Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 24°Seizoenszege in de Catg.B !!!
Franky Van Oyen
Zaterdag 09 Oktober LOTENHULLE (9880) Categorie A/B: (31 dln)
1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)
2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)
3.Didier De Lannoy (B2)
4.Renaat Demeter (Lochristi B3)
5.Gunther Cuylits (B4)
6.Bart Verhasselt (A2) 7.Kurt Pauwels (B5) 8.Guillaume De Coninck (A3) 9.Wouter De Lange (A4) 10.Gino Hoskens (Beveren A5) 11.Vincent Brunel (B6) 12.Kevin Vancolen (A6) 13.Kristof Gryson (A7) 14.Paul Rooseparck (A8) 15.Steven Landuyt (B7) 16.Davy Versichel (A9) 17.Alex Goossens (Vrasene B8) 18.Brecht Deruyck (A10) 19.Mathijs Hielvoet (A11) 20.Steven Heirman (A12) 21.Angelo Saman (Stekene B9) 22.Simon Rogge (A13) 23.Michel Bultinck (B10) 24.Jan Van Dierendonck (A14) 25.Nico Cornelis (A15) 26.Peter De Corte (B11) 27.Kris Meerschaert (Stekene B12) 28.Kristof De Neve (B13) 29.Jimmy Pombereu (B14) 30.Tim Van Renterghem (A16)
Categorie C/D: (33 dln)
1.Danny De Bruyne (Waarschoot, winnaar cat. C)
2.Johan Declerck (winnaar cat. D)
3.Danny Van Oyen (D2)
4.Olivier Vaerewyck (C2)
5.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3)
6.Ko Harms (D4) 7.Matti De Baat (C3) 8.Patrick Decaestecker (D5) 9.Frank Suys (Hingene D6) 10.Sven De Vlieger (C4) 11.Carlo Schollaert (C5) 12.Patrick Watteny (D7) 13.Patrick De Smet (D8) 14.Wim De Coninck (D9) 15.Tom Hesters (C6) 16.Freddy Van Camp (Stekene D10) 17.Philip Wittoek (C7) 18.Noel Timmermans (C8) 19.Dirk Wittoek (D11) 20.Dominik Stofferis (C9) 21.Kurt Van Hecke (C10) 22.Tim Goethals (C11) 23.Luc Dierickx (C12) 24.Luc Puimege (C13) 25.Peter Kerckaert (D12) 26.Marc Cossyns (C14) 27.Ignace Dierickx (C15) 28.Eric Slock (C16) 29.Patrick Vanmaekelbergh (C17) 30.Martin Surmont (C18)
Categorie E/E+:
1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)
2.Hilair Heye (E2)
3.Robert Standaert (E3)
4.Patrick Van Hulle (E4)
5.Jean-Pierre Van Maldegem (E5)
6.Danny De Gehuchte (E6) 7.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 8.Marc Couckuyt (E7) 9.Eddy Van Den Abeele (E+2) 10.Koen Vanderbeke (E8) 11.Willy De Sutter (E9) 12.Danny Wille (E10)
Categorie F1/F2:
1.Marc Steenberghe (Lotenhulle, winnaar cat. F1)
2.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2)
3.Jozef Deneef (F1-2)
4.Helmuth Tas (F1-3)
5.François Coppers (Lokeren F1-4)
6.Jos Lissens (F1-5) 7.Emmanuël De Loor (F1-6) 8.Julien De Bock (F2-2) 9.Tony Baudonck (F1-7) 10.Noël Rogge (F2-3) 11.Luc Roelandt (F1-8) 12.Eddie Van Leirberghe (F1-9) 13.Eric Pauwels (F2-4) 14.Patrick De Backer (F1-10)
Categorie G:
1.Eric De Wilde (Eeklo)
2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)
3.Arnold De Muynck
4.Theo Coudyzer
5.Julien Vyvey
6.Roland Van Imschoot 7.Henk Bolle 8.Luc Van Robbroeck 9.Valère De Baerdemaeker 10.Freddy Vervenne 11.Roger Den Tijn 12.Pascal Cornand 13.Willy Corthier 14.Marinus Lockefeir
Categorie G+:
1.Joseph D'Hont (Desteldonk)
2.Gerard Mariën (Schoten)
3.Pierre Verberckmoes (Belsele)
4.Daniel Cornu
5.Daniël Nuytinck
6.François Brouwers 7.Hervé Verstuyft 8.Huib Klip 9.Gerrit Hairwassers 10.André Van Asbroeck 11.Daniël Jooris 12.Ortaire Stevens 13.Luc Muys 14.Leo De Jong 15.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 16.Jef Verheyen 17.Leon Vervaet 18.José Devreese
Categorie G++:
1.Jan Van Boxtel (Mill, Ned)
2.Raf Luyckx (Belsele)
3.Clement De Smedt (Wilrijk)
4.Edward Battersby
5.Joseph Boone
6.Willy Voorbraeck 7.Georges Van Der Cruyssen
|