.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 18°Seizoenszege !!!

    Franky Van Oyen 2017 2.jpg  

     Franky Van Oyen

    Woensdag 30 Augustus 2017 URSEL (9910)

    Catg.A – 74,2 km – 42 deelnemers

    1-Claes Dries (Oedelem)

    2-De Coninck Guillaume

    3-Van Sante Tristan

    4-Verwee Nico

    5-Van de Velde Valentijn

    6-Coppens Carrera

    7-Gryson Kristof

    8-Debaere Giovanni

    9-Neetesonne Thijs

    10-Dumortier David

    11-Poot Kevin-12-Coopman Yoeri-13-Despiegelaere Kevin-14-Stevens Juhani-15-Taveirne Anthony-16-Debackere Pieterjan-17-Moerman Jens-18-De Rouck Nils-19-Roegiest Mario-20-Apers Michaël-21-Degryse Levi-22-Bouquet Kenneth-23-Lauwers Guillaume-24-Vermeersch Filip-25-Van Gaeveren Gunter-26-Bauters Pieter-27-Van Eeckhout Michael-28-De Baets Michaël-29-Haegeman David-30-De Bock Stef-31-de Meijer Christian-32-Deboever Nick-33-Van Kerchove Jonathan-34-De Neve Kristof-35-Grymonpré Steven-36-Van Bever Nico-37-Rouan Tom-38-Verduyn Jasper-39-Carrette Kristof-40-Claeys Kevin-41-De Fauw Wouter-42-Snoeck Mathias

     

    Catg.B – 63,6 km – 15 deelnemers

    1-Wandels Youri (Harelbeke)

    2-Verbeken Kurt

    3-De Weirdt Gino

    4-Van Holderbeke Frank

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Verselder Hans Jurgen

    7-Michels Pedro

    8-Diet Wim

    9-Opsomer Sam

    10-David Stefaan

    11-Rizzo Claudio-12-Moens Patrick-13-Goole Reggie-14-Van Bosbeke Peter-15-De Cuyper Kris

     

    Catg.B+ – 63,6 km – 7 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Lampaert Philip

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Bertier Rudy

    6-Van Speybroeck Geert

    7-Pauwels Nico

     

    Catg.C – 53 km – 22 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Watteny Patrick

    3-Vanrafelghem Patrick

    4-Boeve José

    5-van der Geest Peter

    6-Bauters Ronny

    7-De Baets Johan

    8-Vyncke William

    9-Van Lierde Hans

    10-Cornette Freddy

    11-Bath Mick-12-Baert Giovanni-13-D'Hondt Erwin-14-Steeman Juan-15-Verzele Noël-16-Lacquet Philippe-17-Bolle Henk-18-De Poorter Luc-19-Depreitere Danny-20-Reubens Hendrick-21-Van De Veire Luc-22-Bracke Wim

     

    Catg.D – 53 km – 21 deelnemers (+65 jaar)

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Casteleyn Ghislain

    4-Mous Willy

    5-Depreitere Eddy

    6-Pauwels Marcel

    7-Delagrange Bart

    8-Thyssen Leo

    9-Moens Louis

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Lockefeir Marinus-12-Vandersteen Erik-13-De Sutter Willy-14-Pieters Roland-15-De Buysser Hedwig-16-Scheirlinckx Jozef-17-Martens Johan-18-De Wannemaeker Jean-Marie-19-Demiddel Ronny-20-Dierks Jos-21-De Leener François

     

    Catg.D+ – 53 km – 5 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-D'Hont Joseph

    4-Hermans Luc

    5-Brouwers François

     

    Toeristen – 74,2 km – 19 deelnemers

    1-Van de Voorde Mike (Lovendegem)

    2-Kesteleyn Bram

    3-Rottiers Pieter

    4-Vanderveken Wim

    5-Hooreweghe Willem

    6-Heyrick Kris

    7-Naessens Bruno

    8-Roman Dieter

    9-Van Ongeval Matthias

    10-Sels Kristof

    11-Ally Bart-12-Van Meirhaeghe Karel-13-Uvyn Jonas-14-Hollebosch Lieven-15-Cap Bryan-16-Spileers Kenny-17-De Vos Pascal-18-Thienpont Ward-19-De Vos Jurgen

    30-08-2017 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DINSDAG 29/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OORDEGEM VAN DINSDAG 29/08/2017     


    Dinsdag 29/08/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,31 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 18

    1 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    2 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    5 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DESMECHT David 12 TEMMERMAN Jasper 13 MOTTE David 14 JONES Richard GBR 15 VAN DUREN Brent 16 CADRON Julien 17 SCHITTECATTE Niels 18 VAN GOETHEM Kevin 19 RAEYMAEKERS Mattias 20 DE KEERSMAEKER Alexander 21 VAN BOVEN Frederiek 22 DE ZUTTER Kristof 23 MOENS Jonas 24 COUDENYS Wesley 25 VAN DE MAELE Glenn 26 COOMAN Mauro 27 DE CLERCK Matthias 28 DIERICKX Anthony
    29-8-2017-oordegem 601.JPG
    Het podium te Oordegem met winnaar Laurens Use, Hannes Fabri en Giovanni De Merlier.

    29-8-2017-oordegem 582.JPG
                             Winnnaar Laurens Use en de 2de Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 609.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Laurens Use.
    29-8-2017-oordegem 522.JPG
                  Aankomst van winnaar Laurens Use en de 2de Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 532.JPG
                                   Aankomst van de 3de Giovanni De Merlier.
    29-8-2017-oordegem 535.JPG
    De spurt voor de 4de plaats met Axel Flet voor Maxim Pirard, Stijn Minne en
    Jordy Oliebos.

    29-8-2017-oordegem 458.JPG
                                 De 2 koplopers Laurens Use en Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 434.JPG
                                     De 2 koplopers Laurens Use en Hannes Fabri.
    29-8-2017-oordegem 390.JPG
    29-8-2017-oordegem 367.JPG
    29-8-2017-oordegem 331.JPG
                                    Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke.
    29-8-2017-oordegem 262.JPG
    29-8-2017-oordegem 248.JPG
    29-8-2017-oordegem 219.JPG
    29-8-2017-oordegem 203.JPG
    29-8-2017-oordegem 195.JPG
    29-8-2017-oordegem 177.JPG
    29-8-2017-oordegem 133.JPG
    29-8-2017-oordegem 128.JPG
    29-8-2017-oordegem 120.JPG
    29-8-2017-oordegem 106.JPG
    29-8-2017-oordegem 089.JPG
    29-8-2017-oordegem 085.JPG
    29-8-2017-oordegem 060.JPG
    29-8-2017-oordegem 055.JPG
    29-8-2017-oordegem 045.JPG
    29-8-2017-oordegem 038.JPG
    29-8-2017-oordegem 032.JPG
    29-8-2017-oordegem 021.JPG
    29-8-2017-oordegem 013.JPG
    29-8-2017-oordegem 007.JPG
           De start te Oordegemvan de Elite z.c. & Beloften met 46 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-08-2017 om 13:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 29/08/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 43,31 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 18

    1 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    2 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE MERLIER Giovanni ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    5 PIRARD Maxim VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    7 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    8 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    11 DESMECHT David 12 TEMMERMAN Jasper 13 MOTTE David 14 JONES Richard GBR 15 VAN DUREN Brent 16 CADRON Julien 17 SCHITTECATTE Niels 18 VAN GOETHEM Kevin 19 RAEYMAEKERS Mattias 20 DE KEERSMAEKER Alexander 21 VAN BOVEN Frederiek 22 DE ZUTTER Kristof 23 MOENS Jonas 24 COUDENYS Wesley 25 VAN DE MAELE Glenn 26 COOMAN Mauro 27 DE CLERCK Matthias 28 DIERICKX Anthony

     

    29/08/2017 TREMELO-BAAL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 46,08 km/h

    Aantal deelnemers: 97 - opgevers: 10

    1 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    2 AULD Scott GBR ZAPPI RACING TEAM

    3 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 ANDRIEU Maxim WSC HAND IN HAND BAAL

    5 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 BROES Michiel UNITED C.T.

    10 CLAES Stef UNITED C.T.

    11 CLAUS Dieter 12 JACOB Frédéric 13 WOUTERS Rutger 14 VANDENSANDE Sebastiaan 15 VERBIEST Senna 16 MAZZONE Leon GBR 17 MOLENBERGHS Pieter 18 WUYTS Mathijs 19 HOUBEN Kristof 20 DE PEUTER Dylan 21 VAN GENECHTEN Steff 22 WOUTERS Ruben 23 VAN NUFFELEN Glen 24 ROBERT Frederique 25 DE HAES Jorden 26 VAN BROEKHOVEN Bram 27 LAMB Ross GBR 28 VERDIJCK Niels 29 TOOTH Niels 30 VERSTREPEN Arno 71 VAN ROOSBROECK Patrick 72 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    29/08/2017 LENDELEDE (W) - Juniores - 95,55 km - 41,07 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    3 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    8 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    10 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 COVELIERS Seppe 12 NOPPE Matthias 13 COMPERNOLLE Mats 14 CORKERY Dillon IRL 15 VERMEERSCH Florian 16 LIEVENS Dayvin 17 DERIBREUX Achille 18 FUKUDA Yoshiaki JPN 19 NAKAMURA Tatsuyoshi JPN 20 GARSBEKE Jelle 21 DHONT Arnoud 22 HANNE Milan 23 BRUYNEEL Tristan 24 TREMERIE Ryan 25 VANDENDRIESSCHE Kevin 26 BEHAGUE Rémi FRA 27 DE MEYER Joeri 28 DOCHY Thibaut 29 MEERSCHAERT Leonardo 30 DESCHUYTTER Casper

     

    29/08/2017 RIEMST (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 36,87 km/h

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 0

    1 LADANG Miguel WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    3 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    7 VAN DUN Jente WAC TEAM

    8 REYNDERS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    9 THEUWS Bartje VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VERLUYTEN Dennis SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 GIJBELS Jonas 12 VAES Alexandre 13 DE CRAECKER Gianni 14 AWOUTERS Lars 15 SCHURGERS Stef 16 SCHYNS Tom 17 ALENTEYNS Jorit 18 SCHULMER Dylan 19 KONINCKX Maarten 20 FELLMANN Martin 21 DEDRY Tom 22 JANSEN Jesse 23 MICHIELS Sven 24 STEGEN Quinten 25 SWERTS Jelle 26 BOOSTEN Sam 27 NELISSEN Juul 28 ADRIAANS Bowen NED 29 CLAES Senne 30 DE LEEUW Ward

     

    29/08/2017 TREMELO-BAAL (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,85 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 8

    1 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 DE PRETER Emiel HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    8 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 VANDEPUTTE Louigi YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 HUYBRECHTS Sander 12 LAGROU Stan 13 SHUMBUSHO Yvan-kevine 14 DE RYCK Robbe 15 VAN ROOSBROECK Jan 16 VOGELS Aaron 17 DANIËLS Pieter 18 VERHAEGEN Lennie 19 VAN MELDERT Robin 20 VERBIEST Jordi 21 ERAUW Thiemo 22 ROMBAUTS Daan 23 VRANCKX Fausto 24 BRAMS Andy 25 VAN DER PERREN Ritte 26 LAERMANS Tommy 27 HOLLEVOET Siem 28 JORISSEN Senne 29 BEELEN Pieter 30 DECOSTER Michael

    30-08-2017 om 12:14 geschreven door kenny


    29-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      


    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    Moerbeke 1.JPG 

                                                Winnaar Jurgen De Witte 

                                            
    Zondag 27/08/2017 - MOERBEKE - Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 36

    1-DE WITTE JURGEN (Elversele)

    2-VAN ASSCHE FRANK

    3-CAP BRYAN

    4-VAN OVERLOOP BRAM

    5-BOON STEFAN

    6-FRUYTIER JAMES

    7-DUPONT WOUTER

    8-HORREVORST DAVE

    9-NIJS JOHAN

    10-VERMEULEN STEIN

    11-VAN OSSELAER TOM-12-SPANOGHE GUIDO-13-DE BEULE SAM-14-VAN GAEVEREN GUNTER-15-VAN POUCKE ERWIN-16-VAN HILLE GLENN-17-DE LEENHEER TOM-18-VAN STEIRTEGHEM FILIP-19-GOVERS RONY-20-STEVENS KURT-21-DE MEYER SVEN-22-DE GRONCKEL KURT-23-VERSCHAFFELT JENS

     

    Opgave: 24-VAN DER VLOET GERT-25-VAN ZAND TOM-26-LOEMAN STEVEN-27-VAN DAMME JELLE-28-TSOI BJORN-29-VAN OSSELAER TOMMY-30-DUPONT STEVEN-31-VAN BREUSEGEM WOUTER-32-VERSTRAETEN TOR-33-VAN LAEKEN GERT-34-CARPENTIER DIRK-35-DE PERMENTIER KENNY-36-DE CROOCK MAARTEN

     





    Moerbeke 2.JPG
                                               Winnaar Basiel De Schepper

    Zondag 27/08/2017 - MOERBEKE - Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 24

    1-DE SCHEPPER BASIEL

    2-VAN MIEGHEM MAARTEN

    3-SAMSON JENTE

    4-SERVERIUS RUDY

    5-VERMEULEN KRIS

    6-BOLSSENS MARIO

    7-VERHULST KOEN

    8-VAN CRAENENBROECK WIM

    9-VAN DUYSE PETER

    10-POELMAN TIM

    11-DE FEYTER DAVID-12-DE ROOS PATRICK-13-DIERCKX PETER-14-DE WITTE DOMINICK-15-TIMMERMANS DAVY-16-HEYMANS PETER-17-DE BELIE NIELS-18-HEIRMAN STEFAAN-19-STERCK SVEN-20-VLEGELS JAN-

     

    Opgave: 21-BAERT GIOVANNI-22-VAN DAMME BENNY-23-VAN DAMME PETER-24-VAN NUFFEL STEN

    29-08-2017 om 15:23 geschreven door kenny


    28-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 8ste Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    3-2-2017 ploeg  van moer- 202.JPG
      Thomas De Pestel

    Maandag 28/08/2017 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 44,5 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 14

    1 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    2 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    6 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    8 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 DELAMEILLEURE Mathias 12 VANTHOURNOUT Brecht 13 CLAERHOUT Sven 14 VERMEIRE Jordy 15 PATTEN Daniel GBR 16 VANDER MEIREN Ward 17 VANDEVYVERE Gauthier 18 DEBUYCK Robbe 19 STOFFERIS Rieno 20 LEROUX Samuel FRA 21 BRUYNEEL Giel 22 LEFEVER Nico 23 GHISTELINCK Paco 24 HUYSSER Jeroen 25 DE VRIESE Stijn 26 LUHRS Alex GBR 27 DE MAREZ Ruben 28 SHIMIZU Ohko JPN 29 SLABINCK Indiana 30 EECKHOUT Niko 33 VERHOFSTADT Peter

     

    28/08/2017 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,17 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 BROES Michiel UNITED C.T.

    4 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    8 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    11 PEELAERS Jeff 12 VAN LAER Ward 13 MORIS Sven 14 VERBIEST Senna 15 CLÉ Brent 16 WOUTERS Ruben 17 MERTENS Tom 18 CRABBÉ Arno 19 VAN MOL Caine 20 WUYTS Hans 21 WILLEMS Robby 22 GLEDHILL Leon GBR 23 PORIAU Tim 24 SCHIETECATTE Mathias 25 TASSET Marvin 26 VERHAEGEN Soren 27 VERHAEGEN Jens 28 DILLEN Ruben

     

    28/08/2017 WOUBRECHTEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110,4 km - 41,33 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 14

    1 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    2 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    3 DE PAEPE Pieter INDIVIDUEEL

    4 VAN DAMME Davy GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 MAGINET Steve HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    8 VAN GANSEN Sam TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 MOREELS Louis ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 DIEPENDAELE Jürgen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    11 HAELTERMAN Glen 12 BREHENY Joseph IRL 13 VAN DE KEER Kevin 14 BAELE Glenn 15 LEUS Jelle 16 RASSCHAERT Kilian 17 KOOLS Jos NED 18 HEYNDERICKX Hannes 19 NERINCKX Tim 20 HUYLEBROECK Matthias 21 DE NAUW Sigfried 22 SANTIAGO Carpio ARG 23 COBBAERT Florian 24 ROSSEEUW Robin 25 VAN DE WALLE Goran

     

    28/08/2017 PUTTE (A) - Dames Elite - 60 km - 37,2 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 LOWTHER Melissa GBR TEAM BREEZE

    3 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    4 DICKINSON Eleanor GBR TEAM BREEZE

    5 DRUYTS Lenny SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    6 BAKKER Minke  NED RESTORE CYCLING TEAM

    7 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 VAN DER PEET Melissa NED RESTORE CYCLING

    9 MEAKIN Emily GBR MAMMOTH

    10 TÖRMÄNEN Rosa FIN VW BREDA

    11 BARKER Megan GBR 12 HEYNS Joyce 13 HOOGEBOOM Roos NED 14 VERHOEVEN Suzanne 15 VAN REGENMORTEL Laura NED 16 VOLLERING Demi NED 17 DRUYTS Demmy 18 MCDERMOTT Ellen GBR 19 MEISELS Esther USA 20 HEIJ Sabine NED 21 VERLINDEN Julie 22 DENTUS Abigail GBR 23 PILZ Estefania Sibila ARG 24 RAYBOULD Rebecca GBR 25 VAN WIJK Eltina NED 26 VAINIONPAA Laura FIN 27 HOFLAND Gina NED 28 VAN BAKEL Sophie NED 29 KANGAS Minna Maria FIN 30 DELTOMBE Evelien 32 REYNDERS Melanie

     

    28/08/2017 MAL-TONGEREN (LB) - Juniores - 84 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 0

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN LAER Jan VZW JONG WIELERTALENT

    6 VAN PRAET Robbe WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    8 HENDRICKX Bjarne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    11 DALEMANS Geoffrey 12 CLOUX Antoine 13 DESPONTIN Pierre 14 SCHOTS Michaël 15 VANHULST Jens 16 BROECKX Seppe 17 VAN DEN OETELAAR Steven 18 NIJS Thibaut 19 VERDIN Joris 20 WAUTERS Bram 21 HALLEUX Simon 22 THONNON Bas 23 DONDERS Joost 24 DELWICHE Kilian 25 LIESENS Dennis 26 HENDRIX Lucas 27 VAN CAMPENHOUT Sven 28 SPELTHAEN Kai NED

     

    28/08/2017 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,5 km - 34,93 km/h

    Aantal deelnemers: 17 - opgevers: 0

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 FASTRES Noah TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3 LEFEVRE Ruben VZW JONG WIELERTALENT

    4 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DEMARES Achille WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN BELLINGHEN Keano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL

    8 VAN DEN BORRE Dylan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VERTOMMEN Maik HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN DER MEULEN Wout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 WALRAVENS Lars 12 REMORY Jarno 13 LAUWEREYS Tjebbe 14 BAELE Lennert 15 PENNE Rune 16 DE KINDER Matthias 17 DE ROECK Dante

    28-08-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/08/2017

    waod_3.jpg

    Maandag 28 Augustus 2017 OETINGEN (1755) - Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant

     

    Catg.A - 77 km - 22 deelnemers

    1-Carmeliet Tom (Serskamp)

    2-Van Der Jeught Stijn

    3-Coppens Tim

    4-Vandenbussche Ron

    5-Lison Yorick

    6-Lison Bjorn

    7-Straetmans Anton

    8-Nevejans Dennis

    9-Van Reepingen Kevin

    10-Debruyne Steven

    11-Haegeman David-12-Pletinckx Brent-13-Cosijn Joris-14-Maes Olivier-15-De Leeuw Jelle-16-Sluys Johan-17-Verstraeten Bert-18-Nevejans Kenny-19-Deurbroeck Bart-20-Schoonjans David-21-Brijs Gert-22-Dhondt Ruben

     

    Catg.B - 63 km - 21 deelnemers

    1-Van Damme Peter (Ophasselt)

    2-De Paepe Jimmy

    3-Van Drom Giovanni

    4-De Bosscher Koen

    5-Van Hautekerke Glenn

    6-Van Haverbeek Peter

    7-Naessens Michaël

    8-Tytgadt Stephan

    9-Goossens Alex

    10-De Wannemaeker Filip

    11-De Wever Bart-12-Borremans Danny-13-Deno Gert-14-Heymans Peter-15-De Waele Kris-16-Van Esbroeck Sven-17-Van Mol Bart-18-De Braekeleer Piet-19-De Schrijder Hans-20-De Backer Jurgen-21-Vermassen Peter

     

    Catg.B+ - 63 km - 13 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Edwards Richard

    3-Janssens Kenny (Melsele)

    4-De Coster Guy

    5-Jacobs Patrick

    6-Van Poelvoorde Michaël

    7-Smet Luc

    8-Hellinckx Danny

    9-Nevejans Idesbald

    10-Mosnak Branislav

    11-De Ryst Eric-12-Van der Steen Eddy-13-De Geyter Roel

     

    Catg.C - 56 km - 18 deelnemers

    1-Willems Michel (Bever)

    2-Pieters Joost

    3-Heye Hilair

    4-Van Vaerenbergh Piet

    5-Govers Rony

    6-Vanopstal Eddy

    7-Claessens Joseph

    8-Maes Josse

    9-Watteny Patrick

    10-Paridaens Ronny

    11-D'Hondt Erwin-12-Van Lierde Hans-13-De Vuyst Eddy-14-Broadbent David-15-Schouppe Roger-16-Bracke Wim-17-Vyncke William-18-Bath Mick

     

    Catg.D - 56 km - 9 deelnemers (+65 jaar)

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Van Holen Johny

    3-Broothaerts Jean-Pierre

    4-Burggraeve Noël

    5-Teirlinck Willy

    6-Scheirlinckx Hendrik

    7-Scheirlinckx Jozef

    8-Deneef Jozef

    9-Luypaert Danny

     

    Catg.D+ - 56 km - 5 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vandenhouwe Etienne (Roosdaal)

    2-Snels Luc

    3-Everaerts Jef

    4-Robijns Robert

    5-Hermans Luc

    28-08-2017 om 22:20 geschreven door kenny


    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUURS VAN ZONDAG 27/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUURS VAN ZONDAG 27/08/2017     


    Zondag 27/08/2017 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 43,84 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 6

    1 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERJANS Frank INDIVIDUEEL

    8 VAN LAER Titte V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    10 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE BLOCK Nick 12 VERHEYDEN Robin 13 RAEYMAEKERS Mattias 14 GoDDE Eddy NED 15 VAN GANSEN Sam 16 BERTELS Jef 17 OERLEMANS Tom 18 TRULOCK Dermot IRL 19 MONDELAERS Jarno 20 FYFFE Angus IRL 21 VERTONGHEN Maxim 22 MOYSON Jelle 23 GOOLAERTS Stijn 24 VAN TILBORGH Brent 25 VAN LENT Kenny 26 BOLLE Yenzo 27 FIERENS Thomas 28 LOENDERS Glenn 29 LAMB Ross GBR 30 CHURCHILL Calvert GBR 58 COLMAN Alex 69 HEYNS Kristoff 72 VAN BUGGENHOUT Joeri 76 SMAGGHE Wouter 79 VAN ROOSBROECK Patrick 84 DHOLLANDER Kristof 86 DE OST Jarne
    27-8-2017-puurs 749.JPG 27-8-2017-puurs 741.JPG
                Winnaar Glenn Debruyne.
    27-8-2017-puurs 743.JPG
                               Winnaar Glenn Debruyne met de bloemen.
    27-8-2017-puurs 705.JPG
                     Aankomst van winnaar Glenn Debruyne te Puurs.

    27-8-2017-puurs 711.JPG
                              Aankomst van de 2de Michael Adriaensen.
    27-8-2017-puurs 715.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Jelle Cant voor Robin Mertens, Niels Vandyck,
    Jeroen Van Den Berghe, Frank Verjans, Titte Van Laer, Sven Wielandt en Jiry Moeskops.

    27-8-2017-puurs 647.JPG
    27-8-2017-puurs 498.JPG
    27-8-2017-puurs 463.JPG
    27-8-2017-puurs 393.JPG
    27-8-2017-puurs 363.JPG
    27-8-2017-puurs 309.JPG
    27-8-2017-puurs 227.JPG
                                           Rechts vooraan Kristoff Heyns.
    27-8-2017-puurs 203.JPG
    27-8-2017-puurs 153.JPG
    27-8-2017-puurs 144.JPG
    27-8-2017-puurs 125.JPG
    27-8-2017-puurs 118.JPG
    27-8-2017-puurs 097.JPG
    27-8-2017-puurs 089.JPG
    27-8-2017-puurs 084.JPG
    27-8-2017-puurs 081.JPG
    27-8-2017-puurs 053.JPG
    27-8-2017-puurs 046.JPG
    27-8-2017-puurs 032.JPG
    27-8-2017-puurs 030.JPG
    27-8-2017-puurs 022.JPG
    27-8-2017-puurs 018.JPG
              De start van de Elite z.c. en Beloften te Puurs met 94 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-08-2017 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 4de Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Rune Herregodts KOP 2017.jpg 

       Rune Herregodts


    Zondag 27/08/2017 MERKSEM (A) - UCI Men Elite - 196 km - 43,56 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 82

    1 VAN DER HOORN Taco NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    2 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    4 JANSEN Amund Grondahl NOR TEAM LOTTO NL - JUMBO

    5 SPENGLER Lukas SUI WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    7 BUDDING Martijn NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    8 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 VAN WINDEN Dennis NED ISRAEL CYCLING ACADEMY

    10 RAIM Mihkel EST ISRAEL CYCLING ACADEMY

    11 ROOSEN Timo NED 12 SCOTT Jacob GBR 13 SALOMEIN Jarl 14 JULES Justin FRA 15 PEETERS Rob 16 DE WITTE Mathias 17 VAN LERBERGHE Bert 18 VAN GINNEKEN Sjoerd NED 19 VAN DINGENEN Jordi 20 REINDERS Elmar NED 21 SCHUERMANS Jelle 22 ROBEET Ludovic 23 ISTA Kevyn 24 RUIJGH Rob NED 25 LIVYNS Arjen 26 PARDINI Olivier 27 BOEV Igor RUS 28 VAN KEIRSBULCK Guillaume 29 KREDER Wesley NED 30 TRUSOV Nikolay RUS 33 STALLAERT Joeri

     

    27/08/2017 LAARNE - KALKEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 38,57 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 7

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    6 WIELFAERT Kristof VAN EYCK SPORT

    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    8 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM

    11 PEMEN Diederik 12 HENNING Sam GBR 13 BRAYAN-LUND Thomas DEN 14 COOMAN Gianni 15 VANOPDENBOSCH Koen 16 RUBBEN Sander 17 COOMAN Mauro 18 POWER Kjell 19 COOMAN Jerry 20 VAN PETEGHEM Trifonius 21 VAN DER SCHUEREN Nicky 22 GOMMERS Sven NED 23 ROELS Wannes

     

    27/08/2017 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 43,84 km/h

    Aantal deelnemers: 94 - opgevers: 6

    1 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    7 VERJANS Frank INDIVIDUEEL

    8 VAN LAER Titte V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    10 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 DE BLOCK Nick 12 VERHEYDEN Robin 13 RAEYMAEKERS Mattias 14 GoDDE Eddy NED 15 VAN GANSEN Sam 16 BERTELS Jef 17 OERLEMANS Tom 18 TRULOCK Dermot IRL 19 MONDELAERS Jarno 20 FYFFE Angus IRL 21 VERTONGHEN Maxim 22 MOYSON Jelle 23 GOOLAERTS Stijn 24 VAN TILBORGH Brent 25 VAN LENT Kenny 26 BOLLE Yenzo 27 FIERENS Thomas 28 LOENDERS Glenn 29 LAMB Ross GBR 30 CHURCHILL Calvert GBR 58 COLMAN Alex 69 HEYNS Kristoff 72 VAN BUGGENHOUT Joeri 76 SMAGGHE Wouter 79 VAN ROOSBROECK Patrick 84 DHOLLANDER Kristof 86 DE OST Jarne

     

    27/08/2017 WONDELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 108 km - 41,24 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 8

    1 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    2 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    5 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    6 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    7 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    8 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    9 MOYE Antony GBR SPIRIT CT

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 VERHASSELT Bart 12 JONES Richard GBR 13 KARANDASHEV Petr RUS 14 DE JAEGHERE Ruben 15 LUHRS Alex GBR 16 RAY Alexander NZL 17 DE BLAERE Diego 18 REES Jack GBR 19 SOBERON Zowe 20 VAN GOETHEM Kevin 21 SABO Pedro 22 D´HOOGE Aron 23 MAHIEU Mathias 24 VANMEENEN Jordy 25 LAPIERRE Stijn 26 CAPPELLE Gauthier 27 VANDEVYVERE Stijn 28 SANDALL Chris NZL 29 CATELYN Gieljan 30 VAN DAELE Maarten

     

    27/08/2017 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - U23 - 104 km - 41,12 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 19

    1 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 SNYERS Jari UNITED C.T.

    4 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    5 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    6 SLAGMULDERS Yorick VAN EYCK SPORT

    7 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW

    9 MCCANN John USA WIELERTEAM DECOCK VAN EYCK CAPOEN

    10 VASTMANS Dries BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 SROKA Robert USA 12 VERBEECK Sven 13 MCKAY James GBR 14 SIEMONS Stijn 15 DE VINK Gregory RSA 16 BEUSELINCK Gilles 17 BAILLIEVIER Kilian 18 FABRI Hannes 19 WALDERS Kevin 20 VERBEKEN Dave 21 DE KETELE Angelo 22 SVENDSBO Emil Ims NOR 23 DEJONGHE Roeland 24 DE CLERCQ Dries 25 VANDERBEKEN Brent 26 KING Rocco RSA 27 MUNTON Byron ZAF 28 WANTE Jari 29 SITTERS Bas NED 30 VANDENBOSSCHE Cedric

     

    27/08/2017 BERLARE - UITBERGEN (O) - Dames Elite - 81 km  39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 41

    1 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VAINIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    3 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    4 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 HOOGEBOOM Roos NED

    7 HENDERSON Anna GBR CYCLE TEAM ONFORM

    8 KALM Kelly EST ISOREX CYCLING TEAM

    9 DICKINSON Eleanor GBR TEAM BREEZE

    10 DUTOUR Margot FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VOLLERING Demi NED 12 VAN DEN STEEN Kelly 13 BEX Nathalie 14 HERMANS Anka 15 VAN DER PEET Melissa NED 16 DE BAAT Kim 17 GEERIS Femke NED 18 DELBAERE Fien 19 VAN GEYT Laura 20 DOCX Mieke 21 DEBBOUDT Evelien 22 THORVIK OLSEN Caroline NOR 23 VAN REGENMORTEL Laura NED 24 BAKKER Minke NED 25 STERCKX Kathleen 26 GINS Tara 27 BAAS Carleen NED 28 VANDEWALLE Isabel 29 VERSCHELDEN Nathalie 30 MCDERMOTT Ellen GBR 38 DELANOTE Bonnie 41 DELTOMBE Evelien 45 DRUYTS Lenny 52 CLAUS Marjon 53 GELUK Yva NED

     

    27/08/2017 TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (LB) - Juniores Interclub - 120,6 km - 41,67 km/h

    Aantal deelnemers: 140 - opgevers: 35

    1 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 MARIT Arne G>VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 CAETHOVEN Kenneth ISOREX CYCLING TEAM

    4 GRIGNARD Sébastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR

    5 PESSEMIER Tom TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DOPCHIE Felix SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR

    7 FREHEN Jeremy VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    8 BROOS Alain NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BCJUNIOR

    11 DE VET Sander 12 PAQUOT Tom 13 DE MEESTER Luca 14 REUVERS Kevin NED 15 BOMBOI Davide 16 VAN DE PAAR Jarne 17 LIEVENS DayvIn 18 VINCENT Johan 19 RIJSDIJK Nathan NED 20 KAESEMANS Jasper 21 TUSCANO Alessandro 22 SCHERPENBERGH Tristan 23 MOL Wesley NED 24 VOLKAERT Jonas 25 WOUTERS Rick 26 VANSTEELANDT Thomas 27 DECOSTER Gerrik 28 VAN GILS Maxim 29 BEERNAERT David 30 MATERNÉ Rémi 56 MEERSMAN Maxim 60 VERHEIJEN Geert NED 62 FRANSSENS Yannick 69 OREEL Lars NED 80 COVELIERS Seppe 86 VERTONGEN Jens 88 VAN DER EYCKEN Brent 99 WUYTS Siebe

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017
    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 5de Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Jonas Smet KOP 2017.jpg 

           Jonas Smet


    Zondag 27/08/2017 EVERBERG (B) - Juniores - 87 km - 38,75 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 HARTLEY Theo GBR IDENTITY RACING

    2 GREENHALGH George GBR IDENTITY RACING

    3 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    7 CALLUM Anderson GBR DIJLESPURTERS

    8 COLEMAN Zak GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    10 VAN OOSTERWYCK Lennert HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 HEREMANS Aron 12 PLATTEEUW Robbe 13 DE MEYER Jarne 14 BRUSSELEERS Kiano 15 HEMELINGS Dries 16 BARBAIX Dries 17 CRIJNS Michiel 18 VERLINDEN Robbert 19 DEBROUX Jerome 20 COURT Arno 21 DELANGHE Niels

     

    27/08/2017 HAMME (O) - Juniores - 57,6 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 0

    1 JONAS SMET uit Hamme IKO-BEOBANK

    2 STUER Kwinten CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    4 DEWIT Jordi WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE VYLDER Robbe KTC-CYCLING TEAM

    8 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WITMAN Dieter INDIVIDUEEL

    10 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VAN DER MEULEN Nick 12 LAURENT Giovanni 13 VAN HAELEN Bjarne

     

    27/08/2017 LEEST (A) - Juniores - 87 km - 39,46 km/h

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 4

    1 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 HUIJBREGTS Jesse NED FORTE YOUNG CYCLING TEAM

    6 PINDER Adam GBR ADEPT PRECISION RT

    7 ROELENS Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 VAN BALKOM Max NED TEAM KEMPEN

    9 NICOLAES Frédéric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    10 VANHERREWEGEN Thomas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 KESTENS Donovan 12 CANDRIES Ruben 13 FUCHS Thimo 14 DE STERCK Wout 15 BAZAK Ohad ISR 16 PELLENS Casper 17 GAUTIER Axel 18 BOECKX Jens 19 WYNANTS Mitchell 20 HOUTMEYERS Thomas 21 TIMMERMANS Jarno

     

    27/08/2017 MELSELE (O) - Juniores - 90 km - 38,47 km/h

    Aantal deelnemers: 14 - opgevers: 0

    1 ANSONS Kristers LAT MSG

    2 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Wessel NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    4 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 JANSSENS Dries SUPER BIKERS ECOLE VTT

    6 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB

    7 DE RYCK Andreas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 RAKERS Martijn NED WV DE JONGE RENNER

    9 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VERMEULEN Steven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 TIELEMANS Frederik 12 VAN HOYWEGHEN Jens 13 JORIS Stef 14 DE BUCK Johan

     

    27/08/2017 MERKSEM (A) - Juniores - 77 km - 38,13 km/h
    Aantal deelnemers: 16 - opgevers: 2

    1 PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    2 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    6 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 LUYTEN Jonas ACROG - BALEN BC

    8 BRUYNS Lennerd LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 HOEKJEN Hugo NED WV DE JONGE RENNER

    10 COENEGRACHTS Jasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 BRUYNINCKX Jonas 12 PEETERS Sander 13 CLOOTS Kilian 14 DE SMEDT Yanni

     

    27/08/2017 WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 82,9 km - 39,95 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 6

    1 NAUDTS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    3 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 PRIEELS Robbe JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    8 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM

    9 VERHECKEN Gilan VZW JONG WIELERTALENT

    10 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    11 EECKHOUT Arthur 12 NOPPE Matthias 13 SHEPHERD Matthew GBR 14 BEKÉ Willem 15 DE RAEVE Stan 16 JAWALAPERSAD Maarten 17 LOUYET Benoît 18 VERCRUYSSE Pieterjan 19 BOELAERT Matisse 20 VAN HOLSBEECK Kyan 21 FELIX Raf 22 BORTELS Théo 23 DESCAMPS Maxence 24 VAN NESTE Gilles 25 BRACKE Stan 26 DURKIN Thomas IOT 27 DE FEYTER Jonas

     

    27/08/2017 ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Juniores - 60 km - 34,96 km/h

    Aantal deelnemers: 10 - opgevers: 0

    1 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    3 ROSSEEUW Birger WIELERTEAM IEPER

    4 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 MICHELS Angelino VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 VANDECASTEELE Nigel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DERYCKERE Ruben CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    10 SAUVAGE Simon MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    27/08/2017 LA ROUTE DES GEANTS (W) - UCI Men Juniors – km

    Aantal deelnemers:

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GIANNI VAN DER SYPT met zijn 1ste Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Gianni Van Der Sypt.jpg  Fleur De Veirman.jpg

    Gianni Van Der Sypt        Fleur De Veirman


    Zondag 27/08/2017 NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen Interclub - Beker van Belgie - 80 km - 40,25 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - opgevers: 26

    1 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    2 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BONNET Théo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANDERBEKE Aiden MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DEBREYNE Ruben LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VANDENBRANDEN Noah 12 MARTHE Nicolas 13 BERCKMOES Jenno 14 POLEIJ Arjan NED 15 DHAEYE Enrico 16 MICHIELSEN Jarne 17 GROOTJANS Jente 18 VERSTRAETE Aaron 19 CEURENS Robbe 20 TEERLINCK Alexander 21 ROMBAUTS Daan 22 VAN DYCK Jarne 23 BELMANS Elias 24 VAN DEN SCHOOR Mats 25 VERCAUTEREN Thomas 26 DECAESTECKER Korneel 27 GHEYSENS Laurens 28 KAESEMANS Siemen 29 ECCLI Cyrian 30 CHRISTIAENS Jonas 51 HOPMANS Wouter NED 55 VAN DAELE Ernest 64 REUNIS Rowdy NED 73 DE CLEEN Wouter 80 DE BEER Wannes

     

    27/08/2017 BERLARE - UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 37,8 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 9

    1 GIANNI VAN DER SYPT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    3 TENE Rotem ISR ISRAEL GO PRO

    4 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    7 VAN DER LEE Jardi NED WESTLAND WIL VOORUIT

    8 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 STEVENS Igor VZW JONG WIELERTALENT

    10 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 BONTINCK Jarne 12 DE SMET Connor 13 RASSCHAERT Lander 14 IMPENS Felix 15 MAAS Marijn NED 16 VAN DER PERRE Diemer 17 DE GEEST Ricky 18 VAN ZANDE Devin 19 GALLE Staf 20 TIMMERMANS Tristan NED 21 ROGGEMAN Sieben 22 VAN DER HOEVEN Luc NED 23 SCHOUPPE Zoran 24 DANEEL Jefke 25 VAN CLEEMPUT Bert 26 PERMENTIER Emano 27 MAES Alec 28 CORNELIS Natan 29 DE VOS Sander 30 ANDRIES Ward 31 CORNELIS Cody 33 D´HOLLANDER Senne 36 DE ROECK Dante

     

    27/08/2017 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km - 42,1 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 DE MAREZ Florian FRA TEAM AVESNOIS

    2 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    6 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    7 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 FERGUSON Nesta GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    9 DAY Nick GBR MILTON KEYNES

    10 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    11 DELFT Mattice 12 MORTREUX Axel FRA 13 POWELL Harrison GBR 14 BENOIT Jonas 1 5 BERT Jasper 16 VERROONEN Gilles 17 MALFAIT Felix 18 GARDIN Michael 19 ONGENA Lander 20 VANLUCHENE Maxim 21 BOGAERTS Senne 22 LEWILLE Ian 23 CRAEYNEST Elias 24 DANIELS Alex GBR 25 CATTEEUW Xander 26 BOSTYN Victor 27 DE CONINCK Quinten 28 LECLUSE Gilles 29 VERSCHEURE Miel 30 NOREILDE Mathias

     

    27/08/2017 WAANRODE (B) - Nieuwelingen - 66,3 km - 40,19 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 23

    1 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    2 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    3 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 BRAMS Andy WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 WIENEN Flore ACROG - BALEN BC

    9 DEHAIRS Simon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    11 DE PRETER Emiel 12 HUYBRECHTS Sander 13 GIJBELS Jonas 14 VAN BOUWEL Hannes 15 PRINSEN Lennert 16 DE LEEUW Ward 17 VAN NUFFEL Aiko 18 BEKAERT Joost 19 DE JAEGER Arthur 20 DE RYCK Robbe 21 BEELEN Pieter 22 DANIËLS Pieter 23 VAN DYCK Cisse 24 JANSE Stef 25 VAN GESTEL Sidney 26 VERGOTE Diel 27 GOFFART Jordi 28 LADANG Miguel 29 JORDENS Jules 30 DEPRE Jeroen
     

    27/08/2017 ZWEVEZELE (VANNEKE) (W) - Nieuwelingen - 40 km - 36,02 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 3

    1 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MAEYAERT Baptiste KVC NOORDZEEMEEUW

    6 DENAEGHEL Brent KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 VERSEE Younes INDIVIDUEEL

    8 DE PREESTER Victor TIELTSE RENNERSCLUB

    9 SOENENS Ayton CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 BROIDIOI Jente KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 SALOMEZ Ydris 12 DEWEERDT Tiebe

     

    27/08/2017 BEERNEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    27/08/2017 MAL-TONGEREN (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    27/08/2017 RUMST (A) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 29 - opgevers: 0 – 19,8 km

    1 FLUSSIE Chepe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 LEEMANS Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 VAN ELSEN Mauro YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN PETEGHEM Mout SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    5 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    18 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    24 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 27 - opgevers: 0 – 26,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN ELSACKER Dries WAC TEAM

    4 GUETTARI Sofiane WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 VAN GIJSEL Tycho NED SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    14 jaar - deelnemers: 31 - opgevers: 1 – 35,2 km

    1 DALVING Quinten ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 RAES Renzo WAC TEAM

    3 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE BEUCKELEER Seppe HERMANS CYCLING TEAM

    5 CROON Joran AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    9 BLOMMAERT Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 STEELS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    24 VAN PELT Jeff PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 VAN DEN EEDE Chloe TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - opgevers: 1

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 COOLS Aaike PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN EYNDE Maaike VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN LANDEGHEM Tessa VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 4de Seizoenszege !!!
    Patrick Bobelijn.jpg

         Patrick Bobelijn

    Zondag 27 augustus 2017 OUWEGEM (9750) - Kampioenschap van Belgie
    Catg.A

     

    Catg.A - 99,2 km - 63 deelnemers

    1-Van Der Sickel Mario (Zingem)

    2-Gryson Kristof

    3-Van Damme Peter

    4-Lammertyn Foeke

    5-Vandenbussche Ron

    6-De Potter Kjell

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Apers Michaël

    9-Moerman Jens

    10-Weemaes Robby

    11-De Clercq Wouter-12-De Wispelaere Arno-13-Coppens Carrera-14-Rottiers Cédric-15-Behiels Peter-16-De Baets Kristof-17-Verwee Nico-18-Maenhout Kenny-19-De Bock Stef-20-Snoeck Mathias-21-Nevejans Dennis-22-Peeters Nico-23-Vens Quincy-24-Vernaet Olivier-25-Bauters Pieter-26-Demeter Renaat-27-Maenhout Tommy-28-Van Opstal Philippe-29-Van Hyfte Tom-30-De Smet Olivier-31-Maes Olivier-32-Roels Diedrich-33-Vandenberghe Stijn-34-Vancolen Kevin-35-Maes Jonah-36-Meul Tom-37-Nevejans Kenny-38-Lammens Laudelino-39-Dhondt Gunter-40-De Smet Dries-41-Van Kerchove Jonathan-42-De Duytsche Luc-43-Ameye Stijn-44-Le Blon Michel-45-Vercruysse Jelle-46-Spillebeen Jürgen-47-Matthys Sam-48-Buysse Lennert-49-Van Reepingen Kevin-50-Rogge Simon-51-Van Hauwaert Steven-52-Vandriessche Kenneth-53-Maes Dimitri-54-Vossaert Matthias-55-Brijs Gert-56-De Kimpe Nick-57-Rombaut Maarten-58-Opsomer Enzo-59-Mallezie Sven-60-Montaigne Jorn-61-Gamble Donald-62-Vispoel Ruben-63-Deboever Nick

     

    Catg.B - 68,2 km - 25 deelnemers

    1-Eeckhout Niko (Wielsbeke)

    2-Wandels Youri

    3-De Weirdt Gino

    4-Van De Perre Lieven

    5-De Smet Tom

    6-Verbeken Kurt

    7-Reniers Kristof

    8-Verschelden Steven

    9-Huge Benoit

    10-De Wannemaeker Filip-11-Wilmet Frederic-12-Van Impe Jurgen-13-Van Mol Bart-14-De Vlieger Sven-15-Van Esbroeck Sven-16-Porte Dominiek-17-de Vree Rik-18-Heynssens Hans-19-Schaut Danny-20-De Swert Dave-21-Van Haverbeek Peter-22-Cael Wouter-23-De Waele Kris-24-Van Den Broecke Mario-25-Vandeputte Gunter

     

    Catg.B+ - 68,2 km - 19 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-31-Van Oyen Franky

    3-Van Speybroeck Geert-Sylvere

    4-Edwards Richard

    5-6-Roose Nico

    6-Janssens Kenny (Melsele)

    7-Van Pachterbeke Patrick

    8-Van Speybroeck Geert

    9-Ballet Peter

    10-Harms Ko

    11-Branislav Mosnak-12-Roobroeck Dirk-13-Hereijgers Piet-14-Gyselinck Eddy-15-Vandebuerie Mario-16-Benoot Stanny-17-Danau Gustaaf-18-Hebbrecht Geert-19-MC Gill John

     

    Catg.C - 55,8 km - 25 deelnemers

    1-de Waal Wim (Axel NL)

    2-Versluys Marc

    3-Paridaens Ronny

    4-van der Geest Peter

    5-Willems Michel

    6-Van Eyndt Jozef

    7-Heye Hilair

    8-Pieters Joost

    9-Struyf Raoul

    10-Buyens Patrick

    11-Steeman Juan-12-D'Hondt Erwin-13-Van Lierde Hans-14-Bracke Wim-15-De Vuyst Eddy-16-Bath Mick-17-De Praetere Fritz-18-Broadbent David-19-Boeve Jose-20-De Regge Willy-21-Bolle Henk-22-van Rijsbergen John-23-Lacquet Philippe-24-Goossens Marc-25-Tummeleer Dirck

     

    Catg.D - 55,8 km - 14 deelnemers

    1-Deneef Jozef (Denderleeuw)

    2--Remory Pierre

    3-Luyten Felix

    4-Van Holen Johny

    5-Scheirlinckx Jozef

    6-Vandermeulen Jos

    7-De Leersnyder Florent

    8-Montforts Ad

    9-Scheirlinckx Hendrik

    10-De Sutter Willy

    11-Pauwels Marcel-12-Mous Willy-13-Demiddel Ronny-14-Lockefeir Marinus

     

    Catg.D+ - 55,8 km - 5 deelnemers

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Vyvey Julien

    4-Hermans Luc

    5-Brouwers Francois

    27-08-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Zondag 27/08/2017 HAMME (9220)


    Cat.A/B - 57 km - 13 deelnemers

    1 Kenny GOVAERT

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Thomas D'Hooghe

    4 Joery De Somer

    5 Bjorn Coomans

    6 Mario Van Den Broecke

    7 Pascal Heyvaert

    8 Pieter Rottiers

    9 Stijn Gide

    10 Arno Verberckmoes

    11 Steven Van Rijckeghem 12 Lauri Van Den Eede 13 Filip Van Buyten

    27-08-2017 om 21:09 geschreven door kenny


    26-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE OVERMERE-BERLARE VAN ZATERDAG 26/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN & AMATEURS & MASTERS TE OVERMERE-BERLARE VAN ZATERDAG 26/08/2017     


    Zaterdag 26/08/2017 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 44,79 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 10

    1 SLABINCK Anthony INDIVIDUEEL

    2 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    4 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 COOMAN Mauro INDIVIDUEEL

    7 DE BACKER Kristof WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DESMEDT Gary VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 VAN DE VELDE Thomas 12 VANDENBERGH Wouter 13 DE PAEPE Pieter 14 BONTINCK Karel 15 MAHIEU Mathias 16 DECLERCQ Thierry 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 COOMAN Gianni 19 COOMAN Jerry 20 DIEPENDAELE Jurgen 21 COUDENYS Wesley 22 VAN DE STEENE Thibau 23 DE WINNE Gert 24 CHRISTIAENS Hans 25 STEENACKERS Sven
    26-8-2017-overmere 409.JPG  26-8-2017-overmere 405.JPG
    Winnaar te Overmere-Berlare Anthony Slabinck.                                      De winnaar met de supporters.
    26-8-2017-overmere 403.JPG
                          Een woordje uitleg van winnaar Anthony Slabinck.
    26-8-2017-overmere 373.JPG
                                Aankomst van winnaar Anthony Slabinck.
    26-8-2017-overmere 334-001.JPG
                           De spurt van de 2de groep met Gianni Cooman.
    26-8-2017-overmere 302.JPG
    26-8-2017-overmere 297.JPG
    26-8-2017-overmere 247.JPG
    26-8-2017-overmere 204.JPG
    26-8-2017-overmere 196.JPG
    26-8-2017-overmere 184.JPG
    26-8-2017-overmere 140.JPG
    26-8-2017-overmere 136.JPG
    26-8-2017-overmere 114.JPG
    26-8-2017-overmere 106.JPG
    26-8-2017-overmere 094.JPG
    26-8-2017-overmere 073.JPG
    26-8-2017-overmere 071.JPG
    26-8-2017-overmere 044.JPG
    26-8-2017-overmere 035.JPG
    26-8-2017-overmere 029.JPG
    26-8-2017-overmere 023.JPG
    26-8-2017-overmere 021.JPG
    26-8-2017-overmere 014.JPG
    Start van de Elite z.c. & Beloften & Amateurs & Masters te Overmere-Berlare
    met 35 deelnemers.

    26-8-2017-overmere 344.JPG





     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-08-2017 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 26/08/2017 OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE (W) - UCI Men Elite - 179 km - 46,47 km/h

    Aantal deelnemers: 121 - opgevers: 34

    1 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    2 DUIJN Huub NED VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 WYNANTS Maarten TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 DE NEGRI Pier Paolo ITA NIPPO - VINI FANTINI

    5 KREDER Wesley NED WANTY - GROUPE GOBERT

    6 RIESEBEEK Oscar NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    7 CASTELIJNS Twan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    8 PEYSKENS Dimitri WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 VAN GESTEL Dries SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    10 VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    11 BOUCHER David 12 DE JONGHE Kevin 13 LIETAER Eliot 14 DE LANGE Thijs NED 15 KASPERKIEWICZ Przemyslaw POL 16 GROENEWEGEN Dylan NED 17 KRUOPIS Aidis LTU 18 VAN LERBERGHE Bert 19 JULES Justin FRA 20 VERHELST Louis 21 DEHAES Kenny 22 JANS Roy 23 STALLAERT Joeri 24 VANSPEYBROUCK Pieter 25 DONDERS Jelle 26 MAES Alexander 27 REYNAERTS Wim 28 PICOUX Maximilien 29 RUIJGH Rob NED 30 DE ROOZE Niels 31 COENEN Dennis 38 VERSCHUERE Seppe 49 VAN HOECKE Gijs 56 STEELS Stijn 72 VAN HECKE Preben 79 DE PAUW Moreno

     

    26/08/2017 RUMMEN (B) - Men Elite - Beker van Belgie Interclub - 139,7 km - 46,31 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 7

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    5 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    7 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 PARIDAENS Jasper 12 DE BRUYN Jimmy NED 13 VENNER Quentin 14 WILLEMS Kenny 15 VAN DUREN Brent 16 VAN LAER Ward 17 PHILIPS Jonas 18 CREFFIER Laurent 19 NOELS Sven 20 MKAY James 21 VERCAMMEN Jeroen 22 MERTENS Joran 23 TIMMERMANS Ward 24 HELMINEN Matti 25 VANDENSANDE Sebastiaan 26 DOCKX Kristof 27 DELOOF Senne 28 GOEMAN Jasper 29 LEGLEY Matthias 30 VANDAELE Thijs 35 GEERINCK Dries 82 DAS Jeroen 101 DE BOCK Jelle 115 WAELKENS Dave 130 GOOSSENS Kenny

     

    26/08/2017 GIJZENZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,42 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 18

    1 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    4 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    5 STEYAERT Michael V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    10 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    11 VAN DAMME Davy 12 ROSSEEL Ricky 13 TRULOCK Dermot IRL 14 SPENGLER Mario SUI 15 LEUS Jelle 16 MAGINET Steve 17 DE KETELE Angelo 18 FATNES Martin NOR 19 TRIBOUT Bart 20 DIELEMAN Stan 21 DEGUIDE Louis 22 RASSCHAERT Kilian 23 SVENDSBO Emil Ims NOR 24 INGEBRETSEN Thomas NOR 25 DUMONT Julien 26 GILJE Tor Arne NOR 27 D´HOOGE Thomas 28 RONSSE Gauthier 29 VERKERKEN Miel 30 DIERICKX Anthony 33 CORDEEL Pieter 39 VERHOFSTADT Peter

     

    26/08/2017 MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 41,13 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 13

    1 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    2 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    7 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    8 CLAEYS Timothy DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    10 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    11 VANDEVYVERE Gauthier 12 VANNESTE Evert 13 LAPIERE Ward 14 MARKEY Lucas 15 CARPENTIER Jari 16 BEUSELINCK Briek 17 DEBUYSERE Wannes 18 BOSMANS Arne 19 GOUEL Valentin FRA 20 D´HOORE Giorgio 21 DE DECKER Steven 22 DECEUNINCK Thomas 23 VANOVERBERGHE Mathias 24 VANDER MEIREN Ward 25 SABBE Enzo 26 PAUWELS Nills 27 DE VRIESE Stijn 28 BOUTTE Niels 29 HUYGHE Benny 30 DEWACHTER Aaron

     

    26/08/2017 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 72 km - 45,13 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKEU

    2 DEKKERS Hans NDL ARROW CYCLING TEAM

    3 DE NEVE Jeffrey FLEMISCH UNITED CYCLING TEAM

    4 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    6 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DEVROYE Kim WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    11 VAN DE KEER Kevin 12 VANOPDENBOSCH Tom 13 MOENS Jonas 14 DHAESE Niels 15 KOOLS Jos NED 16 VAN WESEMAEL Maarten 17 VANOPDENBOSCH Koen 18 PERSOONS Wim 19 VAN DE MAELE Glenn 20 BOGAERT Steven 21 BEECKMAN Arnaud 22 DE BACKER Thomas 23 DE PAUW Kristof

     

    26/08/2017 VERREBROEK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,79 km/h

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 15

    1 BROES Michiel UNITED C.T.

    2 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ TRACK TEAM ASTANA

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    5 VANDENBROECK Yarno STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    6 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    7 BROWN William GBR ARCHIEVE NORTHSIDE SKINNERGATE

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 AULD Scott GBR ZAPPI RACING TEAM

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 BERTELS Jef 12 VERBEKE Stijn 13 ROTTY Glenn 14 CLAUS Dieter 15 WEEMAES Sasha 16 DELESIE Berre 17 MAES Bryan 18 DE RHO Nicolay 19 MARIN Glenn 20 HOOIJEN Sjors NED 21 LIESSENS Jarno 22 KROON Rody NED 23 SHATOVKIN Sergey KAZ 24 DE PROOST Jasper 25 MUSKENS Sam NED

     

    26/08/2017 OVERMERE-BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 44,79 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 10

    1 SLABINCK Anthony INDIVIDUEEL

    2 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VANDAELE Philip INDIVIDUEEL

    4 VANUYTVANGE Sam DCR CYCLING TEAM

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 COOMAN Mauro INDIVIDUEEL

    7 DE BACKER Kristof WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DESMEDT Gary VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VAN ASSCHE Bert VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 VAN DE VELDE Thomas 12 VANDENBERGH Wouter 13 DE PAEPE Pieter 14 BONTINCK Karel 15 MAHIEU Mathias 16 DECLERCQ Thierry 17 VAN MALDEREN Bjorn 18 COOMAN Gianni 19 COOMAN Jerry 20 DIEPENDAELE Jurgen 21 COUDENYS Wesley 22 VAN DE STEENE Thibau 23 DE WINNE Gert 24 CHRISTIAENS Hans 25 STEENACKERS Sven

     

    26/08/2017 NEDERHASSELT (O) - Dames Elite - 84,12 km - 37,84 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - opgevers: 13

    1 DE JONG Thalita NED

    2 HENDERSON Anna GBR CYCLE TEAM ONFORM

    3 LOWTHER Melissa GBR TEAM BREEZE

    4 HOOGEBOOM Roos NED

    5 DIETRICH Jacqueline GER

    6 VAN DEN STEEN Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    7 ISAKOVA Amilya KAZ ASTANA WOMEN´S TEAM

    8 MEISELS Esther USA INDIVIDUEEL

    9 VANDENBROUCKE Saartje LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 DICKINSON Eleanor GBR TEAM BREEZE

    11 BEX Nathalie 12 VAN VELZEN Bryony NED 13 INGHELBRECHT Sarah 14 VAN DER PEET Melissa NED 15 HERMANS Anka 16 MCDERMOTT Ellen GBR 17 VERSCHELDEN Nathalie 18 HEYNS Joyce 19 VERSTICHELEN Femke 20 JANSEN Noa NED 21 GINS Tara 22 DEBBOUDT Evelien 23 BAKKER Minke NED 24 VAN DEN HAUTE Steffy 25 WASMUS Nienke NED 26 SAIFUTDINOVA Nataliya KAZ 27 ROTMAN Lotte 28 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 29 REIS Daniela POR 30 VOLLERING Demi NED 41 TEMMERMAN Ilse 44 COMMISSARIS Caren 66 BRITS Delphine 74 CROKET Gilke

    26-08-2017 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 4de Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Lennert Cappan.jpg

       Lennert Cappan

    Zaterdag 26/08/2017 JABBEKE (W) - Juniores - 97 km - 36,47 km/h

    Aantal deelnemers: 16 - opgevers: 0
    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BORRA Victor CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VAN HEMELEN Vincent HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 VERSTRAETE Ewout MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE WISPELAERE Lander INDIVIDUEEL

    9 MEERSCHAERT Leonardo CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 DE MEYER Joeri CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 ROOSE Matteo 12 FORRIER Gianni 13 DOBBELAERE Yari 14 FIEUW Staf 15 VANDECASTEELE Nigel 16 GOFFART Jonas

     
    26/08/2017 KALKEN - LAARNE (O) - Juniores - 89,6 km - 39,59 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 4

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DAVIES Conor GBR PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 BEKÉ Willem KTC-CYCLING TEAM

    5 VAN DORPE Guus VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VAN KERCKVOORDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE VYLDER Robbe KTC-CYCLING TEAM

    8 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CREYGELMAN Jens JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 DE NEVE Joerik 12 DE LANGE Pieter-jan 13 VAN DE VELDE Nico 14 HUIJBREGTS Jesse NED 15 GONDRY Quinten 16 WARRENS Anthony 17 VAN EESBEEK Yelle 18 BAUDEWIJNS Niels 19 LOUYET Benoît 20 COPPENS Daan 21 LAURENT Giovanni 22 ADRIAENSSENS Jenno 23 OOSTERLINCK Daan 24 D´HAESELEER Yarni 25 SCHELFHOUT Gregory 26 BEKAERT Seppe

     

    26/08/2017 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 0

    1 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    2 ANSONS Kristers LAT ASFRA RACING TEAM

    3 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DOCHY Thibaut ACROG - BALEN BC

    5 DHONT Arnoud TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DUPON Arthur VZW JONG WIELERTALENT

    7 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 PLANCKAERT Jens ASFRA RACING TEAM

    9 BRACKE Tijs TIELTSE RENNERSCLUB

    10 COGHE Lennert YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 VERHECKEN Gilan 12 DETHY Matthis 13 VANDENDAELE Vic 14 DE VRIENT Dries 15 PLANCKAERT Mathias 16 SAINTOBYN Quinten 17 DE VRIESE Chendo 18 BRUYNEEL Tristan 19 GADENNE Kevin 20 HOUSSIN Bavo 21 VERLINDE Simon 22 TEUNIS Seppe 23 SALEMBIER Florentin 24 DESTATSBADER Thibo

     

    26/08/2017 PUURS (A) - Juniores - 95,2 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 GIELEN Jorne ACROG - BALEN BC

    3 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MINJAUW Lucas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 BRUGGEMAN Lorenzo WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    10 WESTELINCK Jesper NED VA CYCLING TEAM ZELE VZW

    11 VAN BIESEN Stijn 12 MAAS Danny NED 13 VERVECKEN Brent 14 VERMEIR Ronan 15 VAN CAMP Tibo 16 DE LEEUW Matias 17 VAN HAELEN Bjarne 18 HEYVAERT Bryan 19 TIELEMANS Frederik 20 JORIS Stef 21 DE RYCK Andreas 22 BAZAK Ohad ISR 23 DALEMANS Geoffrey 24 VERDIJCK Lenn

     

    26/08/2017 ST. JAN IEPER (W) - Juniores - 81 km - 39,56 km/h

    Aantal deelnemers: 18 - opgevers: 0

    1 HUCK Leandre FRA CV LIEVINOIS

    2 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    3 SHEPHERD Matthew GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    4 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    5 NICAISE Orélien VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DOHERTY Robbie IRL BALLYMONEY CC

    7 DESCAMPS Maxence SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 DEBUY Justin BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    9 DUJARDIN Diederik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 SABBE Robbe TIELTSE RENNERSCLUB

    11 BIRD Simon GBR 12 DEKIEN Jens 13 MCGLYNN Micheal IRL 14 CLEENEWERCK Tjorven 15 DEMUYNCK Gillian 16 CASTELEIN Maxim 17 DURKIN Thomas IOT 18 CLABAU Thibaut

     

    26/08/2017 VOSSEM (B) - Juniores - 88,8 km - 39,39 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 12

    1 BAUTERS Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    3 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 HARTLEY Theo GBR IDENTITY RACING

    5 ANDERSON Callum GBR ACROG - BALEN BC

    6 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 PEETERS Siebe LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN Maarten YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    10 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 SCHOTS Michaël 12 HASSERT Sven NED 13 JANSSENS Dries 14 THONNON Bas 15 VAN ROY Arne 16 PLATTEEUW Robbe 17 STERCKX Domien 18 BAMS Jarne 19 ERNST Robin 20 HAEST Jeroen NED 21 GREENHALGH George GBR 22 VAN OOSTERWYCK Lennert 23 SITTERS Bart NED 24 HALLEUX Simon 25 VANDENHAUTE Lukas 26 PIRET Corentin

    26-08-2017 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 26/08/2017 GENT-OOOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km - 36,68 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 0

    1 KAES Xedric VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PIETERS Bjarne VZW JONG WIELERTALENT

    3 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    4 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 PIETERS Arthur WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    7 VAN GUCHT Thomas WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 ROGIERS Lucas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 HUYGENS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 KERCKAERT Emiel 12 DE GROOTE Vasco 13 PENNE Rune 14 CHRISTIAENS Jens 15 BIERKENS Luuk NED 16 DHOOGE Romeo 17 FOSTIER Thibault 18 CALLEBAUT Lenny 19 DE SWAEF Isaak 20 BOURÉ Jens 21 EYCKMANS Arne 22 VAN WIELE Michiel 23 DE LEEUW Lenn 24 BERWOUTS Brian 25 BOONS Jente 26 VAN KERCKVOORDE Robbe

     

    26/08/2017 JABBEKE (W) - Nieuwelingen - 49 km - 38,22 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 0

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    6 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 TRIO Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 DELVART Theo FRA UVC CALAIS

    10 VAN COMPERNOLLE Jamie CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 FERGUSON Nesta GBR 12 DAY Nick GBR 13 DENAEGHEL Brent 14 DE LOBEL Sander 15 GARDIN Michael 16 DEJONGHE Michiel 17 DEBOSSCHERE Seppe 18 POWELL Harrison GBR 19 SALOMEZ Ydris 20 EXPEELS Tjorven 21 MEEUS Sander 22 DE VUYST Jens 23 DELREZ Loïc 24 MAEYAERT Baptiste 25 BROIDIOI Jente 26 DANIELS Alex GBR 27 BLAKE Max GBR 28 HEURION Nicolas 29 VANDECAVEYE Fleur 30 VERPLAETSE Stan

     

    26/08/2017 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 39,6 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    3 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DEKIEN Sander TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 LAMOTE Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VAN PETEGEM Axandre WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VERSTEGEN Kenneth CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 DE PREESTER Victor 12 DEBORGGRAEVE Matthew 13 DEBRUYNE Lennert 14 DE NEVE Arthur 15 CASTELAIN Nathan 16 CATTEEUW Xander 17 VERSTRAETE Aaron 18 VANDICKE Seppe 19 CALLEWAERT Andreas 20 DE CONINCK Quinten 21 DEKEYSER Andres 22 STARAKAKI Emmanouela GRE

     

    26/08/2017 OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 38,3 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    2 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 LIEVENS Niels JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    7 TEERLINCK Alexander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CAUTER Jarne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 VAN BELLINGHEN Keano DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 DEJONGHE Kjell 12 VAN HOOF Manu 13 FIEVEZ Philippe 14 BEECKMAN Gauthier 15 SNOEKS Lucien 16 VANDEVANNET Simon 17 SCHOUPPE Zoran 18 VERSTRYNGE Emiel 19 DE BOECK Anton 20 MUYSHONDT Nils 21 REMORY Jarno 22 BOGAERTS Senne 23 VAN DEN ABBEEL Tibo 24 DE KINDER Matthias 25 VAN DER MEULEN Wout 26 BEECKMANS Kenzo 27 BAELE Lennert 28 CAES Thomas 29 PIETERS Lennert 30 VAN PARYS Jordy

     

    26/08/2017 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 67 km - 40,54 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 14

    1 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    2 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3 STEVENS Daan ACROG - BALEN BC

    4 JORISSEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VEENHUIS Ole NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    6 MARTENS Seppe WAC TEAM

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 VAN DUN Jente WAC TEAM

    9 VAN OORSCHOT Robin NED WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT

    10 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 HANEGRAAF Stijn NED 12 DE POOTER Dries 13 LAURYSSEN Tom 14 PEETERS Jef 15 VERLINDEN Jordi 16 HERMANS Berre 17 VOCHTEN Victor 18 SCHURGERS Stef 19 VERMEIREN Yenthe 20 VERKOEYEN Michiel 21 DION Loïc 22 MICHIELS Sven 23 FRANCKAERT Maarten 24 TIMMERMANS Tristan NED 25 VAN ELSACKER Hans 26 VERTOMMEN Maik 27 BIJL Kinley NED 28 ADAMS Daan NED 29 THEUWS Bartje 30 SIEMONS Kobe

    26-08-2017 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 14de Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 8ste Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   Franky Weemaes 2017.jpg

       Kevin Van Raemdonck           Franky Weemaes


    Zaterdag 26 Augustus 2017 HENGSTDIJK (Nl)

     

    Catg.A - 72,6 km - 20 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Verwee Nico

    3-de Meijer Christian

    4-Smet Jochem

    5-Maenhout Kenny

    6-Weemaes Filip

    7-Maes Bram

    8-Cap Tim

    9-Maenhout Tommy

    10-Nachtegael Danny

    11-Van Osselaer Tommy-12-Van Gaeveren Gunter-13-Roels Diedrich-14-Van Noord Wesley-15-Van Bunder Michel-16-Van Sante Tristan-17-Zwartepoorte Marcel-18-Creve Stijn-19-Suykerbuyk Ben-20-Van Goethem Daniel

     

    Catg.B - 62,7 km - 22 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Stans Tom

    3-Van Drom Giovanni

    4-Van Roeyen Dave

    5-De Vlieger Sven

    6-Van Hautekerke Glenn

    7-Smet Gert

    8-de Koning Michel

    9-Schaut Danny

    10-Claes Benny

    11-Diet Wim-12-Segers Daniel-13-De Wannemaeker Filip-14-Goossens Alex-15-Kramer Guido-16-Schollaert Carlo-17-Heymans Peter-18-Vaerenbergh Bjorn-19-Van Guyse Danny-20-Verley Erik-21-Baart Mark-22-Van Bosbeke Peter

     

    Catg.B+ - 62,7 km - 10 deelnemers

    1-FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2-van Straten Patrick

    3-Janssens Kenny (Melsele)

    4-Harms Ko

    5-Smet Luc

    6--Dhooge Tom

    7-Heyndrickx Wim

    8-Hellinckx Danny

    9-De Roos Marnix

    10-Nevejans Idesbald

     

    Catg.C - 52,8 km - 21 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-de Waal Wim

    3-Vyncke William

    4-Bauters Ronny

    5-Van Eyndt Jozef

    6-Reniers Tony

    7-Buyens Patrick

    8-Hus Willem

    9-Vanrafelghem Patrick

    10-D'Hondt Erwin

    11-Heye Hilair-12-Struyf Raoul-13-Steeman Juan-14-Lap Hans-15-Lacquet Philippe-16-Van Duyse Peter-17-De Poorter Luc-18-Bath Mick-19-Bolle Henk-20-De Bie Dirk-21-Tummeleer Dirck

     

    Catg.D - 52,8 km - 6 deelnemers (+65 jaar)

    1-Moens Louis (Ertvelde)

    2-Mous Willy

    3-Pauwels Marcel

    4-Demiddel Ronny

    5-Van Loon Adri

    6-Lockefeir Marinus

     

    Catg.D+ - 52,8 km - 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Snels Luc

    3-De Roos Willy

    4-Vandenheuvel Gilbert

    5-Hermans Luc

    6-Brouwers François

    26-08-2017 om 17:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    VWV.jpg

    Zaterdag 26/08/2017 BERLAAR

     

    Liefhebbers - 88,5 km

    1-Michiels Marnix

    2-De Wyngaert Filip

    3-Van Laer Titte

    4-De Weerdt Nick

    5-Goeleven Jeroen

    6-Bunkens Kris

    7-Bruyndonkx Stijn

    8-De Feyter Tom

    9-Beyens Joeri

    10-Verheyden Robin

    11-Van Gorp Yves 12-Bellen Wesley 13-Hanlet Laurent 14-De Feyter Ken 15-Van den Broeck Maxim 16-Verelst Bert 17-Steurs Kevin 18-Van Olmen Jef 19-Muylst Andy 20-Van Roy Sven

     

    C renners - 64,9 km

    1-Pauwels Vital

    2-Witvrouwen Kris

    3-Heremans Koen

    4-Verbinnen Dirk

    5-Linotte Ludovic

    6-Dockx Peter

    7-Wijckmans Kristof

    8-Tuyls Robby

    9-Van Hemelrijck Steve

    10-Van Roosbroeck Patrick

    11-Cargnello Michel 12-Schut Henry 13-Vermote Patrick 14-Vanberghen Wim 15-Compere Serge

     

    D renners - 64,9 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Wuyts Hans

    3-Van Bael Hans

    4-Van der Mieren Kris

    5-Vangenechten Freddy

    6-Huon Xavier

    7-Van den Bergh Wim

    8-Lahou Rudy

    9-Vos Peter

    10-Fierens Paul

    11-Van Loy Eddy 12-Van der Auwera Benny 13-Verdeyen Jos 14-Peeters Jan 15-Brabants Bruno

     

    E renners - 64,9 km

    1-Deusse Leon

    2-Meijers Jo

    3-Durant Martin

    4-Van Gils Rene

    5-Mariotti Eliseo

    6-De Bakker Ludo

    7-Delfosse Joseph

    8-Delfosse Catherine

    9-Degeest Roland

    10-Dom André

    26-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/08/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 32ste Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

      Patrick Cocquyt

    Zaterdag 26/08/2017 ASBEEK (17


    Cat.A - 70,4 km - 25 deelnemers

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Kenny Govaert

    3 Bart Deurbroeck

    4 Bert Van Der Trappen

    5 Pascal Heyvaert

    6 Bjorn Lison

    7 Joery De Somer

    8 Maxim Vertonghen

    9 Yorick Lison

    10 Bjorn Coomans

    11 Stijn Gidé 12 Niels Six 13 Gunter De Coen 14 Cedric Rottiers 15 Alexander Freese 16 Tommy Baeyens 17 Benoit Georges 18 Gregory Camerlinckx

     

    Cat.B - 64 km - 25 deelnemers

    1 Jarno VERHOFSTADT

    2 Kurt Eeckhout

    3 Nico Budo

    4 Peter Van Haverbeek

    5 David Haegeman

    6 Andy Annendijck

    7 Peter Vermassen

    8 Steven Van Rijckeghem

    9 Raf Van Den Bossche

    10 Tom De Beer

    11 Gert De Jonghe 12 Tom De Smet 13 Devid Schoonjans 14 Paul Hens 15 Frederik Robberechts 16 Jurgen Stijnen 17 Steven Verschelden 18 Dominiek Porte 19 Andy Hoes

     

    Cat.C - 64 km - 41 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Bruno Bruyere

    3 Patrick Bobelijn

    4 Richard Edwarts

    5 Kristof Reniers

    6 Guy De Coster

    7 Gunther Quintelier

    8 Jimmy De Paepe

    9 Pascal Kestemont

    10 Jerry Portier

    11 Bert Peelman 12 Dominique Van Den Eede 13 Peter Maes 14 Alain Goolaerts 15 Chris Foriers 16 Rudolf Cornelis 17 Christophe Desmaren 18 Jurgen De Backer 19 Pascal Raes 20 Ronny Coppens

     

    Cat.D - 57,6 km - 33 deelnemers

    1 Rudy THOMAS

    2 Danny De Backer

    3 Eddy Vermeir

    4 Patrick Jacobs

    5 Wim Winandy

    6 Ronald Rents

    7 Eddy Beirnaert

    8 Eric De Rijst

    9 Jan De Mulder

    10 Patrick Van Ransbeeck

    11 Pierrot Mesotten 12 Marc Tabourdon 13 Ronny Cosijn 14 Marc Vandenwijngaerden 15 Rudi De Bondt 16 Marc Persijn 17 Hugo Van Linden 18 Luc Vrancken 19 Salvatore Biancucci 20 Ronny Goolaerts

     

    Cat.E - 51,2 km - 29 deelnemers

    1 Ronny PARIDAENS

    2 Dirk Van Hove

    3 Michel Willems

    4 Joost Pieters

    5 Wim De Coninck

    6 Rony Govers

    7 Piet Van Vaerenbergh

    8 Rudy Van De Velde

    9 Jos Claessens

    10 Christophe Davies

    11 Rudy Berwart 12 Paul Geudens 13 Ronny Raes 14 Jean Pierre Hastin 15 Paul Castelyn  16 Guy Vanparrijs 17 Christian Somers 18 Luc Francois 19 Guy Theys 20 Jos Maes

     

    Cat.F - 44,8 km - 16 deelnemers

    1 Marc VERVONDEL

    2 Noel Burggraeve

    3 Andre Bultinck

    4 Pierre Remory

    5 Jozef Deneef

    6 Rene Mertens

    7 Johny Van Holen

    8 Willy Teirlinck

    9 William De Cremer

    10 Frank Rijpens

    11 Roger Wauters 12 Willy Corthier 13 Danny Luypaert 14 Jozef Scheirlinckx 15 Romain Tutteleers

    26-08-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    25-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 25/08/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN VRIJDAG 25/08/2017     


    Vrijdag 25/08/2017 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,04 km/h

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 MIRALIYEV Sultanmurat KAZ TRACK TEAM ASTANA

    4 O´CALLAGHAN Mark IRL AQUA BLUE

    5 SHATOVKIN Sergey KAZ TRACK TEAM ASTANA

    6 TURAR Assylkhan KAZ TRACK TEAM ASTANA

    7 STENSON Adam IRL TEAM BIKEWORX

    8 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCC

    11 HAEMELS Bavo 12 VASSILENKOV Roman KAZ 13 VANDYCK Niels 14 CADRON Julien 15 DE BLOCK Nick 16 FYFFE Angus IRL 17 VAN DE PERRE Dimitri 18 THIELEMANS Mike 19 GOOSSENS Mathieu 20 GAINEYEV Robert KAZ 21 KOOLS Jos NED 22 VAN WESEMAEL Maarten 23 MOYSON Jelle 24 BERTELS Jef 25 ZHUMAKAN Alisher KAZ 26 DE KOKER Bram 27 DE OST Jarne 28 DELOOF Senne 29 DE COCK Dries 30 LEFEBVRE Jeremy
    25-8-2017-merchtem 489.JPG 25-8-2017-merchtem 486.JPG
           Winnaar Michael Adriansen.                    Winnaar te Merchtem Michael Adriaensen en de 2de Jens Moens.
    25-8-2017-merchtem 484.JPG
            Winnaar te Merchtem Michael Adriaensen en de 2de Jens Moens.
    25-8-2017-merchtem 447.JPG
    Aankomst van winnaar Michael Adriaensen voor Jens Moens, Sultanmurat Miraliyev,
    Mark O'Callghan en Sergey Shatovkin.

    25-8-2017-merchtem 362.JPG
    25-8-2017-merchtem 327.JPG
    25-8-2017-merchtem 322.JPG
    25-8-2017-merchtem 298.JPG
    25-8-2017-merchtem 239.JPG
    25-8-2017-merchtem 232.JPG
    25-8-2017-merchtem 210.JPG
    25-8-2017-merchtem 156.JPG
    25-8-2017-merchtem 129.JPG
    25-8-2017-merchtem 119.JPG
                              Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke.
    25-8-2017-merchtem 109.JPG
    25-8-2017-merchtem 105.JPG
    25-8-2017-merchtem 102.JPG
    25-8-2017-merchtem 056.JPG
    25-8-2017-merchtem 054.JPG
    25-8-2017-merchtem 038.JPG
    25-8-2017-merchtem 029.JPG
    25-8-2017-merchtem 021.JPG
    25-8-2017-merchtem 018.JPG
              Start te Merchtem van de Elite z.c. en Beloften met 34 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2017 om 23:06 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!