.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 05/07/2018 OMLOOP VAN DE GEMEENTE MELLE (O) MEN ELITE - 153 km.

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 60 / TIJD: 3:25:28 / AFSTAND: 153KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT

    2 BOUVRY DIETER CIBEL-CEBON

    3 DIELEMAN MICHIEL CIBEL-CEBON

    4 VERMEER TOM TEAM DIFFERDANGE-LOSCH NED

    5 TZORTZAKIS POLYCHRONIS TARTELETTO – ISOREX GRE

    6 MAGENNIS LIAM DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM AUS

    7 PEYSKENS DIMITRI WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC

    8 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    9 MARCHAND GIANNI CIBEL-CEBON

    10 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    11 RUYTERS BRECHT 15 RELAES JACOB 17 DE BOCK STIJN 21 VAN STAEYEN MICHAËL 23 STEVENS TIMOTHY 39 D´HOOGE THOMAS

     

    05/07/2018 POPERINGE (W) ELITE Z.C./U23 - 68 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:38:0 / AFSTAND: 68KM

    1 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 BREYE FLORENT WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN FRA

    5 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    7 TOORTELBOOM FREDERIK KVC NOORDZEEMEEUW

    8 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 LUYSSEN GREG HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VERMET JORAN CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    05-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    04-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 12°Seizoenszege !!!


    Frank Suys 2018 

            Frank Suys

     

    Woensdag 4 juli 2018 URSEL (9910)

     

    Cat.A - 74,2 km – 82 deelnemers

    1-Debaere Giovanni (Roeselare)

    2-Roeygens Pieterjan

    3-Goossens Sam

    4-Roels Diedrich

    5-Moerman Jens

    6-Van Der Jeught Stijn

    7-Dauw Jasper

    8-Bauters Pieter

    9-Devolder Frederik

    10-Van Vlierberghe Bart

    11-Van de Voorde Mike-12-Cooman Mauro-13-Verwee Nico-14-Vandewiele Gregory-15-Desmet Stijn-16-Neetesonne Thijs-17-Spillebeen Jürgen-18-Carrette Kristof-19-Spyns Pieterjan-20-Dumortier David-21-Martlé Vincent-22-Laforce Mike-23-Deboever Nick-24-Vindevoghel Bart-25-Jansen Simon-26-Stevens Juhani-27-Apers Michaël-28-Jonckheere Bart-29-De Riemaecker Frederick-30-Sonneville Jarno-31-Taveirne Anthony-32-Hooreweghe Willem-33-Vandenbulcke Nesten-34-Roels Michaël-35-Cap Bryan-36-De Tant Wout-37-De Baets Lowie-38-Cathelyn Youri-39-Devos Jens-40-Buyse Dieter-41-Colmann Angelo-42-Dhondt Gunter-43-Volbrecht Dennie-44-Dutoo Jéremy-45-Matthys Sam-46-De Clercq Robin-47-Vantorre Vincent-48-De Baene Wim-49-Hooreweghe Peter-50-Spileers Kenny-51-Dehaemers Nicolas-52-Neirynck Kevin-53-Brijs Gert-54-Stevens Jorg-55-Vervynck Peter-56-Bultinck Davy-57-Maes Jonah-58-De Cock Joeri-59-Vernaet Olivier-60-Lammertyn Foeke-61-Vansteenkiste Dieter-62-Le Blon Michel-63-Maes Jo-64-Verstraeten Bert-65-Vansieleghem Lander-66-Vandenbussche Ron-67-Snoeck Mathias-68-Peeters Nico-69-Cooman Gianni-70-Smet Jochem-71-Everaerd Pieter-72-Hoornaert Samuel-73-Martens Björn-74-Nijs Dimitri-75-Hutsebaut Jeffrey-76-De Dobbelaere Tim-77-Uvyn Jonas-78-Degryse Tibo-79-Vossaert Matthias-80-Semerano Kevin-81-Scherrens Chris-82-Claeys Kevin

     

    Cat.B - 74,2 km – 51 deelnemers

    1-Verselder Hans Jurgen (Ertvelde)

    2-Bauwens Aron

    3-Verbeken Kurt

    4-Van Drom Giovanni

    5-Verhaeghe Stefan

    6-Goolaerts Alain

    7-Heyvaert Bart

    8-Heyndrickx Wim

    9-Vermeersch Filip

    10-Lampaert Philip

    11-Edwards Jason-12-De Bosscher Koen-13-Verhofstadt Peter-14-Smet Guy-15-Van Hautekerke Glenn-16-Roobroeck Dirk-17-D'Hooghe Wim-18-Pauwels Kurt-19-De Swert Dave-20-Braet Wim-21-Cooman Jerry-22-De Moor Arie-23-Diet Wim-24-Schollaert Carlo-25-Holding Ashley-26-De Muynck Luc-27-De Paepe Jimmy-28-Goossens Alex-29-De Lille Ben-30-Bertier Rudy-31-Cornelis Peter-32-Rizzo Claudio-33-De Tremerie Franky-34-Verlez Pascal-35-Declercq Marnix-36-De Corte Peter-37-Van Holderbeke Frank-38-Evers Vincent-39-De Schryver Sven-40-De Wannemaeker Filip-41-Van Den Bossche Marc-42-Rabout Rudi-43-Vanrolleghem Kris-44-Claeys Kurt-45-Ally Bart-46-De Baere Stefan-47-Gamble Donald-48-Volcke Dominique-49-Van Himst Patrick-50-Van Den Broecke Mario-51-Roose Nico

     

    Cat.C - 53,0 km - 34 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)  +60 jaar

    2-FRANK SUYS (Hingene) +55 jaar

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Pintens Noël

    5-De Coninck Danny

    6-De Coninck Wim

    7-Lust Denis

    8-Reniers Tony

    9-Harms Ko

    10-Van De Velde Rudy

    11-Willems Noël-12-Verbeke Johan-13-Van Renterghem Patrick-14-Watteny Patrick-15-De Vos Rony-16-Vanrafelghem Patrick-17-D'Hondt Erwin-18-De Poorter Luc-19-Dewulf Xavier-20-Bolle Henk-21-Vanhaeverbeke Jean-22-De Baets Johan-23-Bracke Wim-24-Nuyts Johan-25-Vyncke William-26-Vansevenant Rudi-27-Dupont Guido-28-Bauters Ronny-29-Willaert Rudy-30-Lacquet Philippe-31-Cornette Freddy-32-Sarazijn Frans-33-Reubens Hendrick-34-Vandenbussche Jean-Marie

     

    Cat.D - 53,0 km – 25 deelnemers

    1-Donaldson Andrew (Huddlesheld - GB) + 65 jaar

    2-Deneef Jozef

    3-Remory Pierre

    4-Mercken Mathieu +70 jaar

    5-D'Haeseleer Luc

    6-Vervondel Marc

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Coudyzer Theo

    9-Vanpoucke Rik

    10-Casteleyn Ghislain

    11-Vyvey Julien-12-Lugowski Leon-13-Pauwels Marcel-14-Cocquyt Luc-15-De Roos Willy-16-Vandersteen Erik-17-Demiddel Ronny-18-Dierks Jos-19-Vandenheuvel Gilbert-20-Scheerlynck Luc-21-Hermans Luc-22-Genon Michel-23-Corthier Wily-24-D'Hont Joseph-25-De Leener François

    04-07-2018 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 04/07/2018 HEERS (RUKKELINGEN-LOON) (LB) ELITE Z.C./U23 - 101,2 km

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:24:0 / AFSTAND: 101.2KM

    1 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DE SCHUTTER JOHN SPORT EN MOEDIG GENK

    3 PORCO FABIO

    4 RUNIA NICK RSV DÜREN GER

    5 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    6 VAN GENECHTEN STEFF STAGECO CYCLING TEAM

    7 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    8 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 PORCO CARLO

    10 VAN BROEKHOVEN BRAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    04/07/2018 HERENTHOUT (A) ELITE Z.C./U23 - 113,4 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:32:0 / AFSTAND: 113.4KM

    1 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    2 VAN DER EYCKEN BRENT BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 LEDEGEN DIETMAR

    4 DELCROIX GERT

    5 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN ENDE WOUTER BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 LINTEN TOM STAGECO CYCLING TEAM

    9 VAN DEN BROECK MAXIM

    10 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

     

    04/07/2018 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) ELITE Z.C./U23 - 129,28 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:49:48 / AFSTAND: 129.28KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 CLAES DRIES SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    4 VAN DER BAUWHEDE MICHIEL MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 WYDOOGHE JARON HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 MEHEUS GILL TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    7 VANDENBUSSCHE JARI PRORACE CYCLING TEAM

    8 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    9 VANDENBERGHE NICK VIND! CYCLING PROJECT

    10 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT


    04/07/2018 BRAKEL (O) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 69 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:22:1 / AFSTAND: 90KM

    1 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    2 BROUWERS ARNO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 NAUDTS THOMAS MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 THYS JOREN PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DEN BORRE ARNOUT WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 MOLONEY-MORTON WILLIAM INFORM MAKE AUS

    7 INGWERSEN JACOB ASFRA RACING TEAM USA

    8 RAZINSKIS ALEKSS JANIS MONKEY TOWN LAT

    9 KERREMANS BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 RENDORS ARVIS KULDGAS SSMSG LAT

    11 LEFEVRE RUBEN 17 BERTELS LODE 21 SMET MARCO 27 GALLE STAF 34 PUNNEWAERT ZION 54 DUYM STEFFEN

     

    04/07/2018 DIKKEBUS (W) JUNIORES – 85 km

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 2:02:58 / AFSTAND: 84.5KM

    1 NUYTTEN MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DEJAEGHER JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 HUCK LÉANDRE CC CAMBRESIEN FRA

    4 SAVER KASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 REVILLON ANTHONY OGS U-19 CYCLING TEAM FRA

    6 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    7 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 AUCAMP LIAN TYGERFONTIJN 7351 RSA

    9 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 MAES LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    17 VERBEECK CALVIN 22 CLAEYS LAURENT


    04/07/2018 SCHELDEWINDEKE (O) NIEUWELINGEN - 67,5 km

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:39:24 / AFSTAND: 67.5KM

    1 DE PRETER EMIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VERSTAPPEN DRIES PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 GELDERS GIL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    5 DEMAN BREM WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DE CRUYENAERE STAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 LAUWEREYS TJEBBE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 LIEVENS NIELS JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 STERCK JOPPE 34 DE VEIRMAN FABRICE

     

    04/07/2018 DIKKEBUS (W) NIEUWELINGEN - 58,5 km

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:28:6 / AFSTAND: 58.5KM

    1 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    2 DIETZE HENRY BRUNSWICK CYCLING CLUB AUS

    3 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BUFFEL ARNE MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    7 ANANIE UGO ES ARQUES FRA

    8 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DALVING QUINTEN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    04-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    03-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OPDORP VAN DINSDAG 03/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OPDORP VAN DINSDAG 03/07/2018     


    Dinsdag 03/07/2018 OPDORP (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:35:48 / AFSTAND: 117KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 LANE PATRICK INFORM MAKE AUS

    3 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 JULIUS JAYDE MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT RSA

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BACCAUW THOMAS ROYAL CYCISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    12 DE BLOCK NICK 15 DE OST JARNE 48 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

    3W3A0806

                                            Podium te Opdorp met winnaar Jens Moens, Patrick Lane en Niels Vandyck.

    3W3A0762

                     Aankomst van winnaar Jens Moens voor Patrick Lane, Niels Vandyck, Jayde Julius en Guy Ten Hartog.

    3W3A0758

                    Aankomst van winnaar Jens Moens voor Patrick Lane, Niels Vandyck, Jayde Julius en Guy Ten Hartog.

    3W3A0645

    3W3A0369

    3W3A0150

                                                         Start van de Elite z.c. & U23 te Opdorp met 61 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2018 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 03/07/2018 KNESSELARE (O) ELITE Z.C./U23 - 110 km

    Deelnemers: 46 / Opgevers: 8 / Tijd: 2:23:40 / afstand: 110km

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 VAN RUYMBEKE Thieme

    3 LAVA Kevin CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    4 DELESIE Berre TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 LAMMERTYN Foeke C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 MOONS Steven UNITED C.T.

    7 DIERICKX Anthony CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    8 DE SCHUYTER Arne VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 GOEMAN Jonas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    11 CORDEEL Sander 12 DILLEN Ruben 14 CORDEEL Pieter

      

    03/07/2018 OPDORP (O) ELITE Z.C./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 61 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:35:48 / AFSTAND: 117KM

    1 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    2 LANE PATRICK INFORM MAKE AUS

    3 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 JULIUS JAYDE MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT RSA

    5 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 VERCAUTEREN TIM DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN GUY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 BACCAUW THOMAS ROYAL CYCISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    12 DE BLOCK NICK 15 DE OST JARNE 48 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

    03-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2018

    banner vwf 2017

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Sven De Vlieger 2017   Blommaert Jean KOP 2009

        Sven De Vlieger           Jean Blommaert


    MAANDAG 2 JULI - HUMBEEK (1851)

    VWF 2-7
     

    03-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    02-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Maandag 02/07/2018 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 158 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 3:34:0 / AFSTAND: 158KM

    1 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    2 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    3 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    4 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    5 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE BOCK STIJN CIBEL - CEBON

    7 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    8 FREHEN JÉRÉMY AGO - AQUA SERVICE

    9 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    10 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    12 D´HOOGE THOMAS 19 RUYTERS BRECHT 20 MARCHAND GIANNI 21 WIELANDT SVEN 25 DHOLLANDER KRISTOF 44 BOUVRY DIETER 50 LIESSENS JARNO 55 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 60 VERMEERSCH FLORIAN 68 DE PAEPE JOHANNES 85 MARIN GLENN 87 GOOSSENS KENNY 88 MAES BRYAN 96 COP JURGEN 105 PERSOON JOERI

     

    02/07/2018 DENDERWINDEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 113,1 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:05:14 / AFSTAND: 113.1KM

    1 BASTIAENS AYCO UNITED C.T.

    2 NACHTERGAELE NIELS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    3 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN GEYT KOEN

    5 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    8 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    9 SIMON KENN VAN EYCK SPORT

    10 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

     

    02/07/2018 WATERVLIET (O) DAMES ELITE - 86,8 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:15:1 / AFSTAND: 86.8KM

    1 VAN GUCHT HANNEKE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM

    2 DOCX MIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    3 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    4 TORTOLINA GAIA EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM ITA

    5 LANE JESSICA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM AUS

    6 LANE-WRIGHT CRYSTAL GBR

    7 MASCARO EMILY MIDLAND CC AUS

    8 VRANKEN CHAYENNE ISOREX CYCLING TEAM

    9 EVANS ALICIA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM NZL

    10 PAINE DEBORAH ISOREX CYCLING TEAM NZL

    16 BAELE EVELINE 20 NOBUS ANJA 34 DHONT GLACIA 36 VANDERHEYDEN LIENA 40 ACCOE JOYCE 42 DENEEF NAÏKA

    02-07-2018 om 20:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S SCHAAL SCHOETERS ELITE Z.C. & U23 TE BEVEREN VAN MAANDAG 02/07/2018

    FOTO'S SCHAAL SCHOETERS ELITE Z.C. & U23
    TE BEVEREN VAN MAAN
    DAG 02/07/2018
         


    Maandag 02/07/2018 SCHAAL SCHOETERS BEVEREN (O) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 - 158 km

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 39 / TIJD: 3:34:0 / AFSTAND: 158KM

    1 STEVENS TIMOTHY CIBEL - CEBON

    2 RUIJGH ROB TARTELETTO – ISOREX NED

    3 CANT JELLE TARTELETTO - ISOREX

    4 VANDENBROECK YARNO STAGECO CYCLING TEAM

    5 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE BOCK STIJN CIBEL - CEBON

    7 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    8 FREHEN JÉRÉMY AGO - AQUA SERVICE

    9 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    10 VAN RENTERGHEM BRAM BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    12 D´HOOGE THOMAS 19 RUYTERS BRECHT 20 MARCHAND GIANNI 21 WIELANDT SVEN 25 DHOLLANDER KRISTOF 44 BOUVRY DIETER 50 LIESSENS JARNO 55 DE KEERSMAEKER ALEXANDER 60 VERMEERSCH FLORIAN 68 DE PAEPE JOHANNES 85 MARIN GLENN 87 GOOSSENS KENNY 88 MAES BRYAN 96 COP JURGEN 105 PERSOON JOERI

    3W3A0091

                                         Podium te Beveren met winnaar Timothy Stevens, Rob Ruijgh en Jelle Cant.


    3W3A9978

                                               Aankomst van winnaarTimothy Stevens voor Rob Ruijgh.

    3W3A9990

           Spurt voor de 3de plaats met Jelle Cant voor Yarno Vandenbroeck, Michiel Broes, Stijn De Bock en Han Devos.

    3W3A9701

    3W3A9074

    3W3A9040

    3W3A9036

    3W3A9018

                                    Start van de Schaal Schoeters te Beveren voor Elite z.c. & Beloften met 144 deelnemers.

    3W3A9971

         Sasha Weemaes in zijn nieuwe outfit




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-07-2018 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 1°Seizoenszege !!!


    Peter Verhofstadt 2017 

       Peter Verhofstadt

     

    Maandag 2 juli 2018 DIKKELVENNE (9890)

     

    Cat.A - 73,5 km – 11 deelnemers

    1 Vandenbussche Ron (Merelbeke)
    2 Van Meirhaeghe Karel
    3 Roels Diedrich
    4 Laforce Mike
    5 De Baets Michaël
    6 Vindevogel Bart
    7 Diependaele Jurgen
    8 Verschaeve Joren
    9 Devoet Jonas
    10 Tinel Pieter
    11 Demeter Renaat

     

    Cat.B - 63,7 km – 6 deelnemers

    1 Verhofstadt Peter (Berlare)
    2 Verselder Hans Jurgen
    3 Braet Wim
    4 Bastiaen Fabian
    5 Dewinter Dimitri
    6 Van Rijckeghem Steven

     

    Cat.C - 53,9 km – 17 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem) 55+
    2 Deloof Jean-Pierre
    3 Lust Denis
    4 Pintens Noël
    5 Willems Noël
    6 D'Hondt Erwin
    7 Van Eyndt Jozef (Vorselaar) 60+
    8 De Coninck Danny
    9 Watteny Patrick
    10 Krols Jef
    11 De Baets Johan 12 Nevejans Idesbald 13 De Poorter Luc 14 Vyncke William 15 Bracke Wim 16 Van Lierde Hans 17 Lacquet Philippe

     

    Cat.D - 44,1 km – 13 deelnemers

    1 Vervondel Marc (Letterhoutem) 65+
    2 Donaldson Andrew 
    3 Remory Pierre 
    4 Mercken Mathieu (Genk) 70+
    5 Vyvey Julien 
    6 Mertens René 
    7 Cocquyt Luc 
    8 Coudyzer Theo 
    9 Vandersteen Erik 
    10 Pauwels Marcel 
    11 Corthier Wily 12 Demiddel Ronny 13 Robijns Robert

    02-07-2018 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2018

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 5°Seizoenszege !!!


    Guy Smet 2018 

            Guy Smet


     

    Zondag 1 juli 2018 DIKKELVENNE (9890)

     

    Cat.A - 66 km – 22 deelnemers

    1-Van Boven Frederik (Sint-Lievens-Houtem)

    2-Coppens Tim
     
    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Van Der Sickel Mario

    5-Apers Michaël

    6-Van den Berghe Anthony

    7-De Clercq Wouter

    8-Goossens Sam

    9-Van De Casteele Angelo

    10-Vandenbussche Ron

    11-De Bock Stef-12-Nevejans Kenny-13-Van Meirhaeghe Karel-14-Van Sante Tristan-15-De Sutter Stijn-16-Quirynen Jasper-17-Bauwens Felix-18-Verschaeve Joren-19-Martens Björn-20-Hoornaert Samuel-21-Bombeke Dries-22-Spileers Kenny

     

    Cat.B - 59,4 km – 14 deelnemers

    1-GUY SMET (Kruibeke)

    2-Verbeken Kurt

    3-Roobroeck Dirk

    4-Van De Perre Lieven

    5-De Bosscher Koen

    6-Van Haverbeek Peter

    7-Van Rijckeghem Steven

    8-Gyselinck Eddy

    9-Van Drom Giovanni

    10-Smet Luc

    11-Verselder Hans Jurgen-12-Bastiaen Fabian-13-Dhondt Willem-14-Van Gheluwe Linzi

     

    Cat.C - 52,8 km – 20 deelnemers

    1-Jacobs Patrick (Lennik)

    2-Winandy Wim

    3-Ballet Peter

    4-De Coninck Wim

    5-Van Eyndt Jozef

    6-Vanopstal Eddy

    7-Van Renterghem Patrick

    8-De Coninck Danny

    9-Suys Frank

    10-Van Lierde Hans

    11-D'Hondt Erwin-12-Polfliet Danny-13-Bolle Henk-14-Bracke Wim-15-Nevejans Idesbald-16-Hugelier Jürgen-17-Harms Ko-18-Vyncke William-19-Cornette Freddy-20-Goethals Ronny

     

    Cat.D - 46,2 km – 26 deelnemers

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Bocklandt Piet

    3-Broothaerts Jean Pierre

    4-Coudyzer Theo

    5-Mercken Mathieu

    6-Teirlinck Willy

    7-Hellebaut Roland

    8-Cocquyt Luc

    9-Snels Luc

    10-Burggraeve Noël

    11-Deneef Jozef-12-Baeyens Rudi-13-De Vuyst Eddy-14-Vyvey Julien-15-D'Haeseleer Luc-16-Everaerts Jef-17-Vandersteen Erik-18-Devadder Andre-19-Pauwels Marcel-20-Hoof Roger-21-De Roos Willy-22-Robijns Robert-23-Vandenheuvel Gilbert-24-Hermans Luc-25-Remory Pierre-26-Vandermeulen Jos

    02-07-2018 om 11:49 geschreven door kenny


    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LEEST VAN ZONDAG 01/07/2018

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LEEST VAN ZONDAG 01/07/2018     


    Zondag 01/07/2018 LEEST (A) ELITE Z.C./U23 - 110,6 km
    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:34:24 / AFSTAND: 110.6KM

    1 MATTHIAS ONGENA

    2 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    3 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 HAEST TOM

    5 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 LAUWENS FEDDRIK PRORACE CYCLING TEAM

    8 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 KETELAARS XAVIER WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    10 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    20 DHOLLANDER KRISTOF 24 DE OST JARNE

    3W3A8862

                                               Podium te Leest met winnaar Matthias Ongena, Marc Franken en Jeroen Das.

    3W3A8853

                                             Podium te Leest met winnaar Matthias Ongena, Marc Franken en Jeroen Das.

    3W3A8798

                                         De spurt voor de zege met als winnaar Matthias Ongena voor Marc Franken.

    3W3A8791

                                            De spurt voor de zege met als winnaar Matthias Ongena voor Marc Franken.

    3W3A8803

                                                                       Aankomst van Jeroen Das die 3de werd.

    3W3A8711-001

    3W3A8686

    3W3A8392

                                                            Start van de Elite z.c. & U23 te Leest met 58 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-07-2018 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM met het behalen van de Belgische Titel tijdrijden bij de Juniores !!!

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Matthias Ongena kop 2017 

         Matthias Ongena

     

    Zondag 01/07/2018 LEEST (A) ELITE Z.C./U23 - 110,6 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:34:24 / AFSTAND: 110.6KM

    1 MATTHIAS ONGENA

    2 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    3 DAS JEROEN HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 HAEST TOM

    5 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 LAUWENS FEDDRIK PRORACE CYCLING TEAM

    8 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 KETELAARS XAVIER WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    10 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    20 DHOLLANDER KRISTOF 24 DE OST JARNE

     

    01/07/2018 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) ELITE Z.C./U23 - 113,9 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 13 / TIJD: 2:34:30 / AFSTAND: 113.9KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 LANE PATRICK INFORM MAKE AUS

    3 BROWN CONNOR MOBIUS BRIDGELANE NZL

    4 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANDAELE THIJS TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    6 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 COURTENS IGOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 GELDHOF DAVID WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 CLAERHOUT SVEN PCT TOMACC

    10 BALCAEN MANOLITO ARSENE C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

     

    01/07/2018 BEVEREN-WAAS (O) DAMES ELITE - 92 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:24:10 / AFSTAND: 92KM

    1 VEKEMANS ANISHA ALÉ CIPOLLINI

    2 LANE-WRIGHT CRYSTAL GBR

    3 EVANS ALICIA NZL

    4 WIGHTMAN KATE ISOREX CYCLING TEAM NZL

    5 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED

    7 VAN DEN STEEN KIM AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 SELS LOES CRELAN - CHARLES

    9 DRUYTS JESSY EXPERZA-FOOTLOGIX

    10 MCVITTY KEIRA ISOREX CYCLING TEAM GBR

     

    01/07/2018 B.K. PLOEGENTIJDRIJDEN - BORLO (LB) TIJDRIT

    Dames Jeugd

    1 DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVEL 22’24”309

    2 PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKE

    3 MIXED TEAM DJ

    4 ACROG - PAUWELSSAUZEN - BALEN B.C.

    5 URBANO-THIJS LADIES CT

     

    Dames Elite

    1 LOTTO SOUDAL LADIES  34’38”566

    2 DOLTCINI - VAN ECYK SPORT

    3 EXPERZA - FOOTLOGIX

    4 KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEGEM

    6 WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN

    7 EQUANO WASE ZON CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen

    1 ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC  19’41”242

    2 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

    3 WAC TEAM

    4 PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLAB

    5 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE

    6 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10  AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Juniores

    1 AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TE  31’30”148

    2 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

    5 PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLAB

     

    Elite z.c.

    1 LOTTO SOUDAL 1h01’17”398

    2 EFC-L&R-VULSTEKE

    3 HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 AGO - AQUA SERVICE

    5 PRORACE CYCLING TEAM

     

    01/07/2018 JESSEREN (LB) JUNIORES - 86 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:19:22 / AFSTAND: 86KM

    1 BROXHAM RICKARDO PRO TOUCH RSA

    2 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    3 ORMISTON CALLUM THE BICYCLE COMPANY CLUB NELSPRUIT- RSA

    4 DA SILVA TIANO MIGUEL PRO TOUCH CYCLING CLUB- RSA

    5 VAN DYCK WARD DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 LEVERIDGE CIAN ABSOLUTE MOTION CYCLING CLUB RSA

    7 VOS YANNICK MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 MARTENS HANNES DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VAN OLMEN SIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    01-07-2018 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LARS COLLIE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Lars Colllie 2018 

           Lars Collie

     

    Zondag 01/07/2018 MERELBEKE KWENENBOS (O) JUNIORES - 84 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:04:50 / AFSTAND: 84KM

    1 SENRAME ARTHUR VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 LIEVENS LARS VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 VAN DER BEKEN AARON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 SLOCK LIAM VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 PERMENTIER EMANO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE LANGE PIETER-JAN ISOREX CYCLING TEAM

    7 DE GEYTER JELLE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VAN DE WYNKELE LORENZ ISOREX CYCLING TEAM

    9 COMPERNOLLE JUSTIN MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN HOLSBEECK KYAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    25 SMET MARCO 35 GALLE STAF 37 COSYNS MILAN 39 JORIS STEF

     

    01/07/2018 VICHTE (W) JUNIORES - 94,5 km

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 2:22:48 / AFSTAND: 94.5KM

    1 LARS COLLIE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HOUSSIN BAVO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANDENHEEDE THIBO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 BRUYNEEL TRISTAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VERCRUYSSE GILLES CT SOENENS-BOOOM

    6 PLANCKAERT JENS ASFRA RACING TEAM

    7 VANCANNEYT JELLE ISOREX CYCLING TEAM

    8 HANNE MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

     

    01/07/2018 RUISELEDE-DOOMKERKE (W) DAMES JUNIORES+NIEUWELINGEN

    TOTAAL - DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:59:26

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 VROMANNE JUSTINE DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    5 SCAVONE DINA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VANDERSTRAETEN MAAIKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DUYM FARAH ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 WILKES TONI PROJECT 51 GBR

    9 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    10 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    15 PUNNEWAERT KIRIN 22 STORMS IMKE 31 DE VEIRMAN FLEUR

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:59:26

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN MECHELEN GLORIA CANNIBAL TEAM

    3 PEETERS ELVIA SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 FARAZIJN LEONTINE URBANO-THIJS LADIES C.T.

    5 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 PUNNEWAERT KIRIN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 POLUHINA POLINA PETROGRADETS RUS

    10 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    11 STORMS IMKE 16 DE VEIRMAN FLEUR

     

    01/07/2018 ZINGEM (O) NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:39:35 / AFSTAND: 62KM

    1 DEWEIRDT SIEBE BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DHONDT JARNO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT NED

    3 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    4 JANSSEN LUCAS DRC DE MOL NED

    5 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    6 SCURIATTI LUCA DC VELO DEVELOPMENT CYCLING TEAM USA

    7 DEMARES ACHILLE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DAVIDSON LANCE WELLAND RACING USA

    9 HENNEKAM TIM WILLEBRORD WIL VOORRUIT (NL) NED

    10 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB OEUDEGHIEN

    18 D´HOLLANDER LUCA 26 SZKANDERA THOMAS

     

    01/07/2018 GEETBETS (VB) NIEUWELINGEN - 62 km

    DEELNEMERS: 66 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 1:38:42 / AFSTAND: 62KM

    1 STOOPEN XANDER DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 ECCLI CYRIAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 VAN HOFTEN LEVI JVR DE BATAUWERS NED

    4 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    5 D´HONDT DANTÉ ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    7 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    8 GROOTJANS ANDRIES WAC TEAM

    9 LEDOUX FRANS TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG NED

    10 STEGEN QUINTEN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    01-07-2018 om 22:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2018

    banner vwf 2017

    ZONDAG 1 JULI - LEDE (9340)

     

    VWF 01-07

    01-07-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Thomas Vereecken 2018 

       Thomas Vereecken

    Zaterdag 30/06/2018 ZOTTEGEM (O) UCI MEN ELITE TOPCOM -25 – 177 km

    DEELNEMERS: 126 / OPGEVERS: 70 / TIJD: 4:22:36 / AFSTAND: 176.6KM

    1 RESELL ERIK NORDSAETER UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM NOR

    2 VAN MOER BRENT LOTTO SOUDAL

    3 VAN DINGENEN JORDI HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 SKAARSETH ANDERS UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM NOR

    5 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    7 COOLEN YVES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TAMINIAUX LIONEL AGO - AQUA SERVICE

    9 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    10 MOLLY KENNY AGO - AQUA SERVICE

    16 APERS RUBEN 17 VERSCHAEVE VIKTOR 26 COLMAN ALEX 30 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL 35 WEEMAES SASHA 49 VERHOFSTADT THIBAU 53 RELAES JACOB

     

    30/06/2018 JEUK (LB) ELITE Z.C./U23 - 103,4 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:25:32 / AFSTAND: 103.4KM

    1 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DELCROIX GERT

    3 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 DONNAY LAURENT DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    7 ZIMMERMANN HARDY PURE WHITE - IL DIAVOLO GER

    8 WILLEMS TOM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ERNST ROBIN ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    10 GROOT MITCH LARES-DOLTCINI CT NED

     

    30/06/2018 MELLE (O) ELITE Z.C./U23 - 119 km

    DEELNEMERS: 154 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 2:41:18 / AFSTAND: 119KM

    1 THOMAS VEREECKEN LOTTO SOUDAL

    2 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    3 MAES JO DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 PIETERS LAURENT VETRAPO CYCLING TEAM

    5 VAN IMPE KEVIN

    6 JULIUS JAYDE RSA

    7 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    8 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE DL CHEMICALS-RUWOMAT

    9 DESMECHT DAVID GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 MOTTE DAVID VAN EYCK SPORT

    21 VERCAUTEREN TIM 24 D´HOOGE THOMAS 48 DILLEN RUBEN 49 CORDEEL PIETER 53 CAETHOVEN KENNETH 94 GOOSSENS KENNY

     

    30/06/2018 ASSE-BOLLEBEEK (VB) JUNIORES – 88 km

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 2:13:20 / AFSTAND: 88KM

    1 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 VANDEVELDE YENTL WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN DEN EYNDE VINCE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEFEVER LARS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DERIBREUX ACHILLE SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 DETHY MATTHIS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VERSCHUEREN RUBEN KTC-CYCLING TEAM

    9 CHOFFRAY GAUTHIER SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    31 HUYGENS MILAN

     

    30/06/2018 BRUGGE SINT-PIETERS (W) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:02:4 / AFSTAND: 80KM

    1 ANDERSON IAN WILLIAMS RACING ACADEMY USA

    2 VINCENT JOHAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 INGWERSEN JACOB ASFRA RACING TEAM USA

    4 SANDRIE BRENT VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 WALSHAM SAM MAXX RT GBR

    6 VANDENHEEDE THIBO MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 DE VRIESE CHENDO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 VANDENBULCKE ALEX CT SOENENS-BOOOM

    9 DE GEYTER JELLE ISOREX CYCLING TEAM

    10 ROOSE MATTEO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    30/06/2018 LICHTERVELDE (W) NIEUWELINGEN - 68,4 km

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:43:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    4 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LAUWEREYS TJEBBE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    23 BLOMMAERT LARS 36 OBRENO ARTHUR

     

    30/06/2018 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) NIEUWELINGEN - 66 km

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:43:19 / AFSTAND: 68.4KM

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VANDICKE SEPPE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CAMBEIS MERLIN RV MEHLINGEN GER

    4 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DEWULF WANNES CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 SOENENS AYTON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 LAUWEREYS TJEBBE VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BOGAERTS SENNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    23 BLOMMAERT LARS

    30-06-2018 om 19:53 geschreven door kenny


    29-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Vrijdag 29/06/2018 MERELBEKE KWENENBOS (O) NIEUWELINGEN - 66 km

    Deelnemers: 69 / Opgevers: 20 / Tijd: 1:35:39 / afstand: 66 km

    1 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    2 DEWEIRDT Siebe BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 CHRISTIAENS Jonas VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DE SUTTER Stijn KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VAN ZANDE Devin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 BEECKMAN Gauthier

    7 VERBEECK Dag WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 COPPENS Cisse JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN DER PERRE Diemer KTC-CYCLING TEAM

    10 MUYSHONDT Nils WK NOORD-WEST-BRABANT

    44 DE VEIRMAN Fabrice

    29-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/06/2018

    waod_3.jpg

    Vrijdag 29 Juni 2018 - LOMMEL (3920) - Catg.Open - 63 km

    Aantal deelnemers: 52
    1-Claes Benny (Lommel)

    2-Vreys Niels

    3-Arits Steven

    4-Simons Kevin

    5-Royer Jochem

    6-Pauwels Vital

    7-Bullens Michaël

    8-Maes Bram

    9-Wouters Ive

    10-Claes Jan

    11-Verdonck Bart-12-Van Opstal Philippe-13-Vandekerkhof Robert-14-Stans Tom-15-Quanten Joris-16-Scherpenbergh Danny-17-Vos Peter-18-De Knaep Kevin-19-van Roey Wim-20-Wouters Tim-21-Tijs Filip-22-Scherpenbergh Dominique-23-Grosemans Franky-24-Dammen Yoric-25-Stevens Andy-26-Cremers Ben-27-Vanderaerden Niels-28-Vanvelthoven Alain-29-Vrancken Luc-30-Van Drom Giovanni-31-Laureysen Axel-32-Mandervelt Jurgen-33-Paepen Kurt-34-Sesink Nick-35-Vos Ken-36-Verdonck Tim-37-Drijkoningen Jorne-38-Vanderaerden Ronny-39-Henkens Jelle-40-Fets Benny-41-Van Gool Dennis-42-Vermote Patrick-43-Lodewijckx Robby-44-Denier Ronny-45-Thaens Robin-46-Vansummeren Johan-47-Verachtert Peter-48-Scherpenbergh Danny-49-Harms Ko-50-Jongeling Gijs-51-Beyens Wim-52-Cochet Andy

    29-06-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Donderdag 28/06/2018 OOSTENDE (KONTERDAM) (W) ELITE Z.C./U23 - 70 km

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 70KM

    1 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 WHITE NICHOLAS BALLARAT SEBASTOPOL CC AUS

    3 BRUYNEEL GIEL DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 DE SMET THIBAUT TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM

    5 STALLAERT JOERI TEAM VORARLBERG-SANTIC

    6 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    7 VANNESTE EVERT VIND! CYCLING PROJECT

    8 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    9 HUYSSER JEROEN WIELERTEAM IEPER

    10 DE BOCK STIJN CIBEL-CEBON

     

    28/06/2018 OPLINTER-TIENEN (VB) ELITE Z.C./U23 - 118,8 km

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 28 / TIJD: 2:44:10 / AFSTAND: 118.8KM

    1 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    3 LOENDERS GLENN UNITED C.T.

    4 JACOBS ROBIN V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 NOELS JEROEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 HAOT MAXIME ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 HIGGINSON JAMES VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM GBR

    9 VAN LAER WARD VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN GOIDSENHOVEN KURT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    11 DE BLOCK NICK 53 COP JURGEN

    28-06-2018 om 22:00 geschreven door kenny


    27-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/06/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Woensdag 27/06/2018 I.W.T. OETINGEN (VB) UCI MEN ELITE – 179 km

    Aantal deelnemers:

    DEELNEMERS: 156 / OPGEVERS: 84 / TIJD: 4:12:3 / AFSTAND: 179KM

    1 BAUGNIES JEROME WANTY - GROUPE GOBERT

    2 PARDINI OLIVIER TEAM DIFFERDANGE LOSCH

    3 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE

    5 RICKAERT JONAS SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 DIELEMAN MICHIEL CIBEL - CEBON

    7 ISTA KEVYN WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    8 COENEN DENNIS CIBEL - CEBON

    9 TAMINIAUX LIONEL AGO - AQUA SERVICE

    10 STAS BRECHT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    16 VAN MOER BRENT 17 APERS RUBEN 25 RAYMACKERS CEDRIC 27 DRUYTS GERRY 57 TEUGELS LENNERT 58 RUYTERS BRECHT 66 COLMAN ALEX

     

    27/06/2018 RAVELS (A) JUNIORES - 90 km

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:08:0 / AFSTAND: 90KM

    1 VERWILT MAURO WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 PATTYN STEVEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 GASPARD JULIEN LOTTO-VC ARDENNES

    4 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN BOUWEL HANNES AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN DEN PLAS JASPER WAC TEAM

    7 DE MESMAEKER TIBO FORTE U19 CYCLING TEAM

    8 PRINCE JAMIE WV DE JONGE RENNER NED

    9 MEULEMANS LENNERT WAC TEAM

    10 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    33 BERTELS LODE

     

    27/06/2018 OETINGEN (VB) JUNIORES - 51 km

    DEELNEMERS: 46 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:15:57 / AFSTAND: 51KM

    1 MOLONEY-MORTON WILLIAM CARNEGIE CAULFIELD GBR

    2 BROXHAM RICKARDO PRO TOUCH RSA

    3 SNOEKS LUCIEN SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4 DA SILVA TIANO PRO TOUCH CYCLING CLUB RSA

    5 WILLIAMS DAVID CARNEGIE CAULFIELD AUS

    6 VAN DEN BERGHE NATHAN JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 ANDERSON IAN TEAM CCR ROOFING USA

    8 TUSCANO ALESSANDRO SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 BEKÉ WILLEM KTC-CYCLING TEAM

    10 DESPONTIN PIERRE ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    14 VAN DAELE ERNEST 24 VAN DER SYPT GIANNI

     

    27/06/2018 KUURNE (W) NIEUWELINGEN - 67,1 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:0 / AFSTAND: 67.1KM

    1 DECLERCK JELLE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DAVIDSON LANCE WELLAND RACING USA

    3 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 MEERSSEMAN ARNO CT SOENENS-BOOOM

    8 TEERLINCK ALEXANDER AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 KINT SANDER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    12 STERCK JOPPE 48 DANEEL JEFKE

     

    27/06/2018 DRIESLINTER (VB) NIEUWELINGEN - 67 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:38:36 / AFSTAND: 67KM

    1 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN HAMME WOUT WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 BOONS JENTE ISOREX CYCLING TEAM

    4 LADANG MIGUEL WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 STEENACKERS LUKA WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 GOFFART JORDI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DAS JITSE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    9 VANDERAERDEN WOUT SPORT EN MOEDIG GENK

    10 THONNON SENNE SPORT EN MOEDIG GENK

    20 SZKANDERA THOMAS

    27-06-2018 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/06/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Ramazan Bürgü vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 40 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Heerlijk zomerweer bij 27°C en een wind die voor tegenstander speelde, dat waren de ingrediënten voor de midweek duurtraining. De kopmannen deden uitstekend werk en zorgde dat de groep uit de wind werd gezet zodat iedereen het strakke tempo aankon. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Kristoff Heyns , Cornelis Van Der Haeven , Walter Verhelst , Bert De Coster , Ramazan Bürgü , William Despeels , Michiel Despeels , Mister X , Pascal Brack , Hank Mees , Dirk Trogh , Edwig De Taey , Dirk Cleys , Joris De Jonghe , Leo Mares , Dirk De Pauw , Kenny Franssens , Peter ? , Jarno Liessens , Jan Vlegels , Peter Neels , Wim De Cleen , Wouter De Cleen , Gary De Cock , Gunther De Cock , Bryan Cap , Alex Goossens , Geert Bultynck , Kurt Van Raemdonck , Kris Heirwegh , Patrick Deyaert , Sam Strybos , Kris Cornelis , Maxim Benoy , ???? en Kenny Janssens.

    27-06-2018 om 18:46 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!