Inhoud blog
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
  • op aanvraag , receptenboekje van Nance
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
  • rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    rustig en blij , gezond en sterk
    schrijftocht
    29-06-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.rustig en blij , gezond en sterk (als ambitie)
    29/06/2020  Joris 

    Koekoeloerekoekoek boek , 

    waw , , ik heb je wel wat te vertellen , hopelijk brengt jouw stilzwijgende goede raad mij terug wat rust . 
    Mijn hele lijf trilt van opwinding , jaja stress, hormonen en schrik ... voor , ja voor wat ? 
    Voor de liefde , durf ik dat woord wel gebruiken , is het niet eerder (ijdele) hoop en schrik voor het ontwaken in een nachtmerrie ? 

    Laat het mij , dagboek van mij , even vertellen ... 

    Woensdag was er yoga , in het Groot huis , Anke , onze juf deed ons nadenken over durven en willen en willen wat we durven of zo .. ik was niet helemaal mee . Of ze het nu bedoelde ronde de oefeningen durven beter doen ( dat is soms wel écht durven hoor , om je verder en dieper te plooien dan wat comfortabel is ) , of ze bedoelde het in de rest van ons leven ? Tja , dat laat ik maar . 

    In ieder geval met een hoofd vol van de woorden durven en willen , na de les , de loungebar in , onze drankjes worden gebracht en hoe het kwam ... ik weet het niet zo goed , maar daar zaten we ineens , Nance en ikzelf , handen in elkaar , rond de koffie  ( met room , ggrrr) van Nance . 
    Onbeweeglijk , Nance brabbelde ook wat over durven , maar ik zat in een gel bubbel vast ( geen ontstmettende gel , deze keer) ... een bibberende laag , transparant en ook weer niet . Een jelly pudding waarvan die trilling helemaal in mij verder  kroop. 
    Was het onaangenaam ? Nee , vreemd en een beetje magie , misschien . 
    Tot Tom , stilzwijgend onze drankjes (koud geworden) wegnam en een glaasje cava trakteerde , de bubbel spatte uiteen , we ontwaakten en giechelden als twee tieners , klonken  (en dronken) ... er voelde ook iets geklonken binnenin . 
    En ja , boek ! Ik heb haar gekust !!Echt , voor de deur , zoals in een station romannetje . Heerlijk , maar toen toch maar snel afscheid genomen ( lees , de benen genomen ) . 
    Gisteren samen gaan wandelen , zij nam spontaan mijn hand , zaaaaaaaaaaaaalig ! 
    Stilzwijgend , bijna , tot aan onze picknick , 
    hoe moeilijk om dan te zeggen wat je wil en voelt en niet durft :-) 
    Maar dan toch maar aarzelend een opening gegeven , uiteindelijk , ook al keken we elkaar niet in de ogen , konden we toch besluiten om 'ons' een kans te geven , onze angstjes en schrikjes   ( zo noemt zij dat , voor mij zijn dat monsters) beetje per beetje te overwinnen door samen dingen te doen . 

    Hallo , dagboek , hoort kussen en seks daar ook bij ? Weet jij dat ? Mag ik hopen , ik zou nog liever vertrouwen .. maar dan kom ik voorbij de spiegel en zie een dikke bange man ! Hoe kan ik nu ook maar denken , dat een mooie lieve vrouw als Nance voor mij zou kiezen ? 
    En toch , en toch ... na het eten en onze 'praat poging' , ging ze liggen met haar hoofd in mijn schoot , oogjes gesloten , zei iets over gezellig en doezelde zowaar een beetje weg (misschien door de slapeloze nachten , die ik haar bezorgde) . 

    Nu ja , dagboek ... het kussen zijn we niet verleerd ! Hopen maar ? Durven en willen ? 

    En nu dan maar , dubbel gemotiveerd , soep gaan maken !Soep en soep en nog meer soep !
     En , een kleine thermos soep naar Nance , in de winkel brengen , in ruil voor een kus .. joedeloedeloe!!!!!!!!!!!!!!!


    Joris


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 18/05-24/05 2020
  • 11/05-17/05 2020
  • 04/05-10/05 2020
  • 27/04-03/05 2020
  • 20/04-26/04 2020
  • 13/04-19/04 2020
  • 06/04-12/04 2020
  • 30/03-05/04 2020

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs