Foto
  • Trainingkalender

  • Volgende Wedstrijd:

    11-12-2011 - Kerstcorrida Langemark
    http://www.kerstcorrida-langemark.be/
    10,8km

    Dieter's Favorieten
  • Fabrice Laga
  • Frederik De Vuyst
  • Joost Dewaele
  • Dimitri Delombaerde
  • Lieven Demeestere
  • Steven Hocedez
  • Johan Descheemacker
  • Bart Verkaemer
  • Bjorn Desmet
  • Natalie Tijtgat
    Inhoud blog
  • Westlaanrun 9km
  • Ploegsteert 8km
  • 20km van Kluisbergen
  • KBO Run
  • 5 km te Sluis
    BLOG Dieter Van Lierde
    loop-dagboek van Dieter Van Lierde
    29-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dwars door de Bilkhage
    Gisteren werd de wedstrijd "Dwars door de Bilkhage" gelopen. http://www.dwarsdoordebilkhage.be/ Dit was een wedstrijd over 9km. (4 plaatselijke ronden te gaan tot de finish) Voor de wedstrijd zag ik onmiddellijk enkele geduchte tegenstanders. Dimitri Caby, Dimitry Delombaerde, Pedro Dujardin, Patrick Soetaert, Frederik De Vuyst, Fabrice Laga,... Nu ja, gelukkig voor mij (want de laatste weken iets minder in form) deed een heel aanal vernoemde lopers mee aan de korte afstand. De korte wedstrijd (4,5km) is gewonnen door Fabrice Laga.

    1 ding stond me niet zo aan, dat was de verzengende hitte en de strakke wind. Maar ja, das voor alle tegenstanders hetzelfde é.

    Bij de start van de lange afstand waren mijn tegenstanders Dimitry Caby (normaal gezien veel te snel voor mij), Frederik De Vuyst (normaal ook een stuk te snel voor mij, maar had reeds de korte wedstrijd in de benen) en Patrick Soetaert de tegenstanders waar ik rekening moest mee houden.
    Van bij de start waren Fredrik en Dimitry gaan vliegen. Ik liep in de eerste ronde vrij gemakkelijk naar de 3e plaats. In een achtervolgend groepje achter mij liepen ondermeer Patrick Soetaert en Carlo Verleyen. Ik kon mijn 3e plaats de eerste plaatselijke ronde goed behouden. Toen zag ik dat Frederik zich, zoals gezegd voor de wedstrijd, uitzakken vanuit de kopgroep tot bij mij. Hij ging immers voor de premie van de eerste ronde. Vanaf het begin van de 2e ronde heb ik dan toch wel wat steun gehad aan Frederik die me af en toe eens uit de wind kon zetten. Voor de rest van het verhaal kan ik vrij kort zijn: Bij het ingaan van de laatste ronde kon ik Frederik vrij snel afschudden (alé ja, hij liet me uitlopen ) maar ik voelde toen wel dat het vet van de soep was. Dit laatste is het gevolg van het te weinig trainen en de hitte.

    Ik rolde dus zo'n kleine 2 minuten na Dimitry als 2e over de finish. Het algemene gevoel was zeker niet slecht. De snelheid lag boven de 18km/uur (alhouwel ik denk dat ik een stukje trager liep) en ik liep al zeker terug dubbel zo goed al verleden week in Zulte... De lever-blessure is over denk ik...

    De uitslag van deze wedstrijd kan je terugvinden op de volgende link: http://www.dwarsdoordebilkhage.be/uitslagen/uitslagen.htm

















    29-06-2008 om 22:00 geschreven door FlyingDieter  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    22-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LoopFeest te Zulte
    Gisteren heb ik een wedstrijd gelopen in Zulte. (10km) Na mijn onprofessioneel gedrag 2 dagen daarvoor op de trouw van mijn kozijn, was ik heel onzeker aan de start verschenen.

    Ik moet zeggen, onverwacht draaide het de eerste 2 ronden heel goed. Maar met nog 2 ronden te gaan kreeg ik verrassend veel steken in mijn rechter zijde. Toevallig de streek rond mijn lever... Nu ja, ik moest het kop-quattro laten lopen. Daarin zaten ondermeer Pedro Dujardin, Frederik DeVuyst, Lieven Demeestere en Johan Deketele.

    Voor de rest kan ik heel kort zijn, doordat ik geen aanspraak meer kon maken op de kopplaatsen, heb ik vooral niet meer aangedrongen en heb ik mijn wedstrijd rustig uitgebold. Doordat er totaal geen volk te bespeuren was achter mij, kon ik vlotjes mijn hartslag onder de 170 laten zakken.

    Nu ja, veel respect voor degenen die voor mij geëindigd zijn. Frederik (34min12s ; ploegmaat) heeft dit wedstrijdje gewonnen voor Johan (sterk teruggekeerd na open beenblessure) en Pedro. Lieven was mooi 4e en ik was dan uiteindelijk toch nog 5e. Zo'n slordige 3 minuten van de winnaar. (37min29s)

    De uitslag is terug te vinden op de volgende plaats: http://users.ugent.be/~pdevuyst/uit08/lcz22jun.pdf

    22-06-2008 om 00:00 geschreven door FlyingDieter  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (2)
    01-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MC BRIDE (IEPER - POPERINGE halve marathon)

    Vandaag kreeg ik de halve marathon van Ieper naar Poperinge (Mc Bride -- http://extreme.kewl.be/mcbride-run/) voor de benen geschoven. Wanneer ik opstond (+-6uur in de ochtend) zag het weer er heel somber uit buiten, ik kon dus maar hopen dat mijn wedstrijd niet even somber ging zijn.
    Na een rit van een uur in de auto was ik gebroken, de beentjes voelden niet zo super aan op het moment dat ik uit de auto stapte. Gelukkig kwam daar verandering in wanneer ik aan het opwarmen was met Bart Dewaele.

    Eens we startten (10uur) op de grote markt van Ieper (heel mooie startplek by-the-way) voelde ik me direct kiplekker in mijn vel. Nadat de eerste bocht was genomen liep ik in het gezelschap van meneer Frederik Colpaert, meneer Ghirma Wholdu en andere “grootheden” in de stratenlopen in België. Dit duurde natuurlijk niet lang. ;-)  Eens we onder de machtige Menenpoort liepen (cfr Last Post) liepen, was het zoeken naar het juiste tempo. Achter een kilometer had ik dat uiteindelijk gevonden.

    Ik had me voorgenomen aan een tempo te lopen van 3min 35s per kilometer, maar ik bleek na enkele kilometers meer tijden te lopen rond de 3min 30s per kilometer. Ik voelde me wel goed, dus dat stemde me wel vrolijk.

    Na zo’n 6 à 7 kilometer lopen, na de eerste bevoorading zag ik na het opdraaien van een rechtse bocht dat Steven Hocedez aan het naderen was. Dat was voor mij het sein om de pees er nog iets meer op te leggen. Die kilometer was ook één van de rapste van allemaal (3min26). Terwijl ik die versnelling aan het uitvoeren was, zag ik Dieter Van de Walle uit de kopgroep volledig terugvallen.

    In de verte zag ik gedurende de gehele wedstrijd Mathieu Lazou lopen, hij liep een kleine minuut voor mij. 1 punt van kritiek die ik jullie niet kan weerhouden. Ik vind het niet kunnen dat er mensen met de fiets lopers voordeel geven, vooral naar het einde van de wedstrijd toe. Pas op, dat gaat geen minuut schelen, maar toch vind ik dat niet kunnen op zo’n lange wedstrijd!!! Als je volgt als begeleider, rij dan achter de atleet die je volgt.

    Enfin, over de rest van de wedstrijd kan ik kort zijn, ik ben op een goede manier binnen gekomen in een eindtijd van 1uur14min47s. Op die manier was mijn doel bereikt. (onder 1uur15) De uitslag is te bekomen op de volgende link: http://extreme.kewl.be/mcbride-run/files/uitslag2008.pdf

    Tot de volgende…


    Onderstaande beeld geeft een beeld weer van mijn hartslagen tijdens de wedstrijd en ook de hoogtes worden weergegeven:

    Hieronder nog enkele foto’s van de wedstrijd: (met dank aan Fotograaf Joost Dewaele )

    01-06-2008 om 00:00 geschreven door FlyingDieter  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (6)



    Foto


    BESTTIJDEN

    3000m piste:
    Ninove: 9'23.01

    10.000m piste:
    Oudenaarde: 34'13.97

    10km baan:
    Torhout 2008 : 33'26
    (Sint-Rembert-Corrida)

    15km baan:

    Deerlijk: 51'51

    halve marathon:
    Ploegsteert: 1u14'31

    marathon:
    -- Toekomstmuziek --



    Archief per maand
  • 11-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 05-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 12-2008
  • 10-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs