Inhoud blog
  • Bericht van een parkie
  • Aan ons Jeske
  • Afzien
  • Laat u net vangen
  • Jammer
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn leven met Parkinson

    Met deze blog wil ik mijn bevindingen bekend over mijn leven met de ziekte van Parkinson!
    22-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gans de dag last van park

    Heb een zeer slechte nacht gehad. Ben reeds op van vijf uur! Kwam deze morgen moeilijk op dreef. Anders en mooie dag geweest. Ik denk dat ik op het verkeerde adres zit!! Heb juist eens naar jo park geweest! Triestig nooit geen kat meer! Heb een reactie gehad op één van mijn berichten. Kan niet denken wie het is. geschreven door lin! Moet er eens over nadenken zegt ze hoe he komt dat ik niemand. Gaat over azijn pissers en de nog een beetje commentaar. Die denkt toch zeker niet dat ik niemand meer heb om e babbelen! Als ik wil kan ik de ganse dag aan de pc zitten. die tijd is voorbij gaat veel te veel tijd in!!Lin zeg eens welke lin je bent. Ik vind het niet slecht dat je reageert. Etienne

    22-10-2013 om 21:01 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.morgen naar de dokter
    Ik heb mijn voeten die zijn soms aan het branden.Het is raar uitgedrukt maar het is precies of ze staan in brand. Ga morgen de dokter raadplegen.Het stopt nooit!!Ik heb de ganse dag gebeeldhouwd. Rond vier uur deze namiddag bezoek van park zoals gewoonlijk..Heb een massa foto's gekregen van Brazilië. dat zijn vriendelijke mensen. zaterdag komt de ward!!

    20-10-2013 om 22:01 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Azijn pissers

    Dat is hier toch iets triestig. Er valt niets te beleven op die computer! Face book niets meer! Ik heb geen contact niet meer met niemand. Zelfs niet met lut, ik heb dat toch nooit gedacht zunne. Ze is michien ziek ? Het is een rare boel geworden. Er zijn er een pak die achter gebleven zijn. Ben eens naar de chat van Radio Parkies geweest,  precies een bende kleine kinderen. En die die parkinson Be. Dat is een één mans zaak geloof ik Het is juist Linda Degroof die daar iets inzet. bende sukkels! Al de ganse week last van die rotte park. Vandaag niet de dag is extra verlopen!!                                                                                                                                       Straf!!!! je moet eens kijken naar de reactie van lin degroof. Mag er hier nog gelachen worden. ze steken de ganse boel in ruzie en het is nu mijn schuld.

    19-10-2013 om 00:00 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    13-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.text verloren

    Ik ben nu ineens mijn tekst kwijt en blog geblokkeerd!!!Zal voor morgen zijn de rest!!

    13-10-2013 om 21:26 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. de winter van 1962 op 1963
    Ik zal in de komende dagen een zeeman verhaal vertellen over de start van een avontuur die toch jaren heeft geduurd. De jongste van mijn zuster is die winter geboren. Is intussen vijftig jaar geworden de pekelharing!!Het was beeste koud en ik was nog geen zeventien jaar En had mijn papieren op zak om te vertrekken op de lange omvaart. we zijn  naar Diksmuide naar het Moederhuis geweest door de sneeuw Ik Eddy een oud oostfronter om mijn zuster te bezoeken!!!
    Verdomme vind mijn klad blok niet...zal morgen verder werken!!  IK heb nogal last gehad van de park maar zal het proberen af te maken!!!
    De winter van 1962 op 1963 was bar koud! Duizenden dieren lieten die winter hun leven! Bakken ijs, ik nam de laatste trein naar gent antwerpen uit Diksmuide.Ik was nog geen zeventien jaar, besloot het avontuur tegemoet te gaan!Ons moeder die altijd voor haar kindje had gezorgd was woedend. Gaf niet veel geld mee genoeg om van te leven. Dat was het begin waar ik nog niet direct het einde aan zag!
    Lichtervelde overstap station.Dampende stoom machienes verkleunde mensen het leek wel een andere wereld. In Antwerpen arriveerde ik rond middernacht wist niet waar naartoe en doolde een paar keer van de station straat naar het centraal station!Ik bleef rond het station draaien en buiten een paar taxi drivers was niemand meer op straat DE taxi annen stonden met hun rug opgestoken te babbel en te roken. In eens roept een van die mannen, zeg manneke wat doe je nog zo laat op straat. Bekijkt me goed en zegd ge zijt zeker ne zeeman!!Ik knikte en zegt die waar gaat je slapen vent.
    Ik heb weer problemen gehad met mijn computer' ik zal  morgen proberen verder te werken!!We zijn er terug. Enorme mizerie gehad met computer
    veel last van park.
    Die chauffeur zegt voor eeen prijzeke voer ik u naar Stella Maris.Ik wist op gen honderd jaar wat Stella Maris was. Dat was een soort zeemanshuis OP de Italië Lei. Klopte aan en een Garcon deed open bekeek mij als zoten vroeg aan de chauffeur wat heb je daar mee.die vroeg heb je daar geen bed voor die jongen ! Hij moet morgen nar 214 gaan bijwerken.
    DE man zei kom maar mee manneke, kreeg nog iets warms te drinken en in geen tijd lag ik in een warm bed, en zei bij mijn eigen God schept de dag en moeder de soep.
    Dat was de start van mijn zeemans leven die jaren zou duren!!

    30-09-2013 om 00:00 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Breuk
    Alle dagen breekt hier iets. vandaag de stozuiger. Ben weer kapot!! Maar ik leef op hoop mijn benen zijn gebetert. heb die water ophooping zo niet meer!! Ik heb vandaag foon gekregen van Mieke! Zal morgen verder schrijven! Ik heb me de ganse dag met de kunst bezig gehouden. Had weer een bezoek van mr park deze namddag. Stonden klaar om te gaan winkelen. Heb gisteren avond zitten dromen en een verhaal op geschreven. Zal het proberen in mijn blog te zetten.

    25-09-2013 om 00:00 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Park houd me wakker
    Verleden nacht weer bijna niet geslapen!! Ben niet goed smerige ziekte!!!Ga eerst mijn  pillen vullen Ga dan nog eens terug komen

    21-09-2013 om 21:03 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hart is goed
    Ik ben gisteren naar Veurne geweest naar de cardioloog. Alles is goed en ik moet maar terug gaan binnen een jaar.  Er is toch iets positief. Ik heb nog redelijk de  dag doorsparteld. Ik heb een mailtje gestuurd naar Lut over een paar dagen krijg geen antwoord. Dat doet nu eens pijn zie!!Echt ze is een goede vriendin Ik geloof dat ik iedereen aan het verliezen ben. Ze heeft ook veel werk!! zal me niet in de steek laten????

    20-09-2013 om 22:04 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    16-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zinloos leven

    Denk je dat het leven nog zin heeft met parkinson!!Je bent de speelbal van specialisten en dokters!!Verdoemt om voor de rest van je leven thuis te blijven. Niet opgeven, je verliest op den duur alle contact alle contact met de buiten wereld. ik ben het kotsbeu . Ik heb vandaag aan een beeldhouw werk bezig geweest. Je moet nergens meer gaan. Het leven is een geen hoop geen toekomst Niets!!!

    16-09-2013 om 22:12 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raar gevoel

    Heb een slechte dag! Veel last van park raar verleden week ging het veel beter!!De kuisvrouw kwam deze morgen! Was weeral wakker van 5 uur! Moest om tien uur dertig reeds medicatie nemen. ik heb toch kunnen opruimen. Komen morgen van de bouw maatschappij. Eens kijken zeker! Ik voel me zo alleen tijd dat we eens op schok gaan. Ik ga een paar fotos bijzetten als ik niet te veel mizerie heb!!

    12-09-2013 om 21:10 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Regen

    DE lang verwachte regen is er en ze spreken nog niet van veranderen. Heb een depressieve dag. Heb boven een beetje opgeruimd. het leven is zonder toekomst, het is een warboel geworden. Moet de 19e naar de cardioloog!Heb al anderhalf jaar niet meer geweest! Is niet slim maar wat is er slim eens je in hun handen zit geraak je er niet meer uit. In oktober is er box in de sporthal in Middelkerke. Ben al afgesproken met kamiel dat we er zullen zijn. Hebben jaren geweest tesamen overal. Het zal een fijne avond worden! Lut ik weet niet of je nog op mijn blog komt Bedankt voor uw verjaardags wensen. Stond iets in die me naar het hart is gegaan,,Bedankt!!!!! 

    09-09-2013 om 21:28 geschreven door puppus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 03/11-09/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs