ZATERDAG 20/09/2008 LA GRANJA - ALTO de NAVACERRADA - Men Elite - 17,1 km DE VUELTE - RIT 20 - TIJDRIT Aantal deelnemers : 131 1. Levi Leipheimer (USA) in 33'06" 2. Alberto Contador op 31" 3. Alejandro Valverde op 31" 19. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 2'55" 67. Jurgen Van Goolen op 4'22" 108. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 5'48"
20/09/2008 - DILBEEK (VB) - Elite z.c./ Beloften - 113 km hmin
Aantal deelnemers : 77
1. VAN LIERDE Kevin - VAN EYCK SPORT
2. VAN BRAECKEL Kenny - JWM SPORTIEF
3. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
11. KOPPEN Thibault uit Beveren - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
28. VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM
20/09/2008 - EERNEGEM (W) - Elite z.c./ Beloften - 116 km 02h41min
Aantal deelnemers : 66
1. MINNE Stijn - SPORTING CLUB MEERSE - KLUISBERGEN
2. VANBECELAERE Tom - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
3. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN
19. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - MD CT TEAM op 510
21. DE VRIESE Stijn uit Zele - FORONEX CT / WIELERPROMOTIE Z-W
20/09/2008 - SLEIDINGE (O) - Elite z.c./ Beloften - 108 km 02h50min
Aantal deelnemers : 64
1. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM
2. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2
3. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 5
9. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - RUDYCO CYCLING TEAM op 20
12. HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC JAN SNEL
18. DE WOLF Glenn uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
19. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
26. VAN GARSSE Kenny uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE
29. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM
20/09/2008 - NAZARETH (O) - Beloften - 116 km 02h43min
Aantal deelnemers : 76
1. VERBEEK Dieter - CYCLING-TEAM-DAVO
2. TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
3. VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
15. DIELEMAN Lieven uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
18. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN
20. ONGENA Matthias uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
37. VAN HEURCK Timothy van L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
47. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
20/09/2008 - ALVERINGEM (W) - Juniores - 90 km 02h13min
Aantal deelnemers : 32
1. DEVRIENDT Tom - CYCLING TEAM WERVIK
2. MARCHAND Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE
3. BUFFEL Lander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 19
5. PRESENT Davy uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
14. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 308
20/09/2008 - HAALTERT (O) - Juniores - 88 km 02h13min
Aantal deelnemers : 35
1. VAN ASBROECK Tom - VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
2. GODDAERT Sander - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 6
3. SEGHERS Tim - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN op 10
4. POELMAN Laurens uit Klaken - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 18
17. BAEYENS Gert uit Overmere - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
22. PIETERS Andres uit Grembergen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 4'00
20/09/2008 - HERNE (VB) - Juniores - 96 km 02h21min
Aantal deelnemers : 32
1. GOOS MARC - WV DE JONGE RENNER
2. KOUWENHOVEN SJOERD - WESTLAND WIL VOORUIT
3. DURANT Joaquim - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 12
5. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - ISOREX CYCLING TEAM
20/09/2008 - KORTIJS (GINGELOM) (LB) - Juniores - 88,5 km 02h02min
Aantal deelnemers : 57
1. SCHEPMANS Niels - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
2. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. JANS Roy - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
20/09/2008 - SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km 02h06min
Aantal deelnemers : 49
1. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
2. VAN DEN BOSSCHE Hendrik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3
3. LAGAE Julien - CYCLING TEAM WERVIK op 4
20/09/2008 - STEKENE (O) - Juniores - 94 km 02h08min
Aantal deelnemers : 69
1. VAN GOETHEM BRIAN - BODYSOL LOTTO CT MENEN
2. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM op 13
3. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
4. GOUDKET Jeroen van L.O. - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
7. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM
11. DE SUTTER Maxime uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
12. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
13. VERGEYLEN Timothy uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
14. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
15. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
17. SMET Jochem uit Kemzeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
18. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
20. MEERSMAN Roy uit Bazel - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
22. DE RYCK Joeri uit Kruibeke - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
23. VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
25. VERHULST Tom uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
26. GODDAERT Joeri uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
29. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
31. MOENS Didier uit Baasrode - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
34. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
38. OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
42. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
44. DE KEERSMAECKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
49. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
52. SMET Steven uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
53. DE VREESE Benz uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
54. MICHILS Tom uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
55. SERVERIUS Jeroen uit Kieldrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
56. DEHANDSCHUTTER Evert uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
59. VAN DE MEERSCHE Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
60. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM
63. VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
20/09/2008 - MUIZEN (A) - Dames Jeugd - 62 km 01h44min
GP VAN DE STAD MECHELEN
Aantal deelnemers : 13 Nieuwelingen
1. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
2. VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW
3. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
Aantal deelnemers : 19 Juniores
1. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM
2. VERMEIREN Kim - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
3. VERHOEVEN AURORE
8. VAN GUCHT Hanneke uit Bornem - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
13. DE RIDDER Amy uit Grembergen - BENELUX TEAM
20/09/2008 - ASPELARE (O) - Nieuwelingen - 68 km 01h48min
Aantal deelnemers : 70
1. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2. GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. GROENEWEGEN DYLAN - WTC DE AMSTEL op 4
7. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - AVIA CYCLING TEAM op 8
39. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
51. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
20/09/2008 - EVERGEM - BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km 01h35min
Aantal deelnemers : 62
1. VAN HOLDERBEKE Mathias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
2. WELTEN Kay - TWV Pijnenburg
3. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
29. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
36. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
44. DE FRE Giovanni uit Eksaarde - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
20/09/2008 OPBRAKEL (O) - Nieuwelingen - 66 km 01h40min
BEKER VLAAMSE ARDENNEN
Aantal deelnemers : 64
1. SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2. PERSOON Joeri - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 9
3. DESMECHT David - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 15
43. PLANCKAERT Eddy jr - KONINKLIJK SPORTCOMITE AALST VZW op 1'56
51. PERSOON Robin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 4'00
20/09/2008 - WAARDAMME (W) - Nieuwelingen - 60 km 01h29min
Aantal deelnemers : 58
1. COOLS Gianny - JONGE RENNERS ROESELARE
2. BEAUSAERT Dieter - CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
3. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 2
|