MODDERFOKKERS
Foto

toertochten
  • Mountainbike.be overzicht
  • MTB -You overzicht
  • Inhoud blog
  • modderfokker en jarig in juni
  • Midsummerride
  • modderfokker en jarig in mei
  • Zondag 13 april 2025. Merelbeke, Munte, Gijzenzele, Kwatrecht. 
  • Mario nodigt uit
  • modderfokker en jarig in april
  • modderfokker en jarig in maart
  • modderfokker en jarig in februari
  • zondag 26/1 verslag door Mario
  • modderfokker en jarig in januari
    links
  • hokalken
  • mountainbikekalender
  • houffalize
  • uit de oude doos
  • foto's
  • oigo
  • fietsen voor oigo
  • de vrijdagavondfietsers
  • 'hoe mijn leven een ongewenste wending nam'
  • the black sheep kalken
    MODDERVAKANTIES
  • kijk ! modderfokkers op vakantie
  • Foto

            Rudy Rogiers
              voorzitter
    Foto
        Rudy Vergeylen
            secretaris
    Foto
           Dany Fack
       penningmeester
    Foto
         Gerda Van Hulle
             bestuurslid
    Foto
    Annemie Van de Voorde
              bestuurslid
    Foto
          Rudy De Clercq
    Foto
          Geert Schepens
    Foto
             Ann Praet
    Foto
          Patrick Roels
    Foto
           Nancy Van Waes
    Foto
       Tom Vandenberghe
    Foto
           Jurgen Vion
    Foto
          Dany Poelman
    Foto
          Eddy Troch
    Foto
          Pascal Lippens
    Foto
              Luc Krick
    Foto
         Andrè De Clercq
    Foto
             Christine
       De Schoenmaecker
    Foto
         Dirk Hanselaer
    Foto
         Marc Roelandt
    Foto
       Kristien Bruggeman
    Foto
          Filip Buysse
    Foto
            Carla De Cock
    Foto
           Thomas Bisschop
    Foto
           Machteld Turneer
    Foto
       Mario Vaneechoutte
    Foto
         Jonatan Driesen
    Foto
             Steven De Mey
    Foto
         Ariane Coppenholle
    Foto
             Rony Van Hecke
    Foto
               Geert Noë
    Foto
          Johan De Wilde
    Foto
      Nico Van Puyenbroeck
    Foto
            Davy Poelman
    Foto

          Carlo Goossens
    Foto
      ______________

              Jo Roels

    ______________

    Foto

            Johan Poelman

     

    Foto

        Chris Van Poecke
    Foto

      Kenneth De Paepe

    Klik hier voor meer gratis plaatjes is the name, biking is the game Klik hier voor meer gratis plaatjes

    15-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ritverslagen weekend 11 november door Axel

    11/11/2017 - Tonneke

    Nu we terug begonnen zijn met verslagen schrijven, kunnen we zowel verder doen.

    Vrijdagavond steekt Jan Willems – ja, die leeft nog – het vuur aan de lont op de facebookpagina van de Modderfokkers. Stefan reageert, ik ook, Gert V volgt en ook Philippe D’homme. Ik stuur ook nog enkele berichtjes naar enkele van mijn zondagse teamgenoten, maar die geven niet thuis.

    Zaterdagmorgen staan we met zeven op het kerkplein: Jan Willems, Stefan Imschoot, Gert en Luc Verhoeven, Philippe D’homme, Jo Roels – na een lange revalidatie door een polsbreuk – en ikzelf.

    Op een rustig tempo naar Wetteren onder begeleiding van een zacht regenbuitje.

    Daar vertrekken we ietske sneller, iedereen doet goed mee tot aan de eerste modderstrook. Een ganse nacht regen heeft mijn planning om nog op zomerbanden te rijden in de war gestuurd. Met schrik om te vallen laat ik de anderen los en besluit om alleen verder te rijden. Een paar kilometer verder zie ik dat Philippe zich laten uitzakken heeft. Blijkbaar ging het voor hem toch te snel en we rijden samen verder, waarbij ik bij elke modderstrook terrein moet prijsgeven. Een beetje later zien we Jo voor ons uit rijden en die doet verwoede pogingen om ons voor te blijven. Wij vinden dat leuk en spelen een beetje JoJo (snapt ge’t?). We besluiten dan toch om hem uit zijn lijden te verlossen en gaan hem gezelschap houden. Verderop, na alweer een zeer glibberige modderstrook stop ik om nog eens extra lucht uit mijn banden te laten om toch een beetje meer grip te hebben. Jo gaat op’t gemak verder rijden, zegt hij. Kilometers verder halen we hem terug in, want hij is gestopt omdat hij niets meer zag door een afzakkende muts. Aan de bevoorrading besluit Jo om alleen zijn weg verder te zetten en die zien we niet meer terug. Philippe en ik amuseren ons en geven er een tamelijke lap op. Terug op het wetterse grondgebied is de ondergrond beter berijdbaar en ’t gaat goed vooruit met in ons wiel een mtb-rijder geholpen door een batterij! De brave man met zijn BMC-truitje neemt niet over en laat ons het zware werk doen. Aangekomen in ’t Tonneke onze gratis Tongerlo genuttigd en nog eentje extra en dan terug naar Kalken. ’T Was leuk! Fiets kuisen iets minder en ook maar direct een bandenwissel doorgevoerd. Kwestie van de affaire mee den ezel en de steen te vermijden.

    12/11/2017 - Plaatselijk ritje

    Afspraak om 8.30u met Stefan op het kerkplein zondagmorgen, zoals gewoonlijk. Weinig gewoon aan, want niemand aanwezig, ook de andere vriendjes niet en ik heb zo’n vermoeden dat de regen hiervoor verantwoordelijk is. Ik besef dat mijn regenvestje te licht is en keer terug naar huis om een betere regenjas te halen. Terug naar het kerkplein om 9u voor een ritje met de B’s dan maar. Daar aangekomen is er enkel Els Cattoir. Nadine F en Rudy V gingen ook nog komen, zegt ze. Enkele minuten laten komt Nadine aangestormd, Rudy heeft een vallingske en we besluiten dan maar met ons drie een plaatselijk tochtje te doen onder gezapige regenval. Els heeft zo haar eigen mening over de Modderfokkers (regen is géén reden om…). Tegenwind vertrekken is altijd een goed idee. Op den dijk richting Wetteren en Melle kunnen we makkelijk naast elkaar rijden. Geen tegenliggers en we kunnen een klapke doen. Eens in Melle is het moeilijker om met drie naast elkaar te blijven en ik positioneer mij dan maar achter de dames. Lekker uit de wind, schoon zicht (is dit nu grensoverschrijdend? – ik wil jullie niet kwetsen, hé dames). Mijn beentjes voelen nogal zwaar aan door de rit gisteren en elke keer er hoogtemeters te rapen zijn, vliegt Nadine vooruit met Els in het wiel. ’T Zal niet waar zijn zeker dat ze mij der gaan afrijden. Ik bijt wat harder op mijn tanden en ga bij elke bergop tussen mijn kader hangen. Geeft meer comfort. Ondertussen kunnen we ons regenvest uitdoen en komt zowaar de zon piepen. De afwezigen hebben weeral ongelijk. Nadine weet van geen ophouden meer en na een bezoekje aan de jaarmarkt van Sint-Lievens-Houtem, die we rechts laten liggen, legt ze er de pees op richting Kalken. Aan het Vaartplein komt Kenneth ons nog vervoegen, die was blijkbaar enkele seconden te laat om bij ons aan te sluiten om 9u en heeft alleen een ritje gereden. We hebben hem dan maar de spurt laten winnen. In de Beize komen Johan P, Rudy V en Danny F ook nog aansluiten. Rudy had dat beter niet gedaan want Koen ging ons bitterballetjes geven, maar omdat Rudy geen vlees meer eet, krijgen we allemaal niets. Allemaal uit compassie en medeleven met Rudy. Ik wist zelfs niet dat er vlees zat in die bitterballetjes bij Koen

    Axel



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    klik op de groepsfoto voor alle fotoalbums

    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


     
    mountainbike
         ritten
     elke zondag
    om 8u30 of 9u
      Kalkenkerk
     
       

    MOUNT


    Foto

    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Foto

      ____________________

               Els Cattoir
      ____________________

    Foto

    __________________

          Sabine De Neve
    __________________

    Foto

                 Ivan Rogiers

     


    Foto


               Nadine Fack

     


    Foto

              Cedric Laureyns

     


    Foto

             Linda De Gussem

     


    Foto

         Frank Van de Steen

     


    Foto

       Gunther Blancquaert

     


    Foto

            Dirk De Boever

     


    Foto

             Johan Van Hulle

     


    Foto

            Jan Willems

     


    Foto

             Axel Troch

     


    Foto

             Frank Hanselaer

     


    Foto

              Karine De Neve

     


    Foto

           Stefan Imschoot

     


    Foto

             Bart Van Hecke

     


    Foto

          Els Van den Putte

     


    Foto

                 Tom Neus

     

     


    Foto

          Karel Verhoeven

     


    Foto

          Petra Verbrugge

     


    Foto

    ______________________

         Hans Kerkvliet

    ______________________


    Foto

        Christelle De Letter

     

     


    Foto

       Veerle Van Imschoot

     


    Foto

              Guy Roels

     


    Foto

             Gert Vergult

     


    Foto

         Hans Schellaert

     

     


    Foto

     

      Kenneth Vanderzypen

    ­


    Foto


    __________________

           Fanny Wiels

    __________________


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs