.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERWEDSTRIJDEN TE VRASENE !!!

    Wielrennen in Vrasene

     

    Fantastische kermisaffiche voor De Vrasense Wielervrienden !!!   

     

    De Vrasense Wielervrienden zijn weer klaar voor een nieuwe uitdaging met hun drie  koersdagen ter gelegenheid van de zomerkermis. Dit jaar zijn er evenwel enkele  koerswijzigingen.    

     

    Elite z/c en U23 (beloften) op woensdag 12 juli

    Ruben Apers PHOTONEWS_10619489-462.jpg  Cedric Beck.jpg
                    Ruben Apers                          Cedric Beck

    De lokale renners Ruben Apers en Cedric Beck verteerden intussen hun overstap van de juniores naar de U23 (beloften) goed. Vorige jaren waren ze al actief op hun thuisfront, maar dan bij nieuwelingen en juniores, en wellicht zullen ze ook nu weer hun beste beentje willen voorzetten. 

     

    Op woensdag 12 juli om 18 uur (ook een nieuw startuur) zetten de elite zonder contract en U23 (beloften) aan in Vrasene in de Grote Prijs Bomarzo. De kalender ziet er uitstekend uit om een puik aantal renners naar Vrasene te loodsen (enkel nog een wedstrijd ‘Open’ in Arendonk). De jongste jaren kwamen er steeds minder juniores opdagen, temeer daar ze soms niet mochten koersen wegens clubverplichtingen of meerdaagse wedstrijden. Ook een reden om het eens over een andere boeg te gooien.       

     

    Er worden 14 ronden afgelegd voor een totale afstand van 117 km. Start aan de kerk en aankomst aan café Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene. 

     

    Vrouwen-elite op vrijdag 14 juli

     

    De Vrasense Wielervrienden hebben intussen reeds zes jaar geleden uitbreiding gezocht van het wielerprogramma met een wedstrijd voor dames-elite.  Deze wedstrijd, de 7de Grote Prijs IndusClean, gaat door op vrijdag 14 juli om 18 uur. Er worden 15 ronden afgelegd over een totale afstand van 96 km.  Start aan de kerk en aankomst aan café Sleutelhof in de Brugstraat te Vrasene.  Er wordt 1.500 euro extra prijzengeld voorzien en elke ronde is er een premie te verdienen. Deze wedstrijd kadert ook in het nieuwe initiatief van de eerste Ladies Cycling Trophy Oost-Vlaanderen.     

     

    Een overzichtje van de erelijst van de zes voorbije edities:

    2011 – Kim De Baat (Ned) – 53 deelneemsters 

    2012 – Amy Bradley (Aus) – 50 deelneemsters

    2013 – Kelly Druyts – 89 deelneemsters

    2014 – Thalita De Jong (Ned) – 41 deelneemsters

    2015 – Demmy Druyts – 64 deelneemsters 

    2016 – Lotte Van Hoek (Ned) – 80 deelneemsters 

     

    Het 59ste wielerjaar van Vrasene wordt door ‘De Vrasense Wielervrienden’ georganiseerd. Het bestuur bestaat uit stichter Floribert Vermeiren, de bestuursleden Johny Vermeiren,  Alfons Colman, Dirck Meersman en Eric Soetens, en voor de public relations zorgt Gerry Van Gasse. 

     

    Het CHW (Comité ter Heropleving van de Wielersport) uit Beveren zal opnieuw medewerking verlenen aan bovenstaande twee wedstrijden. 

     

    6de Grote Prijs van Vrasene op extra koerszondag 16 juli

     

    Er komt voor De Vrasense Wielervrienden nog een extra koersdag bij, met name de 6de Grote Prijs van Vrasene voor leden van de wielerclubs en inwoners van Vrasene. Deze organisatie, in samenwerking met WTC Vrasene, nemen ze over van De Brugvrienden. Deze eerste wedstrijd start om 12.30 uur over 5 ronden of 32,5 km. Er is 100 euro te verdienen. Er moet bij de start een bewijs van aansluiting bij een wielertoeristenclub uit Vrasene zijn of men moet woonachtig zijn in Vrasene.

     

    Bovenop komt op deze koersdag om 14.30 uur de 17de Grote Prijs van Groot-Beveren voor leden van de wielerclubs (geen vergunning) uit Groot-Beveren en inwoners van Vrasene. Er zijn 8 ronden over 52 km en een prijzenpot van 250 euro. Hier is het bewijs van aansluiting bij een wielertoeristenclub uit Groot-Beveren of een verblijfsadres in Vrasene belangrijk.

     

    Tenslotte is er om 16 uur nog het 29ste kampioenschap van België voor WAOD (open categorie). Er zijn 12 ronden over een afstand van 78 km en een prijzenpot van 500 euro. Voor de eerste drie renners is er een podium met Belgische kampioenentrui, palmen en medailles. 

     

    Inschrijven kan vanaf 11.30 uur in café ’t Sleutelhof aan de Brugstraat 39 in Vrasene.

    07-07-2017 om 12:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 06/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 22°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met de Titel van Vlaams Kampioen !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg 

        Patrick Cocquyt         Koen De Bosscher

     

    Donderdag 6 Juli ST GORIKS OUDENHOVE (9620) – VLAAMS KAMPIOENSCHAP A, C en E

      

    Cat.A/B – 48 deelnemers – 82,5 km

    1 Arno DE WISPELAERE

    2 Olivier De Smet

    3 Koen Van Geyt

    4 Mauro Cooman = VK cat.A

    5 Pieter De Paepe

    6 Gillian Van Rymenant

    7 Bjorn Lison

    8 Roel Reigel

    9 Kenny Govaert

    10 Ruben Broeckaert

    11 Stijn Gidé 12 Germer Cardon 13 Jeroen De Winter 14 David Haegheman 15 Pascal Heyvaert 16 Gunter De Coen 17 Geert Clymans 18 Kevin Van Laetem 19 Stijn Peelman 20 Bjorn Coomans

     

    Cat.C/D – 42 deelnemers – 71,5 km

    1 PATRICK COCQUYT

    2 Koen De Bosscher = VK cat.C

    3 Kurt Eeckhout

    4 Gino Primo

    5 Lieven Van De Perre

    6 Jimmy De Paepe

    7 Ronny Van Der Vurst

    8 Gino De Weirdt

    9 Bruno Bruyere

    10 Gunther Quintelier

    11 Jerrry Cooman 12 Bert Peelman 13 Stefan Verhaeghe 14 Pascal Kestemont 15 Eric De Ryst 16 Jan De Mulder 17 Filip De Wannemaeker 18 Danny De Backer 19 Patrick Muylaert 20 Kurt Leuntjes

     

    Cat.E/F – 22 deelnemers – 60,5 km

    1 Eddy VANOPSTAL = VK cat.E

    2 Joost Pieters

    3 Michel Willems

    4 Jan Van Den Brande

    5 Dirk Van Hove

    6 Luc Van Mol

    7 Wim De Coninck

    8 Rene De Brucker

    9 Piet Van Vaerenbergh

    10 Noel Willems

    11 Luc Witman 12 Rene Mertens 13 Christian Somers 14 Pierre Remory 15 Stefaan Grymonprez 16 Raf Vercammen 17 Harmel Van Den Bossche 18 Rudy Van De Velde 19 Andre Bultinck 20 William De Cremer

    07-07-2017 om 08:48 geschreven door kenny


    06-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 06/07/2017

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE MELLE VAN DONDERDAG 06/07/2017     


    Donderdag 06/07/2017 MELLE (O) - Men Elite - 156 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 45

    1 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    4 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 EVANS Brad NZL DRAPAC

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VAN DER HOORN Taco NED TEAM ROOMPOT

    8 DERUETTE Thomas WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 MONK Cyrus AUS DRAPAC

    10 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 DE WINTER Ludwig 12 ROSS Matthew AUS 13 TEASDALE Joshua GBR 14 VAN BOVEN Frederiek 15 STEVENS Timothy 16 VAN DER PLOEG Neil AUS 17 DE KETELE Angelo 18 BREYNE Jonathan 19 AULAR Orluis VEN 20 YATES Theo AUS 21 OLIEBOS Jordy 22 VERWAEST Kevin 23 DE CLERCQ Angelo 24 VAN RAEPENBUSCH Ruben 25 VAN GANSEN Sam 26 CANT Jelle 27 LEA Jason AUS 28 DEVOLDER Stijn 29 BUYLE Pieter 30 WANTE Jari
    6-7-2017- melle 662.JPG
                                             Winnaar te Melle Kenny Dehaes.
    6-7-2017- melle 671.JPG
                            Winnaar te Melle Kenny Dehaes met de bloemen.
    6-7-2017- melle 653.JPG
                                            Winnaar te Melle Kenny Dehaes.
    6-7-2017- melle 592.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Dehaes voor Benjamin Verraes, Niels De Rooze,
    Louis Verheslt, Brad Evans en Jérôme Baugnies.

    6-7-2017- melle 599.JPG
    6-7-2017- melle 561.JPG
    6-7-2017- melle 473.JPG
    6-7-2017- melle 414.JPG
    6-7-2017- melle 405.JPG
    6-7-2017- melle 395.JPG
    6-7-2017- melle 377.JPG
    6-7-2017- melle 357.JPG
    6-7-2017- melle 334.JPG
    6-7-2017- melle 302.JPG
    6-7-2017- melle 297.JPG
    6-7-2017- melle 263.JPG
    6-7-2017- melle 234.JPG
    6-7-2017- melle 220.JPG
    6-7-2017- melle 210.JPG
    6-7-2017- melle 196.JPG
    6-7-2017- melle 185.JPG
    6-7-2017- melle 139.JPG
    6-7-2017- melle 121.JPG
    6-7-2017- melle 117.JPG
    6-7-2017- melle 111.JPG
    6-7-2017- melle 085.JPG
    6-7-2017- melle 074.JPG
    6-7-2017- melle 055.JPG
    6-7-2017- melle 034.JPG
    6-7-2017- melle 027.JPG
    6-7-2017- melle 021.JPG
                       De start te Melle van de Men Elite met 81 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 06/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 06/07/2017 MELLE (O) - Men Elite - 156 km - 42,53 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 45

    1 DEHAES Kenny WANTY-GROUPE GOBERT

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DE ROOZE Niels TARTELETTO-ISOREX

    4 VERHELST Louis PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 EVANS Brad NZL DRAPAC

    6 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    7 VAN DER HOORN Taco NED TEAM ROOMPOT

    8 DERUETTE Thomas WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    9 MONK Cyrus AUS DRAPAC

    10 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 DE WINTER Ludwig 12 ROSS Matthew AUS 13 TEASDALE Joshua GBR 14 VAN BOVEN Frederiek 15 STEVENS Timothy 16 VAN DER PLOEG Neil AUS 17 DE KETELE Angelo 18 BREYNE Jonathan 19 AULAR Orluis VEN 20 YATES Theo AUS 21 OLIEBOS Jordy 22 VERWAEST Kevin 23 DE CLERCQ Angelo 24 VAN RAEPENBUSCH Ruben 25 VAN GANSEN Sam 26 CANT Jelle 27 LEA Jason AUS 28 DEVOLDER Stijn 29 BUYLE Pieter 30 WANTE Jari

     

    06/07/2017 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 - 69 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 5

    1 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    4 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    5 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 BEUSELINCK Briek VIND! CYCLING PROJECT

    8 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    9 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    11 CONSTANT Kenny 12 DE RUYSSCHER Dante 13 DECLERCQ Thierry 14 CLAERHOUT Sven 15 BRUYNEEL Giel 16 CASTRIQUE Jonas 17 DEBUYSERE Wannes 18 PLANCKAERT Emiel 19 LAPERE Kris 20 BOUTTÉ Jordy 21 VANNESTE Evert 22 BOSMANS Arne 23 VERVERKEN Pieter 24 CAVEY Laurens 25 VANHOVE Jonas 26 DEQUIDT Frederik 27 TOORTELBOOM Frederik 28 DECOTTIGNIES Jason 29 ALDERWEIRELD Robin 30 VANHAECKE Thomas

    06-07-2017 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    tmz.jpg
    Proficiat aan KURT VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

     Kurt Van Raemdonck.jpg   
    Kurt Van Raemdonck

    Maandag 03/07/2017 – KLOOSTERZANDE - Trimbelangen Midden Zeeland

    Amateurs – 42 deelnemers

    1-Tim van Dijke (Colijnsplaat)

    2-Stefan Laurijssen

    3-Marc Blok

    4-Mick van Dijke

    5-Kevin Van Raemdonck

    6-Kristof De Baets

    7-Rico van Damme

    8-Roy Guequierre

    9-Patrick van Boven

    10-Thijmen Braem

    11-Dennis Raadtgever-12-Cornelis Bakker-13-Tristan van Sante-14-Gregory van Waeijenbergh-15-Bart de Cock-16-Willem Jan-Koeman-17-Jack Wenders-18-Bryan Cap-19-Edzard van Ewijk-20-Peter de Braal-21-Christiaan Kik-22-Danny Nachtegaal-23-Jeroen Heijens-24-Richard Wullems-25-Roelof Tolman-26-Jacob de Roo-27-Rinco de Kraker-28-Kurt Heymans-29-Wesley van Noord-30-Gunter van Gaeveren-31-Martin Lukasse-32-Michel van Bunder-33-Jelle Dhollander-34-Gerard van Haaften-35-Lawrence Vandermeersch-36-Peter Rottier-37-Vincent Maes

     

    Amateurs +40 jaar – 28 deelnemers

    1-KURT VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2-Dave Van Roeyen

    3-Sjoerd Bult

    4-Michel de Koning

    5-Niky Deijkers

    6-Gerd Smet

    7-Lieven Van De Perre

    8-Giovanni Van Drom

    9-Rinie van Zundert

    10-Jean Paul-Reunis

    11-Rik de Vree-12-Willem Ruijzing-13-Wim Rombaut-14-Andy van Loon-15-Jan vd Nobelen-16-Johan Brouwers-17-Sjaco Hoondert-18-Freddy Van Camp-19-Patrick Cornelissen-20-Danny Van Hoof-21-Kees Raats-22-Danny Van Guyse-23-Luc Swartele-24-Edwin Kas-25-Mark Baart-26-Guido Kramer-27-Marc Vanacker

     

    D-categorie – 41 deelnemers

    1-Aart van Steveninck (Clinge)

    2-Chris Hamerlinck

    3-Yannick Sprangers

    4-Tom van Houte

    5-Wim Vanderveken

    6-Emile Elzinga

    7-Stefan Loof

    8-Patrick van Straten

    9-Gyon Asselman

    10-Robin Talen

    11-Arjen van Damme-12-Danny Michielse-13-Simon Jansen-14-Peter Heymans-15-Ronald Gort-16-Pascal van Strien-17-Gino Van Broeck-18-Pieter Voets-19-Nino vd Starre-20-Marijn Vermue-21-Nieils van Antwerpen-22-Ludwig Walrave-23-Ronald Withagen-24-Jurgen de Maat-25-Thijs Geuze-26-Michael Hazen-27-Kevin Velghe-28-Michiel de Haas-29-Edwin Talen-30-Dennis den Haan-31-Damy Vader-Middelburg-32-Erwin de Bock-33-Yannick Schiltz-34-Lars vd Beek-35-Jochem Roels-36-Dimitri Nijs

     

    S/P-categorie – 48 deelnemers

    1-Dennis Doens (Oostburg)

    2-Glen Bogaerts

    3-Wessel Bakhuizen

    4-Adrian de Witte

    5-Peter Bakker

    6-Reggie Goole

    7-Stefan de Schrijver

    8-Jente Samson

    9-Kelvin Bonne

    10-Dylan Soetens

    11-Patriuck Dankaart-12-Jasper Dophemont-13-Martijn de Kok-14-Kris van Meele-15-Jeffrey Walhout-16-Erwin van Keulen-17-Jan Riemens-18-Quinten Ginneberge-19-Luc Riemens-20-Martij Poppe-21-Peter Verplancke-22-Mink Louwerse-23-Jacco van Burg-24-Jan de Muynck-25-Bart Verhaege-26-Erik de Block-27-Ron Bustraan-28-Rini Boidin-29-Maarten Goeree-30-Nico van Est-31-Glenn Nieuwersteeg-32-Dies Franse-33-Johan vd Kooi-34-Peter van Langevelde-35-Dieter de Craene-36-Arjan van Hekke-37-Marco Kouijzer-38-Mark van Gaever-39-Chantal Verstraten(d)-40-Lotte Overdevest(d)-41-Chris Soetens-42-Sonny van Kruijssen-43-Jurgen Soffers-44-Rudy Buzeijn-45-Giovanni de Bruijne-46-Frank van Kruyssen-47-Ilona de Koning(D)-48-Gert jan-de Vaan

    06-07-2017 om 14:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/07/2017
    VWV.jpg

    Woensdag 05/07/2017 HOUTVENNE (2235)

    Liefhebbers - 72 km

    1-Verheyden Robin

    2-Goeleven Jeroen

    3-De Weerdt Nick

    4-Veroft Jelto

    5-Heylen Keith

    6-Van Kerckhoven Niels

    7-Van den Broeck Maxim

    8-Dieltjens Gert

    9-Verheyden Joris

    10-De Feyter Tom

    11-Kemerlinckx Kristof 12-Van Der Sanden Maarten 13-Deprée Kim 14-Ledegen Dietmar 15-Mariën Jim 16-Van Gorp Yves 17-Van Vlasselaer Sven 18-Willemen Kristof 19-Mertens Kjell 20-Dubois Andy

     

    C renners - 60 km

    1-Heremans Koen

    2-De Busser Jean Paul

    3-Vermote Patrick

    4-Fets Benny

    5-Verschueren Ivan

    6-Bogaerts Patric

    7-Tuyls Robby

    8-Ooms Gunter

    9-Cargnello Michel

    10-Witvrouwen Kris

    11-Rijken Peter 12-Claes Benny 13-Dockx Peter 14-Verbinnen Dirk 15-De Proost Jim 16-Van Woensel Alain 17-Smits Kurt 18-Van den Plas Kurt 19-De Batist Jef 20-De Backer TOm

     

    D renners - 60 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Van der Mieren Kris

    3-Vluymans Erik

    4-Keim Luc

    5-Van Der Mieren Daniel

    6-Van Loy Eddy

    7-Van Bael Hans

    8-Haest Eddy

    9-Peeters Luc

    10-Geeraert Rudi

    11-Follon Ronny 12-Goris Thomas 13-Geets Frank 14-Minnen Marc 15-Fierens Paul

     

    E renners - 60 km

    1-Durant Martin

    2-Van Loy Ellen

    3-Delfosse Catherine

    4-Vercammen Raf

    5-Delfosse Joseph

    6-Van den Broeck Louis

    7-Vandersande Elise

    8-Dom André

    9-Van Thielen Marcel

    06-07-2017 om 14:21 geschreven door kenny


    05-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Lennert Cappan.jpg

       Lennert Cappan

    Woensdag 05/07/2017 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 16

    1 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    2 LEAR Samuel USA VOLHARDING

    3 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    4 CHAMON Thomas TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    5 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    7 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    8 MUS Aloïs SHIFTING GEARS

    9 D´HOORE Giorgio WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 BREYE Florent FRA

    11 COURTENS Igor 12 GODERIS Jelle 13 DURY Davy 14 DE JAEGHERE Ruben 15 HENNING Sam GBR 16 CAETHOVEN Steven 17 SCHOTTE Lauwrence 18 DE VINK Gregory RSA 19 VANDAELE Angelo 20 SAVAGE Kieran GBR 21 QUERTINMONT Corentin 22 DENOLF Ritchie 23 BOTHUYNE Jorden 24 VANTHOURNOUT Brecht 25 MORALES Emiliano MEX 26 BAEKELAND Cedric 27 DOWNES Brandon RSA 28 DEBOOT Bruce 29 VANDERBEKEN Brent 30 TAYLOR Jude GBR 
     
     

    05/07/2017 DIKKEBUS (W) - Juniores - 84,5 km - 40,65 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 27

    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANDENDRIESSCHE Stef ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DOCHY Thibaut ACROG - BALEN BC

    7 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    8 JONES Thomas AUS INFORM

    9 SCOTT Joshua NZL ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 VOLKAERT Jonas 12 HELBERG Ruben RSA 13 COMPERNOLLE Justin 14 MAES Laurens 15 TACK Jan-emiel 16 DERIBREUX Achille 17 BEYENS Matisse 18 JACQUES Jarne 19 FIEUW Staf 20 ROELAND Tycho 21 TURNBULL Carter AUS 22 ORMISTON Callum RSA 23 WESTELINCK Jesper NED 24 DE VYLDER Robbe 25 HANNE Milan 26 GELDHOF Wannes 27 SENRAME Arthur 28 BÉHAGUE Rémi FRA 29 BURPEE Bryan USA 30 DESCAMPS Maxence

     

    05/07/2017 HEERS (LB) - Juniores - 81,6 km - 42,49 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 9

    1 VAN BELLE Bas NED LRTV SWIFT

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    4 DELWICHE Kilian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    7 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    11 VANDERBORGHT Kamiel 12 BROXHAM Rickardo RSA 13 STUIJ Thom NED 14 SAULS Abdul Muttalib RSA 15 SCHEERS Lander 16 THOME Yohan 17 MATTHEWS Daniyal RSA 18 NICOLAES Frédéric 19 SCHURMANN Jordan 20 LAMBEIR Joachim 21 VANGRONSVELD Rob 22 CLAUSSE Axel 23 TASKINEN Julius FIN 24 DE WILDE Luca 25 HOPPERETS Christophe 26 VAN OLMEN Siebe 27 VAN DER TOUW Milan NED 28 VANHULST Jens 29 HALLEUX Simon 30 HEYLEN Gilles 33 ADRIAENSSENS Jenno

     

    05/07/2017 DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 58,5 km - 38,98 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 VAN RYCKEGHEM Lars CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 MOLLY Gil WIELERTEAM IEPER

    5 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    7 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    8 CLAUS Benoît CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN COMPERNOLLE Jamie CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VAN KEMPEN Jules USA TRI-CYCLISTS BRC

    11 DEJONGHE Michiel 12 TORNU Florian FRA 13 SEYNAEVE Robin 14 BOUCHARD Mathis 15 DELAHAYE Jens 16 MATTHEWS Robert AUS 17 MALFAIT Ines 18 LEWILLE Ian 19 DEBORGGRAEVE Matthew 20 DEWULF Gust 21 DELVART Theo FRA 22 FEDERICO Nicolas USA 23 RIJS Ruben 24 VANGHELUWE Warre 25 VERSCHEURE Miel 26 DEBRABANDERE Michiel 27 D´HOLLANDER Senne 28 DEKIEN Sander 29 MAERTENS Jawën 30 NOREILDE Mathias

     

    05/07/2017 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 62,1 km - 39,05 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 ALENTEYNS Jorit SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    8 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 MARIT Senne JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN ROOSBROECK Jan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN ZANDE Devin 12 BONTINCK Jarne 13 BEECKMAN Brent 14 DE PAUW Robbe 15 TIMMERMANS Tristan NED 16 DE LAET Tomas 17 VIDTS Obie 18 GIJBELS Jonas 19 KAES Xedric 20 VAN DER MEULEN Wout 21 BOONS Jente 22 VAN DER TAELEN Glen 23 VERSTRYNGE Emiel 24 HALS Bjarne 25 COPPENS Cisse 26 DE VOS Sander 27 DHONDT Jarno NED 28 LIEVENS Niels 29 ARNOUTS Brent 30 MALFAIT Willem 36 COSYNS Milan

    05-07-2017 om 21:45 geschreven door kenny


    04-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OPDORP VAN DINSDAG 04/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OPDORP VAN DINSDAG 04/07/2017     


    Dinsdag 04/07/2017 OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,66 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 11

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    11 DE GROOTE Arne 12 DE BLOCK Nick 13 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 14 PEERSMAN Gerben 15 BOLLE Yenzo 16 DE OST Jarne 17 VAN GANSEN Sam 18 KIVITS Marc NED 19 POLSPOEL Jonas 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 MOORS Oliver GBR 22 HAVERALS Lars 23 POLAK Thomas NED 24 ADRIAENSEN Michael 25 VAN BUGGENHOUT Joeri 26 MOYSON Jelle 27 VAN DE VELDE Guillaume 28 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 29 AKKERMANS Lars NED 30 FITZWATER Matias NZL 33 MOESKOPS Jiry 42 VAN ROOSBROECK Patrick
    4-7-2017-opdorp 539.JPG
    Podium te Opdorp met winnaar Jens Vandenbogaerde, Guy Smet en Jens Moens.
    4-7-2017-opdorp 547.JPG
                               Winnaar te Opdorp Jens Vandenbogaerde.
    4-7-2017-opdorp 522.JPG
                         Een woordje uitleg van winnaar Jens Vandenbogaerde.
    4-7-2017-opdorp 464.JPG
                                 Aankomst van winnaar Jens Vandenbogaerde.
    4-7-2017-opdorp 460.JPG
                 Aankomst van winnaar Jens Vandenbogaerde voor Guy Smet.
    4-7-2017-opdorp 468.JPG
                                  Aankomst van de 2de Guy Smet uit Kruibeke.
    4-7-2017-opdorp 474.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Jens Moens voor Niels Vandyck, Jan Vancompernolle,
    Boris Van Renterghem, Fabio Sinoy, Guy Van Broekhoven, Tim Vercauteren en Lennert Teugels.

    4-7-2017-opdorp 496.JPG
    4-7-2017-opdorp 449.JPG
    4-7-2017-opdorp 396.JPG
    4-7-2017-opdorp 383.JPG
                                            Links vooraan Guy Smet.
    4-7-2017-opdorp 367.JPG
    4-7-2017-opdorp 361.JPG
                                            Vooraan Tim Vercauteren.
    4-7-2017-opdorp 323.JPG
    4-7-2017-opdorp 290.JPG
    4-7-2017-opdorp 280.JPG
    4-7-2017-opdorp 222.JPG
    4-7-2017-opdorp 206.JPG
    4-7-2017-opdorp 188.JPG
    4-7-2017-opdorp 184.JPG
    4-7-2017-opdorp 143.JPG
    4-7-2017-opdorp 116.JPG
    4-7-2017-opdorp 048.JPG
    4-7-2017-opdorp 043.JPG
    4-7-2017-opdorp 033.JPG
    4-7-2017-opdorp 013.JPG
    4-7-2017-opdorp 004.JPG
    4-7-2017-opdorp 001.JPG
             De start van de Elite z.c. & Beloften te Opdorp met 56 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 04/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 04/07/2017 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 46,52 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 13

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 BUYSSE Lennert INDIVIDUEEL

    3 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 VAN RUYMBEKE Thieme MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 BALCAEN Manolito WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 DE VRIESE Stijn VETRAPO CYCLING TEAM

    7 LAMMERTYN Foeke INDIVIDUEEL

    8 OLIEBOS Jordy UNITED C.T.

    9 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    10 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    11 BUYSSE Jos 12 RAY Alexander NZL 13 DE KEE Glenn 14 DE SCHUYTER Arne 15 VAN HYFTE Steven 16 DE GREVE Maxim 17 VANDAELE Angelo 18 DE SCHUYTER Tim 19 CADRON Julien 20 OLIVER Jake AUS 21 GOEMAN Jonas 22 DELBAERE Tijs 23 VANDENBOSSCHE Cedric 24 DE WITTE Brecht 25 CORNELIS Nico 26 RIGG Jason AUS 27 ASTELL Michael AUS 28 VAN COMPERNOLLE Kenneth 29 LAMMENS Laudelino 30 BRAET Vinnie

     

    04/07/2017 OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 44,66 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 11

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    7 SINOY Fabio UNITED C.T.

    8 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    9 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    10 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    11 DE GROOTE Arne 12 DE BLOCK Nick 13 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 14 PEERSMAN Gerben 15 BOLLE Yenzo 16 DE OST Jarne 17 VAN GANSEN Sam 18 KIVITS Marc NED 19 POLSPOEL Jonas 20 VAN DE PERRE Dimitri 21 MOORS Oliver GBR 22 HAVERALS Lars 23 POLAK Thomas NED 24 ADRIAENSEN Michael 25 VAN BUGGENHOUT Joeri 26 MOYSON Jelle 27 VAN DE VELDE Guillaume 28 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 29 AKKERMANS Lars NED 30 FITZWATER Matias NZL 33 MOESKOPS Jiry 42 VAN ROOSBROECK Patrick

    04-07-2017 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Bjorn Coomans 2015.jpg
       Bjorn Coomans

    Maandag 3 Juli HUMBEEK (1851)


    Cat.A – 20 deelnemers – 50' + 3 ronden

    1 BJORN COOMANS (Ruisbroek)

    7 Walter Verhelst

    04-07-2017 om 20:17 geschreven door kenny


    2 Bert Van Der Trappen

    3 Kenny Govaert

    4 Kevin Van Den Cruijce

    5 Joery De Somer

    6 Jeroen De Winter

    7 Jelle Moyson

    8 Bjorn Lison

    9 Yorick Lison

    10 Bjorn Van Malderen

    11 Edwin De Wit 12 Nick De Busschere 13 Stijn Gidé 14 Kevin selleslagh 15 Rob Lanin 16 Gunter De Coen 17 Tibo De Mesmaecker 18 Gregory Caemerlinckx 19 Ruben Jans

     

    Cat.B – 7 deelnemers – 50' + 3 ronden

    1 Tom PENNINCK

    2 Steven Van Rijckeghem

    3 Tom De Smet

    4 Steven De Greveleer

    5 Simon Van Den Wijngaert

    6 Raf Luyten

    7 Gert Brijs

     

    Cat.C – 11 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Bruno BRUYERE

    2 Gino Primo

    3 Kurt Van Der Plas

    4 Bert Peelman

    5 Pascal Kestemont

    6 Thomas Goris

    7 Gerry Maes

    8 Patrick Van Pachterbeke

    9 Dominique Geldolf

    10 Steve Van Hemelrijck

     

    Cat.D – 14 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Rudy THOMAS

    2 Ronald Rents

    3 Jan De Mulder

    4 Frank Van Der Perre

    5 Denis Wauters

    6 Hugo Van Linden

    7 Luc Keersmackers

    8 Roland Marivoet

    9 Bruno Van De Veken

    10 Daniël Villers

    11 Eddy Vermeir12 Patrick Van Ransbeeck
     

    Cat.E – 12 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Dirk VAN HOVE

    2 Leon Deuss

    3 Christophe Davies

    4 Jan Van Den Brande

    5 Dominique Turcksin

    6 Peter Willockx

    7 Marc Dockx

    8 Guy Theys

    9 Guy Vanparrijs

     

    Cat.F – 7 deelnemers – 45' + 3 ronden

    1 Rene MERTENS

    2 Felix Luyten

    3 Jos Vandermeulen

    4 Jean Blommaert

    5 Willy Teirlinck

    6 Roger Wauters

    03-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 03/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN MAANDAG 03/07/2017     


    Maandag 03/07/2017 BEVEREN SCHAAL SCHOETERS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,86 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 48

    1 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    2 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    4 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    6 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    7 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    8 PLUTO Martin LAT WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN

    9 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    10 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 STOCKMAN Abram 12 VERWAEST Kevin 13 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 14 MERTENS Robin 15 AERTS Thijs 16 AERNOUTS Jim 17 MAES Alexander 18 TASSET Marvin 19 MAFFEIS Dany FRA 20 VAN DYCK Wesley 21 MERTENS Joran 22 TAMINIAUX Lionel 23 BAUDE Arthur 24 PARIDAENS Jasper 25 STOCKMAN Michiel 26 VERBIEST Senna 27 UALGASI Bram 28 BOUTS Jens 29 JACOBS Pieter 30 MARIN Glenn 31 HEIRBAUT Tony 34 VAN GUYSE Jarno 45 VAN DAMME Bart 47 DE KEERSMAEKER Alexander 50 ROTTY Glenn 60 ILEGEMS Ken 79 VAN GOETHEM Kevin 80 DE BOCK Stijn 81 DHOLLANDER Kristof 82 VERBEKE Stijn 90 WIELANDT Sven 94 DE PAEPE Johannes 101 GOOSSENS Kenny 104 DE BOCK Jelle
    3-7-2017-schoeters 1223.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Kenny Molly, Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.

    3-7-2017-schoeters 1212.JPG
    Podium te Beveren met winnaar Kenny Molly, Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.
    3-7-2017-schoeters 1230.JPG
                                               Winnaar Kenny Molly.
    3-7-2017-schoeters 1196.JPG
                                  Een woordje uitleg van winnaar Kenny Molly.
    3-7-2017-schoeters 1091.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Molly voor Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.
    3-7-2017-schoeters 1088.JPG
    Aankomst van winnaar Kenny Molly voor Gianni Marchand en Nicolas Cleppe.
    3-7-2017-schoeters 1097.JPG
    Spurt voor de 4de plaats met Charlie Arimont, Corne Van Kessel, Alexis Caresmel,
    Jordy Bouts, Martin Pluto, Seppe Verschuere en Rutger Wouters.

    3-7-2017-schoeters 1122.JPG
                                               Aankomst van het peleton.
    3-7-2017-schoeters 1003.JPG
    3-7-2017-schoeters 940.JPG
    3-7-2017-schoeters 925.JPG
    3-7-2017-schoeters 582.JPG
    3-7-2017-schoeters 544.JPG
    3-7-2017-schoeters 509.JPG
    3-7-2017-schoeters 473.JPG
    3-7-2017-schoeters 460.JPG
    3-7-2017-schoeters 408.JPG
    3-7-2017-schoeters 320.JPG
    3-7-2017-schoeters 287.JPG
    3-7-2017-schoeters 209.JPG
    3-7-2017-schoeters 197.JPG
    3-7-2017-schoeters 183.JPG
    3-7-2017-schoeters 169.JPG
    3-7-2017-schoeters 150.JPG
    3-7-2017-schoeters 128.JPG
    3-7-2017-schoeters 116.JPG
    3-7-2017-schoeters 103.JPG
    3-7-2017-schoeters 095.JPG
    3-7-2017-schoeters 088.JPG
    3-7-2017-schoeters 078.JPG
            De start van de Elite z.c. & Beloften te Beveren met 152 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2017 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 03/07/2017 BEVEREN SCHAAL SCHOETERS (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,86 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 48

    1 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    2 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    4 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    6 CARESMEL Alexis FRA ESEG DOUAI

    7 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    8 PLUTO Martin LAT WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN

    9 VERSCHUERE Seppe CIBEL - CEBON

    10 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 STOCKMAN Abram 12 VERWAEST Kevin 13 VAINIONPÄÄ Oskari FIN 14 MERTENS Robin 15 AERTS Thijs 16 AERNOUTS Jim 17 MAES Alexander 18 TASSET Marvin 19 MAFFEIS Dany FRA 20 VAN DYCK Wesley 21 MERTENS Joran 22 TAMINIAUX Lionel 23 BAUDE Arthur 24 PARIDAENS Jasper 25 STOCKMAN Michiel 26 VERBIEST Senna 27 UALGASI Bram 28 BOUTS Jens 29 JACOBS Pieter 30 MARIN Glenn 31 HEIRBAUT Tony 34 VAN GUYSE Jarno 45 VAN DAMME Bart 47 DE KEERSMAEKER Alexander 50 ROTTY Glenn 60 ILEGEMS Ken 79 VAN GOETHEM Kevin 80 DE BOCK Stijn 81 DHOLLANDER Kristof 82 VERBEKE Stijn 90 WIELANDT Sven 94 DE PAEPE Johannes 101 GOOSSENS Kenny 104 DE BOCK Jelle

     

    03/07/2017 DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 41,58 km/h

    Aantal deelnemers: 97 - opgevers: 23

    1 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    5 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 FLET Axel FRA ESPOIR CYCLISME SAINT ETIENNE LOIRE

    7 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 COOK Leighton AUS VERIS RACING

    11 DEVALCKENEER Sieben 12 WUYTS Mathijs 13 NOELS Sven 14 VAN IMPE Kevin 15 ONGENA Matthias 16 SIMON Kenn 17 DE PAEPE Pieter 18 BULLEY Lewis GBR 19 VAN DE KEER Kevin 20 FABRI Hannes 21 THOMSON Julian AUS 22 VAN DAMME Indy 23 TIMMERMANS Tim 24 VANLUCHENE Mats 25 NOËL Jordy 26 ASTELL Michael AUS 27 TYTECA Koen 28 VANOPDENBOSCH Koen 29 ALLARD François 30 VAN ENDE Wouter 35 LIESSENS Jarno 48 VAN DEN BERGHE Anthony 51 ONGHENA Matthias

    03-07-2017 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg   Franky Van Oyen 2017 2.jpg

     Koen De Bosscher      Franky Van Oyen

    Maandag 3 Juli 2017 DIKKELVENNE (9890)  


    Catg.A – 73,5 km – 13 deelnemers

    1-Verhofstadt Jarno (Erembodegem)

    2-Vermassen Jens

    3-Apers Michaël

    4-Haegeman David

    5-Van Meirhaeghe Karel

    6-Moerman Jens

    7-Dumortier David

    8-Peeters Nico

    9-De Sutter Stijn

    10-Dhondt Gunter

    11-Staelens Dieter-12-De Smet Olivier-13-De Cock Joeri

     

    Catg.B – 63,7 km – 13 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-De Weirdt Gino

    3-De Corte Peter

    4-Goossens Alex

    5-Verschelden Steven

    6-De Vlieger Sven

    7-Opsomer Sam

    8-Devlies Chris

    9-Van Strijdonck Claude

    10-Van Buggenhout Jurgen

    11-Rabout Rudi-12-Cathelyn Youri-13-De Wannemaeker Filip

     

    Catg.B+ – 63,7 km – 11 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Ridder Richard

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Mariotti Eliseo-Mario

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-De Lannoy Didier

    7-Bourgeois Sylvain

    8-Mortier Luc

    9-Corneillie Gino

    10-Braeckman Geert

    11-Hellinckx Danny

     

    Catg.C – 53,9 km – 24 deelnemers

    1-De Coninck Wim (Grammene)

    2-De Vos Rony

    3-Struyf Raoul

    4-Goossens Marc

    5-Vanopstal Eddy

    6-De Coninck Danny

    7-Pieters Joost

    8-Paridaens Ronny

    9-Watteny Patrick

    10-Heye Hilair

    11-De Baets Johan-12-De Naeghel Jozef-13-Bath Mick-14-Willems Noël-15-Van Lierde Hans-16-D'Hondt Erwin-17-Vyncke William-18-Van Cleemput Paul-19-Somers Chris-20-Reubens Hendrick-21-Dupont Guido-22-De Vuyst Eddy-23-De Meyer Eric-24-Bolle Henk

     

    Catg.D – 53,9 km – 15 deelnemers (+65 jaar)

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Vervondel Marc

    3-Tas Helmuth

    4-Moens Louis

    5-Van Holen Johny

    6-Devadder Andre

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Depreitere Eddy

    9-Scheirlinckx Jozef

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Mous Willy-12-Lockefeir Marinus-13-Luypaert Danny-14-Demiddel Ronny-15-Van Loon Adri

     

    Catg.D+ – 53,9 km – 4 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Hermans Luc

    4-Robijns Robert

    03-07-2017 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 02/07/2017

    FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 02/07/2017     


    Zondag 02/07/2017 BEVEREN WAAS (O) – Dames Elite - 91 km - 35,91 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 17

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    3 HOOGEBOOM Roos NED TWCSTER MAASLAND

    4 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VAN DEN HAUTE Steffy 12 DUTOUR Margot FRA 13 POLSPOEL Maaike 14 PILZ Estefania Sibila ARG 15 ROHDE Lysanne NED 16 LOUCHAERT Justine 17 BAAS Carleen NED 18 DEBBOUDT Evelien 19 FABER Claire LUX  20 DELHAYE Pauline FRA 21 TEMMERMAN Ilse 22 DUPREZ Jurrina 23 HEYNS Joyce 24 DRUYTS Lenny 25 DENEEF Naïka 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 DOCX Mieke 28 GOESSENS Brenda 29 DALVING Shana 30 VAN DEN STEEN Kim 35 BRITS Delphine 38 COMMISSARIS Caren 45 VERTENTEN Soetkin 50 REYNDERS Melanie 57 GELUK Yva NED 58 MAGILL Hazel RSA 59 TEN HARTOG Sarah 61 DELTOMBE Evelien 62 VERHAEGEN Lien 64 BAELE Eveline
    2-7-2017-BEVEREN D. 528.JPG
    Podium te Beveren met winnares Jessy Druyts, Nathalie Bex en Roos Hoogeboom.

    2-7-2017-BEVEREN D. 538.JPG
    Podium te Beveren met winnares Jessy Druyts, Nathalie Bex en Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 547.JPG
                               Een woordje uitleg van winnares Jessy Druyts.
    2-7-2017-BEVEREN D. 549.JPG
                                               De 2de Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 519.JPG
                                         Winnares Jessy Druyts uit Wilrijk.
    2-7-2017-BEVEREN D. 516.JPG
                                      Winnares Jessy Druyts uit Wilrijk.
    2-7-2017-BEVEREN D. 460.JPG
    Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom, Kelly
    Druyts, Femke Verstichelen, Sarah Inghelbrecht en Loes Sels.

    2-7-2017-BEVEREN D. 452.JPG
       Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 448.JPG
        Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 445.JPG
       Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 469.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 474.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 378.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 334.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 290.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 277.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 273.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 250.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 225.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 194.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 176.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 155.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 120.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 111.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 065.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 045.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 041.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 034.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 011.JPG
                 Start van de Dames Elite te Beveren met 90 deelneemsters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2017 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Jessy Druyts 2017.jpg 

            Jessy Druyts


    Zondag 02/07/2017 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 44,08 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 12

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    3 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 DE KEE Glenn 12 BAILLIEVIER Kilian 13 CLEMENS Ed GBR 14 BONNE Jenko 15 MUS Aloïs 16 WYDOOGHE Jaron 17 CHAMON Thomas 18 ALDERMAN Jake GBR 19 PRUVOOST Shayne 20 CLAERHOUT Sven 21 DE KETELE Angelo 22 DEBOOT Bruce 23 DELBAERE Tijs 24 DENOLF Ritchie 25 LAPERRE Krsi 26 DEWACHTER Aaron 27 DECLERCQ Thierry 28 DEFREYNE Cédric 29 VANDAELE Philip 30 LAPIERE Ward 42 VAN DAMME Bart

     

    02/07/2017 BEVEREN WAAS (O) – Dames Elite - 91 km - 35,91 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 17

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    3 HOOGEBOOM Roos NED TWCSTER MAASLAND

    4 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VAN DEN HAUTE Steffy 12 DUTOUR Margot FRA 13 POLSPOEL Maaike 14 PILZ Estefania Sibila ARG 15 ROHDE Lysanne NED 16 LOUCHAERT Justine 17 BAAS Carleen NED 18 DEBBOUDT Evelien 19 FABER Claire LUX  20 DELHAYE Pauline FRA 21 TEMMERMAN Ilse 22 DUPREZ Jurrina 23 HEYNS Joyce 24 DRUYTS Lenny 25 DENEEF Naïka 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 DOCX Mieke 28 GOESSENS Brenda 29 DALVING Shana 30 VAN DEN STEEN Kim 35 BRITS Delphine 38 COMMISSARIS Caren 45 VERTENTEN Soetkin 50 REYNDERS Melanie 57 GELUK Yva NED 58 MAGILL Hazel RSA 59 TEN HARTOG Sarah 61 DELTOMBE Evelien 62 VERHAEGEN Lien 64 BAELE Eveline

     

    02/07/2017 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Juniores - 87,6 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 11

    1 OOSTHUIZEN Jason RSA PRO TOUCH CYCLING CLUB

    2 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    5 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 CLOOTS Kilian SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BROXHAM Rickardo RSA PRO TOUCH

    10 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN LAER Jan 12 LUYTEN Jonas 13 WUYTS Siebe 14 DESPONTIN Pierre 15 COOLS Wannes 16 GROOT DE Noah NED 17 BRUYNS Lennerd 18 TIBACKX Lander 19 WILS Lance 20 WOUTERS Rick 21 STERCKX Domien 22 SAULS Abdul Muttalib RSA 23 VAN HEMELEN Vincent 24 HILLEN Michiel 25 LOUYET Benoît 26 MATTHEWS Daniyal RSA 27 VAN OOSTERWYCK Lennert 28 DOGGEN Sander 29 LEMMENS Sander 30 VANGRONSVELD Rob

     

    02/07/2017 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Juniores - 83 km - 38,45 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 TROFIMOVS Deniss LTU CYLING CLUB MONKEYTOWN

    2 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 NIJHUIS Sven NED VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    4 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 GOOSSENS Rob ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 NIJS Thibaut INDIVIDUEEL

    10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 GIELEN Jasper 12 DELGEYE Guillaume 13 CLAUSSE Axel 14 HOPPERETS Christophe 15 LIESENS Dennis 16 LIEGEOIS Arnaud 17 DE WILDE Luca 18 COURT Arno 19 GEBOERS Tim 20 GEERTS Toon 21 BERAUX Yannick

     

    02/07/2017 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Juniores - 84 km - 42,69 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 16

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    7 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    10 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 LINTHOUDT Arne 12 VAN EECKHOUDT Ruben 13 KESTENS Donovan 14 ROELAND Tycho 15 VANDEVELDE Yentl 16 TURNBULL Carter AUS 17 DE GRAEVE Simon 18 FIVÉ Trystan 19 VERHECKEN Gilan 20 VAN DORPE Guus 21 PUNNEWAERT Zion 22 GONDRY Quinten 23 BRACKE Stan 24 PRIEELS Robbe 25 WESTELINCK Jesper NED 26 CREYGELMAN Jens 27 DE VYLDER Robbe 28 VAN DE CAUTER Zeger 29 BRUGGEMAN Lorenzo 30 FOCQUET Mathijs 36 ROOSE Matteo

     

    02/07/2017 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 40 ,44 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 7

    1 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    2 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    4 BRUYNEEL Tristan TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    6 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 SENS Connor AUS BENDIGO

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    10 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DELAERE Jonas 12 VERDONCK Andres 13 VERLEYEN Mauro 14 BORTELS Théo 15 LITVINOV Dominik 16 GARSBEKE Jelle 17 VERDONCK Loeka 18 STUER Kwinten 19 MAES Laurens 20 DESCAMPS Maxence 21 PEREZ Ezequiel USA 22 SHABOYAN Hrach ARM 23 BRAET Axel 24 TREMERIE Ryan 25 HARTWYK Bradley USA 26 CHEATLE Max GBR 27 DOCHY Thibaut 28 VERCRUYSSE Gilles 29 HOUSSIN Bavo 30 CORNETTE Lucas

     

    02/07/2017 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 GADENNE Kevin CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 DESCAMPS Thomas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    10 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 MILES Toby GBR 12 JACQUES Jarne 13 DECUYPERE Nathan 14 VANDAMME Yorben 15 LIPPENS Glenn 16 MEERSCHAERT Leonardo 17 FARVACQUE Axel 18 PYRA Lorenzo 19 DECLEYRE Torsten 20 TIMPERMAN Jurgen 21 DUJARDIN Diederik 22 CLABAU Thibaut 23 DELLACHERIE Corentin 24 DELLACHERIE Flavian 25 PETIT Thibault 26 JONES Guy GBR 27 FORREST Arend

    02/07/2017 BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN (LB) - Ploegentijdrit

    U17 - Nieuwelingen 
    1 ACROG - BALEN BC

    2 WAC TEAM

    3 WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE

    4 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL

    5 WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIEN

    6 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON

    7 LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEA

    9 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MEN

    10 DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN


    Juniores 
    1 ACROG - BALEN BC J

    2 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

    4 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON

    5 VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    8 ISOREX CYCLING TEAM

    9 LOTTO-VC ARDENNES

    10 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL


    U23-Elite Clubteams 
    1 LOTTO SOUDAL

    2 EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWO

    4 STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLIN

    5 UNITED C.T.

    6 VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING

    7 ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 DOVY KEUKENS - FCC

    10 V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE


    U23-Elite Continentale teams 
    1 AGO - AQUA SERVICE

    2 PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVI

    3 T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    03-07-2017 om 20:15 geschreven door kenny


    02-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 02/07/2017 ZINGEM (HUISE) (O) - Nieuwelingen - 62 km - 37,42 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 10

    1 BYSKOV SARBO Andreas DEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    3 BALL Fred GBR ANDOVER WHEELERS

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    8 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    9 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    11 D´HONDT Dante 12 VANDENSTORME Dylan 13 ASKER Samuel GBR 14 DE PAUW Robbe 15 VAN DEN BORRE Dylan 16 DEMARES Achille 17 VANDEN HEEDE Jens 18 SANDRIE Brent 19 DUYM Steffen 20 BEECKMAN Brent 21 DAY Nick GBR 22 R. THOROE-HANSEN Nicholas DEN 23 SMET Marco 24 VERSEE Younes 25 VAN LOOVEREN Joachim 26 BONTINCK Jarne 27 VAN PETEGEM Axandre 28 VERSTEGEN Kenneth 29 LAUREYNS Ril 30 STEVENS Igor 35 PERMENTIER Emano 46 CORNELIS Natan

     

    02/07/2017 DIEPENBEEK (LB) - Nieuwelingen - 63,8 km - 33,93 km/h

    Aantal deelnemers: 17 - opgevers: 0

    1 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 BROHIC Thomas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    4 HALS Bjarne VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK

    6 JANS Ben SPORT EN MOEDIG GENK

    7 OZDERYA Elyas SPORT EN MOEDIG GENK

    8 WOLFS Gert-jan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VANDERAERDEN Wout SPORT EN MOEDIG GENK

    10 DE PROOST Mats CYCLING VLIJTINGEN

    11 BOOSTEN Sam 12 VAN DER LOOIJ Simon 13 STEGEN Quinten 14 CLAES Senne 15 HOUTMEYERS Mika 16 CHARLIER Laura 17 SCATTOLO Alessandro

     

    02/07/2017 GEETBETS (B) - Nieuwelingen - 62 km - 36,83 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 7

    1 BELOHVOSCIKS Kristians LAT BELO CP

    2 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    3 KRASTS Alekss LAT MSG

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 KAZIS Daniels LAT MSG

    7 DEPRE Jeroen VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    9 SCHEEN Jérôme VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 SIMONS Rob 12 HUYGHE Gust 13 STALMANS Jasper 14 DE CRAECKER Gianni 15 MAAS Aleksandr NED 16 VAN BELLINGHEN Keano 17 WATRISSE Thibaut 18 WILLEMS Gilles 19 ERAUW Thiemo 20 JANSSENS Robbe 21 STEVENS Daan 22 VERBEECK Dag 23 LAURYSSEN Rik 24 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 25 RUBENIS Pauls LAT 26 SCHERPENBERGH Yarne 27 WAUTERS Seppe 28 LADANG Miguel 29 KONINCKX Maarten 30 POETS Wout

     

    02/07/2017 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Nieuwelingen - 65,7 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 28

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 PEETERS Jef LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    6 VAN GESTEL Sidney YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 VAN OLMEN Yevgeny 12 HERMANS Berre 13 MEEUSEN Rik 14 VERKOEYEN Michiel 15 LAERMANS Tommy 16 CAS Stijn 17 VERLINDEN Jordi 18 DE POOTER Dries 19 COSYNS Milan 20 JACOBS Yorben 21 JORISSEN Senne 22 VERMEIREN Yenthe 23 MARTENS Seppe 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 GOVERDE Wouter NED 26 VAN LOOVEREN Thijs 27 VAN DYCK Cisse 28 JACOBS Tuur 29 MILISEN Mathias 30 DE GROOTE Dries

      

    02/07/2017 MERE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar - deelnemers: 23 - opgevers: 0 – 19,8 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANEECKHOUTTE Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 BOELAERT Maxence ISOREX CYCLING TEAM

    5 VERREYCKEN Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    22 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 26 - opgevers: 0 - 26,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 DOCKX Aaron WAC TEAM

    3 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    4 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    5 HANNES Victor ACROG - BALEN BC


    14 jaar - deelnemers: 29 - opgevers: 1 – 36,3 km

    1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN GOOL Milan TEAM KEMPEN

    4 JANSEGHERS Stef WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 CRISTOFANO Iyen TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - opgevers: 1

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE KEYSER Emke MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DELRE Clara LOTTO-VC ARDENNES

     

    02/07/2017 REKKEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    02/07/2017 ITEGEM (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    02/07/2017 TOLLEMBEEK (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    02-07-2017 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEF DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Stef De Bock.jpg   Lieven Van De Perre.jpg 

          Stef De Bock          Lieven Van De Perre

    Zondag 2 Juli 2017 9890 DIKKELVENNE (9890)
     

    Catg.A – 79,2 km – 59 deelnemers

    1-STEF DE BOCK (Zele)

    2-Demeter Renaat

    3-Delodder Sebastiaan

    4-Rombaut Maarten

    5-Lear Samuel

    6-De Smet Olivier

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Van Damme Peter

    9-De Coninck Guillaume

    10-Van Geyt Koen

    11-Weemaes Robby-12-Sonneville Jarno-13-Dequidt Frederik-14-Van Der Sickel Mario-15-Barbier Davy-16-Haegeman David-17-De Rouck Nils-18-Coppens Tim-19-Umstead Ian-20-Dequidt  Christophe-21-Holvoet Mattijs-22-Victoor Benito-23-Peeters Nico-24-Nevejans Kenny-25-Poppe Stef-26-Van Laere Jan-27-Dumortier David-28-Wollaert Jan-29-Buyse Dieter-30-Catteeuw Christof-31-Cinka Dominik-32-Van Raemdonck Maarten-33-Hoornaert Samuël-34-Vandenbussche Ron-35-Carmeliet Tom-36-Alonso Alexander-37-Goossens Maarten-38-Le Blon Michel-39-De Sutter Stijn-40-Van de Velde Matthias-41-Vermassen Jens-42-Opsomer Enzo-43-Coppens Carrera-44-Van Waeyenbergh Grégory-45-Bouquet Kenneth-46-Van Sante Tristan-47-Rogge Simon-48-Sels Jasper-49-Nevejans Dennis-50-Morales Emiliano-51-De Leeuw Jelle-52-Spillebeen Jürgen-53-Nelson Jacob-54-Stijnen Jürgen-55-Claeys Kevin-56-Van Crombrugge Dieter-57-Brijs Gert-58-Hinton Hunter-59-Vermeiren Gianni

     

    Catg.B – 66 km – 27 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Verbeken Kurt

    3-Maes Peter

    4-De Weirdt Gino

    5-Vermassen Peter

    6-De Smet Tom

    7-Verschelden Steven

    8-Stevens Kurt

    9-Cael Wouter

    10-Smetrijns Wim

    11-Van Roeyen Dave-12-Calluy Tom-13-De Vlieger Sven-14-De Kerpel Steven-15-Dejardin Fabrice-16-Hermans Laurent-17-Van Buggenhout Jurgen-18-Seynaeve Vincent-19-Biesemans Gunther-20-Oliebos Koen-21-Verquain Pascal-22-De Waele Marnic-23-Verhooghe Kris-24-Van Mol Bart-25-Coppens Rik-26-De Bosscher Koen-27-Van Den Broecke Mario

     

    Catg.B+ – 66 km – 21 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Bobelijn Patrick

    3-Lampaert Philip

    4-Rents Ronald

    5-Bruyere Bruno

    6-Van Oyen Franky

    7-Huyghe Peter

    8-Keersmaekers Luc

    9-Gyselinck Eddy

    10-Roobroeck Dirk

    11-Smet Luc-12-Vande Kerkhof Robert-13-Van Poelvoorde Michael-14-Ballet Peter-15-Nevejans Idesbald-16-De Ben Mark-17-Hellinckx Danny-18-Janssens Kenny (Pech)-19-Benoot Stanny-20-Braet Wim-21-Sorgeloos Bart

     

    Catg.C – 59,4 km – 35 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Decaestecker Patrick

    3-Geerts Christiaan

    4-Pieters Joost

    5-Van Eyndt Jozef

    6-De Coninck Wim

    7-Heye Hilair

    8-Cauwelier Bruno

    9-Grymonprez Stefaan

    10-Somers Chris

    11-Hoornaert Glenn-12-De Coninck Danny-13-Versluys Marc-14-Van Mol Luc-15-De Naeghel Jozef-16-Coopman Ivan-17-Krols Jef-18-Verbestel Dirk-19-Vanoverberghe Siegfried-20-Catteuw Hedwig-21-D'Hondt Erwin-22-De Baets Johan-23-Van Lierde Hans-24-Lacquet Philippe-25-Bombaerts Boris-26-Van Cleemput Paul-27-Bracke Wim-28-Boeve José-29-Van Renterghem Patrick-30-Paridaens Ronny-31-Hugelier Jürgen-32-De Vuyst Eddy-33-Bolle Henk-34-Bath Mick-35-D'Hondt Freddy

     

    Catg.D – 59,4 km – 16 deelnemers (+65 jaar)

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Wauters Jean-Pierre

    3-Deneef Jozef

    4-Burggraeve Noël

    5-Remory Pierre

    6-Scheirlinckx Jozef

    7-Scheirlinckx Hendrik

    8-Vandermeulen Jos

    9-Devadder Andre

    10-Vandenberghen Freddy

    11-Deboelpaep Andre-12-Moens Louis-13-Demiddel Ronny-14-Pauwels Marcel-15-Mous Willy-16-Teirlinck Willy

     

    Catg.D+ – 59,4 km – 8 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien-

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Saerens Jozef

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-De Roos Willy

    7-Robijns Robert

    8-Hermans Luc

    02-07-2017 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017
    VWV.jpg

    Zondag 02/07/2017 RILLAAR (3202) - Kampioenschap van Brabant

     

    Liefhebbers - 76,5 km

    1-De Weerdt Nick

    2-Michiels Marnix (Kamp.)

    3-Van Der Sanden Mathias

    4-Heremans Koen

    5-Verheyden Joris

    7-Bellen Wesley

    6-DevSchutter John

    8-Simons Kevin

    9-Vanden Wijngaerd Bart

    10-Mertens Thomas

    11-Ledegen Dietmar 12-Indekue Nico 13-Kemerlinckx Kristof 14-Van Der Sanden Maarten 15-Mercken Kenneth 16-Heijnen Pekka 17-Beckers Roy 18-Massart Pieter 19-Royer Jochem 20-Foriers Chris

     

    C renners - 61,2 km

    1-Witvrouwen Kris

    2-De Busser Jean Paul

    3-Pauwels Vital

    4-Fets Benny (Kamp.)

    5-Willems Danny

    6-Vermote Patrick

    7-Bogaerts Patric

    8-Rijken Peter

    9-Ooms Gunter

    10-Boenders Yves

    11-Dockx Peter 12-Van der Auweraer Jan 13-Stans Tom 14-Tuyls Robby 15-Heremans Gino 16-Peeters Benny 17-Aerts Peter 18-Verschueren Ivan 19-Heremans Koen 20-Brams Joris

    D renners - 61,2 km

    1-Van Uffel Wim (Kamp)

    2-Van Roy Luc

    3-Vos Peter

    4-Wuyts Hans

    5-Follon Ronny

    6-Cortoos Jan

    7-Minnen Marc

    8-Van Der Mieren Daniel

    9-Peeters Luc

    10-Mertens Dirk

    11-Vandenwijngaerden Marc 12-Goolaerts Ronny 13-Peeters Jan 14-Goris Thomas 15-Vertessen Johnny

     

    E renners - 61,2 km

    1-Durant Martin

    2-De Bakker Ludo

    3-Mercken Mathieu

    02-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/07/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      

    Proficiat aan GUNTER VAN GAVEREN met zijn Zege !!!

    TTC St.GIllis 01-07-2017 4.jpg TTC St.GIllis 01-07-2017 3.jpg 

    Gunter Van Gaveren   

                                            
    Zaterdag 01/07/2017 – SINT-GILLIS-WAAS – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 45

    1-GUNTER VAN GAEVEREN (St.Gillis-Waas)
    2-VAN BOGAERT EDDY

    3-DE COCK BART

    4-VAN HILLE GLENN

    5-HEIRBAUT EVERT

    6-VAN HAM WILLEM

    7-VAN BREUSEGEM WOUTER

    8-VERMEULEN STEIN

    9-DUPONT WOUTER

    10-VAN STEIRTEGHEM FILIP

    11-ADRIAENSSENS STEFAN-12-VAN CAMP TIM-13-SERVERIUS JONAS-14-VAN GOETHEM DANIEL-15-SPANOGHE GUIDO-16-HEYMANS KURT-17-VAN RAEMDONCK KURT-18-VAN OVERLOOP BRAM-19-LANDUYT TOM-20-BOLLEN STIJN-21-VERMEIREN GIANNI-22-VAN DIEREN CHRISTOPHE-23-MEYVIS SERGE-24-VERSTRAETEN TOR-25-GALLE STIJN-26-VAN CAMP FREDDY-27-DE BEULE SAM-28-DE BEULE TOM-29-DE WIT DENNIE-30-DE LEENHEER TOM-31-VAN OSSELAER TOMMY-32-CREVE STIJN-33-VAN LAEKEN GERT-34-SMEETS PETER-35-DE PERMENTIER KENNY-36-BECK PIETER-37-VERTENTEN SANDER-38-STERCKS SVEN-39-VAN GOETHEM PETER





    Proficiat aan GINO DE MUNCK met zijn Zege !!!

    Gino De Munck.jpg 

    Zaterdag 01/07/2017 – SINT-GILLIS-WAAS – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 44

    1-DE MUNCK GINO (Vrasene)
    2-VAN ZAND TOM

    3-KOECK GERALD

    4-LAENEN WESLEY

    5-VAN HAVENBERGH PHILIP

    6-BRYSSINCKX DIRK

    7-SILVERANS KENNETH

    8-VINGERHOETS TOM

    9-DE MAEYER STEFAN

    10-WUYTACK KURT

    11-VAN VAERENBERGH TOM-12-SERVERIUS RUDY-13-VAN DUYSE PETER-14-DILLEN KOEN-15-SAMSON JENTE-16-VERSTAPPEN LODE-17-BOGAERT GUY-18-VAN DIEREN STEPHANE-19-VERSCHAEVE ANTOON-20-COLMAN ELGER-21-DAELMAN BART-22-VERHULST KOEN-23-APERS JOHAN-24-VAN NUFFEL STEN-25-HEYMANS PETER-26-LIU HAO-27-D'HOOGHE MATHIAS-28-VLEGELS JAN-29-VAN NESPEN ANNEMIE-30-THYS LARS-31-CAPPAERT FREDERIC-32-VAN DE VOORDE BART-33-ONBEKEND-34-DE MAESSCHALCK KOEN-35-THOEN KURT-36-BOGAERT JENS-37-DE BOCK TOM-38-VAN DAMME BENNY-39-VERMEULEN JIRI



    TTC St.GIllis 01-07-2017 2.jpg TTC St.GIllis 01-07-2017 1.jpg
              De 1ste dame bij de inwoners.                                                     Podium inwoners van St.Gillis-Waas.



                            

    02-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/07/2017

    VWV.jpg

    Proficiat aan LUC VAN DEN BROECK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Luc Van den Broeck.jpg 

     Luc Van Den Broeck

    Zaterdag 01/07/2017 OLEN (2250) 

     

    Liefhebbers - 87,4 km

    1-Docker Karel

    2-Penninckx Tom

    3-De Feyter Tom

    4-Goeleven Jeroen

    5-Vercammen Sven

    6-Bal Marijn

    7-De Weerdt Nick

    8-Bruylandts Dave

    9-Mosbeux Christophe

    10-Le Blon Jarne

    11-De Vries Wim 12-Behiels Peter 13-Van Gorp Yves 14-Janssen Nick 15-Hoogmartens Roy 16-Roziers Jan 17-Van Gool Dennis 18-Paeshuyse Jef 19-Geluykens Kenny 20-Geens Steve

     

    C renners - 69 km

    1-Compere Serge

    2-Van Goidsenhoven Kurt

    3-Dockx Peter

    4-Heremans Koen

    5-Witvrouwen Kris

    6-Bogaerts Patric

    7-De Busser Jean Paul

    8-Verschueren Ivan

    9-Rens David

    10-Aerts Peter

    11-Vermote Patrick 12-Schreurs Danny 13-Van Staeyen Benny 14-Peelmans Norbert 15-Van Eyck Tom 16-Vangenechten Gert 17-Wijckmans Kristof 19-Van Laer Guy 20-Lodewijck Robby

     

    D renners - 69 km

    1-LUC VAN DEN BROECK (Herentals)

    2-Van Roy Luc

    3-Maillard Eric

    4-Wuyts Hans

    5-Verhaegen Guido

    6-Van Loy Eddy

    7-Van Craen Jos

    8-Fierens Paul

    9-Van de Kerkhof Robert

    10-Vangenechten Freddy

    11-Van der Mieren Kris 12-Minnen Marc 13-Goolaerts Ronny 14-Van Hove Dirk 15-Wouters Patrick

     

    E renners - 69 km

    1-Delfosse Joseph

    2-Durant Martin

    3-Van Gils Rene

    4-De Bakker Ludo

    5-Delfosse Catherine

    6-Van den Broeck Louis


    Belgisch Kampioenschap Politie

    --40 jaar

    1-PietersFrederik

    2-Seghers Thomas

    3-Vansante Tristan

    4-Haest Jeroen

    5-De Jonghe Frederick

    6-Vreys Niels

    8-Willaert Pascal

    9-Pandelaers Kevin

    10-Vaneynde Carl

    11-Geboes Gunther 12-Mertens Dean 13-Roobaght Alexandre

     

    +40 jaar

    1-Gevers Geert

    2-De Bilde Thierry

    3-Willems Dany

    4-De Beer Tom

    5-Claes Benny

    6-Van Hautekerke Glenn

    7-Quinten Pascal

    8-De Proost Jim

    9-De Loecker Jürgen

    10-Bonne Koen

    11-Neefs Yve 12-Heylen Davy 13-Vermeersch Filip 14-Van Acker Marc 15-Mandervert Hans 16-Baccauw Eddy

     

    +50 jaar

    1-Dupont Benny

    2-Roose Nico

     

    Dames

    1-Berton Fatima

     

    Genodigden

    1-Wilmsen Tom

    02-07-2017 om 10:11 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!