Met deze blog wil ik mijn bevindingen bekend over mijn leven met de ziekte van Parkinson!
08-08-2013
Geen onderwerp
Hela Bonni Wat is dat over die schrijfsels. Ik heb nergens uw naam vernoemd, ge zegt nu zelf dat dat het over u is dat ik schrijf. Wat kom je beu ik zal aan u niet vragen wat ik moet schrijven zunne!! Ik heb hier op die ganse blog nog nooit iemand zijn naam gezet . Maar in hetgeen ik vertel schuilt de waarheid kan ik niets aan doen!! En gelukkig zijn ik zou het moeten vragen aan u, Als je iets zegt past dan op tegen wie,?????????en als je van iemand wil afgeraken zeg hem of haar de waarheid.. Bedankt Jeske voor uw reactie Jammer dat zulke dingen moeten gebeuren. Daarmee is het nog eens bewezen wanneer je iets zegt je moet oppassen wat je zegt. En problemen kun je maar oplossen met de waarheid.
Ik had intussen drie schilderijen gemaakt voor haar, ze had dat niet gevraagd zunne maar stomweg had ik met veel liefde die doeken gemaakt! Ze staan hier nog ze zijn van haar, ja ik heb ze gemaakt voor haar! Het ging van kwaad naar erger en ik vroeg uitleg waarom ze me negeerde.Ik zei dat ik geen contact meer wilde en ze antwoorde dat ik een vriend was als een ander. dat mens heeft me pijn gedaan en ik heb maar één woord. Nooit zal dat nog goedkomen maar ik draag geen haat maar heb een hekel aan leugenaars en bedriegers. Ik vraag me nog altijg af waarom ze dat gedaan heeft?????????
Die vuile werken die duren nogal!! Ik ben kapot .Gisteren avond belden ze nog om ,naar de mis te gaan !Ik zou beter dat verhaal verder zetten trek het je niet niet aan er zal ineens iets uitspringen zo geraken we in een beetje nieuws! Ik zou beter een beetje dat verhaal verder afwerken. Het komt er op neer dat die vrouw me inpalmde gelijk niets. Daar moet je toch een ezel voor zijn. Eerlijk gezegd ik was een beetje verliefd. Maar veel kon er niet gebeuren ik zat in Westende en zij in Antwerpen. nu ik wilde goed zijn voor haar en iets verkeerd is nooit geen waar geweest! op een avond vertelde ik haar de waarheid. ze zegt ik heb reeds jaren geleden mijn hart aan mijne man geschonken waarin ik haar gelijk gaf maar ik zal u nooit laten staan en we blijven vrienden voor het leven. Ik zei dat ik daar niet voor kwam hetgeen wel waar was en dat mijn , maar ze stopte ook niet met lieve woordjes enz enz. Op een avond was ze niet op de afspraak en dat deed pijn verdomme! Het duurde dagen voordat ik haar nog eens op den chat had.
Ik wil dat nu eens van me af schrijven, zo stom als het groot is,kom er morgen mee over de brug!!!!Ik ben versleten van de warmte!! De afsluiting staat er ik moet nog overal takken aan bevestigen! Een mens heeft toch een grote voldoening als je dan achteraf het geleverde Werk kunt bewonderen. Nu als ik niet tevreden ben moet ik het maar zelf opklaren. Ik heb toch weer een hoop miserie als je dat miserie kunt noemen want ik heb slechte ervaring. Enkele maanden geleden kreeg ik de vraag of ik gelukkig was of niet. Een vriendin die ik reeds lang kende vroeg me pardoes of ik gelukkig was met de commentaar die ze gaf...Ik antwoorde ja dat geeft me een gelukkig gevoel. ik zal morgen proberen verder te werken... én ding kan ik u reeds zeggen vertrouw nooit een vrouw of op zijn minst oppassen geblazen van mensen die ganse dagen op Face book zitten, en altijd maar fotos delen en zever op f b zetten ik haat valse mensen en duizend kloten en nog wat.Het is vandaag weer om te stikken!!
We waren reeds van vroeger goede vrienden, maar ze was nog nooit zo lief geweest! Ik zelf kan ook nog al zeveren tegen de vrouwen,we moeten toch eens kunnen lachen ook. Maar dat kwam dat het veranderde, alle dagen was ze daar voor onze babbel en ik zeg nu geen kwaad van mijn vrouw maar ze kan moeilijk naar iemand luisteren en ik was blij mijn hart eens te luchten.
Verdomme die rotte Park houd mijn handen tegen.Ik heb naar de ziekenkas geweest het was maanden geleden. Er lagen hier een hoop dokters briefjes het was de moeite.Ben ook naar de brico geweest om wat materiaal. Mijn home bank de kaart raeder gaat maar half niet meer. Heb een nieuwe besteld..Ik ben uitgeput!!!Ik heb de ganse namiddag op mijn computer bezig geweest. Ik ben versleten en morgen proberen verder te werken..'&nderdaags heb ik maar een beetje verder gewerkt. IK val altijd maar in slaap' kan niet slapen met de midddag!Ik zal morgen een nieuw bericht schrijven!
Het is een beetje te geweldig. We zijn deze morgen om zeven uur begonnen!!Op geruimd bij de buren!!het was de verjaardag van Monique heeft niets gedaan. Ik heb de dag buiten gewerkt. Ik had weer pîjn in mijn rug!! ben content dat het bijna gedaan is!! Het is nu bijna 22 uur, heb weer steken in de hartstreek is vermoeidheid!!Het is de laatste maal dat ik zulke werken doe, Is ,iets meer voor mij!!
Ik moet toch een goed woordje doen voor mijn buren. Ik heb nu een haag weg gemaakt en nieuwe afsluiting gezet, Maar ze zijn hier allemaal behulpzaam!!Dat is tof ! morgen om zeven uur beginnen we het laatste afval klaar te maken om zaterdag mee te geven met de groendienst die dat komt ophalen! Ik heb gisteren naar de kraker moeten gaan rug en nek geblokkeerd. Ik heb afgezien zunne. Het is beter vandaag.