.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 26/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan MARC BORGHGRAEF met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

     

    Borghgraef Marc 22       Andries Karel 06
    Marc Borghgraef          Karel Andries


    ZATERDAG 26 JULI - OOSTEEKLO 


    Categorie AB: (39 dln)

    1.Rudi Rabout (Heinkenszand, Ned, winnaar cat. B)

    2.Kristof Muys (B2)

    3.Bart Van Kerschaver (Maldegem, winnaar cat. A)

    4.Sjacco Matthijs (B3)

    5.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B4) 6.Bert De Caluwe (A2) 7.Kris Verhooghe (B5) 8.Wouter De Lange (A3) 9.Thierry Dhaeze (A4) 10.Steven Martens (A5) 11.Pieter De Meyer (A6) 12.Thierry Everaert (B6) 13.Dennis Kerckhaert (B7) 14.Tom Jooris (B8) 15.Bart Jocqué (B9) 16.Nico Verwee (A7) 17.Filip Vandamme (B10) 18.Adilson De Koster (B11) 19.Kris Smet (St.Niklaas B12) 20.Filip Troubleyn (Temse A8) 21.Ulrik Wieme (A9) 22.Nico Bogaert (B13) 23.Tom Rouan (A10) 24.Kieran De Fauw (A11) 25.Patrick De Roos (Moerbeke B14) 26.Stefaan Dhoore (B15) 27.Wim Goudasabois (B16) 28.Geert Verween (B17) 29.Wim Boon (B18) 30.Steve Neyrinck (A12)

    Categorie CD:

    1.MARC BORGHGRAEF (Burcht, winnaar cat. C)

    2.Hans Verlinden (C2)

    3.Mario Lammens (C3)

    4.Freddy Vlerick (Nazareth, winnaar cat. D)

    5.Danny Van Oyen (D2) 6.Frank Casteels (D3) 7.Andy Van Loon (C4) 8.Walter De Veerman (Lochristi C5) 9.Wim Braet (C6) 10.Youri De Bock (Deinze C7) 11.Jonas Pfaff (Beveren C8) 12.Filip Vereecke (C9) 13.Ghislain Vanbruane (C10) 14.Wim Heyndrickx (Vrasene C11) 15.Keny Wille (D4) 16.Dieter De Craene (Deinze C12) 17.Frank Van Haecke (D5) 18.Jan Reubens (C13) 19.Bob Wouters (D6) 20.Luc Puimege (C14) 21.Henri De Decker (D7) 22.Robert Standaert (D8) 23.David De Swert (C15) 24.Georges Vergauwe (D9) 25.Eric Slock (C16) 26.Patrick Van Hulle (D10) 27.Geert Van Speybroeck (C17) 28.Walter Deschroodere (D11) 29.Daniel Denis (D12) 30.Geert Hebbrecht (C18) 31.Kenny De Maerteleire 32.Luc Callant 33.Antoin Bryssinck

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Roland Boulard (E2)

    4.Paul De Nys (E3)

    5.Helmuth Tas (+2) 6.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E4) 7.Frank De Broeder (E5) 8.Tony Baudonck (+3) 9.Alfons Van Raemdonck (Beveren +4) 10.Danny De Coninck (E6) 11.Robert Standaert (E7) 12.Patrick Buyens (E8) 13.Patrick De Backer (E9) 14.Eddie Van Leirberghe (+5) 15.Alain Mortier (E10) 16.Fabian Verbracke (E11) 17.Marc Van Parrijs (E12) 18.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 19.Dirk Maes (Nieuwkerken E13) 20.Peter De Bisschop (Nieuwkerken E14) 21.Emmanuël De Loor (E15) 22.Hilair Heye (E16) 23.Philippe Lacquet (E17) 24.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E18) 25.Joris De Groote (E19) 26.Frans Aerts (E20) 27.Danny Goethals (E21) 28.Tommy Heyse (E22) 29.Maurice Van Speybroeck (E23) 30.Pascal Verlez (E24)

    Categorie F1:

    1.KAREL ANDRIES (Schoten)

    2.Luc Snels

    3.Robin Van Kerschaver

    4.Rudy Lammens

    5.Lieven Lanckriet 6.Gilbert Van Heule 7.Luc Cocquyt 8.Philemond Delgouffe 9.Antoine Hooreweghe 10.Bart Delagrange 11.Eddy Caeckaert 12.Danny Van Coillie 13.Siegfried Van Overberghe 14.Freddy Cornette 15.Noël Verzele 16.Guy Dhaese

    Categorie F2:

    1.José Dezegher (Dadizele)

    2.Willy Mous

    3.Noel Rogge

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Rudiger Savat 6.Ludo Opdebeek 7.Hendrik Cornelis 8.Roger Den Tijn 9.Theo Hensen 10.Roland Van Imschoot 11.Patrick Plasschaert 12.Laurent De Vos 13.Theo Coudyzer 14.Erik De Waele 15.Martien Van Hoogstraten 16.Marinus Lockefeir 17.Jackie Boel 18.Luc Meheus 19.Henk Bolle 20.Hervé Verstuyft 21.Adri Van Loon 22.Ben Pauwels 23.Daniel Hauttekeete 24.Albert Huysmans 25.Eric Stevens 26.Erika Bollaert 27.Kurt Wille

    Categorie G:

    1.gelijk: Frans Robijns (Hombeek) en Jozef Vangeel (Geel)

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Joseph D'Hont

    5.Arnold De Muynck 6.Jaak Cocquyt 7.Kenneth Haddon 8.Julien Vyvey 9.Michel Bousard 10.André Wouters 11.Werner Wittock 12.Gérard Raes 13.Leo De Jong 14.François Smolders 15.Herman Hensen 16.Freddy Stevens 17.Robert Robijns 18.Ghislain Dechamps 19.Lucien Schollaert 20.Johan Vandecaveye 21.Erik Vandersteen 22.Pierre Van Den Eede 23.Jacky Stofferus 24.Firmin De Zutter 25.Jean-Pierre Pepermans 26.Martin Vermeire 27.Roger De Breuker 28.Kamiel Everaert 29.Ortaire Stevens 30.Frans Timmers

    Categorie G+:

    1.Armand Mols (Wommelgem)

    2.Jack Watson

    3.Noel De Muynck

    4.René Colman (St.Niklaas)

    5.Francois Mertens 6.Karel Alen 7.Jan Van Boxtel 8.Peter Ryalls 9.Charles De Laet 10.Frans Van Looveren 11.Leon Vervaet 12.Walter Horre 13.Leopold Van Havermaet 14.Willy Voorbraeck 15.Jef Verheyen 16.Alfons De Schepper 17.Karel Loockx 18.Michel Vander Beke 19.Donné Neckebroeck 20.Roland De Clercq 21.Victor Janssens 22.Jacques Blomme 23.Urbain D'Hondt 24.Jozef Lambrechts 25.Jeroom Wille 26.Willy Seghers 27.Leon De Rick 28.Ann De Waele 29.Edward Battersby

    27-07-2008 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 17°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    Smet Guy 02

    ZATERDAG 26/07/2008 – ASSE (VB) – Elite z/c & Beloften – 146 Km - 03h21min

    INTERCLUB - RIT 4 - Ronde van Vlaams Brabant

    Aantal deelnemers : 138
    1. Kevin Claeys
    2. Björn Coomans uit Wilebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    3. Gert Dockx
    17. Stijn De Vriese uit Zele (Fornex CT)
    23. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT)
    26. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    49. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    67. Frederik Penne (SDC Rogelli CT)
    69. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)
    80. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    97. Stijn Gidé uit Waasmunster (Fornex CT) op 38"
    109. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT) op 43"
    113. Nic Van Walle uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'25"

    Opgave : Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)

    26/07/2008 – TUBIZE - SOIGNIES – Men Elite – 146 Km - 03h34min

    Tour De Wallonie - Etappe 1

    Aantal deelnemers : 105
    1. Tom Boonen
    2. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto)
    3. Thomas Vaitkus
    24. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Topsport Vlaanderen)
    40. Glenn DHollander uit Berlare (Silence Lotto)
    89. Francis De Greef uit Puurs (Silence Lotto)
     

    26/07/2008 – WAASMUNSTER (O) – Elite z/c & Beloften – 120 Km - 02h52min

    Aantal deelnemers : 74
    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Gunter Sterck uit Stekene (WSV Artevelde) op 45"
    3. Dennis Smit op 55"
    4. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel) op 1'30"
    5. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    6. Kris De Block uit Mariekerke (De Rupelspurters Boom)
    11. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 2'00"
    20. Kenny Van Garsse uit Zele (Wielerclub Hamme-Zogge)
    23. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond)
    26. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    28. Stefan Suy uit Waasmunster (Xclusiv CT)
    35. Andy Bonnaerens uit Zele (Rudyco CT)
    36. Stein Vermeulen uit Nieuwkerken (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    37. Hervé Van Rompay uit Kessel (Spenldid-Prorace-Audiomix)
    38. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    41. Benjamin Paridaens uit Bornem (Hoop Op Zegen Beveren)
    42. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    43. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco)
    44. Geert Smet uit St.Niklaas (Klaipeda)
    46. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    48. Marc Laureys uit St.Niklaas (Rudyco CT)


    26/07/2008 – BAMBRUGGE (O) –
    Elite z/c & Beloften – 110 Km -02h42min

    Aantal deelnemers : 55
    1. Mario Willems
    2. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    3. Thomas Degand
    7. Gino Pauwels uit Kalken (WSV Artevelde) op 2'29"
    20. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 3'45"
    28. Wim Maes uit Sinaai (CT Oost-West) op 5'10"
    33. René Mertens uit Dendermonde (MD CT Team)


    26/07/2008 – IZEGEM - BOSMOLENS (W) –
    Elite z/c & Beloften – 117 Km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 65
    1. Mindaugas Goncaras
    2. Joeri Clauwaert
    3. Andy Lannoo

     

    26/07/2008 – SINAAI (O) – Beloften – 112 Km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 70
    1. Willem Dendooven
    2. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde)
    3. Marius Bernatonis
    5. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    6. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    16. Simon Mathys uit Gentbrugge (WSV Artevelde)
    17. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
    19. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT)
    20. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    24. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'25"
    32. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Asfra RT)
    35. Davy Van De Walle uit Lokeren (Keukens Redant CT)
    45. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    48. Jan Vlegels uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    50. Wouter D'Hollander uit Zele (Isorex CT)
    51. Jens Verschaffelt uit St.Niklaas (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    26/07/2008 – HERENTHOUT (A) – Amateurs & Masters – 65 Km - 01h30min

    Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 31
    1. Gunther Cuylits
    2. Kurt Diels
    3. Raf Martens

     

    26/07/2008 – OLSENE (O) – Men Juniors 1.1 UCI – 128 Km - hmin

    Omloop Het Volk

    Aantal deelnemers :
    1. Wouter Haan (Ned)
    2. Michael Vingerling
    3. Michael Savo
    33. Michiel Dieleman uit Hamme (Avia CT)
    40. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    45. Oliver Naesen uit Berlare (KSC Denderstreek Labiekes)
    66. Laurens Coucke uit St.Gillis-Waas (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    99. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes)

     

    26/07/2008 – BORCHTLOMBEEK (VB) – Juniores – 85 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 54
    1. Niels Van Laer
    2. Arnaud Maquet
    3. Gregory Put
    12. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland)
    16. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    20. Stijn Van Geyte uit Grembergen (Isorex CT)
    26. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    40. Steven Smet uit St.Pauwels (Hudiko Waasland)


    26/07/2008 – MOORSELE (W) –
    Juniores – 92 Km - 02h22min

    Aantal deelnemers : 24
    1. Pieter Vuylsteker
    2. Steve Bekaert
    3. Niels Wytinck
    8. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 35"
      

    26/07/2008 – REKKEM - TRILOY (W) – Juniores – 75 Km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 32
    1. Dieter Callens
    2. Willem Van Den Eynde op 5"
    3. Sven De Meyere


    26/07/2008 – BAZEL - KRUIBEKE (O) –
    Nieuwelingen – 64 Km - 01h47min

    Aantal deelnemers : 24
    1. Giovanni De Merlier
    2. Robin Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    3. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC)
    6. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) op 6"
    7. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren)
    8. Jeroen Colman uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    10. Jens Saey uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    16. Michael De Ridder (Hudiko Waasland)
    18. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) op 40"
    19. Jens Verleyen uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 4'00"
    21. Tino De Cock (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    26/07/2008 – BORCHTLOMBEEK (VB) – Nieuwelingen – 64 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    26/07/2008 – HERENTHOUT (A) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 38
    1. Wouter Daniels
    2. Shaked Frank op 8"
    3. Jens Van Den Eynde op 23"
    33. Jordy Lodewyckx (Hoop Op Zegen Beveren) op 1'49"

     

    26/07/2008 – WESTROZEBEKE (W) – Nieuwelingen – 62 Km - hmin

    Aantal deelnemers :


    26/07/2008 – ST.ANDRIES BRUGGE (W) – Aspiranten

     

    26/07/2008 – VOORDE (O) – Aspiranten

    27-07-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    26-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZATERDAG 26/07/2008

    vwf

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PETER VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Weemaes Franky 05   Van Goethem Peter 03
     Franky Weemaes      Peter Van Goethem

    Zaterdag 26 Juli - BEVEREN
    GROTE PRIJS BUYL SPORT


    Catg.A

    1 FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2 De Borger Michel

    3 Davy Peirsman (Temse) op 20”
    4 Van Der Heyden Willem
    5 De Maeseneer Steve 6 Neels Peter (Kruibeke) 7 De Paepe Jimmy 8 Verburcht Ben (Hoboken) 9 Van Geertsom André (St.Niklaas) 10 Bogaert Sammy (Meerdonk)

    Catg.B

    1 Saelens Danny
    2 De Witte Didier (Tielrode)
    3 Van Hove Dirk
    4 Podevin Luc
    5 Van Esbroeck Johan 6 De Bondt Dirk 7 Van Roy Jelle 8 Lammens Bert 9 De Mulder Jan 10 Heirwegh Patrick

    Catg.C

    1 Bruno Albrecht

    2 Patrick Van Renterghem
    3 De Tant Wout
    4 Verschelden Steven
    5 Van Damme Gunter
    6 Dervaux Marnic
    7 Proost Herman
    8 Van Bulck Gunter
    9 Jean-Paul Maveau op 55”

    10 Kenny Janssens uit Zwijndrecht

    11 Laurens Vlaeminck uit Steendorp

    12 Kris Meersschaert uit Stekene

    14 Guido Spanoghe uit Lokeren
     

    Catg.D

    1. PETER VAN GOETHEM (Nieuwkerken)
    2 Turcksin Dominique 
    3 Suys Frank 
    4 De Croock Kurt 
    5 Sergooris Patrick 6 De Muynck Luc 7 Lenie Ronny 8 De Schepper Alain 9 Convents Patrick 10 D'Haese Benny

    Catg.E

    1 Vervondel Marc
    2 Luyten Felix
    3 Rypens Jean-Pierre
    4 Turcksin Stephen
    5 Hoebeke José 6 Noens Daniel 7 Mares Leo (Beveren) 8 Feyaerts André 9 Coppens Rudi 10 Aers Luc

    Catg.F

    1 Vandenhauwe Etienne
    2 Blommaert Dirk
    3 Ceurens André
    4 Van den Abbeele Eddy
    5 Van Der Meulen Jos 6 Letters Francois 7 Fauck Guido 8 Spinnael Louis 9 Dhondt Hubert 10 De Cremer William
     

    Catg.G

    1 Matthijssens Bernard
    2 Van De Vijver Francois
    3 Simons Louis
    4 Saelens Clement
    5 Vandenheuvel Gilbert 6 Devleeschauwer Gerard 7 Desmet Adrien 8 De Cock Luc 9 Geerts Jozef 10 Saerens Jozef

    26-07-2008 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 25/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    VRIJDAG 25/07/2008 – MOORSELE (W) –
    Elite z/c & Beloften – 111 Km - 02h39min

    Aantal deelnemers : 53
    1. Stijn Nauwynck
    2. Bart Van Speybroek op 11"
    3. Kim Borry
    4. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT) op 17"

     

    25/07/2008 – STOK - KORTENAKEN (VB) – Elite z/c & Beloften – Tijdrit=12 Km

    INTERCLUB - RIT 3 - Ronde van Vlaams Brabant
    Aantal deelnemers : 139
    1. Bart Laeremans in 14'48"
    2. Jens Debusschere op 5"
    3. Chris Barton op 5"
    16. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 34"
    41. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT) op 1'03"
    43. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 1'03"
    56. Frederik Penne (SDC Rogelli CT) op 1'14"
    57. Stijn De Vriese uit Zele (Fornex CT) op 1'15"
    63. Björn Coomans uit Wilebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 1'21"
    88. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'48"
    117. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT) op 2'31"
    119. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'35"
    125. Nic Van Walle uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'43"
    126. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT) op 2'44"
    130. Stijn Gidé uit Waasmunster (Fornex CT) op 2'59"

    Opgegeven : Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix)


    25/07/2008 – LOMMEL BARRIER (LB) –
    Amateurs & Masters – 78 Km - hmin

    Aantal deelnemers :
    1. Andy Van Olmen
    2. Wim Jansen
    3. Guido Dreesen


    25/07/2008 – BAMBRUGGE (O) – Dames Elite – 82 Km - 02h16min

    Aantal deelnemers : 51
    1. Joanna Rowsell
    2. Sylvia Debboudt op 39"
    3. Elisabeth Amitstead op 47"
    5. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
    10. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F.Liedekerke)
    18. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT) op 2'35"
    20. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    24. Sofie De Nijs uit Gentbrugge (De Sprinters Malderen)
    26. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    27. Melissa Huyghe uit Breendonk (De Sprinters Malderen)
    38. Karine Copejans (Benelux Team)

    26-07-2008 om 19:57 geschreven door kenny


    25-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE MOORSLEDE-SLIJPSKAPELLE !!!

                                              Champagne

    GUY SMET WINT 300STE WEDSTRIJD UIT ZIJN CARRIERE !!!

                            Smet Guy koers guy 24 juli 2008 slijpskapelle 008
                                     
    Guy Smet met zijn kinderen en familie en natuurlijk het bloemenmeisje !!!
     
    DONDERDAG 24/07 – MOORSLEDE-SLIJPSKAPELLE – Elite z/c & Beloften

    Te Slijpskapelle kwamen 55 renners hun rugnummer afhalen om daarvoor in de plaats 113,4 Km af te leggen of 21 ronden van 5,4 Km. In de 2de ronde waren Wouter Demeulmeester , Kurt Serlet en De Ruyter Cedric de eerste aanvallers die even voorop gingen rijden maar het duurde voor hen maar 1 ronde. Vanaf ronde 6 was het al bingo , de juiste groep was vertrokken en bestond uit 7 renners met : Guy Smet (Kruibeke) , Ward Lapiere , Stijn Joseph , Planckaert , Fabrice Debrabant , Kevin Degezelle en Stefaan Kerkhof. Twee ronden later sloten ook Geoffrey Demeyere en David Geldhof nog aan zodat ze vooraan met 9 man konden gaan uitmaken wie ging winnen want al snel bedroeg hun bonus 1min15sec en werd steeds verder uitgebouwd tot dat in ronde 18 het volledig verbrokkelde peloton mocht stoppen wegens te grote achterstand. Met nog 2 ronden te gaan vielen 2 renners vooraan weg met name Planckaert en Fabrice Debrabant en ook zij mochten vroegtijdig stoppen. Bij het ingaan van de laatste ronde kwamen 4 renners op kop en luisterden naar : Guy Smet , Kevin Degezelle , Stijn Joseph en Geoffrey Demeyere en het werd een zeer spannende spurt die ditmaal door Guy Smet werd gewonnen voor Kevin Degezelle , Geoffrey Demeyere en Stijn Joseph , meteen de 16de bloemenruiker voor Guy Smet die hiermee zijn 300ste wedstrijd uit zijn carrière wint.

    "
    Een moment voor Guy Smet om even stil van te worden !!!!"

    Smet Guy koers guy 24 juli 2008 slijpskapelle 010
                     
    Guy mocht het uitleggen aan de micro hoe hij zijn 16de van het seizoen won.

    Smet Guy koers guy 24 juli 2008 slijpskapelle 002
                                              Het peloton toen alles nog moest beginnen.

     

    Met dank voor de foto’s en het verslag aan “Saffia”

    25-07-2008 om 18:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 24/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 16°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    Smet Guy 02

    DONDERDAG
    24/07/2008 – NINOVE (O) – Elite m/c & Elite z/c & Beloften - 169 Km – 03h53min

    Aantal deelnemers : 125
    1. Jérôme Baugnies
    2. Reinier Honig op 3"
    3. Pieter Ghyllebert
    5. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras)
    22. Sven Renders uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    38. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 4'03"
    41. Preben Van Hecke uit Berlare (Topsport Vlaanderen) op 4'13"

     

    24/07/2008 – KLEMSKERKE – DE HAAN (W) – Elite z/c & Beloften – 113 Km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 63
    1. Frederik Toortelboom
    2. Kevin Maene
    3. Aziz Immouni
    8. Geert Joos uit Oppuurs (MBK-Delsol Team) op 1'15"
    9. Kris De Block uit Mariekerke (De Rupelspurters Boom)


    24/07/2008 – MOORSLEDE – SLIJPSKAPELLE (W) – Elite z/c & Beloften
    – 113 Km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 55
    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Kevin Degezelle
    3. Geoffrey Demeyere op 15"


    24/07/2008 – HEVERLEE (VB) –
    Elite z/c & Beloften – 146 Km - 03h31min

    INTERCLUB - RIT 2 - Ronde van Vlaams Brabant

    Aantal deelnemers : 154
    1. Sep Vanmarcke
    2. Danny Verelst
    3. Davy Delme op 50"
    8. Björn Coomans uit Wilebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    22. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)
    23. Stijn De Vriese uit Zele (Fornex CT)
    25. Stijn Gidé uit Waasmunster (Fornex CT)
    26. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    29. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    33. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT)
    44. Frederik Penne (SDC Rogelli CT)
    53. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    58. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    92. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 1'20"
    95. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix)
    100. Nic Van Walle uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes)

    Opgave : Steven De Caluwé uit Eksaarde (SDC Rogelli CT)

    25-07-2008 om 18:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN DONDERDAG 24/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.G !!!


    Weemaes Franky 05   De Blick Freddy 03
     Franky Weemaes         Freddy De Blick
     

    DONDERDAG 24/07 - LAARNE

     

    Categorie AB: (43 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.FRANKY WEEMAES (Melsele, winnaar cat. B)

    3.David Van Pelt (A2)

    4.Kristof Muys (B2)

    5.Bart Verhasselt (A3) 6.Kris Verhooghe (B3) 7.Patrick Tas (B4) 8.Bart Van Den Wyngaerd (B5) 9.Patrick Vaeyens (B6) 10.Tom Van Dierendonck (A4) 11.Thierry Everaert (B7) 12.Davy Van Bosbeke (A5) 13.Piet Hereijgers (B8) 14.Vincent Evers (A6) 15.Filip Troubleyn (Temse A7) 16.Peter De Maere (Tielrode B9) 17.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A8) 18.Renaat Demeter (A9) 19.Geert Smet (St.Niklaas B10) 20.Joeri Bultinck (A10) 21.Steven Hanselaer (A11) 22.Ulrich Van Sterthem (A12) 23.Steve Randles (A13) 24.Stefaan Cornelis (A14) 25.Kris Smet (St.Niklaas B11) 26.Tom Willems (A15) 27.Thijs Coucquyt (A16) 28.Steve Ferguson (B12) 29.Kenneth Mercken (A17) 30.Mike Van De Walle (A18)

    Categorie CD:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Walter De Veerman (Lochristi C2)

    3.Peter Kerckaert (Lovendegem, winnaar cat. D)

    4.Patrick Mettepeningen (Hamme C3)

    5.Danny Van Oyen (D2) 6.Ivan Wulffaert (C4) 7.Youri De Bock (Deinze C5) 8.Dirk Verresen (D3) 9.Frank Casteels (D4) 10.Dirk Mathijs (Gentbrugge C6) 11.Ghislain Vanbruane (C7) 12.Ko Harms (D5) 13.Ronald De Scheemaeker (D6) 14.Henri De Decker (D7) 15.Geert Roegiers (C8) 16.Paul Hunninck (D8) 17.Eddy Nachtergaele (C9) 18.Keny Wille (D9) 19.Hans Van Lierde (D10) 20.Hans Van Nieuwenhuyse (C10) 21.Bram De Maeyer (C11) 22.Eric Slock (C12) 23.Christ De Baat (D11) 24.Daniel Denis (D12) 25.Luc Van Dorpe (C13) 26.Gilbert Van Steenberghe (C14) 27.Nico Lauwaert (Beveren C15) 28.Jonas Pfaff (Beveren C16) 29.Albert De Simpelaere (C17) 30.Kris Govers (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Maurice Van Speybroeck (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Staf Lievens (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Danny De Coninck (E3)

    5.Wim De Waal (E4) 6.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E5) 7.Erwin D'Hondt (E6) 8.Tony Baudonck (+2) 9.Patrick Buyens (E7) 10.Marc Van Ryssel (E8) 11.Richard Vermeersch (E9) 12.Eddie Van Leirberghe (+3) 13.Kris Librecht (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +4) 15.Luc Verschoren (E11) 16.Gino Geirnaert (E12) 17.John Christiaens (E13) 18.Daniel Noens (E14) 19.Emmanuël De Loor (E15) 20.Philippe Lacquet (E16) 21.Joeri De Cock (E17) 22.Marc Vervondel (+5) 23.Jan Van Hove (E18) 24.Pedro Pollefliet (E19) 25.Geert De Saedeleire (E20) 26.Frank De Broeder (E21) 27.Dirk Maes (Nieuwkerken E22) 28.Staf Van Agtmaal (E23) 29.Emiel Slock (E24) 30.Jan Vekemans (E25)

    Categorie F1:

    1.Georges Vonckx

    2.Herman Van Den Borre

    3.Eddy Caeckaert

    4.Robin Van Kerschaver

    5.Luc Snels 6.Jozef De Naeghel 7.Karel Andries (Schoten) 8.Luc Cocquyt 9.Erik Delys 10.Dirk De Cauwer 11.August Lerno 12.Bart Delagrange 13.André Wouters 14.Eddy Iterbeke 15.Philemond Delgouffe 16.William Govaert (Waasmunster) 17.Kris Van Slycke 18.Rudy Lammens 19.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas) 20.Antoine Hooreweghe 21.Jos Lissens 22.Filip Saey

    Categorie F2:

    1.Rudiger Savat (Maldegem)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Etienne Van Hecke

    4.Ludo Opdebeek

    5.Omer De Becker 6.Noel Rogge 7.Roger Den Tijn 8.Marc De Bruycker 9.Theo Coudyzer 10.Jackie Boel 11.Alois Carmeliet 12.Luc De Cock 13.Patrick Plasschaert 14.Hervé Verstuyft 15.Johanson De Winne 16.Patrick Elegheer 17.Johny De Bilde 18.Henk Bolle 19.Eric Stevens 20.Marinus Lockefeir 21.Roland Van Imschoot 22.Martien Van Hoogstraten 23.Kurt Wille

    Categorie G:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Joseph D'Hont

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Willy Roels

    5.Arnold De Muynck 6.Kenneth Haddon 7.Mathieu Mercken 8.François Smolders 9.Julien Vyvey 10.Leo De Jong 11.Frans Robijns 12.Maurice Engels 13.André Bogaert 14.Daniel Cornu 15.Freddy Vervenne 16.Ortaire Stevens 17.Erik Vandersteen 18.Pierre Van Den Eede 19.Michel Bousard 20.Mark Heyndrickx 21.Roger De Breuker 22.Jean-Pierre Pepermans 23.Gerrit Westenberg 24.Gérard Raes 25.Johan Vandecaveye 26.François Brouwers 27.Marcel Meeuwes 28.Lucien Van Impe 29.Paul De Geynst 30.Jean-Pierre Heirman

    Categorie G+:

    1.Jack Watson (Engeland)

    2.Armand Mols

    3.Gerard Mariën

    4.Karel Alen

    5.Raf Luyckx 6.René Colman 7.Peter Ryalls 8.Edward Battersby 9.Jan Van Boxtel 10.Leon Vervaet 11.Francois Mertens 12.Huub Konings 13.Noel De Muynck 14.Leopold Van Havermaet 15.Frans Van Looveren 16.Germaine Meulders 17.Cora De Bruijne 18.Walter Horre 19.Willy Voorbraeck 20.Roland De Clercq 21.Alfons De Schepper 22.Jozef Lambrechts 23.Charles De Laet 24.Urbain D'Hondt 25.Donné Neckebroeck 26.Julien Schaukens

    25-07-2008 om 12:31 geschreven door kenny


    24-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z/C & BELOFTEN TE DE CLINGE !!!

    KOEN VAN DE VELDE behaald knappe 3deSeizoenszege in het criterium
    van De Clinge !!!


                                 Van de Velde Koen Aankomst Clinge
                                                           Koen Van de Velde haalt het net voor het spurtend peloton.

    Van de Velde Koen met bloemnenmeisje   Van de Velde Koen met zij vrouw
              Koen mag de bloemen in ontvangst nemen van het bloemenmeisje.                    Koen Van de Velde met zijn vrouwtje.
     

    DINSDAG 22/07 – DE CLINGE (Ned) – Elite z/c & Beloften

     

    Disdagavond kwamen 55 renners afgezakt naar het Nederlandse De Clinge voor een wedstrijd te betwisten over 85 Km of 50 ronden van 1,8 Km over de Hollandse klinkers. Vanaf de start werd een hels tempo opgelegd en dat vooral om premies te kunnen pakken , de klinkers zorgden voor veel lekke banden en kapotte spaken. Gelukkig kan je in dergelijke criteriums gebruik maken van een
    'rondevergoeding', dit wil zeggen dat als je pech hebt je van wiel mag wisselen in een daarvoor voorziene box en je plaats nadien terug in het peloton mag innemen, er mag wel maar 1 ronde 'gespijbeld' worden. In de tiende ronde mocht Koen Van de Velde (Stekene) na een lekke voorband van deze privilege gebruik maken , gelukkig voor hem zou achteraf blijken. Op tien ronden van het einde geraakten na verschillende aanvalspogingen toch 2 renners voorop en zij pakten een maximale bonus van 30sec , een rondje werd binnen de 2min15 à 2min30 verreden , dus hun voorsprong was gevaarlijk groot. Met nog 2 ronden te gaan werden ze toch nog bijgehaald door het peloton dat toen nog uit goed 35 man bestond. In de laatste ronde schoven Koen Van de Velde en Tony Heirbaut (Belsele) mee naar voor in het spoor van Ronald Roos en net voor de voorlaatste bocht zette Koen Van de Velde een alles of niets onderneming op. Zonder te remmen dook hij in de laatste bocht en nam een kleine voorsprong op de eerste achtervolger , in de laatste bocht deed hij hetzelfde en nam bij het op draaien van de laatste rechte lijn goed 25 meter voorsprong op het peloton. Dit bleek uiteindelijk ruim voldoende om de spurtende meute achter hem te houden wat meteen voor Koen Van de Velde de 3de zege van het seizoen opbracht. Tweede werd Johnny Hoogerland , 3de Tony Heirbaut , 4de Peter Van Achtmaal , 5de Sander Stiegelis (Hontenisse)en dus eindigden de 2 gestarte Waaslanders in de Top 3.

    Koen Van de Velde :
    "Een mooie verassing is dit , had het hier niet verwacht , heb net 2 dagen Gentse Feesten en een eerste werkdag achter de rug en nu hier winnen? Heb het gelukje gehad dat Tony Heirbaut een 100 meter voor de laatste bocht mij nog een duwtje gaf zodat ik tegen een , eigenlijk iets te hoge snelheid de voorlaatste bocht kon induiken , letterlijk en figuurlijk , ik moest niet sneller gaan want dan was ik den decor in gevlogen. Als ik zie naar de top 5 dan zijn er geen pannenkoeken bij, Hoogerland winnaar van de profkoers in Wanzele , Tony Heirbaut die aan een sterk jaar bezig is. Nee ben zeer content , hopelijk kan ik er nog een goed seizoenseinde aan breien."


    Van de Velde Koen Blije familie
                                                Rechts de vrouw van Koen met zijn dochter.

    Van de Velde Koen Aankomst Clinge 2
                                   Koen bedankt Tony Heirbaut en wint zo de koers te De Clinge. 

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Koen Van de Velde”

    24-07-2008 om 11:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE ROTSELAAR !!!

    BJÖRN COOMANS wint de eerste Rit in de Ronde van Vlaams Brabant 2008 !!!

    Coomans Björn 07
                                                        Björn Coomans  wint de massaspurt.

    Coomans Björn 08
                  
    Björn Coomans met de gele trui ,leider in het individueel klassement.


    WOENSDAG 23/07 – ROTSELAAR – Elite z/c & Beloften 2.12

     
    De renners moesten in de 1ste rit van de Ronde van Vlaams Brabant te Rotselaar 159 Km afleggen.
    Het werd een massaspurt die glansrijk werd gewonnen door Björn Coomans uit Willebroek. Vandaag is in Rotselaar de ronde van Vlaams-Brabant gestart. De renners moesten een afstand afleggen van 158,6km , waaronder 3 maal over de allerbekende chartreuse in Leuven. Een echte keutenbijter ! Na verschillende ontsnappingen kwam men in de laatste ronde tot een groep van 41 leiders. Op minder dan 1 Km kwam nog een valpartij waaronder de favoriet Kurt Van Goitsenhoven. Gelukkig was het in de laatste kilometer en verloor hij dan ook geen kostbare tijd in het algemeen klassement. In een spannende eindsprint won Björn Coomans van Adam Blythe. Tevens pakt Björn Coomans de gele trui (Leider in Individueel Klassement) , de groene trui (Leider in Puntenklassement) , de zwarte trui (Ritzegen) zijn ploegmaat Stijn Steels uit Westerlo pakt de blauwe trui (Leider in Knelpuntenkassement).


    Coomans Björn 10
                             Björn Coomans met de groene trui (Leider in Puntenklassement).

    Coomans Björn 11
                                                Björn Coomans met de zwarte trui (Ritzegen).

    Coomans Björn 05
                                           Het podium met alle truien vertegenwoordigd.
             

    Coomans Björn 06
                       Stijn Steels uit Westerlo pakt de blauwe trui (Leider in Knelpuntenkassement).

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Ronald Coomans”

    24-07-2008 om 11:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE HECHTEL-EKSEL !!!

    Pech houd Filip Van Hecke uit de top-5 !!!

     

    Van Hecke Filip hechtel1  Van Hecke Filip hechtel4 Van Hecke Filip hechtel2

    Zondag 20/07 werd de derde manche van de Flanders Cup 2008 gereden te Hechtel-Eksel. Door enkele zware onweersbuien werd de koers gereden op een modderige omloop , gespekt met enkele korte maar nijdige klimmetjes. En dit onder een steeds dreigende hemel , niet alleen van de regenbuien maar ook van de overvliegende vliegtuigen van de nabije airshow.

    Filip Van Hecke (Stekene-Masters 1) : “Na de start zat ik redelijk vooraan , Maes, Delfosse, Pattyn en De Beyne namen direct het commando. Ikzelf volgde met een voor mij onbekende biker op korte afstand. Ik passeerde de man en probeerde vooraan aansluiting te krijgen. Dit ging precies niet lukken en ik temporiseerde een beetje waarna ik hulp kreeg van Peter Verstraete. Samen trachtten we dichter te komen maar het lukte ons niet. We reden derhalve voor de vijfde plaats. Iets later kreeg diesel Marc Donné aansluiting met ons zodat we samen reden op plaats 5, 6 en 7. In de derde ronde kreeg ik met pech te kampen. Mijn voorrem bleef hangen zodat het wiel bijna niet meer draaide. Ik diende de materiaalpost binnen te rijden, wiel er uit te doen en zuigertjes van de schijfrem achteruit te duwen. Zo kon ik verder rijden zonder evenwel de voorrem nog te gebruiken. Ondertussen was ik een plaats of twee achteruit geslagen. Ik kon ze beiden nog terug pakken en achter laten zodat ik op de zevende plaats uitkwam. Jammer van de pech anders had er misschien wel top vijf ingezeten...”

    Van Hecke Filip hechtel6



    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Filip Van Hecke”

    24-07-2008 om 11:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE STEINDORF (MÜNCHEN) !!!

    PATRICK MEERSSCHAERT wint met team de 24-uren van Steindorf !!!

     
    Meersschaert Patrick 08steindorf_pod_4man   Meersschaert Patrick 08steindorf_finish_intro


    Zaterdag 19/07 en Zondag 20/07 heeft Patrick Meersschaert uit Stekene deelgenomen aan de 24-uren wedstrijd in het Duitse Steindorf nabij München. Een fijn evenement met bijna 700 deelnemers. Men kon deelnemen in ploegen van 8, 4, 2 of zelfs solo rijden. “Omdat Univega de hoofdsponsor was van het evenement lag er toch wel wat druk op onze schouders aldus Patrick”. Samen met Gody Jacobs, Dion Gillissen (NL) en Marius Lembeck (D) vormde Patrick een team. Ze lieten Gody Jacobs als eerste starten omdat ze wisten dat hij een snelle starter was en van dan af zouden ze om de 2 ronden aflossen (ongeveer 27 minuten).

    Patrick Meersschaert : “Zéér slopend want telkens je aan beurt komt ga je voluit en rij je bijna een half uur in het rood maar dat dan niet 1 keer maar een keer of 12 (we hebben 's nachts 3 ronden gereden) !! In totaal had iedere ploegrenner rond de 150 km zuivere verzuring in de benen zodat de laatste aflossingen waarin we nog slechts 1 ronde voluit konden gaan enorm pijnlijk waren. Maar de beloning was zoet: bij het ingaan van de laatste ronde ging de ganse tent (waar ik doorheen moesten rijden) uit de bol en toen mijn ploegmakkers de laatste honderden meters aansloten om samen over de finish te rijden kregen we een applaus dat men soms niet op een wereldbeker krijgt ! Uiteindelijk wonnen we met een 8-tal minuten verschil op het Duitse Kona-Nissan team. De vreugde bij het team was kompleet omdat Jean Biermans (NL) en Christian Fischer (D) de duo-wedstrijd wonnen en Katrin Nuemann solo bij de dames won. De vreugde werd wel een beetje overschaduwd door de diefstal van mijn fiets die voor de wagen stond terwijl ik mij achteraan aan het omkleden was ! “

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Patrick Meersschaert”

    24-07-2008 om 11:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan BJÖRN COOMANS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Coomans Björn 02

    WOENSDAG 23/07/2008 – ROTSELAAR (VB) – Elite z/c & Beloften 2.12 – 159 Km - 03h36min

    INTERCLUB - RIT 1 - Ronde van Vlaams Brabant

    Aantal deelnemers : 195
    1. BJÖRN COOMANS uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    2. Adam Blythe
    3. Gert Dockx
    11. Stijn De Vriese uit Zele (Fornex CT)
    16. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    17. Frederik Penne (SDC Rogelli CT)
    35. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    38. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    56. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'14"
    58. Nic Van Walle uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes)
    62. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix)
    64. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT)
    80. Stijn Gidé uit Waasmunster (Fornex CT)
    119. Steven De Caluwé uit Eksaarde (SDC Rogelli CT)
    138. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    139. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)


    23/07/2008 – DEINZE (O) – Elite z/c & Beloften – 114 Km - 02h32min

    Aantal deelnemers : 103
    1. Gerdy Ververken
    2. Geert Vermoote
    3. Marius Bernatonis
    17. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen) op 32"
    27. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'03"
    35. Gino Pauwels uit Kalken (WSV Artevelde)

     

    23/07/2008 – KERKSKEN (O) – Elite z/c & Beloften – 118 Km - 02h44min

    Aantal deelnemers : 54
    1. Tony Driesen
    2. Georgi Georgiev op 10"
    3. Roderick Muscat
    7. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT) op 18"
    11. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 3'00"
    12. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    14. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond)
    20. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team) op 4'00"
    26. Steven Goossens uit St.Nikaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    32. Kenny Van Garsse uit Zele (Wielerclub Hamme-Zogge)


    23/07/2008 – WESTROZEBEKE (W) – Elite z/c & Beloften – 114 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 35
    1. Bart Kuypers
    2. Kim Borry op 5"
    3. Sylvain Rolet


    23/07/2008 – BOORTMEERBEEK (VB) – Am./Mast./Elite z/c & Beloften – 89 Km - 02h02min 

    Aantal deelnemers : 93
    1. Timothy Stevens
    2. Roy De Waal
    3. Thijs Droogmans
    12. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    35. Ben Verburgt uit Hoboken
    42. Jens Tummeleer uit Duffel
    46. Jef De Batist van L.O.


    23/07/2008 – BISSEGEM (W) – Dames Jeugd – 56 Km - 01h28min

    Aantal deelnemers : 20 Nieuwelingen

    1. Lisa Bogaert
    2. Elke Maes
    3. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)
    16. Laurenza  De Backer uit Burcht (Hoop Op Zegen Beveren)


    Aantal deelnemers : 32 Juniores
    1. Lotte Van Hoek
    2. Martina Weiss op 31"
    3. Marion Rousse op 50"
    17. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    26. Liesl Van Daele uit St.Niklaas (Benelux Team)
    27. Claudia Paelinck uit Belsele (Benelux Team)


    23/07/2008 – BISSEGEM (W) – Juniores – 87 Km - 01h59min

    Aantal deelnemers : 46
    1. Kenny Vandenheede
    2. Jean Baptiste Taleux
    3. Sylvester Sioen
    17. Kenneth Marien uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)


    23/07/2008 – MAARKEDAL (O) – Juniores – 92 Km - 02h02min

    Aantal deelnemers : 56
    1. Louis Verhelst
    2. Arnoldas Laurisonis op 16"
    3. Gertjan Lauwereys
    9. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen) op 1'00"
    11. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    15. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    17. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    18. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    21. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    23. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)
    29. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)


    23/07/2008 – SINT-KATELIJNE-WAVER (A) – Juniores – 85 Km - 02h00min

    Aantal deelnemers : 104
    1. Yannick Janssen
    2. Jonas De Keersmaecker
    3. Dimitry Severin op 5"
    15. Gerry Druyts uit Wilrijk (DCM-GB Vorselaar)
    21. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC)
    25. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    46. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland)

     

    23/07/2008 – SINT-KATELIJNE-WAVER (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 63
    1. Jeff Peelaers
    2. Alexander Aerts
    3. Wesley Foque


    23/07/2008 – STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h41min

    Aantal deelnemers : 45
    1. Quentin Hoper
    2. Qyentin Van Heuverswijn
    3. Niels De Rooze


    23/07/2008 – WORTEGEM PETEGEM (O) –
    Nieuwelingen – 61 Km - 01h35min

    Aantal deelnemers : 60
    1. Ruben Van Der Haeghen
    2. Jonas Timbreur
    3. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen) op 20"

    24-07-2008 om 10:45 geschreven door kenny


    23-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE KERKSKEN !!!

    TONY DRIESEN wint solo te Kerksken !!!

     
    Driesen Tony


    WOENSDAG 23/07 – KERKSKEN – Elite z/c & Beloften

     

    Er kwamen 54 renners langs de inschrijvingstafel te Kerksken om 118 Km af te leggen of 13 ronden van 9,1 Km. Voor de renners van Wimi-Games altijd een speciale koers daar deze de hoofdplaats is van hun sponsor en dus waren de renners van de club tuk om deze wedstrijd te winnen. Vanaf ronde 4 reden 10 renners weg die luisterden naar de namen : Spas Gyorov , Georgi Georgiev , Vincent Annaert , Bart De Clercq , Roderick Muscat , Tony Driesen , Kevin Van Den Eeckhout , Jurgen De Deyn (Wichelen) en  Jean-Michel Comminette. Ze reden direct een voorsprong bij elkaar van 45sec en al snel werd duidelijk dat de trein vertrokken was , in ronde 7 ontstond een groepje achtervolgers van 9 met Guy Smet (Kruibeke) , Cedric Van Lommel (Heist o/d Berg) , Pieter De Rekeneire , Jan Gettemans , Maarten De Jong , Anthony Van Den Berghe (Sinaai), Matthias Coppens , Lorenz Lambrechts en Jos Kools. In ronde 8 trokken Guy Smet , Cedric Van Lommel en Maarten De Jonge nog eens fors door en muisden ervan onder maar de kloof dicht rijden was teveel van het goede , tot op 25sec geraakten ze en dat werd zelfs teveel voor Maarten De Jonge die moest lossen en dus mochten Cedric en Guy spurten voor plaats 11 en 12.

    In tussen kon Tony Driesen het vooraan afmaken en kwam solo binnen en won zo verdiend te Kerksken. Op 10sec kwam Georgi Georgiev binnen op plaats 2 voor Roderick Muscat.

    Jurgen De Deyn werd 7de op 18sec , Cedric Van Lommel 11de , Guy Smet 12de en Anthony Van Den Berghe 14de.


    Smet Guy koers guy 23 juli 2008 kerksken 005
                       Guy Smet en Cedric Van Lommel probeerden nog de aansluiting te maken. 

    Smet Guy koers guy 23 juli 2008 kerksken 002
                                 Het peloton met Guy Smet op kop op zoek naar de koplopers.

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Saffia”

    23-07-2008 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN DINSDAG 22/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan
    RAF LUYCKX met zijn zege in de Catg.G+ !!!

     

    DINSDAG 22 JULI – OOSTAKKER

    Categorie AB:
    (42 dln)

    1.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    2.David Van den Broeck (A2)

    3.Bart Vlerick (A3)

    4.Steven Martens (A4)

    5.Geert Verween (Evergem, winnaar cat. B) 6.Thierry Everaert (B2) 7.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B3) 8.Rudi Rabout (B4) 9.Sven Vanacker (A5) 10.Nic Maes (B5) 11.Davy Caen (A6) 12.Joachim Neyt (A7) 13.Stefaan Cornelis (A8) 14.Joeri Bultinck (A9) 15.Koen Van Parijs (A10) 16.Davy Van De Walle (A11) 17.Kristof Dhondt (B6) 18.Adilson De Koster (B7) 19.Dries De Smet (A12) 20.Niet Ingevuld (B8) 21.Kurt Heyman (Bazel A13) 22.Niet Ingevuld (B9) 23.Niet Ingevuld (B10) 24.Niet Ingevuld (B11) 25.Kieran De Fauw (A14) 26.Steven Decoster (B12) 27.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A15) 28.Nico Barbé (A16) 29.Tom Willems (A17) 30.Peter De Maere (Tielrode B13)

    Categorie CD:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Karel De Ravet (C2)

    3.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    4.Marc Borghgraef (Burcht C3)

    5.Dirk Verresen (D2) 6.Ko Harms (D3) 7.Ivan Wulffaert (C4) 8.Eddy Nachtergaele (C5) 9.Walter De Veerman (Lochristi C6) 10.X (C7) 11.Peter Kerckaert (D4) 12.X (C8) 13.Georges Vergauwe (D5) Geen verdere uitslag ontvangen

    Categorie E/E+:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    2.Danny De Coninck (+2)

    3.Patrick Dick (Wondelgem, winnaar cat. E)

    4.Hilair Heye (E2)

    5.Marc Van Overmeir (St.Niklaas+3) 6.Marc Van Ryssel (E3) 7.Eddie Van Leirberghe (+4) 8.Emmanuël De Loor (E4) 9.Philippe Lacquet (E5) 10.Tony Baudonck (+5) 11.Maurice Van Speybroeck (E6) 12.Wim De Waal (E7) 13.Patrick De Backer (E8) 14.Frank De Broeder (E9) 15.Geert De Saedeleire (E10) 16.Peter De Ghein (E11) 17.Marc Van Parrijs (E12) 18.Dirk Maes (Nieuwkerken E13) 19.Nico Rijckaert (E14) 20.Kris Librecht (E15) 21.Rik Vandeputte (E16) 22.Patrick Buyens (E17) 23.Willy De Sutter (E18) 24.Tommy Heyse (E19) 25.Richard Vermeersch (E20) 26.Joeri De Cock (E21) 27.John Van Rijsbergen (E22) 28.Florent De Leersnyder (+6) 29.Emiel Slock (E23) 30.Ray Phodes (E24)

    Categorie F1:

    1.Noël Verzele (Nazareth)

    2.Luc Cocquyt

    3.Luc Snels

    4.Antoine Hooreweghe

    5.Bart Delagrange 6.Danny Degroote 7.Jozef De Bruyn 8.Roger Goormans 9.Eric De Wilde 10.Rudy Lammens 11.William Govaert (Waasmunster) 12.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas) 13.Eddy Iterbeke 14.Dirk De Cauwer (Hamme) 15.August Lerno 16.Philemond Delgouffe 17.Luc Verkinderen 18.Guy Dhaese 19.Freddy Cornette 20.Kurt Wille 21.Roger Beelaert (Steendorp) 22.Willy Raes

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Daniel Galliot

    3.Ludo Opdebeek

    4.Kees Sebrechts

    5.Rudiger Savat 6.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 7.David Orford 8.Christiaan Michiels 9.Roger Den Tijn 10.Marc Schockaert 11.Denis Knabe 12.Roland Van Imschoot 13.Gustaaf De Nil 14.Marinus Lockefeir 15.Eric Roels 16.Patrick Elegheer 17.Patrick Plasschaert 18.Henk Bolle 19.Jos Dierks 20.Hervé Verstuyft 21.Erik De Waele 22.Eric Stevens 23.Etienne Van Hecke 24.Kurt Wille 25.Etienne Declercq

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Jozef Vangeel

    3.Julien Vyvey

    4.André Bogaert

    5.Erik Vandersteen 6.Daniel Cornu 7.Kamiel Everaert 8.André Wouters 9.Gilbert Rijckaert 10.Gérard Raes 11.Willy Roels 12.Roger De Breuker 13.Frans Robijns 14.Jaak Cocquyt 15.Pierre Van Den Eede 16.Firmin De Zutter 17.Ortaire Stevens 18.Leo De Jong 19.Johan Vandecaveye 20.Paul De Geynst 21.Gerrit Hairwassers 22.Werner Wittock 23.René Van Reeth 24.Marcel Meeuwes 25.Freddy Stevens 26.Willy Vereecken 27.Jean-Pierre Heirman

    Categorie G+:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.Gerard Mariën

    3.José Van Herreweghe

    4.Karel Alen

    5.Noel De Muynck 6.René Colman 7.Edward Battersby 8.Leon De Rick 9.Leon Vervaet 10.Willy Voorbraeck 11.François Mertens 12.Alfons De Schepper 13.Germaine Meulders 14.Roland De Clercq 15.Karel Loockx 16.Michel Vander Beke 17.Urbain D'Hondt 18.Jef Verheyen 19.Leopold Van Havermaet 20.Willy Seghers 21.David Watson 22.Jozef Lambrechts 23.Frans Van Looveren

    23-07-2008 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN MAANDAG 21/07/2008

    vwf

    EUROPEES KAMPIOENSCHAP VWF

     

    DAVY PEIRSMAN KROONT ZICH TOT EUROPEES KAMPIOEN !!!


    Peirsman Davy 11 Europees Kampioen 01  Peirsman Davy 12 Europees Kampioen 01  

    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    MAANDAG 21/07 - GRIMMINGE

     

    A-reeks
    1 DAVY PEIRSMAN (Temse)
    2 Van Der Heyden Willem
    3 Vermassen Peter
    4 Lison Bjorn
    5 Van Gucht Mario 6 Mettepenningen Patrick (Hamme) 7 Van Gijsegem Nico 8 Van Den Cruyce kevin 9 Lauwereys Kristof 10 Verstraeten Bert

    Peirsman Davy 10 Europees Kampioen 01
                                     Davy Peirsman heer en meester in de spurt.


    B-reeks
    1 De Bondt Dirk
    2 Saelens Danny
    3 Thomas Rudy
    4 Geldhof Stephen
    5 Van Roy Jelle 6 Rens Marc 7 Braekmans Michael 8 Van Hove Dirk 9 Van Bellingen Danny 10 Van Hemelrijk Frankie

    C-reeks
    1 Dupont Benny

    2 De Backer Danny
    3 Van Der Vurst Ronny
    4 De Vos Gino
    5 Wille Gunter 6 Cosijn Joris 7 Proost Herman 8 De Tant Wout 9 Van Obbergen Wim 10 De Clercq Gino

    D-reeks
    1 Paridaens Ronny
    2 Van De Moortele Peter
    3 Turcksin Dominique
    4 Veirman Rudy
    5 Buggenhout Alain6 Stammeleer Dirk7 Borremans Danny 8 Vanheusden Luc 9 Van Mol Luc 10 Van De Velde Rudy

     

    E -reeks
    1 Vervondel Marc

    2 Maes Jos
    3 Lintermans Rik
    4 Broothaerts Jean-Pierre
    5 De Nijs Paul 6 Mersseman Roland 7 Turcksin Marc 8 Camphyn Yvan 9 Kersten Olivier 10 Claeys Jean-Pierre

    F-reeks
    1 Van Den Borre Herman
    2 Hoof Roger (St.Niklaas)

    3 Vandenhauwe Etienne
    4 Blommaert Dirk
    5 Ceurens André 6 Maldrie Robert 7 Van Isterdael Neron 8 Bruggeman Jo 9 Fauck Guido 10 Van Vaerenberg William

    G-reeks
    1 Devleeschauwer Gerard

    2 Saelens Clement
    3 De Maeyer Jos
    4 Van Impe Freddy
    5 Verpaelt Adolf 6 Beké Richard 7 Van De Vijver Francois 8 Saerens Jozef 9 Blanchaert Roland 10 Mattheus Louis


    Met dank voor de foto's aan "Luc Van Britsom"

    23-07-2008 om 21:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN B.V.W.B. VAN ZONDAG 20/07/2008

    bvwb

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.G !!!

     
    Hoof Roger 15  De Blick Freddy 03
              Roger Hoof                  Freddy De Blick

    ZONDAG 20/07 – EREMBODEGHEM – B.V.W.B.

     

    Hoof Roger 14
                                                     Roger Hoof en Freddy De Blick

    Catg.A
    1.Verhofstadt Jarno

    2.Baetens Pascal
    3.De Coninck Davy
    4.Van Laethem Philippe
    5.Vermaeren Wesley

    Catg.B

    1. Stylemans Patrick

    2. Van Haeverbeeck Frank

    3. Braeckmans Michael

    4. De Troyer Geert

    5. Gomera Lorenza


    Catg.C
    1.Coppens Wim
    2.De Backer Danny
    3.Verlinden Hans
    4.Eeckhout Pascal
    5.Souffriau Sammy

    Catg.D
    1.De Houwer Patrick

    2.Willems Michel
    3.Van Lierde Hans
    4.Van Herreweghe Willy
    5.De Caboter Antoine 6.Goeman Alex 7.Van Nuffel Robert 8.Coopman Ivan 9.De Bodt Guy 10.Soucart Bruno

     

    Catg.E
    1.De Neef Jozef

    2.Van Hove Jan
    3.De Meyer Dirk
    4.Hunninck Paul
    5.Remory Pierre 6.Hoebeke José 7.Schouppe Roger 8.Heggerick Wim 9.Van der Speeten Eric 10.byl Ronny

    Catg.F
    1.ROGER HOOF (St.Niklaas)

    2.Van den Abeele Eddy
    3.Laeremans Frank
    4.Maldrie Robert
    5.D’Haeseleer Luc 6.Fierens Frans 7.Gering Daniel 8.Hellinckx Luc 9.Ribbens Luc 10.Luypaert Danny

    Catg.G
    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Roels Willy
    3.Vyvey Julien
    4.Keynen Denis
    5.Wauters Roger 6.De Bruyn jozef 7.Raes Willy 8.Cornu Daniel 9.Bogaert Louis 10.Beelaert Roger (Rupelmonde)

    23-07-2008 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN B.V.W.B. VAN ZATERDAG 19/07/2008

    bvwb

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.G !!!

     
    De Blick Freddy 03

    ZATERDAG 19/07 – LIEDEKERKE – B.V.W.B.
      
     


    Catg.A
    1.Lison Bjorn

    2.Smits Christophe
    3.Ceulemans Geert
    4.Verhofstadt Jarno
    5.Motte David 6.Stumane Bart 7.Van Laethem Philippe 8.Van der Cruyce Kevin 9.Allard Nicky 10.De Keyzer Jan

    Catg.B
    1. Thomas Rudy
    2.Van Haeverbeeck Frank
    3.Stylemans Patrick
    4.Van de Velde Rudy
    5.De Troyer Geert

    Catg.C
    1.De Backer Danny
    2.Verlinden Hans
    3.Heymans Michael
    4.Vagenende Frank
    5.De Mulder Jan 6.Eeckhout Pascal / De Ridder Dirk 7.Leus Gert 8.Kestens Arne 9.Souffriau Sammy 10.Bracke Luc

    Catg.D
    1.Paridaens Ronny

    2.De Cock Marc
    3.De Boitselier Willy
    4.Van Herreweghe Willy
    5.Goeman Alex 6.Willems Michel 7.Van der Straeten Chris 8.Van Mol Luc 9.Van den Bossche Harmel 10.Rens David

     

    Catg.E
    1.De Neef Jozef

    2.Maes Jos
    3.Hoebeke José
    4.Schouppe Roger
    5.De Meyer Dirk 6.Hunninck Paul 7.Remory Pierre 8.Byl Ronny 9.Cobbaut Eddy 10.Timmermans Geert

    Catg.F
    1.Vonckx Georges
    2.Hoof Roger (St.Niklaas)

    3.Laeremans Frank
    4.Maldrie Robert
    5.Roels Erik 6.Gerin Daniel  7.Vermeylen Jozef 8.Messanger Alain 9.De Vadder Andre 10.Ribbens Luc

    Catg.G
    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Keynen Dennis
    3.Van Impe Lucien
    4.Beke Richard
    5.Roels Willy 6.De Bruyn Jozef 7.Raes Willy 8.Bogaert Louis 9.Cornu Daniel 10.Bie Serge

    23-07-2008 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KOEN VAN DE VELDE met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Van de Velde Koen 19

    DINSDAG 22/07/2008 – LICHTERVELDE (W) – Elite z/c & Beloften – 118 Km - 02h48min
    Aantal deelnemers : 67
    1. Franky Dereeper
    2. Geoffrey Demeyere
    3. Mindaugas Goncaras op 16"
    30. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS) op 5'50"

    22/07/2008 – DE CLINGE (Ned) – Elite z/c & Beloften – Km - hmin
    Aantal deelnemers :
    1. KOEN VAN DE VELDE uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Johnny Hoogerland
    3. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel)
    4. Peter Van Achtmaal
    5. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT)

    22/07/2008 – WESTKAPELLE – KNOKKE HEIST (W) –
    Elite z/c & Beloften – 114 Km - 02h33min
    Aantal deelnemers : 20
    1. Patrick Cocquyt
    2. Maarten Himpens
    3. Werner Vandromme op 13"
    4. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team) op 1'15"
    6. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    8. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)

    22/07/2008 – STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) – Dames Elites – 93 Km – 02h37min
    Aantal deelnemers : 38
    1. Ludivine Henrion
    2. Sara Carrigan
    3. Lensy Debboudt op 8"
    7. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT) op 3'01"
    8. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    9. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
    10. Sofie De Nys uit Gentbrugge (De Sprinters Malderen)

    22/07/2008 – HULSHOUT (A) – Piste zonder motoren
    Trofee Rik Van Looy
    Aantal deelnemers :  

    23-07-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    22-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Das Jeroen 07   Geerinck Jens 05   Van Staeyen Kevin 02
          Jeroen Das                 Jens Geerinck         Kevin Van Staeyen

    MAANDAG
    21/07/2008 – HULSHOUT – Men Elites 1.2 – 157 Km – hmin
    Schaal Indekeu
    Aantal deelnemers :
    1.
    2. Sjef De Wilde
    4. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    39. Hervé Van Rompay uit Kessel (Splendid Prorace Audiomix)

    21/07/2008 – DENTERGEM (W) – Elite m/c & Elite z/c & Beloften - 160 Km – 03h41min
    Grote Prijs Lanssens & Devaere
    Aantal deelnemers : 116
    1. Kenny De Ketele
    2. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 10"
    3. Kaupas Vytautas
    16. Preben Van Hecke uit Berlare (Topsport Vlaanderen)
    26. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Silence Lotto) op 2'00"
    55. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 2'15"
    59. Sven Renders uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)

    21/07/2008 – LAARNE – ‘t ZAND (O) – Elite z/c & Beloften
    – 115 Km - 02h48min
    Aantal deelnemers : 52
    1. Mario Willems
    2. Steven Thys
    3. Gino Pauwels uit Kalken (WSV Artevelde) op 1'30"
    4. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    7. Simon Mathys uit Gentbrugge (WSV Artevelde) op 4'30"
    9. Steven De Landtsheer uit Kalken (WSV Artevelde)
    17. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    18. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    23. Dennis Pijl uit St.Niklaas (Rudyco CT)
    24. Bart Baeyens uit Overmere (WSV Artevelde)

    21/07/2008 – MERCHTEM (VB) –
    Elite z/c & Beloften – 120 Km - hmin
    Aantal deelnemers : 66
    1. Guy Van Broekhoven
    2. Michael Naessens
    3. Kris De Block uit Mariekerke (De Rupelspurters Boom)

    21/07/2008 – SINAAI (O) – Elite z/c & Beloften – 115 Km - 02h45min
    Aantal deelnemers : 42
    1. JEROEN DAS uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    3. Gunter Sterck uit Stekene (WSV Artevelde)
    6. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel) op 42"
    7. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde)
    12. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    13. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco CT)
    15. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    16. Michiel De Coninck uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    19. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    21. Chris Aerts uit Hamme (Rudyco CT)
    22. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes)
    23. David Van Wiele uit Temse (Hoop Op Zegen Beveren)
    24. Kris Van Severen uit St.Niklaas (Fusion CT)
    26. Vincent Van Hooste uit Stekene (Asfra RT)
    28. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT)

    21/07/2008 – STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) – Elite z/c & Beloften – 118 Km – 02h43min
    Aantal deelnemers : 70
    1. Jakub Komar
    2. Stephane Leveille
    3. Kevin Degezelle
    23. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT) op 6'10"
    25. Robby De Bock uit Melsele (WSC Vooruit St.Gillis-Waas)

    21/07/2008 – ZOTTEGEM - BEVEGEM (O) – Men Juniors 1.1 UCI – 123 Km - hmin
    Trofee der Vlaamse Ardennen
    Aantal deelnemers :
    1. Kenneth Van Bilsen
    2. Dries Beatse
    3. Thomas Sprengers
    8. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    24. Oliver Naesen uit Berlar (KSC Denderstreek Labiekes)
    56. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT)
    57. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)

    21/07/2008 – ALT - HOESELT (LB) – Juniores – 4,7 Km - Proloog
    Aantal deelnemers :
    1. Christophe Sleurs
    2. Jelle Mannaerts
    3. Tim Wellens


    21/07/2008 – ALT - HOESELT (LB) – Juniores – 92 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    21/07/2008 – HULSHOUT (A) – Juniores – 75 Km - 01h46min

    Aantal deelnemers : 84
    1. Jeffry Van Den Bulck
    2. Raf Dieltjens op 3"
    3. Robin De Cnodder

     

    21/07/2008 – LEBBEKE (O) – Juniores – 90 Km - 02h11min

    Aantal deelnemers : 98
    1. Wesley Kreder
    2. Dominique Schils
    3. Ralph Gelens op 18"
    5. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 20"
    8. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen)
    10. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    17. Michiel Dieleman uit Hamme (Avia CT)
    23. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    24. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland) op 1'05"
    32. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'12"
    34. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC)
    46. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    47. Sam Van Uytvanghe uit Grembergen (Isorex CT) op 1'20"
    54. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
    55. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    56. Lawrence Van De Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    21/07/2008 – VELDEGEM (W) – Juniores – 97 Km - 02h21min

    Aantal deelnemers : 81
    1. Aron Dejaegher
    2. Sylvester Sioen
    3. Nazarrio Nanni
    6. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)

     

    21/07/2008 – HULSHOUT (A) – Nieuwelingen – 45 Km - 01h07min

    Aantal deelnemers : 58
    1. Tom Mertens
    2. Michiel Broes
    3. Jeroen Eyskens

     

    21/07/2008 – MERCHTEM (VB) – Nieuwelingen – 68 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 41
    1. KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)
    2. Nik De Smedt
    3. Jeff Goossens
    5. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC)

     

    21/07/2008 – ZELE (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 38
    1. JENS GEERINCK uit Grembergen (Rudyco CT)
    2. Floris Van Den Abbeele op 1'00"
    3. Arne Cauchie
    9. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    13. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    16. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) op 10'00"
    18. Jens Saey uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    19. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren)
    21. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    24. Jeroen Colman uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    27. Stef De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)

    22-07-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    21-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE SINAAI !!!

    JEROEN DAS HAALT HET IN DE SPURT NIPT VAN GUY SMET !!!

     

    Das Jeroen 06

    MAANDAG 21/07 – SINAAI – Elite z/c & Beloften

     

    Vandaag slechts 42 renners te Sinaai die hun rugnummer kwamen afhalen om in dit beestenweer te koersen , zij moesten 20 ronden van 5,5 Km afleggen of 115 Km. Vanaf ronde 4 kozen 11 renners het hazenpad en weg waren ze , het waren Jeroen Das (Kalmthout) , Guy Smet (Kruibeke) , Willem De Greyt (Sinaai) , Gunter Sterck (Stekene) , Pim De Beer , Ben Van Baelen , Tony Heirbaut (Belsele) , Manuel De Naeghel , Jens Vermassen , Jani Desmet en Sander Aper. Ze kregen een bonus van 1min op een achtervolgende groep van 7 renners met daarin : Steven Goossens (St.Niklaas) , Roberto Vercauteren (Beveren) , Wim De Rudder (Belsele) , Pieter Van De Veire , Verberckmoes , ? en Michiel De Coninck (Nieuwkerken). Het ging blijkbaar te hard vooraan en zowel Manuel De Naeghel , Jani Desmet als Jens Vermassen moesten de rol lossen. In ronde 15 waren nog amper 18 renners in wedstrijd daar de rest van het peloton had moeten stoppen wegens te grote achterstand. Met nog 5 ronden te gaan was de voorsprong van de koplopers reeds 3min20sec op de 7 achtervolgers die op 2 ronden van het einde mochten spurten voor plaats 10 en hier haalde Pieter Van De Veire het voor De Scheemaeker en Steven Goossens. Bij het ingaan van de laatste ronde waren ze nog met 4 koplopers namelijk Guy Smet , Jeroen Das , Gunter Sterck en Pim De Beer en zij mochten gaan spurten voor de bloemen. Het was Jeroen Das die het nipt haalde van Guy Smet , Gunter Sterck en Pim De Beer meteen de 2de zege voor Jeroen. Op plaats 5 kwam Ben Van Baelen binnen op 18sec en Tony Heirbaut op 42” op plaats 6 voor Willem De Greyt.

    Smet Guy koers guy 21 juli 2008 sinaai 001
                                         Nog 9 koplopers met aan het commando Guy Smet.

    Smet Guy koers guy 21 juli 2008 sinaai 002
                        De 8 koplopers met in 2de positie Jeroen Das en in 3de positie Guy Smet.



    Met dank voor de foto's en het verslag aan "Saffia"

    21-07-2008 om 21:57 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!