.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 21/09/2010 - VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 150 km - 03h14min

    Aantal deelnemers: 130

    1.AMORISON Frédéric - LANDBOUWKREDIET      

    2.DUYN Huub - TEAM NETAPP   

    3.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM       

    4.SLAGTER TOM                    

    5.DEVOLDER Stijn - QUICK STEP           

    6.KUZNETCOV VIACHESLAV - KATUSHA          

    7.VOROBYEV ANTON - KATUSHA            

    8.STUBBE Tom - OMEGA PHARMA-LOTTO          

    9.PEETERS Kevin - LANDBOUWKREDIET 

    10.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM              

    24.GODDAERT Kristof  uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE op 34”           

    35.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 2’25”  
     

    21/09/2010 - EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 35

    1.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST     

    2.COCQUYT Nicky - QIN CYCLING TEAM 

    3.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    4.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM     

    6.GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING           

    7.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    8.SCHIETTECATTE Steven - K.V.C. DEINZE VZW 

    9.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    10.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM 

    11.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    12.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    14.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 4’50”

    16.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    17.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

     

    21/09/2010 - GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 38

    1.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’15”

    4.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    5.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    6.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’20”

    7.WAELKENS Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’50”

    8.BREYE Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’40”

    9.VUYLSTEKER Pieter - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 4’00”

    10.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 4’30”

     

    21/09/2010 - NIEUWERKERKEN (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 73

    1.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  

    2.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 7”

    3.ROELANDT Len - ISOREX CYCLING TEAM         

    4.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    5.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    6.ANCIAUX Maxime - ROYAL CYC PESANT CLUB LIEGEOIS

    7.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    8.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    9.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM      

    10.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 18”

    12.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    19.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    21.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    21-09-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPORTSLETTER MG SPORTS - AUGUSTUS 2010
    MG Sports Aug 1.jpg
    MG Sports Aug 2.jpg
    MG Sports Aug 3.jpg
    MG Sports Aug 4.jpg
    MG Sports Aug 5.jpg
    MG Sports Aug 0.jpg

    Bron: Michel Geerinck

    21-09-2010 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 26 SEPTEMBER - MOUNTAINBIKE TOERTOCHT TE WIEZE !!!
    SLOKKERS.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    21-09-2010 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK ELITE Z.C. TE BURCHT !!!

    TERUGBLIK MET FOTO'S VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z.C. TE BURCHT

    WBV Burcht 19-09-2010 1.jpg
    Tony Heirbaut, Benny Van Buynder, Michael Van De Casteele en Peter Neels aan de start  te Burcht.

    WBV Burcht 19-09-20 2.jpg 

                         Aankomst van Tom Vermeiren en Stijn Bruyndonckx.

    WBV Burcht 19-09-20 3.jpg 

                              Aankomst  van Peter Neels en Björn Coomans.

    WBV Burcht 19-09-20 4.jpg 

                           De familie Benny Van Buynder na de aankomst.


    Zaterdag 18/09/2010 - BURCHT (A) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE     

    2.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    3.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    4.VAN GOETHEM Brian op 5”

    5.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 15”

    6.COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    7.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 50”

    8.INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT    

    9.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE   

    10.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2’41”

    17.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’50” 

    18.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    20.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    21.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    24.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    25.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    26.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    32.VAN DE CASTEELE Michael uit Bazel - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    36.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    43.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    44.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    46.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM     

    47.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND       

    50.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    51.OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    21-09-2010 om 12:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET RUDYCO CYCLING TEAM VAN 21/09/2010

    Banner Rudyco Cycling Team 2010.jpg
    Het Rudyco Cycling Team vzw, een wielerclub uit Waas & Dender in volle groei, rijdt volgend jaar een uitgebreid Interclubprogramma met een kern van een 15-tal renners per categorie. Om onze kern te vervolledigen is de club nog op zoek naar 2 nieuwelingen en 3 junioren. Ook voor enkele aspiranten is er nog een plaatsje. De club biedt een uitgebreide trainingsbegeleiding, een ruim kledijpakket, uitzonderlijke voorwaarden voor de aankoop van een Specialized-fiets, een mooi premiestelsel, een gevuld programma en een goede sfeer waar je zonder druk jezelf kan ontwikkelen.

    Interesse? Stuur een mail naar rudycocyclingteam@hotmail.com en we antwoorden je zo snel mogelijk.


    Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact: rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    21-09-2010 om 09:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 30 SEPTEMBER - 16° LAND VAN WAES- EN REINAERTROUTE !!!

    BELGISCHE KONINKLIJKE POLITIESPORTKRING

    POLITIESPORTBOND REGIO ANTWERPEN

     

    16° LAND VAN WAES- EN REINAERTROUTE !!!

    DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2010

     

    Beste wielervrienden,

     

    Op Donderdag 30/09/2010 organiseert de KPSRA voor de 16° keer haar rit door het Waasland
    en Oost-Zeeuws Vlaanderen.
    Ook dit jaar is het de sluitingsrit van het wegseizoen “2010”
    van de BPSB.

     
    Inschrijving vanaf 08.15 uur aan het clublokaal van Atletiek Volharding, Klapperstraat 103 te
    9120 Beveren (vòòr slagboom Sporthal / Zwembad – links af ). 
    Vertrek in groep (onder begeleiding) om 09.30 uur.

    Ruime parkeermogelijkheid is voorzien (Vertrekplaats 3-daagse De Panne)

     

    We rijden 140 km met na 75  km een middagstop op camping “De Vogel”, Vogelweg 4 te
    4585 PL Hengstdijk (route zal beschikbaar zijn op GPS)

     

    Na het succes van vorig jaar,  organiseren we ook nu weer een sluitings-BBQ.
    (samen met de TC Wielertoerisme)
    Voor de prijs van 15 €  wordt ons een kwaliteitsvolle BBQ aangeboden.
    (bedrag te storten op rek. nr. 979-6333653-43 op naam van Pascal Bosman -
    met vermelding van uw naam !!!).  Indien mogelijk ook bevestigen per mail.

    * 3 stukken vlees (BBQ-worst, saté & chateaubriand met pepersaus of bearnaise )
    * groentenbuffet, sausjes, brood & aardappelsla
    * gratis consumptie ( … + extra’s voor de leden TC BPSB)

    Voor meer info kan je mij contacteren via mail  (
    pascal.bosman@telenet.be)
    of op GSM  nr. 0475/77.36.79

    21-09-2010 om 09:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 20/09/2010 - VIANE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 03h53min

    Aantal deelnemers: 97

    1.HOOGERLAND JOHNNY - VACANSOLEIL           

    2.BAUGNIES Jérôme - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR       

    3.SCHILLINGER Andreas - TEAM NETTAP         

    4.CAPPELLE Andy - VERANDAS WILLEMS          

    5.RUYGH Rob - VACANSOLEIL   

    6.VERHEYEN Geert - LANDBOUWKREDIET           

    7.DE WILDE Sjef - VERANDAS WILLEMS op 13”

    8.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET      

    9.VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS          

    10.BAUMANN Eric - TEAM NETAPP        

    13.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         


    20/09/2010 - HOBOKEN (A) - Elite z.c./U23 – km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 42

    1.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    2.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 15”

    3.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    4.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    5.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    6.ISRAEL Pieter - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB          

    7.VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW     

    8.VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    10.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    19.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    25.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    26.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT        

    27.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    32.VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    33.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    40.ROSCAM Andy uit Willebroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    20/09/2010 - EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 33

    1.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    2.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    3.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    4.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    5.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME          

    6.VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    7.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    9.LAMPIER Steve - TAEM DE SCHUYTER 

    10.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO           

    12.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

     

    20/09/2010 - PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 31

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

    3.DE MEYER Pieter - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 17”

    4.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM op 1’12”

    5.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’38”

    6.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO 

    7.LAPIERE Ward - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 2’01”

    8.LABBE Alexander - WORLDOFBIKE.GR

    9.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 2’12”

    10.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 2’24”

    31.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 2’37”
     

    20/09/2010 - HOEILAART (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 66 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 39

    1.CRABBE Kevin - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    2.LEYS Birger - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 30”

    3.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    4.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    5.VAN POUCKE Michael - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS

    21-09-2010 om 09:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VWF - BOOM - 20/09/2010
    vwf.JPG






    Film: Chris Van Der Straeten

    21-09-2010 om 09:01 geschreven door kenny


    20-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 35°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Mariën Gerard KOP 2010.jpg
    Maandag 20 September – LEMBEKE (9971)

    Categorie A/B: (28 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    3.Bert Dockx (B3)

    4.Peter Neels (Kruibeke B4)

    5.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    6.Kurt Pauwels (B5) 7.Andy Van Eesbeeck (B6) 8.Wim Braet (B7) 9.Steven Landuyt (B8) 10.Kevin Vleurinck (A2) 11.Jimmy Pombereu (B9) 12.Kurt Heyman (B10) 13.Christophe Van Overloop (A3) 14.Gino Van Broeck (Belsele A4) 15.Kristof Deseure (B11) 16.Maarten De Muynck (A5) 17.Bert Wauters (A6) 18.Alex Goossens (Vrasene B12) 19.Vincent Brunel (B13) 20.Mike Van Ryssel (A7) 21.Jan Reubens (A8) 22.Guillaume De Coninck (A9) 23.Bjorn De Vriese (A10) 24.Peter De Corte (B14) 25.Kenny De Wilde (A11) 26.Nico Cornelis (A12) 27.Glen Dobbels (A13) 28.Dieter Hemelsoet (A14)

    Categorie C/D:
    (50 dln)

    1.Arie De Moor (Gontrode, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Danny De Bruyne (C2)

    4.Stanie Martens (C3)

    5.Peter Mol (C4)

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand C5) 7.Patrick Van Hoolandt (D2) 8.Mario Bolssens (De Klinge C6) 9.Peter Kerckaert (D3) 10.Wim De Coninck (D4) 11.Philip Wittoek (C7) 12.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 13.Stefan Verhaeghe (C8) 14.Patrick Bolssens (St.Pauwels D6) 15.Patrick Vanmaekelbergh (C9) 16.Kris Meerschaert (Stekene C10) 17.Ko Harms (D7) 18.Jan Lippens (C11) 19.Guy De Jonghe (Burcht C12) 20.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 21.Carlo Schollaert (C14) 22.Frank Dhooge (C15) 23.Marc Vanparrys (C16) 24.Steve Ferguson (C17) 25.Jan De Witte (C18) 26.Ronald De Scheemaeker (D8) 27.Peter Flach (Zwijndrecht C19) 28.Sven De Vlieger (C20) 29.Dirk Wittoek (D9) 30.Ivan Van Der Slagmolen (D10)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. E)

    2.Werner Bastijn (E2)

    3.Hilair Heye (E3)

    4.Wim De Waal (E4)

    5.Robert Standaert (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Willy Van Herreweghe (E6) 8.Danny De Gehuchte (E7) 9.Joseph Claessens (E8) 10.Georges Vergauwe (E9) 11.Jean-Paul Ternens (E10) 12.Patrick Buyens (E11) 13.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E12) 14.Jean-Pierre Van Maldegem (E13) 15.Gino Beauprez (E14) 16.Alain Goossens (E15) 17.Siegfried Vanoverberghe (E16) 18.Erwin D'Hondt (E17) 19.Patrick Van Peteghem (E18) 20.Patrick Van Hulle (E19) 21.Joop Van Vliet (E20) 22.Tom Persyn (E21) 23.Marc Van Ryssel (E22) 24.Ronny Bauters (E23) 25.Mario Geirnaert (E24) 26.William Vyncke (E25) 27.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 28.Guy Verstraeten (E26) 29.Willy De Sutter (E27)

    Categorie F1/F2:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.François Coppers (Lokeren F1-3)

    4.Paul Hunninck (F1-4)

    5.Emmanuël De Loor (F1-5)

    6.Bart Delagrange (F1-6) 7.Roland Boulard (F1-7) 8.Richard Vermeersch (F1-8) 9.Helmuth Tas (F1-9) 10.Rik Scheirlinckx (F1-10) 11.José Dezegher (Dadizele, winnaar cat. F2) 12.Patrick De Backer (F1-11) 13.Marc Colpaert (F1-12) 14.Julien De Bock (F2-2) 15.Ad Montforts (F2-3) 16.Noël Rogge (F2-4) 17.Tony Baudonck (F1-13) 18.Rudy Musschoot (F2-5) 19.Adrien Maes (Melsele F2-6) 20.Ronny Byl (F1-14) 21.Eddie Van Leirberghe (F1-15) 22.Pascal Cornand (F2-7) 23.Robin Van Kerschaver (F2-8) 24.José Hoebeke (F1-16) 25.Daniel Hauttekeete (F2-9) 26.Louis Moens (F1-17) 27.Marc Steenberghe (F1-18) 28.Rudy Lammens (F1-19) 29.Etienne Van Hecke (F2-10) 30.Eric Pauwels (F2-11)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Julien Vyvey

    4.Arnold De Muynck

    5.Herman Hensen

    6.Theo Coudyzer 7.Roger Hoof (St.Niklaas) 8.Werner Dullaert (St.Gillis) 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Eric De Wilde 11.André Syvertsen (Stekene) 12.André Bogaert 13.Adriaan Van Ginderdeuren 14.Willy Roels 15.Theo Hensen 16.Marc Van Der Beken 17.Mathieu Mercken 18.Roland Van Imschoot 19.Luc De Cock 20.Robert Robijns 21.Freddy De Blick (Beveren) 22.Frans Robijns 23.Danny Luypaert 24.Luc Van Robbroeck 25.Jan Poelmans 26.Eddy De Clercq 27.Herman Dias 28.Daniel Gaillot 29.Alfred Staljanssens (Bornem) 30.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Roger De Breuker

    5.Denis Keynen

    6.Clement Saelens 7.Adrien Desmet 8.Luc Muys 9.François Smolders 10.Leo De Jong 11.Daniel Cornu 12.Daniel Meirlaen 13.Julien De Baets 14.François Brouwers 15.Gerard De Vleeschauwer 16.Daniël Nuytinck 17.Guy Soil 18.Hervé Verstuyft 19.Ghislain De Champs 20.Daniël Jooris 21.Jef Verheyen 22.Roger Moens 23.René Van Reeth 24.Noël De Muynck 25.Leon Vervaet 26.José Devreese 27.Jean-Pierre Heymans (bornem) 28.Marcel Meeuwes 29.Guus Schuller 30.Ortaire Stevens

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Edward Battersby

    4.Karel Alen

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Germaine Meulders 8.Willy Voorbraeck

    20-09-2010 om 21:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 26°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2010.jpg     Cordeel Sander KOP 2010
                 Guy Smet                             Sander Cordeel

    Zondag 19/09/2010 - AALST (ST. STRUIDEN) (LB) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h46min

    Aantal deelnemers:

    1.VANENDERT Dennis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 16”

    3.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 44

    4.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    5.THOME Kevin - LOTTO-BODYSOL P.C.W.          

    6.GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM            

    7.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    8.SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS         

    9.SCHEPERS Jelle - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB         

    10.VROLIJKX Jeroen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN        

     

    19/09/2010 - HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 82

    1.PERRETT Joseph - GLENDENE CC/BIKE TRAX    

    2.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 9”

    3.POZDNYAKOV Kirill - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER  

    4.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    5.NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    6.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 25”

    7.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE       

    8.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    9.VANDAELE Angelo - BCV WORKS CT INGELMUNSTER    

    10.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    18.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 30”     

    19.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    48.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND op 1’03”  

    52.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW          

     

    19/09/2010 - MALDEREN (VB) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 60

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    3.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    4.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    5.STIENS Matti            - VAN EYCK SPORT        

    6.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    7.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    8.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    9.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    10.VINGERHOETS Rudi - DE SPRINTERS MALDEREN         

    12.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    21.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    22.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    33.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS          
     

    19/09/2010 - PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 69

    1.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    2.AVERY Clinton - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 7”

    3.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    5.VERKINDEREN Frederik - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    6.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 12”

    7.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 57”

    8.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 2’10”

    9.DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS       

    10.BREYNE Jonathan - QIN CYCLING TEAM op 2’16”

     

    19/09/2010 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - U23 - 109 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 48

    1.JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    2.MANIUSIS MARTYNAS - UTENOS KKSC           

    3.NANNI NAZARRIO - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES     

    4.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.DE POTTER Kjell - TEAM LUCA RONSE

    6.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    7.DESMET Jeroen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    8.DEBRABANDERE Thomas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    10.MACIC christopher – KINGSNORTH op 3”

    14.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 4’30”  

    17.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

     

    19/09/2010 - EKEREN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 53

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  

    3.HERREMANS Kim uitSchelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 14”

    4.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 17”

    5.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    6.VERMANT Wim - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW     

    7.ECHELPOELS Dries - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    8.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 3’09”

    9.SWINNEN Stef - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE        

    10.GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN              

    15.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    16.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    17.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST              

    20.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    21.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    24.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    38.DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    39.WEEMAES Franky uit Melsele - DV

    44.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht - FUSION

    20-09-2010 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan CHARLOTTE VAN DAMME met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!


    Van Damme Charlotte

    Zondag 19/09/2010 - MALDEREN (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 47

    1.CHARLOTTE VAN DAMME uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM      

    2.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    3.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM   

    4.DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    5.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    6.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    7.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    8.THONON Marie-pierre - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    9.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN           

    10.DOM Annelies - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM   

    17.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 

    18.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM 

    21.ROGGEMAN Inge - BENELUX TEAM   

    24.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    28.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    30.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    36.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    40.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V      

    43.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       


    19/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI – Tijdrit 6 km

    Aantal deelnemers: 138

    1.JUNGELS Bob - LUXEMBURG NATIONAL TEAM in 7’20”

    2.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM op 8”

    3.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING op 9”

    4.FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5.VALLEE Boris - TEAM WALLONNIE op 12”

    6.MORK Alexander - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING op 14”

    7.ANDERSEN KRAGH Asbjorn - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING

    8.DUNN Conner - SOUTH EAST CYCLING TEAM op 15”

    9.STUYVEN Jasper - AVIA CYCLING TEAM op 16”

    10.CHRISTIANSEN Daniel - RCR ODENSE JUNIOR

    16.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 23”
     

    19/09/2010 - KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 91,3 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 138

    1.SENECHAL Florian - TEAM WASQUEHAL JUNIOR          

    2.MORK Alexander - TEAM KNUDSGARD JUNIOR ELITE CYCLING op 8”

    3.VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    4.KADRZYNSKI Michal - POLAND NATIONAL TEAM          

    5.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    6.JANSEN Frank - VACANSOLEIL KUMASOL        

    7.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    8.VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING        

    9.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    10.LAFILLE Ludwig - TEAM WASQUEHAL JUNIOR

    47.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        


    19/09/2010 - HOESELT (LB) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 58

    1.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    2.VAN BROEKHOVEN Bram - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 40”

    3.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    4.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM op 53”

    5.RAYMACKERS Cedric - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    6.RAYMAEKERS Niels - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT       

    7.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    8.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    9.BROEKMANS Glenn - Union Cycliste Seraing  

    10.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT 

     

    19/09/2010 - MEERLE (A) - Juniores - 84 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 29

    1.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.JANSSEN Michiel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    4.BROERS ERWIN - UDTC DE VOLHARDING            

    5.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    6.DE RYCK Jordy - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB           

    7.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    8.RAEYMAEKERS Mattias - AVIA CYCLING TEAM

    9.VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    10.STUYCK Dieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.            
     

    19/09/2010 - MESEN (W) - Juniores - 84 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 19

    1.TALIMAN Jens - CT FORCE - WERVIK VZW        

    2.VERCAIGNE Giel - CT FORCE - WERVIK VZW op 33”

    3.VEREECKE Maxim - CUBE-FINTRO CT op 44”

    4.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 51”

    5.GOUEL Valentin - CC ARMENTIERES op 56”

    6.HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’26”

    7.LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’31”

    8.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 1’48”

    9.VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3’03”

    10.VOSSAERT Arne - CT FORCE - WERVIK VZW op 3’15”

    20-09-2010 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 16°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Jessy KOP 2009.jpg
    Zondag 19/09/2010 - PARIKE (O) - Juniores - 100 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 44

    1.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW      

    3.GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM         

    4.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 57”

    5.AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’00”

    6.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’10”

    7.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW         

    8.LEYN Ward - TIELTSE RENNERSCLUB    

    9.DE BRUYNE Dylan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’49”

    10.DEMULDER Jonas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

     

    19/09/2010 - RAVELS (EEL) (A) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 27

    1.WELTEN Kay - TWC PIJNENBURG        

    2.LIEPINS Emils                     

    3.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL     

    4.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 27”

    5.GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 45”

    6.GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 1’02”

    7.FAES Ief - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 1’15”

    8.VOSEKALNS Andris            

    9.PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL  

    10.VANELDEREN Lienert - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.   

     

    19/09/2010 - SINT ANTELINKS - HERZELE (O) - Juniores - 94 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 42

    1.HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT            

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 19”

    3.VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4.FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI       

    5.KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM

    6.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing op 1’30”

    7.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    8.VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    9.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    10.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    16.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND
     

    19/09/2010 - STEKENE (O) - Juniores - 94 km - 02h08min

    Aantal deelnemers:

    1.CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL        

    2.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT  

    3.VAN CALSTER Gianni - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM   

    4.TROGH Sven uit Melsele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    5.BUYSSE Lennert - THOMPSON JARTAZI          

    6.VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM      

    7.DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI          

    8.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM  

    9.BOGAERTS Jelle - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    10.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

    17.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    19.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    22.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    25.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”    

    27.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     

    28.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    29.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    32.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    34.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM       

    36.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    19/09/2010 - VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 56

    1.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    2.MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 53”

    3.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT   

    5.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    6.STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM  

    7.SCHITTECATTE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM   

    8.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM       

    9.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM         

    10.HOUFFLYN Sam - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    34.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 3’27”
     

    19/09/2010 - KONTICH (A) - Dames Jeugd - 57,2 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 26 Nieuwelingen

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    3.MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE         

    4.COPPENS KRISTEN             

    5.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    6.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    7.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    8.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    9.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    10.DOLMAN HALIEGH - WV DE JONGE RENNER    

    19.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
     

    Aantal deelnemers: 22  Juniores

    1.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.            

    2.VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS         

    3.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    4.POST JERMAINE                 

    5.LAMBRECHTS Kimberly - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V         

    6.VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER       

    7.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB               

    8.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM

    9.CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH      

    10.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    20-09-2010 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/09/2010 - ERPE MERE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers: 48

    1.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET              

    2.AERNOUTS Bart - RABO CONTINENTAL TEAM   

    3.PAUWELS Kevin - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 17”

    4.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP – POWERPLUS op 33”

    5.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM            op 39”

    6.WELLENS Bart - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 47”

    7.WALSLEBEN Philipp - BKCP – POWERPLUS op 49”

    8.CHAINEL Steve - BOUYGUES TELECOM op 1’03”

    9.FRANZOI Enrico - BKCP – POWERPLUS op 1’12”

    10.ADAMS Joeri - RABO CONTINENTAL TEAM op 1’47”

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55

    1.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS            

    2.HUYS Stijn - PALMANS-CRAS 

    3.CANT Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM           

    4.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    5.DOLFSMA Emiel - KWC KAMPEN        

    6.GYS Jens - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW   

    7.MORTELMANS Stijn - PALMANS-CRAS           

    8.COP Kristof - AVB - CYCLING TEAM     

    9.BASSEZ Patrick - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    10.VAN EYNDT Sven - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM 

     

    19/09/2010 - ERPE MERE (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers: 32  Juniores : 40´

    1.JAUREGUI QUENTIN - CC NOGENT       

    2.VANTHOURENHOUT Michael – CYCLINGCHAMPS op 13”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”

    4.SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’05”

    5.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’28”

    6.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 1’30”

    7.WEIJERS Koen – VALLEIRENNERS op 1’50”

    8.DE MAN JAAP - D VOLHARDING op 1’52”

    9.VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 2’08”

    10.ARIESEN TIM - WV DE VALLEIRENNERS AXA op 2’10”

    25.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’10”

    31.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 8’40”    

     

    Aantal deelnemers: 28  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM       

    2.BUDDING Martijn – VALLEIRENNERS op 20”

    3.CLEPPE Nicolas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 35”

    4.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 47”

    5.TEIRLINCK Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 55”

    6.JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK op 1’09”

    7.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 2’00”

    8.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 2’15”

    9.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’38”

    10.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers: 48 Juniores : 40´

    1.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    2.AERTS Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    3.DHONDT Michael - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    4.GIELEN Stijn - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.VEROFT Jelto - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    6.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

    7.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    8.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL         

    9.JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    10.VERHEYEN Onno - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    36.AERTS Katrien - BENELUX TEAM         

     

    Aantal deelnemers: 39 Nieuwelingen : 30´

    1.CALUWE Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    2.DE PROOST Kyle - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW        

    3.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM      

    4.BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    5.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

    6.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    8.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    9.JACOBS Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    27.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

     

    19/09/2010 - KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 51

    1.SCHROYEN Nico - LIMBURGSE AFDELING         

    2.BORGERS Tim - APK-QUALITY TEAM VZW       

    3.SLUYTS Glenn - CYCLING TEAM KESSEL         

    4.CEULEMANS Kris - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    5.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM    

    6.KRAGG MIKE                       

    7.VAN ASTEN Bart - LIMBURGSE AFDELING         

    8.WILMSEN Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    9.SNELS Kris - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    10.BROKS MARK - W V SCIJNDEL          

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 34

    1.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    2.VAN BOUWEL Eddy - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    3.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL           

    4.MERTENS Dirk - LIMBURGSE AFDELING

    5.VANDERAERDEN Johan - LIMBURGSE AFDELING         

    6.VAN STAEYEN BENNY - OFF ROAD CLUB DESSEL         

    7.RAATS Edwin - NOORD LIMBURG        

    8.SNOEREN RENE - PIJNENBURG               

    9.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    10.TECK Erik - VREDA CYCLING TEAM     

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 37

    1.VERLOO Mark - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  

    2.VAN DEN BERGH Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    3.VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL           

    5.BOGAERTS JOS - WV DE MORAAL     

    6.SELS Rudy - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    7.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING          

    8.MERTENS François - LIMBURGSE AFDELING     

    9.VAN TICHELT Ludo - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    10.GOOR Patrick - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    20-09-2010 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/09/2010 - BAVEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 45

    1.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    2.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 52”

    4.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW           

    5.DE RIJCK Mathias - KSC DENDERSTREEK LABIEKES        

    6.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE      

    7.DE DAPPER Maxim - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    8.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM         

    9.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON JARTAZI    

    10.VERLEE Dante - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    15.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    20.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND       

    25.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    19/09/2010 - KONTICH (A) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 49

    1.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG          

    3.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    4.WELTEN Kars op 17”

    5.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    7.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    8.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    9.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    10.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    17.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 35”

    26.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND 

    29.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    34.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 20

    1.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG           

    2.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM  

    3.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    4.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    6.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    7.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM      

    8.WELTEN Kars                      

    9.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    10.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

           

    19/09/2010 - MEERLE (A) - Nieuwelingen - 54 km - 01h21min

    Aantal deelnemers: 32

    1.HONIGH NICO - DE JONGE RENNER       

    2.VAN DONGEN Ricardo - WV DE JONGE RENNER

    3.POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM       

    4.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    5.JASPERS Dylan - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    6.DE VINK BART JAN - WTC DE AMSTEL

    7.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS      

    8.VERHAEGHE Timothy - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.       

    9.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    10.MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    24.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    19/09/2010 - RUNKELEN(ST.TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 68,8 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 57

    1.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg       

    2.VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    3.LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    5.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    7.LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN PETEGEM Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS      

    10.BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

     

    19/09/2010 - TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 57

    1.MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    4.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    5.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND         

    6.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7.DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB           

    8.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    9.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    10.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM    

    19.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    32.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’14”      

    35.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

     

    19/09/2010 - VOSSEM (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 49

    1.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    2.TRAPPENIERS Brent - WSC HAND IN HAND BAAL op 54”

    3.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    6.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    7.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.VANDERELST Antoine - VC HAUT PAYS         

    9.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    10.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT          

    33.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    44.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    19/09/2010 - WERKEN (W) - Nieuwelingen - 63,8 km - 01h35min

    Aantal deelnemers:

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    2.FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    3.RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    4.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM           

    5.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 3’10”

    7.GOETHALS Ward - JONGE RENNERS ROESELARE           

    8.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    9.DEJONCKHEERE Jonas - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE     

    10.OPSOMER Jan-bart - JONGE RENNERS ROESELARE      

    20-09-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    vwf.JPG






    Zondag 19 September - BOOM (2850)

    14de proef VWF-GEDITROFEE + PK Antwerpen alle reeksen

    CATG.A

    1.Denis Andries

    2.Steven Tuytschaever

    3.Geert Hermans

    4.Tom Op De Beeck

    5.Michel Vereecken

    VWF 19-9-10-boom 073.jpg 

             Winnaar Catg.B Danny Saelens en winnaar Catg.A Denis Andries.

    VWF 19-9-10-boom 076.jpg 

          Kampioen van Antwerpen Catg.A Andy Roskam en 2de Bert Peelman.

     

    CATG.B

    1.Danny Saelens

    2.Gunter Cuylits

    3.Peter Dillen

    4.Corneel Goormans

    5.Gunther Van Damme

    VWF 19-9-10-boom 079.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.B Gunther Cuylits, 2de Peter Dillen en 3de Bart Van De Wijngaerd.

     

    CATG.C

    1.Rudy Thomas

    2.André Aertgeerts

    3.Luc Van Roy

    4.Herman Proost

    5.Frank Geets

    VWF 19-9-10-boom 052.jpg 

           Winnaar Catg.C Rudy Thomas en winnaar Catg.D Francis De Ridder.

    VWF 19-9-10-boom 058.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.C Herman Proost, 2de Frank Geets en 3de Patrick Pauwels.

     

    CATG.D

    1.Francis De Ridder

    2.Roland Mersseman

    3.Jan Van Den Brande

    4.Kirt De Cock

    5.Frank Suys (Hingene)

    VWF 19-9-10-boom 057.jpg
    Kampioen van Antwerpen Catg.D Roland Mersseman, 2de Frank Suys en 3de Patrick Convents.

    VWF 19-9-10-boom 026.jpg 

                                                Start van de Catg.D

     

    CATG.E

    1.Jozef Staes

    2.José Hoebeke

    3.Danny Paridaens

    4.Francis Vanpee

    5.Jan De Ridder

    VWF 19-9-10-boom 028.jpg 

         Winnaar Catg.E Jozef Staes en winnaar Catg.F Etienne Vandenhouwe

    VWF 19-9-10-boom 031.jpg 

    Kampioen van Antwerpen Catg.E Hugo Van Linden en 2de Peter Peleman uit St.Amands.

     

    CATG.F

    1.Etienne Vandenhouwe

    2.Daniel Galliot

    3.Jos De Maeyer

    4.Jef Everaert

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    VWF 19-9-10-boom 029.jpg 

      Kampioen van Antwerpen Catg.F Frans Robijns en 2de André Van Asbroeck.

    Foto’s en uitslagen: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    20-09-2010 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ROBIN PAUWELS met zijn Zege bij de Aspiranten 14 jaar !!!


    Zondag 19/09/2010 - DENDERHOUTEM (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 34’15”

    Aantal deelnemers: 2

    1.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

     

    MEISJES 14 JAAR – 56’28”

    Aantal deelnemers: 5

    1.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    2.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM op 30”

    4.DE BAENE LAURA - ISOREX CYCLING TEAM     

    5.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM           

     

    JONGENS 12 JAAR - 34’15”

    Aantal deelnemers: 21

    1.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND           

    3.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    4.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM          

    5.VAN ASSCHE Bert - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    10.DIELEMAN Stan uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM     

     

    JONGENS 13 JAAR – 39’12”

    Aantal deelnemers: 32

    1.MUYS Ayton - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE ZINGEM       

    2.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    3.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT     

    4.DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    5.BEULLENS Cedric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    11.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    24.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 3’07”

    31.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND       

     

    JONGENS 14 JAAR – 53’41”

    Aantal deelnemers: 44

    1.ROBIN PAUWELS uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM           

    2.ABRAHAMS Jasper - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM      

    3.MICHIELS Thomas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.DE COSTER Dean - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    5.PERNA Jeffrey - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    21.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND op 1’37”

    24.BIEBUYCK Jef - WIELERTEAM WAASLAND op 2’37”                

    37.MOORTGAT Jonas - WIELERTEAM WAASLAND           

     

    19/09/2010 - HEPPEN (LEOPOLDSBURG) (LB) - Aspiranten
     

    19/09/2010 - KASTERLEE (A) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    19/09/2010 - LANDEN CENTRUM (VB) - Aspiranten

     

    19/09/2010 - WAARDAMME (W) - Aspiranten
     

    19/09/2010 - WILRIJK (WIELERCENTRUM ANTWERPEN) (A) - BMX - Flanders Cup

     

    19/09/2010 - AALBEKE (W) - Miniemen
     

    19/09/2010 - HEPPEN (LEOPOLDSBURG) (LB) - Miniemen
     

    19/09/2010 - LANDEN CENTRUM (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd

    20-09-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    19-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 34°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!
    Mariën Gerard KOP 2010.jpg    De Smedt Clement.jpg
           Gerard Mariën                  Clement De Smedt

    Zondag 19 September – ROBORST ZWALM (9630)
    Categorie A/B: (38 dln)
    1.Chris Mc Namara (G. Br, winnaar cat. B)

    2.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    3.Pedro Michels (B2)

    4.Stijn Verbeke (A2)

    5.Tim Deneef (A3)

    6.Paul Rooseparck (A4) 7.Andy De Backer (B3) 8.Krijn Verschraegen (B4) 9.Thierry Folens (A5) 10.Vincent Brunel (B5) 11.Dieter Vincke (A6) 12.Andy Van Eesbeeck (B6) 13.Mario Van Den Broecke (B7) 14.Kevin Urkens (A7) 15.Kris Van Severen (St.Niklaas B8) 16.Frank Van Haverbeke (B9) 17.Kurt Reyniers (A8) 18.Tom Rouan (Merelbeke A9) 19.Kristof Marinus (A10) 20.Rob Paridaens (A11) 21.Ben Van Den Bossche (A12) 22.Dennis Nevejans (A13) 23.Geoffry Maes (Overmere B10) 24.Adilson De Koster (B11) 25.Koen Heyrman (Bazel B12) 26.Guillaume De Coninck (A14) 27.Sam Opsomer (B13) 28.Kristof Tijtgat (A15) 29.Gino Van Broeck (Belsele A16) 30.Gino Hoskens (Beveren A17)

    Categorie C/D:
    (36 dln)

    1.Gerdy Goossens (winnaar cat. C)

    2.Nico Debaes (Desselgem C2)

    3.Philip Lampaert (C3)

    4.Guy De Jonghe (Burcht C4)

    5.Willy Den Haese (C5)

    6.Frank Saelens (C6) 7.Dirk De Ridder (winnaar cat. D) 8.Patrick Van Hoolandt (D2) 9.Olivier Vaerewyck (C7) 10.Franky De Tremerie (C8) 11.Gouck Colhum (D3) 12.Benny Dupont (C9) 13.Peter Flach (Zwijndrecht C10) 14.Ashley Holding (D4) 15.Sven De Vlieger (C11) 16.Wim Heyndrickx (Vrasene C12) 17.Fabien Hanssens (C13) 18.Ko Harms (D5) 19.Jason Edwards (C14) 20.Bart De Wever (C15) 21.Idesbald Nevejans (D6) 22.Mario Boterberg (C16) 23.Franta Van Sterthem (C17) 24.Patrick Goossens (D7) 25.Marc Cossyns (C18) 26.Patrick De Smet (D8) 27.Tommy Heyse (C19) 28.Guy Roels (C20) 29.Kurt Van Hecke (C21) 30.Eric Slock (C22)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Joseph Devits (E2)

    3.Willy Van Herreweghe (E3)

    4.Danny De Gehuchte (E4)

    5.Yvan Camphijn (E5)

    6.Joseph Claessens (E6) 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E7) 8.Michel Hertogh (Wouw, Ned, winnaar cat. E+) 9.Philippe Lacquet (E8) 10.Patrick Van Peteghem (E9) 11.Joop Van Vliet (E10) 12.Antoine Van Geluwe (E+2) 13.Dirk De Koker (E11) 14.Joeri De Cock (E12) 15.Frederik Blervacq (E13) 16.Dirk De Meyer (E14) 17.Marc Landerie (E15) 18.Hilair Heye (E16) 19.Jos Maes (E17)

    Categorie F1/F2:

    1.Paul Hunninck (Helecine, winnaar cat. F1)

    2.Daniel Hauttekeete (Merelbeke, winnaar cat. F2)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Hans Van Lierde (F1-3)

    5.Helmuth Tas (F1-4)

    6.Ad Montforts (F2-2) 7.Jo Montforts (F1-5) 8.José Dezegher (F2-3) 9.Marc Dhanijns (F1-6) 10.Noël Rogge (F2-4) 11.François Coppers (Lokeren F1-7) 12.Luc Roelandt (F1-8) 13.Jo Scholten (F1-9) 14.Luc Ribbens (F1-10) 15.Bart Delagrange (F1-11) 16.Michel Dubart (F1-12)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Adriaan Van Ginderdeuren

    3.Theo Coudyzer

    4.Theo Verheyden

    5.Willy Roels

    6.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 7.Julien Vyvey 8.Lucas Van Goedsenhoven 9.Valère De Baerdemaeker 10.Michel Bousard 11.Mathieu Mercken 12.Roland Van Imschoot 13.Erik Vandersteen 14.Jaak Nys 15.Eddy De Clercq 16.Jozef De Bruyn 17.Luc Van Robbroeck

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Clement Saelens

    3.Roger De Breuker

    4.Will Leurs

    5.Daniel Cornu

    6.Hervé Verstuyft 7.Denis Keynen 8.Gerrit Hairwassers 9.François Brouwers 10.Pierre Verberckmoes (Belsele) 11.Gérard Raes 12.Huib Klip 13.Marcel Meeuwes 14.Lucien Van Impe 15.Leo De Jong 16.Jef Verheyen 17.Ortaire Stevens 18.Francis Helleputte

    Categorie G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Edward Battersby

    3.Joseph Boone

    4.Willy Voorbraeck

    5.Georges Van Der Cruyssen

    19-09-2010 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Suys Frank KOP 2009 2

    Zaterdag 18/09/2010 - STASEGEM - SLUITINGSWEDSTRIJD LFT
    Categorie A:
    1. Sebastiaan DELODDER

    2. Kristof Dhondt

    3. Alexander Lietaert

    4. Koen De Paepe

    5. Tom Vandierendonck

    Categorie B:

    1. Gino PEIRS

    2. Patrick Vanmaekelbergh

    3. Eddy Gyselinck

    4. Giovanni Vermet

    5. Johan Vervaecke

    Categorie C:
    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Patrick Watteny

    3. Tony Taelman

    4. Luc Ameye

    5. Danny Carette

    Categorie D:
    1. Rudy MUSSCHOOT

    2. Julien De Bock

    3. Erik De Waele

    4. Danny Van Caillie

    5. Edwin Van Cauwenberghe

    Categorie E:
    1. Franklin VAN DE MOORTEL

    2. Johnny Schelpe

    3. Eric Van Landschoot

    4. Jolien Verschueren

    5. Daniël Jooris

    Categorie F:
    1.Thomas VERMEIRE

    2. Jasper De Viaene

    3. Bjarne Christiaens

    4. Jens Vanwynsberghe

    5. Jonathan Verschueren

    19-09-2010 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan TOM BRULEZ met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Brulez Tom KOP 2010 1

    Zaterdag 18 September – OEKENE (8800)

    Categorie A/B: (40 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.TOM BRULEZ (Tielt, winnaar cat. B)

    3.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    4.Vincent Brunel (B3)

    5.Dries De Smet (A2)

    6.Dries Busselot (A3) 7.Glenn Clarysse (A4) 8.Paul Rooseparck (A5) 9.Davy Caen (A6) 10.Kristof Gryson (A7) 11.Steven Landuyt (B4) 12.Glenn De Wolf (Hamme A8) 13.Ronny Werbrouck (B5) 14.Sammy Vercruysse (B6) 15.Joeri Houthoofdt (B7) 16.Filip Bailleul (A9) 17.Patrick Vaeyens (B8) 18.Xavier Vansevenant (B9) 19.Lars Maes (B10) 20.Bart De Poortere (B11) 21.Kasper Lagae (A10) 22.Dominique Verplancke (B12) 23.Bart Verhasselt (A11) 24.Andy Bonnaerens (Zele B13) 25.Sven Vanacker (A12) 26.Christophe Van Overloop (A13) 27.Samuel Billaud (B14) 28.David De Swert (B15) 29.Martino Wielfaert (B16) 30.Peter De Corte (B17) 31.Vincent Maes

    19-09-2010 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/09/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    De Smedt Clement.jpg
    Zaterdag 18 September – ERTVELDE RIEME (9940) 

    Categorie C/D: (47 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Didier De Lannoy (C2)

    4.Bart Rombouts (Kallo C3)

    5.Jan De Witte (C4)

    6.Peter Kerckaert (D2) 7.Filip Swinnen (C5) 8.Filip Claeys (C6) 9.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 10.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3) 11.Alain Mortier (C8) 12.Sven De Vlieger (C9) 13.Philip Wittoek (C10) 14.Carlo Schollaert (C11) 15.Tommy Heyse (C12) 16.Jimmy Cools (D4) 17.Ko Harms (D5) 18.Patrick De Smet (D6) 19.Ivan Van Der Slagmolen (D7) 20.Steve Ferguson (C13) 21.Jean-Pierre Van Maldegem (D8) 22.Kevin Andries (C14) 23.Frank Dhooge (C15) 24.Danny De Bruyne (C16) 25.Patrick Van Hoolandt (D9) 26.Idesbald Nevejans (D10) 27.Pedro Pollefliet (C17) 28.Marc Cossyns (C18) 29.Filip Vandamme (C19) 30.Fabien Hanssens (C20)

    Categorie E/E+:

    1.Hilair Heye (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Patrick Van Renterghem (E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Robert Standaert (E4)

    6.Eddy Van Den Abeele (E+2) 7.Jos Maes (E5) 8.Koen Oliebos (E6) 9.Patrick Buyens (E7) 10.Gino Beauprez (E8) 11.Alain Goossens (E9) 12.Johan Ver Eecke (E10) 13.Bart De Poortere (E11) 14.Siegfried Vanoverberghe (E12) 15.Guy Verstraeten (E13) 16.Mario Geirnaert (E14) 17.Patrick Bekaert (E15) 18.Marc Van Ryssel (E16) 19.Tom Persyn (E17) 20.Tony Reniers (E18) 21.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E19) 22.Johan Martens (E20) 23.Franky De Pauw (E21) 24.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 25.Philippe Lacquet (E22) 26.Willy De Sutter (E23) 27.Didier Ramet (E24) 28.Koen De Rijcke (E25)

    Categorie F1/F2:

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Etienne Vandenhouwe

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Arnold De Muynck

    5.Theo Coudyzer

    6.Adrien Maes (Melsele) 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Freddy Vervenne 9.Etienne Van Hecke 10.Eric De Wilde 11.Luc Van Robbroeck 12.Robert Robijns 13.Jan Poelmans 14.Marc Van Der Beken 15.Michel Bousard 16.Firmin De Zutter 17.Etienne Declercq 18.Julien Vyvey 19.Herman Dias 20.Luc De Cock 21.Henk Bolle 22.Martien Van Hoogstraten 23.Frans Robijns 24.Niet Ingevuld 25.Roland Van Imschoot 26.Erik Vandersteen 27.Willy Roels 28.Piet Achten 29.Alfred Staljanssens (Bornem) 30.Jaak Nys

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Clement Saelens

    3.Gerard De Vleeschauwer

    4.Daniël Nuytinck

    5.Hervé Verstuyft

    6.Julien De Baets 7.François Brouwers 8.Roger De Breuker 9.Guus Schuller 10.Hans Roland Blanschaert 11.Daniel Cornu 12.André Van Asbroeck 13.Ghislain De Champs 14.Pierre Verberckmoes (Belsele) 15.Armand Mols 16.Luc Muys 17.François Smolders 18.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 19.Francis Helleputte 20.Leo De Jong 21.Ortaire Stevens 22.Noël De Muynck 23.René Van Reeth 24.Leon Vervaet 25.Alois Torfs 26.Jef Verheyen 27.Marcel Meeuwes 28.Frans Timmers 29.Gerrit Hairwassers

    Categorie G++:

    1.Clement De Smedt (Wilrijk)

    2.Karel Alen

    3.René Colman (St.Niklaas)

    4.Edward Battersby

    5.Willy Voorbraeck

    6.Joseph Boone 7.Raf Luyckx (Belsele) 8.Georges Van Der Cruyssen

    19-09-2010 om 21:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!