Ik ben N, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Schelpje67.
Ik ben een vrouw en woon in Regio Brugge (België) en mijn beroep is Administratief medewerker.
Ik ben geboren op 24/01/1967 en ben nu dus 58 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lezen, muziek beluisteren, fotografie,decoratie, films bekijken, internetten, koken, postcrossing, borduren, breien.
E-mail mij
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
~~Schelpje's blog~~
Moi, je ne cherche pas, je trouve .. You cannot change what’s over, but only where you go
Sint-Andries bracht met de gemeentefusie in 1970 een waardevolle bruidsschat mee: het 13 ha grote domein de Koude Keuken. In 1968 werd het door de gemeente aangekocht en voor het publiek opengesteld. Het is nu uitgegroeid tot een veelzijdig sport- en ontspanningsoord. Iedereen komt er aan zijn trekken: wie zijn conditie op peil wil houden of gewoon wat wil sporten, kan er tennissen, voetballen of boogschieten; wie het wat rustiger aan wil doen, kan er wandelen, petanque spelen en zonnebaden, of vissen in de grote vijver. Voor de kleinsten is de avontuurlijke speeltuin de gedroomde plek terwijl enkele jeugdverenigingen de bevoorrechte eigenaars zijn van een lokaal aan de rand van het park.
De Koude Keuken is één van de weinige Brugse kastelen met een ver verleden. Vóór 1789 was het een landgoed van ongeveer 220 ha. De Flandria Illustrata (1641) van Sanderus geeft een waar beeld van dit oude kasteel, dat door 2 wallen omringd werd. In de 19de eeuw was het bouwwerk vervallen en als hoeve in gebruik. Baron Joseph Kervijn de Lettenhove kocht het in 1900 en liet het grondig verbouwen. De ingangspoort bleef in zijn oorspronkelijke staat bewaard. De parkaanleg beperkte zich tot een grasveld, een vijver en enkele heesters aan de voorzijde van het kasteel. Toen het domein door de gemeente Sint-Andries werd aangekocht, voorzag een Bijzonder Plan van Aanleg dat het als sport- en recreatieruimte zou functioneren. Een deel ervan zou evenwel voor sociale woningbouw worden gebruikt. Gelukkig werd daarvan afgestapt en werd bovendien het domein in 1974 met nog 5 ha uitgebreid.
Oppervlakte: 17,02 ha
Toegang via Zandstraat, Legeweg, Koude Keukenstraat, Prangeweidedreef