Les folies sont les seules choses qu'on ne regrette jamais
22-05-2016
Nog 2 weken.....
Oei, al een hele tijd geleden. Sinds Maart.
Maar ik heb niet stilgezeten. Ik ups gehad en downs. Vooral mentaal. Eind April had er zelfs geen zin in. Wat zou ik daar kunnen uitrichten.... want mijn zwemmen trok op niks. Maar toch beetje bij beetje uit dit dal gekropen. En nu 2 weken voor D-day is de mindset niet slecht. Ik zie het zitten. Ik zal er een leuke dag van maken.
Deze week mijn zwaarste trainingsweek ooit, 27u46min bezig geweest met triatlon. Meer dan 3u gezwommen en eindelijk eens de volledige afstand gedaan, nl de 3800 meter. Weliswaar in blokjes. Meer dan 20uren op de fiets met oa een mooie lange rit in Noord-Frankrijk, 157km en meer dan 1600hm. En meer dan 4uur gelopen. Looptrainingen gedaan telkens op één van de volumedagen, laatste looptraining was 21.1km aan 4m59 gemiddelde. Vooraf reeds 110km op de fiets. De grenzen van mijn maximaal werden afgetast. Pure verzadiging met een goed gevoel.
De komende 2 weken zal ik mij vooral rustig houden. Komende week het zwemmen, fietsen en lopen onderhouden, met zaterdag nog een tempo fietstest en looptest. Dat zal ook het laatste worden. Vanaf zondag tot d-day zal het rusten zijn en de benen nog nu en dan wat los gooien.
Mijn eerste blokcyclus van 4 weken heb ik gehad. Indeling was opgemaakt op na 4 weken, aan 58 trainingsuren te komen of een weekgemiddelde van 14u30. De tijdsverdeling was 15% zwemmen, 60% fietsen en 25% lopen, de 3e week was de week met het meeste volume, de 4e week een actieve rustweek.
Het resultaat mag er zijn
Totaal trainingsuren : 59u28 of een gemiddelde an 14u52
Tijdsverdeling :
14.63% zwemmen, 59,78% fietsen en 25,59% lopen
Rustdagen : 1, dit heb ik mezelf kunnen permiteren in week 3, zelfs nog de week met het meeste volume.
Tot hier, uitvoering van het plan perfect.
De 4e week nog afgesloten met een loopwedstrijd. North C Trail of 21.6km over strand, duinpaden en duinen. Ik durf het geen trailloop noemen. Meer een lopenwedstrijd op geaccidenteerd parkoer. Maar dik tevreden over het resultaat. 1u51, 29e algemeen (507 starters) en 7e in M40. Wetende dat ik toch al 49 jaar ben en was ik een jaartje ouder was het podium. Maar hiervoor doe ik het natuurlijk niet, maar het is altijd plezant.
Ik nog wat congé staan en heb mij dan maar een mini trainingsstage cadeau gedaan. Niet naar het warme zuiden, dat is voor, om op zijn Vanden Borre's te zeggen, voor jeanetten. Geef mij maar de Westhoek. Om maar te zeggen, ik ben thuis gebleven. Maar het weer was voortreffelijk, eigenlijk ideaal..... als ik geen rekening hou met de temperatuur van 0° tot maximaal 8°. 's Morgens een paar keer met de fiets vertrokken om ijzelachtige wegen. Maar toch dagelijks kunnen fietsen, met maandag nog een woonwerk, goed voor samen 2 uur. Maar dan dinsdag 2u15, woensdag 2u30 en donderdag 3u, vrijdag, na een trail duurloop van 2u10, nog een 50km wezen fietsen. Een testritje met de TT-bike. De eerste keer dit jaar.
Het fietsen is oké. Alles rustig gehouden, enkel om de hellingen wat prikkels. Spelen met cadans en wattage. De wattage meter vind ik dus een zeer goede en nuttige investering.
Lopen ook 3 stuks (vandaag zondag moet ik nog de 3e training afwerken). Vooral over mij training van woensdag ben ik dik tevreden. Mijn vast toerke van 12k, in net één uur gelopen, zonder mij te moeten forceren. Ik had gehoopt om dit te kunnen ergens tegen eind April. Zonder mij te forceren, bedoel ik in LSD/low EXT modus. Voor deze training nog wat zitten warm draaien (15min) op de rollen. Afgelopen vrijdag nog een lange duurloop gedaan. 20k over en tussen de Kemmel- en Rode berg. En vooral veel modder. Zo'n trail maakt je sterk. De tijd vliegt voorbij en vooral veel afwisseling in tempo en ook ondergrond. Van asfalt tot tot je enkels in de modder. Ik moet wel zeggen. Trail loopschoenen heb je zeker nodig. Met gewone loopschoenen zou je nogal natte voetjes en vooral koude voetjes hebben.
Het zwemmen was ook oké afgelopen week. Het was de bedoeling om 3x te zwemmen, maar 'k ben maar 2x geweest. De 3e sessie was gisteren, zaterdag, voorzien, maar ik heb koers gekeken en zo is gisteren een rustdag geworden. Zelfs met net geen 18u sporten, nog een rustdag kunnen voorzien. Mijn mini stage mag ik een succes noemen. Met het weer zat het er "boenk" erop.
Nu zal het terug 4 gewone weken zijn. De laatste week van Maart mag ik mij terug zo'n weekje permitteren.
Tweede week van mijn eerste blok van 4 weken (tot IM Nice, 4 blokken van 4 weken). De totale trainingstijd zal een halfuurtje meer moeten bedragen als vorige week, of 14u30 (Nota : vorige week had ik al een halfuur teveel).
De opdeling per week hou ik simpel, 15% zwemmen, 60% fietsen en 25% lopen. Op deze manier probeer ik elke week op te delen. En het geeft mij ook niet teveel stress, van zal het mij wel lukken of zal ik deze week voldoende kunnen trainen. Over dit systeem heb ik wel wat zitten nadenken. En vooral, hoeveel tijd kan ik per week trainen, naast het werken, gezin, enz. Ik kwam tot de conclusie dat een 15 a 16 uur per week, het maximum is. En in de betere maanden (mei, juni, juli en augustus) kan ik misschien wel een paar weken van 20 uren doen. Ik klaag niet, 15-16 uur vind ik al mooi.
Dit heeft mij ook veel rust gebracht. En mijn verwachtingen voor IM Nice, zal ik dus stellen volgens wat mogelijk is. En toch, ik heb nog nooit zo goed en zo sterk gevoeld.
Dus afgelopen week
Zwemmen : 2u30 (Target 2u10) in 3 sessie - 6.7km
Fietsen : 8u17 (Target 8u42) in 5 fietsdagen - 211km
Lopen : 3u47 (Target 3u34) in 3 sessies - 42.1km
Train ze
PS Week 8 moet een topweekje worden van meer dan 16u
Een week van wind en regen, wind, regen, zon en wat vrieskou. En ondanks dit, toch een mooi weekje. Ik heb zelfs nog mijn verjaardag kunnen vieren. Anders niets speciaal, 3x het zwembad bezocht, 5x op de fiets en 3x de loopschoenen aangetrokken. Meer moet dit niet zijn.
Zwemmen : 7k in 3keer, 2u38 trainingstijd.
Fiets : 200k in 5 keer, 8u trainingstijd. In de 5 sessie waren er 2 sessies indoor. De rest in de wind,regen en droge omstandigheden. Eén groepsritje gedaan. Niet mijn gewoonte. Ik hou hier niet van. Je moet teveel opletten.
Lopen : 40.3k in 3 keer. Twee loopjes van 12k en één langere loop van net geen 2u. Wel volledig offroad, modder en hellingen. Plezant, maar je moet wel je ego opbergen. Ik mag al content zijn om 16.3k te lopen. Maar in vind dit plezant. Het leert je doseren.
Dus geen geen plublicaties op facebook van "vandaag een rustige duurloop gedaan van 30km in 2u30". Ik vraag mij dan wel af waarom zij dan maar een marathon lopen in 3u23. Als je rustige duurlopen doet van 30km in 2u30, moet je je toch zonder problemen kunnen selecteren voor de Olympische Spelen. Ieder zijn ding zeker. Om maar te zeggen dat ik vandaag mijn duurloop heb gedaan aan 7m10 per km, slechts 16.3km in 1u55min, maar ik loop ook een marathon in 3u23.
Deze week een overgangsweek. Zo kan ik vanaf week 6 starten met het laatste blok van 16 weken naar Ironman Nice. Zestien weken, te verdelen in 4 blokken van telkens 4 weken. Week 17 zal de taperweek zijn. In de 4 blokken is het de bedoeling om telkens per blok, het gemiddelde aantal weekuren wat te verhogen. Niet spectulair, te starten met een weekgemiddelde van 14u15 en proberen te eindigen met 15u30. Voor mij moet dit voldoende zijn. Er is ook nog werk, gezin naast het trainen. En leven als een pater wil ik ook niet. Iedereen zijn keuze.
Dus een overgangsweek. Veel gelopen met 43km in 3 sessies. Zo'n weektotaal in het lopen was al een tijdje geleden. De langste training was er eentje van 2u20, waar ik samen met Wim Fierens (Marathon des Sables deelnemer) en Mr Hawai, Christian Meuser, de NorthC Trail in Koksijde heb verkend. 22km, easy run, maar op het einde begonnen we het toch te voelen. Vooral de Wim F, want die moest nog een rugzak met 4 a 5kg meesleuren. Maar voor de rest plezant.
In het zwemmen ook wat boog ontspant. Slechts 1 sessie van 3km. Maar een goede sessie. Vanaf volgende week tot IM Nice zal het terug 3 sessies per week zijn.
Fietsen was 2x woonwerk, met 2 korte sessies indoor en deze morgen (zondag 7/02) een langere rit van 2uur. De focus lag op rustig fietsen. Het valt mij ook op dat de dagen nu wel beginnen langer te worden. Na het werk heb ik niet direct nog veel verlichting nodig. De MTB zal ik weldra op stal zetten voor het woonwerk fietsverkeer.
Een normale week en abnormale week. Abnormaal omdat ik 2 looptrainingen heb moeten schrappen door de regen. En afgelopen weekend was ook geen hoogvlieger. Als ik afga op de laatste 3 dagen, zou ik mij redelijk mottig voelen. Maar als ik het januari blok bekijk ben ik zeer tevreden met een weekgemiddelde van 14uur. Is niet slecht in de 5e maand voor D-day.
Nu een overgangsweek, om dan te starten in de laatste 16 weken of 4x4 weekblokken. Starten met een weekgemiddelde van 14u15 en eindigen in het laatste blok van 4 weken met een weekgemiddelde van 15u30. Dit moet voor mij voldoende zijn voor Nice. No comments, ieder doet iets volgens zijn eigen tijdbesteding en mogelijkheden.
Een ferm weekje met meer dan 16 uren. De gebruikelijke 3x zwemmen en 3x lopen en 6x fietsen. In het lopen ook een eerste 20'er gelopen, off-road. Dat was al een tijdje geleden. Het mooie vriesweer deed mij ook veel fietsen. Koud, 's morgens -3, maar daartegen kun je je kleden. Voor mij een topweek.
Zwemen : 7km in 3 sessies
Fietsen : 242 km in 6 sessies (3x woonwerk, 1 langere rit van 2uur en ééntje van 1u30 en een krachttraining op de rollen).
De winter deed afgelopen week zijn intrede. Voor velen eindelijk, voor een duursporter is het balen. Maar zelf mag ik niet klagen. Deze week wel geen woonwerk fietsverkeer. Maar gelukkig kon ik op mijn vrije namiddagen (dinsdag en donderdag) een mooie training doen. De weektarget van 200km heb wel net niet gehaald.
Zwemmen en lopen, terug de 3 wekelijkse sessies. De 3e loopsessie was wel een wedstrijdje te Boezinge. Organisatie van Ilse Geldhof (topdame in duatlon) en Kurt Jurgens (ook een toper bij de Master in duatlon).
In het kader van een goede voorbereiding, een paar
testwedstrijden voorzien in het voorjaar. Nog geen triatlon, maar gewoon korte
testen. De Toost Toast run was de eerste en de volgende zijn :
21/02 : 10km du Ravensberg 12/03 : 10mijl loopwedstrijd in Beselare 27/03 : Zomerduatlon in Geluwe.
Niet dat ik daar telkens met grote verwachting aan de
start zal staan. Het gevoel en hoe ik mij voel tijdens een inspanning zal de
belangrijkste parameter zijn. Zo'n dingen kun je altijd simuleren op training,
maar een wedstrijd is toch altijd iets anders. Zoals vandaag in de Toost Toast
Run. De opdracht was voluit gaan. Al een paar keer naar de piste getrokken om
wat snelheid te trainen. Maar een aantal keren 400m, is niet hetzelfde als 12km.
257 starters en veel goede lopers.
Mij in het midden van het pak gezet. Niet te snel starten, maar ook niet traag.
De eerste kilometers aan 4m09 a 4m10 per km. En vooral het gevoel zat goed, ook
mijn loophouding. De kilometers vlogen voorbij en ik voelde ook geen verval. Het
gemiddeld tempo bleef op 14.4 a 14.5 km/u. Eindtijd 51m06sec. En op een ronde
gelopen door de overwinnaar. Maar die had dan ook een gemiddelde van 19.36km/u,
dus dit is geen schande. Een vriendelijke Mauretaniër. Ik had eer om samen met
hem de kleedkamer te delen. En aan deze wedstrijd nog een mooie prijs, "de enige
echte Buffaolo zonnebril".
Besluit :
ik zit op de goede weg. Aan de looptrainingen zal ik niet zoveel meer
sleutelen. Het eenvoudig houden. Het waren niet de snelheidstrainingen die me
rapper deden lopen. Maar de focus op mijn looptechniek en loophouding. Dit deed
mij sneller lopen.
Zwemmen : 6.9 km in 3 sessies
Fietsen : 196.4km in 5 sessies
Lopen : 35km in 2 sessies + 1 wedstrijd (12,2km - 00:51:06 - 62e op 257)
De kop van 2016 is eraf. Nog altijd geen winterweer. Maar de aangekondigde regen maakte mij toch wel een beetje nerveus. Maar eigenlijk is het nog goed meegevallen. En alle buitentrainingen (fietsen en lopen) kunnen doen. Enkel 's morgens naar het werk heb ik toch 2x mijn regenjas moeten aantrekken.
Voor de rest alles ok, weektarget fietsen gehaald, 3x looptrainingen en 3 zwemtrainingen gedaan. Soms met het geval, ik sta nog niet ver. Maar soms van "laat Nice" maar rustig afkomen. Vijf juni, dat is de dag. Vooraf is het plezier hebben en hard werken.
Vandaag, zondag 10/01, nog een langere fietsrit gemaakt. Veel wind en wat hellingen in het Heuvelland. Plezant.
Met een weekje verlof tussen Kerst en Nieuw, kon ik een tandje bij steken, en kwam ik net niet aan 15 uren. Volgens Garmin connect, terug een persoonlijk record gelopen op de 5km. 22m09s in trainingsmodus. Ik heb hiermee al content voor de tijd van het jaar. Ook in het zwemmen een persoonlijk record. Op de laatste dag van 2015, eindelijk nog eens aan de 3000m geraakt. Hiervoor moet ik toch al een tijdje terug in mijn statistieken. Zelfs in 10x300m, in al de jaren nog nooit gedaan.
De zwemtrainingen van KTDC beginnen resultaat te geven.
Al een tijdje geleden. Ik zal proberen om deze blog
terug wat up-to-date te houden.Niet dat ik telkens wat zal uitleggen welke
trainingen ik de afgelopen week heb gedaan.
IM Nice valt dit jaar begin juni, 5/06. Dus nog een goede 5
maanden. Voor mij is dit een hele veranderingen. De voorgaande jaren deed ik
altijd een volledige afstand begin september en had ik telkens de mooie
zomermaanden om te trainen. Maar zoals vele dingen is dit vaak een mentale
kwestie. Als je al jaren lang, elke dag iets doet van sport, dan blijf je toch
een basis behouden. Een goede 8 à 10 weken moeten dan voldoende zijn om scherp
genoeg te zijn voor een Ironman. Het is ook niet meer mijn eerste keer en ik heb
ook niet meer de ambitie om scherpe tijden neer te zetten. Aankomen is de
ambitie en vooral mij amuseren.
De
laatste 2 maanden toch niet stil gezeten. Wat fietsen, lopen en vooral het
zwemmen heb ik terug op de rails gekregen. Een 3 tal trainingen per week, zijn
nu een regelmaat geworden. En vooral, trainingen die ik met veel goesting doe.
Het is nog anders geweest. Maar over de ganse lijn is regelmaat een belangrijke
factor. Hiermee kan je al een heel eind geraken. Er zijn dagen met 2 à 3
trainingsdagen, maar er zijn ook dagen met een 30 minuten. Kort loopje, 30 min
op de rollen of gewoon een sessie stabilisatieoef.
Ook veranderd van triatlonclub. In 2016 zal ik de kleuren van
KTDC verdedigen.
De komende 2
maanden al een paar loopwedstrijden voorzien. Op 17/01 de Toast Toast run in
Boezinge en in februari de Ravensbergloop in Belle (Fr). Vooral de
Ravensbergloop is een stevige 10km, met, hoe kan het anders, de Ravensberg als
speerpunt. En ook ene wedstrijd met zeer veel volk aan de start.
In maart voorzie ik dan nog een 3e wedstrijd in eigen regio. De
Warden Oomloop in Beselare. Dus 3 voorbereidingswedstrijden, die ik wil afwerken
als "Meedoen en ik zie wel waar ik eindig". Achteraf geen gezaag over "ik was
niet goed genoeg" of dit en dat was niet goed. Mensen moeten tevreden zijn dat
ze nog kunnen sporten, fietsen, lopen, zwemmen, duatlon, triatlon, trailrun,
enz..
Het zwemmen is zoals de meeste triatleten niet het beste onderdeel. Als je geen zwemachtergrond hebt of als je op latere leeftijd nog crawl moet aanleren, is het moeilijk. Ik ben er al mee bezig van 2009 en moest van niets beginnen.Ondanks de vele cursussen, lessen, enz ben ik nooit veel vooruit gegaan. Zwemclubs en triatlonclubs zijn niet in staat om, hun leden die minder goed zwemmen, toch die technische basis geven om te verbeteren. De traditionele techniekoefeningen zoals oksteltik, vingers slepen door het water, enz, helpen niet en zijn praktisch onuitvoerbaar als je niet de goede techniek hebt, met veel frustaties als gevolg.
Via een boodschap op Facebook (dat toch voor iets goed), kwam ik terecht bij Filip Rigolle. Triatleet en lid van KTDC. Een coach en heeft nogal veel kennis over het zwemmen. Met hem een afspraak gemaakt voor een zwem videoanalyse. Heb dit ooit eens laten doen, maar kreeg ik een lijst wat ik verkeerd deed, eigenlijk alles. Een toelichting en waarom, was er niet. Niet direct motiverend.
Maar afgelopen maandag was het de dag. Een 200m was voldoende voor het studiemateriaal. Daarna een nabespreking die volledig word opgenomen, dus de uitleg gaat niet verloren. En vooral een zeer deftige en begrijpbare uitleg. Hier geen lijst van een reeks fouten, en die zijn er, maar een gezonde aanpak en ons nu beperken tot een 3 tal basisfouten. Als ik deze kan weg werken, zal mijn zwemmen al een pak beter zijn.
Die voornaamste fouten zijn :
1/ vormspanning van het lichaam : gevolg van de slecht vormspanning is een overkruis bij de insteek, hierdoor gaat de goede beenslag verloren. Tevens komt mijn beenslag teveel uit de knie. Je vormspanning gaat ook voor een deel verloren door een slechte ademhaling. Ik blaas te weinig uit onder water.
2/ catch onder water : de overhaal is goed tot voor de insteek. Bij de insteek zakt mijn elleboog naar beneden. Hierdoor verlies van de catch en duw je in de eerste plaats het water naar beneden. Wat je doe stil vallen.
3/ beenbeweging : komt uit de knie
Kortom, eindelijk eens een deftige uitleg gekregen.
Na de bespreking nog wat corrigerende oefeningen gedaan. En nee, geen oksteltik of lengtes aan een stuk liggen stampen met een kickboard.
Maar voor mij betekend deze analyse zeer veel. Afgelopen reeds 5x naar het zwembad getrokken, en geloof het wel of niet. Ik heb toch al een paar dingen kunnen vaststellen.
Waarschijnlijk heb je al kunnen begrijpen dat afgelopen week, in teken van het zwemmen stond. Oh ja, ook nog gelopen (2 sessies van 1uur) en 2 sessies met de fiets (1u40 en 2u), voor de rest zwemmen, zwemmen en zwemmen. En denk nu maar niet dat je een beter zwemmer zal worden door trainingen te doen van 3000 meter en meer. Afgelopen week slechts 1500m voor 1u15. Twintig stappen achteruit, maar ik hoop dat ik dat één grote stap vooruit kan zetten.
Afgelopen zondag, 11 Oktober, naar Saint Sylvestre Cappel getrokken om deze trailloop te lopen. Bij aankomst viel het mij direct op, veel volk en de chaos aan de inschrijvingen. Zoveel volk hadden ze waarschijnlijk niet verwacht en met 2 dames moesten ze de daginschrijvingen redden.
Ik had me ingeschreven voor de 24.8km wedstrijd, maar moest mij tevreden stellen met een nummer van de 10km wedstrijd. Voorde 24.8km waren er gewoon geen nummers meer.... Hopelijk kom ik in de correcte uitslag terecht.
Ook 2 verschillende parkoers. De 10km werden per bus naar de startplaats in Cassel gebracht en moesten via een ander parkoer dan de 24.8km wedstrijd terug naar St Sylvestre Cappel. Voor ons was het een heen en terug Cassel (via de dezelfde weg) en in Cassel, drie keer een passage over de Casselberg. Drie beklimmingen langs verschillende kanten en na elke beklimming komt er ook een afdaling. Maar als ik mijn Garmin bekijk, valt het aantal hoogtemeters wel tegen. Op de 24.8 km, slechts 385 hm. Als ik mijn toerke doe rond de Kemmelberg van 15km, heb ik er evenveel. Toch hebben ze hun best gedaan. Afwisseling van on-road en off-road en ze hebben zelfs de bosmaaiers moeten uithalen om stukken netelvrij te maken. Een dubbele bevoorradingspost en vooral vriendelijke mensen. En de kilometeraanduidingen klopten perfect, de 10 km beep aan het bord van 10km.
De wedstrijd zelf, op het gevoel lopen. Traag wanneer ik het voelde op trager te lopen en sneller waar het kon.
Ik had van de coach de opdracht gekregen om een trailrun te doen van een goede 2 uren. Het zijn er iets meer gew.orden. 2u08m57sec, hopelijk kunnen ze een uitslag maken. Maar het is trail, het is de beleving die belangrijk is. En ik heb mij alvast geamuseerd
Een week waarin ik besefte dat ik geen 35 weken top kan zijn.
Het zal bouwen zijn en de laatste 4 weken voor de wedstrijd proberen te pieken.
Zwemmen - 4100 meter : 2
sessies - 2 uren : wat bezig geweest met techniek en uithouding.
Fietsen - 122.7km : 2 keer met de fiets
naar het werk gereden in powercrank modus. Na het werk telkens 1uur gefietst.
Dan zaterdag een langere rustige (1u30) rit gedaan. Lopen - 41.4 km : 2 kortere trainingen gedaan van 45min
en dan afgelopen zondag de "Trail des 3 monts" gelopen. Een off-road
loopwedstrijd van 24.4km. Met 2u08 ben ik tevreden. De wedstrijd gelopen op
gevoel, zonder bezig te zijn met een goede uitslag van klassering.
Nieuwe doelen : Eerst naar NICE, daarna naar
ALMERE.
Na Flanders Fields Triathlon
op 19 september in een actieve rustpauze geraakt. Vorige week mij dus enkel
beperkt in "Easy". Easy swim, easy bike en easy run.
Met coaching 3-coach.be zal ik nog een jaartje verder doen.
Wanneer de coach terug is van Hawaï nog één en ander door praten om de violen
gelijk te stemmen. In voorbereiding op 2016 zou ik toch graag een nieuwe insteek
hebben. Less is more.
Vorige week,
nog 36 weken tot Nice :
IM NICE - Week 36
Zwemmen (2.6 km) : 2 korte sessies van 30min, maar met
kwaliteit;
De 3e langere zwemsessie
heb ik geschrapt. Deze was voorzien voor zaterdag en gezien ik 's morgens al
bijna 4 uren had gefietst, vond ik toch een beetje erover om nog te zwemmen.
Maar op de 2 kortere zwemsessie had ik toch geen goed gevoel, lees watergevoel.
Na Ieper was ik dit een beetje kwijt. Maar ik voel toch dat mijn zwemmen wat in
de lift zit. Terug regelmaat en dat gaat het beter.
Fietsen (192 km) : 2 woonwerk sessies in Powercrank modus
(www.powercranks.com) en
afgelopen zaterdag een lange fietsrit van een goede 4 uur (3u56min). Goed voor
101 km en 192 km voor de ganse week. Wat eigenlijk wel veel is voor de tijd van
het jaar. Maar met 19°C à 20°C, begin Oktober, dan moet je ervan
profiteren.
Niet veel speciaals. Het
woonwerk verkeer doe ik in Powercrank modus. De Powercranks geven meer kwaliteit
aan je fietsen.
Lopen (39km)
: 3 sessies, waarvan 2 natuurlopen (Trail). De langste looptraining was er
eentje van 1u35, easy run, in en rond de bossen van Geluveld.
Als het fietsen, easy, easy. Rustige
duurlopen, met soms wat hogere tempo's, maar zonder in overdrive te gaan. Ook 2
natuurlopen gedaan. Ik durf het geen trail noemen. Daarvoor zijn de parkoers te
soft. Dus gewoon natuurlopen, veel off-road en eentje op en rond de
Kemmelberg.