.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Lars van der Haar (Ned)

    3.Tom Pidcock (GBr)

    4.Toon Aerts

    5.Eli Iserbyt 

    6.Kevin Pauwels

    7.Tom Meeusen

    8.Joris Nieuwenhuis (Ned)

    9.Jim Aernouts

    10.Laurens Sweeck


    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    1.Loris Rouiller (Zwi)

    2.Niels Vandeputte

    3.Maik Van der Heijden (Ned)

    4.Toon Vandenbosch

    5.Andreas Goeman

    6.Jarno Liessens

    7.Anton Ferdinande

    8.Bart Artz (Ned)

    9.Ryan Kamp (Ned)

    10.Niels Derveaux

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    1.Denise Betsema (Marlux-Bingoal) Ned
    2.Annemarie Worst (Steylaerts-777) Ned
    3.Inge van der Heijden (CCC Team) Ned
    4.Katie Compton (Trek) USA
    5.Ceylin del Carmen Alvarado (Corendon-Circus) Ned
    6.Loes Sels (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
    7.Laura Verdonschot (Marlux-Bingoal)
    8.Ellen van Loy (Telenet-Fidea)
    9.Maud Kaptheijns (Charles) Ned
    10.Anna Kay (Experza-Footlogix) GB

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    1.Lennert Belmans

    2.Emiel Verstrynge

    3.Wout Vervoort

    4.Noah Vreeswijk (Ned)

    5.Joran Wyseure

    6.Luke Verburg (Ned)

    7.Tom Lindner (Dui)

    8.William Lecerf

    9.Twan van der Drift (ned)

    10.Pete Uptegrove (Ned)

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    Nieuwelingen

    1.Tibor Del Grosso (Ned)

    2.Lucas Janssen (Ned)

    3.Mathis Avondts

    4.Lorenzo Masciarelli (Ita)

    5.Aaron Dockx

    6.Renzo Geurs

    7.Filippo Agostinacchio (ita)

    8.Danny van Lierop (Ned)

    9.Jordi van Heijst (Ned)

    10.Joost Brinkman (Ned)

     

    Meisjes

    1.Bibi Verzijl

    2.Lucia Bramati

    3.Julia Kopecky

    4.Luna Cnossen

    5.Giulia Challancin

    17-02-2019 om 18:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:57:13

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    3 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    4 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM

    5 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    6 GYS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 VRACHTEN ARNE TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:36:23

    1 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE+ JUNIORES DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:22

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    3 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    4 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    5 JACOBS LOTTE R EN TC GROENEWOUD NED

    6 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 MEEUSEN LIENE

    9 SCHOON LISETTE HET SNELLE WIEL BLADEL NED

    10 KACZMARCZYK BRENDA KZLWC HEYLEN

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:46

    1 NOMDEN ISA HANZERENNERS NED

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2 JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:30:15

    1 MICHELS JENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    5 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    7 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VERSTRAELEN WANNES AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    NIEUWELINGEN 1 JAARS DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:30

    1 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    2 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    5 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DE SOMPEL JORI

    8 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 KNAEPS LOWIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 WILLEMS THOMAS TARGET BMX TEAM

    17-02-2019 om 18:15 geschreven door kenny


    16-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:00:59

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    3W3A7543

    3W3A7545

    3W3A7549

    3W3A7064

     

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:45:13

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    7 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    8 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    9 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    10 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    3W3A7050

    3W3A7033

    3W3A7035 

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:12

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    8 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3W3A6780

    3W3A6788

    3W3A6752

    3W3A6758

     

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2°Jaars DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:20

    1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    4 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 AGOSTINACCHIO FILIPPO XCO PROJECT ITA

    9 OOSTERLINCK JOES

    10 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    NIEUWELINGEN 1°Jaars DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:10

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    6 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 BAUWENS SENNE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    16 GOOSSENS KYAN

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:1

    1 BRAMATI LUCIA ASD TEAM BRAMATI ITA

    2 CHALLANCIN GIULIA XCO PROJECT ITA

    3 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    16-02-2019 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VUELTA TURISTICA - FIETS- EN TRIATHLONVAKANTIES AAN DE COSTA BLANCA !!!
    vuelta turistica 2018 nieuw 1
    vuelta turistica 2018 4


    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck

     

    t. +34 654 17 30 23

    e. info@vueltaturistica.com

    w. www.vuelta-turistica.com

     

    Adres: Bikecenter Vuelta-Turistica

    Avenida Rosa de los Vientos 7, local 4

    03710 Calpe (Alicante) Spanje

     

    IVA: ESY0450049E

     

    Fietsvakanties & wielerstages aan de Costa Blanca

    vuelta turistica 4

    kenny spanje 1 2016
                                  Inge Van den Broeck , Kenny Janssens en Jef De Batist.

    16-02-2019 om 21:38 geschreven door kenny


    10-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 0:59:42

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    6 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    7 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:41:55

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    6 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    7 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    9 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    10 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:45:11

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    3 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 LINDNER TOM STEVENS RACING TEAM GER

    6 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    8 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 KARS HUGO ARTV DE ADELAAR NED

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) - VELDRIJDEN 2°JAARS NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:31:0

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 WANG GUSTAV ABC DEN

    3 BRINKMAN JOOST METEOOR ASSEN-RODEN NED

    4 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    5 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    6 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 VAN HEIJST JORDI WHOOPERS NED

    9 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    10 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) – VELDRIJDEN 1°JAARS NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1° JAARS DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:31:56

    1 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    7 BOERS MICHAEL WESTLAND WIL VOORUIT NED

    8 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    25 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DAMES DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:17

    1 KNAVEN MIRRE WV BREDA NED

    2 VERZIJL BIBI RWC AHOY NED

    3 BRAMATI LUCIA ASD TEAM BRAMATI ITA

    4 KOPECKY JULIA LRTV NED

    5 HOEFMANS PEM WV BREDA NED

    6 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 WITHAG JENTSKE RC BOCHOLT 77 E.V. NED

    10-02-2019 om 18:28 geschreven door kenny


    09-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:03:29

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    7 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    10 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

     

    09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN U23 UCI 40´

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 0:48:50

    1 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    2 VANDEPUTTE NIELS CORENDON - CIRCUS

    3 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    4 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    7 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 LIESSENS JARNO 52 STUER KWINTEN

     

    09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:45:37

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    5 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    6 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    7 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    8 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    10 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    25 HANNES KAAT 40 DE BRUYNE MEG

     

    09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:6

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    5 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 LINDNER TOM STEVENS RACING TEAM GER

    09-02-2019 om 17:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG 3°RIT RONDE VAN VALENCIA 2019

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Men Elite !!!


    Greg Van Avermaet zege 1 2019 

                                                            Greg Van Avermaet

     

    Vrijdag 08/02/2019 – QUART DE POBLET – CHERA – Men Elite - 194,3 km

    3° Rit – Ronde Van Valencia

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme (Bel)
    2.Matteo Trentin (Ita)
    3.Luis León Sánchez (Spa)
    4.Alejandro Valverde (Spa)
    5.Mike Teunissen (Ned)
    6.Sergio Higuita (Col)
    7.Ben Swift (GB)
    8.Sonny Colbrelli (Ita)
    9.Ion Izagirre (Spa)
    10.Marco Canola (Ita)

    09-02-2019 om 10:32 geschreven door kenny


    06-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/02/2019

    banner veldrijden

    Woensdag 06/02/2019 MALDEGEM (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    1 VAN DER POEL Mathieu NED EL.CP CORENDON - CIRCUS 0h56´45.0"

    2 VANTHOURENHOUT Michael BEL EL.CMC MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM +15.0"

    3 AERTS Toon BEL EL.CMC TELENET FIDEA LIONS +15.0"

    4 VAN DER HAAR Lars NED EL.CMC TELENET FIDEA LIONS +25.0"

    5 VAN DER POEL David NED EL.CP CORENDON - CIRCUS +38.0"

    6 ISERBYT Eli BEL U23CMC MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM +38.0"

    7 BOROŠ Michael CZE EL.CMC CREAFIN - TUV SUD +1´10.0"

    8 VAN AERT Wout BEL EL.CMC CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM +1´21.0"

    9 MEEUSEN Tom BEL EL.CP CORENDON - CIRCUS +1´35.0"

    10 ORTS LLORET Felipe ESP EL.CP C.C GUSANO +1´46.0"

    3W3A6561 

    3W3A6573

    3W3A6576

    3W3A6591

    3W3A6096

    06/02/2019 MALDEGEM (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    1 BETSEMA Denise NED DE HR EN TC D.O.K 0h41´44.0"

    2 VERDONSCHOT Laura BEL DEPROF MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM +13.0"

    3 WORST Annemarie NED DE.UCI STEYLAERTS - 777 +24.0"

    4 KASTELIJN Yara NED DE.UCI STEYLAERTS 777 +48.0"

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA DE STEYLAERTS - 777 +58.0"

    6 CANT Sanne BEL DEPROF CORENDON - CIRCUS +1´09.0"

    7 COMPTON Katherine USA DE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COM +1´09.0"

    8 VAN LOY Ellen BEL DEPROF TELENET FIDEA LIONS +1´29.0"

    9 FAHRINGER Rebecca USA DE KONA MAXXIS SHIMANO +3´01.0"

    10 BAKKER Manon NED DE EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT +3´22.0"

    18 DE BRUYNE Meg BEL DE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS


    3W3A6066 

    3W3A6045

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 12°Seizoenszege bij de MASTERS A !!!


    David Nicky 2019 

            Nicky David

     

    Woensdag 06/02/2019 MALDEGEM (O) VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:41:2

    1 LAMMENS LAUDELINO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW AMA19+

    2 VAN DE VELDE MATTHIAS CYCLING TEAM DAKSERVICE

    3 NICKY DAVID uit Beveren CYCLING TEAM DAKSERVICE MASTM

    4 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VERBERCKMOES ARNO CYCLING TEAM DAKSERVICE

    6 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 TIMMERMANS TOM CYCLING TEAM DAKSERVICE

    9 GUILLAUME GEOFFREY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES


    3W3A5775

    3W3A5754


    MASTERS B  DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:4

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DELCROIX TOM

    5 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE NEVE KRISTOF

    7 VANHAVERBEKE KURT MTBFUN4KIDS ACLAGRO TEAM

    8 GEIRNAERT MARIO

    9 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 DE SCHOESITTER STEVEN


    3W3A5599

    3W3A5582

    MASTERS C  DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:42:25

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 LAMMENS MARIO

    3 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 WILLE RUDI

    5 LOGIER CHRISTOPHE

    6 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    7 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    9 VISSCHER RICHARD RWC AHOY NED

    10 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A5605

    3W3A5591



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    06-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    03-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 03/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – MEN ELITE

    1-Mathieu van der Poel (NED)--1:09.20

    2-Wout Van Aert (BEL)--00:16

    3-Toon Aerts (BEL)--00:25

    4-Michaël Vanthourenhout (BEL)--00:50

    5-Laurens Sweeck (BEL)--01:01

    6-Lars van der Haar (NED)--01:10

    7-Quinten Hermans (BEL)--01:24

    8-Marcel Meisen (GER)--01:29

    9-Jens Adams (BEL)--01:31

    10-Gianni Vermeersch (BEL)--01:33

    11-Tim Merlier (BEL)--01:46

     

    03/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – DAMES U23

    1-Inge Van Der Heijden (NED)--42:09

    2-Fleur Nagengast (NED)--00:03

    3-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)--00:08

    4-Silvia Persico (ITA)--00:09

    5-Anna Kay (GBR)--00:09

    6-Puck Pieterse (NED)--00:09

    7-Katie Clouse (USA)--00:17

    8-Nicole Koller (SUI)--00:17

    9-Marion Norbert Riberolle (FRA)--00:21

    10-Clara Honsinger (USA)--00:22

    03-02-2019 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 03/02/2019 WESTERLO (A) VELDRIJDEN ASPIRANTEN

    DEELNEMERS:

    03-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    02-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – BELOFTEN U23

    1-Thomas Pidcock (GBR)--47:42

    2-Eli Iserbyt (BEL)--00:15

    3-Antoine Benoist (FRA)--00:23

    4-Tomas Kopecky (CZE)-00:31

    5-Jakob Dorigoni (ITA)--00:35

    6-Ben Turner (GBR)--00:38

    7-Ryan Kamp (NED)--00:46

    8-Loris Rouiller (SUI)--00:56

    9-Thomas Mein (GBR)--01:07

    10-Niels Vandeputte (BEL)--01:22

     

    02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – DAMES ELITE

    1-Sanne Cant (BEL)-47:53

    2-Lucinda Brand (NED)-00:09

    3-Marianne Vos (NED)-00:15

    4-Denise Betsema (NED)--00:25

    5-Annemarie Worst (NED)--00:34

    6-Jolanda Neff (SUI)--01:16

    7-Kaitlin Keough (USA)--01:21

    8-Nikki Brammeier (GBR)--01:37

    9-Sophie de Boer (NED)--01:59

    10-Ellen Van Loy (BEL)--02:05

     

    02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN - JUNIORES

    1-Ben Tulett (GBR)--42:29

    2-Witse Meeussen (BEL)--00:20

    3-Ryan Cortjens (BEL)--00:27

    4-Thibau Nys (BEL)--00:42

    4-Pim Ronhaar (NED)--00:46

    6-Tom Lindner (GER)--00:47

    7-Carlos Canal Blanco (ESP)--00:48

    8-Lennert Belmans (BEL)--00:52

    9-Jakub Toupalik (CZE)--00:56

    10-Théo Thomas (FRA)--01:02

    02-02-2019 om 16:18 geschreven door kenny


    27-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/01/2019

    banner veldrijden

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Seizoenszege bij de MASTERS A !!!


    Nicky David 2018 

           Nicky David

     

    Zondag 27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. B - 60´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:56:6

    1 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM

    3 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    4 TIELEN DARIO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE SMET THIBAUT TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    10 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    13 DE BOCK YONI 18 DE BOCK JELLE

    3w3a5307 

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN DAMES - 40´

    DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:31

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 MERCIER ELIEN RESTORE CYCLING TEAM

    6 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 BLANCHAERT JO

    3w3a4076
     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:31

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    7 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN DE KERKHOF MARIE MAES CT GLABBEEK

    3w3a4079
     

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:25

    1 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO TEAM

    2 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DE SMET NICOLAS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VANLUCHENE MAXIM TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DE MAERE ALESSIO GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN DEN BULCK JOPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 CLYNHENS TOON 14 DE VOS WANNES

    3w3a4741 

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    NIEUWELINGEN 2° Jaars DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:15

    1 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    2 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    5 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    7 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 ROGGE JARNO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    28 DE BAERE RUNE


    3w3a4473
     

    NIEUWELINGEN 1° Jaars DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:13

    1 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    3 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    4 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    14 GOOSSENS KYAN

    3w3a4252
     

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. D

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:23

    1 NICKY DAVID uit Beveren CYCLING TEAM DAKSERVICE MASTA

    2 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VAN DE VELDE MATTHIAS CYCLING TEAM DAKSERVICE

    6 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN LAETHEM KEVIN

    9 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 VAN ASSCHE NICO

    3w3a3975

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:15

    1 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    2 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 PAESHUYSE JEF

    4 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    5 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    8 GIBBS SIMON REIFEN RACING GBR

    9 MATIJEVIC MARIO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE CRO

    10 GRAY MALCOLM REIFEN RACING GBR

    3w3a3977 


    MASTERS C DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:35

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET PETER

    6 DAVID THEO

    7 SWINNEN RENÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 COOPMAN IVAN

    9 VAN GOETHEM DANNY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 ROGIERS BENNY

    3w3a3898



    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    27-01-2019 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/01/2019

    banner veldrijden

    Zondag 27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – MEN ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus-1:01.30

    2-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:13

    3-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-00:32

    4-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-02:29

    5-Gianni Vermeersch (BEL)-Steylaerts - 777-02:38

    6-Joris Nieuwenhuis (NED)--02:51

    7-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-03:01

    8-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-03:07

    9-Francis Mourey (FRA)-S1neo Connect-04:07

    10-Tom Meeusen (BEL)-Corendon - Circus-04:09

     

    27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – MEN U23 UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 50´

    1-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-51:57

    2-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-00:42

    3-Ben Turner (GBR)-Corendon - Circus-00:44

    4-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-00:52

    5-Niels Vandeputte (BEL)-Iko-Beobank-01:05

    6-Loris Rouiller (SUI)--01:13

    7-Gage Hecht (USA)--01:16

    8-Lander Loockx (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:24

    9-Roel Van Der Stegen (NED)-Mtb Baarlo-01:32

    10-Kevin Kuhn (SUI)--01:39

     

    27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – DAMES ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 40´

    1-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-43:18

    2-Katie Compton (USA)-Trek-00:09

    3-Marianne Vos (NED)-Waowdeals-00:26

    4-Sanne Cant (BEL)-Corendon - Circus-00:28

    5-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:30

    6-Kaitlin Keough (USA)-Cannondale-00:33

    7-Denise Betsema (NED)-HR EN TC D.o.k-00:40

    8-Loes Sels (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:57

    9-Sophie de Boer (NED)-Breepark-01:10

    10-Christine Majerus (LUX)-Boels Dolmans-01:13

     

    27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – MEN JUNIORES UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 40´

    1-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-41:46

    2-Carlos Canal Blanco (ESP)--00:09

    3-Lennert Belmans (BEL)-Iko-Beobank-00:21

    4-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank-00:31

    5-Tom Lindner (GER)--00:39

    6-Alex Morton (USA)--00:42

    7-Pim Ronhaar (NED)-Callant-Doltcini CT-01:00

    8-Jan Zatloukal (CZE)--01:00

    9-Antoine Huby (FRA)--01:12

    10-Marco Brenner (GER)

    27-01-2019 om 18:16 geschreven door kenny


    26-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING AVIA - RUDYCO - JANATRANS CYCLING TEAM 2019
    rudyco 2019

    Bron: Rudyco Cycling Team vzw

    26-01-2019 om 18:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:6

    1 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    3 SWEECK DIETHER PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    5 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    6 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    7 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    8 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 ORTS LLORET FELIPE C.C GUSANO ESP

    10 PEETERS YANNICK PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    17 LIESSENS JARNO 32 DE WIT EDWIN 41 STUER KWINTEN

     

    26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:36

    1 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 NASH KATERINA TEAM ILLUMINATE CZE

    3 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX

    4 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    5 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 FAHRINGER REBECCA KONA MAXXIS SHIMANO USA

    7 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    8 HAVLIKOVA PAVLA KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N CZE

    9 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    10 DELHAYE PAULINE QUICK CYCLING TEAM FRA

    17 NOBUS ANJA 18 HANNES KAAT 23 DE BRUYNE MEG

     

    26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:37:55

    1 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    4 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 DE SMET NICOLAS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    2DE JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:18

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 ANCHAIN PAUL FLANDRE LYS ELITE CYCLISME FRA

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 DHOOGE THIBAU MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 OOSTERLINCK JOES

    10 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

     

    1STE JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:17

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    7 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 WILLEMS THOMAS CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    9 DE SMET MATTEO ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 DE NYS MILAN VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:33

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

    26-01-2019 om 16:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 26/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN ASPIRANTEN

    3w3a3814


    14 JAAR (U15) DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:25:43

    1 UYTTERHOEVEN MIKE STAGECO CYCLING TEAM

    2 JANSSENS WILLEM AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HEIRBAUT TOON SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 VAN DEN BOER SEPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 JANSSENS SEM HEIST CYCLING TEAM (HCT)


    3w3a3547

    13 JAAR (U14) DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:22:41

    1 VANCOMPERNOLLE TIBO TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 DE WINTER MILAN WAC TEAM

    3 ALLAER THORBEN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 VAN BRUWAENE EMIEL TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 ARYS MATISSE KVC NOORDZEEMEEUW


    3w3a3463

    12 JAAR (U13) DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:10

    1 DURIE ZENO TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DE CLERCQ NAUD VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT DRIES SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 EXPEELS LAERKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 PLASMAN BRIEK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    3w3a3457


    9 JAAR (U10) MEISJES DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:12:49

    1 DE POURCQ MAÏTÉ ISOREX CYCLING TEAM

     

    11 JAAR (U12) MEISJES DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:18:19

    1 DE WINTER ELINE WAC TEAM


     

    26/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN MINIEMEN

    3w3a3334

    11 JAAR (U12) DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:18:19

    1 FLAMEZ DANTÉ ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    2 VAN LOO GILLES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 JANSSENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DUYSE BRIEK

    5 VERCAMPT ANDRÉS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    3w3a3331

    10 JAAR (U11) DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:19:9

    1 VANHUFFEL MORENO VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 THYS IBREN AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 DE RIDDER MATS TOP GEAR BMX VZW

    4 DE LOOSE SENNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DHOOGE KYARO


    3w3a3328

    9 JAAR (U10) DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:12:49

    1 DESCAN WANNES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 SCHELFHOUT BENT VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 TEUGHELS KOBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 CAMI SENNE DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    5 DE POURCQ MAÏTÉ ISOREX CYCLING TEAM


    3w3a3323

    8 JAAR (U9) DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:14:12

    1 VERSTRAETE ZICO TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 LAURYSSEN RALPH-JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    3 EGGERS YORN BMX TEAM BEKAF VZW

    4 VANHONSEBROUCK LAYTON BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VANERMEN REMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    26-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    20-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/01/2019

    banner veldrijden

    Zondag 20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – MEN ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-1:04.34

    2-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:01

    3-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:07

    4-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-00:08

    5-Jens Adams (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:08

    6-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:11

    7-David van der Poel (NED)-Corendon - Circus-01:15

    8-Kevin Pauwels (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-01:15

    9-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-01:16

    10-Gianni Vermeersch (BEL)-Steylaerts - 777-01:16

     

    20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – MEN U23 UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Thomas Pidcock (GBR)-TP Racing-54:19

    2-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-00:09

    3-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-00:26

    4-Tomas Kopecky (CZE)-Acrog - Balen BC-00:43

    5-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:52

    6-Sandy Dujardin (FRA)--00:59

    7-Matthieu Legrand (FRA)--01:01

    8-Eddy Fine (FRA)--01:07

    9-Lander Loockx (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:07

    10-Maik Van Der Heijden (NED)-Orange Babies Cycling Team-01:08

     

    20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – DAMES ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Marianne Vos (NED)-Waowdeals-46:53

    2-Denise Betsema (NED)-HR EN TC D.o.k-00:08

    3-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan - Charles-00:36

    4-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)-Corendon - Circus-00:57

    5-Ellen Van Loy (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:06

    6-Alice Maria Arzuffi (ITA)-Steylaerts - 777-01:07

    7-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-01:22

    8-Fleur Nagengast (NED)-Telenet Fidea Lions-01:22

    9-Inge Van Der Heijden (NED)-Waowdeals Pro Cycling Team-01:23

    10-Katie Compton (USA)-Trek-01:24

     

    20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – MEN JUNIORES UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Thibau Nys (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-44:04

    2-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-00:01

    3-Carlos Canal Blanco (ESP)--00:01

    4-Tommaso Bergagna (ITA)--00:01

    5-Luke Verburg (NED)-Lares - Doltcini Cycling Team-00:11

    6-Florian Richard Andrade (FRA)--00:14

    7-Lennert Belmans (BEL)-Iko-Beobank-00:14

    8-Davide De Pretto (ITA)--00:15

    9-Gonzalo Inguanzo Macho (ESP)--00:15

    10-Jelle Vermoote (BEL)-Team Mahieu - Kona - Vandermeeren-00:21

    20-01-2019 om 17:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/01/2019

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 15°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias van de Velde

     

    Zondag 20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. B - 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:57:26

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    5 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GYS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    9 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    10 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:13

    1 DEJAEGHER JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE MAERE ALESSIO GAVERZICHT-BE-OKAY

    5 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    8 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN DAMES - 40´

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:55

    1 VOS MARLIES WSV EMMEN NED

    2 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    3 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 CRABBÉ KIONA IKO-BEOBANK

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MEEUSEN LIENE

    9 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DE BRUYNE MEG KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:3

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    6 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS  DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:34

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    4 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    5 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    28 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS  DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:7

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    6 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    7 LAENEN SEPPE CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    8 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    29 GOOSSENS KYAN

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS & /MASTERS

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:45

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme CYCLING TEAM DAKSERVICE AMA19+

    2 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    3 LAMMENS LAUDELINO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DE CLEYN DAVE RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    5 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 ARNOUTS TOM

    7 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 TIMMERMANS TOM CYCLING TEAM DAKSERVICE

    10 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    22 VAN LENT KENNY

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:12

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VANSTAEYEN BENNY

    4 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VETS JELLE

    8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:25

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    4 VANDERAERDEN JOHAN

    5 KOCKAERTS HUBERT

    6 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 ROELEN HENNY NED

    8 ABÉ PETER

    9 BALLET PETER

    10 VANHAEVERBEKE JEAN

    20-01-2019 om 17:22 geschreven door kenny


    19-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 19/01/2019 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:55

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    5 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DER VLEUTEN LUKAS CYCLING VLIJTINGEN NED

    7 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    8 JANSE STEF BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 VAN CLEEMPUT BERT VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    10 DEJONGHE SENNE VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

     

    19/01/2019 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:27:55

    1 GROENENDAAL BAILEY WV SCHIJNDEL NED

    2 OOSTERLINCK JOES

    3 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    7 VAN GENECHTEN JELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    10 VANDEN HEEDE LUCAS

     

    U17 DAMES DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:27

    1 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:28:41

    1 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    3 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 LAENEN SEPPE CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    5 WILLEMS THOMAS CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    6 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    7 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    8 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VANHOUDT YENTHE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    19-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    14-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/01/2019

    banner veldrijden

    Maandag 14/01/2019 OTEGEM (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:38

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    5 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    7 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    9 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    26 DE WIT EDWIN 28 DE BOCK JELLE

     

    14/01/2019 OTEGEM (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:46

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    4 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    5 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    6 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    7 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    8 KAY ANNA EXPERZA-FOOTLOGIX GBR

    9 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    10 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX

    19 NOBUS ANJA

    14-01-2019 om 19:56 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!