.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 12°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg   Franky Van Oyen 2017 2.jpg

     Koen De Bosscher      Franky Van Oyen

    Maandag 3 Juli 2017 DIKKELVENNE (9890)  


    Catg.A – 73,5 km – 13 deelnemers

    1-Verhofstadt Jarno (Erembodegem)

    2-Vermassen Jens

    3-Apers Michaël

    4-Haegeman David

    5-Van Meirhaeghe Karel

    6-Moerman Jens

    7-Dumortier David

    8-Peeters Nico

    9-De Sutter Stijn

    10-Dhondt Gunter

    11-Staelens Dieter-12-De Smet Olivier-13-De Cock Joeri

     

    Catg.B – 63,7 km – 13 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-De Weirdt Gino

    3-De Corte Peter

    4-Goossens Alex

    5-Verschelden Steven

    6-De Vlieger Sven

    7-Opsomer Sam

    8-Devlies Chris

    9-Van Strijdonck Claude

    10-Van Buggenhout Jurgen

    11-Rabout Rudi-12-Cathelyn Youri-13-De Wannemaeker Filip

     

    Catg.B+ – 63,7 km – 11 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-De Ridder Richard

    3-Deloof Jean-Pierre

    4-Mariotti Eliseo-Mario

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-De Lannoy Didier

    7-Bourgeois Sylvain

    8-Mortier Luc

    9-Corneillie Gino

    10-Braeckman Geert

    11-Hellinckx Danny

     

    Catg.C – 53,9 km – 24 deelnemers

    1-De Coninck Wim (Grammene)

    2-De Vos Rony

    3-Struyf Raoul

    4-Goossens Marc

    5-Vanopstal Eddy

    6-De Coninck Danny

    7-Pieters Joost

    8-Paridaens Ronny

    9-Watteny Patrick

    10-Heye Hilair

    11-De Baets Johan-12-De Naeghel Jozef-13-Bath Mick-14-Willems Noël-15-Van Lierde Hans-16-D'Hondt Erwin-17-Vyncke William-18-Van Cleemput Paul-19-Somers Chris-20-Reubens Hendrick-21-Dupont Guido-22-De Vuyst Eddy-23-De Meyer Eric-24-Bolle Henk

     

    Catg.D – 53,9 km – 15 deelnemers (+65 jaar)

    1-Remory Pierre (Ressegem)

    2-Vervondel Marc

    3-Tas Helmuth

    4-Moens Louis

    5-Van Holen Johny

    6-Devadder Andre

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Depreitere Eddy

    9-Scheirlinckx Jozef

    10-Scheirlinckx Hendrik

    11-Mous Willy-12-Lockefeir Marinus-13-Luypaert Danny-14-Demiddel Ronny-15-Van Loon Adri

     

    Catg.D+ – 53,9 km – 4 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Hermans Luc

    4-Robijns Robert

    03-07-2017 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 02/07/2017

    FOTO'S DAMES ELITE TE BEVEREN VAN ZONDAG 02/07/2017     


    Zondag 02/07/2017 BEVEREN WAAS (O) – Dames Elite - 91 km - 35,91 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 17

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    3 HOOGEBOOM Roos NED TWCSTER MAASLAND

    4 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VAN DEN HAUTE Steffy 12 DUTOUR Margot FRA 13 POLSPOEL Maaike 14 PILZ Estefania Sibila ARG 15 ROHDE Lysanne NED 16 LOUCHAERT Justine 17 BAAS Carleen NED 18 DEBBOUDT Evelien 19 FABER Claire LUX  20 DELHAYE Pauline FRA 21 TEMMERMAN Ilse 22 DUPREZ Jurrina 23 HEYNS Joyce 24 DRUYTS Lenny 25 DENEEF Naïka 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 DOCX Mieke 28 GOESSENS Brenda 29 DALVING Shana 30 VAN DEN STEEN Kim 35 BRITS Delphine 38 COMMISSARIS Caren 45 VERTENTEN Soetkin 50 REYNDERS Melanie 57 GELUK Yva NED 58 MAGILL Hazel RSA 59 TEN HARTOG Sarah 61 DELTOMBE Evelien 62 VERHAEGEN Lien 64 BAELE Eveline
    2-7-2017-BEVEREN D. 528.JPG
    Podium te Beveren met winnares Jessy Druyts, Nathalie Bex en Roos Hoogeboom.

    2-7-2017-BEVEREN D. 538.JPG
    Podium te Beveren met winnares Jessy Druyts, Nathalie Bex en Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 547.JPG
                               Een woordje uitleg van winnares Jessy Druyts.
    2-7-2017-BEVEREN D. 549.JPG
                                               De 2de Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 519.JPG
                                         Winnares Jessy Druyts uit Wilrijk.
    2-7-2017-BEVEREN D. 516.JPG
                                      Winnares Jessy Druyts uit Wilrijk.
    2-7-2017-BEVEREN D. 460.JPG
    Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom, Kelly
    Druyts, Femke Verstichelen, Sarah Inghelbrecht en Loes Sels.

    2-7-2017-BEVEREN D. 452.JPG
       Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 448.JPG
        Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 445.JPG
       Aankomst van winnares Jessy Druyts voor Nathalie Bex, Roos Hoogeboom.
    2-7-2017-BEVEREN D. 469.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 474.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 378.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 334.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 290.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 277.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 273.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 250.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 225.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 194.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 176.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 155.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 120.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 111.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 065.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 045.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 041.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 034.JPG
    2-7-2017-BEVEREN D. 011.JPG
                 Start van de Dames Elite te Beveren met 90 deelneemsters.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2017 om 20:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Jessy Druyts 2017.jpg 

            Jessy Druyts


    Zondag 02/07/2017 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 44,08 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 12

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    3 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    11 DE KEE Glenn 12 BAILLIEVIER Kilian 13 CLEMENS Ed GBR 14 BONNE Jenko 15 MUS Aloïs 16 WYDOOGHE Jaron 17 CHAMON Thomas 18 ALDERMAN Jake GBR 19 PRUVOOST Shayne 20 CLAERHOUT Sven 21 DE KETELE Angelo 22 DEBOOT Bruce 23 DELBAERE Tijs 24 DENOLF Ritchie 25 LAPERRE Krsi 26 DEWACHTER Aaron 27 DECLERCQ Thierry 28 DEFREYNE Cédric 29 VANDAELE Philip 30 LAPIERE Ward 42 VAN DAMME Bart

     

    02/07/2017 BEVEREN WAAS (O) – Dames Elite - 91 km - 35,91 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 17

    1 JESSY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 BEX Nathalie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    3 HOOGEBOOM Roos NED TWCSTER MAASLAND

    4 DRUYTS Kelly SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 HERMANS Anka WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    11 VAN DEN HAUTE Steffy 12 DUTOUR Margot FRA 13 POLSPOEL Maaike 14 PILZ Estefania Sibila ARG 15 ROHDE Lysanne NED 16 LOUCHAERT Justine 17 BAAS Carleen NED 18 DEBBOUDT Evelien 19 FABER Claire LUX  20 DELHAYE Pauline FRA 21 TEMMERMAN Ilse 22 DUPREZ Jurrina 23 HEYNS Joyce 24 DRUYTS Lenny 25 DENEEF Naïka 26 VAN DEN WIJNGAARD Ingrid NED 27 DOCX Mieke 28 GOESSENS Brenda 29 DALVING Shana 30 VAN DEN STEEN Kim 35 BRITS Delphine 38 COMMISSARIS Caren 45 VERTENTEN Soetkin 50 REYNDERS Melanie 57 GELUK Yva NED 58 MAGILL Hazel RSA 59 TEN HARTOG Sarah 61 DELTOMBE Evelien 62 VERHAEGEN Lien 64 BAELE Eveline

     

    02/07/2017 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Juniores - 87,6 km - 41,43 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 11

    1 OOSTHUIZEN Jason RSA PRO TOUCH CYCLING CLUB

    2 VERVLOESEM Xandres VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    5 VRANKEN Vince SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 CLOOTS Kilian SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN BUN Dries SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 TUSCANO Alessandro VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 BROXHAM Rickardo RSA PRO TOUCH

    10 BARENDREGT Thijs NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 VAN LAER Jan 12 LUYTEN Jonas 13 WUYTS Siebe 14 DESPONTIN Pierre 15 COOLS Wannes 16 GROOT DE Noah NED 17 BRUYNS Lennerd 18 TIBACKX Lander 19 WILS Lance 20 WOUTERS Rick 21 STERCKX Domien 22 SAULS Abdul Muttalib RSA 23 VAN HEMELEN Vincent 24 HILLEN Michiel 25 LOUYET Benoît 26 MATTHEWS Daniyal RSA 27 VAN OOSTERWYCK Lennert 28 DOGGEN Sander 29 LEMMENS Sander 30 VANGRONSVELD Rob

     

    02/07/2017 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Juniores - 83 km - 38,45 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 TROFIMOVS Deniss LTU CYLING CLUB MONKEYTOWN

    2 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 NIJHUIS Sven NED VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    4 THONNON Bas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN TRICHT Stan YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    7 GOOSSENS Rob ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 NIJS Thibaut INDIVIDUEEL

    10 CANDRIES Ruben DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 GIELEN Jasper 12 DELGEYE Guillaume 13 CLAUSSE Axel 14 HOPPERETS Christophe 15 LIESENS Dennis 16 LIEGEOIS Arnaud 17 DE WILDE Luca 18 COURT Arno 19 GEBOERS Tim 20 GEERTS Toon 21 BERAUX Yannick

     

    02/07/2017 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Juniores - 84 km - 42,69 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 16

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    7 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DE LANGE Pieter-jan VZW JONG WIELERTALENT

    10 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 LINTHOUDT Arne 12 VAN EECKHOUDT Ruben 13 KESTENS Donovan 14 ROELAND Tycho 15 VANDEVELDE Yentl 16 TURNBULL Carter AUS 17 DE GRAEVE Simon 18 FIVÉ Trystan 19 VERHECKEN Gilan 20 VAN DORPE Guus 21 PUNNEWAERT Zion 22 GONDRY Quinten 23 BRACKE Stan 24 PRIEELS Robbe 25 WESTELINCK Jesper NED 26 CREYGELMAN Jens 27 DE VYLDER Robbe 28 VAN DE CAUTER Zeger 29 BRUGGEMAN Lorenzo 30 FOCQUET Mathijs 36 ROOSE Matteo

     

    02/07/2017 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 40 ,44 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 7

    1 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    2 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    3 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    4 BRUYNEEL Tristan TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    6 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 SENS Connor AUS BENDIGO

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    10 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 DELAERE Jonas 12 VERDONCK Andres 13 VERLEYEN Mauro 14 BORTELS Théo 15 LITVINOV Dominik 16 GARSBEKE Jelle 17 VERDONCK Loeka 18 STUER Kwinten 19 MAES Laurens 20 DESCAMPS Maxence 21 PEREZ Ezequiel USA 22 SHABOYAN Hrach ARM 23 BRAET Axel 24 TREMERIE Ryan 25 HARTWYK Bradley USA 26 CHEATLE Max GBR 27 DOCHY Thibaut 28 VERCRUYSSE Gilles 29 HOUSSIN Bavo 30 CORNETTE Lucas

     

    02/07/2017 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    2 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 OWENS Tomos GBR CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DELSAUT Anthony CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    7 GADENNE Kevin CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 DESCAMPS Thomas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 VANNESTE Wout VZW JONG WIELERTALENT

    10 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 MILES Toby GBR 12 JACQUES Jarne 13 DECUYPERE Nathan 14 VANDAMME Yorben 15 LIPPENS Glenn 16 MEERSCHAERT Leonardo 17 FARVACQUE Axel 18 PYRA Lorenzo 19 DECLEYRE Torsten 20 TIMPERMAN Jurgen 21 DUJARDIN Diederik 22 CLABAU Thibaut 23 DELLACHERIE Corentin 24 DELLACHERIE Flavian 25 PETIT Thibault 26 JONES Guy GBR 27 FORREST Arend

    02/07/2017 BELGISCHE KAMPIOENSCHAPPEN (LB) - Ploegentijdrit

    U17 - Nieuwelingen 
    1 ACROG - BALEN BC

    2 WAC TEAM

    3 WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE

    4 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL

    5 WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIEN

    6 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON

    7 LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEA

    9 ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MEN

    10 DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN


    Juniores 
    1 ACROG - BALEN BC J

    2 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

    4 CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON

    5 VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOIT

    8 ISOREX CYCLING TEAM

    9 LOTTO-VC ARDENNES

    10 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCL


    U23-Elite Clubteams 
    1 LOTTO SOUDAL

    2 EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWO

    4 STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLIN

    5 UNITED C.T.

    6 VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING

    7 ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 DOVY KEUKENS - FCC

    10 V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE


    U23-Elite Continentale teams 
    1 AGO - AQUA SERVICE

    2 PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVI

    3 T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    03-07-2017 om 20:15 geschreven door kenny


    02-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 02/07/2017 ZINGEM (HUISE) (O) - Nieuwelingen - 62 km - 37,42 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 10

    1 BYSKOV SARBO Andreas DEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    3 BALL Fred GBR ANDOVER WHEELERS

    4 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BORRE Arnout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC

    8 EECKHOUT Emile ACROG - BALEN BC

    9 DE SCHRIJVER Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    11 D´HONDT Dante 12 VANDENSTORME Dylan 13 ASKER Samuel GBR 14 DE PAUW Robbe 15 VAN DEN BORRE Dylan 16 DEMARES Achille 17 VANDEN HEEDE Jens 18 SANDRIE Brent 19 DUYM Steffen 20 BEECKMAN Brent 21 DAY Nick GBR 22 R. THOROE-HANSEN Nicholas DEN 23 SMET Marco 24 VERSEE Younes 25 VAN LOOVEREN Joachim 26 BONTINCK Jarne 27 VAN PETEGEM Axandre 28 VERSTEGEN Kenneth 29 LAUREYNS Ril 30 STEVENS Igor 35 PERMENTIER Emano 46 CORNELIS Natan

     

    02/07/2017 DIEPENBEEK (LB) - Nieuwelingen - 63,8 km - 33,93 km/h

    Aantal deelnemers: 17 - opgevers: 0

    1 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 BROHIC Thomas VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    4 HALS Bjarne VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 MULDERS Yarne SPORT EN MOEDIG GENK

    6 JANS Ben SPORT EN MOEDIG GENK

    7 OZDERYA Elyas SPORT EN MOEDIG GENK

    8 WOLFS Gert-jan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 VANDERAERDEN Wout SPORT EN MOEDIG GENK

    10 DE PROOST Mats CYCLING VLIJTINGEN

    11 BOOSTEN Sam 12 VAN DER LOOIJ Simon 13 STEGEN Quinten 14 CLAES Senne 15 HOUTMEYERS Mika 16 CHARLIER Laura 17 SCATTOLO Alessandro

     

    02/07/2017 GEETBETS (B) - Nieuwelingen - 62 km - 36,83 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 7

    1 BELOHVOSCIKS Kristians LAT BELO CP

    2 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    3 KRASTS Alekss LAT MSG

    4 BOELS Senne LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 KAZIS Daniels LAT MSG

    7 DEPRE Jeroen VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 HABETS Jordan NED MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG

    9 SCHEEN Jérôme VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 SIMONS Rob 12 HUYGHE Gust 13 STALMANS Jasper 14 DE CRAECKER Gianni 15 MAAS Aleksandr NED 16 VAN BELLINGHEN Keano 17 WATRISSE Thibaut 18 WILLEMS Gilles 19 ERAUW Thiemo 20 JANSSENS Robbe 21 STEVENS Daan 22 VERBEECK Dag 23 LAURYSSEN Rik 24 VANSTOCKSTRAETEN Rutger 25 RUBENIS Pauls LAT 26 SCHERPENBERGH Yarne 27 WAUTERS Seppe 28 LADANG Miguel 29 KONINCKX Maarten 30 POETS Wout

     

    02/07/2017 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Nieuwelingen - 65,7 km - 41,59 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 28

    1 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 PEETERS Jef LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 FRANCKEN Sibe WAC TEAM

    6 VAN GESTEL Sidney YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 MARTENS Daan ACROG - BALEN BC

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 VAN OLMEN Yevgeny 12 HERMANS Berre 13 MEEUSEN Rik 14 VERKOEYEN Michiel 15 LAERMANS Tommy 16 CAS Stijn 17 VERLINDEN Jordi 18 DE POOTER Dries 19 COSYNS Milan 20 JACOBS Yorben 21 JORISSEN Senne 22 VERMEIREN Yenthe 23 MARTENS Seppe 24 VAN DER SMISSEN Lennick 25 GOVERDE Wouter NED 26 VAN LOOVEREN Thijs 27 VAN DYCK Cisse 28 JACOBS Tuur 29 MILISEN Mathias 30 DE GROOTE Dries

      

    02/07/2017 MERE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    12 jaar - deelnemers: 23 - opgevers: 0 – 19,8 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANEECKHOUTTE Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    4 BOELAERT Maxence ISOREX CYCLING TEAM

    5 VERREYCKEN Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    22 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 26 - opgevers: 0 - 26,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    2 DOCKX Aaron WAC TEAM

    3 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    4 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    5 HANNES Victor ACROG - BALEN BC


    14 jaar - deelnemers: 29 - opgevers: 1 – 36,3 km

    1 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN GOOL Milan TEAM KEMPEN

    4 JANSEGHERS Stef WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 CRISTOFANO Iyen TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VAN RAEMDONCK Cedric VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    23 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5 - opgevers: 1

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE KEYSER Emke MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DELRE Clara LOTTO-VC ARDENNES

     

    02/07/2017 REKKEM (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    02/07/2017 ITEGEM (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    02/07/2017 TOLLEMBEEK (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    02-07-2017 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEF DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Stef De Bock.jpg   Lieven Van De Perre.jpg 

          Stef De Bock          Lieven Van De Perre

    Zondag 2 Juli 2017 9890 DIKKELVENNE (9890)
     

    Catg.A – 79,2 km – 59 deelnemers

    1-STEF DE BOCK (Zele)

    2-Demeter Renaat

    3-Delodder Sebastiaan

    4-Rombaut Maarten

    5-Lear Samuel

    6-De Smet Olivier

    7-Van Raemdonck Kevin

    8-Van Damme Peter

    9-De Coninck Guillaume

    10-Van Geyt Koen

    11-Weemaes Robby-12-Sonneville Jarno-13-Dequidt Frederik-14-Van Der Sickel Mario-15-Barbier Davy-16-Haegeman David-17-De Rouck Nils-18-Coppens Tim-19-Umstead Ian-20-Dequidt  Christophe-21-Holvoet Mattijs-22-Victoor Benito-23-Peeters Nico-24-Nevejans Kenny-25-Poppe Stef-26-Van Laere Jan-27-Dumortier David-28-Wollaert Jan-29-Buyse Dieter-30-Catteeuw Christof-31-Cinka Dominik-32-Van Raemdonck Maarten-33-Hoornaert Samuël-34-Vandenbussche Ron-35-Carmeliet Tom-36-Alonso Alexander-37-Goossens Maarten-38-Le Blon Michel-39-De Sutter Stijn-40-Van de Velde Matthias-41-Vermassen Jens-42-Opsomer Enzo-43-Coppens Carrera-44-Van Waeyenbergh Grégory-45-Bouquet Kenneth-46-Van Sante Tristan-47-Rogge Simon-48-Sels Jasper-49-Nevejans Dennis-50-Morales Emiliano-51-De Leeuw Jelle-52-Spillebeen Jürgen-53-Nelson Jacob-54-Stijnen Jürgen-55-Claeys Kevin-56-Van Crombrugge Dieter-57-Brijs Gert-58-Hinton Hunter-59-Vermeiren Gianni

     

    Catg.B – 66 km – 27 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Verbeken Kurt

    3-Maes Peter

    4-De Weirdt Gino

    5-Vermassen Peter

    6-De Smet Tom

    7-Verschelden Steven

    8-Stevens Kurt

    9-Cael Wouter

    10-Smetrijns Wim

    11-Van Roeyen Dave-12-Calluy Tom-13-De Vlieger Sven-14-De Kerpel Steven-15-Dejardin Fabrice-16-Hermans Laurent-17-Van Buggenhout Jurgen-18-Seynaeve Vincent-19-Biesemans Gunther-20-Oliebos Koen-21-Verquain Pascal-22-De Waele Marnic-23-Verhooghe Kris-24-Van Mol Bart-25-Coppens Rik-26-De Bosscher Koen-27-Van Den Broecke Mario

     

    Catg.B+ – 66 km – 21 deelnemers

    1-Roose Nico (Waregem)

    2-Bobelijn Patrick

    3-Lampaert Philip

    4-Rents Ronald

    5-Bruyere Bruno

    6-Van Oyen Franky

    7-Huyghe Peter

    8-Keersmaekers Luc

    9-Gyselinck Eddy

    10-Roobroeck Dirk

    11-Smet Luc-12-Vande Kerkhof Robert-13-Van Poelvoorde Michael-14-Ballet Peter-15-Nevejans Idesbald-16-De Ben Mark-17-Hellinckx Danny-18-Janssens Kenny (Pech)-19-Benoot Stanny-20-Braet Wim-21-Sorgeloos Bart

     

    Catg.C – 59,4 km – 35 deelnemers

    1-Vanopstal Eddy (Mol)

    2-Decaestecker Patrick

    3-Geerts Christiaan

    4-Pieters Joost

    5-Van Eyndt Jozef

    6-De Coninck Wim

    7-Heye Hilair

    8-Cauwelier Bruno

    9-Grymonprez Stefaan

    10-Somers Chris

    11-Hoornaert Glenn-12-De Coninck Danny-13-Versluys Marc-14-Van Mol Luc-15-De Naeghel Jozef-16-Coopman Ivan-17-Krols Jef-18-Verbestel Dirk-19-Vanoverberghe Siegfried-20-Catteuw Hedwig-21-D'Hondt Erwin-22-De Baets Johan-23-Van Lierde Hans-24-Lacquet Philippe-25-Bombaerts Boris-26-Van Cleemput Paul-27-Bracke Wim-28-Boeve José-29-Van Renterghem Patrick-30-Paridaens Ronny-31-Hugelier Jürgen-32-De Vuyst Eddy-33-Bolle Henk-34-Bath Mick-35-D'Hondt Freddy

     

    Catg.D – 59,4 km – 16 deelnemers (+65 jaar)

    1-Luyten Felix (Zolder)

    2-Wauters Jean-Pierre

    3-Deneef Jozef

    4-Burggraeve Noël

    5-Remory Pierre

    6-Scheirlinckx Jozef

    7-Scheirlinckx Hendrik

    8-Vandermeulen Jos

    9-Devadder Andre

    10-Vandenberghen Freddy

    11-Deboelpaep Andre-12-Moens Louis-13-Demiddel Ronny-14-Pauwels Marcel-15-Mous Willy-16-Teirlinck Willy

     

    Catg.D+ – 59,4 km – 8 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien-

    3-Vandenhouwe Etienne

    4-Saerens Jozef

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-De Roos Willy

    7-Robijns Robert

    8-Hermans Luc

    02-07-2017 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/07/2017
    VWV.jpg

    Zondag 02/07/2017 RILLAAR (3202) - Kampioenschap van Brabant

     

    Liefhebbers - 76,5 km

    1-De Weerdt Nick

    2-Michiels Marnix (Kamp.)

    3-Van Der Sanden Mathias

    4-Heremans Koen

    5-Verheyden Joris

    7-Bellen Wesley

    6-DevSchutter John

    8-Simons Kevin

    9-Vanden Wijngaerd Bart

    10-Mertens Thomas

    11-Ledegen Dietmar 12-Indekue Nico 13-Kemerlinckx Kristof 14-Van Der Sanden Maarten 15-Mercken Kenneth 16-Heijnen Pekka 17-Beckers Roy 18-Massart Pieter 19-Royer Jochem 20-Foriers Chris

     

    C renners - 61,2 km

    1-Witvrouwen Kris

    2-De Busser Jean Paul

    3-Pauwels Vital

    4-Fets Benny (Kamp.)

    5-Willems Danny

    6-Vermote Patrick

    7-Bogaerts Patric

    8-Rijken Peter

    9-Ooms Gunter

    10-Boenders Yves

    11-Dockx Peter 12-Van der Auweraer Jan 13-Stans Tom 14-Tuyls Robby 15-Heremans Gino 16-Peeters Benny 17-Aerts Peter 18-Verschueren Ivan 19-Heremans Koen 20-Brams Joris

    D renners - 61,2 km

    1-Van Uffel Wim (Kamp)

    2-Van Roy Luc

    3-Vos Peter

    4-Wuyts Hans

    5-Follon Ronny

    6-Cortoos Jan

    7-Minnen Marc

    8-Van Der Mieren Daniel

    9-Peeters Luc

    10-Mertens Dirk

    11-Vandenwijngaerden Marc 12-Goolaerts Ronny 13-Peeters Jan 14-Goris Thomas 15-Vertessen Johnny

     

    E renners - 61,2 km

    1-Durant Martin

    2-De Bakker Ludo

    3-Mercken Mathieu

    02-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/07/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      

    Proficiat aan GUNTER VAN GAVEREN met zijn Zege !!!

    TTC St.GIllis 01-07-2017 4.jpg TTC St.GIllis 01-07-2017 3.jpg 

    Gunter Van Gaveren   

                                            
    Zaterdag 01/07/2017 – SINT-GILLIS-WAAS – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 45

    1-GUNTER VAN GAEVEREN (St.Gillis-Waas)
    2-VAN BOGAERT EDDY

    3-DE COCK BART

    4-VAN HILLE GLENN

    5-HEIRBAUT EVERT

    6-VAN HAM WILLEM

    7-VAN BREUSEGEM WOUTER

    8-VERMEULEN STEIN

    9-DUPONT WOUTER

    10-VAN STEIRTEGHEM FILIP

    11-ADRIAENSSENS STEFAN-12-VAN CAMP TIM-13-SERVERIUS JONAS-14-VAN GOETHEM DANIEL-15-SPANOGHE GUIDO-16-HEYMANS KURT-17-VAN RAEMDONCK KURT-18-VAN OVERLOOP BRAM-19-LANDUYT TOM-20-BOLLEN STIJN-21-VERMEIREN GIANNI-22-VAN DIEREN CHRISTOPHE-23-MEYVIS SERGE-24-VERSTRAETEN TOR-25-GALLE STIJN-26-VAN CAMP FREDDY-27-DE BEULE SAM-28-DE BEULE TOM-29-DE WIT DENNIE-30-DE LEENHEER TOM-31-VAN OSSELAER TOMMY-32-CREVE STIJN-33-VAN LAEKEN GERT-34-SMEETS PETER-35-DE PERMENTIER KENNY-36-BECK PIETER-37-VERTENTEN SANDER-38-STERCKS SVEN-39-VAN GOETHEM PETER





    Proficiat aan GINO DE MUNCK met zijn Zege !!!

    Gino De Munck.jpg 

    Zaterdag 01/07/2017 – SINT-GILLIS-WAAS – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 44

    1-DE MUNCK GINO (Vrasene)
    2-VAN ZAND TOM

    3-KOECK GERALD

    4-LAENEN WESLEY

    5-VAN HAVENBERGH PHILIP

    6-BRYSSINCKX DIRK

    7-SILVERANS KENNETH

    8-VINGERHOETS TOM

    9-DE MAEYER STEFAN

    10-WUYTACK KURT

    11-VAN VAERENBERGH TOM-12-SERVERIUS RUDY-13-VAN DUYSE PETER-14-DILLEN KOEN-15-SAMSON JENTE-16-VERSTAPPEN LODE-17-BOGAERT GUY-18-VAN DIEREN STEPHANE-19-VERSCHAEVE ANTOON-20-COLMAN ELGER-21-DAELMAN BART-22-VERHULST KOEN-23-APERS JOHAN-24-VAN NUFFEL STEN-25-HEYMANS PETER-26-LIU HAO-27-D'HOOGHE MATHIAS-28-VLEGELS JAN-29-VAN NESPEN ANNEMIE-30-THYS LARS-31-CAPPAERT FREDERIC-32-VAN DE VOORDE BART-33-ONBEKEND-34-DE MAESSCHALCK KOEN-35-THOEN KURT-36-BOGAERT JENS-37-DE BOCK TOM-38-VAN DAMME BENNY-39-VERMEULEN JIRI



    TTC St.GIllis 01-07-2017 2.jpg TTC St.GIllis 01-07-2017 1.jpg
              De 1ste dame bij de inwoners.                                                     Podium inwoners van St.Gillis-Waas.



                            

    02-07-2017 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/07/2017

    VWV.jpg

    Proficiat aan LUC VAN DEN BROECK met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Luc Van den Broeck.jpg 

     Luc Van Den Broeck

    Zaterdag 01/07/2017 OLEN (2250) 

     

    Liefhebbers - 87,4 km

    1-Docker Karel

    2-Penninckx Tom

    3-De Feyter Tom

    4-Goeleven Jeroen

    5-Vercammen Sven

    6-Bal Marijn

    7-De Weerdt Nick

    8-Bruylandts Dave

    9-Mosbeux Christophe

    10-Le Blon Jarne

    11-De Vries Wim 12-Behiels Peter 13-Van Gorp Yves 14-Janssen Nick 15-Hoogmartens Roy 16-Roziers Jan 17-Van Gool Dennis 18-Paeshuyse Jef 19-Geluykens Kenny 20-Geens Steve

     

    C renners - 69 km

    1-Compere Serge

    2-Van Goidsenhoven Kurt

    3-Dockx Peter

    4-Heremans Koen

    5-Witvrouwen Kris

    6-Bogaerts Patric

    7-De Busser Jean Paul

    8-Verschueren Ivan

    9-Rens David

    10-Aerts Peter

    11-Vermote Patrick 12-Schreurs Danny 13-Van Staeyen Benny 14-Peelmans Norbert 15-Van Eyck Tom 16-Vangenechten Gert 17-Wijckmans Kristof 19-Van Laer Guy 20-Lodewijck Robby

     

    D renners - 69 km

    1-LUC VAN DEN BROECK (Herentals)

    2-Van Roy Luc

    3-Maillard Eric

    4-Wuyts Hans

    5-Verhaegen Guido

    6-Van Loy Eddy

    7-Van Craen Jos

    8-Fierens Paul

    9-Van de Kerkhof Robert

    10-Vangenechten Freddy

    11-Van der Mieren Kris 12-Minnen Marc 13-Goolaerts Ronny 14-Van Hove Dirk 15-Wouters Patrick

     

    E renners - 69 km

    1-Delfosse Joseph

    2-Durant Martin

    3-Van Gils Rene

    4-De Bakker Ludo

    5-Delfosse Catherine

    6-Van den Broeck Louis


    Belgisch Kampioenschap Politie

    --40 jaar

    1-PietersFrederik

    2-Seghers Thomas

    3-Vansante Tristan

    4-Haest Jeroen

    5-De Jonghe Frederick

    6-Vreys Niels

    8-Willaert Pascal

    9-Pandelaers Kevin

    10-Vaneynde Carl

    11-Geboes Gunther 12-Mertens Dean 13-Roobaght Alexandre

     

    +40 jaar

    1-Gevers Geert

    2-De Bilde Thierry

    3-Willems Dany

    4-De Beer Tom

    5-Claes Benny

    6-Van Hautekerke Glenn

    7-Quinten Pascal

    8-De Proost Jim

    9-De Loecker Jürgen

    10-Bonne Koen

    11-Neefs Yve 12-Heylen Davy 13-Vermeersch Filip 14-Van Acker Marc 15-Mandervert Hans 16-Baccauw Eddy

     

    +50 jaar

    1-Dupont Benny

    2-Roose Nico

     

    Dames

    1-Berton Fatima

     

    Genodigden

    1-Wilmsen Tom

    02-07-2017 om 10:11 geschreven door kenny


    01-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZOTTEGEM VAN ZATERDAG 01/07/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZOTTEGEM VAN ZATERDAG 01/07/2017     


    Zaterdag 01/07/2017 OMLOOP HET NIEUWSBLAD ZOTTEGEM (O) - UCI Beloften Topcom-25 jaar - 176 km - 41,02 km/h

    Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 70

    1 TURGIS Tanguy FRA BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    3 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    4 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    5 RUYTERS Brecht CIBEL - CEBON

    6 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    7 LIVYNS Arjen PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 SINOY Fabio UNITED C.T.

    9 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    10 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    11 SCOTSON Callum 12 WILLEMS Thimo 13 EENKHOORN Pascal 14 MONK Cyrus AUS 15 MOLLY Kenny 16 PLANCKAERT Emiel 17 LINDENBURG Jim NED 18 COOLEN Yves 19 ROSS Mathew AUS 20 THOMPSON Michael GBR 21 WIGHT Rohan 22 LEIGH Andrew GBR 23 DE LAAT Jasper NED 24 LATHAM Christopher GBR 25 DE BOCK Stijn 26 DE SY Gertjan 27 COOLS Michael 28 DEBUY Anthony 29 VAN DER HAEGHEN Ruben 30 HODEG CHAGUI Alvaro Jose 38 REYNAERTS Jan 46 VERSCHAEVE Viktor 66 VAN DEN BOSSCHE Angelo
    1-7-2017- zottegem 570.JPG
    Podium te Zottegem met winnaar de Fransman Tanguy Turgis, Aaron Verwilst
    en Robbe Ghys.

    1-7-2017- zottegem 586.JPG
    Podium te Zottegem met winnaar de Fransman Tanguy Turgis, Aaron Verwilst
    en Robbe Ghys.
    1-7-2017- zottegem 581.JPG
    Podium te Zottegem met winnaar de Fransman Tanguy Turgis, Aaron Verwilst
    en Robbe Ghys.
    1-7-2017- zottegem 557.JPG
                                            Leider van de Topcompetitie.
    1-7-2017- zottegem 547.JPG
    1-7-2017- zottegem 402.JPG
                Aankomst van winnaar Tanguy Turgis voor Aaron Verwilst.
    1-7-2017- zottegem 405.JPG
                   Aankomst van winnaar Tanguy Turgis voor Aaron Verwilst.
    1-7-2017- zottegem 413.JPG
    Robbe Ghys spurt naar plaats 3 voor Mathias Van Gompel, Brecht Ruyters, Lennert
    Teugels, Arjen Livyns, Fabio Sinoy, Stan Dewulf en Jordi Warlop.

    1-7-2017- zottegem 423.JPG
    1-7-2017- zottegem 457.JPG
    1-7-2017- zottegem 475.JPG
    1-7-2017- zottegem 536.JPG
    1-7-2017- zottegem 355.JPG
    1-7-2017- zottegem 329.JPG
    1-7-2017- zottegem 306.JPG
    1-7-2017- zottegem 294.JPG
    1-7-2017- zottegem 238.JPG
    1-7-2017- zottegem 214.JPG
    1-7-2017- zottegem 195.JPG
    1-7-2017- zottegem 166.JPG
    1-7-2017- zottegem 145.JPG
    1-7-2017- zottegem 074.JPG
    1-7-2017- zottegem 036.JPG
    1-7-2017- zottegem 031.JPG
    1-7-2017- zottegem 022.JPG
    1-7-2017- zottegem 009.JPG
                                            Beklimming Molenberg.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-07-2017 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/07/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 01/07/2017 OMLOOP HET NIEUWSBLAD ZOTTEGEM (O) - UCI Beloften Topcom-25 jaar - 176 km - 41,02 km/h

    Aantal deelnemers: 145 - opgevers: 70

    1 TURGIS Tanguy FRA BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL

    3 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    4 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    5 RUYTERS Brecht CIBEL - CEBON

    6 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    7 LIVYNS Arjen PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 SINOY Fabio UNITED C.T.

    9 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    10 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    11 SCOTSON Callum 12 WILLEMS Thimo 13 EENKHOORN Pascal 14 MONK Cyrus AUS 15 MOLLY Kenny 16 PLANCKAERT Emiel 17 LINDENBURG Jim NED 18 COOLEN Yves 19 ROSS Mathew AUS 20 THOMPSON Michael GBR 21 WIGHT Rohan 22 LEIGH Andrew GBR 23 DE LAAT Jasper NED 24 LATHAM Christopher GBR 25 DE BOCK Stijn 26 DE SY Gertjan 27 COOLS Michael 28 DEBUY Anthony 29 VAN DER HAEGHEN Ruben 30 HODEG CHAGUI Alvaro Jose 38 REYNAERTS Jan 46 VERSCHAEVE Viktor 66 VAN DEN BOSSCHE Angelo

     

    01/07/2017 HERENTHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 43,63 km/h

    Aantal deelnemers: 95 - opgevers: 44

    1 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    3 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    4 BOELE Niels NED LRTV SWIFT

    5 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 MOLENBERGHS Pieter STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    7 HAEST Tom INDIVIDUEEL

    8 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    9 GEYSEN Kurt ACROG - BALEN BC

    10 FRANSEN David ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    11 PEETERS Kjell 12 PORCO Fabio 13 VAN HERCK Glen 14 MEEUS Jordi 15 MERTENS Robin 16 VAN DEN BERGHE Jeroen 17 HOULMONT Matthias 18 VERBEKE Stijn 19 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 20 TIMMERMANS Ward 21 LEDEGEN Dietmar 22 CLAES Stef 23 SEGERS Joren 24 BROEKMANS Glenn 25 COVENTS Stein 26 BERTELS Jef 27 VAN GANSEN Sam 28 CRABBÉ Arno 29 GOOLAERTS Stijn 30 PORCO Carlo

     

    01/07/2017 MELLE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 165 - opgevers: 68

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    4 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    7 VAN RAEPENBUSCH Ruben VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 DE PESTEL Sander  LOTTO SOUDAL

    10 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 COLMAN Alex 12 LIEVENS Niels 13 VAN DER SCHUEREN Nicky 14 SELLAR Timothy AUS 15 VAN IMPE Kevin 16 HESTERS Jules 17 BASTIAENS Ayco 18 VERCAUTEREN Tim 19 VAN HYFTE Steven 20 BAURIN Antoine 21 TIELEN Dario 22 LAVA Kevin 23 DESTATSBADER Roy 24 DE MERLIER Giovanni 25 VERHAEGEN Jens 26 LEAR Samuel USA 27TIMMERMANS Tom 28 JOHNSTONE Taylor GBR 29 VAN RYMENANT Gillian 30 MICHIELS Killian 31 POELMAN Laurens 44 VAN HAUWERMEIREN Michiel 48 MARIN Glenn 51 VAN PETEGHEM Trifonius 63 ROTTY Glenn 84 GEERINCK Dries 86 SMET Guy 87 ONGHENA Matthias 88 DEMETER Renaat 92 VANUYTVANGE Sam

     

    01/07/2017 BOLLEBEEK-ASSE (B) - Juniores - 88 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 10

    1 EVENEPOEL Remco YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 PLATTEEUW Robbe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 VAN MULDERS Brent ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 REUVERS Kevin NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    10 ROELENS Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11 VAN OOSTERWYCK Lennert 12 VAN EECKHOUT Len 13 HEMELINGS Dries 14 SCHEERS Lander 15 CREYGELMAN Jens 16 DEWIT Jordi 17 VAN DER TRAPPEN Gilles 18 DE PELSMAEKER Sam 19 ANDERSON Callum GBR 20 BRUGGEMAN Lorenzo 21 VAN DEN BERGHE Nathan 22 MEENS Johan 23 VANDERBORGHT Kamiel 24 GAUTHY Tanguy 25 VAN BELLINGEN Gerrit 26 DE LEEUW Matias 27 MEULENIJZER Rob 28 TORDEUR Niels 29 VAN PRAET Robbe 30 MINJAUW Lucas

     

    01/07/2017 DEINZE - VINKT (O) - Juniores - 96 km - 38,77 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 21

    1 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    3 DESCHUYTTER Casper CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    4 SCOTT Joshua NZL ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 SHABOYAN Hrach ARM TEAM VELOSPORT

    7 BRUNING Jente ASFRA RACING TEAM

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 OWENS Tomos GBR PRO VISION SJ ACADEMY

    10 VANDENDRIESSCHE Stef ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 DE LANGE Pieter-jan 12 VANDEN HEEDE Niels 13 MUNIZ Adrian USA 14 DEVLIEGHERE Tibo 15 BAEYENS Yorgo 16 AKINNIBI Kareem GBR 17 DE GRAEVE Simon 18 STYLEMANS Mattis 19 CLAEYS Robbe 20 D´HAESELEER Yarni 21 SAINTOBYN Quinten 22 PLANCKAERT Mathias 23 BEYENS Matisse 24 DEVOOGDT Tiebo 25 PLANCKAERT Jens 26 MICHELS Angelino 27 MOORE Frank GBR 28 VANDEN BUSSCHE Wannes 29 MEERSCHAERT Leonardo 30 BRUNEL Cédric 39 SCHELFHOUT Gregory

     

    01/07/2017 TIELRODE (O) - Dames Juniores & Nieuwelingen - 67 km - 34,55 km/h

    Dames Juniores - deelnemers: 41 - opgevers: 12

    1 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN

    2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 JANSEN Noa NED LARES WAOWDEALS DEVELOPMENT TEAM

    4 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB

    5 CENT Marit NED WV BEET IT

    6 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    7 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    8 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9 BERKANE Sarah FRA BOULZICOURT

    10 STONE Isabella GBR ISOREX CYCLING TEAM

    11 UYTTENHOVE Aiko 12 SHEPHERD Josie GBR 13 VRANKEN Chayenne 14 AVOINE Alison FRA 15 MICHELS Laure 16 DHONT Glacia 17 STOCKMAN Julie 18 LENSECLAES Ditte 19 DELESTRAIT Camille 20 FEYTENS Ellen 21 VAN KLINKEN Hanne NED 22 VANDEPUTTE Léa 23 GRAVENEY Hannah GBR 24 MALFAIT Ines 25 BRAGANO Laura 26 VERMEER Sanne NED 27 CLAUS Marjon 28 BIEBAU Axelle 29 HAYES Connie GBR


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 42 - opgevers: 15

    1 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    4 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    8 DUYM Farah VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    10 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 PAUMEN Jewel NED 12 VAN LOMMEL Yenthe 13 RENDERS Luna 14 SVARINSKA Lina LAT 15 KAUNECKA Sabine LAT 16 LIMPENS Pien NED 17 KEMPS Stephanie 18 POPELIER Lotte 19 GOOSSENS Lotte 20 BELMANS Fien 21 KANEPEJA Enia LAT 22 JURGENA Santa Sanija LAT 23 PENNYNCK Charlotte 24 TIEROLF Sophie 25 MICHOTTE Maelle 26 KESTELEYN Febe 27 VERBEEK Britt

     

    01/07/2017 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 38,86 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 5

    1 HUENS Axel FRA VC AMATEUR ST QUENTIN

    2 LECHANTRE Bastien FRA VC ROUBAIX

    3 BALL Fred GBR ANDOVER WHEELERS

    4 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    7 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    8 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VANCANNEYT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    11 LAURYSSEN Yorben 12 GARDIN Michael 13 ZOLOPA Louis FRA 14 TORNU Florian FRA 15 DECAESTECKER Korneel 16 VANPARIJS Tjorven 17 MOUREAU Axel SWE  18 CASTELAIN Nathan 19 DECLERCK Jelle 20 THORÉ Rune 21 VERMEULEN Robban 22 DEBRUYNE Ramses 23 ASKER Samuel GBR  24 VAN COMPERNOLLE Jamie 25 VANSTEENKISTE Joshua 26 LIEVENS Niels 27 CLAUS Benoît 28 DELFT Mattice 29 LAMOTE Robbe 30 VAN GUCHT Thomas 32 BLEYENBERG Jado

    01/07/2017 ZULTE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 18 - opgevers: 1 - 20,88 km

    1 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    2 DESIMPELAERE Arne INDIVIDUEEL

    3 BAERT Basiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 NUYENS Wies JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 DIERICK Romain WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    16 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    17 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 38 - opgevers: 0 - 25,52 km

    1 DESMET Tyler WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE BUYSSER Quinten INDIVIDUEEL

    4 DE SCHRIJVER Runar WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC

    12 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar deelnemers: 28 - opgevers: 0 - 37,12 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 HEYMAN Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    3 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    4 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 KINT Sander CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    20 CLAESSENS Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    24 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 BOELS Dina WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

     

    01-07-2017 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/06/2017

    waod_3.jpg

    Vrijdag 30 juni 2017 - LOMMEL (3920) – 63 km - 44 km/h

    Aantal deelnemers: 45

    1-Verbeek Wout (Neerpelt

    2-Goeleven Jeroen

    3-Willems Filip

    4-Cremers Ben

    5-De Coninck Guillaume

    6-Bal Marijn

    7-Cochet Andy

    8-Denier Ronny

    9-Maes Bram

    10-Heim Luc (spurt peleton op 15”)

    11-Pauwels Vital

    12-Beckers Roy

    13-van Roey Wim

    14-Simons Kevin

    15-Vermote Patrick

    16-Arits Steven

    17-Janssens Kenny (Melsele)

    18-Daems Jens

    19-Deuss Leon

    20-Willems Stefaan

    21-Quanten Joris-22-Van der Mieren Daniel-23-Smeyers Hans-24-Vos Hanne-25-Dumortier Nick-26-Vos Peter-27-Wouters Ive-28-Dammen Yoric-29-Stans Tom-30-Hereijgers Piet-31-Proost Jeroen-32-Beyens Wim-33-Van Meer Carl-34-Vandeynze Lucas-35-Geys Ruben-36-Hoes Stef-37-Wouters Tim-38-Van Gool Dennis-39-Marchal Wim-40-Haest Christophe-41-Bleys Johan-42-Verdonck Tim-43-Daens Bart-44-Vandeloo David-45-Mertens Thomas

    01-07-2017 om 11:55 geschreven door kenny


    30-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 30/06/2017 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Nieuwelingen - 66 km - 40,38 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 8

    1 DEWEIRDT Siebe VZW JONG WIELERTALENT

    2 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANDENBRANDEN Noah WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL

    9 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN DER PERRE Diemer KTC-CYCLING TEAM

    11 VERBEKEN Rob 12 SMET Marco 13 VAN ALBOOM Gilles 14 KAES Xedric 15 PERMENTIER Emano 16 DE RYCK Robbe 17 MUYSHONDT Nils 18 NONNEMAN Maxim 19 SLUYDTS Toon 20 KRASTS Alekss LAT  21 CHRISTIAENS Jonas 22 SEGERS Ryan 23 VAN BUYNDER Thibaud 24 LAUWEREYS Tjebbe 25 ONDERBEKE Niels 26 VAN DE WYNKELE Lorenz 27 COPPENS Cisse 28 DEMAN Brem 29 DE VOS Wannes 30 VERSTRYNGE Emiel 32 RASSCHAERT Lander 38 VAN DAELE Ernest

    30-06-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 29/06/2017 OOSTENDE (KONTERDAM) (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 41,89 km/h

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 7

    1 PORTER Alexander AUS NORWOOD CC

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 SCOTT Cameron AUS

    6 YALLOURIS Nichocalas AUS ST GEORGE

    7 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    8 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 ANDREWS Benjamin NZL CARREGIE CAUFFIELD

    11 VANNESTE Evert 12 WHITE Nicholas AUS 13 O BRIEN Keiland AUS 14 HUYSSER Jeroen 15 LAVA Kevin 16 BEUSELINCK Briek 17 MARCHAND Gianni 18 VANDENBERGHE Nick 19 VANDENBOGAERDE Jens 20 VANDAELE Philip 21 DELESIE Berre 22 CADRON Julien 23 VANDER MEIREN Ward 24 GOEMAN Jonas 25 WELSFORD Sam AUS 26 DAUW Jasper 27 VAN COMPERNOLLE Kenneth 28 LANGEDOCK Mathieu 29 VERRAES Benjamin 30 WIGHT Rohan AUS

     

    29/06/2017 OPLINTER-TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 43,98 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 21

    1 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    2 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 HEYLEN Kevin BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 BAURIN Antoine ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    9 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VAN NUFFELEN Glen HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 CLAES Stef 12 WUYTS Mathijs 13 WILLEMS Robby 14 CUMPS Ruben 15 HENRION Jonathan 16 WILLEMS Tom 17 VERCAMMEN Jeroen 18 VAN DEN PLAS Jelle 19 BRACEGIRDLE Tom GBR 20 VERBIEST Senna 21 HEIJNEN Pekka 22 HIGGINSON James GBR 23 MUYLST Andy 24 STORM Jandre RSA 25 DE PROOST Jasper 26 HIGGINSON Joe GBR 27 BELOT Rémi 28 TOUBEAU Nicolas 29 DECOSTER Gert-jan 30 DE SCHUTTER John

    30-06-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    29-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Woensdag 28 Juni WIEZE (9280)

    Cat.A – 39 deelnemers – 78 km

    1 Kenny GOVAERT

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Maxim Vertonghen

    4 Germer Cardon

    5 Bjorn Coomans

    6 Stijn Verbeke

    7 Niels De Rouck

    8 Arno De Wispelaere

    9 Kevin Van De Keer

    10 Kjell De Potter

    11 Tom Vanopdenbosch 12 Stijn Gidé 13 Bjorn Lison 14 Jeroen De Winter 15 Cedric Rottiers 16 Gunter De Coen 17 Yorick Lison 18 Frederic De Jonghe 19 Kevin De Jonge 20 Davy De Smedt

     

    Cat.B – 30 deelnemers – 71,5 km

    1 Andy DE BACKER

    2 Mario Van Den Broecke

    3 David Haegeman

    4 Tom De Beer

    5 Jarno Verhofstadt

    6 Steven Van Rijckeghem

    7 Danny Borremans

    8 Raf Van Den Bossche

    9 Peter Verhofstadt

    10 Roel Reigel

    11 Mario Van Der Sickel 12 Steven Verschelden 13 Bart Wauters 14 Joeri Vaerewijck 15 Tom De Smet 16 Patrick Van Himst 17 Gunther Biesemans 18 Ronny Van Der Vurst 19 Jan De Mulder 20 Pascal De Wolf

     

    Cat.C – 30 deelnemers – 65 km

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Koen De Bosscher

    3 Gunther Quintelier

    4 Alain Goolaerts

    5 Jimmy De Paepe

    6 Peter De Corte

    7 Bruno Bruyere

    8 Steven De Kerpel

    9 Pascal Kestemont

    10 Glenn Van Hautekerke

    11 Bert Peelman 12 Stafan Verhaeghe 13 Fabien Hanssens 14 Peter Van Haverbeek 15 Philip Lampaert 16 Brecht Van Vooren 17 Dirk De Koker 18 Gerry Maes 19 Rudi Rabout 20 Bart Lauwers

     

    Cat.D – 32 deelnemers – 58,5 km

    1 Danny DE BACKER

    2 Frank Van Der Perre

    3 Kurt Leuntjes

    4 Patrick Jacobs

    5 Geert Van Speybroeck

    6 Rudy Thomas

    7 Arie De Moor

    8 Ronald Rents

    9 Serge Meyvis

    10 Denis Wauters

    11 Benny D'Haese 12 Rene De Brucker 13 Rudy De Bondt 14 Hugo Van Linden 15 Alain De Schepper 16 Wim Winandy 17 Luc Erauw 18 Noel Willems 19 Jan Braem 20 Geert Smet

     

    Cat.E – 20 deelnemers – 58,5 km

    1 Ronny PARIDAENS

    2 Jan Van Den Brande

    3 Raf Vercammen

    4 Michel Willems

    5 Rene De Brucker

    6 Joost Pieters

    7 Eddy Vanopstal

    8 Dominique Turcksin

    9 Leon Deuss

    10 Piet Van Vaerenbergh

    11 Christian Somers 12 Dirk Verbestel 13 Guy Theys 14 Paul Castelyn 15 Luc Witman

     

     

    Cat.F – 24 deelnemers – 52 km

    1 Patrick VAN RENTERGHEM

    2 Andre Bultinck

    3 Felix Luyten

    4 Rene Mertens

    5 Johny Van Holen

    6 Jozef Scheirlinckx

    7 Rony Ligneel

    8 Pierre Remory

    9 Jean Pierre Broothaerts

    10 Louis Moens

    11 Jean Blommaert 12 Willy Teirlinck 13 Jean Pierre Wauters 14 Roland Hellebaut 15 Herman Van Den Borre 16 William De Cremer 17 Eddy De Vuyst 18 Roger Wauters 19 Etienne Vandenhouwe 20 Andre Devadder

    29-06-2017 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/06/2017

    VWV.jpg

    Woensdag 28 Juni WIEKEVORST (2222)

    Liefhebbers - 74,2 km

    1-Bal Marijn

    2-Mercken Kenneth

    3-Huygen Tijs

    4-De Weerdt Nick

    5-Vertommen Jeff

    6-Michiels Marnix

    7-Wijckmans Pieter

    8-Mertens Thomas

    9-Verheyden Robin

    10-Molenberghs Pieter

    11-Verheyden Joris 12-Bylois Andries 13-Mertens Kjetie 14-Vogels Gunther 15-Van den Broeck Maxim 16-Herman Briek 17-De Vries Wim 18-Le Blan Jarne 19-Fierens Thomas 20-Ongenae Olivier

     

    C renners - 53 km

    1-Van Rompaey Werner

    2-Heremans Koen

    3-Paeshuyse Davy

    4-De Busser Jean Paul

    5-Heremans Gert

    6-Willems Danny

    7-Aerts Peter

    8-Rijken Peter

    9-Vogels Gunther

    10-Heremans Gino

    11-Wijckmans Kristof 12-Vermote Patrick 13-Rens David 14-Bruynseels Rudy 15-De Cat Christophe 16-Claes Benny 17-Bogaerts Patric 18-Ooms Gunther 19-Meir Wim 20-Janssens Nico

     

    D renners - 53 km

    1-Vangenechten Freddy

    2-Van Uffel Wim

    3-Verhaegen Guido

    4-Vrancken Luc

    5-Cortoos Jan

    6-Wuyts Hans

    7-Vos Peter

    8-Van Roy Luc

    9-Vertessen Johnny

    10-Van Thielen Wim

    11-Ramaekers Brice 12-Fierens Paul 13-Peeters Luc 14-Janssens Carl 15-Goris Thomas 16-Van de Kerkhof Robert 17-Maes Harry 18-Peeters Jan 19-Van Loy Eddy 20-Follon Ronny

     

    E renners - 53 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-De Bakker Ludo

    4-Delfosse Catherine

    5-Delfosse Joseph

    6-Van den Broeck Louis

    7-Dom André

    29-06-2017 om 19:48 geschreven door kenny


    28-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SERSKAMP VAN WOENSDAG 28/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SERSKAMP VAN WOENSDAG 28/06/2017     


    Woensdag 28/06/2017 SERSKAMP - WICHELEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 34

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    6 HAEST Tom INDIVIDUEEL

    7 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    8 LAGNEAUX Yoni BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    11 VANDYCK Niels 12 BERTELS Jef 13 VENS Quincy 14 OLIVER Jake AUS 15 GOEMAN Jonas 16 VERVAEKE Aäron 17 VERMEIRE Jordy 18 VANDEWIELE Frederik 19 MOORS Oliver GBR 20 VAN DAMME Davy 21 LEAR Samuel USA 22 BONTINCK Karel 23 USE Laurens 24 LAMMERTYN Foeke 25 DE CLERCK Matthias 26 ASTELL Michael AUS 27 ADRIAENSEN Michael 28 COURTENS Igor 29 DE BACKER Kristof 30 THOMSON Julian AUS 34 VAN GOETHEM Kevin 47 DHOLLANDER Kristof
    28-6-2017- smetlede 706.JPG
    Podium te Serskamp met winnaar Mario Willems, Jo Maes en Matthias Ongena.

    28-6-2017- smetlede 704.JPG
    Podium te Serskamp met winnaar Mario Willems, Jo Maes en Matthias Ongena.
    28-6-2017- smetlede 702.JPG
    Podium te Serskamp met winnaar Mario Willems, Jo Maes en Matthias Ongena.
    28-6-2017- smetlede 693.JPG
                                         Matthias Ongena uit Zele werd 3de.
    28-6-2017- smetlede 670.JPG
        Aankomst van winnaar Mario Willems voor Jo Maes en Matthias Ongena.
    28-6-2017- smetlede 627.JPG
                                     Fabio Sinoy en Matthias Ongena.
    28-6-2017- smetlede 599.JPG
             Het peleton mocht vroeger spurten wegens te grote achterstand.
    28-6-2017- smetlede 593.JPG
    28-6-2017- smetlede 589.JPG
    28-6-2017- smetlede 563.JPG
    28-6-2017- smetlede 344.JPG
    28-6-2017- smetlede 332.JPG
    28-6-2017- smetlede 322.JPG
    28-6-2017- smetlede 293.JPG
    28-6-2017- smetlede 287.JPG
    28-6-2017- smetlede 234.JPG
    28-6-2017- smetlede 208.JPG
    28-6-2017- smetlede 198.JPG
    28-6-2017- smetlede 190.JPG
    28-6-2017- smetlede 166.JPG
    28-6-2017- smetlede 164.JPG
    28-6-2017- smetlede 105.JPG
    28-6-2017- smetlede 086.JPG
    28-6-2017- smetlede 049.JPG
    28-6-2017- smetlede 023.JPG
    28-6-2017- smetlede 022.JPG
                          Elite z.c. & Beloften te Serskamp met 83 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-06-2017 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JORRE SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    3-2-2017 ploeg  van moer- 217.JPG
           Jorre Smet

    Woensdag 28/06/2017 OETINGEN (B) - UCI Men Elite - 184 km - 43,52 km/h

    Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 93
    1 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    2 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    5 BAKKER Dennis NED DELTA CYCLING ROTTERDAM

    6 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    7 DE ROOZE Niels TARTELETTO - ISOREX

    8 SALOMEIN Jarl SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    9 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    10 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    11 VERWILST Aaron 12 MORTIER Julien 13 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL 14 PARDINI Olivier 15 GHYS Robbe 16 RUIJGH Rob NED 17 CLEPPE Nicolas 18 VERMEER Tom NED 19 DEBRUYNE Glenn 20 ISTA Kevyn 21 ROSS Mathew AUS 22 DIELEMAN Michiel 23 SOETE Daan 24 GOEBEERT Pierre 25 DE VYLDER Lindsay 26 JANS Roy 27 VERSTRAETEN Jari 28 DUQUENNOY Jimmy 29 VAN DALEN Jason NED 30 PLANCKAERT Emiel 46 VAN MOER Brent

     

    28/06/2017 SERSKAMP - WICHELEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,28 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - opgevers: 34

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 ONGENA Matthias INDIVIDUEEL

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    6 HAEST Tom INDIVIDUEEL

    7 VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL

    8 LAGNEAUX Yoni BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 DONIE Birger GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    11 VANDYCK Niels 12 BERTELS Jef 13 VENS Quincy 14 OLIVER Jake AUS 15 GOEMAN Jonas 16 VERVAEKE Aäron 17 VERMEIRE Jordy 18 VANDEWIELE Frederik 19 MOORS Oliver GBR 20 VAN DAMME Davy 21 LEAR Samuel USA 22 BONTINCK Karel 23 USE Laurens 24 LAMMERTYN Foeke 25 DE CLERCK Matthias 26 ASTELL Michael AUS 27 ADRIAENSEN Michael 28 COURTENS Igor 29 DE BACKER Kristof 30 THOMSON Julian AUS 34 VAN GOETHEM Kevin 47 DHOLLANDER Kristof

     

    28/06/2017 OETINGEN (B) - Juniores - 51 km - 40,85 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 6

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 JONES Thomas AUS CARNEGIE CAULFIELD CC

    3 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    5 OOSTHUIZEN Jason RSA PRO TOUCH CYCLING CLUB

    6 BROXHAM Rickardo RSA PRO TOUCH

    7 VERLEYEN Mauro MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 LINTHOUDT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DESPONTIN Pierre LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 LITVINOV Dominik 12 VAN ROY Arne 13 PRIEELS Robbe 14 DE GREEF Tim 15 CREYGELMAN Jens 16 VAGENENDE Liam 17 LUCIDI Massimo USA 18 CLAEYS Arno 19 DE MESMAEKER Tibo 20 TURNBULL Carter AUS 21 VAN LIPPEVELDE Sander 22 VAN DORPE Guus 23 SUYS Thomas 24 VERHULST Ruben 25 DE RAEVE Stan 26 VANDER BEKEN Quinten 27 BRACKE Stan 28 SVENDSEN Simen Nordahl NOR 29 WAERZEGGERS Mike 30 DU FOUR Jens

     

    28/06/2017 RAVELS (A) - Juniores - 86 km - 43,48 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 7

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 SMETS Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 HEREMANS Aron WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    6 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 DELY Thibault BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    9 DE JONG Remco NED ZANNATA GALLOO CT MENEN

    10 MAAS Danny NED WILLIBRORD WIL VOORUIT

    11 VAN OLMEN Siebe 12 VAN LAER Jan 13 CLAUSSE Axel 14 VAN BUN Dries 15 GEERTS Bjorn 16 MATTHEWS Daniyal RSA 17 WESTELINCK Jesper NED 18 DE JONG Frank NED 19 DIERCKX Joëy 20 WACHTERS Jef 21 PEETERS Sander 22 SAULS Abdul Muttalib RSA 23 DE VET Sander 24 COPPELMANS Wessel NED 25 VERHEYEN Thomas 26 HAEST Jasper NED 27 BARBAIX Dries 28 TIMMERS Lars NED 29 MEYVIS Jef 30 KANEN Kelvin NED 42 SCHELFHOUT Gregory

     

    28/06/2017 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 67,1 km - 39,95 km/h

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 JORRE SMET uit Nieuwkerken VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 ERRINGSO Frederik DEN ROSKILDE CYKLE RING

    3 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    8 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 GARDIN Michael CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 TORNU Florian FRA TEAM AVENOIS

    11 VERBEECK Calvin 12 DEWACHTER Lucas 13 DEJONGHE Vitas 14 VAN DER TAELEN Glen 15 JORGENSEN Luis Carl DEN 16 EECKHOUT Emile 17 DE GEEST Ricky 18 VANGHELUWE Warre 19 VANLUCHENE Maxim 20 VAN CUTSEM Senna 21 VANDAELE Laurens 22 VAN LANDSCHOOT Ruben 23 DEBRUYNE Ramses 24 STONE Aaron GBR 25 SOENENS Ayton 26 THORÉ Rune 27 CLAUS Benoît 28 DE BOCK Rune 29 DEMUYNCK Victor 30 VAN DE WYNKELE Lorenz

     

    28/06/2017 DRIESLINTER (B) - Nieuwelingen - 67 km - 41,9 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - opgevers: 12

    1 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 DE JAEGER Arthur WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6  CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 SCHURGERS Stef SPORT EN MOEDIG GENK

    8 VAN DYCK Jarne ACROG - BALEN BC

    9 DE RYCK Robbe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 SIMONS Rob SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DE GRAEF Noah 12 MEULEMANS Lennert 13 DE KINDER Axel 14 GROOTJANS Andries 15 CLAEYS Laurent 16 VAN LAER Pieter 17 VANDERAERDEN Wout 18 DEHAIRS Simon 19 LECERF William Junior 20 CORVERS Milan 21 THIELEMANS Robbe 22 HUYBRECHTS Sander 23 WILLEMS Gilles 24 MARTENS Daan 25 LAGROU Stan 26 COENEN Thomas 27 SCHARRE Stef 28 PAULUS Milan 29 AWOUTERS Lars 30 KONINCKX Maarten 31 FRETIN Milan

    28-06-2017 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BRANKO HUYS NAAR JEUGD OLYMPISCHE SPELEN !!!

    BRANKO HUYS NAAR JEUGD OLYMPISCHE SPELEN !!!

     

    Branko Huys.jpg 

    Renner Branko Huys uit Waasmunster van het Papillon-Rudyco-Janatans Cycling Team is geselecteerd voor de Jeugd Olympische Spelen in het Hongaarse Gyor, die op 23 juli van start gaan. Branko is 1 van de 3 Belgische geselecteerde jongens en zal aantreden in de tijdrit en wegrit. Na zijn Provinciale en Belgische titel tijdrijden dus een unieke bekroning in Branko's jonge carriere, en een hele eer voor de club. Eerder won Branko ook al de nationale testtijdrit in Montenaken en een wegwedstrijd. Via een specifiek programma van trainer Michel Geerinck van 360-Sports en een stage zal Branko zich nu voorbereiden voor zijn opdrachten.

     

    Twee jaar na Lotte Rotman is het ook al de 2e keer op korte tijd dat het Papillon-Rudyco-Janatans Cycling Team een olympïer bij de jeugd mag leveren. We wensen Branko alvast veel succes!



    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    28-06-2017 om 10:01 geschreven door kenny


    27-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT JANSTEEN VAN DINSDAG 27/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINT JANSTEEN VAN DINSDAG 27/06/2017     


    Dinsdag 27/06/2017 – SINT JANSTEEN (NL) – Elite z.c./U23/Amateurs – 80 km – 02h15min

    Aantal deelnemers: 33

    1-Eloy Raas (Hendrikskinderen)

    2-Mattias Raeymaekers

    3-Stefan Laurijssen

    4-Michel Stroosnijder

    5-Wouter de Groot

    6-Ramon Vleugel

    7-Jos Koop

    8-Pieter Vette

    9-Koen van de Klundert

    10-Bas Nieuwkoop

    11-Roy Guequierre-12-Alexander De Keersmaeker-13-Tom Goovaerts-14-Jimmy de Bruyn-15-Lars van der Poel-16-Dennis Raadtgever-17-Christian Kik-18-Bobby Balk-19-Bryan Maes-20-Pim van de Klundert-21-Michel Bunder-22-Sebastiaan Beens-23-Kees Raats

    27-6-2017-sint  jansteen 494.JPG
    Podium te Sint Jansteen met winnaar Elroy Raas, Mattias Raeymaekers en Stefan Laurijsen.

    27-6-2017-sint  jansteen 515.JPG
    Podium te Sint Jansteen met winnaar Elroy Raas, Mattias Raeymaekers en Stefan Laurijsen.
    27-6-2017-sint  jansteen 525.JPG
                  winnaar Elroy Raas, Mattias Raeymaekers en Stefan Laurijsen.
    27-6-2017-sint  jansteen 523.JPG
                                  Een woordje uitleg van winnaar Elroy Raas.
    27-6-2017-sint  jansteen 446.JPG
    Aankomst van winnaar Elroy Raas voor Mattias Raeymaekers en Stefan Laurijsen.
    27-6-2017-sint  jansteen 450.JPG
                    Mattias Raeymaekers eindigde 2de voor Stefan Laurijsen.
    27-6-2017-sint  jansteen 438.JPG
            De 3 koplopers Elroy Raas, Mattias Raeymaekers en Stefan Laurijsen.
    27-6-2017-sint  jansteen 413.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 396.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 308.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 304.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 286.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 265.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 258.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 250.JPG
                                        Vooraan Alexander De Keersmaeker.
    27-6-2017-sint  jansteen 227.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 218.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 172.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 156.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 095.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 085.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 067.JPG
                                          Rechts vooraan Bryan Maes.
    27-6-2017-sint  jansteen 063.JPG
    27-6-2017-sint  jansteen 058.JPG
     Start van de Elite z.c. & U23 & Amateurs te Sint Jansteen met 33 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-06-2017 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 27/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 27/06/2017 NIEUWPOORT (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 47,92 km/h

    Aantal deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    2 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE

    3 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    4 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE

    5 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    6 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 CADRON Julien ESPIRA CYCLING TEAM

    8 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    9 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    11 TALEUX Jean-baptiste FRA 12 CONSTANT Kenny 13 CLEMME Kevin 14 HAENEBALCKE Svenerick 15 ALDERWEIRELD Robin 16 BRAET Vinnie 17 LAPIERRE Stijn 18 THORÉ Floris 19 VANHOUCKE Herman 20 VANDENBROUCKE Niels

     

    27/06/2017 STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 46,39 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    6 CHAMON Thomas TEAM NIKOLAAS - CHALETPARK DE BLEKKER

    7 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    8 BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 WHITE Nicholas AUS OLIVER´S REAL FOOD RACING

    10 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    11 WASTYN Emiel 12 DECLERCQ Thierry 13 CASIER Arne 14 JONCKHEERE Michael 15 GELDHOF David 16 TOORTELBOOM Frederik 17 BEAUPREZ Benjamin 18 VANDER MEIREN Ward 19 BOUTTÉ Jordy 20 ROELENS Joachim 21 CARPENTIER Jari 22 CALLEWAERT Rodric 23 LANGEDOCK Mathieu 24 LAPERRE Kris 25 HUYSSER Jeroen 26 DE VEIRMAN Aaron 27 JAECQUES Simon 28 DEVOLDERE Niki 29 SONNEVILLE Jarno 30 DE VOS Dries

     

    27/06/2017 ZOMERGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 104,4 km - 45,96 km/h

    Aantal deelnemers: 107 - opgevers: 27

    1 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    3 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    6 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    7 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN DER BAUWHEDE Michiel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 COOK Leighton AUS VERIS RACING

    11 VERHAEGEN Jens 12 JACOBS Robin 13 BUYSSE Lennert 14 PARIDAENS Jasper 15 GOELEVEN Jeroen 16 LAVA Kevin 17 CLAUS Dieter 18 DEBOOT Bruce 19 DE MERLIER Giovanni 20 DE RUYSSCHER Dante 21 DELBAEN Michael 22 SOBERON Zowé 23 CATELYN Gieljan 24 COMMEYNE Steffen 25 DIERICKX Anthony 26 PORIAU Tim 27 DE BLAERE Diego 28 TRIO Maxim 29 VAN DEN NEST Jeffrey 30 MINNE Stijn 44 ILEGEMS Ken 45 VAN BUGGENHOUT Joeri 68 VAN DE VYVER Greg

     

    27/06/2017 NIEUWPOORT (W) - Dames Elite - 45 km - 41,24 km/h

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 0

    1 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    5 GINS Tara LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DOM Annelies LOTTO-SOUDAL LADIES

    7 POLSPOEL Maaike LENSWORLD - KUOTA

    8 FREMINEUR Terry EQUANO CYCLING TEAM

    9 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    10 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    11 JONKER Kerry AUS  12 LOUCHAERT Justine 13 VAN DE PUTTE Kim 14 DEMEY Valerie 15 BRITS Delphine 16 DENEEF Naïka 17 LEENKNEGT Liliane 18 ALLAERT Ine 19 DUTOUR Margot FRA  20 STOCKMAN Julie 21 DELANOTE Bonnie 22 DEBBOUDT Sylvia 23 VERMEIRE Lisa 24 TEN HARTOG Sarah 25 VANDEWALLE Isabel

    27-06-2017 om 23:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!