Inhoud blog
  • VRAAGJE AAN ...
  • I'm Back
  • Kwakkelweer
  • Niets gedaan vandaag
  • Lang geleden !
    Foto
    PR 5 km :Gaston Roelands
    =======
    17-12-2006
    34 min 07
    23-12-2007
    38min 30
    Garmin 36min 37
    5 km 220
    PR 10 km : Hasselt Midwinterjogging
    =========
    25-2-2007
    1uur 7min 44sec
    24-2-2008
    1uur 4min 28sec
    10 miles
    =======
    22-4-2007
    2uur 02min 12sec
    Halve Marathon Eindhoven.
    ===================
    14-10-2007
    2 uur 37 min 37 sec
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    movie
    www.bloggen.be/movie
    Fietsen Joggen en Stappen

    30-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vandaag
    Ik had vandaag wat in te halen , want woensdag was pa op bezoek en van lopen kwam niets meer terecht !
    Dus da's maar twee keer gelopen in de plaats van drie keer
    Maar ik heb hem al gezegd dat ik volgende week eerst ga lopen , en dat hij dan een beetje later naar mij komt ,
    "Bach alee ja t'is goed " Zei hij ! Mijn pa woont in Spanje maar is nu in Belgie dus ik zie hem maar weinig !
    Dan het lopen , ik vreesde het ergste vandaag !! Het koude weer brrr , maar na het werk gaan lopen doe ik ook niet zo graag !
    Allemaal uitvluchten , ben toch flink geweest ;-)
    We hebben 7 km gelopen, waaronder 1 km in versnellingen : 75 meter rennen en 50 meter stappen
    De laatste 500 meter nog even het laatste uit de kan gehaald ,om mijn eigen te bewijzen ;-)
    Over mijn hartslag spreken we hier nu niet want die is zoals altijd veel te hoog ! Volgende week toch weer een trage loop inlassen hé !
    En ik ben ook terug van plan om 4 keer te gaan lopen , want die 3 korte loopkes halen voor mij niets uit , ik voel het ook in mijn benen !
    Plus zo haal ik de Ten Miles nooit ! Zondag lopen we weer met de groep , en die meneer die traint zal dat wel tegen Christinne uitleggen, dan krijgt ze der misschien ook meer zin in ! En blijft ze niet hangen op de 5 km ! We zien wel ! Maar mijn besluit staat nu wel vast ! Ik mis de langere afstanden veel te veel !!!!!

    groetjes

    30-01-2009 om 21:31 geschreven door Jetty  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.28 Januari is ..........
    Dus , 28 Januari is de verjaardag van mijn Sofie ! Jaja een grote madame al .
    Ik vraag al een paar dagen wat haar plannen waren voor vandaag , en het antwoord was steevast "ik weet het nog nie"
    Vervelend vind ik dat hoor ! Dus vanmorgen in plaats van te gaan lopen , toch maar in de buurt gebleven ! Want zelf vind ik een verjaardag altijd zeer belangrijk , dus ook voor mijn kind hé.
    Op de middag vraag ik  " En weet je het nu ?" nee nog niet
    Uiteindelijk zijn we voor haar verjaardag na de middag een mooie bureaustoel gaan kopen !
    Ze moest zelf kiezen natuurlijk hé , terwijl wij met een scheef oog het prijskaartje nakeken
    Eerst 5 geprobeerd en de 6de was ne goeie volgens haar , dan moet ge ook met niets anders meer afkomen hé
    Die en geen andere , hij kost 139 euro , maar kwam van dik boven de 200 euro , dus een soldeke
    Ze is er kontent mee , en ze geeft hem thuis helemaal alleen in elkaar gestoken met was "VERDOMMES " der bij maar t'is haar gelukt !
    Om 17.30 uur zijn we frieten gaan eten ! Alweer goed voor mijn dieet, maar de dochter is jarig , dus een goed uitvlucht !
    Ik wou vanavond nog gaan lopen , maar dat is er natuurlijk niet meer van gekomen ! En waarom niet ??
    Niet de dochter die jarig is hoor, want ondertussen zit die alweer een paar uurtjes bij haar vriend ! Neenee t'is omdat ik keimottig ben
    Nen tijd geen weinig vet eten en dan ineens nen pak friet met tartaar en een curryworst special !!
    Goed gedaan van ons jetty !!
    Nu zal ik morgen na mijn werk moeten gaan lopen ! En vrijdag moet ik dan nog eens gaan lopen , omdat ik heb afgesproken met mijn loopmaatje !Er zijn mensen die elke dag gaan lopen , en zo'n ne beginner ben ik ook weer niet hé , dat  twee dagen achter elkaar dodelijk zullen zijn       Ik doe dan geen versnellingen en let goed op mijn hartslag , dat komt dan ook weer in orde  !!
    Zaterdag rust dan ! En Zondag terug met die groep mee !

    28-01-2009 om 22:06 geschreven door Jetty  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn eerste loop in ........
    Zondag was mijn eerste loop sinds lang in groep !
    Amai amai dat was afzien zunne
    Ze liepen tegen 6.30min /km  wij lopen altijd een stuk tragen !
    Maar eerlijk gezegd vond ik het wel fijn , zo kon christine ook eens van het ritme proeven ;-)
    Enne ze geeft ook uitgelopen Ik ook maar allebei met veel moeite . Er waren nog twee dames die een secontje trager waren dan wij ,
    dus we waren niet echt de laatste !
    Ik weet nu niet hoe het zondag moet , want dan gaan ze in één keer 50 min lopen tegen dat tempo , waarschijnlijk gaan ze de groep in twee delen .Misschien is dat toch beter , alhoewel  wie na een tijd niet meer kan volgen vind wel altijd zijn weg hoor , want we lopen in onze regio
    Morgen ga ik dan een trage loop doen . Op die meneer zijn programma staan 25 min , vond ik wel een beetje raar want uiteindelijk als je tegen zo'n tijd kan lopen zijde in mijn ogen geen beginner hé ! Ik ben me al druk aan het maken omdat die groep niet kon volgen , ja zo is het altijd wat hé !
    Maar het is toch zo , dat het goed is om het te doen, omdat je de kudde toch wil volgen
    Met Christine (loopmaatje) is het altijd wel gezellig hoor , maar als ze een muis of een vogelke of een paard ziet stopt ze telkens !
    Dan sta ik daar langs de kant te kelen dat ze verder moet lopen , soms hilarische taferelen  , iets voor bananasplit !!
    Ze is dan ook van natuurpunt hé, da's niet voor niets natuurlijk ;-)
    Maar t'is een schatje !!!!!!! ( een beetje slijmen voor als ze dit bericht moest lezen )
    groetjes

    27-01-2009 om 16:39 geschreven door Jetty  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mee met Sodipa
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De sportdienst van de stad Antwerpen doet mee aan de Ten Miles !! Wij lopen eigenlijk al twee jaar mee met hen
    Maar ik wou altijd het t-shirt aan van de webloglopers
    Dit jaar gaat het anders zijn ! Ze doen ook begeleide trainingen ,vroeger steeds op zaterdag ! Maar dit jaar op Zondag !
    Dus had ik geen reden om dit jaar niet mee te doen , want op zondag ben ik vrij !!! De andere dagen moet je op uw ééntje trainen , maar dat vind ik helemaal niet zo erg !
    Dus vanmorgen in de regen en de wind naar de eerste afspraak !
    Er zijn mensen die van 0 beginnen dus hadden we eerst een toespraak hoe ze het gaan aanpakken , wat je moet doen en vooral wat je beter niet kan doen ;-)
    Over kledij en over het belang van goeie loopschoenen en dergelijke meer ! Daarna hadden we een zeer korte loop
    1 minuutje lopen tot het fluitje ging en dan 1 minuut terug , daarna
    1 minuutje lopen , maar in terugkomen moesten we dan diezelfde afstand in twee minuten teruglopen , hahaha goed gelachen
    iedereen was te vlug terug
    Voila! En dat was het ! terug naar binnen , waar we oefeningskes moesten doen en ook een paar goei buikspieroefeningen ,
    en t'was afgelopen !
    De Jacques en ik zijn dan nog even rond het Galgeweel gelopen,daarna een lekker warm douchke wat koffiekletsen en naar huis !
    Volgende week gaan we in het park van het Middelheim lopen , en daar begint het serieuze werk !
    Ik heb gezegd dat ik in de groep van de 5 km tot de Ten Miles wil lopen !
    De vraag was " heb je ervaring , "
    Ikke zo " jaaaaaaa hoor , maar ik loop wel heel traag !! "
    Oh maar dat kan geen kwaad zunne , als je maar uitloopt , en we steunen u wel hoor , we laten u niet achter ;-) !!
    De mensen die ons gaan begeleiden doen dat allemaal in hun vrije uren , vind ik wel heel tof .
    Een beetje opkomst is dan wel plezant voor die mensen , k'vond dat we maar met heel weinig waren , maar ja het weer was er dan ook naar hé !

    18-01-2009 om 22:54 geschreven door Jetty  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AI AI
    Ik kwam vanmorgen de fitness binnen en zag het al meteen
    Mijn loopmaatje was niet in haar nopjes !! Ze is steeds moe moe moe !!
    Ik zeg tegen haar "komaan jong ne korte loop dan toch hé !"
    Alé wij weg . Nog geen 500 meter verder " Jetty !!! Ik kan nie meer! Ik wil terug !! "
    Ik zo " Doe niet flauw hoor ! Komaan !! "
    Maar het ging niet , we hebben dan de 6 km merendeel gestapt !
    Ik heb haar wel laten beloven dat ze vanaf zondag haar best gaat doen !
    Want " Je brengt zo mijn Ten Miles echt wel in gevaar hoor !
    "  Ja ik weet het ! Maar ik beloof dat ik vanaf zondag mijn best ga doen "
    En hoop doet leven hé ! We zullen zien , ik heb haar gezegd dat ze vitamientjes moet nemen !!!!!!!
    Ach t'is echt een schatje en ik kan haar niet aan haar lot overlaten , dus we zien wel wat er gaat gebeuren !
    Misschien mijn trainingen beter aan haar aanpassen , en als ik met haar loop de kortere trainingen nemen ,
    en dan extra loopdagen inlassen met meer kilometers ?
    In ieder geval heb ik haar kunnen overhalen om zondag met een groep mee te gaan lopen !
    Die mensen gaan allemaal trainen voor de Ten Miles !
    Op zondag lopen ze dan samen en de andere dagen ieder voor zich !

    14-01-2009 om 19:41 geschreven door Jetty  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het bewijs
    Ik loop dus echt nog hé ;-)Photobucket

    13-01-2009 om 23:36 geschreven door Jetty  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Welkom op mijn blog!
    Foto

    Foto

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Foto

  • Eugène
  • mario
  • Julie
  • Ruthje
  • Homer
  • Katrien
  • Natalie
  • tiny

  • Archief per maand
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 07-2011
  • 12-2010
  • 08-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 09-2005

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Zeker eens gaan piepen !!!
  • WEBLOGLOPERS UNITE
  • MAKE A WISH

  • Gelopen Kilometers
    Januari :         62 km 400 m
    Februari        113km  650 m
    Maart            124 km 610 m   
    April              140 km 960 m
    Mei
    Juni
    Juli
    Augustus
    September
    October
    November
    December


    Blog als favoriet !

    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs