.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/06/2010

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan ERIC VAN POTTELBERG met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Van Oyen Franky KOP 2010 2    Van Pottelberg Eric KOP 2010    Marien Gerard
          Franky Van Oyen                 Eric Van Pottelberg                     Gerard Mariën

    Zondag 13 Juni 2010 - ZAFFELARE (9080)

    Categorie A/B: (42 dln)

    1.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    2.Steven Martens (A2)

    3.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    4.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A3)

    5.Bart Verhasselt (A4)

    6.Kurt Caboor (A5) 7.Alexander Govaert (A6) 8.Kristof Deseure (B2) 9.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B3) 10.Dries Claes (A7) 11.Angelo Saman (Stekene B4) 12.Jonas De Vlieger (A8) 13.Tom Lucien (B5) 14.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde B6) 15.Christophe Van Overloop (A9) 16.Peter Debucke (B7) 17.Sam Govaert (A10) 18.Dennis Nevejans (A11) 19.Peter De Corte (B8) 20.Kristof Gryson (A12) 21.Vincent Milleville (B9) 22.Roy Van Wezer (A13) 23.Kristof Van De Gehuchte (A14) 24.Ruben Tissink (A15) 25.Kris Verhooghe (B10) 26.Danny Schaut (B11) 27.Bart Jocqué (B12) 28.Davy Rauch (B13) 29.Dieter Staelens (A16) 30.Michel De Koning (A17)

    Categorie C/D:
    (40 dln)

    1.Alain Mortier (Adegem, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Rudi Rabout (Heinkenszand C2)

    4.Ko Harms (D2)

    5.Wim Arras (D3)

    6.Walter De Veerman (Lochristi D4) 7.Rudy Bertier (C3) 8.Thierry Everaert (C4) 9.Pascal Van De Velde (Lokeren C5) 10.Patrick Vanmaekelbergh (C6) 11.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 12.Sven De Vlieger (C8) 13.Fabien Hanssens (C9) 14.Pascal Verlez (D5) 15.Patrick Dhondt (C10) 16.Roy De Braber (D6) 17.Olivier Vaerewyck (C11) 18.Pedro Pollefliet (C12) 19.Philip Wittoek (C13) 20.Dirk Wittoek (D7) 21.Idesbald Nevejans (D8) 22.Ruben Lary (C14) 23.Patrick De Smet (D9) 24.Ronald De Scheemaeker (D10) 25.Gerrit Vermassen (D11) 26.Dirk Mathijs (Gentbrugge D12) 27.Dominic Felde (C15) 28.Pascal Heyman (C16) 29.Hans Verlinden (C17) 30.Luc Puimege (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Etienne Claus (Hamme E2)

    3.ERIC VAN POTTELBERG (St Niklaas, winnaar cat. E+)

    4.Noël Willems (E3)

    5.Florent De Leersnyder (E+2)

    6.Rudy Taelman (E+3) 7.Martin Durant (E4) 8.Hilair Heye (E5) 9.Siegfried Vanoverberghe (E6) 10.Erwin D'Hondt (E7) 11.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E8) 12.Patrick Van Peteghem (E9) 13.Patrick Bekaert (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 15.Alain Verstuyf (E11) 16.Willy De Sutter (E12) 17.Peter Lameire (E13) 18.Eddy Van Den Abeele (E+5) 19.Andy Roels (E14) 20.Niki Raes (E15)

    Categorie F1/F2:

    1.François Coppers (Lokeren, winnaar cat. F1)

    2.Emmanuël De Loor (F1-2)

    3.Ad Montforts (Winnaar cat. F2)

    4.Noël Verzele (F2-2)

    5.Jo Montforts (F1-3)

    6.Noël Rogge (F2-3) 7.Julien De Bock (F2-4) 8.Tony Baudonck (F1-4) 9.José Dezegher (F2-5) 10.Helmuth Tas (F1-5) 11.Dirk De Cauwer (Hamme F1-6) 12.Eddie Van Leirberghe (F1-7) 13.Marc Steenberghe (F1-8) 14.William Govaert (Waasmunster F1-9) 15.Erik Delys (F2-6) 16.Irma Cleemput (F1-10) 17.Firmin De Zutter (F2-7) 18.Pieter Lenaers (F1-11) 19.Dirk Caekebeke (F1-12) 20.Jo Scholten (F1-13) 21.Louis Moens (F1-14)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Willy Roels

    4.Willy Mous

    5.Roger Den Tijn

    6.Mathieu Mercken 7.Karel Heirbaut (Belsele) 8.Marinus Lockefeir 9.André Klip 10.Etienne Declercq 11.Werner Dullaert (St.Gillis) 12.Roland Van Imschoot 13.Roger Verschraegen (Lochristi) 14.Julien Vyvey 15.André Bogaert 16.Robert Robijns 17.Arnold De Muynck 18.David Orford 19.Lucas Van Goedsenhoven 20.Jaak Nys 21.Piet Achten 22.André Wouters 23.Adri Van Loon 24.Roger Beelaert (Rupelmonde) 25.Patrick Elegheer 26.Dennis Knabe

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Armand Mols

    4.Lucien Van Impe

    5.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Guus Schuller 8.Pascal Cornand 9.Daniel Meirlaen 10.Daniel Cornu 11.Willy Vereecken 12.Luc Muys 13.Ferdinand Moerman 14.Freddy Brusseel 15.Donné Neckebroeck 16.Leo De Jong 17.Francis Helleputte 18.Anton Van Poecke 19.Daniël Nuytinck 20.Ghislain De Champs 21.François Brouwers 22.Gérard Raes 23.René Van Reeth 24.Marcel Meeuwes 25.Jef Verheyen 26.Ortaire Stevens 27.Antoine Cools 28.Gerrit Hairwassers

    Categorie G++:

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.Edward Battersby

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Huub Konings

    14-06-2010 om 12:50 geschreven door kenny


    13-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010 !!!

    waod_3

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met titel van Belgisch Kampioen in de Catg.E !!!

    Proficiat aan ADRIEN MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G !!!

     

    Neels Peter KOP 2010   Van Raemdonck Kevin KOP 2010   Claus Etienne KOP 2010   
                  Peter Neels                 Kevin Van Raemdonck                      Etienne Claus                                Adrien Maes

    Zaterdag 12 Juni 2010 - EKSAARDE BRIEL (9160) – Feesttent - Brielmolenstraat

    Categorie A/B: (56 dln)

    1.PETER NEELS (Kruibeke, winnaar cat. B)

    2.David Van den Broeck (B2)

    3.Didier De Lannoy (B3)

    4.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken, winnaar cat. A)

    5.Paul Rooseparck (A2)

    6.Kristof Gryson (A3) 7.Steven Martens (A4) 8.Nico Verwee (A5) 9.Stefaan Van Gaever (A6) 10.Davy Rauch (B4) 11.James Fruytier (Moerbeke A7) 12.Kris Van Severen (St.Niklaas B5) 13.Patrick De Roos (Moerbeke B6) 14.Steven De Caluwe (Eksaarde A8) 15.Karel Warnier (B7) 16.Jimmy De Doncker (A9) 17.Bart Verhasselt (A10) 18.Tom Brulez (Tielt B8) 19.Bart Jocqué (B9) 20.Mattias Nys (Nieuwkerken A11) 21.Jeroen Verstraete (A12) 22.Alex Goossens (Vrasene B10) 23.Jonas Pfaff (Waasmunster A13) 24.Geert Verween (B11) 25.Bart Van Damme (A14) 26.Filip Swinnen (B12) 27.Dennis Nevejans (A15) 28.Simon Laureys (A16) 29.Mike Van De Walle (A17) 30.Steven Alliet (A18)

    Neels Peter zege te Baasrode 12-06-2010
           Peter Neels solo naar winst te Eksaarde.

    Categorie C/D:
    (51 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. D)

    3.Patrick Watteny (D2)

    4.Ko Harms (D3)

    5.Philip Wittoek (C2)

    6.Franky De Tremerie (C3) 7.Jan Reubens (C4) 8.Sven De Vlieger (C5) 9.Wim De Coninck (D4) 10.Bart Rombouts (Kallo C6) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 12.Patrick Van Hoolandt (D5) 13.Geert Van Speybroeck (C8) 14.Walter De Veerman (Lochristi D6) 15.Alain Buggenhout (C9) 16.Eddy Gyselinck (C10) 17.Olivier Vaerewyck (C11) 18.Marc Vanparrys (C12) 19.Luc Swartele (D7) 20.Carlo Schollaert (C13) 21.Patrick Nauwelaers (C14) 22.Bart Elen (C15) 23.Steve Ferguson (C16) 24.Idesbald Nevejans (D8) 25.Herbert De Coster (Zwijndrecht D9) 26.Johan De Bruyn (C17) 27.Nic Maes (C18) 28.Patrick De Smet (D10) 29.Dominic Felde (C19) 30.Wim Kras (Vrasene C20)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.ETIENNE CLAUS (E2, Kampioen van België)

    3.Ronny Cosijn (E3)

    4.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+ en Kampioen van België cat. E+)

    5.Georges Vergauwe (E4)

    6.Koen Oliebos (E5) 7.Tony Reniers (E6) 8.Florent De Leersnyder (E+2) 9.Johan Ver Eecke (E7) 10.Hilair Heye (E8) 11.Eddy Van Den Abeele (E+3) 12.Marc Landerie (E9) 13.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+4) 14.Frederik Blervacq (E10) 15.Siegfried Vanoverberghe (E11) 16.Patrick Van Der Vekens (E12) 17.Peter De Ghein (E13) 18.Michel Hertogh (E+5) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+6) 20.Philippe Lacquet (E14) 21.Antoine Van Geluwe (E+7) 22.Patrick Buyens (E15) 23.Erwin D'Hondt (E16) 24.Peter Lameire (E17) 25.Alain Goossens (E18) 26.Danny De Coninck (E19) 27.Bjorn Degroote (E20) 28.Yvan Camphijn (E21) 29.Guy Van Severen (E+8) 30.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E22)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Dirk Caekebeke (F1-2)

    3.Jozef Deneef (F1-3)

    4.Roland Boulard (F1-4)

    5.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    6.Jos Lissens (F1-5) 7.Helmuth Tas (F1-6) 8.François Coppers (F1-7) 9.José Dezegher (F2-2) 10.Charles Vandermosten (F2-3) 11.Tony Baudonck (F1-8) 12.Staf Lievens (F1-9) 13.Noël Rogge (F2-4) 14.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 15.Marc Steenberghe (F1-11) 16.Emmanuël De Loor (F1-12) 17.Dirk De Cauwer (Hamme F1-13) 18.Marc Colpaert (F1-14) 19.Eddy Iterbeke (F2-5) 20.Bart Delagrange (F1-15) 21.Peter Viette (F1-16) 22.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-6) 23.William Govaert (Waasmunster F1-17) 24.Eric Pauwels (F2-7) 25.Jan Van Wezenbeeck (F1-18) 26.Jos Vergult (F2-8) 27.Jean-Paul Van Oudenhove (F2-9) 28.Antoine De Caboter (F1-19) 29.Luc Cocquyt (F1-20) 30.Adri Van Loon (F1-21)

    Categorie G:

    1.ADRIEN MAES (Knokke-Heist)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Roger Verschraegen (Lochristi)

    4.Theo Coudyzer

    5.Hendrik Cornelis

    6.Willy Roels 7.Marc Van Der Beken 8.Willy Mous 9.Robert Robijns 10.Roger Den Tijn 11.Roland Van Imschoot 12.Mathieu Mercken 13.Marinus Lockefeir 14.Etienne Declercq 15.José De Meyere 16.Freddy Vervenne 17.Michel Bousard 18.Luc Snels 19.Luc Van Robbroeck 20.Etienne Van Hecke 21.Herman Dias 22.Julien Vyvey 23.Alfred Staljanssens (Bornem) 24.Paul Luyten 25.Xx 26.Nummer 106 27.Jaak Nys 28.Henri De Saedeleir 29.André Bogaert 30.Lucien Schollaert

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Alois Torfs

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Daniel Meirlaen

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Lucien Van Impe 8.Armand Mols 9.Anton Van Poecke 10.Clement Saelens 11.Pascal Cornand 12.Daniel Cornu 13.José Devreese 14.Luc Muys 15.Ferdinand Moerman 16.Ortaire Stevens 17.Donné Neckebroeck 18.Antoine Cools 19.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 20.Leo De Jong 21.Noël De Muynck 22.Paul De Geynst 23.Willy Vereecken 24.Leon Vervaet 25.Guus Schuller 26.Daniël Nuytinck 27.René Van Reeth 28.Robert Buytaert 29.Jean-Pierre Pepermans 30.François Brouwers

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Karel Alen

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Willy Voorbraeck



    Proficiat aan GINO VERBERCKMOES met zijn Zege bij de Toeristen +35 jaar !!!


    Verberckmoes Gino KOP 2010

    Categorie Toeristen -35 jaar:

    1.Wim Bas

    2.Dave Reymans

    3.Wim Snoek

    4.Joris De Clippeleer

    5.Mathias Van Wachtebeke

    6.Andy De Maesschalck 7.Jan smet 8.Kris Meerschaert 9.Philip Van Havenberg 10.Kurt Van Raemdonck 11.Tommy Goossens 12.Erwin Celie 13.Stijn De Proft 14.Wim Sartyn 15.Geert Bollaert

    Categorie Toeristen +35 jaar:

    1.GINO VERBERCKMOES

    2.Tom Saeys

    3.Filip Van Beunder

    4.Lieven Van De Perre

    5.Emiel Kellens

    6.Lieven Soens 7.Guy Talman 8.Tom Hesters 9.Dave Van Roeyen 10.Patrick Du Craix 11.Marnick De Roos 12.Jan Hermans 13.Patrick De Beule 14.Rudy Van Dam 15.Jurgen Van Havere

    13-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    vwf

    Zaterdag 12 Juni - BAASRODE
    (9200)
    7de proef VWF-GEDITROFEE


    A-reeks
    1 Christophe Van Gucht
    2 Mario Van Gucht
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Jimmy De Paepe
    5 Andy Van Eesbeek
    6 Tom Hermans
    7 Peter Vermassen
    8 Stefaan De Vos
    9 Patrick Van Himst
    10 Johan De Roeck

    VWF 12-6-10-baasrode 159
    Winnaar Catg .A Christophe Van Gucht en winnaar Catg.B reeks Danny Saelens.


    VWF 12-6-10-baasrode 144
    Aankomst van de twee gebroeders Van Gucht als 1ste en 2de in de Catg.A


    B-reeks
    1 Danny Saelens
    2 Eonny Van Der Vurst
    3 Erwin Bollen
    4 Nico De Schepper (Grembergen)
    5 Gino De Vos
    6 Emmanuel Hiel
    7 Gunter Van Damme
    8 Tom De Beer (Moerzeke)
    9 Kristof D'Hondt
    10 Dirk De Bondt

    C-reeks
    1 Patrick De Craene

    2 Frank Geets
    3 Luc de Muynck
    4 John De Croock
    5 Arie De Moor
    6 Kris Thomas
    7 Filip Lievens
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Rudy Thomas
    10 Igor Van Den Berghe  

    VWF 12-6-10-baasrode 099
    Winnaar Catg.C Patrick De Craene en winnaar Catg.D Roger Schouppe.

               
    D -reeks

    1 Roger Schouppe
    2 Eddy Mertens
    3 Jos Maes
    4 Paul Casteleyn
    5 Jan Van Hove
    6 Jean-Pierre Claeys
    7 Roland Mersseman
    8 Dirk Vergult
    9 Benny Smet
    10 Joseph Devits

    E-reeks
    1 Marc Vervondel

    2 Felix Luyten
    3 Herman Van Den Borre
    4 José Hoebeke
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Robert Maldrie
    7 Jos Janssens
    8 Louis Van Den Broeck
    9 Patrick Van Hoeymissen
    10 Paul Allen

    VWF 12-6-10-baasrode 033
    Winnaar Catg.E Marc Vervondel en winnaar Catg.F Jozef  Van Isterdael.


    F-reeks
    1 Jozef Van Isterdael

    2 Gaston Van De Plas
    3 Andre Syvertsen (Stekene)
    4 Andre Ceurens
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Werner Dullaert (St.Gillis)
    7 Alfons Volckaerts
    8 Jos De Maeyer
    9 Aad Vingerling
    10 Etienne Vandenhouwe


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    13-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 12/06/2010 - DEURNE (DERNY) (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 90 km

    Aantal deelnemers: 16

    1.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM

    2.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP        

    3.STYBAR ZDENEK - FIDEA         

    4.KEUKELEIRE Jens - COFIDIS  

    5.KEISSE Iljo - QUICK STEP         

    6.FLAHAUT Denis - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO              

    7.DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR           

    8.VAN VOOREN Steven - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   

    9.MEEUSEN Tom - TELENET FIDEA CYCLING TEAM               

    10.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    12/06/2010 - AUBEL (LG) - Elites m.c./z.c./U23 - 122 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 73

    1.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM                      

    2.WELLENS Tim - DAVO LOTTO              

    3.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM op 13”             

    4.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM                   

    5.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 47”      

    6.GERARD Hophra - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIE    

    7.VAN ROY Simon - SCOTT USA CYCLING TEAM

    8.KRAMER Remko - MARCO POLO CYCLING CLUB ZUID-O

    9.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM

    10.VEESTRAETEN Ruben - AVB - CYCLING TEAM 
     

    12/06/2010 - MOORSELE (W) – Interclub - Elite z.c./U23 - 170,2 km - 03h58min

    Aantal deelnemers: 178

    1 HEYTENS Kess (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    2 KAUPAS Gediminas (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    3 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 STALLAERT Joeri (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    5 POOL Arne (FUJI TEST TEAM)
    6 KUYPERS Nico (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    7 VAN KEIRSBULCK Guillaume (WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW)
    8 VERBIST Evert (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    9 VANNEVEL Dries (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 NAUWYNCK Stijn (NEW HEEBRA-LOMBARDEN)
    36 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND)
    48 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND)
    54 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    12/06/2010 - OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 38

    1 VANDAELE Philip (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    2 FARABAUGH Adam
    (TEAM DESCHUYTTER) op 10”
    3 VANDEN BUSSCHE Steven
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS)
    4 TOORTELBOOM Frederik
    (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    5 ARDEEL Hans
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    6 POZDNYAKOV Kirill
    (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
    7 ARBLASTER DANIEL (TEAM LCF)
    8 VANDER MEIREN Ward (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 VANLAERE Kenny (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    10 VANDENBERGHE Nick (KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER)
     

    12/06/2010 - WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 64

    1 CLAEYS Kevin (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    2 AVERY Clinton
    (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM)
    3 DEWEER Jochen (QIN CYCLING TEAM)
    4 VANOVERBERGHE Arthur (PWS EIJSSEN CYCLING TEAM) op 5”
    5 DENOLF Gianni
    (BKCP - POWERPLUS) op 31”
    6 BULTYNCK Kenneth
    (WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS) op 50”
    7 LEFEVER Nico
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 55”
    8 PACKET Wim
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 VANHAVERBEKE Jurgen (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) 1:50”
    10 DUYNSLAEGER Vic
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    16 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST) op 2:45”
    29 DE VRIESE Stijn uit Zele
    (CYCLING TEAM VERMEEREN) op 7’00”
     

    12/06/2010 - STERREBEEK (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 51
    1 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    2 CLAES Gert (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    3 STUYCKENS Nils (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    4 ODEYN Seppe (ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.)
    5 DE BAERDEMAEKER Kjell (VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM)
    6 VAN UFFEL Willem
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 WINTERS Ronald (HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT)
    8 SCHEPERS Geert (APK-QUALITY TEAM VZW)
    9 VERHOEVEN Kenneth (PROFEL CYCLING TEAM)
    10 WANTE Melvin (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    13 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    15 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)

    12/06/2010 - LIMELETTE (WB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - km - 01h58min

    Aantal deelnemers: 58

    1.DE WILDE Yves - UNITED SINT TREND     

    2.SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWAER BYCICLE LINE op 11”

    3.VAN POUCKE Michael - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS         

    4.DUMOULIN Guillaume - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS op 1’13”

    5.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM    

    6.POLUS Rob - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    7.DE MEYER Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE            

    8.KRUFT Olivier - GKV CYCLING TEAM     

    9.VANLOMMEL Raf - UNITED SINT TREND              

    10.BOVERIE Jonathan - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 1’34”

    13-06-2010 om 17:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 12/06/2010 - BELSELE - SINT NIKLAAS (O) - Dames Elite - 80 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 95
    1.SHERIDAN SERENA - RABC LADIES TEAM
    2.TABAK Noortje - TWC HET SNELLE WIEL op 40”
    3.KING DANIELLE -
    VISION 1 
    4.KLEP Inge -
    REDSUN CYCLING TEAM 
    5.CANT Sanne -
    TEAM CICLISMO MUNDIAL BKCP-Powerplus
    6.LINDBERG MARIC -
    REDSUN CYCLING TEAM 
    7.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 
    8.VAN DOORSLAER Annelies
    - LOTTO LADIES TEAM 
    9.DEBBOUDT Sylvia -
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 
    10.VERCAMER Elien -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    13.HANNES Kaat uit Wechelderzande -
    BENELUX TEAM 
    15.VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK 
    18.VAN LEUVEN Annick uit Schoten -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    29.WERNER Laure uit Duffel -
    REDSUN CYCLING TEAM 
    30.NOBUS Anja uit Waardamme
    - GKV CYCLING TEAM 
    36.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    39.POTUMS Carine uit Londerzeel -
    BENELUX TEAM 
    55.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    58.COPEJANS Karine uit Zele -
    BENELUX TEAM 
    60.KONINKX Lieve -
    BENELUX TEAM 
    62.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    70.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis -
    EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V 
    74.THYS Patricia uit Opwijk -
    WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 1’02”


    12/06/2010 - GEEL KIEVERMONT (A) - Juniores NAT - Nat.wedstr.clubpl. - 96 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1 Puttenaers Roy (Hand in Hand Baal)
    2 Tusveld Martijn (WV De Jonge Renner)
    3 Roskam Abbing Friso (WV De Jonge Renner)
    4 Roelandts Rutger (Kon. Balen B.C.)
    5 Van Rooy Kenneth (Hand in Hand Baal)
    6 Sempels Aaron (DCM-GB Vorselaar)
    7 Sprangers Bram (WV De Jonge Renner)
    8 Willems Kenny
    (Steeds Vooraan Kontich)
    9 Sweeck Laurens (Cycling Team 99 Schriek)
    10 Janssen Michiel (Kon. Balen B.C.)

    12/06/2010 - ELLEZELLES (HT) - Juniores - 88,2 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 59

    1.RIESEBEEK Oscar - UWTC DE VOLHARDING        

    2.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT             

    3.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE    

    4.DE CORTE Axel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME op 10”

    5.CONVENS Louis - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES        

    6.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE     

    7.VERMOTE Grégoire - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BU           

    8.STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM  

    9.CARETTE Florent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BU  

    10.LAMMERTYN Foeke - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT ME            
     

    12/06/2010 - BELSELE (O) - Juniores - 80 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 50

    1 BECKERINGH Derk (UDTC DE VOLHARDING)
    2 BROERS ERWIN (UDTC DE VOLHARDING)
    3 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 HOFMAN Joeri
    (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    5 VAN GOETHEM Robin (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 PETROV Servaas uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND)
    7 VAN DE PEER Tom
    (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    8 VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND) op 31”
    9 MANSI Marwen
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM) op 40”
    10 MARIEN Levi
    (YOUNG MUSEEUW TEST TEAM)
    20 COLMAN Jeroen uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND)
    21 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    22 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    23 GEERINCK Jens uit Grembergen
    (AVIA CYCLING TEAM)
    27 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    28 DE RIDDER Michael uit Berlare (WIELERTEAM WAASLAND)
    34 VERLEYEN Jens uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
     

    12/06/2010 - BEVEGEM - ZOTTEGEM (O) - Juniores - 91 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 45

    1 VAN HOLDERBEKE Mathias (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 BOWATER Perry
    (CC GIRO) op 18”
    3 VAN RANSBEECK Nick
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 38”
    4 DE TIER Floris
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 CLAEYS Timothy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 47”
    6 TRIO Niels
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 50”
    7 PUT Timothy
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 1’15”
    8 JANSSENS Mathias
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    10 LAPIERRE Stijn (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 1’20”
     

    12/06/2010 - ZEDELGEM (W) - Juniores - 96 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 53
    1 MOSES Thomas (GLENDENE CC / BIKE TRAX)
    2 SLAGMULDERS Jonas (CYCLING TEAM WERVIK) op 6”
    3 DHIEDT Bram
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 13”
    4 DUNNE Conor
    (GLENDENE CC / BIKE TRAX) op 43”
    5 VAN LERBERGHE Bert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 BOUTTÉ Kenzie
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 ROSSI Oliver (PCA CICLOS UNO)
    8 DEDULLE Yoshi (AVIA CYCLING TEAM)
    9 BEAUSAERT Dieter (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 1’23”
    10 VANDIERENDONCK Gert
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 3’12”

    13-06-2010 om 15:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 12/06/2010 - DEURNE (A) - Dames Jeugd – km - 01h06min

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 34

    1.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    3.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    4.VAN DE KLUDERT ROWANA - ZUIDWESTHOEK

    5.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.MEYVISCH MOLLY               

    7.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    8.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    9.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL   

    10.COUDEVILLE Herlinde - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    15.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM     

    29.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM       

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers: 30

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    3.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM        

    4.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    5.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST         

    6.CORTHOUT Shauni - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.        

    7.VERBERNE LANA - RTC BUITENLUST   

    8.LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    9.DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.     

    10.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM          

    14.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM         

     

    12/06/2010 - BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 58,8 km - 01h27min

    Aantal deelnemers: 72

    1 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW)
    2 DESPLENTER Tjorven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 DEVRIENDT Damon
    (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    4 GOETHALS Ward
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 VANDEWALLE Matthias (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 GANSEMAN Jordy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 CLARYSSE Diego
    (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    5 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 MAES Damon (TIELTSE RENNERSCLUB)
    26 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas
    (WIELERTEAM WAASLAND)
     

    12/06/2010 - GEEL KIEVERMONT (A) - Nieuwelingen - 66 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 54

    1 VANREYTEN Joachim (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    2 SCHNEIDER STEFAN (VEREIN COLNER STRASSSNFAHRER)
    3 VAN DYCK Yannick (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VERTOMMEN Jeff (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    5 SOREN Laga (RV Komet) op 2’27”
    6 VAN LAER Titte
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    7 VAN EMPEL Justin (WV ´t Luchtschip) op 2’36”
    8 SCHUT Elroy
    (ARROW CYCLING TEAM) op 3’03”
    9 BIERMANS Jenthe
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 3’45”
    10 VAN GESTEL Dries
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    18 VAN DAM Tom uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    12/06/2010 - GOOREIND (WUUSTWEZEL) (A) - Nieuwelingen - 60,8 km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 59

    1 BLOK Peter (THEO MIDDELKAMP)
    2 LEIJS JOERI
    (WILLEBRORD)
    3 WOUTERS Toon (ISOREX CYCLING TEAM) op 18”
    4 VAN TICHELT Yorben
    (OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW)
    5 VAN HOOYDONCK Nathan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    6 VAN DER POEL Mathieu (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 POLAK ROBERT (BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM)
    8 JASPERS Dylan
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 TUYTELAARS Glen (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 KELDERMANS JORDY (WILLEBROD)
    13 BONNE Diego uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 1’29”
    27 VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    31 WATERSCHOOT Django uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    39 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND)
    41 SMET Cedric uit Rupelmonde (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    42 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
     

    12/06/2010 - ZWIJNAARDE (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h38min

    Aantal deelnemers:
    1 VERWILST Dieter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 ROTTY Glenn uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND)
    3 LIMPENS Gianni (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    4 VERSYP Karel (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    5 DULT Jasper (THOMPSON JARTAZI) op 15”
    6 DE VYLDER Lindsay
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 25”
    7 DE KEUKELAERE Bart
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    8 DIERICKX Yorne
    (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
    9 RASSCHAERT Kevin (TEAM CATA BIKES BIANCHI) op 50”
    10 MOENS Jens
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 1’16”
    24 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 1’30”
    36 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’07”

    13-06-2010 om 15:10 geschreven door kenny


    12-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ELITE Z.C. TE STOK-KORTENAKEN VAN 10/06/2010

    Guy Smet solo naar 3de Seizoenszege te Stok-Kortenaken !!!

     

    Smet Guy Kortenaken 10-06-2010 1
                                      Het overtuigende zegebaar van Guy Smet

    Na zijn zege Woensdag in eigen Kruibeke trok Guy Smet Donderdag richting het Vlaams-Brabantse Stok-Kortenaken. Hier schreven maar liefst 117 Elites zonder contract en Beloften in en zij kregen 120 km voor de wielen geschoven. In de eerste van de tien af te leggen ronden was er meteen een ontsnapping van 20 renners, zij kregen in de 2de ronde het gezelschap van nog eens 7 renners zodat we vooraan een kopgroep kregen van 27 renners met een maximale voorsprong van 1’45”.
    Dat er gekoerst werd zag je meteen want op 1 ronde tijd reed het peloton de voorsprong weg en alles kwam opnieuw samen. De reactie kwam er meteen met in de 5de ronde opnieuw een kopgroep die onstond en 12 renners sterk was. Dit zou dan ook meteen de definitieve kopgroep van de wedstrijd worden. De renners die er bij zaten waren: Guy Smet, Leopold Huybrechts, Niek Van Geffen, Floris Smeyers, Wim De Vries, Kenneth Van Bilsen, Kevin Putseys, Tom Willems, Kenny Geluykens, Karel Pattyn, Dimitri Geens en Benoit Braipson.

    De voorsprong liep snel op en op 1 ronde van het einde mocht het volledig verbrokkelde peloton gaan spurten voor de plaatsen 13 tot ……..en dat reeds op 2’45” van de leiders.

    Vooraan kon dan het speculeren gaan beginnen en de éne demarrage na de ander volgde tot op 5 km van de meet Guy Smet eens deftig demmareerde en enkel Leopold Huybrechts in zijn wiel zag. Dat was nog niet voldoende voor Guy Smet die op 1 km van de meet nog eens op de trappers ging lopen op de hellende strook richting meet met als gevolg dat Huybrechts er ook af lag. Guy Smet mocht zich meteen gaan klaar maken om zijn zegegebaar boven te halen en zo een knappe 3de overwinning op zijn rijk gevuld palmares bij te schijven. De 2de plaats was voor Leopold Huybrechts en de 3de voor Niek Van Geffen.

    Smet Guy koers guy 10 juni 2010 kortenaken stok 009 Smet Guy koers guy 10 juni 2010 kortenaken stok 004

    Na zijn 2 maal 2de plaatsen het afgelopen weekend en zijn 2 overwinningen deze week mogen we nu met zekerheid stellen dat onze 'Zegekampioen GUY SMET' terug is van ver weggeweest, we mogen ons dus nog verwachten aan zeer leuke wedstrijden in het Waasland en omstreken de komende maanden !!!

    Smet Guy Kortenaken 10-06-2010 2 Smet Guy Kortenaken 10-06-2010 3


    Tekst en foto’s: Saffia Vercauteren

    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    12-06-2010 om 13:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan BJÖRN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Coomans Björn KOP 2009

    Vrijdag 11/06/2010 - ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 61 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 46

    1.DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    2.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    3.FOBERT VICTOR - EC RAISMES          

    4.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    5.WYTINCK Niels - SCOTT USA CYCLING TEAM   

    6.IMPE Jasper - FUJI TEST TEAM           

    7.NANKERVIS TOMMY - DUNKERQUE LITTORAL op 25”

    8.CLAEYS Kevin - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM   

    9.COLLIN SAMAAN - KINGSNORTH        

    10.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM     

     

    11/06/2010 - BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 103 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 84

    1.DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM           

    2.CLARKE William op 10”

    3.DZERVUS DAJIRUS - KLAIPEDOS       

    4.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST       

    6.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    7.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    8.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    10.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 45”

    13.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS op 52”

    14.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

    15.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM  

    16.BOEYKENS Gert-Jan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    18.VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM 

    19.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    20.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    21.VAN DE VELDE Koen uit Stekene              

    22.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    23.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    25.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    28.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    33.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    35.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST      

    43.BAEYENS Gert uit Ovemere - ASFRA RACING TEAM   

    45.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    48.VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    50.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    51.GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC ALIPLAST 

    53.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    58.VAN BOGAERT Eddy uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM     

    60.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    61.BAERT Giovanni uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    62.VAN BROECK Gino uit Belsele - INDIVIDUEEL          

    65.VEREECKEN Nicolas uit Kieldecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    66.BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM     

    67.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST        

    Belsele EZC 11-6-10-belsele lh 003 Belsele EZC 11-6-10-belsele lh 001
                                                                                                Start te Belsele

    Belsele EZC 11-6-10-belsele lh 052 Belsele EZC 11-6-10-belsele lh 027
                       In 2de positie Jori Van Steenberghen.                                                    Vooraan Koen Van de Velde.

    Belsele EZC 11-6-10-belsele lh 021
              Vooraan Sam Christiaens, links vooraan Tom Verhulst.
                                            

    11/06/2010 - BORNEM (DERNY) (A) - Elite z.c./U23 - 34min10"

    Aantal deelnemers: 20

    1.BJÖRN COOMANS uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    2.SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    3.FOUBERT Glen - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    4.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    5.VANNOPPEN Tom - RIDLEY MOOSENWIRT TEAM           

    6.MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    7.SMEULDERS Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM        

    8.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    9.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    10.VERTOMMEN Koen - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM       

    11.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    17.ROSCAM Andy uit Willebroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    19.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS    

    Bornem Derney 11-06     
     

    11/06/2010 - TORHOUT - DON BOSCO (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 47

    1.DESMET Jani - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    2.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    3.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    4.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    5.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    6.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    7.RYCKAERT Johan - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 43”

    8.DE NAEGHEL Manuel - ARDILLES CYCLING TEAM        

    9.VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW op 50”

    10.GODERIS Jelle - CYCLING TEAM LUTHO op 55”


    Foto's (Belsele): Rita Thienpondt
    Foto (Bornem): Raymond De Geest

    12-06-2010 om 13:25 geschreven door kenny


    11-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 10/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Donderdag 10/06/2010 - STOK-KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 117

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST         

    2.HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 2”

    3.VAN GEFFEN Niek - WV SCHIJNDEL    

    4.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    5.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    6.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    7.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    8.WILLEMS Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 5”

    9.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 7”

    10.PATTYN Karel - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 17”

    11-06-2010 om 14:47 geschreven door kenny


    10-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Woensdag 09/06/2010 - KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 56

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    2.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE                                                               
    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM                                                                    
    4.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT                                       
    5.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN                              
    6.STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT                                                   
    7.COSTERMANS Randy - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
    8. BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
    9. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 1’30”                                                  
    10.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 2’30”                                 
    11.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT                                              
    12.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW                                                        
    13.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM                                                    
    14.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM                                                                        
    22.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM                                                
    25.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS

            

    09/06/2010 - NIEUWRODE - HOLSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 85

    1.VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM       

    2.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM op 4”

    3.STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 49”

    4.PARDINI Olivier - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    5.DELME Davy - WSC HAND IN HAND BAAL              

    6.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    7.DROOGMANS THIJS - TWC De Kempen         

    8.SPRENGERS Thomas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    9.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    10.DIERCKX Danny - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO         

     

    09/06/2010 - ZERKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 82

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS  - Seizoenszege         

    2.GAWLIK ADAM - MULTISPORT           

    3.REPACHOLI DOUGLAS - KINGSNORTH           

    4.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    5.VERKINDEREN Frederik - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    6.BORRY Kim - AN POST SEAN KELLY TEAM        

    7.DESHAIES CHRISTIAN - TEAM DESCHUYTTER  

    8.VERCRUYCE Jim - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE        

    9.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 20”

    10.DESMET Jani - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS         

    10-06-2010 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    VWV Banner 2010

    Zondag 6 Juni – S’GRAVENWEZEL

    Categorie A: Aantal deelnemers: 30
    Categorie B: Aantal deelnemers: 15
    1-Tom De Meyer
    2-David Van Pelt
    3-Klaas Stijnen
    4-Sammy Bogaert (Meerdonk)
    5-Philippe Dela Montagne
    6-Peter Bocken (B) 7-Geert Heremans 8-Bart Berghmans 9-Dave Christiaens 10-Yvan Verschueren (B) 11-Rik Daems 12-Tim Wouters 13-Raf Vanhove (B) 14-Peter Heremans 15-Rik De Vree (B) 16-Andy Van Loon 17-Kris Witvrouwen (B) 18-Erwin Borgonjon 19-Gino Geuens 20-Wim Cools (B) 21-Jens Daems 22-Ives Wouters 23-Kenneth Speltincx 24-Alain Goolaerts 25-Benjamin Van Gaver 26-Kris Roofthooft 27-Heyd Van der Jarck 28-David Janssen (B) 29-Tom Van De Poel (B) 30-Stanny Blockx (B) 31-Kristian Claeskens 32-Thomas Heiremans 33-Sebastiaan Sampers 34-David Volders (B) 35-Bart Vanden Wijngaerd 36-Van Den Broeck Nick 37-De Pauw Mathias 38-Gerry Van looy 39-Bart De Cuyper

    Categorie C: Aantal deelnemers: 26
    1-Marc Vekemans
    2-Andre Aertgeerts
    3-Henri Hermans
    4-Bruno Brabants
    5-Kris Govers
    6-Omer Van Bael 7-Danny Van Hoof 8-Karel Baeyens 9-Peter Roelands 10-Alex Ackermans 11-Peter Vos 12-Marc Kiesekoms 13-Paul Geudens 14-Peter Damen 15-Karel De Ravet 16-Ronny Govers 17-Marc Docx 18-Eric De Graef 19-Luc Aerts 20-Benny van Gansen 21-Maurice Laruelle 22-Jan Gommers 23-Bruno Smeyers 24-Danny Dams 25-Theo Laruelle 26-Dirk Fuchs

    Categorie D: Aantal deelnemers: 1
    1-Peeters Etienne

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 4
    1-Georges Vonckx
    2-Omer Debecker
    3-Frans Fierens
    4-Roger Goormans

    10-06-2010 om 19:37 geschreven door kenny


    09-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/06/2010

    waod_3


    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Van Raemdonck Kevin KOP 2010         Marien Gerard
      Kevin Van Raemdonck                         Gerard Mariën


    Woensdag 09 Juni 2010 - LOCHRISTI HIJFTE (9080)

    Cat A/B:

    1.KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken, winnaar cat. A)

    2.Patrick Vaeyens (Zedelgem, winnaar cat. B)

    3.Kristof Deseure

    4.Bart Verhasselt

    5.Tom Van Uffel

    6.Franky Van Oyen (Zulte) 7.Sam Govaert 8.Gino Van Broeck (Belsele) 9.Kris Smet (St.Niklaas) 10.Sammy Souffriau 11.Jimmy De Doncker 12.Danny Schaut 13.Thierry De Bilde 14.Glen Van Hoenacker 15.Alexander Govaert 16.Andy Van Loon 17.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde) 18.Geert Verween 19.Kristof Dhondt 20.Kevin Urkens


    Cat C/D:

    1.Frank Geets (Mechelen, winnaar Catg.C)

    2.Patrick Vanmaekelbergh

    3.Danny De Bruyne

    4.Kurt Leuntjens (Plaats, winnaar cat. D)

    5.Alain Buggenhout

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand) 7.Dirk Goossen 8.Philip Wittoek 9.Ronny Werbrouck 10.Ivan Wulffaert 11.Larry Reuben 12.Steve Ferguson 13.Dirk De Bondt 14.Eddy Gyselinck 15.Stefan Goossens 16.Giovanni De Corne 17.Jimmy De Paepe 18.Philip Lampaert 19.Wim Braet 20.Ronald De Scheemaeker


    Cat E/E+:

    1.Georges Vergauwe (Eeklo, winnaar cat. E)

    2.Rony De Vos

    3.Martin Durant

    4.Patrick Buyens

    5.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+)

    6.Ronny Cosijn 7.Joost Pieters 8.Willy Van Herreweghe 9.Eddy Van Den Abeele 10.Florent De Leersnyder 11.Hilair Heye 12.Peter Schoepen 13.Mario D'Haeseleer 14.Wim De Coninck 15.Tony Reniers 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 17.Johny Vangeluwe 18.Joop Van Vliet 19.Joeri De Cock 20.Philemond Delgouffe


    Cat F1/F2:

    1.Staf Lievens (Meerhout, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts

    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    4.Jozef Deneef

    5.Julien De Bock (De Pinte, winnaar cat. F2)

    6.Ad Montforts 7.José Hoebeke 8.Tony Baudonck 9.Jos Lissens 10.Rudy Musschoot 11.Bart Delagrange 12.Dirk Caekebeke 13.Noël Rogge 14.Ronny Byl 15.François Coppers 16.Paul Allen 17.Marc Steenberghe 18.José Dezegher 19.Dirk Blommaert (St.Niklaas) 20.Emmanuël De Loor


    Cat G:

    1.Jos Vandermeulen (Plaats)

    2.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    3.Victor Van Den Eynde

    4.Marc Van Der Beken

    5.Willy Roels

    6.Etienne Declercq 7.Lucas Van Goedsenhoven 8.Michel Bousard 9.Mathieu Mercken 10.Rudiger Savat


    Cat G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Roger De Breuker

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Noël De Muynck

    6.Armand Mols 7.José Devreese 8.Pascal Cornand 9.Guus Schuller 10.Willy Vereecken


    Cat G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Karel Alen

    3.Adriaan Van den Kinschot

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Edward Battersby

    6.Germaine Meulders 7.Raf Luyckx 8.Willy Voorbraeck

    09-06-2010 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 09/06/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Roberto Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    13 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Zwaar bewolkt weer en meteen de eerste druppels regen bij het vertrek, toch al bij al een training in redelijk droog weer. Vanaf Prosperpolder op de terugweg begon het te regenen en is het niet meer opgehouden. Wat betreft onze training zelf werd er vooraan goed afgewisseld zodat alweer aan een mooi trainingsritme een goede duurtraining werd afgewerkt.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es 115 Km, het gemiddelde was goed voor 34 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Roberto Vercauteren , Sofie Verdonck , Saskia De Plukker , Jan Meul , Miguel Gonzales , Steven Van Houte , Eric Vermeulen , Adrien Maes , Walter Rotthier , Werner Van Der Weken , ? en Kenny Janssens.

    09-06-2010 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN VANOMOBIL TEAM VAN 07/06/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    BELGIAN CUP MTB TE VERVIERS

     

    Zondag 6 Juni werd de derde manche gereden van de Belgacom Belgian Cup te Verviers-Pepinster.

    De omloop is één van de mooiste van België, steile lange klimmen, leuke technische afdalingen, kortom voor elk wat wils. Filip Van Hecke uit Stekene nam deel bij de Masters en nam een vrij goede start en kwam ongeveer als tiende door na de eerste ronde. Filip merkte op dat hij geen superdag had, kon niet meer opschuiven en viel enkele plaatsen terug tot de vijftiende plaats. In de laatste ronde kon hij er nog twee remonteren om uiteindelijk als 13de aan te komen.

    Filip Van Hecke: “Gelet op het ontbreken van de nodige frisheid door de zware trainingen in de Ardennen van de afgelopen week (160 + 130 km) kon ik hier vrij tevreden mee zijn.”

    Vanomobil cuesmes2
     

    Tekst: Filip Van Hecke

    09-06-2010 om 10:18 geschreven door kenny


    08-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 08/06/2010 - SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - hmin

    Aantal deelnemers:
    1. Nicolaas Lembrechts - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
    2.DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2”

    3.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    4.EECKHOUT Kevin - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM      

    5.DE PAEPE Pieter - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    6.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    7.PATTEN Daniel - ASFRA RACING TEAM

    8.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    9.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 22”

    10.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT                      

    15.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 2’38”       

    23.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    30.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    32.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT      

    43.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    44.DE SCHEIRDER Sven uit Grembergen - ASFRA RACING TEAM              

    45.DE MOL Bram uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND      

    49.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    08-06-2010 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 08/06/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Kurt Van Raemdonck vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    14 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Wat het weer betreft zijn we kort, het is gelukkig droog gebleven en alweer een zeer hardnekkige wind als tegenspeler. Iedereen droeg zijn steentje bij zodat er zeer goed getraind werd met vanaf het laatste ronde punt een streep omhoog wat betreft de snelheid.
    Mon De Geest kwam ons pas vergezellen thv het laatste ronde punt te Kallo en daar begonnen de aanvallen. Weggeraken deed echter niemand tot dat 4 renners zich los scheurden op 3 kilometer van de meet, het waren Wim Kras, Frans Sulmon, Jeffrey Bryssinck en Kenny Janssens. Echt ronddraaien deden ze niet vooraan maar gelukkig trok Wim Kras 'fel door' zodat de 4 probeerden buitenschot te blijven. Maar helaas sloot de groep terug aan op 300 meter van de meet. Meteen trok Kenny Janssens de spurt aan en ging zo fel door dat niemand nog in staat was hem te pareren. Frans Sulmon werd 2de en Kurt Van Raemdonck 3de.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 36,5 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    Wie reden mee vandaag : 
     Kurt Van Raemdonck , Tom Verhulst , Jeffrey Bryssinck , Wim Kras , Marc Vijt , Wim Beck , Serge Laureys , Vincent Van Hooste , Frans Sulmon , Gunther Persoon , Biks , renner HOZ , ? en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny 09
         Kenny Janssens

    08-06-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    07-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 06/06/2010 - WAVER - BONHEIDEN (A) - Men Elite 1.2 UCI - Topcom -27 - 185 km - 03h58min

    MEMORIAL VANCONINGSLOO - Aantal deelnemers:

    1.HOLLANDERS Dries - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM      

    2.PARDINI Olivier - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    3.VAN MELSEN Kevin - VERANDAS WILLEMS     

    4.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    5.MORTON Angus - DRAPAC PORSCHE CYCLING  

    6.SPRAGG James - QIN CYCLING TEAM 

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    8.BENEDETTI Cesare - TEAM NETAPP     

    9.GERARD Hophra - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS      

    10.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 4”

    11.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 6”

    14.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’17”

    28.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’22” 

    33.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    54.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 6’09”  
     

    06/06/2010 - NINOVE DERNYCRITERIUM (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Aantal deelnemers: 12

    1.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO       

    2.KEISSE Iljo - QUICK STEP         

    3.PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM          

    4.SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    5.TRAKSEL Bobbie - PCT VACANSOLEIL           

    6.DE POORTERE Ingmar - QIN CT           

    7.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT       

    8.GODDAERT Kristof uit St.Gillis - AG2R LA MONDIALE  

    9.WEYLANDT Wouter - QUICK STEP      

    10.JOSEPH Gregory - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR        

    11. VAN DEN HOUTE Sven - VERANDAS WILLEMS          

    12.VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS      

    06/06/2010 - GITS (W) - Elite zc/U23/BCP - 140 km - 03h16min

    Aantal deelnemers: 31

    1.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    2.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME     

    3.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 30”

    4.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO 

    6.KUYPERS Nico - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    7.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    8.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 3’00”

    9.MAERTENS Jelle - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    10.RAEYMAEKERS Jakob - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
     

    06/06/2010 - POESELE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 69

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.REPACHOLI DOUGLAS - KINGSNORTH               

    3.VERMEIREN André - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE 

    4.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST         

    5.DZERVUS DAJIRUS - KLAIPEDOS op 23”

    6.VANDEWIELE Frederik - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    7.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    8.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    9.SCHIETTECATTE Steven - K.V.C. DEINZE VZW 

    10.THYS Steven - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE       

    24.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM          

    40.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    47.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    06/06/2010 - RENINGELST (W) - Elite z.c./U23 - 107,2 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 43

    1.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    3.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO      

    4.VANCRAEYNEST Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 10”

    5.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 15”

    6.LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.DECAESTEKER Frederik - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 40”

    8.GIL Mariusz - BABOCO          

    9.GLORIE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    10.VANDER MEIREN Ward - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE  

     

    06/06/2010 - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 126

    1.CLARKE William - NORTHERN DISTRICTS CC    

    2.THOME Kevin - lotto -predictor vc Ardennes op 8”

    3.BEELEN Sven - SUNWEB-REVOR CYCLING TEAM

    4.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    5.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    6.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND    

    7.SPRENGERS Thomas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    8.BASTIN Raphaël - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    9.DEBOEL Kevin - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    10.HUET Maxime - GKV CYCLING TEAM 

    13.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    18.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    19.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   

    24.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT         

    34.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    36.DE MOL Bram uit St.Pauwels - WIELERTEAM WAASLAND      

    37.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    38.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    47.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    69.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    73.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    84.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

    96.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

     

    06/06/2010 - HOKSEM - HOEGAARDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 81

    1.WELLENS Tim - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    2.WILLEMS Tom - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 15”

    3.VAN DEN BULCK Jeffry - SCOTT USA CYCLING TEAM op 20”

    4.BAUTE Andy - APK-QUALITY TEAM VZW              

    5.KAVSEK Rik - TWC MAASLANDSTER op 25”

    6.VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM             

    7.VAN ELST Jonathan - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT      

    8.NIETVELT Bert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL 

    9.VERBOVEN Bert - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 

    10.BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT     

    23.VANHOVE David uit Beverelo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    07-06-2010 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 13°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Mariën Christof KOP 2010
               Christof Mariën

    Zondag 06/06/2010 - ZAVENTEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 66 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 20

    1.STUYCKENS Nils - SCOTT USA CYCLING TEAM 

    2.VERSCHUEREN Bart - CYCLINGCHAMPS op 13”

    3.ODEYN Seppe - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    4.NAESSENS MICHAEL - VELO CLUB OTTIGNIES BLANCS GILLETS op 1’58”

    5.COUSIN SAINT REMI Julien - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS 

    6.VANMOLECOT Steven - CT TOMACC 

    7.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 2’12”

    8.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    9.PENNINCKX Tom - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    10.THEYS Koen - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.     

    12.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND             

     

    06/06/2010 - HALLE - BUIZINGEN (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 49

    1.HOHL JENNIFER - RV SCHAAN           

    2.EHRLER DESIREE op 52”

    3.BAMELIS Sanne - BENELUX TEAM op 55”

    4.SCHNIDER PASCALE - VC PFAFFNAU-roggliswil op 1’15”

    5.REYNOLDS SARAH - ODP JUNIOR SQUAD        

    6.DUTRIAUX FIONA - PEDALE   

    7.SCHNEEBERGER JESSICA - RSC AARETAL MUNSINGEN           

    8.THOMAS Clarie - EDINBURGH RC           

    9.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    10.RICH hannah - WALES           

    11.POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM    

    15.WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM   

    16.KONINKX Lieve - BENELUX TEAM        

    17.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    34.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM      

    35.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge  - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    06/06/2010 - OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters A/B/C – 76 km

    Amateurs + Masters A:  Aantal deelnemers: 42

    1.CHRISTOF MARIËN uit Retie - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL   

    2.JANSEN Wim - LIMBURGSE AFDELING  

    3.CLAES Jorg - APK-QUALITY TEAM VZW op 1’00”

    4.ARITS Steven - APK-QUALITY TEAM VZW        

    5.VANHOVE JOERI                 

    6.BOENDERS Yves - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    7.SCHEPERS Jurgen - APK-QUALITY TEAM VZW 

    8.CLAES pETER                      

    9.BORGERS Tim op 2’00”

    10.VAES Jeff - APK-QUALITY TEAM VZW 

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 14

    1.DE BOEL Patrick - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL          

    2.BELIEN Frank - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE          

    3.BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 1’00”

    4.KRIECKEMANS Wim - LIMBURGSE AFDELING op 1’10”

    5.VANGENECHTEN Freddy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE     

    6.VAN DER MIEREN Daniel - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

    7.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
     

    Masters C: Aantal deelnemers: 5

    1.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

    2.HEULENS Marc - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    3.MICHIELSEN Henri - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  


    06/06/2010 - BERTEM (VB) - Juniores - 80 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 46

    1.WILLEMS Robby - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    2.VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    3.SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    4.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.PIRON Gunther - LOTTO OLYMPIA TIENEN          

    7.RIETVELD Joery - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    8.DE GROEF Felix - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    9.CAEN Jeroen - JONGE RENNERS ROESELARE        

    10.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

     

    06/06/2010 - ETTELGEM (W) - Juniores - 90,8 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 32

    1.DE KETELE Robin - CUBE-FINTRO CT   

    2.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK         

    3.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    4.MEEUS Ward - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE      

    5.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM

    6.VANCRAEYNEST Mathias - CYCLING TEAM WERVIK     

    7.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    8.STABIJ Alexander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW      

    9.WEGGE Romeo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW           

    10.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP


    06/06/2010 - KERKOM (SINT TRUIDEN) (LB) - Juniores - 81,9 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 57

    1.KRUGER André - VEREIN CÖLNER       

    2.KELES Fatih - turkisch national team  

    3.COREMANS Jerom - KCT KNOET CYCLING TEAM          

    4.STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers           

    5.PERMENTIER Jonas - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT       

    6.HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL          

    7.MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.         

    8.TASCAN Timur - turkisch national team          

    9.VANDENBORNE Jelle - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    10.LONAY Cédric - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO       

     

    06/06/2010 - ROOSDAAL (VB) - Juniores – 78 Km - 02h01min

    Aantal deelnemers:

    1.BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    2.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    3.DE VOS Lucas - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    4.HOFSTEDE WIM - WV DE JONGE RENNER             

    5.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     

    6.MOORE GEORGE - CC GIRO  

    7.OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    8.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    9.MCDONALD Ewen - EPIC CYCLES-VINER RT     

    10.DEMULDER Jonas - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW   

    11.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    06/06/2010 - SCHELDERODE (O) - Juniores - 89 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    2.BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    3.VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM     

    4.DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM          

    5.DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    6.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    7.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    8.LAPIERRE Stijn - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    9.JANSSENS Mathias - ISOREX CYCLING TEAM   

    10.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    12.VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND         

    22.ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’02”

    07-06-2010 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/06/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 06/06/2010 - BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - 64 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    06/06/10 – ROTHEUX - RONDE VAN CONDROZ (LG) - Interclub – 120 km – 03h00
    Aantal deelnemers: 112

    1.MEURISSE Xandro - MUS       

    2.OLIVIER Daan - JON    

    3.Jens ADAMS - AVI      

    4.Matthias Raeymackers - AVI op 12”

    5.VAN ROOY Kenneth - HHB      

    6.Yannick Vanbrabant - MEN op 36”

    7.Jasper Baert - BAL     

    8.Roy PUTTENAERS - HHB         

    9.Thomas Raeymackers - AVI  

    10.Ruben Geerinckx uit Moerbeke - EINDE        

    23.Jens Geerinck uit Grembergen - AVI op 43”

    29.Aaron DEWAEL uit Uitbergen - EINDE           

     

    06/06/2010 - JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 70

    1.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN             

    2.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM op 22”

    3.HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 32”

    4.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 39”

    5.SCHEPMANS Brecht  - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’56”

    6.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    7.HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG           

    8.BOLLEN Daan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    9.VAN GESTEL Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    10.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

     

    06/06/2010 - BIERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 81

    1.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL 

    2.DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 40”

    3.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    5.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 50”

    6.THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM       

    7.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    8.CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    9.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.VAN TICHELEN Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    23.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM    

    35.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    06/06/2010 - KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h34min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers: 60

    1.DIERICKX Yorne - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM              

    2.DE RUYSSCHER Dante - KON. GENTSE VELOSPORT op 5”

    3.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI    

    4.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK op 33”

    5.VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES op 1’52”

    6.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND op 2’07”

    7.VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    8.VAN DEN BERGHE Yentl - K.V.C. DEINZE VZW  

    9.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    10.DE BOCK Viktor - CUBE-FINTRO CT    

    11.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    17.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    24.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND   

    30.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    
     

    06/06/2010 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 35

    1.JAUREGUI Quentin - TEAM CYCLING CAUDRY  

    2.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    4.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    5.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    6.HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    7.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM     

    8.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    9.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE    

    10.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’02”

     

    06/06/2010 - MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 62

    1.PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    2.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    4.COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB op 10

    5.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    6.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    7.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    8.VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 15

    9.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    10.SCHUT Elroy - ARROW CYCLING TEAM           

     

    06/06/2010 - ROOSDAAL (VB) - Nieuwelingen - 59 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 52

    1.BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    2.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 30

    3.GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT      op 1:12

    4.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    5.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL           

    6.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    7.SIMONS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    8.VAN DEN CRUYCE Andoni - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    9.VANDENABEELE Emill - THOMPSON JARTAZI  

    10.ROBEET Ludovic - SECT BRABANT WALLON   

    27.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    32.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    07-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 06/06/2010
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Neels Peter KOP 2010
           Peter Neels

    Onder leiding van Peter Neels en Roberto Vercauteren vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    23 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Meteen een lekke band aan het vertrek voor Kenny Janssens en de groep wachtte even voor de herstelling, doch een kilometer verder begon de achterband terug af te lopen. Hierdoor kwam de groep te Verrebroek 10 minuten later aan en was er al een eerste groep vertrokken.
    Beide groepen draaiden flink rond en kwamen terug te samen voorbij het keerpunt te Walsoorden. Gans de groep bleef mooi samen en de sterke renners draaiden de ketting vlot rond. Vanaf Prosperpolder werd er nog een tandje bijgestoken en inmiddels was Kenny Janssens opnieuw aangesloten bij de groep. De eerste aanval kwam van sterke man Dirk Trogh maar er werd gecounterd, uiteindelijk geraakte Dirk Trogh weg met Roberto Vercauteren en zij bleven voorop tot het rondpunt te Kallo. Opnieuw werd er links en rechts aangevallen maar het was uiteindelijk Peter Neels met Koen Heyrman die de juiste demmarage plaatsten. Spijtig voor Koen werd hij in extremis nog terug gepakt maar Peter Neels 'zeer sterk rijdend' kon net voor de groep blijven en overschreed als eerste de meet. Dirk Trogh kwam nog dicht in de buurt en werd tweede. De gemiddelde snelheid vanaf het Witte Huis te Verrebroek bedroeg 42 km/h.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op ? Km/h. Als extra werd dan nog naar 'Den Es' gereden zodat de teller op +/- 108 Km uitkwam.
    Reden mee : Peter Neels , Roberto Vercauteren , Steven Van Houte , Koen Heyrman , Dirk Trogh , Franky Weemaes , Koen Van Laere , Kurt Van Raemdonck , Wim Kras , Gunther Persoon , Gerrit Van Der AA , Dirk Bryssinckx , Koen Apers , Wim Ryckaert , Danny De Smet , Alex Goossens , Dirk Cleys , Romain Vercauteren , Theo De Prekel , Joeri Heyrman , Lieven Van de Perre , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Jansse
    ns.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    07-06-2010 om 17:07 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!