.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-NIKLAAS VAN ZONDAG 08/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-NIKLAAS VAN ZONDAG 08/07/2018     


    Zondag 08/07/2018 SINT-NIKLAAS (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 160 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 3:40:56 / AFSTAND: 160KM

    1 MICHIEL DIELEMAN CIBEL - CEBON

    2 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL - CEBON

    3 BOUVRY DIETER CIBEL - CEBON

    4 MARCHAND GIANNI CIBEL - CEBON

    5 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    6 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    7 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX

    8 JULIUS JAYDE SOUTH AFRICA RSA

    9 ALONSO MONTES PABLO MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT ESP

    10 VANOVERBERGHE MATHIAS ASFRA RACING TEAM

    12 MAES BRYAN 13 RUYTERS BRECHT 25 CLAUS DIETER 32 PERSOON JOERI

    8-7-2018-sint niklaas 825
     
    Podium te Sint-Niklaas met winnaar Michiel Dieleman, Cedric Raymackers, Dieter Bouvry, Gianni Marchand en Timothy Stevens.

    8-7-2018-sint niklaas 836

                                                              Winnaar Michiel Dieleman met zijn ouders.

    8-7-2018-sint niklaas 793

                                                                    Winnaar Michiel Dieleman met de sponsors.

    8-7-2018-sint niklaas 724-001

                                      Aankomst van winnaar Michiel Dieleman voor Cedric Raymackers en Dieter Bouvry.

    8-7-2018-sint niklaas 390

    8-7-2018-sint niklaas 197

    8-7-2018-sint niklaas 095

    8-7-2018-sint niklaas 063

    8-7-2018-sint niklaas 050

                                               Start van de Elite z.c. & Beloften te Sint-Niklaas met 91 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2018 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Michiel Dieleman 2018 

       Michiel Dieleman

     

    Zondag 08/07/2018 SINT-NIKLAAS (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 160 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 3:40:56 / AFSTAND: 160KM

    1 MICHIEL DIELEMAN CIBEL - CEBON

    2 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL - CEBON

    3 BOUVRY DIETER CIBEL - CEBON

    4 MARCHAND GIANNI CIBEL - CEBON

    5 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    6 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    7 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX

    8 JULIUS JAYDE SOUTH AFRICA RSA

    9 ALONSO MONTES PABLO MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT ESP

    10 VANOVERBERGHE MATHIAS ASFRA RACING TEAM

    12 MAES BRYAN 13 RUYTERS BRECHT 25 CLAUS DIETER 32 PERSOON JOERI

     

    08/07/2018 KONTICH (A) ELITE Z.C./U23 - ACHTER DERNY´S

    DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:39 / AFSTAND: 19KM

    1 DANIELS TOON WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 BAL MARIJN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BREMS YOLAN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 SCHOUWAERTS YVES KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 BROSENS JENSE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 SCHIETECATTE MATHIAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 TIMMERMANS WARD WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 OP DE BEECK TOM WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    08/07/2018 OOSTNIEUWKERKE (W) ELITE Z.C./U23 - 116,6 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:45:30 / AFSTAND: 116.6KM

    1 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 GOUEL VALENTIN TOPSANTIEK FRA

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEBOOT BRUCE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    9 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    10 DELESIE BERRE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    11 DILLEN RUBEN

     

    08/07/2018 ROZEBEKE (ZWALM) (O) ELITE Z.C./U23 - 102 km

    DEELNEMERS: 104 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:29:35 / AFSTAND: 102KM

    1 VERHAEGEN TOM UNITED C.T.

    2 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 DEBUYCK ROBBE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 BLAMPAIN MAXIME

    7 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN BROEKHOVEN BRAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 RIETJENS SANDER PRORACE CYCLING TEAM

    10 DU FOUR JENS UNITED C.T.

    26 APERS MICHAEL 50 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    08/07/2018 G.P. SOFIE GOOS BORGERHOUT (A) UCI WOMEN ELITE - 110 km

    DEELNEMERS: 147 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:40:55 / AFSTAND: 110KM

    1 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    2 VAN DER MEER JANINE HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    3 NGUYEN THI THAT UCI-WORLD CYCLING CENTRE VIE

    4 KUIJPERS EVY JAN VAN ARCKEL NED

    5 GASS DANIEL MAASLANDSTER INT WOMENS CT GER

    6 MARKUS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING NED

    7 DRUYTS JESSY MIXTE 1 EXPERZA - JOS FERON

    8 TORTOLINA GAIA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    9 GRANGIER INDIA MIXTE 3 DN17 NOUVELLE AQUITAINE FRA

    10 CAMPBELL TENIEL UCI-WORLD CYCLING CENTRE TTO

    32 DRUYTS KELLY 43 VERSCHELDEN NATHALIE 57 VAN GUCHT HANNEKE 87 DRUYTS DEMMY

    08/07/2018 VELM (L) AMATEURS/MASTERS – 78 km

    Aantal deelnemers:

     

    08/07/2018 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) UCI MEN JUNIORES

    Tijdrit: 11,2 km

    DEELNEMERS: 146 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:14:23 / AFSTAND: 11.2KM

    1 LEVY WILLIAM BLUME BORKOP CYKLER CARL RAS ROSKILDE DEN

    2 HUYS BRANKO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 LAURANCE AXEL MIXTE 2

    6 VERSCHUEREN WESSEL WV DE JONGE RENNERS NED

    7 HOHMANN LARS WV DE JONGE RENNERS NED

    8 MIRZOJEV ARTJOM ESTONIA EST

    9 LÜHRS LESLIE TEAM AUTO EDER BAYERN

    10 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    24 FRETIN MILAN 29 VAN POPPEL SÉBASTIEN 33 VERCAUTEREN THOMAS 34 CAPPAN LENNERT 41 BROUWERS EMILE 65 DE CLEEN WOUTER 78 SMET JORRE 82 VAN DEN SCHOOR MATS

     

    Rit: 119,5 km

     

    08/07/2018 HERZELE-BORSBEKE (O) JUNIORES - 82,5 km

    DEELNEMERS: 71 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 2:07:35 / AFSTAND: 82.5KM

    1 ROELAND TYCHO VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANDEN HEEDE NIELS ISOREX CYCLING TEAM

    3 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VAN BOVEN LUCA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 WALLYN TIBO PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 CLAEYS ARNO ISOREX CYCLING TEAM

    8 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE MEESTER LUCA VD HAUWE CT - GENTSE VS

    30 PUNNEWAERT ZION

    08-07-2018 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 08/07/2018 MONTENAKEN (LB) JUNIORES - 82,6 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:57:19 / AFSTAND: 82.6KM

    1 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 BAMS JARNE SPORT EN MOEDIG GENK

    3 WILLIAMS DAVID CARNERGIE- AUS

    4 SOENEN TOMAC SPORT EN MOEDIG GENK

    5 THIELEMANS ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 MOLONEY WILLIAM INFORM TM AUS

    7 VIBERG KASPER ABC JUNIOR DEN

    8 HABETS JORDAN MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    9 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 FONTAINE EMERSON SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

     

    08/07/2018 OOSTKERKE/DAMME (W) JUNIORES - 82 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:53:30 / AFSTAND: 79KM

    1 VAN DE PAAR JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    3 AUCAMP LIAN TYGERFONTIJN 7351 RSA

    4 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VANDENBORRE MATHIAS FORTE U19 CYCLING TEAM

    6 PORTSMOUTH TOM VC LONDRES GBR

    7 DUYM STEFFEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    10 MICHIELS LIEBERT KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    19 GALLE STAF 22 DE GEEST RICKY 27 DE VOS WANNES 31 WARRENS ANTHONY 40 JORIS STEF

     

    08/07/2018 HEULTJE-WESTERLO (A) NIEUWELINGEN - 58 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 1:20:22 / AFSTAND: 58KM

    1 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN LAER LARS WAC TEAM

    5 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CLAES SAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BELMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    9 RAES RENZO WAC TEAM

    10 MAES SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    08/07/2018 OOSTKERKE/DAMME (W) NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:39:47 / AFSTAND: 63.2KM

    1 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    3 DECKERS ANGEL CT SOENENS-BOOOM

    4 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    5 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    6 JORIS ROBBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANDEVYVERE EMIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 KERCKAERT EMIEL ISOREX CYCLING TEAM

    10 DHONDT JARNO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    12 BLANSAER ILJO 19 RASSCHAERT LANDER 27 MAES ALEC 28 DANEEL JEFKE 35 BLOMMAERT SANDER 38 CLAESSENS ROBBE 41 OBRENO ARTHUR

     

    08/07/2018 BRAKEL-PARIKE (O) NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 1:36:10 / AFSTAND: 62KM

    1 VAN DE VELDE SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VERLINDEN JORDI WAC TEAM

    3 VANDEVANNET SIMON CT SOENENS-BOOOM

    4 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DEMARES ACHILLE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 CHRISTIAENS JONAS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DHOOGE ROMEO DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 THORÉ RUNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    08/07/2018 LEEFDAAL - INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR (VB) DAMES JUNIORES+NIEUWELINGEN - 70 km

    Aantal deelnemers:

    08-07-2018 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan EDDY VAN BOGAERT met zijn 2°Seizoenszege !!!


      Kevin Van Raemdonck 2018    Eddy Van Bogaert 2018

    Kevin Van Raemdonck     Eddy Van Bogaert

     

    Zondag 8 juli 2018 SINAAI-WAAS (9112)

     

    Cat.A - 72,6 km – 41 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Maes Bram

    3-De Bock Stef

    4-Coppens Carrera

    5-Van Gaeveren Gunter

    6-Peelman Stijn

    7-Bogaert Sammy

    8-Van Tuyn Filip

    9-De Duytsche Luc

    10-Andries Kevin

    11-Cap Bryan-12-Dobbelaere Frederik-13-Verschelden Steven-14-Opsomer Enzo-15-Goossens Steven-16-Hereijgers Piet-17-Maes Dimitri-18-Maes Vincent-19-Meelberghs Pieter-20-Van Hoof Danny-21-Dehaemers Nicolas-22-Van Osselaer Tommy-23-Vanwynsberghe Kristof-24-Serverius Jonas-25-Volckaerts Sven-26-Dupont Bert-27-Vercammen Bert-28-Van Vlierberghe Bart-29-De Smet Dries-30-De Leenheer Tom-31-Kramer Guido-32-Bauwens Felix-33-Van Laere Jan-34-Spillebeen Jürgen-35-Nijs Dimitri -36-Creve Stijn-37-Smet Jochem-38-De Maesschalck Johan

     

    Cat.N - 52,8 km - 25 deelnemers

    1-EDDY VAN BOGAERT (Belsele)

    2-Dumortier David

    3-Spileers Kenny

    4-Van Craenenbroeck Wim

    5-Thoen Chris

    6-Felix Nick

    7-Tytgadt Stephan

    8-Van Der Vloet Gert

    9-Schaerlaeken Stijn

    10-Van Dieren Stephane

    11-Heymans Peter-12-Van Overloop Bram-13-Smet Geert-14-Dierks  Peter-15-Van Hille Glenn-16-De Schryver Sven-17-Bertier Kurt-18-Vermeulen Jiri-19-De Permentier Kenny-20-Ledegem Dietmar-21-Van Den Broeck Maxim-22-Van Raemdonck Kurt-23-Van Den Bossche Thijs-24-Pauwels Thomas-25-Thoen Bart

    08-07-2018 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 6°Seizoenszege !!!

     

    Patrick Bobelijn
        Patrick Bobelijn

    ZONDAG 8 JULI AALST (9300)

     

    VWF 8-7-2018

    08-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    07-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 07/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN ZATERDAG 07/07/2018     


    Zaterdag 07/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:46:52 / AFSTAND: 115KM

    1 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DELCROIX GERT

    6 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    9 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 SMET GUY 12 DHOLLANDER KRISTOF 16 VERCAUTEREN TIM 19 FRANSSENS YANNICK 23 VERMEULEN STEVEN


    3W3A2954

                                                       Winnaar Christophe Van Cauwenberghe met de bloemen.

    3W3A2957

                    Podium te Sinaai met winnaar Christophe Van Cauwenberghe, Jonas Goeman en Wannes Debuysere.

    3W3A2919

                                                             Aankomst van winnaar Christophe Van Cauwenberghe.

    3W3A2914

                                             Aankomst van winnaar Christophe Van Cauwenberghe voor Jonas Goeman.

    3W3A2664

    3W3A2652

    3W3A2442

    3W3A2437

                                                       Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 50 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-07-2018 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BRENT VAN MOER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Brent Van Moer 2018  Niels Vandyck 2 

       Brent Van Moer           Niels Vandyck

    Zaterdag 07/07/2018 ROESELARE (W) UCI MEN ELITE - 192,9 km

    DEELNEMERS: 110 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 4:12:46 / AFSTAND: 192KM

    1 LOOIJ ANDRE MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM NED

    2 BARBIER PIERRE ROUBAIX LILLE METROPOLE FRA

    3 DEHAES KENNY WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    4 HAVIK YOERI VLASMAN CT NED

    5 WEEMAES SASHA SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 KRIEGER ALEXANDER LEOPARD PRO CYCLING GER

    7 NÕMMELA AKSEL BEAT CYCLING CLUB EST

    8 JOSEPH THOMAS MARLUX - BINGOAL

    9 DE VYLDER LINDSAY SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 PONS GAËTAN LEOPARD PRO CYCLING LUX

    69 VAN HECKE PREBEN

     

    07/07/2018 GROBBENDONK-HERENTALS (A) INTERCLUB EITE Z.C./U23 - 148,75 km

    DEELNEMERS: 155 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 3:10:49 / AFSTAND: 148KM

    1 BRENT VAN MOER LOTTO SOUDAL

    2 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    3 SCHUERMANS JELLE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 REYNAERTS WIM CIBEL - CEBON

    5 MERTENS JULIAN LOTTO SOUDAL

    6 VASTMANS DRIES NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    8 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    38 TEUGELS LENNERT 51 VAN GOETHEM KEVIN 67 DILLEN RUBEN 83 DE PAEPE JOHANNES 86 REYNAERTS JAN 112 JANSSENS JIMMY 123 DE BOCK STIJN 130 VAN DRIESSCHE KJELL

     

    07/07/2018 HERZELE-BORSBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 112,5 km

    DEELNEMERS: 88 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:48:14 / AFSTAND: 112.5KM

    1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    3 VAN DER HAEGHEN RUBEN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    4 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    6 LIEVENS NIELS HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 MUS ALOÏS SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    8 VAN DAMME INDY TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 TRIBOUT BART HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    35 GOOSSENS KENNY

     

    07/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:46:52 / AFSTAND: 115KM

    1 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    3 DEBUYSERE WANNES MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DELCROIX GERT

    6 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 DE MAEGHT DORIAN MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    9 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 SMET GUY 12 DHOLLANDER KRISTOF 16 VERCAUTEREN TIM 19 FRANSSENS YANNICK 23 VERMEULEN STEVEN

     

    07/07/2018 KONTICH (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 59 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:17:50 / AFSTAND: 58.8KM

    1 GOOLAERTS STIJN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 OERLEMANS TOM HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 ADRIAENSEN MICHAEL TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VAN DER SANDEN MATHIAS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6 BAL MARIJN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VERHEYDEN ROBIN KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 VAN MOL CAINE STAGECO CYCLING TEAM

    11 DE BLOCK NICK 21 WIELANDT SVEN 34 DAS JEROEN 37 VAN ROOSBROECK PATRICK

     

    07/07/2018 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) UCI MEN JUNIORES - 126,3 km

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:42:28 / AFSTAND: 123KM

    1 LÜHRS LESLIE TEAM AUTO EDER BAYERN

    2 VAN DEN BOSSCHE FABIO DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 LEVY WILLIAM BLUME BORKOP CYKLER CARL RAS ROSKILDE DEN

    4 HOHMANN LARS WV DE JONGE RENNERS NED

    5 DANIELS LARS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 SPAPEN MAURO WV DE JONGE RENNERS NED

    7 VAN MULDERS BRENT DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VAN POPPEL SÉBASTIEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 LAURANCE AXEL MIXTE 2

    10 VAN GRIEKEN JARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 HUYS BRANKO 48 FRETIN MILAN 76 VAN DEN SCHOOR MATS 78 VERCAUTEREN THOMAS 93 SMET JORRE 110 DE CLEEN WOUTER 134 CAPPAN LENNERT 142 MEERSMAN MAXIM 146 BROUWERS EMILE

     

    07/07/2018 DESSELGEM (W) JUNIORES - 86,7 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:03:36 / AFSTAND: 86.7KM

    1 GROOTAERT MATHISSE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 HOUTEKIER JUSTIN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 COMPERNOLLE JUSTIN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VERCRUYSSE GILLES CT SOENENS-BOOOM

    5 COLLIE LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 KERCKHAERT JOCHEM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    8 MARTHE NICOLAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 DECLERCQ MATHIAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    07-07-2018 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zaterdag 07/07/2018 VELM (LB) JUNIORES - 85,8 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 2:06:18 / AFSTAND: 85.8KM

    1 VAN HEMELEN VINCENT ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN RILLAER WITSE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 CLOUX ANTOINE DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 VANDERMEER QUINTEN DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 OZDERYA ELYAS SPORT EN MOEDIG GENK

    6 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 DEHAIRS SIMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 LOX DAMIEN LOTTO-VC ARDENNES

    9 LAMMENS JONAS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    10 MACHIELS BRENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

     

    07/07/2018 BERLAAR-HEIKANT (A) JUNIORES - 88,8 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:09:18 / AFSTAND: 88.8KM

    1 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 PEETERS SIEBE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE COCK ROBBE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 BERTELS LODE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 BRUYNS LENNERD PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    7 FONTIJNE EMIEL UWTC DE VOLHARDING NED

    8 ROMBAUTS DAAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 BELLENS JARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BRUSSELEERS KIANO WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    16 THYS JOREN 17 VAN BOUWEL HANNES

     

    07/07/2018 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) NIEUWELINGEN - 63 km

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:39:17 / AFSTAND: 63KM

    1 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    4 DE MEESTER MILAN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 DE SUTTER STIJN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 WYNANT ELIAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 LEWILLE IAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DENAEGHEL BRENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VAN ZANDE DEVIN ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

     

    07/07/2018 ROESELARE - BEVEREN (W) NIEUWELINGEN - 60,2 km

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:33:18 / AFSTAND: 60.2KM

    1 VAN DER PERRE DIEMER KTC-CYCLING TEAM

    2 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 MAAS MARIJN RSC DE ZUIDWESTHOEK NED

    8 DECKMIJN MATISSE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DECOTTIGNIES JORDY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VAN BUYNDER THIBAUD AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 COLMAN THIBEAU

     

    07/07/2018 VELM (LB) NIEUWELINGEN - 62,4 km

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:38:0 / AFSTAND: 62.4KM

    1 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    2 POETS WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    4 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DEGEEST STIJN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 LIJNEN TYMON WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    7 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DAXHELET LOUIS TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    9 HAMELRYCKX TOM LOTTO-VC ARDENNES

    10 NIJS VIKTOR PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

     

    07/07/2018 TIELRODE - INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR (O) DAMES JUNIORES+NIEUWELINGEN - 68 km

    Aantal deelnemers:

    07-07-2018 om 19:27 geschreven door kenny


    06-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 06/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN VRIJDAG 06/07/2018     


    06/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:27:18 / AFSTAND: 100KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 LANE PATRICK INFORM MAKE AUS

    3 COP JURGEN DCR CYCLING TEAM

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 DE BRUIN MARC WV CYCLING SNEEK NED

    7 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 PIRARD MAXIM

    10 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    11 MAES BRYAN 12 D´HOOGE THOMAS 15 VERBEKE STIJN 18 HEIRBAUT TONY 22 VAN DRIESSCHE WARD

    3W3A2402

                                                         Winnaar te Sinaai Laurant Pieters met de bloemen.

    3W3A2410

                                                        Winnaar te Sinaai Laurant Pieters met de bloemen.

    3W3A2340

                                                        Aankomst van winnaar Laurant Pieters voor Patrick Lane.

    3W3A2336

                                                         Aankomst van winnaar Laurant Pieters voor Patrick Lane.


    3W3A1953

    3W3A1906

                                                    Start van de Elite z.c. & U23 te Sinaai met 43 deelnemers.




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-07-2018 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM met de winst in de ploegentijdrit bij de Juniores !!!


    Avia ploeg JUN 2018

    Vrijdag 06/07/2018 OOSTNIEUWKERKE (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:44:35 / AFSTAND: 70KM

    1 GOUEL VALENTIN ESEG DOUAI FRA

    2 LANGEDOCK MATHIEU WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 DECLERCQ THIERRY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    6 BOSTOEN GIANNI DOVY KEUKENS - FCC

    7 VERVERKEN PIETER DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 GOEMAERE RALF DOVY KEUKENS - FCC

    9 PAUWELS NILLS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 BIEBUYCK CORENTIN DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

     

    06/07/2018 SINAAI (O) ELITE Z.C./U23 - 115 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:27:18 / AFSTAND: 100KM

    1 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    2 LANE PATRICK INFORM MAKE AUS

    3 COP JURGEN DCR CYCLING TEAM

    4 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    5 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 DE BRUIN MARC WV CYCLING SNEEK NED

    7 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 PIRARD MAXIM

    10 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    11 MAES BRYAN 12 D´HOOGE THOMAS 15 VERBEKE STIJN 18 HEIRBAUT TONY 22 VAN DRIESSCHE WARD


    06/07/2018 HEVERLEE - INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR (VB) DAMES JUNIORES+NIEUWELINGEN

    WOMEN NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 57 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:04:26 / AFSTAND: 3.1KM

    1 DE WILDE JULIE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 VANHOVE MARITH DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HOLLAND CORNELIA NATIONAL TEAM AUSTRIA AUT

    5 ARENS MAUREEN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    6 GERDE TUISK AIDE CANNIBAL TEAM EST

    7 LOSCHNIGG MARIE NATIONAL TEAM AUSTRIA AUT

    8 O´DONNELL LUCY TC RACING IRL

    9 DE CLERCQ KATRIJN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 LOMBAERTS DONJA WV AVANTI NED

    30 STORMS IMKE 56 DE VEIRMAN FLEUR

     

    WOMEN JUNIOR

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:04:19 / AFSTAND: 3.1KM

    1 GEDRAITYTE AKVILE LITHUANIAN NATIONAL TEAM LTU

    2 GIESKENS GABY RESTORE CYCLING LADIES NED

    3 HOOG ANTINK IRIS DISTRICT TEAM MIDDEN NEDERLAND NED

    4 PATINSKAITE PAULINA LITHUANIAN NATIONAL TEAM LTU

    5 DE HAAN NOA DISTRICT TEAM MIDDEN NEDERLAND NED

    6 KRASKO ANHELINA BELARUSSIAN NATIONAL TEAM BLR

    7 DE LANGHE LUCA NATIONAL TEAM BELGIUM

    8 PIKUNAITE AUKSE LITHUANIAN NATIONAL TEAM LTU

    9 GIELKENS ESMÉE SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VAN DIJCKE DEMI RESTORE CYCLING LADIES NED

    59 OSSELAER FEMKE

     

    06/07/2018 SINT-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) UCI MEN JUNIORES – TIJDRIT 16,8 km

    Aantal deelnemers:
    1.AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    2.
    3.

    06-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    05-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE TE MELLE VAN DONDERDAG 05/07/2018

    FOTO'S MEN ELITE TE MELLE VAN DONDERDAG 05/07/2018     



    Donderdag 05/07/2018 OMLOOP VAN DE GEMEENTE MELLE (O) MEN ELITE - 153 km.

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 60 / TIJD: 3:25:28 / AFSTAND: 153KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT

    2 BOUVRY DIETER CIBEL-CEBON

    3 DIELEMAN MICHIEL CIBEL-CEBON

    4 VERMEER TOM TEAM DIFFERDANGE-LOSCH NED

    5 TZORTZAKIS POLYCHRONIS TARTELETTO – ISOREX GRE

    6 MAGENNIS LIAM DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM AUS

    7 PEYSKENS DIMITRI WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    8 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    9 MARCHAND GIANNI CIBEL-CEBON

    10 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    11 RUYTERS BRECHT 15 RELAES JACOB 17 DE BOCK STIJN 21 VAN STAEYEN MICHAËL 23 STEVENS TIMOTHY 39 D´HOOGE THOMAS

    3W3A1877

                                                   Winnaar te Melle Jérôme Baugnies mag een woordje uitleg geven.

    3W3A1884

                                  Het team van Cibel met Dieter Bouvry die 2de werd en Michiel Dieleman die 3de werd.

    3W3A1793

                           De spurt voor de 1ste plaats met Jérôme Baugnies voor Dieter Bouvry en Michiel Dieleman.

    3W3A1791

                                 De spurt voor de 1ste plaats met Jérôme Baugnies voor Dieter Bouvry en Michiel Dieleman.

    3W3A1812

                                                           Joeri Stallaert spurt naar plaats 10 voor Brecht Ruyters. 

    3W3A0972

    3W3A0858

                                                         
                                                           De start van de Men Elite te Melle met 108 deelnemers.











    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-07-2018 om 19:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 05/07/2018 OMLOOP VAN DE GEMEENTE MELLE (O) MEN ELITE - 153 km.

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 60 / TIJD: 3:25:28 / AFSTAND: 153KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT

    2 BOUVRY DIETER CIBEL-CEBON

    3 DIELEMAN MICHIEL CIBEL-CEBON

    4 VERMEER TOM TEAM DIFFERDANGE-LOSCH NED

    5 TZORTZAKIS POLYCHRONIS TARTELETTO – ISOREX GRE

    6 MAGENNIS LIAM DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM AUS

    7 PEYSKENS DIMITRI WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    8 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    9 MARCHAND GIANNI CIBEL-CEBON

    10 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    11 RUYTERS BRECHT 15 RELAES JACOB 17 DE BOCK STIJN 21 VAN STAEYEN MICHAËL 23 STEVENS TIMOTHY 39 D´HOOGE THOMAS

     

    05/07/2018 POPERINGE (W) ELITE Z.C./U23 - 68 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:38:0 / AFSTAND: 68KM

    1 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 BREYE FLORENT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN FRA

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    7 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    8 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 LUYSSEN GREG HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    05-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    04-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 12°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

            Frank Suys

     

    Woensdag 4 juli 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 82 deelnemers

    1-Debaere Giovanni (Roeselare)

    2-Roeygens Pieterjan

    3-Goossens Sam

    4-Roels Diedrich

    5-Moerman Jens

    6-Van Der Jeught Stijn

    7-Dauw Jasper

    8-Bauters Pieter

    9-Devolder Frederik

    10-Van Vlierberghe Bart

    11-Van de Voorde Mike-12-Cooman Mauro-13-Verwee Nico-14-Vandewiele Gregory-15-Desmet Stijn-16-Neetesonne Thijs-17-Spillebeen Jürgen-18-Carrette Kristof-19-Spyns Pieterjan-20-Dumortier David-21-Martlé Vincent-22-Laforce Mike-23-Deboever Nick-24-Vindevoghel Bart-25-Jansen Simon-26-Stevens Juhani-27-Apers Michaël-28-Jonckheere Bart-29-De Riemaecker Frederick-30-Sonneville Jarno-31-Taveirne Anthony-32-Hooreweghe Willem-33-Vandenbulcke Nesten-34-Roels Michaël-35-Cap Bryan-36-De Tant Wout-37-De Baets Lowie-38-Cathelyn Youri-39-Devos Jens-40-Buyse Dieter-41-Colmann Angelo-42-Dhondt Gunter-43-Volbrecht Dennie-44-Dutoo Jéremy-45-Matthys Sam-46-De Clercq Robin-47-Vantorre Vincent-48-De Baene Wim-49-Hooreweghe Peter-50-Spileers Kenny-51-Dehaemers Nicolas-52-Neirynck Kevin-53-Brijs Gert-54-Stevens Jorg-55-Vervynck Peter-56-Bultinck Davy-57-Maes Jonah-58-De Cock Joeri-59-Vernaet Olivier-60-Lammertyn Foeke-61-Vansteenkiste Dieter-62-Le Blon Michel-63-Maes Jo-64-Verstraeten Bert-65-Vansieleghem Lander-66-Vandenbussche Ron-67-Snoeck Mathias-68-Peeters Nico-69-Cooman Gianni-70-Smet Jochem-71-Everaerd Pieter-72-Hoornaert Samuel-73-Martens Björn-74-Nijs Dimitri-75-Hutsebaut Jeffrey-76-De Dobbelaere Tim-77-Uvyn Jonas-78-Degryse Tibo-79-Vossaert Matthias-80-Semerano Kevin-81-Scherrens Chris-82-Claeys Kevin

     

    Cat.B - 74,2 km – 51 deelnemers

    1-Verselder Hans Jurgen (Ertvelde)

    2-Bauwens Aron

    3-Verbeken Kurt

    4-Van Drom Giovanni

    5-Verhaeghe Stefan

    6-Goolaerts Alain

    7-Heyvaert Bart

    8-Heyndrickx Wim

    9-Vermeersch Filip

    10-Lampaert Philip

    11-Edwards Jason-12-De Bosscher Koen-13-Verhofstadt Peter-14-Smet Guy-15-Van Hautekerke Glenn-16-Roobroeck Dirk-17-D'Hooghe Wim-18-Pauwels Kurt-19-De Swert Dave-20-Braet Wim-21-Cooman Jerry-22-De Moor Arie-23-Diet Wim-24-Schollaert Carlo-25-Holding Ashley-26-De Muynck Luc-27-De Paepe Jimmy-28-Goossens Alex-29-De Lille Ben-30-Bertier Rudy-31-Cornelis Peter-32-Rizzo Claudio-33-De Tremerie Franky-34-Verlez Pascal-35-Declercq Marnix-36-De Corte Peter-37-Van Holderbeke Frank-38-Evers Vincent-39-De Schryver Sven-40-De Wannemaeker Filip-41-Van Den Bossche Marc-42-Rabout Rudi-43-Vanrolleghem Kris-44-Claeys Kurt-45-Ally Bart-46-De Baere Stefan-47-Gamble Donald-48-Volcke Dominique-49-Van Himst Patrick-50-Van Den Broecke Mario-51-Roose Nico

     

    Cat.C - 53,0 km - 34 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)  +60 jaar

    2-FRANK SUYS (Hingene) +55 jaar

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Pintens Noël

    5-De Coninck Danny

    6-De Coninck Wim

    7-Lust Denis

    8-Reniers Tony

    9-Harms Ko

    10-Van De Velde Rudy

    11-Willems Noël-12-Verbeke Johan-13-Van Renterghem Patrick-14-Watteny Patrick-15-De Vos Rony-16-Vanrafelghem Patrick-17-D'Hondt Erwin-18-De Poorter Luc-19-Dewulf Xavier-20-Bolle Henk-21-Vanhaeverbeke Jean-22-De Baets Johan-23-Bracke Wim-24-Nuyts Johan-25-Vyncke William-26-Vansevenant Rudi-27-Dupont Guido-28-Bauters Ronny-29-Willaert Rudy-30-Lacquet Philippe-31-Cornette Freddy-32-Sarazijn Frans-33-Reubens Hendrick-34-Vandenbussche Jean-Marie

     

    Cat.D - 53,0 km – 25 deelnemers

    1-Donaldson Andrew (Huddlesheld - GB) + 65 jaar

    2-Deneef Jozef

    3-Remory Pierre

    4-Mercken Mathieu +70 jaar

    5-D'Haeseleer Luc

    6-Vervondel Marc

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Coudyzer Theo

    9-Vanpoucke Rik

    10-Casteleyn Ghislain

    11-Vyvey Julien-12-Lugowski Leon-13-Pauwels Marcel-14-Cocquyt Luc-15-De Roos Willy-16-Vandersteen Erik-17-Demiddel Ronny-18-Dierks Jos-19-Vandenheuvel Gilbert-20-Scheerlynck Luc-21-Hermans Luc-22-Genon Michel-23-Corthier Wily-24-D'Hont Joseph-25-De Leener François

    04-07-2018 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 04/07/2018 HEERS (RUKKELINGEN-LOON) (LB) ELITE Z.C./U23 - 101,2 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:24:0 / AFSTAND: 101.2KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 PORCO FABIO

    4 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

    5 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    6 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    7 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    8 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 PORCO CARLO

    10 VAN BROEKHOVEN BRAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    04/07/2018 HERENTHOUT (A) ELITE Z.C./U23 - 113,4 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:32:0 / AFSTAND: 113.4KM

    1 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    2 VAN DER EYCKEN BRENT BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 LEDEGEN DIETMAR

    4 DELCROIX GERT

    5 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN ENDE WOUTER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 LINTEN TOM STAGECO CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BROECK MAXIM

    10 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

     

    04/07/2018 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) ELITE Z.C./U23 - 129,28 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:49:48 / AFSTAND: 129.28KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 VAN DER BAUWHEDE MICHIEL MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    8 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    9 VANDENBERGHE NICK VIND! CYCLING PROJECT

    10 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT


    04/07/2018 BRAKEL (O) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:22:1 / AFSTAND: 90KM

    1 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    2 BROUWERS ARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DEN BORRE ARNOUT WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 MOLONEY-MORTON WILLIAM INFORM MAKE AUS

    7 INGWERSEN JACOB ASFRA RACING TEAM USA

    8 RAZINSKIS ALEKSS JANIS MONKEY TOWN LAT

    9 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 RENDORS ARVIS KULDGAS SSMSG LAT

    11 LEFEVRE RUBEN 17 BERTELS LODE 21 SMET MARCO 27 GALLE STAF 34 PUNNEWAERT ZION 54 DUYM STEFFEN

     

    04/07/2018 DIKKEBUS (W) JUNIORES – 85 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:02:58 / AFSTAND: 84.5KM

    1 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DEJAEGHER JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 HUCK LÉANDRE CC CAMBRESIEN FRA

    4 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 REVILLON ANTHONY OGS U-19 CYCLING TEAM FRA

    6 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    7 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 AUCAMP LIAN TYGERFONTIJN 7351 RSA

    9 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    17 VERBEECK CALVIN 22 CLAEYS LAURENT


    04/07/2018 SCHELDEWINDEKE (O) NIEUWELINGEN - 67,5 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:39:24 / AFSTAND: 67.5KM

    1 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    5 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 LAUWEREYS TJEBBE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 STERCK JOPPE 34 DE VEIRMAN FABRICE

     

    04/07/2018 DIKKEBUS (W) NIEUWELINGEN - 58,5 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:28:6 / AFSTAND: 58.5KM

    1 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    2 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    3 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    7 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    8 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    04-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OPDORP VAN DINSDAG 03/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OPDORP VAN DINSDAG 03/07/2018     


    Dinsdag 03/07/2018 OPDORP (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:35:48 / AFSTAND: 117KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 LANE PATRICK INFORM MAKE AUS

    3 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 JULIUS JAYDE MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT RSA

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BACCAUW THOMAS ROYAL CYCISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    12 DE BLOCK NICK 15 DE OST JARNE 48 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

    3W3A0806

                                            Podium te Opdorp met winnaar Jens Moens, Patrick Lane en Niels Vandyck.

    3W3A0762

                     Aankomst van winnaar Jens Moens voor Patrick Lane, Niels Vandyck, Jayde Julius en Guy Ten Hartog.

    3W3A0758

                    Aankomst van winnaar Jens Moens voor Patrick Lane, Niels Vandyck, Jayde Julius en Guy Ten Hartog.

    3W3A0645

    3W3A0369

    3W3A0150

                                                         Start van de Elite z.c. & U23 te Opdorp met 61 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2018 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 03/07/2018 KNESSELARE (O) ELITE Z.C./U23 - 110 km

    Deelnemers: 46 / Opgevers: 8 / Tijd: 2:23:40 / afstand: 110km

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 VAN RUYMBEKE Thieme

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 DELESIE Berre TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 LAMMERTYN Foeke C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 MOONS Steven UNITED C.T.

    7 DIERICKX Anthony CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 DE SCHUYTER Arne VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    11 CORDEEL Sander 12 DILLEN Ruben 14 CORDEEL Pieter

      

    03/07/2018 OPDORP (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:35:48 / AFSTAND: 117KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 LANE PATRICK INFORM MAKE AUS

    3 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 JULIUS JAYDE MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT RSA

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BACCAUW THOMAS ROYAL CYCISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    12 DE BLOCK NICK 15 DE OST JARNE 48 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

    03-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Sven De Vlieger 2017   Blommaert Jean KOP 2009

        Sven De Vlieger           Jean Blommaert


    MAANDAG 2 JULI - HUMBEEK (1851)

    VWF 2-7
     

    03-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    02-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 02/07/2018 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 158 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 3:34:0 / AFSTAND: 158KM

    1 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    2 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    3 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    4 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    5 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE BOCK STIJN CIBEL - CEBON

    7 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    8 FREHEN JÉRÉMY AGO - AQUA SERVICE

    9 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    10 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    12 D´HOOGE THOMAS 19 RUYTERS BRECHT 20 MARCHAND GIANNI 21 WIELANDT SVEN 25 DHOLLANDER KRISTOF 44 BOUVRY DIETER 50 LIESSENS JARNO 55 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 60 VERMEERSCH FLORIAN 68 DE PAEPE JOHANNES 85 MARIN GLENN 87 GOOSSENS KENNY 88 MAES BRYAN 96 COP JURGEN 105 PERSOON JOERI

     

    02/07/2018 DENDERWINDEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 113,1 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:05:14 / AFSTAND: 113.1KM

    1 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN GEYT KOEN

    5 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    8 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    9 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    10 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

     

    02/07/2018 WATERVLIET (O) DAMES ELITE - 86,8 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:15:1 / AFSTAND: 86.8KM

    1 VAN GUCHT HANNEKE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

    2 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    4 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    5 LANE JESSICA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM AUS

    6 LANE-WRIGHT CRYSTAL GBR

    7 MASCARO EMILY MIDLAND CC AUS

    8 VRANKEN CHAYENNE ISOREX CYCLING TEAM

    9 EVANS ALICIA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM NZL

    10 PAINE DEBORAH ISOREX CYCLING TEAM NZL

    16 BAELE EVELINE 20 NOBUS ANJA 34 DHONT GLACIA 36 VANDERHEYDEN LIENA 40 ACCOE JOYCE 42 DENEEF NAÏKA

    02-07-2018 om 20:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S SCHAAL SCHOETERS ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN MAANDAG 02/07/2018

    FOTO'S SCHAAL SCHOETERS ELITE Z.C. & U23
    TE BEVEREN VAN MAAN
    DAG 02/07/2018
         


    Maandag 02/07/2018 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 158 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 3:34:0 / AFSTAND: 158KM

    1 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    2 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    3 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    4 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    5 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE BOCK STIJN CIBEL - CEBON

    7 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    8 FREHEN JÉRÉMY AGO - AQUA SERVICE

    9 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    10 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    12 D´HOOGE THOMAS 19 RUYTERS BRECHT 20 MARCHAND GIANNI 21 WIELANDT SVEN 25 DHOLLANDER KRISTOF 44 BOUVRY DIETER 50 LIESSENS JARNO 55 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 60 VERMEERSCH FLORIAN 68 DE PAEPE JOHANNES 85 MARIN GLENN 87 GOOSSENS KENNY 88 MAES BRYAN 96 COP JURGEN 105 PERSOON JOERI

    3W3A0091

                                         Podium te Beveren met winnaar Timothy Stevens, Rob Ruijgh en Jelle Cant.


    3W3A9978

                                               Aankomst van winnaarTimothy Stevens voor Rob Ruijgh.

    3W3A9990

           Spurt voor de 3de plaats met Jelle Cant voor Yarno Vandenbroeck, Michiel Broes, Stijn De Bock en Han Devos.

    3W3A9701

    3W3A9074

    3W3A9040

    3W3A9036

    3W3A9018

                                    Start van de Schaal Schoeters te Beveren voor Elite z.c. & Beloften met 144 deelnemers.

    3W3A9971

         Sasha Weemaes in zijn nieuwe outfit




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-07-2018 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Peter Verhofstadt 2017 

       Peter Verhofstadt

     

    Maandag 2 juli 2018 DIKKELVENNE (9890)

     

    Cat.A - 73,5 km – 11 deelnemers

    1 Vandenbussche Ron (Merelbeke)
    2 Van Meirhaeghe Karel
    3 Roels Diedrich
    4 Laforce Mike
    5 De Baets Michaël
    6 Vindevogel Bart
    7 Diependaele Jurgen
    8 Verschaeve Joren
    9 Devoet Jonas
    10 Tinel Pieter
    11 Demeter Renaat

     

    Cat.B - 63,7 km – 6 deelnemers

    1 Verhofstadt Peter (Berlare)
    2 Verselder Hans Jurgen
    3 Braet Wim
    4 Bastiaen Fabian
    5 Dewinter Dimitri
    6 Van Rijckeghem Steven

     

    Cat.C - 53,9 km – 17 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem) 55+
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 Lust Denis
    4 Pintens Noël
    5 Willems Noël
    6 D'Hondt Erwin
    7 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) 60+
    8 De Coninck Danny
    9 Watteny Patrick
    10 Krols Jef
    11 De Baets Johan 12 Nevejans Idesbald 13 De Poorter Luc 14 Vyncke William 15 Bracke Wim 16 Van Lierde Hans 17 Lacquet Philippe

     

    Cat.D - 44,1 km – 13 deelnemers

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem) 65+
    2 Donaldson Andrew 
    3 Remory Pierre 
    4 Mercken Mathieu (Genk) 70+
    5 Vyvey Julien 
    6 Mertens René 
    7 Cocquyt Luc 
    8 Coudyzer Theo 
    9 Vandersteen Erik 
    10 Pauwels Marcel 
    11 Corthier Wily 12 Demiddel Ronny 13 Robijns Robert

    02-07-2018 om 20:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!