06-2017, 15:43 Geschreven door mf
    Reageren (0)


    Foto

    klik op de groepsfoto voor alle fotoalbums

    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


     
    mountainbike
         ritten
     elke zondag
    om 8u30 of 9u
      Kalkenkerk
     
       

    MOUNT


    Foto

    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    Blog als favoriet !

    Foto

      ____________________

               Els Cattoir
      ____________________

    Foto

    __________________

          Sabine De Neve
    __________________

    Foto

                 Ivan Rogiers

     


    Foto


               Nadine Fack

     


    Foto

              Cedric Laureyns

     


    Foto

             Linda De Gussem

     


    Foto

         Frank Van de Steen

     


    Foto

       Gunther Blancquaert

     


    Foto

            Dirk De Boever

     


    Foto

             Johan Van Hulle

     


    Foto

            Jan Willems

     


    Foto

             Axel Troch

     


    Foto

             Frank Hanselaer

     


    Foto

              Karine De Neve

     


    Foto

           Stefan Imschoot

     


    Foto

             Bart Van Hecke

     


    Foto

          Els Van den Putte

     


    Foto

                 Tom Neus

     

     


    Foto

          Karel Verhoeven

     


    Foto

          Petra Verbrugge

     


    Foto

    ______________________

         Hans Kerkvliet

    ______________________


    Foto

        Christelle De Letter

     

     


    Foto

       Veerle Van Imschoot

     


    Foto

              Guy Roels

     


    Foto

             Gert Vergult

     


    Foto

         Hans Schellaert

     

     


    Foto

     

      Kenneth Vanderzypen

    ­


    Foto


    __________________

           Fanny Wiels

    __________________


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs