.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 3 TTC RONDE 2010 - DONDERDAG 17/06/2010 TE 19.00 UUR

    TTC Ronde 2010 KOP

    Proficiat aan JOHAN NIJS met zijn Zege bij de Toeristen !!!


    Nijs Johan

    RIT 3 TTC RONDE 2010
    - Beveren


    Donderdagavond stond de vierde wedstrijd te Beveren op het programma. Het was alweer even geleden sinds de laatste wedstrijd op Het Kalf te St.Gillis. Om inhaalproblemen te voorkomen startten de toeristen deze keer na de renners, en kon er vrijuit gekoerst worden. Er was heel wat wind en wegrijden was niet gemakkelijk. Velen hebben geprobeerd maar op de tegenwind naar de aankomst sneuvelden heel wat uitvalspogingen.
    In de laatste ronde probeerde Johan Nijs het peleton te verrassen door alleen weg te rijden hij kreeg versterking mee van Lieven Van de Perre en zij konden het tot op de streep volhouden. Allain Calle won de spurt van het peleton. Steven Van Houte behoudt de gele leiderstrui.


    VWF 17-6-10-beveren 008
                                             Start van de toeristen.

     

    VWF 17-6-10-beveren 035
                         Aankomst Kenny Janssens helemaal rechts.

    UITSLAG - 67 Deelnemers

    1.Nijs Johan

    2.Van De Perre Lieven

    3.Calle Alain

    4.Van Roeyen Dave

    5.Meerschaert Kris

    6.Soens Lieven 7.Swartelé Luc  8.Covents Stein 9.Hesters Tom 10.D'Hondt Niels 11.Van Houte Steven 12.Van Raemdonck Kurt 13.Van Puyvelde Dimitri 14.Van Laere Koen 15.Kras Wim 16.Smet Jan 17.Van Goethem Patrick 18.Verberckmoes Gino 19.Dierks Peter  20.Van den Hende Ringo 21.Braeckman Geert  22.Reyniers Davy 23.Janssens Jerry 24.Marnix De Roos  25.Spanoghe Guido 26.De Breucker Lieven 27.Roman Dieter 28.? 29.Van Overloop Bram 30.De Beule Patrick 40. Janssens Kenny




    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

     

    18-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    16-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 16/06/2010 - KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 160

    1.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM         

    2.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    3.ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    4.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    5.HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    6.VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT        

    8.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM     

    9.MOCKEVICUIS vismantas - NIEUWE HOOP TIELEN        

    10.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    35.VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 1’30” 

     

    16/06/2010 - ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 108 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 82

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.REPACHOLI DOUGLAS - KINGSNORTH           

    4.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    5.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT             

    6.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM  -  (winnaar klassement premie's)
    8.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    9.DE WAAL ROY - NIEUWE HOOP TIELEN op 20”  

    10.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    11.NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    15.DZERVUS DARIJUS - PWC ALIPLAST

    16.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 1’00”  

    17.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    21.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3’00”           

    25.ROSCAM Andy uit Ruisbroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    26.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    34.VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    35.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.               

    16-06-2010 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET TREK-KMC TEAM VAN 30/05/2010 TOT 06/06/2010

    TREK-KMC MTB BANNER 2010

    Uitslagen: 


    Wallonia Cup 4e manche te Eupen van 30 mei 2010 :

     

    2e plaats Kevin Panhuyzen

    1e plaats Petra Mermans

    4e plaats Ivan Porters

    5e plaats Mathieu Goossens

    Trek-KMC juni 2010 038  Trek-KMC juni 2010 020

    Trek-KMC juni 2010 120  Trek-KMC juni 2010 148
     

    Belgacom Grand Prix 3e manche te Verviers van 6 juni 2010 :

     

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    4e plaats Mark Donné

    5e plaats Patrik Wellens

    4e plaats Petra Mermans

    5e plaats Quentin Art

     

    Trek-KMC juni 2010 167  Trek-KMC juni 2010 173
     

    Trek-KMC juni 2010 162 

    Volgend weekend is het Trek-KMC Team aanwezig in Averbode voor de 4e manche van de Grand Prix MTB wedstrijd.

     

    Trek-KMC 16-06-2010 

     

    Tekst-en foto’s: De Staebel Liliane

    Teammanager TREK - KMC trade team vzw

    www.trekteambenelux.com

    16-06-2010 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 16/06/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Leo Mares vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    14 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Veel zon en 21°C maar alweer een sterke tegenwind die vanaf het keerpunt volledig op kop kwam te zitten.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es 115 Km, het gemiddelde was goed voor ? Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Jan Meul , Davy Reyniers , Franky De Witte , Adrien Maes , Freddy De Blick , Ignace Van Goey , Alain Verbeke , Frank Van Geystelen , ? en Kenny Janssens.

    16-06-2010 om 18:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 16 JUNI WIELERHOOGDAG VAN DE MACHUITVRIENDEN !!!

    Woensdag 16 Juni Wielerhoogdag van de Machuitvrienden !!!

     

    Zwijndrecht 2
    Vorig seizoen mocht burgemeester Willy Minnebo de trofee
    aan Jeroen Das geven. En wees maar zeker, Jeroen zal er
    woensdag weer zijn om trachten te winnen.

     

    ZWIJNDRECHT. De woensdag van de grote kermis is traditioneel de dag van wielerkoers voor elite zonder contract en beloften. Dit jaar wordt die op woensdag 16 juni georganiseerd door de Machuitvrienden die aan hun 4de editie toe zijn. Zij waren het die de wielersport terug een kans hebben gegeven in de gemeente. De aankomst van de eerste uitgave lag nog in de Adhémar Borinstraat maar daarna keerden ze terug naar de Statiestraat waar destijds ook de beroepsrenners hun aankomst hadden.

     

    Alle koersformaliteiten gebeuren in café De Machuit. De start wordt gegeven om 14u30 voor 108 km of 13 ronden van 8,3 km met vertrek aan Brasserie Brasseur op de hoek Sint-Annaboomstraat – Melselestraat. Er wordt gereden langs de Melselestraat, Krijgsbaan, Lindenstraat, Heidestraat, stukje Pastoor Coplaan, Hoefijzersingel, Antwerpsesteenweg, over de spoorviaduct, Laarstraat en weer Statiestraat om dan langs de Adh. Borinstraat weer naar de Sint-Annaboomstraat te rijden.

     

    De wedstrijd wordt technisch mogelijk gemaakt door WSC Willen Is Kunnen Burcht.

    Er zijn voor 670 € prijzen plus 300 € bijkomende prijzen. Ook wat de premies betreft zullen de renners goed zitten. Er zijn klassementspurten in de 3de, 5de, 7de, 9de en 11de ronde. De eerste vier coureurs krijgen punten: 7, 5, 3 en 1 punt. De winnaar krijgt 100 €, de 2de 80 €, de 3de 70 € en de 4de wint toch nog altijd 50 €. Om deze premies te bemachtigen moet de wedstrijd wel uitgereden worden.

     

    Op woensdag 16 juni zijn er in gans België en voor alle categorieën samen, maar twee wedstrijden: Zwijndrecht en in Vlaams Brabant, er is ook nog een wedstrijd voorzien voor EZC en Beloften in Keerbergen maar die start maar om 18u. Voor wielerfans is er dus maar één richting en dat is deze naar Zwijndrecht –centrum. Vorig jaar kwam Jeroen Das uit Kalmthout de koers winnen.

     


    Tekst en foto: Rolf Duchamps

    16-06-2010 om 13:07 geschreven door kenny


    15-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 138               EZC 15-6-10-belsele  dinsd 139
                       De winnaar Aidis Kruopis.                                                Joeri Stallaert die tweede werd. 

    Dinsdag 15/06/2010 - BELSELE (O) – Interclub – Elite z.c./U23 - 155 km - hmin

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND - Aantal deelnemers: 180
    1 KRUOPIS Aidis (PALMANS CRAS)
    2 STALLAERT Joeri (SOENENS - JARTAZI- CONSTRUCT GLAS)
    3 COCQUYT Nicky
    (QIN CYCLING TEAM)
    4 NIEUWDORP Nick
    (LINE LLLOYD FOOTWEAR)
    5 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme
    (SOENENS - JARTAZI- CONSTRUCT GLAS)
    6 ONGENA Thomas uit Berlare
    (PROFEL CYCLING TEAM)
    7 RAEDT Nielsen (ISOMAX KENTYCKY)
    8 MOSTAERT Wim (VL.TECHNICS)
    9 BEYENS Yoeri (SNAKE CYCLING TEAM)
    10 BRUYNDONCKX Stijn (ROCK WERCHTER CHOC.JACQUES)
    15 PENNE Stijn (SDC ROGELLI)
    18 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL CYCLING TEAM)
    30 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI GAMES ST MARTINUS CT)
    35 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (PWC ALIPLAST)
    50 HELMINEN Matti (PWC ALIPLAST)
    52 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    58 ONGENA Matthias uit Zele
    (PROFEL CYCLING TEAM)
    59 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WSV ARTEVELDE)
    64 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels
    (ROCK WERCHTER CHOC.JACQUES)
    75 BAGDONAS Gediminas
    (PWC ALIPLAST)
    84 CORDEEL Pieter uit Stekene (ROCK WERCHTER CHOC.JACQUES)
    85 GIDE Stijn uit Waasmunster
    (VL.TECHNICS)

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 005  EZC 15-6-10-belsele  dinsd 009 
                      Stijn Mettepenningen                                                      
    Gebroeders Mathias en Thomas Ongena

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 008
                        Voor de start van de Interclub te Belsele.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 066
                                  Doortocht van het ganse peloton.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 089
    De vier vluchters met Belgisch Kampioen Nico Kuypers, Kess Heytens,
    Aidis Kruopis en Gediminas Bagdonas.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 120
                 Robby Weemaes op kop van een achtervolgend groepje.

     

    EZC 15-6-10-belsele  dinsd 010   EZC 15-6-10-belsele  dinsd 012
                                  Glenn De Wolf  en Andy Bonnaerens                                                          
    Ken Braem


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    15-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    14-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 14/06/2010 - ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 46

    1.RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    2.DESMET Jani - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 15”

    3.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 22”

    4.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    5.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    6.VANDAMME Frederik - CT FORCE - WERVIK VZW             

    7.BURTON Jérémy - LOTTO-BODYSOL P.C.W.       

    8.NECKEBROECK Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE         

    9.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE    

    10.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    14.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    20.DEBAES Nico uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER           

     

    14/06/2010 - KNESSELARE - URSEL (O) - Elite z.c./U23 - 98 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 72

    1.HUYVAERT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN    

    2.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 14”

    3.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    4.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    5.VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    6.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    7.DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM           

    8.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    9.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 2’17”

    10.SAVAT Nico - MIRMIL CYCLING TEAM

    14-06-2010 om 23:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    VWV Banner 2010

    Zondag 13 Juni – PUTTE-BEERZEL

     

    Categorie A: Aantal deelnemers: 52
    Categorie B:
    Aantal deelnemers: 33
    1-Bert Dockx (B)
    2-Erik Wellens (B)
    3-Peter Croes
    4-Rob Krijnen
    5-Rudi Drappier (B
    6-Dieter Clerx (B) 7-Dirk Van De Capellen (B) 8-Jeff Vaes 9-Rik De Vree (B) 10-Christophe Adams 11-De Vries Ronny (B) 12-Bob Berghmans (B) 13-Tom Op De Beeck 14-Bart Schollen 15-Bart Berghmans 16-Kim Van Dingenen 17-Davy Stessens 18-Dave Christiaens 19-Klaas Stijnen 20-Stijn Pitschon 21-Kevin De Knaep 22-Benny Van Der Auwera (B) 23-Andy Muylst 24-Sebastiaans Deceuninck 25-Andy Van Dijck (B) 26-Yvan Coudyzer (B) 27-Pieter Lenaerts 28-Kenneth Speltincx 29-Bart Dekkers (B) 30-Steven Decoster (B)

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 36
    1-Jan Van Den Brande
    2-Chris Vanderaerden
    3-Jan Gommers
    4-Bruno Smeyers
    5-Ludo Vandingenen
    6-Peter Roelands 7-Andre Aertgeerts 8-Dirk Fuchs 9-Paul Fierens 10-Jan Van Hove 11-Danny Van Den Bergh 12-Wim Van Thielen 13-Dirk Coremans 14-Luc Aerts 15-Walter Verheyden 16-Jan Cuypers 17-Harry Maes 18-Alain Smets 19-Mario Pauwels 20-Bruno Brabants

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 12
    1-Francy Baptist
    2-Math Dohmen
    3-Etienne Peeters
    4-Eddy Mertens
    5-Willy Van Herck
    6-Ludo de Bakker 7-Ludo Bruylandts 8-Louis Van den Broeck 9-Dennis Van Tendeloo 10-Paul Mortelmans 11-Jan Poelmans

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 8
    1-Leon Daelemans
    2-Omer Debecker
    3-Gaston Sannen
    4-Andre Peeters
    5-Andre Segers
    6-Frans Bastiaens 7-Piet Hindrickx 8-Denis Keynen

    14-06-2010 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    VWV Banner 2010

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Mariën Christof KOP 2010

    Zaterdag 12 Juni - KEERBERGEN 

    Categorie A:
    Aantal deelnemers: 66
    Categorie B:
    Aantal deelnemers: 29
    1-CHRISTOF MARIËN (Retie)
    2-Bert Dockx (B)
    3-Ovi De Keyser (B)
    4-Rik De Vree (B)
    5-Peter Dockx (B)
    6-Ronny De Vries (B) 7-Gunther Helsen 8-Klaas Stijnen 9-Kris Jonkers 10-Wim Croonenborghs (B) 11-Ivan Verschueren (B) 12-Joachim Poortmans 13-Gerry Meuris 14-Jan Discart 15-Joeri Van Buggenhout 16-Pieter Diels 17-Dave Christiaens 18-Peeters Jan (B) 19-Bob Bergmans (B) 20-Patrick Vandenput (B) 21-Bart Berghmans 22-Thomas Boeckx 23-Anton Wouters 24-Peter Bocken (B) 25-Kim Van Dingenen 26-Davy Stessens 27-Andy Muylst 28-Frank Schellekens 29-Kim Geudens  30-Eric Magits (B)

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 41
    1-Marc Vekemans
    2-Dirk Verresen
    3-Bruno Smeyers
    4-Jan Van Den Brande
    5-Andre Aertgeerts
    6-Bruno Brabants 7-Dirk Peigneur 8-Luc Van Looy 9-Chris Vanderaerden 10-Marc Heulens 11-Marc Kiesekoms 12-Peter Vos 13-Luc Torfs 14-Dirk Caremans 15-Dirk Fuchs 16-Danny Van Den Bergh 17-Guy Marien 18-Jan Cuypers 19-Paul Fierens 20-Luc Troonbeeckx

    Categorie D: Aantal deelnemers: 5
    1-Francy Baptist
    2-Etienne Peeters
    3-Dennis Van Tendelo
    4-Willy Van Herck
    5-Jan Poelmans

    Categorie E: Aantal deelnemers: 6
    1-Gaston sannen
    2-Omer De Becker
    3-Frank Laeremans
    4-Andre Segers
    5-Anselmus De Boel
    6-Daelemans Leon

    14-06-2010 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MORENO DE PAUW OPNIEUW PECH IN INTERCLUB TE MOORSELE-MENEN !!!

    Moreno De Pauw opnieuw pech in interclub te Moorsele–Menen !!!

     

    Zwijndrecht 1
    Moreno De Pauw werd in Kemzeke knap 2de. (foto Alain Sennesael)

     

    SINT-PAUWELS. Belofte Moreno De Pauw uit St.Pauwels reed vorig weekend in Waver–Rijmenam maar wat er aan vooraf ging was niet van aard om optimaal aan de start te staan. Hij stond anderhalf uur in de file. Gelukkig dat de wedstrijd later vertrok. En dat was nog niet alles het regende en bleef regenen. Bij de eerste afdaling bleek al snel dat het onbegonnen werk was, het gevolg was een massale valpartij waarbij 15 renners werden afgevoerd naar het ziekenhuis. Chaos alom. Het parcours werd snel veranderd, de afdaling geschrapt. Door deze valpartij brak het peloton in stukken en ontstond er een kopgroep van ongeveer 50 renners, Moreno zat in de tweede groep. De laatste 2 plaatselijke ronden streed Moreno niet meer mee, het licht ging uit.


    Vorig weekend begonnen maag en darmen nog te protesteren en ook de eetlust minderde. Maar gelukkig dat de honger naar de koers gauw terug kwam zodat hij Zaterdag 12 Juni te Moorsele–Menen kon deelnemen aan de Interclub. Materiaalpech was ditmaal de boosdoener voor Moreno De Pauw.

    Met 176 renners aan de start werd er zaterdag in de Grote Prijs Soetaert te Moorsele alweer van in het begin direct 'gevlamd'. 14 ronden dienden er afgelegd van ongeveer 13 km, dus in totaal bijna 180 km. Na reeds 2 ronden gingen er twee groepjes van een 6-tal renners vandoor.

    Moreno waagde zijn kans en sprong weg uit het peloton en kwam op 20 meter van dit groepje, maar moest hen spijtig genoeg laten gaan. In deze ontsnapping zat ook de latere winnaar. Na zijn 'actie' om deze snelle jongens, waaronder ook Joeri Stallaert, bij te benen, kreeg Moreno een 'tik', vooral een mentale tik, omdat hij zó dichtbij was gekomen en toch net niet ...

    Na een 3-tal ronden zette hij terug de tanden op elkaar, en gaf er alweer een lap op, door een sprong te wagen, dit na ongeveer een 100 km koers, maar blijkbaar iets te hevig en te krachtig, want zijn ketting brak en ligt daar nu ergens op de Moorselseweg. Moreno wisselde nog van fiets, maar tevergeefs.


    Dinsdag 15 Juni staat Moreno aan de start in Belsele.


    Ondertussen moet Moreno ook op school nog enkele examens en toetsen afleveren. Binnen een tweetal weken zijn deze ook hopelijk achter de rug en kan hij zich compleet op het wielrennen toeleggen.

     

     

    Tekst: Rolf Duchamps

    Foto: Alain Sennesael

    14-06-2010 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STEPHEN CUYKEN NA BLESSURE METEEN 3DE TE BELSELE !!!

    Stephen Cuyken na blessure meteen 3de te Belsele !!!

     

    Cuyken Stephen 1            Cuyken Stephen 6
                                                                                                            Meteen terug op het podium te Belsele.

    Na zijn 3de plaatsen in St.Gillis en het Provinciaal Kampioenschap heeft Junior Stephen Cuyken uit Nieuwkerken enkele weken noodgedwongen rust moeten nemen. Een kleine spierblessure aan de kuit was de oorzaak. Zaterdag 12 Juni nam hij terug deel aan de wedstrijd te Belsele waar Stephen meteen op het podium stond met een knappe 3de plaats.

     

    Cuyken Stephen 2                Cuyken Stephen 3
                                            Stephen met zijn 3de plaats op het Provinciaal Kampioenschap.

    Cuyken Stephen 4   Cuyken Stephen 5


     

    Tekst en foto’s: Rony Cuyken

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    14-06-2010 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ELITE Z.C. TE KRUIBEKE VAN 09/06/2010
    Guy Smet wint voor de zoveelste keer in eigen Kruibeke en pakt meteen 2de Seizoenszege !!!

    Smet Guy kruibeke_9-6-2010_159Smet Guy kruibeke_9-6-2010_156

    Woensdag 9 Juni waren de Elites z.c. en de Beloften te gast in Kruibeke, de thuisbasis van ‘Belgisch Zegekampioen Guy Smet’. Deze wedstrijd viel vorig seizoen nog samen met deze in Zwijndrecht maar die wordt nu op Woensdag 16 Juni georganiseerd. Op het wedstrijdblad stonden 57 handtekeningen en daarvoor dienden de heren renners 113 km af te leggen in 12 ronden. Grote ronden van om en bij de 9,5 km, de renners reden door het centrum van Kruibeke met veel bochtenwerk en moesten over 2 viaducten op ‘Den Es’. De regen die gans de wedstrijd bleef aanhouden zorgde dat de renners extra moesten geconcentreerd zijn op de weg. De koers zelf zorgde vrij snel voor afscheiding, er ontstond een kopgroep van 16 renners die samen bleven tot op 3 ronden van het einde met enkele afvallers wegens lekke band of valpartij. De 16 luisterden naar de namen: Guy Smet (Kruibeke) en zijn ploegmaten Matti Helminen (Fin) en Gediminas Bagdonas (Lit), Patrick Van Roosbroeck (Duffel), Jeroen Goudket (Antwerpen L.O.), Bart Van Speybroeck, Patrick Cocquyt, Björn Coomans (Willebroek), Ken Ilegems (Hemiksem), Gunter Sterck (Stekene), Stijn Bruyndonckx, Tom Vermeiren, Guy Ten Hartog (Sinaai), Koen De Bosscher (Kalken), Stijn Bruyndonckx en Randy Costermans. De 2 ploegmaten van Guy Smet vielen uit, Gediminas Bagdonas met een lekke band en op 4 ronden van het einde nadat hij de premie pakte kwam Matti Helminen ten val en moest hij ook de wedstrijd verlaten. De finale kon dus beginnen met 14 renners die door toedoen van Guy Smet en Patrick Cocquyt uitgedund werd naar 8 renners. In de voorlaatste ronde kwam er een stevige aanval van Patrick Cocquyt thv Café Den Es, de groep reageerde gepast want een hardrijder als Cocquyt moet je niet laten rijden. Ook Gunter Sterck kwam naar voor met een stevige demarrage en kreeg meteen Guy Smet als metgezel. Dit was nog niet genoeg voor Guy Smet die Gunter Sterck ter plaatse liet en vol doorging naar de finish om zo alleen met een kleine voorsprong zijn 2de seizoenszege te pakken. Op de 2de plaats eindigde Tom Vermeiren voor Patrick Cocquyt.

     
    Smet Guy kruibeke_9-6-2010_174  Smet Guy kruibeke_9-6-2010_183
    Smet Guy kruibeke_9-6-2010_141
                    Guy Smet alleen op weg naar de finish.

    Tekst: Kenny Janssens

    Foto’s: Saffia Vercauteren en Pierre Maes

    14-06-2010 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    vwf

    Zondag 13 Juni - HALLE
    (1500) -
    PK Brabant alle reeksen

    A-reeks

    1 Andy De Backer
    2 Willem Van Der Heyden
    3 Tom Van Uffel
    4 Andy Van Eesbeek
    5 Peter Vermassen
    6 Bjorn Lison
    7 Michael Braeckmans
    8 Marnic geerts
    9 Koen Lintermans
    10 Mario Van Gucht

    VWF 13-6-10-halle 132
                Winnaar Catg.A Andy De Backer.

     

    VWF 13-6-10-halle 135
    Podium Catg.A met Willem Van der Heyden, Bjorn Lison en Michael Braeckmans.


    B-reeks

    1 Wim De Smet
    2 Danny Saelens
    3 Peter Van Damme
    4 Patrick Van Ransbeeck
    5 Tom De smet
    6 Peter Dillen
    7 Luc Sweers
    8 Eric Pletinckx
    9 Kevin Van De Cruysse
    10 Pascal De Wolf

    VWF 13-6-10-halle 126
                                   Winnaar Catg.B Wim De Smet.


    VWF 13-6-10-halle 140
    Podium Catg.B met Patrick Van Ransbeeck, Luc Sweers en Eric Pletinckx.

    C-reeks
    1 Ronny Paridaens
    2 John Heymans
    3 Christophe Brieau
    4 Rudy Thomas
    5 Dominique Turcksin
    6 Bruno Bruyere
    7 Frank Geets
    8 Bart De Winter
    9 Vanhomwegen Mark
    10 Willy De Boitselier

    VWF 13-6-10-halle 079
        Winnaar Catg.C Ronny Paridaens en winnaar Catg.D Joseph Devits.


    VWF 13-6-10-halle 087
    Podium Catg.C met Christtophe Brieau, Rudy Thomas en Dominique Turcksin.

               
    D -reeks
    1 Joseph Devits
    2 Walter Marynissen
    3 Dirk De Meyer
    4 Joost Pieters
    5 Patrick Sergooris
    6 Roger Schouppe
    7 Patrick Convents
    8 Jerry De Reuse
    9 Geert De Spiegeleer
    10 Luc Kinnaer 

    VWF 13-6-10-halle 091
                               Podium Catg.D met Patrick Sergooris.


    E-reeks
    1 Jean-Pierre Broothaerts
    2 Willy Wouters
    3 Marcel Poelmans
    4 Freddy Vranken
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Jos Vandermeulen
    7 Robert Maldrie
    8 Alex Fagot
    9 Charles Vandermosten
    10 Eddy De Vuyst

    VWF 13-6-10-halle 035
    Podium Catg.E met Jean-Pierre Broothaerts, 
    Freddy Vrancken en Jos Vandermeulen.


    F-reeks
    1 Alfons Volckaerts
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Andre Ceurens
    4 Freddy Van Impe
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Louis Spinnael
    7 Gaston Van De Plas
    8 Gilbert Vandenheuvel
    9 Francois Van De Vijver
    10 Guido Cornet

    VWF 13-6-10-halle 032
    Podium Catg.F met Alfons Volkaerts, André Ceurens en Etienne Vandenhouwe.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    14-06-2010 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 13/06/2010 - AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 73

    1 SMEYERS Floris (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 OERLEMANS Tom (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    3 VERMEIREN Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 DE BIE Frederic
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    5 KESTELOOT Jeroen (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    6 CANT Kevin (AVB - CYCLING TEAM)
    7 VAN REETH Ken uit Boom
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) 0:40
    8 ILEGEMS Ken uit Hemiksem
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    9 MOCKEVICUIS Vismantas
    10 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    11 VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    12 BAL Marijn uit Niel (VAN EYCK SPORT)
    13 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    17 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    18 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    26 VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    27 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    38 GEERTS Domien uit Breendonk
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    39 SMET Jochem uit Kemzeke (TEAM LUCA RONSE)
    44 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (ASFRA RACING TEAM)
    49 OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    55 DE BATIST Jef uit Antwerpen L.O. (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    66 BOEYKENS Gert-Jan uit Stekene (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    13/06/2010 - BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 92

    1 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    2 EECKHOUT Kurt
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 9”
    3 DE WINNE Jurgen
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 11”
    4 COBBAERT Robby
    (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    5 DE WILDE Yves (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    6 VAN GREMBERGEN Kendric (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    7 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    8 BAGDONAS Gediminas (PWC ALIPLAST)
    9 FACK Wouter (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 DE PAEPE Pieter
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    14 PENNE Stijn (SDC - ROGELLI CYCLING TEAM)
    25 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    66 DE BOSSCHER Koen uit Kalken (ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE) op 3’22”
     

    13/06/2010 - LEMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 80

    1 UYTTERSPROT Dieter (VAN EYCK SPORT)
    2 VERBOVEN Sven (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    3 BLANCHY Michael (MULTISPORT CYCLING TEAM) op 9”
    4 GUNS Jurgen
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 LEGRAND Philippe (ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS)
    6 DRIESEN Tony (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 PIETERS Sibrecht (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 FOUBERT Glen (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    9 SWINNENS Denis
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    10 SCHEPMANS Niels (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    13 FRANCKAERT Gregory uit Kallo (ASFRA RACING TEAM)
    16 CORDEEL Sander uit Stekene (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    23 DE MAN Christoph uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    24 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    37 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    39 DE SCHEIRDER Sven uit Grembergen (ASFRA RACING TEAM)
     

    13/06/2010 - MEISE-WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 113

    1 CLARKE William (NORTHERN DISTRICTS CC)
    2 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    3 TESSEUR Kim
    (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    4 VAN DER TRAPPEN Bert (VAN EYCK SPORT)
    5 MC NALLY Mark (AN POST)
    6 VAN DEN BRANDE Kay (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    7 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    8 VERJANS Frank
    (TEAM-THIELEMANS & CO)
    9 VAN UFFEL Willem (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 BRUYNDONCKX Stijn (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    14 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    16 ROSCAM Andy uit Ruisbroek (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    17 DE BLOCK Kris uit Mariekerke (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    21 MEERSMANS Jens uit Bornem (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    37 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    44 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND)
    50 DE MOL Bram uit St.Pauwels
    (WIELERTEAM WAASLAND)
    58 VAN HOOSTE Vincent uit Stekene (ASFRA RACING TEAM)
    78 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen
    (VERANDAS WILLEMS)
     

    13/06/2010 - WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 50

    1 MINNE Stijn (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    2 AVERY Clinton (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 9”
    3 VERVERKEN Gerdy
    (CT FORCE - WERVIK VZW)
    4 BULTYNCK Kenneth (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    5 LEFEVER Nico (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    6 DIETRICH Ghequiere
    (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    7 DEWULF David
    (KWC DE VELOVRIENDEN BAVIKHOVE VZW)
    8 LABBE Alexander (WORLDOFBIKE.GR)
    9 DEVOLDERE Niki (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 BREYE Stijn (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    21 DE VRIESE Stijn uit Zele (CYCLING TEAM VERMEEREN) op 35”
     

    13/06/2010 - ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 -115,2 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 75

    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) - 10°Seizoenszege
    2 REPACHOLI DOUGUTS
    3 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    4 COLLIN SAMAAN
    (KINGSNORTH)
    5 DECLERCQ Tim (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    6 COLAERT Pascal (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    7 DESHAIES Jean-Samuel (DCM-GB VORSELAAR CYCL)
    8 PROVOST Stijn (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    9 IMPE Jasper (FUJI TEST TEAM)
    10 GODDERIS Niels (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    40 DE VYLDER Jonas uit Desteldonk
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
     

    13/06/2010 - HERENTHOUT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.cc/U23 - 99,6 km - 02h10min

    Aantal deelnemers:
    1 DE VRIES Wim (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    2 VERBIST Evert (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    3 VERBOVEN Bert (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    4 DREESEN Guido
    (LIMBURGSE AFDELING)
    5 GEERINCKX Dieuwer (BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    6 MORIS Sven (ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.) op 7”
    7 VAN ZUMMEREN Stef
    (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    8 BOENDERS Yves (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    9 SEGERS Joren (DAVO - LOTTO - DAVITAMON) op 33”
    10 DIERCKX Danny
    (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO)
    11 VANHOVE David uit Beverlo
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

    14-06-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Amateurs - 88 km 02h10min

    Aantal deelnemers: 61

    1.Jonathan HENRION - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team  

    2.Michael HILGERS - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 13”

    3.Rentmeesters Lawrence - GKV Cycling Team  

    4.Wolkowicz Romain - Predictor-Lotto-VC ARDENNENOFFENSIEF

    5.JANSSEN Zjef - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE             

    6.Sylvain MELON - VC CENTRALE           

    7.Joeri VAN HOVE - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE         

    8.Steven ARITAS - APK-QUALITY TEAM VZW        

    9.Jochen Bartels - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE            

    10.Jonathan BOVERIE - E.C.W.

     

    13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Masters A - 88 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 74

    1.Wouter DEWILDE - PROV. Afd. WEST-VLAANDEREN WBV              

    2.DION Raphael - ARDENNE - GAUME op 6”

    3.SZÉKELY-BORBARA Dennis - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 15”

    4.Jurgen Lathouwers - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 26”

    5.Steve Decloux - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 31”

    6.Erwin BOLLEN - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team          

    7.Nico Thoelen - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team

    8.Nico Savate - MIRMIL Cycling Team      

    9.Sven Van EYNDT - VAN GOETHEM - ProRace - cycline

    10.Kristof WIELFAERT uit Lokeren - OOST-VLAANDEREN WBV AFDELING

    31.Mariën Christof uit Retie - TOEKOMSTVRIENDEN van Baal          

    43.Sven Van Hoyweghen uit Puivelde - OOST-VLAANDEREN WBV AFDELING

    Van Hoyweghen Sven BK 2010 1
                           Sven Van Hoyweghen wisselt even van drinkbus. 

    Van Hoyweghen Sven BK 2010 2
           Het peloton met links Sven Van Hoyweghen en rechts Kristof Wielfaert.

    Wielfaert Kristof BK 2010
              In 4de positie Kristof Wielfaert die een knappe 10° plaats behaalde.

    Wielfaert Kristof BK 2010 1

    13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Masters B – 71,5 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 72

    1.Peter Hoydonckx - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team      

    2.Patrick VERDONCK - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE     

    3.Lahoua Rudy - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE op 8”

    4.Rudi Vingerhoets - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE        

    5.Gerrit Feyten - Vlaams-Brabantse AFDELING      

    6.Luc VAN ROY - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE              

    7.Jannis Michel - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE             

    8.DE Patrick Boel - TOEKOMSTVRIENDEN van Baal

    9.Ward HUYBRECHTS - Limburgse AFDELING      

    10.Lintermans Stefaan - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE              

     

    13/06/10 - BANNEUX - KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË Masters C - 66 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 46

    1.Sus Auwers - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE     

    2.Jean-Michel THIMISTER - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE         

    3.Philippe Marechal - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE      

    4.Jozef Van EYNDT - VAN GOETHEM - ProRace - cycline op 1’15”

    5.Freddy VLERICK - OOST-VLAANDEREN WBV AFDELING

    6.Tasset Jean-Pol - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE          

    7.Tony Reniers - BOLLINI DIEPENBEE Cycling Team op 1’32”

    8.Marc HEULENS - VAN GOETHEM - ProRace - cycline         

    9.Alain Renard - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE  

    10.Ivo Vanherle - OVEREENKOMST VAN FIETSEN WALLONIE             


    Foto's: Sabrina Noens

    14-06-2010 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 13/06/2010 - PROSPERPOLDER (O) - Dames Elite - 90 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 63
    1. KING DANIELLE - TEAM.CO.UK
    2. DEBBOUDT Lensy -
    KEUKENS Redant Cycling Team
    3. LINDBERG Marie - Redsun Cycling Team
    4. Nobus Anja uit Waardamme -
    GKV Cycling Team
    5. Lotte Van Hoek -
    RWC AHOY
    6. BOGAERT Lisa - C.T. - DJ.MATIC-KORTRIJK
    7. DOEDEE Baukje -
    ZRTC Theo Middelkamp
    8. DE KEYSER -
    Cycling Team
    9. Dorien Van Der Velden - Royal Antwerp Bicycle Club
    10. Ellen VAN LOY - INTERNATIONAL Cycling Team V
    15. POTUMS Carine uit Londerzeel -
    BENELUX TEAM
    16. Veronique Staes uit St.Job in ‘t Goor - Royal Antwerp Bicycle Club
    27. De Nys Sofie uit Gentbrugge -
    Royal Antwerp Bicycle Club
    33. WERNER Laure uit Duffel -
    Redsun Cycling Team
    36. VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - Redant Cycling Team
    42. Koninkx Lieve -
    BENELUX TEAM
    44. Roggeman Inge -
    BENELUX TEAM
    49. THYS Patricia uit Opwijk - Wielerclub sprinters Malderen


    13/06/2010 - DRIESLINTER (VB) - Juniores - 87 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 68

    1 DAMEN Kevin (WSC HAND IN HAND BAAL)

    2 BROEKMANS Glenn (Union Cycliste Seraing)
    3 VAN DE PEER Tom (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    4 VANDERSCHUEREN Lorenzo (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 PHILIPS Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 DE LOORE Dylan (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    7 SNEYERS Matthias (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 20”
    8 LODEWIJKS Gert
    (Union Cycliste Seraing)
    9 RIETVELD Joery (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 MONDELAERS Jens (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
     

    13/06/2010 - HERSELT (A) - Juniores - 83,2 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 65
    1 MITCHELL Bradley (garmin momentum)
    2 HEYLEN Dries (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 VAN STAEYEN Kevin (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    4 VAN ROOY Kenneth
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 BELMANS Rutger (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 VAN AKEN Mike
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    7 GOOSSENS Jeff (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 DE VOCHT Bart (NODRUGS CONCEPT TEAM VZW)
    9 FOURIE JAMES (SELECT CYCLING CLUB)
    10 GEERTS Jorgen (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)

     

    13/06/2010 - ROESBRUGGE-HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 56

    1 MOSES THOMAS (SSC CYCLE SPORT)
    2 CONOR Dune (GLEDENE CC)
    3 MEURISSE Xandro (CYCLINGCHAMPS)
    4 MYNGHEER Daan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 DEVRIESE Dean
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 SLAGMULDERS Jonas (CYCLING TEAM WERVIK) op 15”
    7 VERSTICHEL Willem
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 VERCAIGNE Giel (CT FORCE - WERVIK VZW) op 30”
    9 ROSSI Oliver op 45”
    10 FERYN Kevin
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
     

    13/06/2010 - ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 59

    1 Theuwissen Tom (AVIA Cycling Team)

    2 MOENS Jochen (Hand in Hand BAAL WSC)
    3 blauwe Robin (TEAM FIETSEN van Haspengouw)
    4 Yorben Van Tichelt (Off Road CLUB BMX 2000 DESSEL VZW)
    5 Steve Baillien (TEAM FIETSEN van Haspengouw)
    6 Pieter Leten
    (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    7 COOLS Alexander (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    8 Boet Ben (SPORT STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 DUMONT Julian (TEAM FIETSEN van Haspengouw)
    10 DE ROOS Dimitri (Sportclub Velocipede - MARCHOVELETTE)
    32 Bryssinck Jeffrey uit Beveren
    (Wielerteam Waasland)
    50 COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)

    13/06/2010 - HERSELT (A) - Nieuwelingen - 67,6 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 82

    1 HONIGH Nick (DE JONGE RENNER)
    2 Søren Laga (RV Komet)
    3 Frederic Willems (Real Dejaegher - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 Van Den Driessche Din (BIKES BIANCHI TEAM CATA)
    5 VERSTREPEN Dries (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    6 Wouter Leten (KON. BALEN V.Z.W. v.Chr.)
    7 VANDECAUTER Uwe (ASFRA RACING TEAM)
    8 Dries Van Gestel (Hand in Hand BAAL WSC)
    9 Jordy Reyniers (WC KON. Steed VOORAAN - KONTICH)
    10 Ben Godaert
    (NOORD WEST BRABANT WK)
    28 WITTOUCK Dominick uit Zele (Wielerteam Waasland)
    60 BAEYENS Nathan uit Berlare (Wielerteam Waasland)
    62 Yenthell Huyghe uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    13/06/2010 - VILVOORDE (VB) - Mountainbike - Flanders Cup

    14-06-2010 om 15:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan ERIC VAN POTTELBERG met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010 2    Van Pottelberg Eric KOP 2010    Marien Gerard
          Franky Van Oyen                 Eric Van Pottelberg                     Gerard Mariën

    Zondag 13 Juni 2010 - ZAFFELARE (9080)

    Categorie A/B: (42 dln)

    1.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    2.Steven Martens (A2)

    3.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A3)

    5.Bart Verhasselt (A4)

    6.Kurt Caboor (A5) 7.Alexander Govaert (A6) 8.Kristof Deseure (B2) 9.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B3) 10.Dries Claes (A7) 11.Angelo Saman (Stekene B4) 12.Jonas De Vlieger (A8) 13.Tom Lucien (B5) 14.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B6) 15.Christophe Van Overloop (A9) 16.Peter Debucke (B7) 17.Sam Govaert (A10) 18.Dennis Nevejans (A11) 19.Peter De Corte (B8) 20.Kristof Gryson (A12) 21.Vincent Milleville (B9) 22.Roy Van Wezer (A13) 23.Kristof Van De Gehuchte (A14) 24.Ruben Tissink (A15) 25.Kris Verhooghe (B10) 26.Danny Schaut (B11) 27.Bart Jocqué (B12) 28.Davy Rauch (B13) 29.Dieter Staelens (A16) 30.Michel De Koning (A17)

    Categorie C/D:
    (40 dln)

    1.Alain Mortier (Adegem, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Rudi Rabout (Heinkenszand C2)

    4.Ko Harms (D2)

    5.Wim Arras (D3)

    6.Walter De Veerman (Lochristi D4) 7.Rudy Bertier (C3) 8.Thierry Everaert (C4) 9.Pascal Van De Velde (Lokeren C5) 10.Patrick Vanmaekelbergh (C6) 11.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 12.Sven De Vlieger (C8) 13.Fabien Hanssens (C9) 14.Pascal Verlez (D5) 15.Patrick Dhondt (C10) 16.Roy De Braber (D6) 17.Olivier Vaerewyck (C11) 18.Pedro Pollefliet (C12) 19.Philip Wittoek (C13) 20.Dirk Wittoek (D7) 21.Idesbald Nevejans (D8) 22.Ruben Lary (C14) 23.Patrick De Smet (D9) 24.Ronald De Scheemaeker (D10) 25.Gerrit Vermassen (D11) 26.Dirk Mathijs (Gentbrugge D12) 27.Dominic Felde (C15) 28.Pascal Heyman (C16) 29.Hans Verlinden (C17) 30.Luc Puimege (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Etienne Claus (Hamme E2)

    3.ERIC VAN POTTELBERG (St Niklaas, winnaar cat. E+)

    4.Noël Willems (E3)

    5.Florent De Leersnyder (E+2)

    6.Rudy Taelman (E+3) 7.Martin Durant (E4) 8.Hilair Heye (E5) 9.Siegfried Vanoverberghe (E6) 10.Erwin D'Hondt (E7) 11.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E8) 12.Patrick Van Peteghem (E9) 13.Patrick Bekaert (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 15.Alain Verstuyf (E11) 16.Willy De Sutter (E12) 17.Peter Lameire (E13) 18.Eddy Van Den Abeele (E+5) 19.Andy Roels (E14) 20.Niki Raes (E15)

    Categorie F1/F2:

    1.François Coppers (Lokeren, winnaar cat. F1)

    2.Emmanuël De Loor (F1-2)

    3.Ad Montforts (Winnaar cat. F2)

    4.Noël Verzele (F2-2)

    5.Jo Montforts (F1-3)

    6.Noël Rogge (F2-3) 7.Julien De Bock (F2-4) 8.Tony Baudonck (F1-4) 9.José Dezegher (F2-5) 10.Helmuth Tas (F1-5) 11.Dirk De Cauwer (Hamme F1-6) 12.Eddie Van Leirberghe (F1-7) 13.Marc Steenberghe (F1-8) 14.William Govaert (Waasmunster F1-9) 15.Erik Delys (F2-6) 16.Irma Cleemput (F1-10) 17.Firmin De Zutter (F2-7) 18.Pieter Lenaers (F1-11) 19.Dirk Caekebeke (F1-12) 20.Jo Scholten (F1-13) 21.Louis Moens (F1-14)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Willy Roels

    4.Willy Mous

    5.Roger Den Tijn

    6.Mathieu Mercken 7.Karel Heirbaut (Belsele) 8.Marinus Lockefeir 9.André Klip 10.Etienne Declercq 11.Werner Dullaert (St.Gillis) 12.Roland Van Imschoot 13.Roger Verschraegen (Lochristi) 14.Julien Vyvey 15.André Bogaert 16.Robert Robijns 17.Arnold De Muynck 18.David Orford 19.Lucas Van Goedsenhoven 20.Jaak Nys 21.Piet Achten 22.André Wouters 23.Adri Van Loon 24.Roger Beelaert (Rupelmonde) 25.Patrick Elegheer 26.Dennis Knabe

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Armand Mols

    4.Lucien Van Impe

    5.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Guus Schuller 8.Pascal Cornand 9.Daniel Meirlaen 10.Daniel Cornu 11.Willy Vereecken 12.Luc Muys 13.Ferdinand Moerman 14.Freddy Brusseel 15.Donné Neckebroeck 16.Leo De Jong 17.Francis Helleputte 18.Anton Van Poecke 19.Daniël Nuytinck 20.Ghislain De Champs 21.François Brouwers 22.Gérard Raes 23.René Van Reeth 24.Marcel Meeuwes 25.Jef Verheyen 26.Ortaire Stevens 27.Antoine Cools 28.Gerrit Hairwassers

    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.Edward Battersby

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Huub Konings

    14-06-2010 om 12:50 geschreven door kenny


    13-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met titel van Belgisch Kampioen in de Catg.E !!!

    Proficiat aan ADRIEN MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G !!!

     

    Neels Peter KOP 2010   Van Raemdonck Kevin KOP 2010   Claus Etienne KOP 2010   
                  Peter Neels                 Kevin Van Raemdonck                      Etienne Claus                                Adrien Maes

    Zaterdag 12 Juni 2010 - EKSAARDE BRIEL (9160) – Feesttent - Brielmolenstraat

    Categorie A/B: (56 dln)

    1.PETER NEELS (Kruibeke, winnaar cat. B)

    2.David Van den Broeck (B2)

    3.Didier De Lannoy (B3)

    4.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken, winnaar cat. A)

    5.Paul Rooseparck (A2)

    6.Kristof Gryson (A3) 7.Steven Martens (A4) 8.Nico Verwee (A5) 9.Stefaan Van Gaever (A6) 10.Davy Rauch (B4) 11.James Fruytier (Moerbeke A7) 12.Kris Van Severen (St.Niklaas B5) 13.Patrick De Roos (Moerbeke B6) 14.Steven De Caluwe (Eksaarde A8) 15.Karel Warnier (B7) 16.Jimmy De Doncker (A9) 17.Bart Verhasselt (A10) 18.Tom Brulez (Tielt B8) 19.Bart Jocqué (B9) 20.Mattias Nys (Nieuwkerken A11) 21.Jeroen Verstraete (A12) 22.Alex Goossens (Vrasene B10) 23.Jonas Pfaff (Waasmunster A13) 24.Geert Verween (B11) 25.Bart Van Damme (A14) 26.Filip Swinnen (B12) 27.Dennis Nevejans (A15) 28.Simon Laureys (A16) 29.Mike Van De Walle (A17) 30.Steven Alliet (A18)

    Neels Peter zege te Baasrode 12-06-2010
           Peter Neels solo naar winst te Eksaarde.

    Categorie C/D:
    (51 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    3.Patrick Watteny (D2)

    4.Ko Harms (D3)

    5.Philip Wittoek (C2)

    6.Franky De Tremerie (C3) 7.Jan Reubens (C4) 8.Sven De Vlieger (C5) 9.Wim De Coninck (D4) 10.Bart Rombouts (Kallo C6) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 12.Patrick Van Hoolandt (D5) 13.Geert Van Speybroeck (C8) 14.Walter De Veerman (Lochristi D6) 15.Alain Buggenhout (C9) 16.Eddy Gyselinck (C10) 17.Olivier Vaerewyck (C11) 18.Marc Vanparrys (C12) 19.Luc Swartele (D7) 20.Carlo Schollaert (C13) 21.Patrick Nauwelaers (C14) 22.Bart Elen (C15) 23.Steve Ferguson (C16) 24.Idesbald Nevejans (D8) 25.Herbert De Coster (Zwijndrecht D9) 26.Johan De Bruyn (C17) 27.Nic Maes (C18) 28.Patrick De Smet (D10) 29.Dominic Felde (C19) 30.Wim Kras (Vrasene C20)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.ETIENNE CLAUS (E2, Kampioen van België)

    3.Ronny Cosijn (E3)

    4.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+ en Kampioen van België cat. E+)

    5.Georges Vergauwe (E4)

    6.Koen Oliebos (E5) 7.Tony Reniers (E6) 8.Florent De Leersnyder (E+2) 9.Johan Ver Eecke (E7) 10.Hilair Heye (E8) 11.Eddy Van Den Abeele (E+3) 12.Marc Landerie (E9) 13.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+4) 14.Frederik Blervacq (E10) 15.Siegfried Vanoverberghe (E11) 16.Patrick Van Der Vekens (E12) 17.Peter De Ghein (E13) 18.Michel Hertogh (E+5) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+6) 20.Philippe Lacquet (E14) 21.Antoine Van Geluwe (E+7) 22.Patrick Buyens (E15) 23.Erwin D'Hondt (E16) 24.Peter Lameire (E17) 25.Alain Goossens (E18) 26.Danny De Coninck (E19) 27.Bjorn Degroote (E20) 28.Yvan Camphijn (E21) 29.Guy Van Severen (E+8) 30.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E22)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Dirk Caekebeke (F1-2)

    3.Jozef Deneef (F1-3)

    4.Roland Boulard (F1-4)

    5.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    6.Jos Lissens (F1-5) 7.Helmuth Tas (F1-6) 8.François Coppers (F1-7) 9.José Dezegher (F2-2) 10.Charles Vandermosten (F2-3) 11.Tony Baudonck (F1-8) 12.Staf Lievens (F1-9) 13.Noël Rogge (F2-4) 14.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 15.Marc Steenberghe (F1-11) 16.Emmanuël De Loor (F1-12) 17.Dirk De Cauwer (Hamme F1-13) 18.Marc Colpaert (F1-14) 19.Eddy Iterbeke (F2-5) 20.Bart Delagrange (F1-15) 21.Peter Viette (F1-16) 22.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-6) 23.William Govaert (Waasmunster F1-17) 24.Eric Pauwels (F2-7) 25.Jan Van Wezenbeeck (F1-18) 26.Jos Vergult (F2-8) 27.Jean-Paul Van Oudenhove (F2-9) 28.Antoine De Caboter (F1-19) 29.Luc Cocquyt (F1-20) 30.Adri Van Loon (F1-21)

    Categorie G:

    1.ADRIEN MAES (Knokke-Heist)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Roger Verschraegen (Lochristi)

    4.Theo Coudyzer

    5.Hendrik Cornelis

    6.Willy Roels 7.Marc Van Der Beken 8.Willy Mous 9.Robert Robijns 10.Roger Den Tijn 11.Roland Van Imschoot 12.Mathieu Mercken 13.Marinus Lockefeir 14.Etienne Declercq 15.José De Meyere 16.Freddy Vervenne 17.Michel Bousard 18.Luc Snels 19.Luc Van Robbroeck 20.Etienne Van Hecke 21.Herman Dias 22.Julien Vyvey 23.Alfred Staljanssens (Bornem) 24.Paul Luyten 25.Xx 26.Nummer 106 27.Jaak Nys 28.Henri De Saedeleir 29.André Bogaert 30.Lucien Schollaert

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Alois Torfs

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Daniel Meirlaen

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Lucien Van Impe 8.Armand Mols 9.Anton Van Poecke 10.Clement Saelens 11.Pascal Cornand 12.Daniel Cornu 13.José Devreese 14.Luc Muys 15.Ferdinand Moerman 16.Ortaire Stevens 17.Donné Neckebroeck 18.Antoine Cools 19.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 20.Leo De Jong 21.Noël De Muynck 22.Paul De Geynst 23.Willy Vereecken 24.Leon Vervaet 25.Guus Schuller 26.Daniël Nuytinck 27.René Van Reeth 28.Robert Buytaert 29.Jean-Pierre Pepermans 30.François Brouwers

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Karel Alen

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Willy Voorbraeck



    Proficiat aan GINO VERBERCKMOES met zijn Zege bij de Toeristen +35 jaar !!!


    Verberckmoes Gino KOP 2010

    Categorie Toeristen -35 jaar:

    1.Wim Bas

    2.Dave Reymans

    3.Wim Snoek

    4.Joris De Clippeleer

    5.Mathias Van Wachtebeke

    6.Andy De Maesschalck 7.Jan smet 8.Kris Meerschaert 9.Philip Van Havenberg 10.Kurt Van Raemdonck 11.Tommy Goossens 12.Erwin Celie 13.Stijn De Proft 14.Wim Sartyn 15.Geert Bollaert

    Categorie Toeristen +35 jaar:

    1.GINO VERBERCKMOES

    2.Tom Saeys

    3.Filip Van Beunder

    4.Lieven Van De Perre

    5.Emiel Kellens

    6.Lieven Soens 7.Guy Talman 8.Tom Hesters 9.Dave Van Roeyen 10.Patrick Du Craix 11.Marnick De Roos 12.Jan Hermans 13.Patrick De Beule 14.Rudy Van Dam 15.Jurgen Van Havere

    13-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    vwf

    Zaterdag 12 Juni - BAASRODE
    (9200)
    7de proef VWF-GEDITROFEE


    A-reeks
    1 Christophe Van Gucht
    2 Mario Van Gucht
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Jimmy De Paepe
    5 Andy Van Eesbeek
    6 Tom Hermans
    7 Peter Vermassen
    8 Stefaan De Vos
    9 Patrick Van Himst
    10 Johan De Roeck

    VWF 12-6-10-baasrode 159
    Winnaar Catg .A Christophe Van Gucht en winnaar Catg.B reeks Danny Saelens.


    VWF 12-6-10-baasrode 144
    Aankomst van de twee gebroeders Van Gucht als 1ste en 2de in de Catg.A


    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Eonny Van Der Vurst
    3 Erwin Bollen
    4 Nico De Schepper (Grembergen)
    5 Gino De Vos
    6 Emmanuel Hiel
    7 Gunter Van Damme
    8 Tom De Beer (Moerzeke)
    9 Kristof D'Hondt
    10 Dirk De Bondt

    C-reeks
    1 Patrick De Craene

    2 Frank Geets
    3 Luc de Muynck
    4 John De Croock
    5 Arie De Moor
    6 Kris Thomas
    7 Filip Lievens
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Rudy Thomas
    10 Igor Van Den Berghe  

    VWF 12-6-10-baasrode 099
    Winnaar Catg.C Patrick De Craene en winnaar Catg.D Roger Schouppe.

               
    D -reeks

    1 Roger Schouppe
    2 Eddy Mertens
    3 Jos Maes
    4 Paul Casteleyn
    5 Jan Van Hove
    6 Jean-Pierre Claeys
    7 Roland Mersseman
    8 Dirk Vergult
    9 Benny Smet
    10 Joseph Devits

    E-reeks
    1 Marc Vervondel

    2 Felix Luyten
    3 Herman Van Den Borre
    4 José Hoebeke
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Robert Maldrie
    7 Jos Janssens
    8 Louis Van Den Broeck
    9 Patrick Van Hoeymissen
    10 Paul Allen

    VWF 12-6-10-baasrode 033
    Winnaar Catg.E Marc Vervondel en winnaar Catg.F Jozef  Van Isterdael.


    F-reeks
    1 Jozef Van Isterdael

    2 Gaston Van De Plas
    3 Andre Syvertsen (Stekene)
    4 Andre Ceurens
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Werner Dullaert (St.Gillis)
    7 Alfons Volckaerts
    8 Jos De Maeyer
    9 Aad Vingerling
    10 Etienne Vandenhouwe


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    13-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 12/06/2010 - DEURNE (DERNY) (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 90 km

    Aantal deelnemers: 16

    1.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    2.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP        

    3.STYBAR ZDENEK - FIDEA         

    4.KEUKELEIRE Jens - COFIDIS  

    5.KEISSE Iljo - QUICK STEP         

    6.FLAHAUT Denis - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO              

    7.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR           

    8.VAN VOOREN Steven - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    9.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM               

    10.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    12/06/2010 - AUBEL (LG) - Elites m.c./z.c./U23 - 122 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 73

    1.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM                      

    2.WELLENS Tim - DAVO LOTTO              

    3.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM op 13”             

    4.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM                   

    5.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 47”      

    6.GERARD Hophra - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIE    

    7.VAN ROY Simon - SCOTT USA CYCLING TEAM

    8.KRAMER Remko - MARCO POLO CYCLING CLUB ZUID-O

    9.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM

    10.VEESTRAETEN Ruben - AVB - CYCLING TEAM 
     

    12/06/2010 - MOORSELE (W) – Interclub - Elite z.c./U23 - 170,2 km - 03h58min

    Aantal deelnemers: 178

    1 HEYTENS Kess (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    2 KAUPAS Gediminas (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    3 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 STALLAERT Joeri (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    5 POOL Arne (FUJI TEST TEAM)
    6 KUYPERS Nico (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    7 VAN KEIRSBULCK Guillaume (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    8 VERBIST Evert (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    9 VANNEVEL Dries (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 NAUWYNCK Stijn (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    36 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND)
    48 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND)
    54 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    12/06/2010 - OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 38

    1 VANDAELE Philip (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    2 FARABAUGH Adam
    (TEAM DESCHUYTTER) op 10”
    3 VANDEN BUSSCHE Steven
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    4 TOORTELBOOM Frederik
    (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    5 ARDEEL Hans
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    6 POZDNYAKOV Kirill
    (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    7 ARBLASTER DANIEL (TEAM LCF)
    8 VANDER MEIREN Ward (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 VANLAERE Kenny (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    10 VANDENBERGHE Nick (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
     

    12/06/2010 - WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 64

    1 CLAEYS Kevin (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 AVERY Clinton
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    3 DEWEER Jochen (QIN CYCLING TEAM)
    4 VANOVERBERGHE Arthur (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 5”
    5 DENOLF Gianni
    (BKCP - POWERPLUS) op 31”
    6 BULTYNCK Kenneth
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS) op 50”
    7 LEFEVER Nico
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 55”
    8 PACKET Wim
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 VANHAVERBEKE Jurgen (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) 1:50”
    10 DUYNSLAEGER Vic
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    16 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST) op 2:45”
    29 DE VRIESE Stijn uit Zele
    (CYCLING TEAM VERMEEREN) op 7’00”
     

    12/06/2010 - STERREBEEK (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 51
    1 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    2 CLAES Gert (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    3 STUYCKENS Nils (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    4 ODEYN Seppe (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    5 DE BAERDEMAEKER Kjell (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    6 VAN UFFEL Willem
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    8 SCHEPERS Geert (APK-QUALITY TEAM VZW)
    9 VERHOEVEN Kenneth (PROFEL CYCLING TEAM)
    10 WANTE Melvin (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    13 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    15 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)

    12/06/2010 - LIMELETTE (WB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - km - 01h58min

    Aantal deelnemers: 58

    1.DE WILDE Yves - UNITED SINT TREND     

    2.SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWAER BYCICLE LINE op 11”

    3.VAN POUCKE Michael - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS         

    4.DUMOULIN Guillaume - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS op 1’13”

    5.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM    

    6.POLUS Rob - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    7.DE MEYER Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE            

    8.KRUFT Olivier - GKV CYCLING TEAM     

    9.VANLOMMEL Raf - UNITED SINT TREND              

    10.BOVERIE Jonathan - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’34”

    13-06-2010 om 17:06 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!