.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 25/06/2017 HERZELE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 36 - opgevers: 0 - 21 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DESIMPELAERE Arne INDIVIDUEEL

    3 DE SCHUYTENEER Steffen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    4 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LATIN Michael CYCLING TEAM MOSAN

    15 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    28 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 28 - opgevers: 0 - 24 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    4 VAN MECHELEN Vlad CANNIBAL TEAM

    5 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC


    14 jaar - deelnemers: 42 - opgevers: 5 - 36 km

    1 GIDDINGS Joshua GBR THE MI RACING ACADAMY

    2 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    3 BROUGH Jack GBR THE MI RACING ACADEMY

    4 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANCAUWENBERGHE Jens ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    35 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    25/06/2017 MOLLEM (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    25/06/2017 SCHULEN (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    25-06-2017 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    VWV.jpg

    Zaterdag 24 Juni KEERBERGEN (3140)


    Liefhebbers - 84,8 km

    1-Van Opstal Philippe

    2-Michiels Marnix

    3-Dieltjens Gert

    4-Bullens Michaël

    5-Beyens Joeri

    6-Van Looy Roel

    7-Bylois Andries

    8-Bruyndonckx Stijn

    9-Paeshuyse Jef

    10-Delanghe Jelle

    11-Haest Tom 12-Royer Jochem 13-Eggers Louis 14-Heymans Jonas 15-Bunkens Kris 16-Geens Steve 17-Van Der Sanden Maarten 18-Bruylandts Dave 19-Behiels Peter 20-Heymans Stijn

     

    C renners - 74,2 km

    1-De Proost Gert

    2-Paeshuyse Davy

    3-Mercken Kenneth

    4-Boenders Yves

    5-Aerts Peter

    6-Heremans Koen

    7-Vogels Gunther

    8-Verschueren Ivan

    9-Op de Beeck Tom

    10-Tuyls Robby

    11-Christiaens Dave 12-Cargnello Michel 13-Willems Danny 14-Claes Benny 15-De Backer Tom 16-Meir Wim 17-Briesen Ronny 18-Van Overmeire Guido 19-Bruynseels Rudy 20-Bevalot Claude

     

    D renner - 74,2 km

    1-Van Roy Luc

    2-Peeters Luc

    3-Maes Harry

    4-Vrancken Luc

    5-Minnen Marc

    6-Van Hoof Danny

    7-Van der Auwera Benny

    8-Vangenechten Freddy

    9-Lahou Rudy

    10-Vos Peter

    11-Wuyts Hans 12-Peeters Jan 13-Cortoos Jan 14-Mertens Dirk 15-Van Uffel Wim

     

    E renners - 74,2 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Delfosse Joseph

    4-Dom André

    5-Delfosse Catherine

    6-Mercken Mathieu

    25-06-2017 om 09:41 geschreven door kenny


    24-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 24/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 24/06/2017     


    Zaterdag 24/06/2017 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 128,6 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 10

    1 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    5 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    7 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    8 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    11 MEUL Robby 12 REYNAERTS Wim 13 VAN DEN BOSSCHE Angelo 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 VERSCHUERE Seppe 16 BALLET Mathias 17 VANBESIEN Thomas 18 TEN HARTOG Guy 19 BAUDE Arthur 20 ARIMONT Charlie 21 JANSSEN Tim NED 22 REYNAERTS Jan 23 TASSET Marvin 24 VAN HAUWERMEIREN Michiel 25 CORDEEL Pieter 26 VAN DER POEL Lars NED 27 DE WINTER Gordon 28 RAY Alexander NZL 29 WELSFORD Sam AUS 30 SIX Franklin 35 COOLS Alexander
    24-6-2017-elversele 654.JPG
    Podium te Elversele met winnaar Kevin De Jonghe, Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    24-6-2017-elversele 662.JPG
    Podium te Elversele met winnaar Kevin De Jonghe, Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    Zittend de inrichters en medewerkers alsook de Sponsor van Cibel met zijn dame.
    24-6-2017-elversele 673.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Kevin De Jonghe.
    24-6-2017-elversele 618.JPG
                             Aankomst van winnaar Kevin De Jonghe te Elversele.
    24-6-2017-elversele 625.JPG
                   Aankomst van de 2de Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    24-6-2017-elversele 576.JPG
                                   De spurt van het peleton te Elversele.
    24-6-2017-elversele 537.JPG
    24-6-2017-elversele 386.JPG
    24-6-2017-elversele 280.JPG
    24-6-2017-elversele 262.JPG
    24-6-2017-elversele 250.JPG
    24-6-2017-elversele 223.JPG
    24-6-2017-elversele 210.JPG
    24-6-2017-elversele 200.JPG
    24-6-2017-elversele 183.JPG
    24-6-2017-elversele 163.JPG
    24-6-2017-elversele 134.JPG
    24-6-2017-elversele 109.JPG
    24-6-2017-elversele 085.JPG
    24-6-2017-elversele 070.JPG
    24-6-2017-elversele 054.JPG
    24-6-2017-elversele 024.JPG
    24-6-2017-elversele 011.JPG
    24-6-2017-elversele 002.JPG
            De start van de Elite z.c. en Beloften te Elversele met 50 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-06-2017 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 19°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen Catg.B+ !!!

    Proficiat aan RAOUL STRUYF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg   Raoul Struyf.jpg 

       Patrick Cocquyt              Raoul Struyf
     

    Zaterdag 24 Juni 2017 - SINT-AMANDSBERG (9040) - WK +65 & +70 - BK CATEGORIE B EN B+ 

    Catg.A – 74,4 km –  39 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Van Geyt Koen

    3-Weemaes Robby

    4-De Duytsche Luc

    5-Snoeck Mathias

    6-de Meijer Christian

    7-Smet Jochem

    8-Cooman Mauro

    9-Maes Bram

    10-Lammertyn Foeke

    11-Apers Michaël-12-Demeter Renaat-13-Rogge Simon-14-Vertenten Jens-15-Pletinckx Brent-16-Van Raemdonck Maarten-17-De Jonghe Frederick-18-Bekaert Tim-19-Van Waeyenbergh Grégory-20-Opsomer Enzo-21-Waelpot Geert-22-Heijens Jeroen-23-Cap Bryan-24-De Leeuw Jelle-25-Deboever Nick-26-Spillebeen Jürgen-27-Van Sante Tristan-28-De Stercke Thomas-29-Brijs Gert-30-Delaere Jens-31-De Meyer Sven-32-Bauters Pieter-33-Heynssens Sven-34-Straetmans Anton-35-Le Blon Michel-36-Van De Winckel Tom-37-Moerman Sam-38-Van Raemdonck Kevin-39-Carrette Kristof

      

    Catg.B – 80,6 km – 60 deelnemers

    1-Eeckhout Kurt (Hillegem)

    2-Pauwels Vital (Belgisch Kampioen)

    3-Van Den Broecke Mario

    4-Vermassen Peter

    5-Luyssen Geoffrey

    6-De Bosscher Koen

    7-Goossens Alex

    8-Van De Perre Lieven

    9-De Weirdt Gino

    10-Oliebos Koen

    11-Roskam Andy-12-De Wannemaeker Filip-13-Segers Daniel-14-De Paepe Jimmy-15-De Brauwer Lesley-16-Diet Wim-17-Van Roeyen Dave-18-De Corte Peter-19-Verbeken Kurt-20-Victor Kurt-21-Smet Gert-22-Verschelden Steven-23-Moens Patrick-24-Rombaut Wim-25-De Vlieger Sven-26-Van Drom Giovanni-27-Smith Lee-28-Demaertelaere Dennis-29-Van Raemdonck Robby-30-Van Meer Carl-31-Hens Paul-32-Janssens Bert-33-Simpson Stephen-34-Van Haverbeek Peter-35-Gussé Wim-36-Denier Ronny-37-Van Guyse Dany-38-Verhooghe Kris-39-Dedeckel Olivier-40-Michels Pedro-41-Bauwens Aron-42-De Swert Dave-43-Veltjen Daniel-44-Keim Luc-45-Blockx David-46-Stans Tom-47-de Koning Michel-48-Rabout Rudi-49-Biesemans Gunther-50-Vermote Patrick-51-Van Lijsdonk Henk-52-Van Bosbeke Peter-53-Reniers Kristof-54-Butler Paul-55-Dumont Jurgen-56-Bogaerts Patric-57-Kramer Guido-58-D'Annibale Mirko-59-Calle Alain

    Catg.B+ – 68,2 km – 28 deelnemers

    1-Cooman Jerry (Oordegem)

    2-PATRICK COCQUYT (Belgisch Kampioen)

    3-Bobelijn Patrick

    4-Suys Frank

    5-Weemaes Franky

    6-De Tremerie Franky

    7-Janssens Kenny (Melsele)

    8-Cosijn Ronny

    9-Bruyere Bruno

    10-Van Oyen Franky

    11-Primo Gino-12-De Backer Danny-13-Roose Nico-14-Steenssens Gino-15-De Lannoy Didier-16-Harms Ko-17-Thursfield Paul-18-Hereijgers Piet-19-Erauw Luc-20-Heyndrickx Wim-21-Nevejans Idesbald-22-Swartelé Luc-23-Braeckman Geert-24-Mathys Dirk-25-Czech Jan-26-Pauwels Nico-27-Aitken Andrew-28-Braet Wim

     

    Catg.C – 62 km – 34 deelnemers

    1-RAOUL STRUYF (Kruibeke)

    2-De Baets Johan

    3-Paridaens Ronny

    4-Van Eyndt Jozef

    5-De Coninck Danny

    6-Baudonck Tony

    7-Bath Mick

    8-Heye Hilair

    9-Bultinck Andre

    10-Buyens Patrick

    11-Steeman Juan-12-De Coninck Wim-13-Geudens Paul-14-Watteny Patrick-15-Catteuw Herwig-16-Van Der Vekens Patrick-17-Krols Jef-18-Verbestel Dirk-19-Boeve José-20-De Poorter Luc-21-Bracke Wim-22-Bolle Henk-23-De Vuyst Eddy-24-Vanoverberghe Siegfried-25-De Bie Dirk-26-Tummeleer Dirck-27-Dupont Guido-28-Bauters Ronny-29-Maes Josse-30-Bombaerts Boris-31-Van Den Broecke Patrick-32-Cornette Freddy-33-Claessens Joseph-34-Lap Hans

     

    Catg.D – 62 km – 26 deelnemers (+65 jaar)

    1-de Waal Wim-Axel (NL) (Wereldkampioen)

    2-Vervondel Marc

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Luyten Felix

    5-Tas Helmuth

    6-Boulard Roland

    7-Burggraeve Noël

    8-Remory Pierre

    9-Muselet Christian-

    10-Teirlinck Willy-11-Montforts Ad-12-Mous Willy-13-Vandermeulen Jos-14-Scheirlinckx Hendrik-15-Van Holen Johny-16-Pauwels Marcel-17-Vanpoucke Rik-18-Lockefeir Marinus-19-Scheirlinckx Jozef-20-Van De Wiele Richard-21-Le Caz Jean Yves-22-Devadder Andre-23-Moens Louis-24-Vandenberghen Freddy-25-Demiddel Ronny-26-Van Loon Adri

     

    Catg.D+ – 62 km – 11 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout) (Wereldkampioen)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Vandenhouwe Etienne

    5-Vingerling Aad

    6-D'Hont Joseph

    7-Saerens Jozef

    8-Staron Jean-Claude

    9-Robijns Robert

    10-Hermans Luc

    11-Hairwassers Gerrit

    24-06-2017 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena kop 2017.jpg 

          Matthias Ongena


    Zaterdag 24/06/2017 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 128,6 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 10

    1 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    5 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    7 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    8 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    11 MEUL Robby 12 REYNAERTS Wim 13 VAN DEN BOSSCHE Angelo 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 VERSCHUERE Seppe 16 BALLET Mathias 17 VANBESIEN Thomas 18 TEN HARTOG Guy 19 BAUDE Arthur 20 ARIMONT Charlie 21 JANSSEN Tim NED 22 REYNAERTS Jan 23 TASSET Marvin 24 VAN HAUWERMEIREN Michiel 25 CORDEEL Pieter 26 VAN DER POEL Lars NED 27 DE WINTER Gordon 28 RAY Alexander NZL 29 WELSFORD Sam AUS 30 SIX Franklin 35 COOLS Alexander
     
     

    24/06/2017 GINGELOM-JEUK (LB) - Elite z.c./U23 - 103,4 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 62- opgevers: 12

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    3 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    4 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    7 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    9 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    10 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    11 NOELS Sven 12 MACKAY Ashley AUS 13 SINSCHEK Nils NED 14 HUYS Stijn 15 STORM jandre RSA 16 VAN MALDEGHEM Stijn 17 GEYSEN Kurt 18 LOENDERS Glenn 19 HOULMONT Matthias 20 MEESEN Giel NED 21 SYDLIK Benjamin GER 22 JACOBS Robin 23 VERBEECK Sven 24 OFFERMANS Michiel 25 HANLET Laurent 26 HEYLEN Kevin 27 PORCO Carlo 29 HENRION Jonathan 30 MOLENBERGHS Pieter

     

    24/06/2017 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 39

    1 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    2 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    4 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    6 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    7 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    8 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    9 JOHNSTONE Taylor GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VANDEWIELE Frederik 12 DE DECKER Steven 13 LANNOO Jaromir 14 JAECQUES Simon 15 CLAEYS Timothy 16 DOWNES Brandon RSA 17 DEWACHTER Aaron 18 VERMET Joran 19 CAVEY Laurens 20 GODERIS Jelle 21 JONCKHEERE Michael 22 ROELENS Joachim 23 SEMERANO Kevin 24 DECLERCK Mathias 25 MOORS Oliver GBR 26 ALDERWEIRELD Robin 27 BAECKELANDT Dominique 28 SELLAR Timothy AUS  29 VANTHOURNOUT Brecht

     

    24/06/2017 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,03 km/h

    Aantal deelnemers:91 - opgevers: 18

    1 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    2 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    4 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC

    5 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    6 VLASSELAER Maarten VAN EYCK SPORT

    7 BAURIN Antoine ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    8 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 HODEG CHAGUI ALVARO JOSE

    11 DE DECKER Alfdan 12 DEWEER Jochen 13 TIMMERMANS Tom 14 NEVENS Tibo 15 DULT Jasper 16 GODART Bo 17 VERHULST Pauwel 18 DEBRUYNE Glenn 19 PARIDAENS Jasper 20 AMELINCKX Stef 21 MASURE Brent 22 DE RYCK Roy 23 LIEVENS Niels 24 MICHIELS Killian 25 MOENS Jens 26 VANDYCK Niels 27 DELBAEN Michael 28 VAN GOETHEM Kevin 29 MICHIELSEN Joran 30 HUYGEN Wout 32 GOOSSENS Kenny 38 VAN BUGGENHOUT Joeri 45 ILEGEMS Ken 59 DE OST Jarne 64 VAN ROOSBROECK Patrick 65 DHOLLANDER Kristof 67 WIELANDT Sven

     

    24/06/2017 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 125 km - 41,51 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 21

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele INDIVIDUEEL

    2 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    4 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    5 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 GEERINCK Dries VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 MOREELS Louis 12 LAGNEAUX Yoni 13 VERWAEST Kevin 14 FOAMES Ben GBR 15 VEREECKE Karel 16 BOGAERT Steven 17 OVERVLIET Jay NED 18 VAN DAMME Bart 19 ROTTY Glenn 20 USE Laurens 21 DEVENIJNS Jasper 22 PIETERS Bart 23 WANTE Jari 24 BONTINCK Karel 25 DE BACKER Kristof

     

    24/06/2017 EDEGEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    Schelleken - deelnemers: 14 - opgevers: 0 -  15 km - 38,38 km/h

    1 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 GOOLAERTS Stijn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SCHELFHOUT Wies KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 SCHOUWAERTS Yves KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 DOLLEZ Eric 12 DE SAEDELEER Vincent 13 DE COCK Matthieu 14 VAN DEN EYNDE Lawrence


    Kristallen Derny - deelnemers: 14 - opgevers: 0 - 15 km- 38,9 km/h

    1 DOLLEZ Eric KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DE SAEDELEER Vincent KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 GOOLAERTS Stijn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 SCHELFHOUT Wies 12 SCHOUWAERTS Yves 13 DE COCK Matthieu 14 VAN DEN EYNDE Lawrence

    24-06-2017 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 24/06/2017 GRAZEN (B) - Juniores - 86 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 10

    1 CLOOTS Kilian SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DEBLOUDTS Ferre HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 FOLLON Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    7 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 HARMELING Sten NED WV DE IJSSELSTREEK

    10 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 PUT Lars 12 HENDRIKX Mees NED 13 ROELENS Robbe 14 DELGEYE Guillaume 15 LOUYET Benoît 16 HAEX Joris 17 DE LIE Axel 18 DESPONTIN Pierre 19 BROECKX Seppe 20 HOPPERETS Christophe 21 VAN OOSTERWYCK Lennert 22 DELANGHE Niels 23 GOFFART Jonas 24 GAUTHY Tanguy 25 ANDRIESSEN Bas NED 26 SWENNEN Hoang 27 GOOSSENS Rob 28 VANHULST Jens 29 HAAS Martin 30 BELLENS Jarno

     

    24/06/2017 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 7

    1 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    2 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 EVENEPOEL Remco YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DELAERE Jonas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 STUER Kwinten 12 DE CLERCQ Aaron 13 VERLEYEN Mauro 14 BEERNAERT David 15 RAECKE Jari 16 VANDENDAELE Vic 17 PYRA Lorenzo 18 PLANCKAERT Jens 19 GADENNE Kevin 20 ROSSEEUW Birger 21 SAUVAGE Simon 22 CLAUSSE Axel

     

    24/06/2017 ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 89,6 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 CORKERY Dillon IRL NRPT

    5 MCLAUGHLIN Eoghan IRL WESTPORT COVEY WHEELERS

    6 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    7 CORNETTE Lucas VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 BRAET Axel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 HOUSSIN Bavo 12 BRUYNEEL Tristan 13 SENS Connor AUS 14 COMPERNOLLE Mats 15 BORRA Victor 16 DECUYPERE Nathan 17 FORRIER Gianni 18 DECLEYRE Torsten 19 DOCHY Thibaut 20 BRUNEL Cédric 21 DEJONGHE Arend 22 VANDAMME Yorben 23 SAINTOBYN Quinten 24 DE MEYER Joeri 25 CHEATLE Max GBR

     

    24/06/2017 ZOMERGEM (O) - Juniores - 81,2 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 10

    1 SCOTT Joshua NZ ISOREX CYCLING TEAM

    2 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM

    3 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    7 DESCHEPPER Ward CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN EECKHOUDT Ruben JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BRUNING Jente 12 D´HAESELEER Yarni 13 BEYENS Matisse 14 DE SMEDT Lennert 15 VAN EESBEEK Yelle 16 OOSTERLINCK Daan 17 VAN KERCKVOORDE Gilles 18 COOPER Will GBR 19 SCHELFHOUT Gregory 20 VAN DE VELDE Nico 21 MICHELS Angelino 22 ALLEMEERSCH Mike 23 VAN DE CAUTER Zeger 24 WERNIMONT Nicolas 25 VERLINDE Simon 26 DOBBELAERE Yari 27 TEUNIS Seppe

     

    24/06/2017 BEVEREN-LEIE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 HAINES Alex GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    5 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 ROOTKIN-GRAY Jack GBR SULLIHULL

    9 GREGORY Alec GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    10 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 DECOSTER Michael 12 SMET Marco 13 VOS Yannick 14 BARBER Farley GBR 15 DE SMET Nicolas 16 GALLE Marlo 17 VANLUCHENE Maxim 18 EECKHOUT Emile 19 DELFT Mattice 20 VERROONEN Gilles 21 LAEVENS Justin 22 VANDER BEKEN Thibo 23 CARRETTE Thibault

     

    24/06/2017 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 68,4 km - 40,07 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 18

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BUTERS Joris NED RWV DE SPARTAAN

    3 JORGENSEN Luis Carl DEN ROSKILDE CYKLE RING

    4 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    5 ERRINGSO Frederik DEN ROSKILDE CYKLE RING

    6 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    8 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MARTHE Nicolas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VERSTRAETE Aaron 12 DECLERCK Jelle 13 LAURYSSEN Yorben 14 VANCANNEYT Jelle 15 MAAS Marijn NED 16 MICHIEL Nuytten 17 SKEGGS Samuel GBR 18 VANSTEENKISTE Joshua 19 DECAESTECKER Korneel 20 VAN DER TAELEN Glen 21 LAERMANS Tommy 22 CORNETTE Steve 23 CLAUS Benoît 24 WYSEURE Joran 25 ROMBAUTS Daan 26 MOUREAU Axel SWE 27 BUIJSSE Lukas 28 DERAEDT Victor 29 MAES Simon 30 EXPEELS Tjorven 47 RASSCHAERT Lander

    24/06/2017 NIEUWPOORT (W) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 26 - opgevers: 2 – 20,9 km

    1 PLANCKE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANEECKHOUTTE Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    4 VANDEPUTTE Arnaud CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANHUYLEBROUCK Tiebe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 30 - 26,6 km

    1 DOCKX Aaron WAC TEAM

    2 KNAEPS Lowie ACROG - BALEN BC

    3 LUYSSEN Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    5 DEKIEN Jasper TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    29 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 1 – 34,2 km

    1 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DALVING Quinten ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 WANDELS Thieben ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Meisjes 12 – 13 – 14 jaar - deelnemers: 4

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    3 DE KEYSER Emke MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT

    24-06-2017 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/06/2017

    waod_3.jpg

    Vrijdag 23 Juni 2017 - ZOMERGEM (9930) - Kampioenschap Meetjesland + Kampioenschap Zomergem

    -46 jaar – 92 deelnemers – 56 km

    1-De Baets Kristof (Eeklo)

    2-De Coninck Guillaume

    3-Debaere Giovanni

    4-Poppe Stef

    5-Van Der Jeught Stijn

    6-Buysse Lennert

    7-Van Ryssel Mike

    8-De Wispelaere Arno

    9-De Smet Dries

    10-Vandenbussche Ron

    11-Weemaes Robby-12-Van Waeyenbergh Grégory-13-Van Sante Tristan-14-Vernaet Olivier-15-Vermassen Jens-16-Van Daele Nils-17-Van De Maele Dieter-18-Diependaele Gerrit-19-Vlaeminck Dimitri-20-Van De Velde Valentijn-21-De Smet Olivier-22-Andries Kevin-23-Everaerd Pieter-24-Van Vlierberghe Bart-25-Maes Dimitri-26-Hinton Hunter-27-Snoeck Mathias-28-Coussens Dieter-29-Lampaert Philip-30-Devolder Tim-31-Taveirne Anthony-32-Lammens Laudelino-33-Maenhout Kenny-34-Peelman Stijn-35-Mallezie Sven-36-Walraet Woutera-37-Coene Dries-38-Reyniers Brecht-39-Van Kerchove Jonathan-40-Bauters Pieter-41-Tinel Pieter-42-Nelson Jacob-43-Timbreur Jonas-44-De Dobbelaere Tim-45-Van den Berghe Dietrich-46-Dhondt Gunter-47-Pysson Shane-48-Van De Velde Darwin-49-??? 50-Deschuymer Sander-51-Acket Jonas-52-Gryson Kristof-53-Ally Bart-54-De Smet Gertjan-55-De Brauwer Lesley-56-Van Steenkiste Wim

     

    +46 jaar – 40 deelnemers – 56 km

    1-Van Der Sickel Mario (Zingem)

    2-Van Damme Peter

    3-Van Oyen Franky

    4-Verwee Nico

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Vaeyens Patrick

    7-Lammens Mario

    8-Mortier Alain

    9-De Wannemaeker Filip

    10-Schollaert Carlo

    11-De Bruyne Danny-12-Leuntjens Kurt-13-Van Holderbeke Frank-14-Thursfield Paul-15-Keirsbilck Herwig-16-De Muynck Luc-17-Baart Mark-18-Heyse Tommy-19-Gussé Wim-20-Czech Jan-21-Rombaut Wim-22-Heyman Kurt-23-Cathelyn Youri-24-De Clercq Marnix-25-Landuyt Steven-26-Pattyn Filip-27-Monnaers Peter-28-Van Nieuwenhuyse Gentil

    24-06-2017 om 10:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KJELL VAN DRIESSCHE met zijn 3°Seizoenszege !!!
    Kjell Van Driessche.jpg 
     
    Kjell Van Driessche

    Vrijdag 23 Juni ELVERSELE (9140)


    Cat.D/E/F : 30 deelnemers – 50,4 km

    1 Ronald RENTS

    2 Geert Van Speybroeck

    3 Rudy Thomas

    4 Daniël Villers

    5 Thierry Christis

    6 Marc Tabourdon

    7 Arie De Moor

    8 Dirk Goolaerts

    9 Rudy Van De Velde

    10 Jan Van Den Brande

    11 Dominique Turcksin 12 Jean Blommaert 13 Alain De Schepper 14 Piet Van Vaerenbergh 15 Guy Theys 16 Rene Mertens 17 Jan Van Cauter 18 Rudi Klompers 19 Raf Vercammen 20 Luc Keersmackers

    Cat. inwoners / niet vergunninghouders : 68 deelnemers – 50,4 km

    1 KJELL VAN DRIESSCHE (Lokeren)

    2 Stef De Bock

    3 Germer Cardon

    4 Angelo Van De Casteele

    5 Tom De Beer

    6 Kris Meys

    7 Jelle Andries

    8 Jurgen De Witte

    9 Tom Swartelé

    10 Stefan Boon

    11 Eddy Van Bogaert 12 Gunter Van Gaeveren 13 Kurt Van Raemdonck 14 Koen Van Haevermaet 15 Mathias Van De Branden 16 Tom Geno 17 Filip Van Steirteghem 18 Brecht Van Den Brande 19 Cedric Koppen 20 Tommy Van Osselaer

    24-06-2017 om 10:10 geschreven door kenny


    23-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 23/06/2017 ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 102 km - 40,59 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 21

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    6 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    8 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    9 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 SELLAR Timothy AUS  12 BOUTTÉ Kenzie 13 ROSSEEL Ricky 14 MUS Aloïs 15 DE MAREZ Ruben 16 BOUTTÉ Jordy 17 BULLEY Lewis GBR 18 RIGG Jason AUS  19 BORRY Kim 20 BRUYNEEL Giel 21 PAUWELS Nills 22 TOORTELBOOM Frederik 23 DEGEZELLE Kevin 24 VANDAELE Philip 25 DONAHUE Alec USA  26 WHITE Nicholas AUS  27 ASTELL Michael AUS  28 KISSEBERTH Jack USA  29 DE VINK Gregory RSA  30 VANDENBUSSCHE Jari

    23-06-2017 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/06/2017

    KBWB Banner 2013.jpg
    Donderdag 22/06/2017 VILLE DE CHIMAY (H) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 38,1 km

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 0

    1 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS  in 46’43” (48,93 km/h)

    2 CAMPENAERTS Victor TEAM LOTTO NL-JUMBO  +17”

    3 HERMANS Ben BMC RACING TEAM +31”

    4 DE GENDT Thomas LOTTO – SOUDAL +01’17”

    5 DEVENYNS Dries QUICK - STEP FLOORS  +01’29”

    6 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN  +01’31”

    7 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL  +01’54”

    8 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS +02’06”

    9 MONFORT Maxime  LOTTO - SOUDAL +02’08”

    10 BILLE Gaetan VERANDA´S WILLEMS - CRELAN +02’27”

    11 PARDINI Olivier 12 VAN HOOYDONCK Nathan 13 BIERMANS Jenthe 14 VANTOMME Maxime 15 VAN BREUSSEGEM Elias 16 PEYSKENS Dimitri 17 MERTZ Remy 18 WARNIER Antoine 19 DEGAND Thomas 20 DE PLUS Laurens 21 DE GENDT Aime 22 POLS Ruben 23 JANSSENS Jimmy 24 VANDEN BAK Laurent 25 VEUCHELEN Frederik 26 DERUETTE Thomas

     

    22/06/2017 VILLE DE CHIMAY (H) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 25,4 km

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 BOUCHER David in 32’23” (48,17 km/h)

    2 DE JONGHE Kevin +4”

    3 MARCHAND Gianni +11”

    4 VERSTRAETEN Jari +46”

    5 VERSCHUERE Seppe +01’01”

    6 JACOBS Pieter +01’09”

    7 VERRAES Benjamin +01’10”

    8 RAEYMAEKERS Mattias +01’47”

    9 DE SY Gertjan +01’54”

    10 VAN DER HAEGHEN Ruben +02’01”

    11 SPEYBROUCK Filip 12 VAN MEIRHAEGHE Jef 13 VAN DEN BRANDEN Viktor 14 STEVENS Timothy 15 VANBESIEN Thomas 16 VANDENSANDE Sebastiaan 17 GOOVAERTS Tom 18 DE WEERDT Nick 19 HAAG Guillaume 20 LA ROSE Grégory 21 PEELAERS Jeff 22 VANDEWALLE Matthias 23 HAUBRUGE Robin 24 MAEYAERT Jelle

     

    22/06/2017 VILLE DE CHIMAY (H) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 25,4 km

    Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 0

    1 DUYCK Ann-Sophie DROPS CYCLING TEAM in 35’20” (43,12 km/h)

    2 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES +02’13”

    3 VAN DE VELDE Julie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA +02’51”

    4 VERSCHELDEN Nathalie LENSWORLD - KUOTA +03’13”

    5 DRUYTS Demmy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR +03’28”

    6 DEMEY Valerie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR +03’28”

    7 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING +04’28”

    8 LEEMAN Mieke ISOREX CYCLING TEAM +04’34”

    9 VANDENBROUCKE Saartje LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING +04’51”

    10 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM +05’13”

    11 DOM Annelies 12 DELBAERE Fien 13 DELTOMBE Evelien

    23-06-2017 om 13:09 geschreven door kenny


    22-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 21/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 21/06/2017     


    Woensdag 21/06/2017 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 -  120 km - 46,99 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 GONZALES Alex USA STIKE CYCLING

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 MEUL Robby 12 VAN GANSEN Sam 13 ONGHENA Matthias 14 LEAR Samuel USA 15 VERBEKE Stijn 16 BECK Cedric 17 DE PAEPE Pieter 18 VERHULST Emile 19 VAN COUTER Stein 20 DAS Jeroen 21 SMET Guy 22 ASTELL Michael AUS 23 RIGG Jason AUS 24 HAELTERMAN Glen 25 APERS Michael 26 HEIRBAUT Tony 27 OLIVER Jake AUS 28 CORDEEL Pieter 29 UMSTEAD Ian USA 30 VERSTEVEN Stijn 31 MAES Bryan 32 MOESKOPS Jiry 34 VERCAUTEREN Tim 35 HEYNS Kristoff 36 MARIN Glenn 37 WAELKENS Dave 40 WIELANDT Sven
    21-6-2017-KRUIBEKE 596.JPG
                           Winnaar te Kruibeke David Motte met de bloemen.
    21-6-2017-KRUIBEKE 581.JPG
                           Winnaar te Kruibeke David Motte met de bloemen.
    21-6-2017-KRUIBEKE 594.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar David Motte.
    21-6-2017-KRUIBEKE 588.JPG
                Winnaar David Motte en ploegmaat Jens Moens die 2de werd.
    21-6-2017-KRUIBEKE 522.JPG
    Aankomst van winnaar David Motte voor Jens Moens, Kevin Neirynck, Fabio Sinoy
    en Guy Ten Hartog.

    21-6-2017-KRUIBEKE 519.JPG
    Aankomst van winnaar David Motte voor Jens Moens, Kevin Neirynck, Fabio Sinoy
    en Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 525.JPG
                       Fabio Sinoy spurte naar plaats 4 voor Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 532.JPG
    De spurt voor plaats 6 met Alex Gonzales (USA) voor Alexander De Keersmaeker,
    Frederiek Van Boven, Bart Van Damme, Jarno Van Guyse en Robby Meul.

    21-6-2017-KRUIBEKE 484.JPG
    Rechts vooraan Bart Van Damme uit Lokeren winnaar van de Ridley Les 3 Ballons 2017.
    21-6-2017-KRUIBEKE 476.JPG
    De kopgroep van 5 renners met Jens Moens, Kevin Neirynck, David Motte,
    Guy Ten Hartog en Fabio Sinoy.
    21-6-2017-KRUIBEKE 421.JPG
    De kopgroep van 4 renners met David Motte, Jens Moens, Fabio Sinoy en Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 385.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 346.JPG
                                             Vooraan Jarno Van Guyse.
    21-6-2017-KRUIBEKE 330.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 271.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 256.JPG
                                                      Stijn Verbeke
    21-6-2017-KRUIBEKE 242.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 222.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 213.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 180.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 169.JPG
          Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke neemt nog wat te drinken aan.
    21-6-2017-KRUIBEKE 157.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 131.JPG
                             In 2de positie Matthias Onghena en Jimmy Segers.
    21-6-2017-KRUIBEKE 125.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 110.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 078.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 054.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 042.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Kruibeke met 58 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-06-2017 om 16:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 21/06/2017 HALLE - INGOOIGEM (W) - UCI Men Elite - 201 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 60

    1 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    2 THEUNS Edward BELGIUM NATIONAL TEAM

    3 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    4 DANIEL Maxime FRA FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    5 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    6 VAN TICHELT Yorben ERA - CIRCUS

    7 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    8 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    9 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    10 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    11 VAN GENECHTEN Jonas 12 VAN GESTEL Dries 13 DEHAES Kenny 14 MANNAERTS Jelle 15 VAN DER POEL David NED 16 JANSEN Amund Grondahl NOR 17 SPRENGERS Thomas 18 VERHELST Louis 19 ISTA Kevyn 20 MERLIER Braam 21 MERLIER Tim 22 DHAENE Brecht 23 DE WITTE Mathias 24 COOLS Michael 25 SWEECK Laurens 26 VAN HOECKE Gijs 27 CROME Sam AUS 28 TOLHOEK Antwan NED 29 JAMIESON Adam CAN 30 OFFREDO Yoann FRA 34 COBBAERT Robby 35 STEELS Stijn 36 VAN DER SANDE Tosh 38 NAESEN Lawrence 45 RUYTERS Brecht 51 DIELEMAN Michiel 60 VAN STAEYEN Michaël 90 VAN HECKE Preben

     

    21/06/2017 DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 65,7 km - 44,45 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 4

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 WHITE Nicholas AUS OLIVER´S REAL FOOD RACING

    5 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    9 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    10 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 COLAERT Pascal 12 DEWULF Stan 13 VAN RAEPENBUSCH Ruben 14 ALDERWEIRELD Robin 15 VANDER MEIREN Ward 16 DURY Davy 17 VANDAELE Philip 18 TALEUX Jean-Baptiste FRA 19 DEGUIDE Louis 20 VERVERKEN Pieter 21 ALLFORD Tom AUS 22 DE VROET Matthew AUS 23 TAIT-JONES Blake NZL

     

    21/06/2017 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11

    1 VAN EERD David NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL ITAGUI

    7 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    8 BROES Michiel UNITED C.T.

    9 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    11 VAN ROOSBROECK Patrick 12 GOELEVEN Jeroen 13 WILLEMS Robby 14 WILLEMS Kenny 15 ILEGEMS Ken 16 DE CAERLÉ Gino 17 VAN GENECHTEN Steff 18 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 19 OERLEMANS Tom 20 PEERSMAN Gerben 21 DELBAEN Michael 22 WUYTS Mathijs 23 VLASSELAER Maarten 24 VAN BUGGENHOUT Joeri 25 VERDIJCK Niels 26 FIERENS Witse 27 THEYS Koen 28 VAN ENGELAND Wouter 29 VERHEYEN Thomas 30 SMITH Scott USA

     

    21/06/2017 TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 111 km - 44,33 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 17

    1 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    4 JACOB Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    6 BURTON Jeremy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VENNER Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    10 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    11 PHILIPS Jonas 12 CORNELIS Jonas 13 KEMERLINCKX Kristof 14 MOONS Steven 15 BRADBURY Stephen GBR 16 DEVOS Han 17 DE AMICIS Alessandro 18 HOULMONT Matthias 19 DE KEMPENEER Steven 20 DECOSTER Gert-jan 21 BAURIN Antoine 22 MARTIN Oliver AUS 23 OFFERMANS Michiel 24 ANDRIEU Maxim 25 RUNIA Nick GER 26 VERHEYDEN Joris 27 BRACEGIRDLE Tom GBR 28 MOLENBERGHS Pieter 29 HIGGINSON James GBR 30 BADA Florian

    21/06/2017 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 -  120 km - 46,99 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 GONZALES Alex USA STIKE CYCLING

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 MEUL Robby 12 VAN GANSEN Sam 13 ONGHENA Matthias 14 LEAR Samuel USA 15 VERBEKE Stijn 16 BECK Cedric 17 DE PAEPE Pieter 18 VERHULST Emile 19 VAN COUTER Stein 20 DAS Jeroen 21 SMET Guy 22 ASTELL Michael AUS 23 RIGG Jason AUS 24 HAELTERMAN Glen 25 APERS Michael 26 HEIRBAUT Tony 27 OLIVER Jake AUS 28 CORDEEL Pieter 29 UMSTEAD Ian USA 30 VERSTEVEN Stijn 31 MAES Bryan 32 MOESKOPS Jiry 34 VERCAUTEREN Tim 35 HEYNS Kristoff 36 MARIN Glenn 37 WAELKENS Dave 40 WIELANDT Sven

    22-06-2017 om 15:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/06/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Addrien Maes en Yves Delhasse vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 13 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomers weer voor de midweek duurtraining, enkel de opkomst lag aan de lage kant. Voor de kopmannen dus extra werk om het tempo egaal te onderhouden en bij een temperatuur van boven de 30°C is dat zeker goed gelukt. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,3 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Adrien Maes , Dirk Cleys , Cornelis Van Der Haeven , Yves Delhasse , Leo Mares , Jurgen De Witte , Jarno Liessens , Dr. Frank De Winter , Jochem Smet , Tom Verhulst , Walter Verhelst , Patrick Van Der Vekens en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    22-06-2017 om 15:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Maandag 19 Juni HUIZINGEN (1654)


    Catg.A – 61,6 km – 31 deelnemers

    1.Kenny Govaert

    2.Gillian Van Rymenant

    3.Bjorn Lison

    4.Gunter De Coen

    5.Bjorn Van Malderen

    6.Kevin Van De Cruijce

    7.Dave Verbeken

    8.Niels De Rouck

    9.Stijn Gidé

    10.Tijs Ruysschaert

    11.Dave De Smedt 12.Edwin De Wit 13.Jeroen De Winter 14.Gwylim Hanssens 15.Lander Van Uythem 16.Dominik Ciska 17.Bert Van Der Trappen 18.Jonas Van Den Haute

     

    Catg.B – 61,6 km – 23 deelnemers

    1.Roel Reigel

    2.David Haegeman

    3.Steven Verschelden

    4.Pascal De Wolf

    5.Andy Annendijck

    6.Jarno Verhofstadt

    7.Michael Naessens

    8.Tom Penninck

    9.Steven Van Rijckeghem

    10.Tom De Smet

    11.Roald Van Muylder 12.Stefan Nerinckx 13.Patrick Van Himst 14.Eric Devillers 15.Paul Hens 16.Danny Borremans 17.Mirko D’annibale 18.Gert Brijs 19.Jurgen Stijnen 20.Bart Van Mol

     

    Catg.C – 61,6 km – 28 deelnemers

    1.Bruno Bruyere

    2.Peter Maes

    3.Jimmy De Paepe

    4.Steven De Kerpel

    5.Pascal Kestemont

    6.Alain Goolaerts

    7.Gaetan Debroux

    8.Gunther Quintelier

    9.Bert Peelman

    10.Yves Loncke

    11.Kurt Stevens 12.Jurgen De Loecker 13.Rigo Ezquerra 14.Peter Van Haverbeek 15.Corneille Daems 16.Thomas Gooris 17.Fabien Hanssens 18.Gerry Maes 19.Piet De Braekeleer 20.Bart Lauwers

     

    Catg.D – 56 km – 22 deelnemers

    1.Wim Winandy

    2.Marc Tabourdon

    3.Ronald Rents

    4.Rudy Thomas

    5.Eddy Vermeir

    6.Eddy Van Loy

    7.Patrick Van Ransbeeck

    8.Benny Dupont

    9.Jan De Mulder

    10.Eddy Van Der Steen

    11.Eric Depouille 12.Hugo Van Linden 13.Frank De Pelsmaker 14.Jan Van Cauter 15.Frank Van Der Perre 16.Salvatore Biancucci 17.Dirk Portauwe 18.Bruno Van Der Veken

     

    Catg.E – 56 km – 26 deelnemers

    1.Ronny Paridaens

    2.Michel Willems

    3.Rene De Brucker

    4.Wim De Coninck

    5.Raf Vercammen

    6.Jan Van Den Brande

    7.Tony Reniers

    8.Joost Pieters

    9.Rudy Van De Velde

    10.Luc Francois

    11.Paul Castelyn 12.Christiaan Somers 13.Luc Van Mol 14.Dominique Turcksin 15.Marc Dockx 16.Jos Maes 17.Jozef Scheirlinckx 18.Etienne Van Den Houwe 19.Harmel Van Den Bossche 20.Guy Vanparrijs

    22-06-2017 om 15:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/06/2017

    Banner TMZ.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 10°Seizoenszege !!!

     Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg     Koen De Bosscher KOP 2017.jpg

    Kevin Van Raemdonck      Koen De Bosscher

     

    Maandag 19/06/2017 ZUIDDORPE (NL) - TMZ

     

    Amateurs – 48 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2-Kristof De Baets

    3-Mick van Dijke

    4-Dennis Raadtgever

    5-Rico van Damme

    6-Tim van Dijke

    7-Menno vd Zweep

    8-Alain de Smit

    9-Anton Wouters

    10-Jonas Serverius

    11-Roy Meerstra-12-Michael vd Casteele-13-Pieter Beck-14-Marijn Bal-15-Feike Kalsbeek-16-Patrick van Boven-17-Jeroen Heijens-18-Peter de Braal-19-Jacob de Roo-20-Danny Nachtegaal-21-Daniel Van Goethem-22-Michel de Koning-23-Christiaan Kik-24-Roelof Tolman-25-Tim Cap-26-Michel van Bunder-27-Ferdinand Boogaard-28-Jan van Belzen-29-Koen Reijnhout-30-Willem Jan Koeman-31-Dimitri Mulder-32-Rinco de Kraker-33-Kees Reijnhout-34-Christian de Meijer-35-Daan de Jonge-36-Sven Heynssens-37-Jacco Schrijver-38-Mario Roegiest-39-Jelle Dhollander-40-Jan Trenson-41-Tim Van Camp-42-Steven Mannens-43-Gunter Van Gaeveren-44-Jelle De Backer-45-Sammy Bogaert-46-Simon Rogge

     

    Amateurs 40+ - 39 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Dave Van Roeyen

    3-Willem Ruijzing

    4-Koen Oliebos

    5-Niky Deijkers

    6-Ad Valentijn

    7-Gino Primo

    8-Jean Paul Reunis

    9-Ko Harms

    10-Johan Pemen

    11-Patrick Moens-12-Marc Vanacker-13-Kees Raats-14-Johan Brouwers-15-Sjaco Hoondert-16-Danny Verduijn-17-Kurt Heymans-18-Alex Goossens-19-Rizzo Claudio-20-Wim Rombaut-21-Angelo Martens-22-Kees Christianen-23-Kurt Vanhaveerbeke-24-Patrick Cornelissen-25-Tom De Beer-26-Andy Van Loon-27-Kurt Van Raemdonck-28-Geoffrey Luyssen-29-Nico Pauwels-30-Didier De Lannoy-31-Guido Kramer-32-Patrick Coquyt-33-Danny Van Guyse-34-Wim Heyndrickx-35-Ard van Houte-36-Ruud Havermans-37-Mark Baart-38-Marc Blok-39-Rinie van Zundert

     

    Reeks D – 34 deelnemers

    1-Stefan Loof (Terneuzen)

    2-Joachim Raeymaekers

    3-Peter Rottier

    4-Simon Jansen

    5-Patrick van Straten

    6-Luuk-Brilman

    7-Arjen-van Damme

    8-Danny-Michielse

    9-Érwin-D'hondt

    10-Jeroen-Zuidema

     

    Reeks S/P - 35 deelnemers
    1-Dylan Soetens (Sas Van Gent)

    2-Richard van Loon

    3-Dimitri Nijs

    4-Jasper Dophemont

    5-Mink Louwerse

    6-Patriuck Dankaart

    7-Pascal Delforge

    8-Stefan de Schrijver

    9-Eric Vanpoucke

    10-Mark van Gaever

    22-06-2017 om 15:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/06/2017

    FCWB Banner 2013.png

    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Fabio Sinoy 2017.jpg 

     Podium te Romséé met winnaar Fabio Sinoy, Bjorn De Decker en Ylber Sefa.


    Zondag 18/06/2017 ROMSÉE-STAVELOT-ROMSÉE – Interclub Elite z.c./U23 – 169,5 km – 41,194 km/h

    Aantal deelnemers: 136 – opgevers : 80

    1-FABIO SINOY uit Bornem -Profel - United CT

    2-Bjorn De Decker -Wetters Cycling Team  + 6"

    3-Ylber Sefa (Alb) -Asfra Racing Team  + 11"

    4-Lennert Teugels -Profel - United CT + 19"

    5-Kenny Molly -AGO - Aqua Service + 22"

    6Kenny Willems -Toekomstvrienden Rock Werchter

    7-Hans Becking (Ned) -Trawobo Cycling Team

    8-Julien Mortier -AGO - Aqua Service + 29"

    9-Jaron Wydooghe -Home Solution - Anmapa CT + 30"

    10-Jari Verstraeten -Wetters Cycling Team + 33"

    11-Marvin Tasset 12-Bart Van Damme 13-Antoine Baurin 14-Sieben Devalckeneer 15-Sander Elen 16-Kenn Simon 17-Bram Van Broekhoven 18-Mathias Van Lysebeth 19-Jeroen Vercammen 20-Pieter Jacobs 21-Sam Van Gansen 22-Thomas Vanbesien 23-Brecht Stas 24-Michel Ries (Lux) 25-Michiel Minnaert 26-Sérgio De La Torre (Spa) 27-Glen Van Nuffelen 28-Lennerd De Mol 29-Sebastien Carabin 30-Gerben Peersman 43-Jarno Liessens

    22-06-2017 om 15:04 geschreven door kenny


    20-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 20/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BASSEVELDE VAN DINSDAG 20/06/2017     


    Dinsdag 20/06/2017 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 12

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERHASSELT Bart SHIFTING GEARS

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 DE FAUW Ken V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 BRAYAN-LUND Thomas DEN 12 MICHIELS Killian 13 TIELEN Dario 14 KOOLS Jos NED 15 DEKKERS Hans NED 16 WILLEMS Pieter 17 DONAHUE Alec USA 18 TRIO Niels 19 TYTECA Koen 20 HAEMELS Bavo 21 DHOLLANDER Kristof 22 BUYSSE Jos 23 DE GREVE Maxim 24 BLACKBURN Trent USA 25 SABO Pedro 26 DE JAEGHERE Ruben 27 VAN GOETHEM Kevin 28 KISSEBERTH Jack USA 29 ANDRIES Kevin 30 VYNCKE Johan
    20-6-2017-bassevelde 469.JPG
                Winnaar te Bassevelde Kobe Vanoverschelde met de bloemen.
    20-6-2017-bassevelde 474.JPG 20-6-2017-bassevelde 484.JPG
                Winnaar Kobe Vanoverschelde.
    20-6-2017-bassevelde 460.JPG
    20-6-2017-bassevelde 423.JPG
                     Aankomst van winnaar Kobe Vanoverschelde te Bassevelde.
    20-6-2017-bassevelde 427.JPG
                                      Aankomst van de 2de Gertjan De Sy.
    20-6-2017-bassevelde 438.JPG
    De spurt voor de 5de plaats met Rieno Stofferis voor Steven Caethoven, Kristof
    De Zutter, Bart Verhasselt, Vincent De Sy en Ken De Fauw.

    20-6-2017-bassevelde 399.JPG
                    De 2 koplopers met Kobe Vanoverschelde en Gertjan De Sy.
    20-6-2017-bassevelde 384.JPG
    20-6-2017-bassevelde 307.JPG
    20-6-2017-bassevelde 261.JPG
    20-6-2017-bassevelde 259.JPG
    20-6-2017-bassevelde 218.JPG
    20-6-2017-bassevelde 200.JPG
    20-6-2017-bassevelde 177.JPG
    20-6-2017-bassevelde 101.JPG
    20-6-2017-bassevelde 098.JPG
    20-6-2017-bassevelde 090.JPG
    20-6-2017-bassevelde 085.JPG
    20-6-2017-bassevelde 057.JPG
    20-6-2017-bassevelde 052.JPG
    20-6-2017-bassevelde 049.JPG
    20-6-2017-bassevelde 043.JPG
    20-6-2017-bassevelde 038.JPG
    20-6-2017-bassevelde 024.JPG
    20-6-2017-bassevelde 020.JPG
            De start van de Elite z.c. & Beloften te Bassevelde met 54 deelnemers.
    20-6-2017-bassevelde 015.JPG
                     Hans Dekkers werd gehuldigd als Nederlands Kampioen.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-06-2017 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Kelly Druyts 2017.jpg 

          Kelly Druyts

    Dinsdag 20/06/2017 GELUWE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 156 km - 42,73 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 59

    1 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 MORTIER Julien AGO - AQUA SERVICE

    4 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    7 SCHOUTEN Jasper NED WV DE IJSSELSTREEK

    8 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE

    9 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    11 VAN DER HAEGHEN Ruben 12 JOHNSTONE Taylor GBR 13 DEBUY Anthony 14 RELAES Jacob 15 VERSCHAEVE Lounes 16 TASSET Marvin 17 VANLUCHENE Mats 18 LOY Antoine 19 VEROUGSTRAETE Nicolas 20 VAN DEN BRANDE Julien 21 DEWEER Jochen 22 PALM Martin 23 CARESMEL Alexis FRA 24 VANHAECKE Thomas 25 VANDERMOSTEN Tom 26 LAPIERE Ward 27 DERVEAUX Niels 28 BALCAEN Manolito 29 TORRES JORRO Sergio ESP 30 VAN NUFFELEN Glen

     

    20/06/2017 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 12

    1 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    2 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    4 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    5 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    8 VERHASSELT Bart SHIFTING GEARS

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 DE FAUW Ken V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 BRAYAN-LUND Thomas DEN 12 MICHIELS Killian 13 TIELEN Dario 14 KOOLS Jos NED 15 DEKKERS Hans NED 16 WILLEMS Pieter 17 DONAHUE Alec USA 18 TRIO Niels 19 TYTECA Koen 20 HAEMELS Bavo 21 DHOLLANDER Kristof 22 BUYSSE Jos 23 DE GREVE Maxim 24 BLACKBURN Trent USA 25 SABO Pedro 26 DE JAEGHERE Ruben 27 VAN GOETHEM Kevin 28 KISSEBERTH Jack USA 29 ANDRIES Kevin 30 VYNCKE Johan

     

    20/06/2017 SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - 90 km - 37,96 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 0

    1 KELLY DRUYTS uit Wilrijk SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    2 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 HANNES Kaat LENSWORLD - KUOTA

    4 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    5 TORTOLINA Gaia ITA SERVETTO GIUSTA

    6 VAN GLABEKE Shana LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    7 VAN GEYT Laura WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    9 DELBAERE Fien SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    10 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 LEENKNEGT Liliane 12 TEMMERMAN Ilse 13 BRITS Delphine 14 HAERS Carolien 15 DUPREZ Jurrina 16 VERSCHUEREN Jolien 17 VAN DEN STEEN Kelly 18 LAHAYE Lucie FRA 19 MAGILL Hazel RSA 20 VAN DEN STEEN Kim 21 CROKET Gilke 22 DELTOMBE Evelien 23 DENEEF Naïka 24 DEBBOUDT Sylvia 25 WIGHTMAN Kate NZL 26 TEN HARTOG Sarah 27 VAN BELLINGHEN Emilie 28 GINS Tara

    20-06-2017 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/06/2017

    waod_3.jpg

    Dinsdag 20 Juni 2017 - KRUIBEKE (9150) – Kattenstraat 86 - Feesttent

    TOERISTEN & INWONERS

     

    Aan de wedstrijd van de inwoners en clubleden worden geen vergunninghouders toegelaten. Deze inwonerskoers is exclusief voorbehouden aan inwoners zonder wedstrijdervaring in 2017

    De deelnemers aan de inwonerskoers dienen op voorhand in te schrijven via Kruibeeksepijl@gmail.com

     

    Toeristen - 17.30 u. - 65 km - 13 ronden

    Inwoners - 19.15 u. - 40 km - 8 ronden

    20-06-2017 om 16:44 geschreven door kenny


    19-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ASPELARE VAN MAANDAG 19/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ASPELARE VAN MAANDAG 19/06/2017     


    Maandag 19/06/2017 ASPELARE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 40,1 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 12

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    3 WIGHT Rohan AUS IND

    4 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 LIEVENS Niels HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    8 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    9 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    11 DESMECHT David 12 DE PLUS Jasper 13 VENS Quincy 14 YALLOURIS Nicolas AUS 15 MAGINET Steve 16 RONSSE Gauthier 17 WELFORT Sam AUS 18 SCOTT Cameron AUS 19 DE NAUW Sigfried 20 DE BACKER Thomas 21 PARSONS Alexander RSA 22 COURTENS Igor 23 VANOPDENBOSCH Koen 24 OBRIEN Kelland AUS 25 SLAGMULDERS Yorick 26 DE CLERCK Matthias 27 TIMMERMANS Tim 28 PORTER Alexander AUS 29 TIMMERMANS Tom 30 SIEMONS Stijn
    19-6-2017-aspelare 412.JPG
                       Winnaar David Motte met de bloemen en de supporters.
    19-6-2017-aspelare 408.JPG
                    Winnaar te Aspelare David Motte en de 2de Koen Van Geyt.

    19-6-2017-aspelare 401.JPG
                                 Een woordje uitleg van winnaar David Motte.
    19-6-2017-aspelare 375.JPG
                              Aankomst van winnaar David Motte te Aspelare.

    19-6-2017-aspelare 373.JPG
                       Aankomst van winnaar David Motte voor Koen Van Geyt.
    19-6-2017-aspelare 380.JPG
    De spurt voor de 3de plaats met Rohan Wight voor Niels Vandyck, Kenn Simon,
    Niels Lievens, Jelle De Ville, Christophe Van Cauwenberghe, Kevin Van Impe en
    Ayco Bastiaens.

    19-6-2017-aspelare 348.JPG
                                 De 2 leiders Koen Van Geyt en David Motte.
    19-6-2017-aspelare 337.JPG
    19-6-2017-aspelare 304.JPG
    19-6-2017-aspelare 294.JPG
    19-6-2017-aspelare 261.JPG
    19-6-2017-aspelare 112.JPG
    19-6-2017-aspelare 107.JPG
    19-6-2017-aspelare 089.JPG
    19-6-2017-aspelare 083.JPG
    19-6-2017-aspelare 075.JPG
    19-6-2017-aspelare 067.JPG
    19-6-2017-aspelare 059.JPG
    19-6-2017-aspelare 049.JPG
    19-6-2017-aspelare 036.JPG
    19-6-2017-aspelare 030.JPG
    19-6-2017-aspelare 028.JPG
    19-6-2017-aspelare 010.JPG
             Start van de Elite z.c. & Beloften te Aspelare met 47 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-06-2017 om 21:42 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!