.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KOEN VAN DE VELDE met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Van de Velde Koen 19

    DINSDAG 22/07/2008 – LICHTERVELDE (W) – Elite z/c & Beloften – 118 Km - 02h48min
    Aantal deelnemers : 67
    1. Franky Dereeper
    2. Geoffrey Demeyere
    3. Mindaugas Goncaras op 16"
    30. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS) op 5'50"

    22/07/2008 – DE CLINGE (Ned) – Elite z/c & Beloften – Km - hmin
    Aantal deelnemers :
    1. KOEN VAN DE VELDE uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Johnny Hoogerland
    3. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel)
    4. Peter Van Achtmaal
    5. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT)

    22/07/2008 – WESTKAPELLE – KNOKKE HEIST (W) –
    Elite z/c & Beloften – 114 Km - 02h33min
    Aantal deelnemers : 20
    1. Patrick Cocquyt
    2. Maarten Himpens
    3. Werner Vandromme op 13"
    4. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team) op 1'15"
    6. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    8. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)

    22/07/2008 – STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) – Dames Elites – 93 Km – 02h37min
    Aantal deelnemers : 38
    1. Ludivine Henrion
    2. Sara Carrigan
    3. Lensy Debboudt op 8"
    7. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT) op 3'01"
    8. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    9. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
    10. Sofie De Nys uit Gentbrugge (De Sprinters Malderen)

    22/07/2008 – HULSHOUT (A) – Piste zonder motoren
    Trofee Rik Van Looy
    Aantal deelnemers :  

    23-07-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    22-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 21/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Das Jeroen 07   Geerinck Jens 05   Van Staeyen Kevin 02
          Jeroen Das                 Jens Geerinck         Kevin Van Staeyen

    MAANDAG
    21/07/2008 – HULSHOUT – Men Elites 1.2 – 157 Km – hmin
    Schaal Indekeu
    Aantal deelnemers :
    1.
    2. Sjef De Wilde
    4. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    39. Hervé Van Rompay uit Kessel (Splendid Prorace Audiomix)

    21/07/2008 – DENTERGEM (W) – Elite m/c & Elite z/c & Beloften - 160 Km – 03h41min
    Grote Prijs Lanssens & Devaere
    Aantal deelnemers : 116
    1. Kenny De Ketele
    2. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 10"
    3. Kaupas Vytautas
    16. Preben Van Hecke uit Berlare (Topsport Vlaanderen)
    26. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Silence Lotto) op 2'00"
    55. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 2'15"
    59. Sven Renders uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)

    21/07/2008 – LAARNE – ‘t ZAND (O) – Elite z/c & Beloften
    – 115 Km - 02h48min
    Aantal deelnemers : 52
    1. Mario Willems
    2. Steven Thys
    3. Gino Pauwels uit Kalken (WSV Artevelde) op 1'30"
    4. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    7. Simon Mathys uit Gentbrugge (WSV Artevelde) op 4'30"
    9. Steven De Landtsheer uit Kalken (WSV Artevelde)
    17. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    18. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    23. Dennis Pijl uit St.Niklaas (Rudyco CT)
    24. Bart Baeyens uit Overmere (WSV Artevelde)

    21/07/2008 – MERCHTEM (VB) –
    Elite z/c & Beloften – 120 Km - hmin
    Aantal deelnemers : 66
    1. Guy Van Broekhoven
    2. Michael Naessens
    3. Kris De Block uit Mariekerke (De Rupelspurters Boom)

    21/07/2008 – SINAAI (O) – Elite z/c & Beloften – 115 Km - 02h45min
    Aantal deelnemers : 42
    1. JEROEN DAS uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    3. Gunter Sterck uit Stekene (WSV Artevelde)
    6. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel) op 42"
    7. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde)
    12. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    13. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco CT)
    15. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    16. Michiel De Coninck uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    19. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    21. Chris Aerts uit Hamme (Rudyco CT)
    22. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes)
    23. David Van Wiele uit Temse (Hoop Op Zegen Beveren)
    24. Kris Van Severen uit St.Niklaas (Fusion CT)
    26. Vincent Van Hooste uit Stekene (Asfra RT)
    28. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT)

    21/07/2008 – STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) – Elite z/c & Beloften – 118 Km – 02h43min
    Aantal deelnemers : 70
    1. Jakub Komar
    2. Stephane Leveille
    3. Kevin Degezelle
    23. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT) op 6'10"
    25. Robby De Bock uit Melsele (WSC Vooruit St.Gillis-Waas)

    21/07/2008 – ZOTTEGEM - BEVEGEM (O) – Men Juniors 1.1 UCI – 123 Km - hmin
    Trofee der Vlaamse Ardennen
    Aantal deelnemers :
    1. Kenneth Van Bilsen
    2. Dries Beatse
    3. Thomas Sprengers
    8. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    24. Oliver Naesen uit Berlar (KSC Denderstreek Labiekes)
    56. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT)
    57. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)

    21/07/2008 – ALT - HOESELT (LB) – Juniores – 4,7 Km - Proloog
    Aantal deelnemers :
    1. Christophe Sleurs
    2. Jelle Mannaerts
    3. Tim Wellens


    21/07/2008 – ALT - HOESELT (LB) – Juniores – 92 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    21/07/2008 – HULSHOUT (A) – Juniores – 75 Km - 01h46min

    Aantal deelnemers : 84
    1. Jeffry Van Den Bulck
    2. Raf Dieltjens op 3"
    3. Robin De Cnodder

     

    21/07/2008 – LEBBEKE (O) – Juniores – 90 Km - 02h11min

    Aantal deelnemers : 98
    1. Wesley Kreder
    2. Dominique Schils
    3. Ralph Gelens op 18"
    5. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 20"
    8. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen)
    10. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    17. Michiel Dieleman uit Hamme (Avia CT)
    23. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    24. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland) op 1'05"
    32. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'12"
    34. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC)
    46. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    47. Sam Van Uytvanghe uit Grembergen (Isorex CT) op 1'20"
    54. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
    55. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    56. Lawrence Van De Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    21/07/2008 – VELDEGEM (W) – Juniores – 97 Km - 02h21min

    Aantal deelnemers : 81
    1. Aron Dejaegher
    2. Sylvester Sioen
    3. Nazarrio Nanni
    6. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)

     

    21/07/2008 – HULSHOUT (A) – Nieuwelingen – 45 Km - 01h07min

    Aantal deelnemers : 58
    1. Tom Mertens
    2. Michiel Broes
    3. Jeroen Eyskens

     

    21/07/2008 – MERCHTEM (VB) – Nieuwelingen – 68 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 41
    1. KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)
    2. Nik De Smedt
    3. Jeff Goossens
    5. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC)

     

    21/07/2008 – ZELE (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 38
    1. JENS GEERINCK uit Grembergen (Rudyco CT)
    2. Floris Van Den Abbeele op 1'00"
    3. Arne Cauchie
    9. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    13. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    16. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) op 10'00"
    18. Jens Saey uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    19. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren)
    21. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    24. Jeroen Colman uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    27. Stef De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)

    22-07-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    21-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE SINAAI !!!

    JEROEN DAS HAALT HET IN DE SPURT NIPT VAN GUY SMET !!!

     

    Das Jeroen 06

    MAANDAG 21/07 – SINAAI – Elite z/c & Beloften

     

    Vandaag slechts 42 renners te Sinaai die hun rugnummer kwamen afhalen om in dit beestenweer te koersen , zij moesten 20 ronden van 5,5 Km afleggen of 115 Km. Vanaf ronde 4 kozen 11 renners het hazenpad en weg waren ze , het waren Jeroen Das (Kalmthout) , Guy Smet (Kruibeke) , Willem De Greyt (Sinaai) , Gunter Sterck (Stekene) , Pim De Beer , Ben Van Baelen , Tony Heirbaut (Belsele) , Manuel De Naeghel , Jens Vermassen , Jani Desmet en Sander Aper. Ze kregen een bonus van 1min op een achtervolgende groep van 7 renners met daarin : Steven Goossens (St.Niklaas) , Roberto Vercauteren (Beveren) , Wim De Rudder (Belsele) , Pieter Van De Veire , Verberckmoes , ? en Michiel De Coninck (Nieuwkerken). Het ging blijkbaar te hard vooraan en zowel Manuel De Naeghel , Jani Desmet als Jens Vermassen moesten de rol lossen. In ronde 15 waren nog amper 18 renners in wedstrijd daar de rest van het peloton had moeten stoppen wegens te grote achterstand. Met nog 5 ronden te gaan was de voorsprong van de koplopers reeds 3min20sec op de 7 achtervolgers die op 2 ronden van het einde mochten spurten voor plaats 10 en hier haalde Pieter Van De Veire het voor De Scheemaeker en Steven Goossens. Bij het ingaan van de laatste ronde waren ze nog met 4 koplopers namelijk Guy Smet , Jeroen Das , Gunter Sterck en Pim De Beer en zij mochten gaan spurten voor de bloemen. Het was Jeroen Das die het nipt haalde van Guy Smet , Gunter Sterck en Pim De Beer meteen de 2de zege voor Jeroen. Op plaats 5 kwam Ben Van Baelen binnen op 18sec en Tony Heirbaut op 42” op plaats 6 voor Willem De Greyt.

    Smet Guy koers guy 21 juli 2008 sinaai 001
                                         Nog 9 koplopers met aan het commando Guy Smet.

    Smet Guy koers guy 21 juli 2008 sinaai 002
                        De 8 koplopers met in 2de positie Jeroen Das en in 3de positie Guy Smet.



    Met dank voor de foto's en het verslag aan "Saffia"

    21-07-2008 om 21:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN MAANDAG 21/07/2008

    waod_3


    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 22°Seizoenzege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ANDRE VAN GEERTSOM met zijn 1°Seizoenzege in de Catg.D !!!


     De Veerman Walter 03     Van Geertsom André 05
    Walter De Veerman     André Van Geertsom

    MAANDAG 21 JULI – WILRIJK 
     

    Categorie AB: (32 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    3.Kris Herremans (A2)

    4.Christophe Smits (A3)

    5.Jeroen Borghgraef (A4) 6.Davy Rauch (A5) 7.Tom Op De Beeck (B2) 8.Steven Huyshouwer (A6) 9.Koen Heyrman (Bazel B3) 10.Glenn Bobbaens (A7) 11.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B4) 12.Rudi Rabout (B5) 13.Alain Goolaerts (B6) 14.Sven Vanacker (A8) 15.Scott Mertens (A9) 16.Ben Verburgt (Hoboken A10) 17.Fonny Kint (B7) 18.Kris Smet (St.Niklaas B8) 19.Thierry Everaert (B9) 20.Jef De Batist (L.O. A11) 21.Hakim Verbeure (A12) 22.Steven Augustijns (A13) 23.Tom Van Der Taelen (B10) 24.Maarten Henkens (A14) 25.Pieter De Meyer (A15) 26.Erwin Borgounjoi (A16) 27.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A17) 28.Erik Peelman (B11) 29.Thijs Coucquyt (A18) 30.Filip Vermeersch (A19)

    Categorie CD:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Ivan Wulffaert (C2)

    3.ANDRE VAN GEERTSOM (Sint-Niklaas, winnaar cat. D)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene C3)

    5.Ko Harms (D2) 6.Danny Van Oyen (D3) 7.Marc Borghgraef (Burcht C4) 8.Dirk Goolaerts (C5) 9.Gert Geeraerts (C6) 10.Eric Slock (C7) 11.Frank Suys (D4) 12.Henri De Decker (D5) 13.Walter Deschroodere (D6) 14.Pascal Van De Velde (Lokeren C8) 15.Bob Wouters (D7) 16.Stephan Cooreman (C9)

    Categorie E/E+:

    1.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. E)

    2.Mario D'Haeseleer (E2)

    3.Paul Van Cleemput (E3)

    4.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E4)

    5.Leo Mares (Beveren E5) 6.Daniel Noens (E6) 7.Peter De Ghein (E7) 8.Nico Wijnen (winnaar cat. E+) 9.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +2) 10.Erwin D'Hondt (E8) 11.Eddie Van Leirberghe (+3) 12.Frank De Broeder (E9) 13.Emiel Slock (E10) 14.Jan Vekemans (E11)

    Categorie F1:

    1.Robin Van Kerschaver (Maldegem)

    2.Luc Snels

    3.Eddy Caeckaert

    4.Jos Lissens

    5.Karel Andries (Schoten) 6.Kris Van Honsté 7.François Coppers 8.Lieven Lanckriet

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen, Kampioen van België)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.José Dezegher

    4.Daniel Hauttekeete

    5.Rudiger Savat 6.Roger Den Tijn 7.Kees Sebrechts 8.Ludo Opdebeek 9.Marc Schockaert 10.Roland Van Imschoot 11.Erik De Waele 12.Albert Huysmans 13.Gustaaf Van Mensel 14.Denis Knabe 15.Hervé Verstuyft 16.Marinus Lockefeir 17.Eric Stevens 18.David Orford 19.Luc De Cock 20.Daniel Galliot 21.Louis Bogaerts 22.Jos Dierks

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot, Kampioen van België)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Joseph D'Hont

    4.Mathieu Mercken

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele) 6.Willy Roels 7.Frans Robijns 8.André Wouters 9.Freddy De Blick (Beveren) 10.André Bogaert 11.Maurice Engels 12.Jaak Cocquyt 13.Jozef Vangeel 14.Daniel Cornu 15.François Smolders 16.Leo De Jong 17.Firmin De Zutter 18.Herman Hensen 19.Denis Keynen 20.Michel Bousard 21.Freddy Stevens 22.François Brouwers 23.Ortaire Stevens 24.Gérard Raes 25.Julien Vyvey 26.Roger Moens 27.René Van Reeth 28.Ghislain Dechamps 29.Paul De Geynst 30.Florencia Fuentes

    Categorie G+:

    1.Louis Simons (Kessel-Lo, Kampioen van België)

    2.Gerard Mariën

    3.Armand Mols

    4.Karel Alen

    5.Hugo Van De Brul 6.René Colman (St.Niklaas) 7.Raf Luyckx 8.Jef Verheyen 9.Leopold Van Havermaet 10.Edward Battersby 11.Huub Konings 12.Urbain D'Hondt 13.Frans Van Looveren 14.François Mertens 15.Charles De Laet 16.Emiel Van Rooy 17.Alfons De Schepper 18.David Watson 19.Jozef Lambrechts 20.Karel Loockx

    21-07-2008 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN DE PROVINCIE LUIK 2008 !!!

    De 47ste Ronde van de Provincie van Luik

    van 17 tot 21 juli 2008 categorie 2.12

     

    DONDERDAG 17/07 – BLEGNY – Elite z/c & Beloften – 139 Km - 03h27min
    Aantal deelnemers : 178 – Etappe 1

    1. Joris Wagemans

    2. Jan Soetens

    3. Michael Berling

    28. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras) op 2’20”

    29. Thomas De Gendt uit Beveren (Davo CT)

    31. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT)

    70. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 4’42”

    91. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 5’02”

    98. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco Liedekerke)

     

    VRIJDAG 18/07 – REMICOURT – Elite z/c & Beloften – 160 Km - 03h36min

    Aantal deelnemers : 165  – Etappe 2

    1. Thomas Kvist

    2. Jelle Hanseeuw

    3. Albert Niels

    4. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 1"

    16. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 51”

    25. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras) op 2’31”

    32. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 3’39”

    83. Thomas De Gendt uit Beveren (Davo CT) op 9'00"

    111. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco Liedekerke) op 25'36"

     

    ZATERDAG 19/07 – MARCHIN – Elite z/c & Beloften – 146 Km - 03h37min

    Aantal deelnemers : 152  – Etappe 3

    1. Gilles Devillers

    2. Wesley Van Der Linden op 29"

    3. Bart Wellens
    5. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras)
    6. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen)

    18. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 1'54"

    41. Thomas De Gendt uit Beveren (Davo CT)

    69. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 3’36”

    95. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco Liedekerke) op 10'20"


    ZONDAG 20/07 – WELKENRAEDT – Elite z/c & Beloften – 89 Km - 02h03min

    Aantal deelnemers : 141 – Etappe 4

    1. Jan Bakelants

    2. Bart Wellens

    3. Fredrik Ericsson (Zwe)
    4. Thomas De Gendt uit Beveren (Davo CT)

    17. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 12"

    18. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras)
    38. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen)

    59. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond)

    89. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco Liedekerke)

     

    ZONDAG 20/07 – WELKENRAEDT – Elite z/c & Beloften – Tijdrit = 9,8 Km

    Aantal deelnemers : 133 – Etappe 5

    1. Niels Albert in 11'37"

    2. Jan Bakelants op 6"

    3. Davy Commeyne op 17"

    4. Thomas De Gendt uit Beveren (Davo CT) op 18"

    16. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 42"

    25. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras) op 54"
    45. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 1'11"
    83. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 1'35"

    110. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco Liedekerke) op 1'58"

     

    MAANDAG 21/07 – SERAING – Elite z/c & Beloften – 147 Km - 03h44min

    Aantal deelnemers : 130 – Etappe 6

    1. Jan Bakelants

    2. Klaas Vantornout op 1'10"

    3. Jelle Hanseeuw 

    7. Thomas De Gendt uit Beveren (Davo CT) op 2'59"
    10. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 3'11"
    28. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras) op 8'14"
    32. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 8'35"

    Opgave : Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond)

    Opgave : Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco Liedekerke)


    ALGEMEEN KLASSEMENT
    1. Jan Bakelants

    2. Jelle Hanseeuw op 1'52"
    3. Thomas Kvist op 3'56"
    5. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 5'21"

    13. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras) op 11'41"
    17. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 13'01"
    19. Thomas De Gendt uit Beveren (Davo CT) op 13'32"

    Opgave : Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond)

    Opgave : Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco Liedekerke)

    21-07-2008 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN MAANDAG 21/07/2008

    WAC-Logo

    Van Dam Tom 06

    ZONDAG 20/07 - RIJKEVORSEL - Aspiranten

    Tom Van Dam (Melsele-WAC Hoboken) reed Zondag bij de 14-jarige aspiranten een wedstrijd te Rijkevorsel en met 47 renners waren ze aan de start . Tijdens de wedstrijd koerste Tom met zijn team makkers steeds voorin en reageerden op aanvalspogingen van de concurrentie tot de wedstrijd uitdraaide op een massasprint . Tom Van Dam eindigde op plaats 5 , Yenthell Huyghe (Kruibeke) 7de en Alexander Debou (St.Gillis) 13de.

    Met dank aan "Frank Van Dam" voor het verslag en de foto.

    21-07-2008 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DU VALROMEY 2008 - FRANKRIJK JUNIORES

    Tour Du Valromey 2008

     
    image_1809


    Op voordracht van bondscoach Carlo Bomans selecteerde de Sporttechnische Directie volgende renners om deel te nemen aan de wedstrijd Tour Du Valromey (Frankrijk) - Juniors die doorging van vrijdag 11 juli tot en met maandag 14 juli 2008 in Frankrijk.
    Niels Vandyck , Niels Schepmans , Arnaud Maquet , Kevin De Jonghe , Kevin Van Acker.

    De wedstrijd stond onder leiding van Dirk Onghena uit Kieldrecht die alweer knap werk afleverde met de Nationale selectie !!!


    Onghena Dirk tour du Valromey 01      Onghena Dirk tour du Valromey 02    Onghena Dirk tour du Valromey 03        
             Coach Dirk Onghena               Inschrijving Nationale Selectie
     

    Vrijdag 11 juli 2008 - Chazey-Bons – Artemare - 102,3 km – 02h32min

    Etappe 1: 105 deelnemers

    1. David Roze

    2. Florent Mallegol

    3. Soren Kristensen op 1”

    31. Kevin Van Acker op 23” ; 50. Niels Vandyck op 23” ; 53. Kevin De Jonghe op 23” ; 66. Niels Schepmans op 23” ; 92. Arnaud Maquet op 16’55”

    Ploegklassement 15de.

     

    Hier werd Niels Vandyck tegen de Franse bodem gesmakt na 1 Km wedstrijd , na door de wedstrijdwagen van de koersafgevaardigden van de weg te zijn gereden. Na de wedstrijd werd zijn elleboog gehecht door de tourdokter.

     

    Zaterdag 12 juli 2008 - Cuzieu - Les Plans d'Hotonnes - 84,6 km – 02h32min

    Etappe 2: 99 deelnemers

    1. Axel Domont

    2. Jérémy Bescond

    3. Henk Wildeman op 45”

    11. Niels Schepmans op 1’03” ; 23. Kevin Van Acker op 1’03” ; 26. Niels Vandyck op 1’03” ; 37. Kevin De Jonghe op 1’15”

    Ploegklassement 5de.

     

    Het Belgische team startte met één renner minder wegens opgave van Arnaud Maquet en moesten 4 cols beklimmen waarvan 1 buiten categorie. De aankomst was een zware klim en hier mochten de Belgen spurten voor de 8ste plaats met een groep van 22 renners.

               

    Zondag 13 juli 2008 - Montalieu-Vallée Bleue - Ambérieu en Bugey - 56,8 km – 1h24min

    Etappe 3: 96 deelnemers

    1. Thomas Op De Beeck (Avia CT)

    2. Florent Mallegol

    3. Tismen Eising

    8. Kevin Van Acker ; 12. Kevin De Jonghe ; 16. Niels Vandyck ; 29. Niels Schepmans

    Ploegklassement 3de.

     

    Een korte rit met 2 beklimmingen en een massaspurt moest uitsluitsel geven , die gewonnen werd door Op De Beeck.

                 

    Zondag 13 juli 2008 - Ambérieu – Ambérieu - 40 km. ( 10 x 4 km.) – 1h06min

    Etappe 4: 92 deelnemers

    1. Thomas Op De Beeck (Avia CT)

    2. Bram Imming

    3. J. Pierre Prudentino

    7. Kevin Van Acker ; 8. Niels Vandyck ; 28. Niels Schepmans ; 36. Kevin De Jonghe

    Ploegklassement 3de.

     

    Hier weer een massaspurt die voor de 2de dag op rij gewonnen werd door Op De Beeck.

                

    Maandag 14 juli 2008 - Virieu le Petit - Hauteville Lompnés - 102,9 km – 03h03min

    Etappe 5: 88 deelnemers

    1. Steve Bekaert (Avia CT)

    2. Camille Thminet op 27”

    3. Tim Barth

    4. Kevin Van Acker op 28” ; 8. Niels Schepmans op 28”; 25. Kevin De Jonghe op 34” ; 23. Niels Vandyck op 34” ;

     

    Dit was voor de renners de Koninginnenrit  met o.a. de beklimming van col De Larochette , op 4 Km van de meet met beklimming van de laatste col nog 29 renners samen met daarin de meeste Belgen. Toch nog 1 renners die weg kon komen en de rest mocht spurten voor de 2de plaats.

     

    Ploegklassement 2de plaats.

     

    Algemeen klassement :

    1. Axel Domont

    2. Thomas Op De Beeck op 39”

    3. Dries Beatse op 39”

    8. Kevin Van Acker op 1’15” ; 10. Niels Schepmans op 1’15”; 13. Niels Vandyck op 1’21” ; 20. Kevin De Jonghe op 1’33”

    21-07-2008 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan AMY DE RIDDER met haar titel van Oost-Vlaams Kampioene !!!


    De Ridder Amy 02

    ZONDAG 20/07/2008 – BORSBEKE (O) – Elite z/c & Beloften – 118 Km - 02h55min
    Aantal deelnemers : 92
    1. Frederik Penne (SDC Rogelli CT)
    2. Patrick Cocquyt
    3. Pieter De Rekeneire
    14. Jurgen De Deyn uit Wchelen (Rudyco CT) op 40"
    33. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT) op 2'20"
     
    20/07/2008 – KERNIEL (LB) – Elite z/c & Beloften - 114 Km – 02h52min
    Aantal deelnemers : 118
    1. Tony Driesen
    2. Ronald Winters op 35"
    3. Niek Basten op 1'48"

    20/07/2008 – AARSELE (W) – Beloften – 112 Km - 02h50min
    Aantal deelnemers : 45
    1. Nielsen Raedt
    2. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    3. Benjamin Verraes
    6. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    31. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht) op 6'05"

    20/07/2008 – NEDERZWALM - ZWALM (LB) – Beloften – 108 Km - 02h52min
    Aantal deelnemers : 59
    1. Dieter Verbeek
    2. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT) op 5"
    3. Thomas Vernaeckt op 35"
    9. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)

    Wielandt Sven 13
     Sven Wielandt

    20/07/2008 – CHAPOIS CINEY – Amateurs & Masters A 
    Aantal deelnemers : 42
    1. Raphaël Dion
    2. Erwin Bollen op 30"
    3. Guillaume Dumoulin op 40"
    9. Kristof Wielfaert uit Lokeren op 3'48"

    20/07/2008 – MAARKEDAL (O) – Dames Elite – 77 Km - 02h14min
    Aantal deelnemers : 53
    1. Sara Carrigan
    2. Joanna Rowsell op 2'15"
    3. Latoya Brulee op 2'40"
    14. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (RABC) op 5'55"
    16. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
    17. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC)
    25. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    27. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT)
    36. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)
    41. Melina Ruysschaert (Benelux Team)

    20/07/2008 – MAARKEDAL (O) –
    Dames Jeugd – 56 Km - 01h44min
    Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers : 39 Nieuwelingen
    1. Malanie Woering
    2. Henriette Woering op 3"
    3. Eline De Roover
    9. Silke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)
    24. Julia Verwulgen uit Moerbeke (Hoboken WAC) op 2'22"
    35. Laurenza De Backer uit Burcht (Hoop Op Zegen Beveren) 
     
    Aantal deelnemers : 42 Juniores
    1. Sandra Weiss
    2. Marion Rousse
    3. Marie-Pierre Thonon
    11. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    32. Liesl Van Daele ut St.Niklaas (Benelux Team) op 3'05"

    20/07/2008 – LEBBEKE (O) – Juniores – 90 Km - 02h12min
    Aantal deelnemers : 102
    1. Joeri Stallaert
    2. Willem Van Den Eynde op 7"
    3. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT) op 9"
    17. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren) op 40"
    34. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren) op 1'08"
    38. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
    41. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    44. Didier Moens uit Baasrode (Hudiko Waasland)
    54. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    58. Daan De Bock uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    65. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    74. Pieter Oelbrandt uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren) op 1'50"
    79. Kenny Goossens uit Sinaai (Hudiko Waasland) op 4'18"

    20/07/2008 – STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) – Juniores – 93 Km - 02h19min
    Aantal deelnemers : 96
    1. Matthias Legley
    2. Erick Rowsell op 50"
    3. Niels Reynvoet
    7. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    10. Gerry Druyts uit Wilrijk (DCM-GB Vorselaar)
    30. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren) op 5'57"
    31. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland)
    32. Sam Van Uytvange uit Grembergen (Isorex CT)

    20/07/2008 – VORST LAAKDAL (A) – Juniores – 86 Km - 02h19min
    Aantal deelnemers :
    1.
    2.
    3. 
     
    20/07/2008 – MASSEMEN (O) – Nieuwelingen – 72 Km - 01h44min
    OMLOOP HET VOLK
    Aantal deelnemers : 122
    1. Mattias Raeymaekers
    2. Dylan van Baarle (Ned) op 4"
    3. Mathias Van Holderbeke op 6"
    28. Ruben Geerinckx uit Moerbeke (Hudiko Waasland) op 21"
    58. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen)
    71. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
    83. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT)

    20/07/2008 – BRUGGE (W) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h49min
    Aantal deelnemers : 37
    1. Alex Wood
    2. Gianni Vermeersch op 9"
    3. Indiana Slabbinck op 3'00"


    20/07/2008 – HERK DE STAD (LB) – Nieuwelingen – 66 Km - 01h44min

    Aantal deelnemers : 40
    1. Maarten Craeghs
    2. Wout Franssen
    3. Andre Kruger op 1'30"

     

    20/07/2008 – LANGEMARK - HAGEBOS (W) – Nieuwelingen – 68 Km - 01h50min

    Aantal deelnemers : 47
    1. Simon Lapeire
    2. Miguel Vandamme
    3. Aron Sempels

     

    20/07/2008 – NEERLINTER HEIDE (VB) – Nieuwelingen – 66 Km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 33
    1. Sjoerd Vanderluyden
    2. Jeff Goossens op 18"
    3. Brecht Ruyters op 54"


    20/07/2008 – PEPINGEN (VB) –
    Nieuwelingen – 70 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 29
    1. Mike De Bie
    2. Andres Saelens
    3. Arne De Schuyter 


    20/07/2008 – STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) –
    Nieuwelingen – 65 Km - 01h44min

    Aantal deelnemers : 17
    1. Jonas Seeuws
    2. Jonathan Vlaeminck op 1'20"
    3. Bart Baele 


    20/07/2008 – ZELE (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 47
    1. Jens Coppens
    2. Floris Van Den Abbeele op 20"
    3. Jens De Meyere
    12. Jens Geerinck uit Grembergen (Rudyco CT) op 32"
    15. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    16. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    17. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    21. Servaas Petrov uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    26. Thiemen Van Regenmortel uit Lokeren (Hudiko Waasland) op 5'00"
    27. Robin Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    28. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    30. Jeroen Colman uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    31. Stef De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    37. Olivier Van Der Linden uit Beveren (Hoboken WAC)
    38. Jens Verleyen uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    39. Bjorn D'Haese (Hudiko Waasland)
    42. Tino De Cock (Hoop Op Zegen Beveren)


    20/07/2008 – SCHULEN (LB) – Aspiranten

     

    20/07/2008 – RIJKEVORSEL (A) – Aspiranten

    21-07-2008 om 20:44 geschreven door kenny


    20-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZONDAG 20/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan MARC BORGHGRAEF met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

     
    Borghgraef Marc 22

    Zondag 20 Juli - WIEZE 


    Categorie CD:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    2.MARC BORGHGRAEF (Burcht, winnaar cat. C)

    3.Walter De Veerman (Lochristi C2)

    4.Patrick Watteny (D2)

    5.Peter Kerckaert (D3) 6.Ivan Wulffaert (C3) 7.Paul Snels (C4) 8.Jean-Paul Maveau (C5) 9.Filip Lievens (C6) 10.Christ De Baat (D4) 11.Georges Vergauwe (D5) 12.Danny Van Oyen (D6) 13.Frank Casteels (D7) 14.Mario Lammens (C7) 15.Geert Van Speybroeck (C8) 16.Walter Deschroodere (D8) 17.Frank Suys (D9) 18.Rob Ocraft (D10) 19.Ko Harms (D11) 20.Keny Wille (D12) 21.Patrick De Smet (D13) 22.Noel Timmermans (C9) 23.Wim Heyndrickx (Vrasene C10) 24.Luc Puimege (C11) 25.Henri De Decker (D14) 26.Eddy De Romagrade (D15) 27.Pascal Verlez (D16) 28.Bob Wouters (D17) 29.David De Swert (C12) 30.Alain De Cock (D18)

    Categorie E/E+:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    2.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    3.Tony Baudonck (+2)

    4.Mario D'Haeseleer (E2)

    5.Maurice Van Speybroeck (E3) 6.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E4) 7.Frank De Broeder (E5) 8.Hilair Heye (E6) 9.Geert Roegiers (E7) 10.Alain Goossens (E8) 11.Richard Vermeersch (E9) 12.Marc Colpaert (+3) 13.Kris Schockaert (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +4) 15.Michel De Meersman (E11) 16.Fabian Verbracke (E12) 17.Antoine Van Geluwe (E13) 18.Marc Bryssinckx (E14) 19.Erwin D'Hondt (E15) 20.Gino Geirnaert (E16) 21.Rik Vandeputte (E17) 22.Johan Ver Eecke (E18) 23.Tommy Heyse (E19) 24.Jan Vekemans (E20) 25.Ray Phodes (E21)

    Categorie F1:

    1.Herman Van Den Borre (Outer)

    2.Karel Andries (Schoten)

    3.François Coppers

    4.Luc Snels

    5.Philemond Delgouffe 6.Danny Polfliet 7.Noël Verzele 8.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas) 9.Dirk De Cauwer (Hamme) 10.Dirk Caeckebeke 11.Guy Dhaese 12.René Demunter 13.Jos Lissens

    Categorie F2:

    1.Daniel Galliot (Parijs)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Theo Coudyzer

    4.Gustaaf De Nil

    5.Ludo Opdebeek 6.Roland Van Imschoot 7.Christiaan Michiels 8.Erik De Waele 9.Denis Knabe 10.Luc De Cock 11.Henk Bolle 12.Hervé Verstuyft 13.Marinus Lockefeir 14.Marc Schockaert 15.David Orford 16.Jean-Pierre Meulenyzer

    Categorie G:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Herman Hensen

    3.André Wouters

    4.Maurice Engels

    5.Wim Van Balen 6.Roger Van Den Eede 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Gerrit Westenberg 9.Kamiel Everaert 10.Werner Wittock 11.Ortaire Stevens 12.Leo De Jong 13.Gérard Raes 14.René Van Reeth 15.François Brouwers 16.Erik Vandersteen 17.Paul De Geynst 18.Florencio Fuentes 19.Marcel Meeuwes

    Categorie G+:

    1.Romain Bartholomé

    2.François Mertens

    3.Edward Battersby

    4.Raf Luyckx

    5.Huub Konings 6.Leopold Van Havermaet 7.Jef Verheyen 8.Alfons De Schepper 9.Willy Voorbraeck 10.Karel Loockx 11.Urbain D'Hondt 12.David Watson 13.Ann De Waele 14.Marcel Mortier

    20-07-2008 om 23:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZONDAG 20/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan GEERT JOOS met zijn 2°Seizoenszege + Belgisch Kampioen Catg.A/B !!!
    Proficiat aan DIRK BRYSSINCKX met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Joos Geert  Bryssinckx Dirk 07
          Geert Joos              Dirk Bryssinckx

    Zondag 20 Juli - VRASENE

      

    OPEN KAMPIOENSCHAP VAN BELGIË CATG. A/B - 64 deelnemers

    1.GEERT JOOS uit Oppuurs (Catg.B)

    2.Kristof Muys
    3.Thierry Everaert (B3)

    4.Peter Mol (B4)

    5.Marcin Sitarski (B5) 6.Davy Rauch 7.Sjacco Matthijs (B6) 8.Pieter De Meyer (A2) 9.Franky Weemaes (Melsele B7) 10.Werner Van Looy (B8) 11.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A3) 12.Steven Martens (A4) 13.Koen Heyrman (Bazel B9) 14.Alex Goossens (Vrasene B10) 15.Peter De Maere (Waasmunster B11) 16.Steve Neyrinck (A5) 17.Benny Van Buynder (Bornem B12) 18.Kris Smet (St.Niklaas B13) 19.Vincent Cambier (B14) 20.Francis Renneboog (A6) 21.Rudi Rabout (B15) 22.Gregory Boeckx (A7) 23.Davy Paeshuyse (A8) 24.Vincent Brunel (B16) 25.Kristof Dhondt (B17) 26.Bart Provost (Kieldrecht A9) 27.Martino Wielfaert (B18) 28.Joeri Bultinck (A10) 29.Steve Randles (A11) 30.Ben Verburgt (Hoboken A12) 31.Nikola Lion (St.Niklaas A13) 32.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A14) 33.Dennis Kerckhaert (B19) 34.Steven Heirman (A15) 35.Dirk Baeten (B20) 36.Danny Van Hoof (B21) 37.Sven Vanacker (A16) 38.Kenneth Colleman (A17) 39.Gunther Hanssen (B22) 40.Fabien Hanssens (B23)



    WIELERTOERISTEN - 57 deelnemers

    1. DIRK BRYSSINCKX (Melsele)

    2. Nico Lauwaert (Beveren)

    3. Kris Meerschaert (Stekene)

    4. Bram Van Overloop

    5. Leo Mares (Beveren)

    6. Bart Rombouts (Kallo) op 45sec

    7. Kenny Janssens (Zwijndrecht) op 47sec – winnaar pelotonspurt

    8.Gino De Plukker 9.Jonas Pfaff (Beveren) 10.Freddy Van Camp (Stekene) 11.Laurens Vlaeminck (Steendorp) 12.Philip Van Havenbergh (Burcht) 13.Rudy Coppens 14.Frans Sulman 15.Peter Bolssens 16.Peter De Bisschop (Nieuwkerken) 17.Pascal Dobbelaer (Stekene) 18.Peter Annaert 19.Luc Gers 20.Robby Colman 21.Johan Van Hiel (Nieuwkerken) 22.Koenraad Van Laere 23.Franky De Fijn (St.Niklaas) 24.Dirk Maes (Nieuwkerken) 25.Johan Apers 26.Chris Van de Vijver (Vrasene) 27.Gerrit Smet 28.Johan Rootham 29.Gunther Van Esbroeck (Vrasene) 30.Yanninck Vertenten

    20-07-2008 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR FEMININ DE BRETAGNE 2008

    Tour Féminin de Bretagne 2008

          Frankrijk 17 Juli t/m 20 Juli

     

    DONDERDAG 17/07 – MEDREAC – PIPRIAC – 86 Km – 02h10min

    Aantal deelnemers : 104 – ETAPPE 1

    1. Andrea Bosman (Ned)

    2. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)

    3. Pascale Jeuland (Fra)


    Druyts Kelly 01

         Kelly Druyts

     

    VRIJDAG 18/07 – HILLION – YFFINIAC – 114 Km – 03h09min

    Aantal deelnemers : 101 – ETAPPE 2

    1. Joanne Kiesanowski (NZl)

    2. Lauren Franges (USA) op 4”

    3. Alison Powers (USA) op 1’08”

    7. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen) op 1’19”

     

    ZATERDAG 19/07 – KERNILIS – LE DRENNEC – 99 Km – 02h34min

    Aantal deelnemers : ETAPPE 3

    1. Emma Pooley (GBr)

    2. Andrea Bosman (Ned) op 1'13"

    3. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen) op 1’14”

     

    ZONDAG 20/07 – PLOUZANE - PLOUZANE – Tijdrit=10 Km – hmin

    Aantal deelnemers : ETAPPE 4

    1. Emma Pooley (GBr) in 14'03"

    2. Katherine Carroll (USA) op 29"

    3. Lauren Franges (USA)

    19. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen) op 1'09"

     

    ZONDAG 20/07 – LANDERNEAU – LANDERNEAU – 75 Km – hmin

    Aantal deelnemers : ETAPPE 5

    1. Tatriana Sharakova

    2.

    3.



    EINDSTAND JONGEREN
    1. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)



    EINDSTAND ALGEMEEN

    1. Emma Pooley (Gbr)
    2. Joanne Kiesanowski (NZl) op 13"

    3. Lauren Franges (USA) op 19"

    13. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen) op 2'12"


    20-07-2008 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK WEG JUNIOREN TE KAAPSTAD - ZUID-AFRIKA !!!
    Banner WK Piste Zuid-Afrika 2008


    Wereldkampioenschappen voor junioren -
    Kaapstad (Zuid-Afrika)


    Op het WK in Zuid-Afrika eindigde Tosh Van Der Sande als eerste Belg op een tiende plaats. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht werd 15de. De wereldtitel ging naar de Fransman Johan Le Bon, voor de Italiaan Mattia Cattaneo en de Deen Sebastian Lander.

    ZONDAG 20/07 - Heren Juniores - 136 Km - 03h21min - 160 deelnemers
    UITSLAG
    1. Johan Le Blon (Fra)
    2. Mattia Cattaneo (Ita) op 2"
    3. Sebastian Lander (Den) op 3"
    10. Toshi Van Der Sande
    15. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht op 4"


    JOLIEN D’HOORE WERELDKAMPIOENE !!


    Onze landgenote Jolien D’Hoore is in Kaapstad wereldkampioene op de weg geworden. In een massasprint klopte ze de Italiaanse Callovi en de Duitse Hanna Amend. Evelyn Arys spurtte naar een knappe vierde plaats. Jessie Daams werd 26e en Kaat Hannes uit Wechelderzande (Benelux Team) 36e.

    ZATERDAG 19/07 - Dames Juniores
    UITSLAG
    1. Jolien D'Hoore
    2. Rossella Callovi (Ita) op 1"
    3. Hanna Amend (Dui)
    4. Evelyn Arys
    26. Jessie Daams op 2"
    36. Kaat Hannes uit Wechelderzande op 4"





    20-07-2008 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE ITEGEM !!!

    TOM VERMEIREN wint te Itegem in een sprint met 7 !!!


    Vermeiren Tom

    ZATERDAG 19/07 – ITEGEM – Elite z/c & Beloften


    In Itegem schreven maar liefst 106 renners in voor een wedstrijd over 116,6 Km of 13 ronden. Vanaf ronde twee was het al geklonken en reden er 21 renners weg , die luistereden naar de namen : Roel Van Looy , Hamish Haynes , Kenny Geluykens , Rudy Bruynseels , Denis Swinnens , Van Gorp , Dieter Jacobs , Guy Smet (Kruibeke) , Cedric Van Lommel (Heist o/d Berg) , Bert Verboven , Tom Vermeiren , Peter Aerts , Sven Van Luik , Tim Haex , Rudy Lagamme , Nicolaas Lembrechts , Holleman , Wim Leemans , Leysen , Tom De Kort en Van Schelven. In ronde zes waren ze nog met 19 en kregen ze 14 man in de achtervolging dus nog 33 in koers en het waren enkel deze renners die de koers uitreden , al de rest mocht vroeger de wedstrijd stoppen of liever gezegd moest ! In de laatste ronde waren ze met 5 weg namelijk : Hamish Haynes , Wim Leemans , Rudy Lagamme ,Tom De Kort en Peter Aerts. Guy Smet liet hier niet bij en is er nog naar toe gereden samen met Tom Vermeiren , dus kregen we een sprint met 7 renners en hierin werd Guy Smet 5de en kon Tom Vermeiren een overwinning op zijn naam zetten.

    Smet Guy koers guy 19 juli 2008 itegem 001
                                Guy Smet gaat even een drinkbus aanpakken in de kopgroep van 21 renners.


     

    Met dank voor het verslag en de foto aan “Saffia”

    20-07-2008 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD JUNIORES TE BORSBEKE !!!

    2de overwinning voor Guy Ten Hartog in Borsbeke !!!

    Ten Hartog Guy - Borsbeke 03 Ten Hartog Guy - Borsbeke 02
                    Guy Ten Hartog met de bloemen.                                         Guy Ten Hartog counterde op sublieme manier Derille.
     

    ZATERDAG 19/07 – BORSBEKE - Juniores

    70 juniores aan de start voor 97 km te Borsbeke. Vanaf de 3de ronde gingen 7 renners in de aanval waaronder Brian Van Goethem en Michael Derille. Na een valpartij bleven daar 5 renners van over en deze krijgen tot 50 sec voorsprong maar door de harde wind en de lange helling konden 8 renners nog aansluiten waaronder Guy Ten Hartog (Sinaai) en Michiel Dieleman (Hamme). Nog een ronde later konden nog 14 renners aansluiten met onder meer Gatien Bosaer en Kenny Van Canneghem zodat 27 renners aan de tweede helft van de wedstrijd begonnen. 6 ronden voor het einde gingen Guy Ten Hartog , Michiel Dieleman en Gerry De Smedt ervandoor , 40 sec bedroeg de voorsprong maar toch kon Michael Derille in de voorlaatste ronde nog aansluiten. De rest zat op 1min10 sec en konden niet meer meespelen voor de overwinning. Ze gingen met vier naar de eindstreep en het zag ernaar uit dat Derille ging winnen maar door te vroeg de handen in de lucht te steken kon Guy Ten Hartog nog met een banddikte voorsprong zijn tweede overwinning vieren. 3de werd Michiel Dieleman en 4de Gerry De Smedt. Joris Haers werd solo 5de en Gatien Bossaer won de spurt voor de 6de plaats.

              Ten Hartog Guy - Borsbeke 01
     De ontsnapping met nog 6 ronden te rijden , Guy in 3de positie en Michiel Dieleman ervoor.

      


    Met dank voor het verslag en foto’s aan “Sarah Ten Hartog”

    20-07-2008 om 10:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VAN WEDSTRIJD DAMES ELITE TE WAASMUNSTER !!!

    ELIZABETH ARMITSTEAD WINT TE WAASMUNSTER !!!


    Waasmunster Aankomst Dames 2008 1
                             De spurt voor de overwinning tussen Emma Johansson en Elizabeth Armitstead.


    Johansson-Armitstead
                                                      Emma Johansson met Elizabeth Armitstead.

    Met dank aan “Cyclingnews.nu & Alain Sennesael”

    20-07-2008 om 10:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 19/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 21°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    De Veerman Walter 03

    Zaterdag 19 Juli - LAARNE 

     

    Categorie AB: (32 dln)

    1.Kris Verhooghe (Aalter, winnaar cat. B)

    2.Pieter De Meyer (Aalter, winnaar cat. A)

    3.Bart Verhasselt (A2)

    4.Geoffry Maes (B2)

    5.Jurgen De Winne (B3) 6.Davy Van Bosbeke (A3) 7.Thierry Everaert (B4) 8.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B5) 9.Fabien Hanssens (B6) 10.Diego Heirman (A4) 11.Stefaan Cornelis (A5) 12.Bart De Wolf (B7) 13.Bart Vlerick (A6) 14.Steve Ferguson (B8) 15.Timmy Maes (A7) 16.Adilson De Koster (B9) 17.Bert De Caluwe (A8) 18.Joeri Bultinck (A9) 19.Ignace Reynaerts (A10) 20.Nico Barbé (A11) 21.Fabien Savat (B10) 22.Filip Vandamme (B11) 23.Kris Smet (St.Niklaas B12) 24.Filip Troubleyn (Temse A12) 25.Mike Van De Walle (A13) 26.Wim Reynaerts (A14) 27.Tom Willems (A15) 28.Bert De Groote (A16) 29.Gino Hoskens (Beveren A17) 30.Philippe Suy (B13)

    Categorie CD:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.André Van Geertsom (St.Niklaas D2)

    4.Ivan Wulffaert (C2)

    5.Tom Dossche (C3) 6.Luc Puimege (C4) 7.Marc Cossyns (C5) 8.Wim Heyndrickx (C6) 9.Bob Wouters (D3) 10.Ko Harms (D4) 11.Guido Staels (C7) 12.Dirk Mathijs (Gentbrugge D5) 13.Franky De Tremerie (C8) 14.Ronald De Scheemaeker (D6) 15.Luc Van Den Steen (D7) 16.Dirk Goolaerts (C9) 17.Pieter Rossi (C10) 18.Henri De Decker (D8) 19.Walter Deschroodere (D9) 20.Eric Slock (C11) 21.Geert Hebbrecht (C12) 22.Davy Van De Meulebroeck (C13)

    Categorie E/E+:

    1.Maurice Van Speybroeck (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Wim De Waal (E2)

    4.Roland Boulard (E3)

    5.Marc Van Ryssel (E4) 6.Patrick Buyens (E5) 7.Geert Roegiers (E6) 8.Patrick De Backer (E7) 9.Helmuth Tas (+2) 10.Tony Baudonck (+3) 11.Emmanuël De Loor (E8) 12.Fabian Verbracke (E9) 13.Philippe Lacquet (E10) 14.Martin Clauwaert (E11) 15.Joeri De Cock (E12) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +4) 17.Eddie Van Leirberghe (+5) 18.Geert De Saedeleire (E13) 19.Emiel Slock (E14) 20.Ray Phodes (E15) 21.Joris De Groote (E16)

    Categorie F1:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Karel Andries (Hoogstraten)

    3.François Coppers

    4.Rudy Lammens

    5.Jos Lissens 6.Luc Cocquyt 7.Bart Delagrange 8.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas) 9.Philemond Delgouffe 10.Willy Corthals 11.Dirk Caeckebeke 12.Wim Van Den Heuvel 13.Roger Moens 14.Guy Dhaese

    Categorie F2:

    1.José Dezegher (Dadizele)

    2.Ludo Opdebeek

    3.Noel Rogge

    4.Daniel Hauttekeete

    5.Gustaaf Van Mensel 6.Patrick Elegheer 7.Stephen Tomes 8.Cees Van Rijsbergen 9.Theo Coudyzer 10.Roger Den Tijn 11.Laurent De Vos 12.Roland Van Imschoot 13.Alois Carmeliet 14.Denis Knabe 15.Hervé Verstuyft 16.Daniel Gaillot 17.Martien Van Hoogstraten 18.David Orford 19.Marinus Lockefeir 20.Hendrik Cornelis 21.Eric Stevens

    Categorie G:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Joseph D'Hont

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Arnold De Muynck

    5.Erik Vandersteen 6.Pierre Verberckmoes (Belsele)  7.Julien Vyvey 8.Frans Robijns 9.Ortaire Stevens 10.Leo De Jong 11.François Smolders 12.Freddy Vervenne 13.Jozef Vangeel 14.André Bogaert 15.Freddy Stevens 16.François Brouwers 17.Marcel Meeuwes 18.Ghislain Dechamps 19.William Anthuenis 20.Firmin De Zutter 21.Johan Vandecaveye 22.Jean-Pierre Heirman

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Armand Mols

    3.Edward Battersby

    4.Jef Verheyen

    5.René Colman (St.Niklaas) 6.Noel De Muynck 7.Charles De Laet 8.Leon De Rick 9.Frans Van Looveren 10.Leon Vervaet 11.Leopold Van Havermaet 12.François Mertens 13.Jozef Lambrechts 14.Michel Vander Beke 15.Willy Voorbraeck 16.Hugo Van De Brul 17.Urbain D'Hondt 18.David Watson 19.Marcel Mortier 20.Ann De Waele 21.Jacques Blomme

    20-07-2008 om 10:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 19/07/2008

    waod_3

    Zaterdag 19 Juli - MALDEGEM 

     

    Categorie A:

    1.Mario Lammens (Maldegem)

    2.Bart Van Kerschaver

    3.Dieter Meerschaert

    4.Philip Hotome

    5.Danny Goethals 6.Sven Van Hoyweghen (Puivelde) 7.Hans Ardeel 8.Dieter Roman 9.Danny De Coninck 10.Carlo Schollaert 11.Alain Calle 12.Danny Matthijs 13.Patrick Buysse 14.Bart Neyrinck 15.Bjorn De Baets 16.Luc Lammens 17.Kristof Mortier 18.Pascal De Vos 19.Kurt Roels 20.Dieter De Craene

    Categorie B:

    1.Eddy Caeckaert (Ursel)

    2.Dirk Meerschaert

    3.Gilbert Van Heule

    4.Jozef De Naeghel

    5.Peter Bleyaert 6.Jean-Pierre Van Maldegem 7.Frank Van Haecke 8.Rudiger Savat 9.Lieven Lanckriet 10.Marc Van Den Bussche 11.William Vynck 12.André Bultinck 13.Jan De Coninck 14.Sigfried Van Overberghe 15.Jean-Luc De Bruyckere 16.Robin Van Kerschaver 17.Alain Mortier 18.Johan De Coninck 19.Eric Pauwels

    Categorie C:

    1.Helmuth Tas (Maldegem)

    2.Christof De Vrieze

    3.Eddy Bekaert

    4.Ludwig Lameire

    5.Sander Versieck 6.Timmy Van Wassenhove 7.Kurt Goethals 8.Pieter De Loof 9.Diego De Baere 10.Dirk De Coninck 11.Vic De Loof 12.Pauwel Joos 13.Jochen Timmermans 14.Niels Laureyns 15.Niels Van De Keere

    Categorie D:

    1.Ilse Versluys

    2.Evelien De Baere

    Categorie E:

    1.Luc Van Mullem

    2.Johan Lameire

    3.Rudi Timmerman

    4.Luc Van Haele

    5.Johan Versluys

    20-07-2008 om 10:24 geschreven door kenny


    19-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY TEN HARTOG met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Ten Hartog Guy 03

    ZATERDAG 19/07/2008 – ITEGEM (A) – Elite z/c & Beloften – 117 Km - 02h38min

    Aantal deelnemers :
    1. Tom Vermeiren
    2. Wim Leemans
    3. Hamish Haynes
    5. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    9. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

     

    19/07/2008 – LICHTERVELDE (W) – Elite z/c & Beloften – 117 Km -02h45min

    Aantal deelnemers : 142
    1. Maxim Debusschere
    2. Stijn Minne
    3. Kevin Maene
    13. Stijn De Vriese uit Zele (Foronex CT) op 20"
    39. Kenny Van Garsse uit Zele (Wielerclub Hamme-Zogge) op 2'05"


    19/07/2008 – SINAAI (O) –
    Beloften – 110 Km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 70
    1. Kevin Van Dyck
    2. Kevin Crabbe op 5"
    3. Nico Ceunen op 13"
    4. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    5. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    6. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde)
    7. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix)
    10. Michiel De Coninck uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    11. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    12. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    13. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 40"
    25. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland) op 8'00"
    28. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Asfra RT)


    19/07/2008 – WAASMUNSTER (O) – Dames Elite – 96 Km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 71
    1. Elizabeth Armitstead
    2. Emma Johansson
    3. Grace Verbeke op 5"
    6. Karen Steurs uit Schoten (Topsport Vlaanderen) op 55"
    8. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC)
    12. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen) op 2'42"
    20. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F. Liedekerke) op 5'10"
    22. Melissa Huyghe uit Breendonk (De Sprinters Malderen)
    29. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC)
    33. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)
    44. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    47. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT)
    49. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (RABC)

      

    19/07/2008 – DENTERGEM (W) – Juniores – 84 Km - 02h02min

    Aantal deelnemers : 110
    1. Kenny Vandenheede
    2. Christophe Sleurs op 7"
    3. Arne Casier op 26"


    19/07/2008 – BORSBEKE (O) –
    Juniores – 97 Km - 02h29min

    Aantal deelnemers : 70
    1. GUY TEN HARTOG uit Sinaai (Thompson CT)
    2. Michael Derille
    3. Michiel Dieleman uit Hamme (Avia CT)
    15. Oliver Naesen uit Berlare (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'58"
    17. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland)
    29. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 6'00"
    30. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen)
    37. Stijn Van Geyte uit Grembergen (Isorex CT)
    38. Arjen Martens uit Koewacht (Zeeuws Vlaanderen)

    19/07/2008 – HERK DE STAD (LB) – Juniores – 97 Km - 02h30min

    Aantal deelnemers : 105
    1. Nick Van Der Lijke
    2. Rune Van Der Meijden
    3. Jorg Roosen op 13"

    19/07/2008 – ZEMST (VB) – Juniores – 88 Km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 63
    1. Arnaud Maquet
    2. Olivier Chevalier
    3. Nick Nieuwdorp op 46"
    15. Jens Meersmans uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich) op 2'02"
    26. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
    27. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC)
    32. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland) op 3'41"
    45. Lawrence Van De Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)  op 5'51"

       
    19/07/2008 – ST. KATELIJNE-WAVER (A) – Nieuwelingen – 78 Km - hmin

    Prins der Nieuwelingen

    Aantal deelnemers :
    1. Rutger Roelandts
    2. Didier Caspers
    3. Gilles Loncin
    4. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)
    43. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    60. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
    65. Servaas Petrov uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    76. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)


    19/07/2008 – BORSBEKE (O) –
    Nieuwelingen – 65 Km - 01h47min

    Aantal deelnemers : 37
    1. Jonathan Vlaeminck
    2. Arne Van Snick op 30"
    3. Niels Lievens

     

    19/07/2008 – GEEL (A) – Nieuwelingen – 62 Km - 01h31min

    Aantal deelnemers : 26
    1. Ruben Wens
    2. Jayde Julius
    3. Michiel Van Looveren
    24. Nathalie Nijns (Benelux Team)

     

    19/07/2008 – MAARKEDAL (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h49min

    Aantal deelnemers : 27
    1. Niels De Rooze
    2. Ruben Van Der Haeghen
    3. Jef Van Meirhaeghe

     

    19/07/2008 – ZWEVEGEM (W) – Nieuwelingen – 64 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 39
    1. Alex Wood (USA)
    2. Anders Newbury (USA)
    3. Gregory Craddock (USA) op 30"


    19/07/2008 – OOSTENDE (W) – Aspiranten

     

    19/07/2008 – POLLARE - NINOVE (W) – Aspiranten

    19-07-2008 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZATERDAG 19/07/2008

    vwf

    ZATERDAG 19 Juli – APPELS
     


    A-reeks

    1 Van Der Heyden Willem
    2 De Ridder Richard
    3 Van De Keer Kevin
    4 Vermassen Peter
    5 De Maeseneer Steve 6 Van Gijsegem Nico 7 Mettepenningen Patrick (Hamme) 8 Vandoren Christophe 9 Wins Stephane 10 Suy Stefan

    B-reeks
    1 Van Hove Dirk
    2 Van Wijmeersch Kristof
    3 Rens Marc
    4 Van Hemelrijk Frankie
    5 Van Bellingen Danny 6 Verholen Ruud 7 De Bondt Dirk 8 Saelens Danny 9 Schellemans Marc 10 Van Roy Jelle


    C-reeks
    1 De Vos Gino
    2 De Croock Glenn
    3 Van Der Vurst Ronny
    4 Pitet Serge
    5 Hiel Emmanuel 6 Everaert Angelo 7 Van Obbergen Wim 8 Van Damme Gunter 9 Dupont Benny 10 Bogaert Alain

    D-reeks
    1 Merckx Eddy
    2 Van Hul Patrick
    3 Van Den Brande Jan
    4 De Schepper Alain
    5 Vergult Dirk 6 D'Haese Benny 7 De Proft Peter 8 Poelmans Marcel 9 Albers Steven 10 Casteleyn Paul

    E -reeks
    1 Tutenel Jan

    2 De Nijs Paul
    3 Vervondel Marc
    4 Vermeersch Richard
    5 Turcksin Stephan 6 Luyten Felix 7 Claeys Jean-Pierre 8 Hellebaut Roland 9 Mertens Eddy 10 Rypens Jean-Pierre

    F-reeks
    1 Ceurens André
    2 Van Den Eede Roger
    3 Van Vaerenbergh William
    4 Van Den Eynde Vik
    5 Vandermosten Charles 6 Fauck Guido 7 Van Der Meulen Jos 8 Van Den Borre Herman 9 Wauters Roger 10 Hutsebaut Johan

    G-reeks
    1 Simons Louis
    2 Vandenheuvel Gilbert
    3 Devleeschauwer Gerard
    4 Mattheus Louis
    5 Van De Vijver Francois 6 Matthijssens Bernard 7 Van Den Eede Albert 8 Verpaelt Adolf 9 Desmet Adrien 10 Saelens Clement

    19-07-2008 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE HECHTEL-EKSEL !!!

    Gebroeders Van de Velde , Matthias en Thomas heersen in de Visa Flanderscup
    te Hechtel-Eksel !!!

     

    ZATERDAG 19/07 – HECHTEL-EKSEL – VISA FLANDERSCUP MTB

     

    Vorige week in het BK te Malmedy kwamen de gebroeders Van de Velde uit Hamme nog met zilver huiswaarts , vandaag waren ze aan het werk in de Visa Flanderscup te Hechtel-Eksel tevens ook tellende voor de Kids challenge. Voor de eerste maal dit seizoen mochten de aspiranten het ganse parcours van de groten die morgen rijden volledig afleggen , normaal wordt er maar een stuk van het parcours gedaan voor de aspiranten , dus nu was alles aanwezig technische stukken en steile klimmen dus een parcours voor elk wat wils.

    Van de Velde Visa flanderscup te Hechtel-Eksel 078 Van de Velde Visa flanderscup te Hechtel-Eksel 001
                       Matthias Van de Velde in volle aktie.                                              Mathias van de Velde op het podium.

    Matthias Van de Velde
    heeft de ontgoocheling van vorige week met een schitterende prestatie verwerkt en reed van start tot aankomst aan de leiding en had aan de aankomst een voorsprong van 1min30 op Kevin Panhuizen , derde werd de provinciaal kampioen van Limburg en dit bij de 14-jarige aspiranten.


    Van de Velde Visa flanderscup te Hechtel-Eksel 008 Van de Velde Visa flanderscup te Hechtel-Eksel 069
                        Thomas Van de Velde in volle aktie.                                              Thomas Van de Velde op het podium.


    Thomas Van de Velde kon natuurlijk niet onderdoen voor zijn broer en deed dit bij de 12-jarige aspiranten en reed ook van start tot aankomst aan de leiding , tweede werd zijn vriendje Elias van Hecke eveneens uit Hamme.


    Nu Maandag staan ze aan de start van het Vlaams Kampioenschap te Boortmeerbeek op de weg , afwachten dus wat de omschakeling gaat brengen.

    Na dit Kampioenschap op de weg gaat de fiets voor twee weken aan de kant om daarna stilaan naar het winterseizoen toe te werken .

     

     


    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Patrick Van de Velde”

    19-07-2008 om 21:58 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!