Proficiat aan GUY SMET met zijn 34°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!! Proficiat aan GILKE CROKET met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
Guy Smet Gilke Croket
ZONDAG 21/09/2008 S.SEBASTIAN de los REYES - MADRID - Men Elite - 102,2 km - 02h44min DE VUELTE - RIT 21 Aantal deelnemers : 131 1. Matti Breschel (Den) 2. Alexandre Usov (WRus) 3. Davide Vigano (Ita) 5. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) 82. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) 83. Jurgen Van Goolen
EINDSTAND 1. Alberto Contador (Spa) 2. Levi Leipheimer (USA) op 46" 3. Carlos Sastre (Spa) op 4'12" 16. Jurgen Van Goolen op 20'14" 46. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 1h06'56" 66. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 1h31'26" (Winnaar puntentrui - Blauw)
21/09/2008 - BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Elite z.c./Beloften - 119 km 02h47min
Aantal deelnemers : 47
1. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM
2. DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL op 15
3. VAN SCHELVEN Jeroen
21/09/2008 - GLABBEEK (VB) - Elite z.c./Beloften - 117 km 02h52min
Aantal deelnemers : 52
1. ENNEKENS Stijn - WILLEMS VERANDA CONTINENTAL TEAM
2. BELLEN Wesley - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
3. VAN UFFEL Willem - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
21/09/2008 - HAALTERT (O) - Elite z.c./Beloften - 115 km 02h50min
Aantal deelnemers : 74
1. FRANÇOYS Sven - WIELERCLUB MARKE VERANDA´S CLOCHET VZW
2. BERG GEIR INGE - SANDNES
3. ANNENDIJCK Andy - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 16
6. CLEMENT Pieter uit Zele - VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
8. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM
23. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - RUDYCO CYCLING TEAM op 300
26. HEIREWEGH Bart uit Hamme - MBK - DELSOL TEAM
35. SUYS Roeland uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
38. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - FORONEX CT / WIELERPROMOTIE Z-W
48. VAN GARSSE Kenny uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE
21/09/2008 - MELSEN (O) - Elite z.c./Beloften - 113 km hmin
Aantal deelnemers : 1. Joeri Clauwaert 2. 3.
21/09/2008 - PASSENDALE (W) - Elite z.c./Beloften - 114 km 02h46min
Aantal deelnemers : 58
1. PLANCKAERT Baptiste - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER
2. MOERMAN Detlef - WILLEMS VERANDA CONTINENTAL TEAM op 6
3. LAPIERE Ward - TEAM BOUWKANTOOR LIPPENS-DESCHUYTTER op 15
21/09/2008 - TEMSE (O) - Elite z.c./Beloften - 112 km 02h44min
Aantal deelnemers : 41
1. GUY SMET uit Kruibeke - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
2. VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT KERKSKEN op 20
3. TORFS Eric - L & P CYCLING TEAM OLEN
5. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
6. DE MOOR Luc uit St.Gillis - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
9. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
10. JOOS Geert uit Oppuurs - MBK - DELSOL TEAM
11. VERMEULEN Stein uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
12. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM
16. VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN op 40
17. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
18. VERSCHAFFELT Jens uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
19. GOOSSENS Alex uit Vrasene - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
20. AERTS Chris uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
21. OTT Stefan uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
23. VAN UYTVANCK Sven uit Waasmunster - CYCLO BIKE OOST-VLAANDEREN
24. VAN HOEYMISSEN Frank uit Waasmunster - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
27. PYL Dennis uit St.Niklaas - RUDYCO CYCLING TEAM
28. VAN WIELE David uit Temse - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
30. MEUL Robby uit Eksaarde - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER
31. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 432
21/09/2008 - MUIZEN (A) - Dames Elite - 80,6 km 02h05min
GP VAN DE STAD MECHELEN
Aantal deelnemers : 71
1. VERBEKE Grace - LOTTO BELISOL Ladiesteam
2. HENRION Ludivine - AA-Drink Cycling Team op 130
3. DE VOCHT Liesbet - VRIENDEN VAN HET PLATTELAND op 205
6. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
11. NOBUS Anja uit Waardamme - ASFRA RACING TEAM
17. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
18. STEENSSENS Nana uit Zwijndrecht - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
20. COPEJANS Karine uit Zele - BENELUX TEAM
28. DE NYS Sofie uit Gentbrugge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
29. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
30. HUYGHE Melissa uit Breendonk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
38. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM
42. VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - BENELUX TEAM
43. LEENKNEGT Liliane - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
54. THIJS Patricia uit Hoboken - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
21/09/2008 - KOKSIJDE - 2° RIT (W) - Men Juniors 2.1 UCI - IndividueleTijdrit van 6 km
KEIZER DER JUNIORES
Aantal deelnemers : 159
1. Jimmi Sorensen in 7'22" 2. Wilco Kelderman op 6" 3. Arthur Van Overberghe op 7" 11. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (K.Balen BC) op 18" 85. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 50" 86. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 50" 139. Jonas De Vylder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen) op 1'20"
21/09/2008 - KOKSIJDE - 3° RIT (W) - Men Juniors 2.1 UCI - 91,3 km - 02h24min
KEIZER DER JUNIORES
Aantal deelnemers : 158 1. Adrien Petit (Fra) 2. Johan Frederik Ziesler (Noo) 3. Michael Savo 4. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (K.Balen BC) 33. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 47" 100. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'13"
21/09/2008 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Juniores - 88 km 02h07min
Aantal deelnemers : 47
1. HAENEBALCKE Pieter - VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
2. DEVOLDERE Bram - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
3. SCHRANS Maarten - VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
6. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
16. VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
17. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
19. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
24. VERGEYLEN Timothy uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
26. MICHILS Tom uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
38. VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
21/09/2008 - HOESELT (LB) - Juniores - 85 km 02h05min
Aantal deelnemers : 1. Bob Schoonbroodt 2. Kevin Simons op 20" 3. Jasper Mandjes
21/09/2008 - LEEUWERGEM (O) - Juniores - 105 km 02h38min
Aantal deelnemers : 24
1. BACKAERT Frederik - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
2. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 15
3. VAN ASBROECK Tom - VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
6. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
9. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - ISOREX CYCLING TEAM
14. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM op 415
21/09/2008 - MEERLE (A) - Juniores - 84 km 02h05min
Aantal deelnemers : 40
1. OERLEMANS Ruben - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
3. FRANKEN Marc - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
9. MARIEN Kenneth uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
33. MICHIELS Glenn uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
21/09/2008 - ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 90 km 02h13min
Aantal deelnemers : 21
1. D`HAEMERS Jason - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
2. VUYLSTEKER Pieter - VELOSPORT REIGERLO BEERNEM VZW
3. PROVOST Stijn - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
21/09/2008 - VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km 02h21min
Aantal deelnemers : 50
1. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
2. DEJAEGHER Aron - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 27
3. HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
4. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
33. PRESENT Davy - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN op 358
21/09/2008 - WIJGMAAL (VB) - Juniores - 72 km 01h39min
Aantal deelnemers : 39
1. ENGELEN Ruben - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
2. VAN DER SANDEN Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL
3. SWINNEN Stef - WSC HAND IN HAND BAAL
21/09/2008 - KONTICH (A) - Dames Jeugd - 57,2 km 01h40min
GP CAMPAERT WOONDECOR
Aantal deelnemers : 18 Nieuwelingen
1. GILKE CROKET uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
2. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
3. CORTHOUT Shauni - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
16. DE BACKER Laurenza uit Burcht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
Aantal deelnemers : 22 Juniores
1. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM
2. VERHOEVEN AURORE - VC ST JULIEN EN GENEVE
3. THONON Marie-Pierre
12. DE RIDDER Amy uit Grembergen - BENELUX TEAM
|