.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 23/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 23/12/2017     


    Zaterdag 23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    5 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    6 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 ADAMS Joeri 12 MEEUSEN Tom 13 MERLIER Braam 14 VANDEBOSCH Toon 15 SMETS Gert 16 HECHT Gage USA 17 RUIZ DE LARRINAGA Javier ESP 18 TIELEN Dario 19 JACOBS Johan SUI 20 VAN AMERONGEN Thijs NED 21 VANDEBOSCH Victor 22 VAN LEEUWEN Patrick NED 23 DRIESEN Jarne 24 TRIGO Florian FRA 25 VERMEERSCH Florian 26 ALDERWEIRELD Robin 27 PAUWELS Tijl 28 DE MEYER Senne 29 MEIN Thomas GBR 30 PEERS Nick 36 DE BOCK Yoni 41 STUER Kwinten
    23-12-2017-st niklaas 1514.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Quinten Hermans.
    23-12-2017-st niklaas 1510.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Toon Aerts en Quinten Hermans.
    23-12-2017-st niklaas 1479.JPG
                     Aankomst van winnaar Wout Van Aert te Sint-Niklaas.
    23-12-2017-st niklaas 1465.JPG

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 1

    1 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    7 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    9 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    11 VAN DE STEENE Kim 12 VANDERBEKEN Joyce 13 ROCHETTE Maghalie CAN 14 ANDERSON Elle USA 15 HOEKE Geerte NED 16 WHITE Emma USA 17 FAHRINGER Rebecca USA 18 VAN DEN HOEK Bianca NED 19 VAN ANROOIJ Lindy NED 20 VERHESTRAETEN Karen 21 HEIGL Nadja AUT 22 BELLAERT Axelle 23 PEETERS Jinse 24 DE HEIJ Maaike NED 25 MAES Shana 26 VERHOEVEN Suzanne 27 KAY Anna GBR 28 WITLOX Lizzy NED 29 GOOSSENS Veerle NED 30 MULDER Mascha NED 41 COMMISSARIS Caren 43 DE BRUYNE Meg
    23-12-2017-st niklaas 1022.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Lucinda Brand, Sanne Cant en Sophie De Boer.
    23-12-2017-st niklaas 1002.JPG
                        Aankomst van winnares Lucinda Brand te Sint-Niklaas.
    23-12-2017-st niklaas 665.JPG
    23-12-2017-st niklaas 1027.JPG

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 1

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 ARTZ Bart NED ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

    7 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    8 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 PEIRENS Yente 12 LINDGREN Emil SWE 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 MALEZSEWSKI Lukas 15 DEJAEGHER Jasper 16 DECOSTER Louis 17 WILLEMS Robbe 18 NOEL Sam USA 19 DALLA VALLE Tommaso ITA 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 GUNSALUS Gregory USA 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 MCNEILL Dillion USA 25 HUEZ Emanuele ITA26 VAN DER VEKEN Senne 27 HERMANS Berre 28 NOYENS Jarne 29 VERHEYDE Leander 30 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 32 VAN CLEEMPUT Bert
    23-12-2017-st niklaas 597.JPG
      Podium Juniores met winnaar Ben Tulett, Mees Hendrickx en Luke Verburg.

    23-12-2017-st niklaas 559.JPG
                           Aankomst van winnaar Ben Tulett te Sint-Niklaas.

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 65 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 AVONDTS Mathis 12 DE ROECK Mathis 13 MICHELS Jente 14 DELME Mauro 15 VANDERLINDEN Lukas 16 VAN DE PUTTE Victor 17 DECLERCK Jelle 18 KOPECKY Matyas NED 19 PAUWELS Pieter 20 DE MAERE Alessio 21 VAN HOFTEN Levi NED 22 ARTZ Huub NED 23 KUYPERS Milan 24 CALLEWAERT Andreas 25 VAN GILS Yannick 26 GEURS Renzo 27 VANDERSTEEN Jarne 28 DELAERE Brent 29 OMLOOP Mats 30 VANPRAET Ruben 35 VAN HAVERE Detlev 40 SZKANDERA Thomas 41 D´HOLLANDER Senne 49 CLAESSENS Robbe 56 DE BAERE Rune 57 ROTTIERS Reinoud 63 STORMS Imke
    23-12-2017-st niklaas 295.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lennert Belmans, Ward Huybs en Yorben Lauryssen.

    23-12-2017-st niklaas 262.JPG
                 Aankomst van winnaar Lennert Belmans voor Ward Huybs.


    Dames jeugd - deelnemers: 8

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 WADSWORTH Maddie GBR

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 WADSWORTH Anna GBR

    7 SCHEVENELS Lies´L OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-12-2017 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    5 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    6 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    7 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    8 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 ADAMS Joeri 12 MEEUSEN Tom 13 MERLIER Braam 14 VANDEBOSCH Toon 15 SMETS Gert 16 HECHT Gage USA 17 RUIZ DE LARRINAGA Javier ESP 18 TIELEN Dario 19 JACOBS Johan SUI 20 VAN AMERONGEN Thijs NED 21 VANDEBOSCH Victor 22 VAN LEEUWEN Patrick NED 23 DRIESEN Jarne 24 TRIGO Florian FRA 25 VERMEERSCH Florian 26 ALDERWEIRELD Robin 27 PAUWELS Tijl 28 DE MEYER Senne 29 MEIN Thomas GBR 30 PEERS Nick 36 DE BOCK Yoni 41 STUER Kwinten

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 1

    1 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    7 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    9 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    10 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    11 VAN DE STEENE Kim 12 VANDERBEKEN Joyce 13 ROCHETTE Maghalie CAN 14 ANDERSON Elle USA 15 HOEKE Geerte NED 16 WHITE Emma USA 17 FAHRINGER Rebecca USA 18 VAN DEN HOEK Bianca NED 19 VAN ANROOIJ Lindy NED 20 VERHESTRAETEN Karen 21 HEIGL Nadja AUT 22 BELLAERT Axelle 23 PEETERS Jinse 24 DE HEIJ Maaike NED 25 MAES Shana 26 VERHOEVEN Suzanne 27 KAY Anna GBR 28 WITLOX Lizzy NED 29 GOOSSENS Veerle NED 30 MULDER Mascha NED 41 COMMISSARIS Caren 43 DE BRUYNE Meg

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 1

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    3 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    4 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 ARTZ Bart NED ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

    7 MAHER Lane USA USA NATIONAL TEAM

    8 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 PEIRENS Yente 12 LINDGREN Emil SWE 13 VAN LOOVEREN Joachim 14 MALEZSEWSKI Lukas 15 DEJAEGHER Jasper 16 DECOSTER Louis 17 WILLEMS Robbe 18 NOEL Sam USA 19 DALLA VALLE Tommaso ITA 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 GUNSALUS Gregory USA 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 MCNEILL Dillion USA 25 HUEZ Emanuele ITA26 VAN DER VEKEN Senne 27 HERMANS Berre 28 NOYENS Jarne 29 VERHEYDE Leander 30 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 32 VAN CLEEMPUT Bert

     

    23/12/2017 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 65 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 AVONDTS Mathis 12 DE ROECK Mathis 13 MICHELS Jente 14 DELME Mauro 15 VANDERLINDEN Lukas 16 VAN DE PUTTE Victor 17 DECLERCK Jelle 18 KOPECKY Matyas NED 19 PAUWELS Pieter 20 DE MAERE Alessio 21 VAN HOFTEN Levi NED 22 ARTZ Huub NED 23 KUYPERS Milan 24 CALLEWAERT Andreas 25 VAN GILS Yannick 26 GEURS Renzo 27 VANDERSTEEN Jarne 28 DELAERE Brent 29 OMLOOP Mats 30 VANPRAET Ruben 35 VAN HAVERE Detlev 40 SZKANDERA Thomas 41 D´HOLLANDER Senne 49 CLAESSENS Robbe 56 DE BAERE Rune 57 ROTTIERS Reinoud 63 STORMS Imke


    Dames jeugd - deelnemers: 8

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 WADSWORTH Maddie GBR

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 WADSWORTH Anna GBR

    7 SCHEVENELS Lies´L OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23-12-2017 om 17:18 geschreven door kenny


    17-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 17/12/2017 NAMEN (WB) – Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers:

    1-Wout Van Aert (BEL)-Crelan - Charles

    2-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:04

    3-Mathieu van der Poel (NED)-Beobank - Corendon-01:06

    4-Kevin Pauwels (BEL)-Marlux - Napoleon Games-01:01:58

    5-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Napoleon Games-02:08

    6-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-02:24

    7-Marcel Meisen (GER)-Steylaerts - Betfirst-02:37

    8-Laurens Sweeck (BEL)-Era - Circus-02:59

    9-Daan Soete (BEL)-Telenet Fidea Lions-0312

    10-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-03:21

    11-Stephen Hyde (USA)-12-Tim Merlier (BEL)-13-Jens Adams (BEL)-14-Lars Forster (SUI)-15-Steve Chainel (FRA)-16-Diether Sweeck (BEL)-17-Dieter Vanthourenhout (BEL)-18-Marcel Wildhaber (SUI)-19-Lars van der Haar (NED)-20-David van der Poel (NED)

     

    17/12/2017 NAMEN (WB) – Beloften UCI – 50’

    Aantal deelnemers: 44

    1-Thomas Pidcock (GBR)-Telenet Fidea Lions

    2-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Napoleon Games-00:16

    3-Lucas Dubau (FRA)-Team Peltrax - Braquet Libre-00:50

    4-Sieben Wouters (NED)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:55

    5-Jakob Dorigoni (ITA)--00:57

    6-Joshua Dubau (FRA)-Team Peltrax - Braquet Libre-01:10

    7-Timon Rüegg (SUI)--01:17

    8-Timo Kielich (BEL)-Era - Circus-01:22

    9-Adam Toupalik (CZE)-Beobank - Corendon-01:22

    10-Thijs Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:53

    11-Jelle Schuermans (BEL)-12-Antoine Benoist (FRA)-13-Yan Gras (FRA)-14-Yentl Bekaert (BEL)-15-Gage Hecht (USA)-16-Tomas Joseph (BEL)-17-Eddy Fine (FRA)-18-Roel Van Der Stegen (NED)-19-Toon Vandebosch (BEL)-20-Jofre Cullell Estape (ESP)-21-Pieter-Jan Vliegen (BEL)-22-Kevin Kuhn (SUI)-23-Lander Loockx (BEL)-24-Johan Jacobs (SUI)-25-Daniel Tulett (GBR)-26-Kelvin Bakx (NED)-27-Ben Turner (GBR)-28-Yannick Peeters (BEL)-29-Andreas Goeman (BEL)-30-Kyle Agterberg (NED)

     

    17/12/2017 NAMEN (WB) – Dames Elite UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 58

    1-Evie Richards (GBR)

    2-Nikki Brammeier (GBR)-Boels Dolmans-00:15

    3-Eva Lechner (ITA)-CLIF PRO TEAM-00:24

    4-Katie Compton (USA)-Trek Cyclocross Collective-00:34

    5-Pauline Ferrand Prevot (FRA)--01:06

    6-Kaitlin Keough (USA)-Cylance Pro Cycling-01:08

    7-Katerina Nash (CZE)-CLIF PRO TEAM-01:14

    8-Jolanda Neff (SUI)--01:20

    9-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-01:29

    10-Alice Maria Arzuffi (ITA)-Steylaerts - Verona-01:34

    11-Ellen Van Loy (BEL)-12-Sanne Cant (BEL)-13-Sophie De Boer (NED)-14-Christine Majerus (LUX)-15-Helen Wyman (GBR)-16-Annemarie Worst (NED)-17-Caroline Mani (FRA)-18-Maud Kaptheijns (NED)-19-Kim Van De Steene (BEL)-20-Nadja Heigl (AUT)-21-Emma White (USA)-22-Loes Sels (BEL)-23-Inge Van Der Heijden (NED)-24-Marlène Petit (FRA)-25-Ellen Anderson (USA)-26-Christel Ferrier-Bruneau (CAN)-27-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-28-Fleur Nagengast (NED)-29-Ellen Noble (USA)-30-Pavla Havlikova (CZE)

     

    17/12/2017 NAMEN (WB) – Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 56

    1-Loris Rouiller (SUI)

    2-Ryan Kamp (NED)-00:21

    3-Ben Tulett (GBR)-00:30

    4-Ryan Cortjens (BEL)-00:46

    5-Sean Flynn (GBR)-01:01

    6-Mees Hendrikx (NED)-01:17

    7-Tomas Kopecky (CZE)-01:24

    8-Pim Ronhaar (NED)-01:33

    9-Filippo Fontana (ITA)-01:46

    10-Niels Vandeputte (BEL)-02:09

    11-Anton Ferdinande (BEL)-12-Jarno Bellens (BEL)-13-Witse Meeussen (BEL)-14-Tomas Jezek (CZE)-15-Alois Charrin (FRA)-16-Tim Van Dijke (NED)-17-Leonardo Cover (ITA)-18-Arno Van Den Broeck (BEL)-19-Gerben Kuypers (BEL)-20-Davide Toneatti (ITA)-21-Lane Maher (USA)-22-Noah Vreeswijk (NED)-23-Vince Van Den Eynde (BEL)-24-Jakub Riman (CZE)-25-Federico Ceolin (ITA)-26-Thibault Valognes (FRA)-27-Jelle Vermoote (BEL)-28-Arthur Kluckers (LUX)-29-Len Dejonghe (BEL)-30-Sam Noel (USA)

    17-12-2017 om 16:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 16/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ANTWERPEN VAN ZATERDAG 16/12/2017     


    Zaterdag 16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Wout van Aert-op 3" 

    3.Laurens Sweeck-1'06" 

    4.Lars van der Haar -1'10" 

    5.Kevin Pauwels -1'15" 

    6.Toon Aerts -1'22" 

    7.Corné van Kessel (Ned) -1'31" 

    8.Tim Merlier -1'48" 

    9.Jens Adams -2'08" 

    10.Daan Soete -2'17" 
    3W3A8104.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en Laurens Sweeck.
    3W3A8109.JPG
                              Winnaar Mathieu Van Der Poel te Antwerpen.
    3W3A8046.JPG
                           Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    3W3A8051.JPG
                                  Aankomst van Wout Van Aert die 2de werd.
    3W3A7748.JPG
                               Start van de Men Elite te Antwerpen.

      

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    11 ROMBOUTS Seppe 12 VERMEERSCH Florian 13 DEBEIR Arno 14 VRACHTEN Arne 15 LIESSENS Jarno 16 DRIESEN Jarne 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VANDEBOSCH Victor 20 LEMMENS Sander 21 VERHEYEN Thomas 22 DE MEYER Senne 23 DE SMET Thibaut 24 WUYTS Mathijs 25 SIEMONS Julian 26 SMETS Gert 27 BONSERGENT Maxime FRA 28 MUSKENS Mart NED 29 PEERS Nick 37 DE BOCK Yoni 39 STUER Kwinten
    3W3A7238.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Adam Toupalik en Jelle Schuermans.

    3W3A7200.JPG
                                     Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 3

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    3 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    4 NASH Katerina CZE CLIF PRO TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    8 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    9 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    10 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 VERSCHUEREN Jolien 15 DE HEIJ Maaike NED 16 BELLAERT Axelle 17 WITLOX Lizzy NED 18 TRUYEN Marthe 19 PEETERS Jinse 20 GOOSSENS Veerle NED 21 VAN ALPHEN Aniek NED 22 MEISTROK Susanne NED 23 JAMES Ffion GBR 24 MAES Shana 25 DE BRUYNE Meg 26 REDMOND Natalie AUS 27 VAN WUNSEL Lise 28 COOGAN CISEK Corey USA 29 VERMEIR Aurelie 30 VAN DE PUTTE Kim 35 COMMISSARIS Caren
    3W3A7706.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Katherine Compton en Helen Wyman.

    3W3A7661.JPG
                                     Aankomst van winnares Sanne Cant.
    3W3A7301.JPG

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 FLYNN Sean GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    8 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 HLADIK Josef CZE 13 VAN RILLAER Witse 14 DECOSTER Louis 15 CAS Stijn 16 VANDESOMPEL Cedric 17 DE SMET Nicolas 18 HERRYGERS Tieme 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 WILLEMS Robbe 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 LIPPENS Seppe 25 DE LAET Tomas 26 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 27 DELNOIJE Rémon NED 28 TER LAAK Stef NED 29 ARANA CARRERA Aketza ESP 30 VERHEYDE Leander
    3W3A6638.JPG
    Podium Juniores met winnaar Wout Vervoort, Sean Flynn en Jarno Jordens.

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 ZATLOUKAL Jan CZE CYKLO TEAM KOLARNA

    7 STRANSKY Matej CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 12 BLEYENBERG Jado 13 DE HEIJ Joppe NED 14 VAN DE PUTTE Victor 15 MICHELS Jente 16 BLOMMEN Brent 17 KOPECKY Matyas NED 18 ARTZ Huub NED 19 MASCIARELLI Lorenzo ITA 20 VAN LAER Lars 21 DE BOCK Rune 22 DANEK Jakub CZE 23 PAUWELS Pieter 24 DE ROECK Mathis 25 MAURO Delmé 26 VANDERLINDEN Lukas 27 VAN GILS Yannick 28 VIDTS Obie 29 LAURYSSEN Rik 30 AVONDTS Mathis 34 VAN HAVERE Detlev 37 SZKANDERA Thomas 48 VERSCHRAEGEN Wout 49 FIERENS Ruben






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-12-2017 om 15:49 geschreven door kenny


    16-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Wout van Aert-op 3" 

    3.Laurens Sweeck-1'06" 

    4.Lars van der Haar -1'10" 

    5.Kevin Pauwels -1'15" 

    6.Toon Aerts -1'22" 

    7.Corné van Kessel (Ned) -1'31" 

    8.Tim Merlier -1'48" 

    9.Jens Adams -2'08" 

    10.Daan Soete -2'17" 

      

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 SIEBENS Gianni MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    11 ROMBOUTS Seppe 12 VERMEERSCH Florian 13 DEBEIR Arno 14 VRACHTEN Arne 15 LIESSENS Jarno 16 DRIESEN Jarne 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VANDEBOSCH Victor 20 LEMMENS Sander 21 VERHEYEN Thomas 22 DE MEYER Senne 23 DE SMET Thibaut 24 WUYTS Mathijs 25 SIEMONS Julian 26 SMETS Gert 27 BONSERGENT Maxime FRA 28 MUSKENS Mart NED 29 PEERS Nick 37 DE BOCK Yoni 39 STUER Kwinten

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 3

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    3 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    4 NASH Katerina CZE CLIF PRO TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    8 VOS Marianne NED WM3 PRO CYCLING TEAM

    9 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    10 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 VERSCHUEREN Jolien 15 DE HEIJ Maaike NED 16 BELLAERT Axelle 17 WITLOX Lizzy NED 18 TRUYEN Marthe 19 PEETERS Jinse 20 GOOSSENS Veerle NED 21 VAN ALPHEN Aniek NED 22 MEISTROK Susanne NED 23 JAMES Ffion GBR 24 MAES Shana 25 DE BRUYNE Meg 26 REDMOND Natalie AUS 27 VAN WUNSEL Lise 28 COOGAN CISEK Corey USA 29 VERMEIR Aurelie 30 VAN DE PUTTE Kim 35 COMMISSARIS Caren

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 FLYNN Sean GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    3 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 DE VET Sander WAC TEAM

    6 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    8 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 HLADIK Josef CZE 13 VAN RILLAER Witse 14 DECOSTER Louis 15 CAS Stijn 16 VANDESOMPEL Cedric 17 DE SMET Nicolas 18 HERRYGERS Tieme 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 BROUWERS Arno 21 VAN DER SMISSEN Lennick 22 WILLEMS Robbe 23 VANDEN BUSSCHE Wannes 24 LIPPENS Seppe 25 DE LAET Tomas 26 ERASUN ETXANIZ Haritz ESP 27 DELNOIJE Rémon NED 28 TER LAAK Stef NED 29 ARANA CARRERA Aketza ESP 30 VERHEYDE Leander

     

    16/12/2017 ANTWERPEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 ZATLOUKAL Jan CZE CYKLO TEAM KOLARNA

    7 STRANSKY Matej CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM

    8 DEL GROSSO Tibor NED W.V. METEOOR ASSEN RODEN

    9 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    10 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 12 BLEYENBERG Jado 13 DE HEIJ Joppe NED 14 VAN DE PUTTE Victor 15 MICHELS Jente 16 BLOMMEN Brent 17 KOPECKY Matyas NED 18 ARTZ Huub NED 19 MASCIARELLI Lorenzo ITA 20 VAN LAER Lars 21 DE BOCK Rune 22 DANEK Jakub CZE 23 PAUWELS Pieter 24 DE ROECK Mathis 25 MAURO Delmé 26 VANDERLINDEN Lukas 27 VAN GILS Yannick 28 VIDTS Obie 29 LAURYSSEN Rik 30 AVONDTS Mathis 34 VAN HAVERE Detlev 37 SZKANDERA Thomas 48 VERSCHRAEGEN Wout 49 FIERENS Ruben

    16-12-2017 om 16:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 9°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David

    Zaterdag 16/12/2017 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 5

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    2 VANDEVELDE Ruben THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CTELITE

    3 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    6 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CTU23

    7 DEWITTE Pieter ASFRA RACING TEAMELITE

    8 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CTELITE

    9 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    10 MUSEEUW Stefano TARTELETTO - ISOREX

    11 VANDENBROUCKE Niels 12 VANDENHEEDE Brecht 13 DE SCHUYTER Tim 14 COLAERT Pascal 15 VAN DEN BOSCH Tom 16 GOEMAN Jonas 17 DEWITTE Casper 18 VANDERMEIRSCH Aaron 19 VERMEERSCH Arne 20 DE GROODT Killian 21 LOGIE Aaron 22 DEBOOT Bruce 23 OGER Vincent 24 MAES Aïden 25 PEETERS Kyle

     

    16/12/2017 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores deelnemers: 20 – 40’

    1 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 GUNST Ruben TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 LAEVENS Justin MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DEMEYER Guillian CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 SALOMEZ Ydris 12 VANDENBORRE Mathias 13 VAN CUTSEM Senna 14 VAN MELDERT Robin 15 LAVERGE Maxim 16 VAN ACKER Jasper 17 COENE Benjamin 18 DOCX Mieke 19 MERCIER Elien 20 FRAEYE Katleen

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 37 - opgevers: 1 – 30’

    1 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 ANANIE Ugo FRA ES ARQUES

    4 DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 CALLEWAERT Andreas TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    9 DEWEERDT Tiebe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 ANCHAIN Paul FRA ES ARQUES

    11 TRIOUX Martin FRA 12 DENAEGHEL Brent 13 OMLOOP Mats 14 DE CLERCQ Seppe 15 DE VOS Sander 16 DHOOGE Romeo 17 VAN DYCK Jan 18 VANDEVYVERE Emiel 19 DIELS Noa 20 DE MAERE Alessio 21 DEJONGHE Senne 22 DEWINTER Gerben 23 DEPREZ Jorit 24 HEYMANS Aaron 25 ROTTEY Victor 26 EECKHOUT Sander 27 VANSTEENKISTE Vico 28 VAN DER WILT Jorben 29 COOMAN Kjell 30 VERMEERSCH Eva 35 STORMS Imke


    Dames Jeugd - deelnemers: 6

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 COLLAVINI Lily FRA ES ARQUES

    3 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    4 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    16/12/2017 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Masters/Masters A - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 DESMET Robbe BIKE ADVICE CTJUNIOR

    7 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK RACINGMAST A

    10 MERCIER Ward DAGPAS

    11 VANKERSSCHAEVER Klaas 12 GOUDESEUNE Bart 13 LEGRAND Wesley 14 VERGUCHT Rudy 15 DE MEYER Michaël


    Masters B - deelnemers: 15

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 VERHOOGHE Kris

    5 DE NEVE Kristof

    6 ALEXANDER Daniel GBR WWW.ZEPNAT.COM RT

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    9 MYNGHEER Erik

    10 DUMONT Jurgen

    11 MYNGHEER Johan 12 VAN GOETHEM Danny 13 JOIJE Davy 14 BOUDRY Pedro 15 DE GROOTE Rik

     

    Masters C - deelnemers: 13

    1 VERHAEGEN Guido

    2 WILLE Rudi

    3 DE WAELE Marnic

    4 BALLET Peter

    5 LAMMENS Mario

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 COOPMAN Ivan

    8 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    9 GOETHALS Ronny

    10 HOLVOET Franki

    11 ROBINSON Geoff GBR 12 HANDSON Yip CAN 13 HURTECANT Roland

    16-12-2017 om 16:45 geschreven door kenny


    10-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 10/12/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE OVERIJSE VAN ZONDAG 10/12/2017     


    Zondag 10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    4 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    11 GODRIE Stan NED 12 AERNOUTS Jim 13 BOROS Michael CZE 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 ADAMS Joeri 16 HYDE Stephen UMI 17 PEETERS Rob 18 HOEYBERGHS Daan 19 VAN COMPERNOLLE Kenneth 20 DE WIT Edwin 21 LEAERTS Yelle 22 KOYEN Niels
    10-12-2017-overijse 900.JPG
    Podium te Overijse met winnaar Mathieu Van Der Poel, Corne Van Kessel en
    Tom Meeusen.
    10-12-2017-overijse 905.JPG
                                          Winnaar Mathieu Van Der Poel.
    10-12-2017-overijse 831.JPG
                             Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    10-12-2017-overijse 668.JPG
                              Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    10-12-2017-overijse 624.JPG
                            De groep die achter Mathieu Van Der Poel rijden.

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 8

    1 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    4 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    5 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    11 SIEBENS Gianni 12 AGTERBERG Kyle NED 13 DEBEIR Arno 14 ARENSMAN Thymen NED 15 ALDERWEIRELD Robin 16 PETROV Spencer USA 17 LINDENAU Paul GER 18 VERHEYEN Thomas 19 BONNE Jenko 20 DE SMET Thibaut 21 LIESSENS Jarno 22 MEIN Thomas GBR 23 LEPOITTEVIN-DUBOST Simon FRA 24 CONROY David IRL 25 JASPERS Jappe 26 BEKAERT Yentl 27 TIBACKX Lawrence 28 ORR Cameron GBR 29 VAN DE VELDE Thomas 30 VAN WYNSBERGHE Maxime
    10-12-2017-overijse 295.JPG
      Podium Beloften met winnaar Yannick Peeters, Thijs Aerts en Ben Turner.

    10-12-2017-overijse 222.JPG
                        Aankomst van winnaar Beloften met Yannick Peeters.
    10-12-2017-overijse 131.JPG
    10-12-2017-overijse 047.JPG

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 1

    1 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    4 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    7 RICHARDS Evie GBR TREK FACTORY RACING

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 WYMAN Helen GBR 12 VAN LOY Ellen 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 NAGENGAST Fleur NED 16 WHITE Emma USA 17 HARNDEN Harriet GBR 18 LABOUS Juliette FRA 19 VERSCHUEREN Jolien 20 DELHAYE Pauline FRA 21 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 22 BETSEMA Denise NED 23 BELLAERT Axelle 24 REDMOND Natalie AUS 25 PEETERS Jinse 26 KAY Anna GBR 27 WADSWORTH Emily GBR 28 VAN DEN HOEK Bianca NED 29 TRUYEN Marthe 30 THACKRAY Sophie GBR
    10-12-2017-overijse 615.JPG
     Podium Dames met winnares Pauline Prevot, Sanne Cant en Lucinda Brand.

    10-12-2017-overijse 560.JPG
                         Aankomst van winnares Dames met Pauline Prevot.
    10-12-2017-overijse 316.JPG
    10-12-2017-overijse 522.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-12-2017 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    4 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    11 GODRIE Stan NED 12 AERNOUTS Jim 13 BOROS Michael CZE 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 ADAMS Joeri 16 HYDE Stephen UMI 17 PEETERS Rob 18 HOEYBERGHS Daan 19 VAN COMPERNOLLE Kenneth 20 DE WIT Edwin 21 LEAERTS Yelle 22 KOYEN Niels

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 8

    1 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    4 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    5 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    11 SIEBENS Gianni 12 AGTERBERG Kyle NED 13 DEBEIR Arno 14 ARENSMAN Thymen NED 15 ALDERWEIRELD Robin 16 PETROV Spencer USA 17 LINDENAU Paul GER 18 VERHEYEN Thomas 19 BONNE Jenko 20 DE SMET Thibaut 21 LIESSENS Jarno 22 MEIN Thomas GBR 23 LEPOITTEVIN-DUBOST Simon FRA 24 CONROY David IRL 25 JASPERS Jappe 26 BEKAERT Yentl 27 TIBACKX Lawrence 28 ORR Cameron GBR 29 VAN DE VELDE Thomas 30 VAN WYNSBERGHE Maxime

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 1

    1 FERRAND PREVOT Pauline FRA RABO LIV

    2 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    3 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    4 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    7 RICHARDS Evie GBR TREK FACTORY RACING

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 WYMAN Helen GBR 12 VAN LOY Ellen 13 KAPTHEIJNS Maud NED 14 VERHESTRAETEN Karen 15 NAGENGAST Fleur NED 16 WHITE Emma USA 17 HARNDEN Harriet GBR 18 LABOUS Juliette FRA 19 VERSCHUEREN Jolien 20 DELHAYE Pauline FRA 21 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 22 BETSEMA Denise NED 23 BELLAERT Axelle 24 REDMOND Natalie AUS 25 PEETERS Jinse 26 KAY Anna GBR 27 WADSWORTH Emily GBR 28 VAN DEN HOEK Bianca NED 29 TRUYEN Marthe 30 THACKRAY Sophie GBR

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 LINDNER Tom GER STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM

    3 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    6 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    7 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    9 ASKEY Lewis IVB TEAM BACKSTEDT/HOTCHILLI

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERVOORT Wout 12 VALOGNES THIBAULT FRA 13 MALEZSEWSKI Lukas 14 CLYNHENS Jens 15 BOVEN Lars NED 16 FLYNN Sean GBR 17 PEIRENS Yente 18 MARTIN Conor CAN 19 MEULEMANS Lennert 20 PEMEN Dolf 21 TÖMKE Pascal GER 22 VAN DIJKE Tim NED 23 CLYNHENS Toon 24 VAN TRICHT Floris 25 DEBAELE Jorre 26 VERHEYDE Leander 27 PEREMANS Jochen 28 VAN CUTSEM Senna

     

    10/12/2017 LIPPELO ST-AMANDS (A) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 21 - opgevers: 0 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    3 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    4 GOYVAERTS Ibo DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 YANNICK Wuyts YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DEPREZ Jorit CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 EECKHOUT Sander 12 KEMPINAIRE Théo 13 JAENEN Jelle 14 CLAES Jary 15 CEULEMANS Michiel 16 CROON Joran 17 DE NYS Rune 18 BOECKX Senne 19 ROTTIERS Reinoud 20 COOPMAN Lou 21 VANDEN HEEDE Lucas

     

    10/12/2017 OVERIJSE (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 BRIEN Tristan FRA VELOCE CLUB ROUEN 76

    4 PAHLKE Jasper GER HARBURGER RG

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    6 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    9 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    10 VANDERLINDEN Lukas WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 GEURS Renzo 12 DE ROECK Mathis 13 DIERKING Felix GER 14 DE BOCK Rune 15 TRIO Victor 16 DE CLERCQ Seppe 17 DEJONGHE Senne 18 DHOOGE Romeo 19 HEYMANS Aaron 20 BEECKMAN Gauthier 21 HUYBS Lennert 22 FIEVEZ Philippe

    10-12-2017 om 16:49 geschreven door kenny


    09-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    11 PAUWELS Kevin 12  SOETE Daan 13 VERMEERSCH Gianni 14 HYDE Stephen USA 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 BOROS Michael CZE 17 VAN DER MEER Gosse NED 18 GODRIE Stan NED 19 VAN COMPERNOLLE Kenneth 20 HUYS Stijn 21 KOYEN Niels

     

    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    5 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    7 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    9 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    11 SMETS Gert 12 GOEMAN Andreas 13 VLIEGEN Pieter-jan 14 DERVEAUX Niels 15 SIEBENS Gianni 16 TULETT Daniel GBR 17 LIESSENS Jarno 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 WOUTERS Sieben NED 21 LEMMENS Sander 22 SIEMONS Julian 23 DRIESEN Jarne 24 VAN DER STEGEN Roel NED 25 MEIN Thomas GBR 26 DE MEYER Senne 27 PETROV Spencer USA 28 SCHUERMANS Jelle 29 BAKX Kelvin NED 30 HENNAUX Loic 31 VERMEERSCH Florian

     

    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 FERRAND PREVOT Pauline FRA CANYON-SRAM

    5 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    8 RICHARDS Evie GBR TREK FACTORY RACING

    9 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    11 KAPTHEIJNS Maud NED 12 NAGENGAST Fleur NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 VAN DER HEIJDEN Inge NED 15 WYMAN Helen GBR 16 WHITE Emma USA 17 VERHESTRAETEN Karen 18 VERSCHUEREN Jolien 19 HARNDEN Harriet GBR 20 MAES Shana 21 KAY Anna GBR 22 DELHAYE Pauline FRA 23 HOEKE Geerte NED 24 BAKKER Manon NED 25 VAN DER BURG Esther NED 26 VAN ANROOIJ Lindy NED 27 GOOSSENS Veerle NED 28 THACKRAY Sophie GBR 29 REDMOND Natalie AUS 30 DE BRUYNE Meg 33 HANNES Kaat 35 COMMISSARIS Caren


    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 3

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    3 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    4 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    5 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    6 LINDNER Tom GER STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM

    7 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    8 VALOGNES THIBAULT FRA POLE ESPOIR CYCLISME DE CAEN

    9 VAN DIJKE Tim NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    11 BERVOETS Michael 12 PEMEN Dolf 13 DE VET Sander 14 PRIES Cédric LUX 15 VAN LOOVEREN Joachim 16 ASKEY Lewis IVB 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 FLYNN Sean GBR 19 CAS Stijn 20 DE LAET Tomas 21 ZIEMERINK Milan NED 22 NOYENS Jarne 23 LIPPENS Seppe 24 COCKX Maxime 25 DELNOIJE Rémon NED 26 HAZEKAMP Bart NED 27 MARTIN Conor CAN 28 VERHEYDE Leander 29 VAN DEN BERGH Stan NED 30 VERMEIREN Yenthe

     

    09/12/2017 ESSEN (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    3 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    4 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 PAHLKE Jasper GER HARBURGER RG

    8 DIERKING Felix GER RADSPORTCLUB OLDENBURG V. 1965

    9 VAN LAER Lars WAC TEAM

    10 DE POOTER Dries ACROG - BALEN BC

    11 LAATSCH Ben GER 12 KONINGS Roan NED 13 GOYVAERTS Ibo 14 BRIEN Tristan FRA 15 GEENTJENS Brend 16 JACOBS Tuur 17 VAN STAAY Iben 18 VAN OORSCHOT Robin NED 19 TAK Moreno NED 20 BASTIAENSEN Jesse 21 STORMS Miel NED 22 HUYGENS Staf 23 VAN DER EECKEN Sander 24 VISSENBERG Sander

    09-12-2017 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 8°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David

    Zaterdag 09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 4

    1 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEERENU23

    2 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    3 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    5 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    6 KAISE Julien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

    7 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    8 MUSEEUW Stefano TARTELETTO - ISOREXU23

    9 DECLERCK Mathias BIKE ADVICE CTU23

    10 DE WIT Edwin RENO SYSTEMS CYCLING TEAMELITE

    11 VAN DE KERCKHOVE Nick 12 DE SCHUYTER Tim 13 BAEYENS Dennis 14 DE BOCK Yoni 15 TEIRLINCK Jens 16 DENOLF Ritchie 17 VANCOMPERNOLLE Jan 18 VANDENBROUCKE Niels 19 COLAERT Pascal 20 GOEMAN Jonas 21 STUER Kwinten 22 DE MEYER Jarne 23 VAN DEN BOSCH Tom 24 DE BOCK Jelle 25 COUCKUYT Jens 26 DE GROODT Killian 27 ROBERTSON Finlay GBR 28 MAES Aïden 29 PEETERS Kyle 30 OGER Vincent

     

    09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite deelnemers: 11

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 RIEDEL Stacey AUS ASFRA RACING TEAM

    5 DE VOS Nele

    6 KENNEDY Ann USA

    7 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 BLANCHAERT Jo

    9 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DE WULF Yasmine

    11 TAILLIEU Evelien


    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    2 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    3 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 19 - opgevers: 1 - 40'

    1 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    4 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    9 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BROUWERS Arno 12 DHAEYE Enrico 13 GUNST Ruben 14 SALOMEZ Ydris 15 DEMEYER Guillian 16 DE PROOST Mats 17 LAVERGE Maxim 18 VAN ACKER Jasper

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 26 - 30'

    1 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    2 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    6 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    8 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    9 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    10 DE VOS Sander VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DHOOGE Thibau 12 DENAEGHEL Brent 13 DEWINTER Gerben 14 DECKMIJN Matisse 15 TRIO Victor 16 VAN HAVERE Detlev 17 CALLEWAERT Andreas 18 DEWEERDT Tiebe 19 VANSTEENKISTE Vico 20 MARX Bram 21 ROTTEY Victor 22 BLOEM Senne 23 DE GROOTE Vasco 24 DEPREZ Jorit 25 VANHAMME Rémi 26 COUSSAERT Lars

     

    09/12/2017 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 2

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VAN DE VELDE Matthias INDIVIDUEELAMA19+

    5 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    6 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    7 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    9 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    10 DESMET Robbe BIKE ADVICE CTJUNIOR

    11 DE MEYER Michaël 12 VERNOU Lorenzo 13 GOUDESEUNE Bart 14 LEGRAND Wesley 15 MERCIER Ward 16 DE MAERE Jelle 17 VERGUCHT Rudy 18 ROGIERS Kurt 19 TEIRLINCK Steven 20 DEBEURME Steve


    Masters B - deelnemers: 15

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERHOOGHE Kris

    5 DEWITTE Wim

    6 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    7 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    8 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    9 FIEVEZ Benoît ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DUMONT Jurgen 12 MYNGHEER Erik 13 VAN GOETHEM Danny 14 JOIIE Dave 15 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    8 COOPMAN Ivan

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 STORMS Marc

    11 VANHAEVERBEKE Jean 12 GOETHALS Ronny 13 HOLVOET Franki 14 DE CNUYDT Adrien 15 HURTECANT Roland

    09-12-2017 om 17:02 geschreven door kenny


    06-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/12/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Jochem Smet vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi en zacht herfstweer en dus was alles aanwezig voor een mooie midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 97 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Joris De Jonghe , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Jurgen Maes , Adrien Maes , William Despeels , Pascal Brack , Eugéné Bosman , Jenno Adriaenssens , Fons Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Filip Weemaes , Bryan Cap , Franky De Witte , Alex Goossens , Michaël Apers , Danny Smet , Kenny De Permentier , Jurgen De Witte , Eric Vermeulen , Dirk Heyrman , Jochem Smet , Glenn Van Hautekerke , Franky Weemaes ,?? en Kenny Janssens.

    06-12-2017 om 17:57 geschreven door kenny


    03-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 03/12/2017 MOL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    4 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    7 PEETERS Rob PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 BOSMANS Wietse ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    10 ADAMS Joeri KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM

    11 CALUWE Stijn 12 VAN LEEUWEN Patrick NED 13 VAN DER STEGEN Roel NED 14 VAN TICHELT Yorben 15 HOEYBERGHS Daan 16 ALDERWEIRELD Robin 17 PAUWELS Tijl 18 VRACHTEN Arne 19 ESTEBAN AGÜERO Ismael ESP 20 GOEMAN Andreas 21 LINDENAU Max GER 22 LINDENAU Paul GER 23 LEAERTS Yelle 24 KAISE Julien 25 TIELEN Dario 26 DE WIT Edwin 27 PEERS Nick 28 KOYEN Niels 29 PETROV Spencer USA 30 GOOSEN Wouter

     

    03/12/2017 MOL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 2

    1 BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB

    2 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    5 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    6 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    7 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    10 VAN DEN HOEK Bianca NED TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN

    11 WITLOX Lizzy NED 12 BAKKER Manon NED 13 MEISTROK Susanne NED 14 MAES Shana 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MULDER Mascha NED 17 BELLAERT Axelle 18 PEETERS Jinse 19 BOSCHKER Julia NED 20 BAJGEROVÁ Nikola CZE 21 VAN WUNSEL Lise 22 NELEN Kristien 23 DE BRUYNE Meg 24 KUIJPER Elodie NED 25 DOBBELAERE Jana 26 HANNES Kaat 27 KUIJPERS Evy NED 28 VERMEIREN Tinne 29 COOGAN CISEK Corey USA 30 ROMBOUTS Tine

     

    03/12/2017 MOL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 1

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    6 WESTHOFF David GER STEVENS RACING TEAM JUNIOREN

    7 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    8 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 LINDNER Tom GER STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM

    11 VAN DIJKE Tim NED 12 VAN DEN PLAS Jasper 13 VREESWIJK Noah NED 14 JORDENS Jarno 15 VERDONCK Andres 16 MEULEMANS Lennert 17 CLYNHENS Jens 18 VERMOOTE Jelle 19 DEBAELE Jorre 20 HERRYGERS Tieme 21 MARTIN Conor CAN 22 QUETS Stijn 23 DE SCHEPPER Ward NED 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 VERHAEGEN Lennie 26 LIPPENS Seppe 27 CLAUWAERT Maarten 28 VERHEYDE Leander 29 GUARESTI REMIREZ DE GANUZA Iñaki ESP 30 MULDERS Yarne

    03-12-2017 om 19:41 geschreven door kenny


    02-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 4

    1 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    4 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    7 BOSMANS Wietse ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 CLEPPE Nicolas 12 PEETERS Rob 13 AERNOUTS Jim 14 VAN DEN BRAND Twan NED 15 VAN TICHELT Yorben 16 HOEYBERGHS Daan 17 TOUPALIK Adam CZE 18 VAN DER MEER Gosse NED 19 VLIEGEN Pieter-Jan 20 LIESSENS Jarno 21 DEBEIR Arno 22 VAN DE VELDE Thomas 23 LEMMENS Sander 24 LINDENAU Paul GER 25 SCHREIBER Felix LUX 26 KOYEN Niels 27 DE BOCK Yoni 28 SCHMIDT Marvin GER 29 PETROV Spencer USA 30 STUER Kwinten

     

    02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    3 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    6 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    7 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 VAN DER BURG Esther NED CYCLING.BE- ALPHA MOTORHOMES

    10 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    11 TERPSTRA Anne NED 12 NOBLE Ellen USA 13 VERSCHUEREN Jolien 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 WITLOX Lizzy NED 16 VAN ALPHEN Aniek NED 17 TRUYEN Marthe 18 PEETERS Jinse 19 DE HEIJ Maaike NED 20 DE BRUYNE Meg 21 REDMOND Natalie AUS 22 MULDER Mascha NED 23 VAN DE PUTTE Kim 24 KUIJPER Elodie NED 25 GERRITSE Femke NED 26 VAN DER ZWAAN Laura NED 27 COOGAN CISEK Corey USA 28 VERMEIR Aurelie 29 VAN WUNSEL Lise 30 CRABBÉ Kiona

     

    02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 4

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    3 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    6 DE VET Sander WAC TEAM

    7 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    8 LINDNER Tom GER STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM

    9 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    11 VERDONCK Andres 12 PEMEN Dolf 13 CAS Stijn 14 BERVOETS Michael 15 WESTHOFF David GER 16 PRIES Cédric LUX 17 KESS Nicolas LUX 18 VAN TRICHT Floris 19 DE LAET Tomas 20 NOYENS Jarne 21 DELNOIJE Rémon NED 22 MARTIN Conor CAN 23 MIK Esser LUX 24 DEBAELE Jorre 25 MEULEMANS Lennert 26 VERHEYDE Leander 27 QUETS Stijn 28 WAGNER Jordi LUX 29 PEETERS Cis 30 OBERTEICHER Matteo GER

     

    02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 63 - opgevers: 1

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas 12 DE RIJCK Nando 13 WILLEMS Gilles 14 BLOMMEN Brent 15 DE HEIJ Joppe NED 16 WAUTERS Seppe 17 PAUWELS Pieter 18 OMLOOP Mats 19 VANDERLINDEN Lukas 20 NEFFGEN Tim GER 21 GEURS Renzo 22 DEJONGHE Senne 23 VAN DER LOOIJ Simon 24 VANDERAERDEN Wout 25 JORISSEN Senne 26 YANNICK Wuyts 27 VAN DEN BROECK Lars 28 MARX Niklas GER 29 CORVERS Milan 30 KIELY Joe GBR

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB – OPOETEREN

     

    02/12/2017 KOEKELARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 25 - opgevers: 2 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    9 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 DE VOS Wannes VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 COOPER Will GBR 12 COCKX Maxime 13 GUNST Ruben 14 SALOMEZ Ydris 15 DEMEYER Guillian 16 VAN CUTSEM Senna 17 LAVERGE Maxim 18 VAN ACKER Jasper 19 DECLERCK Eli 20 DE VOS Nele 21 DOCX Mieke 22 WERBROUCK Paula 23 COENE Benjamin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 48 - opgevers: 3 - 30'

    1 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    9 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DE VOS Sander 12 CLARYSSE Elio 13 DECKMIJN Matisse 14 DE BOCK Rune 15 DENAEGHEL Brent 16 DIELS Noa 17 TRIO Victor 18 CALLEWAERT Andreas 19 VANACKER Emiel 20 BLOEM Senne 21 CLAUS Benoît 22 D´HOLLANDER Senne 23 DE CLERCQ Seppe 24 EECKHOUT Sander 25 MEERT Noah 26 KEMPINAIRE Théo 27 DEPREZ Jorit 28 DELAERE Brent 29 DEWINTER Gerben 30 VANDEVYVERE Emiel 41 ROTTIERS Reinoud

    Zaterdag 02/12/2017 MOL - WK Masters

    Masters 30 – 34 jaar

    1 SUI NICOLAS Luthi TEAM PROF RAIFFEISEN CCL

    2 NED LUISMAN Jordy ATB TEAM LEMELERVELD

    3 BEL GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    4 FRA CHEDHOMME Morgan VC LES MUREAUX

    5 NED MOTSHAGEN Mattijn EEMLAND NIJKERK

    6 BEL VAN GINNEKEN Glenn

    7 FRA BOVOBIANTO Nicolas AVENIR CYCLISTE BOLLÈNOIS

    8 FRA RENARD Ludovic VS CHARTRAIN

    9 FRA BATAILLE Anthony CYCLO CLUB NOGENT SUR OISE

    10 GER BECKER Philipp HAMBURG

     

    Masters 35 – 39 jaar

    1 USA SHRIVER Matt TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE

    2 CZE ZELENÝ Ondej ELEVEN MERCEDES- BENZ MITAS

    3 FRA SPIESSER Laurent VCSCP

    4 BEL DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION

    5 FRA VASSAL Thibaut U.V. MAZAMET

    6 NED DE JONG Freek DEIL

    7 CZE KN͎E David PRODOLI RACING TEAM

    8 ESP CADAVIECO CASO Jose Domingo FORAMONTANOS MT&B

    9 POL WOLCENDORF Jaroslaw JAKOOBCYCLES.COM

    10 BEL ARNOUTS Tom

     

    Masters 40 – 44 jaar

    1 ESP NAVARRO VIDAL Agustin C.C. COLLOTO

    2 NED NIJLAND Maarten OWC OLDENZAAL

    3 SUI HEULE Christian VC GIPPINGEN

    4 SVK BARENYI Milan TREK KCK OSLANY

    5 FRA DEREPAS David CLUB PRODIALOG DAVID DEREPAS

    6 GBR FORRESTER Alex WWW.ZEPNAT.COM - LAZER HELMETS

    7 NED GOVAARTS Maikel DRUNEN

    8 BEL PAESHUYSE Jef

    9 BEL LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    10 POL BANACH Robert DIVERSEY TEAM

     

    Masters 45 – 49 jaar

    1 NED DEKKER Erik WRV DE PEDDELAARS

    2 BEL DAELMANS Arne

    3 GBR TAYLOR Ian C AND N CYCLES RT

    4 SVK GLAJZA Robert CK BANSKÁ BYSTRICA

    5 BEL SLEECKX Danny

    6 USA SAVERY Mark TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE

    7 FRA ALMANSA Julien CASTELSARRASIN

    8 FRA GENTHON Lionel BAC01

    9 NED RAATS Edwin HELMOND

    10 BEL NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    Masters 50 – 54 jaar

    1 BELVERHAEGEN Guido

    2 BELMERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 GER STENZEL Michael KJC RAVENSBURG

    4 FIN ASPHOLM Roger FINKRAFT CYCLING TEAM

    5 GBR DAVIES Tim CC ABERGAVENNY/JP SIGNS AND PRINT

    6 GBR PEACE Andrew KEIGHLEY

    7 FRA DELUCHE Christophe U.V.LIMOUSINE

    8 FRA MOUCHAGUE Pascal RAIDN TRAIL

    9 NED WITTE Marcel WTC DE AMSTEL

    10 USA COCHRAN Jim RULE #5 NICKS CYCL/MENNEN PLUMB

     

    Masters 55- 59 jaar

    1 NED BOGAERTS Jos TEAM RINGS

    2 BEL VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 NED RIETVELD Lars STMA CYCLING TEAM

    4 FRA LOIZEAU Stephane ASPTT RENNES

    5 BEL GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 NED GROENENDAAL Michel SINT-MICHIELSGESTEL

    7 GER RAIBLE Armin PERSONAL CYCLING TRAINING RAIBLE

    8 NED STAPPENBELT Gert None

    9 GER RISTAU Rene´ CROSSMASTERS CYCLOCROSS TEAM

    10 GER ERDMANN Lars RV GERMANIA HAMBURG

    02-12-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    26-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 26/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 26/11/2017     


    Zondag 26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    9 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    11 MEISEN Marcel GER 12 SOETE Daan 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 BOSMANS Wietse 16 AERNOUTS Jim 17 BOROS Michael CZE 18 HYDE Stephen UMI 19 DEGROOTE Jonas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TRIGO Florian FRA 22 PEETERS Rob 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 PRUVOST Nicolas FRA 25 TIELEN Dario 26 LEAERTS Yelle 27 DE WIT Edwin 28 DE BOCK Jelle
    26-11-2017- hamme 475.JPG
    Podium te Hamme met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en
    Michael Vanthourenhout.

    26-11-2017- hamme 483.JPG
    Greg Van Avermaet met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en
    Michael Vanthourenhout.
    26-11-2017- hamme 419.JPG
                                Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    26-11-2017- hamme 426.JPG
                                          Mathieu Van Der Poel
    26-11-2017- hamme 434.JPG
                                                   Wout Van Aert
    26-11-2017- hamme 438.JPG
                                             Michael Vanthourenhout
    26-11-2017- hamme 127.JPG
    26-11-2017- hamme 253.JPG
    26-11-2017- hamme 244.JPG
    26-11-2017- hamme 086.JPG
    26-11-2017- hamme 490.JPG

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 8

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    8 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    9 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 SIEBENS Gianni 12 GOEMAN Andreas 13 PAUWELS Tijl 14 TULETT Daniel GBR 15 LOOCKX Lander 16 LIESSENS Jarno 17 VERMEERSCH Florian 18 DEBEIR Arno 19 DERVEAUX Niels 20 ELLWOOD Grant USA 21 SIEMONS Julian 22 VERHEYEN Thomas 23 DE MEYER Senne 24 BONNE Jenko 25 CHANCE Maxx USA 26 VAN DE VELDE Thomas 27 SMETS Gert 28 MEIN Thomas GBR 29 AGTERBERG Kyle NED 30 STEPHENSON Denzel USA 38 STUER Kwinten 40 DE BOCK Yoni


    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 ANDERSON Elle USA 13 HOEKE Geerte NED 14 HONSINGER Clara USA 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MULDER Mascha NED 17 PEETERS Jinse 18 TRUYEN Marthe 19 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 20 WITLOX Lizzy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 TERPSTRA Anne NED 23 VERHOEVEN Suzanne 24 DE BRUYNE Meg 25 RATHBUN Laurel USA 26 VANICKOVA Tereza CZE 27 MAES Shana 28 VAN DER BURG Esther NED 29 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 30 REDMOND Natalie AUS
    26-11-2017- hamme 065.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Noble en Katherine Compton.

    26-11-2017- hamme 010.JPG
                                   Aankomst van winnares Sanne Cant.

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    6 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 GEYSELS Xander 12 FUNSTON Scott USA 13 DRAFFAN Oliver GBR 14 VERMOOTE Jelle 15 MEEUSSEN Witse 16 DECOSTER Louis 17 VREESWIJK Noah NED 18 DEWULF Maxim 19 JORDENS Jarno 20 CLYNHENS Jens 21 BERVOETS Michael 22 PEIRENS Yente 23 MORTON Alex USA 24 VAN LOOVEREN Joachim 25 JEZEK Tomas CZE 26 VERDONCK Andres 27 RONHAAR Pim NED 28 PEMEN Dolf 29 WOOD Calder USA 30 GOMEZ VILLAFANE Benjamin USA 50 VAN CLEEMPUT Bert 56 DE VOS Wannes

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 LILLO Dario SUI TOWERSPORTS - VC ESCHENBACH

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VANDERSTEEN Jarne 13 BLEYENBERG Jado 14 MÜLLER Timo SUI 15 VAN DER VLEUTEN Lukas 16 DE ROECK Mathis 17 DECLERCK Jelle 18 VIDTS Obie 19 NEFFGEN Tim GER 20 KUYPERS Milan 21 DEJONGHE Senne 22 DE MAERE Alessio 23 PAUWELS Pieter 24 VANPRAET Ruben 25 OOSTERLINCK Joes 26 VAN HAVERE Detlev 27 CALLEWAERT Andreas 28 LAGLER Corvin SUI 29 MARX Niklas GER 30 DECKMIJN Matisse 33 D´HOLLANDER Senne 47 ROTTIERS Reinoud 48 DE BAERE Rune 52 CLAESSENS Robbe 53 FIERENS Ruben 58 HERMANS Ullrich








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-11-2017 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    9 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    11 MEISEN Marcel GER 12 SOETE Daan 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 BOSMANS Wietse 16 AERNOUTS Jim 17 BOROS Michael CZE 18 HYDE Stephen UMI 19 DEGROOTE Jonas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TRIGO Florian FRA 22 PEETERS Rob 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 PRUVOST Nicolas FRA 25 TIELEN Dario 26 LEAERTS Yelle 27 DE WIT Edwin 28 DE BOCK Jelle

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 8

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    8 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    9 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 SIEBENS Gianni 12 GOEMAN Andreas 13 PAUWELS Tijl 14 TULETT Daniel GBR 15 LOOCKX Lander 16 LIESSENS Jarno 17 VERMEERSCH Florian 18 DEBEIR Arno 19 DERVEAUX Niels 20 ELLWOOD Grant USA 21 SIEMONS Julian 22 VERHEYEN Thomas 23 DE MEYER Senne 24 BONNE Jenko 25 CHANCE Maxx USA 26 VAN DE VELDE Thomas 27 SMETS Gert 28 MEIN Thomas GBR 29 AGTERBERG Kyle NED 30 STEPHENSON Denzel USA 38 STUER Kwinten 40 DE BOCK Yoni


    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 ANDERSON Elle USA 13 HOEKE Geerte NED 14 HONSINGER Clara USA 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MULDER Mascha NED 17 PEETERS Jinse 18 TRUYEN Marthe 19 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 20 WITLOX Lizzy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 TERPSTRA Anne NED 23 VERHOEVEN Suzanne 24 DE BRUYNE Meg 25 RATHBUN Laurel USA 26 VANICKOVA Tereza CZE 27 MAES Shana 28 VAN DER BURG Esther NED 29 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 30 REDMOND Natalie AUS

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    6 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 GEYSELS Xander 12 FUNSTON Scott USA 13 DRAFFAN Oliver GBR 14 VERMOOTE Jelle 15 MEEUSSEN Witse 16 DECOSTER Louis 17 VREESWIJK Noah NED 18 DEWULF Maxim 19 JORDENS Jarno 20 CLYNHENS Jens 21 BERVOETS Michael 22 PEIRENS Yente 23 MORTON Alex USA 24 VAN LOOVEREN Joachim 25 JEZEK Tomas CZE 26 VERDONCK Andres 27 RONHAAR Pim NED 28 PEMEN Dolf 29 WOOD Calder USA 30 GOMEZ VILLAFANE Benjamin USA 50 VAN CLEEMPUT Bert 56 DE VOS Wannes

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 LILLO Dario SUI TOWERSPORTS - VC ESCHENBACH

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VANDERSTEEN Jarne 13 BLEYENBERG Jado 14 MÜLLER Timo SUI 15 VAN DER VLEUTEN Lukas 16 DE ROECK Mathis 17 DECLERCK Jelle 18 VIDTS Obie 19 NEFFGEN Tim GER 20 KUYPERS Milan 21 DEJONGHE Senne 22 DE MAERE Alessio 23 PAUWELS Pieter 24 VANPRAET Ruben 25 OOSTERLINCK Joes 26 VAN HAVERE Detlev 27 CALLEWAERT Andreas 28 LAGLER Corvin SUI 29 MARX Niklas GER 30 DECKMIJN Matisse 33 D´HOLLANDER Senne 47 ROTTIERS Reinoud 48 DE BAERE Rune 52 CLAESSENS Robbe 53 FIERENS Ruben 58 HERMANS Ullrich

    26-11-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 26/11/2017 – LILLE (A) – Belgisch Kampioenschap – 40’

    Amateurs - deelnemers:30 - opgevers:1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 VAN DE VELDE Matthias

    3 COP Kristof I

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 OOMS Niels

    6 LAMMENS Laudelino

    7 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN

    8 VISPOEL Bryan

    9 CANNAERTS Ben

    10 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    11 LEDEGEN Dietmar 12 TACK Spencer 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 HOSTE Simon 15 VUJASIN Lionel 16 VAN DE VELDE Valentijn 17 WIELEMANS Kevin 18 VAN SAET Yarne 19 DIELS Dimi 20 HOUBEN Björn 21 DE MEYER Michaël 22 VERNOU Lorenzo 23 DESMET Robbe 24 HUSSON Kobe 25 CELEN Dennis 26 DEBEURME Ben 27 PAREYNS Wesley 28 DEBEURME Steve 29 BASTENS Pierre


    Masters A - deelnemers:24 - opgevers:0

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 VAN GINNEKEN Glenn

    4 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 ARNOUTS Tom

    6 LAMBRECHTS Joeri

    7 VAN LEUFFELEN Peter

    8 SLUYTS Glenn

    9 DIELS Koen

    10 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 BOSSAERTS Kevin 12 BLANCHY Michael 13 DELCROIX Tom 14 JORIS Andy 15 THIJS Dennis 16 PAQUET Francois 17 GOUDESEUNE Bart 18 MATTIUZZI Andy 19 LEGRAND Wesley 20 PAQUET Vincent 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 LEFEVER Ward 24 DEHAZE Laurent


    Masters B - deelnemers:30 - opgevers:1

    1 DAELMANS Arne

    2 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    3 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    4 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 SLEECKX Danny

    6 VAN STAEYEN Benny

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    9 SMITS Kris

    10 PAESHUYSE Jef

    11 VERHOOGHE Kris 12 VETS Jelle 13 MELLAERTS Bert 14 PAESHUYSE Davy 15 VAN VLASSELAER Jurgen 16 BERTRAND Bernard 17 DEWITTE Wim 18 CARPENTIER Dirk 19 VAN HOUTVEN Kris 20 VANHONSEBROUCK Franky 21 MYNGHEER Johan 22 MYNGHEER Erik 23 DUMONT Jurgen 24 SCEVENELS Daivy 25 PAQUAY David 26 DEBAELE Jochen 27 CORNIL Vincent 28 PICO DIAZ David 29 FUMAL Pascal


    Masters C - deelnemers:37 - opgevers:0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 LAMMENS Mario

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE WAELE Marnic

    10 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 VANDERAERDEN Johan 12 PULMANS Peter 13 VERTESSEN Johnny 14 KOCKAERTS Hubert 15 BALLET Peter 16 SLUYTS Patrick 17 ZWINNEN Patrick 18 GYSELINCK Eddy 19 VERELST Rudy 20 VERDEYEN Jos 21 BLOEMMEN Rudy 22 VANHAEVERBEKE Jean 23 VAN OOSTERWIJCK Daniël 24 STORMS Marc 25 COOPMAN Ivan 26 GEERTS Christiaan 27 SCHUTTERS Alfons 28 DE BIE Dirk 29 THIJS Carl 30 GOETHALS Ronny

     

    26/11/2017 – LILLE (A) – Belgisch Kampioenschap – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 12

    1 SZÉKELY Emma GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    2 DE STAERCKE Maxime THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    3 DE SCHOESITTER Shanyl PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 CORVERS Anna SPORT EN MOEDIG GENK

    5 EXPEELS Laerke TIELTSE RENNERSCLUB


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 11

    1 VAN SINAEY Xaydee CANNIBAL TEAM

    2 VANDERAERDEN Anna SPORT EN MOEDIG GENK

    3 RAATS Merel WAC TEAM

    4 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    5 SAS Lore TREK-BIORACER MTB TEAM


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 10

    1 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 GREENWOOD Chloe GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM

     

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 49

    1 VAN DEN BROEK Axel CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    2 TIELENS Neo SUPERCROSS BMX BENELUX

     

    3 VANCOMPERNOLLE Tibo TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 SCHOOFS Jasper ACROG - BALEN BC

    5 TIELENS Zander TEAM C-BEAR


    Jongens 13 jaar - deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 CORSUS Yordi HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 UYTTERHOEVEN Mike VERLU TEAM BELGIUM

    4 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 DOCKX Gilles HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    30 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    35 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Jongens 14 jaar - deelnemers: 48 - opgevers: 1

    1 DOCKX Aaron WAC TEAM

    2 HANNES Victor ACROG - BALEN BC

    3 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    26-11-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    25-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 8

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    3 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    4 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    5 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    6 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACINGU23

    7 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEERENU23

    8 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAMJUNIOR

    11 VAN COMPERNOLLE Kenneth 12 DE WIT Edwin 13 KAISE Julien 14 WILLEMYNS Mathieu 15 SWEECK Hendrik 16 SMITS Rune 17 DE SCHUYTER Tim 18 KOYEN Niels 19 PEERS Nick 20 LEAERTS Yelle 21 ARKESTEYN Aron 22 GOOSEN Wouter 23 SHRIVER Matthew UMI 24 VANDENBROUCKE Niels 25 VANCOMPERNOLLE Jan 26 SERRE Stef 27 THIJS Wim 28 PAUWELS Dries 29 BRUYNINCKX Jonas 30 KONINGS Robbe 35 DE ROP Michiel

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    4 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    5 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    10 WÜTHRICH Svenja SUI EKZ TEAM

    11 COMMISSARIS Caren 12 VAN WUNSEL Lise 13 DOBBELAERE Jana 14 GLAUS Flurina SUI 15 VANDER SANDE Elise 16 HEISE Alana CAN 17 NELEN Kristien 18 SCHOE Aimée NED 19 VAN WIJK Eltina NED 20 DEFOUR Lara 21 SCHÄTTI Michelle SUI 22 BOONEN Valerie 23 MEERTENS Lone 24 KENNEDY Ann USA 25 SCHOON Lisette NED 26 VAN HOOL Lana 27 VERDEYEN Tine


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 13

    1 WADSWORTH Maddie GBR

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 KIPFMÜLLER Fabienne SUI VC MEILEN

    5 WADSWORTH Anna GBR

    6 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    7 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    9 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN OS Indy NED WV BREDA

    11 VERVLOET Sterre 12 STORMS Imke 13 JANSSENS Rosalie

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 35 - opgevers: 4 - 40'

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 GEUKENS Wout 13 QUETS Stijn 14 NOYENS Jarne 15 LIPPENS Seppe 16 DE LAET Tomas 17 PEREMANS Jochen 18 COCKX Maxime 19 SEMPELS Gill 20 GROOTJANS Jeno 21 VERMEIREN Yenthe 22 MELLAERTS Robbe 23 MULDERS Yarne 24 DE PROOST Mats 25 ROMBAUTS Daan 26 AVONDS Dries 27 COREMANS Stef 28 VAN DEN BROECK Brick 29 MOLS Berre 30 STORMS Kenneth


    Nieuwelingen - deelnemers: 70 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    11 MEEUSEN Ruben 12 LILLO Dario SUI 13 VAN LAER Lars 14 OMLOOP Mats 15 VAN LIEROP Danny NED 16 LAURYSSEN Rik 17 VANDERAERDEN Wout 18 DEJONGHE Senne 19 NEFFGEN Tim GER 20 LEMMENS Vic 21 CLARYSSE Elio 22 SLUYDTS Toon 23 JAENEN Jelle 24 GEURS Renzo 25 BOECKX Seppe 26 HUBRECHTS Sander 27 MÜLLER Timo SUI 28 LAGLER Corvin SUI 29 GOYVAERTS Ibo 30 CORVERS Milan

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 TURELUREN Arne WIELERPROMOTIE CYCLI PROMAMA19+

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    6 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    7 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    11 MIESSEN Christian NED 12 MARIEN Jim 13 JANSSENS Jurgen 14 THIJS Dennis 15 HOUBEN Björn 16 BOSSAERTS Kevin 17 VAN SAET Yarne 18 VANDERHEYDEN Marc

     

    Masters B - deelnemers: 21 - opgevers: 0

    1 DAELMANS Arne

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 DE KORT Tom

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    6 SAVERY Mark ISV TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 PAESHUYSE Davy

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 VAN HOUTVEN Kris 12 VAN MEER Edgar NED 13 DE VOS Gert 14 NEILSON Jeffrey CAN 15 MYNGHEER Johan 16 VERMONDEN Raf 17 DE CNODDER Gert 18 NOOIJ Roland NED 19 RIETBERGEN Edward NED 20 PICO DIAZ David 21 MARX Carsten GER


    Masters C - deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDERAERDEN Johan

    6 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 ORANGE Robert CAN RIDE WITH RENDALL

    8 VERELST Rudy

    9 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 SWINNEN René 12 VAN OOSTERWIJCK Daniel 13 VERDEYEN Jos 14 KOCKAERTS Hubert 15 SCHUTTERS Alfons 16 WOJCIECHOWSKI Dariuz POL 17 VAN SINAY Dirk 18 STORMS Marc 19 VANHAEVERBEKE Jean 20 HERIJGERS Adrianus NED 21 THIJS Carl 22 VAN HONSTÉ Kris 23 VAN LOOY Ronald 24 OIRSCHOT VAN Frank NED 25 FIORETTI Giorgio ITA 26 COOREMAN Stephan 27 DE MEESTER Jackie 28 MARTENS Herman 29 VAN DEN BOGAERT Jan 30 DE BIE Dirk 31 VAN DER LEEUW Albert NED

    25-11-2017 om 17:44 geschreven door kenny


    22-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/11/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Jonathan Van Kerckhove en David Vanhaverbeke vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 32 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi en zacht herfstweer en dus was alles aanwezig voor een mooie midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 97 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dr.Frank De Winter , Modest Smet , Joris De Jonghe , Walter Verhelst , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Jonathan Van Kerckhove , Adrien Maes , William Despeels , Pascal Brack , Eugéné Bosman , Ludwig De Bock , David Vanhaverbeke , Dirk Bryssinckx , Fons Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Dirk Cleys , Alex Goossens , Maarten Van Raemdonck , Michaël Apers , Danny Smet , Kenny De Permentier , Jurgen De Witte , Eric Vermeulen , Mister Black , ??? en Kenny Janssens.

    22-11-2017 om 20:06 geschreven door kenny


    19-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MORENO DE PAUW EN KENNY DE KETELE WINNEN ZESDAAGSE VAN GENT 2017 !!!

    Kenny De Ketele en Moreno De Pauw zetten de puntjes op de i in Gent !!!

    Moreno Gent 1 2017.jpg 

    Kenny De Ketele en Moreno De Pauw uit St.Pauwels hebben de 77e Zesdaagse van Gent gewonnen.
    Het Belgische duo domineerde een hele week en won autoritair. Voor Kenny De Ketele is het de derde eindzege in Gent, Moreno De Pauw triomfeert voor het eerst.
    Moreno Gent 2 2017.jpg
    EINDSTAND

    1.Kenny De Ketele/Moreno De Pauw-411- 

    2.Thomas/Kneisky (Fra)-336-+2

    3.Stroetinga/Havik (Ned)-323-+2

    4.De Vylder/Ghys-290-+2

    5.Hester/Grasmann (Den/Dui)-109-+8

    6.Lampater/Thijssen (Dui/Bel)-235-+11

    7.Vergaerde/Stöpler (Bel/Ned)-162-+12

    8.Rickaert/Pieters (Bel/Ned)-218-+13

    9.Scotson/Meyer (Aus)-91-+23

    10.Wood/Stewart (GBr)-78-+24

    11.Viviani/Scartezzini (Ita)-222-+29

    12.Pijourlet/Marguet (Fra)-62-+30


    Bron: Sporza

    19-11-2017 om 18:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS ASPIRANTEN TE UITBERGEN VAN ZONDAG 19/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS ASPIRANTEN TE UITBERGEN 
    VAN ZON
    DAG 19/11/2017
         


    Zondag 19/11/2017 UITBERGEN (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 23

    1 ALLAER Thorben JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANCOMPERNOLLE Tibo TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 MEYHUI Rune CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VAN DEN MEERSSCHE Lomme TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 VAN BRUWAENE Emiel TIELTSE RENNERSCLUB

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 163.JPG
    Podium Aspiranten 12 jaar met winnaar Thorben Allaer, Tibo Vancompernolle
    en Rune Meyhui.


    13 jaar - deelnemers: 33 - 7,2 km

    1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    2 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BRABANT Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DESIMPELAERE Arne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    25 VAN DER KELEN Victor PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 395.JPG
    Podium Aspiranten 13 jaar met winnaar Ibe Dhondt, Toon Heirbaut en Bart Vandecasteele.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 401.JPG
                                 Winnaar Aspiranten 13 jaar met Ibe Dhondt.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 404.JPG
                                    De 2de plaats was voor Toon Heirbaut.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 342.JPG
                                        Aankomst van winnaar Ibe Dhondt.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 166.JPG
                                            Start van de Aspiranten 13 jaar.

    14 jaar - deelnemers: 26 - 9,6 km

    1 DE MUYNCK Viktor CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CEULEMANS Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    11 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 704.JPG
    Podium Aspiranten 14 jaar met winnaar Viktor De Muynck, Jarne Ceulemans en
    Jori Van De Sompel.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 650.JPG
                                   Aankomst van winnaar Viktor De Muynck.

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 EXPEELS Laerke TIELTSE RENNERSCLUB

    2 SANTRAINE Léonie CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 SLOSSE Evi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 156.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten 12 jaar met winnares Laerke Expeels, Léonie Santraine
    en Evi Slosse.


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    2 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 387.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten 13 jaar met winnares Jana Van Der Veken, Chelsey
    Saintobyn en Saare Clinckemaillie.


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 697.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten jaar met winnares Chloë Van Den Eede, Nette Coppens
    en Lani Wittevrongel.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 408.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2017 om 18:29 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!