Eindelijk zover! Het bezoek aan de autokeuring met de tweede C15 een mooi groen formulier op wat in sé inhoud dat de auto goedgekeurd is. Toen Alain echter maandag ochtend in Gent de nummerplaten wou gaan aanvragen bleek er een aanvraagformulier te ontbreken. Na heel wat heen en weer gebeld te hebben bleek het een vergissing van de administratieve dienst van het keuringsorganisme zelf te zijn en mocht Alain opnieuw met de hele papierwinkel richting schouwing trekken om er notabene hun fout recht te zetten. Onnodig te zeggen dat de gehele voormiddag naar de euh haaien was. Hopelijk ontvangen we de nummerplaten nog voor het eetfestijn .
Maar er was tussendoor ook goed nieuws: onze makker Wally belde dat hij een startmotor had bemachtigd voor de Ackou mobiel maar na vergelijking bleek hij niet te passen. Doch, alle Murhpys ten spijt, een paar dagen later kwam onze sympathisant Wally zelf ter plaatse de startmotor van onze witte C15 kosteloos vervangen waarvoor onze oprechte dank .
De laatste dagen voor het eetfestijn zijn zoals gewoonlijk weer hectisch. Allerhande geregel voor het eetfestijn zelf, affiches verspreiden, uitnodigingen versturen, laatste afspraken met de helpers en leveranciers, nog vlug wat aanpassingen aan de bullbars doorvoeren (zodat deze op onze Desertmobielen konden schitteren tijdens het weekend). Bovendien moest ook nog een nieuwe lading stickers van onze talrijke nieuwe sponsors mooi uitgeknipt en op de wagens gekleefd worden. Een paar weekjes om niet snel te vergeten.
Tot op het eetfestijn
25-04-2010 om 00:00
geschreven door Webbie
14-04-2010
Uitnodiging eetfestijn.
UITNODIGING
Graag nodigen wij U en uw familie/vrienden uit op ons
tweede groot eetfestijn
tvv de straatkinderen van Mongolië.
Dit alles gaat door op Zondag 2 mei in het parochiaal
centrum,
Bokkendries 9 te Denderwindeke Ninove
Doorlopend van 11u30 tot 18u.
Op het menu staat :
Kippenfilet fine champagne aan 13 euro
Zalm op normandische wijze aan 14 euro
Kindermenu aan 8 euro
Kaarten zijn verkrijgbaar bij het desertlions team nl.