Inhoud blog
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
  • op aanvraag , receptenboekje van Nance
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    rustig en blij , gezond en sterk
    schrijftocht
    25-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
    25/07/2020  Joris 

    Koekoek boek ; 
    een beetje te weinig voor mezelf gezorgd en dus ook jou aan de kant laten liggen . 
    Ja, ja , ik weet het , op de dagen van zwakte en twijfel zou ik net meer moeten schrijven en beter voor mezelf zorgen . Vreemd , dat op de dagen dat ik die zorg het meeste nodig heb , dan net , geneigd ben om dat allemaal ( met een berg excuses ) aan de kant te schuiven . 

    Nance werd ziek , en moest en kon ook niet anders , dan helemaal alleen in huis uit te zieken .Zelf moest ikzelf me ook laten testen , gelukkig geen corona !
    Blijkbaar was dit genoeg om alle goede vooruitgang van de laatste weken , los te laten en te verdwijnen in zelfbeklag en een berg (fout) eten . Hoe stom , hé . 

    Nu , deze morgen (ok , na de confrontatie met de weegschaal , bij mevr .Mia ) , terug beslist om mezelf eens goed op te schudden . 
    Zelfs al enkele (pogingen) yoga-oefeningen gedaan , fris gedoucht , afspraak met de kapper gemaakt én , én , tomaat , bloemkool , boontjes , kip ... allemaal gezonde dingen in huis gehaald .Wat zeg je me daarvan ? Hup hup hup ... terug in het gezonde regime . Hoera!

    Straks , eens horen of Nance zich goed genoeg voelt om onze wandelingen terug op te pikken . Dat , zal zeker helpen om die lethargie uit mijn lijf te krijgen . Niet zozeer de tienduizend stappen , maar de buikvlinders . 
    Dat vlindergefladder , maakt me wel wat vrolijker en doen me toch wel hopen en dromen van meer . Kussen kan en mag toch nog zonder mondmasker :-) in onze romantische bubbel ... die gaan we toch terug wat prik moeten geven .

    Die mondmaskers , dagboek , die worden ook wel een nieuw zwerfvuil , in de voortuin , in de goot , zelfs in het park ... hoe belanden die daar toch ? Zouden we niet bewust en zorgzaam moeten zijn , met onze nieuwe schaamlapjes ? 
    Tja ... zelf moet ik misschien bij Nance , in de winkel ook maar een stoer en herbruikbaar masker kopen . Al die blauwe wegwerpdinges zullen ook wel weer een belasting geven op ons milieu .
    Als ik dat nu ook binnenhuis zou ophouden , zou dat helpen om bewuster te zijn , van wat ik in mijn mond stop ? Of , zou het mezelf dan dwingen om nog meer uitvluchten te verzinnen , om toch maar weer iets fout te eten ? 

    Tja , ik zal maar wat lichaamsbeweging nemen en eindelijk eens aan die poetsbeurt beginnen ... anders heb ik écht een schaamlap nodig , als Nance morgen binnenkomt . 
    Hup hup hup in de mr. proper modus !!

    Tot gauw , beloofd , ik laat je niet meer zo lang aan de kant liggen !
    Joris 





















    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 18/05-24/05 2020
  • 11/05-17/05 2020
  • 04/05-10/05 2020
  • 27/04-03/05 2020
  • 20/04-26/04 2020
  • 13/04-19/04 2020
  • 06/04-12/04 2020
  • 30/03-05/04 2020

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs