.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/10/2010 – AIGLE (Zwi) – Men Elite – 60’

    Aantal deelnemers:

    1.Zdenek Stybar (Tsj) 

    2.Niels Albert op 9"

    3.Kevin Pauwels op 14"

    4.Klaas Vantornout op 20"

    5.Dieter Vanthourenhout       

    6.Francis Mourey (Fra)           

    7.Sven Vanthourenhout         

    8.Steve Chainel (Fra) 

    9.Sven Nys     

    10.Bart Wellens          


    17/10/2010 – AIGLE (Zwi) – Dames Elite – 40’

    Aantal deelnemers:

    1.Katie Compton (USA) 

    2.Daphny Van Den Brand (NED) op 30” 

    3.Katerina Nash CZE) op 38” 

    4.Sanne Van Paassen (NED) op 39” 

    5.Hanka Kupfernagel (GER) op 1’09” 

    6.Helen Wyman (GBR) op 1’24” 

    7.Christel Ferrier-Bruneau (FRA) op 1’30” 

    8.Sanne Cant (BEL) op 1’48” 

    9.Caroline Mani (FRA) op 1’49” 

    10.Sophie De Boer (NED) op 2’07” 


    17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.MEISEN Marcel - TEAM KUOTA          

    2.BOSMANS Wietse - BKCP – POWERPLUS op 15”

    3.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    4.TEUNISSEN Mike - WV ´T LUCHTSCHIP

    5.ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM op 42”

    6.VAN HEESWIJK ROY - WV SCHIJNDEL

    7.VOLDERS Sonny - AVB - CYCLING TEAM         

    8.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM          

    9.TIELENS Jimmy - TEAM SAECO         

    10.PIROTTE Jo - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 53

    1.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    2.BERTHOLET Quentin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 20”

    3.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 42”

    4.VAN NUFFEL Tim - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 53”

    5.BODEN Stef - AA CYCLING TEAM op 56”

    6.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    7.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS      

    8.DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’07”

    9.VAN DEN ABEELE Arnaud - ISOREX CYCLING TEAM     

    10.GAUDY Patrick - THE BARRACUDA COMPANY  

    45.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’08”          

     

    17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 30 Juniores : 40´

    1.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    2.SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 3”

    3.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    4.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    5.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 17”

    6.LEHMANN Julian op 48”

    7.HERKLOTZ Silvio                 

    8.DE BIE Mike  - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    9.BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER op 1’30”

    10.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’41”

     

    Aantal deelnemers: 35 Nieuwelingen : 30´

    1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    2.VAN DONINK Gianni - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 44”

    3.BOETS Ben - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 52”

    4.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’01”

    5.SCHUERMANS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’09”

    6.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.GOOSSENS Kobe - BMX TEAM BEKAF VZW     

    8.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    9.HARDING Billy                     

    10.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 31 Juniores : 40´

    1.JAUREGUIQ Quintin            

    2.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 5”

    3.VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 47”

    4.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1:00”

    5.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 1’04”

    6.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’17”

    7.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’21”

    8.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’30”

    9.OOMS Niels - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS op 1’41”

    10.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’46”

    22.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM   op 4’33”

     

    Aantal deelnemers: 49  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’05”

    3.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 1’35”

    4.AMEEL Alexander - CT COVEMAECKER - BALANS         

    5.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’40”

    6.GHISTELINCK Milo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 1’45”

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    8.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’00”

    9.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    10.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    46.DE BRUYNE Meg - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’25”  

    17-10-2010 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan 01

    Zondag 17/10/2010 - EVERSEL ( HEUSDEN - ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 24

    1.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    2.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING op 4”

    3.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING op 8”

    4.BOECKX Thomas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 51”

    5.CLEEREN Tom - VAN EYCK SPORT op 1’05”

    6.COLLARD Simon - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES op 1’24”

    7.COLOMBO Lino - LIMBURGSE AFDELING          

    8.NERINCKX Stefan - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’53”

    9.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’27”

    10.VERHEES Ruben - LIMBURGSE AFDELING op 2’53”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 12

    1.BERCKMANS Nico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 54”

    4.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    6.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    7.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING op 1’04”

    8.YOUNG CHRIS - Team Marie Curie op 3’33”

    9.BARNES Stephen - SEACROFT WHLS op 4’47”

    10.VANHAEVERBEKE Jean - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 16

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 11”

    3.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 37”

    4.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING op 1’15”

    5.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    6.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    8.PANIS André            - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’32”

    9.MEISEN Josef op 3’13”

    10.POTARGENT Pierrot - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 3’39”

     

    17/10/2010 - ZINGEM (O) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 30

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 20”

    3.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 36”

    4.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 39”

    5.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM   

    6.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    7.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’31”

    8.BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’34”

    9.DEWITTE Wim - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’38”

    10.DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’47”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE op 25”

    3.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 36”

    4.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 51”

    5.VANDAELE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’09”

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’39”

    7.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 3’35”

    8.ROGIERS Benny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’51”

    9.VANMAEKELBERGH Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    10.DYSSERINCK Pascal - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 4’56”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 13

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 7”

    3.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’59”

    4.COP Herman - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’22”

    5.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 2’29”

    6.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’36”

    7.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’44”

    8.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 3’21”

    9.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 3’29”

    10.ROBERTS ANDREW op 4’19”

     

    17/10/2010 - LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR – 24’33”
    Aantal deelnemers: 2

    1.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    2.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM        

     

    MEISJES 13 JAAR – 24’20”

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 14 JAAR – 29’09”

    Aantal deelnemers: 2

    1.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE     

    2.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

     

    JONGENS 12 JAAR – 22’03”

    Aantal deelnemers: 11

    1.VERMEERSCH Florian - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    2.VERDONCK Loeka - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    3.VERMEERSCH Arne - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE          

    4.VALCKE Owen - VZW TREK USA RACING TEAM 

    5.VERBERCKMOES Fabio - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

     

    JONGENS 13 JAAR – 21’12”

    Aantal deelnemers: 21

    1.DHOORE ALESSIO - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND          

    3.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.BORRA Gilles - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    5.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW          

    6.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND          

    8.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND  

    9.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    15.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND

     

    JONGENS 14 JAAR - 24’31”

    Aantal deelnemers: 27

    1.ISERBYT Eli - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    2.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE        

    3.JAECQUES Simon - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE        

    4.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    8.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    13.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    27.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM    


    17/10/2010 - MASSENHOVEN (A) - BMX - Topcompetitie

    17-10-2010 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HANDZAME CLASSIC NIEUW OP DE WIELERKALENDER !!!

    Handzame Classic (categorie 1.1) nieuw op de wielerkalender !!!

    Handzame Classic.jpg 

    Op Vrijdag 18 maart 2011 zal de eerste ‘Handzame Classic’ gereden worden. Deze categorie 1.1 wedstrijd is totaal nieuw op de internationale wielerkalender en valt twee dagen na Nokere Koerse en daags voor Milaan-Sanremo.

    “We hebben eindelijk het akkoord gekregen van de UCI’’, stelt organisator Bert Pattyn. ,”We kunnen nu volop beginnen werken aan de uitbouw van de eerste editie van onze ‘Handzame Classic’. Let wel. Wij hebben hier in Handzame al een zeer rijke wielertraditie. Ooit waren hier immers mannen als Jaan Kirsipuu, Robbie McEwen, Danilo Napolitano en Jimmy Casper aan het feest. Bedoeling is om van onze eensdagswedstrijd een soort van pré-klassieker te maken. Onze kalenderdatum is dan ook ideaal. Wij vallen twee dagen na Nokere Koerse en daags voor Milaan-Sanremo. Wie niet naar Italië afzakt kan dus bij ons aan de slag. Dit ter voorbereiding van de Vlaamse wedstrijden in volle aanloop naar de Ronde van Vlaanderen. Over het parcours kan ik nog niet veel kwijt. Wel dat we naar het ‘Heuvelland’ zullen trekken en dit over brede wegen zodat de kans op ongelukken tot het striktst mogelijk beperkt wordt. Wij maken nu volop werk van de uitbouw van onze wedstrijd om die tot een geslaagd geheel te laten uitgroeien. Gelukkig hebben we al vele jaren ervaring zodat wij zeker in onze opzet zullen slagen’’, gaf Bert Pattyn mee.

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    17-10-2010 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/10/2010 - STEENHUFFEL - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 47

    1.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM

    2.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 20”

    3.VAN DEN BRANDE Kay - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 33”

    4.PIROTTE Jo - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’06”

    5.PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM          

    6.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    7.THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 1’10”

    8.DENOLF Gianni - CYCLINGCHAMPS    

    9.RAEYMAKERS Sten - CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK op 1’35”

    10.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM op 1’49”

    20.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’25”        

    23.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    28.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM    

     

    16/10/2010 - STEENHUFFEL - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 40 Juniores : 40´

    1.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2.HERKLOTZ SILVIO WERNER OTTO 

    3.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    4.LEHMANN Julian                 

    5.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.     

    7.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    8.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    9.CLARKSON Jack                 

    10.THYS Glenn - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    20.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    Aantal deelnemers: 45 Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    2.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    3.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    4.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    5.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    6.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    7.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL       

    8.WOMERSLEY JAKE - SOWERBY BROTHERS      

    9.KLOECK Dario - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  

    10.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.        

    14.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    27.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM        

    33.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM

    38.VAN DEN HAUTE Steffy - BENELUX TEAM      

     

    16/10/2010 - STEENHUFFEL - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. D

    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers:22

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    2.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    3.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV         

    4.DEBAERE BART                   

    5.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    6.THIELEMANS Bart - TEAM-THIELEMANS & CO  

    7.MEULDERS Filip - AFDELING ANTWERPEN - WBV               

    8.VAN DEN MUYSENBERGH Rob - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    9.DUBIN Bart - WK NOORD WEST BRABANT          

    10.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW     

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 13

    1.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 

    4.YOUNG CHRIS                     

    5.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    6.BARNES STEPHEN              

    7.MEYS Mark - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    8.JACOBS Johan - WK NOORD WEST BRABANT    

    9.HEREMANS Ronny - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    10.QUINTELIER Gunther - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 16

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    3.VERHESTRAETEN Danny - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    4.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL        

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  

    7.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV   

    8.ROBERTS ANDREW             

    9.JACOBS Jos - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    10.TUTELEERS Romain - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    17-10-2010 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 2°Crosszege in de Catg.B !!!

    De Bock Benny 2010.jpg
    Zaterdag 16 Oktober - ZINGEM (9750)

    Cross
    A-reeks
    1 Quincy Vens
    2 Brecht Lippens
    3 Joris De Baeyuer
    4 Tom Rouan (Merelbeke)
    5 Jan Focqué
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 057.jpg

               Winnaar Catg.A Quicy Vens en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK uit Hamme
    2 Erwin De Clercq
    3 Danny Standaert
    4 Luc Joos (Stekene)
    5 Dirk Vergult

    C-reeks
    1 Rudy Bloemmen
    2 Jose De Clercq
    3 Eddy Cobbaut
    4 Rudy Berwart
    5 Ronny Goethals
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 028.jpg

    Winnaar Catg.C Rudy Bloemmen, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Herman Martens.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Michel Vanhonsebrouck
    3 Robert De Vos
    4 Willy Corthals

    E-reeks
    1 Herman Martens
    2 Freddy Van Impe
    3 Lucien van Impe
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Jacky van Geeteruyen

               
    MTB
    A -reeks
    1 Davy De Bruyne
    2 Bart Tribout
    3 Brecht De Bruyne
    4 Jo Maes
    5 Bart Baeyens
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 126.jpg

              Winnaar Catg.A Davy De Bruyne en winnaar Catg.B Kurt De Vuyst.


    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Geert De Moyer
    3 Frank Saelens
    4 Marnic De Waele
    5 Geert Borree

    C-reeks
    1 Jean Luc Rossignol
    2 Curt Maes
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Marc De Vos
    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 091.jpg

       Winnaar Catg.C Jean Luc Rossignol en winnaar Catg.D Jozef Van Isterdael.


    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael
    2 Johan Martens
    3 Noel Verzele
    4 Andre Hermie
    5 Roger Wauters


    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Greetje De Vos
    3 Tinneke September
    4 Inge Joos (Stekene)
    5 Stephanie Vercammen

    VWF Veldrijden 16-10-10-zeingem 080.jpg 

                              Aankomst van Carla Godeau als eerste meisje.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    17-10-2010 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17 OKTOBER RESTAURANTDAG WIELERTEAM WAASLAND

    Banner Wielerteam Waasland 2010.jpg
    Restaurantdag Wielerteam Waasland



    De bestuursleden en renners van WIELERTEAM WAASLAND nodigen u uit tot hun RESTAURANTDAG ten voordele van de renners en de club,
    op Zondag 17 Oktober 2010.


    Van 12.00 tot 14.00 uur en van 17.30 tot 20.00 uur in FEESTZAAL OLYMPIA, Kruibekesteenweg 8 in Beveren.

    Op de menu : Voorgerecht + steak/frieten + nagerecht
                                                       of
                              Voorgerecht + Vispannetje + nagerecht

    Prijs: 20 Euro - kinderen 10 Euro.

    Inschrijvingen vooraf bij : Willy.de.wael@telenet.be 

    tel. 0476/20.08.31

     

     

    Bron: Willy De Wael

    17-10-2010 om 11:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17 OKTOBER - VOORSTELLING WAASLAND MTB TEAM !!!

    VOORSTELLING WAASLAND MTB TEAM
    OP ZONDAG 17 OKTOBER !!!

       Waasland MTB Team 2010.jpg 

    Het WaaslandMTBteam is reeds aan zijn vierde jaargang toe. Wat ooit begon als een initiatief van 2 vrienden, is ondertussen uitgegroeid tot de grootste MTB-organisatie van onze regio. Naast het recreatieve gedeelte bezit WMTB ook een nationaal sterk presterende wedstrijdkern en is er sinds vorig jaar ook een verregaande samenwerking met WaaslandMTBschool die kids de kneepjes van het MTB-vak bijbrengt. WMTB is er dan ook voor jong en oud, ervaren en beginnende biker.

     

    Het overkoepelend bestuur zorgt voor aantrekkelijke kledij en een degelijke verzekering. Daarnaast trekt ze sponsors aan en zorgt ze er voor dat het team voldoende in de publiciteit komt. De belangrijkste taak is echter de schwung in de club houden door het organiseren van verschillende activiteiten. De maandelijkse ledenvergadering is daar een mooi voorbeeld van!

     

    Het competitieteam wordt aangevoerd door Robby De Bock uit Melsele. Robby is een belofte die ondertussen tot de 10 snelste bikers van België behoord en dit jaar voor verschillende topprestaties heeft gezorgd. Michiel van Aelbroek, gewezen wegrenner, is de huidige Belgisch Kampioen marathon bij de fun. Eli Smeyers is in deze categorie zelfs Europees kampioen. Dit trio is een mooi voorbeeld voor onze school en het team hecht dan ook belang aan de doorstroming van kids naar de competitieploeg.

     

    Om ons project voor te stellen, nodigen de mensen van WaaslandMTBteam en WaaslandMTBschool iedereen uit om langs te komen op de pers -en publieksvoorstelling op zondag 17 oktober.

    We ontvangen iedereen graag om 17u30 in Cremerie Foubert in de Stationsstraat 127 in Sint-Niklaas! De voorstelling zal ongeveer 1 uur duren.

     

    Hou je van sporten in de natuur, onder gelijkgestemden, dan is het nu de moment om je aan te sluiten!

     


    Bron: Gunther Thuysbaert

    Trainingscoördinator Waasland MTB Team

    17-10-2010 om 11:30 geschreven door kenny


    14-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 16 OKTOBER - EETFESTIJN GUY SMET !!!
    Smet Guy eetfestijn 2010.jpg

    Bron: Guy en Saffia

    14-10-2010 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 14/10/2010 - ARDOOIE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    KERMISCROSS - Aantal deelnemers: 46

    1.STYBAR ZDENEK - TELENET FIDEA CYCLING TEAM           

    2.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET              

    3.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 17”

    4.ALBERT Niels - BKCP – POWERPLUS op 28”

    5.PEETERS Rob - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 33”

    6.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 36”

    7.AERNOUTS Jim - BKCP – POWERPLUS op 44”

    8.VAN AMERONGEN Thijs - AA DRINK CYCLING TEAM     

    9.PAGE Jonathan - PLANET BIKE          

    10.VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM
     

    14/10/2010 - ARDOOIE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 36

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    3.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

    4.DE BACKER Kurt - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 38”

    5.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING op 46”

    6.VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 55”

    7.BOGAERT Nico - ARDILLES CYCLING TEAM op 1’02”

    8.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 1’16”

    9.GEVERS Jan - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’32”

    10.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 2’05”

    11.DE CALUWE Steven uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’15”

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 32

    1.RAATS EDWIN  
    2.SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    op 1’04”

    3.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE op 1’06”

    4.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 1’30”

    5.FOLLENS Thierry - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’32”

    6.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 1’34”

    7.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM op 1’36”

    8.DHOOGE Tom - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’37”

    9.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 1’43”

    10.SNOEREN RENE - PIJNENBURG op 2’01”

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 25

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 26”

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 39”

    4.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 43”

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 1’48”

    6.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 2’30”

    7.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    8.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    9.COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    10.BLOEMMEN Rudy - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 3’30”

    14-10-2010 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 14/10/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    UITSLAGEN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND


    Proficiat aan JADO BLEYENBERG met zijn Zege bij de Miniemen 8 jaar !!!

    WAC 14-10-2010 1.jpg
    Miniemen

                                  

    Zondag 10/10/2010 - Geel

    8 jaar - 16 deelnemers

    - 1ste Jado Bleyenberg, zowel in de tijdrit als op de weg. PROFICIAT JADO !!!

    - Er was eerst een behendigheidsproef met een aansluitende tijdrit van één ronde.
    Jado reed een hele goede tijdrit en was van de 16 deelnemers bij de 8-jarigen veruit de snelste. Over alle deelnemende miniemen, 70 in totaal had Jado als 8-jarige de 6de tijd.
    - De wegrit ging over twee ronden. Hij reed weg in de laatste ronde en kon zo afgescheiden winnen.

    WAC 14-10-2010 2.jpg  WAC 14-10-2010 3.jpg

    WAC 14-10-2010 4.jpg
    Aspiranten


    Zaterdag 9/10/2010 - Veldegem

    13 jaar - 34 deelnemers
    - 4de Van Tilborgh Brent

     

    Zondag 10/10/2010 - Geel

    12 jaar - 26 deelnemers

    - 13de Steynen Reno

    - 16de Van Steensel Mats

     

    13 jaar - 36 deelnemers

    - 28ste Siemons Stijn

    - 34ste Verdickt Yannick

     

    14 jaar - 42 deelnemers

    - 26ste Van Riel Brent

    - 27ste Baert Atlas

    - 29ste Eilers Pieter

     

    Zondag 10/10/2010 - Denderleeuw

    12 jaar - 28 deelnemers

    - 19de Deckers Jules

    - 22ste Smets Yentl

     

    13 jaar 38 deelnemers

    - 7de Janssens Jarrid

    - 33ste De Loose Arne

     

    14 jaar - 25 deelnemers - A reeks

    - 16de Smet Seppe

    - 19de Deckers Sisse

     

    14 jaar – 30 deelnemers - B reeks

    - 8ste Wouter Persoon

    - 24ste Boden Laurens

     

    Nieuwelingen

     

    Zondag 10/10/2010 – Wommelgem

    55 deelnemers

    - 3de Van Echelpoel Michiel

    - 15de Van De Plas Jelle

    - 32ste Michielsen Kurt

    - 43ste Leeman Emmanuel

    - 44ste Anthonissen michiel

    - 45ste Van Hooydonck Dante

     

    Het wegseizoen zit er op, bedankt voor al jullie enthousiasme en tot binnen kort !!!



    Uitslagen en foto's: Nancy Cappelle en Steven Van Houte

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    14-10-2010 om 19:09 geschreven door kenny


    13-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 13/10/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de 1° wintertrainingsrit door het 'Soete Waasland'.

    Zacht herfstweer en weeral ideale omstandigheden om in groep een duurtraining af te werken. Er werd gekozen om het winterparcours eens te testen na de werkzaamheden aan het nieuwe viaduct te Moerbeke. De route was goed uitgestippeld en zo werden de kilometers op een veilige manier afgehaspeld. De kopmannen van de dag waren 'Adrien Maes en Kenny Janssens' die beiden constant voorin te vinden waren om het tempo van de groep te bepalen. De afstand bedroeg 85 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 34 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Adrien Maes , Patrick Van Der Vekens , Eric Vermeulen , Walter Meseure , Jan Vlegels , Jurgen Goossens , Marc Borghgraef , Bart Rombouts , Miguel Gonzales , Freddy De Blick , Dirk Heyrman , Walter Rotthier , Glenn De Rudder , Werner Van Der Weken , ? ? en Kenny Janssens.

    13-10-2010 om 18:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 12/10/2010 - PUTTE KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 183,48 km - 04h13min - 43,43 km/h

    GROTE SLUITINGSPRIJS - Aantal deelnemers:

    1.BLYTHE Adam - Omega Pharma - Lotto           

    2.WEYLANDT Wouter - Quick- step        

    3.VAN DIJK Stefan - Verandas Willems 

    4.STROETINGA Wim - Team Milram     

    5.DRUCKER Jempy - Team Differdange 

    6.DEHAES Kenny - Omega Pharma - Lotto         

    7.DUPONT Timothy - Jong Vlaanderen - Bauknecht        

    8.BOECKMANS Kris - Topsport Vlaanderen - Mercator    

    9.HAVIK Yoeri - Van Vliet EBH Elshof        

    10.JUODVALKIS Egidijus - Palmans - Cras       

    17.VAN STAYEN Michael uit Schoten - Topsport Vlaanderen - Mercator

    92.RENDERS Sven uit Wilrijk - Verandas Willems        

    104.D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - Omega Pharma - Lotto  

    108.DE GENDT Thomas uit Beveren - Topsport Vlaanderen - Mercator  

    113.VAN HECKE Preben uit Berlare - Topsport Vlaanderen - Mercator   

    119.ROBERT Frederique uit Mol - Quick- step 


    12/10/2010 - HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 101,2 km - 02h16min

    SLUITINGSPRIJS – Aantal deelnemers: 101

    1.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT             

    2.CLAEYS Dimitri - TEAM NET APP        

    3.DRANCOURT PIERRE - ESEG DOUAI   

    4.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 3”

    5.GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN 

    6.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    7.MARS Laurent - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY          

    8.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    9.KAVSEK Rik - TWC MAASLANDSTER     

    10.LATINNE Tanguy - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY    

    12.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 14”           

    13.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    25.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’01”           

    28.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     

    12/10/2010 - HEIST OP DE BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters – 64 km - 01h31min
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 31 

    1.NAESSENS Michael - VELO CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS    

    2.VAN NIMMEN Mattias - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT      

    3.DOCKX Bert - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    4.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW   

    5.MALENGREAUX Frederic                

    6.RENS David - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    7.VERBEEK Gert - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    8.VAN LOOCK Jim - MIRMIL CYCLING TEAM         

    9.GOORMANS CORNEEL - DAGVERGUNNING      

    10.GEYSELS GEOFFREY - DAGVERGUNNING      

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 34

    1.AERTGEERTS André - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    2.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    3.VINGERHOETS Rudi - DE SPRINTERS MALDEREN          

    4.GENDARME Bart - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM    

    5.LAHOU Rudy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE           

    6.DELLISSE PHILIPPE - ALLEZ DENAIN 

    7.SCHRUFF ANDREAS - RC Zugvogel   

    8.VERSCHUEREN Ivan - DV     

    9.WAUTERS PHILIPPE - DAGVERGUNNING            

    10.LINTERMANS Stefaan - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE       

    14.WEEMAES FRANKY uit Melsele - DV             

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 17

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.GEUDENS Paul - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE        

    3.HEULENS Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    4.VAN LOOY LUC - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE       

    5.VRANKEN Freddy - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING     

    6.VAN DER AUWERA Benny - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.DE COCK MARC - DAGVERGUNNING    

    8.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    9.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    10.VONCKX Georges - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.           

    13-10-2010 om 18:25 geschreven door kenny


    10-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 10/10/2010 - BOOM (A) - Elite z.c./U23 – 115 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 64

    1 HELMINEN Matti (PWC ALIPLAST)
    2 OERLEMANS Tom
    (SCOTT USA CYCLING TEAM) op 23”
    3 HAYNES Hamish
    (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM) op 35”
    4 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    5 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL CYCLING TEAM) op 50”
    6 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    7 VERBIST Evert (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    8 OOSTHOEK Arian (DRC DE MOL)
    9 VERBOVEN Sven
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    10 SPRENGERS Thomas (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    15 MEERSMANS Jens uit Bornem (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    20 VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    28 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    29 JASPERS DAVY (ILLI BIKES)
    32 RENDERS Sven uit Wilrijk (VERANDAS WILLEMS)
     

    10/10/2010 - DEERLIJK-BELGIEK (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 114

    1 DE CLERCQ Bart (DAVO - LOTTO - DAVITAMON)
    2 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 3”
    3 DEBUSSCHERE Jens
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 10”
    4 DE WEIRDT Gino
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 DEVILLERS Gilles (LOTTO-BODYSOL P.C.W.) op 14
    6 VANOVERBERGHE Arthur
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 17”
    7 SYS Klaas
    (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW) op 23”
    8 VERHAEGEN Christophe
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    9 FURNIERE Kevin
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 30”
    10 MARCHAND Gianni
    (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    57 DUIZINGS Don (PWC ALIPLAST) op 5’25”
    60 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    10/10/2010 - WOMMELGEM (A) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 53

    1 GEYSEN Kurt (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 DRANCOURT PIERRE (ESEG DOUAI) op 20
    3 CLAEYS Dimitri
    (TEAM NET APP)
    4 VAN DE MIEROOP Sam (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) op 44”
    5 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST) op 53”
    6 CALLEEUW Joeri
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    7 VINGERHOETS Rudi
    (DE SPRINTERS MALDEREN)
    8 SCHEPERS Jelle (V.Z.W ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    9 AERTS Peter
    (VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS)
    10 PATRON Christian (TEAM KUOTA INDELAND)
    26 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 2’34”
    Geysen Kurt 2010.jpg
                                        Kurt Geysen (Foto: Karel Andries)
     

    10/10/2010 - ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 83
    1 KAVSEK Rik (VAN GOETHEM - PRORACE CYCLING TEAM)
    2 MARS Laurent
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    3 VAN THIELEN Jeffrey (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    4 HOLLANDERS Dries (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    5 STEVENS Timothy
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    6 TORFS Jef (PROFEL CYCLING TEAM) op 4”
    7 VAN ROY Stijn
    (PROFEL CYCLING TEAM) op 35”
    8 BLANCHY Michael
    (MULTISPORT CYCLING TEAM)
    9 CLAES Joris
    (K.W.C HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    12 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    30 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg
    (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 1’45”


    10/10/2010 - HOEGAARDEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 65

    1 VAN MEIRHAEGHE Jef (CUBE-FINTRO CT)
    2 AERTS Alexander (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 40”
    3 RAYMACKERS Cedric
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    4 PEELAERS Jeff (AVIA CYCLING TEAM) op 1’00”
    5 KERKHOFS Mathias
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 ROELANDTS Rutger (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 PERSOON Joeri uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 STIJNS Wayne (W.C.L. Bergklimmers)
    9 VAN ROOY Kenneth
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 VAN BEYLEN Jens
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    29 COUSSENS Ruben uit Appels (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    10/10/2010 - ZWEVEGEM-KNOKKE (W) - Juniores - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 88

    1 VANDENBOGAERDE Jens (AVIA CYCLING TEAM)
    2 VAN HOLDERBEKE Mathias (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    3 VAN BREUSSEGEM Elias
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 15”
    4 VAN LERBERGHE Bert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 GHISTELINCK Paco (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 DE CRAEMER Stijn (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 WASTYN Emiel (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    8 TOUQUET Joren
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 BROSENS Werner
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    48 PETROV Servaas uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND) op 1’45”
    49 DE BOCK Stef uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    56 MICHILS Sander uit Moerbeke
    (WIELERTEAM WAASLAND)

    10-10-2010 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BRECHT VAN DEN BRANDEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Zondag 10/10/2010 - AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen NAT – Topcompetitie - 72 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 96

    1 PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    2 VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    3 VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    4 LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    5 FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6 DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7 BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    8 RICKAERT Jonas - KSV DEERUJK GAVERZICHT VZW      

    9 VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 17”

    10 VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 22”

     

    10/10/2010 - ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km - 01h17min

    Aantal deelnemers: 43

    1 BERVOETS Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 STEVENS Andy
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 VAN LAER Titte (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    4 RASSART Jorick (TEAM CYCLISTE HESBAYE)
    5 MARIËN Jari (K.W.C HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 LENAERTS Dennis (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 BREMMERS LARS (TWC HET SNELLE WIEL)
    8 HOLSBEEK Matthias (GKV CYCLING TEAM)
    9 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 NUYTS Kenn
    (KON BALEN B.C V.Z.W.)
    12 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    10/10/2010 - LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 72

    1 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 VANDEWALLE Matthias
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 11”
    3 RUTSAERT Jelle
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 42”
    4 BLEYAERT Benoit
    (KON VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 VERBEKEN Cedric (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 DE RUYSSCHER Dante (KON GENTSE VELOSPORT)
    7 D´HOORE Giorgio
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW) op 46”
    8 NOPPE Christophe
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’25”
    9 MAES Damon
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    14 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    20 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)
    41 ROTTY Glenn uit Verrebroek
    (WIELERTEAM WAASLAND) op 3’00”
     

    10/10/2010 - WOMMELGEM (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 55
    1 BRECHT VAN DEN BRANDEN uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    2 GEERTS Jari
    (W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS)
    3 VAN ECHELPOEL Michiel
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    4 BROOS CHRISTOPHE (TWC PIJNENBURG)
    5 POLAK ROBERT (BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM)
    6 REYNIERS Jordy (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    8 VAN NIEROP GLENN (LRTV SWIFT)
    9 VAN DESSEL Kenneth (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 VLUYMANS Janic (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    16 BONNE Diego uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    22 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    10-10-2010 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VWF - SLUITINGSPRIJS OORDEGEM - 09/10/2010
    vwf.JPG









    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    10-10-2010 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    vwf.JPG






    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Crosszege in de Catg.B !!!

    De Bock Benny 2010.jpg
    Zondag 10 Oktober - SERSKAMP (9260)

    Uitslagen:Cross
    A-reeks
    1 Brecht Lippens
    2 Davy Depaepe
    3 Bart Thielemans
    4 Rob Paridaens
    5 Davy Dury
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 057.jpg

             Winnaar Catg.A Brecht Lippens en winnaar Catg.B Benny De Bock.


    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK Hamme)
    2 Erwin de Clercq
    3 Michael Heymans
    4 Michel Naessens
    5 Danny Standaert

    VWF 10-10-10-SERSKAMP 040.jpg 

                                      Aankomst van Benny De Bock.

    C-reeks
    1 Michel Willems
    2 Francis De Ridder
    3 Yvan Coopman
    4 Rudy Bloemmen
    5 Jose De Clercq
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 025.jpg

    Winnaar Catg.C Michel Willems, winnaar Catg.D Luc Vanwesenbeeck en
    winnaar Catg.E Herman Martens.


    D-reeks
    1 Luc Vanwesenbeeck
    2 Robert De Vos
    3 Michel Vanhonsebrouck
    4 Willy Corthals
    5 Jozef Saerens

    E-reeks
    1 Herman Martens
    2 Lucien Van Impe
    3 Jacky van Geeteruyen
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Jan De Gent
               
    Uitslagen: MTB
    A -reeks

    1 Gert De Vos
    2 Bart Tribout
    3 Ben Van Den Bossche
    4 Davy De Bruyne
    5 Ben Van Wijmelbeke
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 101.jpg

                  Winnaar Catg.A Gert De Vos en winnaar Catg.B Kurt De Vuyst.

    B-reeks
    1 Kurt De Vuyst
    2 Johan De Bruyne
    3 Erwin De Clercq
    4 Andy De Maesschalck
    5 Geert De Moyer

    C-reeks
    1 Rudi Wille
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Marc De Vos
    4 Jean Vandelannotte
    5 Hans De Rocker
    VWF 10-10-10-SERSKAMP 074.jpg

             Winnaar Catg.C Rudi Wille en winnaar Catg.D Jozef Van Isterdael.


    D-reeks
    1 Jozef Van Isterdael
    2 Theo Verheyden
    3 Luc Vanwesenbeeck
    4 Johan Martens
    5 Noel Verzele


    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Tinneke September
    3 Martine Van den Eede
    4 Inge Joos
    5 Stephanie Vercammen

    VWF 10-10-10-SERSKAMP 099.jpg 

              Danny Van Goethem uit Stekene die zijn zoon aan het opleiden is.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    10-10-2010 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK DE ROOS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan MARC VAN OVERMEIR met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 38°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    De Roos Patrick 2010.jpg   Rombouts Bart KOP 2009 1.jpg   Van Overmeir Marc.jpg   Mariën Gerard KOP 2010.jpg       
           Patrick De Roos                 Bart Rombouts                 Marc Van Overmeir                Gerard Mariën 

    Zondag 10 Oktober – LOCHRISTI (Wijk Kapelleken) (9080)

    Cat A/B:

    1.Cornelis Bakker (Nl, winnaar cat. A)

    2.Koen Demuynck

    3.PATRICK DE ROOS (Moerbeke-Waas, winnaar cat. B)

    4.Peter Neels (Kruibeke)

    5.Rik De Vree

    6.Kurt Pauwels 7.Vincent Brunel 8.Andy Van Dijck 9.Dieter Vincke 10.Kristof Van Wijmeersch 11.Bart Verhasselt 12.Didier De Lannoy 13.Renaat Demeter (Lochristi) 14.Christophe De Grom 15.Paul Rooseparck 16.Ben Suykerbuyk (Stabroek) 17.Gunther Cuylits 18.Nico Van Beun 19.Bart Jocqué 20.Peter De Maere (Waasmunster)

     

    Cat C/D:

    1.BART ROMBOUTS (Kallo)

    2.Michel Jannes

    3.Sven De Vlieger

    4.Patrick Vanmaekelbergh

    5.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    6.Ko Harms 7.Marc Goossens 8.Frank Suys (Hingene) 9.Rudy Slijvers 10.Rudi Rabout (Heinkenszand) 11.Matti De Baat 12.Marc Kiesekoms 13.Laurent Levas 14.Philip Wittoek 15.Philip Lampaert 16.Stefan Verhaeghe 17.Jan De Witte 18.Kris Schockaert 19.Jan Lippens 20.Steven De Keyser

     

    Cat E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Jos Maes

    3.Danny De Gehuchte

    4.Noël Willems

    5.Patrick Buyens

    6.Siegfried Vanoverberghe 7.Yves Camphyn 8.Marc Couckuyt 9.Hilair Heye 10.Tony Reniers 11.Willy Van Herreweghe 12.Etienne Claus (Waasmunster) 13.MARC VAN OVERMEIR (St.Niklaas, winnaar cat. E+) 14.Jean-Pierre Van Maldegem 15.Patrick Van Der Vekens (Nieuwkerken) 16.Philippe Lacquet 17.Alain Goossens 18.Eddy Van Den Abeele 19.Georges Vergauwe 20.Tom Persyn

     

    Cat F1/F2:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    2.Rik Scheirlinckx

    3.José Hoebeke

    4.Jozef De Naeghel

    5.Staf Lievens

    6.Jozef Deneef 7.Eddie Van Leirberghe 8.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2) 9.Charles Vandermosten 10.Patrick De Backer 11.Noël Rogge 12.Helmuth Tas 13.Tony Baudonck 14.François Coppers (Lokeren) 15.Dirk De Cauwer (Hamme) 16.Daniel Hauttekeete 17.Peter Peleman 18.Paul Hunninck 19.Luc Roelandt 20.Jos Lissens

     

    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Arnold De Muynck

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Firmin De Zutter 7.Willy Roels 8.Michel Bousard 9.Julien Vyvey 10.Eric De Wilde

     

    Cat G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Marcel Levas

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Denis Keynen

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Julien De Baets 7.Daniel Cornu 8.Clement Saelens 9.André Van Asbroeck 10.Joseph D'Hont

     

    Cat G++:

    1.Louis Simons

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Jan Van Boxtel

    4.René Colman (St.Niklaas)

    5.Joseph Boone

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Edward Battersby 8.Willy Voorbraeck 9.Georges Van Der Cruyssen                     

    10-10-2010 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ROBIN PAUWELS met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!

    Proficiat aan WANNES WATERSCHOOT met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!
    Pauwels Robin KOP 2010.jpg        Waterschoot Wannes 2010.jpg
           Robin Pauwels             Wannes Waterschoot

    Zondag 10/10/2010 - DENDERLEEUW (O) - Aspiranten
    Meisjes 12 jaar
    1 WATEREUS Kylie (TWC DE KEMPEN)
    2 DIRKS MARISSA (TWC Kempen)
    3 PIETERAERENS Dorien (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 DE SLACHMUYLDER Yara (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 DANGREAU Lieve
    (WK NOORD WEST BRABANT)

    Meisjes 13 jaar
    1 DE PAUW Ina (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    Meisjes 14 jaar
    1 DELBAERE Fien (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
    2 DE PAEPE Fien (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    3 HELDERWEIRT Alicia (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 DELTOMBE Celien (VZW DE DEMERSPURTERS)
    5 DELTOMBE Paulien (VZW DE DEMERSPURTERS)

    Jongens 12 jaar
    1 DE WEVER Merten (K.V.C DEINZE VZW)
    2 VAN DE WILLE Nick (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 DE KEUKELEIRE Frederic
    (K.V.C DEINZE VZW)
    4 NEVENS Tibo (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    5 HAELTERMAN Glen (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    12 VAN PETEGHEM Trifonius (WIELERTEAM WAASLAND)
    19 DECKERS Jules (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    22 SMETS Yentl (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Jongens 13 jaar
    1 BOLLÉ Maxim (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    2 MUYS Ayton (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    3 LAMBRECHT Bjorg (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    4 DE BLAERE Diego
    (K.V.C DEINZE VZW)
    5 GHIJSELINCK Bjorn (K.V.C DEINZE VZW)
    7 JANSSENS Jarrid uit Melsele (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    33 DE LOOSE Arne (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Jongens 14 jaar A
    1 ROGIER Stef (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    2 HAUWAERT Kinsey (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    3 ALMEY Jens (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    4 CEURENS Raphaël (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 BAELEN Juul (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
    16 SMET Seppe uit Melsele (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    19 DECKERS Cisse (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Jongens 14 jaar B
    1 ROBIN PAUWELS uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 WYTINCK Gianni (C.T KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    3 TIMMERMANS Tom
    (THOMPSON JARTAZI)
    4 VAN DEN BOSSCHE Angelo (RUDYCO CYCLING TEAM)
    5 MICHIELS Thomas (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 PERSOON Wouter uit Stekene (W.A.C TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    21 VAN OSSELAER Jonas (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    10/10/2010 - GEEL (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    10/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar
    1 COMMISSARIS Lucas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 CLAES Stef (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 BRUYNINCKX Sven (SPORT EN MOEDIG - GENK VZW)
    4 APPELTANS Lorre (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    5 MEYERS Vincent (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

    Aspiranten 13 jaar
    1 VANDERMEER Laurens (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    2 GHYS Robbe (SPORT EN MOEDIG - GENK VZW)
    3 BEULLENS Cedric (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 NYSSEN Kevin (PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES)
    5 CLEEREN Stijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

    Aspiranten 14 jaar
    1 WANNES WATERSCHOOT uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 CLAUW Yente (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 WILLEMEN Kristof (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 PAQUOT Nicolas (UNION CYCLISTE SERAING)
    5 ADRIANSSENS Bjarne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
     

    10/10/2010 - KEERBERGEN (VB) - BMX - Flanders Cup

     

    10/10/2010 - WATERSCHEI (GENK) (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    10/10/2010 - TESSENDERLO (LB) - Miniemen
     

    10/10/2010 - GEEL (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    10-10-2010 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    SUPERPRESTIGE - Aantal deelnemers:

    1.Zdenek Stybar (Tsj) 

    2.Bart Aernouts          

    3.Sven Nys     

    4.Steve Chainel (Fra) 

    5.Bart Wellens           

    6.Sven Vanthourenhout         

    7.Niels Albert  

    8.Pauwels Kevin

    9.Vantornout Klaas

    10.Meeusen Tom


    10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    SUPERPRESTIGE - Aantal deelnemers:

    1.AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS
    2.BAESTAENS Vincent -
    TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1”
    3.JOUFFROY Arnaud -
    BKCP - POWERPLUS op 3”
    4.VAN DER HAAR Lars -
    AA DRINKS 
    5.ADAMS Joeri -
    RABO CONTINENTAL TEAM op 4”
    6.EECKHOUT Kevin -
    SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM op 26”
    7.BEELEN Sven -
    SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM 
    8.EISING TIJMEN -
    WRV DE PEDDELAAR op 29”
    9.MEISEN Marcel -
    TEAM KUOTA 
    10.BOSMANS Wietse -
    BKCP - POWERPLUS op 38” 
     

    10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30’

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu Van Der Poel - Isorex Cycling Team 
    2.Stijn Caluwe -
    Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW 
    3.Bjorn Van Der Heijden  
    4.Stan Wijkel  
    5.Jonas Degroote -
    Jonge Renners Roeselare 
    6.Nicolas Cleppe  
    7.Massimo Vanderaerden  
    8.Kyle De Proost -
    Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 
    9.Alexander Ameel  
    10.Thomas Joseph  
    15.Thomas Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team  
     

    10/10/2010 - OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    SUPERPRESTIGE – Aantal deelnemers:
    1.SWEECK Laurens - KDL CYCLINGTEAM
    2.VANTHOURENHOUT - Michael CYCLINGCHAMPS op 22”
    3.SOETE Daan -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 50”
    4.GODRIE Stan -
    WILLEBRORD WIL VOORUIT op 54”
    5.SWEECK Diether -
    KDL CYCLINGTEAM op 1’00”
    6.JAUREGUI Quentin -
    CC NOGENT / OISE op 1’08”
    7.PANIS Maxim -
    IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’33”
    8.VAN BEEK Pjotr -
    JVR DE BATAUWERS op 1’44”
    9.HOEYBERGHS Daan -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’51”
    10.VAN POPPEL Danny -
    TWC PIJNENBURG op 1’55”
    19.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme -  
    ISOREX CYCLING TEAM op 2’25”

    10-10-2010 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND ZEGEKONING 2010 TOT EN MET 09-10-2010 !!!
    STAND ZEGEKONING ELITE Z/C & BELOFTEN 2010 !!! 

    Willems Mario KOP 2009.jpg   Smet Guy KOP 2010.jpg   Cocquyt Patrick KOP 2009.jpg    
                Mario Willems                                 Guy Smet                       Patrick Cocquyt

    29       Mario Willems (Lotenhulle)

    27       Guy Smet (Kruibeke)

    14       Patrick Cocquyt (Ertvelde)

    11       Evert Verbist (Putte)
    11
           Tony Bracke (Gontrode)                

    10       Timothy Stevens (Bovelingen-Heers)  

    10        Kevin Maene (Aartrijke)
      9        Joeri Clauwaert (Kruishoutem) 
     
      9        Joeri Stallaert (Denderbelle)

      9        Thierry Declercq (Oudenaarde)
      8        Bart Van Speybroeck (Nevele) 
     
      
    8        Jens Debusschere (Roeselare)
      8        Thomas Chamon (De Panne)
      7        Kevin De Jonghe (Schelle)
      7        Kevin Claeys (Houthulst)
      7        Jérôme Giaux (Rochefort)
      7        Floris Smeyers (Mol)
      7        Kurt Van Goidsenhoven (Drieslinter)
      6        Gunter Sterck (Klein Sinaai)  
     
    5        Patrick Van Roosbroeck (Duffel)

      4        Jeroen Das (Kalmthout)

      4        Frédèrique Robert (Mol)

      3        Matthias Ongena (Zele)

      3        Sander Cordeel (Stekene)
      2        Björn Coomans (Willebroek)
      2        Kristof Dhollander (Stekene)
     
     2        Davy Peirsman (Temse)

      2        Kevin Van Den Noortgate (Geraardsbergen)

      2        Thomas Ongena (Berlare)

      2        Nicolas Vereecken (Kieldrecht) 
      2        Jonas De Vylder (Desteldonk) 
      2        Jarno Van Guyse (Stekene)
     
    1        Pieter Cordeel (Stekene)

      1        Kris De Block (Mariekerke)

      1        Bjorn Meersmans (Bornem)

      1        Stijn Steels (Westerlo)

      1        Gijs Van Hoecke (Zaffelare)

      1        Sven Wielandt (Beveren)
      1        Laurens Poelman (Kalken)

    10-10-2010 om 15:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!