.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 03/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – MEN ELITE

    1-Mathieu van der Poel (NED)--1:09.20

    2-Wout Van Aert (BEL)--00:16

    3-Toon Aerts (BEL)--00:25

    4-Michaël Vanthourenhout (BEL)--00:50

    5-Laurens Sweeck (BEL)--01:01

    6-Lars van der Haar (NED)--01:10

    7-Quinten Hermans (BEL)--01:24

    8-Marcel Meisen (GER)--01:29

    9-Jens Adams (BEL)--01:31

    10-Gianni Vermeersch (BEL)--01:33

    11-Tim Merlier (BEL)--01:46

     

    03/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – DAMES U23

    1-Inge Van Der Heijden (NED)--42:09

    2-Fleur Nagengast (NED)--00:03

    3-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)--00:08

    4-Silvia Persico (ITA)--00:09

    5-Anna Kay (GBR)--00:09

    6-Puck Pieterse (NED)--00:09

    7-Katie Clouse (USA)--00:17

    8-Nicole Koller (SUI)--00:17

    9-Marion Norbert Riberolle (FRA)--00:21

    10-Clara Honsinger (USA)--00:22

    03-02-2019 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 03/02/2019 WESTERLO (A) VELDRIJDEN ASPIRANTEN

    DEELNEMERS:

    03-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    02-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – BELOFTEN U23

    1-Thomas Pidcock (GBR)--47:42

    2-Eli Iserbyt (BEL)--00:15

    3-Antoine Benoist (FRA)--00:23

    4-Tomas Kopecky (CZE)-00:31

    5-Jakob Dorigoni (ITA)--00:35

    6-Ben Turner (GBR)--00:38

    7-Ryan Kamp (NED)--00:46

    8-Loris Rouiller (SUI)--00:56

    9-Thomas Mein (GBR)--01:07

    10-Niels Vandeputte (BEL)--01:22

     

    02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – DAMES ELITE

    1-Sanne Cant (BEL)-47:53

    2-Lucinda Brand (NED)-00:09

    3-Marianne Vos (NED)-00:15

    4-Denise Betsema (NED)--00:25

    5-Annemarie Worst (NED)--00:34

    6-Jolanda Neff (SUI)--01:16

    7-Kaitlin Keough (USA)--01:21

    8-Nikki Brammeier (GBR)--01:37

    9-Sophie de Boer (NED)--01:59

    10-Ellen Van Loy (BEL)--02:05

     

    02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN - JUNIORES

    1-Ben Tulett (GBR)--42:29

    2-Witse Meeussen (BEL)--00:20

    3-Ryan Cortjens (BEL)--00:27

    4-Thibau Nys (BEL)--00:42

    4-Pim Ronhaar (NED)--00:46

    6-Tom Lindner (GER)--00:47

    7-Carlos Canal Blanco (ESP)--00:48

    8-Lennert Belmans (BEL)--00:52

    9-Jakub Toupalik (CZE)--00:56

    10-Théo Thomas (FRA)--01:02

    02-02-2019 om 16:18 geschreven door kenny


    27-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/01/2019

    banner veldrijden

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Seizoenszege bij de MASTERS A !!!


    Nicky David 2018 

           Nicky David

     

    Zondag 27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. B - 60´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:56:6

    1 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM

    3 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    4 TIELEN DARIO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DE SMET THIBAUT TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    10 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    13 DE BOCK YONI 18 DE BOCK JELLE

    3w3a5307 

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN DAMES - 40´

    DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:31

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 MERCIER ELIEN RESTORE CYCLING TEAM

    6 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 BLANCHAERT JO

    3w3a4076
     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:31

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    7 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN DE KERKHOF MARIE MAES CT GLABBEEK

    3w3a4079
     

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:25

    1 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO TEAM

    2 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DE SMET NICOLAS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VANLUCHENE MAXIM TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DE MAERE ALESSIO GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN DEN BULCK JOPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 CLYNHENS TOON 14 DE VOS WANNES

    3w3a4741 

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    NIEUWELINGEN 2° Jaars DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:34:15

    1 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    2 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    5 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    7 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 ROGGE JARNO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    28 DE BAERE RUNE


    3w3a4473
     

    NIEUWELINGEN 1° Jaars DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:13

    1 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    3 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    4 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    14 GOOSSENS KYAN

    3w3a4252
     

    27/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN FORM. D

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:23

    1 NICKY DAVID uit Beveren CYCLING TEAM DAKSERVICE MASTA

    2 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VAN DE VELDE MATTHIAS CYCLING TEAM DAKSERVICE

    6 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN LAETHEM KEVIN

    9 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 VAN ASSCHE NICO

    3w3a3975

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:15

    1 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    2 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 PAESHUYSE JEF

    4 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    5 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    8 GIBBS SIMON REIFEN RACING GBR

    9 MATIJEVIC MARIO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE CRO

    10 GRAY MALCOLM REIFEN RACING GBR

    3w3a3977 


    MASTERS C DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:35

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET PETER

    6 DAVID THEO

    7 SWINNEN RENÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 COOPMAN IVAN

    9 VAN GOETHEM DANNY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 ROGIERS BENNY

    3w3a3898



    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    27-01-2019 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/01/2019

    banner veldrijden

    Zondag 27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – MEN ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus-1:01.30

    2-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:13

    3-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-00:32

    4-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-02:29

    5-Gianni Vermeersch (BEL)-Steylaerts - 777-02:38

    6-Joris Nieuwenhuis (NED)--02:51

    7-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-03:01

    8-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-03:07

    9-Francis Mourey (FRA)-S1neo Connect-04:07

    10-Tom Meeusen (BEL)-Corendon - Circus-04:09

     

    27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – MEN U23 UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 50´

    1-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-51:57

    2-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-00:42

    3-Ben Turner (GBR)-Corendon - Circus-00:44

    4-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-00:52

    5-Niels Vandeputte (BEL)-Iko-Beobank-01:05

    6-Loris Rouiller (SUI)--01:13

    7-Gage Hecht (USA)--01:16

    8-Lander Loockx (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:24

    9-Roel Van Der Stegen (NED)-Mtb Baarlo-01:32

    10-Kevin Kuhn (SUI)--01:39

     

    27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – DAMES ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 40´

    1-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-43:18

    2-Katie Compton (USA)-Trek-00:09

    3-Marianne Vos (NED)-Waowdeals-00:26

    4-Sanne Cant (BEL)-Corendon - Circus-00:28

    5-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:30

    6-Kaitlin Keough (USA)-Cannondale-00:33

    7-Denise Betsema (NED)-HR EN TC D.o.k-00:40

    8-Loes Sels (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:57

    9-Sophie de Boer (NED)-Breepark-01:10

    10-Christine Majerus (LUX)-Boels Dolmans-01:13

     

    27/01/2019 HOOGERHEIDE (NL) – MEN JUNIORES UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN - 40´

    1-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-41:46

    2-Carlos Canal Blanco (ESP)--00:09

    3-Lennert Belmans (BEL)-Iko-Beobank-00:21

    4-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank-00:31

    5-Tom Lindner (GER)--00:39

    6-Alex Morton (USA)--00:42

    7-Pim Ronhaar (NED)-Callant-Doltcini CT-01:00

    8-Jan Zatloukal (CZE)--01:00

    9-Antoine Huby (FRA)--01:12

    10-Marco Brenner (GER)

    27-01-2019 om 18:16 geschreven door kenny


    26-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING AVIA - RUDYCO - JANATRANS CYCLING TEAM 2019
    rudyco 2019

    Bron: Rudyco Cycling Team vzw

    26-01-2019 om 18:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:6

    1 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    3 SWEECK DIETHER PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    5 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    6 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    7 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    8 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 ORTS LLORET FELIPE C.C GUSANO ESP

    10 PEETERS YANNICK PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    17 LIESSENS JARNO 32 DE WIT EDWIN 41 STUER KWINTEN

     

    26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:36

    1 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 NASH KATERINA TEAM ILLUMINATE CZE

    3 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX

    4 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    5 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 FAHRINGER REBECCA KONA MAXXIS SHIMANO USA

    7 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    8 HAVLIKOVA PAVLA KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N CZE

    9 NORBERT RIBEROLLE MARION VONDELMOLEN CYCLING TEAM FRA

    10 DELHAYE PAULINE QUICK CYCLING TEAM FRA

    17 NOBUS ANJA 18 HANNES KAAT 23 DE BRUYNE MEG

     

    26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:37:55

    1 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    4 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 DE SMET NICOLAS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    26/01/2019 ZONNEBEKE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    2DE JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:18

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 ANCHAIN PAUL FLANDRE LYS ELITE CYCLISME FRA

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 DHOOGE THIBAU MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 OOSTERLINCK JOES

    10 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

     

    1STE JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:17

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    7 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 WILLEMS THOMAS CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    9 DE SMET MATTEO ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 DE NYS MILAN VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:33

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

    26-01-2019 om 16:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 26/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN ASPIRANTEN

    3w3a3814


    14 JAAR (U15) DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:25:43

    1 UYTTERHOEVEN MIKE STAGECO CYCLING TEAM

    2 JANSSENS WILLEM AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 HEIRBAUT TOON SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 VAN DEN BOER SEPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 JANSSENS SEM HEIST CYCLING TEAM (HCT)


    3w3a3547

    13 JAAR (U14) DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:22:41

    1 VANCOMPERNOLLE TIBO TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 DE WINTER MILAN WAC TEAM

    3 ALLAER THORBEN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 VAN BRUWAENE EMIEL TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 ARYS MATISSE KVC NOORDZEEMEEUW


    3w3a3463

    12 JAAR (U13) DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:23:10

    1 DURIE ZENO TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DE CLERCQ NAUD VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT DRIES SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 EXPEELS LAERKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 PLASMAN BRIEK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    3w3a3457


    9 JAAR (U10) MEISJES DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:12:49

    1 DE POURCQ MAÏTÉ ISOREX CYCLING TEAM

     

    11 JAAR (U12) MEISJES DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:18:19

    1 DE WINTER ELINE WAC TEAM


     

    26/01/2019 ASSENEDE (O) VELDRIJDEN MINIEMEN

    3w3a3334

    11 JAAR (U12) DEELNEMERS: 10 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:18:19

    1 FLAMEZ DANTÉ ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    2 VAN LOO GILLES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 JANSSENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DUYSE BRIEK

    5 VERCAMPT ANDRÉS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    3w3a3331

    10 JAAR (U11) DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:19:9

    1 VANHUFFEL MORENO VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 THYS IBREN AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 DE RIDDER MATS TOP GEAR BMX VZW

    4 DE LOOSE SENNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DHOOGE KYARO


    3w3a3328

    9 JAAR (U10) DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:12:49

    1 DESCAN WANNES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 SCHELFHOUT BENT VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 TEUGHELS KOBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 CAMI SENNE DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW

    5 DE POURCQ MAÏTÉ ISOREX CYCLING TEAM


    3w3a3323

    8 JAAR (U9) DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:14:12

    1 VERSTRAETE ZICO TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 LAURYSSEN RALPH-JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    3 EGGERS YORN BMX TEAM BEKAF VZW

    4 VANHONSEBROUCK LAYTON BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VANERMEN REMI WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    26-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    20-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/01/2019

    banner veldrijden

    Zondag 20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – MEN ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-1:04.34

    2-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:01

    3-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:07

    4-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-00:08

    5-Jens Adams (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:08

    6-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:11

    7-David van der Poel (NED)-Corendon - Circus-01:15

    8-Kevin Pauwels (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-01:15

    9-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-01:16

    10-Gianni Vermeersch (BEL)-Steylaerts - 777-01:16

     

    20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – MEN U23 UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Thomas Pidcock (GBR)-TP Racing-54:19

    2-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-00:09

    3-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-00:26

    4-Tomas Kopecky (CZE)-Acrog - Balen BC-00:43

    5-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:52

    6-Sandy Dujardin (FRA)--00:59

    7-Matthieu Legrand (FRA)--01:01

    8-Eddy Fine (FRA)--01:07

    9-Lander Loockx (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:07

    10-Maik Van Der Heijden (NED)-Orange Babies Cycling Team-01:08

     

    20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – DAMES ELITE UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Marianne Vos (NED)-Waowdeals-46:53

    2-Denise Betsema (NED)-HR EN TC D.o.k-00:08

    3-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan - Charles-00:36

    4-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)-Corendon - Circus-00:57

    5-Ellen Van Loy (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:06

    6-Alice Maria Arzuffi (ITA)-Steylaerts - 777-01:07

    7-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-01:22

    8-Fleur Nagengast (NED)-Telenet Fidea Lions-01:22

    9-Inge Van Der Heijden (NED)-Waowdeals Pro Cycling Team-01:23

    10-Katie Compton (USA)-Trek-01:24

     

    20/01/2019 PÔNTCHATEAU (FR) – MEN JUNIORES UCI – WERELDBEKER VELDRIJDEN

    1-Thibau Nys (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-44:04

    2-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-00:01

    3-Carlos Canal Blanco (ESP)--00:01

    4-Tommaso Bergagna (ITA)--00:01

    5-Luke Verburg (NED)-Lares - Doltcini Cycling Team-00:11

    6-Florian Richard Andrade (FRA)--00:14

    7-Lennert Belmans (BEL)-Iko-Beobank-00:14

    8-Davide De Pretto (ITA)--00:15

    9-Gonzalo Inguanzo Macho (ESP)--00:15

    10-Jelle Vermoote (BEL)-Team Mahieu - Kona - Vandermeeren-00:21

    20-01-2019 om 17:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/01/2019

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 15°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias van de Velde

     

    Zondag 20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. B - 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:57:26

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    5 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 GYS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    9 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    10 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:13

    1 DEJAEGHER JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE MAERE ALESSIO GAVERZICHT-BE-OKAY

    5 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    8 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN DAMES - 40´

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:55

    1 VOS MARLIES WSV EMMEN NED

    2 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    3 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 CRABBÉ KIONA IKO-BEOBANK

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MEEUSEN LIENE

    9 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DE BRUYNE MEG KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:3

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    6 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS  DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:34

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    4 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    5 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    28 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS  DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:7

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    6 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    7 LAENEN SEPPE CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    8 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    29 GOOSSENS KYAN

     

    20/01/2019 MEER-HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS & /MASTERS

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:45

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme CYCLING TEAM DAKSERVICE AMA19+

    2 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    3 LAMMENS LAUDELINO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DE CLEYN DAVE RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    5 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 ARNOUTS TOM

    7 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 TIMMERMANS TOM CYCLING TEAM DAKSERVICE

    10 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    22 VAN LENT KENNY

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:12

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VANSTAEYEN BENNY

    4 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VETS JELLE

    8 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:25

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    4 VANDERAERDEN JOHAN

    5 KOCKAERTS HUBERT

    6 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 ROELEN HENNY NED

    8 ABÉ PETER

    9 BALLET PETER

    10 VANHAEVERBEKE JEAN

    20-01-2019 om 17:22 geschreven door kenny


    19-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 19/01/2019 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:55

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    5 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DER VLEUTEN LUKAS CYCLING VLIJTINGEN NED

    7 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    8 JANSE STEF BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 VAN CLEEMPUT BERT VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    10 DEJONGHE SENNE VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

     

    19/01/2019 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:27:55

    1 GROENENDAAL BAILEY WV SCHIJNDEL NED

    2 OOSTERLINCK JOES

    3 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    7 VAN GENECHTEN JELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    10 VANDEN HEEDE LUCAS

     

    U17 DAMES DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:27

    1 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:28:41

    1 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    3 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 LAENEN SEPPE CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    5 WILLEMS THOMAS CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    6 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    7 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    8 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VANHOUDT YENTHE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    19-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    14-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/01/2019

    banner veldrijden

    Maandag 14/01/2019 OTEGEM (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:01:38

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    5 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    7 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    9 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    26 DE WIT EDWIN 28 DE BOCK JELLE

     

    14/01/2019 OTEGEM (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:46

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    4 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    5 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    6 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    7 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    8 KAY ANNA EXPERZA-FOOTLOGIX GBR

    9 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    10 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX

    19 NOBUS ANJA

    14-01-2019 om 19:56 geschreven door kenny


    13-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/01/2019

    banner veldrijden

    Zondag 13/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN MEN ELITE 60´
    DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:08:54

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    6 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    8 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 BOSMANS WIETSE CREAFIN - TUV SUD

    10 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    3w3a2653

                                                                  Winnaar Men Elite Toon Aerts.

    3w3a2648

                                                                        De 2de Wout Van Aert.

    3w3a2655

                                                                   De 3de Michael Vanthourenhout.

    3w3a2500


    Zondag 13/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN MEN ELITE ZONDER CONTRACT 60´

    1 VINCENT BAESTAENS-Vzw Koninklijke Stoempersclub - Leuven

    2 KENNETH VAN COMPERNOLLE-Tarteletto Isorex - CX Team

    3 INGMAR UYTDEWILLIGEN-Tarteletto - Isorex


    3w3a2847

    3w3a2853

    13/01/2019 KRUIBEKE (O) BK
    VELDRIJDEN U23 50´

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:00:33

    1 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    2 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    3 VANDEPUTTE NIELS CORENDON - CIRCUS

    4 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 FERDINANDE ANTON MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 DEWULF MAXIM MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 ROMBOUTS SEPPE CREAFIN - TUV SUD

    8 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    9 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM


    3w3a2488 

                                    Podium met winnaar Timo Kielich, Lander Loockx en Niels Vandeputte.


    3w3a2248

                                                                     Winnaar Beloften Timo Kielich.

    3w3a2251

                                              De 2de en de 3de Lander Loockx en Niels Vandeputte.

    13/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 2°JAARS 30´

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:37:12

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    7 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    8 DHOOGE THIBAU MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    18 SZKANDERA THOMAS 41 DE BAERE RUNE

    3w3a2147

                                  Podium met winnaar Jente Michels, Mauro Delmé en Mathis Avondts.

    3w3a2126

                                                         Winnaar 2°jaars Nieuwelingen Jente Michels.

    3w3a2130

                                                                               De 2de Mauro Delmé.

    3w3a2132

                                                                        De 3de Mathis Avondts.




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    13-01-2019 om 19:05 geschreven door kenny


    12-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 12/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:52:10

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    5 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VERHESTRAETEN KAREN CREAFIN - TUV SUD

    7 BELLAERT AXELLE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 TRUYEN MARTHE TELENET FIDEA LIONS

    9 PEETERS JINSE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    12 DE BRUYNE MEG

     

    12/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:43:34 / AFSTAND: 15KM

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    6 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    45 DE VOS WANNES

     

    12/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 1°JAARS 30´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:35:23

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    6 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    7 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN DE SOMPEL JORI

    9 DHONDT ROBBE DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    10 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    18 GOOSSENS KYAN 55 DE MOL SEM

     

    12/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN DAMES BELOFTEN

    1 AXELLE BELLAERT-Vondelmolen Cycling Team

    2 MARTHE TRUYEN-Telenet Fidea Lions

    3 JINSE PEETERS-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice

     

    12/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN DAMES JUNIORES

    DEELNEMERS: 8 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:45:50

    1 DE WILDE JULIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    2 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    3 CRABBÉ KIONA IKO-BEOBANK

    4 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 COPPENS NIEKE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    12/01/2019 KRUIBEKE (O) BK VELDRIJDEN DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:46:40

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    12-01-2019 om 16:59 geschreven door kenny


    09-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 09/01/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Ramazan Bürgü vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Ditmaal een zeer strakke wind die zorgde dat de kopmannen vol aan bak moesten voor de midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Guy Smet , Ramazan Bürgü , Sven Cools , Marc De Smet , Bert De Coster , Joris De Jonghe , Glenn Van Hautekerke , Kris Bolsens , Walter Meseure , Ludwig De Bock , Wouter De Cleen , William Despeels , Pascal Brack , Walter Verhelst , Adrien Maes , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Sybren Van Houte , Ruben Dillen , Mattias Nys , Kris Smet , Kristoff Heyns , Jenno Adriaenssens , Tom De Beer , Rudi Serverius , Jurgen De Witte , Kurt Van Raemdonck , Jori Van Steenberghen , Dirk Heyrman , Franky De Witte , Hugo Martens , Frank Van Campenhout , Dimitri Cleys , Yannick Mertens , Kris Cornelis , Pascal Franckaert , Hans Pauwels , ?? en Kenny Janssens.

    09-01-2019 om 19:45 geschreven door kenny


    06-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 06/01/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dirk De Pauw vertrokken Zondagmorgen om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Terug zeer zacht winterweer en ditmaal geen gemiezer tijdens de rit maar wel een nat wegdek. De kopmannen zorgden voor een mooi winterstempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 85 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 107 km, het gemiddelde was goed voor 32,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Nathalie Verschelden, Dirk Heyrman , Dirk De Pauw , Sven Cools , Pieter Covents , Alain Verbeke , Tommy Van Osselaer , Tom Van Osselaer , Steven Van Houte , Patrick Van Der Vekens , Peter Heyninck , Hugo Martens , ?? en Kenny Janssens.

    06-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/01/2019

    banner veldrijden

    Zondag 06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:03:33

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    8 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 BERTOLINI GIOELE GUERCIOTTI ITA

    10 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

     

    06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:52:25

    1 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    2 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    4 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    5 HENDRIKX MEES MILWAUKEE-ALPHA MOTORHOMES NED

    6 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    7 KOPECKY TOMAS PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CZE

    8 DEBEIR ARNO MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 VAN DER STEGEN ROEL DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG NED

    10 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    13 LIESSENS JARNO 31 STUER KWINTEN

     

    06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:50:15

    1 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    5 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    6 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    7 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    10 KEOUGH KAITLIN CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD.COM USA

     

    06/01/2019 BRUSSEL (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:31

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    6 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    7 MORTON ALEX USA NATIONAL TEAM USA

    8 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    17 BLEYENBERG JADO

    06-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/01/2019

    banner veldrijden

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 14°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

      Matthias van de Velde

     

    Zondag 06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:59:4

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 GYS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    8 DE BOCK YONI  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 SWEECK HENDRIK TRICYCLING

    17 DE BOCK JELLE

     

    06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES - 40´

    DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:26

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    7 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DE MAERE ALESSIO GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    10 VAN DEN BULCK JOPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    15 VAN CLEEMPUT BERT 22 VAN HAVERE DETLEV

     

    06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN DAMES - 40´

    DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CRABBÉ KIONA IKO-BEOBANK

    5 DOBBELAERE JANA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 NELEN KRISTIEN

    8 MEEUSEN LIENE

    9 DE WILDE JULIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    10 BOONEN VALERIE ELBOKA CYCLING TEAM

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:45

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    8 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    06/01/2019 BONHEIDEN - 1° JAARS (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 30´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:31:42

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    4 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    6 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

    18 GOOSSENS KYAN 29 DE MOL SEM

     

    06/01/2019 BONHEIDEN - 2° JAARS (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN - 40´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:14

    1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

    7 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT

    9 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VAN DER WILT JORBEN AA-DRINK JONGERENTEAM

    12 SZKANDERA THOMAS 23 DE BAERE RUNE

     

    06/01/2019 BONHEIDEN (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS & /MASTERS

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:37

    1 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    2 VAN DE VELDE MATTHIAS CYCLING TEAM DAKSERVICE AMA19+

    3 TIMMERMANS TOM CYCLING TEAM DAKSERVICE

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 ARNOUTS TOM

    7 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 VISPOEL BRYAN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    9 VERMEIREN GIANNI CYCLING TEAM DAKSERVICE

    10 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:46

    1 SLEECKX DANNY

    2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    4 PAESHUYSE JEF

    5 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    7 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VETS JELLE

    9 MICHIELS KARSTEN CYCLING TEAM DAKSERVICE

    10 CUSTERS TIM

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:37

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN JOHAN

    3 ABÉ PETER

    4 KOCKAERTS HUBERT

    5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN OOSTERWYCK DANIEL

    7 SWINNEN RENÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VANHAEVERBEKE JEAN

    9 PHILLIPS STEPHAN VC DARMSTADT GER

    10 COOPMAN IVAN

    06-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    05-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING VAN DEN HAUWE - VAN ASSCHE 2019

    PLOEGVOORSTELLING

                   VAN DEN HAUWE - VAN ASSCHE 2019


    3w3a1909


    Samenstelling van Van den Hauwe - Van Assche voor 2019: Shirin Van Anrooij, Nele Van Assche, Fleur Peeters, Axelle Mangelschots, Esmee Gielkens, Katrijn De Clercq, Jesper Westelinck, Bert Van Cleemput, Jelle Roggeman,
    Senne Bloem, Brian Berwouts, Thomas Willems, Sander Eeckhout, Milan De Nys, Yentl Van Handenhove,Ruben Eeckhout, Lars De Nys, Thibeau De Caluwe, Iljo De Nys, Geert Hendrikx, Karel Van De Casteele, Serge Van Assche en Jonas Van Hecke.

    3w3a1830 3w3a1821 3w3a1816 3w3a1811 

    3w3a1804 3w3a1800 3w3a1791 3w3a1777

    3w3a1786 3w3a1782 3w3a1771 3w3a1766

    3w3a1763 3w3a1759 3w3a1754 3w3a1751

    3w3a1748 3w3a1745 3w3a1743 3w3a1863

     3w3a1858 3w3a1853 3w3a1843





    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    05-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/01/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:56:7

    1 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    6 LEAERTS YELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DE MEYER JARNE STAGECO CYCLING TEAM

    8 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN DE KERCKHOVE NICK K.V.C. DEINZE VZW

     

    05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES  40´

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:25

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    4 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    5 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 JANSE STEF BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    7 VAN LAER LARS WAC TEAM

    8 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 DEJONGHE SENNE VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    10 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    12 BLEYENBERG JADO

     

    05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:29:57

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    5 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VAN DE SOMPEL JORI

    7 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    12 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:44

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    4 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    5 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 OOSTERLINCK JOES

    8 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 HEYMANS AARON DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    10 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    05/01/2019 VILVOORDE (VB) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS & /MASTERS

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:10

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT AMA19+

    2 VAN GINNEKEN GLENN MASTA

    3 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 WILLEMS JURGEN

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 LAMMENS LAUDELINO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:57

    1 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    2 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    4 PAESHUYSE JEF

    5 SLEECKX DANNY

    6 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VETS JELLE

    8 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:39

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VANDERAERDEN JOHAN

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 ABÉ PETER

    7 BALLET PETER

    8 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 KOCKAERTS HUBERT

    10 COOPMAN IVAN

    05-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!